Kary pieniężne 2017

SEZON


Kary pieniężne nałożone przez Komisje Techniczne w sezonie 2017

(płatne na konto PKWK)

Data kary Imię i nazwisko ukaranego kwota PLN Nr orzeczenia KT Opłata
2017.05.21 Adam Čmiel 500 OKT Wrocław nr 12
2017.11.11 Adam Wyrzyk 100 OKT Warszawa nr 165 zapł.
2017.05.28 Aleksandr Kabardov 200 OKT Warszawa nr 38 zapł.
2017.06.17 Aleksandr Kabardov 300 OKT Warszawa nr 51 zapł.
2017.07.30 Aleksandr Kabardov 400 OKT Warszawa nr 79 zapł.
2017.08.13 Aleksandr Kabardov 200 OKT Wrocław nr 28 zapł.
2017.05.21 Alena Skraskova 100 OKT Wrocław nr 05 zapł.
2017.09.02 Alexander Reznikov 250 OKT Warszawa nr 113 zapł.
2017.04.29 Alexander Reznikov 50 OKT Warszawa nr 06 zapł.
2017.07.23 Alexander Reznikov 300 OKT Sopot nr 20 zapł.
2017.07.29 Alexander Reznikov 400 OKT Warszawa nr 77 zapł.
2017.08.19 Alexander Reznikov 250 OKT Warszawa nr 99 zapł.
2017.05.06 Alexander Reznikov 150 OKT Warszawa nr 14 zapł.
2017.05.13 Alexander Reznikov 100 OKT Warszawa nr 21 zapł.
2017.05.14 Alexander Reznikov 150 OKT Warszawa nr 27 zapł.
2017.07.08 Alexander Reznikov 500 OKT Warszawa nr 70 zapł.
2017.06.17 Alexander Reznikov 200 OKT Warszawa nr 50 zapł.
2017.06.24 Alexander Reznikov 200 OKT Warszawa nr 56 zapł.
2017.10.21 Alexander Reznikov 300 OKT Warszawa nr 146 zapł.
2017.10.22 Alexander Reznikov 150 OKT Wrocław nr 50 zapł.
2017.11.12 Alexander Reznikov 150 OKT Warszawa nr 168 zapł.
2017.10.07 Alexander Reznikov 100 OKT Warszawa nr 137 zapł.
2017.11.12 Alexander Reznikov 350 OKT Warszawa nr 167 zapł.
2017.11.12 Alexander Reznikov 300 OKT Warszawa nr 169 zapł.
2017.09.10 Andrii Chopyk 100 OKT Wrocław nr 38 zapł.
2017.10.22 Andrzej Laskowski 50 OKT Warszawa nr 149 zapł.
2017.10.29 Anna Gil 200 OKT Warszawa nr 159 zapł.
2017.05.14 Anton Turgaev 150 OKT Warszawa nr 30 zapł.
2017.06.25 Anton Turgaev 200 OKT Warszawa nr 58 zapł.
2017.08.12 Anton Turgaev 400 OKT Warszawa nr 93 zapł.
2017.08.19 Anton Turgaev 150 OKT Warszawa nr 96 zapł.
2017.08.05 Anton Turgaev 300 OKT Warszawa nr 87 zapł.
2017.10.22 Anton Turgaev 150 OKT Warszawa nr 151 zapł.
2017.04.23 Aslan Kardanov 300 OKT Warszawa nr 01 zapł.
2017.04.23 Aslan Kardanov 300 OKT Warszawa nr 04 zapł.
2017.05.21 Aslan Kardanov 300 OKT Warszawa nr 33 zapł.
2017.05.28 Aslan Kardanov 400 OKT Warszawa nr 39 zapł.
2017.06.10 Aslan Kardanov 50 OKT Warszawa nr 42 zapł.
2017.06.11 Aslan Kardanov 50 OKT Warszawa nr 47 zapł.
2017.07.02 Aslan Kardanov 200 OKT Warszawa nr 67 zapł.
2017.07.09 Aslan Kardanov 100 OKT Warszawa nr 73 zapł.
2017.09.02 Aslan Kardanov 500 OKT Warszawa nr 114 zapł.
2017.09.02 Aslan Kardanov 150 OKT Warszawa nr 115 zapł.
2017.07.23 Bartłomiej Żakowski 300 OKT Sopot nr 23 zapł.
2017.08.12 Bartosz Głowacki 50 OKT Warszawa nr 91 zapł.
2017.06.11 Christopher Timmons 200 OKT Wrocław nr 21 zapł.
2017.05.06 Cornelia Fraisl 200 OKT Warszawa nr 15 zapł.
2017.11.05 Cornelia Fraisl 150 OKT Warszawa nr 163 zapł.
2017.06.25 Daria Pantchev 50 OKT Warszawa nr 57 zapł.
2017.04.29 Dariusz Zalewski i Janusz Ryżkowski 50 OKT Warszawa nr 08 zapł.
2017.10.07 Dariusz Zalewski i Janusz Ryżkowski 100 OKT Warszawa nr 138 zapł.
2017.10.08 Dariusz Zalewski i Janusz Ryżkowski 50 OKT Warszawa nr 140 zapł.
2017.07.02 Djordje Perović 200 OKT Warszawa nr 68 zapł.
2017.06.11 Dmitry Petryakov 200 OKT Warszawa nr 45 zapł.
2017.10.22 Dmitry Petryakov 300 OKT Wrocław nr 52 zapł.
2017.06.11 Dominik Pastuszka 300 OKT Wrocław nr 20 zapł.
2017.05.21 Dusan Andrés 500 OKT Wrocław nr 11 zapł.
2017.10.22 Emil Zahariev 50 OKT Warszawa nr 148 zapł.
2017.10.15 Eva Zahorova 150 OKT Wrocław nr 46 zapł.
2017.10.28 Franciszek Wołoszyn 50 OKT Warszawa nr 155 zapł.
2017.09.16 Habil Mammadov 150 OKT Warszawa nr 119 zapł.
2017.09.16 Habil Mammadov 150 OKT Warszawa nr 120 zapł.
2017.05.28 Hubert Bagiński 200 OKT Warszawa nr 41 zapł.
2017.07.23 Hubert Bagiński 400 OKT Sopot nr 16 zapł.
2017.09.02 Ilgar Museibov 200 OKT Warszawa nr 112 zapł.
2017.08.12 Ireneusz Wójcik 300 OKT Warszawa nr 92 zapł.
2017.04.29 Ireneusz Wójcik 50 OKT Warszawa nr 09 zapł.
2017.06.11 Ireneusz Wójcik 100 OKT Warszawa nr 48 zapł.
2017.07.08 Ireneusz Wójcik 50 OKT Warszawa nr 72 zapł.
2017.07.30 Ireneusz Wójcik 200 OKT Warszawa nr 83 zapł.
2017.08.13 Ireneusz Wójcik 400 OKT Warszawa nr 95 zapł.
2017.10.07 Ireneusz Wójcik 50 OKT Warszawa nr 139 zapł.
2017.10.15 Ireneusz Wójcik 100 OKT Warszawa nr 144 zapł.
2017.07.30 Iuliia Bieliak 200 OKT Warszawa nr 84 zapł.
2017.04.30 Jan Faltejsek 100 OKT Wrocław nr 02
2017.05.21 Jan Mach 500 OKT Wrocław nr 06 zapł.
2017.07.16 Janusz Ryżkowski 50 OKT Sopot nr 7 zapł.
2017.10.22 Joanna Balcerska 200 OKT Warszawa nr 152 anul. przez KO
2017.08.26 Joanna Balcerska 150 OKT Warszawa nr 105 zapł.
2017.11.05 Joanna Balcerska 200 OKT Warszawa nr 162 zapł.
2017.08.19 Joanna Wyrzyk 200 OKT Warszawa nr 100 zapł.
2017.04.30 Josef Bartos 200 OKT Wrocław nr 03 zapł.
2017.07.30 Kamil Grzybowski 150 OKT Warszawa nr 82 zapł.
2017.10.01 Kamil Grzybowski 400 OKT Warszawa nr 135 zapł.
2017.10.28 Kamil Grzybowski 50 OKT Warszawa nr 154 zapł.
2017.06.10 Kamil Grzybowski 200 OKT Warszawa nr 44 zapł.
2017.07.01 Kamil Grzybowski 300 OKT Warszawa nr 59 zapł.
2017.07.30 Kamila Maryniak 100 OKT Wrocław nr 26 zapł.
2017.07.08 Karolina Kamińska 50 OKT Warszawa nr 69 zapł.
2017.10.28 Karolina Kamińska 200 OKT Warszawa nr 156 zapł.
2017.07.02 Konrad Mazur 50 OKT Warszawa nr 61 zapł.
2017.06.18 Krzysztof Ziemiański 100 OKT Warszawa nr 53 zapł.
2017.08.06 Krzysztof Ziemiański 50 OKT Warszawa nr 88 zapł.
2017.08.20 Krzysztof Ziemiański 50 OKT Wrocław nr 31 zapł.
2017.09.17 Maciej Janikowski 50 OKT Warszawa nr 122 zapł.
2017.08.20 Maciej Jodłowski 100 OKT Warszawa nr 101 zapł.
2017.10.22 Maciej Jodłowski 150 OKT Wrocław nr 51 zapł.
2017.09.03 Magdalena Szabla 200 OKT Warszawa nr 117 zapł.
2017.10.01 Małgorzata Kryszyłowicz 200 OKT Warszawa nr 133 zapł.
2017.08.06 Małgorzata Łojek 50 OKT Warszawa nr 89 zapł.
2017.08.26 Małgorzata Łojek 100 OKT Warszawa nr 107 zapł.
2017.10.15 Małgorzata Łojek 100 OKT Warszawa nr 143 zapł.
2017.05.21 Marcel Novák 500 OKT Wrocław nr 08 zapł.
2017.06.11 Marcel Novák 200 OKT Wrocław nr 22 zapł.
2017.08.19 Marek Boruta 50 OKT Warszawa nr 98 zapł.
2017.08.26 Marek Boruta 100 OKT Warszawa nr 104 zapł.
2017.10.01 Marek Boruta 150 OKT Warszawa nr 131 zapł.
2017.10.01 Marek Boruta 100 OKT Warszawa nr 132 zapł.
2017.10.28 Marek Boruta 50 OKT Warszawa nr 153 zapł.
2017.09.24 Marek Brežina 100 OKT Warszawa nr 125 zapł.
2017.04.29 Martin Srnec 50 OKT Warszawa nr 05 zapł.
2017.05.13 Martin Srnec 200 OKT Warszawa nr 22 zapł.
2017.08.26 Martin Srnec 500 OKT Warszawa nr 106 zapł.
2017.09.17 Martin Srnec 150 OKT Warszawa nr 121 zapł.
2017.10.29 Martin Srnec 50 OKT Warszawa nr 158 zapł.
2017.06.18 Martin Srnec 300 OKT Warszawa nr 54 zapł.
2017.11.19 Martin Srnec 100 OKT Warszawa nr 170 zapł.
2017.10.15 Michal Abik 300 OKT Warszawa nr 142 zapł.
2017.06.10 Michal Abik 200 OKT Warszawa nr 43 zapł.
2017.07.02 Michal Abik 150 OKT Warszawa nr 64 zapł.
2017.05.21 Milan Zatloukal 200 OKT Warszawa nr 34
2017.07.02 Milan Zatloukal 300 OKT Warszawa nr 62
2017.05.28 Natalia Hendzel 100 OKT Wrocław nr 16 zapł.
2017.09.17 Natalia Hendzel 300 OKT Wrocław nr 41 zapł.
2017.10.15 Natalia Hendzel 400 OKT Wrocław nr 48 zapł.
2017.09.10 Niklas Loven 200 OKT Wrocław nr 37 zapł.
2017.04.30 Pavel Kasny 50 OKT Wrocław nr 01
2017.05.21 Pavel Peprna 500 OKT Wrocław nr 10 zapł.
2017.07.08 Pavel Stepakin 150 OKT Warszawa nr 71 zapł.
2017.09.24 Pavel Tůma 100 OKT Warszawa nr 126 zapł.
2017.05.14 Paweł Ostrycharz 200 OKT Warszawa nr 26 zapł.
2017.08.20 Paweł Ostrycharz 200 OKT Wrocław nr 33 zapł.
2017.08.13 Paweł Pałczyński 200 OKT Wrocław nr 27 zapł.
2017.10.15 Paweł Pałczyński 300 OKT Wrocław nr 47 zapł.
2017.05.21 Petr Tůma 500 OKT Wrocław nr 09 zapł.
2017.05.21 Rostislav Benš 500 OKT Wrocław nr 07 zapł.
2017.09.10 Rostislav Benš 200 OKT Wrocław nr 39 zapł.
2017.10.01 Saier Sawaed 150 OKT Warszawa nr 134
2017.05.13 Sergey Vasyutov 200 OKT Warszawa nr 23 zapł.
2017.08.20 Sergey Vasyutov 300 OKT Warszawa nr 102 zapł.
2017.08.20 Sergey Vasyutov 400 OKT Warszawa nr 103 zapł.
2017.09.17 Sergey Vasyutov 50 OKT Warszawa nr 123 zapł.
2017.10.14 Sergey Vasyutov 50 OKT Warszawa nr 141 zapł.
2017.10.29 Sergey Vasyutov 50 OKT Warszawa nr 160 zapł.
2017.06.11 Sertash Ferhanov 200 OKT Wrocław nr 23
2017.05.20 SK Janów Podlaski 50 OKT Warszawa nr 31 zapł.
2017.06.17 Szczepan Mazur 200 OKT Warszawa nr 49 zapł.
2017.07.02 Szczepan Mazur 600 OKT Warszawa nr 65 zapł.
2017.07.29 Szczepan Mazur 700 OKT Warszawa nr 78 zapł.
2017.11.11 Szczepan Mazur 50 OKT Warszawa nr 164 zapł.
2017.11.19 Szczepan Mazur 1000 OKT Warszawa nr 171 zapł.
2017.06.18 Tadeusz Dębowski 100 OKT Wrocław nr 24 zapł.
2017.07.02 Tadeusz Dębowski 100 OKT Warszawa nr 63 zapł.
2017.08.13 Thomas Boyer 200 OKT Wrocław nr 29 zapł.
2017.09.24 Thomas Huet 200 OKT Warszawa nr 127
2017.06.11 Tomáš Lukášek 150 OKT Warszawa nr 46 zapł.
2017.06.18 Victor Popov 300 OKT Warszawa nr 52 zapł.
2017.07.09 Victor Popov 200 OKT Warszawa nr 74 zapł.
2017.07.09 Victor Popov 300 OKT Warszawa nr 75 zapł.
2017.07.15 Victor Popov 400 OKT Sopot nr 6 zapł.
2017.07.29 Victor Popov 50 OKT Warszawa nr 76 zapł.
2017.10.21 Victor Popov 100 OKT Warszawa nr 145 zapł.
2017.11.12 Victor Popov 150 OKT Warszawa nr 166 zapł.
2017.05.06 Wiaczesław Szymczuk 50 OKT Warszawa nr 17 zapł.
2017.07.23 Wiaczesław Szymczuk 200 OKT Sopot nr 21 zapł.
2017.05.21 Wiesław Kryszyłowicz 50 OKT Wrocław nr 13 zapł.
2017.05.14 Witold Sudoł 200 OKT Warszawa nr 29 zapł.
2017.05.06 Yaser Hammad 300 OKT Warszawa nr 13 zapł.
2017.07.01 Yaser Hammad 150 OKT Warszawa nr 60 zapł.
2017.07.22 Yaser Hammad 100 OKT Sopot nr 15 zapł.
2017.08.05 Yaser Hammad 200 OKT Warszawa nr 86 zapł.
2017.09.30 Yaser Hammad 300 OKT Warszawa nr 129 zapł.
2017.11.04 Yaser Hammad 150 OKT Warszawa nr 161 zapł.

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej