Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 14-08-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Golejewko 310270
2 M. Gromala 177220
3 SK Janów Podlaski 171060
4 E. Banahan 153200
5 SK Iwno 150840
6 Hyde Park Stud 133000
7 SK Krasne 127750
8 Wrbna Racing 107800
9 SK Widzów – A. Tyszko 106920
10 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 103060
11 Gestüt Fährhof 102600
12 S. Plavac 100900
13 A. Zieliński 100150
14 SK Michałów 92550
15 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 75000
16 K. Mirpuri 71450
17 Z. Górski 66110
18 SK Moszna 60460
19 B. M. Tomaszewski 56500
20 Mrs A. S. O’Brien 54000
21 L. i H. Boscher 53600
22 M. Campbell Andenaes 51000
23 K. Szumiński 47420
24 E. Krakowiak i A. Marczak 46260
25 The Kossack Stud B.V. 44440
26 T. & H. Russell 42000
27 GR J. Zalewska 41600
28 V. Timoshenko 39200
29 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 37400
30 R. Gorczyca 33780
31 GR N. Kosiński 33600
32 Nessa Arabians Sp. z o.o. 33160
33 Cocheese Bloodstock Anstalt 32000
34 Al Khalidiah Stables 32000
35 Braz Arabians 32000
36 SK Jaroszówka 31850
37 J. Ryżkowski 30720
38 Athbah Stud 30420
39 POE Millennium Stud 30000
40 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 29780
41 Le Thenney S.A. 28400
42 Abbas Akbar Al Mulla 28300
43 M. Bober 26000
44 Millennium Stud 25600
45 Veles Stud 24350
46 L. Błachut 24020
47 M. C. Biaudis 23460
48 SK Napajedla 23000
49 R. Piwko 22900
50 M. i S. Wiśniewscy 21950
51 King Farm 20200
52 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 20100
53 Minch Bloobstock and Castletown Stud 19990
54 H. Rousseau 19800
55 D. Mioduszewski 18550
56 E. Porębna 18510
57 W. Heinz 18500
58 A. Isope, Suc. P. Vischer 18000
59 Haras du Logis Saint Germain 17950
60 R. Szpar 17940
61 Kellsgrange Stud 17760
62 S. Weresiński 17750
63 C. Maye 17650
64 Polska AKF Sp. z o.o. 17400
65 Aunty Ifl 17400
66 Dr G. W. Guy 16700
67 G. Smith 16500
68 A. Dziuba 16400
69 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 16200
70 Corduff Bloodstock Ltd. 16100
71 Ł. Fabisiak 15930
72 J. Foley 15800
73 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 15800
74 Haras de la Bareliere 15750
75 K. Dobosz 15750
76 R. J. & S. A. Carter 15550
77 Mr & Mrs G. Middlebrook 15540
78 J. Repard i S. Dibb 15400
79 S. Jeffroy, AGB Agency 15360
80 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 15180
81 Alfred F. Laskowski 14700
82 O. Tricot 14200
83 E.A.R.L. Haras du Taillis 14000
84 W. Krzemiński 14000
85 E. Farrelly 13700
86 P. McEnery 13500
87 I. Shenkin 13460
88 P. Antenet 13360
89 S. Vidal 13300
90 M. Viguie 13220
91 E. Gilert 12950
92 Hardys Of Kilkeel Ltd 12850
93 Azienda Agricola Gennaro Stimola 12600
94 Dayton Investments Ltd 12600
95 L. Ciampoli 12350
96 Laundry Cottage Stud Farm 12300
97 Günay Equestrian Invest GmbH 12080
98 G. Ussia-Figueroa 12050
99 D. Murphy 11630
100 Tally-Ho Stud 11400
101 L. Błaszczyk 11160
102 J. Lech 11160
103 M. Davison 11030
104 Desert Star Phoenix Jvc 10920
105 Old Carhue & Graeng Bloodstock 10900
106 H. Kopel 10820
107 Bearn Arabians 10800
108 T. Ashley 10800
109 Ecurie des Anges EARL 10300
110 Agnieszka Wójtowicz 10080
111 Haras des Marais 10000
112 J. Klimczak 9900
113 E. Kubíček 9800
114 Mountarmstrong Stud 9750
115 J. Głowacki 9560
116 Gestüt Brümmerhof 9400
117 Grange Stud 9200
118 D. Mitrovic 9150
119 Z. Keclik 9100
120 J. Waldron & J. Barton 9100
121 ZG VAG Esch 9010
122 A. i R. Zielińscy 9000
123 Highclere Stud 9000
124 R. Colasanti 9000
125 Team Hogdala France 9000
126 F. Dill 9000
127 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 8800
128 K. & R. Ask 8720
129 A. Sexton 8500
130 M. Saniewski 8400
131 P. Szmigiel 8400
132 S.A. I.G.E.P. 8150
133 M. Pokrywka 7780
134 O., Y., S. Varin 7750
135 Fortum Michał Romanowski 7720
136 Expert Host Janusz Romanowski 7680
137 Ch. Jouandou 7670
138 G. & A. Corry 7600
139 S. Mladenovic 7530
140 Rabbah Bloodstock Ltd 7500
141 A. Omen 7500
142 B. Schöne 7450
143 L. McAteer 7350
144 K. Szymański 7200
145 S. Guła 7200
146 J. Wallace 7200
147 M. Kaszubowski 7170
148 K. Zakolski 7120
149 E. de Kerpezdron 7030
150 Northern Bloodstock Agency Ltd 7000
151 M. Gołębiowska GR Surchów 7000
152 K. Grudziąż 6960
153 A. Majchrzak 6940
154 Ch. Ruiz-Fouquet 6880
155 PPH Parys Sp. z o.o. 6800
156 P. Wasilewski 6800
157 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 6700
158 K. Jagielski 6580
159 Res-Gal Sp. z o.o. 6560
160 H. Devin 6300
161 T. Nowak 6240
162 M. Cullinane 6200
163 J. Traka 6000
164 C. Totain 5960
165 Alsadd Stud 5800
166 Teliver Farm Kft 5580
167 Shadwell Estate Company Ltd 5450
168 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 5400
169 W. J. Engel 5230
170 P. Despouy 5200
171 A. Wójtowicz 5160
172 A. Steinhart 5090
173 Allevamento Gialloblu srl 5000
174 EARL Ecurie Feuillet 4920
175 SK Kozienice 4900
176 L. Staniszewski 4760
177 R. Berns 4750
178 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 4650
179 A. Rokicki 4640
180 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 4500
181 G. Brady 4500
182 J. Siwonia 4440
183 K. Ziemiański 4120
184 R. Ptach 4080
185 EARL Haras du Camp Bernard 4000
186 R. Pajewska-Kwaśny 3600
187 N. Hartery 3600
188 F. & N. O’Reilly 3600
189 R. Reveillere i V. Teillard 3600
190 Elia Stud Farm 3410
191 T. Rejman 3240
192 Z. Englic 3200
193 Stall Amor 3200
194 Mrs O. Harnett 3150
195 T. Sieradzki 3140
196 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 3120
197 J. Szmyt 3100
198 G. Sęczek 3060
199 M. Stelmaszczyk 3040
200 A. Biedrzycki 2800
201 G. Kogut 2780
202 P. Podgórny 2720
203 T. Badyła 2720
204 C. J. Gołaszewski 2720
205 R. De Leon 2720
206 F. Vocásek 2700
207 A. Wyrzyk 2700
208 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 2440
209 J. Emmerich 2440
210 Epona Bloodstock Ltd 2400
211 J. Junková 2400
212 L. Bennett 2320
213 Damis BT 2300
214 P. Frejlich 2230
215 H., M., J. i A. Klein 2190
216 B. Zuzek 2120
217 J. Pšurný 2100
218 Univerpol Sp. z o.o. 2040
219 E. Grogan 2000
220 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 2000
221 S. Schnakenberg 1920
222 Ch. Schriever 1850
223 I. Tlustá 1830
224 K. Rybár 1800
225 Gestüt Etzean 1800
226 J. Beres 1800
227 J. Besnier 1800
228 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 1800
229 J. i K. Dobosz 1500
230 A. Jasińska 1400
231 Arrowfield Stud 1400
232 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 1360
233 M. Nowakowska 1360
234 P. Głowacki 1250
235 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 1050
236 S. Langlois 1050
237 Gestüt Görlsdorf 1050
238 R. Z. Zieliński 1020
239 T. Mielnik 1000
240 I. Topolska 960
241 D. Wrzosek 900
242 Sofim srl 900
243 M. Fahy & Rathbarry Stud 900
244 Haras d’Haspel 900
245 Lismacue Mare Syndicate 900
246 Lordship Stud 900
247 Irish National Stud 900
248 M. Bajkowski 880
249 Y. Sharet 870
250 Gerrardstown House Stud 800
251 E. i K. Laskowscy 700
252 V. Bukhtoyarov 700
253 M. Lichocińska 700
254 J. Michalcová 700
255 G. Łątka 690
256 G. Dudek 680
257 M. Kosicki 680
258 S. Chrząstowski 600
259 Cybernetyki Investment S.A. 500
260 J. Sawicki 500
261 M. Channon Blodstock Ltd 450
262 Oceana Racing 450
263 Artur Nicpoń 390
264 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 350
265 W. Bąk 340
266 K. Litwiniak 300
267 Roundhill Stud 300
268 Gestüt Am Schlossgarten GbR 300
269 M. Norenius 240
270 M. Klein 240
271 J.J. Wolters 240
272 T. Tarczyński 240
273 S.C.E.A. Haras de Manneville 0
274 Mr & Mrs R. Coffey 0
275 R. Sumiła 0
276 K. Goździalski 0
277 A. Woźniak 0
278 P. Drutowski 0
279 Z. Miazga 0
280 R. Talarek 0
281 Agrolipt s.r.o. 0
282 W. Szydełko 0
283 LTB „Rosiya” 0
284 L. Boharewicz 0
285 D. Pittack 0
286 J. Rudnicki 0
287 W. Pawlak 0
288 M. Parreau-Delhote 0
289 Z. Duplicki 0
290 Forenaghts Stud Farm Ltd 0
291 Gestüt Ohlerweiherhof 0
292 R. Mroziński 0
293 S. Bujarski 0
294 A. Żyłkowska 0
295 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0
296 T. Ruciński 0
297 M. Piskla 0
298 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0
299 Ashbrittle Stud 0
300 R. Połeć 0
301 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0
302 R. Colpaert 0
303 Yeguada Bautista Vich 0
304 The Jay`s Renny Syndicate 0
305 A. Frątczak 0
306 S. Wiśniewski 0
307 Y. Vasilev 0
308 Antinori Allegra 0
309 F. Wołoszyn 0
310 Stengaarden I/S 0
4877250

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej