Kategoria: Właściciele według wygranych

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 11-06-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 104700
2 K. Zatloukal 101000
3 G., R. i K. Gorczyca 76640
4 Polska AKF Sp. z o.o. 64740
5 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 52110
6 Z. Górski i K. Mirpuri 45200
7 Z. Górski 42450
8 Tersk Stud 39680
9 SK Janów Podlaski 39610
10 Elektrizace Železnic Praha a.s. 39000
11 A. Łabędzki 38150
12 Plavac Sp. z o.o. 36420
13 AMP Invest Sp. z o.o. 36405
14 R. Płatek 34080
15 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 30000
16 E. Lasota 28700
17 SK Iwno 28530
18 UAB Žirgo Startas 28350
19 J. Szweycer i M. Janikowski 27600
20 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
21 PPH Falba 26850
22 K. i M. Wolanin 26250
23 Z. Zahariev 24530
24 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 24300
25 N. Szelągowska 23700
26 V. Vocetka 22000
27 J. Nesteruk i K. Kamińska 22000
28 D. Jaskólski 21800
29 R. Z. Zieliński 21500
30 C. J. Gołaszewski 21370
31 SK Iwno i K. Rogowski 21030
32 A. Omen 21015
33 Č. Olehla 21000
34 Günay Equestrian Invest GmbH 20460
35 T. Sieradzki 20330
36 M. Gromala i K. Kozłowska 19370
37 E. Borroni 18000
38 Y. Hamad 18000
39 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 17600
40 Millennium Stud Sp. z o.o. 17330
41 Volteo Horse Service 16450
42 D. Turkowska 16100
43 K. Mirpuri 15600
44 BCU Trading LLC 15400
45 M. Surtel i Niespodzianka 14840
46 S. Johnstone 14800
47 R. Piwko 14210
48 T. Sobierajski 14000
49 Y. Baizharkinov 14000
50 K. Kozłowska 14000
51 M. Krzyśków i K. Brygier 13890
52 D. Mitrovic 13310
53 E. i L. Kasprowicz 13240
54 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 13100
55 B. Białowąs 13000
56 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 12900
57 E. Porębna 12760
58 J. Ryżkowski 12180
59 S. Mladenovic 11890
60 Wrbna Racing 11850
61 TOK Capital Sp. z o. o. 11100
62 I. Porkátová 11000
63 M. Chowańska i P. Urbańska 11000
64 K. i M. Mazur 10800
65 W. Krzemiński 10600
66 Euro-Sport Management 10500
67 Lutetia Arabians S.A.R.L. 9800
68 M. Kryszyłowicz 9760
69 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 9500
70 T. i K. Dębowscy 9330
71 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 9120
72 SK Moszna i M. Łojek 9000
73 K. Miondlikowski i B. Inda 8900
74 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 8840
75 K. Rogowski 8790
76 SK Iwno i Niespodzianka 8750
77 K. Falba 8550
78 W. Kryszyłowicz 8500
79 SK Michałów i E. Zahariev 8330
80 M. i B. Thiry 7930
81 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 7930
82 T. Ruciński 7800
83 R. Szpar 7750
84 Nessa Arabians Sp. z o.o. 7730
85 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 7700
86 M. Rogowska 7350
87 W. i I. Szebysty 7320
88 Stuff of Legend Ltd 7000
89 A. Steinhart i K. Urbańczyk 7000
90 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 7000
91 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 7000
92 Volteo Horse Service i M. Janikowski 7000
93 A. Wójtowicz 6800
94 D. Kwiatkowski 6800
95 R. Sumiła 6660
96 K. Wolanin i M. Błaszczak 6550
97 M. Falzmann 6300
98 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 6300
99 R. Mamajek 6100
100 R. Ask 6000
101 Barjas M MS Alajmi 5990
102 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 5780
103 Ch. Ruiz-Fouquet 5600
104 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 5300
105 P. Wasilewski 5250
106 B. i M. Pokrywka 5230
107 Sharif Alireza 5000
108 A. i T. Molscy 5000
109 E. i R. Urbańscy 4710
110 Ł. Such i I. Władysiak 4620
111 A., M. i P. Laskowscy 4600
112 SK Michałów 4450
113 A. Trela 4400
114 A. Polednia 4270
115 M. Łojcha 4200
116 A. Kovćin 4200
117 R. Urbański i K. Rogowski 4130
118 M. Gołębiowska i M. Łojek 4100
119 V. Timoshenko 4050
120 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 4000
121 W. Esch 4000
122 H. Poledníková 3720
123 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 3600
124 M. i M. Wnorowscy 3500
125 S. Plavac i M. Łojek 3500
126 B. Dąbrowski 3500
127 G. Kogut 3410
128 P. Frejlich 3400
129 Cardboard s.r.o. 3200
130 P. Karlik 3200
131 P. Urbańska 3150
132 P. Talarek 3120
133 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
134 K. Dynarowska 3050
135 I. K. Art s.r.o. 3000
136 Fazheli Farhang 3000
137 Crows s.r.o. 3000
138 SK Moszna i M. Janikowski 2800
139 D. i R. Kędziora 2800
140 Ch. Schriever 2800
141 P. Falzmann 2800
142 K. Urbańczyk 2700
143 A. Borkowski 2530
144 J. i J. Zalewscy 2440
145 M. Borkowski 2440
146 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 2440
147 SK Moszna 2440
148 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 2400
149 K. Vocetka 2400
150 J. Głowacki 2200
151 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Marczak, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
152 P. Szmigiel 2100
153 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 2000
154 D. Kübbeler 2000
155 P. Siuta 2000
156 SK Michałów i M. Łojek 2000
157 Niespodzianka 1900
158 B. Ćwik 1850
159 N. Magomedov 1800
160 Alfred F. Laskowski 1750
161 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
162 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 1590
163 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 1400
164 A. Marczak 1400
165 M. Filipowska 1400
166 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1400
167 MB Arabians Sp. z o.o. 1360
168 Uni-Res Sp. z o.o. 1360
169 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 1250
170 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 1220
171 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 1060
172 P. Šenigla 1000
173 E. Krakowiak 1000
174 F. Dill 1000
175 A. Skrzypczak i P. Talarek 1000
176 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 1000
177 T. Sieradzki i G. Pieczuro 1000
178 K. Kozłowski 900
179 Estel Studio Sp. z o. o. 900
180 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
181 L. Błaszczyk 780
182 M. Łaniewska 700
183 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 700
184 D. Wrzosek 700
185 M. Kosicki i E. Grotkowska 680
186 P. Antenet 680
187 G. Sęczek 680
188 M. Kosicki i P. Nojszewski 500
189 Z. Górski i K. Urbańczyk 500
190 A. Iżewska 500
191 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
192 M. Przączak 450
193 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 350
194 M. Biały 350
195 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 350
196 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 350
197 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 350
198 Monika Wyrzyk 350
199 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 350
200 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
201 T. Pastuszka 300
202 B. Zuzek 300
203 W. Szydełko 250
204 Univerpol Sp. z o.o. 250
205 A. Majchrzak 250
206 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
207 M. Hamburger, R. Świątek 0
208 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
209 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 0
210 B. Dörflinger 0
211 O. Sutkiewicz 0
212 W. Maciejewska 0
213 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
214 O. Braz i T. Pastuszka 0
215 SK Kamionna – G. Dudek 0
216 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 0
217 Investstar – M. Sola 0
218 I. Korczak 0
219 M. Metza-Jodłowska 0
220 W. Guz 0
221 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 0
222 J. Szweycer 0
223 Stebel Sp. z o.o. 0
224 Abbas Akbar Al Mulla 0
225 M. Surtel 0
226 K. Miondlikowski 0
227 P. Drutowski 0
228 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 0
229 D. Ostatek 0
230 B. Olkowska 0
231 K. Bukład 0
232 inż. Jaroslav Vaňa 0
233 M. Kosicki i M. Kalata 0
234 L. Ćmok i T. Ruciński 0
235 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
236 AB Glass PHP A. Biedrzycki 0
237 M. Stoklásková 0
238 SK Jaroszówka 0
239 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 0
240 R. Świątek 0
241 G. Kozak 0
242 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 0
243 M. Sopański 0
244 M. Sijka 0
245 N. Kosiński 0
246 M. Kosicki i M. Kurach 0
247 G. Łątka 0
248 Loko trans s.r.o. 0
249 D. Mioduszewski 0
250 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 0
251 J. Domańska 0
2195900

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 04-06-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 G., R. i K. Gorczyca 67090
2 J., M. i E. Traka 64700
3 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 46030
4 Polska AKF Sp. z o.o. 44740
5 R. Płatek 33300
6 AMP Invest Sp. z o.o. 32105
7 Z. Górski i K. Mirpuri 32000
8 Tersk Stud 30000
9 Plavac Sp. z o.o. 25520
10 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 25400
11 PPH Falba 25200
12 SK Janów Podlaski 25170
13 Z. Górski 25150
14 D. Jaskólski 21800
15 R. Z. Zieliński 21500
16 A. Omen 21015
17 K. Zatloukal 21000
18 N. Szelągowska 20900
19 Z. Zahariev 20530
20 Günay Equestrian Invest GmbH 20460
21 UAB Žirgo Startas 20350
22 T. Sieradzki 20330
23 A. Łabędzki 19710
24 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 19400
25 J. Szweycer i M. Janikowski 18600
26 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 17600
27 SK Iwno 16430
28 Volteo Horse Service 15050
29 K. Mirpuri 14900
30 M. Surtel i Niespodzianka 14840
31 D. Turkowska 14700
32 Millennium Stud Sp. z o.o. 14030
33 K. Kozłowska 14000
34 V. Vocetka 14000
35 C. J. Gołaszewski 13570
36 E. i L. Kasprowicz 13240
37 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 13100
38 SK Iwno i K. Rogowski 13030
39 R. Piwko 12990
40 M. Krzyśków i K. Brygier 12040
41 J. Ryżkowski 11680
42 M. Gromala i K. Kozłowska 11410
43 Y. Baizharkinov 11200
44 W. Krzemiński 10600
45 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 10100
46 M. Kryszyłowicz 9760
47 E. Porębna 9760
48 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 9500
49 T. i K. Dębowscy 9330
50 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 9120
51 SK Moszna i M. Łojek 9000
52 M. Chowańska i P. Urbańska 9000
53 K. Miondlikowski i B. Inda 8900
54 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 8840
55 SK Iwno i Niespodzianka 8750
56 E. Lasota 8700
57 BCU Trading LLC 8400
58 Lutetia Arabians S.A.R.L. 8160
59 K. Falba 8160
60 K. Rogowski 8090
61 I. Porkátová 8000
62 E. Borroni 8000
63 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 7930
64 M. i B. Thiry 7930
65 T. Ruciński 7800
66 Nessa Arabians Sp. z o.o. 7730
67 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 7700
68 TOK Capital Sp. z o. o. 7500
69 M. Rogowska 7350
70 W. i I. Szebysty 7320
71 K. i M. Mazur 7200
72 Č. Olehla 7000
73 T. Sobierajski 7000
74 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 7000
75 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 7000
76 Y. Hamad 7000
77 Volteo Horse Service i M. Janikowski 7000
78 Stuff of Legend Ltd 7000
79 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 7000
80 D. Kwiatkowski 6800
81 A. Wójtowicz 6800
82 D. Mitrovic 6710
83 K. Wolanin i M. Błaszczak 6550
84 R. Szpar 6500
85 SK Michałów i E. Zahariev 6330
86 R. Mamajek 6100
87 R. Sumiła 6060
88 R. Ask 6000
89 Barjas M MS Alajmi 5990
90 M. Falzmann 5600
91 Ch. Ruiz-Fouquet 5600
92 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 5300
93 P. Wasilewski 5250
94 Sharif Alireza 5000
95 A. i T. Molscy 5000
96 B. i M. Pokrywka 4880
97 S. Johnstone 4800
98 Ł. Such i I. Władysiak 4620
99 SK Michałów 4450
100 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 4420
101 A. Polednia 4270
102 A. Kovćin 4200
103 M. Łojcha 4200
104 R. Urbański i K. Rogowski 4130
105 Elektrizace Železnic Praha a.s. 4000
106 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 4000
107 W. Esch 4000
108 H. Poledníková 3720
109 V. Timoshenko 3600
110 B. Dąbrowski 3500
111 M. i M. Wnorowscy 3500
112 S. Plavac i M. Łojek 3500
113 Euro-Sport Management 3500
114 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 3500
115 K. i M. Wolanin 3250
116 P. Karlik 3200
117 Cardboard s.r.o. 3200
118 P. Urbańska 3150
119 P. Talarek 3120
120 Wrbna Racing 3050
121 I. K. Art s.r.o. 3000
122 Fazheli Farhang 3000
123 S. Mladenovic 2890
124 D. i R. Kędziora 2800
125 P. Falzmann 2800
126 SK Moszna i M. Janikowski 2800
127 Ch. Schriever 2800
128 P. Frejlich 2720
129 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 2720
130 A. Borkowski 2530
131 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 2450
132 J. i J. Zalewscy 2440
133 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 2440
134 A. Trela 2400
135 K. Vocetka 2400
136 W. Kryszyłowicz 2400
137 E. i R. Urbańscy 2270
138 J. Głowacki 2200
139 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Marczak, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
140 P. Szmigiel 2100
141 D. Kübbeler 2000
142 P. Siuta 2000
143 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 2000
144 A. Steinhart i K. Urbańczyk 2000
145 J. Nesteruk i K. Kamińska 2000
146 SK Michałów i M. Łojek 2000
147 Niespodzianka 1900
148 B. Ćwik 1850
149 SK Moszna 1830
150 N. Magomedov 1800
151 M. Gołębiowska i M. Łojek 1800
152 Alfred F. Laskowski 1750
153 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 1590
154 G. Kogut 1410
155 A. Marczak 1400
156 M. Filipowska 1400
157 A., M. i P. Laskowscy 1400
158 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 1400
159 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1400
160 Uni-Res Sp. z o.o. 1360
161 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 1250
162 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 1060
163 B. Białowąs 1000
164 F. Dill 1000
165 A. Skrzypczak i P. Talarek 1000
166 Estel Studio Sp. z o. o. 900
167 K. Kozłowski 900
168 L. Błaszczyk 780
169 M. Łaniewska 700
170 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 700
171 P. Antenet 680
172 G. Sęczek 680
173 M. Kosicki i E. Grotkowska 680
174 M. Borkowski 610
175 K. Dynarowska 610
176 M. Kosicki i P. Nojszewski 500
177 Z. Górski i K. Urbańczyk 500
178 A. Iżewska 500
179 M. Kosicki i L. Staniszewski 500
180 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
181 M. Przączak 450
182 Monika Wyrzyk 350
183 D. Wrzosek 350
184 M. Biały 350
185 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 350
186 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 350
187 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 350
188 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 350
189 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
190 K. Urbańczyk 300
191 B. Zuzek 300
192 A. Majchrzak 250
193 W. Szydełko 250
194 Univerpol Sp. z o.o. 250
195 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
196 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 0
197 P. Drutowski 0
198 E. Krakowiak 0
199 inż. Jaroslav Vaňa 0
200 D. Mioduszewski 0
201 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
202 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 0
203 N. Kosiński 0
204 G. Łątka 0
205 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 0
206 M. Sopański 0
207 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 0
208 Loko trans s.r.o. 0
209 G. Kozak 0
210 R. Świątek 0
211 SK Jaroszówka 0
212 J. Domańska 0
213 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
214 AB Glass PHP A. Biedrzycki 0
215 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 0
216 K. Miondlikowski 0
217 L. Ćmok i T. Ruciński 0
218 K. Bukład 0
219 B. Olkowska 0
220 Stebel Sp. z o.o. 0
221 J. Szweycer 0
222 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 0
223 I. Korczak 0
224 Investstar – M. Sola 0
225 T. Pastuszka 0
226 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 0
227 B. Dörflinger 0
228 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 0
229 M. Hamburger, R. Świątek 0
230 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
231 O. Sutkiewicz 0
232 W. Maciejewska 0
233 SK Kamionna – G. Dudek 0
234 M. Metza-Jodłowska 0
235 M. Surtel 0
236 W. Guz 0
237 D. Ostatek 0
238 M. Kosicki i M. Kalata 0
1561200

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 28-05-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 G., R. i K. Gorczyca 67090
2 J., M. i E. Traka 64700
3 Polska AKF Sp. z o.o. 44740
4 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 42090
5 AMP Invest Sp. z o.o. 32105
6 Z. Górski i K. Mirpuri 32000
7 R. Płatek 31300
8 Tersk Stud 30000
9 Plavac Sp. z o.o. 25520
10 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 25400
11 PPH Falba 25200
12 SK Janów Podlaski 25170
13 Z. Górski 25150
14 D. Jaskólski 21800
15 A. Omen 21015
16 K. Zatloukal 21000
17 N. Szelągowska 20900
18 Z. Zahariev 20530
19 Günay Equestrian Invest GmbH 20460
20 UAB Žirgo Startas 20350
21 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 19400
22 J. Szweycer i M. Janikowski 18600
23 T. Sieradzki 18500
24 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 17600
25 A. Łabędzki 17270
26 SK Iwno 16430
27 Volteo Horse Service 15050
28 K. Mirpuri 14900
29 M. Surtel i Niespodzianka 14840
30 D. Turkowska 14700
31 Millennium Stud Sp. z o.o. 14030
32 V. Vocetka 14000
33 K. Kozłowska 14000
34 C. J. Gołaszewski 13570
35 E. i L. Kasprowicz 13240
36 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 13100
37 SK Iwno i K. Rogowski 13030
38 M. Krzyśków i K. Brygier 12040
39 J. Ryżkowski 11680
40 M. Gromala i K. Kozłowska 11410
41 Y. Baizharkinov 11200
42 W. Krzemiński 10600
43 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 10100
44 R. Piwko 9940
45 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 9500
46 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 9120
47 M. Chowańska i P. Urbańska 9000
48 SK Moszna i M. Łojek 9000
49 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 8840
50 SK Iwno i Niespodzianka 8750
51 E. Lasota 8700
52 BCU Trading LLC 8400
53 K. Falba 8160
54 Lutetia Arabians S.A.R.L. 8160
55 K. Rogowski 8090
56 I. Porkátová 8000
57 E. Borroni 8000
58 M. i B. Thiry 7930
59 T. Ruciński 7800
60 Nessa Arabians Sp. z o.o. 7730
61 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 7700
62 TOK Capital Sp. z o. o. 7500
63 M. Rogowska 7350
64 W. i I. Szebysty 7320
65 M. Kryszyłowicz 7320
66 K. i M. Mazur 7200
67 Y. Hamad 7000
68 Volteo Horse Service i M. Janikowski 7000
69 Stuff of Legend Ltd 7000
70 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 7000
71 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 7000
72 T. Sobierajski 7000
73 Č. Olehla 7000
74 D. Kwiatkowski 6800
75 A. Wójtowicz 6800
76 D. Mitrovic 6710
77 K. Wolanin i M. Błaszczak 6550
78 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 6500
79 R. Z. Zieliński 6500
80 SK Michałów i E. Zahariev 6330
81 R. Mamajek 6100
82 R. Sumiła 6060
83 R. Ask 6000
84 Barjas M MS Alajmi 5990
85 M. Falzmann 5600
86 Ch. Ruiz-Fouquet 5600
87 R. Szpar 5500
88 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 5300
89 P. Wasilewski 5250
90 Sharif Alireza 5000
91 B. i M. Pokrywka 4880
92 S. Johnstone 4800
93 Ł. Such i I. Władysiak 4620
94 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 4420
95 M. Łojcha 4200
96 A. Kovćin 4200
97 R. Urbański i K. Rogowski 4130
98 W. Esch 4000
99 Elektrizace Železnic Praha a.s. 4000
100 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 4000
101 H. Poledníková 3720
102 T. i K. Dębowscy 3720
103 V. Timoshenko 3600
104 M. i M. Wnorowscy 3500
105 S. Plavac i M. Łojek 3500
106 Euro-Sport Management 3500
107 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 3500
108 K. i M. Wolanin 3250
109 P. Karlik 3200
110 Cardboard s.r.o. 3200
111 P. Urbańska 3150
112 P. Talarek 3120
113 I. K. Art s.r.o. 3000
114 D. i R. Kędziora 2800
115 P. Falzmann 2800
116 Ch. Schriever 2800
117 K. Miondlikowski i B. Inda 2800
118 SK Moszna i M. Janikowski 2800
119 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 2720
120 P. Frejlich 2720
121 A. Borkowski 2530
122 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 2450
123 Wrbna Racing 2440
124 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 2440
125 J. i J. Zalewscy 2440
126 A. Polednia 2440
127 A. Trela 2400
128 W. Kryszyłowicz 2400
129 K. Vocetka 2400
130 S. Mladenovic 2280
131 E. i R. Urbańscy 2270
132 J. Głowacki 2200
133 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Marczak, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
134 P. Szmigiel 2100
135 SK Michałów i M. Łojek 2000
136 B. Dąbrowski 2000
137 J. Nesteruk i K. Kamińska 2000
138 P. Siuta 2000
139 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 2000
140 A. Steinhart i K. Urbańczyk 2000
141 Niespodzianka 1900
142 B. Ćwik 1850
143 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 1830
144 SK Moszna 1830
145 M. Gołębiowska i M. Łojek 1800
146 N. Magomedov 1800
147 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 1590
148 G. Kogut 1410
149 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 1400
150 M. Filipowska 1400
151 A., M. i P. Laskowscy 1400
152 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1400
153 A. Marczak 1400
154 Uni-Res Sp. z o.o. 1360
155 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 1250
156 E. Porębna 1220
157 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 1060
158 F. Dill 1000
159 B. Białowąs 1000
160 Fazheli Farhang 1000
161 A. Skrzypczak i P. Talarek 1000
162 Estel Studio Sp. z o. o. 900
163 K. Kozłowski 900
164 L. Błaszczyk 780
165 Alfred F. Laskowski 750
166 M. Łaniewska 700
167 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 700
168 G. Sęczek 680
169 M. Kosicki i E. Grotkowska 680
170 P. Antenet 680
171 K. Dynarowska 610
172 M. Borkowski 610
173 M. Kosicki i L. Staniszewski 500
174 A. Iżewska 500
175 M. Kosicki i P. Nojszewski 500
176 Z. Górski i K. Urbańczyk 500
177 D. Kübbeler 500
178 SK Michałów 450
179 M. Przączak 450
180 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
181 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 350
182 M. Biały 350
183 D. Wrzosek 350
184 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 350
185 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 350
186 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 350
187 Monika Wyrzyk 350
188 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
189 K. Urbańczyk 300
190 B. Zuzek 300
191 A. Majchrzak 250
192 Univerpol Sp. z o.o. 250
193 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
194 W. Szydełko 250
195 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
196 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
197 Loko trans s.r.o. 0
198 G. Łątka 0
199 AB Glass PHP A. Biedrzycki 0
200 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 0
201 M. Sopański 0
202 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 0
203 K. Bukład 0
204 G. Kozak 0
205 R. Świątek 0
206 B. Olkowska 0
207 SK Jaroszówka 0
208 Stebel Sp. z o.o. 0
209 J. Szweycer 0
210 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 0
211 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 0
212 K. Miondlikowski 0
213 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 0
214 I. Korczak 0
215 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
216 Investstar – M. Sola 0
217 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 0
218 B. Dörflinger 0
219 T. Pastuszka 0
220 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 0
221 J. Domańska 0
222 O. Sutkiewicz 0
223 A. i T. Molscy 0
224 SK Kamionna – G. Dudek 0
225 inż. Jaroslav Vaňa 0
226 M. Metza-Jodłowska 0
227 M. Surtel 0
228 M. Kosicki i M. Kalata 0
229 W. Guz 0
230 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 0
231 N. Kosiński 0
232 E. Krakowiak 0
233 P. Drutowski 0
234 D. Mioduszewski 0
1484600

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 21-05-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 G., R. i K. Gorczyca 67090
2 J., M. i E. Traka 64700
3 Polska AKF Sp. z o.o. 44440
4 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 35090
5 R. Płatek 31300
6 Z. Górski i K. Mirpuri 29200
7 AMP Invest Sp. z o.o. 28075
8 Plavac Sp. z o.o. 25520
9 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 25400
10 PPH Falba 25200
11 Z. Górski 22750
12 SK Janów Podlaski 22450
13 D. Jaskólski 21800
14 Tersk Stud 21660
15 A. Omen 21015
16 K. Zatloukal 21000
17 Z. Zahariev 20530
18 UAB Žirgo Startas 20350
19 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 19400
20 J. Szweycer i M. Janikowski 18600
21 T. Sieradzki 18500
22 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 17600
23 A. Łabędzki 17270
24 N. Szelągowska 16700
25 SK Iwno 16430
26 Volteo Horse Service 15050
27 K. Mirpuri 14900
28 V. Vocetka 14000
29 C. J. Gołaszewski 13570
30 E. i L. Kasprowicz 13240
31 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 13100
32 M. Krzyśków i K. Brygier 12040
33 Günay Equestrian Invest GmbH 11460
34 Y. Baizharkinov 11200
35 M. Gromala i K. Kozłowska 11160
36 D. Turkowska 10850
37 W. Krzemiński 10600
38 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 10100
39 R. Piwko 9940
40 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 9500
41 SK Moszna i M. Łojek 9000
42 M. Chowańska i P. Urbańska 9000
43 E. Lasota 8700
44 BCU Trading LLC 8400
45 Lutetia Arabians S.A.R.L. 8160
46 E. Borroni 8000
47 I. Porkátová 8000
48 M. i B. Thiry 7930
49 T. Ruciński 7800
50 TOK Capital Sp. z o. o. 7500
51 M. Kryszyłowicz 7320
52 W. i I. Szebysty 7320
53 K. i M. Mazur 7200
54 Nessa Arabians Sp. z o.o. 7050
55 Y. Hamad 7000
56 Volteo Horse Service i M. Janikowski 7000
57 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 7000
58 Č. Olehla 7000
59 T. Sobierajski 7000
60 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 7000
61 K. Kozłowska 7000
62 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 7000
63 M. Rogowska 7000
64 D. Kwiatkowski 6800
65 A. Wójtowicz 6800
66 D. Mitrovic 6710
67 K. Wolanin i M. Błaszczak 6550
68 R. Z. Zieliński 6500
69 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 6500
70 R. Mamajek 6100
71 SK Iwno i K. Rogowski 6030
72 R. Ask 6000
73 K. Rogowski 5990
74 R. Szpar 5500
75 P. Wasilewski 5250
76 Sharif Alireza 5000
77 Ch. Ruiz-Fouquet 5000
78 B. i M. Pokrywka 4880
79 S. Johnstone 4800
80 J. Ryżkowski 4680
81 Ł. Such i I. Władysiak 4270
82 M. Surtel i Niespodzianka 4240
83 A. Kovćin 4200
84 R. Urbański i K. Rogowski 4130
85 Elektrizace Železnic Praha a.s. 4000
86 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 4000
87 W. Esch 4000
88 H. Poledníková 3720
89 T. i K. Dębowscy 3720
90 V. Timoshenko 3600
91 Millennium Stud Sp. z o.o. 3530
92 M. i M. Wnorowscy 3500
93 S. Plavac i M. Łojek 3500
94 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 3500
95 R. Sumiła 3340
96 K. i M. Wolanin 3250
97 P. Karlik 3200
98 Cardboard s.r.o. 3200
99 P. Talarek 3120
100 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 3060
101 I. K. Art s.r.o. 3000
102 SK Moszna i M. Janikowski 2800
103 M. Falzmann 2800
104 P. Falzmann 2800
105 M. Łojcha 2800
106 K. Miondlikowski i B. Inda 2800
107 D. i R. Kędziora 2800
108 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 2720
109 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 2450
110 P. Urbańska 2450
111 Wrbna Racing 2440
112 J. i J. Zalewscy 2440
113 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 2440
114 A. Polednia 2440
115 W. Kryszyłowicz 2400
116 K. Vocetka 2400
117 A. Trela 2400
118 S. Mladenovic 2280
119 SK Michałów i E. Zahariev 2250
120 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Marczak, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
121 P. Szmigiel 2100
122 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 2040
123 B. Dąbrowski 2000
124 J. Nesteruk i K. Kamińska 2000
125 SK Michałów i M. Łojek 2000
126 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 2000
127 P. Siuta 2000
128 A. Steinhart i K. Urbańczyk 2000
129 E. i R. Urbańscy 1920
130 B. Ćwik 1850
131 SK Moszna 1830
132 A. Borkowski 1830
133 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 1830
134 M. Gołębiowska i M. Łojek 1800
135 N. Magomedov 1800
136 SK Iwno i Niespodzianka 1750
137 G. Kogut 1410
138 A., M. i P. Laskowscy 1400
139 M. Filipowska 1400
140 Niespodzianka 1400
141 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1400
142 K. Falba 1360
143 Uni-Res Sp. z o.o. 1360
144 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 1250
145 E. Porębna 1220
146 J. Głowacki 1200
147 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 1060
148 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 1060
149 A. Skrzypczak i P. Talarek 1000
150 F. Dill 1000
151 B. Białowąs 1000
152 Fazheli Farhang 1000
153 Barjas M MS Alajmi 990
154 K. Kozłowski 900
155 Estel Studio Sp. z o. o. 900
156 L. Błaszczyk 780
157 Alfred F. Laskowski 750
158 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 700
159 Euro-Sport Management 700
160 G. Sęczek 680
161 P. Antenet 680
162 K. Dynarowska 610
163 M. Borkowski 610
164 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 530
165 A. Iżewska 500
166 M. Kosicki i L. Staniszewski 500
167 D. Kübbeler 500
168 M. Kosicki i P. Nojszewski 500
169 M. Przączak 450
170 SK Michałów 450
171 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
172 M. Łaniewska 350
173 Monika Wyrzyk 350
174 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 350
175 D. Wrzosek 350
176 M. Biały 350
177 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 350
178 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
179 K. Urbańczyk 300
180 B. Zuzek 300
181 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
182 Univerpol Sp. z o.o. 250
183 A. Majchrzak 250
184 inż. Jaroslav Vaňa 0
185 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 0
186 K. Miondlikowski 0
187 M. Kosicki i M. Kalata 0
188 B. Dörflinger 0
189 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 0
190 N. Kosiński 0
191 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 0
192 W. Guz 0
193 J. Domańska 0
194 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
195 A. i T. Molscy 0
196 O. Sutkiewicz 0
197 Investstar – M. Sola 0
198 P. Drutowski 0
199 T. Pastuszka 0
200 E. Krakowiak 0
201 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
202 I. Korczak 0
203 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
204 AB Glass PHP A. Biedrzycki 0
205 A. Marczak 0
206 K. Bukład 0
207 M. Surtel 0
208 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 0
209 B. Olkowska 0
210 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 0
211 SK Kamionna – G. Dudek 0
212 Stebel Sp. z o.o. 0
213 P. Frejlich 0
214 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 0
215 D. Mioduszewski 0
216 G. Kozak 0
217 R. Świątek 0
218 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 0
219 M. Metza-Jodłowska 0
220 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 0
221 SK Jaroszówka 0
222 M. Sopański 0
223 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 0
224 Ch. Schriever 0
225 Loko trans s.r.o. 0
226 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 0
1316600

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 14-05-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 34410
2 Polska AKF Sp. z o.o. 32640
3 G., R. i K. Gorczyca 31740
4 AMP Invest Sp. z o.o. 27400
5 Z. Górski i K. Mirpuri 27200
6 Plavac Sp. z o.o. 22320
7 D. Jaskólski 21800
8 J., M. i E. Traka 21100
9 K. Zatloukal 21000
10 Z. Zahariev 20530
11 Z. Górski 19350
12 Tersk Stud 18940
13 T. Sieradzki 18500
14 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 18000
15 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 17600
16 UAB Žirgo Startas 17550
17 A. Łabędzki 17270
18 SK Iwno 16430
19 V. Vocetka 14000
20 A. Omen 13340
21 E. i L. Kasprowicz 13240
22 Günay Equestrian Invest GmbH 11460
23 Y. Baizharkinov 11200
24 D. Turkowska 10850
25 J. Szweycer i M. Janikowski 10600
26 M. Gromala i K. Kozłowska 10480
27 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 10100
28 R. Płatek 9300
29 PPH Falba 9200
30 SK Moszna i M. Łojek 9000
31 E. Lasota 8700
32 M. Krzyśków i K. Brygier 8540
33 R. Piwko 8540
34 Lutetia Arabians S.A.R.L. 8160
35 E. Borroni 8000
36 I. Porkátová 8000
37 M. i B. Thiry 7930
38 T. Ruciński 7800
39 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 7800
40 C. J. Gołaszewski 7720
41 Volteo Horse Service 7700
42 N. Szelągowska 7700
43 SK Janów Podlaski 7630
44 M. Kryszyłowicz 7320
45 W. i I. Szebysty 7320
46 Č. Olehla 7000
47 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 7000
48 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 7000
49 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 7000
50 K. Mirpuri 7000
51 K. Kozłowska 7000
52 M. Rogowska 7000
53 D. Kwiatkowski 6800
54 A. Wójtowicz 6800
55 D. Mitrovic 6710
56 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 6500
57 R. Z. Zieliński 6500
58 K. Wolanin i M. Błaszczak 6100
59 TOK Capital Sp. z o. o. 6100
60 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 6100
61 R. Mamajek 6100
62 SK Iwno i K. Rogowski 6030
63 R. Ask 6000
64 BCU Trading LLC 5600
65 R. Szpar 5500
66 P. Wasilewski 5250
67 Sharif Alireza 5000
68 Ch. Ruiz-Fouquet 5000
69 B. i M. Pokrywka 4880
70 S. Johnstone 4800
71 J. Ryżkowski 4680
72 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 4600
73 Ł. Such i I. Władysiak 4270
74 M. Surtel i Niespodzianka 4240
75 T. Sobierajski 4200
76 Elektrizace Železnic Praha a.s. 4000
77 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 4000
78 K. Rogowski 3840
79 H. Poledníková 3720
80 T. i K. Dębowscy 3720
81 K. i M. Mazur 3600
82 V. Timoshenko 3600
83 W. Krzemiński 3600
84 Millennium Stud Sp. z o.o. 3530
85 R. Urbański i K. Rogowski 3430
86 K. i M. Wolanin 3250
87 P. Karlik 3200
88 Cardboard s.r.o. 3200
89 P. Talarek 3120
90 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 3060
91 I. K. Art s.r.o. 3000
92 P. Falzmann 2800
93 M. Falzmann 2800
94 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 2800
95 K. Miondlikowski i B. Inda 2800
96 SK Moszna i M. Janikowski 2800
97 M. Łojcha 2800
98 S. Plavac i M. Łojek 2800
99 D. i R. Kędziora 2800
100 R. Sumiła 2740
101 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 2720
102 M. i M. Wnorowscy 2500
103 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 2440
104 Wrbna Racing 2440
105 J. i J. Zalewscy 2440
106 A. Polednia 2440
107 W. Kryszyłowicz 2400
108 K. Vocetka 2400
109 A. Trela 2400
110 S. Mladenovic 2280
111 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Marczak, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
112 P. Urbańska 2100
113 B. Dąbrowski 2000
114 P. Siuta 2000
115 J. Nesteruk i K. Kamińska 2000
116 W. Esch 2000
117 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 2000
118 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 1830
119 A. Borkowski 1830
120 SK Moszna 1830
121 M. Gołębiowska i M. Łojek 1800
122 N. Magomedov 1800
123 SK Iwno i Niespodzianka 1750
124 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 1700
125 G. Kogut 1410
126 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1400
127 M. Filipowska 1400
128 A., M. i P. Laskowscy 1400
129 Niespodzianka 1400
130 K. Falba 1360
131 B. Ćwik 1350
132 SK Michałów i E. Zahariev 1250
133 E. i R. Urbańscy 1220
134 E. Porębna 1220
135 J. Głowacki 1200
136 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 1060
137 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 1060
138 A. Skrzypczak i P. Talarek 1000
139 B. Białowąs 1000
140 F. Dill 1000
141 Fazheli Farhang 1000
142 Barjas M MS Alajmi 990
143 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 900
144 K. Kozłowski 900
145 Estel Studio Sp. z o. o. 900
146 L. Błaszczyk 780
147 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 700
148 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 700
149 Euro-Sport Management 700
150 P. Szmigiel 700
151 A. Kovćin 700
152 P. Antenet 680
153 G. Sęczek 680
154 M. Borkowski 610
155 K. Dynarowska 610
156 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 530
157 A. Iżewska 500
158 Alfred F. Laskowski 500
159 D. Kübbeler 500
160 SK Michałów 450
161 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
162 M. Przączak 450
163 M. Biały 350
164 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 350
165 D. Wrzosek 350
166 Monika Wyrzyk 350
167 M. Łaniewska 350
168 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 350
169 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
170 B. Zuzek 300
171 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
172 Nessa Arabians Sp. z o.o. 250
173 R. Świątek 0
174 Loko trans s.r.o. 0
175 SK Kamionna – G. Dudek 0
176 SK Jaroszówka 0
177 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
178 J. Domańska 0
179 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
180 A. i T. Molscy 0
181 O. Sutkiewicz 0
182 Univerpol Sp. z o.o. 0
183 M. Surtel 0
184 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 0
185 K. Miondlikowski 0
186 M. Kosicki i P. Nojszewski 0
187 AB Glass PHP A. Biedrzycki 0
188 M. Kosicki i M. Kalata 0
189 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
190 Ch. Schriever 0
191 SK Michałów i M. Łojek 0
192 W. Guz 0
193 A. Steinhart i K. Urbańczyk 0
194 B. Olkowska 0
195 P. Frejlich 0
196 P. Drutowski 0
197 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 0
198 Stebel Sp. z o.o. 0
199 T. Pastuszka 0
200 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 0
201 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 0
202 inż. Jaroslav Vaňa 0
203 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 0
204 N. Kosiński 0
205 Investstar – M. Sola 0
206 I. Korczak 0
207 A. Marczak 0
208 E. Krakowiak 0
209 G. Dudek 0
210 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 0
211 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 0
212 M. Sopański 0
213 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 0
214 M. Metza-Jodłowska 0
215 G. Kozak 0
1002300

 

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 07-05-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 32580
2 Polska AKF Sp. z o.o. 26640
3 Z. Górski i K. Mirpuri 24400
4 G., R. i K. Gorczyca 22340
5 AMP Invest Sp. z o.o. 20400
6 J., M. i E. Traka 18300
7 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 17600
8 Tersk Stud 16220
9 A. Łabędzki 15860
10 Plavac Sp. z o.o. 15320
11 UAB Žirgo Startas 14200
12 T. Sieradzki 13850
13 A. Omen 12640
14 K. Zatloukal 11000
15 J. Szweycer i M. Janikowski 10600
16 R. Płatek 9300
17 PPH Falba 9200
18 D. Turkowska 9100
19 SK Moszna i M. Łojek 9000
20 M. Krzyśków i K. Brygier 8540
21 R. Piwko 8540
22 M. i B. Thiry 7930
23 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 7800
24 W. i I. Szebysty 7320
25 K. Mirpuri 7000
26 M. Rogowska 7000
27 Volteo Horse Service 7000
28 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 7000
29 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 7000
30 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 7000
31 Lutetia Arabians S.A.R.L. 6800
32 D. Kwiatkowski 6800
33 R. Z. Zieliński 6500
34 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 6500
35 N. Szelągowska 6300
36 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 6100
37 K. Wolanin i M. Błaszczak 6100
38 TOK Capital Sp. z o. o. 6100
39 R. Ask 6000
40 BCU Trading LLC 5600
41 R. Szpar 5500
42 Sharif Alireza 5000
43 C. J. Gołaszewski 5000
44 Ch. Ruiz-Fouquet 5000
45 B. i M. Pokrywka 4880
46 J. Ryżkowski 4680
47 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 4600
48 E. i L. Kasprowicz 4240
49 M. Surtel i Niespodzianka 4240
50 Č. Olehla 4000
51 I. Porkátová 4000
52 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 4000
53 V. Vocetka 4000
54 K. Rogowski 3840
55 H. Poledníková 3720
56 T. i K. Dębowscy 3720
57 W. Krzemiński 3600
58 K. i M. Mazur 3600
59 SK Iwno i K. Rogowski 3590
60 Cardboard s.r.o. 3200
61 SK Janów Podlaski 3000
62 I. K. Art s.r.o. 3000
63 S. Plavac i M. Łojek 2800
64 P. Falzmann 2800
65 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 2800
66 M. Łojcha 2800
67 D. i R. Kędziora 2800
68 T. Sobierajski 2800
69 M. Falzmann 2800
70 Z. Górski 2790
71 R. Sumiła 2740
72 R. Urbański i K. Rogowski 2730
73 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 2720
74 Günay Equestrian Invest GmbH 2660
75 A. Polednia 2440
76 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 2440
77 Wrbna Racing 2440
78 K. Vocetka 2400
79 A. Trela 2400
80 Millennium Stud Sp. z o.o. 2130
81 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Marczak, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
82 P. Urbańska 2100
83 W. Esch 2000
84 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 2000
85 B. Dąbrowski 2000
86 P. Siuta 2000
87 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 1830
88 A. Borkowski 1830
89 Ł. Such i I. Władysiak 1830
90 D. Jaskólski 1800
91 N. Magomedov 1800
92 SK Iwno i Niespodzianka 1750
93 S. Johnstone 1600
94 M. i M. Wnorowscy 1500
95 Y. Baizharkinov 1400
96 Niespodzianka 1400
97 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1400
98 K. Falba 1360
99 B. Ćwik 1350
100 SK Michałów i E. Zahariev 1250
101 E. Porębna 1220
102 SK Iwno 1220
103 J. Głowacki 1200
104 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 1060
105 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 1060
106 S. Mladenovic 1060
107 Fazheli Farhang 1000
108 F. Dill 1000
109 K. Kozłowski 900
110 Estel Studio Sp. z o. o. 900
111 Euro-Sport Management 700
112 A. Kovćin 700
113 P. Szmigiel 700
114 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 700
115 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 700
116 P. Antenet 680
117 M. Kryszyłowicz 610
118 D. Mitrovic 610
119 G. Kogut 610
120 M. Borkowski 610
121 K. Dynarowska 610
122 Barjas M MS Alajmi 600
123 Z. Zahariev 530
124 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 530
125 Alfred F. Laskowski 500
126 D. Kübbeler 500
127 K. i M. Wolanin 450
128 SK Michałów 450
129 M. Przączak 450
130 Monika Wyrzyk 350
131 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 350
132 D. Wrzosek 350
133 M. Biały 350
134 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
135 B. Zuzek 300
136 P. Wasilewski 250
137 Nessa Arabians Sp. z o.o. 250
138 SK Kamionna – G. Dudek 0
139 SK Michałów i M. Łojek 0
140 A. Iżewska 0
141 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
142 J. Domańska 0
143 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 0
144 J. i J. Zalewscy 0
145 K. Miondlikowski 0
146 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 0
147 M. Sopański 0
148 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 0
149 R. Świątek 0
150 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 0
151 SK Jaroszówka 0
152 M. Metza-Jodłowska 0
153 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 0
154 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 0
155 M. Filipowska 0
156 G. Dudek 0
157 Investstar – M. Sola 0
158 A. Skrzypczak i P. Talarek 0
159 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
160 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 0
161 P. Drutowski 0
162 I. Korczak 0
163 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 0
164 M. Gromala i K. Kozłowska 0
165 A. Steinhart i K. Urbańczyk 0
166 Stebel Sp. z o.o. 0
167 W. Guz 0
168 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
169 A., M. i P. Laskowscy 0
170 Univerpol Sp. z o.o. 0
171 Ch. Schriever 0
172 T. Ruciński 0
173 E. i R. Urbańscy 0
174 A. Marczak 0
175 B. Olkowska 0
176 M. Kosicki i M. Kalata 0
177 A. i T. Molscy 0
178 E. Krakowiak 0
179 AB Glass PHP A. Biedrzycki 0
180 M. Kosicki i P. Nojszewski 0
181 R. Mamajek 0
650100

 

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 30-04-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 Polska AKF Sp. z o.o. 26340
2 Z. Górski i K. Mirpuri 24400
3 G., R. i K. Gorczyca 21120
4 J., M. i E. Traka 18300
5 UAB Žirgo Startas 14200
6 T. Sieradzki 13850
7 A. Łabędzki 13420
8 Plavac Sp. z o.o. 12520
9 A. Omen 11240
10 K. Zatloukal 11000
11 J. Szweycer i M. Janikowski 10600
12 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 9640
13 PPH Falba 9200
14 SK Moszna i M. Łojek 9000
15 R. Piwko 8540
16 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 7800
17 Tersk Stud 7500
18 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 7000
19 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 7000
20 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 7000
21 Volteo Horse Service 7000
22 M. Rogowska 7000
23 R. Płatek 6800
24 M. i B. Thiry 6100
25 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 6100
26 K. Wolanin i M. Błaszczak 6100
27 TOK Capital Sp. z o. o. 6100
28 M. Krzyśków i K. Brygier 6100
29 N. Szelągowska 5950
30 AMP Invest Sp. z o.o. 5700
31 C. J. Gołaszewski 5000
32 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 4600
33 R. Szpar 4500
34 E. i L. Kasprowicz 4240
35 Č. Olehla 4000
36 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 4000
37 I. Porkátová 4000
38 V. Vocetka 4000
39 H. Poledníková 3720
40 W. Krzemiński 3600
41 K. i M. Mazur 3600
42 SK Iwno i K. Rogowski 3590
43 Cardboard s.r.o. 3200
44 I. K. Art s.r.o. 3000
45 T. Sobierajski 2800
46 M. Łojcha 2800
47 BCU Trading LLC 2800
48 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 2800
49 S. Plavac i M. Łojek 2800
50 R. Urbański i K. Rogowski 2730
51 A. Polednia 2440
52 K. Rogowski 2440
53 B. i M. Pokrywka 2440
54 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 2440
55 R. Sumiła 2400
56 K. Vocetka 2400
57 J. Ryżkowski 2000
58 W. Esch 2000
59 Ł. Such i I. Władysiak 1830
60 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 1830
61 D. Jaskólski 1800
62 SK Janów Podlaski 1800
63 N. Magomedov 1800
64 Millennium Stud Sp. z o.o. 1780
65 S. Johnstone 1600
66 M. i M. Wnorowscy 1500
67 Y. Baizharkinov 1400
68 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1400
69 B. Ćwik 1350
70 SK Iwno 1220
71 E. Porębna 1220
72 W. i I. Szebysty 1220
73 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 1060
74 S. Mladenovic 1060
75 Estel Studio Sp. z o. o. 900
76 K. Kozłowski 900
77 SK Michałów i E. Zahariev 750
78 P. Szmigiel 700
79 D. Turkowska 700
80 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 700
81 A. Kovćin 700
82 Euro-Sport Management 700
83 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 700
84 M. Kryszyłowicz 610
85 M. Borkowski 610
86 G. Kogut 610
87 Wrbna Racing 610
88 D. Mitrovic 610
89 Z. Zahariev 530
90 SK Michałów 450
91 M. Przączak 450
92 K. i M. Wolanin 450
93 Z. Górski 390
94 M. Biały 350
95 D. Wrzosek 350
96 B. Zuzek 300
97 Nessa Arabians Sp. z o.o. 250
98 Univerpol Sp. z o.o. 0
99 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 0
100 K. Mirpuri 0
101 M. Filipowska 0
102 G. Dudek 0
103 Investstar – M. Sola 0
104 A. Skrzypczak i P. Talarek 0
105 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
106 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 0
107 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 0
108 SK Michałów i M. Łojek 0
109 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 0
110 R. Mamajek 0
111 M. Kosicki i P. Nojszewski 0
112 A., M. i P. Laskowscy 0
113 AB Glass PHP A. Biedrzycki 0
114 P. Urbańska 0
115 M. Metza-Jodłowska 0
116 E. Krakowiak 0
117 P. Falzmann 0
118 A. Marczak 0
119 T. i K. Dębowscy 0
120 SK Jaroszówka 0
121 M. Falzmann 0
122 E. i R. Urbańscy 0
123 A. Borkowski 0
124 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 0
125 M. Sopański 0
126 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 0
127 J. i J. Zalewscy 0
128 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 0
129 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
130 J. Domańska 0
131 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
132 SK Iwno i Niespodzianka 0
133 A. Iżewska 0
134 Ch. Schriever 0
440150

 

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 23-04-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 UAB Žirgo Startas 13400
2 G., R. i K. Gorczyca 12020
3 A. Omen 11240
4 K. Zatloukal 11000
5 T. Sieradzki 10800
6 J. Szweycer i M. Janikowski 10600
7 R. Piwko 8540
8 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 7800
9 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 7740
10 J., M. i E. Traka 7000
11 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 7000
12 M. Rogowska 7000
13 M. i B. Thiry 6100
14 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 6100
15 M. Krzyśków i K. Brygier 6100
16 A. Łabędzki 5490
17 R. Płatek 5000
18 E. i L. Kasprowicz 4240
19 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 4000
20 V. Vocetka 4000
21 Č. Olehla 4000
22 I. Porkátová 4000
23 Plavac Sp. z o.o. 3520
24 Cardboard s.r.o. 3200
25 N. Szelągowska 3150
26 I. K. Art s.r.o. 3000
27 BCU Trading LLC 2800
28 SK Iwno i K. Rogowski 2440
29 B. i M. Pokrywka 2440
30 K. Vocetka 2400
31 Polska AKF Sp. z o.o. 2340
32 R. Urbański i K. Rogowski 2120
33 J. Ryżkowski 2000
34 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 1830
35 AMP Invest Sp. z o.o. 1750
36 S. Johnstone 1600
37 M. i M. Wnorowscy 1500
38 T. Sobierajski 1400
39 Z. Górski i K. Mirpuri 1400
40 W. i I. Szebysty 1220
41 H. Poledníková 1220
42 S. Mladenovic 1060
43 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 1060
44 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 700
45 P. Szmigiel 700
46 A. Kovćin 700
47 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 700
48 Wrbna Racing 610
49 M. Borkowski 610
50 D. Mitrovic 610
51 Millennium Stud Sp. z o.o. 530
52 Z. Zahariev 530
53 Z. Górski 390
54 D. Wrzosek 350
55 SK Michałów i E. Zahariev 250
56 M. Falzmann 0
57 SK Iwno 0
58 P. Falzmann 0
59 K. Rogowski 0
60 R. Mamajek 0
61 Ł. Such i I. Władysiak 0
62 Estel Studio Sp. z o. o. 0
63 M. Filipowska 0
64 E. i R. Urbańscy 0
65 SK Iwno i Niespodzianka 0
66 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
67 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 0
68 J. i J. Zalewscy 0
69 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 0
70 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 0
71 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 0
72 M. Sopański 0
73 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 0
74 Investstar – M. Sola 0
75 G. Kogut 0
76 SK Jaroszówka 0
77 M. Kryszyłowicz 0
78 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 0
79 M. Metza-Jodłowska 0
80 D. Turkowska 0
81 P. Urbańska 0
82 A. Iżewska 0
83 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 0
84 A. Borkowski 0
85 T. i K. Dębowscy 0
213300

 

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 16-04-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 K. Zatloukal 11000
2 T. Sieradzki 10800
3 G., R. i K. Gorczyca 9220
4 R. Piwko 8540
5 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 6100
6 M. Krzyśków i K. Brygier 6100
7 M. i B. Thiry 6100
8 A. Łabędzki 5490
9 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 4270
10 V. Vocetka 4000
11 Č. Olehla 4000
12 I. Porkátová 4000
13 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 4000
14 Cardboard s.r.o. 3200
15 I. K. Art s.r.o. 3000
16 B. i M. Pokrywka 2440
17 SK Iwno i K. Rogowski 2440
18 K. Vocetka 2400
19 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 1830
20 S. Johnstone 1600
21 W. i I. Szebysty 1220
22 H. Poledníková 1220
23 M. Borkowski 610
24 D. Mitrovic 610
25 Wrbna Racing 610
26 R. Urbański i K. Rogowski 0
27 M. Kryszyłowicz 0
28 SK Jaroszówka 0
29 D. Turkowska 0
30 SK Iwno 0
31 G. Kogut 0
32 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
33 P. Urbańska 0
34 Investstar – M. Sola 0
35 T. i K. Dębowscy 0
36 M. Sopański 0
37 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 0
38 Ł. Such i I. Władysiak 0
39 R. Mamajek 0
40 J. i J. Zalewscy 0
41 P. Falzmann 0
42 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 0
104800

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej