Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 3-07-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Golejewko 236480
2 E. Banahan 153200
3 Hyde Park Stud 100000
4 Wrbna Racing 97800
5 SK Janów Podlaski 91490
6 SK Iwno 87840
7 SK Krasne 83450
8 M. Gromala 78800
9 SK Widzów – A. Tyszko 78020
10 A. Zieliński 75200
11 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 75000
12 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 74560
13 SK Michałów 66270
14 S. Plavac 64700
15 L. i H. Boscher 53600
16 M. Campbell Andenaes 51000
17 B. M. Tomaszewski 41800
18 K. Mirpuri 39950
19 Gestüt Fährhof 33600
20 Cocheese Bloodstock Anstalt 32000
21 T. & H. Russell 30000
22 GR J. Zalewska 29950
23 V. Timoshenko 29300
24 SK Moszna 28510
25 Le Thenney S.A. 26900
26 Z. Górski 25220
27 Abbas Akbar Al Mulla 24840
28 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 24580
29 The Kossack Stud B.V. 24440
30 Mrs A. S. O’Brien 24000
31 R. Piwko 22900
32 J. Ryżkowski 22140
33 Braz Arabians 20800
34 SK Napajedla 20000
35 E. Krakowiak i A. Marczak 18660
36 SK Jaroszówka 18050
37 M. Bober 18000
38 A. Isope, Suc. P. Vischer 18000
39 R. Szpar 17700
40 C. Maye 17650
41 GR N. Kosiński 17600
42 King Farm 17400
43 D. Mioduszewski 17150
44 Nessa Arabians Sp. z o.o. 16560
45 K. Szumiński 16300
46 J. Repard i S. Dibb 15400
47 Mr & Mrs G. Middlebrook 14840
48 Dr G. W. Guy 14600
49 M. i S. Wiśniewscy 14220
50 W. Krzemiński 14000
51 J. Foley 14000
52 Alfred F. Laskowski 14000
53 Athbah Stud 13100
54 K. Dobosz 13050
55 A. Dziuba 12900
56 Hardys Of Kilkeel Ltd 12850
57 E. Gilert 12600
58 S. Vidal 12600
59 Al Khalidiah Stables 12000
60 R. Gorczyca 11880
61 Kellsgrange Stud 11760
62 Minch Bloobstock and Castletown Stud 11550
63 Haras de la Bareliere 11550
64 W. Heinz 11500
65 Veles Stud 11320
66 E. Porębna 11260
67 E.A.R.L. Haras du Taillis 11200
68 Haras du Logis Saint Germain 11050
69 Desert Star Phoenix Jvc 10920
70 H. Kopel 10820
71 Bearn Arabians 10800
72 L. Błachut 10540
73 P. McEnery 10500
74 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 10500
75 Haras des Marais 10000
76 J. Klimczak 9900
77 Dayton Investments Ltd 9800
78 E. Kubíček 9800
79 S. Weresiński 9350
80 Grange Stud 9200
81 M. Davison 9100
82 Gestüt Brümmerhof 9100
83 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 9100
84 R. Colasanti 9000
85 POE Millennium Stud 9000
86 F. Dill 9000
87 Aunty Ifl 9000
88 D. Murphy 8830
89 I. Shenkin 8800
90 G. Ussia-Figueroa 8600
91 D. Mitrovic 8540
92 Polska AKF Sp. z o.o. 8500
93 M. Viguie 8440
94 P. Szmigiel 8400
95 J. Waldron & J. Barton 8400
96 M. Saniewski 8400
97 K. & R. Ask 7760
98 E. Farrelly 7700
99 Corduff Bloodstock Ltd. 7700
100 G. & A. Corry 7600
101 S. Mladenovic 7530
102 Rabbah Bloodstock Ltd 7500
103 Ecurie des Anges EARL 7500
104 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 7380
105 R. J. & S. A. Carter 7350
106 K. Szymański 7200
107 S. Guła 7200
108 Mountarmstrong Stud 7000
109 L. McAteer 7000
110 Northern Bloodstock Agency Ltd 7000
111 M. C. Biaudis 6960
112 K. Grudziąż 6960
113 Millennium Stud 6900
114 Agnieszka Wójtowicz 6800
115 H. Rousseau 6600
116 K. Jagielski 6580
117 S. Jeffroy, AGB Agency 6360
118 A. Omen 6300
119 M. Pokrywka 6280
120 K. Zakolski 5960
121 C. Totain 5960
122 G. Smith 5900
123 Alsadd Stud 5800
124 T. Nowak 5760
125 Teliver Farm Kft 5580
126 M. Gołębiowska GR Surchów 5500
127 J. Głowacki 5480
128 L. Ciampoli 5450
129 Shadwell Estate Company Ltd 5450
130 Ł. Fabisiak 5440
131 O. Tricot 5400
132 Tally-Ho Stud 5400
133 O., Y., S. Varin 5350
134 M. Kaszubowski 5170
135 Allevamento Gialloblu srl 5000
136 EARL Ecurie Feuillet 4920
137 A. Sexton 4900
138 Old Carhue & Graeng Bloodstock 4900
139 J. Traka 4800
140 P. Antenet 4800
141 S.A. I.G.E.P. 4550
142 Günay Equestrian Invest GmbH 4460
143 Ch. Jouandou 4270
144 G. Brady 4200
145 R. Berns 4050
146 EARL Haras du Camp Bernard 4000
147 Laundry Cottage Stud Farm 3900
148 L. Błaszczyk 3880
149 J. Siwonia 3840
150 SK Kozienice 3700
151 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 3600
152 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 3600
153 N. Hartery 3600
154 Azienda Agricola Gennaro Stimola 3600
155 E. de Kerpezdron 3430
156 Elia Stud Farm 3410
157 W. J. Engel 3330
158 T. Rejman 3240
159 Z. Englic 3200
160 Mrs O. Harnett 3150
161 T. Sieradzki 3140
162 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 3120
163 P. Despouy 2800
164 A. Majchrzak 2720
165 P. Podgórny 2720
166 G. Sęczek 2720
167 J. Lech 2720
168 F. Vocásek 2700
169 H. Devin 2700
170 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 2500
171 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 2440
172 J. Emmerich 2440
173 Expert Host Janusz Romanowski 2430
174 L. Bennett 2320
175 Damis BT 2300
176 H., M., J. i A. Klein 2190
177 Z. Keclik 2100
178 J. Pšurný 2100
179 C. J. Gołaszewski 2040
180 L. Staniszewski 2040
181 Ch. Ruiz-Fouquet 1920
182 R. De Leon 1920
183 A. Rokicki 1920
184 S. Schnakenberg 1920
185 I. Tlustá 1830
186 G. Kogut 1830
187 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 1800
188 T. Ashley 1800
189 J. Besnier 1800
190 Gestüt Etzean 1800
191 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 1800
192 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 1800
193 R. Reveillere i V. Teillard 1800
194 K. Rybár 1800
195 K. Ziemiański 1560
196 M. Stelmaszczyk 1440
197 Arrowfield Stud 1400
198 A. Jasińska 1400
199 M. Cullinane 1400
200 E. Grogan 1400
201 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 1400
202 ZG VAG Esch 1360
203 T. Badyła 1360
204 Res-Gal Sp. z o.o. 1360
205 P. Głowacki 1250
206 A. Wójtowicz 1160
207 B. Zuzek 1160
208 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 1050
209 Gestüt Görlsdorf 1050
210 S. Langlois 1050
211 A. Biedrzycki 960
212 I. Topolska 960
213 Sofim srl 900
214 Y. Sharet 870
215 P. Frejlich 780
216 V. Bukhtoyarov 700
217 M. Lichocińska 700
218 E. i K. Laskowscy 700
219 J. Michalcová 700
220 G. Łątka 690
221 R. Ptach 680
222 Univerpol Sp. z o.o. 680
223 G. Dudek 680
224 M. Kosicki 680
225 J. Sawicki 500
226 M. Bajkowski 480
227 Oceana Racing 450
228 Artur Nicpoń 390
229 Ch. Schriever 350
230 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 350
231 W. Bąk 340
232 A. Steinhart 290
233 M. Klein 240
234 M. Norenius 240
235 T. Tarczyński 240
236 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0
237 S.C.E.A. Haras de Manneville 0
238 Stengaarden I/S 0
239 F. Wołoszyn 0
240 „LTB „”Rosiya””” 0
241 Z. Miazga 0
242 P. Wasilewski 0
243 K. Litwiniak 0
244 Cybernetyki Investment S.A. 0
245 Forenaghts Stud Farm Ltd 0
246 M. Nowakowska 0
247 J. Szmyt 0
248 Z. Duplicki 0
249 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0
250 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0
251 B. Schöne 0
252 Gerrardstown House Stud 0
253 T. Mielnik 0
254 A. Żyłkowska 0
255 Gestüt Ohlerweiherhof 0
256 The Jay`s Renny Syndicate 0
257 Stall Amor 0
258 J. i K. Dobosz 0
259 A. Frątczak 0
260 R. Sumiła 0
261 R. Połeć 0
262 P. Drutowski 0
263 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
264 R. Colpaert 0
265 Fortum Michał Romanowski 0
266 R. Talarek 0
267 R. Z. Zieliński 0
268 Ashbrittle Stud 0
269 Agrolipt s.r.o. 0
270 M. Parreau-Delhote 0
271 Antinori Allegra 0
272 S. Bujarski 0
273 Y. Vasilev 0
274 W. Pawlak 0
275 M. Piskla 0
276 Yeguada Bautista Vich 0
277 W. Szydełko 0
3179400

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej