Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 09-10-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Golejewko 451400
2 M. Gromala 358600
3 E. Banahan 333200
4 SK Janów Podlaski 285110
5 SK Krasne 176730
6 SK Widzów – A. Tyszko 176640
7 SK Iwno 165910
8 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 158570
9 S. Plavac 148650
10 Hyde Park Stud 145600
11 SK Moszna 142520
12 A. Zieliński 140970
13 SK Michałów 134180
14 Cocheese Bloodstock Anstalt 132000
15 Z. Górski 126050
16 K. Mirpuri 117310
17 Wrbna Racing 112800
18 Gestüt Fährhof 102600
19 Al Khalidiah Stables 95000
20 Athbah Stud 88700
21 Dr G. W. Guy 88700
22 L. i H. Boscher 83600
23 V. Timoshenko 81450
24 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 75000
25 W. Krzemiński 72200
26 Team Hogdala France 72000
27 B. M. Tomaszewski 64470
28 J. Ryżkowski 64040
29 SK Napajedla 63000
30 T. & H. Russell 63000
31 The Kossack Stud B.V. 61440
32 Mrs A. S. O’Brien 54000
33 GR J. Zalewska 52850
34 K. Szumiński 52370
35 R. Gorczyca 52210
36 M. Campbell Andenaes 51000
37 Millennium Stud 50850
38 E. Krakowiak i A. Marczak 49260
39 M. Viguie 48380
40 S. Jeffroy, AGB Agency 48360
41 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 46100
42 Abbas Akbar Al Mulla 45810
43 T. Ashley 45000
44 Alsadd Stud 43800
45 Haras du Logis Saint Germain 38950
46 A. i R. Zielińscy 38740
47 SK Jaroszówka 37850
48 P. Antenet 37780
49 Nessa Arabians Sp. z o.o. 37720
50 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 37580
51 GR N. Kosiński 36160
52 M. i S. Wiśniewscy 35330
53 M. C. Biaudis 34460
54 R. Szpar 34400
55 Braz Arabians 33700
56 Le Thenney S.A. 33050
57 L. Błachut 32740
58 Veles Stud 31280
59 Polska AKF Sp. z o.o. 31240
60 A. Dziuba 30400
61 POE Millennium Stud 30000
62 K. Zakolski 28720
63 E.A.R.L. Haras du Taillis 28200
64 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 28180
65 M. Bober 28100
66 R. Piwko 27700
67 King Farm 26900
68 R. J. & S. A. Carter 26750
69 Laundry Cottage Stud Farm 26500
70 S. Mladenovic 26230
71 Kellsgrange Stud 26160
72 J. Foley 25700
73 Haras de la Bareliere 25670
74 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 25200
75 Azienda Agricola Gennaro Stimola 25200
76 P. McEnery 24900
77 J. Traka 24500
78 Ł. Fabisiak 24130
79 S. Weresiński 22850
80 E. Farrelly 22700
81 A. Wyrzyk 22300
82 H. Rousseau 21900
83 A. Sexton 21100
84 F. & N. O’Reilly 21000
85 A. Majchrzak 20840
86 Günay Equestrian Invest GmbH 20540
87 Desert Star Phoenix Jvc 20380
88 D. Mioduszewski 20350
89 Agnieszka Wójtowicz 20130
90 G. Smith 20100
91 inż. P. Vrba 20000
92 Minch Bloobstock and Castletown Stud 19990
93 O., Y., S. Varin 19750
94 K. Dobosz 19750
95 E. Poitevin 19600
96 E. Porębna 19210
97 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 18850
98 S. Vidal 18700
99 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 18600
100 W. Heinz 18500
101 P. Despouy 18400
102 A. Isope, Suc. P. Vischer 18000
103 C. Maye 17650
104 Aunty Ifl 17400
105 P. Szmigiel 17100
106 Ecurie des Anges EARL 16750
107 Elia Stud Farm 16610
108 Alfred F. Laskowski 16520
109 S.A. I.G.E.P. 16350
110 Corduff Bloodstock Ltd. 16100
111 ZG VAG Esch 16010
112 Mr & Mrs G. Middlebrook 15990
113 Shadwell Estate Company Ltd 15800
114 J. Waldron & J. Barton 15450
115 J. Repard i S. Dibb 15400
116 Ch. Jouandou 15170
117 Highclere Stud 15000
118 O. Tricot 14900
119 C. J. Gołaszewski 14860
120 R. Reveillere i V. Teillard 14400
121 I. Shenkin 14360
122 Tally-Ho Stud 14200
123 M. Cullinane 14000
124 Rabbah Bloodstock Ltd 13800
125 E. Gilert 13650
126 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 13500
127 Old Carhue & Graeng Bloodstock 13400
128 Gestüt Brümmerhof 13300
129 Biddestone Stud Ltd 13240
130 L. Błaszczyk 13210
131 G. Brady 12900
132 D. Murphy 12880
133 Hardys Of Kilkeel Ltd 12850
134 J. Lech 12800
135 Mrs O. Harnett 12750
136 L. Ciampoli 12700
137 C. Totain 12680
138 Haras de Ulia SL 12600
139 Dayton Investments Ltd 12600
140 Univerpol Sp. z o.o. 12460
141 SK Kozienice 12300
142 J. Głowacki 12280
143 M. Davison 12230
144 R. Colasanti 12180
145 G. Ussia-Figueroa 12050
146 Bearn Arabians 11970
147 Lordship Stud 11700
148 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 11600
149 Fortum Michał Romanowski 11320
150 A. Omen 11100
151 B. Schöne 11050
152 T. Nowak 11040
153 G. & A. Corry 10950
154 H. Kopel 10820
155 T. de la Heronniere 10800
156 Expert Host Janusz Romanowski 10720
157 K. Grudziąż 10240
158 Z. Englic 10200
159 K. Jagielski 10090
160 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 10050
161 Haras des Marais 10000
162 H. Devin 9900
163 Haras d’Haspel 9900
164 Grange Stud 9900
165 J. Klimczak 9900
166 K. Szymański 9900
167 E. Kubíček 9800
168 Mountarmstrong Stud 9750
169 L. Staniszewski 9520
170 Res-Gal Sp. z o.o. 9260
171 K. & R. Ask 9200
172 D. Mitrovic 9150
173 Z. Keclik 9100
174 Ch. Schriever 9050
175 S. Ringler 9000
176 F. Dill 9000
177 J. Wallace 9000
178 G. Dudek 8840
179 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 8530
180 R. Talarek 8440
181 M. Saniewski 8400
182 L. McAteer 8300
183 M. Pokrywka 8280
184 A. Biedrzycki 8160
185 T. Badyła 8160
186 M. Gołębiowska GR Surchów 8000
187 E. i K. Laskowscy 7900
188 J. i K. Dobosz 7850
189 Mr & Mrs R. Coffey 7840
190 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 7600
191 S. Schnakenberg 7520
192 K. Litwiniak 7500
193 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 7200
194 S. Guła 7200
195 M. Kaszubowski 7170
196 M. Stelmaszczyk 7040
197 E. de Kerpezdron 7030
198 Northern Bloodstock Agency Ltd 7000
199 Ch. Ruiz-Fouquet 6880
200 P. Wasilewski 6800
201 PPH Parys Sp. z o.o. 6800
202 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 6800
203 Allevamento Gialloblu srl 6500
204 W. J. Engel 6430
205 A. Steinhart 6390
206 H., M., J. i A. Klein 6070
207 J.-P. Colombu 6000
208 EARL Ecurie Feuillet 5920
209 K. Ziemiański 5880
210 A. Rokicki 5640
211 Teliver Farm Kft 5580
212 R. Ptach 5440
213 A. Wójtowicz 5160
214 J. Szmyt 5100
215 R. Berns 5100
216 H. Poledníková 4800
217 P. Frejlich 4590
218 J. Siwonia 4440
219 R. De Leon 4320
220 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 4080
221 EARL Haras du Camp Bernard 4000
222 N. Hartery 3950
223 Roundhill Stud 3900
224 S. Langlois 3850
225 G. Sęczek 3740
226 T. Derda 3600
227 Epona Bloodstock Ltd 3600
228 R. Pajewska-Kwaśny 3600
229 Abdullah Ali Al Saif 3600
230 Irish National Stud 3600
231 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 3520
232 M. Kosicki 3400
233 T. Rejman 3240
234 Stall Amor 3200
235 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 3200
236 T. Sieradzki 3140
237 B. Zuzek 2890
238 G. Kogut 2780
239 P. Podgórny 2720
240 F. Vocásek 2700
241 Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 2700
242 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 2440
243 J. Emmerich 2440
244 J. Junková 2400
245 L. Bennett 2320
246 Damis BT 2300
247 J. Beres 2250
248 J. Pšurný 2100
249 R. Z. Zieliński 2020
250 E. Grogan 2000
251 J. Sawicki 2000
252 K. Rausing 1900
253 V. Bukhtoyarov 1900
254 I. Tlustá 1830
255 T. Sobierajski 1800
256 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 1800
257 M. & M. Butler 1800
258 A. Żyłkowska 1800
259 K. Rybár 1800
260 L. Lafitte, H. Barus 1800
261 J. Besnier 1800
262 Gestüt Etzean 1800
263 B. Ćwik 1500
264 Arrowfield Stud 1400
265 A. Jasińska 1400
266 M. Nowakowska 1360
267 M. Channon Blodstock Ltd 1350
268 P. Głowacki 1250
269 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 1200
270 Cybernetyki Investment S.A. 1110
271 Gestüt Görlsdorf 1050
272 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 1050
273 G. Łątka 1030
274 T. Mielnik 1000
275 I. Topolska 960
276 P. Morrison 900
277 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 900
278 Sofim srl 900
279 Gestüt Am Schlossgarten GbR 900
280 D. Pittack 900
281 M. Fahy & Rathbarry Stud 900
282 D. Wrzosek 900
283 Lismacue Mare Syndicate 900
284 M. Bajkowski 880
285 Y. Sharet 870
286 Gerrardstown House Stud 800
287 Oceana Racing 750
288 J. Michalcová 700
289 M. Lichocińska 700
290 M. Klein 640
291 S. Chrząstowski 600
292 K. & Mrs Cullen 450
293 W. Saniewski 450
294 Artur Nicpoń 390
295 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 350
296 T. Ruciński 340
297 W. Bąk 340
298 Gestüt Ohlerweiherhof 300
299 M. Norenius 240
300 J.J. Wolters 240
301 T. Tarczyński 240
302 W. Szydełko 0
303 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 0
304 Forenaghts Stud Farm Ltd 0
305 The Jay`s Renny Syndicate 0
306 M. Pehu 0
307 J. Krauze 0
308 Y. Vasilev 0
309 R. Połeć 0
310 M. Parreau-Delhote 0
311 L. Boharewicz 0
312 Stilvi Compania Financiera S.A. 0
313 K. Goździalski 0
314 W. Pawlak 0
315 J. Rudnicki 0
316 Gynekologie Gebauer s.r.o. 0
317 J. Szweycer 0
318 A. Frątczak 0
319 P. Pośrednik 0
320 S.C.E.A. Haras de Manneville 0
321 R. Sumiła 0
322 R. Mroziński 0
323 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0
324 S. Bujarski 0
325 Stengaarden I/S 0
326 R. Colpaert 0
327 M. Harms 0
328 M. Piskla 0
329 C. Dell’Ova 0
330 Yeguada Bautista Vich 0
331 F. Wołoszyn 0
332 LTB „Rosiya” 0
333 Z. Miazga 0
334 K. Duda 0
335 P. Drutowski 0
336 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 0
337 S. Wiśniewski 0
338 A. Woźniak 0
339 Agrolipt s.r.o. 0
340 R. Poškus 0
341 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0
342 Ashbrittle Stud 0
343 Z. Duplicki 0
344 T. & D. Jones 0
345 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0
346 Antinori Allegra 0
7916500

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej