Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 5-06-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Golejewko 109520
2 M. Gromala 58270
3 SK Iwno 49560
4 SK Michałów 45340
5 SK Krasne 45100
6 L. i H. Boscher 44000
7 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 42940
8 E. Banahan 40000
9 SK Janów Podlaski 39850
10 S. Plavac 34700
11 A. Zieliński 29410
12 GR J. Zalewska 28000
13 Hyde Park Stud 27000
14 SK Widzów – A. Tyszko 23920
15 Mrs A. S. O’Brien 21000
16 M. Campbell Andenaes 21000
17 B. M. Tomaszewski 18850
18 Z. Górski 18050
19 M. Bober 18000
20 D. Mioduszewski 17150
21 SK Moszna 16660
22 C. Maye 16000
23 R. Piwko 16000
24 King Farm 16000
25 SK Jaroszówka 15930
26 Mr & Mrs G. Middlebrook 14840
27 Abbas Akbar Al Mulla 14240
28 Gestüt Fährhof 14000
29 W. Krzemiński 14000
30 R. Szpar 13500
31 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 13500
32 J. Repard i S. Dibb 12600
33 K. Mirpuri 12350
34 Minch Bloobstock and Castletown Stud 11100
35 Veles Stud 10840
36 Bearn Arabians 10800
37 W. Heinz 10600
38 H. Kopel 10370
39 Haras des Marais 10000
40 R. Gorczyca 9800
41 Wrbna Racing 9800
42 GR N. Kosiński 9800
43 Braz Arabians 9600
44 Grange Stud 9200
45 Desert Star Phoenix Jvc 9120
46 The Kossack Stud B.V. 9120
47 Kellsgrange Stud 9060
48 A. Isope, Suc. P. Vischer 9000
49 J. Klimczak 9000
50 E. Porębna 8820
51 Hardys Of Kilkeel Ltd 8800
52 I. Shenkin 8800
53 D. Mitrovic 8540
54 E. Krakowiak i A. Marczak 8400
55 K. Dobosz 8400
56 P. McEnery 8400
57 A. Dziuba 8000
58 Le Thenney S.A. 7700
59 P. Szmigiel 7700
60 M. Davison 7700
61 S. Mladenovic 7530
62 Ecurie des Anges EARL 7500
63 G. Ussia-Figueroa 7450
64 K. Szumiński 7200
65 Northern Bloodstock Agency Ltd 7000
66 L. McAteer 7000
67 Dayton Investments Ltd 7000
68 Gestüt Brümmerhof 7000
69 J. Foley 7000
70 M. i S. Wiśniewscy 6920
71 M. Viguie 6800
72 Polska AKF Sp. z o.o. 6500
73 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 6500
74 S. Jeffroy, AGB Agency 6360
75 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 6300
76 C. Totain 5960
77 K. Zakolski 5960
78 Nessa Arabians Sp. z o.o. 5800
79 K. Jagielski 5800
80 Alsadd Stud 5800
81 T. Nowak 5760
82 V. Timoshenko 5600
83 E. Gilert 5600
84 M. Gołębiowska GR Surchów 5500
85 Tally-Ho Stud 5400
86 G. & A. Corry 5300
87 Al Khalidiah Stables 5000
88 EARL Ecurie Feuillet 4920
89 M. Pokrywka 4880
90 J. Głowacki 4800
91 P. Antenet 4800
92 Dr G. W. Guy 4600
93 L. Ciampoli 4550
94 Athbah Stud 4380
95 Ch. Jouandou 4270
96 E.A.R.L. Haras du Taillis 4200
97 Corduff Bloodstock Ltd. 4200
98 G. Brady 4200
99 F. Dill 4000
100 Alfred F. Laskowski 4000
101 S. Guła 4000
102 O., Y., S. Varin 3950
103 N. Hartery 3600
104 R. Berns 3600
105 J. Ryżkowski 3560
106 A. Omen 3500
107 Haras de la Bareliere 3500
108 A. Sexton 3500
109 Elia Stud Farm 3410
110 Z. Englic 3200
111 L. Błachut 3060
112 Haras du Logis Saint Germain 3050
113 S. Vidal 2800
114 Ł. Fabisiak 2720
115 F. Vocásek 2700
116 T. Rejman 2630
117 Millennium Stud 2600
118 W. J. Engel 2450
119 M. Kaszubowski 2440
120 Teliver Farm Kft 2440
121 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 2440
122 J. Siwonia 2400
123 G. Smith 2300
124 J. Pšurný 2100
125 Old Carhue & Graeng Bloodstock 2100
126 Laundry Cottage Stud Farm 2100
127 Mrs O. Harnett 2100
128 Z. Keclik 2100
129 J. Traka 2100
130 Expert Host Janusz Romanowski 2090
131 R. De Leon 1920
132 T. Sieradzki 1920
133 Shadwell Estate Company Ltd 1850
134 G. Kogut 1830
135 D. Murphy 1830
136 E. de Kerpezdron 1830
137 K. Rybár 1800
138 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 1800
139 Gestüt Etzean 1800
140 O. Tricot 1800
141 A. Rokicki 1680
142 Damis BT 1600
143 K. Ziemiański 1560
144 S. Schnakenberg 1440
145 E. Grogan 1400
146 J. Waldron & J. Barton 1400
147 M. Cullinane 1400
148 A. Jasińska 1400
149 Allevamento Gialloblu srl 1400
150 S.A. I.G.E.P. 1400
151 P. Despouy 1400
152 C. J. Gołaszewski 1360
153 T. Badyła 1360
154 Res-Gal Sp. z o.o. 1360
155 ZG VAG Esch 1360
156 G. Sęczek 1360
157 J. Emmerich 1220
158 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 1200
159 L. Błaszczyk 1160
160 M. C. Biaudis 1160
161 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 1050
162 Gestüt Görlsdorf 1050
163 P. Głowacki 960
164 SK Kozienice 900
165 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 900
166 Sofim srl 900
167 Y. Sharet 870
168 E. Kubíček 800
169 P. Frejlich 780
170 J. Michalcová 700
171 E. Farrelly 700
172 E. i K. Laskowscy 700
173 Arrowfield Stud 700
174 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 700
175 M. Lichocińska 700
176 Univerpol Sp. z o.o. 680
177 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 580
178 A. Wójtowicz 580
179 M. Bajkowski 480
180 M. Stelmaszczyk 480
181 I. Topolska 480
182 Oceana Racing 450
183 Artur Nicpoń 390
184 S. Weresiński 350
185 R. J. & S. A. Carter 350
186 V. Bukhtoyarov 350
187 G. Łątka 350
188 H., M., J. i A. Klein 340
189 W. Bąk 340
190 B. Zuzek 290
191 A. Steinhart 290
192 T. Tarczyński 240
193 M. Norenius 240
194 R. Talarek 0
195 K. Grudziąż 0
196 J. Szmyt 0
197 K. & R. Ask 0
198 Ch. Ruiz-Fouquet 0
199 Agnieszka Wójtowicz 0
200 W. Szydełko 0
201 P. Podgórny 0
202 S. Bujarski 0
203 R. Sumiła 0
204 Z. Duplicki 0
205 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0
206 Forenaghts Stud Farm Ltd 0
207 K. Litwiniak 0
208 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0
209 R. Połeć 0
210 Ashbrittle Stud 0
211 S.C.E.A. Haras de Manneville 0
212 Stengaarden I/S 0
213 F. Wołoszyn 0
214 J. i K. Dobosz 0
215 LTB „Rosiya” 0
216 Yeguada Bautista Vich 0
217 R. Colpaert 0
218 J. Lech 0
219 Ch. Schriever 0
220 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0
221 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0
222 H. Rousseau 0
223 Gerrardstown House Stud 0
224 T. Mielnik 0
225 A. Żyłkowska 0
226 Stall Amor 0
227 Y. Vasilev 0
228 A. Biedrzycki 0
229 Mountarmstrong Stud 0
230 P. Drutowski 0
231 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
232 M. Piskla 0
233 Fortum Michał Romanowski 0
1549300

 

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej