od 2014.01.01 do 2014.06.16

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 16-06-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
SK Golejewko 103 790,00

2
Z. Górski 86 950,00

3
Gestüt Fährhof 77 100,00

4
J. Hanly 72 800,00

5
Le Thenney S.A. 63 900,00

6
K. Mirpuri 63 480,00

7
A. Zieliński 58 465,00

8
SK Widzów – A. Tyszko 53 710,00

9
SK Michałów 53 610,00

10
SK Iwno 43 290,00

11
J. Hietzscholdt 41 900,00

12
Sir Eric Parker 39 200,00

13
GR J. Zalewska 34 440,00

14
B. M. Tomaszewski 34 280,00

15
Laundry Cottage Stud Farm 31 475,00

16
R. Talarek 31 200,00

17
Mrs A. S. O’Brien 27 300,00

18
Airlie Stud 25 000,00

19
SK Jaroszówka 22 290,00

20
R. Zieliński 22 000,00

21
F. Dunne 21 800,00

22
J. Ryżkowski 21 040,00

23
SK Janów Podlaski 20 600,00

24
G. Kaczmarek 20 460,00

25
S. Guła 20 400,00

26
SK Krasne 19 950,00

27
SK Kozienice 19 320,00

28
Juddmonte Farms 19 000,00

29
M. i S. Wiœniewscy 17 150,00

30
FHP „Giewont” Sp. z o.o. 17 120,00

31
W. P. Iceton 16 400,00

32
B. Rochette 16 200,00

33
Oak Lodge Bloodstock 15 640,00

34
E. Porębna 15 240,00

35
Breeding Capital Plc 15 000,00

36
G. J. King 13 200,00

37
Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 12 720,00

38
ZG Wirth/Wagner 12 200,00

39
Des Vere Hunt Stud Co. & J. Ronan 12 200,00

40
P. Rabbitte 12 040,00

41
Bred Right Farm 12 000,00

42
Millennium Stud 11 400,00

43
A. i M. Suchorzewscy 11 370,00

44
Her Diamond Necklace Ltd 11 360,00

45
J. Cukrowski 11 200,00

46
Gestüt Etzean 11 000,00

47
Scuderia Sant’ Ambroeus srl 10 960,00

48
Knocklong Home Stud 10 920,00

49
Redmyre Bloodstock & G. Jones Bloodstock 10 900,00

50
SK Moszna 10 805,00

51
C. Dell’Ova 10 800,00

52
S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 10 560,00

53
R. Szpar 10 400,00

54
J. i K. Dobosz 10 100,00

55
inż. J. Travniček 10 000,00

56
Gestut Etzean & Ecurie des Monceaux 10 000,00

57
S. Weresiński 9 920,00

58
A. Cieloch 9 910,00

59
J. Dobrzyński 9 800,00

60
P. F. Kelly & M. J. Foley 9 750,00

61
A. Frštczak 9 550,00

62
P. Giles 9 460,00

63
V. Timoshenko 9 240,00

64
K. Dobosz 9 240,00

65
Artur Nicpoń 9 200,00

66
A. Wójtowicz 9 140,00

67
M. Monfort 8 720,00

68
S. Mladenovic 8 600,00

69
S. Schnakenberg 8 540,00

70
A. Pietrzak 8 320,00

71
Mrs O. Harnett 8 320,00

72
T. Ries, N. Jankiewicz, C. Le Lay i M-Ch. Lacaille 8 240,00

73
T. Sobierajski 8 220,00

74
R. Ptach 8 190,00

75
inż. J. Kovařik 8 000,00

76
Damis BT 8 000,00

77
H. Power 7 800,00

78
Mascara Partnership 7 575,00

79
M. Kaszubowski 7 400,00

80
D. O’Neill i J. White 7 325,00

81
A. Majchrzak 7 280,00

82
K. Ziemiański 7 200,00

83
A. Mroczek 7 200,00

84
Gestüt Trona 7 150,00

85
M. Gromala 7 000,00

86
Prekursor Sp. z o.o. 6 930,00

87
Polska AKF Sp. z o.o. 6 830,00

88
J. Soska 6 800,00

89
A. Wyrzyk 6 720,00

90
A.-M. Dole 6 720,00

91
Veles Stud 6 640,00

92
Gestüt Directa 6 600,00

93
Rathasker Stud 6 600,00

94
W. & R. Barnett Ltd 6 600,00

95
Frau U. Herberts 6 600,00

96
M. G. Daly 6 460,00

97
Z. Nieznański 6 050,00

98
Gestüt Erftmühle 6 000,00

99
A. Nieora-Tchkuaseli 5 760,00

100
P. Antenet 5 700,00

101
L. Ciampoli 5 620,00

102
R. Mroziński 5 600,00

103
G. Richards 5 280,00

104
M. Malinowski 5 215,00

105
M. Seeber 5 040,00

106
D. Mioduszewski 4 820,00

107
S. Gutowski 4 800,00

108
S. Wiœniewski 4 800,00

109
Ceka Ireland Ltd 4 760,00

110
Owenstown Stud 4 760,00

111
H. Schmutz 4 600,00

112
M. Gołębiowska GR Surchów 4 600,00

113
Agnieszka Wójtowicz 4 410,00

114
K. Liptak 4 400,00

115
Sofim srl 4 330,00

116
G. Gugliemi 4 300,00

117
D. A. Chakshov 4 200,00

118
S.A.R.L. Lutetia Arabians 4 200,00

119
Gestüt Evershorst 4 100,00

120
A. Kwaœny 4 000,00

121
J. Cullen 3 960,00

122
J. Klimczak 3 960,00

123
J. Szmyt 3 960,00

124
Champions Home Farm Inc. 3 960,00

125
E. Gilert 3 960,00

126
H. Hasler 3 920,00

127
M. Parri 3 900,00

128
T. i J. Opalińscy 3 870,00

129
P. Webb 3 740,00

130
Ms N. Humphreys 3 730,00

131
Res-Gal Sp. z o.o. 3 700,00

132
Cybernetyki Investment S.A. 3 320,00

133
K. Szumiński 3 300,00

134
J. Szweycer 3 300,00

135
Gestüt Westerberg 3 300,00

136
J. Głowacki 3 280,00

137
Z. Składanowski 3 100,00

138
W. Shaughnessy 3 075,00

139
L. Boharewicz 2 880,00

140
D. Kwiatkowski 2 800,00

141
M. Norenius 2 690,00

142
A. Dziuba 2 640,00

143
Mrs B. Gardiner 2 640,00

144
Gestüt Auenquelle 2 640,00

145
K. Bieg i Z. Tobiasz 2 640,00

146
T. Cullen 2 640,00

147
D. G. Iceton 2 640,00

148
R. Piwko 2 640,00

149
Cranford Bloodstock-Houghton Bloodstock 2 640,00

150
The Kossack Stud B.V. 2 600,00

151
Az Ag S. Uberto in Cerrecchia srl 2 500,00

152
Z. Kozina 2 400,00

153
SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 2 300,00

154
D. Kałuba i B. Strójwšs 2 280,00

155
G. Spytek-Bandurska 2 160,00

156
K. Litwiniak 2 025,00

157
M. Bober 1 980,00

158
J. Mahon 1 960,00

159
B. Dörflinger 1 880,00

160
W. Rawa 1 850,00

161
F. Dill 1 840,00

162
A. Żyłkowska 1 680,00

163
Haras de Manneville 1 650,00

164
A. Prus 1 650,00

165
S. Plavac 1 650,00

166
W. Flood 1 620,00

167
M. Konarski 1 600,00

168
J. A. Beckitt 1 500,00

169
B. Dšbrowski 1 440,00

170
R. Gorczyca 1 440,00

171
K. Zakolski 1 400,00

172
F. Engel 1 400,00

173
Yacaranda Arabians V.O.F. 1 320,00

174
Rathbarry Stud 1 320,00

175
BHT Animal Trade, K. Chmiel, J. Englert, St. Korab 1 320,00

176
Societa Agricola San Dazio srl 1 320,00

177
H.-J. Gaertner 1 320,00

178
T. Tarczyński 1 200,00

179
G. Belski 1 200,00

180
Dr J. Wanke 1 120,00

181
Brereton C. Jones 1 000,00

182
Gerrardstown House Stud 990,00

183
K. Szymański 990,00

184
Oscar Stud 980,00

185
J. Eng 960,00

186
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

187
SK Widzów – K. Tyszko 860,00

188
Agrolipt s.r.o. 800,00

189
R. Tylicki 660,00

190
G. Sęczek 560,00

191
Gestüt Helenenhof 560,00

192
F. Wołoszyn 560,00

193
M. Harms 560,00

194
Barkham Manor Stud 550,00

195
Z. Tokarzewski 480,00

196
K. Bukład 480,00

197
M. Ewetz 460,00

198
W. Puszczewicz 460,00

199
Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 430,00

200
M. Daguzan-Garros, N. La Fonta 400,00

201
Frau R. Heinzelmann 330,00

202
M.-J. Rivaillon 330,00

203
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 330,00

204
Haras de Bernesq 330,00

205
B. Rabajczyk-Macieńko 330,00

206
M. Pokrywka 330,00

207
H. Łštka 325,00

208
S. Polednia 280,00

209
A. Rokicki 240,00

210
J. Kostrubiec 200,00

211
S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0,00

212
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 0,00

213
A. Giambertone 0,00

214
K. Jagielski 0,00

215
Antinori Allegra 0,00

216
L. Phelan 0,00

217
R. Laurent 0,00

218
Quay Bloodstock and The Niarchos Family 0,00

219
L. Staniszewski 0,00

220
K. Grudzišż 0,00

221
S. Soavi 0,00

222
S.A.R.L. Ecurie J. L. Tepper 0,00

223
J. i R. Tyliccy 0,00

224
A. Talarek 0,00

225
D. Bajer 0,00

226
I. Malinowska 0,00

227
A. Lund i M. Robertz 0,00

228
Z. Szymulański 0,00

229
B. Fahlgren 0,00

230
G. Łštka 0,00

231
Wrbna Racing 0,00

232
D. Murphy 0,00

233
W. Woœ, M. Jagóra i S. Delavigne 0,00

234
W. Fath 0,00

235
D. Łuczak 0,00

236
W. Œmietanowski 0,00

237
PPHU Algas – SK Udórz 0,00

238
G. Molska i W. Saniewski 0,00

239
Camouge Stud Ltd 0,00

240
K. Wšs 0,00

241
Miss L. Parmentier-Green 0,00

242
M. Zegarowska 0,00

243
Northgate Lodge Stud Ltd 0,00

244
P. Frejlich 0,00

245
P. Kicek 0,00
2 097 245,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej