od 2014.01.01 do 2014.06.06

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 06-06-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 129 565,00

2
A. Kovćin 62 000,00

3
K. Mirpuri 45 350,00

4
SK Michałów 43 040,00

5
Z. Górski i K. Mirpuri 42 155,00

6
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 29 670,00

7
SK Widzów – A. Tyszko 29 200,00

8
K. Zatloukal 27 200,00

9
Fortum Michał Romanowski 26 830,00

10
G., R. i K. Gorczyca 26 110,00

11
Univerpol Sp. z o.o. 25 200,00

12
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 25 070,00

13
Nessa Arabians Sp. z o.o. 23 800,00

14
J., D., W. i Ż. Sito 23 115,00

15
inż. J. Travniček 22 000,00

16
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 22 000,00

17
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 19 960,00

18
SK Janów Podlaski 19 000,00

19
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 18 510,00

20
Klub JeŸdziecki – Szumawa 16 940,00

21
A. Łabędzki 15 840,00

22
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 15 640,00

23
U. i W. J. Engel 14 440,00

24
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 14 200,00

25
SK Golejewko 13 800,00

26
J. Ryżkowski 13 690,00

27
SK Iwno 13 440,00

28
A. i A. Chodowiec 13 420,00

29
A. Steinhart i K. Urbańczyk 13 040,00

30
A. Wyrzyk 12 600,00

31
O. Bottura 12 350,00

32
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 12 080,00

33
Z. Górski 12 070,00

34
M. Falzmann 11 975,00

35
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 11 800,00

36
Z. Górski i J. Siwonia 11 080,00

37
R. Szpar 10 960,00

38
B. i M. Pokrywka 10 800,00

39
A. Biedrzycki – AB GLASS 10 150,00

40
S. Weresiński 9 920,00

41
SK Kozienice 9 600,00

42
G. Kozak 9 060,00

43
Ł. i D. Such, R. Mamajek 8 960,00

44
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 8 930,00

45
M. Malinowski 8 850,00

46
Pejon – E. Porębna 8 720,00

47
S. Mladenovic 8 600,00

48
T. Sobierajski 8 570,00

49
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 8 320,00

50
SK Michałów i E. Zahariev 8 050,00

51
A. Wójtowicz 8 050,00

52
K. Rogowski 8 040,00

53
inż. Jaroslav Váňa 8 000,00

54
B. Olkowska i W. Zieliński 7 920,00

55
R. Urbański 7 380,00

56
SK Krasne i M. Łojek 7 260,00

57
P. i J. Pirzeccy 7 200,00

58
A. Majchrzak 7 000,00

59
M. Gromala i M. Malinowski 7 000,00

60
Y. Baizharkinov 6 930,00

61
SK Golejewko i B. Olkowska 6 930,00

62
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 6 720,00

63
Niespodzianka 6 720,00

64
M. Kobus 6 600,00

65
J. i S. Górscy, B. Olkowska 6 600,00

66
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

67
M. Filipowska 6 600,00

68
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 6 500,00

69
M. Krzyœków i K. Brygier 6 460,00

70
R. Urbański i K. Rogowski 5 820,00

71
Z. i M. Nieznańscy 5 600,00

72
A. i M. Suchorzewscy 5 600,00

73
M. Stelmaszczyk 5 600,00

74
Polska AKF Sp. z o.o. 5 520,00

75
G. Richards 5 280,00

76
K. Urbańczyk 4 800,00

77
C. Gołaszewski 4 800,00

78
A. Frštczak i K. Zawiliński 4 800,00

79
Z. Górski i Niespodzianka 4 800,00

80
W. Szydełko 4 600,00

81
B. Ćwik 4 600,00

82
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

83
M. Gołębiowska 4 600,00

84
A. Cieloch 4 560,00

85
A. Jurksztowicz i K. Dębski 4 480,00

86
R. Styczyński 4 480,00

87
A. Pastuszka 4 330,00

88
Lutetia Arabians 4 200,00

89
E. Czopyk 4 200,00

90
N. Magomedov 4 100,00

91
M. Wnorowska 4 080,00

92
S. Frosik 4 000,00

93
K. Micuła 4 000,00

94
D. Mioduszewski 3 960,00

95
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 3 960,00

96
J. Klimczak 3 960,00

97
M. Łojek i M. Zawada 3 840,00

98
P. Głowacki 3 600,00

99
A. Kochalska 3 440,00

100
M. i W. Kryszyłowicz 3 420,00

101
J. Głowacki 3 280,00

102
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 200,00

103
K. Rogowski i Z. Składanowski 3 100,00

104
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 3 075,00

105
Janusz Romanowski „Expert-Host” 2 920,00

106
M. Zawada 2 820,00

107
K. Zawiliński 2 800,00

108
K. Falba 2 800,00

109
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 2 800,00

110
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 2 800,00

111
J. i D. Soska 2 800,00

112
J. Kartus i P. Wróblewski 2 780,00

113
M. Norenius – Stal Järsgarden 2 690,00

114
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 2 640,00

115
B. M. Tomaszewski 2 640,00

116
SK Golejewko i M. Łojek 2 640,00

117
Bohema – M. Bochiński 2 640,00

118
G. Kerimbekova 2 640,00

119
J. Traka 2 640,00

120
J. Szweycer 2 640,00

121
Jerzy Szmyt 2 640,00

122
M. Żarska i K. Urbańczyk 2 480,00

123
Z. Kozina 2 400,00

124
SK Iwno i K. Rogowski 2 310,00

125
Ł. Siwek 2 310,00

126
R. Ptach 2 270,00

127
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 2 200,00

128
A., M. i P. Laskowscy 2 180,00

129
SK Golejewko i M. Janikowski 2 150,00

130
SK Iwno i Niespodzianka 2 050,00

131
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 1 980,00

132
L. Boharewicz 1 920,00

133
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 1 920,00

134
F. Dill 1 840,00

135
S. Zawgorodny 1 640,00

136
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

137
A. Sosnowski i Y. Hemi 1 320,00

138
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 1 320,00

139
E. Gilert 1 320,00

140
Niespodzianka i GR J. Zalewska 1 320,00

141
A. Kochalska i A. Wyrzyk 1 320,00

142
T. Misiowiec 1 130,00

143
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 1 120,00

144
A. Żyłkowska 1 120,00

145
M. Trela 1 120,00

146
D. Kałuba i B. Strójwšs 960,00

147
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

148
M. Kosicki i M. Krawczykowska 960,00

149
„MK” M. Kaszubowski 900,00

150
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 900,00

151
B. Olkowska i M. Boruta 860,00

152
L. Kasprowicz i SK Golejewko 840,00

153
Wrbna Racing 800,00

154
D. Zalewski 760,00

155
Z. Tobiasz 720,00

156
B. Dörflinger 700,00

157
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 660,00

158
J. i K. Dobosz 660,00

159
SK Krasne i K. Kozłowska 660,00

160
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 660,00

161
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 660,00

162
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 660,00

163
P. Szmigiel 650,00

164
H. Schmutz i E. Porębna 600,00

165
P. i J. Łucki 560,00

166
M. Harms 560,00

167
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 500,00

168
SK Michałów i M. Janikowski 480,00

169
R. & K. Ask 460,00

170
W. Puszczewicz 460,00

171
T. i J. Opalińscy 430,00

172
Elektrovasury spol s.r.o. 400,00

173
E. i R. Urbańscy 350,00

174
M. Wyrzyk 350,00

175
K. i K. Romaniuk 330,00

176
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

177
SK Krasne i E. Zahariev 330,00

178
SK Moszna i M. Łojek 330,00

179
A. Omen i Marian Słowik 330,00

180
W. Raszyńska i K. Szymański 330,00

181
S. Mirpuri 330,00

182
A. i S. Polednia 280,00

183
A. Rokicki 240,00

184
N. Melbard 240,00

185
H. Sawka 200,00

186
D. Turkowska 0,00

187
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 0,00

188
K. Litwiniak 0,00

189
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

190
L. Staniszewski i K. Kamińska 0,00

191
P. Szmigiel i B. Olkowska 0,00

192
U. Zhussupov 0,00

193
K. Kozłowski 0,00

194
J. i U. Appel 0,00

195
SK Krasne 0,00

196
F. Engel 0,00

197
F. Wołoszyn 0,00

198
Ł. Wrzesień 0,00

199
SK Michałów i M. Łojek 0,00

200
M. Brzuszkiewicz 0,00

201
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 0,00

202
A. Siwonia 0,00

203
M. Kosicki 0,00

204
A. i W. Jasińscy 0,00

205
W. Fath 0,00

206
H. Smolik i M. Kosicki 0,00

207
W. Guz 0,00

208
A. Opalińska 0,00

209
M. Mełnicki 0,00

210
G. Kogut i Ł. Such 0,00

211
A. Molska 0,00

212
S. Guła i M. Janikowski 0,00

213
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

214
G. Łštka 0,00

215
G. Sęczek 0,00

216
Z. Szymulański 0,00

217
J. Siwonia 0,00

218
A. Talarek 0,00

219
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 0,00

220
D. Bajer 0,00
1 415 525,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej