Kategoria: Właściciele według wygranych

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 19-06-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 Plavac Sp. z o.o. 104060
2 Polska AKF Sp. z o.o. 95060
3 Wrbna Racing 86600
4 UAB Žirgo Startas 73700
5 G., R. i K. Gorczyca 69930
6 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 67120
7 M. Gromala i K. Kozłowska 67030
8 SK Janów Podlaski 60770
9 D. Jaskólski 59100
10 A. Łabędzki 53740
11 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 48600
12 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 44890
13 Z. Górski i K. Mirpuri 38600
14 M. Metza-Jodłowska 32240
15 J. Precliková 32000
16 SK Michałów 32000
17 V. Vocetka 31400
18 Elektrizace Železnic Praha a.s. 31200
19 B. Olkowska 30800
20 Z. Górski 30660
21 V. Timoshenko 28600
22 P. Krakowiak 28100
23 T. Sieradzki 26920
24 O. Braz i T. Pastuszka 25600
25 M. Krzyśków i K. Brygier 25080
26 W. Sikorski i R. Świątek 24000
27 J. i J. Zalewscy 23800
28 A. Omen 23050
29 A. Wyrzyk 23000
30 K. Rogowski 21260
31 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 21000
32 K. Goździalski 20040
33 R. Piwko 19300
34 A. Marczak 19050
35 M. Borkowski 18130
36 T. i K. Dębowscy 18040
37 M. Szpar 17700
38 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17650
39 N. Kosiński 17250
40 D. Mioduszewski 17150
41 N. Magomedov 16700
42 Nessa Arabians Sp. z o.o. 16560
43 Estel Studio Sp. z o. o. 16100
44 SK Michałów i E. Zahariev 16010
45 PKZ GmbH 16000
46 SK Jaroszówka 15930
47 Z. Zahariev 15600
48 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 14840
49 Alfred F. Laskowski 14390
50 Abbas Akbar Al Mulla 14240
51 R. Urbański i K. Rogowski 14110
52 W. Krzemiński 14000
53 R. Płatek 13640
54 M. Dziedzic i M. Boruta 13300
55 B. Białowąs 13000
56 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 12920
57 M. Kobus i A. Wyrzyk 12850
58 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 12800
59 M. Stanisławska 12200
60 D. Turkowska 12060
61 S. Mladenovic 11770
62 M. Biały 11500
63 A. Biedrzycki – AB GLASS 11360
64 E. Porębna 11260
65 W. Kryszyłowicz 10980
66 K. Mirpuri 10950
67 K. Falba 10920
68 Futurenet Inc 10700
69 K. Łukasiewicz 10400
70 M. Trela 10370
71 M. i H. Kopel 10370
72 D. Zalewski 10260
73 S. Weresiński i M. Lichocińska 10050
74 Loko trans s.r.o. 10000
75 K. i M. Wolanin i M. Kozak 10000
76 SK Iwno 10000
77 K. Zatloukal 9900
78 C. J. Gołaszewski 9800
79 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 9800
80 A., M. i P. Laskowscy 9620
81 K. i M. Mazur 9450
82 Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
83 J. Klimczak 9000
84 F. Dill 9000
85 Č. Olehla 8800
86 T. Pastuszka 8740
87 J. Ryżkowski 8720
88 O. Bottura 8580
89 D. Mitrovic 8540
90 K. Dynarowska 8540
91 P. Szmigiel 8400
92 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 8300
93 R. Ask 7760
94 K. Miondlikowski 7700
95 Ł. Such i I. Władysiak 7470
96 J. Velechovská 7300
97 T., E. i J. Rucińscy 7210
98 SK Iwno i M. Łojek 7000
99 I., D. i M. Jaskólscy 7000
100 A. Wójtowicz 6800
101 Crows s.r.o. 6710
102 K. Bukład 6580
103 I. Wójcik, A. Zielińska 6480
104 J. Nesteruk i K. Kamińska 6360
105 J. Rubiś i A. Pałczyńska 6100
106 E. Lasota 6040
107 K. Zakolski 5960
108 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 5950
109 SK Iwno i E. Zahariev 5940
110 J. Głowacki 5820
111 K. Urbańczyk 5800
112 SK Michałów i M. Łojek 5780
113 T. Nowak 5760
114 W. Guz 5700
115 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 5600
116 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 5600
117 M. i M. Wnorowscy 5520
118 M. Gołębiowska 5500
119 M. Zawada 5400
120 SK Iwno i Niespodzianka 5250
121 R. Świątek 5060
122 Evidencia Dokumentation HB 5000
123 P. Urbańska 5000
124 A. Trela 4800
125 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 4750
126 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 4550
127 P. Falzmann 4550
128 B. i M. Pokrywka 4270
129 A. Borkowski 4270
130 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 4200
131 A. Kovćin 4200
132 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 4200
133 Barjas M MS Alajmi 4080
134 C. Albrecht 4000
135 J., D., W. i Ż. Sito 3900
136 Günay Equestrian Invest GmbH 3880
137 SK Moszna i M. Janikowski 3600
138 K. Maryniak 3430
139 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 3150
140 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 2860
141 Millennium Stud Sp. z o.o. 2850
142 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 2800
143 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 2800
144 K. Zawiliński 2730
145 R. Sumiła 2720
146 Moravol, s.r.o. 2700
147 V. Pospíšil 2700
148 P. Wasilewski 2560
149 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 2450
150 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
151 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
152 A. Škrášková 2300
153 J. Traka 2100
154 J. Votava 2100
155 Z. Keclik 2100
156 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 2020
157 Ch. Ruiz-Fouquet 1920
158 M. Thiry 1830
159 G. Kogut 1830
160 Ekofarma Rybár 1800
161 L. Komárek 1800
162 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1750
163 U. i W. J. Engel 1750
164 SK Krasne i M. Janikowski 1590
165 Niespodzianka 1560
166 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 1440
167 R. Mamajek 1410
168 G. Kozak 1400
169 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 1400
170 M. Przączak 1400
171 M. Rogowska 1400
172 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 1400
173 M. Sijka 1360
174 G. Sęczek 1360
175 W. Esch 1360
176 M. Kosicki 1360
177 P. Głowacki 1250
178 J. Rejman 1220
179 T. Nowakowski i M. Salamon 1220
180 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
181 L. Błaszczyk 1160
182 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
183 Y. Baizharkinov 1050
184 M. Kryszyłowicz 1000
185 J. Ryżkowski i D. Zalewski 960
186 MK M. Kaszubowski 900
187 B. Zuzek 870
188 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 800
189 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 780
190 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 700
191 S. Plavac i M. Łojek 700
192 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 700
193 Volteo Horse Service 700
194 P. Kašný 700
195 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 700
196 SK Michałów i B. Głowacki 680
197 P. Pirzecki i N. Hendzel 610
198 Roman Mamajek i J. Gurbiel 610
199 T. Czerwiński 610
200 D. Such 610
201 MB Arabians Sp. z o.o. 580
202 M. Łojek i M. Zawada 580
203 J. Sawicki 500
204 My First Racehorse Ltd 350
205 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 350
206 G. Łątka 350
207 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 290
208 A. Iżewska 240
209 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
210 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
211 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
212 A. Milanov 0
213 Ch. Schriever 0
214 M. Mełnicki 0
215 P. Drutowski 0
216 M. Filipowska 0
217 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
218 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 0
219 B. Dolniak – Regen Medicine 0
220 A. Lange 0
221 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 0
222 R. Benš 0
223 T. Rybicki 0
224 A. Urbanowski 0
225 M. Kosicki i P. Nojszewski 0
226 J. Domańska 0
227 W. Pawlak 0
228 P. i J. Łucki 0
229 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 0
230 E. Wołoszyn 0
231 R. Ptach 0
232 A. Frątczak i K. Zawiliński 0
233 R. Szpar 0
234 R. Czernik 0
235 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 0
236 SK Krasne i Niespodzianka 0
237 K. Litwiniak 0
238 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 0
239 R. Zieliński, C. Pogonowski, A. Walicki 0
240 R. Połeć i G. Płociński 0
241 A. Maślanka 0
242 R. Z. Zieliński 0
243 Stebel Sp. z o.o. 0
244 S. i M. Dupliccy 0
245 Uni-Res Sp. z o.o. 0
246 Staj Ždarsky 0
247 SK Moszna i M. Łojek 0
248 SK Krasne 0
249 P. Talarek 0
250 MM Invest i Maria Bober 0
2481850

 

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 12-06-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 Wrbna Racing 86600
2 Plavac Sp. z o.o. 82460
3 Polska AKF Sp. z o.o. 74440
4 UAB Žirgo Startas 72300
5 G., R. i K. Gorczyca 67150
6 SK Janów Podlaski 60530
7 D. Jaskólski 59100
8 A. Łabędzki 53740
9 M. Gromala i K. Kozłowska 50030
10 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 48920
11 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 48600
12 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 42920
13 Z. Górski i K. Mirpuri 37900
14 M. Metza-Jodłowska 32240
15 J. Precliková 32000
16 V. Vocetka 31400
17 Elektrizace Železnic Praha a.s. 31200
18 V. Timoshenko 28600
19 P. Krakowiak 28100
20 Z. Górski 27800
21 T. Sieradzki 26920
22 O. Braz i T. Pastuszka 25600
23 M. Krzyśków i K. Brygier 25080
24 SK Michałów 25000
25 W. Sikorski i R. Świątek 24000
26 J. i J. Zalewscy 23800
27 A. Omen 23050
28 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 21000
29 R. Piwko 19300
30 A. Marczak 19050
31 M. Borkowski 18130
32 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17650
33 D. Mioduszewski 17150
34 Nessa Arabians Sp. z o.o. 16560
35 Estel Studio Sp. z o. o. 16100
36 A. Wyrzyk 16000
37 PKZ GmbH 16000
38 SK Jaroszówka 15930
39 Z. Zahariev 15600
40 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 14840
41 Abbas Akbar Al Mulla 14240
42 K. Goździalski 14240
43 W. Krzemiński 14000
44 SK Michałów i E. Zahariev 13930
45 M. Szpar 13500
46 B. Białowąs 13000
47 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 12920
48 M. Kobus i A. Wyrzyk 12400
49 M. Stanisławska 12200
50 D. Turkowska 12060
51 T. i K. Dębowscy 11600
52 Futurenet Inc 10700
53 M. Biały 10600
54 S. Mladenovic 10550
55 K. Łukasiewicz 10400
56 M. i H. Kopel 10370
57 R. Urbański i K. Rogowski 10160
58 K. Rogowski 10060
59 SK Iwno 10000
60 Loko trans s.r.o. 10000
61 K. Zatloukal 9900
62 C. J. Gołaszewski 9800
63 N. Kosiński 9800
64 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 9800
65 B. Olkowska 9800
66 R. Płatek 9620
67 K. i M. Mazur 9450
68 A., M. i P. Laskowscy 9380
69 Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
70 K. Falba 9120
71 J. Klimczak 9000
72 E. Porębna 8820
73 Č. Olehla 8800
74 T. Pastuszka 8740
75 D. Mitrovic 8540
76 K. Mirpuri 8150
77 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 8000
78 K. i M. Wolanin i M. Kozak 7700
79 M. Dziedzic i M. Boruta 7700
80 N. Magomedov 7700
81 P. Szmigiel 7700
82 K. Miondlikowski 7700
83 Ł. Such i I. Władysiak 7470
84 W. Kryszyłowicz 7320
85 J. Velechovská 7300
86 T., E. i J. Rucińscy 7210
87 SK Iwno i M. Łojek 7000
88 I., D. i M. Jaskólscy 7000
89 A. Wójtowicz 6800
90 Crows s.r.o. 6710
91 K. Bukład 6580
92 I. Wójcik, A. Zielińska 6480
93 J. Nesteruk i K. Kamińska 6360
94 J. Rubiś i A. Pałczyńska 6100
95 E. Lasota 6040
96 K. Zakolski 5960
97 SK Iwno i E. Zahariev 5940
98 J. Głowacki 5820
99 K. Urbańczyk 5800
100 SK Michałów i M. Łojek 5780
101 T. Nowak 5760
102 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 5600
103 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 5600
104 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 5600
105 M. i M. Wnorowscy 5520
106 M. Gołębiowska 5500
107 Evidencia Dokumentation HB 5000
108 W. Guz 5000
109 SK Iwno i Niespodzianka 4900
110 A. Trela 4800
111 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 4750
112 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 4550
113 Alfred F. Laskowski 4390
114 M. Trela 4270
115 A. Borkowski 4270
116 B. i M. Pokrywka 4270
117 A. Kovćin 4200
118 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 4200
119 Barjas M MS Alajmi 4080
120 C. Albrecht 4000
121 F. Dill 4000
122 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 3700
123 SK Moszna i M. Janikowski 3600
124 D. Zalewski 3460
125 K. Maryniak 3430
126 J. Ryżkowski 3280
127 R. Świątek 3230
128 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 3150
129 A. Biedrzycki – AB GLASS 2880
130 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 2860
131 Millennium Stud Sp. z o.o. 2850
132 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 2800
133 P. Falzmann 2800
134 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 2800
135 R. Sumiła 2720
136 Moravol, s.r.o. 2700
137 V. Pospíšil 2700
138 P. Wasilewski 2560
139 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 2450
140 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
141 K. Dynarowska 2440
142 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
143 A. Škrášková 2300
144 J. Votava 2100
145 J., D., W. i Ż. Sito 2100
146 J. Traka 2100
147 Z. Keclik 2100
148 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 2020
149 Günay Equestrian Invest GmbH 1960
150 K. Zawiliński 1880
151 M. Thiry 1830
152 G. Kogut 1830
153 M. Zawada 1800
154 Ekofarma Rybár 1800
155 L. Komárek 1800
156 U. i W. J. Engel 1750
157 SK Krasne i M. Janikowski 1590
158 O. Bottura 1580
159 Niespodzianka 1560
160 R. Mamajek 1410
161 G. Kozak 1400
162 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1400
163 P. Urbańska 1400
164 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 1400
165 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 1400
166 M. Rogowska 1400
167 M. Przączak 1400
168 M. Sijka 1360
169 G. Sęczek 1360
170 W. Esch 1360
171 J. Rejman 1220
172 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
173 L. Błaszczyk 1160
174 S. Weresiński i M. Lichocińska 1050
175 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
176 M. Kryszyłowicz 1000
177 P. Głowacki 960
178 R. Ask 960
179 J. Ryżkowski i D. Zalewski 960
180 MK M. Kaszubowski 900
181 B. Zuzek 870
182 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 800
183 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 780
184 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 700
185 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 700
186 P. Kašný 700
187 S. Plavac i M. Łojek 700
188 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 700
189 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 700
190 SK Michałów i B. Głowacki 680
191 M. Kosicki 680
192 Roman Mamajek i J. Gurbiel 610
193 D. Such 610
194 P. Pirzecki i N. Hendzel 610
195 T. Czerwiński 610
196 T. Nowakowski i M. Salamon 610
197 MB Arabians Sp. z o.o. 580
198 M. Łojek i M. Zawada 580
199 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 480
200 G. Łątka 350
201 My First Racehorse Ltd 350
202 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 290
203 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
204 A. Iżewska 240
205 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
206 M. Mełnicki 0
207 Ch. Schriever 0
208 R. Z. Zieliński 0
209 M. Filipowska 0
210 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 0
211 P. Drutowski 0
212 B. Dolniak – Regen Medicine 0
213 A. Lange 0
214 SK Moszna i M. Łojek 0
215 R. Benš 0
216 Uni-Res Sp. z o.o. 0
217 A. Milanov 0
218 Ch. Ruiz-Fouquet 0
219 P. i J. Łucki 0
220 MM Invest i Maria Bober 0
221 E. Wołoszyn 0
222 R. Ptach 0
223 T. Rybicki 0
224 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 0
225 A. Frątczak i K. Zawiliński 0
226 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
227 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 0
228 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 0
229 SK Krasne i Niespodzianka 0
230 M. Kosicki i P. Nojszewski 0
231 K. Litwiniak 0
232 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 0
233 R. Zieliński, C. Pogonowski, A. Walicki 0
234 A. Maślanka 0
235 R. Czernik 0
236 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
237 R. Połeć i G. Płociński 0
238 Staj Ždarsky 0
239 Volteo Horse Service 0
240 Stebel Sp. z o.o. 0
241 S. i M. Dupliccy 0
242 SK Krasne 0
243 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 0
244 P. Talarek 0
2175450

 

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 5-06-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 Plavac Sp. z o.o. 67360
2 Polska AKF Sp. z o.o. 54440
3 G., R. i K. Gorczyca 51000
4 SK Janów Podlaski 47150
5 M. Gromala i K. Kozłowska 46910
6 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 44000
7 D. Jaskólski 42300
8 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 40140
9 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 39920
10 UAB Žirgo Startas 39300
11 A. Łabędzki 39140
12 Z. Górski i K. Mirpuri 37900
13 Z. Górski 27410
14 SK Michałów 25000
15 J. i J. Zalewscy 23800
16 V. Vocetka 22400
17 A. Marczak 18600
18 M. Borkowski 17520
19 D. Mioduszewski 17150
20 P. Krakowiak 16800
21 M. Krzyśków i K. Brygier 16280
22 PKZ GmbH 16000
23 R. Piwko 16000
24 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 16000
25 SK Jaroszówka 15930
26 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 14840
27 T. Sieradzki 14500
28 Abbas Akbar Al Mulla 14240
29 W. Krzemiński 14000
30 SK Michałów i E. Zahariev 13640
31 O. Braz i T. Pastuszka 13520
32 M. Szpar 13500
33 A. Wyrzyk 13200
34 A. Omen 12800
35 M. Stanisławska 12200
36 D. Turkowska 11710
37 T. i K. Dębowscy 11600
38 M. Metza-Jodłowska 11240
39 M. Biały 10600
40 S. Mladenovic 10550
41 K. Łukasiewicz 10400
42 M. i H. Kopel 10370
43 Loko trans s.r.o. 10000
44 N. Kosiński 9800
45 Futurenet Inc 9800
46 B. Olkowska 9800
47 R. Płatek 9620
48 K. Goździalski 9440
49 K. Rogowski 9360
50 Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
51 K. Falba 9120
52 A., M. i P. Laskowscy 9030
53 J. Klimczak 9000
54 E. Porębna 8820
55 M. Kobus i A. Wyrzyk 8800
56 R. Urbański i K. Rogowski 8760
57 D. Mitrovic 8540
58 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 8400
59 C. J. Gołaszewski 8160
60 K. Mirpuri 8150
61 W. Sikorski i R. Świątek 8000
62 P. Szmigiel 7700
63 N. Magomedov 7700
64 K. i M. Wolanin i M. Kozak 7700
65 M. Dziedzic i M. Boruta 7700
66 Z. Zahariev 7200
67 SK Iwno i M. Łojek 7000
68 I., D. i M. Jaskólscy 7000
69 T. Pastuszka 6820
70 T., E. i J. Rucińscy 6800
71 K. Zatloukal 6700
72 Wrbna Racing 6600
73 SK Iwno 6400
74 J. Nesteruk i K. Kamińska 6360
75 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 6120
76 J. Rubiś i A. Pałczyńska 6100
77 K. Zakolski 5960
78 SK Iwno i E. Zahariev 5940
79 K. Bukład 5800
80 Nessa Arabians Sp. z o.o. 5800
81 SK Michałów i M. Łojek 5780
82 T. Nowak 5760
83 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 5600
84 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 5600
85 V. Timoshenko 5600
86 M. Gołębiowska 5500
87 I. Wójcik, A. Zielińska 5430
88 J. Velechovská 5200
89 E. Lasota 5140
90 J. Głowacki 5140
91 Evidencia Dokumentation HB 5000
92 W. Guz 5000
93 Estel Studio Sp. z o. o. 4900
94 SK Iwno i Niespodzianka 4900
95 W. Kryszyłowicz 4880
96 Alfred F. Laskowski 4390
97 A. Borkowski 4270
98 M. Trela 4270
99 Ł. Such i I. Władysiak 4270
100 B. i M. Pokrywka 4270
101 Barjas M MS Alajmi 4080
102 F. Dill 4000
103 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 3700
104 SK Moszna i M. Janikowski 3600
105 D. Zalewski 3460
106 J. Ryżkowski 3280
107 Elektrizace Železnic Praha a.s. 3200
108 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 3150
109 A. Trela 2880
110 A. Biedrzycki – AB GLASS 2880
111 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 2860
112 Millennium Stud Sp. z o.o. 2850
113 P. Falzmann 2800
114 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 2800
115 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 2800
116 R. Sumiła 2720
117 Moravol, s.r.o. 2700
118 Crows s.r.o. 2440
119 K. Dynarowska 2440
120 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
121 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
122 P. Wasilewski 2320
123 J., D., W. i Ż. Sito 2100
124 J. Votava 2100
125 Z. Keclik 2100
126 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 2100
127 J. Traka 2100
128 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 2100
129 G. Kogut 1830
130 R. Świątek 1830
131 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 1800
132 Ekofarma Rybár 1800
133 M. Zawada 1800
134 U. i W. J. Engel 1750
135 K. Maryniak 1600
136 A. Škrášková 1600
137 SK Krasne i M. Janikowski 1590
138 O. Bottura 1580
139 Niespodzianka 1560
140 R. Mamajek 1410
141 K. Zawiliński 1400
142 M. Rogowska 1400
143 M. Przączak 1400
144 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 1400
145 P. Urbańska 1400
146 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1400
147 M. Sijka 1360
148 W. Esch 1360
149 G. Sęczek 1360
150 J. Rejman 1220
151 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 1220
152 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
153 L. Błaszczyk 1160
154 S. Weresiński i M. Lichocińska 1050
155 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
156 M. Kryszyłowicz 1000
157 B. Białowąs 1000
158 P. Głowacki 960
159 J. Ryżkowski i D. Zalewski 960
160 Č. Olehla 800
161 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 780
162 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 750
163 M. i M. Wnorowscy 720
164 G. Kozak 700
165 K. Miondlikowski 700
166 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 700
167 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 700
168 P. Kašný 700
169 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 700
170 S. Plavac i M. Łojek 700
171 SK Michałów i B. Głowacki 680
172 T. Nowakowski i M. Salamon 610
173 D. Such 610
174 M. Thiry 610
175 P. Pirzecki i N. Hendzel 610
176 T. Czerwiński 610
177 M. Łojek i M. Zawada 580
178 MB Arabians Sp. z o.o. 580
179 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 480
180 K. i M. Mazur 450
181 My First Racehorse Ltd 350
182 G. Łątka 350
183 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 350
184 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 290
185 B. Zuzek 290
186 A. Iżewska 240
187 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
188 Ch. Ruiz-Fouquet 0
189 A. Lange 0
190 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 0
191 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 0
192 K. Urbańczyk 0
193 A. Kovćin 0
194 M. Kosicki i P. Nojszewski 0
195 MK M. Kaszubowski 0
196 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 0
197 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 0
198 T. Rybicki 0
199 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
200 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 0
201 MM Invest i Maria Bober 0
202 Stebel Sp z o.o. 0
203 Roman Mamajek i J. Gurbiel 0
204 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 0
205 R. Ask 0
206 E. Wołoszyn 0
207 R. Połeć i G. Płociński 0
208 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 0
209 SK Krasne i Niespodzianka 0
210 P. Drutowski 0
211 S. i M. Dupliccy 0
212 K. Litwiniak 0
213 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 0
214 A. Maślanka 0
215 Volteo Horse Service 0
216 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
217 SK Krasne 0
218 R. Czernik 0
219 P. Talarek 0
220 A. Milanov 0
221 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
222 Ch. Schriever 0
223 M. Filipowska 0
224 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 0
225 SK Moszna i M. Łojek 0
226 B. Dolniak – Regen Medicine 0
227 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 0
228 R. Z. Zieliński 0
229 R. Benš 0
230 P. i J. Łucki 0
231 Uni-Res Sp. z o.o. 0
1549300

 

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 29-05-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 Plavac Sp. z o.o. 67360
2 Polska AKF Sp. z o.o. 52440
3 G., R. i K. Gorczyca 51000
4 SK Janów Podlaski 47150
5 M. Gromala i K. Kozłowska 46910
6 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 44000
7 D. Jaskólski 42300
8 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 40140
9 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 39920
10 UAB Žirgo Startas 39300
11 Z. Górski i K. Mirpuri 37900
12 A. Łabędzki 36740
13 Z. Górski 27410
14 J. i J. Zalewscy 23800
15 SK Michałów 23500
16 V. Vocetka 22400
17 M. Borkowski 17520
18 D. Mioduszewski 17150
19 P. Krakowiak 16800
20 M. Krzyśków i K. Brygier 16280
21 R. Piwko 16000
22 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 16000
23 PKZ GmbH 16000
24 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 14840
25 T. Sieradzki 14500
26 Abbas Akbar Al Mulla 14240
27 W. Krzemiński 14000
28 SK Michałów i E. Zahariev 13640
29 O. Braz i T. Pastuszka 13520
30 M. Szpar 13500
31 A. Wyrzyk 13200
32 A. Omen 12800
33 A. Marczak 12500
34 M. Stanisławska 12200
35 M. Metza-Jodłowska 11240
36 M. Biały 10600
37 T. i K. Dębowscy 10490
38 K. Łukasiewicz 10400
39 Loko trans s.r.o. 10000
40 N. Kosiński 9800
41 B. Olkowska 9800
42 Futurenet Inc 9800
43 R. Płatek 9620
44 K. Goździalski 9440
45 K. Rogowski 9360
46 S. Mladenovic 9330
47 D. Turkowska 9270
48 K. Falba 9120
49 A., M. i P. Laskowscy 9030
50 J. Klimczak 9000
51 E. Porębna 8820
52 M. Kobus i A. Wyrzyk 8800
53 R. Urbański i K. Rogowski 8760
54 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 8400
55 C. J. Gołaszewski 8160
56 K. Mirpuri 8150
57 W. Sikorski i R. Świątek 8000
58 SK Jaroszówka 7930
59 N. Magomedov 7700
60 K. i M. Wolanin i M. Kozak 7700
61 P. Szmigiel 7700
62 M. Dziedzic i M. Boruta 7700
63 Z. Zahariev 7200
64 I., D. i M. Jaskólscy 7000
65 SK Iwno i M. Łojek 7000
66 T. Pastuszka 6820
67 T., E. i J. Rucińscy 6800
68 K. Zatloukal 6700
69 Wrbna Racing 6600
70 SK Iwno 6400
71 J. Nesteruk i K. Kamińska 6360
72 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 6120
73 Konrad Mazur i W. Maciejewska 6100
74 J. Rubiś i A. Pałczyńska 6100
75 K. Zakolski 5960
76 Nessa Arabians Sp. z o.o. 5800
77 K. Bukład 5800
78 SK Michałów i M. Łojek 5780
79 T. Nowak 5760
80 V. Timoshenko 5600
81 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 5600
82 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 5600
83 I. Wójcik, A. Zielińska 5430
84 J. Velechovská 5200
85 E. Lasota 5140
86 J. Głowacki 5140
87 W. Guz 5000
88 Evidencia Dokumentation HB 5000
89 SK Iwno i Niespodzianka 4900
90 Estel Studio Sp. z o. o. 4900
91 Alfred F. Laskowski 4390
92 A. Borkowski 4270
93 M. i H. Kopel 4270
94 Barjas M MS Alajmi 4080
95 F. Dill 4000
96 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 3700
97 M. Trela 3660
98 SK Moszna i M. Janikowski 3600
99 SK Iwno i E. Zahariev 3500
100 D. Zalewski 3460
101 J. Ryżkowski 3280
102 Elektrizace Železnic Praha a.s. 3200
103 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 3150
104 A. Trela 2880
105 A. Biedrzycki – AB GLASS 2880
106 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 2860
107 Millennium Stud Sp. z o.o. 2850
108 P. Falzmann 2800
109 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 2800
110 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 2800
111 R. Sumiła 2720
112 Moravol, s.r.o. 2700
113 B. i M. Pokrywka 2440
114 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
115 W. Kryszyłowicz 2440
116 D. Mitrovic 2440
117 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
118 P. Wasilewski 2320
119 Z. Keclik 2100
120 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 2100
121 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 2100
122 J. Votava 2100
123 J., D., W. i Ż. Sito 2100
124 J. Traka 2100
125 R. Świątek 1830
126 Ł. Such i I. Władysiak 1830
127 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 1800
128 M. Zawada 1800
129 Ekofarma Rybár 1800
130 U. i W. J. Engel 1750
131 A. Škrášková 1600
132 SK Krasne i M. Janikowski 1590
133 O. Bottura 1580
134 Niespodzianka 1560
135 M. Przączak 1400
136 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1400
137 M. Rogowska 1400
138 K. Zawiliński 1400
139 P. Urbańska 1400
140 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 1400
141 G. Sęczek 1360
142 M. Sijka 1360
143 W. Esch 1360
144 K. Dynarowska 1220
145 J. Rejman 1220
146 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 1220
147 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
148 L. Błaszczyk 1160
149 S. Weresiński i M. Lichocińska 1050
150 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
151 B. Białowąs 1000
152 J. Ryżkowski i D. Zalewski 960
153 P. Głowacki 960
154 Č. Olehla 800
155 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 780
156 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 750
157 M. i M. Wnorowscy 720
158 P. Kašný 700
159 S. Plavac i M. Łojek 700
160 G. Kozak 700
161 K. Miondlikowski 700
162 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 700
163 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 700
164 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 700
165 SK Michałów i B. Głowacki 680
166 T. Nowakowski i M. Salamon 610
167 Crows s.r.o. 610
168 G. Kogut 610
169 T. Czerwiński 610
170 P. Pirzecki i N. Hendzel 610
171 R. Mamajek 610
172 M. Thiry 610
173 D. Such 610
174 M. Łojek i M. Zawada 580
175 MB Arabians Sp. z o.o. 580
176 M. Gołębiowska 500
177 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 480
178 K. i M. Mazur 450
179 G. Łątka 350
180 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 350
181 My First Racehorse Ltd 350
182 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 290
183 B. Zuzek 290
184 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
185 A. Iżewska 240
186 Uni-Res Sp. z o.o. 0
187 M. Filipowska 0
188 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 0
189 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 0
190 SK Moszna i M. Łojek 0
191 A. Kovćin 0
192 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
193 P. Drutowski 0
194 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
195 P. i J. Łucki 0
196 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 0
197 M. Kryszyłowicz 0
198 K. Urbańczyk 0
199 M. Kosicki i P. Nojszewski 0
200 R. Czernik 0
201 Roman Mamajek i J. Gurbiel 0
202 E. Wołoszyn 0
203 T. Rybicki 0
204 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
205 MK M. Kaszubowski 0
206 MM Invest i Maria Bober 0
207 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 0
208 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 0
209 Stebel Sp z o.o. 0
210 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 0
211 R. Benš 0
212 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 0
213 SK Krasne i Niespodzianka 0
214 K. Litwiniak 0
215 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 0
216 R. Ask 0
217 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 0
218 A. Maślanka 0
219 R. Połeć i G. Płociński 0
220 Volteo Horse Service 0
221 SK Krasne 0
222 S. i M. Dupliccy 0
223 A. Lange 0
224 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 0
225 A. Milanov 0
226 Ch. Ruiz-Fouquet 0
227 Ch. Schriever 0
228 R. Z. Zieliński 0
229 P. Talarek 0
1486700

 

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 22-05-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 Plavac Sp. z o.o. 60360
2 Polska AKF Sp. z o.o. 51360
3 G., R. i K. Gorczyca 51000
4 M. Gromala i K. Kozłowska 46910
5 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 44000
6 D. Jaskólski 42300
7 UAB Žirgo Startas 39300
8 Z. Górski i K. Mirpuri 37900
9 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 36030
10 SK Janów Podlaski 34210
11 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 28720
12 Z. Górski 26640
13 J. i J. Zalewscy 23800
14 V. Vocetka 22400
15 A. Łabędzki 22100
16 P. Krakowiak 16800
17 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 16000
18 PKZ GmbH 16000
19 R. Piwko 16000
20 M. Borkowski 15400
21 T. Sieradzki 14500
22 M. Krzyśków i K. Brygier 14450
23 W. Krzemiński 14000
24 SK Michałów 13000
25 A. Marczak 12500
26 A. Wyrzyk 12500
27 M. Stanisławska 12200
28 Abbas Akbar Al Mulla 11920
29 M. Metza-Jodłowska 11240
30 M. Biały 10600
31 K. Łukasiewicz 10400
32 A. Omen 10000
33 Loko trans s.r.o. 10000
34 D. Mioduszewski 9800
35 Futurenet Inc 9800
36 R. Płatek 9620
37 K. Goździalski 9440
38 K. Rogowski 9360
39 J. Klimczak 9000
40 E. Porębna 8820
41 M. Kobus i A. Wyrzyk 8800
42 O. Braz i T. Pastuszka 8720
43 A., M. i P. Laskowscy 8550
44 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 8400
45 C. J. Gołaszewski 8160
46 W. Sikorski i R. Świątek 8000
47 SK Jaroszówka 7930
48 P. Szmigiel 7700
49 R. Urbański i K. Rogowski 7360
50 K. i M. Wolanin i M. Kozak 7350
51 Z. Zahariev 7200
52 N. Magomedov 7000
53 I., D. i M. Jaskólscy 7000
54 SK Iwno i M. Łojek 7000
55 B. Olkowska 7000
56 SK Michałów i E. Zahariev 6840
57 T. Pastuszka 6820
58 T., E. i J. Rucińscy 6800
59 K. Zatloukal 6700
60 Wrbna Racing 6600
61 D. Turkowska 6470
62 SK Iwno 6400
63 K. Mirpuri 6400
64 M. Dziedzic i M. Boruta 6300
65 Konrad Mazur i W. Maciejewska 6100
66 J. Rubiś i A. Pałczyńska 6100
67 Nessa Arabians Sp. z o.o. 5800
68 K. Bukład 5800
69 T. Nowak 5760
70 V. Timoshenko 5600
71 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 5600
72 „SK Tarnawka – FHP „”Giewont”” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska” 5440
73 J. Velechovská 5200
74 E. Lasota 5140
75 W. Guz 5000
76 Evidencia Dokumentation HB 5000
77 SK Iwno i Niespodzianka 4900
78 Estel Studio Sp. z o. o. 4900
79 J. Głowacki 4800
80 M. i H. Kopel 4270
81 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 4240
82 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 4200
83 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 3700
84 M. Trela 3660
85 SK Moszna i M. Janikowski 3600
86 SK Iwno i E. Zahariev 3500
87 M. Szpar 3500
88 D. Zalewski 3460
89 Elektrizace Železnic Praha a.s. 3200
90 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 3150
91 T. i K. Dębowscy 2940
92 A. Trela 2880
93 Millennium Stud Sp. z o.o. 2850
94 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 2800
95 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 2800
96 R. Sumiła 2720
97 Moravol, s.r.o. 2700
98 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
99 W. Kryszyłowicz 2440
100 B. i M. Pokrywka 2440
101 D. Mitrovic 2440
102 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
103 Alfred F. Laskowski 2390
104 S. Mladenovic 2330
105 P. Wasilewski 2320
106 I. Wójcik, A. Zielińska 2280
107 K. Falba 2120
108 J. Nesteruk i K. Kamińska 2120
109 J., D., W. i Ż. Sito 2100
110 Z. Keclik 2100
111 N. Kosiński 2100
112 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 2100
113 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 2100
114 J. Votava 2100
115 F. Dill 2000
116 A. Borkowski 1830
117 Ł. Such i I. Władysiak 1830
118 R. Świątek 1830
119 M. Zawada 1800
120 Ekofarma Rybár 1800
121 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 1800
122 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 1800
123 U. i W. J. Engel 1750
124 SK Michałów i M. Łojek 1700
125 A. Škrášková 1600
126 Niespodzianka 1560
127 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 1400
128 P. Falzmann 1400
129 M. Rogowska 1400
130 J. Traka 1400
131 M. Przączak 1400
132 P. Urbańska 1400
133 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1400
134 W. Esch 1360
135 J. Ryżkowski 1360
136 M. Sijka 1360
137 Barjas M MS Alajmi 1360
138 O. Bottura 1230
139 K. Dynarowska 1220
140 J. Rejman 1220
141 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
142 L. Błaszczyk 1160
143 K. Zakolski 1160
144 SK Krasne i M. Janikowski 1060
145 S. Weresiński i M. Lichocińska 1050
146 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
147 B. Białowąs 1000
148 J. Ryżkowski i D. Zalewski 960
149 A. Biedrzycki – AB GLASS 960
150 Č. Olehla 800
151 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 780
152 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 750
153 M. i M. Wnorowscy 720
154 P. Kašný 700
155 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 700
156 G. Kozak 700
157 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 700
158 K. Miondlikowski 700
159 G. Kogut 610
160 T. Nowakowski i M. Salamon 610
161 M. Thiry 610
162 Crows s.r.o. 610
163 D. Such 610
164 R. Mamajek 610
165 MB Arabians Sp. z o.o. 580
166 M. Łojek i M. Zawada 580
167 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 480
168 K. i M. Mazur 450
169 My First Racehorse Ltd 350
170 G. Łątka 350
171 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 350
172 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 290
173 B. Zuzek 290
174 A. Iżewska 240
175 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 0
176 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 0
177 M. Kosicki i P. Nojszewski 0
178 T. Rybicki 0
179 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
180 R. Benš 0
181 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
182 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
183 SK Moszna i M. Łojek 0
184 Uni-Res Sp. z o.o. 0
185 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 0
186 R. Z. Zieliński 0
187 A. Lange 0
188 R. Czernik 0
189 M. Norenius – Stal Järsgarden 0
190 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 0
191 SK Michałów i B. Głowacki 0
192 K. Urbańczyk 0
193 M. Kryszyłowicz 0
194 A. Kovćin 0
195 P. i J. Łucki 0
196 P. Drutowski 0
197 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 0
198 P. Głowacki 0
199 MM Invest i Maria Bober 0
200 E. Wołoszyn 0
201 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 0
202 SK Krasne i Niespodzianka 0
203 MK M. Kaszubowski 0
204 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 0
205 K. Litwiniak 0
206 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 0
207 A. Maślanka 0
208 Volteo Horse Service 0
209 SK Krasne 0
210 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 0
211 R. Ask 0
212 A. Milanov 0
213 R. Połeć i G. Płociński 0
214 Ch. Schriever 0
215 M. Filipowska 0
216 S. i M. Dupliccy 0
1289500

 

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 15-05-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 Polska AKF Sp. z o.o. 42140
2 Plavac Sp. z o.o. 38260
3 Z. Górski i K. Mirpuri 37900
4 UAB Žirgo Startas 34600
5 G., R. i K. Gorczyca 34200
6 SK Janów Podlaski 23600
7 Z. Górski 23240
8 M. Gromala i K. Kozłowska 23110
9 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 21370
10 J. i J. Zalewscy 20200
11 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 19840
12 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 16000
13 M. Borkowski 13400
14 V. Vocetka 13400
15 A. Łabędzki 13380
16 A. Marczak 12500
17 Abbas Akbar Al Mulla 11920
18 SK Michałów 11500
19 M. Biały 10600
20 M. Krzyśków i K. Brygier 10250
21 A. Omen 10000
22 Futurenet Inc 9800
23 D. Mioduszewski 9800
24 P. Krakowiak 9800
25 J. Klimczak 9000
26 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 9000
27 O. Braz i T. Pastuszka 8720
28 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 8400
29 E. Porębna 8120
30 W. Sikorski i R. Świątek 8000
31 K. i M. Wolanin i M. Kozak 7350
32 R. Urbański i K. Rogowski 7010
33 B. Olkowska 7000
34 M. Kobus i A. Wyrzyk 7000
35 PKZ GmbH 7000
36 I., D. i M. Jaskólscy 7000
37 N. Magomedov 7000
38 SK Iwno i M. Łojek 7000
39 SK Michałów i E. Zahariev 6840
40 C. J. Gołaszewski 6800
41 K. Mirpuri 6400
42 M. Stanisławska 6100
43 P. Szmigiel 6100
44 Konrad Mazur i W. Maciejewska 6100
45 J. Rubiś i A. Pałczyńska 6100
46 R. Płatek 6000
47 K. Goździalski 5960
48 T. Sieradzki 5870
49 Nessa Arabians Sp. z o.o. 5800
50 K. Bukład 5800
51 V. Timoshenko 5600
52 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 5440
53 D. Turkowska 5250
54 W. Guz 5000
55 Evidencia Dokumentation HB 5000
56 Estel Studio Sp. z o. o. 4900
57 J. Głowacki 4800
58 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 4240
59 E. Lasota 4240
60 M. Metza-Jodłowska 4240
61 T. Pastuszka 4020
62 SK Iwno 3700
63 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 3700
64 M. Trela 3660
65 Wrbna Racing 3600
66 Z. Zahariev 3600
67 SK Moszna i M. Janikowski 3600
68 A. Wyrzyk 3500
69 M. Dziedzic i M. Boruta 3500
70 SK Iwno i E. Zahariev 3500
71 SK Iwno i Niespodzianka 3500
72 M. Szpar 3500
73 J. Velechovská 3200
74 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 3150
75 Millennium Stud Sp. z o.o. 2850
76 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 2800
77 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 2800
78 E. Gilert 2800
79 R. Sumiła 2720
80 K. Zatloukal 2700
81 Moravol, s.r.o. 2700
82 B. i M. Pokrywka 2440
83 D. Mitrovic 2440
84 W. Kryszyłowicz 2440
85 M. i H. Kopel 2440
86 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
87 K. Łukasiewicz 2400
88 P. Wasilewski 2320
89 D. Jaskólski 2300
90 I. Wójcik, A. Zielińska 2280
91 J. Nesteruk i K. Kamińska 2120
92 K. Falba 2120
93 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 2100
94 N. Kosiński 2100
95 J., D., W. i Ż. Sito 2100
96 J. Votava 2100
97 F. Dill 2000
98 A. Trela 1920
99 R. Świątek 1830
100 A. Borkowski 1830
101 SK Jaroszówka 1830
102 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 1800
103 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 1750
104 T. i K. Dębowscy 1720
105 A. Škrášková 1600
106 Niespodzianka 1560
107 A., M. i P. Laskowscy 1550
108 D. Zalewski 1540
109 M. Rogowska 1400
110 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 1400
111 P. Falzmann 1400
112 Barjas M MS Alajmi 1360
113 O. Bottura 1230
114 J. Rejman 1220
115 K. Zakolski 1160
116 J. Ryżkowski 1070
117 SK Krasne i M. Janikowski 1060
118 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
119 T. Nowak 960
120 J. Ryżkowski i D. Zalewski 960
121 Ekofarma Rybár 900
122 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 900
123 T. Pastuszka i N. Dahan 870
124 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 780
125 M. Sijka 780
126 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 750
127 P. Urbańska 700
128 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 700
129 K. Rogowski 700
130 P. Kašný 700
131 K. Miondlikowski 700
132 J. Traka 700
133 G. Kozak 700
134 S. Weresiński i M. Lichocińska 700
135 SK Michałów i M. Łojek 680
136 G. Kogut 610
137 T. Nowakowski i M. Salamon 610
138 Crows s.r.o. 610
139 M. Thiry 610
140 MB Arabians Sp. z o.o. 580
141 M. Łojek i M. Zawada 580
142 S. Mladenovic 530
143 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 480
144 Alfred Laskowski 390
145 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 350
146 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 350
147 G. Łątka 350
148 My First Racehorse Ltd 350
149 B. Zuzek 290
150 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 290
151 A. Iżewska 240
152 M. i M. Wnorowscy 240
153 SK Iwno i P. Wróblewski 0
154 S. i M. Dupliccy 0
155 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
156 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
157 SK Moszna i M. Łojek 0
158 Uni-Res Sp. z o.o. 0
159 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 0
160 R. Z. Zieliński 0
161 SK Krasne i Niespodzianka 0
162 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 0
163 R. Czernik 0
164 K. Litwiniak 0
165 MM Invest i Maria Bober 0
166 P. Drutowski 0
167 Č. Olehla 0
168 R. Benš 0
169 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 0
170 A. Maślanka 0
171 K. Urbańczyk 0
172 M. Kryszyłowicz 0
173 Volteo Horse Service 0
174 P. i J. Łucki 0
175 SK Krasne 0
176 A. Kovćin 0
177 U. i W. J. Engel 0
178 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 0
179 A. Milanov 0
180 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 0
181 P. Głowacki 0
182 B. Białowąs 0
183 M. Filipowska 0
184 D. Such 0
185 A. Lange 0
186 M. Norenius – Stal Järsgarden 0
187 K. i M. Mazur 0
188 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 0
189 SK Michałów i B. Głowacki 0
190 Ł. Such i I. Władysiak 0
191 M. Kosicki i P. Nojszewski 0
192 T. Rybicki 0
193 R. Ask 0
194 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 0
195 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
858150

 

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 08-05-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 UAB Žirgo Startas 34600
2 Polska AKF Sp. z o.o. 24140
3 Plavac Sp. z o.o. 22860
4 M. Gromala i K. Kozłowska 21550
5 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 18570
6 Z. Górski i K. Mirpuri 16200
7 J. i J. Zalewscy 16000
8 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 13630
9 M. Borkowski 13400
10 V. Vocetka 13400
11 A. Łabędzki 13380
12 SK Michałów 11500
13 M. Biały 10600
14 A. Marczak 10400
15 M. Krzyśków i K. Brygier 10250
16 D. Mioduszewski 9800
17 Futurenet Inc 9800
18 J. Klimczak 9000
19 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 9000
20 Z. Górski 8480
21 E. Porębna 8120
22 W. Sikorski i R. Świątek 8000
23 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 7700
24 Abbas Akbar Al Mulla 7120
25 N. Magomedov 7000
26 SK Iwno i M. Łojek 7000
27 I., D. i M. Jaskólscy 7000
28 M. Kobus i A. Wyrzyk 7000
29 PKZ GmbH 7000
30 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 7000
31 C. Gołaszewski 6800
32 O. Braz i T. Pastuszka 6800
33 SK Michałów i E. Zahariev 6500
34 G., R. i K. Gorczyca 6200
35 M. Stanisławska 6100
36 J. Rubiś i A. Pałczyńska 6100
37 P. Szmigiel 6100
38 Konrad Mazur i W. Maciejewska 6100
39 R. Płatek 6000
40 K. Goździalski 5960
41 T. Sieradzki 5870
42 Nessa Arabians Sp. z o.o. 5800
43 K. Bukład 5800
44 V. Timoshenko 5600
45 Evidencia Dokumentation HB 5000
46 W. Guz 5000
47 J. Głowacki 4800
48 E. Lasota 4240
49 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 4240
50 M. Metza-Jodłowska 4240
51 SK Iwno 3700
52 M. Trela 3660
53 SK Moszna i M. Janikowski 3600
54 Z. Zahariev 3600
55 Wrbna Racing 3600
56 SK Iwno i Niespodzianka 3500
57 M. Szpar 3500
58 J. Velechovská 3200
59 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 3150
60 A. Omen 3000
61 R. Urbański i K. Rogowski 2810
62 K. Mirpuri 2800
63 M. Dziedzic i M. Boruta 2800
64 E. Gilert 2800
65 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 2800
66 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 2800
67 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 2720
68 Moravol, s.r.o. 2700
69 K. Zatloukal 2700
70 SK Janów Podlaski 2660
71 D. Mitrovic 2440
72 B. i M. Pokrywka 2440
73 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
74 W. Kryszyłowicz 2440
75 M. i H. Kopel 2440
76 K. Łukasiewicz 2400
77 P. Wasilewski 2320
78 D. Jaskólski 2300
79 I. Wójcik, A. Zielińska 2280
80 K. Falba 2120
81 J. Nesteruk i K. Kamińska 2120
82 J. Votava 2100
83 F. Dill 2000
84 A. Trela 1920
85 R. Świątek 1830
86 SK Jaroszówka 1830
87 A. Borkowski 1830
88 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 1800
89 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 1750
90 D. Turkowska 1750
91 T. i K. Dębowscy 1720
92 A. Škrášková 1600
93 Niespodzianka 1560
94 D. Zalewski 1540
95 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 1400
96 M. Rogowska 1400
97 J., D., W. i Ż. Sito 1400
98 P. Krakowiak 1400
99 T. Pastuszka 1380
100 Barjas M MS Alajmi 1360
101 A., M. i P. Laskowscy 1310
102 O. Bottura 1230
103 J. Rejman 1220
104 K. Zakolski 1160
105 SK Krasne i M. Janikowski 1060
106 T. Nowak 960
107 J. Ryżkowski i D. Zalewski 960
108 Ekofarma Rybár 900
109 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 900
110 T. Pastuszka i N. Dahan 870
111 M. Sijka 780
112 Estel Studio Sp. z o. o. 700
113 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 700
114 P. Urbańska 700
115 A. Wyrzyk 700
116 S. Weresiński i M. Lichocińska 700
117 K. Miondlikowski 700
118 J. Traka 700
119 SK Iwno i E. Zahariev 700
120 P. Kašný 700
121 N. Kosiński 700
122 T. Nowakowski i M. Salamon 610
123 G. Kogut 610
124 Crows s.r.o. 610
125 M. Thiry 610
126 MB Arabians Sp. z o.o. 580
127 S. Mladenovic 530
128 J. Ryżkowski 390
129 K. i M. Wolanin i M. Kozak 350
130 G. Kozak 350
131 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 350
132 K. Rogowski 350
133 B. Zuzek 290
134 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 290
135 M. Łojek i M. Zawada 240
136 M. i M. Wnorowscy 240
137 A. Iżewska 240
138 P. Drutowski 0
139 P. Falzmann 0
140 M. Filipowska 0
141 A. Milanov 0
142 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 0
143 M. Kryszyłowicz 0
144 K. Litwiniak 0
145 P. i J. Łucki 0
146 SK Krasne i Niespodzianka 0
147 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 0
148 P. Głowacki 0
149 R. Sumiła 0
150 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 0
151 R. Ask 0
152 S. i M. Dupliccy 0
153 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 0
154 MM Invest i Maria Bober 0
155 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 0
156 D. Such 0
157 K. i M. Mazur 0
158 Č. Olehla 0
159 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 0
160 M. Norenius – Stal Järsgarden 0
161 A. Lange 0
162 B. Białowąs 0
163 U. i W. J. Engel 0
164 R. Benš 0
165 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 0
166 M. Kosicki i P. Nojszewski 0
167 Ł. Such i I. Władysiak 0
168 T. Rybicki 0
169 SK Iwno i P. Wróblewski 0
170 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
171 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
172 SK Moszna i M. Łojek 0
173 Uni-Res Sp. z o.o. 0
174 R. Z. Zieliński 0
175 R. Czernik 0
176 K. Urbańczyk 0
627150

 

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 01-05-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 UAB Žirgo Startas 34600
2 M. Gromala i K. Kozłowska 21550
3 Z. Górski i K. Mirpuri 16200
4 J. i J. Zalewscy 16000
5 V. Vocetka 13400
6 M. Borkowski 13400
7 Plavac Sp. z o.o. 12260
8 A. Łabędzki 11550
9 Polska AKF Sp. z o.o. 10920
10 M. Biały 10600
11 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 9100
12 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 9000
13 J. Klimczak 9000
14 A. Marczak 9000
15 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 8570
16 W. Sikorski i R. Świątek 8000
17 Z. Górski 7800
18 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 7000
19 N. Magomedov 7000
20 I., D. i M. Jaskólscy 7000
21 M. Kobus i A. Wyrzyk 7000
22 PKZ GmbH 7000
23 G., R. i K. Gorczyca 6200
24 J. Rubiś i A. Pałczyńska 6100
25 M. Stanisławska 6100
26 R. Płatek 6000
27 T. Sieradzki 5870
28 Evidencia Dokumentation HB 5000
29 K. Goździalski 4800
30 J. Głowacki 4800
31 M. Metza-Jodłowska 4240
32 E. Lasota 4240
33 SK Michałów i E. Zahariev 3840
34 SK Iwno 3700
35 Z. Zahariev 3600
36 SK Moszna i M. Janikowski 3600
37 Wrbna Racing 3600
38 SK Iwno i Niespodzianka 3500
39 M. Krzyśków i K. Brygier 3250
40 J. Velechovská 3200
41 V. Timoshenko 2800
42 M. Dziedzic i M. Boruta 2800
43 K. Mirpuri 2800
44 Futurenet Inc 2800
45 K. Zatloukal 2700
46 Moravol, s.r.o. 2700
47 M. i H. Kopel 2440
48 W. Kryszyłowicz 2440
49 K. Łukasiewicz 2400
50 Abbas Akbar Al Mulla 2320
51 A. Omen 2300
52 D. Jaskólski 2300
53 J. Nesteruk i K. Kamińska 2120
54 K. Falba 2120
55 J. Votava 2100
56 A. Trela 1920
57 M. Trela 1830
58 SK Jaroszówka 1830
59 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 1800
60 SK Janów Podlaski 1790
61 D. Turkowska 1750
62 A. Škrášková 1600
63 Niespodzianka 1560
64 R. Urbański i K. Rogowski 1410
65 M. Rogowska 1400
66 J., D., W. i Ż. Sito 1400
67 P. Krakowiak 1400
68 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 1400
69 A., M. i P. Laskowscy 1310
70 J. Rejman 1220
71 K. Zakolski 1160
72 D. Zalewski 960
73 J. Ryżkowski i D. Zalewski 960
74 T. Nowak 960
75 Ekofarma Rybár 900
76 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 900
77 T. Pastuszka 900
78 E. Porębna 800
79 M. Sijka 780
80 Estel Studio Sp. z o. o. 700
81 A. Wyrzyk 700
82 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 700
83 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 700
84 P. Kašný 700
85 SK Iwno i E. Zahariev 700
86 G. Kogut 610
87 M. Thiry 610
88 MB Arabians Sp. z o.o. 580
89 S. Mladenovic 530
90 I. Wójcik, A. Zielińska 530
91 J. Ryżkowski 390
92 G. Kozak 350
93 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 350
94 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 350
95 J. Traka 350
96 M. Łojek i M. Zawada 240
97 M. i M. Wnorowscy 240
98 M. Norenius – Stal Järsgarden 0
99 B. Białowąs 0
100 U. i W. J. Engel 0
101 R. Benš 0
102 M. Kosicki i P. Nojszewski 0
103 K. Rogowski 0
104 P. Falzmann 0
105 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 0
106 P. Urbańska 0
107 D. Such 0
108 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 0
109 Č. Olehla 0
110 SK Krasne i Niespodzianka 0
111 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 0
112 K. Litwiniak 0
113 M. Kryszyłowicz 0
114 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 0
115 Nessa Arabians Sp. z o.o. 0
116 R. Czernik 0
117 MM Invest i Maria Bober 0
118 R. Z. Zieliński 0
119 S. Weresiński i M. Lichocińska 0
120 Uni-Res Sp. z o.o. 0
121 SK Moszna i M. Łojek 0
122 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
123 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 0
124 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
125 SK Iwno i P. Wróblewski 0
126 T. Rybicki 0
127 K. i M. Mazur 0
128 Ł. Such i I. Władysiak 0
129 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 0
416000

 

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 24-04-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 M. Borkowski 13400
2 Polska AKF Sp. z o.o. 10920
3 M. Biały 10600
4 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 7000
5 M. Kobus i A. Wyrzyk 7000
6 N. Magomedov 7000
7 Z. Górski i K. Mirpuri 7000
8 J. Głowacki 4800
9 M. Metza-Jodłowska 4240
10 E. Lasota 4240
11 M. Krzyśków i K. Brygier 2800
12 G., R. i K. Gorczyca 2800
13 Futurenet Inc 2800
14 J. Nesteruk i K. Kamińska 2120
15 K. Falba 2120
16 A. Trela 1920
17 Niespodzianka 1560
18 R. Urbański i K. Rogowski 1410
19 P. Krakowiak 1400
20 D. Turkowska 1400
21 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 1400
22 J., D., W. i Ż. Sito 1400
23 A., M. i P. Laskowscy 1310
24 Plavac Sp. z o.o. 1060
25 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 830
26 M. Sijka 780
27 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 700
28 Estel Studio Sp. z o. o. 700
29 SK Iwno i E. Zahariev 700
30 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 700
31 S. Mladenovic 530
32 I. Wójcik, A. Zielińska 530
33 J. Ryżkowski 390
34 G. Kozak 350
35 M. i M. Wnorowscy 240
36 MB Arabians Sp. z o.o. 0
37 K. Rogowski 0
38 SK Janów Podlaski 0
39 Nessa Arabians Sp. z o.o. 0
40 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 0
41 P. Falzmann 0
42 K. Mirpuri 0
43 R. Płatek 0
44 SK Krasne i Niespodzianka 0
45 P. Urbańska 0
46 D. Zalewski 0
47 SK Michałów i E. Zahariev 0
48 R. Benš 0
108150

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej