Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 11-09-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Golejewko 414560
2 M. Gromala 283300
3 SK Janów Podlaski 245220
4 E. Banahan 207200
5 SK Iwno 169810
6 SK Widzów – A. Tyszko 151920
7 SK Krasne 143050
8 A. Zieliński 137800
9 Hyde Park Stud 133000
10 Cocheese Bloodstock Anstalt 132000
11 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 129760
12 S. Plavac 126250
13 SK Michałów 117420
14 SK Moszna 114460
15 Wrbna Racing 112800
16 Gestüt Fährhof 102600
17 Z. Górski 97380
18 K. Mirpuri 88610
19 L. i H. Boscher 83600
20 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 75000
21 Athbah Stud 73300
22 Al Khalidiah Stables 64800
23 T. & H. Russell 63000
24 SK Napajedla 63000
25 B. M. Tomaszewski 62320
26 V. Timoshenko 58800
27 The Kossack Stud B.V. 56440
28 J. Ryżkowski 54200
29 Mrs A. S. O’Brien 54000
30 M. Campbell Andenaes 51000
31 E. Krakowiak i A. Marczak 49260
32 K. Szumiński 48470
33 GR J. Zalewska 45800
34 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 42880
35 Alsadd Stud 39800
36 R. Gorczyca 39310
37 Team Hogdala France 39000
38 Haras du Logis Saint Germain 38950
39 Dr G. W. Guy 38300
40 Millennium Stud 37950
41 SK Jaroszówka 37850
42 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 37580
43 Abbas Akbar Al Mulla 36500
44 S. Jeffroy, AGB Agency 36360
45 GR N. Kosiński 34660
46 Braz Arabians 33700
47 Nessa Arabians Sp. z o.o. 33640
48 M. C. Biaudis 33260
49 W. Krzemiński 33200
50 L. Błachut 32740
51 T. Ashley 31800
52 Le Thenney S.A. 31250
53 A. i R. Zielińscy 31240
54 A. Dziuba 30400
55 POE Millennium Stud 30000
56 Veles Stud 29150
57 P. Antenet 28460
58 M. i S. Wiśniewscy 28130
59 M. Bober 26000
60 R. Piwko 25300
61 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 25200
62 Polska AKF Sp. z o.o. 24900
63 R. Szpar 24400
64 Ł. Fabisiak 24130
65 K. Zakolski 24120
66 Haras de la Bareliere 23870
67 King Farm 23500
68 E. Farrelly 22700
69 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 22180
70 S. Weresiński 21950
71 H. Rousseau 21900
72 P. McEnery 21900
73 E.A.R.L. Haras du Taillis 21200
74 Azienda Agricola Gennaro Stimola 21000
75 M. Viguie 20580
76 inż. P. Vrba 20000
77 Minch Bloobstock and Castletown Stud 19990
78 Desert Star Phoenix Jvc 19320
79 Kellsgrange Stud 19160
80 K. Dobosz 19150
81 Agnieszka Wójtowicz 19030
82 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 18600
83 D. Mioduszewski 18550
84 E. Porębna 18510
85 W. Heinz 18500
86 R. J. & S. A. Carter 18350
87 A. Sexton 18100
88 A. Isope, Suc. P. Vischer 18000
89 C. Maye 17650
90 Aunty Ifl 17400
91 J. Foley 16700
92 G. Smith 16500
93 S.A. I.G.E.P. 16350
94 Ecurie des Anges EARL 16300
95 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 16200
96 Corduff Bloodstock Ltd. 16100
97 ZG VAG Esch 16010
98 S. Vidal 16000
99 P. Szmigiel 15700
100 Mr & Mrs G. Middlebrook 15540
101 Alfred F. Laskowski 15520
102 J. Repard i S. Dibb 15400
103 J. Waldron & J. Barton 15100
104 Highclere Stud 15000
105 O. Tricot 14900
106 Shadwell Estate Company Ltd 14450
107 Tally-Ho Stud 14200
108 Günay Equestrian Invest GmbH 14000
109 O., Y., S. Varin 13750
110 E. Gilert 13650
111 S. Mladenovic 13530
112 Laundry Cottage Stud Farm 13500
113 I. Shenkin 13460
114 Gestüt Brümmerhof 13300
115 Hardys Of Kilkeel Ltd 12850
116 L. Błaszczyk 12800
117 Old Carhue & Graeng Bloodstock 12700
118 L. Ciampoli 12700
119 Dayton Investments Ltd 12600
120 F. & N. O’Reilly 12600
121 D. Murphy 12580
122 J. Głowacki 12280
123 G. Ussia-Figueroa 12050
124 M. Davison 11930
125 A. Wyrzyk 11700
126 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 11600
127 J. Lech 11160
128 R. Colasanti 11120
129 SK Kozienice 10900
130 H. Kopel 10820
131 Bearn Arabians 10800
132 Elia Stud Farm 10610
133 Expert Host Janusz Romanowski 10420
134 Z. Englic 10200
135 G. Brady 10100
136 P. Despouy 10000
137 Haras des Marais 10000
138 J. Klimczak 9900
139 J. Traka 9900
140 A. Omen 9900
141 Haras d’Haspel 9900
142 H. Devin 9900
143 E. Kubíček 9800
144 Mountarmstrong Stud 9750
145 K. Grudziąż 9280
146 Grange Stud 9200
147 Ch. Jouandou 9170
148 D. Mitrovic 9150
149 Z. Keclik 9100
150 F. Dill 9000
151 E. Poitevin 9000
152 Biddestone Stud Ltd 9000
153 J. Wallace 9000
154 S. Ringler 9000
155 K. & R. Ask 8720
156 M. Saniewski 8400
157 M. Pokrywka 8280
158 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 8250
159 G. & A. Corry 8200
160 L. Staniszewski 8160
161 K. Szymański 8100
162 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 8000
163 M. Gołębiowska GR Surchów 8000
164 A. Majchrzak 7960
165 L. McAteer 7950
166 C. Totain 7880
167 Fortum Michał Romanowski 7720
168 Rabbah Bloodstock Ltd 7500
169 J. i K. Dobosz 7500
170 B. Schöne 7450
171 Mrs O. Harnett 7350
172 Res-Gal Sp. z o.o. 7340
173 S. Guła 7200
174 M. Kaszubowski 7170
175 M. Stelmaszczyk 7040
176 E. de Kerpezdron 7030
177 Northern Bloodstock Agency Ltd 7000
178 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 7000
179 K. Jagielski 6970
180 Ch. Ruiz-Fouquet 6880
181 P. Wasilewski 6800
182 M. Cullinane 6800
183 PPH Parys Sp. z o.o. 6800
184 R. Talarek 6800
185 T. Nowak 6240
186 A. Steinhart 6050
187 EARL Ecurie Feuillet 5920
188 Teliver Farm Kft 5580
189 A. Biedrzycki 5480
190 R. Ptach 5440
191 R. Reveillere i V. Teillard 5400
192 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 5400
193 Allevamento Gialloblu srl 5300
194 W. J. Engel 5230
195 A. Wójtowicz 5160
196 R. Berns 5100
197 J. Szmyt 5100
198 A. Rokicki 5040
199 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 4500
200 J. Siwonia 4440
201 K. Ziemiański 4120
202 T. Badyła 4080
203 EARL Haras du Camp Bernard 4000
204 H., M., J. i A. Klein 3750
205 G. Sęczek 3740
206 N. Hartery 3600
207 R. Pajewska-Kwaśny 3600
208 Epona Bloodstock Ltd 3600
209 Mr & Mrs R. Coffey 3600
210 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 3520
211 S. Schnakenberg 3520
212 P. Frejlich 3390
213 T. Rejman 3240
214 Stall Amor 3200
215 T. Sieradzki 3140
216 C. J. Gołaszewski 3060
217 E. i K. Laskowscy 2800
218 G. Kogut 2780
219 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 2720
220 R. De Leon 2720
221 P. Podgórny 2720
222 Lordship Stud 2700
223 F. Vocásek 2700
224 Irish National Stud 2700
225 Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 2700
226 B. Zuzek 2600
227 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 2600
228 S. Langlois 2450
229 Ch. Schriever 2450
230 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 2440
231 J. Emmerich 2440
232 J. Junková 2400
233 Univerpol Sp. z o.o. 2380
234 L. Bennett 2320
235 Damis BT 2300
236 J. Pšurný 2100
237 M. Kosicki 2040
238 G. Dudek 2040
239 R. Z. Zieliński 2020
240 J. Sawicki 2000
241 E. Grogan 2000
242 V. Bukhtoyarov 1900
243 I. Tlustá 1830
244 J. Besnier 1800
245 J. Beres 1800
246 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 1800
247 A. Żyłkowska 1800
248 K. Rybár 1800
249 Abdullah Ali Al Saif 1800
250 T. de la Heronniere 1800
251 Gestüt Etzean 1800
252 K. Litwiniak 1500
253 Roundhill Stud 1500
254 Arrowfield Stud 1400
255 A. Jasińska 1400
256 M. Nowakowska 1360
257 P. Głowacki 1250
258 Cybernetyki Investment S.A. 1110
259 Gestüt Görlsdorf 1050
260 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 1050
261 G. Łątka 1030
262 T. Mielnik 1000
263 I. Topolska 960
264 M. Channon Blodstock Ltd 900
265 M. & M. Butler 900
266 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 900
267 Sofim srl 900
268 M. Fahy & Rathbarry Stud 900
269 D. Wrzosek 900
270 Lismacue Mare Syndicate 900
271 M. Bajkowski 880
272 Y. Sharet 870
273 Gerrardstown House Stud 800
274 J. Michalcová 700
275 M. Lichocińska 700
276 S. Chrząstowski 600
277 D. Pittack 600
278 Oceana Racing 450
279 W. Saniewski 450
280 Artur Nicpoń 390
281 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 350
282 W. Bąk 340
283 Gestüt Ohlerweiherhof 300
284 Gestüt Am Schlossgarten GbR 300
285 T. Tarczyński 240
286 M. Norenius 240
287 J.J. Wolters 240
288 M. Klein 240
289 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0
290 M. Parreau-Delhote 0
291 Gynekologie Gebauer s.r.o. 0
292 L. Boharewicz 0
293 R. Sumiła 0
294 W. Pawlak 0
295 J. Rudnicki 0
296 R. Połeć 0
297 A. Frątczak 0
298 K. Goździalski 0
299 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0
300 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0
301 Yeguada Bautista Vich 0
302 R. Mroziński 0
303 Stengaarden I/S 0
304 M. Harms 0
305 T. Ruciński 0
306 M. Piskla 0
307 P. Pośrednik 0
308 S.C.E.A. Haras de Manneville 0
309 F. Wołoszyn 0
310 Z. Miazga 0
311 S. Bujarski 0
312 Z. Duplicki 0
313 C. Dell’Ova 0
314 A. Woźniak 0
315 R. Colpaert 0
316 Ashbrittle Stud 0
317 LTB „Rosiya” 0
318 P. Drutowski 0
319 S. Wiśniewski 0
320 Antinori Allegra 0
321 Agrolipt s.r.o. 0
322 The Jay`s Renny Syndicate 0
323 W. Szydełko 0
324 Forenaghts Stud Farm Ltd 0
325 Y. Vasilev 0
6614650

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej