Kategoria: Właściciele według wygranych

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 15-10-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 376770
2 Polska AKF Sp. z o.o. 331600
3 SK Janów Podlaski 309215
4 Plavac Sp. z o.o. 238675
5 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 210140
6 K. Zatloukal 201000
7 E. Lasota 191600
8 K. Kozłowska 189240
9 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 172250
10 G., R. i K. Gorczyca 171090
11 R. Płatek 161780
12 Z. Górski 161250
13 Günay Equestrian Invest GmbH 155310
14 AMP Invest Sp. z o.o. 149165
15 PPH Falba 114300
16 Millennium Stud Sp. z o.o. 110180
17 Elektrizace Železnic Praha a.s. 96200
18 T. Sieradzki 94810
19 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 91700
20 Volteo Horse Service 91665
21 Estel Studio Sp. z o. o. 88750
22 UAB Žirgo Startas 86820
23 A. Łabędzki 86080
24 K. i M. Wolanin 85100
25 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
26 Z. Zahariev 84530
27 Tersk Stud 81900
28 M. Gromala i K. Kozłowska 81760
29 T. Ruciński 76850
30 C. J. Gołaszewski 71890
31 N. Szelągowska 71660
32 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 66250
33 J. Nesteruk i K. Kamińska 62000
34 J. Szweycer i M. Janikowski 61540
35 Z. Górski i K. Mirpuri 61500
36 Nessa Arabians Sp. z o.o. 61395
37 Y. Baizharkinov 60475
38 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 51500
39 A. Omen 48415
40 W. Kryszyłowicz 47890
41 T. i K. Dębowscy 46650
42 SK Iwno i K. Rogowski 46630
43 Č. Olehla 46000
44 R. Z. Zieliński 44880
45 S.A.R.L. Mezagri 43570
46 R. Piwko 43560
47 SK Moszna i M. Łojek 41600
48 SK Moszna i M. Janikowski 41000
49 W. Krzemiński 40960
50 Lutetia Arabians S.A.R.L. 39910
51 SK Iwno 39580
52 S. Mladenovic 38380
53 K. Rogowski 38240
54 Wrbna Racing 37350
55 D. Turkowska 36900
56 K. Bolbro Agerholm 34330
57 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 33800
58 P. Talarek 33520
59 D. Jaskólski 33510
60 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 33220
61 T. Sobierajski 33000
62 M. Krzyśków i K. Brygier 31550
63 B. Olkowska 30700
64 Westminster Race Horse GmbH 30310
65 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 30130
66 Barjas M MS Alajmi 30050
67 V. Vocetka 29800
68 R. Sumiła 29650
69 K. Mirpuri i K. Kozłowska 29000
70 BCU Trading LLC 28900
71 D. i R. Kędziora 28800
72 E. i L. Kasprowicz 28780
73 P. Wasilewski 28130
74 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 28040
75 J. Soska 28030
76 A. Kovćin 27980
77 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 27430
78 J. Ryżkowski 27140
79 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
80 M. i B. Thiry 26690
81 J. Głowacki 26355
82 M. Chowańska i P. Urbańska 26050
83 S. Johnstone 25800
84 E. Porębna 25760
85 SK Michałów i E. Zahariev 24875
86 Niespodzianka 23960
87 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 23900
88 K. Miondlikowski i B. Inda 23750
89 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 23550
90 M. Kryszyłowicz 23410
91 R. Ask 23200
92 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 23120
93 Y. Hamad 23100
94 B. Białowąs 23000
95 A. i T. Molscy 22680
96 K. Mirpuri 22400
97 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 22100
98 A. Borkowski 21930
99 K. i M. Mazur 21700
100 A. Wójtowicz 21640
101 P. Frejlich 21190
102 E. i R. Urbańscy 21010
103 BMS Group S. Pegza 21000
104 P. Szmigiel 20850
105 A., M. i P. Laskowscy 20600
106 SK Michałów 20450
107 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 20350
108 Volteo Horse Service, K. Miondlikowski i Z. Król 20000
109 K. i M. Mazur i B. Olkowska 19800
110 O. Braz 19550
111 K. Falba 18700
112 Euro-Sport Management 18620
113 Charvat Group, s.r.o. 18600
114 M. Rogowska 18550
115 E. Borroni 18000
116 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 17280
117 T. Pastuszka 17250
118 K. Kozłowski 16900
119 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 16550
120 A. Skrzypczak i P. Talarek 16520
121 N. Magomedov 16350
122 Fazheli Farhang 16300
123 M. Falzmann 16230
124 A. Steinhart i K. Urbańczyk 15860
125 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 15850
126 SK Iwno i Niespodzianka 15650
127 A. Kacprzyk 15400
128 M. Surtel i Niespodzianka 14840
129 Volteo Horse Service i M. Janikowski 14800
130 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 14700
131 M. i M. Wnorowscy 14080
132 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 14020
133 K. Dynarowska 14000
134 TOK Capital Sp. z o. o. 13800
135 S. Plavac i M. Łojek 13800
136 R. Urbański i K. Rogowski 13780
137 B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 13770
138 I., D. i M. Jaskólscy 13660
139 Álmodó Tanácsadó Kft. 13200
140 T. Nowak 12740
141 R. Szpar 12715
142 A. Trela 12690
143 G. Sęczek 12580
144 K. Wolanin i M. Błaszczak 12570
145 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 12440
146 D. Milinkovic 12110
147 Sharif Alireza 12000
148 Ch. Zschache 12000
149 Syndikát hvězda-Olehla 12000
150 P. Siuta 12000
151 D. Mitrovic 11710
152 Dozbud 2 Sp. z o.o. 11700
153 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 11500
154 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 11470
155 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 11440
156 SK Prudnik 11300
157 I. Porkátová 11000
158 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 10860
159 Volteo Horse Service i K. Miondlikowski 10800
160 SK Moszna i M. Gołębiowska 10800
161 TRIOS s.r.o. 10500
162 D. Kübbeler 10360
163 B. Dörflinger 10340
164 M. Borkowski 10290
165 M. i I. Malinowscy 10110
166 V. Pospíšil 10000
167 Vasury Kolesa 10000
168 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 9490
169 A. Zhussupova 9400
170 B. Ćwik 9285
171 M. Przączak 9200
172 V. Timoshenko 9150
173 K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 9000
174 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 9000
175 A. Kacprzyk i J. P. Zienkiewicz 8800
176 M. Filipowska 8550
177 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 8330
178 Ch. Ruiz-Fouquet 8320
179 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 8250
180 P. Falzmann 8200
181 A. Polednia 8190
182 M. Kosicki i E. Grotkowska 8160
183 Ł. Such i I. Władysiak 8120
184 Stuff of Legend Ltd 8050
185 W. i I. Szebysty 8020
186 J. i J. Zalewscy i S. Staub 8000
187 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 8000
188 L. Błaszczyk 7980
189 R. Mamajek 7930
190 M. Biały 7900
191 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 7800
192 N. Kosiński 7700
193 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 7530
194 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 7400
195 Univerpol Sp. z o.o. 6970
196 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 6800
197 D. Kwiatkowski 6800
198 P. Urbańska 6775
199 D. Wrzosek 6700
200 Ch. Schriever 6400
201 M. Łojcha 6300
202 M. Gołębiowska i M. Łojek 6300
203 A. Kozak i A. Wyrzyk 6300
204 G. Kogut 6020
205 A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 6000
206 B. Dąbrowski 6000
207 B. i M. Pokrywka 5730
208 W. Esch 5700
209 M. Gołębiowska 5675
210 Crows s.r.o. 5400
211 K. Záhora 5400
212 Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 5400
213 K. Vocetka 5400
214 L. Ćmok i T. Ruciński 5400
215 Galopp & FRIENDS s.r.o. 5400
216 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 5300
217 R. Ptach 5050
218 A. Pyzara-Ratajczak 5000
219 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 4950
220 Ł. Siwek 4800
221 P. Głowacki 4760
222 K. Zakolski 4760
223 R. Świątek 4700
224 K. Bukład 4680
225 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 4600
226 W. Raszyńska i K. Szymański 4550
227 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Kacprzyk, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 4520
228 A. Dziuba 4500
229 K. Urbańczyk 4500
230 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 4140
231 SK Michałów i B. Głowacki 4080
232 Uni-Res Sp. z o.o. 4080
233 M. Meller i B. Giedyk 3800
234 H. Poledníková 3720
235 SK Moszna 3660
236 F. Wołoszyn 3610
237 D. Mioduszewski 3600
238 S. Penner 3400
239 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 3400
240 P. Karlik 3200
241 Cardboard s.r.o. 3200
242 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 3200
243 Turf Fun Club 3200
244 M. Kosicki i M. Kurach 3060
245 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
246 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 3000
247 M. Surtel 3000
248 I. K. Art s.r.o. 3000
249 E. Krakowiak i P. Wróblewski 2800
250 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 2720
251 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
252 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
253 E. Krakowiak 2500
254 Z. Król, F. Krupa i M. Metza-Jodłowska 2450
255 J. i J. Zalewscy 2440
256 SK Krasne 2400
257 M. Stanisławska 2400
258 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 2250
259 AB Glass PHP A. Biedrzycki 2150
260 Abbas Akbar Al Mulla 2000
261 Evidencia Dokumentation HB 2000
262 SK Michałów i M. Łojek 2000
263 My First Racehorse Ltd i K. Kamińska 1800
264 Alfred F. Laskowski 1750
265 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1700
266 MB Arabians Sp. z o.o. 1700
267 K. Litwiniak 1690
268 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1650
269 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
270 J. i T. Ozdoba, R. Zieliński i W. Saniewski 1600
271 M. Sijka 1540
272 F. Dill 1500
273 H. Granda, M. Czech, M. Maj, D. Soska i Ł. Bobak 1450
274 P. Antenet 1360
275 K. Zawiliński 1290
276 G. Kozak 1200
277 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 1050
278 D. Ostatek 1000
279 T. Sieradzki i G. Pieczuro 1000
280 E. Nieslaniková 1000
281 M. Metza-Jodłowska 1000
282 P. Šenigla 1000
283 A. Osieleniec 1000
284 B. Zuzek 980
285 J. Szweycer 950
286 M. Biały i M. Kobus 950
287 Z. Górski i K. Urbańczyk 930
288 K. Kozłowska i Mariusz Konarski 900
289 M. Dziedzic 900
290 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
291 P. Drutowski 800
292 O. Sutkiewicz 700
293 M. Łaniewska 700
294 A. Iżewska 500
295 T. Rybicki i S. Wiśniewska 500
296 Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 450
297 M. Janikowski i K. Mirpuri 450
298 Monika Wyrzyk 350
299 G., R. i K. Gorczyca i K. Urbańczyk 340
300 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
301 A. Wyrzyk 340
302 P. i J. Łucki 300
303 A. Gajos-Łątka 300
304 A. Dziuba i M. Przączak 300
305 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
306 A. Majchrzak 250
307 W. Szydełko 250
308 SK Jaroszówka 0
309 M. Janikowski i Z. Makowski 0
310 K. Micuła 0
311 W. Maciejewska 0
312 K. Rogowski i D. Sztanka 0
313 M. Sopański 0
314 M. Stoklásková 0
315 M. Hamburger, R. Świątek 0
316 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
317 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
318 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 0
319 P. Pirzecki i N. Hendzel 0
320 inż. Jaroslav Vaňa 0
321 K. Mirpuri i W. Żmiejko 0
322 A. i J. Mika 0
323 M. A. Rybaczyk 0
324 Investstar – M. Sola 0
325 I. Korczak 0
326 W. Guz 0
327 M. Kosicki i S. Bujarski 0
328 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 0
329 P., M. i J. Tomaszek 0
330 Stebel Sp. z o.o. 0
331 M. Sarsour i F. Abu Mdegem 0
332 J., D., W. i Ż. Sito 0
333 O. Braz i T. Pastuszka 0
334 SK Kamionna – G. Dudek 0
335 M. Kosicki i M. Kalata 0
336 G. Kogut i G. Pawlus 0
337 S. Pircher 0
338 Cofund – J. Jaskólska 0
339 PT Team & Kaločová 0
340 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
341 J. Precliková 0
342 J. Domańska 0
343 K. Stoch 0
344 K. Miondlikowski 0
345 My First Racehorse Ltd 0
346 Loko trans s.r.o. 0
347 inż. M. Ševčík 0
348 G. Łątka 0
349 K. Urbańczyk, K. Domżała i G. Grudziąż 0
8428475

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 08-10-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 376770
2 Polska AKF Sp. z o.o. 335350
3 SK Janów Podlaski 294245
4 Plavac Sp. z o.o. 225825
5 K. Zatloukal 201000
6 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 193540
7 E. Lasota 191600
8 K. Kozłowska 189240
9 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 171350
10 G., R. i K. Gorczyca 167690
11 R. Płatek 159780
12 Z. Górski 156000
13 Günay Equestrian Invest GmbH 155310
14 AMP Invest Sp. z o.o. 132815
15 PPH Falba 114300
16 Millennium Stud Sp. z o.o. 108080
17 Elektrizace Železnic Praha a.s. 96200
18 T. Sieradzki 92370
19 Volteo Horse Service 91665
20 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 91000
21 Estel Studio Sp. z o. o. 88750
22 A. Łabędzki 86080
23 K. i M. Wolanin 85100
24 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
25 UAB Žirgo Startas 84700
26 Z. Zahariev 84530
27 M. Gromala i K. Kozłowska 81760
28 Tersk Stud 79550
29 T. Ruciński 76850
30 C. J. Gołaszewski 71890
31 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 66250
32 N. Szelągowska 62860
33 J. Nesteruk i K. Kamińska 62000
34 Z. Górski i K. Mirpuri 61500
35 Nessa Arabians Sp. z o.o. 61395
36 Y. Baizharkinov 60125
37 J. Szweycer i M. Janikowski 57300
38 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 51500
39 A. Omen 48415
40 SK Iwno i K. Rogowski 46630
41 Č. Olehla 46000
42 R. Z. Zieliński 44880
43 SK Moszna i M. Janikowski 41000
44 W. Krzemiński 40960
45 W. Kryszyłowicz 39890
46 SK Iwno 39580
47 T. i K. Dębowscy 38950
48 R. Piwko 38910
49 S. Mladenovic 38380
50 Lutetia Arabians S.A.R.L. 38270
51 Wrbna Racing 37350
52 K. Rogowski 36440
53 S.A.R.L. Mezagri 36360
54 SK Moszna i M. Łojek 35600
55 D. Turkowska 34500
56 P. Talarek 33520
57 D. Jaskólski 33510
58 T. Sobierajski 33000
59 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 30130
60 Barjas M MS Alajmi 30050
61 V. Vocetka 29800
62 R. Sumiła 29650
63 K. Mirpuri i K. Kozłowska 29000
64 D. i R. Kędziora 28800
65 E. i L. Kasprowicz 28780
66 P. Wasilewski 28130
67 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 28040
68 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 27430
69 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
70 M. Krzyśków i K. Brygier 26550
71 BCU Trading LLC 26100
72 S. Johnstone 25800
73 J. Ryżkowski 25780
74 E. Porębna 25760
75 M. Chowańska i P. Urbańska 25350
76 A. Kovćin 25180
77 SK Michałów i E. Zahariev 24875
78 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 24800
79 J. Głowacki 24315
80 Niespodzianka 23960
81 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 23900
82 K. Miondlikowski i B. Inda 23300
83 R. Ask 23200
84 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 23140
85 Y. Hamad 23100
86 B. Białowąs 23000
87 M. Kryszyłowicz 22910
88 J. Soska 22780
89 K. Mirpuri 22400
90 Westminster Race Horse GmbH 22050
91 A. Borkowski 21930
92 K. i M. Mazur 21700
93 B. Olkowska 21700
94 A. Wójtowicz 21640
95 P. Frejlich 21190
96 E. i R. Urbańscy 21010
97 BMS Group S. Pegza 21000
98 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 20700
99 M. i B. Thiry 20590
100 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 20120
101 Volteo Horse Service, K. Miondlikowski i Z. Król 20000
102 K. i M. Mazur i B. Olkowska 19800
103 O. Braz 19550
104 A. i T. Molscy 19280
105 K. Falba 18700
106 Euro-Sport Management 18620
107 Charvat Group, s.r.o. 18600
108 M. Rogowska 18550
109 E. Borroni 18000
110 K. Bolbro Agerholm 17330
111 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 17280
112 K. Kozłowski 16900
113 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 16550
114 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 16550
115 A. Skrzypczak i P. Talarek 16520
116 N. Magomedov 16350
117 M. Falzmann 16230
118 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 15850
119 T. Pastuszka 15750
120 SK Iwno i Niespodzianka 15650
121 A. Kacprzyk 15400
122 P. Szmigiel 14850
123 M. Surtel i Niespodzianka 14840
124 Volteo Horse Service i M. Janikowski 14800
125 A., M. i P. Laskowscy 14600
126 M. i M. Wnorowscy 14080
127 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 14020
128 K. Dynarowska 14000
129 TOK Capital Sp. z o. o. 13800
130 S. Plavac i M. Łojek 13800
131 R. Urbański i K. Rogowski 13780
132 I., D. i M. Jaskólscy 13660
133 Fazheli Farhang 13500
134 SK Michałów 13350
135 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 13350
136 B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 13240
137 Álmodó Tanácsadó Kft. 13200
138 A. Steinhart i K. Urbańczyk 13140
139 T. Nowak 12740
140 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 12700
141 A. Trela 12690
142 G. Sęczek 12580
143 K. Wolanin i M. Błaszczak 12570
144 D. Milinkovic 12110
145 P. Siuta 12000
146 Ch. Zschache 12000
147 Syndikát hvězda-Olehla 12000
148 Sharif Alireza 12000
149 R. Szpar 11715
150 D. Mitrovic 11710
151 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 11470
152 I. Porkátová 11000
153 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 10860
154 SK Moszna i M. Gołębiowska 10800
155 Volteo Horse Service i K. Miondlikowski 10800
156 TRIOS s.r.o. 10500
157 B. Dörflinger 10340
158 M. Borkowski 10290
159 M. i I. Malinowscy 10110
160 V. Pospíšil 10000
161 Vasury Kolesa 10000
162 Dozbud 2 Sp. z o.o. 9900
163 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 9490
164 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 9440
165 A. Zhussupova 9400
166 SK Prudnik 9300
167 B. Ćwik 9285
168 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 9240
169 M. Przączak 9200
170 A. Kacprzyk i J. P. Zienkiewicz 8800
171 M. Filipowska 8550
172 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 8330
173 Ch. Ruiz-Fouquet 8320
174 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 8250
175 P. Falzmann 8200
176 A. Polednia 8190
177 M. Kosicki i E. Grotkowska 8160
178 Ł. Such i I. Władysiak 8120
179 Stuff of Legend Ltd 8050
180 W. i I. Szebysty 8020
181 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 8000
182 J. i J. Zalewscy i S. Staub 8000
183 R. Mamajek 7930
184 N. Kosiński 7700
185 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 7530
186 L. Błaszczyk 7480
187 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 7400
188 Univerpol Sp. z o.o. 6970
189 D. Kwiatkowski 6800
190 P. Urbańska 6775
191 M. Biały 6700
192 D. Wrzosek 6700
193 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 6500
194 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 6400
195 M. Łojcha 6300
196 A. Kozak i A. Wyrzyk 6300
197 Ch. Schriever 6100
198 A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 6000
199 M. Gołębiowska i M. Łojek 5950
200 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 5900
201 B. i M. Pokrywka 5730
202 W. Esch 5700
203 V. Timoshenko 5550
204 B. Dąbrowski 5500
205 G. Kogut 5410
206 K. Vocetka 5400
207 Crows s.r.o. 5400
208 K. Záhora 5400
209 Galopp & FRIENDS s.r.o. 5400
210 D. Kübbeler 5360
211 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 5300
212 R. Ptach 5050
213 A. Pyzara-Ratajczak 5000
214 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 4950
215 P. Głowacki 4760
216 K. Zakolski 4760
217 R. Świątek 4700
218 K. Bukład 4680
219 M. Gołębiowska 4675
220 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 4600
221 W. Raszyńska i K. Szymański 4550
222 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Kacprzyk, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 4520
223 A. Dziuba 4500
224 K. Urbańczyk 4500
225 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 4140
226 Uni-Res Sp. z o.o. 4080
227 L. Ćmok i T. Ruciński 4000
228 M. Meller i B. Giedyk 3800
229 H. Poledníková 3720
230 SK Moszna 3660
231 D. Mioduszewski 3600
232 SK Michałów i B. Głowacki 3400
233 Cardboard s.r.o. 3200
234 P. Karlik 3200
235 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 3200
236 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
237 M. Kosicki i M. Kurach 3060
238 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 3000
239 I. K. Art s.r.o. 3000
240 E. Krakowiak i P. Wróblewski 2800
241 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 2720
242 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
243 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
244 E. Krakowiak 2500
245 Z. Król, F. Krupa i M. Metza-Jodłowska 2450
246 J. i J. Zalewscy 2440
247 M. Surtel 2400
248 SK Krasne 2400
249 Ł. Siwek 2400
250 M. Stanisławska 2400
251 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 2250
252 AB Glass PHP A. Biedrzycki 2150
253 F. Wołoszyn 2110
254 Evidencia Dokumentation HB 2000
255 SK Michałów i M. Łojek 2000
256 Abbas Akbar Al Mulla 2000
257 My First Racehorse Ltd i K. Kamińska 1800
258 Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 1800
259 Alfred F. Laskowski 1750
260 MB Arabians Sp. z o.o. 1700
261 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1700
262 K. Litwiniak 1690
263 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1650
264 J. i T. Ozdoba, R. Zieliński i W. Saniewski 1600
265 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
266 M. Sijka 1540
267 H. Granda, M. Czech, M. Maj, D. Soska i Ł. Bobak 1450
268 P. Antenet 1360
269 K. Zawiliński 1290
270 G. Kozak 1200
271 A. Osieleniec 1000
272 M. Metza-Jodłowska 1000
273 T. Sieradzki i G. Pieczuro 1000
274 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 1000
275 E. Nieslaniková 1000
276 F. Dill 1000
277 P. Šenigla 1000
278 B. Zuzek 980
279 J. Szweycer 950
280 M. Biały i M. Kobus 950
281 Z. Górski i K. Urbańczyk 930
282 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
283 Turf Fun Club 800
284 O. Sutkiewicz 700
285 M. Łaniewska 700
286 S. Penner 600
287 T. Rybicki i S. Wiśniewska 500
288 A. Iżewska 500
289 Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 450
290 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
291 Monika Wyrzyk 350
292 A. Wyrzyk 340
293 G., R. i K. Gorczyca i K. Urbańczyk 340
294 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
295 A. Dziuba i M. Przączak 300
296 P. i J. Łucki 300
297 A. Gajos-Łątka 300
298 A. Majchrzak 250
299 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
300 W. Szydełko 250
301 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
302 G. Kogut i G. Pawlus 0
303 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 0
304 PT Team & Kaločová 0
305 W. Guz 0
306 SK Kamionna – G. Dudek 0
307 O. Braz i T. Pastuszka 0
308 M. A. Rybaczyk 0
309 P. Drutowski 0
310 D. Ostatek 0
311 inż. Jaroslav Vaňa 0
312 K. Miondlikowski 0
313 My First Racehorse Ltd 0
314 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
315 M. Stoklásková 0
316 inż. M. Ševčík 0
317 SK Jaroszówka 0
318 K. Micuła 0
319 A. i J. Mika 0
320 M. Sopański 0
321 G. Łątka 0
322 Loko trans s.r.o. 0
323 K. Mirpuri i W. Żmiejko 0
324 K. Kozłowska i Mariusz Konarski 0
325 K. Stoch 0
326 J. Domańska 0
327 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 0
328 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
329 M. Sarsour i F. Abu Mdegem 0
330 M. Hamburger, R. Świątek 0
331 M. Kosicki i M. Kalata 0
332 S. Pircher 0
333 Cofund – J. Jaskólska 0
334 J. Precliková 0
335 K. Rogowski i D. Sztanka 0
336 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 0
337 P. Pirzecki i N. Hendzel 0
338 J., D., W. i Ż. Sito 0
339 K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 0
340 Stebel Sp. z o.o. 0
341 P., M. i J. Tomaszek 0
342 K. Urbańczyk, K. Domżała i G. Grudziąż 0
343 M. Kosicki i S. Bujarski 0
344 I. Korczak 0
345 W. Maciejewska 0
346 Investstar – M. Sola 0
8095325

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 01-10-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 376770
2 Polska AKF Sp. z o.o. 323270
3 SK Janów Podlaski 285045
4 Plavac Sp. z o.o. 207325
5 K. Zatloukal 201000
6 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 190300
7 K. Kozłowska 189240
8 E. Lasota 185600
9 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 171350
10 G., R. i K. Gorczyca 166290
11 R. Płatek 159780
12 Günay Equestrian Invest GmbH 155310
13 Z. Górski 137280
14 AMP Invest Sp. z o.o. 125215
15 PPH Falba 114300
16 Millennium Stud Sp. z o.o. 100980
17 Elektrizace Železnic Praha a.s. 96200
18 T. Sieradzki 92370
19 Volteo Horse Service 91665
20 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 91000
21 K. i M. Wolanin 85100
22 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
23 UAB Žirgo Startas 84700
24 Z. Zahariev 84530
25 Estel Studio Sp. z o. o. 80750
26 A. Łabędzki 79580
27 Tersk Stud 79550
28 T. Ruciński 71850
29 C. J. Gołaszewski 67090
30 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 66250
31 N. Szelągowska 62860
32 J. Nesteruk i K. Kamińska 62000
33 Z. Górski i K. Mirpuri 61500
34 Y. Baizharkinov 60125
35 J. Szweycer i M. Janikowski 57300
36 M. Gromala i K. Kozłowska 56040
37 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 51500
38 A. Omen 48415
39 Č. Olehla 46000
40 R. Z. Zieliński 44880
41 SK Iwno i K. Rogowski 44630
42 W. Kryszyłowicz 39890
43 SK Moszna i M. Janikowski 39600
44 SK Iwno 39580
45 R. Piwko 38910
46 Lutetia Arabians S.A.R.L. 38270
47 S. Mladenovic 37380
48 Wrbna Racing 37350
49 T. i K. Dębowscy 36950
50 Nessa Arabians Sp. z o.o. 36895
51 K. Rogowski 36440
52 SK Moszna i M. Łojek 35250
53 D. Turkowska 34500
54 P. Talarek 33520
55 D. Jaskólski 33510
56 S.A.R.L. Mezagri 33080
57 T. Sobierajski 33000
58 W. Krzemiński 31430
59 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 30130
60 V. Vocetka 29800
61 D. i R. Kędziora 28800
62 Barjas M MS Alajmi 28490
63 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 28040
64 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 27430
65 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
66 P. Wasilewski 26770
67 BCU Trading LLC 26100
68 S. Johnstone 25800
69 E. Porębna 25760
70 J. Ryżkowski 25565
71 M. Krzyśków i K. Brygier 25490
72 M. Chowańska i P. Urbańska 25350
73 A. Kovćin 25180
74 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 24800
75 R. Sumiła 24570
76 E. i L. Kasprowicz 24540
77 J. Głowacki 24315
78 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 23900
79 K. Miondlikowski i B. Inda 23300
80 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 23140
81 Y. Hamad 23100
82 B. Białowąs 23000
83 M. Kryszyłowicz 22910
84 J. Soska 22780
85 K. Mirpuri 22400
86 SK Michałów i E. Zahariev 22155
87 A. Borkowski 21930
88 B. Olkowska 21700
89 Niespodzianka 21240
90 E. i R. Urbańscy 21010
91 BMS Group S. Pegza 21000
92 A. Wójtowicz 20960
93 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 20120
94 Volteo Horse Service, K. Miondlikowski i Z. Król 20000
95 K. i M. Mazur i B. Olkowska 19800
96 A. i T. Molscy 19280
97 M. i B. Thiry 19230
98 P. Frejlich 18990
99 K. i M. Mazur 18900
100 K. Falba 18700
101 Euro-Sport Management 18620
102 Charvat Group, s.r.o. 18600
103 M. Rogowska 18550
104 Westminster Race Horse GmbH 18450
105 E. Borroni 18000
106 K. Bolbro Agerholm 17330
107 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 17280
108 K. Kozłowski 16900
109 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 16550
110 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 15850
111 T. Pastuszka 15750
112 N. Magomedov 15650
113 M. Falzmann 15530
114 R. Ask 15400
115 SK Iwno i Niespodzianka 15050
116 P. Szmigiel 14850
117 M. Surtel i Niespodzianka 14840
118 Volteo Horse Service i M. Janikowski 14800
119 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 14750
120 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 14700
121 A., M. i P. Laskowscy 14600
122 A. Skrzypczak i P. Talarek 14400
123 M. i M. Wnorowscy 14080
124 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 14020
125 K. Dynarowska 14000
126 TOK Capital Sp. z o. o. 13800
127 I., D. i M. Jaskólscy 13660
128 Fazheli Farhang 13500
129 R. Urbański i K. Rogowski 13480
130 SK Michałów 13350
131 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 13350
132 B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 13240
133 Álmodó Tanácsadó Kft. 13200
134 A. Steinhart i K. Urbańczyk 13140
135 A. Kacprzyk 13000
136 T. Nowak 12740
137 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 12700
138 S. Plavac i M. Łojek 12600
139 K. Wolanin i M. Błaszczak 12570
140 A. Trela 12300
141 G. Sęczek 12240
142 D. Milinkovic 12110
143 Syndikát hvězda-Olehla 12000
144 Ch. Zschache 12000
145 Sharif Alireza 12000
146 P. Siuta 12000
147 R. Szpar 11715
148 D. Mitrovic 11710
149 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 11470
150 I. Porkátová 11000
151 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 10860
152 Volteo Horse Service i K. Miondlikowski 10800
153 SK Moszna i M. Gołębiowska 10800
154 TRIOS s.r.o. 10500
155 M. Borkowski 10290
156 M. i I. Malinowscy 10110
157 Vasury Kolesa 10000
158 V. Pospíšil 10000
159 Dozbud 2 Sp. z o.o. 9900
160 B. Dörflinger 9520
161 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 9440
162 A. Zhussupova 9400
163 SK Prudnik 9300
164 B. Ćwik 9285
165 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 9240
166 M. Przączak 9200
167 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 9140
168 K. Mirpuri i K. Kozłowska 9000
169 A. Kacprzyk i J. P. Zienkiewicz 8800
170 M. Filipowska 8550
171 Ch. Ruiz-Fouquet 8320
172 P. Falzmann 8200
173 A. Polednia 8190
174 M. Kosicki i E. Grotkowska 8160
175 Stuff of Legend Ltd 8050
176 W. i I. Szebysty 8020
177 J. i J. Zalewscy i S. Staub 8000
178 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 8000
179 R. Mamajek 7930
180 N. Kosiński 7700
181 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 7650
182 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 7400
183 O. Braz 7050
184 Univerpol Sp. z o.o. 6970
185 D. Kwiatkowski 6800
186 P. Urbańska 6775
187 M. Biały 6700
188 D. Wrzosek 6700
189 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 6500
190 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 6400
191 M. Łojcha 6300
192 A. Kozak i A. Wyrzyk 6300
193 Ł. Such i I. Władysiak 6120
194 Ch. Schriever 6100
195 M. Gołębiowska i M. Łojek 5950
196 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 5900
197 W. Esch 5700
198 V. Timoshenko 5550
199 B. Dąbrowski 5500
200 L. Błaszczyk 5480
201 G. Kogut 5410
202 K. Záhora 5400
203 Galopp & FRIENDS s.r.o. 5400
204 Crows s.r.o. 5400
205 K. Vocetka 5400
206 D. Kübbeler 5360
207 B. i M. Pokrywka 5230
208 R. Ptach 5050
209 A. Pyzara-Ratajczak 5000
210 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 4950
211 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 4830
212 P. Głowacki 4760
213 K. Zakolski 4760
214 K. Bukład 4680
215 M. Gołębiowska 4675
216 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 4600
217 W. Raszyńska i K. Szymański 4550
218 A. Dziuba 4500
219 K. Urbańczyk 4500
220 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 4140
221 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 4100
222 Uni-Res Sp. z o.o. 4080
223 L. Ćmok i T. Ruciński 4000
224 M. Meller i B. Giedyk 3800
225 H. Poledníková 3720
226 SK Moszna 3660
227 D. Mioduszewski 3600
228 SK Michałów i B. Głowacki 3400
229 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 3330
230 R. Świątek 3200
231 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 3200
232 P. Karlik 3200
233 Cardboard s.r.o. 3200
234 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
235 M. Kosicki i M. Kurach 3060
236 I. K. Art s.r.o. 3000
237 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 3000
238 E. Krakowiak i P. Wróblewski 2800
239 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 2720
240 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
241 E. Krakowiak 2500
242 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
243 Z. Król, F. Krupa i M. Metza-Jodłowska 2450
244 J. i J. Zalewscy 2440
245 SK Krasne 2400
246 Ł. Siwek 2400
247 M. Surtel 2400
248 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 2250
249 AB Glass PHP A. Biedrzycki 2150
250 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Kacprzyk, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
251 F. Wołoszyn 2110
252 Evidencia Dokumentation HB 2000
253 SK Michałów i M. Łojek 2000
254 Abbas Akbar Al Mulla 2000
255 My First Racehorse Ltd i K. Kamińska 1800
256 Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 1800
257 Alfred F. Laskowski 1750
258 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1700
259 MB Arabians Sp. z o.o. 1700
260 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1650
261 J. i T. Ozdoba, R. Zieliński i W. Saniewski 1600
262 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
263 H. Granda, M. Czech, M. Maj, D. Soska i Ł. Bobak 1450
264 P. Antenet 1360
265 M. Sijka 1290
266 K. Zawiliński 1290
267 K. Litwiniak 1240
268 G. Kozak 1200
269 F. Dill 1000
270 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 1000
271 T. Sieradzki i G. Pieczuro 1000
272 P. Šenigla 1000
273 M. Metza-Jodłowska 1000
274 E. Nieslaniková 1000
275 B. Zuzek 980
276 M. Biały i M. Kobus 950
277 J. Szweycer 950
278 Z. Górski i K. Urbańczyk 930
279 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
280 Turf Fun Club 800
281 O. Sutkiewicz 700
282 M. Łaniewska 700
283 S. Penner 600
284 T. Rybicki i S. Wiśniewska 500
285 A. Iżewska 500
286 Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 450
287 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
288 Monika Wyrzyk 350
289 G., R. i K. Gorczyca i K. Urbańczyk 340
290 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
291 P. i J. Łucki 300
292 A. Gajos-Łątka 300
293 A. Dziuba i M. Przączak 300
294 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
295 A. Majchrzak 250
296 W. Szydełko 250
297 Stebel Sp. z o.o. 0
298 W. Maciejewska 0
299 P., M. i J. Tomaszek 0
300 M. Kosicki i S. Bujarski 0
301 P. Drutowski 0
302 M. A. Rybaczyk 0
303 inż. Jaroslav Vaňa 0
304 W. Guz 0
305 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
306 SK Kamionna – G. Dudek 0
307 M. Stoklásková 0
308 D. Ostatek 0
309 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 0
310 O. Braz i T. Pastuszka 0
311 M. Sarsour i F. Abu Mdegem 0
312 G. Kogut i G. Pawlus 0
313 PT Team & Kaločová 0
314 A. i J. Mika 0
315 K. Mirpuri i W. Żmiejko 0
316 K. Kozłowska i Mariusz Konarski 0
317 K. Miondlikowski 0
318 My First Racehorse Ltd 0
319 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 0
320 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
321 inż. M. Ševčík 0
322 M. Hamburger, R. Świątek 0
323 SK Jaroszówka 0
324 K. Micuła 0
325 M. Kosicki i M. Kalata 0
326 M. Sopański 0
327 K. Rogowski i D. Sztanka 0
328 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 0
329 S. Pircher 0
330 Cofund – J. Jaskólska 0
331 G. Łątka 0
332 Loko trans s.r.o. 0
333 P. Pirzecki i N. Hendzel 0
334 J. Precliková 0
335 K. Stoch 0
336 J. Domańska 0
337 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
338 Investstar – M. Sola 0
339 J., D., W. i Ż. Sito 0
340 A. Osieleniec 0
341 K. Urbańczyk, K. Domżała i G. Grudziąż 0
342 I. Korczak 0
343 K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 0
7801450

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 24-09-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 345570
2 Polska AKF Sp. z o.o. 326770
3 SK Janów Podlaski 285045
4 K. Zatloukal 201000
5 Plavac Sp. z o.o. 187325
6 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 183150
7 E. Lasota 179300
8 G., R. i K. Gorczyca 166290
9 Günay Equestrian Invest GmbH 155310
10 Z. Górski 137030
11 R. Płatek 126780
12 AMP Invest Sp. z o.o. 122415
13 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 120950
14 Millennium Stud Sp. z o.o. 100380
15 Elektrizace Železnic Praha a.s. 96200
16 T. Sieradzki 90370
17 Volteo Horse Service 86465
18 K. i M. Wolanin 85100
19 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
20 UAB Žirgo Startas 84700
21 Z. Zahariev 84530
22 PPH Falba 84300
23 Estel Studio Sp. z o. o. 80750
24 Tersk Stud 79550
25 A. Łabędzki 79080
26 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 78400
27 T. Ruciński 71850
28 C. J. Gołaszewski 67090
29 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 63250
30 K. Kozłowska 63240
31 N. Szelągowska 62860
32 J. Nesteruk i K. Kamińska 62000
33 Z. Górski i K. Mirpuri 61500
34 M. Gromala i K. Kozłowska 56040
35 J. Szweycer i M. Janikowski 55800
36 Y. Baizharkinov 54125
37 A. Omen 48415
38 Č. Olehla 46000
39 R. Z. Zieliński 44880
40 SK Iwno i K. Rogowski 44330
41 SK Moszna i M. Janikowski 39600
42 SK Iwno 39580
43 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 39500
44 R. Piwko 38910
45 Lutetia Arabians S.A.R.L. 38270
46 Wrbna Racing 37350
47 Nessa Arabians Sp. z o.o. 36895
48 K. Rogowski 36440
49 T. i K. Dębowscy 35950
50 S. Mladenovic 35580
51 SK Moszna i M. Łojek 35250
52 W. Kryszyłowicz 34890
53 P. Talarek 33520
54 S.A.R.L. Mezagri 33080
55 D. Turkowska 32100
56 D. Jaskólski 31860
57 W. Krzemiński 31430
58 T. Sobierajski 29800
59 V. Vocetka 29800
60 D. i R. Kędziora 28800
61 Barjas M MS Alajmi 28490
62 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 28040
63 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 27430
64 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
65 P. Wasilewski 26770
66 BCU Trading LLC 26100
67 S. Johnstone 25800
68 E. Porębna 25760
69 J. Ryżkowski 25565
70 M. Krzyśków i K. Brygier 25490
71 M. Chowańska i P. Urbańska 25350
72 A. Kovćin 25180
73 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 24800
74 R. Sumiła 24570
75 E. i L. Kasprowicz 24540
76 J. Głowacki 24315
77 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 23900
78 K. Miondlikowski i B. Inda 23300
79 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 23140
80 Y. Hamad 23100
81 B. Białowąs 23000
82 M. Kryszyłowicz 22910
83 K. Mirpuri 22400
84 SK Michałów i E. Zahariev 22155
85 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 22130
86 A. Borkowski 21930
87 B. Olkowska 21700
88 Niespodzianka 21240
89 E. i R. Urbańscy 21010
90 A. Wójtowicz 20960
91 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 20120
92 A. i T. Molscy 19280
93 M. i B. Thiry 19230
94 P. Frejlich 18990
95 K. i M. Mazur 18900
96 K. Falba 18700
97 Euro-Sport Management 18620
98 Charvat Group, s.r.o. 18600
99 M. Rogowska 18550
100 Westminster Race Horse GmbH 18450
101 E. Borroni 18000
102 K. Bolbro Agerholm 17330
103 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 17280
104 K. Kozłowski 16900
105 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 16550
106 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 15850
107 T. Pastuszka 15750
108 N. Magomedov 15650
109 R. Ask 15400
110 P. Szmigiel 14850
111 M. Surtel i Niespodzianka 14840
112 Volteo Horse Service i M. Janikowski 14800
113 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 14750
114 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 14700
115 A., M. i P. Laskowscy 14600
116 SK Iwno i Niespodzianka 14450
117 BMS Group S. Pegza 14400
118 A. Skrzypczak i P. Talarek 14400
119 M. Falzmann 14180
120 M. i M. Wnorowscy 14080
121 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 14020
122 TOK Capital Sp. z o. o. 13800
123 I., D. i M. Jaskólscy 13660
124 Fazheli Farhang 13500
125 SK Michałów 13350
126 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 13350
127 B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 13240
128 A. Steinhart i K. Urbańczyk 13140
129 T. Nowak 12740
130 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 12700
131 S. Plavac i M. Łojek 12600
132 K. Wolanin i M. Błaszczak 12570
133 A. Trela 12300
134 G. Sęczek 12240
135 D. Milinkovic 12110
136 Syndikát hvězda-Olehla 12000
137 P. Siuta 12000
138 Sharif Alireza 12000
139 Ch. Zschache 12000
140 K. Dynarowska 12000
141 R. Szpar 11715
142 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 11470
143 A. Kacprzyk 11000
144 I. Porkátová 11000
145 SK Moszna i M. Gołębiowska 10800
146 K. i M. Mazur i B. Olkowska 10800
147 Volteo Horse Service i K. Miondlikowski 10800
148 TRIOS s.r.o. 10500
149 M. Borkowski 10290
150 M. i I. Malinowscy 10110
151 V. Pospíšil 10000
152 Vasury Kolesa 10000
153 J. Soska 9880
154 B. Dörflinger 9520
155 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 9440
156 A. Zhussupova 9400
157 SK Prudnik 9300
158 B. Ćwik 9285
159 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 9240
160 M. Przączak 9200
161 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 9140
162 K. Mirpuri i K. Kozłowska 9000
163 Dozbud 2 Sp. z o.o. 9000
164 A. Kacprzyk i J. P. Zienkiewicz 8800
165 Ch. Ruiz-Fouquet 8320
166 P. Falzmann 8200
167 A. Polednia 8190
168 M. Kosicki i E. Grotkowska 8160
169 Stuff of Legend Ltd 8050
170 W. i I. Szebysty 8020
171 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 8000
172 J. i J. Zalewscy i S. Staub 8000
173 R. Mamajek 7930
174 N. Kosiński 7700
175 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 7650
176 R. Urbański i K. Rogowski 7480
177 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 7230
178 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 7100
179 O. Braz 7050
180 Univerpol Sp. z o.o. 6970
181 D. Kwiatkowski 6800
182 P. Urbańska 6775
183 D. Mitrovic 6710
184 D. Wrzosek 6700
185 M. Biały 6700
186 M. Filipowska 6550
187 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 6500
188 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 6400
189 A. Kozak i A. Wyrzyk 6300
190 M. Łojcha 6300
191 Ch. Schriever 6100
192 M. Gołębiowska i M. Łojek 5950
193 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 5900
194 W. Esch 5700
195 V. Timoshenko 5550
196 B. Dąbrowski 5500
197 L. Błaszczyk 5480
198 G. Kogut 5410
199 Crows s.r.o. 5400
200 K. Vocetka 5400
201 Galopp & FRIENDS s.r.o. 5400
202 K. Záhora 5400
203 D. Kübbeler 5360
204 B. i M. Pokrywka 5230
205 Ł. Such i I. Władysiak 5120
206 R. Ptach 5050
207 A. Pyzara-Ratajczak 5000
208 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 4950
209 P. Głowacki 4760
210 K. Zakolski 4760
211 K. Bukład 4680
212 W. Raszyńska i K. Szymański 4550
213 A. Dziuba 4500
214 K. Urbańczyk 4500
215 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 4150
216 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 4100
217 Uni-Res Sp. z o.o. 4080
218 L. Ćmok i T. Ruciński 4000
219 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 3860
220 M. Meller i B. Giedyk 3800
221 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 3790
222 H. Poledníková 3720
223 SK Moszna 3660
224 SK Michałów i B. Głowacki 3400
225 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 3330
226 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 3200
227 P. Karlik 3200
228 Cardboard s.r.o. 3200
229 R. Świątek 3200
230 M. Kosicki i M. Kurach 3060
231 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
232 I. K. Art s.r.o. 3000
233 E. Krakowiak i P. Wróblewski 2800
234 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 2720
235 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
236 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
237 E. Krakowiak 2500
238 Z. Król, F. Krupa i M. Metza-Jodłowska 2450
239 J. i J. Zalewscy 2440
240 M. Surtel 2400
241 Ł. Siwek 2400
242 SK Krasne 2400
243 D. Mioduszewski 2400
244 AB Glass PHP A. Biedrzycki 2150
245 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Kacprzyk, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
246 F. Wołoszyn 2110
247 SK Michałów i M. Łojek 2000
248 Abbas Akbar Al Mulla 2000
249 Evidencia Dokumentation HB 2000
250 My First Racehorse Ltd i K. Kamińska 1800
251 Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 1800
252 Alfred F. Laskowski 1750
253 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1700
254 MB Arabians Sp. z o.o. 1700
255 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1650
256 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
257 J. i T. Ozdoba, R. Zieliński i W. Saniewski 1600
258 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 1500
259 P. Antenet 1360
260 M. Sijka 1290
261 K. Zawiliński 1290
262 K. Litwiniak 1240
263 G. Kozak 1200
264 M. Gołębiowska 1075
265 E. Nieslaniková 1000
266 P. Šenigla 1000
267 M. Metza-Jodłowska 1000
268 F. Dill 1000
269 T. Sieradzki i G. Pieczuro 1000
270 B. Zuzek 980
271 M. Biały i M. Kobus 950
272 J. Szweycer 950
273 Z. Górski i K. Urbańczyk 930
274 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
275 Turf Fun Club 800
276 O. Sutkiewicz 700
277 M. Łaniewska 700
278 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 700
279 S. Penner 600
280 A. Iżewska 500
281 T. Rybicki i S. Wiśniewska 500
282 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 450
283 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
284 Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 450
285 Monika Wyrzyk 350
286 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
287 G., R. i K. Gorczyca i K. Urbańczyk 340
288 A. Dziuba i M. Przączak 300
289 A. Gajos-Łątka 300
290 P. i J. Łucki 300
291 W. Szydełko 250
292 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
293 A. Majchrzak 250
294 K. Miondlikowski 0
295 My First Racehorse Ltd 0
296 PT Team & Kaločová 0
297 inż. M. Ševčík 0
298 SK Jaroszówka 0
299 K. Micuła 0
300 H. Granda, M. Czech, M. Maj, D. Soska i Ł. Bobak 0
301 M. Sopański 0
302 M. Kosicki i M. Kalata 0
303 G. Łątka 0
304 G. Kogut i G. Pawlus 0
305 Loko trans s.r.o. 0
306 M. Sarsour i F. Abu Mdegem 0
307 S. Pircher 0
308 Cofund – J. Jaskólska 0
309 K. Stoch 0
310 J. Domańska 0
311 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
312 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 0
313 A. Osieleniec 0
314 K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 0
315 J. Precliková 0
316 Stebel Sp. z o.o. 0
317 P., M. i J. Tomaszek 0
318 M. Kosicki i S. Bujarski 0
319 M. Stoklásková 0
320 I. Korczak 0
321 Investstar – M. Sola 0
322 W. Guz 0
323 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 0
324 K. Rogowski i D. Sztanka 0
325 M. Hamburger, R. Świątek 0
326 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
327 M. A. Rybaczyk 0
328 K. Kozłowska i Mariusz Konarski 0
329 A. i J. Mika 0
330 K. Urbańczyk, K. Domżała i G. Grudziąż 0
331 P. Drutowski 0
332 inż. Jaroslav Vaňa 0
333 O. Braz i T. Pastuszka 0
334 SK Kamionna – G. Dudek 0
335 W. Maciejewska 0
336 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
337 D. Ostatek 0
338 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 0
7333000

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 17-09-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 325570
2 Polska AKF Sp. z o.o. 318370
3 SK Janów Podlaski 265225
4 K. Zatloukal 201000
5 E. Lasota 179300
6 Plavac Sp. z o.o. 178325
7 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 171370
8 G., R. i K. Gorczyca 156890
9 Günay Equestrian Invest GmbH 155310
10 Z. Górski 137030
11 R. Płatek 123780
12 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 120950
13 AMP Invest Sp. z o.o. 118335
14 Elektrizace Železnic Praha a.s. 96200
15 Millennium Stud Sp. z o.o. 92380
16 T. Sieradzki 90370
17 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
18 Z. Zahariev 84530
19 PPH Falba 84300
20 Volteo Horse Service 83065
21 K. i M. Wolanin 81500
22 UAB Žirgo Startas 81100
23 Estel Studio Sp. z o. o. 80750
24 A. Łabędzki 79080
25 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 76000
26 T. Ruciński 71850
27 Tersk Stud 71470
28 C. J. Gołaszewski 67090
29 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 63250
30 K. Kozłowska 63240
31 J. Nesteruk i K. Kamińska 62000
32 Z. Górski i K. Mirpuri 61500
33 N. Szelągowska 58860
34 J. Szweycer i M. Janikowski 55800
35 M. Gromala i K. Kozłowska 55220
36 Y. Baizharkinov 53825
37 A. Omen 48065
38 Č. Olehla 46000
39 SK Iwno i K. Rogowski 44330
40 SK Iwno 39580
41 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 39500
42 R. Piwko 38910
43 Lutetia Arabians S.A.R.L. 38270
44 Wrbna Racing 37350
45 Nessa Arabians Sp. z o.o. 36895
46 K. Rogowski 36440
47 S. Mladenovic 35580
48 W. Kryszyłowicz 34890
49 P. Talarek 33520
50 R. Z. Zieliński 32680
51 D. Jaskólski 31860
52 W. Krzemiński 31430
53 D. Turkowska 31400
54 S.A.R.L. Mezagri 30080
55 V. Vocetka 29800
56 T. Sobierajski 29800
57 SK Moszna i M. Janikowski 29000
58 T. i K. Dębowscy 28950
59 Barjas M MS Alajmi 28490
60 SK Moszna i M. Łojek 28250
61 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 27430
62 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
63 S. Johnstone 25800
64 E. Porębna 25760
65 J. Ryżkowski 25565
66 M. Krzyśków i K. Brygier 25490
67 M. Chowańska i P. Urbańska 25000
68 E. i L. Kasprowicz 24540
69 J. Głowacki 24315
70 R. Sumiła 24270
71 P. Wasilewski 24050
72 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 23900
73 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 23800
74 Y. Hamad 23100
75 B. Białowąs 23000
76 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 23000
77 M. Kryszyłowicz 22910
78 K. Miondlikowski i B. Inda 22300
79 SK Michałów i E. Zahariev 22155
80 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 22130
81 K. Mirpuri 21800
82 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 21370
83 E. i R. Urbańscy 21010
84 B. Olkowska 20800
85 BCU Trading LLC 20100
86 A. i T. Molscy 19280
87 P. Frejlich 18990
88 K. i M. Mazur 18900
89 Charvat Group, s.r.o. 18600
90 M. Rogowska 18550
91 Niespodzianka 18440
92 A. Wójtowicz 18240
93 M. i B. Thiry 18230
94 D. i R. Kędziora 18200
95 E. Borroni 18000
96 Euro-Sport Management 17560
97 K. Falba 17500
98 K. Bolbro Agerholm 17330
99 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 17280
100 A. Kovćin 17060
101 K. Kozłowski 16900
102 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 16550
103 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 15850
104 N. Magomedov 15650
105 R. Ask 15400
106 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 15120
107 A. Borkowski 14930
108 P. Szmigiel 14850
109 M. Surtel i Niespodzianka 14840
110 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 14700
111 A., M. i P. Laskowscy 14600
112 A. Skrzypczak i P. Talarek 14400
113 BMS Group S. Pegza 14400
114 T. Pastuszka 14400
115 M. i M. Wnorowscy 14080
116 TOK Capital Sp. z o. o. 13800
117 M. Falzmann 13650
118 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 13550
119 SK Michałów 13350
120 A. Steinhart i K. Urbańczyk 12800
121 T. Nowak 12740
122 S. Plavac i M. Łojek 12600
123 I., D. i M. Jaskólscy 12600
124 K. Wolanin i M. Błaszczak 12570
125 Volteo Horse Service i M. Janikowski 12400
126 A. Trela 12300
127 G. Sęczek 12240
128 D. Milinkovic 12110
129 SK Iwno i Niespodzianka 12050
130 K. Dynarowska 12000
131 Syndikát hvězda-Olehla 12000
132 Ch. Zschache 12000
133 Sharif Alireza 12000
134 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 11900
135 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 11700
136 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 11470
137 A. Kacprzyk 11000
138 I. Porkátová 11000
139 Volteo Horse Service i K. Miondlikowski 10800
140 SK Moszna i M. Gołębiowska 10800
141 K. i M. Mazur i B. Olkowska 10800
142 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 10550
143 TRIOS s.r.o. 10500
144 M. Borkowski 10290
145 R. Szpar 10215
146 M. i I. Malinowscy 10110
147 V. Pospíšil 10000
148 P. Siuta 10000
149 Vasury Kolesa 10000
150 J. Soska 9880
151 B. Dörflinger 9520
152 Westminster Race Horse GmbH 9450
153 A. Zhussupova 9400
154 SK Prudnik 9300
155 B. Ćwik 9285
156 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 9240
157 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 9140
158 K. Mirpuri i K. Kozłowska 9000
159 Dozbud 2 Sp. z o.o. 9000
160 B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 9000
161 Fazheli Farhang 8500
162 P. Falzmann 8200
163 A. Polednia 8190
164 M. Kosicki i E. Grotkowska 8160
165 Stuff of Legend Ltd 8050
166 W. i I. Szebysty 8020
167 J. i J. Zalewscy i S. Staub 8000
168 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 8000
169 R. Mamajek 7930
170 Ch. Ruiz-Fouquet 7820
171 M. Przączak 7800
172 N. Kosiński 7700
173 A. Kacprzyk i J. P. Zienkiewicz 7600
174 R. Urbański i K. Rogowski 7480
175 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 7440
176 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 7230
177 Univerpol Sp. z o.o. 6970
178 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 6950
179 O. Braz 6800
180 D. Kwiatkowski 6800
181 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 6800
182 P. Urbańska 6775
183 D. Mitrovic 6710
184 D. Wrzosek 6700
185 M. Biały 6700
186 M. Filipowska 6550
187 M. Łojcha 6300
188 A. Kozak i A. Wyrzyk 6300
189 Ch. Schriever 6100
190 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 5900
191 W. Esch 5700
192 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 5700
193 V. Timoshenko 5550
194 G. Kogut 5410
195 K. Záhora 5400
196 K. Vocetka 5400
197 Galopp & FRIENDS s.r.o. 5400
198 Crows s.r.o. 5400
199 B. i M. Pokrywka 5230
200 Ł. Such i I. Władysiak 5120
201 R. Ptach 5050
202 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 5000
203 B. Dąbrowski 5000
204 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 4950
205 P. Głowacki 4760
206 K. Zakolski 4760
207 M. Gołębiowska i M. Łojek 4750
208 K. Bukład 4680
209 W. Raszyńska i K. Szymański 4550
210 A. Dziuba 4500
211 K. Urbańczyk 4500
212 L. Błaszczyk 4480
213 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 4150
214 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 4100
215 Uni-Res Sp. z o.o. 4080
216 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 3860
217 D. Kübbeler 3860
218 M. Meller i B. Giedyk 3800
219 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 3790
220 H. Poledníková 3720
221 SK Moszna 3660
222 SK Michałów i B. Głowacki 3400
223 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 3330
224 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 3200
225 P. Karlik 3200
226 R. Świątek 3200
227 Cardboard s.r.o. 3200
228 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
229 M. Kosicki i M. Kurach 3060
230 I. K. Art s.r.o. 3000
231 E. Krakowiak i P. Wróblewski 2800
232 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 2720
233 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
234 E. Krakowiak 2500
235 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
236 Z. Król, F. Krupa i M. Metza-Jodłowska 2450
237 J. i J. Zalewscy 2440
238 SK Krasne 2400
239 D. Mioduszewski 2400
240 M. Surtel 2400
241 Ł. Siwek 2400
242 AB Glass PHP A. Biedrzycki 2150
243 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Kacprzyk, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
244 F. Wołoszyn 2110
245 SK Michałów i M. Łojek 2000
246 L. Ćmok i T. Ruciński 2000
247 Evidencia Dokumentation HB 2000
248 Abbas Akbar Al Mulla 2000
249 Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 1800
250 My First Racehorse Ltd i K. Kamińska 1800
251 Alfred F. Laskowski 1750
252 MB Arabians Sp. z o.o. 1700
253 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1700
254 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1650
255 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
256 J. i T. Ozdoba, R. Zieliński i W. Saniewski 1600
257 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 1500
258 P. Antenet 1360
259 M. Sijka 1290
260 K. Zawiliński 1290
261 K. Litwiniak 1240
262 G. Kozak 1200
263 M. Gołębiowska 1075
264 P. Šenigla 1000
265 M. Metza-Jodłowska 1000
266 F. Dill 1000
267 E. Nieslaniková 1000
268 T. Sieradzki i G. Pieczuro 1000
269 B. Zuzek 980
270 M. Biały i M. Kobus 950
271 J. Szweycer 950
272 Z. Górski i K. Urbańczyk 930
273 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
274 Turf Fun Club 800
275 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 700
276 M. Łaniewska 700
277 O. Sutkiewicz 700
278 A. Iżewska 500
279 T. Rybicki i S. Wiśniewska 500
280 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
281 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 450
282 Monika Wyrzyk 350
283 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
284 G., R. i K. Gorczyca i K. Urbańczyk 340
285 P. i J. Łucki 300
286 A. Dziuba i M. Przączak 300
287 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
288 A. Majchrzak 250
289 W. Szydełko 250
290 G. Łątka 0
291 M. Kosicki i S. Bujarski 0
292 I. Korczak 0
293 Investstar – M. Sola 0
294 M. Stoklásková 0
295 M. Sopański 0
296 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 0
297 K. Rogowski i D. Sztanka 0
298 M. Kosicki i M. Kalata 0
299 M. Hamburger, R. Świątek 0
300 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
301 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
302 S. Pircher 0
303 Cofund – J. Jaskólska 0
304 H. Granda, M. Czech, M. Maj, D. Soska i Ł. Bobak 0
305 M. Sarsour i F. Abu Mdegem 0
306 inż. Jaroslav Vaňa 0
307 K. Kozłowska i Mariusz Konarski 0
308 A. i J. Mika 0
309 K. Micuła 0
310 J. Precliková 0
311 SK Jaroszówka 0
312 inż. M. Ševčík 0
313 P. Drutowski 0
314 O. Braz i T. Pastuszka 0
315 SK Kamionna – G. Dudek 0
316 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 0
317 M. A. Rybaczyk 0
318 K. Miondlikowski 0
319 PT Team & Kaločová 0
320 D. Ostatek 0
321 A. Gajos-Łątka 0
322 W. Guz 0
323 W. Maciejewska 0
324 G. Kogut i G. Pawlus 0
325 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
326 J. Domańska 0
327 K. Stoch 0
328 Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 0
329 A. Osieleniec 0
330 K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 0
331 Stebel Sp. z o.o. 0
332 P., M. i J. Tomaszek 0
333 Loko trans s.r.o. 0
334 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 0
7055250

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 10-09-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 325570
2 Polska AKF Sp. z o.o. 287790
3 SK Janów Podlaski 248855
4 K. Zatloukal 201000
5 E. Lasota 178100
6 Plavac Sp. z o.o. 167725
7 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 163370
8 Günay Equestrian Invest GmbH 154880
9 G., R. i K. Gorczyca 149990
10 Z. Górski 133340
11 R. Płatek 121780
12 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 120950
13 AMP Invest Sp. z o.o. 118335
14 Elektrizace Železnic Praha a.s. 96200
15 Millennium Stud Sp. z o.o. 85180
16 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
17 Z. Zahariev 84530
18 Volteo Horse Service 83065
19 PPH Falba 82500
20 K. i M. Wolanin 81050
21 T. Sieradzki 80770
22 Estel Studio Sp. z o. o. 80750
23 UAB Žirgo Startas 80750
24 A. Łabędzki 77580
25 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 75550
26 Tersk Stud 71470
27 C. J. Gołaszewski 67090
28 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 63250
29 K. Kozłowska 63240
30 J. Nesteruk i K. Kamińska 62000
31 Z. Górski i K. Mirpuri 61500
32 N. Szelągowska 56460
33 M. Gromala i K. Kozłowska 55220
34 Y. Baizharkinov 52025
35 T. Ruciński 49850
36 A. Omen 48065
37 J. Szweycer i M. Janikowski 46800
38 Č. Olehla 46000
39 SK Iwno i K. Rogowski 44330
40 SK Iwno 39580
41 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 39500
42 Wrbna Racing 37350
43 Nessa Arabians Sp. z o.o. 36895
44 Lutetia Arabians S.A.R.L. 36570
45 K. Rogowski 36140
46 R. Piwko 34910
47 P. Talarek 33520
48 R. Z. Zieliński 32680
49 W. Kryszyłowicz 32490
50 D. Jaskólski 31860
51 S. Mladenovic 30580
52 W. Krzemiński 30030
53 T. Sobierajski 29800
54 V. Vocetka 29800
55 D. Turkowska 29000
56 T. i K. Dębowscy 27950
57 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 27430
58 SK Moszna i M. Łojek 27350
59 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
60 SK Moszna i M. Janikowski 26200
61 S. Johnstone 25800
62 E. Porębna 25760
63 S.A.R.L. Mezagri 25080
64 M. Chowańska i P. Urbańska 25000
65 R. Sumiła 24270
66 P. Wasilewski 24050
67 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 23900
68 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 23800
69 J. Ryżkowski 23740
70 M. Krzyśków i K. Brygier 23490
71 Y. Hamad 23100
72 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 23000
73 B. Białowąs 23000
74 K. Miondlikowski i B. Inda 22300
75 M. Kryszyłowicz 22110
76 K. Mirpuri 21800
77 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 21370
78 J. Głowacki 20915
79 B. Olkowska 20800
80 BCU Trading LLC 20100
81 E. i R. Urbańscy 19810
82 A. i T. Molscy 19280
83 P. Frejlich 18990
84 Charvat Group, s.r.o. 18600
85 M. Rogowska 18550
86 Niespodzianka 18440
87 A. Wójtowicz 18240
88 M. i B. Thiry 18230
89 D. i R. Kędziora 18200
90 E. Borroni 18000
91 Barjas M MS Alajmi 17690
92 Euro-Sport Management 17560
93 K. Falba 17500
94 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 17280
95 SK Michałów i E. Zahariev 17175
96 A. Kovćin 17060
97 K. Kozłowski 16900
98 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 16550
99 K. Bolbro Agerholm 16480
100 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 15850
101 N. Magomedov 15650
102 E. i L. Kasprowicz 15540
103 R. Ask 15400
104 A. Borkowski 14930
105 P. Szmigiel 14850
106 M. Surtel i Niespodzianka 14840
107 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 14700
108 A. Skrzypczak i P. Talarek 14400
109 T. Pastuszka 14100
110 M. i M. Wnorowscy 14080
111 TOK Capital Sp. z o. o. 13800
112 M. Falzmann 13650
113 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 13550
114 SK Michałów 13350
115 K. i M. Mazur 12900
116 A. Steinhart i K. Urbańczyk 12800
117 T. Nowak 12740
118 I., D. i M. Jaskólscy 12600
119 Volteo Horse Service i M. Janikowski 12400
120 A. Trela 12300
121 SK Iwno i Niespodzianka 12050
122 Ch. Zschache 12000
123 Sharif Alireza 12000
124 Syndikát hvězda-Olehla 12000
125 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 12000
126 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 11900
127 S. Plavac i M. Łojek 11900
128 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 11470
129 I. Porkátová 11000
130 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 10930
131 Volteo Horse Service i K. Miondlikowski 10800
132 BMS Group S. Pegza 10800
133 K. i M. Mazur i B. Olkowska 10800
134 SK Moszna i M. Gołębiowska 10800
135 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 10550
136 TRIOS s.r.o. 10500
137 K. Dynarowska 10400
138 M. Borkowski 10290
139 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 10200
140 K. Wolanin i M. Błaszczak 10170
141 P. Siuta 10000
142 V. Pospíšil 10000
143 Vasury Kolesa 10000
144 R. Szpar 9715
145 G. Sęczek 9520
146 B. Dörflinger 9520
147 Westminster Race Horse GmbH 9450
148 B. Ćwik 9285
149 B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 9000
150 A., M. i P. Laskowscy 8600
151 M. i I. Malinowscy 8550
152 Fazheli Farhang 8500
153 P. Falzmann 8200
154 A. Polednia 8190
155 M. Kosicki i E. Grotkowska 8160
156 Stuff of Legend Ltd 8050
157 W. i I. Szebysty 8020
158 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 8000
159 R. Mamajek 7930
160 Ch. Ruiz-Fouquet 7820
161 M. Przączak 7800
162 N. Kosiński 7700
163 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 7640
164 A. Kacprzyk i J. P. Zienkiewicz 7600
165 A. Zhussupova 7600
166 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 7440
167 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 7230
168 Univerpol Sp. z o.o. 6970
169 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 6950
170 J. Soska 6880
171 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 6800
172 D. Kwiatkowski 6800
173 P. Urbańska 6775
174 D. Mitrovic 6710
175 M. Biały 6700
176 M. Filipowska 6550
177 M. Łojcha 6300
178 R. Urbański i K. Rogowski 6280
179 Ch. Schriever 6100
180 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 5700
181 W. Esch 5700
182 V. Timoshenko 5550
183 G. Kogut 5410
184 Dozbud 2 Sp. z o.o. 5400
185 K. Záhora 5400
186 Galopp & FRIENDS s.r.o. 5400
187 K. Vocetka 5400
188 B. i M. Pokrywka 5230
189 Ł. Such i I. Władysiak 5120
190 R. Ptach 5050
191 B. Dąbrowski 5000
192 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 5000
193 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 5000
194 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 4950
195 K. Zakolski 4760
196 M. Gołębiowska i M. Łojek 4750
197 W. Raszyńska i K. Szymański 4550
198 A. Dziuba 4500
199 L. Błaszczyk 4480
200 D. Wrzosek 4300
201 SK Prudnik 4300
202 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 4150
203 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 4140
204 D. Milinkovic 4110
205 Uni-Res Sp. z o.o. 4080
206 P. Głowacki 4080
207 K. Urbańczyk 4000
208 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 3860
209 D. Kübbeler 3860
210 M. Meller i B. Giedyk 3800
211 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 3790
212 H. Poledníková 3720
213 K. Bukład 3680
214 SK Moszna 3660
215 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 3500
216 SK Michałów i B. Głowacki 3400
217 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 3330
218 Cardboard s.r.o. 3200
219 P. Karlik 3200
220 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
221 M. Kosicki i M. Kurach 3060
222 I. K. Art s.r.o. 3000
223 Crows s.r.o. 3000
224 E. Krakowiak i P. Wróblewski 2800
225 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 2720
226 A. Kozak i A. Wyrzyk 2700
227 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
228 E. Krakowiak 2500
229 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
230 Z. Król, F. Krupa i M. Metza-Jodłowska 2450
231 J. i J. Zalewscy 2440
232 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 2400
233 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Kacprzyk, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
234 L. Ćmok i T. Ruciński 2000
235 SK Michałów i M. Łojek 2000
236 A. Kacprzyk 2000
237 Evidencia Dokumentation HB 2000
238 Abbas Akbar Al Mulla 2000
239 M. Surtel 1800
240 Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 1800
241 My First Racehorse Ltd i K. Kamińska 1800
242 Alfred F. Laskowski 1750
243 MB Arabians Sp. z o.o. 1700
244 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1700
245 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1650
246 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
247 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 1500
248 P. Antenet 1360
249 K. Zawiliński 1290
250 Ł. Siwek 1200
251 G. Kozak 1200
252 F. Wołoszyn 1110
253 M. Gołębiowska 1075
254 M. Metza-Jodłowska 1000
255 T. Sieradzki i G. Pieczuro 1000
256 E. Nieslaniková 1000
257 F. Dill 1000
258 P. Šenigla 1000
259 B. Zuzek 980
260 M. Biały i M. Kobus 950
261 J. Szweycer 950
262 Z. Górski i K. Urbańczyk 930
263 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
264 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 700
265 M. Łaniewska 700
266 O. Sutkiewicz 700
267 A. Iżewska 500
268 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 450
269 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
270 M. Sijka 430
271 AB Glass PHP A. Biedrzycki 430
272 Monika Wyrzyk 350
273 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
274 K. Litwiniak 340
275 P. i J. Łucki 300
276 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
277 W. Szydełko 250
278 A. Majchrzak 250
279 M. Sopański 0
280 Investstar – M. Sola 0
281 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 0
282 R. Świątek 0
283 Stebel Sp. z o.o. 0
284 W. Guz 0
285 H. Granda, M. Czech, M. Maj, D. Soska i Ł. Bobak 0
286 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 0
287 K. Micuła 0
288 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 0
289 K. Rogowski i D. Sztanka 0
290 M. Sarsour i F. Abu Mdegem 0
291 SK Jaroszówka 0
292 M. Hamburger, R. Świątek 0
293 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
294 inż. M. Ševčík 0
295 M. Kosicki i M. Kalata 0
296 K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 0
297 A. Osieleniec 0
298 Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 0
299 S. Pircher 0
300 Cofund – J. Jaskólska 0
301 W. Maciejewska 0
302 G. Kogut i G. Pawlus 0
303 G., R. i K. Gorczyca i K. Urbańczyk 0
304 Loko trans s.r.o. 0
305 J. Precliková 0
306 K. Stoch 0
307 O. Braz i T. Pastuszka 0
308 SK Kamionna – G. Dudek 0
309 M. Stoklásková 0
310 J. Domańska 0
311 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
312 P. Drutowski 0
313 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
314 M. A. Rybaczyk 0
315 D. Ostatek 0
316 A. Gajos-Łątka 0
317 inż. Jaroslav Vaňa 0
318 K. Miondlikowski 0
319 PT Team & Kaločová 0
320 D. Mioduszewski 0
321 M. Kosicki i S. Bujarski 0
322 I. Korczak 0
323 P., M. i J. Tomaszek 0
324 G. Łątka 0
6723275

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 03-09-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 305570
2 Polska AKF Sp. z o.o. 267790
3 SK Janów Podlaski 226155
4 K. Zatloukal 201000
5 E. Lasota 178100
6 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 159620
7 Plavac Sp. z o.o. 158825
8 G., R. i K. Gorczyca 147590
9 Z. Górski 131080
10 Günay Equestrian Invest GmbH 124880
11 R. Płatek 121780
12 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 120600
13 AMP Invest Sp. z o.o. 109335
14 Elektrizace Železnic Praha a.s. 96200
15 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
16 Z. Zahariev 84530
17 PPH Falba 82500
18 K. i M. Wolanin 81050
19 T. Sieradzki 80770
20 UAB Žirgo Startas 79850
21 A. Łabędzki 77580
22 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 75550
23 Millennium Stud Sp. z o.o. 71980
24 Tersk Stud 71470
25 Estel Studio Sp. z o. o. 71300
26 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 63250
27 K. Kozłowska 63240
28 Z. Górski i K. Mirpuri 61500
29 C. J. Gołaszewski 61090
30 Volteo Horse Service 61065
31 N. Szelągowska 56460
32 J. Nesteruk i K. Kamińska 54000
33 M. Gromala i K. Kozłowska 53720
34 T. Ruciński 49850
35 Y. Baizharkinov 49225
36 A. Omen 48065
37 Č. Olehla 46000
38 SK Iwno i K. Rogowski 44330
39 J. Szweycer i M. Janikowski 42800
40 SK Iwno 39580
41 Wrbna Racing 37350
42 K. Rogowski 35340
43 R. Piwko 34210
44 P. Talarek 33520
45 R. Z. Zieliński 32680
46 W. Kryszyłowicz 32490
47 D. Jaskólski 31860
48 S. Mladenovic 30580
49 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 30500
50 V. Vocetka 29800
51 T. Sobierajski 29800
52 Lutetia Arabians S.A.R.L. 29770
53 T. i K. Dębowscy 27950
54 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 27430
55 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
56 W. Krzemiński 26430
57 SK Moszna i M. Janikowski 26200
58 D. Turkowska 25800
59 S. Johnstone 25800
60 E. Porębna 25760
61 M. Chowańska i P. Urbańska 25000
62 SK Moszna i M. Łojek 24550
63 Nessa Arabians Sp. z o.o. 24095
64 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 23900
65 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 23800
66 R. Sumiła 23520
67 M. Krzyśków i K. Brygier 23490
68 Y. Hamad 23100
69 J. Ryżkowski 23060
70 B. Białowąs 23000
71 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 23000
72 K. Miondlikowski i B. Inda 22300
73 M. Kryszyłowicz 22110
74 S.A.R.L. Mezagri 22080
75 K. Mirpuri 21800
76 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 21370
77 B. Olkowska 20800
78 J. Głowacki 20575
79 BCU Trading LLC 20100
80 P. Wasilewski 19830
81 E. i R. Urbańscy 19810
82 Charvat Group, s.r.o. 18600
83 Niespodzianka 18440
84 D. i R. Kędziora 18200
85 E. Borroni 18000
86 Barjas M MS Alajmi 17690
87 Euro-Sport Management 17560
88 K. Falba 17500
89 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 17280
90 SK Michałów i E. Zahariev 17175
91 A. Kovćin 17060
92 K. Kozłowski 16900
93 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 16550
94 K. Bolbro Agerholm 16480
95 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 15850
96 P. Frejlich 15710
97 E. i L. Kasprowicz 15540
98 M. i B. Thiry 15430
99 R. Ask 15400
100 N. Magomedov 15300
101 A. Wójtowicz 15240
102 A. Borkowski 14930
103 M. Surtel i Niespodzianka 14840
104 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 14700
105 A. Skrzypczak i P. Talarek 14400
106 M. i M. Wnorowscy 14080
107 P. Szmigiel 13850
108 TOK Capital Sp. z o. o. 13800
109 M. Falzmann 13650
110 T. Pastuszka 13200
111 SK Michałów 13010
112 K. i M. Mazur 12900
113 A. Steinhart i K. Urbańczyk 12800
114 T. Nowak 12740
115 I., D. i M. Jaskólscy 12600
116 M. Rogowska 12550
117 Volteo Horse Service i M. Janikowski 12400
118 A. Trela 12300
119 Syndikát hvězda-Olehla 12000
120 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 12000
121 Sharif Alireza 12000
122 Ch. Zschache 12000
123 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 11900
124 S. Plavac i M. Łojek 11900
125 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 11750
126 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 11470
127 A. i T. Molscy 11080
128 I. Porkátová 11000
129 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 10930
130 BMS Group S. Pegza 10800
131 SK Moszna i M. Gołębiowska 10800
132 K. i M. Mazur i B. Olkowska 10800
133 SK Iwno i Niespodzianka 10750
134 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 10550
135 TRIOS s.r.o. 10500
136 K. Dynarowska 10400
137 M. Borkowski 10290
138 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 10200
139 K. Wolanin i M. Błaszczak 10170
140 V. Pospíšil 10000
141 P. Siuta 10000
142 Vasury Kolesa 10000
143 R. Szpar 9715
144 G. Sęczek 9520
145 B. Dörflinger 9520
146 Westminster Race Horse GmbH 9450
147 B. Ćwik 9285
148 B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 9000
149 A., M. i P. Laskowscy 8600
150 Fazheli Farhang 8500
151 M. i I. Malinowscy 8300
152 A. Polednia 8190
153 M. Kosicki i E. Grotkowska 8160
154 Stuff of Legend Ltd 8050
155 W. i I. Szebysty 8020
156 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 8000
157 R. Mamajek 7930
158 Ch. Ruiz-Fouquet 7820
159 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 7640
160 A. Zhussupova 7600
161 A. Kacprzyk i J. P. Zienkiewicz 7600
162 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 7440
163 N. Kosiński 7000
164 P. Falzmann 7000
165 Univerpol Sp. z o.o. 6970
166 J. Soska 6880
167 D. Kwiatkowski 6800
168 P. Urbańska 6775
169 D. Mitrovic 6710
170 M. Filipowska 6550
171 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 6350
172 M. Łojcha 6300
173 R. Urbański i K. Rogowski 6280
174 W. Esch 5700
175 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 5700
176 V. Timoshenko 5550
177 G. Kogut 5410
178 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 5400
179 Galopp & FRIENDS s.r.o. 5400
180 Dozbud 2 Sp. z o.o. 5400
181 K. Záhora 5400
182 K. Vocetka 5400
183 B. i M. Pokrywka 5230
184 Ł. Such i I. Władysiak 5120
185 R. Ptach 5050
186 B. Dąbrowski 5000
187 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 5000
188 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 5000
189 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 4950
190 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 4830
191 K. Zakolski 4760
192 M. Gołębiowska i M. Łojek 4750
193 W. Raszyńska i K. Szymański 4550
194 A. Dziuba 4500
195 D. Wrzosek 4300
196 SK Prudnik 4300
197 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 4150
198 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 4140
199 D. Milinkovic 4110
200 P. Głowacki 4080
201 Uni-Res Sp. z o.o. 4080
202 K. Urbańczyk 4000
203 D. Kübbeler 3860
204 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 3860
205 M. Meller i B. Giedyk 3800
206 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 3790
207 H. Poledníková 3720
208 Ch. Schriever 3700
209 K. Bukład 3680
210 SK Moszna 3660
211 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 3500
212 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 3330
213 P. Karlik 3200
214 Cardboard s.r.o. 3200
215 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
216 M. Kosicki i M. Kurach 3060
217 I. K. Art s.r.o. 3000
218 Crows s.r.o. 3000
219 E. Krakowiak i P. Wróblewski 2800
220 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 2720
221 SK Michałów i B. Głowacki 2720
222 A. Kozak i A. Wyrzyk 2700
223 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
224 E. Krakowiak 2500
225 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
226 L. Błaszczyk 2480
227 J. i J. Zalewscy 2440
228 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 2400
229 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Kacprzyk, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
230 Abbas Akbar Al Mulla 2000
231 Evidencia Dokumentation HB 2000
232 L. Ćmok i T. Ruciński 2000
233 SK Michałów i M. Łojek 2000
234 Volteo Horse Service i K. Miondlikowski 1800
235 M. Surtel 1800
236 My First Racehorse Ltd i K. Kamińska 1800
237 Alfred F. Laskowski 1750
238 MB Arabians Sp. z o.o. 1700
239 A. Kacprzyk 1700
240 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1700
241 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1650
242 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
243 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 1500
244 P. Antenet 1360
245 K. Zawiliński 1290
246 Ł. Siwek 1200
247 F. Wołoszyn 1110
248 M. Gołębiowska 1075
249 P. Šenigla 1000
250 T. Sieradzki i G. Pieczuro 1000
251 F. Dill 1000
252 M. Metza-Jodłowska 1000
253 E. Nieslaniková 1000
254 B. Zuzek 980
255 Z. Król, F. Krupa i M. Metza-Jodłowska 950
256 M. Biały i M. Kobus 950
257 J. Szweycer 950
258 Z. Górski i K. Urbańczyk 930
259 G. Kozak 900
260 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
261 M. Przączak 800
262 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 700
263 M. Łaniewska 700
264 M. Biały 700
265 O. Sutkiewicz 700
266 A. Iżewska 500
267 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 450
268 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
269 AB Glass PHP A. Biedrzycki 430
270 M. Sijka 430
271 Monika Wyrzyk 350
272 K. Litwiniak 340
273 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
274 P. i J. Łucki 300
275 A. Majchrzak 250
276 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
277 W. Szydełko 250
278 G., R. i K. Gorczyca i K. Urbańczyk 0
279 Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 0
280 G. Kogut i G. Pawlus 0
281 Investstar – M. Sola 0
282 W. Maciejewska 0
283 M. Stoklásková 0
284 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
285 M. Sarsour i F. Abu Mdegem 0
286 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 0
287 inż. Jaroslav Vaňa 0
288 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 0
289 K. Rogowski i D. Sztanka 0
290 P. Drutowski 0
291 W. Guz 0
292 M. A. Rybaczyk 0
293 M. Hamburger, R. Świątek 0
294 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
295 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
296 J. Domańska 0
297 K. Stoch 0
298 Loko trans s.r.o. 0
299 G. Łątka 0
300 M. Sopański 0
301 R. Świątek 0
302 J. Precliková 0
303 D. Ostatek 0
304 H. Granda, M. Czech, M. Maj, D. Soska i Ł. Bobak 0
305 K. Micuła 0
306 A. Gajos-Łątka 0
307 SK Jaroszówka 0
308 Cofund – J. Jaskólska 0
309 S. Pircher 0
310 inż. M. Ševčík 0
311 M. Kosicki i M. Kalata 0
312 A. Osieleniec 0
313 K. Miondlikowski 0
314 K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 0
315 Stebel Sp. z o.o. 0
316 P., M. i J. Tomaszek 0
317 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 0
318 D. Mioduszewski 0
319 PT Team & Kaločová 0
320 SK Kamionna – G. Dudek 0
321 O. Braz i T. Pastuszka 0
322 M. Kosicki i S. Bujarski 0
323 I. Korczak 0
6420875

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 27-08-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 294970
2 Polska AKF Sp. z o.o. 262790
3 SK Janów Podlaski 225475
4 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 158620
5 G., R. i K. Gorczyca 147590
6 Plavac Sp. z o.o. 143845
7 Günay Equestrian Invest GmbH 124450
8 Z. Górski 124280
9 R. Płatek 121780
10 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 120600
11 E. Lasota 118100
12 K. Zatloukal 101000
13 AMP Invest Sp. z o.o. 86315
14 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
15 Z. Zahariev 84530
16 K. i M. Wolanin 81050
17 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 75550
18 Estel Studio Sp. z o. o. 71300
19 A. Łabędzki 70250
20 Tersk Stud 70110
21 UAB Žirgo Startas 67850
22 Millennium Stud Sp. z o.o. 65580
23 K. Kozłowska 63240
24 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 61600
25 Z. Górski i K. Mirpuri 61500
26 C. J. Gołaszewski 61090
27 PPH Falba 56850
28 Volteo Horse Service 56825
29 N. Szelągowska 56460
30 J. Nesteruk i K. Kamińska 54000
31 M. Gromala i K. Kozłowska 52720
32 T. Ruciński 49850
33 SK Iwno i K. Rogowski 44330
34 J. Szweycer i M. Janikowski 42800
35 Elektrizace Železnic Praha a.s. 42200
36 A. Omen 39265
37 Y. Baizharkinov 39025
38 K. Rogowski 35340
39 Č. Olehla 35000
40 SK Iwno 34580
41 T. Sieradzki 34270
42 R. Piwko 34210
43 P. Talarek 33520
44 R. Z. Zieliński 32680
45 D. Jaskólski 30800
46 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 30500
47 Lutetia Arabians S.A.R.L. 29770
48 T. Sobierajski 29200
49 S. Mladenovic 28140
50 T. i K. Dębowscy 27950
51 W. Kryszyłowicz 27900
52 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 27430
53 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
54 W. Krzemiński 26430
55 S. Johnstone 25800
56 D. Turkowska 25800
57 M. Chowańska i P. Urbańska 25000
58 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 23800
59 Nessa Arabians Sp. z o.o. 23595
60 R. Sumiła 23520
61 Y. Hamad 23100
62 B. Białowąs 23000
63 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 23000
64 V. Vocetka 22800
65 M. Krzyśków i K. Brygier 22790
66 J. Ryżkowski 22720
67 K. Miondlikowski i B. Inda 22300
68 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 22100
69 K. Mirpuri 21800
70 M. Kryszyłowicz 21110
71 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 21030
72 J. Głowacki 20575
73 SK Moszna i M. Janikowski 20200
74 E. Porębna 19660
75 SK Moszna i M. Łojek 19550
76 P. Wasilewski 19150
77 B. Olkowska 19000
78 D. i R. Kędziora 18200
79 E. Borroni 18000
80 BCU Trading LLC 17700
81 Barjas M MS Alajmi 17690
82 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 17280
83 A. Kovćin 17060
84 K. Kozłowski 16900
85 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 16550
86 Euro-Sport Management 16500
87 K. Bolbro Agerholm 16480
88 E. i R. Urbańscy 16360
89 P. Frejlich 15710
90 E. i L. Kasprowicz 15540
91 K. Falba 15500
92 M. i B. Thiry 15430
93 R. Ask 15400
94 N. Magomedov 15300
95 S.A.R.L. Mezagri 15280
96 A. Wójtowicz 15240
97 M. Surtel i Niespodzianka 14840
98 A. Skrzypczak i P. Talarek 14400
99 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 14100
100 M. i M. Wnorowscy 14080
101 P. Szmigiel 13850
102 TOK Capital Sp. z o. o. 13800
103 A. Borkowski 13730
104 D. Mitrovic 13310
105 T. Pastuszka 13200
106 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 13050
107 SK Michałów 13010
108 K. i M. Mazur 12900
109 SK Michałów i E. Zahariev 12875
110 A. Steinhart i K. Urbańczyk 12800
111 I., D. i M. Jaskólscy 12600
112 Charvat Group, s.r.o. 12600
113 M. Rogowska 12550
114 Volteo Horse Service i M. Janikowski 12400
115 Wrbna Racing 12350
116 A. Trela 12300
117 Sharif Alireza 12000
118 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 12000
119 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 11900
120 S. Plavac i M. Łojek 11900
121 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 11750
122 A. i T. Molscy 11080
123 I. Porkátová 11000
124 Niespodzianka 10830
125 M. Falzmann 10800
126 BMS Group S. Pegza 10800
127 K. i M. Mazur i B. Olkowska 10800
128 SK Iwno i Niespodzianka 10750
129 K. Dynarowska 10400
130 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 10400
131 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 10250
132 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 10200
133 T. Nowak 10020
134 P. Siuta 10000
135 R. Szpar 9715
136 B. Dörflinger 9520
137 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 9350
138 B. Ćwik 9070
139 B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 9000
140 K. Wolanin i M. Błaszczak 8950
141 A., M. i P. Laskowscy 8600
142 Fazheli Farhang 8500
143 M. i I. Malinowscy 8300
144 M. Kosicki i E. Grotkowska 8160
145 Stuff of Legend Ltd 8050
146 W. i I. Szebysty 8020
147 R. Mamajek 7930
148 A. Polednia 7890
149 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 7640
150 A. Zhussupova 7600
151 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 7440
152 P. Falzmann 7000
153 N. Kosiński 7000
154 Univerpol Sp. z o.o. 6970
155 Ch. Ruiz-Fouquet 6960
156 J. Soska 6880
157 D. Kwiatkowski 6800
158 G. Sęczek 6800
159 P. Urbańska 6775
160 M. Filipowska 6550
161 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 6350
162 M. Łojcha 6300
163 W. Esch 5700
164 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 5700
165 K. Záhora 5400
166 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 5400
167 K. Vocetka 5400
168 M. Borkowski 5290
169 B. i M. Pokrywka 5230
170 A. Kacprzyk i J. P. Zienkiewicz 5200
171 Ł. Such i I. Władysiak 5120
172 V. Timoshenko 5100
173 R. Urbański i K. Rogowski 5080
174 R. Ptach 5050
175 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 5000
176 B. Dąbrowski 5000
177 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 5000
178 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 4950
179 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 4830
180 K. Zakolski 4760
181 W. Raszyńska i K. Szymański 4550
182 M. Gołębiowska i M. Łojek 4450
183 SK Prudnik 4300
184 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 4150
185 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 4140
186 P. Głowacki 4080
187 Uni-Res Sp. z o.o. 4080
188 K. Urbańczyk 4000
189 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 3860
190 D. Kübbeler 3860
191 M. Meller i B. Giedyk 3800
192 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 3790
193 H. Poledníková 3720
194 Ch. Schriever 3700
195 D. Wrzosek 3700
196 K. Bukład 3680
197 SK Moszna 3660
198 Dozbud 2 Sp. z o.o. 3600
199 G. Kogut 3410
200 Cardboard s.r.o. 3200
201 P. Karlik 3200
202 M. Kosicki i M. Kurach 3060
203 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
204 Crows s.r.o. 3000
205 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 3000
206 I. K. Art s.r.o. 3000
207 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 2900
208 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 2830
209 E. Krakowiak i P. Wróblewski 2800
210 SK Michałów i B. Głowacki 2720
211 A. Kozak i A. Wyrzyk 2700
212 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
213 E. Krakowiak 2500
214 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
215 L. Błaszczyk 2480
216 J. i J. Zalewscy 2440
217 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 2400
218 Galopp & FRIENDS s.r.o. 2400
219 Westminster Race Horse GmbH 2250
220 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Kacprzyk, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
221 D. Milinkovic 2110
222 Abbas Akbar Al Mulla 2000
223 SK Michałów i M. Łojek 2000
224 Syndikát hvězda-Olehla 2000
225 L. Ćmok i T. Ruciński 2000
226 SK Moszna i M. Gołębiowska 1800
227 Volteo Horse Service i K. Miondlikowski 1800
228 My First Racehorse Ltd i K. Kamińska 1800
229 Alfred F. Laskowski 1750
230 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1700
231 A. Kacprzyk 1700
232 MB Arabians Sp. z o.o. 1700
233 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1650
234 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
235 P. Antenet 1360
236 K. Zawiliński 1290
237 Ł. Siwek 1200
238 M. Gołębiowska 1075
239 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 1000
240 P. Šenigla 1000
241 T. Sieradzki i G. Pieczuro 1000
242 M. Metza-Jodłowska 1000
243 F. Dill 1000
244 E. Nieslaniková 1000
245 B. Zuzek 980
246 J. Szweycer 950
247 Z. Król, F. Krupa i M. Metza-Jodłowska 950
248 M. Biały i M. Kobus 950
249 Z. Górski i K. Urbańczyk 930
250 G. Kozak 900
251 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
252 M. Przączak 800
253 M. Łaniewska 700
254 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 700
255 O. Sutkiewicz 700
256 M. Biały 700
257 M. Surtel 600
258 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 500
259 A. Iżewska 500
260 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 450
261 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
262 AB Glass PHP A. Biedrzycki 430
263 M. Sijka 430
264 Monika Wyrzyk 350
265 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
266 K. Litwiniak 340
267 P. i J. Łucki 300
268 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
269 W. Szydełko 250
270 A. Majchrzak 250
271 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
272 H. Granda, M. Czech, M. Maj, D. Soska i Ł. Bobak 0
273 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
274 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 0
275 inż. Jaroslav Vaňa 0
276 R. Świątek 0
277 M. Sopański 0
278 PT Team & Kaločová 0
279 P. Drutowski 0
280 M. Kosicki i S. Bujarski 0
281 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 0
282 K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 0
283 G. Łątka 0
284 Loko trans s.r.o. 0
285 G., R. i K. Gorczyca i K. Urbańczyk 0
286 G. Kogut i G. Pawlus 0
287 M. Kosicki i M. Kalata 0
288 D. Ostatek 0
289 K. Stoch 0
290 J. Domańska 0
291 S. Pircher 0
292 Cofund – J. Jaskólska 0
293 W. Maciejewska 0
294 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
295 W. Guz 0
296 SK Kamionna – G. Dudek 0
297 J. Precliková 0
298 F. Wołoszyn 0
299 D. Mioduszewski 0
300 I. Korczak 0
301 Investstar – M. Sola 0
302 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 0
303 O. Braz i T. Pastuszka 0
304 K. Rogowski i D. Sztanka 0
305 K. Miondlikowski 0
306 Stebel Sp. z o.o. 0
307 M. Stoklásková 0
308 inż. M. Ševčík 0
309 SK Jaroszówka 0
310 K. Micuła 0
311 M. Hamburger, R. Świątek 0
5787750

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 20-08-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 Polska AKF Sp. z o.o. 256790
2 J., M. i E. Traka 237970
3 SK Janów Podlaski 214965
4 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 150770
5 G., R. i K. Gorczyca 145740
6 Plavac Sp. z o.o. 132095
7 Günay Equestrian Invest GmbH 124450
8 Z. Górski 124280
9 R. Płatek 121780
10 E. Lasota 118100
11 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 105600
12 K. Zatloukal 101000
13 AMP Invest Sp. z o.o. 95365
14 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
15 Z. Zahariev 84530
16 Estel Studio Sp. z o. o. 71300
17 A. Łabędzki 70250
18 Tersk Stud 69770
19 UAB Žirgo Startas 65650
20 K. i M. Wolanin 65450
21 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 61600
22 Z. Górski i K. Mirpuri 61500
23 Millennium Stud Sp. z o.o. 59580
24 PPH Falba 56850
25 N. Szelągowska 55560
26 Volteo Horse Service 54425
27 J. Nesteruk i K. Kamińska 54000
28 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 53350
29 C. J. Gołaszewski 51570
30 T. Ruciński 49850
31 M. Gromala i K. Kozłowska 45920
32 SK Iwno i K. Rogowski 44330
33 J. Szweycer i M. Janikowski 42800
34 Elektrizace Železnic Praha a.s. 42200
35 Y. Baizharkinov 39025
36 A. Omen 37465
37 Č. Olehla 35000
38 SK Iwno 34580
39 K. Rogowski 34290
40 T. Sieradzki 34270
41 R. Piwko 34210
42 P. Talarek 33520
43 K. Kozłowska 33240
44 R. Z. Zieliński 32680
45 D. Jaskólski 30800
46 Lutetia Arabians S.A.R.L. 29770
47 T. Sobierajski 29200
48 S. Mladenovic 28140
49 T. i K. Dębowscy 27950
50 W. Kryszyłowicz 27900
51 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 27700
52 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
53 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 26230
54 S. Johnstone 25800
55 M. Chowańska i P. Urbańska 25000
56 D. Turkowska 24000
57 Nessa Arabians Sp. z o.o. 23595
58 Y. Hamad 23100
59 B. Białowąs 23000
60 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 23000
61 R. Sumiła 22920
62 V. Vocetka 22800
63 M. Krzyśków i K. Brygier 22790
64 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 22100
65 K. Mirpuri 21800
66 M. Kryszyłowicz 21110
67 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 21030
68 J. Ryżkowski 21020
69 J. Głowacki 20575
70 E. Porębna 19660
71 W. Krzemiński 19430
72 P. Wasilewski 19150
73 B. Olkowska 19000
74 K. Miondlikowski i B. Inda 18700
75 D. i R. Kędziora 18200
76 E. Borroni 18000
77 BCU Trading LLC 17700
78 Barjas M MS Alajmi 17690
79 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 17280
80 SK Moszna i M. Łojek 17150
81 A. Kovćin 17060
82 K. Kozłowski 16900
83 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 16550
84 Euro-Sport Management 16500
85 K. Bolbro Agerholm 16480
86 E. i R. Urbańscy 16360
87 P. Frejlich 15710
88 K. Falba 15500
89 M. i B. Thiry 15430
90 R. Ask 15400
91 N. Magomedov 15300
92 A. Wójtowicz 15240
93 M. Surtel i Niespodzianka 14840
94 A. Skrzypczak i P. Talarek 14400
95 E. i L. Kasprowicz 14140
96 M. i M. Wnorowscy 14080
97 S.A.R.L. Mezagri 13920
98 P. Szmigiel 13850
99 A. Borkowski 13730
100 D. Mitrovic 13310
101 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 13050
102 SK Michałów 13010
103 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 13000
104 SK Michałów i E. Zahariev 12875
105 A. Steinhart i K. Urbańczyk 12800
106 Charvat Group, s.r.o. 12600
107 M. Rogowska 12550
108 Volteo Horse Service i M. Janikowski 12400
109 Wrbna Racing 12350
110 A. Trela 12300
111 K. i M. Mazur 12200
112 T. Pastuszka 12000
113 Sharif Alireza 12000
114 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 11750
115 SK Moszna i M. Janikowski 11200
116 TOK Capital Sp. z o. o. 11100
117 A. i T. Molscy 11080
118 I. Porkátová 11000
119 Niespodzianka 10830
120 K. i M. Mazur i B. Olkowska 10800
121 BMS Group S. Pegza 10800
122 M. Falzmann 10800
123 SK Iwno i Niespodzianka 10750
124 K. Dynarowska 10400
125 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 10400
126 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 10250
127 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 10200
128 T. Nowak 10020
129 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 10000
130 P. Siuta 10000
131 R. Szpar 9715
132 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 9350
133 B. Ćwik 9070
134 K. Wolanin i M. Błaszczak 8950
135 Fazheli Farhang 8500
136 M. i I. Malinowscy 8300
137 M. Kosicki i E. Grotkowska 8160
138 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 8100
139 Stuff of Legend Ltd 8050
140 W. i I. Szebysty 8020
141 R. Mamajek 7930
142 A. Polednia 7890
143 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 7640
144 A. Zhussupova 7600
145 A., M. i P. Laskowscy 7400
146 P. Falzmann 7000
147 N. Kosiński 7000
148 Univerpol Sp. z o.o. 6970
149 Ch. Ruiz-Fouquet 6960
150 J. Soska 6880
151 D. Kwiatkowski 6800
152 P. Urbańska 6775
153 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 6350
154 M. Łojcha 6300
155 G. Sęczek 6120
156 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 6080
157 S. Plavac i M. Łojek 5900
158 W. Esch 5700
159 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 5700
160 K. Vocetka 5400
161 M. Borkowski 5290
162 B. i M. Pokrywka 5230
163 A. Kacprzyk i J. P. Zienkiewicz 5200
164 Ł. Such i I. Władysiak 5120
165 V. Timoshenko 5100
166 R. Urbański i K. Rogowski 5080
167 R. Ptach 5050
168 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 5000
169 B. Dąbrowski 5000
170 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 4950
171 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 4830
172 K. Zakolski 4760
173 M. Gołębiowska i M. Łojek 4450
174 SK Prudnik 4300
175 M. Filipowska 4150
176 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 4140
177 Uni-Res Sp. z o.o. 4080
178 D. Kübbeler 3860
179 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 3860
180 M. Meller i B. Giedyk 3800
181 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 3790
182 H. Poledníková 3720
183 K. Urbańczyk 3700
184 Ch. Schriever 3700
185 D. Wrzosek 3700
186 SK Moszna 3660
187 I., D. i M. Jaskólscy 3600
188 Dozbud 2 Sp. z o.o. 3600
189 G. Kogut 3410
190 P. Karlik 3200
191 Cardboard s.r.o. 3200
192 M. Kosicki i M. Kurach 3060
193 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
194 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 3000
195 I. K. Art s.r.o. 3000
196 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 3000
197 Crows s.r.o. 3000
198 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 2900
199 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 2830
200 E. Krakowiak i P. Wróblewski 2800
201 B. Dörflinger 2720
202 SK Michałów i B. Głowacki 2720
203 A. Kozak i A. Wyrzyk 2700
204 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
205 E. Krakowiak 2500
206 J. i J. Zalewscy 2440
207 Galopp & FRIENDS s.r.o. 2400
208 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 2400
209 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 2350
210 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Kacprzyk, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
211 D. Milinkovic 2110
212 Abbas Akbar Al Mulla 2000
213 Syndikát hvězda-Olehla 2000
214 L. Ćmok i T. Ruciński 2000
215 SK Michałów i M. Łojek 2000
216 L. Błaszczyk 1980
217 My First Racehorse Ltd i K. Kamińska 1800
218 SK Moszna i M. Gołębiowska 1800
219 Volteo Horse Service i K. Miondlikowski 1800
220 Alfred F. Laskowski 1750
221 A. Kacprzyk 1700
222 MB Arabians Sp. z o.o. 1700
223 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1700
224 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1650
225 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
226 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 1400
227 P. Głowacki 1360
228 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 1300
229 K. Zawiliński 1290
230 K. Bukład 1280
231 Ł. Siwek 1200
232 M. Gołębiowska 1075
233 T. Sieradzki i G. Pieczuro 1000
234 M. Metza-Jodłowska 1000
235 E. Nieslaniková 1000
236 P. Šenigla 1000
237 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 1000
238 F. Dill 1000
239 M. Biały i M. Kobus 950
240 J. Szweycer 950
241 W. Raszyńska i K. Szymański 950
242 Z. Król, F. Krupa i M. Metza-Jodłowska 950
243 Z. Górski i K. Urbańczyk 930
244 G. Kozak 900
245 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
246 K.T.M. Sp. z o. o. 800
247 M. Przączak 800
248 M. Łaniewska 700
249 O. Sutkiewicz 700
250 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 700
251 M. Biały 700
252 P. Antenet 680
253 M. Surtel 600
254 A. Iżewska 500
255 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 500
256 Westminster Race Horse GmbH 450
257 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
258 AB Glass PHP A. Biedrzycki 430
259 M. Sijka 430
260 Monika Wyrzyk 350
261 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
262 K. Litwiniak 340
263 B. Zuzek 300
264 A. Majchrzak 250
265 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
266 W. Szydełko 250
267 H. Granda, M. Czech, M. Maj, D. Soska i Ł. Bobak 0
268 K. Rogowski i D. Sztanka 0
269 R. Świątek 0
270 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 0
271 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 0
272 Investstar – M. Sola 0
273 P. i J. Łucki 0
274 G. Kogut i G. Pawlus 0
275 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 0
276 I. Korczak 0
277 M. Sopański 0
278 M. Kosicki i S. Bujarski 0
279 D. Ostatek 0
280 M. Kosicki i M. Kalata 0
281 PT Team & Kaločová 0
282 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
283 S. Pircher 0
284 Cofund – J. Jaskólska 0
285 Stebel Sp. z o.o. 0
286 J. Domańska 0
287 K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 0
288 D. Mioduszewski 0
289 J. Precliková 0
290 K. Stoch 0
291 inż. M. Ševčík 0
292 P. Drutowski 0
293 SK Jaroszówka 0
294 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
295 M. Hamburger, R. Świątek 0
296 inż. Jaroslav Vaňa 0
297 W. Maciejewska 0
298 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
299 Loko trans s.r.o. 0
300 M. Stoklásková 0
301 G. Łątka 0
302 K. Miondlikowski 0
303 W. Guz 0
304 K. Záhora 0
305 O. Braz i T. Pastuszka 0
306 SK Kamionna – G. Dudek 0
307 K. Micuła 0
5456300

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 13-08-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 237970
2 Polska AKF Sp. z o.o. 200350
3 SK Janów Podlaski 175285
4 G., R. i K. Gorczyca 145740
5 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 130030
6 Günay Equestrian Invest GmbH 121480
7 Plavac Sp. z o.o. 118195
8 E. Lasota 115700
9 Z. Górski 114850
10 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 105600
11 K. Zatloukal 101000
12 AMP Invest Sp. z o.o. 88765
13 Z. Zahariev 84530
14 A. Łabędzki 70250
15 Tersk Stud 69770
16 K. i M. Wolanin 65450
17 UAB Žirgo Startas 63850
18 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 61600
19 Z. Górski i K. Mirpuri 60500
20 R. Płatek 59880
21 PPH Falba 56850
22 N. Szelągowska 55560
23 Volteo Horse Service 54425
24 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 53350
25 Estel Studio Sp. z o. o. 50700
26 T. Ruciński 49850
27 C. J. Gołaszewski 43070
28 J. Szweycer i M. Janikowski 42800
29 SK Iwno i K. Rogowski 42330
30 Elektrizace Železnic Praha a.s. 42200
31 M. Gromala i K. Kozłowska 42140
32 Millennium Stud Sp. z o.o. 40130
33 A. Omen 37465
34 Č. Olehla 35000
35 K. Rogowski 34290
36 SK Iwno 34230
37 J. Nesteruk i K. Kamińska 34000
38 P. Talarek 33520
39 K. Kozłowska 33240
40 T. Sieradzki 32770
41 R. Z. Zieliński 32680
42 Y. Baizharkinov 32025
43 D. Jaskólski 30800
44 Lutetia Arabians S.A.R.L. 29770
45 R. Piwko 28910
46 W. Kryszyłowicz 27900
47 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 27700
48 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
49 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 26230
50 S. Johnstone 25800
51 T. Sobierajski 25000
52 S. Mladenovic 24340
53 D. Turkowska 24000
54 Y. Hamad 23100
55 B. Białowąs 23000
56 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 23000
57 V. Vocetka 22800
58 Nessa Arabians Sp. z o.o. 22775
59 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 22100
60 R. Sumiła 22020
61 M. Krzyśków i K. Brygier 21590
62 T. i K. Dębowscy 21450
63 M. Kryszyłowicz 21110
64 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 21030
65 E. Porębna 19660
66 P. Wasilewski 19150
67 J. Ryżkowski 19020
68 K. Miondlikowski i B. Inda 18700
69 D. i R. Kędziora 18200
70 K. Mirpuri 18000
71 E. Borroni 18000
72 BCU Trading LLC 17700
73 Barjas M MS Alajmi 17690
74 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 17280
75 SK Moszna i M. Łojek 17150
76 A. Kovćin 17060
77 M. Chowańska i P. Urbańska 17000
78 K. Kozłowski 16900
79 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 16550
80 Euro-Sport Management 16500
81 K. Bolbro Agerholm 16480
82 E. i R. Urbańscy 16360
83 W. Krzemiński 15830
84 R. Ask 15400
85 N. Magomedov 15300
86 A. Wójtowicz 15240
87 M. Surtel i Niespodzianka 14840
88 A. Skrzypczak i P. Talarek 14400
89 E. i L. Kasprowicz 14140
90 P. Frejlich 13940
91 D. Mitrovic 13310
92 M. i M. Wnorowscy 13220
93 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 13050
94 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 13000
95 S.A.R.L. Mezagri 12920
96 A. Steinhart i K. Urbańczyk 12800
97 Charvat Group, s.r.o. 12600
98 M. Rogowska 12550
99 M. i B. Thiry 12530
100 SK Michałów 12510
101 Wrbna Racing 12350
102 SK Michałów i E. Zahariev 12320
103 A. Trela 12300
104 K. i M. Mazur 12200
105 T. Pastuszka 12000
106 Sharif Alireza 12000
107 P. Szmigiel 11850
108 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 11750
109 J. Głowacki 11375
110 Volteo Horse Service i M. Janikowski 11200
111 SK Moszna i M. Janikowski 11200
112 TOK Capital Sp. z o. o. 11100
113 A. i T. Molscy 11080
114 I. Porkátová 11000
115 Niespodzianka 10830
116 M. Falzmann 10800
117 SK Iwno i Niespodzianka 10750
118 K. Falba 10500
119 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 10400
120 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 10250
121 T. Nowak 10020
122 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 10000
123 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 9700
124 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 9350
125 B. Ćwik 9070
126 R. Szpar 8965
127 K. Wolanin i M. Błaszczak 8950
128 M. Kosicki i E. Grotkowska 8160
129 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 8100
130 Stuff of Legend Ltd 8050
131 W. i I. Szebysty 8020
132 R. Mamajek 7930
133 A. Polednia 7890
134 A. Borkowski 7730
135 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 7640
136 A., M. i P. Laskowscy 7400
137 K. i M. Mazur i B. Olkowska 7200
138 N. Kosiński 7000
139 P. Falzmann 7000
140 Univerpol Sp. z o.o. 6970
141 Ch. Ruiz-Fouquet 6960
142 J. Soska 6880
143 D. Kwiatkowski 6800
144 Fazheli Farhang 6500
145 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 6350
146 P. Urbańska 6325
147 M. Łojcha 6300
148 M. i I. Malinowscy 6300
149 G. Sęczek 6120
150 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 6080
151 S. Plavac i M. Łojek 5900
152 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 5700
153 W. Esch 5700
154 K. Dynarowska 5400
155 K. Vocetka 5400
156 B. i M. Pokrywka 5230
157 A. Kacprzyk i J. P. Zienkiewicz 5200
158 Ł. Such i I. Władysiak 5120
159 R. Urbański i K. Rogowski 5080
160 P. Siuta 5000
161 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 4950
162 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 4830
163 K. Zakolski 4760
164 V. Timoshenko 4500
165 M. Gołębiowska i M. Łojek 4450
166 SK Prudnik 4300
167 M. Borkowski 4290
168 M. Filipowska 4150
169 Uni-Res Sp. z o.o. 4080
170 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 3860
171 D. Kübbeler 3860
172 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 3840
173 M. Meller i B. Giedyk 3800
174 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 3790
175 H. Poledníková 3720
176 Ch. Schriever 3700
177 D. Wrzosek 3700
178 K. Urbańczyk 3700
179 SK Moszna 3660
180 I., D. i M. Jaskólscy 3600
181 Dozbud 2 Sp. z o.o. 3600
182 B. Dąbrowski 3500
183 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 3500
184 G. Kogut 3410
185 P. Karlik 3200
186 Cardboard s.r.o. 3200
187 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
188 M. Kosicki i M. Kurach 3060
189 I. K. Art s.r.o. 3000
190 Crows s.r.o. 3000
191 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 3000
192 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 3000
193 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 2900
194 E. Krakowiak i P. Wróblewski 2800
195 B. Dörflinger 2720
196 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
197 E. Krakowiak 2500
198 J. i J. Zalewscy 2440
199 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 2400
200 Galopp & FRIENDS s.r.o. 2400
201 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 2350
202 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Kacprzyk, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
203 Abbas Akbar Al Mulla 2000
204 SK Michałów i M. Łojek 2000
205 Syndikát hvězda-Olehla 2000
206 L. Błaszczyk 1980
207 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 1830
208 My First Racehorse Ltd i K. Kamińska 1800
209 BMS Group S. Pegza 1800
210 Volteo Horse Service i K. Miondlikowski 1800
211 SK Moszna i M. Gołębiowska 1800
212 Alfred F. Laskowski 1750
213 A. Kacprzyk 1700
214 MB Arabians Sp. z o.o. 1700
215 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1700
216 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1650
217 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
218 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 1400
219 P. Głowacki 1360
220 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 1300
221 K. Zawiliński 1290
222 Ł. Siwek 1200
223 M. Gołębiowska 1075
224 E. Nieslaniková 1000
225 M. Metza-Jodłowska 1000
226 F. Dill 1000
227 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 1000
228 P. Šenigla 1000
229 T. Sieradzki i G. Pieczuro 1000
230 W. Raszyńska i K. Szymański 950
231 Z. Król, F. Krupa i M. Metza-Jodłowska 950
232 J. Szweycer 950
233 Z. Górski i K. Urbańczyk 930
234 A. Kozak i A. Wyrzyk 900
235 G. Kozak 900
236 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
237 K.T.M. Sp. z o. o. 800
238 M. Przączak 800
239 R. Ptach 750
240 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 700
241 M. Łaniewska 700
242 O. Sutkiewicz 700
243 M. Biały 700
244 P. Antenet 680
245 D. Milinkovic 610
246 M. Surtel 600
247 A. Iżewska 500
248 K. Bukład 500
249 L. Ćmok i T. Ruciński 500
250 Westminster Race Horse GmbH 450
251 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
252 AB Glass PHP A. Biedrzycki 430
253 Monika Wyrzyk 350
254 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
255 K. Litwiniak 340
256 B. Zuzek 300
257 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
258 A. Majchrzak 250
259 W. Szydełko 250
260 M. Stoklásková 0
261 K. Záhora 0
262 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 0
263 SK Kamionna – G. Dudek 0
264 O. Braz i T. Pastuszka 0
265 G. Kogut i G. Pawlus 0
266 W. Maciejewska 0
267 PT Team & Kaločová 0
268 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
269 M. Hamburger, R. Świątek 0
270 D. Ostatek 0
271 K. Miondlikowski 0
272 P. i J. Łucki 0
273 K. Rogowski i D. Sztanka 0
274 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 0
275 inż. M. Ševčík 0
276 SK Jaroszówka 0
277 K. Micuła 0
278 B. Olkowska 0
279 H. Granda, M. Czech, M. Maj, D. Soska i Ł. Bobak 0
280 R. Świątek 0
281 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 0
282 M. Sopański 0
283 SK Michałów i B. Głowacki 0
284 G. Łątka 0
285 Loko trans s.r.o. 0
286 Investstar – M. Sola 0
287 K. Stoch 0
288 J. Domańska 0
289 M. Kosicki i M. Kalata 0
290 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
291 I. Korczak 0
292 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 0
293 S. Pircher 0
294 M. Sijka 0
295 M. Kosicki i S. Bujarski 0
296 Stebel Sp. z o.o. 0
297 K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 0
298 J. Precliková 0
299 inż. Jaroslav Vaňa 0
300 P. Drutowski 0
301 D. Mioduszewski 0
302 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
303 W. Guz 0
4924875

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej