Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 26-06-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Golejewko 189630
2 Wrbna Racing 97800
3 SK Janów Podlaski 84690
4 M. Gromala 78800
5 SK Iwno 76240
6 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 74560
7 SK Krasne 74000
8 A. Zieliński 69560
9 SK Michałów 65590
10 S. Plavac 61200
11 Hyde Park Stud 60000
12 SK Widzów – A. Tyszko 54220
13 E. Banahan 53200
14 L. i H. Boscher 48600
15 B. M. Tomaszewski 35400
16 Cocheese Bloodstock Anstalt 32000
17 M. Campbell Andenaes 29400
18 V. Timoshenko 29300
19 GR J. Zalewska 28350
20 K. Mirpuri 26350
21 Abbas Akbar Al Mulla 24840
22 „FHP „”Giewont”” Sp. z o.o.” 24580
23 SK Moszna 24510
24 The Kossack Stud B.V. 24440
25 Z. Górski 24260
26 Gestüt Fährhof 23000
27 J. Ryżkowski 21800
28 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 21000
29 Mrs A. S. O’Brien 21000
30 Le Thenney S.A. 20900
31 SK Napajedla 20000
32 R. Piwko 19300
33 A. Isope, Suc. P. Vischer 18000
34 M. Bober 18000
35 R. Szpar 17700
36 C. Maye 17650
37 E. Krakowiak i A. Marczak 17600
38 GR N. Kosiński 17250
39 D. Mioduszewski 17150
40 Nessa Arabians Sp. z o.o. 16560
41 K. Szumiński 16300
42 King Farm 16000
43 SK Jaroszówka 15930
44 J. Repard i S. Dibb 15400
45 Braz Arabians 15000
46 Mr & Mrs G. Middlebrook 14840
47 Alfred F. Laskowski 14000
48 W. Krzemiński 14000
49 J. Foley 14000
50 K. Dobosz 13050
51 A. Dziuba 12900
52 Hardys Of Kilkeel Ltd 12850
53 E. Gilert 12600
54 M. i S. Wiśniewscy 12420
55 Al Khalidiah Stables 12000
56 R. Gorczyca 11880
57 Haras de la Bareliere 11550
58 Minch Bloobstock and Castletown Stud 11550
59 W. Heinz 11500
60 Veles Stud 11320
61 E. Porębna 11260
62 Haras du Logis Saint Germain 11050
63 Desert Star Phoenix Jvc 10920
64 Kellsgrange Stud 10860
65 Bearn Arabians 10800
66 L. Błachut 10540
67 P. McEnery 10500
68 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 10500
69 H. Kopel 10370
70 Haras des Marais 10000
71 J. Klimczak 9900
72 E. Kubíček 9800
73 Dayton Investments Ltd 9800
74 S. Weresiński 9350
75 Grange Stud 9200
76 M. Davison 9100
77 Gestüt Brümmerhof 9100
78 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 9100
79 F. Dill 9000
80 POE Millennium Stud 9000
81 D. Murphy 8830
82 I. Shenkin 8800
83 G. Ussia-Figueroa 8600
84 D. Mitrovic 8540
85 Polska AKF Sp. z o.o. 8500
86 M. Viguie 8440
87 P. Szmigiel 8400
88 J. Waldron & J. Barton 8400
89 Athbah Stud 8300
90 K. & R. Ask 7760
91 E. Farrelly 7700
92 Corduff Bloodstock Ltd. 7700
93 G. & A. Corry 7600
94 S. Mladenovic 7530
95 Ecurie des Anges EARL 7500
96 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 7380
97 R. J. & S. A. Carter 7350
98 S. Guła 7200
99 Mountarmstrong Stud 7000
100 L. McAteer 7000
101 Northern Bloodstock Agency Ltd 7000
102 M. C. Biaudis 6960
103 Agnieszka Wójtowicz 6800
104 H. Rousseau 6600
105 K. Jagielski 6580
106 S. Jeffroy, AGB Agency 6360
107 A. Omen 6300
108 K. Zakolski 5960
109 C. Totain 5960
110 G. Smith 5900
111 K. Grudziąż 5800
112 Alsadd Stud 5800
113 T. Nowak 5760
114 S. Vidal 5600
115 M. Gołębiowska GR Surchów 5500
116 J. Głowacki 5480
117 Ł. Fabisiak 5440
118 Tally-Ho Stud 5400
119 O. Tricot 5400
120 O., Y., S. Varin 5350
121 Teliver Farm Kft 5230
122 M. Kaszubowski 5170
123 Allevamento Gialloblu srl 5000
124 EARL Ecurie Feuillet 4920
125 Old Carhue & Graeng Bloodstock 4900
126 A. Sexton 4900
127 M. Pokrywka 4880
128 P. Antenet 4800
129 Dr G. W. Guy 4600
130 L. Ciampoli 4550
131 Günay Equestrian Invest GmbH 4460
132 Ch. Jouandou 4270
133 E.A.R.L. Haras du Taillis 4200
134 G. Brady 4200
135 R. Berns 4050
136 EARL Haras du Camp Bernard 4000
137 Laundry Cottage Stud Farm 3900
138 L. Błaszczyk 3880
139 J. Siwonia 3840
140 SK Kozienice 3700
141 Shadwell Estate Company Ltd 3650
142 N. Hartery 3600
143 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 3600
144 E. de Kerpezdron 3430
145 Elia Stud Farm 3410
146 Millennium Stud 3300
147 T. Rejman 3240
148 Z. Englic 3200
149 Mrs O. Harnett 3150
150 T. Sieradzki 3140
151 P. Despouy 2800
152 W. J. Engel 2800
153 P. Podgórny 2720
154 A. Majchrzak 2720
155 G. Sęczek 2720
156 F. Vocásek 2700
157 H. Devin 2700
158 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 2500
159 J. Emmerich 2440
160 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 2440
161 Expert Host Janusz Romanowski 2430
162 Damis BT 2300
163 H., M., J. i A. Klein 2190
164 J. Traka 2100
165 Rabbah Bloodstock Ltd 2100
166 J. Pšurný 2100
167 Z. Keclik 2100
168 C. J. Gołaszewski 2040
169 A. Rokicki 1920
170 R. De Leon 1920
171 S. Schnakenberg 1920
172 Ch. Ruiz-Fouquet 1920
173 G. Kogut 1830
174 I. Tlustá 1830
175 K. Rybár 1800
176 Gestüt Etzean 1800
177 J. Besnier 1800
178 T. Ashley 1800
179 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 1800
180 S.A. I.G.E.P. 1750
181 K. Ziemiański 1560
182 M. Stelmaszczyk 1440
183 E. Grogan 1400
184 A. Jasińska 1400
185 Arrowfield Stud 1400
186 M. Cullinane 1400
187 M. Saniewski 1400
188 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 1400
189 ZG VAG Esch 1360
190 T. Badyła 1360
191 Res-Gal Sp. z o.o. 1360
192 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 1350
193 P. Głowacki 1250
194 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 1200
195 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 1050
196 S. Langlois 1050
197 Gestüt Görlsdorf 1050
198 A. Biedrzycki 960
199 Sofim srl 900
200 B. Zuzek 870
201 Y. Sharet 870
202 P. Frejlich 780
203 M. Lichocińska 700
204 J. Michalcová 700
205 E. i K. Laskowscy 700
206 G. Łątka 690
207 M. Kosicki 680
208 Univerpol Sp. z o.o. 680
209 L. Staniszewski 680
210 R. Ptach 680
211 G. Dudek 680
212 A. Wójtowicz 580
213 J. Sawicki 500
214 M. Bajkowski 480
215 I. Topolska 480
216 Oceana Racing 450
217 Artur Nicpoń 390
218 V. Bukhtoyarov 350
219 W. Bąk 340
220 A. Steinhart 290
221 M. Norenius 240
222 T. Tarczyński 240
223 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 0
224 R. Sumiła 0
225 Cybernetyki Investment S.A. 0
226 Z. Miazga 0
227 A. Frątczak 0
228 B. Schöne 0
229 M. Nowakowska 0
230 T. & H. Russell 0
231 P. Drutowski 0
232 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
233 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0
234 F. Wołoszyn 0
235 Fortum Michał Romanowski 0
236 R. Talarek 0
237 L. Bennett 0
238 Stall Amor 0
239 W. Szydełko 0
240 Agrolipt s.r.o. 0
241 P. Wasilewski 0
242 S.C.E.A. Haras de Manneville 0
243 M. Parreau-Delhote 0
244 J. Szmyt 0
245 M. Klein 0
246 S. Bujarski 0
247 W. Pawlak 0
248 Yeguada Bautista Vich 0
249 Y. Vasilev 0
250 The Jay`s Renny Syndicate 0
251 M. Piskla 0
252 Stengaarden I/S 0
253 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0
254 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0
255 Forenaghts Stud Farm Ltd 0
256 „LTB „”Rosiya””” 0
257 Gerrardstown House Stud 0
258 T. Mielnik 0
259 A. Żyłkowska 0
260 Gestüt Ohlerweiherhof 0
261 Z. Duplicki 0
262 Ashbrittle Stud 0
263 R. Z. Zieliński 0
264 R. Połeć 0
265 R. Colpaert 0
266 J. i K. Dobosz 0
267 J. Lech 0
268 Antinori Allegra 0
269 K. Litwiniak 0
270 Ch. Schriever 0
2652650

 

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej