Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 29-05-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Golejewko 100980
2 M. Gromala 58270
3 SK Iwno 44760
4 L. i H. Boscher 44000
5 SK Michałów 43840
6 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 42940
7 SK Krasne 42090
8 E. Banahan 40000
9 SK Janów Podlaski 39850
10 S. Plavac 34700
11 A. Zieliński 29410
12 GR J. Zalewska 28000
13 Hyde Park Stud 27000
14 SK Widzów – A. Tyszko 23920
15 Mrs A. S. O’Brien 21000
16 M. Campbell Andenaes 21000
17 B. M. Tomaszewski 18850
18 Z. Górski 18050
19 M. Bober 18000
20 D. Mioduszewski 17150
21 SK Moszna 16660
22 C. Maye 16000
23 King Farm 16000
24 R. Piwko 16000
25 Mr & Mrs G. Middlebrook 14840
26 Abbas Akbar Al Mulla 14240
27 W. Krzemiński 14000
28 Gestüt Fährhof 14000
29 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 13500
30 R. Szpar 13500
31 J. Repard i S. Dibb 12600
32 K. Mirpuri 12350
33 Minch Bloobstock and Castletown Stud 11100
34 Veles Stud 10840
35 Bearn Arabians 10800
36 W. Heinz 10600
37 Haras des Marais 10000
38 Wrbna Racing 9800
39 GR N. Kosiński 9800
40 R. Gorczyca 9800
41 Braz Arabians 9600
42 Grange Stud 9200
43 The Kossack Stud B.V. 9120
44 Desert Star Phoenix Jvc 9120
45 Kellsgrange Stud 9060
46 J. Klimczak 9000
47 A. Isope, Suc. P. Vischer 9000
48 E. Porębna 8820
49 Hardys Of Kilkeel Ltd 8800
50 I. Shenkin 8800
51 K. Dobosz 8400
52 P. McEnery 8400
53 E. Krakowiak i A. Marczak 8400
54 A. Dziuba 8000
55 SK Jaroszówka 7930
56 M. Davison 7700
57 P. Szmigiel 7700
58 Le Thenney S.A. 7700
59 S. Mladenovic 7530
60 G. Ussia-Figueroa 7450
61 K. Szumiński 7200
62 L. McAteer 7000
63 J. Foley 7000
64 Northern Bloodstock Agency Ltd 7000
65 Dayton Investments Ltd 7000
66 Gestüt Brümmerhof 7000
67 M. i S. Wiśniewscy 6920
68 M. Viguie 6800
69 S. Jeffroy, AGB Agency 6360
70 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 6300
71 K. Zakolski 5960
72 C. Totain 5960
73 K. Jagielski 5800
74 Alsadd Stud 5800
75 Nessa Arabians Sp. z o.o. 5800
76 T. Nowak 5760
77 E. Gilert 5600
78 V. Timoshenko 5600
79 Tally-Ho Stud 5400
80 G. & A. Corry 5300
81 Al Khalidiah Stables 5000
82 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 5000
83 EARL Ecurie Feuillet 4920
84 J. Głowacki 4800
85 P. Antenet 4800
86 Dr G. W. Guy 4600
87 L. Ciampoli 4550
88 Polska AKF Sp. z o.o. 4500
89 Athbah Stud 4380
90 H. Kopel 4270
91 Ch. Jouandou 4270
92 Corduff Bloodstock Ltd. 4200
93 G. Brady 4200
94 E.A.R.L. Haras du Taillis 4200
95 F. Dill 4000
96 S. Guła 4000
97 Alfred F. Laskowski 4000
98 O., Y., S. Varin 3950
99 R. Berns 3600
100 N. Hartery 3600
101 J. Ryżkowski 3560
102 A. Sexton 3500
103 Haras de la Bareliere 3500
104 A. Omen 3500
105 Z. Englic 3200
106 L. Błachut 3060
107 Haras du Logis Saint Germain 3050
108 M. Pokrywka 3050
109 Elia Stud Farm 2800
110 S. Vidal 2800
111 Ł. Fabisiak 2720
112 F. Vocásek 2700
113 Millennium Stud 2600
114 W. J. Engel 2450
115 D. Mitrovic 2440
116 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 2440
117 J. Siwonia 2400
118 G. Smith 2300
119 J. Traka 2100
120 J. Pšurný 2100
121 Old Carhue & Graeng Bloodstock 2100
122 Z. Keclik 2100
123 Mrs O. Harnett 2100
124 Laundry Cottage Stud Farm 2100
125 Expert Host Janusz Romanowski 2090
126 T. Sieradzki 1920
127 R. De Leon 1920
128 Shadwell Estate Company Ltd 1850
129 E. de Kerpezdron 1830
130 D. Murphy 1830
131 T. Rejman 1830
132 K. Rybár 1800
133 O. Tricot 1800
134 Gestüt Etzean 1800
135 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 1800
136 A. Rokicki 1680
137 Damis BT 1600
138 K. Ziemiański 1560
139 S. Schnakenberg 1440
140 J. Waldron & J. Barton 1400
141 M. Cullinane 1400
142 Ecurie des Anges EARL 1400
143 S.A. I.G.E.P. 1400
144 E. Grogan 1400
145 A. Jasińska 1400
146 Allevamento Gialloblu srl 1400
147 P. Despouy 1400
148 T. Badyła 1360
149 Res-Gal Sp. z o.o. 1360
150 ZG VAG Esch 1360
151 C. J. Gołaszewski 1360
152 G. Sęczek 1360
153 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 1200
154 M. C. Biaudis 1160
155 L. Błaszczyk 1160
156 Gestüt Görlsdorf 1050
157 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 1050
158 P. Głowacki 960
159 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 900
160 SK Kozienice 900
161 Sofim srl 900
162 Y. Sharet 870
163 E. Kubíček 800
164 P. Frejlich 780
165 M. Lichocińska 700
166 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 700
167 J. Michalcová 700
168 Arrowfield Stud 700
169 E. i K. Laskowscy 700
170 E. Farrelly 700
171 Univerpol Sp. z o.o. 680
172 Teliver Farm Kft 610
173 G. Kogut 610
174 A. Wójtowicz 580
175 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 580
176 M. Gołębiowska GR Surchów 500
177 M. Bajkowski 480
178 M. Stelmaszczyk 480
179 I. Topolska 480
180 Oceana Racing 450
181 Artur Nicpoń 390
182 G. Łątka 350
183 S. Weresiński 350
184 V. Bukhtoyarov 350
185 R. J. & S. A. Carter 350
186 W. Bąk 340
187 H., M., J. i A. Klein 340
188 A. Steinhart 290
189 B. Zuzek 290
190 M. Norenius 240
191 T. Tarczyński 240
192 S. Bujarski 0
193 P. Podgórny 0
194 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
195 J. Szmyt 0
196 Agnieszka Wójtowicz 0
197 P. Drutowski 0
198 R. Sumiła 0
199 Ch. Ruiz-Fouquet 0
200 Gerrardstown House Stud 0
201 Ashbrittle Stud 0
202 J. i K. Dobosz 0
203 R. Połeć 0
204 Z. Duplicki 0
205 Fortum Michał Romanowski 0
206 Forenaghts Stud Farm Ltd 0
207 R. Talarek 0
208 R. Colpaert 0
209 LTB „Rosiya” 0
210 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0
211 Yeguada Bautista Vich 0
212 K. Grudziąż 0
213 M. Piskla 0
214 Ch. Schriever 0
215 H. Rousseau 0
216 K. & R. Ask 0
217 W. Szydełko 0
218 Stall Amor 0
219 J. Lech 0
220 F. Wołoszyn 0
221 Stengaarden I/S 0
222 S.C.E.A. Haras de Manneville 0
223 J. Emmerich 0
224 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0
225 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0
226 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0
227 M. Kaszubowski 0
228 A. Żyłkowska 0
229 Y. Vasilev 0
230 A. Biedrzycki 0
231 K. Litwiniak 0
232 Mountarmstrong Stud 0
1486700

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej