Czempionat Młodych Jeźdźców po czwartej gonitwie

W ubiegłą sobotę 27 czerwca br. odbyła się czwarta z gonitw uczniowskich Czempionatu Młodych Jeźdźców rozgrywanego pod patronatem Polskiego Klubu Wyścigów Konnych. Wyścig, rozgrywany na dystansie 1800 m, przeznaczony był dla 4-letnich i starszych koni czystej krwi arabskiej wyłącznie III grupy hodowli krajowej wpisanych do Polskiej Księgi Stadnej Koni Arabskich Czystej Krwi.

Zwyciężył wyhodowany przez Annę Nieorę-Tchkuaseli i trenowany przez Dorotę Kałubę Sirego, który jest własnością spółki C. Olsen Agri. Sirego dosiadała st. u. Iuliia Bieliak, dla której było to pierwsze zwycięstwo w sezonie 2015. Iuliia Bieliak zajmuje obecnie trzecie miejsce w rankingu Czempionatu Młodych Jeźdźców, ex aequo z Joanną Wyrzyk i Konradem Mazurem. Na drugim miejscu uplasowała się Karolina Kamińska, przed Ireneuszem Wójcikiem, który z 60 punktami na koncie jest liderem klasyfikacji. Szczegóły można znaleźć w dziale Dokumenty do pobrania.

Nagrodą dla zwycięzcy Czempionatu Młodych Jeźdźców będzie roczne stypendium w ramach programu „Stypendium na Medal” ufundowane przez Fundację LOTTO Milion Marzeń.

Sirego+Bieliak-gon.uczniowska-27.06.15

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej