Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 25-09-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Golejewko 434160
2 E. Banahan 333200
3 M. Gromala 316980
4 SK Janów Podlaski 252580
5 SK Iwno 165010
6 SK Krasne 160800
7 SK Widzów – A. Tyszko 157920
8 Hyde Park Stud 145600
9 A. Zieliński 138850
10 SK Moszna 134860
11 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 133760
12 Cocheese Bloodstock Anstalt 132000
13 SK Michałów 127880
14 S. Plavac 127150
15 Z. Górski 123030
16 K. Mirpuri 117310
17 Wrbna Racing 112800
18 Gestüt Fährhof 102600
19 Dr G. W. Guy 88700
20 L. i H. Boscher 83600
21 V. Timoshenko 81450
22 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 75000
23 Athbah Stud 73300
24 Team Hogdala France 72000
25 Al Khalidiah Stables 64800
26 W. Krzemiński 63200
27 T. & H. Russell 63000
28 SK Napajedla 63000
29 B. M. Tomaszewski 62920
30 The Kossack Stud B.V. 61440
31 J. Ryżkowski 54200
32 Mrs A. S. O’Brien 54000
33 K. Szumiński 52370
34 M. Campbell Andenaes 51000
35 E. Krakowiak i A. Marczak 49260
36 S. Jeffroy, AGB Agency 48360
37 GR J. Zalewska 46850
38 T. Ashley 45000
39 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 44180
40 R. Gorczyca 42610
41 Millennium Stud 42450
42 Abbas Akbar Al Mulla 40010
43 Alsadd Stud 39800
44 M. Viguie 39580
45 Haras du Logis Saint Germain 38950
46 SK Jaroszówka 37850
47 A. i R. Zielińscy 37840
48 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 37580
49 Nessa Arabians Sp. z o.o. 37040
50 P. Antenet 36820
51 M. i S. Wiśniewscy 35330
52 GR N. Kosiński 34660
53 R. Szpar 34400
54 Braz Arabians 33700
55 M. C. Biaudis 33260
56 L. Błachut 32740
57 Le Thenney S.A. 31250
58 Polska AKF Sp. z o.o. 30900
59 Veles Stud 30750
60 A. Dziuba 30400
61 POE Millennium Stud 30000
62 E.A.R.L. Haras du Taillis 28200
63 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 28180
64 M. Bober 28100
65 R. Piwko 27700
66 King Farm 26900
67 K. Zakolski 26320
68 Kellsgrange Stud 26160
69 J. Foley 25700
70 Haras de la Bareliere 25670
71 Azienda Agricola Gennaro Stimola 25200
72 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 25200
73 P. McEnery 24900
74 Ł. Fabisiak 24130
75 E. Farrelly 22700
76 S. Weresiński 21950
77 H. Rousseau 21900
78 F. & N. O’Reilly 21000
79 G. Smith 20100
80 inż. P. Vrba 20000
81 Minch Bloobstock and Castletown Stud 19990
82 R. J. & S. A. Carter 19750
83 E. Poitevin 19600
84 Laundry Cottage Stud Farm 19500
85 Desert Star Phoenix Jvc 19320
86 K. Dobosz 19150
87 Agnieszka Wójtowicz 19030
88 Günay Equestrian Invest GmbH 18800
89 S. Vidal 18700
90 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 18600
91 D. Mioduszewski 18550
92 E. Porębna 18510
93 W. Heinz 18500
94 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 18320
95 A. Sexton 18100
96 A. Isope, Suc. P. Vischer 18000
97 C. Maye 17650
98 Aunty Ifl 17400
99 P. Szmigiel 17100
100 J. Traka 17100
101 Ecurie des Anges EARL 16750
102 Elia Stud Farm 16610
103 Alfred F. Laskowski 16520
104 S.A. I.G.E.P. 16350
105 S. Mladenovic 16330
106 Corduff Bloodstock Ltd. 16100
107 ZG VAG Esch 16010
108 Shadwell Estate Company Ltd 15800
109 Mr & Mrs G. Middlebrook 15540
110 J. Waldron & J. Barton 15450
111 J. Repard i S. Dibb 15400
112 Highclere Stud 15000
113 O. Tricot 14900
114 I. Shenkin 14360
115 Tally-Ho Stud 14200
116 Rabbah Bloodstock Ltd 13800
117 O., Y., S. Varin 13750
118 E. Gilert 13650
119 Gestüt Brümmerhof 13300
120 L. Błaszczyk 13210
121 Hardys Of Kilkeel Ltd 12850
122 M. Cullinane 12800
123 L. Ciampoli 12700
124 Old Carhue & Graeng Bloodstock 12700
125 A. Majchrzak 12680
126 Dayton Investments Ltd 12600
127 D. Murphy 12580
128 P. Despouy 12400
129 J. Głowacki 12280
130 M. Davison 12230
131 R. Colasanti 12180
132 G. Ussia-Figueroa 12050
133 A. Wyrzyk 11700
134 Lordship Stud 11700
135 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 11600
136 Bearn Arabians 11580
137 J. Lech 11160
138 A. Omen 11100
139 Mrs O. Harnett 10950
140 SK Kozienice 10900
141 H. Kopel 10820
142 T. de la Heronniere 10800
143 Expert Host Janusz Romanowski 10420
144 K. Grudziąż 10240
145 Z. Englic 10200
146 G. Brady 10100
147 Haras des Marais 10000
148 Grange Stud 9900
149 H. Devin 9900
150 K. Szymański 9900
151 J. Klimczak 9900
152 Haras d’Haspel 9900
153 E. Kubíček 9800
154 Mountarmstrong Stud 9750
155 Fortum Michał Romanowski 9520
156 Univerpol Sp. z o.o. 9180
157 Ch. Jouandou 9170
158 D. Mitrovic 9150
159 Z. Keclik 9100
160 S. Ringler 9000
161 F. Dill 9000
162 Biddestone Stud Ltd 9000
163 J. Wallace 9000
164 K. & R. Ask 8720
165 G. & A. Corry 8550
166 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 8530
167 Ch. Schriever 8450
168 R. Talarek 8440
169 M. Saniewski 8400
170 M. Pokrywka 8280
171 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 8250
172 A. Biedrzycki 8160
173 L. Staniszewski 8160
174 C. J. Gołaszewski 8060
175 M. Gołębiowska GR Surchów 8000
176 L. McAteer 7950
177 C. Totain 7880
178 Mr & Mrs R. Coffey 7840
179 J. i K. Dobosz 7500
180 K. Litwiniak 7500
181 B. Schöne 7450
182 Res-Gal Sp. z o.o. 7340
183 S. Guła 7200
184 M. Kaszubowski 7170
185 M. Stelmaszczyk 7040
186 E. de Kerpezdron 7030
187 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 7000
188 Northern Bloodstock Agency Ltd 7000
189 K. Jagielski 6970
190 Ch. Ruiz-Fouquet 6880
191 PPH Parys Sp. z o.o. 6800
192 P. Wasilewski 6800
193 Allevamento Gialloblu srl 6500
194 W. J. Engel 6430
195 T. Nowak 6240
196 A. Steinhart 6050
197 J.-P. Colombu 6000
198 EARL Ecurie Feuillet 5920
199 Teliver Farm Kft 5580
200 A. Rokicki 5440
201 T. Badyła 5440
202 R. Ptach 5440
203 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 5400
204 R. Reveillere i V. Teillard 5400
205 A. Wójtowicz 5160
206 R. Berns 5100
207 J. Szmyt 5100
208 H. Poledníková 4800
209 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 4500
210 J. Siwonia 4440
211 K. Ziemiański 4320
212 EARL Haras du Camp Bernard 4000
213 Roundhill Stud 3900
214 H., M., J. i A. Klein 3750
215 G. Sęczek 3740
216 P. Frejlich 3630
217 Haras de Ulia SL 3600
218 R. Pajewska-Kwaśny 3600
219 N. Hartery 3600
220 Epona Bloodstock Ltd 3600
221 S. Schnakenberg 3520
222 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 3520
223 T. Rejman 3240
224 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 3200
225 Stall Amor 3200
226 T. Sieradzki 3140
227 E. i K. Laskowscy 3100
228 G. Kogut 2780
229 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 2720
230 R. De Leon 2720
231 P. Podgórny 2720
232 Irish National Stud 2700
233 F. Vocásek 2700
234 Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 2700
235 B. Zuzek 2600
236 S. Langlois 2450
237 J. Emmerich 2440
238 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 2440
239 J. Junková 2400
240 L. Bennett 2320
241 Damis BT 2300
242 J. Beres 2250
243 J. Pšurný 2100
244 M. Kosicki 2040
245 G. Dudek 2040
246 R. Z. Zieliński 2020
247 E. Grogan 2000
248 J. Sawicki 2000
249 V. Bukhtoyarov 1900
250 I. Tlustá 1830
251 Abdullah Ali Al Saif 1800
252 A. Żyłkowska 1800
253 K. Rybár 1800
254 M. & M. Butler 1800
255 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 1800
256 J. Besnier 1800
257 Gestüt Etzean 1800
258 B. Ćwik 1500
259 Arrowfield Stud 1400
260 A. Jasińska 1400
261 M. Nowakowska 1360
262 P. Głowacki 1250
263 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 1200
264 Cybernetyki Investment S.A. 1110
265 Gestüt Görlsdorf 1050
266 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 1050
267 G. Łątka 1030
268 T. Mielnik 1000
269 I. Topolska 960
270 D. Wrzosek 900
271 M. Channon Blodstock Ltd 900
272 P. Morrison 900
273 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 900
274 M. Fahy & Rathbarry Stud 900
275 Gestüt Am Schlossgarten GbR 900
276 Sofim srl 900
277 D. Pittack 900
278 Lismacue Mare Syndicate 900
279 M. Bajkowski 880
280 Y. Sharet 870
281 Gerrardstown House Stud 800
282 M. Lichocińska 700
283 K. Rausing 700
284 J. Michalcová 700
285 S. Chrząstowski 600
286 Oceana Racing 450
287 W. Saniewski 450
288 Artur Nicpoń 390
289 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 350
290 T. Ruciński 340
291 W. Bąk 340
292 Gestüt Ohlerweiherhof 300
293 M. Norenius 240
294 M. Klein 240
295 T. Tarczyński 240
296 J.J. Wolters 240
297 Stilvi Compania Financiera S.A. 0
298 L. Boharewicz 0
299 S. Wiśniewski 0
300 R. Sumiła 0
301 A. Woźniak 0
302 Agrolipt s.r.o. 0
303 Forenaghts Stud Farm Ltd 0
304 Ashbrittle Stud 0
305 Y. Vasilev 0
306 Antinori Allegra 0
307 M. Parreau-Delhote 0
308 The Jay`s Renny Syndicate 0
309 Gynekologie Gebauer s.r.o. 0
310 R. Mroziński 0
311 K. Goździalski 0
312 R. Colpaert 0
313 R. Połeć 0
314 W. Szydełko 0
315 M. Pehu 0
316 P. Pośrednik 0
317 J. Szweycer 0
318 Yeguada Bautista Vich 0
319 S.C.E.A. Haras de Manneville 0
320 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0
321 Stengaarden I/S 0
322 S. Bujarski 0
323 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 0
324 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0
325 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0
326 J. Rudnicki 0
327 W. Pawlak 0
328 C. Dell’Ova 0
329 Z. Duplicki 0
330 P. Drutowski 0
331 M. Harms 0
332 M. Piskla 0
333 F. Wołoszyn 0
334 LTB „Rosiya” 0
335 Z. Miazga 0
336 K. Duda 0
337 A. Frątczak 0
7392200

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej