Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 19-06-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Golejewko 186380
2 Wrbna Racing 97800
3 M. Gromala 78800
4 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 74560
5 SK Iwno 73590
6 A. Zieliński 69560
7 SK Krasne 69100
8 S. Plavac 61200
9 Hyde Park Stud 60000
10 SK Michałów 54710
11 SK Widzów – A. Tyszko 54220
12 E. Banahan 53200
13 SK Janów Podlaski 51470
14 L. i H. Boscher 48600
15 Cocheese Bloodstock Anstalt 32000
16 M. Campbell Andenaes 29400
17 V. Timoshenko 28600
18 B. M. Tomaszewski 28400
19 GR J. Zalewska 28350
20 Gestüt Fährhof 23000
21 SK Moszna 22410
22 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 22320
23 The Kossack Stud B.V. 22120
24 J. Ryżkowski 21800
25 Z. Górski 21540
26 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 21000
27 Mrs A. S. O’Brien 21000
28 Le Thenney S.A. 20900
29 SK Napajedla 20000
30 K. Mirpuri 19350
31 R. Piwko 19300
32 M. Bober 18000
33 R. Szpar 17700
34 C. Maye 17650
35 E. Krakowiak i A. Marczak 17600
36 GR N. Kosiński 17250
37 D. Mioduszewski 17150
38 Nessa Arabians Sp. z o.o. 16560
39 K. Szumiński 16300
40 King Farm 16000
41 SK Jaroszówka 15930
42 Mr & Mrs G. Middlebrook 14840
43 Abbas Akbar Al Mulla 14240
44 W. Krzemiński 14000
45 J. Foley 14000
46 Alfred F. Laskowski 14000
47 Braz Arabians 13840
48 A. Dziuba 12900
49 Hardys Of Kilkeel Ltd 12850
50 J. Repard i S. Dibb 12600
51 M. i S. Wiśniewscy 12420
52 Al Khalidiah Stables 12000
53 Minch Bloobstock and Castletown Stud 11550
54 W. Heinz 11500
55 Veles Stud 11320
56 E. Porębna 11260
57 R. Gorczyca 11180
58 Haras du Logis Saint Germain 11050
59 Desert Star Phoenix Jvc 10920
60 Kellsgrange Stud 10860
61 Bearn Arabians 10800
62 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 10500
63 P. McEnery 10500
64 H. Kopel 10370
65 Haras des Marais 10000
66 L. Błachut 9860
67 Dayton Investments Ltd 9800
68 E. Kubíček 9800
69 K. Dobosz 9800
70 S. Weresiński 9350
71 Grange Stud 9200
72 Gestüt Brümmerhof 9100
73 M. Davison 9100
74 A. Isope, Suc. P. Vischer 9000
75 J. Klimczak 9000
76 F. Dill 9000
77 D. Murphy 8830
78 I. Shenkin 8800
79 G. Ussia-Figueroa 8600
80 D. Mitrovic 8540
81 Polska AKF Sp. z o.o. 8500
82 M. Viguie 8440
83 P. Szmigiel 8400
84 Athbah Stud 8300
85 K. & R. Ask 7760
86 E. Farrelly 7700
87 G. & A. Corry 7600
88 S. Mladenovic 7530
89 Ecurie des Anges EARL 7500
90 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 7380
91 R. J. & S. A. Carter 7350
92 S. Guła 7200
93 Mountarmstrong Stud 7000
94 Corduff Bloodstock Ltd. 7000
95 L. McAteer 7000
96 Northern Bloodstock Agency Ltd 7000
97 M. C. Biaudis 6960
98 Agnieszka Wójtowicz 6800
99 H. Rousseau 6600
100 K. Jagielski 6580
101 S. Jeffroy, AGB Agency 6360
102 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 6300
103 A. Omen 6300
104 K. Zakolski 5960
105 C. Totain 5960
106 G. Smith 5900
107 K. Grudziąż 5800
108 Alsadd Stud 5800
109 T. Nowak 5760
110 E. Gilert 5600
111 S. Vidal 5600
112 M. Gołębiowska GR Surchów 5500
113 J. Głowacki 5480
114 Tally-Ho Stud 5400
115 O. Tricot 5400
116 O., Y., S. Varin 5350
117 Teliver Farm Kft 5230
118 M. Kaszubowski 5170
119 EARL Ecurie Feuillet 4920
120 Old Carhue & Graeng Bloodstock 4900
121 A. Sexton 4900
122 M. Pokrywka 4880
123 P. Antenet 4800
124 Dr G. W. Guy 4600
125 L. Ciampoli 4550
126 Haras de la Bareliere 4550
127 Ch. Jouandou 4270
128 G. Brady 4200
129 E.A.R.L. Haras du Taillis 4200
130 R. Berns 4050
131 EARL Haras du Camp Bernard 4000
132 Laundry Cottage Stud Farm 3900
133 Günay Equestrian Invest GmbH 3880
134 Shadwell Estate Company Ltd 3650
135 N. Hartery 3600
136 E. de Kerpezdron 3430
137 Elia Stud Farm 3410
138 J. Siwonia 3360
139 Millennium Stud 3300
140 T. Rejman 3240
141 Z. Englic 3200
142 Mrs O. Harnett 3150
143 T. Sieradzki 3140
144 W. J. Engel 2800
145 Ł. Fabisiak 2720
146 A. Majchrzak 2720
147 H. Devin 2700
148 F. Vocásek 2700
149 J. Emmerich 2440
150 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 2440
151 Expert Host Janusz Romanowski 2430
152 Damis BT 2300
153 J. Traka 2100
154 Z. Keclik 2100
155 J. Pšurný 2100
156 Rabbah Bloodstock Ltd 2100
157 Ch. Ruiz-Fouquet 1920
158 R. De Leon 1920
159 S. Schnakenberg 1920
160 A. Rokicki 1920
161 H., M., J. i A. Klein 1900
162 I. Tlustá 1830
163 G. Kogut 1830
164 J. Besnier 1800
165 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 1800
166 Gestüt Etzean 1800
167 K. Rybár 1800
168 S.A. I.G.E.P. 1750
169 K. Ziemiański 1560
170 M. Stelmaszczyk 1440
171 Allevamento Gialloblu srl 1400
172 J. Waldron & J. Barton 1400
173 Arrowfield Stud 1400
174 M. Saniewski 1400
175 P. Despouy 1400
176 E. Grogan 1400
177 M. Cullinane 1400
178 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 1400
179 A. Jasińska 1400
180 Res-Gal Sp. z o.o. 1360
181 G. Sęczek 1360
182 ZG VAG Esch 1360
183 C. J. Gołaszewski 1360
184 T. Badyła 1360
185 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 1350
186 P. Głowacki 1250
187 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 1200
188 L. Błaszczyk 1160
189 Gestüt Görlsdorf 1050
190 S. Langlois 1050
191 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 1050
192 SK Kozienice 900
193 Sofim srl 900
194 B. Zuzek 870
195 Y. Sharet 870
196 P. Frejlich 780
197 J. Michalcová 700
198 M. Lichocińska 700
199 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 700
200 E. i K. Laskowscy 700
201 M. Kosicki 680
202 Univerpol Sp. z o.o. 680
203 L. Staniszewski 680
204 A. Wójtowicz 580
205 J. Sawicki 500
206 I. Topolska 480
207 M. Bajkowski 480
208 Oceana Racing 450
209 Artur Nicpoń 390
210 G. Łątka 350
211 V. Bukhtoyarov 350
212 W. Bąk 340
213 A. Steinhart 290
214 T. Tarczyński 240
215 M. Norenius 240
216 Stengaarden I/S 0
217 F. Wołoszyn 0
218 Yeguada Bautista Vich 0
219 A. Biedrzycki 0
220 LTB „Rosiya” 0
221 W. Szydełko 0
222 P. Wasilewski 0
223 T. & H. Russell 0
224 J. Szmyt 0
225 M. Nowakowska 0
226 B. Schöne 0
227 J. i K. Dobosz 0
228 R. Ptach 0
229 R. Z. Zieliński 0
230 P. Drutowski 0
231 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
232 Ashbrittle Stud 0
233 R. Połeć 0
234 Antinori Allegra 0
235 M. Piskla 0
236 R. Talarek 0
237 The Jay`s Renny Syndicate 0
238 R. Colpaert 0
239 W. Pawlak 0
240 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 0
241 M. Klein 0
242 M. Parreau-Delhote 0
243 Ch. Schriever 0
244 A. Frątczak 0
245 Stall Amor 0
246 S. Bujarski 0
247 Y. Vasilev 0
248 Agrolipt s.r.o. 0
249 L. Bennett 0
250 Z. Duplicki 0
251 Forenaghts Stud Farm Ltd 0
252 Fortum Michał Romanowski 0
253 J. Lech 0
254 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0
255 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0
256 K. Litwiniak 0
257 R. Sumiła 0
258 Gerrardstown House Stud 0
259 T. Mielnik 0
260 A. Żyłkowska 0
261 Gestüt Ohlerweiherhof 0
262 Cybernetyki Investment S.A. 0
263 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0
264 P. Podgórny 0
265 S.C.E.A. Haras de Manneville 0
266 Z. Miazga 0
2481850

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej