Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 06-08-2018 – PKWK

Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 06-08-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 246620
2 SK Moszna 176365
3 R. Reveillere i V. Teillard 175300
4 SK Janów Podlaski 152685
5 Al Khalediah Stables 135400
6 K. Szumiński 131330
7 SK Krasne 125880
8 Z. Górski 95220
9 S. Guła 93800
10 M. Gromala 90570
11 F. & N. O’Reilly 89200
12 SK Iwno 81425
13 R. Gorczyca 80390
14 SK Michałów 72610
15 Tersk Stud 69360
16 Storeway Ltd. 61600
17 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 58250
18 Team Hogdala France 56850
19 J. Traka 52770
20 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 48650
21 Fortum Michał Romanowski 47510
22 T. Ashley 46950
23 S. Plavac 46120
24 T. de la Heronniere 45500
25 Dr G. W. Guy 44600
26 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 39000
27 Millennium Stud 38530
28 B. M. Tomaszewski 37845
29 SK Napajedla 37200
30 K. Mirpuri 36950
31 A. Zieliński 34650
32 M. Viguie 34450
33 S. Jeffroy, AGB Agency 34000
34 R. Talarek 33520
35 O. Tricot 33240
36 M. Channon Bloodstock Ltd 31450
37 Rabbah Bloodstock Ltd 29600
38 A. i R. Zielińscy 29530
39 Godolphin 29000
40 R. Piwko 28910
41 R. Berns 25840
42 SK Widzów – A. Tyszko 25250
43 S. Mladenovic 24340
44 T. Sobierajski 23800
45 T. Tarczyński 23420
46 G. Brady 23340
47 Expert Host Janusz Romanowski 23000
48 Smythson 22800
49 Lisbunny Bloodstock 22400
50 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 21930
51 S. Chazel 21800
52 Nessa Arabians Sp. z o.o. 21275
53 J. Foley 20300
54 E. Banahan 20000
55 A. Chodowiec 20000
56 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 19800
57 E. Porębna 19660
58 Lutetia Arabians S.A.R.L. 19390
59 J. Ryżkowski 19270
60 Stilvi Compania Financiera S.A. 18700
61 G. Smith 18470
62 M. Poland 18200
63 L. Wilson 18100
64 Athbah Stud 18100
65 A. Borroni 18000
66 W. J. Engel 17800
67 E. Schmid 17000
68 Laundry Cottage Stud Farm 17000
69 S.C.E.A. Haras de Manneville 16900
70 H. Rousseau 16700
71 R. Szpar 16685
72 Shadwell Estate Company Ltd 16350
73 Wrbna Racing 16350
74 Abdullah Ali Al Saif 16100
75 W. Krzemiński 15830
76 J. Hanly 15675
77 Elia Stud Farm 15300
78 J. Eng 15030
79 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 14900
80 E. Poitevin 14840
81 Hollyberry Farm 14350
82 Grange Stud 14000
83 T. & H. Russell 14000
84 P. Frejlich 13940
85 D. Mitrovic 13920
86 GR J. Zalewska 13890
87 Biddestone Stud Ltd 13850
88 J. Waldron & J. Barton 13700
89 A. Wójtowicz 13600
90 Lordship Stud 13400
91 Oceana Racing 13320
92 E. i K. Laskowscy 13000
93 S.A.R.L. Mezagri 12920
94 L. Błachut 12715
95 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 12615
96 J.-P. Colombu 12600
97 K. & R. Ask 12000
98 Braz Arabians 12000
99 Le Thenney S.A. 11700
100 M. Kurach 11380
101 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 11300
102 R. J. & S. A. Carter 11260
103 A. i G. Forien 11200
104 SK Kozienice 11150
105 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 11100
106 H., M., J. i A. Klein 11100
107 EARL Haras de Nonant le Pin 11000
108 A. Sexton 10920
109 T. Derda 10550
110 E. de Kerpezdron 10000
111 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 9700
112 M. Malinowski 9400
113 Gestüt Görlsdorf 9400
114 Günay Equestrian Invest GmbH 9280
115 I. Shenkin 9150
116 P. Antenet 9080
117 B. Ćwik 9070
118 L. Delany 9000
119 Bloodstock Agency Ltd 9000
120 Aston House Stud 9000
121 Ecurie Normandie Pur Sang 9000
122 Bearn Arabians 8990
123 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 8850
124 C. J. Gołaszewski 8620
125 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 8600
126 R. Mroziński 8500
127 A. Omen 8400
128 S. Schnakenberg 8340
129 K. Bolbro Agerholm 8280
130 Azienda Agricola Gennaro Stimola 8060
131 R. Boland 8050
132 M. Pehu 8050
133 M. du Breil, S. Lamy 8000
134 T. Rejman 7930
135 R. Z. Zieliński 7900
136 S. Polednia 7890
137 P. Pasquiou 7875
138 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 7800
139 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 7800
140 Ch. Jouandou 7730
141 J. Wallace 7700
142 M. Bober 7640
143 SK Jaroszówka 7400
144 Highclere Stud 7400
145 A. Burke 7400
146 Flaxman Stables Ireland Ltd 7200
147 Kildaragh Stud 7200
148 A. Steinhart 7150
149 R. Sumiła 7140
150 GR N. Kosiński 7000
151 Giewont Sp. z o.o. 7000
152 Kellsgrange Stud 7000
153 Ch. Ruiz-Fouquet 6960
154 J. Soska 6880
155 D. Kwiatkowski 6800
156 J. Głowacki 6800
157 The Kossack Stud B.V. 6800
158 K. Zawiliński 6500
159 K. & Mrs Cullen 6350
160 C. Dell’Ova 6300
161 A. Dziuba 6200
162 SK Białka 6080
163 Teliver Farm Kft 6000
164 M. Harms 5950
165 ZG VAG Esch 5700
166 G. & A. Corry 5600
167 P. McEnery 5300
168 Tally-Ho Stud 5240
169 M. Pokrywka 5230
170 Roundhill Stud 5200
171 Univerpol Sp. z o.o. 5000
172 P. Siuta 5000
173 K. Zakolski 4760
174 L. Lafitte, H. Barus 4700
175 P. Szmigiel 4450
176 Old Carhue & Graeng Bloodstock 4400
177 Mrs O. Harnett 4300
178 SK Prudnik 4300
179 EARL Ecurie Feuillet 4290
180 J. Krauze 4150
181 UNI-RES Sp. z o.o. 4080
182 V. Timoshenko 4050
183 Lismacue Mare Syndicate 3800
184 S. Ringler 3790
185 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 3775
186 H. Poledníková 3720
187 W. Saniewski 3700
188 K. Grudziąż 3700
189 Ł. Fabisiak 3600
190 P. F. Headon 3600
191 H. Ryan 3600
192 B. Dąbrowski 3500
193 SKA Sądzia Piotrowski i Zygmunt s.c. 3500
194 G. Sęczek 3400
195 D. Wrzosek 3400
196 S. Oakes 3300
197 inż. P. Vrba 3200
198 Ch. Schriever 3100
199 T. Ruciński 3060
200 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
201 Springcombe Park Stud 3000
202 M. & M. Butler 2800
203 G. Kaczmarek 2800
204 Irish National Stud 2800
205 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 2750
206 B. Dörflinger 2720
207 P. Tormey 2700
208 Veles Stud 2560
209 J. Szmyt 2440
210 T. Sieradzki 2440
211 A. Dupont 2400
212 Paget Bloodstock 2400
213 J. Pšurný 2400
214 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 2150
215 Mr & Mrs R. Coffey 2120
216 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 2110
217 GR K. Tomaszewska 2000
218 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 2000
219 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
220 L. Błaszczyk 1980
221 ZG Wirth/Wagner 1970
222 M. i S. Wiśniewscy 1900
223 Ophelia’s Song Partnership 1800
224 Mr & Mrs G. Middlebrook 1800
225 Haras d’Haspel 1800
226 P. Morrison 1800
227 EARL Haras du Camp Bernard 1750
228 Alfred F. Laskowski 1750
229 Agnieszka Wójtowicz 1700
230 S.A.G.L. Seserve 1700
231 A. Majchrzak 1680
232 T. Milewski 1650
233 E. Gilert 1650
234 M. Konarski 1600
235 M. Kaszubowski 1570
236 K. Ziemiański 1430
237 Haras du Quesnay 1400
238 S. Bujarski 1360
239 Wardstown Stud 1350
240 M. Gołębiowska GR Surchów 1075
241 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 1060
242 T. Nowak 1020
243 K. Liptak 1000
244 P. Šenigla, S. Popelka 1000
245 F. Dill 1000
246 P. & H. McCutcheon 1000
247 Haras du Logis Saint Germain 1000
248 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
249 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 1000
250 B. Thiry 1000
251 Hyde Park Stud 1000
252 J. Szweycer 950
253 K. Szymański 950
254 J.C.S.Wilson Bloodstock 900
255 J. & J. Waldron 900
256 P. i J. Richard 900
257 POE Millennium Stud 900
258 Lincarne House Ltd 900
259 K.T.M. Sp. z o. o. 800
260 P. Despouy 800
261 Alsadd Stud 750
262 R. Ptach 750
263 M. Davison 700
264 O. Sutkiewicz 700
265 M. Saniewski 610
266 M. Szeszuła 610
267 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 600
268 K. Jagielski 500
269 L. Staniszewski 500
270 Barronstown Stud 450
271 P. Cornou 450
272 O., Y., S. Varin 450
273 V. Laurent 430
274 J. Beres 350
275 R. Sendt 350
276 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 350
277 J. Szlaszyński 340
278 M. Stelmaszczyk 340
279 Y. Sharet 300
280 B. Zuzek 300
281 W. Puszczewicz 250
282 A. Frątczak 215
283 Mme J. Jeffroy, H. Boutry 0
284 G. Kogut 0
285 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
286 PPHU Algas – SK Udórz 0
287 W. Wawrzyniak 0
288 H. Devin 0
289 J. Rudnicki 0
290 Highpark Bloodstock Ltd 0
291 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0
292 P. i J. Łucki 0
293 K. Rausing 0
294 J. Mcdonald 0
295 Haras du Taillis 0
296 Z. Tokarzewski 0
297 E. J. Loder 0
298 R. Colasanti 0
299 A. Biedrzycki 0
300 M. Kosicki 0
301 Mountarmstrong Stud 0
302 P. Beirne 0
303 Haras de la Huderie 0
304 M. Sopański 0
305 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
306 P. Drutowski 0
307 Mr & Mrs Etrillard 0
308 G. Dudek 0
309 I. Topolska 0
310 G. Łątka 0
311 K. Rybár 0
312 Cocheese Bloodstock Anstalt 0
313 A. Loughlin 0
314 F. Vocásek 0
315 Gestüt Fährhof 0
316 M. Czech 0
317 S. Güldenpfennig 0
318 Ballyhane Stud 0
319 Aunty Ifl 0
320 inż. V. Kozel 0
321 D. Sztanka 0
322 A. Rokicki 0
323 I. Korczak 0
324 L. Norris i Lord Huntimgdon 0
325 PPH Parys Sp. z o.o. 0
326 J. Herold 0
327 HH Aga Khan 0
328 R. Pajewska-Kwaśny 0
329 inż. J. Kovařik 0
330 Res-Gal Sp. z o.o. 0
331 A. i P. Łojcha 0
332 Cybernetyki Investment S.A. 0
333 I. Tlustá 0
334 M. Wnorowska 0
335 D. Mioduszewski 0
336 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
337 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
4655725

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej