Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 21-08-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Golejewko 319800
2 M. Gromala 267320
3 SK Janów Podlaski 187630
4 SK Iwno 153850
5 E. Banahan 153200
6 SK Krasne 134650
7 Hyde Park Stud 133000
8 SK Widzów – A. Tyszko 122880
9 A. Zieliński 117750
10 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 112110
11 S. Plavac 108700
12 Wrbna Racing 107800
13 SK Michałów 103450
14 Gestüt Fährhof 102600
15 Z. Górski 85060
16 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 75000
17 K. Mirpuri 71450
18 Athbah Stud 66340
19 Al Khalidiah Stables 64800
20 T. & H. Russell 63000
21 SK Moszna 60460
22 B. M. Tomaszewski 57100
23 The Kossack Stud B.V. 56440
24 Mrs A. S. O’Brien 54000
25 L. i H. Boscher 53600
26 M. Campbell Andenaes 51000
27 J. Ryżkowski 47720
28 K. Szumiński 47420
29 E. Krakowiak i A. Marczak 46260
30 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 42880
31 GR J. Zalewska 41600
32 Alsadd Stud 39800
33 V. Timoshenko 39200
34 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 37580
35 R. Gorczyca 33780
36 Braz Arabians 33700
37 GR N. Kosiński 33600
38 Nessa Arabians Sp. z o.o. 33160
39 Cocheese Bloodstock Anstalt 32000
40 SK Jaroszówka 31850
41 T. Ashley 31800
42 Abbas Akbar Al Mulla 31700
43 M. C. Biaudis 30260
44 POE Millennium Stud 30000
45 Le Thenney S.A. 29450
46 P. Antenet 28460
47 Millennium Stud 28350
48 M. i S. Wiśniewscy 27650
49 L. Błachut 27020
50 M. Bober 26000
51 R. Piwko 25300
52 Veles Stud 24350
53 K. Zakolski 24120
54 Polska AKF Sp. z o.o. 23900
55 SK Napajedla 23000
56 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 22200
57 H. Rousseau 21900
58 Azienda Agricola Gennaro Stimola 21000
59 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 20680
60 King Farm 20200
61 Minch Bloobstock and Castletown Stud 19990
62 R. Szpar 19600
63 M. Viguie 19220
64 Kellsgrange Stud 19160
65 D. Mioduszewski 18550
66 E. Porębna 18510
67 W. Heinz 18500
68 Agnieszka Wójtowicz 18280
69 A. Isope, Suc. P. Vischer 18000
70 Haras du Logis Saint Germain 17950
71 S. Weresiński 17750
72 C. Maye 17650
73 Aunty Ifl 17400
74 Dr G. W. Guy 16700
75 G. Smith 16500
76 A. Dziuba 16400
77 Ecurie des Anges EARL 16300
78 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 16200
79 Corduff Bloodstock Ltd. 16100
80 ZG VAG Esch 16010
81 Ł. Fabisiak 15930
82 J. Foley 15800
83 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 15800
84 Haras de la Bareliere 15750
85 K. Dobosz 15750
86 R. J. & S. A. Carter 15550
87 Mr & Mrs G. Middlebrook 15540
88 Alfred F. Laskowski 15520
89 J. Repard i S. Dibb 15400
90 S. Jeffroy, AGB Agency 15360
91 O. Tricot 14200
92 W. Krzemiński 14000
93 E.A.R.L. Haras du Taillis 14000
94 E. Farrelly 13700
95 P. McEnery 13500
96 I. Shenkin 13460
97 S. Vidal 13300
98 E. Gilert 12950
99 Hardys Of Kilkeel Ltd 12850
100 L. Błaszczyk 12800
101 Dayton Investments Ltd 12600
102 L. Ciampoli 12350
103 Laundry Cottage Stud Farm 12300
104 Günay Equestrian Invest GmbH 12080
105 G. Ussia-Figueroa 12050
106 D. Murphy 11630
107 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 11600
108 Tally-Ho Stud 11400
109 J. Lech 11160
110 M. Davison 11030
111 Desert Star Phoenix Jvc 10920
112 Old Carhue & Graeng Bloodstock 10900
113 H. Kopel 10820
114 Bearn Arabians 10800
115 Haras des Marais 10000
116 J. Klimczak 9900
117 E. Kubíček 9800
118 Mountarmstrong Stud 9750
119 Gestüt Brümmerhof 9700
120 J. Głowacki 9560
121 Grange Stud 9200
122 D. Mitrovic 9150
123 J. Waldron & J. Barton 9100
124 Z. Keclik 9100
125 F. Dill 9000
126 Team Hogdala France 9000
127 E. Poitevin 9000
128 Biddestone Stud Ltd 9000
129 A. i R. Zielińscy 9000
130 Highclere Stud 9000
131 R. Colasanti 9000
132 K. & R. Ask 8720
133 P. Szmigiel 8700
134 A. Sexton 8500
135 M. Saniewski 8400
136 G. & A. Corry 8200
137 S.A. I.G.E.P. 8150
138 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 8000
139 M. Gołębiowska GR Surchów 8000
140 M. Pokrywka 7780
141 O., Y., S. Varin 7750
142 Fortum Michał Romanowski 7720
143 Expert Host Janusz Romanowski 7680
144 Ch. Jouandou 7670
145 P. Despouy 7600
146 S. Mladenovic 7530
147 A. Omen 7500
148 Rabbah Bloodstock Ltd 7500
149 B. Schöne 7450
150 L. McAteer 7350
151 Mrs O. Harnett 7350
152 Res-Gal Sp. z o.o. 7340
153 S. Guła 7200
154 K. Szymański 7200
155 J. Wallace 7200
156 M. Kaszubowski 7170
157 E. de Kerpezdron 7030
158 Northern Bloodstock Agency Ltd 7000
159 K. Jagielski 6970
160 K. Grudziąż 6960
161 A. Majchrzak 6940
162 Ch. Ruiz-Fouquet 6880
163 P. Wasilewski 6800
164 PPH Parys Sp. z o.o. 6800
165 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 6700
166 H. Devin 6300
167 T. Nowak 6240
168 M. Cullinane 6200
169 J. Traka 6000
170 C. Totain 5960
171 Teliver Farm Kft 5580
172 Shadwell Estate Company Ltd 5450
173 L. Staniszewski 5440
174 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 5400
175 W. J. Engel 5230
176 A. Wójtowicz 5160
177 A. Steinhart 5090
178 Allevamento Gialloblu srl 5000
179 EARL Ecurie Feuillet 4920
180 SK Kozienice 4900
181 A. Rokicki 4840
182 A. Biedrzycki 4800
183 R. Berns 4750
184 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 4650
185 Elia Stud Farm 4610
186 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 4500
187 G. Brady 4500
188 J. Siwonia 4440
189 K. Ziemiański 4120
190 T. Badyła 4080
191 R. Ptach 4080
192 EARL Haras du Camp Bernard 4000
193 H., M., J. i A. Klein 3750
194 R. Pajewska-Kwaśny 3600
195 N. Hartery 3600
196 F. & N. O’Reilly 3600
197 R. Reveillere i V. Teillard 3600
198 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 3520
199 S. Schnakenberg 3520
200 T. Rejman 3240
201 Z. Englic 3200
202 Stall Amor 3200
203 T. Sieradzki 3140
204 J. Szmyt 3100
205 G. Sęczek 3060
206 M. Stelmaszczyk 3040
207 G. Kogut 2780
208 R. De Leon 2720
209 P. Podgórny 2720
210 C. J. Gołaszewski 2720
211 F. Vocásek 2700
212 A. Wyrzyk 2700
213 Lordship Stud 2700
214 J. Emmerich 2440
215 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 2440
216 J. Junková 2400
217 Epona Bloodstock Ltd 2400
218 Univerpol Sp. z o.o. 2380
219 L. Bennett 2320
220 Damis BT 2300
221 P. Frejlich 2230
222 B. Zuzek 2120
223 J. Pšurný 2100
224 R. Z. Zieliński 2020
225 E. Grogan 2000
226 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 2000
227 J. Sawicki 2000
228 Ch. Schriever 1850
229 I. Tlustá 1830
230 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 1800
231 J. Besnier 1800
232 Gestüt Etzean 1800
233 J. Beres 1800
234 K. Rybár 1800
235 J. i K. Dobosz 1500
236 A. Jasińska 1400
237 Arrowfield Stud 1400
238 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 1360
239 M. Nowakowska 1360
240 P. Głowacki 1250
241 Gestüt Görlsdorf 1050
242 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 1050
243 S. Langlois 1050
244 T. Mielnik 1000
245 I. Topolska 960
246 M. Fahy & Rathbarry Stud 900
247 Lismacue Mare Syndicate 900
248 D. Wrzosek 900
249 Haras d’Haspel 900
250 Irish National Stud 900
251 Sofim srl 900
252 M. Bajkowski 880
253 Y. Sharet 870
254 Gerrardstown House Stud 800
255 J. Michalcová 700
256 E. i K. Laskowscy 700
257 V. Bukhtoyarov 700
258 M. Lichocińska 700
259 G. Łątka 690
260 G. Dudek 680
261 M. Kosicki 680
262 S. Chrząstowski 600
263 Cybernetyki Investment S.A. 500
264 Oceana Racing 450
265 M. Channon Blodstock Ltd 450
266 Artur Nicpoń 390
267 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 350
268 W. Bąk 340
269 Gestüt Am Schlossgarten GbR 300
270 Roundhill Stud 300
271 K. Litwiniak 300
272 T. Tarczyński 240
273 M. Norenius 240
274 J.J. Wolters 240
275 M. Klein 240
276 Z. Duplicki 0
277 LTB „Rosiya” 0
278 D. Pittack 0
279 M. Piskla 0
280 P. Drutowski 0
281 The Jay`s Renny Syndicate 0
282 A. Woźniak 0
283 W. Pawlak 0
284 R. Talarek 0
285 Antinori Allegra 0
286 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0
287 K. Goździalski 0
288 R. Mroziński 0
289 L. Boharewicz 0
290 Mr & Mrs R. Coffey 0
291 S. Wiśniewski 0
292 M. Parreau-Delhote 0
293 Forenaghts Stud Farm Ltd 0
294 R. Połeć 0
295 Ashbrittle Stud 0
296 Gestüt Ohlerweiherhof 0
297 A. Frątczak 0
298 S. Bujarski 0
299 A. Żyłkowska 0
300 M. Harms 0
301 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0
302 T. Ruciński 0
303 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0
304 R. Sumiła 0
305 Z. Miazga 0
306 R. Colpaert 0
307 Y. Vasilev 0
308 Yeguada Bautista Vich 0
309 W. Szydełko 0
310 J. Rudnicki 0
311 Agrolipt s.r.o. 0
312 F. Wołoszyn 0
313 Stengaarden I/S 0
314 S.C.E.A. Haras de Manneville 0
5439850

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej