Kategoria: Statystyki

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 29-10-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 387120
2 Polska AKF Sp. z o.o. 357060
3 SK Janów Podlaski 332435
4 Plavac Sp. z o.o. 287675
5 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 220310
6 K. Zatloukal 201000
7 E. Lasota 191950
8 K. Kozłowska 189240
9 Z. Górski 181230
10 G., R. i K. Gorczyca 172490
11 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 172250
12 R. Płatek 161780
13 AMP Invest Sp. z o.o. 161115
14 Günay Equestrian Invest GmbH 155310
15 PPH Falba 153300
16 T. Sieradzki 127710
17 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 114700
18 Millennium Stud Sp. z o.o. 112980
19 T. Ruciński 106850
20 Elektrizace Železnic Praha a.s. 96200
21 UAB Žirgo Startas 92820
22 Volteo Horse Service 91665
23 A. Łabędzki 90580
24 Estel Studio Sp. z o. o. 90550
25 Z. Zahariev 90530
26 K. i M. Wolanin 85100
27 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
28 M. Gromala i K. Kozłowska 82760
29 Tersk Stud 81900
30 C. J. Gołaszewski 72830
31 N. Szelągowska 72360
32 D. Jaskólski 66510
33 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 66250
34 J. Nesteruk i K. Kamińska 65000
35 Z. Górski i K. Mirpuri 63800
36 Y. Baizharkinov 61675
37 Nessa Arabians Sp. z o.o. 61610
38 J. Szweycer i M. Janikowski 61540
39 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 53450
40 SK Iwno 52080
41 A. Omen 51215
42 Volteo Horse Service, K. Miondlikowski i Z. Król 50000
43 W. Kryszyłowicz 49890
44 Č. Olehla 49000
45 SK Iwno i K. Rogowski 48280
46 T. i K. Dębowscy 46650
47 S. Mladenovic 46380
48 SK Moszna i M. Łojek 46100
49 R. Z. Zieliński 44880
50 S.A.R.L. Mezagri 43570
51 R. Piwko 43560
52 K. Mirpuri i K. Kozłowska 42200
53 W. Krzemiński 41860
54 SK Moszna i M. Janikowski 41700
55 V. Vocetka 41300
56 Lutetia Arabians S.A.R.L. 39910
57 K. Rogowski 38240
58 D. Turkowska 37500
59 Wrbna Racing 37350
60 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 35940
61 BCU Trading LLC 35900
62 M. Krzyśków i K. Brygier 34350
63 K. Bolbro Agerholm 34330
64 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 33800
65 P. Talarek 33520
66 BMS Group S. Pegza 33300
67 T. Sobierajski 33000
68 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 32640
69 Barjas M MS Alajmi 32050
70 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 31630
71 R. Sumiła 31450
72 B. Olkowska 30700
73 Westminster Race Horse GmbH 30310
74 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 29830
75 J. Ryżkowski 29610
76 M. i B. Thiry 29490
77 M. Kryszyłowicz 29410
78 P. Wasilewski 28810
79 D. i R. Kędziora 28800
80 E. i L. Kasprowicz 28780
81 SK Michałów i E. Zahariev 28275
82 Niespodzianka 28080
83 J. Soska 28030
84 A. Kovćin 27980
85 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
86 K. i M. Mazur i B. Olkowska 26400
87 J. Głowacki 26355
88 M. Chowańska i P. Urbańska 26050
89 S. Johnstone 25800
90 E. Porębna 25760
91 A. Kacprzyk 25600
92 N. Magomedov 25350
93 T. Pastuszka 24750
94 O. Braz 24550
95 E. i R. Urbańscy 24010
96 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 23900
97 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 23900
98 K. Mirpuri 23750
99 K. Miondlikowski i B. Inda 23750
100 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 23550
101 R. Ask 23200
102 Y. Hamad 23100
103 A. Wójtowicz 23000
104 B. Białowąs 23000
105 A. i T. Molscy 22680
106 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 22100
107 A. Borkowski 21930
108 K. i M. Mazur 21700
109 P. Frejlich 21190
110 P. Szmigiel 20850
111 A., M. i P. Laskowscy 20600
112 SK Michałów 20450
113 K. Vocetka 20400
114 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 20350
115 A. Skrzypczak i P. Talarek 20120
116 D. Milinkovic 20110
117 Euro-Sport Management 20020
118 Vasury Kolesa 20000
119 M. Falzmann 18930
120 K. Falba 18700
121 Charvat Group, s.r.o. 18600
122 M. Rogowska 18550
123 SK Iwno i Niespodzianka 18050
124 E. Borroni 18000
125 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 17860
126 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 17280
127 K. Kozłowski 16900
128 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 16550
129 Fazheli Farhang 16300
130 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 16200
131 A. Steinhart i K. Urbańczyk 15860
132 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 15640
133 K. Dynarowska 15600
134 A. Kozak i A. Wyrzyk 15300
135 Volteo Horse Service i M. Janikowski 15150
136 V. Pospíšil 15000
137 M. Surtel i Niespodzianka 14840
138 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 14700
139 M. Filipowska 14550
140 M. i M. Wnorowscy 14080
141 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 14030
142 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 14020
143 TOK Capital Sp. z o. o. 13800
144 S. Plavac i M. Łojek 13800
145 R. Urbański i K. Rogowski 13780
146 B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 13770
147 I., D. i M. Jaskólscy 13660
148 Álmodó Tanácsadó Kft. 13200
149 L. Błaszczyk 12980
150 G. Sęczek 12920
151 T. Nowak 12740
152 R. Szpar 12715
153 A. Trela 12690
154 K. Wolanin i M. Błaszczak 12570
155 V. Timoshenko 12150
156 Ch. Zschache 12000
157 P. Siuta 12000
158 Sharif Alireza 12000
159 Syndikát hvězda-Olehla 12000
160 VNT Szindikatus 12000
161 I. Porkátová 12000
162 D. Mitrovic 11710
163 Dozbud 2 Sp. z o.o. 11700
164 P. Głowacki 11560
165 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 11500
166 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 11470
167 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 11440
168 SK Prudnik 11300
169 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 11200
170 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 11140
171 M. i I. Malinowscy 11110
172 T. Sieradzki i G. Pieczuro 11000
173 SK Moszna i M. Gołębiowska 10800
174 Volteo Horse Service i K. Miondlikowski 10800
175 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 10690
176 TRIOS s.r.o. 10500
177 D. Kübbeler 10360
178 B. Dörflinger 10340
179 A. Zhussupova 10300
180 M. Borkowski 10290
181 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 10000
182 Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 9450
183 Galopp & FRIENDS s.r.o. 9400
184 A. Kacprzyk i J. P. Zienkiewicz 9400
185 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 9400
186 B. Ćwik 9285
187 M. Przączak 9200
188 K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 9000
189 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 9000
190 Ł. Such i I. Władysiak 8720
191 D. Mioduszewski 8600
192 Crows s.r.o. 8600
193 M. Biały 8500
194 D. Kwiatkowski 8440
195 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 8330
196 Ch. Ruiz-Fouquet 8320
197 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 8250
198 P. Falzmann 8200
199 A. Polednia 8190
200 M. Kosicki i E. Grotkowska 8160
201 Stuff of Legend Ltd 8050
202 W. i I. Szebysty 8020
203 J. i J. Zalewscy i S. Staub 8000
204 R. Mamajek 7930
205 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 7800
206 N. Kosiński 7700
207 A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 7400
208 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 7400
209 Univerpol Sp. z o.o. 7220
210 K. Goździalski 6800
211 P. Urbańska 6775
212 M. Sijka 6700
213 Ch. Schriever 6700
214 D. Wrzosek 6700
215 A. Dziuba 6500
216 M. Gołębiowska i M. Łojek 6300
217 M. Łojcha 6300
218 G. Kogut 6020
219 B. Dąbrowski 6000
220 B. i M. Pokrywka 5730
221 W. Esch 5700
222 M. Gołębiowska 5675
223 R. Świątek 5500
224 Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 5400
225 K. Záhora 5400
226 L. Ćmok i T. Ruciński 5400
227 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 5300
228 R. Ptach 5050
229 A. Pyzara-Ratajczak 5000
230 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 4950
231 K. Bukład 4930
232 K. Urbańczyk 4930
233 Ł. Siwek 4800
234 K. Zakolski 4760
235 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 4600
236 W. Raszyńska i K. Szymański 4550
237 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Kacprzyk, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 4520
238 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 4440
239 M. Alnuaimi 4300
240 M. Meller i B. Giedyk 4250
241 M. Surtel 4200
242 Uni-Res Sp. z o.o. 4080
243 SK Michałów i B. Głowacki 4080
244 H. Poledníková 3720
245 SK Moszna 3660
246 F. Wołoszyn 3610
247 Cofund – J. Jaskólska 3600
248 S. Penner 3400
249 AB Glass PHP A. Biedrzycki 3225
250 J. i T. Ozdoba, R. Zieliński i W. Saniewski 3200
251 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 3200
252 Cardboard s.r.o. 3200
253 Turf Fun Club 3200
254 P. Karlik 3200
255 M. Stanisławska 3100
256 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
257 M. Kosicki i M. Kurach 3060
258 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 3000
259 I. K. Art s.r.o. 3000
260 E. Krakowiak i P. Wróblewski 2800
261 K. Kozłowska i Mariusz Konarski 2700
262 Z. Górski i K. Urbańczyk 2650
263 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
264 E. Krakowiak 2500
265 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
266 Z. Król, F. Krupa i M. Metza-Jodłowska 2450
267 J. i J. Zalewscy 2440
268 SK Krasne 2400
269 Y. Nikles 2400
270 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 2250
271 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 2250
272 K. Litwiniak 2140
273 SK Michałów i M. Łojek 2000
274 Evidencia Dokumentation HB 2000
275 Abbas Akbar Al Mulla 2000
276 P. i J. Łucki 1800
277 My First Racehorse Ltd i K. Kamińska 1800
278 Alfred F. Laskowski 1750
279 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1700
280 MB Arabians Sp. z o.o. 1700
281 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1650
282 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
283 F. Dill 1500
284 T. Rybicki i S. Wiśniewska 1500
285 H. Granda, M. Czech, M. Maj, D. Soska i Ł. Bobak 1450
286 P. Antenet 1360
287 K. Zawiliński 1290
288 G. Kozak 1200
289 E. Nieslaniková 1000
290 P. Šenigla 1000
291 D. Ostatek 1000
292 M. Metza-Jodłowska 1000
293 A. Osieleniec 1000
294 B. Zuzek 980
295 M. Biały i M. Kobus 950
296 J. Szweycer 950
297 M. Dziedzic 900
298 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
299 P. Drutowski 800
300 M. Łaniewska 700
301 O. Sutkiewicz 700
302 B. Białołęcka 600
303 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 600
304 A. Iżewska 500
305 A. i J. Mika 450
306 K. Stoch 450
307 M. Janikowski i K. Mirpuri 450
308 Monika Wyrzyk 350
309 G., R. i K. Gorczyca i K. Urbańczyk 340
310 A. Wyrzyk 340
311 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
312 A. Dziuba i M. Przączak 300
313 A. Gajos-Łątka 300
314 W. Szydełko 250
315 A. Majchrzak 250
316 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
317 inż. M. Ševčík 0
318 I. Korczak 0
319 M. Sopański 0
320 J., D., W. i Ż. Sito 0
321 inż. Jaroslav Vaňa 0
322 K. Urbańczyk, K. Domżała i G. Grudziąż 0
323 M. Bougaret 0
324 Investstar – M. Sola 0
325 W. Guz 0
326 M. Sarsour i F. Abu Mdegem 0
327 W. Maciejewska 0
328 Loko trans s.r.o. 0
329 M. A. Rybaczyk 0
330 M. Janikowski i Z. Makowski 0
331 G. Łątka 0
332 My First Racehorse Ltd 0
333 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
334 M. Hamburger, R. Świątek 0
335 K. Rogowski i D. Sztanka 0
336 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 0
337 P. Pirzecki i N. Hendzel 0
338 G. Kogut i G. Pawlus 0
339 K. Miondlikowski 0
340 M. Kosicki i S. Bujarski 0
341 K. Mirpuri i W. Żmiejko 0
342 J. Domańska 0
343 M. Kosicki i M. Kalata 0
344 P., M. i J. Tomaszek 0
345 Stebel Sp. z o.o. 0
346 S. Pircher 0
347 K. Micuła 0
348 M. Stoklásková 0
349 PT Team & Kaločová 0
350 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
351 J. Precliková 0
352 SK Jaroszówka 0
353 O. Braz i T. Pastuszka 0
354 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
355 SK Kamionna – G. Dudek 0
9174975

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 29-10-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Wyrzyk A. 46 53 45 38 36 77 295 932420
2 Janikowski M. 39 35 31 27 26 45 203 733410
3 Ziemiański K. 39 27 31 26 24 85 232 715650
4 Borkowski M. 33 32 27 29 26 46 193 614890
5 Romanowski M. 27 19 27 24 15 30 142 306790
6 Piątkowski P. 25 21 21 20 19 49 155 390615
7 Vasyutov S. 24 22 22 25 29 77 199 411615
8 Świątek R. 23 15 16 9 16 46 125 324720
9 Łojek M. 22 25 25 31 30 76 209 371815
10 Kozłowski J. 21 15 18 22 21 55 152 448190
11 Olkowski W. 19 24 21 13 16 48 141 435780
12 Jodłowski M. 18 18 11 17 15 44 123 330300
13 Zahariev E. 17 14 21 20 20 67 159 351915
14 Kryszyłowicz W. 16 20 18 15 16 49 134 210185
15 Kacprzyk M. 14 21 9 15 8 32 99 194840
16 Walicki A. 13 11 16 15 15 31 101 234485
17 Rogowski K. 12 16 20 36 42 144 270 218265
18 Zawgorodny S. 9 3 4 5 5 10 36 155310
19 Laskowski A. 8 10 9 10 10 27 74 95960
20 Wróblewski G. W. (CZE) 8 2 2 1 1 4 18 251200
21 Domańska J. 7 5 6 4 4 24 50 76910
22 Szelągowska N. 5 8 5 5 2 1 26 75760
23 Panczew R. G. 5 3 9 3 6 21 47 79580
24 Dębowski T. 4 11 9 18 15 58 115 102310
25 Mazurek B. 4 3 6 2 3 11 29 26980
26 Kłóś P. 4 2 4 2 5 13 30 22715
27 Porębna E. 4 1 3 4 3 4 19 38890
28 Piwko R. 3 4 4 7 2 9 29 43560
29 Krzyśków M. 3 4 2 4 1 6 20 34350
30 Głowacki J. 3 1 6 3 4 10 27 37915
31 Poles P. (CZE) 2 9 4 3 0 2 20 153900
32 Kryszyłowicz M. 2 7 4 0 12 13 38 46810
33 Wnorowski M. 2 4 6 1 1 14 28 28160
34 Wróblewska I. 2 4 1 7 8 12 34 58580
35 Szymczuk W. 2 3 1 4 1 7 18 71540
36 Głowacki B. 2 2 5 5 4 17 35 25110
37 Olehla Č. (CZE) 2 2 4 4 2 5 19 66200
38 Pastuszka T. 2 1 3 5 10 27 48 32150
39 Boruta M. 2 1 3 4 2 13 25 22100
40 Zielińska A. 2 0 2 1 1 7 13 22570
41 Urbańczyk K. 1 7 2 6 5 24 45 28470
42 Talarek P. 1 5 2 0 1 12 21 53640
43 Malinowski M. 1 2 2 0 1 1 7 11110
44 Kosicki M. 1 2 0 4 2 25 34 14560
45 Nováková J. (CZE) 1 1 1 1 2 1 7 25200
46 Mioduszewski D. 1 0 2 0 0 3 6 8600
47 Rohaut F. (FR) 1 0 0 0 0 0 1 85000
48 Nakoniechnyi P. 1 0 0 0 0 0 1 5000
49 Porkátová I. (CZE) 0 2 1 0 1 0 4 12000
50 Theimer M. (CZE) 0 1 2 2 2 1 8 18600
51 Lica Z. 0 1 2 0 0 2 5 27000
52 Bodlák R. (CZE) 0 1 1 0 0 2 4 6200
53 Wróblewski P. 0 1 0 0 0 1 2 2800
54 Hajdi L. (HUN) 0 1 0 0 0 0 1 12000
55 Maronka G. (HUN) 0 1 0 0 0 0 1 13200
56 Tuma P. (CZE) 0 0 2 1 0 2 5 18600
57 Wołoszyn F. 0 0 1 1 2 7 11 3610
58 Zawiliński K. 0 0 1 0 2 6 9 1290
59 Łucki P. 0 0 1 0 1 3 5 1800
60 Zschache Ch. (GER) 0 0 1 0 0 0 1 12000
61 Žalud R. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 10500
62 Gajos-Łątka A. 0 0 0 2 2 4 8 1950
63 Záhorová E. (CZE) 0 0 0 1 0 2 3 5400
64 Popelka S. (CZE) 0 0 0 0 1 1 2 1000
65 Nieslanik M. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 1000
66 Sola M. 0 0 0 0 0 7 7 0
67 Ivashchenko S. 0 0 0 0 0 4 4 0
68 Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0
69 Kašný P. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
70 Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
71 Lenard A. 0 0 0 0 0 1 1 0
72 Kovář S. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
73 Ševčík M. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
503 503 503 502 499 1431 3941 9174975

Reproduktory pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum ogółem w okresie od 01-01-2018 do 29-10-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Ecosse (FR) 22 9 14 120 286610   13027.73
2 Air Chief Marshal (IRE) 3 3 6 17 279450   93150.00
3 Planteur (IRE) 6 5 9 32 249020   41503.33
4 Roulette (GB) 8 2 5 42 218160   27270.00
5 Zambezi Sun (GB) 2 2 6 10 204080  102040.00
6 Enjoy Plan (USA) 3 1 3 15 198190   66063.33
7 So You Think (NZ) 4 3 5 18 181050   45262.50
8 Alandi (IRE) 20 7 9 97 174470    8723.50
9 Ruten (USA) 19 7 9 100 166560    8766.32
10 Nowogródek 11 7 10 72 140490   12771.82
11 Star Poker (IRE) 10 4 4 34 126700   12670.00
12 Cima de Triomphe (IRE) 3 2 5 16 115880   38626.67
13 Needham’s Fort (USA) 15 4 5 79 98590    6572.67
14 Grand Presidium (USA) 6 2 5 32 93230   15538.33
15 October (USA) 13 4 5 37 93080    7160.00
16 Youmzain (IRE) 4 1 1 21 92400   23100.00
17 Calming Influence (IRE) 13 5 7 84 88250    6788.46
18 Worthadd (IRE) 3 2 3 16 87990   29330.00
19 Tempelwächter (GER) 23 4 5 103 83360    3624.35
20 Muhtathir (GB) 2 2 2 16 81390   40695.00
21 Exciting Life (IRE) 8 4 5 31 76475    9559.38
22 Samum (GER) 2 1 3 12 76175   38087.50
23 Rainbows For Life (CAN) 1 0 0 2 72000   72000.00
24 Zebedee (GB) 4 4 5 31 70360   17590.00
25 Rip Van Winkle (IRE) 3 2 3 16 67260   22420.00
26 Prince of Ecosse 5 3 6 19 66220   13244.00
27 Stormy River (FR) 2 1 2 9 65000   32500.00
28 Golden Tirol (GER) 5 3 4 21 63550   12710.00
29 Camacho (GB) 3 1 2 11 62600   20866.67
30 Estejo (GER) 13 3 3 51 60965    4689.62
31 Shamardal (USA) 1 1 3 3 59000   59000.00
32 Le Havre (IRE) 1 1 4 8 56850   56850.00
33 Rock of Gibraltar (IRE) 3 1 1 10 53400   17800.00
34 Bushranger (IRE) 2 2 3 9 52700   26350.00
35 Camill (IRE) 10 1 1 45 51000    5100.00
36 Motivator (GB) 4 2 3 21 50250   12562.50
37 Alhebayeb (IRE) 1 1 2 4 44710   44710.00
38 Silver Whistle (USA) 6 3 3 32 43060    7176.67
39 Belenus (GER) 7 2 2 24 41350    5907.14
40 Rio de La Plata (USA) 1 1 2 7 41100   41100.00
41 Arithmancer (USA) 5 1 2 27 39980    7996.00
42 Glavalcour (FR) 3 3 5 13 39820   13273.33
43 Jape (USA) 4 2 2 19 37430    9357.50
44 Ajvaz Dream (IRE) 2 1 2 11 37320   18660.00
45 Deportivo (GB) 2 2 3 16 35730   17865.00
46 Windsor Knot (IRE) 3 0 0 14 34800   11600.00
47 Red Rocks (IRE) 2 2 3 6 34700   17350.00
48 Power (GB) 2 2 3 10 34190   17095.00
49 Clodovil (IRE) 1 1 2 8 32540   32540.00
50 Silver Frost (IRE) 2 1 2 9 32050   16025.00
51 Makfi (GB) 3 2 2 16 32040   10680.00
52 Le Cadre Noir (IRE) 2 2 3 13 31620   15810.00
53 Sixties Icon (GB) 1 1 2 8 31450   31450.00
54 Fast Company (IRE) 3 1 2 14 31150   10383.33
55 Harbour Watch (IRE) 3 1 1 10 31060   10353.33
56 Excelebration (IRE) 2 2 3 11 30550   15275.00
57 Hawk Wing (USA) 1 1 3 8 28800   28800.00
58 Country Club (GB) 2 1 2 7 28500   14250.00
59 Look Honey (IRE) 2 0 0 6 28500   14250.00
60 Indy Champ (USA) 7 1 1 30 27790    3970.00
61 Canford Cliffs (IRE) 2 2 2 7 27660   13830.00
62 Arcano (IRE) 5 2 3 19 27600    5520.00
63 Born To Sea (IRE) 2 1 1 6 27300   13650.00
64 Kornel 1 0 0 5 27000   27000.00
65 Jukebox Jury (IRE) 1 1 1 8 26750   26750.00
66 Diamond Green (FR) 3 1 1 10 26600    8866.67
67 Rajsaman (FR) 2 1 1 6 26400   13200.00
68 Exeed And Excel (AUS) 1 1 1 6 26050   26050.00
69 Denon (USA) 1 1 1 4 26000   26000.00
70 Dark Angel (IRE) 2 1 1 11 25450   12725.00
71 Big Bad Bob (IRE) 4 1 2 15 24950    6237.50
72 Pop Rock (JPN) 4 1 1 13 24850    6212.50
73 Iffraaj (GB) 1 1 3 9 24475   24475.00
74 Kentucky Dynamite (USA) 3 1 2 11 24300    8100.00
75 Suteki Shinsukekun (USA) 2 2 2 18 24110   12055.00
76 Orpen (USA) 1 1 3 6 23900   23900.00
77 Milanais (FR) 1 1 3 7 23875   23875.00
78 Tertullian (USA) 1 1 1 8 23760   23760.00
79 Art Connoisseur (IRE) 1 1 3 5 23450   23450.00
80 Exaltation (IRE) 2 2 2 13 23070   11535.00
81 Don Corleone (GB) 1 1 1 4 23000   23000.00
82 Montjeu (IRE) 1 1 2 4 22800   22800.00
83 Lord of England (GER) 2 1 1 9 22300   11150.00
84 Falco (USA) 1 1 2 9 21415   21415.00
85 Authorized (IRE) 1 1 1 5 20700   20700.00
86 Mount Nelson (GB) 1 1 2 3 20500   20500.00
87 Anodin (IRE) 2 2 2 9 20120   10060.00
88 Rakti (GB) 1 1 2 2 20000   20000.00
89 Areion (GER) 1 1 1 8 19600   19600.00
90 Dream Ahead (USA) 1 1 2 3 19600   19600.00
91 Frozen Power (IRE) 1 1 1 8 18820   18820.00
92 Soldier Hollow (GB) 4 0 0 8 18550    4637.50
93 Sorbie Tower (IRE) 2 0 0 12 18400    9200.00
94 Casamento (IRE) 2 0 0 11 18400    9200.00
95 Poet’s Voice (GB) 2 2 2 11 18350    9175.00
96 Sinndar (IRE) 1 1 2 9 18300   18300.00
97 Lord Shanakill (USA) 1 1 2 5 18100   18100.00
98 Literato (FR) 1 1 1 4 18030   18030.00
99 Cloword (IRE) 2 2 2 9 17440    8720.00
100 Lujain (USA) 1 1 2 9 17400   17400.00
101 Soldier of Fortune (IRE) 2 1 1 10 17300    8650.00
102 Holy Roman Emperor (IRE) 2 1 1 11 17150    8575.00
103 Archipenko (USA) 3 1 1 8 17060    5686.67
104 Penny’s Picnic (IRE) 1 1 1 3 16600   16600.00
105 Sunday Break (JPN) 1 1 1 9 16550   16550.00
106 Duke of Marmalade (IRE) 1 1 1 7 15900   15900.00
107 Pastoral Pursuits (GB) 1 1 2 6 15350   15350.00
108 Morpheus (GB) 3 1 1 8 15300    5100.00
109 Egerton (GER) 2 0 0 3 15200    7600.00
110 Equiano (FR) 1 1 1 7 14900   14900.00
111 Mamool (IRE) 1 1 2 4 14700   14700.00
112 Haatef (USA) 1 1 2 8 14370   14370.00
113 Sin Kiang (FR) 1 0 0 5 14000   14000.00
114 Pedro The Great (USA) 1 1 1 5 13800   13800.00
115 Mikhail Glinka (IRE) 1 1 2 6 13700   13700.00
116 Dragon Pulse (IRE) 1 1 1 4 13660   13660.00
117 Safety Wire (IRE) 2 1 1 5 13600    6800.00
118 Mr Alkohol (GB) 1 1 2 4 13420   13420.00
119 Zanatar (FR) 1 1 1 9 12550   12550.00
120 Thewayyouare (USA) 1 1 1 6 12200   12200.00
121 Forever Bond (BRZ) 4 0 0 23 11680    2920.00
122 Zarewitsch (IRE) 1 1 1 3 11200   11200.00
123 Sommerabend (GB) 1 1 1 3 11120   11120.00
124 Helmet (AUS) 1 1 1 2 11120   11120.00
125 Intikhab (USA) 1 1 1 6 10900   10900.00
126 Foxwedge (AUS) 1 1 1 3 10800   10800.00
127 Aramus (CHI) 1 1 1 8 10690   10690.00
128 Fast and Furious (FR) 1 1 1 6 10650   10650.00
129 Yeats (IRE) 1 0 0 1 10500   10500.00
130 Montmartre (FR) 1 1 1 2 10400   10400.00
131 Linda’s Lad (GB) 1 1 1 8 10290   10290.00
132 Star Fury (HUN) 1 0 0 3 10000   10000.00
133 Full of Gold (FR) 1 1 1 8 9200    9200.00
134 Maxios (GB) 2 1 1 7 9100    4550.00
135 Nathaniel (IRE) 1 1 1 2 9000    9000.00
136 Garswood (GB) 1 1 1 1 9000    9000.00
137 Dżulietto 3 0 0 9 8930    2976.67
138 Viritim 2 0 0 9 8190    4095.00
139 Red Jazz (USA) 1 1 1 3 8050    8050.00
140 No Nay Never (USA) 1 0 0 4 7650    7650.00
141 Pour Moi (IRE) 1 0 0 3 7650    7650.00
142 Mustafa 2 0 0 9 7400    3700.00
143 Dutch Art (GB) 1 1 1 2 7400    7400.00
144 Age of Jape (POL) 3 0 0 5 7350    2450.00
145 Ellusive Look (USA) 1 0 0 9 6700    6700.00
146 Satin Stone (USA) 1 0 0 3 6600    6600.00
147 Enjoy The Silence (IRE) 4 0 0 10 6400    1600.00
148 Dylan Thomas (IRE) 2 0 0 2 6400    3200.00
149 Bungle Inthejungle (GB) 1 0 0 3 6300    6300.00
150 Battle of Marengo (IRE) 3 0 0 4 5400    1800.00
151 Gale Force Ten (GB) 1 0 0 2 5400    5400.00
152 Tiger Cafe (JPN) 3 0 0 3 5000    1666.67
153 Big Luck (IRE) 2 0 0 9 4950    2475.00
154 Camerun (IRE) 1 0 0 4 4600    4600.00
155 Most Improved (IRE) 1 0 0 5 4520    4520.00
156 Mukhadram (GB) 1 0 0 2 4500    4500.00
157 Sir Prancealot (IRE) 1 0 0 2 4400    4400.00
158 Montbard 1 0 0 9 4000    4000.00
159 Royal Court (IRE) 3 0 0 4 4000    1333.33
160 Kyllachy (GB) 1 0 0 8 3900    3900.00
161 San Moritz 2 0 0 9 3580    1790.00
162 Oscar (IRE) 1 0 0 1 3500    3500.00
163 Zamindar (USA) 1 0 0 3 3200    3200.00
164 Sharpour (IRE) 1 0 0 2 3200    3200.00
165 Ray of Light (IRE) 1 0 0 1 3200    3200.00
166 Brusco (GB) 1 0 0 1 3200    3200.00
167 Irocco 1 0 0 6 3110    3110.00
168 Stowaway (GB) 1 0 0 2 3000    3000.00
169 Halling (USA) 1 0 0 1 3000    3000.00
170 Coach House (IRE) 1 0 0 3 2600    2600.00
171 Naaqoos (GB) 1 0 0 7 2300    2300.00
172 Mastercraftsman (IRE) 1 0 0 2 2250    2250.00
173 Alaska River (GER) 1 0 0 4 2070    2070.00
174 Sexman 1 0 0 2 2000    2000.00
175 Cossio (GB) 1 0 0 1 2000    2000.00
176 Rendezvous (IRE) 1 0 0 1 2000    2000.00
177 Pouvoir Absolu (GB) 1 0 0 1 2000    2000.00
178 Kharoud (FR) 2 0 0 10 1950     975.00
179 Rhodesian winner (GER) 1 0 0 6 1900    1900.00
180 Kendargent (FR) 2 0 0 5 1800     900.00
181 Normen (GER) 1 0 0 4 1800    1800.00
182 Sea The Stars (IRE) 1 0 0 1 1800    1800.00
183 Masterstroke (USA) 1 0 0 1 1800    1800.00
184 Germes (IRE) 2 0 0 5 1350     675.00
185 Captain Gerrard (IRE) 1 0 0 3 1060    1060.00
186 Captain Rio (GB) 1 0 0 5 1000    1000.00
187 Jovellanos 2 0 0 3 1000     500.00
188 Bachelor Duke (USA) 1 0 0 1 1000    1000.00
189 Gold Away (IRE) 1 0 0 1 1000    1000.00
190 George Vancouver (USA) 1 0 0 2 900     900.00
191 Roderic O’Connor (IRE) 1 0 0 3 700     700.00
192 Da Xian 1 0 0 4 610     610.00
193 Strażnik 1 0 0 5 500     500.00
194 Distant Music (USA) 1 0 0 2 350     350.00
195 Cockney Rebel (IRE) 1 0 0 1 350     350.00
196 American Post (GB) 2 0 0 3 300     150.00
197 Aussie Rules (USA) 1 0 0 2 300     300.00
198 Johnny Red Kerr (USA) 1 0 0 2 300     300.00
199 Karakalla 1 0 0 6 0       0.00
200 Masini 2 0 0 5 0       0.00
201 Two-Twenty-Two (IRE) 1 0 0 5 0       0.00
202 Turgeon (USA) 1 0 0 4 0       0.00
203 Tiger Hill (IRE) 1 0 0 4 0       0.00
204 Alywar (USA) 2 0 0 2 0       0.00
205 Muzyk 1 0 0 2 0       0.00
206 Scufiott (GB) 1 0 0 2 0       0.00
207 Terssio (IRE) 1 0 0 2 0       0.00
208 Way Of Light (USA) 1 0 0 2 0       0.00
209 Evasive (GB) 1 0 0 2 0       0.00
210 Wootton Bassett (GB) 1 0 0 1 0       0.00
211 Elusive Pimpernel (USA) 1 0 0 1 0       0.00
212 Footstepsinthesand (GB) 1 0 0 1 0       0.00
213 Starspangledbanner (AUS) 1 0 0 1 0       0.00
214 Next Desert (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
215 Day Dreamer (FR) 1 0 0 1 0       0.00
216 Anabaa Blue (GB) 1 0 0 1 0       0.00
217 Dr Fong (USA) 1 0 0 1 0       0.00
218 Turtle Bowl (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
219 American Devil (FR) 1 0 0 1 0       0.00
220 Suestado (GER) 1 0 0 1 0       0.00
221 High Chaparral (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
222 Scater (POL) 1 0 0 1 0       0.00
223 Teofilo (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
224 Noel (GER) 1 0 0 1 0       0.00
225 Rosensturm (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
226 Panis (USA) 1 0 0 1 0       0.00
556 216 318 2418 6469000

Ojcowie matek koni pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 29-10-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Jape (USA) 33 11 19 158 362670   10990.00
2 King’s Best (USA) 4 2 6 17 282450   70612.50
3 Zafonium (USA) 4 2 5 13 196700   49175.00
4 Cadoudal (FR) 1 1 5 7 189240  189240.00
5 Belenus (GER) 19 9 13 106 155050    8160.53
6 Parade Ground (USA) 1 1 2 7 145600  145600.00
7 Xaar (GB) 1 1 3 8 142500  142500.00
8 Tempelwächter (GER) 4 3 7 28 127760   31940.00
9 Medicean (GB) 5 4 6 28 116050   23210.00
10 Cape Cross (IRE) 4 4 7 23 115700   28925.00
11 Halling (USA) 4 3 5 16 99960   24990.00
12 Dakota (IRE) 2 1 3 9 90530   45265.00
13 Erhaab (USA) 1 1 1 6 86800   86800.00
14 Royal Court (IRE) 12 4 5 64 83740    6978.33
15 Linamix (FR) 7 3 6 34 75800   10828.57
16 In Camera (IRE) 8 3 3 47 75745    9468.13
17 Special Power (IRE) 10 5 6 45 75550    7555.00
18 Grand Lodge (USA) 2 2 3 14 72340   36170.00
19 Okawango (USA) 1 1 1 7 70250   70250.00
20 Dalakhani (IRE) 5 4 4 24 67090   13418.00
21 Pivotal (GB) 2 1 2 9 65000   32500.00
22 Exceed And Excel (AUS) 4 3 5 20 63760   15940.00
23 Oasis Dream (GB) 3 1 3 7 60800   20266.67
24 Lecroix (GER) 1 1 3 4 60800   60800.00
25 Mamool (IRE) 4 2 3 17 59070   14767.50
26 Alywar (USA) 10 3 3 61 54960    5496.00
27 Dansili (GB) 6 2 4 27 51320    8553.33
28 Intikhab (USA) 2 1 1 11 49940   24970.00
29 Giant’s Causeway (USA) 3 3 3 18 48300   16100.00
30 Domedriver (IRE) 3 2 2 17 48000   16000.00
31 Gold Away (IRE) 3 2 4 19 46495   15498.33
32 Sholokhov (IRE) 6 3 3 22 46000    7666.67
33 Azamour (IRE) 1 1 2 4 44710   44710.00
34 Great Lakes (GB) 8 1 3 36 43170    5396.25
35 Don Corleone (GB) 8 2 2 33 41860    5232.50
36 Barathea (IRE) 1 1 2 7 41100   41100.00
37 Rahy (USA) 4 1 1 18 38400    9600.00
38 Fourth of June (USA) 5 2 3 29 37740    7548.00
39 Greinton (GB) 3 2 2 25 37560   12520.00
40 Singspiel (IRE) 5 2 3 26 36350    7270.00
41 Marju (IRE) 2 1 2 10 36140   18070.00
42 Who Knows (IRE) 3 2 2 10 35490   11830.00
43 Martillo (GER) 1 1 1 3 35000   35000.00
44 High Chaparral (IRE) 3 1 2 11 34320   11440.00
45 Silver Patriarch (IRE) 2 2 4 10 31820   15910.00
46 Royal Applause (GB) 1 1 2 8 31450   31450.00
47 Verglas (IRE) 3 1 1 16 31240   10413.33
48 Siam (USA) 3 2 3 18 30000   10000.00
49 Kheleyf (USA) 3 2 2 6 29800    9933.33
50 Galileo (IRE) 3 2 2 14 29450    9816.67
51 Alhaarth (IRE) 5 2 2 12 29450    5890.00
52 King’s Theatre (IRE) 1 1 3 8 28800   28800.00
53 Poliglote (GB) 1 1 1 5 26400   26400.00
54 Fasliyev (USA) 2 2 2 7 26080   13040.00
55 Iron Mask (USA) 1 1 1 4 26000   26000.00
56 Unfuwain (USA) 2 1 2 5 25900   12950.00
57 Silver Hawk (USA) 1 1 2 8 25350   25350.00
58 Bertolini (USA) 2 2 2 18 24550   12275.00
59 Bahamian Bounty (GB) 1 1 3 9 24475   24475.00
60 Night Shift (USA) 1 1 2 10 24300   24300.00
61 Marchand de Sable (USA) 1 1 3 7 23875   23875.00
62 Kalanisi (IRE) 2 1 2 7 23850   11925.00
63 Holy Roman Emperor (IRE) 1 1 2 7 23750   23750.00
64 King of Kings (IRE) 1 1 3 5 23450   23450.00
65 Zafonic (USA) 2 1 2 7 23400   11700.00
66 Nayef (USA) 2 1 2 10 23250   11625.00
67 Viking Ruler (AUS) 1 1 1 3 23000   23000.00
68 Diktat (GB) 1 1 2 9 21930   21930.00
69 Monsun (GER) 4 1 2 12 20980    5245.00
70 Indian Danehill (IRE) 1 1 1 9 20120   20120.00
71 Java Gold (USA) 3 1 1 13 19980    6660.00
72 Ecosse (FR) 1 1 2 8 19750   19750.00
73 Baillamont (USA) 1 1 1 8 19600   19600.00
74 Big Shuffle (USA) 3 1 1 24 19500    6500.00
75 Canadian Winter (USA) 2 0 0 17 19100    9550.00
76 Baby Bid (USA) 5 1 1 23 18880    3776.00
77 Be My Chief (USA) 5 1 1 27 18600    3720.00
78 Apeldoorn (FR) 1 0 0 3 18600   18600.00
79 Elusive City (USA) 3 0 0 12 18550    6183.33
80 Ransom O’War (USA) 1 1 1 5 18500   18500.00
81 Sri Pekan (USA) 1 1 2 9 18300   18300.00
82 Green Desert (USA) 3 1 1 7 18160    6053.33
83 Amadeus Wolf (GB) 1 1 1 4 18100   18100.00
84 Saphir (GER) 12 0 0 39 17875    1489.58
85 Orpen (USA) 1 1 2 9 17400   17400.00
86 Gone West (USA) 1 1 2 4 16900   16900.00
87 Lomitas (GB) 2 1 1 13 16600    8300.00
88 Le Vie Dei Colori (GB) 1 1 1 3 16600   16600.00
89 Anabaa (USA) 1 1 1 9 16550   16550.00
90 Sadler’s Wells (USA) 2 1 1 9 16400    8200.00
91 All Hands On Deck (USA) 4 0 0 17 16290    4072.50
92 Juror 2 1 1 11 16150    8075.00
93 Tioman Island (GB) 1 1 1 8 16000   16000.00
94 Five Star Camp (USA) 1 1 1 13 15990   15990.00
95 Hurricane Run (IRE) 2 1 1 5 15930    7965.00
96 Oratorio (IRE) 2 1 1 6 15740    7870.00
97 Snow Kid (GB) 1 1 1 9 15670   15670.00
98 Valanour (IRE) 1 1 1 7 15150   15150.00
99 Irish River (FR) 1 1 1 7 14900   14900.00
100 Croco Rouge (IRE) 1 1 2 4 14700   14700.00
101 Dubai Millennium (GB) 1 1 1 7 14650   14650.00
102 Dilshaan (GB) 1 1 2 8 14370   14370.00
103 Golden Missile (USA) 2 1 1 9 14300    7150.00
104 Mr. Greeley (USA) 1 1 1 8 14000   14000.00
105 Acatenango (GER) 1 1 1 5 13800   13800.00
106 Royal Academy (USA) 1 1 1 4 13660   13660.00
107 Shantou (USA) 1 1 2 4 13420   13420.00
108 Dubai Destination (USA) 2 1 1 7 13300    6650.00
109 Goofalik (USA) 1 1 1 7 13250   13250.00
110 Fantastic Light (USA) 1 0 0 1 13200   13200.00
111 Enjoy Plan (USA) 6 1 1 25 13110    2185.00
112 Docksider (USA) 2 1 1 6 12600    6300.00
113 Slickly (FR) 1 1 1 2 12600   12600.00
114 Boreal (GER) 1 1 1 9 12550   12550.00
115 Iphino (GER) 1 1 1 6 12400   12400.00
116 Elusive Quality (USA) 1 1 1 6 12200   12200.00
117 Surumu (GER) 1 0 0 1 12000   12000.00
118 Eternity’s Breath (USA) 1 1 1 8 11820   11820.00
119 Gentlewave (IRE) 1 1 1 6 11700   11700.00
120 Enrique (GB) 1 1 1 4 11700   11700.00
121 Kitten’s Joy (USA) 1 1 1 9 11600   11600.00
122 Classic Music (USA) 1 1 1 7 11270   11270.00
123 Cloudings (IRE) 1 1 1 4 11260   11260.00
124 Kalatos (GER) 1 1 1 3 11200   11200.00
125 Trempolino (USA) 1 1 1 9 11140   11140.00
126 Steinlen (GB) 1 1 1 5 11120   11120.00
127 Kallisto (GER) 1 1 1 3 11120   11120.00
128 Street Cry (IRE) 1 1 1 2 11120   11120.00
129 Ashkalani (IRE) 1 1 1 3 10800   10800.00
130 Distant Relative (IRE) 1 1 1 2 10800   10800.00
131 New Approach (IRE) 2 0 0 10 10550    5275.00
132 Sorbie Tower (IRE) 4 0 0 23 10400    2600.00
133 Kingsalsa (USA) 1 1 1 2 10400   10400.00
134 Fly To The Stars (GB) 2 0 0 7 10300    5150.00
135 Green Tune (USA) 1 1 1 8 10290   10290.00
136 Black Sam Bellamy (IRE) 2 0 0 6 9850    4925.00
137 Compton Place (GB) 1 1 1 8 9200    9200.00
138 Dubawi (IRE) 1 1 1 4 9000    9000.00
139 Soviet Star (USA) 1 1 1 2 9000    9000.00
140 Tauchsport (GDR) 2 1 1 8 8850    4425.00
141 Cozzene (USA) 1 1 1 4 8800    8800.00
142 Stelvio (GB) 1 1 1 6 8600    8600.00
143 Tagula (IRE) 3 0 0 9 8300    2766.67
144 Lil’s Boy (USA) 1 0 0 6 8190    8190.00
145 Tertullian (USA) 2 0 0 7 7550    3775.00
146 Athenagoras (GER) 1 1 1 3 7400    7400.00
147 Zarewitsch (IRE) 2 0 0 7 6380    3190.00
148 Alzao (USA) 1 0 0 3 6300    6300.00
149 Alkalde (GER) 1 0 0 9 6175    6175.00
150 Elnadim (USA) 2 0 0 8 5730    2865.00
151 Lujain (USA) 1 0 0 2 5600    5600.00
152 Ray of Light (IRE) 2 0 0 14 5570    2785.00
153 Dream Well (FR) 1 0 0 1 5400    5400.00
154 Golan (IRE) 1 0 0 6 5300    5300.00
155 Marignan (USA) 4 0 0 16 5240    1310.00
156 Kingmambo (USA) 1 0 0 6 4950    4950.00
157 Zanatar (FR) 1 0 0 4 4600    4600.00
158 Kahyasi (IRE) 1 0 0 8 4200    4200.00
159 Motivator (GB) 2 0 0 3 4050    2025.00
160 Paris House (GB) 1 0 0 8 3900    3900.00
161 Demon Club 2 0 0 4 3700    1850.00
162 Magical Wonder (USA) 1 0 0 4 3600    3600.00
163 Victory Note (USA) 1 0 0 1 3600    3600.00
164 Sleeping Indian (GB) 1 0 0 2 3400    3400.00
165 Highest Honor (FR) 1 0 0 3 3200    3200.00
166 In A Tiff (IRE) 1 0 0 2 3200    3200.00
167 Access to Java (GER) 1 0 0 1 3200    3200.00
168 Venecuela (USA) 1 0 0 6 3110    3110.00
169 Avonbridge (GB) 1 0 0 3 2700    2700.00
170 Alhijaz (GB) 1 0 0 3 2700    2700.00
171 Bahri (USA) 1 0 0 3 2600    2600.00
172 Case Law (IRE) 1 0 0 2 2450    2450.00
173 Medaaly (GB) 1 0 0 4 2250    2250.00
174 In The Wings (GB) 1 0 0 6 2100    2100.00
175 Daggers Drawn (USA) 1 0 0 4 2070    2070.00
176 Graf (USA) 1 0 0 4 2000    2000.00
177 Danehill Dancer (IRE) 1 0 0 3 1920    1920.00
178 Orientate (USA) 1 0 0 2 1850    1850.00
179 Vernius (CZE) 1 0 0 4 1800    1800.00
180 Striking Ambition (GB) 1 0 0 4 1800    1800.00
181 Makfi (GB) 1 0 0 3 1800    1800.00
182 Dynaformer (USA) 1 0 0 3 1800    1800.00
183 Shamardal (USA) 1 0 0 2 1800    1800.00
184 Sageburg (IRE) 1 0 0 2 1800    1800.00
185 Redoute’s Choice (AUS) 1 0 0 1 1800    1800.00
186 Urban Ocean (FR) 1 0 0 2 1750    1750.00
187 Woodman (USA) 1 0 0 4 1350    1350.00
188 Sakhee (USA) 1 0 0 3 1060    1060.00
189 Aragon (GB) 1 0 0 5 1000    1000.00
190 Krater 1 0 0 4 950     950.00
191 Electric Beat (GB) 1 0 0 1 950     950.00
192 Bachelor Duke (USA) 2 0 0 3 900     450.00
193 Mt. Livermore (USA) 1 0 0 2 900     900.00
194 Professional (IRE) 2 0 0 9 800     400.00
195 Mister Baileys (GB) 1 0 0 3 700     700.00
196 Llandaff (USA) 2 0 0 5 610     305.00
197 Kilimandżaro 2 0 0 7 500     250.00
198 Danish Fort (GB) 1 0 0 2 450     450.00
199 Mull of Kintyre (USA) 1 0 0 1 450     450.00
200 Machiavellian (USA) 1 0 0 5 350     350.00
201 Salder’s Wells (USA) 1 0 0 2 350     350.00
202 Thunder Gulch (USA) 1 0 0 2 300     300.00
203 Ocean of Wisdom (USA) 1 0 0 2 300     300.00
204 Omen 1 0 0 5 0       0.00
205 Goldneyev (USA) 2 0 0 3 0       0.00
206 Dai Jin (GB) 1 0 0 3 0       0.00
207 Sea The Stars (IRE) 1 0 0 3 0       0.00
208 Freedom’s Choice (USA) 1 0 0 3 0       0.00
209 Kaldounevees (FR) 1 0 0 3 0       0.00
210 Traditionally (USA) 1 0 0 2 0       0.00
211 With Approval (CAN) 1 0 0 2 0       0.00
212 Afternoon Deelites (USA) 1 0 0 2 0       0.00
213 Sagacity (FR) 1 0 0 1 0       0.00
214 Country Reel (USA) 1 0 0 1 0       0.00
215 Gulch (USA) 1 0 0 1 0       0.00
216 Great Commotion (USA) 1 0 0 1 0       0.00
217 Saddex (GB) 1 0 0 1 0       0.00
218 Kharoud (FR) 1 0 0 1 0       0.00
219 Montjeu (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
220 Roulette (GB) 1 0 0 1 0       0.00
221 Excellent Art (GB) 1 0 0 1 0       0.00
222 Gere 1 0 0 1 0       0.00
223 Distant View (USA) 1 0 0 1 0       0.00
224 Observatory (USA) 1 0 0 1 0       0.00
225 Robellino (USA) 1 0 0 1 0       0.00
226 Chef Supreme (USA) 1 0 0 1 0       0.00
227 Dandy Man (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
491 201 294 2239 5609000

Reproduktory czystej krwi arabskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 29-10-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Jalnar Al Khalidiah 5 4 8 27 174950   34990.00
2 Ontario HF 26 9 11 129 153740    5913.08
3 Murhib 7 5 12 36 152330   21761.43
4 Amer 3 3 3 15 144390   48130.00
5 Munjiz 9 4 9 35 141120   15680.00
6 Nayef Al Khalidiah 10 7 14 42 136850   13685.00
7 Portmer 4 2 2 26 120950   30237.50
8 Dahess 9 4 6 51 103780   11531.11
9 General 2 2 5 9 87340   43670.00
10 Pogrom 15 8 8 56 87150    5810.00
11 Dostatok 17 6 6 59 75430    4437.06
12 Dubai Heros 6 3 4 28 60350   10058.33
13 Kazbek 7 4 5 34 59840    8548.57
14 Ainhoa St Faust 2 1 2 10 55960   27980.00
15 Marwan I 4 4 5 20 55340   13835.00
16 Von 4 1 1 21 52720   13180.00
17 Nashwan Al Khalidiah 4 3 6 17 50460   12615.00
18 Vasyli Kossack 6 5 5 27 50185    8364.17
19 Muguet de Pascade 4 3 3 14 43570   10892.50
20 Mared Al Sahra 3 3 5 8 41900   13966.67
21 Riyal 4 2 2 19 35940    8985.00
22 Ekstern 5 3 4 31 35760    7152.00
23 Muneef 1 1 3 5 34330   34330.00
24 Akbar 1 0 0 7 32950   32950.00
25 Asraa Min Albarq 6 2 3 34 30100    5016.67
26 Equator 4 1 2 17 26540    6635.00
27 Akbars 9 1 1 48 26460    2940.00
28 Jaafer ASF 2 2 2 14 25960   12980.00
29 NivourGonnaTouchThis 6 2 2 23 25135    4189.17
30 Kahil Al Shaqab 9 2 2 43 24410    2712.22
31 Chndaka 1 1 3 8 23400   23400.00
32 TM Fred Texas 1 1 2 4 23400   23400.00
33 Pedagog 4 3 3 11 23190    5797.50
34 El Omari 6 0 0 28 22990    3831.67
35 Al Kamel 2 1 2 13 19470    9735.00
36 Ghazallah 1 1 1 8 18470   18470.00
37 Darweesh 1 1 1 6 18000   18000.00
38 Donner 3 1 1 12 15970    5323.33
39 Akim De Ducor 1 1 1 8 15680   15680.00
40 Khalid El Biwaibiya 1 0 0 4 15600   15600.00
41 Lawrence El Gazal 1 1 2 8 14550   14550.00
42 Mahabb 2 1 1 9 13570    6785.00
43 Empire 6 1 1 30 13560    2260.00
44 Nougatin 3 1 1 12 12445    4148.33
45 Aim South 2 0 0 12 12220    6110.00
46 Bariq Al Amal 2 1 2 3 12000    6000.00
47 Amanito 3 0 0 18 11440    3813.33
48 Njewman 1 1 1 7 11110   11110.00
49 Valentino G 1 1 1 8 11000   11000.00
50 Armeec 9 0 0 28 10520    1168.89
51 Amarant 3 0 0 25 10430    3476.67
52 Alert 1 1 1 5 10200   10200.00
53 El Wodkine 2 0 0 13 10140    5070.00
54 Good Boy 1 1 1 4 10080   10080.00
55 Marvin El Samawi 2 1 1 10 9950    4975.00
56 Palatino 2 1 1 7 9860    4930.00
57 Polon 1 1 1 4 8980    8980.00
58 Majd Al Arab 1 1 1 7 8320    8320.00
59 Da Adios 1 1 1 6 8265    8265.00
60 Eryks 2 0 0 10 8000    4000.00
61 Sus 2 0 0 13 7000    3500.00
62 Wiek 3 1 1 9 7000    2333.33
63 Pomian 1 0 0 7 6120    6120.00
64 Madiar 1 1 1 3 6000    6000.00
65 Dormane 1 0 0 11 5680    5680.00
66 Vitorio TO 5 0 0 17 5560    1112.00
67 Spiderman Kossack 1 1 1 2 5410    5410.00
68 Echo-Gazal 1 1 1 9 5250    5250.00
69 Gorec 1 1 1 5 5050    5050.00
70 Eldon 1 0 0 7 4930    4930.00
71 Djoury Al Monteil 1 1 1 1 4300    4300.00
72 Vasilii 2 0 0 6 3960    1980.00
73 Djon 1 0 0 7 3310    3310.00
74 Eternal 1 0 0 5 2720    2720.00
75 The Wiking 1 0 0 7 2580    2580.00
76 Wadi Nur 1 0 0 6 2000    2000.00
77 Draborex 1 0 0 3 2000    2000.00
78 No Risk Al Maury 1 0 0 3 1700    1700.00
79 Abyad AA 1 0 0 3 1700    1700.00
80 Neron 2 0 0 8 1680     840.00
81 Noster 1 0 0 7 1500    1500.00
82 Stinger 1 0 0 6 1500    1500.00
83 Estepan 2 0 0 5 1500     750.00
84 Muddassir B’Mehamam 1 0 0 5 1500    1500.00
85 Shaba Tourettes 1 0 0 2 1360    1360.00
86 Perkal 2 0 0 8 1075     537.50
87 Satis 2 0 0 5 840     420.00
88 Nizam 1 0 0 1 750     750.00
89 Nasch 1 0 0 4 500     500.00
90 Pougatin Kossack 2 0 0 7 340     170.00
91 Zakbar 1 0 0 5 340     340.00
92 Bey Ambition 1 0 0 1 340     340.00
93 Padishah 1 0 0 1 300     300.00
94 Maklaud 1 0 0 3 250     250.00
95 Fedain 1 0 0 2 250     250.00
96 Wojnicz 1 0 0 1 215     215.00
97 Kara Shar 1 0 0 1 215     215.00
98 Cukebar 1 0 0 5 0       0.00
99 Ermis 3 0 0 4 0       0.00
100 Wasilew 2 0 0 4 0       0.00
101 Shanghai EA 2 0 0 4 0       0.00
102 Dorz 1 0 0 4 0       0.00
103 Czerkis 1 0 0 3 0       0.00
104 Esparto 1 0 0 3 0       0.00
105 Sabat 1 0 0 2 0       0.00
106 Gusliar 1 0 0 2 0       0.00
107 Hamasecha 1 0 0 1 0       0.00
108 AJ Thee Luca 1 0 0 1 0       0.00
326 127 177 1462 2655475

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 29-10-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Mazur S. 65 44 33 26 36 76 280 1290060
2 Grzybowski K. 33 33 32 27 26 66 217 543035
3 Reznikov A. 30 26 24 37 34 75 226 544325
4 Abik M. 26 28 53 26 22 71 226 664385
5 Wyrzyk J. 23 26 18 23 17 46 153 322970
6 Kabardov A. 21 24 28 24 32 72 201 321120
7 Popov V. 21 21 12 25 23 70 172 305125
8 Turgaev A. 19 28 25 32 31 81 216 489065
9 Szymczuk W. 18 21 8 18 8 46 119 303350
10 Petryakov D. 16 20 16 19 18 67 156 236260
11 Kryszyłowicz M. 15 17 19 8 13 31 103 182325
12 Hendzel N. 15 12 5 12 4 17 65 219110
13 Fraisl C. 15 5 16 5 8 15 64 157930
14 Abaev S. 14 13 17 18 18 43 123 175170
15 Lukasek T. 13 14 6 9 9 21 72 341950
16 Mazur K. 12 13 16 15 7 46 109 167140
17 Srnec M. 11 13 13 21 15 42 115 259280
18 Březina M. 11 8 5 9 7 15 55 134630
19 Grzybowska J. 10 16 15 10 12 38 101 156930
20 Maryniak K. 10 7 7 5 4 16 49 102500
21 Vasyutov S. 9 13 10 9 18 32 91 240500
22 Mammadov H. 8 3 6 6 3 16 42 81540
23 Lovén N. 8 0 4 0 2 1 15 150000
24 Pantchev D. 7 10 12 14 9 24 76 117515
25 Kamińska K. 6 3 9 15 18 52 103 120100
26 Kłóś P. 6 1 4 4 5 15 35 34915
27 Novák M. 5 7 4 0 1 1 18 268900
28 Kułaga R. 4 5 12 7 11 19 58 68550
29 Wójcik I. 4 4 7 6 8 20 49 57190
30 Nakoniechnyi P. 4 4 1 4 5 20 38 44740
31 Rychlak J. 4 2 4 3 3 14 30 39460
32 Hamad Y. 4 1 2 2 2 4 15 27950
33 Dynarowska K. 3 7 5 3 9 21 48 41260
34 Krowicki P. 3 5 6 3 2 9 28 78145
35 Stepakin P. 3 5 4 5 5 29 51 47650
36 Stępniak D. 3 4 7 8 3 8 33 46360
37 Ferhanov S. 3 4 2 0 0 3 12 113400
38 Odložil J. 2 2 3 1 1 4 13 51500
39 Pałczyński P. 2 2 2 1 3 4 14 48400
40 Boekhout P. 2 1 2 2 1 0 8 40600
41 Convertino P. 2 1 2 1 0 3 9 25700
42 Altynbekov S. 2 1 0 1 1 10 15 17970
43 Brygier K. 2 1 0 0 0 3 6 13540
44 Stromsky M. 1 2 0 1 1 3 8 19000
45 Kaleta A. 1 1 3 1 2 9 17 16470
46 Janaček V. 1 1 2 2 1 1 8 18800
47 Verner J. 1 1 1 0 1 5 9 30600
48 Kołakowski J. 1 1 0 2 2 10 16 9940
49 Kardanov A. 1 0 2 2 1 9 15 11020
50 Myška J. 1 0 0 0 1 2 4 18800
51 Kopczyk M. 1 0 0 0 0 0 1 6000
52 Cadel C. 1 0 0 0 0 0 1 85000
53 Dygrýn D. 0 3 0 2 1 5 11 13300
54 Suleymanova K. 0 2 1 3 3 8 17 8100
55 Sousa Ferreira R. 0 2 0 1 0 1 4 18300
56 Liška D. 0 2 0 0 0 1 3 10800
57 Lica Z. 0 1 4 2 0 4 11 37600
58 Spáčil J. 0 1 2 3 3 5 14 15800
59 Benš R. 0 1 1 5 4 10 21 28900
60 Sommer M. 0 1 1 0 1 9 12 3350
61 Aarich M. 0 1 0 1 1 1 4 2750
62 Matuský L. 0 1 0 1 0 1 3 14000
63 O’Shea T. P. 0 1 0 1 0 0 2 14100
64 Giedyk J. 0 1 0 0 2 2 5 3680
65 Bolewska P. 0 1 0 0 1 4 6 3150
66 Wilson O. 0 1 0 0 0 1 2 12000
67 Plšek F. 0 1 0 0 0 0 1 3200
68 Majewska W. 0 1 0 0 0 0 1 600
69 Ferhanov B. 0 1 0 0 0 0 1 4000
70 Gil A. 0 0 2 1 4 22 29 4400
71 Mulas S. 0 0 2 1 0 0 3 17100
72 Lefebvre F. 0 0 2 0 1 2 5 3550
73 Bartos J. jr 0 0 1 2 0 0 3 6400
74 Nikonorow M. 0 0 1 0 0 7 8 1000
75 Koplik Radek 0 0 1 0 0 2 3 2400
76 Olehlová V. 0 0 1 0 0 1 2 1830
77 Boyer T. 0 0 0 1 5 5 11 7400
78 Graberg P.-A. 0 0 0 1 3 2 6 17000
79 Szarłat O. 0 0 0 1 1 6 8 1050
80 Mach J. 0 0 0 1 1 1 3 3000
81 Pilroth A. 0 0 0 1 1 0 2 2610
82 Chopyk A. 0 0 0 1 0 4 5 780
83 Buriánková E. 0 0 0 1 0 3 4 400
84 Kratochvil J. 0 0 0 0 1 1 2 1000
85 Kousek J. 0 0 0 0 1 0 1 1000
86 Schiergen D. 0 0 0 0 1 0 1 2000
87 Kiełkucka A. 0 0 0 0 1 0 1 250
88 Mikšovský M. 0 0 0 0 0 2 2 0
89 Wieczorek A. 0 0 0 0 0 2 2 0
90 Lheureux C. 0 0 0 0 0 2 2 0
91 Kowalczyk J. 0 0 0 0 0 2 2 0
92 Wyrzyk M. 0 0 0 0 0 2 2 0
93 Polli A. 0 0 0 0 0 1 1 0
94 Cyrkler N. 0 0 0 0 0 1 1 0
95 Chwirot S. 0 0 0 0 0 1 1 0
96 Chaloupka J. 0 0 0 0 0 1 1 0
97 Kocman J. 0 0 0 0 0 1 1 0
98 Derych J. 0 0 0 0 0 1 1 0
99 Timmons C. 0 0 0 0 0 1 1 0
100 Kašny P. 0 0 0 0 0 1 1 0
503 503 503 502 499 1431 3941 9174975

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 29-10-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 373630
2 SK Moszna 323155
3 SK Janów Podlaski 289985
4 R. Reveillere i V. Teillard 254500
5 SK Krasne 253780
6 Al Khalediah Stables 248140
7 M. Gromala 238530
8 S. Guła 196500
9 O. Tricot 189240
10 Z. Górski 177560
11 F. & N. O’Reilly 145600
12 K. Szumiński 144830
13 Team Hogdala France 142500
14 J. Traka 131720
15 SK Iwno 129175
16 S. Plavac 112550
17 SK Michałów 109905
18 Millennium Stud 109180
19 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 108920
20 K. Mirpuri 99450
21 SK Napajedla 94600
22 R. Gorczyca 92840
23 Fortum Michał Romanowski 92750
24 Rabbah Bloodstock Ltd 86800
25 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
26 Tersk Stud 81900
27 B. M. Tomaszewski 78495
28 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 77000
29 A. i R. Zielińscy 75880
30 T. de la Heronniere 70900
31 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 70250
32 E. de Kerpezdron 70000
33 Storeway Ltd. 66250
34 S. Jeffroy, AGB Agency 65000
35 A. Zieliński 61970
36 Nessa Arabians Sp. z o.o. 61610
37 I.G.E.P. 60800
38 Athbah Stud 59390
39 Godolphin 59000
40 T. Ashley 56450
41 Ophelia’s Song Partnership 54800
42 M. Viguie 54350
43 S. Chazel 51800
44 Dr G. W. Guy 47600
45 S. Mladenovic 46380
46 L. Delany 44710
47 Stilvi Compania Financiera S.A. 44250
48 S.A.R.L. Mezagri 43570
49 R. Piwko 43560
50 T. Tarczyński 42060
51 W. Krzemiński 41860
52 Wrbna Racing 41350
53 Lutetia Arabians S.A.R.L. 39910
54 D. Mitrovic 39820
55 J. Eng 35940
56 K. Bolbro Agerholm 34330
57 R. Talarek 33520
58 T. Sobierajski 33000
59 J. Foley 32700
60 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 32700
61 SK Kozienice 32700
62 E. i K. Laskowscy 32640
63 SK Widzów – A. Tyszko 32570
64 R. Berns 32540
65 A. Sexton 31620
66 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 31530
67 M. Channon Bloodstock Ltd 31450
68 J. Ryżkowski 29860
69 T. & H. Russell 29500
70 J. Soska 29230
71 M. Poland 28800
72 W. J. Engel 28670
73 Expert Host Janusz Romanowski 28500
74 R. Szpar 28435
75 L. Błachut 27615
76 G. Smith 26970
77 Laundry Cottage Stud Farm 26050
78 E. Schmid 26000
79 E. Porębna 25760
80 Le Thenney S.A. 25350
81 G. Brady 24740
82 J. Hanly 24475
83 Hollyberry Farm 24300
84 J. Waldron & J. Barton 23950
85 P. Pasquiou 23875
86 Shadwell Estate Company Ltd 23750
87 Kellsgrange Stud 23450
88 K. & R. Ask 23200
89 A. Wójtowicz 23000
90 A. Chodowiec 23000
91 Smythson 22800
92 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 22680
93 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 22560
94 Lisbunny Bloodstock 22400
95 K. & Mrs Cullen 22250
96 Ch. Jouandou 21930
97 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 21415
98 P. Frejlich 21190
99 G. & A. Corry 21000
100 Haras d’Haspel 20700
101 R. Sumiła 20450
102 J. Głowacki 20440
103 Kildaragh Stud 20440
104 T. Sieradzki 20440
105 A. Dziuba 20200
106 A. Burke 20120
107 E. Banahan 20000
108 O. McElroy 20000
109 Gestüt Görlsdorf 19600
110 Deer Forest Stud 19600
111 M. Bober 19440
112 R. Z. Zieliński 19380
113 P. Antenet 19360
114 B. Olkowska 19000
115 J.-P. Colombu 18600
116 Teliver Farm Kft 18600
117 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 18500
118 C. J. Gołaszewski 18480
119 I. Shenkin 18300
120 L. Wilson 18100
121 M. du Breil, S. Lamy 18030
122 A. Borroni 18000
123 Abdullah Ali Al Saif 17900
124 A. Steinhart 17870
125 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 17860
126 The Kossack Stud B.V. 17850
127 Irish National Stud 17800
128 Elia Stud Farm 17400
129 Tally-Ho Stud 16940
130 S.C.E.A. Haras de Manneville 16900
131 Azienda Agricola Gennaro Stimola 16860
132 H. Rousseau 16700
133 M. Kurach 16620
134 B. F. Leclere i R. Dwek 16600
135 T. Derda 16550
136 J. Krauze 16550
137 GR J. Zalewska 16290
138 Giewont Sp. z o.o. 16000
139 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 16000
140 P. Tormey 15940
141 J. Wallace 15900
142 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 15350
143 J. & J. Waldron 15300
144 A. i G. Forien 15150
145 E. Kubíček 15000
146 Biddestone Stud Ltd 14900
147 S. Schnakenberg 14840
148 E. Poitevin 14840
149 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 14700
150 Lordship Stud 14650
151 Oceana Racing 14370
152 W. Saniewski 14300
153 K. Zawiliński 14200
154 EARL Haras de Nonant le Pin 14000
155 Grange Stud 14000
156 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 13800
157 L. Lafitte, H. Barus 13800
158 SCA La Perrigne 13770
159 Highpark Bloodstock Ltd 13660
160 H. Ryan 13660
161 Bearn Arabians 13570
162 P. Szmigiel 13450
163 S. Bujarski 13260
164 M. Pehu 13250
165 Broughton Bloodstock 13200
166 Günay Equestrian Invest GmbH 13110
167 L. Błaszczyk 12980
168 Mountarmstrong Stud 12600
169 Thousand Dreams, Ecurie O. Piraud, P. Guigand 12600
170 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 12550
171 Lismacue Mare Syndicate 12200
172 P. Siuta 12000
173 Gestüt Ebbesloh 12000
174 Braz Arabians 12000
175 A. Omen 11900
176 Ch. Moussay 11700
177 S.A.G.L. Seserve 11600
178 SKA Sądzia Piotrowski i Zygmunt s.c. 11500
179 SK Białka 11440
180 SK Prudnik 11300
181 R. J. & S. A. Carter 11260
182 S. Ringler 11140
183 Ecurie Normandie Pur Sang 11120
184 Mrs T. F. Lacey 11120
185 Bloodstock Agency Ltd 11120
186 C. Dell’Ova 11110
187 H., M., J. i A. Klein 11100
188 Haras du Logis Saint Germain 11000
189 M. & M. Butler 10900
190 Flaxman Stables Ireland Ltd 10800
191 Allevamento Gialloblu srl 10800
192 J.C.S.Wilson Bloodstock 10800
193 Zámecký Vrch,zem.spol.s r.o. 10500
194 A. Dupont 10400
195 B. Dörflinger 10340
196 U. Zhussupov 10300
197 EARL Ecurie Feuillet 10290
198 Gestüt Fährhof 9900
199 A. Rafferty 9450
200 Roundhill Stud 9400
201 M. Malinowski 9400
202 B. Ćwik 9285
203 P. Despouy 9200
204 POE Millennium Stud 9200
205 Lincarne House Ltd 9000
206 Bumble Bloodstock & Mrs S. Nicholls 9000
207 L. Norris i Lord Huntingdon 9000
208 A. Curran 9000
209 Aston House Stud 9000
210 PPH Parys Sp. z o.o. 8840
211 Haras du Quesnay 8800
212 D. Mioduszewski 8600
213 R. Mroziński 8500
214 K. Ziemiański 8480
215 Highclere Stud 8450
216 D. Kwiatkowski 8440
217 T. Rejman 8430
218 Ch. Ruiz-Fouquet 8320
219 S. Polednia 8190
220 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 8150
221 R. Boland 8050
222 Mrs O. Harnett 7800
223 GR N. Kosiński 7700
224 Barronstown Stud 7650
225 SK Jaroszówka 7400
226 B. Dąbrowski 7000
227 M. Harms 6950
228 S.A.R.L. Haras de Saint Faust 6800
229 D. Wrzosek 6700
230 Ch. Schriever 6700
231 Res-Gal Sp. z o.o. 6700
232 P. F. Headon 6300
233 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 6175
234 V. Laurent 5840
235 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 5750
236 M. Pokrywka 5730
237 ZG VAG Esch 5700
238 M. Gołębiowska GR Surchów 5675
239 M. i S. Wiśniewscy 5675
240 Degmer Ltd 5400
241 N. Kennedy 5400
242 Fortbarrington Stud 5400
243 P. McEnery 5300
244 Univerpol Sp. z o.o. 5250
245 R. Ptach 5050
246 GR K. Tomaszewska 5000
247 V. Timoshenko 4950
248 K. Jagielski 4930
249 K. Grudziąż 4930
250 G. Kaczmarek 4800
251 K. Zakolski 4760
252 K. Szymański 4550
253 Mr & Mrs R. Coffey 4520
254 A. Kirkham 4500
255 Ł. Fabisiak 4500
256 Old Carhue & Graeng Bloodstock 4400
257 Nawaf A. M. Nona’ami 4300
258 M. Konarski 4300
259 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 4200
260 UNI-RES Sp. z o.o. 4080
261 G. Sęczek 4080
262 Airlie Stud 4050
263 Gerrardstown House Stud 4000
264 S. Oakes 3900
265 B. Thiry 3860
266 T. Nowak 3740
267 H. Poledníková 3720
268 F. Wołoszyn 3610
269 G. Callanan 3600
270 J. Mcdonald 3600
271 M. & J. Harty 3500
272 S. Penner 3400
273 Veles Stud 3310
274 inż. P. Vrba 3200
275 J. Pšurný 3200
276 Pavlin Dvůr s.r.o. 3200
277 K. Rabiej 3200
278 HH Aga Khan 3200
279 Wardstown Stud 3150
280 T. Ruciński 3060
281 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
282 Springcombe Park Stud 3000
283 F. Tobin 3000
284 A. i P. Łojcha 2780
285 P. Beirne 2700
286 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 2610
287 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
288 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 2580
289 T. Milewski 2550
290 J. Szmyt 2440
291 Paget Bloodstock 2400
292 Y. Nikles 2400
293 O., Y., S. Varin 2250
294 Sweetmans Bloodstock 2250
295 K. Litwiniak 2140
296 M. Kaszubowski 2070
297 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 2000
298 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
299 ZG Wirth/Wagner 1970
300 E. Gilert 1950
301 Ecurie Biraben, J. Biraben i H. Biraben-Loustau 1800
302 R. Coleman 1800
303 I. Tlustá 1800
304 P. Morrison 1800
305 P. i J. Łucki 1800
306 Gestüt Ohlerweiherhof 1800
307 P. Cornou 1800
308 Mr & Mrs G. Middlebrook 1800
309 EARL Haras du Camp Bernard 1750
310 Alfred F. Laskowski 1750
311 A. Biedrzycki 1720
312 Agnieszka Wójtowicz 1700
313 A. Majchrzak 1680
314 F. Dill 1500
315 Mr & Mrs D. Yates 1060
316 P. Šenigla, S. Popelka 1000
317 P. & H. McCutcheon 1000
318 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
319 Ballyhane Stud 1000
320 Hyde Park Stud 1000
321 K. Liptak 1000
322 B. Zuzek 980
323 S. Gruszka i M. Biały 950
324 J. Szweycer 950
325 M. T. Mimouni 900
326 P. i J. Richard 900
327 M. Ruciński i A. Zieliński 900
328 P. Drutowski 800
329 Alsadd Stud 750
330 O. Sutkiewicz 700
331 M. Davison 700
332 M. Szeszuła 610
333 M. Saniewski 610
334 L. Staniszewski 500
335 A. Mika 450
336 J. Beres 350
337 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 350
338 R. Sendt 350
339 Hennessey Arabians LLC 340
340 M. Stelmaszczyk 340
341 J. Szlaszyński 340
342 L. Ciampoli 300
343 K. Rausing 300
344 E.A.R.L. Haras du Taillis 300
345 Y. Sharet 300
346 D. Soska 250
347 W. Puszczewicz 250
348 A. Frątczak 215
349 G. i Kl. Grudziąż 0
350 A. Nunez 0
351 Haras de la Huderie 0
352 J. i M. Banahan 0
353 Cybernetyki Investment S.A. 0
354 G. Kogut 0
355 M. Sopański 0
356 R. Colasanti 0
357 E. J. Loder 0
358 Mme J. Jeffroy, H. Boutry 0
359 Mr & Mrs Etrillard 0
360 J. Rudnicki 0
361 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
362 Haras du Taillis 0
363 G. Łątka 0
364 PPHU Algas – SK Udórz 0
365 K. Rybár 0
366 D. Sztanka 0
367 W. Wawrzyniak 0
368 H. Devin 0
369 inż. V. Kozel 0
370 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0
371 I. Korczak 0
372 J. Herold 0
373 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
374 P. Hass-Sandej 0
375 A. Rokicki 0
376 A. Loughlin 0
377 Cocheese Bloodstock Anstalt 0
378 M. Kosicki 0
379 R. Mahon & J. Reilly 0
380 inż. J. Kovařik 0
381 R. Pajewska-Kwaśny 0
382 A. Jasińska 0
383 I. Topolska 0
384 J. McEnery 0
385 M. A. Rybaczyk 0
386 E.A.R.L. Elevage des Loges 0
387 A. Wyrzyk 0
388 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
389 A. Fillová 0
390 Z. Tokarzewski 0
391 M. Wnorowska 0
392 M. Henochsberg, D. Ades Hazan 0
393 S. Güldenpfennig 0
394 G. Dudek 0
395 Aunty Ifl 0
396 M. Czech 0
397 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
398 K. Bukład 0
399 M. O’Gorman 0
400 S. Connolly 0
401 F. Vocásek 0
9174975

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 29-10-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 20 27 23 25 26 82 203 373630
2 SK Krasne 11 20 29 26 30 88 204 253780
3 SK Moszna 11 14 16 15 14 32 102 323155
4 J. Traka 9 3 3 1 3 3 22 131720
5 A. i R. Zielińscy 7 4 5 4 7 9 36 75880
6 K. Szumiński 7 1 5 4 3 16 36 144830
7 B. M. Tomaszewski 6 11 4 2 4 7 34 77420
8 SK Iwno 6 9 10 19 20 68 132 129175
9 Millennium Stud 6 8 6 7 10 14 51 109180
10 S. Plavac 6 7 8 4 5 22 52 112550
11 K. Mirpuri 5 1 5 3 5 12 31 99450
12 D. Mitrovic 5 1 1 0 2 4 13 39820
13 O. Tricot 5 1 0 1 0 0 7 189240
14 A. Zieliński 4 4 7 7 3 12 37 61970
15 Stilvi Compania Financiera S.A. 4 3 0 1 2 0 10 44250
16 T. de la Heronniere 4 1 3 2 1 1 12 70900
17 R. Reveillere i V. Teillard 4 0 1 1 0 0 6 254500
18 R. Piwko 3 4 4 7 2 9 29 43560
19 Team Hogdala France 3 3 0 2 0 0 8 142500
20 SK Kozienice 3 2 3 5 3 6 22 32700
21 A. Sexton 3 2 2 3 3 0 13 31620
22 W. J. Engel 3 2 1 4 2 1 13 28670
23 J. Hanly 3 2 0 1 1 2 9 24475
24 E. Porębna 3 1 2 1 1 3 11 25760
25 Shadwell Estate Company Ltd 3 1 1 0 1 3 9 23750
26 M. Poland 3 1 1 0 0 3 8 28800
27 S. Guła 3 0 2 1 0 1 7 196500
28 I.G.E.P. 3 0 1 0 0 0 4 60800
29 P. Pasquiou 3 0 0 1 1 2 7 23875
30 Kellsgrange Stud 3 0 0 0 1 1 5 23450
31 Godolphin 3 0 0 0 0 0 3 59000
32 E. de Kerpezdron 3 0 0 0 0 0 3 70000
33 T. Sobierajski 2 4 5 3 0 3 17 33000
34 W. Krzemiński 2 4 2 2 2 1 13 41860
35 R. Gorczyca 2 4 1 3 3 12 25 92500
36 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 2 3 4 0 2 9 20 31530
37 SK Widzów – A. Tyszko 2 3 3 5 1 6 20 32570
38 S. Mladenovic 2 3 3 2 3 5 18 46380
39 R. Berns 2 3 2 1 0 0 8 32540
40 Hollyberry Farm 2 3 2 0 2 1 10 24300
41 G. Brady 2 3 2 0 0 0 7 24740
42 J. Waldron & J. Barton 2 3 1 1 1 1 9 23950
43 G. Smith 2 2 3 3 1 2 13 26970
44 Ch. Jouandou 2 2 2 1 0 2 9 21930
45 J. Foley 2 2 2 0 1 1 8 32700
46 F. & N. O’Reilly 2 2 2 0 0 1 7 145600
47 Fortum Michał Romanowski 2 2 1 4 4 8 21 24450
48 G. & A. Corry 2 2 1 1 2 0 8 21000
49 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 2 2 0 2 0 3 9 21415
50 S. Jeffroy, AGB Agency 2 2 0 2 0 2 8 65000
51 Le Thenney S.A. 2 1 1 2 1 2 9 25350
52 Storeway Ltd. 2 1 1 1 1 1 7 66250
53 Expert Host Janusz Romanowski 2 1 1 0 2 1 7 28500
54 T. Derda 2 1 0 1 1 4 9 16550
55 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 2 1 0 1 0 3 7 17860
56 Smythson 2 1 0 1 0 0 4 22800
57 M. Channon Bloodstock Ltd 2 1 0 0 1 4 8 31450
58 I. Shenkin 2 0 4 0 2 1 9 18300
59 Elia Stud Farm 2 0 2 2 0 3 9 17400
60 Abdullah Ali Al Saif 2 0 2 1 0 3 8 17900
61 L. Wilson 2 0 2 1 0 0 5 18100
62 Ophelia’s Song Partnership 2 0 1 0 0 0 3 54800
63 K. & Mrs Cullen 2 0 0 5 1 4 12 22250
64 Oceana Racing 2 0 0 2 1 3 8 14370
65 Lisbunny Bloodstock 2 0 0 1 1 2 6 22400
66 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 2 0 0 1 1 2 6 15350
67 L. Delany 2 0 0 1 1 0 4 44710
68 S.C.E.A. Haras de Manneville 2 0 0 1 0 1 4 16900
69 Deer Forest Stud 2 0 0 0 0 1 3 19600
70 O. McElroy 2 0 0 0 0 0 2 20000
71 A. Borroni 2 0 0 0 0 0 2 18000
72 Gestüt Görlsdorf 1 4 2 0 0 1 8 19600
73 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 1 3 3 1 3 1 12 32700
74 Tally-Ho Stud 1 3 2 3 0 1 10 16940
75 E. i K. Laskowscy 1 3 2 2 0 0 8 32640
76 J. Krauze 1 3 1 1 1 2 9 16550
77 A. Burke 1 3 1 0 1 3 9 20120
78 T. Ashley 1 3 0 2 3 1 10 56450
79 Kildaragh Stud 1 3 0 0 0 0 4 20440
80 GR J. Zalewska 1 2 2 2 1 9 17 16290
81 Rabbah Bloodstock Ltd 1 2 2 1 0 0 6 86800
82 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 1 2 2 0 1 1 7 70250
83 Dr G. W. Guy 1 2 1 1 1 1 7 47600
84 A. i G. Forien 1 2 1 1 1 1 7 15150
85 J. Wallace 1 2 1 1 0 2 7 15900
86 Grange Stud 1 2 1 0 0 4 8 14000
87 Lismacue Mare Syndicate 1 2 1 0 0 2 6 12200
88 Azienda Agricola Gennaro Stimola 1 2 0 3 0 2 8 16860
89 Biddestone Stud Ltd 1 2 0 1 2 4 10 14900
90 Lordship Stud 1 2 0 1 1 2 7 14650
91 E. Schmid 1 2 0 0 1 0 4 26000
92 L. Lafitte, H. Barus 1 1 3 2 0 0 7 13800
93 M. Pehu 1 1 2 1 1 1 7 13250
94 Wrbna Racing 1 1 2 0 4 5 13 41350
95 S.A.G.L. Seserve 1 1 2 0 2 3 9 11600
96 W. Saniewski 1 1 1 3 0 3 9 14300
97 P. Szmigiel 1 1 1 2 2 3 10 13450
98 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 1 1 1 2 1 3 9 12550
99 Laundry Cottage Stud Farm 1 1 1 2 1 0 6 26050
100 M. & M. Butler 1 1 1 1 0 2 6 10900
101 P. Tormey 1 1 1 1 0 1 5 15940
102 J. & J. Waldron 1 1 1 1 0 1 5 15300
103 A. Omen 1 1 1 0 2 3 8 11900
104 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 1 1 1 0 1 1 5 13800
105 H. Rousseau 1 1 1 0 1 0 4 16700
106 B. F. Leclere i R. Dwek 1 1 1 0 0 0 3 16600
107 Highpark Bloodstock Ltd 1 1 0 1 0 1 4 13660
108 M. du Breil, S. Lamy 1 1 0 0 2 0 4 18030
109 SCA La Perrigne 1 1 0 0 1 0 3 13770
110 Mountarmstrong Stud 1 1 0 0 0 4 6 12600
111 E. Poitevin 1 1 0 0 0 1 3 14840
112 Thousand Dreams, Ecurie O. Piraud, P. Guigand 1 1 0 0 0 0 2 12600
113 T. Sieradzki 1 0 4 4 1 2 12 20440
114 EARL Ecurie Feuillet 1 0 2 1 2 2 8 10290
115 Haras d’Haspel 1 0 2 1 0 1 5 20700
116 H. Ryan 1 0 2 1 0 0 4 13660
117 R. J. & S. A. Carter 1 0 2 1 0 0 4 11260
118 D. Mioduszewski 1 0 2 0 0 3 6 8600
119 Haras du Quesnay 1 0 2 0 0 1 4 8800
120 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 1 0 1 2 0 1 5 18500
121 Highclere Stud 1 0 1 1 1 3 7 8450
122 Ch. Moussay 1 0 1 1 0 1 4 11700
123 P. Despouy 1 0 1 0 2 4 8 9200
124 T. Rejman 1 0 1 0 1 7 10 8430
125 SK Jaroszówka 1 0 1 0 0 4 6 7400
126 Bloodstock Agency Ltd 1 0 1 0 0 3 5 11120
127 Ecurie Normandie Pur Sang 1 0 1 0 0 1 3 11120
128 Allevamento Gialloblu srl 1 0 1 0 0 0 2 10800
129 Mrs T. F. Lacey 1 0 1 0 0 0 2 11120
130 A. Dupont 1 0 1 0 0 0 2 10400
131 S. Ringler 1 0 0 2 4 2 9 11140
132 J.C.S.Wilson Bloodstock 1 0 0 2 0 0 3 10800
133 A. Chodowiec 1 0 0 1 1 0 3 23000
134 R. Boland 1 0 0 1 1 0 3 8050
135 GR N. Kosiński 1 0 0 1 0 8 10 7700
136 Gestüt Fährhof 1 0 0 1 0 2 4 9900
137 E. Kubíček 1 0 0 1 0 0 2 15000
138 Haras du Logis Saint Germain 1 0 0 0 1 1 3 11000
139 A. Rafferty 1 0 0 0 1 1 3 9450
140 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 1 0 0 0 1 0 2 16000
141 L. Norris i Lord Huntingdon 1 0 0 0 0 3 4 9000
142 B. Olkowska 1 0 0 0 0 1 2 19000
143 Aston House Stud 1 0 0 0 0 1 2 9000
144 A. Curran 1 0 0 0 0 0 1 9000
145 E. Banahan 1 0 0 0 0 0 1 20000
146 Bumble Bloodstock & Mrs S. Nicholls 1 0 0 0 0 0 1 9000
147 M. Bober 0 3 1 3 2 2 11 19440
148 SK Napajedla 0 3 0 4 0 1 8 94600
149 Irish National Stud 0 3 0 1 0 1 5 17800
150 Flaxman Stables Ireland Ltd 0 3 0 0 0 1 4 10800
151 S. Polednia 0 2 1 1 1 1 6 8190
152 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 2 1 0 1 4 8 8150
153 A. Dziuba 0 2 1 0 0 2 5 20200
154 T. & H. Russell 0 2 0 3 1 1 7 29500
155 D. Wrzosek 0 2 0 2 2 1 7 6700
156 Lincarne House Ltd 0 2 0 2 0 0 4 9000
157 Ch. Schriever 0 2 0 1 3 3 9 6700
158 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 0 2 0 1 2 4 9 6175
159 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 2 0 1 1 5 9 5750
160 M. Pokrywka 0 2 0 0 2 4 8 5730
161 Roundhill Stud 0 1 5 1 0 0 7 9400
162 Teliver Farm Kft 0 1 2 2 2 0 7 18600
163 Barronstown Stud 0 1 2 0 1 0 4 7650
164 EARL Haras de Nonant le Pin 0 1 2 0 0 2 5 14000
165 M. Harms 0 1 1 3 1 4 10 6950
166 POE Millennium Stud 0 1 1 1 4 6 13 9200
167 U. Zhussupov 0 1 1 1 0 0 3 10300
168 P. F. Headon 0 1 1 1 0 0 3 6300
169 Mr & Mrs R. Coffey 0 1 1 0 0 3 5 4520
170 Degmer Ltd 0 1 1 0 0 0 2 5400
171 Fortbarrington Stud 0 1 1 0 0 0 2 5400
172 N. Kennedy 0 1 1 0 0 0 2 5400
173 S. Oakes 0 1 0 2 0 5 8 3900
174 V. Timoshenko 0 1 0 1 2 2 6 4950
175 S. Penner 0 1 0 1 0 0 2 3400
176 A. Kirkham 0 1 0 1 0 0 2 4500
177 P. McEnery 0 1 0 0 2 3 6 5300
178 K. Szymański 0 1 0 0 1 2 4 4550
179 Airlie Stud 0 1 0 0 1 0 2 4050
180 HH Aga Khan 0 1 0 0 0 2 3 3200
181 inż. P. Vrba 0 1 0 0 0 1 2 3200
182 J. Mcdonald 0 1 0 0 0 1 2 3600
183 Pavlin Dvůr s.r.o. 0 1 0 0 0 0 1 3200
184 K. Rabiej 0 1 0 0 0 0 1 3200
185 Broughton Bloodstock 0 1 0 0 0 0 1 13200
186 Gerrardstown House Stud 0 1 0 0 0 0 1 4000
187 G. Callanan 0 1 0 0 0 0 1 3600
188 Mrs O. Harnett 0 0 3 1 1 2 7 7800
189 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 0 0 2 3 0 3 8 4200
190 J.-P. Colombu 0 0 2 1 0 0 3 18600
191 M. Konarski 0 0 1 2 0 7 10 4300
192 H. Poledníková 0 0 1 2 0 3 6 3720
193 F. Wołoszyn 0 0 1 1 2 7 11 3610
194 M. i S. Wiśniewscy 0 0 1 1 2 0 4 4600
195 O., Y., S. Varin 0 0 1 1 1 1 4 2250
196 Wardstown Stud 0 0 1 1 1 0 3 3150
197 P. Beirne 0 0 1 1 0 1 3 2700
198 Old Carhue & Graeng Bloodstock 0 0 1 1 0 0 2 4400
199 A. i P. Łojcha 0 0 1 0 2 3 6 2780
200 P. i J. Łucki 0 0 1 0 1 2 4 1800
201 K.T.M. Sp. z o. o. 0 0 1 0 1 1 3 2600
202 J. Szmyt 0 0 1 0 1 1 3 2440
203 Sweetmans Bloodstock 0 0 1 0 1 0 2 2250
204 J. Pšurný 0 0 1 0 1 0 2 3200
205 EARL Haras du Camp Bernard 0 0 1 0 1 0 2 1750
206 P. Morrison 0 0 1 0 0 2 3 1800
207 Mr & Mrs G. Middlebrook 0 0 1 0 0 1 2 1800
208 Ecurie Biraben, J. Biraben i H. Biraben-Loustau 0 0 1 0 0 1 2 1800
209 Gestüt Ohlerweiherhof 0 0 1 0 0 0 1 1800
210 M. Fahy & Rathbarry Stud 0 0 1 0 0 0 1 3000
211 R. Coleman 0 0 1 0 0 0 1 1800
212 Paget Bloodstock 0 0 1 0 0 0 1 2400
213 Y. Nikles 0 0 1 0 0 0 1 2400
214 Gestüt Ebbesloh 0 0 1 0 0 0 1 12000
215 Zámecký Vrch,zem.spol.s r.o. 0 0 1 0 0 0 1 10500
216 Springcombe Park Stud 0 0 1 0 0 0 1 3000
217 E. Gilert 0 0 0 2 2 4 8 1950
218 G. Kaczmarek 0 0 0 2 1 1 4 4800
219 K. Litwiniak 0 0 0 1 2 0 3 1800
220 P. Cornou 0 0 0 1 2 0 3 1800
221 J. Szweycer 0 0 0 1 1 2 4 950
222 I. Tlustá 0 0 0 1 1 2 4 1800
223 Z. Górski 0 0 0 1 1 0 2 1850
224 F. Tobin 0 0 0 1 1 0 2 3000
225 Mr & Mrs D. Yates 0 0 0 1 0 2 3 1060
226 P. i J. Richard 0 0 0 1 0 1 2 900
227 O. Sutkiewicz 0 0 0 1 0 1 2 700
228 M. T. Mimouni 0 0 0 1 0 1 2 900
229 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 0 0 0 1 0 0 1 2000
230 M. Ruciński i A. Zieliński 0 0 0 1 0 0 1 900
231 T. Milewski 0 0 0 0 5 1 6 2550
232 M. Kaszubowski 0 0 0 0 4 0 4 2070
233 M. Davison 0 0 0 0 2 1 3 700
234 P. Drutowski 0 0 0 0 1 8 9 800
235 M. Saniewski 0 0 0 0 1 4 5 610
236 Ballyhane Stud 0 0 0 0 1 4 5 1000
237 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0 0 0 0 1 4 5 350
238 M. Szeszuła 0 0 0 0 1 3 4 610
239 S. Gruszka i M. Biały 0 0 0 0 1 1 2 950
240 R. Sendt 0 0 0 0 1 1 2 350
241 K. Rausing 0 0 0 0 1 1 2 300
242 A. Mika 0 0 0 0 1 1 2 450
243 L. Ciampoli 0 0 0 0 1 1 2 300
244 E.A.R.L. Haras du Taillis 0 0 0 0 1 1 2 300
245 Gynekologie Gebauer s.r.o. 0 0 0 0 1 0 1 1000
246 J. Beres 0 0 0 0 1 0 1 350
247 K. Liptak 0 0 0 0 1 0 1 1000
248 P. & H. McCutcheon 0 0 0 0 1 0 1 1000
249 P. Šenigla, S. Popelka 0 0 0 0 1 0 1 1000
250 Hyde Park Stud 0 0 0 0 1 0 1 1000
251 M. & J. Harty 0 0 0 0 1 0 1 3500
252 R. Pajewska-Kwaśny 0 0 0 0 0 7 7 0
253 Cybernetyki Investment S.A. 0 0 0 0 0 5 5 0
254 H. Devin 0 0 0 0 0 4 4 0
255 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 0 0 4 4 0
256 M. A. Rybaczyk 0 0 0 0 0 3 3 0
257 W. Wawrzyniak 0 0 0 0 0 3 3 0
258 G. Łątka 0 0 0 0 0 2 2 0
259 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 0 0 0 0 2 2 0
260 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0 0 0 0 0 2 2 0
261 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0 0 0 0 0 2 2 0
262 Mme J. Jeffroy, H. Boutry 0 0 0 0 0 2 2 0
263 A. Nunez 0 0 0 0 0 2 2 0
264 K. Rybár 0 0 0 0 0 1 1 0
265 M. O’Gorman 0 0 0 0 0 1 1 0
266 M. Henochsberg, D. Ades Hazan 0 0 0 0 0 1 1 0
267 A. Loughlin 0 0 0 0 0 1 1 0
268 inż. J. Kovařik 0 0 0 0 0 1 1 0
269 Petra Bloodstock Agency Ltd 0 0 0 0 0 1 1 0
270 S. Connolly 0 0 0 0 0 1 1 0
271 Haras du Taillis 0 0 0 0 0 1 1 0
272 Z. Hora 0 0 0 0 0 1 1 0
273 D. Sztanka 0 0 0 0 0 1 1 0
274 P. de Maleissye Melun, P. Decouz 0 0 0 0 0 1 1 0
275 E. J. Loder 0 0 0 0 0 1 1 0
276 Mr & Mrs Etrillard 0 0 0 0 0 1 1 0
277 Haras de la Huderie 0 0 0 0 0 1 1 0
278 P. Hass-Sandej 0 0 0 0 0 1 1 0
279 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0 0 0 0 0 1 1 0
280 A. Wyrzyk 0 0 0 0 0 1 1 0
281 J. i M. Banahan 0 0 0 0 0 1 1 0
282 A. Fillová 0 0 0 0 0 1 1 0
283 R&B Racing Int s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
284 R. Mahon & J. Reilly 0 0 0 0 0 1 1 0
285 B. Van Dalfsen 0 0 0 0 0 1 1 0
286 J. Herold 0 0 0 0 0 1 1 0
287 F. Vocásek 0 0 0 0 0 1 1 0
288 J. McEnery 0 0 0 0 0 1 1 0
289 E. Reyniers 0 0 0 0 0 1 1 0
290 E.A.R.L. Elevage des Loges 0 0 0 0 0 1 1 0
291 A. Jasińska 0 0 0 0 0 1 1 0
292 Aunty Ifl 0 0 0 0 0 1 1 0
293 R. Colasanti 0 0 0 0 0 1 1 0
294 M. Sopański 0 0 0 0 0 1 1 0
295 G. Kogut 0 0 0 0 0 1 1 0
296 inż. V. Kozel 0 0 0 0 0 1 1 0
318 318 318 319 319 826 2418 6469000

Hodowcy koni arabskich czystej krwi wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 29-10-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Al Khalediah Stables 19 13 4 3 2 8 49 248140
2 SK Janów Podlaski 18 14 16 13 21 58 140 285940
3 M. Gromala 15 7 6 8 8 18 62 238530
4 Z. Górski 11 11 10 12 6 33 83 175710
5 SK Michałów 9 10 11 14 14 87 145 109905
6 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 8 7 7 4 8 18 52 108920
7 Fortum Michał Romanowski 7 4 6 1 3 3 24 68300
8 Tersk Stud 6 5 5 10 7 22 55 81900
9 Nessa Arabians Sp. z o.o. 4 2 4 3 5 11 29 61610
10 Lutetia Arabians S.A.R.L. 4 0 5 3 1 6 19 39910
11 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 4 0 0 0 0 0 4 77000
12 T. Tarczyński 3 7 3 5 1 4 23 42060
13 S.A.R.L. Mezagri 3 4 3 2 1 1 14 43570
14 M. Viguie 3 3 2 2 1 3 14 54350
15 L. Błachut 3 1 3 3 2 3 15 27615
16 K. Bolbro Agerholm 3 1 0 0 1 0 5 34330
17 K. & R. Ask 3 0 1 0 0 1 5 23200
18 The Kossack Stud B.V. 3 0 0 1 1 1 6 17850
19 S. Chazel 3 0 0 0 0 1 4 51800
20 Athbah Stud 2 4 2 2 1 3 14 59390
21 J. Eng 2 3 5 0 6 3 19 35940
22 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 2 3 4 2 1 5 17 22560
23 R. Szpar 2 3 3 7 6 15 36 28435
24 A. Wójtowicz 2 1 4 1 0 6 14 23000
25 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 2 1 2 0 1 1 7 22680
26 R. Z. Zieliński 2 1 1 1 0 0 5 19380
27 J. Głowacki 2 0 1 1 1 4 9 20440
28 H., M., J. i A. Klein 2 0 1 1 1 0 5 11100
29 Braz Arabians 2 0 0 0 0 2 4 12000
30 J. Ryżkowski 1 6 5 7 6 28 53 29860
31 P. Frejlich 1 3 1 3 2 3 13 21190
32 C. J. Gołaszewski 1 3 1 2 1 5 13 18480
33 K. Zawiliński 1 2 3 0 1 0 7 14200
34 R. Sumiła 1 2 2 2 2 5 14 20450
35 L. Błaszczyk 1 2 2 1 1 2 9 12980
36 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 1 2 2 0 4 5 14 14700
37 C. Dell’Ova 1 2 2 0 1 1 7 11110
38 M. Kurach 1 2 1 3 2 7 16 16620
39 S. Schnakenberg 1 2 1 1 0 0 5 14840
40 P. Siuta 1 2 0 2 0 0 5 12000
41 P. Antenet 1 1 3 2 0 1 8 19360
42 SKA Sądzia Piotrowski i Zygmunt s.c. 1 1 3 0 0 0 5 11500
43 S. Bujarski 1 1 2 1 1 13 19 13260
44 B. Ćwik 1 1 1 2 1 0 6 9285
45 Bearn Arabians 1 1 1 1 3 0 7 13570
46 R. Mroziński 1 1 1 1 0 0 4 8500
47 M. Malinowski 1 1 0 1 0 2 5 9400
48 B. Dörflinger 1 1 0 1 0 2 5 10340
49 Ch. Ruiz-Fouquet 1 0 2 3 0 1 7 8320
50 Res-Gal Sp. z o.o. 1 0 2 1 1 3 8 6700
51 D. Kwiatkowski 1 0 1 0 0 1 3 8440
52 V. Laurent 1 0 0 1 1 2 5 5840
53 R. Ptach 1 0 0 1 1 2 5 5050
54 Univerpol Sp. z o.o. 1 0 0 0 1 7 9 5250
55 Nawaf A. M. Nona’ami 1 0 0 0 0 0 1 4300
56 S.A.R.L. Haras de Saint Faust 1 0 0 0 0 0 1 6800
57 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 1 0 0 0 0 0 1 85000
58 A. Steinhart 0 6 3 3 2 8 22 17870
59 Giewont Sp. z o.o. 0 5 1 3 3 4 16 16000
60 Günay Equestrian Invest GmbH 0 3 4 4 4 6 21 13110
61 PPH Parys Sp. z o.o. 0 3 0 0 2 2 7 8840
62 K. Ziemiański 0 2 1 2 2 4 11 8480
63 ZG VAG Esch 0 2 1 1 0 1 5 5700
64 R. Talarek 0 2 1 0 0 4 7 33520
65 SK Białka 0 1 5 0 3 9 18 11440
66 B. Dąbrowski 0 1 2 1 2 7 13 7000
67 K. Grudziąż 0 1 1 2 2 1 7 4930
68 K. Jagielski 0 1 1 2 1 4 9 4930
69 K. Zakolski 0 1 1 1 0 2 5 4760
70 UNI-RES Sp. z o.o. 0 1 1 0 0 3 5 4080
71 Ł. Fabisiak 0 1 0 3 1 4 9 4500
72 G. Sęczek 0 1 0 2 0 5 8 4080
73 T. Nowak 0 1 0 1 1 3 6 3740
74 ZG Wirth/Wagner 0 1 0 0 1 3 5 1970
75 T. Ruciński 0 1 0 0 1 0 2 3060
76 A. Biedrzycki 0 1 0 0 0 10 11 1720
77 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 0 1 0 0 0 1 2 2000
78 Veles Stud 0 0 2 1 1 3 7 3310
79 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 0 0 2 1 1 2 6 2610
80 B. Thiry 0 0 1 2 1 5 9 3860
81 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 0 0 1 2 1 3 7 2580
82 A. Majchrzak 0 0 1 1 1 5 8 1680
83 B. M. Tomaszewski 0 0 1 0 1 6 8 1075
84 M. i S. Wiśniewscy 0 0 1 0 1 2 4 1075
85 Agnieszka Wójtowicz 0 0 1 0 1 1 3 1700
86 GR K. Tomaszewska 0 0 0 5 0 2 7 5000
87 Alfred F. Laskowski 0 0 0 1 2 6 9 1750
88 B. Zuzek 0 0 0 1 1 5 7 980
89 F. Dill 0 0 0 1 1 3 5 1500
90 L. Staniszewski 0 0 0 1 0 2 3 500
91 M. Stelmaszczyk 0 0 0 0 1 4 5 340
92 R. Gorczyca 0 0 0 0 1 4 5 340
93 K. Litwiniak 0 0 0 0 1 2 3 340
94 J. Szlaszyński 0 0 0 0 1 1 2 340
95 Hennessey Arabians LLC 0 0 0 0 1 1 2 340
96 Alsadd Stud 0 0 0 0 1 0 1 750
97 Y. Sharet 0 0 0 0 1 0 1 300
98 W. Puszczewicz 0 0 0 0 1 0 1 250
99 A. Frątczak 0 0 0 0 1 0 1 215
100 J. Rudnicki 0 0 0 0 0 5 5 0
101 G. Dudek 0 0 0 0 0 5 5 0
102 M. Wnorowska 0 0 0 0 0 4 4 0
103 A. Rokicki 0 0 0 0 0 4 4 0
104 M. Kosicki 0 0 0 0 0 4 4 0
105 S. Güldenpfennig 0 0 0 0 0 4 4 0
106 I. Topolska 0 0 0 0 0 2 2 0
107 K. Bukład 0 0 0 0 0 2 2 0
108 G. i Kl. Grudziąż 0 0 0 0 0 2 2 0
109 Z. Tokarzewski 0 0 0 0 0 2 2 0
110 I. Korczak 0 0 0 0 0 1 1 0
111 G. Łątka 0 0 0 0 0 1 1 0
177 177 177 176 174 581 1462 2655475

Handikap generalny na dzień 29.10.2018

Konie pełnej krwi angielskiej

4-letnie i starsze

1. og. Magnetic 81,5
2. og. Umberto Caro 78,5
3. og. Nikus 78,5
4. wał. Dominique 78
5. kl. Height of Beauty 78
6. kl. Incepcja 77,5
7. og. Omer 77
8. og. Kokshe 76
9. og. Blue Connoisseur 75,5
10. kl. Kohinoor Diamond 74,5
11. wał. Hot Wing 74
12. og. Jules’s Dream 74
13. og. Design 74
14. wał. Tribunal 73,5
15. wał. Spasski 73
16. og. Bellerofont 73
17. wał. Bromsky 72,5
18. og. Easy Go 72
19. og. Bronislav 72
20. wał. Gared 71,5
21. kl. Magical Path 71
22. og. Hipster 71
23. kl. Irga 71
24. og. Kaszi 71
25. kl. Circle Centuria 70,5
26. og. Dacosse 70,5
27. kl. Showmeyourheaven 70,5
28. wał. Baahy 70
29. og. Invincible Gunner 70
30. kl. Tagra 70
31. og. Indigo Ocean 69,5
32. kl. Rustique 69,5
33. kl. Pipasol 69,5
34. og. Dystans 69
35. wał. Just Gold 69
36. og. Party Animal 69
37. og. Shalkar 68,5
38. og. Captain Aragorn 68,5
39. kl. Sweet As Sugar 68,5
40. og. Thorn 68,5
41. kl. Fabulous Angel 68
42. wał. Calmir 68
43. kl. Kranti 68
44. kl. Theskyisnolimit 68
45. og. Lion Cut 67,5
46. kl. Essea 67,5
47. og. Percy 67
48. kl. Zarra 67
49. wał. Nechius 67
50. kl. Dazeekha 66,5
51. og. Subiectum 66,5
52. kl. Time of Glory 66,5
53. og. Lafayett 66,5
54. wał. Nider 66
55. wał. Danot 66
56. kl. Urugwajka 66
57. og. Novitor 65,5
58. kl. Black Beauty 65,5
59. og. Sumidero 65
60. og. Freddyisready 65
61. kl. Tankredi 65
62. og. Mourtajez 64,5
63. wał. Incognito 64,5
64. og. Kazal 64,5
65. wał. Tebinio 64
66. kl. Stella 64
67. wał. Zryw 63,5
68. wał. Dabadiyan 63
69. wał. Tudemon 63
70. kl. Ukraina 62,5
71. og. Eluzzam 62,5
72. kl. Augusta 62,5
73. kl. Akiria 62,5
74. og. Suwenir 62
75. og. Felix 61,5
76. og. Karim 61,5
77. kl. Story of My Life 61,5
78. og. Nitrolak 61
79. kl. Targa 61
80. og. Butch 60,5
81. og. Big Red 60,5
82. kl. Dunayka 60
83. kl. Kolada 60
84. kl. Ugoda 60
85. kl. Guarda 59,5
86. og. Naf 59,5
87. og. Jam Babinicz 59,5
88. wał. Rakisz 59,5
89. wał. Lascadell 59
90. kl. Javorka 58,5
91. wał. Remus 58,5
92. wał. Nolan of Budysin 58
93. kl. Full Of Promise 57,5
94. og. Komandor 57,5
95. wał. Koniak 57
96. og. Sopran Tamo 57
97. kl. Tyberia 57
98. kl. Intifada 57
99. og. Maur 56
100. og. Zew 56
101. kl. Królowa Bona 55,5
102. kl. Banja Luka 55,5
103. og. Peregrino 55
104. kl. Milionerka 55
105. wał. Monte Luppo 55
106. kl. Speedy Szumawa 54,5
107. og. Dekret 54
108. kl. Tuogh Szumawa 54
109. kl. Symetria 53,5
110. og. Nico 53
111. kl. Syberia 52,5
112. kl. Tessa 52
113. kl. Dawony 52
114. og. Gibraltar 52
115. og. Dakard 51,5
116. wał. Agatek 51,5
117. kl. Isuzu 51
118. wał. Vabank 50,5
119. kl. Fuengirola 49,5
120. kl. Amoreena 48
121. og. Dunay Great 48
122. kl. Turnera 47,5
123. og. Unkas 47,5
124. wał. Jansen 47
125. wał. Daydreamer 45
126. og. Rex 44
127. kl. Insignia 43
128. og. Secret of Szumawa 43
129. og. Issachar 42
130. kl. Razyana 40
131. og. Ekwador 39
132. kl. Nebra 38,5
133. kl. Rapido 36,5
134. og. Dangar 30

3-letnie

1. og. Fabulous Las Vegas 83
2. og. Xawery 80,5
3. kl. Rain and Sun 80
4. kl. Santa Klara 78,5
5. og. Medrock 77,5
6. og. Cape Ducato 77,5
7. og. Fox Trot Galeste 77
8. kl. Akademia 76
9. og. Sea The Sky 76
10. kl. Jam Julietta 75,5
11. og. Dominer 75,5
12. kl. Time of Dream 75,5
13. og. Silver Bee 75
14. og. Rakija 74,5
15. og. Harlem 74,5
16. kl. Ines d’Ecosse 74
17. og. Polski Lord 73
18. og. Mosanto 72,5
19. og. Dakar 72
20. og. Exciter 72
21. kl. Alfea 72
22. og. Gardemarin 71,5
23. og. Da Milano 71
24. og. Valley Pride 71
25. kl. Vilnele 70,5
26. og. Dark King 70,5
27. og. Fortel Zagłoby 70,5
28. og. Sweet City 70,5
29. kl. Jalapena 70
30. wał. Lord Speaker 70
31. kl. Fighterka 70
32. og. Parys 70
33. og. Tebidoro 69,5
34. og. Pilecki 69
35. og. Fruit Night 68,5
36. og. King Arcibal 68,5
37. og. Dilong 68,5
38. kl. Ame Sublime 68
39. og. Atman 67,5
40. kl. Trojka 67,5
41. kl. Tiamina 67,5
42. kl. Mazovia Queen 67,5
43. kl. Królowa Ecosse 67
44. og. Istambuł 66,5
45. og. Varese 66
46. og. Lord of Hearts 66
47. og. Turion 65,5
48. kl. Ujoor 65,5
49. kl. Deklaracja 65
50. og. Montero 65
51. og. Classical Intikhab 64,5
52. kl. Indira 64,5
53. og. Kanclerz 64,5
54. og. Tahir 64,5
55. kl. Saldana 64
56. og. The Auld Hoose 64
57. wał. Dowhatisay 64
58. kl. Angara 64
59. wał. Clouds Blue 63,5
60. kl. Fortune Teller 63,5
61. og. French Flair 63,5
62. kl. Kenyatta 63,5
63. kl. Zaya 63
64. og. Salinger 63
65. og. Lanaphor 63
66. kl. Ragane 63
67. kl. Wild Lily 62,5
68. og. Sileroy 62
69. og. Fleshmob 62
70. kl. Masai Princess 62
71. og. Diego 61,5
72. kl. Pianissima 61,5
73. kl. Miss Kossakówna 61,5
74. wał. Bailando 61
75. kl. Fastwayout 61
76. og. Król Dżungli 60,5
77. kl. Twoteatoroomtwotwo 60,5
78. kl. Izis 60
79. og. Dargo 60
80. kl. Tartaria 59,5
81. og. Sorbet 59,5
82. wał. Tanatos 59,5
83. kl. Jam Romana 59
84. kl. Sini 59
85. og. Heroiczny 59
86. og. Nebo 58,5
87. kl. Step To Hope 58,5
88. kl. Trenta 58
89. kl. Mexican Moon 57,5
90. og. Sygryd 57,5
91. kl. Sinfonia Varsovia 57,5
92. og. Octobermen 57,5
93. kl. Evlampia 57
94. og. Magister 57
95. kl. Celtic Song 56,5
96. og. Altissimo 56,5
97. kl. Relandi 56,5
98. kl. Iwillbefamous 56
99. og. Silver de Cerisy 56
100. kl. Jelly 56
101. og. Proton 56
102. kl. Elusive Star 56
103. og. Sorreno 55,5
104. kl. Biancavilla 55
105. kl. Chaldera 55
106. kl. Diora 55
107. kl. Zawieja 54,5
108. og. Bergen 54,5
109. og. Jarl 54,5
110. og. Sen o Warszawie 54
111. og. San Escobar 54
112. kl. Stefanka 54
113. og. Moon 53,5
114. kl. Saragossa 53,5
115. kl. Mokka 53
116. og. Moon Star 53
117. og. Temudżyn 52,5
118. kl. Dance With Molly 52
119. kl. Księżna Anna 52
120. kl. Afina Pallada 51,5
121. kl. Tanaita 51
122. og. Naos 50,5
123. og. Calgary 50,5
124. kl. Semla 50
125. kl. Vologda 50
126. kl. Synastria 49,5
127. kl. Nuweliya 49,5
128. og. Grimm 49
129. kl. Uzza 49
130. kl. True Miracle 48
131. kl. Taneda 47,5
132. kl. Spectra Deelites 47
133. kl. Chibichibi 45,5
134. og. Leading Champion 45,5
135. kl. Jullieta 44
136. kl. Muza Degasa 43,5
137. og. Krystian 43
138. kl. Miss Mazovia 43
139. kl. Nibella 42,5
140. og. Triglav 42
141. kl. Burruchaga 41
142. og. Juganis 41
143. kl. Sicaria 41
144. og. Wall Street 40
145. kl. Armina 39
146. kl. Koblencja 36
147. og. Dorrado 32
148. og. Jasminum 31
149. og. June Night 30
150. og. Matchmaker 27
151. og. Komandos 22
152. og. Honeymoon 10
153. kl. Himalaya 0

 

Konie arabskie czystej krwi

5-letnie i starsze

1. og. Shadwan Al Khalediah 79,5
2. og. Bandolero 78
3. kl. Arwa 78
4. wał. Burkan Al Khalediah 77,5
5. kl. Shannon Queen 77,5
6. kl. Shahad Athbah 76
7. og. Salam Al Khalediah 75,5
8. og. Arash 72
9. wał. Ouzbeks du Panjshir 71,5
10. og. Bariq Dazzelour 71
11. wał. Inextremo 70
12. wał. Zahaab 69
13. og. Ussam de Carrere 69
14. og. Esid In Zamour 67,5
15. og. Salman Al Khalediah 67
16. kl. Jafeel Athbah 67
17. og. Chill Force 67
18. og. Sunny Amber KRF 66,5
19. og. Matar 66
20. og. Magoun 65
21. og. Adash 64,5
22. kl. Echaruna 64
23. wał. Wierzbin 64
24. og. Guerro 63,5
25. kl. Shehana Al Khalediah 63
26. og. Etorio 63
27. og. Wadi Kahil 62,5
28. kl. Dirhem 62,5
29. og. Rajwan Al Khalediah 62,5
30. wał. Wunderfitz von Südbaden 62
31. og. Euro Dahess MNM 62
32. kl. Miss Dahess MNM 61,5
33. kl. Lady Dahess MNM 61
34. og. Boy Mugatin 61
35. og. Addis 60
36. wał. Dar Duni 59,5
37. og. Sakmagon Tersk 59,5
38. og. Wasilew 59
39. og. Newjork 55,5
40. og. Mohanned Al Khalediah 54
41. wał. Adding 51
42. og. Empresso 50,5
43. wał. Narcyz 50,5
44. og. Marsat 47
45. kl. Haneczka 43
46. kl. Sabra 15

4-letnie

1. og. Fazza Al Khalediah 92,5
2. og. Severus 79
3. kl. Sweet Dream 77,5
4. og. Rammas Al Khalediah 77
5. kl. General Lady 76,5
6. kl. Top Medina 76
7. og. Dhafar Al Khalediah 75,5
8. kl. Nesma Al Mels 75
9. og. Saudi Al Khalediah 75
10. og. Lazom Al Khalediah 74,5
11. og. Celebryta 73,5
12. kl. Anood Al Khalediah 73,5
13. og. Mohacz 72,5
14. og. Aktyw 72
15. kl. Ajiba Al Mels 71,5
16. og. Vrom Kossack 71,5
17. kl. Almiza 71
18. og. Cocolino 69,5
19. kl. Sekretarka 69
20. kl. Sheblat Al Khalediah 68,5
21. og. Purhib 68
22. kl. Super Star 68
23. kl. Basalah Al Khalediah 67,5
24. og. Wilton 67,5
25. og. VAG El Condor 67
26. kl. Brasilia 66,5
27. kl. Amifa 66
28. og. Velt Tersk 65,5
29. og. Pio 65
30. kl. Mina Maia 65
31. kl. Pinki Pay 65
32. og. Monther Al Khalediah 65
33. kl. Rayanah Aljasra 64
34. og. Sidal 63,5
35. kl. Lolita Fata 63
36. og. Grand Amour 62
37. kl. Severina 61,5
38. og. Tornado 61
39. og. Belldon 60,5
40. kl. Wenus GI 60,5
41. kl. Echa Wadi 60
42. og. Vetrogon Tersk 60
43. og. Albar 59,5
44. og. Prospero 58,5
45. og. Letus JR 58
46. kl. Valgalla Tersk 58
47. kl. Makayla 57,5
48. kl. Pesaria 57
49. kl. Himera JR 56,5
50. kl. Najat von Südbaden 56,5
51. og. El Noster 56
52. kl. Bint Mari 55,5
53. kl. Malala 55,5
54. kl. Złotna 55
55. og. Hadir 54
56. og. Fokstrot 52,5
57. kl. Sonella JR 51
58. og. Foreman 50,5
59. og. Protektor 50,5
60. og. Midas JR 50
61. og. Emerald 49
62. kl. Eryka JR 48
63. og. Ilay Fleur de Lys 45,5
64. og. Cerus BS 45
65. og. Lorens 45
66. kl. Eowin de Vallois 44
67. kl. Arga BS 43
68. og. Elgrom 43
69. wał. Ermader 42
70. wał. Centor 38
71. kl. Al-Marada 36,5
72. kl. Al-Marala 34,5
73. kl. Mariel 20

Handikaper
Krzysztof Wolski

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej