Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 30-10-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Golejewko 493740
2 M. Gromala 386410
3 E. Banahan 333200
4 SK Janów Podlaski 330370
5 SK Widzów – A. Tyszko 205105
6 SK Krasne 203740
7 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 182170
8 SK Moszna 175270
9 SK Iwno 172540
10 S. Plavac 167100
11 SK Michałów 151350
12 Z. Górski 147570
13 Hyde Park Stud 145600
14 A. Zieliński 143720
15 Wrbna Racing 135800
16 Cocheese Bloodstock Anstalt 132000
17 Al Khalidiah Stables 128400
18 K. Mirpuri 126870
19 Gestüt Fährhof 114600
20 V. Timoshenko 111450
21 Team Hogdala France 105000
22 W. Krzemiński 102200
23 Athbah Stud 95750
24 B. M. Tomaszewski 91110
25 Dr G. W. Guy 89850
26 L. i H. Boscher 83600
27 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 75000
28 J. Ryżkowski 67840
29 R. Gorczyca 67010
30 Millennium Stud 66350
31 T. & H. Russell 66000
32 K. Szumiński 65770
33 SK Napajedla 63000
34 GR J. Zalewska 61450
35 The Kossack Stud B.V. 61440
36 Mrs A. S. O’Brien 60000
37 S. Jeffroy, AGB Agency 57560
38 Haras du Logis Saint Germain 54950
39 Rabbah Bloodstock Ltd 53800
40 T. Ashley 51600
41 M. Campbell Andenaes 51000
42 M. Viguie 49740
43 E. Krakowiak i A. Marczak 49260
44 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 46300
45 Abbas Akbar Al Mulla 45810
46 Alsadd Stud 43800
47 Le Thenney S.A. 43550
48 P. Antenet 43480
49 SK Jaroszówka 40250
50 E.A.R.L. Haras du Taillis 40200
51 A. i R. Zielińscy 39640
52 J. Traka 39300
53 M. i S. Wiśniewscy 37910
54 Nessa Arabians Sp. z o.o. 37720
55 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 37580
56 GR N. Kosiński 36160
57 L. Błachut 35460
58 R. Szpar 35180
59 King Farm 35100
60 Braz Arabians 34860
61 M. C. Biaudis 34460
62 F. & N. O’Reilly 33000
63 R. Piwko 32900
64 Haras de la Bareliere 32670
65 Polska AKF Sp. z o.o. 31940
66 Veles Stud 31280
67 A. Dziuba 30400
68 POE Millennium Stud 30000
69 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 29180
70 K. Zakolski 28720
71 M. Bober 28100
72 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 26850
73 Laundry Cottage Stud Farm 26765
74 O., Y., S. Varin 26750
75 R. J. & S. A. Carter 26750
76 Azienda Agricola Gennaro Stimola 26700
77 S. Mladenovic 26680
78 E. Farrelly 26300
79 A. Majchrzak 26250
80 Kellsgrange Stud 26160
81 J. Foley 25700
82 M. Piskla 25000
83 P. McEnery 24900
84 Ł. Fabisiak 24130
85 H. Rousseau 24020
86 A. Sexton 23500
87 Mr & Mrs G. Middlebrook 22990
88 E. Poitevin 22900
89 S. Weresiński 22850
90 J. Waldron & J. Barton 22450
91 A. Wyrzyk 22300
92 D. Mioduszewski 22180
93 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 21400
94 P. Despouy 21200
95 Günay Equestrian Invest GmbH 20540
96 Desert Star Phoenix Jvc 20380
97 Agnieszka Wójtowicz 20130
98 G. Smith 20100
99 K. Dobosz 20050
100 inż. P. Vrba 20000
101 Minch Bloobstock and Castletown Stud 19990
102 A. Isope, Suc. P. Vischer 19400
103 E. Porębna 19210
104 J. Głowacki 19080
105 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 19050
106 S.A. I.G.E.P. 18950
107 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 18850
108 S. Vidal 18700
109 W. Heinz 18500
110 Fortum Michał Romanowski 18470
111 Elia Stud Farm 18010
112 J. Wallace 18000
113 Expert Host Janusz Romanowski 17920
114 Alfred F. Laskowski 17920
115 K. Jagielski 17890
116 L. Ciampoli 17700
117 C. Maye 17650
118 Aunty Ifl 17400
119 H. Devin 17400
120 P. Szmigiel 17100
121 Mr & Mrs R. Coffey 16840
122 Ecurie des Anges EARL 16750
123 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 16200
124 Corduff Bloodstock Ltd. 16100
125 ZG VAG Esch 16010
126 Haras d’Haspel 15900
127 Shadwell Estate Company Ltd 15800
128 O. Tricot 15600
129 Ch. Jouandou 15470
130 J. Repard i S. Dibb 15400
131 H. Poledníková 15200
132 E. Gilert 15050
133 Highclere Stud 15000
134 C. J. Gołaszewski 14860
135 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 14600
136 R. Reveillere i V. Teillard 14400
137 I. Shenkin 14360
138 Tally-Ho Stud 14200
139 M. Cullinane 14000
140 J. i K. Dobosz 13850
141 Lordship Stud 13820
142 Mrs O. Harnett 13810
143 Old Carhue & Graeng Bloodstock 13750
144 C. Totain 13640
145 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 13500
146 Gestüt Brümmerhof 13300
147 Biddestone Stud Ltd 13240
148 S. Ringler 13240
149 L. Błaszczyk 13210
150 G. Brady 12900
151 D. Murphy 12880
152 B. Schöne 12850
153 Hardys Of Kilkeel Ltd 12850
154 J. Lech 12800
155 S. Schnakenberg 12800
156 R. Colasanti 12710
157 T. Kelly 12700
158 Dayton Investments Ltd 12600
159 Haras de Ulia SL 12600
160 Irish National Stud 12600
161 Univerpol Sp. z o.o. 12460
162 W. J. Engel 12430
163 SK Kozienice 12300
164 A. Omen 12300
165 L. Staniszewski 12240
166 M. Davison 12230
167 T. Nowak 12080
168 G. Ussia-Figueroa 12050
169 Bearn Arabians 11970
170 T. de la Heronniere 11860
171 Z. Keclik 11800
172 Res-Gal Sp. z o.o. 11660
173 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 11600
174 G. & A. Corry 11550
175 EARL Ecurie Feuillet 10920
176 T. Badyła 10880
177 H. Kopel 10820
178 Grange Stud 10250
179 K. Grudziąż 10240
180 Z. Englic 10200
181 D. Ciurleo i S. Blatz 10000
182 Haras des Marais 10000
183 J. Klimczak 9900
184 K. Szymański 9900
185 E. Kubíček 9800
186 Gerrardstown House Stud 9800
187 D. Mitrovic 9760
188 Mountarmstrong Stud 9750
189 Ch. Schriever 9650
190 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 9600
191 A. Biedrzycki 9360
192 R. Talarek 9290
193 K. & R. Ask 9200
194 G. Dudek 9180
195 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 9080
196 L. McAteer 9000
197 F. Dill 9000
198 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 8530
199 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 8400
200 M. Saniewski 8400
201 M. Pokrywka 8280
202 J. Szmyt 8100
203 M. Gołębiowska GR Surchów 8000
204 E. i K. Laskowscy 7900
205 Ch. Ruiz-Fouquet 7840
206 K. Litwiniak 7500
207 A. Rokicki 7240
208 S. Guła 7200
209 M. Kaszubowski 7170
210 M. Stelmaszczyk 7040
211 E. de Kerpezdron 7030
212 Northern Bloodstock Agency Ltd 7000
213 Allevamento Gialloblu srl 6800
214 P. Wasilewski 6800
215 PPH Parys Sp. z o.o. 6800
216 Oceana Racing 6750
217 S. Langlois 6650
218 A. Steinhart 6390
219 K. Ziemiański 6280
220 A. Wójtowicz 6120
221 H., M., J. i A. Klein 6070
222 J.-P. Colombu 6000
223 R. De Leon 5920
224 R. Berns 5800
225 T. Rejman 5680
226 Teliver Farm Kft 5580
227 R. Ptach 5440
228 B. Zuzek 5210
229 P. Frejlich 4880
230 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 4800
231 J. Siwonia 4440
232 A. Żyłkowska 4300
233 Stall Amor 4200
234 M. Kosicki 4080
235 K. & Mrs Cullen 4050
236 T. Sobierajski 4050
237 J. Sawicki 4000
238 Gestüt Auenquelle 4000
239 EARL Haras du Camp Bernard 4000
240 N. Hartery 3950
241 Roundhill Stud 3900
242 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 3760
243 G. Sęczek 3740
244 Abdullah Ali Al Saif 3600
245 Stilvi Compania Financiera S.A. 3600
246 R. Pajewska-Kwaśny 3600
247 Epona Bloodstock Ltd 3600
248 T. Derda 3600
249 Gynekologie Gebauer s.r.o. 3600
250 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 3200
251 J. Beres 3150
252 T. Sieradzki 3140
253 Cybernetyki Investment S.A. 3110
254 B. Ćwik 3000
255 E. Grogan 3000
256 G. Kogut 2780
257 P. Podgórny 2720
258 F. Vocásek 2700
259 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 2700
260 D. Wrzosek 2700
261 J. Emmerich 2440
262 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 2440
263 R. Połeć 2400
264 J. Junková 2400
265 L. Bennett 2320
266 Damis BT 2300
267 M. Channon Blodstock Ltd 2250
268 J. Pšurný 2100
269 R. Z. Zieliński 2020
270 inż. V. Kozel 2000
271 V. Bukhtoyarov 1900
272 K. Rausing 1900
273 I. Tlustá 1830
274 L. Lafitte, H. Barus 1800
275 A. i G. Forien 1800
276 Gestüt Etzean 1800
277 J. Besnier 1800
278 K. Rybár 1800
279 P. Morrison 1800
280 M. & M. Butler 1800
281 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 1800
282 W. Bąk 1700
283 M. Harms 1600
284 A. Jasińska 1400
285 Arrowfield Stud 1400
286 M. Nowakowska 1360
287 P. Głowacki 1250
288 Melito Syndicate 1200
289 Gestüt Görlsdorf 1050
290 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 1050
291 G. Łątka 1030
292 T. Mielnik 1000
293 I. Topolska 960
294 J. Szweycer 900
295 Sofim srl 900
296 Haras du Quesnay 900
297 M. Fahy & Rathbarry Stud 900
298 D. Pittack 900
299 W. Saniewski 900
300 Lismacue Mare Syndicate 900
301 Gestüt Am Schlossgarten GbR 900
302 M. Bajkowski 880
303 Y. Sharet 870
304 M. Lichocińska 700
305 J. Michalcová 700
306 M. Poland 700
307 M. Klein 640
308 S. Chrząstowski 600
309 Artur Nicpoń 390
310 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 350
311 S.C.E.A. Haras de Manneville 350
312 T. Ruciński 340
313 M. Malinowski 340
314 Gestüt Ohlerweiherhof 300
315 J.J. Wolters 240
316 T. Tarczyński 240
317 M. Norenius 240
318 „LTB „”Rosiya””” 0
319 K. Duda 0
320 R. Sumiła 0
321 A. Frątczak 0
322 S. Wiśniewski 0
323 A. Woźniak 0
324 W. Pawlak 0
325 R. Poškus 0
326 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0
327 Ashbrittle Stud 0
328 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0
329 R. Mroziński 0
330 Yeguada Bautista Vich 0
331 Agrolipt s.r.o. 0
332 P. Pośrednik 0
333 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 0
334 Stengaarden I/S 0
335 Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 0
336 Z. Duplicki 0
337 R. Colpaert 0
338 M. Mełnicki 0
339 P. Drutowski 0
340 W. Szydełko 0
341 Antinori Allegra 0
342 Forenaghts Stud Farm Ltd 0
343 The Jay`s Renny Syndicate 0
344 S. Bujarski 0
345 M. Kurach 0
346 K. Goździalski 0
347 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0
348 M. Pehu 0
349 T. & D. Jones 0
350 L. Boharewicz 0
351 S. Polednia 0
352 C. Dell’Ova 0
353 M. Parreau-Delhote 0
354 F. Wołoszyn 0
355 Y. Vasilev 0
356 Z. Miazga 0
357 J. Krauze 0
358 J. Rudnicki 0
9008500

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej