Kategoria: Właściciele według wygranych

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 11-09-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Janów Podlaski 343520
2 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 259210
3 M. Gromala i K. Kozłowska 252490
4 Plavac Sp. z o.o. 225360
5 D. Jaskólski 223700
6 Polska AKF Sp. z o.o. 219460
7 UAB Žirgo Startas 199130
8 G., R. i K. Gorczyca 148770
9 J. Precliková 132000
10 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 123100
11 Z. Górski i K. Mirpuri 121750
12 Z. Górski 103180
13 Wrbna Racing 101600
14 Estel Studio Sp. z o. o. 87120
15 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 83600
16 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 83250
17 A. Łabędzki 79710
18 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 78100
19 Elektrizace Železnic Praha a.s. 73600
20 P. Krakowiak 71160
21 T. Sieradzki 71120
22 SK Iwno i Niespodzianka 69250
23 M. Borkowski 68530
24 K. Falba 65800
25 Millennium Stud Sp. z o.o. 63450
26 SK Michałów 59880
27 M. Metza-Jodłowska 59640
28 V. Timoshenko 58800
29 P. Falzmann 53700
30 O. Braz i T. Pastuszka 52850
31 D. Turkowska 52830
32 D. Zalewski 50980
33 K. Rogowski 50590
34 K. Goździalski 50580
35 A. Omen 47700
36 O. Bottura 46380
37 Abbas Akbar Al Mulla 44800
38 A. Wyrzyk 43850
39 M. Krzyśków i K. Brygier 42430
40 B. Olkowska 41700
41 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 40960
42 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 40850
43 V. Vocetka 39400
44 Č. Olehla 39300
45 SK Jaroszówka 37850
46 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 37550
47 W. Krzemiński 36950
48 J. Nesteruk i K. Kamińska 36360
49 A. Marczak 36290
50 R. Urbański i K. Rogowski 35060
51 Z. Zahariev 34770
52 N. Kosiński 34660
53 J. i J. Zalewscy 34400
54 M. Dziedzic i M. Boruta 34300
55 A. Kovćin 33750
56 Nessa Arabians Sp. z o.o. 33640
57 SK Iwno 33050
58 T. i K. Dębowscy 32940
59 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 32800
60 SK Michałów i E. Zahariev 30820
61 K. Mirpuri 29700
62 T. Pastuszka 29030
63 K. i M. Wolanin i M. Kozak 28900
64 W. Kryszyłowicz 28500
65 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 26650
66 A. Biedrzycki – AB GLASS 26480
67 R. Piwko 25300
68 E. Lasota 24840
69 M. Kobus i A. Wyrzyk 24550
70 R. Sumiła 24130
71 K. Zakolski 24120
72 J. Velechovská 24100
73 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 24000
74 W. Sikorski i R. Świątek 24000
75 C. J. Gołaszewski 23640
76 PKZ GmbH 23500
77 S. Weresiński i M. Lichocińska 22650
78 SK Michałów i M. Łojek 22400
79 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 22050
80 J. Ryżkowski 21800
81 P. Urbańska 21560
82 A., M. i P. Laskowscy 21220
83 M. Biały 20300
84 O. Braz, T. Pastuszka i Y. Hamad 20060
85 SK Widzów – A. Tyszko 19800
86 A. Wójtowicz 19030
87 P. Pirzecki i N. Hendzel 18610
88 E. Porębna 18510
89 N. Magomedov 18500
90 M. Szpar 18400
91 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 18200
92 I. Wójcik, A. Zielińska 18080
93 K. i M. Mazur 18050
94 S. Mladenovic 17770
95 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17650
96 D. Mioduszewski 17150
97 Futurenet Inc 17000
98 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 16900
99 J. Głowacki 16700
100 W. Esch 16010
101 Alfred F. Laskowski 15910
102 P. Szmigiel 15700
103 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 15540
104 J. Traka 15300
105 B. Białowąs 15000
106 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 15000
107 Barjas M MS Alajmi 14960
108 M. Zawada 14900
109 A. Trela 14800
110 M. Sijka 14140
111 J. Rubiś i A. Pałczyńska 14030
112 Günay Equestrian Invest GmbH 14000
113 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 13650
114 R. Płatek 13640
115 J., D., W. i Ż. Sito 13500
116 Ł. Such i I. Władysiak 12970
117 M. Stanisławska 12900
118 L. Błaszczyk 12800
119 Evidencia Dokumentation HB 12000
120 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 11600
121 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 11500
122 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 11160
123 K. Maryniak 10830
124 M. i H. Kopel 10820
125 W. Guz 10600
126 K. Miondlikowski 10500
127 K. Łukasiewicz 10400
128 M. Trela 10370
129 M. Przączak 10000
130 Loko trans s.r.o. 10000
131 K. Zatloukal 9900
132 J. Klimczak 9900
133 V. Pospíšil 9900
134 SK Moszna i M. Łojek 9750
135 Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
136 K. Urbańczyk 9280
137 A. Borkowski 9170
138 D. Mitrovic 9150
139 Z. Keclik 9100
140 F. Dill 9000
141 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 9000
142 My First Racehorse Ltd, M. Surtel i Niespodzianka 9000
143 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 9000
144 G. Kozak 8800
145 R. Ask 8720
146 K. Dynarowska 8540
147 M. i M. Wnorowscy 8400
148 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 8320
149 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 8150
150 W. Raszyńska i K. Szymański 8100
151 M. Gołębiowska 8000
152 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 8000
153 T., E. i J. Rucińscy 7890
154 B. i M. Pokrywka 7670
155 M. Kosicki i L. Staniszewski 7480
156 SK Iwno i K. Rogowski 7360
157 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 7350
158 P. Wasilewski 7120
159 Crows s.r.o. 7060
160 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 7040
161 S. Plavac i M. Łojek 7000
162 I., D. i M. Jaskólscy 7000
163 SK Iwno i M. Łojek 7000
164 K. Bukład 6970
165 Ch. Ruiz-Fouquet 6880
166 P. Talarek 6800
167 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 6700
168 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 6650
169 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 6350
170 R. Szpar 6300
171 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 6300
172 T. Nowak 6240
173 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 6200
174 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 6050
175 SK Iwno i E. Zahariev 5940
176 SK Moszna i M. Janikowski 5900
177 R. Ptach 5440
178 M. Gołębiowska i M. Łojek 5400
179 MB Arabians Sp. z o.o. 5160
180 R. Świątek 5060
181 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 4750
182 Niespodzianka 4120
183 T. Rybicki 4100
184 M. Kryszyłowicz 4080
185 E. i R. Urbańscy 4050
186 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 4000
187 C. Albrecht 4000
188 A. Marczak, Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba, B. Niklas, O. Niemczuk 3600
189 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 3600
190 K. Zawiliński 3530
191 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 3200
192 G. Sęczek 3060
193 M. Thiry 3050
194 Syndikát hvězda-Olehla 3000
195 U. i W. J. Engel 2980
196 Uni-Res Sp. z o.o. 2900
197 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 2800
198 G. Kogut 2780
199 Stebel Sp. z o.o. 2720
200 M. Kosicki 2720
201 A. Maślanka 2720
202 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 2710
203 Moravol, s.r.o. 2700
204 MJT Sp. z o.o. 2700
205 B. Zuzek 2600
206 Y. Baizharkinov 2450
207 Ch. Schriever 2450
208 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
209 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
210 E. i L. Kasprowicz 2330
211 A. Škrášková 2300
212 J. Votava 2100
213 G. Dudek 2040
214 SK Krasne i M. Janikowski 2040
215 R. Z. Zieliński 2020
216 J. Sawicki 2000
217 M. Kosicki i P. Nojszewski 1920
218 Ekofarma Rybár 1800
219 J. Szweycer i M. Janikowski 1800
220 L. Komárek 1800
221 A. Żyłkowska i E. Porębna 1800
222 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1750
223 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 1700
224 K. Litwiniak 1500
225 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 1500
226 R. Mamajek 1410
227 T. Wicher 1400
228 M. Rogowska 1400
229 A. Urbanowski 1360
230 J. Ryżkowski i D. Zalewski 1300
231 P. Głowacki 1250
232 J. Rejman 1220
233 T. Nowakowski i M. Salamon 1220
234 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
235 A. Majchrzak 1160
236 Investstar – M. Sola 1110
237 My First Racehorse Ltd 1050
238 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
239 M. Falzmann 1050
240 G. Łątka 1030
241 B. Dolniak – Regen Medicine 1000
242 K. Falba i K. Urbańczyk 960
243 Lucky Service, s.r.o. 900
244 MK M. Kaszubowski 900
245 D. Wrzosek 900
246 I. K. Art s.r.o. 900
247 R. Benš 800
248 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 800
249 P. Kašný 700
250 Volteo Horse Service 700
251 SK Michałów i B. Głowacki 680
252 M. Kosicki i A. Grotkowski 680
253 D. Such 610
254 Roman Mamajek i J. Gurbiel 610
255 T. Czerwiński 610
256 S. Chrząstowski 600
257 M. Łojek i M. Zawada 580
258 R. Zieliński, C. Pogonowski, A. Walicki 350
259 SK Krasne 300
260 M. Mełnicki 240
261 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
262 A. Iżewska 240
263 K. Goździalski i M. Janikowski 0
264 A. Milanov 0
265 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 0
266 J. Hrudka 0
267 E. Wołoszyn 0
268 T. Dębowski i Martyna Wolska 0
269 S. i M. Dupliccy 0
270 M. Malinowski 0
271 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
272 A. Lange 0
273 L. Boharewicz 0
274 M. Filipowska 0
275 R. Połeć i G. Płociński 0
276 R. Czernik 0
277 MM Invest i Maria Bober 0
278 W. Pawlak 0
279 T. Pastuszka i Y. Hamad 0
280 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
281 J. Domańska 0
282 P. i J. Łucki 0
283 K. Stoch 0
284 SK Krasne i Niespodzianka 0
285 P. Ilis, M. Ejnberg-Ilis i M. Janikowski 0
286 M. Kosicki i E. Grotkowska 0
287 D. Kübbeler 0
288 A. Woźniak 0
289 P. Drutowski 0
290 A. Frątczak i K. Zawiliński 0
291 Staj Ždarsky 0
6614650

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 04-09-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Janów Podlaski 302630
2 M. Gromala i K. Kozłowska 252490
3 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 245810
4 D. Jaskólski 223700
5 Plavac Sp. z o.o. 214260
6 Polska AKF Sp. z o.o. 201210
7 UAB Žirgo Startas 199130
8 G., R. i K. Gorczyca 141740
9 Z. Górski i K. Mirpuri 121750
10 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 108110
11 Z. Górski 101180
12 Wrbna Racing 96600
13 Estel Studio Sp. z o. o. 87120
14 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 83600
15 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 83250
16 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 78100
17 A. Łabędzki 75880
18 P. Krakowiak 71160
19 SK Iwno i Niespodzianka 69250
20 M. Borkowski 67530
21 Millennium Stud Sp. z o.o. 59850
22 M. Metza-Jodłowska 59640
23 V. Timoshenko 58800
24 SK Michałów 54380
25 O. Braz i T. Pastuszka 52850
26 K. Falba 50600
27 D. Zalewski 50300
28 T. Sieradzki 50120
29 D. Turkowska 49810
30 K. Rogowski 49440
31 A. Omen 47700
32 K. Goździalski 47580
33 Abbas Akbar Al Mulla 44800
34 A. Wyrzyk 43850
35 O. Bottura 42140
36 M. Krzyśków i K. Brygier 41830
37 B. Olkowska 41700
38 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 40850
39 V. Vocetka 39400
40 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 37960
41 SK Jaroszówka 37850
42 W. Krzemiński 36950
43 J. Nesteruk i K. Kamińska 36360
44 A. Marczak 36290
45 Z. Zahariev 34770
46 J. i J. Zalewscy 34400
47 R. Urbański i K. Rogowski 34260
48 A. Kovćin 33750
49 Nessa Arabians Sp. z o.o. 33640
50 N. Kosiński 33600
51 Elektrizace Železnic Praha a.s. 33600
52 M. Dziedzic i M. Boruta 32950
53 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 32800
54 J. Precliková 32000
55 K. Mirpuri 29700
56 T. i K. Dębowscy 29640
57 SK Michałów i E. Zahariev 29560
58 SK Iwno 29550
59 T. Pastuszka 29030
60 K. i M. Wolanin i M. Kozak 28900
61 A. Biedrzycki – AB GLASS 26000
62 R. Piwko 25300
63 E. Lasota 24840
64 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 24550
65 K. Zakolski 24120
66 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 24000
67 W. Sikorski i R. Świątek 24000
68 PKZ GmbH 23500
69 C. J. Gołaszewski 23300
70 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 22050
71 A., M. i P. Laskowscy 21220
72 M. Biały 20300
73 O. Braz, T. Pastuszka i Y. Hamad 20060
74 J. Ryżkowski 19880
75 SK Widzów – A. Tyszko 19800
76 P. Urbańska 19760
77 SK Michałów i M. Łojek 19120
78 P. Falzmann 18700
79 W. Kryszyłowicz 18600
80 E. Porębna 18510
81 N. Magomedov 18500
82 S. Weresiński i M. Lichocińska 18450
83 M. Szpar 18400
84 A. Wójtowicz 18280
85 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 17850
86 S. Mladenovic 17770
87 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17650
88 D. Mioduszewski 17150
89 Futurenet Inc 17000
90 J. Głowacki 16700
91 I. Wójcik, A. Zielińska 16680
92 W. Esch 16010
93 R. Sumiła 15930
94 Alfred F. Laskowski 15910
95 P. Szmigiel 15700
96 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 15700
97 M. Kobus i A. Wyrzyk 15550
98 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 15540
99 J. Traka 15300
100 B. Białowąs 15000
101 Barjas M MS Alajmi 14960
102 M. Zawada 14900
103 M. Sijka 14140
104 Günay Equestrian Invest GmbH 14000
105 A. Trela 13840
106 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 13800
107 R. Płatek 13640
108 J., D., W. i Ż. Sito 13500
109 Ł. Such i I. Władysiak 12970
110 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 12950
111 M. Stanisławska 12900
112 L. Błaszczyk 12800
113 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 11600
114 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 11500
115 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 11160
116 K. i M. Mazur 11050
117 K. Maryniak 10830
118 M. i H. Kopel 10820
119 W. Guz 10600
120 K. Miondlikowski 10500
121 K. Łukasiewicz 10400
122 M. Trela 10370
123 J. Velechovská 10100
124 M. Przączak 10000
125 Loko trans s.r.o. 10000
126 K. Zatloukal 9900
127 J. Klimczak 9900
128 SK Moszna i M. Łojek 9750
129 P. Pirzecki i N. Hendzel 9610
130 Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
131 K. Urbańczyk 9280
132 D. Mitrovic 9150
133 Z. Keclik 9100
134 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 9000
135 My First Racehorse Ltd, M. Surtel i Niespodzianka 9000
136 F. Dill 9000
137 Č. Olehla 8800
138 G. Kozak 8800
139 R. Ask 8720
140 K. Dynarowska 8540
141 M. i M. Wnorowscy 8400
142 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 8200
143 W. Raszyńska i K. Szymański 8100
144 M. Gołębiowska 8000
145 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 8000
146 J. Rubiś i A. Pałczyńska 7930
147 T., E. i J. Rucińscy 7890
148 A. Borkowski 7670
149 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 7350
150 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 7200
151 B. i M. Pokrywka 7170
152 P. Wasilewski 7120
153 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 7100
154 Crows s.r.o. 7060
155 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 7040
156 I., D. i M. Jaskólscy 7000
157 SK Iwno i M. Łojek 7000
158 K. Bukład 6970
159 Ch. Ruiz-Fouquet 6880
160 P. Talarek 6800
161 S. Plavac i M. Łojek 6700
162 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 6700
163 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 6650
164 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 6350
165 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 6300
166 V. Pospíšil 6300
167 R. Szpar 6300
168 T. Nowak 6240
169 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 6050
170 SK Iwno i E. Zahariev 5940
171 SK Moszna i M. Janikowski 5900
172 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 5750
173 R. Ptach 5440
174 M. Gołębiowska i M. Łojek 5400
175 MB Arabians Sp. z o.o. 5160
176 R. Świątek 5060
177 Evidencia Dokumentation HB 5000
178 M. Kosicki i L. Staniszewski 4760
179 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 4750
180 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 4720
181 Niespodzianka 4120
182 T. Rybicki 4100
183 M. Kryszyłowicz 4080
184 E. i R. Urbańscy 4050
185 C. Albrecht 4000
186 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 4000
187 SK Iwno i K. Rogowski 3760
188 A. Marczak, Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba, B. Niklas, O. Niemczuk 3600
189 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 3600
190 K. Zawiliński 3530
191 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 3200
192 G. Sęczek 3060
193 Syndikát hvězda-Olehla 3000
194 U. i W. J. Engel 2980
195 Uni-Res Sp. z o.o. 2900
196 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 2800
197 G. Kogut 2780
198 A. Maślanka 2720
199 Stebel Sp. z o.o. 2720
200 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 2710
201 Moravol, s.r.o. 2700
202 B. Zuzek 2600
203 Y. Baizharkinov 2450
204 Ch. Schriever 2450
205 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
206 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
207 E. i L. Kasprowicz 2330
208 A. Škrášková 2300
209 J. Votava 2100
210 SK Krasne i M. Janikowski 2040
211 R. Z. Zieliński 2020
212 J. Sawicki 2000
213 M. Kosicki i P. Nojszewski 1920
214 M. Thiry 1830
215 J. Szweycer i M. Janikowski 1800
216 Ekofarma Rybár 1800
217 L. Komárek 1800
218 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1750
219 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 1700
220 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 1500
221 K. Litwiniak 1500
222 R. Mamajek 1410
223 M. Rogowska 1400
224 T. Wicher 1400
225 A. Urbanowski 1360
226 M. Kosicki 1360
227 J. Ryżkowski i D. Zalewski 1300
228 P. Głowacki 1250
229 T. Nowakowski i M. Salamon 1220
230 J. Rejman 1220
231 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
232 A. Majchrzak 1160
233 My First Racehorse Ltd 1050
234 M. Falzmann 1050
235 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
236 G. Łątka 1030
237 B. Dolniak – Regen Medicine 1000
238 K. Falba i K. Urbańczyk 960
239 MK M. Kaszubowski 900
240 I. K. Art s.r.o. 900
241 D. Wrzosek 900
242 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 800
243 R. Benš 800
244 P. Kašný 700
245 Volteo Horse Service 700
246 M. Kosicki i A. Grotkowski 680
247 G. Dudek 680
248 SK Michałów i B. Głowacki 680
249 D. Such 610
250 T. Czerwiński 610
251 Roman Mamajek i J. Gurbiel 610
252 S. Chrząstowski 600
253 M. Łojek i M. Zawada 580
254 Investstar – M. Sola 500
255 R. Zieliński, C. Pogonowski, A. Walicki 350
256 SK Krasne 300
257 M. Mełnicki 240
258 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
259 A. Iżewska 240
260 R. Połeć i G. Płociński 0
261 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
262 J. Domańska 0
263 R. Czernik 0
264 L. Boharewicz 0
265 K. Goździalski i M. Janikowski 0
266 Staj Ždarsky 0
267 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
268 M. Kosicki i E. Grotkowska 0
269 T. Dębowski i Martyna Wolska 0
270 S. i M. Dupliccy 0
271 E. Wołoszyn 0
272 M. Filipowska 0
273 MM Invest i Maria Bober 0
274 K. Stoch 0
275 D. Kübbeler 0
276 A. Woźniak 0
277 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 0
278 SK Krasne i Niespodzianka 0
279 A. Frątczak i K. Zawiliński 0
280 A. Lange 0
281 A. Milanov 0
282 P. Drutowski 0
283 P. i J. Łucki 0
284 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
285 T. Pastuszka i Y. Hamad 0
286 W. Pawlak 0
287 P. Ilis, M. Ejnberg-Ilis i M. Janikowski 0
6070100

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 28-08-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1. SK Janów Podlaski 295830
2. M. Gromala i K. Kozłowska 252490
3. A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 237010
4. D. Jaskólski 223700
5. Polska AKF Sp. z o.o. 200810
6. Plavac Sp. z o.o. 197460
7. UAB Žirgo Startas 194630
8. G., R. i K. Gorczyca 140390
9. Z. Górski i K. Mirpuri 121150
10. Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 106450
11. Wrbna Racing 96600
12. Z. Górski 94380
13. A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 83600
14. A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 79650
15. A. Łabędzki 75880
16. Estel Studio Sp. z o. o. 74520
17. B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 72100
18. P. Krakowiak 62760
19. M. Metza-Jodłowska 59640
20. Millennium Stud Sp. z o.o. 56250
21. SK Michałów 54380
22. SK Iwno i Niespodzianka 52900
23. O. Braz i T. Pastuszka 52850
24. T. Sieradzki 50120
25. V. Timoshenko 49800
26. D. Zalewski 49500
27. K. Goździalski 47580
28. M. Borkowski 46530
29. K. Rogowski 46290
30. A. Omen 45900
31. Abbas Akbar Al Mulla 44800
32. A. Wyrzyk 43850
33. D. Turkowska 43810
34. M. Krzyśków i K. Brygier 41830
35. B. Olkowska 41700
36. V. Vocetka 39400
37. SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 37960
38. SK Jaroszówka 37850
39. W. Krzemiński 36950
40. A. Marczak 36290
41. J. i J. Zalewscy 34400
42. R. Urbański i K. Rogowski 34260
43. A. Kovćin 33750
44. O. Bottura 33740
45. Z. Zahariev 33720
46. Elektrizace Železnic Praha a.s. 33600
47. N. Kosiński 33600
48. Nessa Arabians Sp. z o.o. 33160
49. J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 32800
50. M. Dziedzic i M. Boruta 32600
51. J. Precliková 32000
52. T. i K. Dębowscy 29640
53. SK Iwno 29550
54. T. Pastuszka 29030
55. JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 28850
56. K. Mirpuri 28800
57. SK Michałów i E. Zahariev 28640
58. A. Biedrzycki – AB GLASS 25320
59. R. Piwko 25300
60. A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 24550
61. K. Zakolski 24120
62. W. Sikorski i R. Świątek 24000
63. K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 24000
64. C. J. Gołaszewski 23300
65. K. i M. Wolanin i M. Kozak 22900
66. M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 22050
67. A., M. i P. Laskowscy 21020
68. K. Falba 20600
69. M. Biały 20300
70. PKZ GmbH 20200
71. O. Braz, T. Pastuszka i Y. Hamad 20060
72. SK Widzów – A. Tyszko 19800
73. P. Urbańska 19760
74. SK Michałów i M. Łojek 19120
75. P. Falzmann 18700
76. W. Kryszyłowicz 18600
77. E. Porębna 18510
78. N. Magomedov 18500
79. S. Weresiński i M. Lichocińska 18450
80. M. Szpar 18400
81. A. Wójtowicz 18280
82. S. Mladenovic 17770
83. J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17650
84. J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 17250
85. D. Mioduszewski 17150
86. Futurenet Inc 17000
87. I. Wójcik, A. Zielińska 16680
88. W. Esch 16010
89. R. Sumiła 15930
90. Alfred F. Laskowski 15910
91. P. Szmigiel 15700
92. J. Ryżkowski 15560
93. M. Kobus i A. Wyrzyk 15550
94. J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 15540
95. J. Nesteruk i K. Kamińska 15360
96. J. Traka 15000
97. B. Białowąs 15000
98. Barjas M MS Alajmi 14960
99. M. Zawada 14900
100. M. Sijka 14140
101. J. Głowacki 13980
102. A. Trela 13840
103. K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 13800
104. R. Płatek 13640
105. O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 13300
106. Ł. Such i I. Władysiak 12970
107. E. Gilert i A. Gajos-Łątka 12950
108. L. Błaszczyk 12800
109. J., D., W. i Ż. Sito 12300
110. M. Stanisławska 12200
111. Günay Equestrian Invest GmbH 12080
112. E. Lasota 11840
113. Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 11600
114. BHT Animal Trade Sp. z o.o. 11500
115. K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 11160
116. K. i M. Mazur 11050
117. K. Maryniak 10830
118. M. i H. Kopel 10820
119. W. Guz 10600
120. K. Miondlikowski 10500
121. K. Łukasiewicz 10400
122. M. Trela 10370
123. J. Velechovská 10100
124. Loko trans s.r.o. 10000
125. J. Klimczak 9900
126. K. Zatloukal 9900
127. P. Pirzecki i N. Hendzel 9610
128. Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
129. K. Urbańczyk 9280
130. D. Mitrovic 9150
131. Z. Keclik 9100
132. F. Dill 9000
133. A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 9000
134. My First Racehorse Ltd, M. Surtel i Niespodzianka 9000
135. Č. Olehla 8800
136. G. Kozak 8800
137. R. Ask 8720
138. K. Dynarowska 8540
139. M. i M. Wnorowscy 8400
140. M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 8200
141. W. Raszyńska i K. Szymański 8100
142. M. Gołębiowska 8000
143. Agencja Jeździecka A. i A. Bober 8000
144. J. Rubiś i A. Pałczyńska 7930
145. T., E. i J. Rucińscy 7890
146. A. Borkowski 7670
147. M. Przączak 7600
148. B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 7350
149. Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 7200
150. B. i M. Pokrywka 7170
151. P. Wasilewski 7120
152. A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 7100
153. Crows s.r.o. 7060
154. I., D. i M. Jaskólscy 7000
155. SK Iwno i M. Łojek 7000
156. K. Bukład 6970
157. Ch. Ruiz-Fouquet 6880
158. P. Talarek 6800
159. Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 6700
160. S. Plavac i M. Łojek 6700
161. W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 6650
162. SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 6350
163. S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 6300
164. V. Pospíšil 6300
165. T. Nowak 6240
166. SK Iwno i E. Zahariev 5940
167. SK Moszna i M. Janikowski 5900
168. K. Kozłowska i K. Miondlikowski 5750
169. SK Moszna i M. Łojek 5550
170. M. Gołębiowska i M. Łojek 5400
171. MB Arabians Sp. z o.o. 5160
172. A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 5090
173. R. Świątek 5060
174. Evidencia Dokumentation HB 5000
175. M. Kosicki i L. Staniszewski 4760
176. M. i P. Włostowscy, A. Jakob 4750
177. Elektrovasury s.r.o., V. Sura 4720
178. Niespodzianka 4120
179. R. Ptach 4080
180. M. Kryszyłowicz 4080
181. E. i R. Urbańscy 4050
182. C. Albrecht 4000
183. SK Krasne i BETA J. Kozłowski 4000
184. SK Iwno i K. Rogowski 3760
185. R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 3600
186. A. Marczak, Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba, B. Niklas, O. Niemczuk 3600
187. K. Zawiliński 3530
188. T. Rybicki 3400
189. Crows spol s.r.o. – N. Vranova 3200
190. G. Sęczek 3060
191. M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 3040
192. Syndikát hvězda-Olehla 3000
193. U. i W. J. Engel 2980
194. G. Kogut 2780
195. Stebel Sp. z o.o. 2720
196. A. Maślanka 2720
197. M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 2710
198. Moravol, s.r.o. 2700
199. B. Zuzek 2600
200. Y. Baizharkinov 2450
201. B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
202. SK Iwno i P. Wróblewski 2400
203. E. i L. Kasprowicz 2330
204. A. Škrášková 2300
205. J. Votava 2100
206. SK Krasne i M. Janikowski 2040
207. R. Z. Zieliński 2020
208. J. Sawicki 2000
209. M. Kosicki i P. Nojszewski 1920
210. Ch. Schriever 1850
211. M. Thiry 1830
212. J. Szweycer i M. Janikowski 1800
213. L. Komárek 1800
214. Ekofarma Rybár 1800
215. Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1750
216. M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 1700
217. A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 1500
218. Uni-Res Sp. z o.o. 1500
219. R. Mamajek 1410
220. T. Wicher 1400
221. M. Rogowska 1400
222. M. Kosicki 1360
223. A. Urbanowski 1360
224. J. Ryżkowski i D. Zalewski 1300
225. P. Głowacki 1250
226. T. Nowakowski i M. Salamon 1220
227. J. Rejman 1220
228. T. Pastuszka i N. Dahan 1210
229. R. Szpar 1200
230. Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
231. My First Racehorse Ltd 1050
232. B. Dolniak – Regen Medicine 1000
233. K. Falba i K. Urbańczyk 960
234. D. Wrzosek 900
235. I. K. Art s.r.o. 900
236. MK M. Kaszubowski 900
237. A. Majchrzak 820
238. R. Benš 800
239. Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 800
240. M. Falzmann 750
241. E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 700
242. P. Kašný 700
243. Volteo Horse Service 700
244. G. Łątka 690
245. SK Michałów i B. Głowacki 680
246. M. Kosicki i A. Grotkowski 680
247. G. Dudek 680
248. D. Such 610
249. T. Czerwiński 610
250. Roman Mamajek i J. Gurbiel 610
251. S. Chrząstowski 600
252. M. Łojek i M. Zawada 580
253. Investstar – M. Sola 500
254. R. Zieliński, C. Pogonowski, A. Walicki 350
255. SK Krasne 300
256. K. Litwiniak 300
257. M. Norenius – Stal Järsgarden 240
258. A. Iżewska 240
259. M. Mełnicki 240
260. K. Stoch 0
261. Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
262. J. Domańska 0
263. D. Kübbeler 0
264. A. Żyłkowska i E. Porębna 0
265. P. Drutowski 0
266. SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 0
267. L. Boharewicz 0
268. A. Frątczak i K. Zawiliński 0
269. A. Lange 0
270. M. Kosicki i E. Grotkowska 0
271. T. Pastuszka i Y. Hamad 0
272. E. Wołoszyn 0
273. R. Czernik 0
274. MM Invest i Maria Bober 0
275. M. Filipowska 0
276. S. i M. Dupliccy 0
277. T. Dębowski i Martyna Wolska 0
278. K. Goździalski i M. Janikowski 0
279. A. Woźniak 0
280. SK Krasne i Niespodzianka 0
281. P. i J. Łucki 0
282. Staj Ždarsky 0
283. Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
284. A. Milanov 0
285. P. Ilis, M. Ejnberg-Ilis i M. Janikowski 0
286. R. Połeć i G. Płociński 0
287. W. Pawlak 0
5792650

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 21-08-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Janów Podlaski 279930
2 M. Gromala i K. Kozłowska 252490
3 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 210870
4 Polska AKF Sp. z o.o. 200810
5 Plavac Sp. z o.o. 189710
6 UAB Žirgo Startas 173030
7 D. Jaskólski 169700
8 G., R. i K. Gorczyca 140390
9 Z. Górski i K. Mirpuri 121150
10 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 105250
11 Wrbna Racing 96600
12 Z. Górski 91660
13 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 79650
14 A. Łabędzki 75880
15 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 72100
16 Estel Studio Sp. z o. o. 61600
17 P. Krakowiak 59760
18 M. Metza-Jodłowska 59640
19 SK Michałów 54380
20 Millennium Stud Sp. z o.o. 53850
21 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 53600
22 SK Iwno i Niespodzianka 52900
23 O. Braz i T. Pastuszka 52850
24 D. Zalewski 49500
25 T. Sieradzki 48620
26 M. Borkowski 46530
27 K. Goździalski 45660
28 A. Wyrzyk 43850
29 A. Omen 43500
30 K. Rogowski 43100
31 B. Olkowska 41700
32 Abbas Akbar Al Mulla 40000
33 V. Vocetka 39400
34 V. Timoshenko 39200
35 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 37960
36 D. Turkowska 37810
37 A. Marczak 36290
38 J. i J. Zalewscy 34400
39 A. Kovćin 33750
40 O. Bottura 33740
41 Z. Zahariev 33720
42 N. Kosiński 33600
43 Elektrizace Železnic Praha a.s. 33600
44 Nessa Arabians Sp. z o.o. 33160
45 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 32800
46 M. Krzyśków i K. Brygier 32480
47 M. Dziedzic i M. Boruta 32000
48 J. Precliková 32000
49 SK Jaroszówka 31850
50 T. i K. Dębowscy 29640
51 SK Iwno 29550
52 K. Mirpuri 28800
53 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 28250
54 R. Urbański i K. Rogowski 27660
55 SK Michałów i E. Zahariev 26650
56 R. Piwko 25300
57 A. Biedrzycki – AB GLASS 24640
58 K. Zakolski 24120
59 W. Sikorski i R. Świątek 24000
60 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 24000
61 T. Pastuszka 23030
62 K. i M. Wolanin i M. Kozak 22900
63 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 22150
64 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 22050
65 C. J. Gołaszewski 21940
66 A., M. i P. Laskowscy 21020
67 M. Biały 20300
68 PKZ GmbH 20200
69 O. Braz, T. Pastuszka i Y. Hamad 20060
70 K. Falba 19920
71 P. Urbańska 19760
72 W. Kryszyłowicz 18600
73 E. Porębna 18510
74 S. Weresiński i M. Lichocińska 18450
75 SK Michałów i M. Łojek 18440
76 P. Falzmann 18400
77 M. Szpar 18400
78 A. Wójtowicz 18280
79 W. Krzemiński 17750
80 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17650
81 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 17250
82 D. Mioduszewski 17150
83 Futurenet Inc 17000
84 N. Magomedov 16700
85 I. Wójcik, A. Zielińska 16680
86 W. Esch 16010
87 R. Sumiła 15930
88 Alfred F. Laskowski 15910
89 M. Kobus i A. Wyrzyk 15550
90 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 15540
91 J. Nesteruk i K. Kamińska 15360
92 J. Ryżkowski 15320
93 B. Białowąs 15000
94 M. Zawada 14200
95 M. Sijka 14140
96 A. Trela 13840
97 R. Płatek 13640
98 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 13300
99 Ł. Such i I. Władysiak 12970
100 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 12950
101 L. Błaszczyk 12800
102 J., D., W. i Ż. Sito 12300
103 M. Stanisławska 12200
104 Günay Equestrian Invest GmbH 12080
105 E. Lasota 11840
106 S. Mladenovic 11770
107 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 11600
108 J. Głowacki 11260
109 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 11160
110 K. i M. Mazur 11050
111 M. i H. Kopel 10820
112 SK Widzów – A. Tyszko 10800
113 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 10600
114 W. Guz 10600
115 K. Miondlikowski 10500
116 K. Łukasiewicz 10400
117 M. Trela 10370
118 J. Velechovská 10100
119 Loko trans s.r.o. 10000
120 J. Klimczak 9900
121 K. Zatloukal 9900
122 P. Pirzecki i N. Hendzel 9610
123 J. Traka 9600
124 Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
125 D. Mitrovic 9150
126 Z. Keclik 9100
127 My First Racehorse Ltd, M. Surtel i Niespodzianka 9000
128 F. Dill 9000
129 Č. Olehla 8800
130 G. Kozak 8800
131 R. Ask 8720
132 P. Szmigiel 8700
133 K. Dynarowska 8540
134 K. Maryniak 8430
135 M. i M. Wnorowscy 8400
136 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 8200
137 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 8000
138 M. Gołębiowska 8000
139 J. Rubiś i A. Pałczyńska 7930
140 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 7800
141 A. Borkowski 7670
142 M. Przączak 7600
143 T., E. i J. Rucińscy 7550
144 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 7350
145 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 7200
146 W. Raszyńska i K. Szymański 7200
147 B. i M. Pokrywka 7170
148 P. Wasilewski 7120
149 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 7100
150 Crows s.r.o. 7060
151 I., D. i M. Jaskólscy 7000
152 SK Iwno i M. Łojek 7000
153 K. Bukład 6970
154 K. Urbańczyk 6960
155 Ch. Ruiz-Fouquet 6880
156 Barjas M MS Alajmi 6800
157 S. Plavac i M. Łojek 6700
158 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 6700
159 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 6650
160 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 6350
161 V. Pospíšil 6300
162 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 6300
163 T. Nowak 6240
164 SK Iwno i E. Zahariev 5940
165 SK Moszna i M. Janikowski 5600
166 M. Gołębiowska i M. Łojek 5400
167 MB Arabians Sp. z o.o. 5160
168 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 5090
169 R. Świątek 5060
170 Evidencia Dokumentation HB 5000
171 M. Kosicki i L. Staniszewski 4760
172 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 4750
173 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 4720
174 Niespodzianka 4120
175 M. Kryszyłowicz 4080
176 R. Ptach 4080
177 E. i R. Urbańscy 4050
178 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 4000
179 C. Albrecht 4000
180 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 3600
181 K. Zawiliński 3530
182 SK Moszna i M. Łojek 3450
183 T. Rybicki 3400
184 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 3200
185 G. Sęczek 3060
186 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 3040
187 Syndikát hvězda-Olehla 3000
188 U. i W. J. Engel 2980
189 G. Kogut 2780
190 A. Maślanka 2720
191 Stebel Sp. z o.o. 2720
192 Moravol, s.r.o. 2700
193 SK Iwno i K. Rogowski 2700
194 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
195 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
196 A. Škrášková 2300
197 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 2150
198 B. Zuzek 2120
199 J. Votava 2100
200 R. Z. Zieliński 2020
201 J. Sawicki 2000
202 M. Kosicki i P. Nojszewski 1920
203 Ch. Schriever 1850
204 M. Thiry 1830
205 L. Komárek 1800
206 E. i L. Kasprowicz 1800
207 Ekofarma Rybár 1800
208 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1750
209 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 1700
210 SK Krasne i M. Janikowski 1590
211 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 1550
212 Uni-Res Sp. z o.o. 1500
213 R. Mamajek 1410
214 M. Rogowska 1400
215 T. Wicher 1400
216 M. Kosicki 1360
217 A. Urbanowski 1360
218 J. Ryżkowski i D. Zalewski 1300
219 P. Głowacki 1250
220 T. Nowakowski i M. Salamon 1220
221 J. Rejman 1220
222 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
223 R. Szpar 1200
224 Y. Baizharkinov 1050
225 My First Racehorse Ltd 1050
226 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
227 B. Dolniak – Regen Medicine 1000
228 I. K. Art s.r.o. 900
229 MK M. Kaszubowski 900
230 D. Wrzosek 900
231 A. Majchrzak 820
232 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 800
233 R. Benš 800
234 M. Falzmann 750
235 Volteo Horse Service 700
236 P. Kašný 700
237 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 700
238 G. Łątka 690
239 G. Dudek 680
240 SK Michałów i B. Głowacki 680
241 M. Kosicki i A. Grotkowski 680
242 T. Czerwiński 610
243 Roman Mamajek i J. Gurbiel 610
244 D. Such 610
245 S. Chrząstowski 600
246 M. Łojek i M. Zawada 580
247 Investstar – M. Sola 500
248 R. Zieliński, C. Pogonowski, A. Walicki 350
249 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 300
250 K. Litwiniak 300
251 SK Krasne 300
252 M. Mełnicki 240
253 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
254 A. Iżewska 240
255 E. Wołoszyn 0
256 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 0
257 SK Krasne i Niespodzianka 0
258 Staj Ždarsky 0
259 M. Kosicki i E. Grotkowska 0
260 A. Milanov 0
261 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 0
262 T. Pastuszka i Y. Hamad 0
263 M. Filipowska 0
264 K. Goździalski i M. Janikowski 0
265 P. Talarek 0
266 A. Marczak, Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba, B. Niklas, O. Niemczuk 0
267 S. i M. Dupliccy 0
268 T. Dębowski i Martyna Wolska 0
269 R. Połeć i G. Płociński 0
270 P. i J. Łucki 0
271 A. Frątczak i K. Zawiliński 0
272 R. Czernik 0
273 K. Stoch 0
274 J. Domańska 0
275 P. Drutowski 0
276 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
277 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
278 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
279 A. Lange 0
280 A. Woźniak 0
281 L. Boharewicz 0
282 P. Ilis, M. Ejnberg-Ilis i M. Janikowski 0
283 W. Pawlak 0
284 MM Invest i Maria Bober 0
285 K. Falba i K. Urbańczyk 0
5439850

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 14-08-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Janów Podlaski 195360
2 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 191170
3 Plavac Sp. z o.o. 180510
4 D. Jaskólski 169700
5 UAB Žirgo Startas 164030
6 M. Gromala i K. Kozłowska 162390
7 Polska AKF Sp. z o.o. 152460
8 G., R. i K. Gorczyca 138290
9 Z. Górski i K. Mirpuri 100150
10 Wrbna Racing 96600
11 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 88700
12 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 79650
13 A. Łabędzki 75080
14 Z. Górski 73510
15 Estel Studio Sp. z o. o. 61600
16 P. Krakowiak 59760
17 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 53600
18 O. Braz i T. Pastuszka 52850
19 Millennium Stud Sp. z o.o. 51450
20 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 51100
21 SK Iwno i Niespodzianka 47650
22 SK Michałów 47480
23 M. Borkowski 46530
24 M. Metza-Jodłowska 46240
25 T. Sieradzki 45420
26 A. Wyrzyk 43850
27 K. Rogowski 41870
28 D. Zalewski 41700
29 B. Olkowska 41700
30 A. Omen 40700
31 V. Timoshenko 39200
32 K. Goździalski 38860
33 Abbas Akbar Al Mulla 35100
34 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 34960
35 J. i J. Zalewscy 34400
36 Z. Zahariev 33720
37 Elektrizace Železnic Praha a.s. 33600
38 N. Kosiński 33600
39 Nessa Arabians Sp. z o.o. 33160
40 D. Turkowska 33010
41 M. Krzyśków i K. Brygier 32480
42 J. Precliková 32000
43 SK Jaroszówka 31850
44 V. Vocetka 31400
45 M. Dziedzic i M. Boruta 31100
46 A. Marczak 30290
47 SK Iwno 29550
48 K. Mirpuri 28800
49 R. Urbański i K. Rogowski 27660
50 O. Bottura 27380
51 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 26150
52 A. Kovćin 24300
53 T. i K. Dębowscy 24140
54 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 24000
55 W. Sikorski i R. Świątek 24000
56 T. Pastuszka 23030
57 R. Piwko 22900
58 K. i M. Wolanin i M. Kozak 22900
59 SK Michałów i E. Zahariev 22650
60 A. Biedrzycki – AB GLASS 22640
61 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 22150
62 A., M. i P. Laskowscy 20820
63 M. Biały 20300
64 PKZ GmbH 20200
65 K. Falba 19920
66 P. Urbańska 18700
67 W. Kryszyłowicz 18600
68 E. Porębna 18510
69 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 18450
70 S. Weresiński i M. Lichocińska 18450
71 SK Michałów i M. Łojek 18440
72 P. Falzmann 18400
73 W. Krzemiński 17750
74 M. Szpar 17700
75 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17650
76 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 17250
77 D. Mioduszewski 17150
78 Futurenet Inc 17000
79 N. Magomedov 16700
80 I. Wójcik, A. Zielińska 16680
81 C. J. Gołaszewski 15940
82 R. Sumiła 15930
83 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 15800
84 M. Kobus i A. Wyrzyk 15550
85 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 15540
86 J. Nesteruk i K. Kamińska 15360
87 Alfred F. Laskowski 15090
88 B. Białowąs 15000
89 J. Ryżkowski 14980
90 M. Zawada 14200
91 R. Płatek 13640
92 M. Sijka 13360
93 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 13300
94 Ł. Such i I. Władysiak 12970
95 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 12950
96 J., D., W. i Ż. Sito 12300
97 M. Stanisławska 12200
98 Günay Equestrian Invest GmbH 12080
99 A. Trela 11920
100 E. Lasota 11840
101 S. Mladenovic 11770
102 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 11600
103 J. Głowacki 11260
104 L. Błaszczyk 11160
105 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 11160
106 K. i M. Mazur 11050
107 M. i H. Kopel 10820
108 SK Widzów – A. Tyszko 10800
109 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 10600
110 K. Miondlikowski 10500
111 K. Łukasiewicz 10400
112 M. Trela 10370
113 J. Velechovská 10100
114 A. Wójtowicz 10080
115 Loko trans s.r.o. 10000
116 K. Zatloukal 9900
117 J. Klimczak 9900
118 P. Pirzecki i N. Hendzel 9610
119 J. Traka 9600
120 Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
121 D. Mitrovic 9150
122 Z. Keclik 9100
123 W. Esch 9010
124 F. Dill 9000
125 Č. Olehla 8800
126 R. Ask 8720
127 K. Dynarowska 8540
128 W. Guz 8500
129 K. Maryniak 8430
130 P. Szmigiel 8400
131 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 8200
132 G. Kozak 8200
133 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 8000
134 J. Rubiś i A. Pałczyńska 7930
135 M. i M. Wnorowscy 7920
136 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 7800
137 A. Borkowski 7670
138 T., E. i J. Rucińscy 7550
139 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 7200
140 W. Raszyńska i K. Szymański 7200
141 B. i M. Pokrywka 7170
142 K. Zakolski 7120
143 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 7100
144 Crows s.r.o. 7060
145 M. Gołębiowska 7000
146 SK Iwno i M. Łojek 7000
147 I., D. i M. Jaskólscy 7000
148 K. Urbańczyk 6960
149 Ch. Ruiz-Fouquet 6880
150 Barjas M MS Alajmi 6800
151 S. Plavac i M. Łojek 6700
152 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 6700
153 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 6650
154 K. Bukład 6580
155 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 6350
156 V. Pospíšil 6300
157 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 6300
158 T. Nowak 6240
159 SK Iwno i E. Zahariev 5940
160 SK Moszna i M. Janikowski 5600
161 M. Gołębiowska i M. Łojek 5400
162 M. Przączak 5200
163 MB Arabians Sp. z o.o. 5160
164 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 5090
165 R. Świątek 5060
166 Evidencia Dokumentation HB 5000
167 P. Wasilewski 4960
168 O. Braz, T. Pastuszka i Y. Hamad 4800
169 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 4750
170 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 4720
171 Niespodzianka 4120
172 R. Ptach 4080
173 M. Kosicki i L. Staniszewski 4080
174 C. Albrecht 4000
175 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 3600
176 K. Zawiliński 3530
177 SK Moszna i M. Łojek 3450
178 T. Rybicki 3400
179 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 3200
180 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 3150
181 E. i R. Urbańscy 3150
182 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 3100
183 G. Sęczek 3060
184 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 3040
185 Syndikát hvězda-Olehla 3000
186 U. i W. J. Engel 2980
187 G. Kogut 2780
188 Stebel Sp. z o.o. 2720
189 A. Maślanka 2720
190 Moravol, s.r.o. 2700
191 SK Iwno i K. Rogowski 2700
192 M. Kryszyłowicz 2480
193 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
194 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
195 A. Škrášková 2300
196 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 2150
197 B. Zuzek 2120
198 J. Votava 2100
199 M. Kosicki i P. Nojszewski 1920
200 Ch. Schriever 1850
201 M. Thiry 1830
202 Ekofarma Rybár 1800
203 L. Komárek 1800
204 E. i L. Kasprowicz 1800
205 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1750
206 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 1700
207 SK Krasne i M. Janikowski 1590
208 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 1550
209 R. Mamajek 1410
210 T. Wicher 1400
211 M. Rogowska 1400
212 A. Urbanowski 1360
213 M. Kosicki 1360
214 J. Ryżkowski i D. Zalewski 1300
215 P. Głowacki 1250
216 T. Nowakowski i M. Salamon 1220
217 J. Rejman 1220
218 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
219 My First Racehorse Ltd 1050
220 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
221 Y. Baizharkinov 1050
222 R. Z. Zieliński 1020
223 B. Dolniak – Regen Medicine 1000
224 D. Wrzosek 900
225 MK M. Kaszubowski 900
226 I. K. Art s.r.o. 900
227 A. Majchrzak 820
228 R. Benš 800
229 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 800
230 M. Falzmann 750
231 P. Kašný 700
232 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 700
233 Volteo Horse Service 700
234 G. Łątka 690
235 M. Kosicki i A. Grotkowski 680
236 G. Dudek 680
237 SK Michałów i B. Głowacki 680
238 T. Czerwiński 610
239 D. Such 610
240 Roman Mamajek i J. Gurbiel 610
241 S. Chrząstowski 600
242 M. Łojek i M. Zawada 580
243 Investstar – M. Sola 500
244 J. Sawicki 500
245 R. Zieliński, C. Pogonowski, A. Walicki 350
246 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 300
247 SK Krasne 300
248 K. Litwiniak 300
249 Uni-Res Sp. z o.o. 300
250 A. Iżewska 240
251 M. Mełnicki 240
252 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
253 R. Szpar 240
254 L. Boharewicz 0
255 T. Pastuszka i Y. Hamad 0
256 MM Invest i Maria Bober 0
257 A. Woźniak 0
258 K. Falba i K. Urbańczyk 0
259 R. Czernik 0
260 S. i M. Dupliccy 0
261 A. Milanov 0
262 R. Połeć i G. Płociński 0
263 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
264 P. Ilis, M. Ejnberg-Ilis i M. Janikowski 0
265 M. Kosicki i E. Grotkowska 0
266 K. Stoch 0
267 E. Wołoszyn 0
268 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 0
269 J. Domańska 0
270 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
271 K. Goździalski i M. Janikowski 0
272 A. Marczak, Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba, B. Niklas, O. Niemczuk 0
273 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 0
274 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
275 P. Drutowski 0
276 M. Filipowska 0
277 P. Talarek 0
278 Staj Ždarsky 0
279 W. Pawlak 0
280 P. i J. Łucki 0
281 A. Lange 0
282 A. Frątczak i K. Zawiliński 0
283 SK Krasne i Niespodzianka 0
4877250

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 07-08-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Janów Podlaski 186170
2 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 184170
3 Plavac Sp. z o.o. 173960
4 D. Jaskólski 162700
5 UAB Žirgo Startas 162630
6 M. Gromala i K. Kozłowska 162390
7 Polska AKF Sp. z o.o. 152460
8 G., R. i K. Gorczyca 114890
9 Z. Górski i K. Mirpuri 100150
10 Wrbna Racing 86600
11 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 85300
12 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 79650
13 A. Łabędzki 71040
14 P. Krakowiak 59760
15 Z. Górski 57830
16 Estel Studio Sp. z o. o. 55500
17 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 53600
18 O. Braz i T. Pastuszka 52850
19 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 50750
20 SK Michałów 47480
21 SK Iwno i Niespodzianka 46750
22 M. Borkowski 46530
23 M. Metza-Jodłowska 46240
24 A. Wyrzyk 43850
25 D. Zalewski 41700
26 B. Olkowska 41400
27 Millennium Stud Sp. z o.o. 40650
28 K. Rogowski 40070
29 A. Omen 39500
30 V. Timoshenko 39200
31 K. Goździalski 38860
32 Abbas Akbar Al Mulla 35100
33 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 34960
34 T. Sieradzki 33820
35 J. i J. Zalewscy 33400
36 Nessa Arabians Sp. z o.o. 33160
37 M. Krzyśków i K. Brygier 32480
38 D. Turkowska 32310
39 J. Precliková 32000
40 SK Jaroszówka 31850
41 V. Vocetka 31400
42 Elektrizace Železnic Praha a.s. 31200
43 M. Dziedzic i M. Boruta 31100
44 A. Marczak 30290
45 O. Bottura 27380
46 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 26150
47 K. Mirpuri 26000
48 Z. Zahariev 24720
49 N. Kosiński 24600
50 R. Urbański i K. Rogowski 24360
51 A. Kovćin 24300
52 W. Sikorski i R. Świątek 24000
53 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 24000
54 T. Pastuszka 23030
55 R. Piwko 22900
56 T. i K. Dębowscy 22340
57 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 22150
58 A. Biedrzycki – AB GLASS 21680
59 A., M. i P. Laskowscy 20820
60 M. Biały 20300
61 SK Iwno 18100
62 P. Urbańska 17800
63 M. Szpar 17700
64 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17650
65 SK Michałów i M. Łojek 17620
66 PKZ GmbH 17400
67 W. Krzemiński 17400
68 D. Mioduszewski 17150
69 K. i M. Wolanin i M. Kozak 16900
70 N. Magomedov 16700
71 SK Michałów i E. Zahariev 16650
72 C. J. Gołaszewski 15940
73 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 15800
74 M. Kobus i A. Wyrzyk 15550
75 W. Kryszyłowicz 15380
76 J. Nesteruk i K. Kamińska 15360
77 Futurenet Inc 15200
78 Alfred F. Laskowski 15090
79 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 14840
80 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 14650
81 J. Ryżkowski 14500
82 R. Płatek 13640
83 E. Porębna 13510
84 B. Białowąs 13000
85 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 12950
86 R. Sumiła 12650
87 P. Falzmann 12400
88 J., D., W. i Ż. Sito 12300
89 M. Stanisławska 12200
90 A. Trela 11920
91 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 11900
92 E. Lasota 11840
93 S. Mladenovic 11770
94 S. Weresiński i M. Lichocińska 11450
95 K. Falba 10920
96 M. i H. Kopel 10820
97 I. Wójcik, A. Zielińska 10680
98 L. Błaszczyk 10680
99 J. Głowacki 10580
100 K. Miondlikowski 10500
101 K. Łukasiewicz 10400
102 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 10400
103 M. Trela 10370
104 Günay Equestrian Invest GmbH 10160
105 K. i M. Mazur 10150
106 A. Wójtowicz 10080
107 Loko trans s.r.o. 10000
108 K. Zatloukal 9900
109 J. Klimczak 9900
110 J. Traka 9600
111 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 9520
112 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 9450
113 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 9400
114 Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
115 W. Esch 9010
116 F. Dill 9000
117 Č. Olehla 8800
118 R. Ask 8720
119 K. Dynarowska 8540
120 D. Mitrovic 8540
121 W. Guz 8500
122 K. Maryniak 8430
123 P. Szmigiel 8400
124 M. Zawada 8200
125 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 8000
126 Ł. Such i I. Władysiak 7970
127 M. i M. Wnorowscy 7920
128 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 7800
129 T., E. i J. Rucińscy 7550
130 J. Velechovská 7300
131 W. Raszyńska i K. Szymański 7200
132 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 7200
133 SK Widzów – A. Tyszko 7200
134 K. Zakolski 7120
135 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 7100
136 Crows s.r.o. 7060
137 M. Gołębiowska 7000
138 I., D. i M. Jaskólscy 7000
139 SK Iwno i M. Łojek 7000
140 K. Urbańczyk 6960
141 Barjas M MS Alajmi 6800
142 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 6700
143 S. Plavac i M. Łojek 6700
144 K. Bukład 6580
145 M. Sijka 6560
146 T. Nowak 6240
147 G. Kozak 6200
148 J. Rubiś i A. Pałczyńska 6100
149 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 6050
150 SK Iwno i E. Zahariev 5940
151 Ch. Ruiz-Fouquet 5920
152 A. Borkowski 5670
153 B. i M. Pokrywka 5670
154 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 5600
155 M. Gołębiowska i M. Łojek 5400
156 M. Przączak 5200
157 MB Arabians Sp. z o.o. 5160
158 R. Świątek 5060
159 Evidencia Dokumentation HB 5000
160 SK Moszna i M. Janikowski 5000
161 P. Wasilewski 4960
162 O. Braz, T. Pastuszka i Y. Hamad 4800
163 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 4750
164 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 4200
165 M. Kosicki i L. Staniszewski 4080
166 R. Ptach 4080
167 C. Albrecht 4000
168 Niespodzianka 3880
169 K. Zawiliński 3530
170 E. i R. Urbańscy 3150
171 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 3150
172 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 3100
173 G. Sęczek 3060
174 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 3040
175 G. Kogut 2780
176 A. Maślanka 2720
177 Stebel Sp. z o.o. 2720
178 Moravol, s.r.o. 2700
179 V. Pospíšil 2700
180 SK Moszna i M. Łojek 2550
181 M. Kryszyłowicz 2480
182 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
183 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
184 A. Škrášková 2300
185 U. i W. J. Engel 2280
186 B. Zuzek 2120
187 J. Votava 2100
188 Z. Keclik 2100
189 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 2020
190 M. Kosicki i P. Nojszewski 1920
191 M. Thiry 1830
192 E. i L. Kasprowicz 1800
193 L. Komárek 1800
194 Ekofarma Rybár 1800
195 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1750
196 SK Krasne i M. Janikowski 1590
197 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 1550
198 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 1550
199 Ch. Schriever 1550
200 R. Mamajek 1410
201 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 1400
202 M. Rogowska 1400
203 M. Kosicki 1360
204 A. Urbanowski 1360
205 P. Głowacki 1250
206 J. Rejman 1220
207 T. Nowakowski i M. Salamon 1220
208 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
209 Y. Baizharkinov 1050
210 My First Racehorse Ltd 1050
211 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
212 R. Z. Zieliński 1020
213 T. Rybicki 1000
214 J. Ryżkowski i D. Zalewski 960
215 D. Wrzosek 900
216 SK Iwno i K. Rogowski 900
217 MK M. Kaszubowski 900
218 A. Majchrzak 820
219 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 800
220 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 700
221 Volteo Horse Service 700
222 P. Kašný 700
223 G. Łątka 690
224 G. Dudek 680
225 SK Michałów i B. Głowacki 680
226 T. Czerwiński 610
227 D. Such 610
228 P. Pirzecki i N. Hendzel 610
229 Roman Mamajek i J. Gurbiel 610
230 S. Chrząstowski 600
231 M. Łojek i M. Zawada 580
232 J. Sawicki 500
233 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 350
234 R. Zieliński, C. Pogonowski, A. Walicki 350
235 Uni-Res Sp. z o.o. 300
236 K. Litwiniak 300
237 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 300
238 M. Falzmann 300
239 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 290
240 R. Szpar 240
241 A. Iżewska 240
242 M. Mełnicki 240
243 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
244 M. Kosicki i E. Grotkowska 0
245 SK Krasne i Niespodzianka 0
246 P. Drutowski 0
247 A. Milanov 0
248 T. Pastuszka i Y. Hamad 0
249 A. Frątczak i K. Zawiliński 0
250 Staj Ždarsky 0
251 R. Czernik 0
252 A. Lange 0
253 Investstar – M. Sola 0
254 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 0
255 L. Boharewicz 0
256 K. Goździalski i M. Janikowski 0
257 S. i M. Dupliccy 0
258 W. Pawlak 0
259 R. Benš 0
260 MM Invest i Maria Bober 0
261 M. Filipowska 0
262 K. Stoch 0
263 J. Domańska 0
264 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
265 B. Dolniak – Regen Medicine 0
266 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
267 P. Talarek 0
268 P. Ilis, M. Ejnberg-Ilis i M. Janikowski 0
269 E. Wołoszyn 0
270 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
271 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 0
272 R. Połeć i G. Płociński 0
273 A. Marczak, Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba, B. Niklas, O. Niemczuk 0
274 A. Woźniak 0
275 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 0
276 P. i J. Łucki 0
277 SK Krasne 0
4536250

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 31-07-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Janów Podlaski 182200
2 D. Jaskólski 162700
3 M. Gromala i K. Kozłowska 162390
4 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 158620
5 UAB Žirgo Startas 158130
6 Polska AKF Sp. z o.o. 145660
7 Plavac Sp. z o.o. 131460
8 G., R. i K. Gorczyca 112690
9 Z. Górski i K. Mirpuri 100150
10 Wrbna Racing 86600
11 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 79650
12 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 78840
13 A. Łabędzki 71040
14 P. Krakowiak 59760
15 Z. Górski 57830
16 Estel Studio Sp. z o. o. 55500
17 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 53600
18 O. Braz i T. Pastuszka 52850
19 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 50750
20 SK Michałów 47480
21 M. Metza-Jodłowska 46240
22 SK Iwno i Niespodzianka 46150
23 B. Olkowska 41400
24 Millennium Stud Sp. z o.o. 40650
25 K. Rogowski 40070
26 A. Omen 39500
27 K. Goździalski 38860
28 V. Timoshenko 38300
29 M. Borkowski 38130
30 A. Wyrzyk 37500
31 Abbas Akbar Al Mulla 35100
32 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 34960
33 D. Zalewski 34500
34 T. Sieradzki 33820
35 J. i J. Zalewscy 33400
36 J. Precliková 32000
37 SK Jaroszówka 31850
38 V. Vocetka 31400
39 Elektrizace Železnic Praha a.s. 31200
40 M. Dziedzic i M. Boruta 31100
41 D. Turkowska 30910
42 M. Krzyśków i K. Brygier 29680
43 A. Marczak 26090
44 Nessa Arabians Sp. z o.o. 24960
45 K. Mirpuri 24800
46 Z. Zahariev 24720
47 N. Kosiński 24600
48 R. Urbański i K. Rogowski 24360
49 A. Kovćin 24300
50 W. Sikorski i R. Świątek 24000
51 T. Pastuszka 23030
52 R. Piwko 22900
53 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 22550
54 T. i K. Dębowscy 22340
55 O. Bottura 20380
56 A., M. i P. Laskowscy 20120
57 A. Biedrzycki – AB GLASS 20120
58 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 18150
59 SK Iwno 18100
60 M. Szpar 17700
61 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17650
62 SK Michałów i M. Łojek 17620
63 PKZ GmbH 17400
64 W. Krzemiński 17400
65 D. Mioduszewski 17150
66 P. Urbańska 17100
67 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 16700
68 N. Magomedov 16700
69 SK Michałów i E. Zahariev 16410
70 K. i M. Wolanin i M. Kozak 16000
71 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 15800
72 W. Kryszyłowicz 15380
73 J. Nesteruk i K. Kamińska 15360
74 Futurenet Inc 15200
75 Alfred F. Laskowski 15090
76 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 14840
77 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 14650
78 M. Kobus i A. Wyrzyk 13750
79 R. Płatek 13640
80 E. Porębna 13510
81 B. Białowąs 13000
82 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 12950
83 C. J. Gołaszewski 12660
84 R. Sumiła 12650
85 P. Falzmann 12400
86 M. Stanisławska 12200
87 A. Trela 11920
88 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 11900
89 S. Mladenovic 11770
90 M. Biały 11500
91 S. Weresiński i M. Lichocińska 11450
92 K. Falba 10920
93 M. i H. Kopel 10820
94 L. Błaszczyk 10680
95 I. Wójcik, A. Zielińska 10680
96 E. Lasota 10640
97 J. Głowacki 10580
98 K. Miondlikowski 10500
99 J. Ryżkowski 10420
100 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 10400
101 K. Łukasiewicz 10400
102 M. Trela 10370
103 Günay Equestrian Invest GmbH 10160
104 K. i M. Mazur 10150
105 A. Wójtowicz 10080
106 Loko trans s.r.o. 10000
107 J. Klimczak 9900
108 K. Zatloukal 9900
109 J., D., W. i Ż. Sito 9900
110 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 9520
111 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 9450
112 Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
113 W. Esch 9010
114 F. Dill 9000
115 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 8800
116 Č. Olehla 8800
117 R. Ask 8720
118 D. Mitrovic 8540
119 K. Dynarowska 8540
120 W. Guz 8500
121 K. Maryniak 8430
122 P. Szmigiel 8400
123 J. Traka 8400
124 M. Zawada 8200
125 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 8000
126 Ł. Such i I. Władysiak 7970
127 M. i M. Wnorowscy 7920
128 J. Velechovská 7300
129 T., E. i J. Rucińscy 7210
130 SK Widzów – A. Tyszko 7200
131 W. Raszyńska i K. Szymański 7200
132 K. Zakolski 7120
133 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 7100
134 Crows s.r.o. 7060
135 SK Iwno i M. Łojek 7000
136 M. Gołębiowska 7000
137 I., D. i M. Jaskólscy 7000
138 K. Urbańczyk 6960
139 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 6700
140 K. Bukład 6580
141 M. Sijka 6560
142 T. Nowak 6240
143 J. Rubiś i A. Pałczyńska 6100
144 SK Iwno i E. Zahariev 5940
145 Ch. Ruiz-Fouquet 5920
146 B. i M. Pokrywka 5670
147 A. Borkowski 5670
148 G. Kozak 5600
149 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 5600
150 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 5400
151 M. Gołębiowska i M. Łojek 5400
152 S. Plavac i M. Łojek 5300
153 R. Świątek 5060
154 Evidencia Dokumentation HB 5000
155 SK Moszna i M. Janikowski 5000
156 P. Wasilewski 4960
157 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 4850
158 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 4750
159 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 4200
160 R. Ptach 4080
161 Barjas M MS Alajmi 4080
162 M. Kosicki i L. Staniszewski 4080
163 C. Albrecht 4000
164 Niespodzianka 3880
165 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 3600
166 K. Zawiliński 3530
167 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 3150
168 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 3100
169 G. Sęczek 3060
170 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 3040
171 M. Przączak 2800
172 G. Kogut 2780
173 A. Maślanka 2720
174 E. i R. Urbańscy 2700
175 V. Pospíšil 2700
176 Moravol, s.r.o. 2700
177 M. Kryszyłowicz 2480
178 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
179 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
180 Stebel Sp. z o.o. 2380
181 A. Škrášková 2300
182 U. i W. J. Engel 2280
183 Z. Keclik 2100
184 J. Votava 2100
185 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 2020
186 M. Kosicki i P. Nojszewski 1920
187 M. Thiry 1830
188 E. i L. Kasprowicz 1800
189 Ekofarma Rybár 1800
190 L. Komárek 1800
191 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1750
192 SK Krasne i M. Janikowski 1590
193 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 1550
194 Ch. Schriever 1550
195 SK Moszna i M. Łojek 1500
196 R. Mamajek 1410
197 M. Rogowska 1400
198 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 1400
199 A. Urbanowski 1360
200 M. Kosicki 1360
201 P. Głowacki 1250
202 T. Nowakowski i M. Salamon 1220
203 J. Rejman 1220
204 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
205 MB Arabians Sp. z o.o. 1160
206 B. Zuzek 1160
207 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 1070
208 Y. Baizharkinov 1050
209 My First Racehorse Ltd 1050
210 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
211 R. Z. Zieliński 1020
212 T. Rybicki 1000
213 J. Ryżkowski i D. Zalewski 960
214 D. Wrzosek 900
215 MK M. Kaszubowski 900
216 SK Iwno i K. Rogowski 900
217 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 800
218 P. Kašný 700
219 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 700
220 Volteo Horse Service 700
221 G. Łątka 690
222 G. Dudek 680
223 SK Michałów i B. Głowacki 680
224 D. Such 610
225 P. Pirzecki i N. Hendzel 610
226 Roman Mamajek i J. Gurbiel 610
227 T. Czerwiński 610
228 S. Chrząstowski 600
229 M. Łojek i M. Zawada 580
230 J. Sawicki 500
231 R. Zieliński, C. Pogonowski, A. Walicki 350
232 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 350
233 Uni-Res Sp. z o.o. 300
234 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 290
235 R. Szpar 240
236 A. Iżewska 240
237 M. Mełnicki 240
238 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
239 P. Ilis, M. Ejnberg-Ilis i M. Janikowski 0
240 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
241 E. Wołoszyn 0
242 MM Invest i Maria Bober 0
243 P. i J. Łucki 0
244 A. Frątczak i K. Zawiliński 0
245 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 0
246 W. Pawlak 0
247 R. Czernik 0
248 SK Krasne i Niespodzianka 0
249 K. Litwiniak 0
250 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 0
251 R. Połeć i G. Płociński 0
252 S. i M. Dupliccy 0
253 Staj Ždarsky 0
254 SK Krasne 0
255 P. Talarek 0
256 K. Stoch 0
257 J. Domańska 0
258 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
259 M. Kosicki i E. Grotkowska 0
260 A. Milanov 0
261 T. Pastuszka i Y. Hamad 0
262 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
263 P. Drutowski 0
264 K. Goździalski i M. Janikowski 0
265 L. Boharewicz 0
266 A. Woźniak 0
267 R. Benš 0
268 Investstar – M. Sola 0
269 M. Filipowska 0
270 B. Dolniak – Regen Medicine 0
271 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 0
272 A. Lange 0
4325200

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 24-07-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 D. Jaskólski 159100
2 SK Janów Podlaski 142140
3 Plavac Sp. z o.o. 129660
4 UAB Žirgo Startas 124230
5 Polska AKF Sp. z o.o. 120460
6 G., R. i K. Gorczyca 96040
7 M. Gromala i K. Kozłowska 95190
8 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 87520
9 Wrbna Racing 86600
10 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 78600
11 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 71080
12 A. Łabędzki 62340
13 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 53600
14 Z. Górski i K. Mirpuri 52400
15 Z. Górski 49140
16 Estel Studio Sp. z o. o. 48900
17 M. Metza-Jodłowska 44240
18 B. Olkowska 41400
19 K. Rogowski 40070
20 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 38400
21 V. Timoshenko 38300
22 M. Borkowski 38130
23 A. Wyrzyk 37500
24 SK Michałów 36080
25 O. Braz i T. Pastuszka 35850
26 Abbas Akbar Al Mulla 32600
27 A. Omen 32500
28 J. Precliková 32000
29 V. Vocetka 31400
30 Elektrizace Železnic Praha a.s. 31200
31 M. Krzyśków i K. Brygier 29680
32 P. Krakowiak 29160
33 D. Turkowska 28810
34 J. i J. Zalewscy 27400
35 T. Sieradzki 26920
36 A. Marczak 26090
37 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 26060
38 Nessa Arabians Sp. z o.o. 24960
39 N. Kosiński 24600
40 R. Urbański i K. Rogowski 24360
41 W. Sikorski i R. Świątek 24000
42 SK Iwno i Niespodzianka 23950
43 K. Goździalski 23860
44 R. Piwko 22900
45 T. Pastuszka 22580
46 D. Zalewski 21700
47 M. Dziedzic i M. Boruta 21500
48 O. Bottura 20380
49 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 20000
50 A. Biedrzycki – AB GLASS 19640
51 K. Mirpuri 18800
52 T. i K. Dębowscy 18340
53 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 18150
54 SK Iwno 18100
55 SK Jaroszówka 18050
56 Z. Zahariev 17720
57 M. Szpar 17700
58 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17650
59 PKZ GmbH 17400
60 D. Mioduszewski 17150
61 P. Urbańska 17100
62 W. Krzemiński 16800
63 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 16700
64 N. Magomedov 16700
65 A., M. i P. Laskowscy 16520
66 SK Michałów i E. Zahariev 16410
67 K. i M. Wolanin i M. Kozak 16000
68 SK Michałów i M. Łojek 15980
69 Millennium Stud Sp. z o.o. 15450
70 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 14840
71 Alfred F. Laskowski 14390
72 Futurenet Inc 14300
73 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 13950
74 A. Kovćin 13800
75 M. Kobus i A. Wyrzyk 13750
76 R. Płatek 13640
77 E. Porębna 13510
78 W. Kryszyłowicz 13380
79 B. Białowąs 13000
80 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 12950
81 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 12800
82 P. Falzmann 12400
83 C. J. Gołaszewski 12320
84 R. Sumiła 12240
85 M. Stanisławska 12200
86 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 11900
87 S. Mladenovic 11770
88 M. Biały 11500
89 K. Falba 10920
90 M. i H. Kopel 10820
91 E. Lasota 10640
92 K. Miondlikowski 10500
93 J. Ryżkowski 10420
94 K. Łukasiewicz 10400
95 M. Trela 10370
96 S. Weresiński i M. Lichocińska 10050
97 Loko trans s.r.o. 10000
98 J., D., W. i Ż. Sito 9900
99 K. Zatloukal 9900
100 J. Klimczak 9900
101 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 9800
102 A. Trela 9600
103 K. i M. Mazur 9450
104 Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
105 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 9000
106 F. Dill 9000
107 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 8800
108 Č. Olehla 8800
109 R. Ask 8720
110 Günay Equestrian Invest GmbH 8660
111 K. Dynarowska 8540
112 D. Mitrovic 8540
113 P. Szmigiel 8400
114 M. Zawada 8200
115 W. Esch 8160
116 M. i M. Wnorowscy 7920
117 I. Wójcik, A. Zielińska 7880
118 J. Głowacki 7860
119 Ł. Such i I. Władysiak 7470
120 J. Velechovská 7300
121 T., E. i J. Rucińscy 7210
122 W. Raszyńska i K. Szymański 7200
123 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 7100
124 Crows s.r.o. 7060
125 SK Iwno i M. Łojek 7000
126 I., D. i M. Jaskólscy 7000
127 K. Urbańczyk 6960
128 A. Wójtowicz 6800
129 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 6700
130 J. Traka 6600
131 K. Bukład 6580
132 J. Nesteruk i K. Kamińska 6360
133 T. Nowak 6240
134 J. Rubiś i A. Pałczyńska 6100
135 K. Zakolski 5960
136 SK Iwno i E. Zahariev 5940
137 Ch. Ruiz-Fouquet 5920
138 W. Guz 5700
139 B. i M. Pokrywka 5670
140 G. Kozak 5600
141 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 5600
142 M. Gołębiowska 5500
143 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 5400
144 R. Świątek 5060
145 SK Moszna i M. Janikowski 5000
146 Evidencia Dokumentation HB 5000
147 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 4750
148 A. Borkowski 4270
149 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 4200
150 Barjas M MS Alajmi 4080
151 C. Albrecht 4000
152 L. Błaszczyk 3880
153 Niespodzianka 3880
154 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 3600
155 K. Zawiliński 3530
156 K. Maryniak 3430
157 R. Ptach 3400
158 P. Wasilewski 3360
159 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 3150
160 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 3100
161 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 3040
162 M. Przączak 2800
163 G. Kogut 2780
164 A. Maślanka 2720
165 G. Sęczek 2720
166 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 2720
167 E. i R. Urbańscy 2700
168 Moravol, s.r.o. 2700
169 V. Pospíšil 2700
170 S. Plavac i M. Łojek 2500
171 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 2450
172 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
173 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
174 Stebel Sp. z o.o. 2380
175 A. Škrášková 2300
176 U. i W. J. Engel 2280
177 Z. Keclik 2100
178 J. Votava 2100
179 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 2020
180 M. Kosicki i P. Nojszewski 1920
181 M. Thiry 1830
182 Ekofarma Rybár 1800
183 M. Gołębiowska i M. Łojek 1800
184 E. i L. Kasprowicz 1800
185 L. Komárek 1800
186 M. Sijka 1760
187 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1750
188 M. Kryszyłowicz 1680
189 SK Krasne i M. Janikowski 1590
190 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 1550
191 SK Moszna i M. Łojek 1500
192 R. Mamajek 1410
193 M. Rogowska 1400
194 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 1400
195 M. Kosicki i L. Staniszewski 1360
196 M. Kosicki 1360
197 A. Urbanowski 1360
198 P. Głowacki 1250
199 J. Rejman 1220
200 T. Nowakowski i M. Salamon 1220
201 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
202 B. Zuzek 1160
203 MB Arabians Sp. z o.o. 1160
204 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 1070
205 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
206 My First Racehorse Ltd 1050
207 Y. Baizharkinov 1050
208 R. Z. Zieliński 1020
209 J. Ryżkowski i D. Zalewski 960
210 SK Iwno i K. Rogowski 900
211 MK M. Kaszubowski 900
212 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 800
213 P. Kašný 700
214 T. Rybicki 700
215 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 700
216 Volteo Horse Service 700
217 G. Łątka 690
218 G. Dudek 680
219 SK Michałów i B. Głowacki 680
220 T. Czerwiński 610
221 D. Such 610
222 P. Pirzecki i N. Hendzel 610
223 Roman Mamajek i J. Gurbiel 610
224 S. Chrząstowski 600
225 M. Łojek i M. Zawada 580
226 J. Sawicki 500
227 Ch. Schriever 350
228 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 350
229 R. Zieliński, C. Pogonowski, A. Walicki 350
230 Uni-Res Sp. z o.o. 300
231 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 290
232 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
233 R. Szpar 240
234 A. Iżewska 240
235 M. Mełnicki 240
236 SK Krasne 0
237 M. Kosicki i E. Grotkowska 0
238 S. i M. Dupliccy 0
239 J. Domańska 0
240 A. Milanov 0
241 R. Benš 0
242 K. Stoch 0
243 T. Pastuszka i Y. Hamad 0
244 M. Filipowska 0
245 R. Czernik 0
246 B. Dolniak – Regen Medicine 0
247 P. i J. Łucki 0
248 A. Frątczak i K. Zawiliński 0
249 L. Boharewicz 0
250 W. Pawlak 0
251 R. Połeć i G. Płociński 0
252 P. Talarek 0
253 MM Invest i Maria Bober 0
254 E. Wołoszyn 0
255 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 0
256 SK Krasne i Niespodzianka 0
257 K. Litwiniak 0
258 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 0
259 P. Drutowski 0
260 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
261 Staj Ždarsky 0
262 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
263 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
264 A. Lange 0
3644200

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 17-07-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 D. Jaskólski 159100
2 SK Janów Podlaski 133980
3 UAB Žirgo Startas 124230
4 Polska AKF Sp. z o.o. 118980
5 Plavac Sp. z o.o. 116660
6 G., R. i K. Gorczyca 96040
7 M. Gromala i K. Kozłowska 95190
8 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 87520
9 Wrbna Racing 86600
10 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 78600
11 A. Łabędzki 62340
12 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 60880
13 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 53600
14 Z. Górski i K. Mirpuri 52400
15 Z. Górski 49140
16 M. Metza-Jodłowska 44240
17 Estel Studio Sp. z o. o. 42900
18 B. Olkowska 41400
19 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 38400
20 V. Timoshenko 38300
21 M. Borkowski 38130
22 A. Wyrzyk 37500
23 O. Braz i T. Pastuszka 35850
24 SK Michałów 33360
25 A. Omen 32500
26 J. Precliková 32000
27 V. Vocetka 31400
28 Elektrizace Železnic Praha a.s. 31200
29 K. Rogowski 30920
30 M. Krzyśków i K. Brygier 29680
31 P. Krakowiak 29160
32 D. Turkowska 28810
33 J. i J. Zalewscy 27400
34 T. Sieradzki 26920
35 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 26060
36 Abbas Akbar Al Mulla 25800
37 N. Kosiński 24600
38 W. Sikorski i R. Świątek 24000
39 SK Iwno i Niespodzianka 23950
40 K. Goździalski 23860
41 R. Urbański i K. Rogowski 23660
42 Nessa Arabians Sp. z o.o. 23360
43 A. Marczak 23290
44 R. Piwko 22900
45 M. Dziedzic i M. Boruta 21500
46 D. Zalewski 21160
47 O. Bottura 20380
48 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 20000
49 K. Mirpuri 18800
50 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 18150
51 SK Iwno 18100
52 SK Jaroszówka 18050
53 T. i K. Dębowscy 18040
54 Z. Zahariev 17720
55 M. Szpar 17700
56 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17650
57 PKZ GmbH 17400
58 D. Mioduszewski 17150
59 P. Urbańska 17100
60 W. Krzemiński 16800
61 N. Magomedov 16700
62 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 16700
63 A. Biedrzycki – AB GLASS 16520
64 A., M. i P. Laskowscy 16520
65 SK Michałów i E. Zahariev 16410
66 K. i M. Wolanin i M. Kozak 16000
67 SK Michałów i M. Łojek 15980
68 T. Pastuszka 15680
69 Millennium Stud Sp. z o.o. 15450
70 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 14840
71 Alfred F. Laskowski 14390
72 Futurenet Inc 14300
73 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 13950
74 A. Kovćin 13800
75 M. Kobus i A. Wyrzyk 13750
76 R. Płatek 13640
77 B. Białowąs 13000
78 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 12950
79 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 12800
80 E. Porębna 12460
81 C. J. Gołaszewski 12320
82 R. Sumiła 12240
83 M. Stanisławska 12200
84 W. Kryszyłowicz 12180
85 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 11900
86 S. Mladenovic 11770
87 M. Biały 11500
88 K. Falba 10920
89 M. i H. Kopel 10820
90 E. Lasota 10640
91 J. Ryżkowski 10420
92 K. Łukasiewicz 10400
93 M. Trela 10370
94 S. Weresiński i M. Lichocińska 10050
95 P. Falzmann 10000
96 Loko trans s.r.o. 10000
97 K. Zatloukal 9900
98 J., D., W. i Ż. Sito 9900
99 J. Klimczak 9900
100 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 9800
101 A. Trela 9600
102 K. i M. Mazur 9450
103 Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
104 F. Dill 9000
105 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 9000
106 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 8800
107 Č. Olehla 8800
108 R. Ask 8720
109 Günay Equestrian Invest GmbH 8660
110 D. Mitrovic 8540
111 K. Dynarowska 8540
112 P. Szmigiel 8400
113 M. Zawada 8200
114 W. Esch 8160
115 M. i M. Wnorowscy 7920
116 I. Wójcik, A. Zielińska 7880
117 J. Głowacki 7860
118 K. Miondlikowski 7700
119 Ł. Such i I. Władysiak 7470
120 J. Velechovská 7300
121 T., E. i J. Rucińscy 7210
122 W. Raszyńska i K. Szymański 7200
123 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 7100
124 Crows s.r.o. 7060
125 I., D. i M. Jaskólscy 7000
126 SK Iwno i M. Łojek 7000
127 K. Urbańczyk 6960
128 A. Wójtowicz 6800
129 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 6700
130 J. Traka 6600
131 K. Bukład 6580
132 J. Nesteruk i K. Kamińska 6360
133 T. Nowak 6240
134 J. Rubiś i A. Pałczyńska 6100
135 K. Zakolski 5960
136 SK Iwno i E. Zahariev 5940
137 Ch. Ruiz-Fouquet 5920
138 W. Guz 5700
139 B. i M. Pokrywka 5670
140 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 5600
141 M. Gołębiowska 5500
142 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 5400
143 R. Świątek 5060
144 Evidencia Dokumentation HB 5000
145 SK Moszna i M. Janikowski 5000
146 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 4750
147 A. Borkowski 4270
148 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 4200
149 G. Kozak 4200
150 Barjas M MS Alajmi 4080
151 C. Albrecht 4000
152 Niespodzianka 3880
153 L. Błaszczyk 3880
154 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 3600
155 K. Zawiliński 3530
156 K. Maryniak 3430
157 R. Ptach 3400
158 P. Wasilewski 3360
159 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 3150
160 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 3100
161 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 3040
162 M. Przączak 2800
163 G. Sęczek 2720
164 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 2720
165 A. Maślanka 2720
166 V. Pospíšil 2700
167 E. i R. Urbańscy 2700
168 Moravol, s.r.o. 2700
169 S. Plavac i M. Łojek 2500
170 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 2450
171 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
172 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
173 A. Škrášková 2300
174 U. i W. J. Engel 2280
175 G. Kogut 2180
176 J. Votava 2100
177 Z. Keclik 2100
178 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 2020
179 M. Kosicki i P. Nojszewski 1920
180 M. Thiry 1830
181 L. Komárek 1800
182 M. Gołębiowska i M. Łojek 1800
183 E. i L. Kasprowicz 1800
184 Ekofarma Rybár 1800
185 M. Sijka 1760
186 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1750
187 M. Kryszyłowicz 1680
188 SK Krasne i M. Janikowski 1590
189 SK Moszna i M. Łojek 1500
190 R. Mamajek 1410
191 M. Rogowska 1400
192 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 1400
193 M. Kosicki 1360
194 A. Urbanowski 1360
195 M. Kosicki i L. Staniszewski 1360
196 P. Głowacki 1250
197 T. Nowakowski i M. Salamon 1220
198 J. Rejman 1220
199 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
200 MB Arabians Sp. z o.o. 1160
201 B. Zuzek 1160
202 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 1070
203 My First Racehorse Ltd 1050
204 Y. Baizharkinov 1050
205 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
206 J. Ryżkowski i D. Zalewski 960
207 SK Iwno i K. Rogowski 900
208 MK M. Kaszubowski 900
209 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 800
210 P. Kašný 700
211 Volteo Horse Service 700
212 T. Rybicki 700
213 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 700
214 G. Łątka 690
215 G. Dudek 680
216 SK Michałów i B. Głowacki 680
217 R. Z. Zieliński 680
218 P. Pirzecki i N. Hendzel 610
219 T. Czerwiński 610
220 D. Such 610
221 Roman Mamajek i J. Gurbiel 610
222 S. Chrząstowski 600
223 M. Łojek i M. Zawada 580
224 J. Sawicki 500
225 Ch. Schriever 350
226 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 350
227 R. Zieliński, C. Pogonowski, A. Walicki 350
228 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 350
229 Stebel Sp. z o.o. 340
230 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 290
231 A. Iżewska 240
232 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
233 R. Szpar 240
234 M. Mełnicki 240
235 K. Litwiniak 0
236 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 0
237 SK Krasne i Niespodzianka 0
238 P. Drutowski 0
239 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 0
240 Uni-Res Sp. z o.o. 0
241 Staj Ždarsky 0
242 E. Wołoszyn 0
243 J. Domańska 0
244 A. Lange 0
245 SK Krasne 0
246 M. Kosicki i E. Grotkowska 0
247 P. Talarek 0
248 A. Milanov 0
249 R. Benš 0
250 MM Invest i Maria Bober 0
251 T. Pastuszka i Y. Hamad 0
252 P. i J. Łucki 0
253 R. Połeć i G. Płociński 0
254 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
255 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
256 M. Filipowska 0
257 A. Frątczak i K. Zawiliński 0
258 W. Pawlak 0
259 B. Dolniak – Regen Medicine 0
260 S. i M. Dupliccy 0
261 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
262 R. Czernik 0
263 K. Stoch 0
3557400

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 10-07-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 D. Jaskólski 159100
2 SK Janów Podlaski 124460
3 UAB Žirgo Startas 124230
4 Plavac Sp. z o.o. 116660
5 Polska AKF Sp. z o.o. 116260
6 G., R. i K. Gorczyca 96040
7 M. Gromala i K. Kozłowska 95190
8 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 87520
9 Wrbna Racing 86600
10 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 78600
11 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 60000
12 A. Łabędzki 56340
13 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 53600
14 Z. Górski i K. Mirpuri 52400
15 Z. Górski 48460
16 M. Metza-Jodłowska 44240
17 Estel Studio Sp. z o. o. 42900
18 B. Olkowska 41400
19 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 38400
20 V. Timoshenko 38300
21 M. Borkowski 38130
22 O. Braz i T. Pastuszka 35850
23 A. Wyrzyk 32700
24 A. Omen 32500
25 SK Michałów 32000
26 J. Precliková 32000
27 V. Vocetka 31400
28 Elektrizace Železnic Praha a.s. 31200
29 M. Krzyśków i K. Brygier 29680
30 P. Krakowiak 29160
31 D. Turkowska 28810
32 K. Rogowski 27720
33 J. i J. Zalewscy 27400
34 T. Sieradzki 26920
35 Abbas Akbar Al Mulla 25800
36 N. Kosiński 24600
37 W. Sikorski i R. Świątek 24000
38 SK Iwno i Niespodzianka 23950
39 K. Goździalski 23860
40 Nessa Arabians Sp. z o.o. 23360
41 A. Marczak 23290
42 R. Piwko 22900
43 R. Urbański i K. Rogowski 22360
44 M. Dziedzic i M. Boruta 21500
45 D. Zalewski 21160
46 O. Bottura 20380
47 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 20000
48 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 19260
49 K. Mirpuri 18800
50 SK Jaroszówka 18050
51 T. i K. Dębowscy 18040
52 Z. Zahariev 17720
53 M. Szpar 17700
54 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17650
55 PKZ GmbH 17400
56 D. Mioduszewski 17150
57 W. Krzemiński 16800
58 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 16700
59 N. Magomedov 16700
60 SK Michałów i E. Zahariev 16410
61 A. Biedrzycki – AB GLASS 16320
62 K. i M. Wolanin i M. Kozak 16000
63 SK Michałów i M. Łojek 15980
64 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 15750
65 Millennium Stud Sp. z o.o. 15450
66 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 14840
67 Alfred F. Laskowski 14390
68 Futurenet Inc 14300
69 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 13950
70 A. Kovćin 13800
71 M. Kobus i A. Wyrzyk 13750
72 R. Płatek 13640
73 B. Białowąs 13000
74 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 12950
75 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 12800
76 C. J. Gołaszewski 12320
77 R. Sumiła 12240
78 M. Stanisławska 12200
79 SK Iwno 12100
80 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 11900
81 S. Mladenovic 11770
82 M. Biały 11500
83 E. Porębna 11260
84 W. Kryszyłowicz 10980
85 K. Falba 10920
86 M. i H. Kopel 10820
87 E. Lasota 10640
88 A., M. i P. Laskowscy 10520
89 K. Łukasiewicz 10400
90 M. Trela 10370
91 T. Pastuszka 10340
92 P. Urbańska 10100
93 J. Ryżkowski 10080
94 S. Weresiński i M. Lichocińska 10050
95 Loko trans s.r.o. 10000
96 J. Klimczak 9900
97 K. Zatloukal 9900
98 J., D., W. i Ż. Sito 9900
99 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 9800
100 A. Trela 9600
101 K. i M. Mazur 9450
102 Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
103 F. Dill 9000
104 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 9000
105 Č. Olehla 8800
106 Günay Equestrian Invest GmbH 8660
107 D. Mitrovic 8540
108 K. Dynarowska 8540
109 P. Szmigiel 8400
110 M. Zawada 8200
111 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 8200
112 I. Wójcik, A. Zielińska 7880
113 J. Głowacki 7860
114 R. Ask 7760
115 K. Miondlikowski 7700
116 Ł. Such i I. Władysiak 7470
117 J. Velechovská 7300
118 T., E. i J. Rucińscy 7210
119 W. Raszyńska i K. Szymański 7200
120 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 7100
121 Crows s.r.o. 7060
122 I., D. i M. Jaskólscy 7000
123 SK Iwno i M. Łojek 7000
124 K. Urbańczyk 6960
125 P. Falzmann 6900
126 A. Wójtowicz 6800
127 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 6700
128 J. Traka 6600
129 K. Bukład 6580
130 J. Nesteruk i K. Kamińska 6360
131 T. Nowak 6240
132 J. Rubiś i A. Pałczyńska 6100
133 M. i M. Wnorowscy 6000
134 K. Zakolski 5960
135 SK Iwno i E. Zahariev 5940
136 W. Guz 5700
137 B. i M. Pokrywka 5670
138 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 5600
139 M. Gołębiowska 5500
140 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 5400
141 R. Świątek 5060
142 Evidencia Dokumentation HB 5000
143 SK Moszna i M. Janikowski 5000
144 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 4750
145 A. Borkowski 4270
146 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 4200
147 Barjas M MS Alajmi 4080
148 C. Albrecht 4000
149 Niespodzianka 3880
150 L. Błaszczyk 3880
151 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 3600
152 K. Maryniak 3430
153 P. Wasilewski 3360
154 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 3150
155 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 3100
156 M. Przączak 2800
157 G. Kozak 2800
158 K. Zawiliński 2730
159 G. Sęczek 2720
160 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 2720
161 A. Maślanka 2720
162 V. Pospíšil 2700
163 Moravol, s.r.o. 2700
164 E. i R. Urbańscy 2700
165 S. Plavac i M. Łojek 2500
166 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 2450
167 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
168 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
169 A. Škrášková 2300
170 U. i W. J. Engel 2280
171 Z. Keclik 2100
172 J. Votava 2100
173 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 2020
174 M. Kosicki i P. Nojszewski 1920
175 Ch. Ruiz-Fouquet 1920
176 G. Kogut 1830
177 M. Thiry 1830
178 E. i L. Kasprowicz 1800
179 M. Gołębiowska i M. Łojek 1800
180 L. Komárek 1800
181 Ekofarma Rybár 1800
182 M. Sijka 1760
183 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1750
184 SK Krasne i M. Janikowski 1590
185 SK Moszna i M. Łojek 1500
186 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 1440
187 R. Mamajek 1410
188 M. Rogowska 1400
189 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 1400
190 M. Kosicki i L. Staniszewski 1360
191 W. Esch 1360
192 M. Kosicki 1360
193 P. Głowacki 1250
194 J. Rejman 1220
195 T. Nowakowski i M. Salamon 1220
196 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
197 MB Arabians Sp. z o.o. 1160
198 B. Zuzek 1160
199 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 1070
200 Y. Baizharkinov 1050
201 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
202 My First Racehorse Ltd 1050
203 M. Kryszyłowicz 1000
204 J. Ryżkowski i D. Zalewski 960
205 SK Iwno i K. Rogowski 900
206 MK M. Kaszubowski 900
207 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 800
208 Volteo Horse Service 700
209 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 700
210 P. Kašný 700
211 T. Rybicki 700
212 G. Łątka 690
213 SK Michałów i B. Głowacki 680
214 R. Ptach 680
215 G. Dudek 680
216 P. Pirzecki i N. Hendzel 610
217 D. Such 610
218 Roman Mamajek i J. Gurbiel 610
219 T. Czerwiński 610
220 M. Łojek i M. Zawada 580
221 J. Sawicki 500
222 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 350
223 R. Zieliński, C. Pogonowski, A. Walicki 350
224 Ch. Schriever 350
225 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 350
226 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 290
227 R. Szpar 240
228 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
229 M. Mełnicki 240
230 A. Iżewska 240
231 Uni-Res Sp. z o.o. 0
232 K. Stoch 0
233 J. Domańska 0
234 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
235 M. Filipowska 0
236 A. Urbanowski 0
237 B. Dolniak – Regen Medicine 0
238 MM Invest i Maria Bober 0
239 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
240 W. Pawlak 0
241 E. Wołoszyn 0
242 R. Połeć i G. Płociński 0
243 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 0
244 S. i M. Dupliccy 0
245 SK Krasne i Niespodzianka 0
246 Stebel Sp. z o.o. 0
247 K. Litwiniak 0
248 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 0
249 P. i J. Łucki 0
250 P. Talarek 0
251 A. Frątczak i K. Zawiliński 0
252 R. Czernik 0
253 Staj Ždarsky 0
254 SK Krasne 0
255 M. Kosicki i E. Grotkowska 0
256 P. Drutowski 0
257 A. Milanov 0
258 T. Pastuszka i Y. Hamad 0
259 R. Z. Zieliński 0
260 A. Lange 0
261 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
262 R. Benš 0
3462550

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej