od 2014.01.01 do 2014.06.09

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 09-06-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 258 445,00

2
A. Kovćin 63 900,00

3
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 51 360,00

4
K. Mirpuri 50 350,00

5
SK Michałów 43 040,00

6
Z. Górski i K. Mirpuri 42 655,00

7
Nessa Arabians Sp. z o.o. 41 900,00

8
K. Zatloukal 37 200,00

9
Fortum Michał Romanowski 35 150,00

10
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 34 440,00

11
G., R. i K. Gorczyca 32 370,00

12
Univerpol Sp. z o.o. 30 200,00

13
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 29 670,00

14
SK Widzów – A. Tyszko 29 200,00

15
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 25 400,00

16
J., D., W. i Ż. Sito 23 445,00

17
inż. J. Travniček 23 000,00

18
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 22 000,00

19
J. Ryżkowski 21 040,00

20
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

21
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 19 000,00

22
SK Janów Podlaski 19 000,00

23
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 18 680,00

24
M. Falzmann 18 575,00

25
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 18 510,00

26
Klub JeŸdziecki – Szumawa 16 940,00

27
SK Iwno 16 700,00

28
SK Golejewko 16 550,00

29
A. Łabędzki 15 840,00

30
O. Bottura 15 750,00

31
Z. Górski 15 530,00

32
Pejon – E. Porębna 15 240,00

33
A. Wójtowicz 15 050,00

34
A. Kochalska 14 680,00

35
K. Rogowski 14 640,00

36
U. i W. J. Engel 14 440,00

37
E. Czopyk 14 200,00

38
SK Krasne i M. Łojek 13 860,00

39
A. i A. Chodowiec 13 420,00

40
A. Steinhart i K. Urbańczyk 13 040,00

41
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 13 000,00

42
A. Wyrzyk 12 600,00

43
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 11 800,00

44
M. Malinowski 11 760,00

45
Z. Górski i J. Siwonia 11 080,00

46
R. Szpar 10 960,00

47
B. i M. Pokrywka 10 800,00

48
A. Biedrzycki – AB GLASS 10 150,00

49
P. i J. Pirzeccy 9 920,00

50
S. Weresiński 9 920,00

51
T. Sobierajski 9 870,00

52
G. Kozak 9 650,00

53
SK Kozienice 9 600,00

54
Ł. i D. Such, R. Mamajek 8 960,00

55
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 8 930,00

56
SK Iwno i K. Rogowski 8 910,00

57
S. Mladenovic 8 600,00

58
A. i M. Suchorzewscy 8 400,00

59
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 8 400,00

60
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 8 320,00

61
J. i S. Górscy, B. Olkowska 8 320,00

62
Y. Baizharkinov 8 250,00

63
SK Michałów i E. Zahariev 8 050,00

64
inż. Jaroslav Váňa 8 000,00

65
A. Molska 8 000,00

66
B. Olkowska i W. Zieliński 7 920,00

67
R. Urbański 7 380,00

68
M. Wnorowska 7 280,00

69
SK Golejewko i B. Olkowska 7 260,00

70
M. Gromala i M. Malinowski 7 000,00

71
A. Majchrzak 7 000,00

72
S. Mirpuri 6 930,00

73
A. Pastuszka 6 830,00

74
Niespodzianka 6 720,00

75
K. Urbańczyk 6 720,00

76
A. Jurksztowicz i K. Dębski 6 720,00

77
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 6 720,00

78
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 6 720,00

79
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

80
M. Kobus 6 600,00

81
M. Filipowska 6 600,00

82
R. Urbański i K. Rogowski 6 480,00

83
M. Krzyœków i K. Brygier 6 460,00

84
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 6 260,00

85
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 5 920,00

86
Polska AKF Sp. z o.o. 5 870,00

87
M. Łojek i M. Zawada 5 760,00

88
M. i W. Kryszyłowicz 5 660,00

89
Z. i M. Nieznańscy 5 600,00

90
M. Stelmaszczyk 5 600,00

91
S. Zawgorodny 5 400,00

92
G. Richards 5 280,00

93
B. M. Tomaszewski 5 280,00

94
R. Styczyński 5 040,00

95
D. Mioduszewski 4 820,00

96
C. Gołaszewski 4 800,00

97
Z. Górski i Niespodzianka 4 800,00

98
A. Frštczak i K. Zawiliński 4 800,00

99
B. Ćwik 4 600,00

100
M. Gołębiowska 4 600,00

101
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

102
W. Szydełko 4 600,00

103
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 4 600,00

104
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

105
A. Cieloch 4 560,00

106
Janusz Romanowski „Expert-Host” 4 240,00

107
Lutetia Arabians 4 200,00

108
N. Magomedov 4 100,00

109
K. Micuła 4 000,00

110
S. Frosik 4 000,00

111
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 3 960,00

112
A. Kochalska i A. Wyrzyk 3 960,00

113
E. Gilert 3 960,00

114
J. Klimczak 3 960,00

115
Bohema – M. Bochiński 3 960,00

116
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

117
Ł. Siwek 3 630,00

118
P. Głowacki 3 600,00

119
R. Ptach 3 390,00

120
J. Szweycer 3 300,00

121
J. Głowacki 3 280,00

122
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 200,00

123
K. Rogowski i Z. Składanowski 3 100,00

124
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 3 075,00

125
L. Boharewicz 2 880,00

126
M. Zawada 2 820,00

127
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 2 800,00

128
D. Kwiatkowski 2 800,00

129
K. Zawiliński 2 800,00

130
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 2 800,00

131
J. i D. Soska 2 800,00

132
K. Falba 2 800,00

133
M. Norenius – Stal Järsgarden 2 690,00

134
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 2 640,00

135
J. Traka 2 640,00

136
SK Golejewko i M. Łojek 2 640,00

137
Jerzy Szmyt 2 640,00

138
G. Kerimbekova 2 640,00

139
J. i U. Appel 2 500,00

140
M. Żarska i K. Urbańczyk 2 480,00

141
Z. Kozina 2 400,00

142
D. Kałuba i B. Strójwšs 2 280,00

143
A., M. i P. Laskowscy 2 180,00

144
SK Golejewko i M. Janikowski 2 150,00

145
SK Iwno i Niespodzianka 2 050,00

146
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 1 980,00

147
B. Dörflinger 1 880,00

148
F. Dill 1 840,00

149
M. Wyrzyk 1 750,00

150
A. Żyłkowska 1 680,00

151
A. Sosnowski i Y. Hemi 1 650,00

152
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

153
F. Engel 1 400,00

154
Niespodzianka i GR J. Zalewska 1 320,00

155
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 1 320,00

156
P. Szmigiel 1 300,00

157
T. Misiowiec 1 130,00

158
M. Trela 1 120,00

159
W. Raszyńska i K. Szymański 990,00

160
A. Omen i Marian Słowik 990,00

161
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 990,00

162
M. Kosicki i M. Krawczykowska 960,00

163
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

164
„MK” M. Kaszubowski 900,00

165
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 900,00

166
Elektrovasury spol s.r.o. 900,00

167
B. Olkowska i M. Boruta 860,00

168
L. Kasprowicz i SK Golejewko 840,00

169
Wrbna Racing 800,00

170
D. Zalewski 760,00

171
N. Melbard 720,00

172
Z. Tobiasz 720,00

173
A. Talarek 700,00

174
SK Krasne i K. Kozłowska 660,00

175
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 660,00

176
J. i K. Dobosz 660,00

177
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 660,00

178
K. Litwiniak 625,00

179
M. Harms 560,00

180
G. Sęczek 560,00

181
P. i J. Łucki 560,00

182
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 500,00

183
SK Michałów i M. Janikowski 480,00

184
R. & K. Ask 460,00

185
W. Puszczewicz 460,00

186
T. i J. Opalińscy 430,00

187
E. i R. Urbańscy 350,00

188
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

189
SK Krasne i E. Zahariev 330,00

190
K. i K. Romaniuk 330,00

191
SK Moszna i M. Łojek 330,00

192
G. Łštka 325,00

193
A. i S. Polednia 280,00

194
A. Rokicki 240,00

195
H. Sawka 200,00

196
W. Guz 0,00

197
K. Łukasiewicz 0,00

198
H. Smolik i M. Kosicki 0,00

199
Ł. Wrzesień 0,00

200
J. Bartoš 0,00

201
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

202
SK Krasne 0,00

203
K. Kozłowski 0,00

204
J. Siwonia 0,00

205
G. Kogut i Ł. Such 0,00

206
F. Wołoszyn 0,00

207
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 0,00

208
M. Brzuszkiewicz 0,00

209
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 0,00

210
D. Turkowska 0,00

211
W. Fath 0,00

212
M. Mełnicki 0,00

213
SK Michałów i M. Łojek 0,00

214
U. Zhussupov 0,00

215
L. Staniszewski i K. Kamińska 0,00

216
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 0,00

217
Z. Szymulański 0,00

218
A. Dyszkielewicz 0,00

219
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

220
A. i W. Jasińscy 0,00

221
A. Opalińska 0,00

222
A. Siwonia 0,00

223
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 0,00

224
P. Szmigiel i B. Olkowska 0,00

225
S. Guła i M. Janikowski 0,00

226
M. Kosicki i R. Sumiła 0,00

227
D. Bajer 0,00

228
M. Kosicki 0,00
1 881 725,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej