Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 10-07-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Golejewko 238880
2 E. Banahan 153200
3 M. Gromala 106960
4 SK Janów Podlaski 100160
5 Hyde Park Stud 100000
6 Wrbna Racing 97800
7 SK Krasne 95150
8 SK Iwno 92040
9 A. Zieliński 88200
10 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 80760
11 SK Widzów – A. Tyszko 80420
12 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 75000
13 SK Michałów 66670
14 S. Plavac 65900
15 L. i H. Boscher 53600
16 M. Campbell Andenaes 51000
17 K. Mirpuri 47800
18 B. M. Tomaszewski 41800
19 Z. Górski 40620
20 V. Timoshenko 38300
21 Gestüt Fährhof 33600
22 GR J. Zalewska 33550
23 Cocheese Bloodstock Anstalt 32000
24 K. Szumiński 30420
25 T. & H. Russell 30000
26 SK Moszna 28810
27 Athbah Stud 28100
28 The Kossack Stud B.V. 27440
29 Al Khalidiah Stables 27000
30 Le Thenney S.A. 26900
31 Abbas Akbar Al Mulla 25800
32 GR N. Kosiński 24600
33 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 24580
34 Mrs A. S. O’Brien 24000
35 Nessa Arabians Sp. z o.o. 23360
36 R. Piwko 22900
37 Braz Arabians 22400
38 J. Ryżkowski 22140
39 SK Napajedla 20000
40 E. Krakowiak i A. Marczak 18660
41 M. i S. Wiśniewscy 18220
42 SK Jaroszówka 18050
43 M. Bober 18000
44 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 18000
45 A. Isope, Suc. P. Vischer 18000
46 R. Szpar 17940
47 Veles Stud 17870
48 C. Maye 17650
49 King Farm 17400
50 D. Mioduszewski 17150
51 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 16980
52 L. Błachut 16540
53 Minch Bloobstock and Castletown Stud 15790
54 J. Repard i S. Dibb 15400
55 Mr & Mrs G. Middlebrook 14840
56 Dr G. W. Guy 14600
57 Haras de la Bareliere 14350
58 Alfred F. Laskowski 14000
59 W. Krzemiński 14000
60 J. Foley 14000
61 K. Dobosz 13650
62 E. Gilert 12950
63 A. Dziuba 12900
64 Hardys Of Kilkeel Ltd 12850
65 S. Vidal 12600
66 Ł. Fabisiak 12240
67 R. Gorczyca 12230
68 Kellsgrange Stud 11760
69 W. Heinz 11500
70 E. Porębna 11260
71 E.A.R.L. Haras du Taillis 11200
72 Haras du Logis Saint Germain 11050
73 Desert Star Phoenix Jvc 10920
74 H. Kopel 10820
75 Bearn Arabians 10800
76 P. McEnery 10500
77 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 10500
78 Haras des Marais 10000
79 M. Viguie 9940
80 J. Klimczak 9900
81 Laundry Cottage Stud Farm 9900
82 I. Shenkin 9860
83 Dayton Investments Ltd 9800
84 E. Kubíček 9800
85 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 9800
86 M. Davison 9630
87 Gestüt Brümmerhof 9400
88 S. Weresiński 9350
89 Grange Stud 9200
90 F. Dill 9000
91 R. Colasanti 9000
92 Aunty Ifl 9000
93 POE Millennium Stud 9000
94 D. Murphy 8830
95 Günay Equestrian Invest GmbH 8660
96 G. Ussia-Figueroa 8600
97 D. Mitrovic 8540
98 Polska AKF Sp. z o.o. 8500
99 M. C. Biaudis 8460
100 P. Szmigiel 8400
101 J. Waldron & J. Barton 8400
102 M. Saniewski 8400
103 O. Tricot 8200
104 K. & R. Ask 7760
105 O., Y., S. Varin 7750
106 E. Farrelly 7700
107 Corduff Bloodstock Ltd. 7700
108 G. & A. Corry 7600
109 S. Mladenovic 7530
110 Ecurie des Anges EARL 7500
111 Rabbah Bloodstock Ltd 7500
112 R. J. & S. A. Carter 7350
113 Millennium Stud 7200
114 S. Guła 7200
115 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 7200
116 K. Szymański 7200
117 Mountarmstrong Stud 7000
118 L. McAteer 7000
119 Northern Bloodstock Agency Ltd 7000
120 K. Grudziąż 6960
121 J. Głowacki 6840
122 Agnieszka Wójtowicz 6800
123 H. Rousseau 6600
124 K. Jagielski 6580
125 S. Jeffroy, AGB Agency 6360
126 A. Omen 6300
127 M. Pokrywka 6280
128 T. Nowak 6240
129 A. Sexton 6100
130 K. Zakolski 5960
131 C. Totain 5960
132 G. Smith 5900
133 Alsadd Stud 5800
134 P. Antenet 5600
135 Teliver Farm Kft 5580
136 M. Gołębiowska GR Surchów 5500
137 Shadwell Estate Company Ltd 5450
138 L. Ciampoli 5450
139 Tally-Ho Stud 5400
140 M. Kaszubowski 5170
141 Allevamento Gialloblu srl 5000
142 EARL Ecurie Feuillet 4920
143 Old Carhue & Graeng Bloodstock 4900
144 J. Traka 4800
145 R. Berns 4750
146 S.A. I.G.E.P. 4550
147 Ch. Jouandou 4270
148 G. Brady 4200
149 EARL Haras du Camp Bernard 4000
150 K. Ziemiański 3880
151 L. Błaszczyk 3880
152 J. Siwonia 3840
153 SK Kozienice 3700
154 N. Hartery 3600
155 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 3600
156 Azienda Agricola Gennaro Stimola 3600
157 J. Wallace 3600
158 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 3600
159 E. de Kerpezdron 3430
160 Elia Stud Farm 3410
161 W. J. Engel 3330
162 T. Rejman 3240
163 Z. Englic 3200
164 Mrs O. Harnett 3150
165 T. Sieradzki 3140
166 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 3120
167 P. Despouy 2800
168 P. Podgórny 2720
169 G. Sęczek 2720
170 A. Majchrzak 2720
171 J. Lech 2720
172 H. Devin 2700
173 F. Vocásek 2700
174 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 2500
175 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 2440
176 J. Emmerich 2440
177 Expert Host Janusz Romanowski 2430
178 C. J. Gołaszewski 2380
179 L. Bennett 2320
180 Damis BT 2300
181 H., M., J. i A. Klein 2190
182 J. Pšurný 2100
183 Z. Keclik 2100
184 L. Staniszewski 2040
185 Univerpol Sp. z o.o. 2040
186 E. Grogan 2000
187 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 2000
188 R. De Leon 1920
189 S. Schnakenberg 1920
190 A. Rokicki 1920
191 Ch. Ruiz-Fouquet 1920
192 Fortum Michał Romanowski 1920
193 I. Tlustá 1830
194 G. Kogut 1830
195 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 1800
196 K. Rybár 1800
197 T. Ashley 1800
198 J. Besnier 1800
199 Gestüt Etzean 1800
200 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 1800
201 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 1800
202 R. Reveillere i V. Teillard 1800
203 Res-Gal Sp. z o.o. 1760
204 M. Stelmaszczyk 1440
205 M. Cullinane 1400
206 Arrowfield Stud 1400
207 A. Jasińska 1400
208 ZG VAG Esch 1360
209 T. Badyła 1360
210 P. Głowacki 1250
211 B. Zuzek 1160
212 A. Wójtowicz 1160
213 P. Frejlich 1070
214 S. Langlois 1050
215 Gestüt Görlsdorf 1050
216 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 1050
217 A. Biedrzycki 960
218 I. Topolska 960
219 A. Wyrzyk 900
220 Sofim srl 900
221 Y. Sharet 870
222 V. Bukhtoyarov 700
223 E. i K. Laskowscy 700
224 M. Lichocińska 700
225 J. Michalcová 700
226 G. Łątka 690
227 M. Kosicki 680
228 G. Dudek 680
229 R. Ptach 680
230 J. Sawicki 500
231 M. Bajkowski 480
232 Oceana Racing 450
233 Artur Nicpoń 390
234 Ch. Schriever 350
235 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 350
236 W. Bąk 340
237 J. i K. Dobosz 300
238 A. Steinhart 290
239 M. Norenius 240
240 M. Klein 240
241 T. Tarczyński 240
242 W. Pawlak 0
243 Stengaarden I/S 0
244 S.C.E.A. Haras de Manneville 0
245 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0
246 Yeguada Bautista Vich 0
247 LTB „Rosiya” 0
248 K. Litwiniak 0
249 Forenaghts Stud Farm Ltd 0
250 Z. Duplicki 0
251 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0
252 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0
253 M. Nowakowska 0
254 Gerrardstown House Stud 0
255 T. Mielnik 0
256 A. Żyłkowska 0
257 Gestüt Ohlerweiherhof 0
258 B. Schöne 0
259 R. Z. Zieliński 0
260 R. Colpaert 0
261 R. Sumiła 0
262 Ashbrittle Stud 0
263 R. Połeć 0
264 P. Drutowski 0
265 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
266 Cybernetyki Investment S.A. 0
267 Z. Miazga 0
268 W. Szydełko 0
269 R. Talarek 0
270 P. Wasilewski 0
271 J. Szmyt 0
272 Antinori Allegra 0
273 S. Wiśniewski 0
274 M. Parreau-Delhote 0
275 A. Frątczak 0
276 S. Bujarski 0
277 Y. Vasilev 0
278 Agrolipt s.r.o. 0
279 M. Piskla 0
280 The Jay`s Renny Syndicate 0
281 Stall Amor 0
282 F. Wołoszyn 0
3462550

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej