Kategoria: Hodowcy według wygranych

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 15-10-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 329530
2 SK Moszna 314005
3 SK Janów Podlaski 278765
4 R. Reveillere i V. Teillard 254500
5 Al Khalediah Stables 235180
6 SK Krasne 230730
7 M. Gromala 206530
8 S. Guła 194700
9 O. Tricot 189240
10 Z. Górski 156250
11 F. & N. O’Reilly 145600
12 K. Szumiński 138530
13 J. Traka 121370
14 SK Iwno 118475
15 Team Hogdala France 112500
16 SK Michałów 106505
17 Millennium Stud 106380
18 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 96420
19 SK Napajedla 94600
20 R. Gorczyca 92840
21 Fortum Michał Romanowski 91930
22 S. Plavac 89950
23 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
24 K. Mirpuri 84900
25 Tersk Stud 81900
26 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 77000
27 A. i R. Zielińscy 73030
28 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 70250
29 B. M. Tomaszewski 67495
30 Storeway Ltd. 66250
31 T. de la Heronniere 64900
32 Rabbah Bloodstock Ltd 63800
33 S. Jeffroy, AGB Agency 62000
34 Nessa Arabians Sp. z o.o. 61395
35 Godolphin 59000
36 A. Zieliński 58870
37 Ophelia’s Song Partnership 54800
38 T. Ashley 54150
39 M. Viguie 53750
40 S. Chazel 51800
41 Dr G. W. Guy 47600
42 Athbah Stud 47390
43 E. de Kerpezdron 45000
44 Stilvi Compania Financiera S.A. 44250
45 S.A.R.L. Mezagri 43570
46 R. Piwko 43560
47 T. Tarczyński 41380
48 Wrbna Racing 41350
49 W. Krzemiński 40960
50 Lutetia Arabians S.A.R.L. 39910
51 S. Mladenovic 38380
52 K. Bolbro Agerholm 34330
53 R. Talarek 33520
54 J. Eng 33220
55 T. Sobierajski 33000
56 R. Berns 32540
57 D. Mitrovic 31820
58 A. Sexton 31620
59 M. Channon Bloodstock Ltd 31450
60 SK Widzów – A. Tyszko 31270
61 J. Foley 30900
62 I.G.E.P. 30800
63 J. Soska 29230
64 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 29130
65 M. Poland 28800
66 R. Szpar 28435
67 E. i K. Laskowscy 28040
68 T. & H. Russell 28000
69 Expert Host Janusz Romanowski 27500
70 J. Ryżkowski 27390
71 L. Błachut 26835
72 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 26100
73 Laundry Cottage Stud Farm 26050
74 E. Schmid 26000
75 SK Kozienice 25850
76 E. Porębna 25760
77 G. Smith 25670
78 W. J. Engel 25270
79 G. Brady 24740
80 J. Hanly 24475
81 Hollyberry Farm 24300
82 P. Pasquiou 23875
83 J. Waldron & J. Barton 23500
84 K. & R. Ask 23200
85 A. Chodowiec 23000
86 Smythson 22800
87 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 22680
88 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 22560
89 Lisbunny Bloodstock 22400
90 Shadwell Estate Company Ltd 22350
91 Ch. Jouandou 21930
92 A. Wójtowicz 21640
93 P. Frejlich 21190
94 G. & A. Corry 21000
95 R. Sumiła 20450
96 Kildaragh Stud 20440
97 J. Głowacki 20440
98 A. Dziuba 20200
99 E. Banahan 20000
100 Deer Forest Stud 19600
101 R. Z. Zieliński 19380
102 P. Antenet 19360
103 K. & Mrs Cullen 19250
104 B. Olkowska 19000
105 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 18615
106 J.-P. Colombu 18600
107 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 18500
108 Gestüt Görlsdorf 18200
109 C. J. Gołaszewski 18140
110 L. Wilson 18100
111 A. Borroni 18000
112 Abdullah Ali Al Saif 17900
113 Haras d’Haspel 17400
114 Elia Stud Farm 17400
115 T. Sieradzki 17040
116 S.C.E.A. Haras de Manneville 16900
117 I. Shenkin 16900
118 Azienda Agricola Gennaro Stimola 16860
119 H. Rousseau 16700
120 M. Kurach 16620
121 B. F. Leclere i R. Dwek 16600
122 J. Krauze 16550
123 T. Derda 16550
124 M. du Breil, S. Lamy 16530
125 A. Burke 16520
126 Le Thenney S.A. 16350
127 GR J. Zalewska 16290
128 Giewont Sp. z o.o. 16000
129 P. Tormey 15940
130 J. Wallace 15900
131 M. Bober 15440
132 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 15350
133 A. Steinhart 15150
134 Biddestone Stud Ltd 14900
135 E. Poitevin 14840
136 S. Schnakenberg 14840
137 A. i G. Forien 14800
138 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 14700
139 Lordship Stud 14650
140 Kellsgrange Stud 14450
141 K. Zawiliński 14200
142 Tally-Ho Stud 14140
143 Oceana Racing 14020
144 Grange Stud 14000
145 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 13800
146 L. Lafitte, H. Barus 13800
147 SCA La Perrigne 13770
148 Highpark Bloodstock Ltd 13660
149 H. Ryan 13660
150 P. Szmigiel 13450
151 Teliver Farm Kft 13400
152 M. Pehu 13250
153 Broughton Bloodstock 13200
154 Bearn Arabians 13180
155 Günay Equestrian Invest GmbH 13110
156 The Kossack Stud B.V. 12850
157 W. Saniewski 12700
158 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 12550
159 Lismacue Mare Syndicate 12200
160 Braz Arabians 12000
161 P. Siuta 12000
162 Gestüt Ebbesloh 12000
163 A. Omen 11900
164 L. Delany 11710
165 Ch. Moussay 11700
166 SKA Sądzia Piotrowski i Zygmunt s.c. 11500
167 SK Białka 11440
168 SK Prudnik 11300
169 R. J. & S. A. Carter 11260
170 Ecurie Normandie Pur Sang 11120
171 Mrs T. F. Lacey 11120
172 Bloodstock Agency Ltd 11120
173 H., M., J. i A. Klein 11100
174 EARL Haras de Nonant le Pin 11000
175 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 10860
176 J.C.S.Wilson Bloodstock 10800
177 Flaxman Stables Ireland Ltd 10800
178 Zámecký Vrch,zem.spol.s r.o. 10500
179 A. Dupont 10400
180 B. Dörflinger 10340
181 EARL Ecurie Feuillet 10290
182 C. Dell’Ova 10110
183 O. McElroy 10000
184 E. Kubíček 10000
185 Gestüt Fährhof 9900
186 U. Zhussupov 9400
187 M. Malinowski 9400
188 B. Ćwik 9285
189 P. Despouy 9200
190 Mountarmstrong Stud 9000
191 Aston House Stud 9000
192 Bumble Bloodstock & Mrs S. Nicholls 9000
193 A. Curran 9000
194 L. Norris i Lord Huntingdon 9000
195 Roundhill Stud 8800
196 R. Mroziński 8500
197 PPH Parys Sp. z o.o. 8500
198 Highclere Stud 8450
199 T. Rejman 8430
200 Ch. Ruiz-Fouquet 8320
201 S. Polednia 8190
202 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 8150
203 R. Boland 8050
204 L. Błaszczyk 7980
205 Mrs O. Harnett 7800
206 GR N. Kosiński 7700
207 Barronstown Stud 7650
208 POE Millennium Stud 7400
209 SK Jaroszówka 7400
210 B. Dąbrowski 7000
211 M. Harms 6950
212 D. Kwiatkowski 6800
213 D. Wrzosek 6700
214 S. Bujarski 6460
215 Ch. Schriever 6400
216 P. F. Headon 6300
217 J. & J. Waldron 6300
218 V. Laurent 5840
219 K. Ziemiański 5760
220 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 5750
221 M. Pokrywka 5730
222 ZG VAG Esch 5700
223 M. Gołębiowska GR Surchów 5675
224 Lincarne House Ltd 5400
225 N. Kennedy 5400
226 Fortbarrington Stud 5400
227 Degmer Ltd 5400
228 P. McEnery 5300
229 R. Ptach 5050
230 GR K. Tomaszewska 5000
231 Univerpol Sp. z o.o. 5000
232 M. & M. Butler 4900
233 G. Kaczmarek 4800
234 K. Zakolski 4760
235 K. Jagielski 4680
236 V. Timoshenko 4650
237 M. i S. Wiśniewscy 4600
238 K. Szymański 4550
239 Mr & Mrs R. Coffey 4520
240 K. Grudziąż 4500
241 A. Kirkham 4500
242 Ł. Fabisiak 4500
243 S.A.G.L. Seserve 4400
244 Old Carhue & Graeng Bloodstock 4400
245 S. Ringler 4140
246 G. Sęczek 4080
247 UNI-RES Sp. z o.o. 4080
248 Airlie Stud 4050
249 S. Oakes 3900
250 B. Thiry 3860
251 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 3775
252 T. Nowak 3740
253 H. Poledníková 3720
254 F. Wołoszyn 3610
255 G. Callanan 3600
256 D. Mioduszewski 3600
257 Thousand Dreams, Ecurie O. Piraud, P. Guigand 3600
258 M. & J. Harty 3500
259 S. Penner 3400
260 Irish National Stud 3400
261 Veles Stud 3310
262 Pavlin Dvůr s.r.o. 3200
263 J. Pšurný 3200
264 inż. P. Vrba 3200
265 HH Aga Khan 3200
266 Wardstown Stud 3150
267 T. Ruciński 3060
268 Springcombe Park Stud 3000
269 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 3000
270 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
271 Haras du Quesnay 2800
272 P. Beirne 2700
273 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 2610
274 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
275 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 2580
276 T. Milewski 2550
277 M. Konarski 2500
278 J. Szmyt 2440
279 Paget Bloodstock 2400
280 Sweetmans Bloodstock 2250
281 M. Kaszubowski 2070
282 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 2000
283 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
284 ZG Wirth/Wagner 1970
285 E. Gilert 1950
286 Gestüt Ohlerweiherhof 1800
287 Mr & Mrs G. Middlebrook 1800
288 R. Coleman 1800
289 Ecurie Biraben, J. Biraben i H. Biraben-Loustau 1800
290 P. Morrison 1800
291 Allevamento Gialloblu srl 1800
292 Alfred F. Laskowski 1750
293 EARL Haras du Camp Bernard 1750
294 A. Biedrzycki 1720
295 Agnieszka Wójtowicz 1700
296 K. Litwiniak 1690
297 A. Majchrzak 1680
298 Res-Gal Sp. z o.o. 1540
299 F. Dill 1500
300 Mr & Mrs D. Yates 1060
301 O., Y., S. Varin 1050
302 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
303 Haras du Logis Saint Germain 1000
304 F. Tobin 1000
305 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 1000
306 Hyde Park Stud 1000
307 P. Šenigla, S. Popelka 1000
308 P. & H. McCutcheon 1000
309 K. Liptak 1000
310 I. Tlustá 1000
311 Ballyhane Stud 1000
312 B. Zuzek 980
313 A. i P. Łojcha 980
314 J. Szweycer 950
315 S. Gruszka i M. Biały 950
316 M. T. Mimouni 900
317 P. Cornou 900
318 P. i J. Richard 900
319 M. Ruciński i A. Zieliński 900
320 P. Drutowski 800
321 Alsadd Stud 750
322 O. Sutkiewicz 700
323 M. Davison 700
324 M. Szeszuła 610
325 M. Saniewski 610
326 L. Staniszewski 500
327 A. Rafferty 450
328 R. Sendt 350
329 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 350
330 J. Beres 350
331 M. Stelmaszczyk 340
332 Hennessey Arabians LLC 340
333 J. Szlaszyński 340
334 K. Rausing 300
335 L. Ciampoli 300
336 P. i J. Łucki 300
337 E.A.R.L. Haras du Taillis 300
338 Y. Sharet 300
339 D. Soska 250
340 W. Puszczewicz 250
341 A. Frątczak 215
342 Mme J. Jeffroy, H. Boutry 0
343 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
344 Haras du Taillis 0
345 D. Sztanka 0
346 M. Kosicki 0
347 E. J. Loder 0
348 J. Rudnicki 0
349 inż. V. Kozel 0
350 J. Mcdonald 0
351 I. Korczak 0
352 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
353 G. i Kl. Grudziąż 0
354 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0
355 R. Mahon & J. Reilly 0
356 inż. J. Kovařik 0
357 R. Pajewska-Kwaśny 0
358 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
359 H. Devin 0
360 W. Wawrzyniak 0
361 G. Kogut 0
362 M. Wnorowska 0
363 Cocheese Bloodstock Anstalt 0
364 P. Hass-Sandej 0
365 A. Rokicki 0
366 A. Wyrzyk 0
367 I. Topolska 0
368 M. Czech 0
369 K. Bukład 0
370 J. Herold 0
371 Aunty Ifl 0
372 F. Vocásek 0
373 Z. Tokarzewski 0
374 S. Güldenpfennig 0
375 M. Henochsberg, D. Ades Hazan 0
376 A. Fillová 0
377 E.A.R.L. Elevage des Loges 0
378 A. Mika 0
379 S. Connolly 0
380 A. Loughlin 0
381 G. Dudek 0
382 K. Rybár 0
383 G. Łątka 0
384 Cybernetyki Investment S.A. 0
385 PPHU Algas – SK Udórz 0
386 Mr & Mrs Etrillard 0
387 A. Nunez 0
388 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
389 M. A. Rybaczyk 0
390 M. Sopański 0
391 Haras de la Huderie 0
392 R. Colasanti 0
393 A. Jasińska 0
8428475

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 08-10-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 320530
2 SK Moszna 300715
3 SK Janów Podlaski 263795
4 R. Reveillere i V. Teillard 254500
5 Al Khalediah Stables 239180
6 SK Krasne 224280
7 M. Gromala 206530
8 S. Guła 194700
9 O. Tricot 189240
10 Z. Górski 151000
11 F. & N. O’Reilly 145600
12 K. Szumiński 138530
13 J. Traka 121370
14 SK Iwno 117575
15 Team Hogdala France 112500
16 Millennium Stud 104280
17 SK Michałów 98725
18 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 96170
19 SK Napajedla 94600
20 R. Gorczyca 90230
21 S. Plavac 89500
22 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
23 K. Mirpuri 82050
24 Tersk Stud 79550
25 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 77000
26 Fortum Michał Romanowski 71730
27 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 70250
28 Storeway Ltd. 66250
29 T. de la Heronniere 64900
30 Rabbah Bloodstock Ltd 63800
31 S. Jeffroy, AGB Agency 62000
32 Nessa Arabians Sp. z o.o. 61395
33 A. i R. Zielińscy 60430
34 Godolphin 59000
35 B. M. Tomaszewski 58595
36 A. Zieliński 58520
37 Ophelia’s Song Partnership 54800
38 T. Ashley 54150
39 M. Viguie 53750
40 S. Chazel 51800
41 Dr G. W. Guy 47600
42 Athbah Stud 47390
43 E. de Kerpezdron 45000
44 Wrbna Racing 41350
45 W. Krzemiński 40960
46 R. Piwko 38910
47 T. Tarczyński 38580
48 S. Mladenovic 38380
49 Lutetia Arabians S.A.R.L. 38270
50 S.A.R.L. Mezagri 36360
51 R. Talarek 33520
52 Stilvi Compania Financiera S.A. 33200
53 T. Sobierajski 33000
54 D. Mitrovic 31820
55 M. Channon Bloodstock Ltd 31450
56 SK Widzów – A. Tyszko 31270
57 J. Foley 30900
58 I.G.E.P. 30800
59 R. Berns 30740
60 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 29130
61 M. Poland 28800
62 E. i K. Laskowscy 28040
63 T. & H. Russell 28000
64 Expert Host Janusz Romanowski 27500
65 J. Ryżkowski 26030
66 E. Schmid 26000
67 SK Kozienice 25850
68 E. Porębna 25760
69 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 25750
70 Laundry Cottage Stud Farm 25350
71 W. J. Engel 25270
72 G. Brady 24740
73 A. Sexton 24620
74 J. Hanly 24475
75 G. Smith 24470
76 J. Soska 23980
77 Hollyberry Farm 23950
78 P. Pasquiou 23875
79 L. Błachut 23835
80 J. Waldron & J. Barton 23500
81 K. & R. Ask 23200
82 J. Eng 23140
83 A. Chodowiec 23000
84 Smythson 22800
85 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 22560
86 R. Szpar 22435
87 Lisbunny Bloodstock 22400
88 Shadwell Estate Company Ltd 22350
89 Ch. Jouandou 21930
90 A. Wójtowicz 21640
91 P. Frejlich 21190
92 R. Sumiła 20450
93 A. Dziuba 20200
94 E. Banahan 20000
95 Deer Forest Stud 19600
96 R. Z. Zieliński 19380
97 P. Antenet 19360
98 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 19280
99 K. & Mrs Cullen 19250
100 B. Olkowska 19000
101 J. Głowacki 18740
102 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 18615
103 J.-P. Colombu 18600
104 Gestüt Görlsdorf 18200
105 C. J. Gołaszewski 18140
106 L. Wilson 18100
107 A. Borroni 18000
108 Abdullah Ali Al Saif 17900
109 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 17600
110 Elia Stud Farm 17400
111 Haras d’Haspel 17400
112 K. Bolbro Agerholm 17330
113 T. Sieradzki 17040
114 S.C.E.A. Haras de Manneville 16900
115 I. Shenkin 16900
116 H. Rousseau 16700
117 B. F. Leclere i R. Dwek 16600
118 T. Derda 16550
119 J. Krauze 16550
120 M. du Breil, S. Lamy 16530
121 A. Burke 16520
122 Le Thenney S.A. 16350
123 GR J. Zalewska 16290
124 Kildaragh Stud 16200
125 P. Tormey 15940
126 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 15350
127 M. Kurach 15220
128 Biddestone Stud Ltd 14900
129 E. Poitevin 14840
130 S. Schnakenberg 14840
131 A. i G. Forien 14800
132 Lordship Stud 14650
133 Kellsgrange Stud 14450
134 Azienda Agricola Gennaro Stimola 14060
135 Oceana Racing 14020
136 Grange Stud 14000
137 Giewont Sp. z o.o. 14000
138 G. & A. Corry 14000
139 L. Lafitte, H. Barus 13800
140 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 13800
141 H. Ryan 13660
142 K. Zawiliński 13500
143 Teliver Farm Kft 13400
144 SCA La Perrigne 13240
145 Broughton Bloodstock 13200
146 Bearn Arabians 13180
147 Günay Equestrian Invest GmbH 13110
148 The Kossack Stud B.V. 12850
149 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 12700
150 Highpark Bloodstock Ltd 12600
151 A. Steinhart 12430
152 M. Bober 12240
153 P. Siuta 12000
154 Gestüt Ebbesloh 12000
155 Braz Arabians 12000
156 A. Omen 11900
157 M. Pehu 11850
158 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 11850
159 L. Delany 11710
160 W. Saniewski 11300
161 R. J. & S. A. Carter 11260
162 Ecurie Normandie Pur Sang 11120
163 Bloodstock Agency Ltd 11120
164 H., M., J. i A. Klein 11100
165 EARL Haras de Nonant le Pin 11000
166 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 10860
167 Flaxman Stables Ireland Ltd 10800
168 J.C.S.Wilson Bloodstock 10800
169 Zámecký Vrch,zem.spol.s r.o. 10500
170 A. Dupont 10400
171 B. Dörflinger 10340
172 EARL Ecurie Feuillet 10290
173 C. Dell’Ova 10110
174 E. Kubíček 10000
175 O. McElroy 10000
176 Gestüt Fährhof 9900
177 SK Białka 9440
178 U. Zhussupov 9400
179 M. Malinowski 9400
180 SK Prudnik 9300
181 B. Ćwik 9285
182 P. Despouy 9200
183 Tally-Ho Stud 9140
184 L. Norris i Lord Huntingdon 9000
185 Aston House Stud 9000
186 Mrs T. F. Lacey 9000
187 J. Wallace 8900
188 Roundhill Stud 8800
189 PPH Parys Sp. z o.o. 8500
190 R. Mroziński 8500
191 T. Rejman 8430
192 Ch. Ruiz-Fouquet 8320
193 S. Polednia 8190
194 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 8150
195 R. Boland 8050
196 Highclere Stud 7750
197 GR N. Kosiński 7700
198 Barronstown Stud 7650
199 L. Błaszczyk 7480
200 P. Szmigiel 7450
201 SK Jaroszówka 7400
202 D. Kwiatkowski 6800
203 D. Wrzosek 6700
204 SKA Sądzia Piotrowski i Zygmunt s.c. 6500
205 Mrs O. Harnett 6400
206 P. F. Headon 6300
207 J. & J. Waldron 6300
208 Lismacue Mare Syndicate 6200
209 S. Bujarski 6120
210 Ch. Schriever 6100
211 M. Harms 5950
212 V. Laurent 5840
213 K. Ziemiański 5760
214 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 5750
215 M. Pokrywka 5730
216 ZG VAG Esch 5700
217 B. Dąbrowski 5500
218 Lincarne House Ltd 5400
219 P. McEnery 5300
220 R. Ptach 5050
221 Univerpol Sp. z o.o. 5000
222 M. & M. Butler 4900
223 G. Kaczmarek 4800
224 K. Zakolski 4760
225 K. Jagielski 4680
226 M. Gołębiowska GR Surchów 4675
227 V. Timoshenko 4650
228 M. i S. Wiśniewscy 4600
229 K. Szymański 4550
230 Mr & Mrs R. Coffey 4520
231 A. Kirkham 4500
232 K. Grudziąż 4500
233 Ł. Fabisiak 4500
234 Old Carhue & Graeng Bloodstock 4400
235 S.A.G.L. Seserve 4400
236 S. Ringler 4140
237 G. Sęczek 4080
238 UNI-RES Sp. z o.o. 4080
239 Airlie Stud 4050
240 GR K. Tomaszewska 4000
241 S. Oakes 3900
242 B. Thiry 3860
243 POE Millennium Stud 3800
244 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 3775
245 T. Nowak 3740
246 H. Poledníková 3720
247 N. Kennedy 3600
248 Thousand Dreams, Ecurie O. Piraud, P. Guigand 3600
249 D. Mioduszewski 3600
250 M. & J. Harty 3500
251 Irish National Stud 3400
252 Veles Stud 3310
253 HH Aga Khan 3200
254 Pavlin Dvůr s.r.o. 3200
255 inż. P. Vrba 3200
256 J. Pšurný 3200
257 Wardstown Stud 3150
258 T. Ruciński 3060
259 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
260 Springcombe Park Stud 3000
261 Haras du Quesnay 2800
262 Ch. Moussay 2700
263 P. Beirne 2700
264 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
265 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 2580
266 T. Milewski 2550
267 J. Szmyt 2440
268 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 2400
269 Paget Bloodstock 2400
270 Sweetmans Bloodstock 2250
271 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 2110
272 F. Wołoszyn 2110
273 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
274 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 2000
275 ZG Wirth/Wagner 1970
276 E. Gilert 1950
277 Mr & Mrs G. Middlebrook 1800
278 Ecurie Biraben, J. Biraben i H. Biraben-Loustau 1800
279 Allevamento Gialloblu srl 1800
280 Degmer Ltd 1800
281 P. Morrison 1800
282 Fortbarrington Stud 1800
283 Alfred F. Laskowski 1750
284 EARL Haras du Camp Bernard 1750
285 A. Biedrzycki 1720
286 Agnieszka Wójtowicz 1700
287 K. Litwiniak 1690
288 A. Majchrzak 1680
289 M. Konarski 1600
290 M. Kaszubowski 1570
291 Res-Gal Sp. z o.o. 1540
292 Mr & Mrs D. Yates 1060
293 Ballyhane Stud 1000
294 P. Šenigla, S. Popelka 1000
295 I. Tlustá 1000
296 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 1000
297 F. Tobin 1000
298 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
299 P. & H. McCutcheon 1000
300 K. Liptak 1000
301 Haras du Logis Saint Germain 1000
302 Hyde Park Stud 1000
303 F. Dill 1000
304 B. Zuzek 980
305 A. i P. Łojcha 980
306 S. Gruszka i M. Biały 950
307 J. Szweycer 950
308 P. i J. Richard 900
309 P. Cornou 900
310 M. T. Mimouni 900
311 Alsadd Stud 750
312 M. Davison 700
313 O. Sutkiewicz 700
314 M. Szeszuła 610
315 M. Saniewski 610
316 S. Penner 600
317 L. Staniszewski 500
318 A. Rafferty 450
319 O., Y., S. Varin 450
320 R. Sendt 350
321 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 350
322 J. Beres 350
323 J. Szlaszyński 340
324 M. Stelmaszczyk 340
325 Hennessey Arabians LLC 340
326 E.A.R.L. Haras du Taillis 300
327 Y. Sharet 300
328 K. Rausing 300
329 L. Ciampoli 300
330 P. i J. Łucki 300
331 D. Soska 250
332 W. Puszczewicz 250
333 A. Frątczak 215
334 H. Devin 0
335 J. Mcdonald 0
336 R. Mahon & J. Reilly 0
337 inż. J. Kovařik 0
338 R. Pajewska-Kwaśny 0
339 M. Wnorowska 0
340 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0
341 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
342 M. Czech 0
343 Aunty Ifl 0
344 K. Bukład 0
345 A. Wyrzyk 0
346 S. Güldenpfennig 0
347 M. Henochsberg, D. Ades Hazan 0
348 F. Vocásek 0
349 A. Fillová 0
350 E.A.R.L. Elevage des Loges 0
351 G. Kogut 0
352 P. Hass-Sandej 0
353 Cocheese Bloodstock Anstalt 0
354 A. Rokicki 0
355 I. Topolska 0
356 A. Loughlin 0
357 Z. Tokarzewski 0
358 A. Mika 0
359 J. Herold 0
360 S. Connolly 0
361 K. Rybár 0
362 G. Łątka 0
363 G. Dudek 0
364 Mr & Mrs Etrillard 0
365 M. Sopański 0
366 Haras de la Huderie 0
367 P. Drutowski 0
368 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
369 Cybernetyki Investment S.A. 0
370 M. A. Rybaczyk 0
371 A. Nunez 0
372 R. Colasanti 0
373 E. J. Loder 0
374 J. Rudnicki 0
375 D. Sztanka 0
376 Mme J. Jeffroy, H. Boutry 0
377 G. i Kl. Grudziąż 0
378 Mountarmstrong Stud 0
379 Haras du Taillis 0
380 M. Kosicki 0
381 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
382 PPHU Algas – SK Udórz 0
383 inż. V. Kozel 0
384 W. Wawrzyniak 0
385 I. Korczak 0
386 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
8095325

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 01-10-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 311490
2 SK Moszna 298065
3 SK Janów Podlaski 254595
4 R. Reveillere i V. Teillard 254500
5 Al Khalediah Stables 238400
6 SK Krasne 195580
7 S. Guła 194700
8 O. Tricot 189240
9 M. Gromala 167770
10 F. & N. O’Reilly 145600
11 K. Szumiński 138530
12 Z. Górski 132280
13 J. Traka 121370
14 SK Iwno 115575
15 Team Hogdala France 112500
16 Millennium Stud 97180
17 SK Michałów 94905
18 SK Napajedla 94600
19 R. Gorczyca 90230
20 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
21 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 84870
22 Tersk Stud 79550
23 S. Plavac 78900
24 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 77000
25 Fortum Michał Romanowski 71430
26 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 70250
27 Storeway Ltd. 66250
28 T. de la Heronniere 64900
29 Rabbah Bloodstock Ltd 63800
30 K. Mirpuri 62050
31 S. Jeffroy, AGB Agency 62000
32 Godolphin 59000
33 B. M. Tomaszewski 58245
34 A. Zieliński 55120
35 Ophelia’s Song Partnership 54800
36 A. i R. Zielińscy 53430
37 S. Chazel 51800
38 T. Ashley 50550
39 M. Viguie 48950
40 Dr G. W. Guy 47600
41 Athbah Stud 47000
42 E. de Kerpezdron 45000
43 Wrbna Racing 41350
44 R. Piwko 38910
45 Lutetia Arabians S.A.R.L. 38270
46 S. Mladenovic 37380
47 T. Tarczyński 37220
48 Nessa Arabians Sp. z o.o. 36895
49 R. Talarek 33520
50 Stilvi Compania Financiera S.A. 33200
51 S.A.R.L. Mezagri 33080
52 T. Sobierajski 33000
53 D. Mitrovic 31820
54 M. Channon Bloodstock Ltd 31450
55 W. Krzemiński 31430
56 J. Foley 30900
57 I.G.E.P. 30800
58 R. Berns 30740
59 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 29130
60 SK Widzów – A. Tyszko 28870
61 M. Poland 28800
62 E. i K. Laskowscy 28040
63 T. & H. Russell 28000
64 Expert Host Janusz Romanowski 27500
65 E. Schmid 26000
66 J. Ryżkowski 25815
67 E. Porębna 25760
68 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 25750
69 Laundry Cottage Stud Farm 25350
70 W. J. Engel 25270
71 G. Brady 24740
72 A. Sexton 24620
73 J. Hanly 24475
74 G. Smith 24470
75 J. Soska 23980
76 Hollyberry Farm 23950
77 P. Pasquiou 23875
78 L. Błachut 23835
79 J. Waldron & J. Barton 23500
80 J. Eng 23140
81 A. Chodowiec 23000
82 Smythson 22800
83 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 22560
84 R. Szpar 22435
85 Lisbunny Bloodstock 22400
86 Ch. Jouandou 21930
87 A. Wójtowicz 20960
88 A. Dziuba 20200
89 E. Banahan 20000
90 Deer Forest Stud 19600
91 R. Z. Zieliński 19380
92 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 19280
93 B. Olkowska 19000
94 P. Frejlich 18990
95 J. Głowacki 18740
96 K. & Mrs Cullen 18650
97 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 18615
98 J.-P. Colombu 18600
99 P. Antenet 18360
100 Gestüt Görlsdorf 18200
101 C. J. Gołaszewski 18140
102 L. Wilson 18100
103 A. Borroni 18000
104 Abdullah Ali Al Saif 17900
105 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 17600
106 Elia Stud Farm 17400
107 Haras d’Haspel 17400
108 K. Bolbro Agerholm 17330
109 SK Kozienice 17150
110 T. Sieradzki 17040
111 S.C.E.A. Haras de Manneville 16900
112 H. Rousseau 16700
113 B. F. Leclere i R. Dwek 16600
114 T. Derda 16550
115 J. Krauze 16550
116 M. du Breil, S. Lamy 16530
117 Shadwell Estate Company Ltd 16350
118 GR J. Zalewska 16290
119 Kildaragh Stud 16200
120 P. Tormey 15940
121 Le Thenney S.A. 15650
122 I. Shenkin 15500
123 K. & R. Ask 15400
124 R. Sumiła 15370
125 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 15350
126 M. Kurach 15220
127 Biddestone Stud Ltd 14900
128 S. Schnakenberg 14840
129 E. Poitevin 14840
130 A. i G. Forien 14800
131 Lordship Stud 14650
132 A. Burke 14400
133 Azienda Agricola Gennaro Stimola 14060
134 Oceana Racing 14020
135 Giewont Sp. z o.o. 14000
136 G. & A. Corry 14000
137 Grange Stud 14000
138 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 13800
139 H. Ryan 13660
140 K. Zawiliński 13500
141 Teliver Farm Kft 13400
142 SCA La Perrigne 13240
143 Broughton Bloodstock 13200
144 Bearn Arabians 13180
145 Günay Equestrian Invest GmbH 13110
146 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 12700
147 Highpark Bloodstock Ltd 12600
148 L. Lafitte, H. Barus 12600
149 M. Bober 12240
150 Braz Arabians 12000
151 P. Siuta 12000
152 Gestüt Ebbesloh 12000
153 A. Omen 11900
154 M. Pehu 11850
155 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 11850
156 L. Delany 11710
157 W. Saniewski 11300
158 R. J. & S. A. Carter 11260
159 Bloodstock Agency Ltd 11120
160 Ecurie Normandie Pur Sang 11120
161 H., M., J. i A. Klein 11100
162 EARL Haras de Nonant le Pin 11000
163 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 10860
164 Flaxman Stables Ireland Ltd 10800
165 J.C.S.Wilson Bloodstock 10800
166 A. Steinhart 10710
167 Zámecký Vrch,zem.spol.s r.o. 10500
168 A. Dupont 10400
169 EARL Ecurie Feuillet 10290
170 C. Dell’Ova 10110
171 E. Kubíček 10000
172 O. McElroy 10000
173 Gestüt Fährhof 9900
174 B. Dörflinger 9520
175 SK Białka 9440
176 M. Malinowski 9400
177 U. Zhussupov 9400
178 SK Prudnik 9300
179 B. Ćwik 9285
180 P. Despouy 9200
181 Tally-Ho Stud 9140
182 Mrs T. F. Lacey 9000
183 L. Norris i Lord Huntingdon 9000
184 Aston House Stud 9000
185 J. Wallace 8900
186 Roundhill Stud 8800
187 The Kossack Stud B.V. 8550
188 R. Mroziński 8500
189 T. Rejman 8430
190 Ch. Ruiz-Fouquet 8320
191 S. Polednia 8190
192 PPH Parys Sp. z o.o. 8160
193 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 8150
194 R. Boland 8050
195 Highclere Stud 7750
196 GR N. Kosiński 7700
197 Kellsgrange Stud 7450
198 P. Szmigiel 7450
199 SK Jaroszówka 7400
200 D. Kwiatkowski 6800
201 D. Wrzosek 6700
202 SKA Sądzia Piotrowski i Zygmunt s.c. 6500
203 Mrs O. Harnett 6400
204 P. F. Headon 6300
205 J. & J. Waldron 6300
206 Lismacue Mare Syndicate 6200
207 S. Bujarski 6120
208 Ch. Schriever 6100
209 M. Harms 5950
210 Barronstown Stud 5850
211 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 5750
212 ZG VAG Esch 5700
213 B. Dąbrowski 5500
214 L. Błaszczyk 5480
215 V. Laurent 5430
216 Lincarne House Ltd 5400
217 P. McEnery 5300
218 M. Pokrywka 5230
219 R. Ptach 5050
220 Univerpol Sp. z o.o. 5000
221 M. & M. Butler 4900
222 G. Kaczmarek 4800
223 K. Zakolski 4760
224 K. Jagielski 4680
225 M. Gołębiowska GR Surchów 4675
226 V. Timoshenko 4650
227 M. i S. Wiśniewscy 4600
228 K. Szymański 4550
229 Ł. Fabisiak 4500
230 K. Grudziąż 4500
231 A. Kirkham 4500
232 Old Carhue & Graeng Bloodstock 4400
233 S. Ringler 4140
234 G. Sęczek 4080
235 UNI-RES Sp. z o.o. 4080
236 Airlie Stud 4050
237 GR K. Tomaszewska 4000
238 S. Oakes 3900
239 POE Millennium Stud 3800
240 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 3775
241 T. Nowak 3740
242 H. Poledníková 3720
243 N. Kennedy 3600
244 Thousand Dreams, Ecurie O. Piraud, P. Guigand 3600
245 D. Mioduszewski 3600
246 M. & J. Harty 3500
247 Irish National Stud 3400
248 Veles Stud 3310
249 Pavlin Dvůr s.r.o. 3200
250 HH Aga Khan 3200
251 inż. P. Vrba 3200
252 J. Pšurný 3200
253 Wardstown Stud 3150
254 T. Ruciński 3060
255 K. Ziemiański 3040
256 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
257 Springcombe Park Stud 3000
258 Haras du Quesnay 2800
259 Ch. Moussay 2700
260 P. Beirne 2700
261 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
262 T. Milewski 2550
263 B. Thiry 2500
264 J. Szmyt 2440
265 Paget Bloodstock 2400
266 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 2400
267 Sweetmans Bloodstock 2250
268 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 2150
269 Mr & Mrs R. Coffey 2120
270 F. Wołoszyn 2110
271 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 2110
272 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
273 S.A.G.L. Seserve 2000
274 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 2000
275 ZG Wirth/Wagner 1970
276 E. Gilert 1950
277 P. Morrison 1800
278 Fortbarrington Stud 1800
279 Degmer Ltd 1800
280 Mr & Mrs G. Middlebrook 1800
281 Ecurie Biraben, J. Biraben i H. Biraben-Loustau 1800
282 Allevamento Gialloblu srl 1800
283 Alfred F. Laskowski 1750
284 EARL Haras du Camp Bernard 1750
285 A. Biedrzycki 1720
286 Agnieszka Wójtowicz 1700
287 A. Majchrzak 1680
288 M. Konarski 1600
289 M. Kaszubowski 1570
290 Res-Gal Sp. z o.o. 1290
291 K. Litwiniak 1240
292 K. Liptak 1000
293 Ballyhane Stud 1000
294 F. Tobin 1000
295 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 1000
296 Hyde Park Stud 1000
297 F. Dill 1000
298 Haras du Logis Saint Germain 1000
299 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
300 P. Šenigla, S. Popelka 1000
301 P. & H. McCutcheon 1000
302 B. Zuzek 980
303 A. i P. Łojcha 980
304 J. Szweycer 950
305 S. Gruszka i M. Biały 950
306 M. T. Mimouni 900
307 P. i J. Richard 900
308 P. Cornou 900
309 Alsadd Stud 750
310 M. Davison 700
311 O. Sutkiewicz 700
312 M. Szeszuła 610
313 M. Saniewski 610
314 S. Penner 600
315 L. Staniszewski 500
316 A. Rafferty 450
317 O., Y., S. Varin 450
318 R. Sendt 350
319 J. Beres 350
320 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 350
321 M. Stelmaszczyk 340
322 J. Szlaszyński 340
323 P. i J. Łucki 300
324 E.A.R.L. Haras du Taillis 300
325 Y. Sharet 300
326 K. Rausing 300
327 D. Soska 250
328 W. Puszczewicz 250
329 A. Frątczak 215
330 J. Herold 0
331 I. Topolska 0
332 M. Czech 0
333 K. Rybár 0
334 F. Vocásek 0
335 G. Łątka 0
336 Mr & Mrs Etrillard 0
337 M. Sopański 0
338 Z. Tokarzewski 0
339 Haras de la Huderie 0
340 E.A.R.L. Elevage des Loges 0
341 Cybernetyki Investment S.A. 0
342 I. Tlustá 0
343 A. Nunez 0
344 R. Colasanti 0
345 E. J. Loder 0
346 A. Mika 0
347 S. Connolly 0
348 K. Bukład 0
349 J. Rudnicki 0
350 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
351 G. Dudek 0
352 A. Fillová 0
353 M. Henochsberg, D. Ades Hazan 0
354 PPHU Algas – SK Udórz 0
355 D. Sztanka 0
356 Mme J. Jeffroy, H. Boutry 0
357 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
358 G. i Kl. Grudziąż 0
359 Haras du Taillis 0
360 W. Wawrzyniak 0
361 H. Devin 0
362 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0
363 Mr & Mrs D. Yates 0
364 P. Drutowski 0
365 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
366 inż. V. Kozel 0
367 G. Kogut 0
368 I. Korczak 0
369 M. A. Rybaczyk 0
370 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
371 M. Wnorowska 0
372 A. Rokicki 0
373 S. Güldenpfennig 0
374 Aunty Ifl 0
375 J. Mcdonald 0
376 R. Mahon & J. Reilly 0
377 inż. J. Kovařik 0
378 R. Pajewska-Kwaśny 0
379 M. Kosicki 0
380 Mountarmstrong Stud 0
381 A. Wyrzyk 0
382 A. Loughlin 0
383 L. Ciampoli 0
384 P. Hass-Sandej 0
385 Cocheese Bloodstock Anstalt 0
7801450

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 24-09-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 306090
2 SK Moszna 282465
3 SK Janów Podlaski 254595
4 Al Khalediah Stables 243400
5 R. Reveillere i V. Teillard 229300
6 S. Guła 194700
7 SK Krasne 189580
8 M. Gromala 167770
9 K. Szumiński 136130
10 Z. Górski 132030
11 J. Traka 115370
12 SK Iwno 109275
13 Millennium Stud 96580
14 F. & N. O’Reilly 95200
15 SK Michałów 94905
16 SK Napajedla 94600
17 R. Gorczyca 90230
18 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
19 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 83370
20 Team Hogdala France 82500
21 Tersk Stud 79550
22 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 77000
23 S. Plavac 76500
24 Fortum Michał Romanowski 71430
25 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 70250
26 Storeway Ltd. 63250
27 O. Tricot 63240
28 K. Mirpuri 62050
29 S. Jeffroy, AGB Agency 62000
30 T. de la Heronniere 60100
31 Godolphin 59000
32 B. M. Tomaszewski 58245
33 A. Zieliński 55120
34 S. Chazel 51800
35 Rabbah Bloodstock Ltd 51200
36 T. Ashley 50550
37 A. i R. Zielińscy 50330
38 M. Viguie 48950
39 Dr G. W. Guy 47600
40 Athbah Stud 47000
41 E. de Kerpezdron 45000
42 Wrbna Racing 41350
43 R. Piwko 38910
44 Lutetia Arabians S.A.R.L. 38270
45 T. Tarczyński 37220
46 Nessa Arabians Sp. z o.o. 36895
47 S. Mladenovic 35580
48 R. Talarek 33520
49 Stilvi Compania Financiera S.A. 33200
50 S.A.R.L. Mezagri 33080
51 M. Channon Bloodstock Ltd 31450
52 W. Krzemiński 31430
53 J. Foley 30900
54 R. Berns 30740
55 T. Sobierajski 29800
56 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 29130
57 SK Widzów – A. Tyszko 28870
58 M. Poland 28800
59 E. i K. Laskowscy 28040
60 Expert Host Janusz Romanowski 27500
61 D. Mitrovic 26820
62 J. Ryżkowski 25815
63 E. Porębna 25760
64 Laundry Cottage Stud Farm 25350
65 E. Schmid 25000
66 G. Brady 24740
67 A. Sexton 24620
68 J. Hanly 24475
69 G. Smith 24470
70 P. Pasquiou 23875
71 L. Błachut 23835
72 J. Waldron & J. Barton 23500
73 J. Eng 23140
74 A. Chodowiec 23000
75 Smythson 22800
76 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 22560
77 R. Szpar 22435
78 Lisbunny Bloodstock 22400
79 Ch. Jouandou 21930
80 Ophelia’s Song Partnership 21800
81 A. Wójtowicz 20960
82 W. J. Engel 20270
83 A. Dziuba 20200
84 E. Banahan 20000
85 Deer Forest Stud 19600
86 SK Kozienice 19550
87 R. Z. Zieliński 19380
88 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 19280
89 B. Olkowska 19000
90 P. Frejlich 18990
91 J. Głowacki 18740
92 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 18615
93 J.-P. Colombu 18600
94 P. Antenet 18360
95 Gestüt Görlsdorf 18200
96 C. J. Gołaszewski 18140
97 L. Wilson 18100
98 A. Borroni 18000
99 Hollyberry Farm 17950
100 Abdullah Ali Al Saif 17900
101 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 17600
102 Elia Stud Farm 17400
103 K. Bolbro Agerholm 17330
104 S.C.E.A. Haras de Manneville 16900
105 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 16750
106 H. Rousseau 16700
107 K. & Mrs Cullen 16650
108 T. Derda 16550
109 Shadwell Estate Company Ltd 16350
110 GR J. Zalewska 16290
111 Kildaragh Stud 16200
112 T. & H. Russell 16000
113 P. Tormey 15940
114 Le Thenney S.A. 15650
115 I. Shenkin 15500
116 K. & R. Ask 15400
117 R. Sumiła 15370
118 J. Krauze 15350
119 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 15350
120 M. Kurach 15220
121 T. Sieradzki 15040
122 Biddestone Stud Ltd 14900
123 E. Poitevin 14840
124 A. i G. Forien 14800
125 Lordship Stud 14650
126 A. Burke 14400
127 Azienda Agricola Gennaro Stimola 14060
128 Oceana Racing 14020
129 G. & A. Corry 14000
130 Grange Stud 14000
131 Giewont Sp. z o.o. 14000
132 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 13800
133 H. Ryan 13660
134 K. Zawiliński 13500
135 Teliver Farm Kft 13400
136 SCA La Perrigne 13240
137 Bearn Arabians 13180
138 Günay Equestrian Invest GmbH 13110
139 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 12700
140 B. F. Leclere i R. Dwek 12600
141 L. Lafitte, H. Barus 12600
142 Highpark Bloodstock Ltd 12600
143 M. Bober 12240
144 P. Siuta 12000
145 Gestüt Ebbesloh 12000
146 Braz Arabians 12000
147 A. Omen 11900
148 M. Pehu 11850
149 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 11850
150 S. Schnakenberg 11840
151 W. Saniewski 11300
152 R. J. & S. A. Carter 11260
153 Bloodstock Agency Ltd 11120
154 Ecurie Normandie Pur Sang 11120
155 H., M., J. i A. Klein 11100
156 EARL Haras de Nonant le Pin 11000
157 J.C.S.Wilson Bloodstock 10800
158 I.G.E.P. 10800
159 Haras d’Haspel 10800
160 Flaxman Stables Ireland Ltd 10800
161 A. Steinhart 10710
162 Zámecký Vrch,zem.spol.s r.o. 10500
163 A. Dupont 10400
164 EARL Ecurie Feuillet 10290
165 C. Dell’Ova 10110
166 L. Delany 10060
167 O. McElroy 10000
168 E. Kubíček 10000
169 Gestüt Fährhof 9900
170 J. Soska 9880
171 B. Dörflinger 9520
172 SK Białka 9440
173 U. Zhussupov 9400
174 M. Malinowski 9400
175 SK Prudnik 9300
176 B. Ćwik 9285
177 P. Despouy 9200
178 Tally-Ho Stud 9140
179 Aston House Stud 9000
180 Mrs T. F. Lacey 9000
181 L. Norris i Lord Huntingdon 9000
182 J. Wallace 8900
183 Roundhill Stud 8800
184 The Kossack Stud B.V. 8550
185 M. du Breil, S. Lamy 8530
186 R. Mroziński 8500
187 T. Rejman 8430
188 Ch. Ruiz-Fouquet 8320
189 S. Polednia 8190
190 PPH Parys Sp. z o.o. 8160
191 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 8150
192 R. Boland 8050
193 Highclere Stud 7750
194 GR N. Kosiński 7700
195 P. Szmigiel 7450
196 Kellsgrange Stud 7450
197 SK Jaroszówka 7400
198 D. Kwiatkowski 6800
199 D. Wrzosek 6700
200 SKA Sądzia Piotrowski i Zygmunt s.c. 6500
201 Mrs O. Harnett 6400
202 J. & J. Waldron 6300
203 Lismacue Mare Syndicate 6200
204 S. Bujarski 6120
205 Ch. Schriever 6100
206 M. Harms 5950
207 Barronstown Stud 5850
208 ZG VAG Esch 5700
209 B. Dąbrowski 5500
210 L. Błaszczyk 5480
211 V. Laurent 5430
212 P. F. Headon 5400
213 Lincarne House Ltd 5400
214 P. McEnery 5300
215 M. Pokrywka 5230
216 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 5150
217 R. Ptach 5050
218 Univerpol Sp. z o.o. 5000
219 G. Kaczmarek 4800
220 K. Zakolski 4760
221 K. Jagielski 4680
222 V. Timoshenko 4650
223 K. Szymański 4550
224 K. Grudziąż 4500
225 Ł. Fabisiak 4500
226 Old Carhue & Graeng Bloodstock 4400
227 M. & M. Butler 4200
228 M. i S. Wiśniewscy 4150
229 UNI-RES Sp. z o.o. 4080
230 G. Sęczek 4080
231 Airlie Stud 4050
232 GR K. Tomaszewska 4000
233 S. Oakes 3900
234 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 3860
235 POE Millennium Stud 3800
236 S. Ringler 3790
237 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 3775
238 T. Nowak 3740
239 H. Poledníková 3720
240 N. Kennedy 3600
241 Thousand Dreams, Ecurie O. Piraud, P. Guigand 3600
242 M. & J. Harty 3500
243 Irish National Stud 3400
244 Pavlin Dvůr s.r.o. 3200
245 J. Pšurný 3200
246 inż. P. Vrba 3200
247 HH Aga Khan 3200
248 Wardstown Stud 3150
249 Veles Stud 3060
250 T. Ruciński 3060
251 K. Ziemiański 3040
252 Springcombe Park Stud 3000
253 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
254 P. Beirne 2700
255 Ch. Moussay 2700
256 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
257 T. Milewski 2550
258 B. Thiry 2500
259 J. Szmyt 2440
260 D. Mioduszewski 2400
261 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 2400
262 Paget Bloodstock 2400
263 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 2150
264 Mr & Mrs R. Coffey 2120
265 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 2110
266 F. Wołoszyn 2110
267 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 2000
268 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
269 S.A.G.L. Seserve 2000
270 ZG Wirth/Wagner 1970
271 E. Gilert 1950
272 Fortbarrington Stud 1800
273 Ecurie Biraben, J. Biraben i H. Biraben-Loustau 1800
274 Allevamento Gialloblu srl 1800
275 P. Morrison 1800
276 Degmer Ltd 1800
277 Mr & Mrs G. Middlebrook 1800
278 EARL Haras du Camp Bernard 1750
279 Alfred F. Laskowski 1750
280 A. Biedrzycki 1720
281 Agnieszka Wójtowicz 1700
282 A. Majchrzak 1680
283 M. Konarski 1600
284 M. Kaszubowski 1570
285 Haras du Quesnay 1400
286 Res-Gal Sp. z o.o. 1290
287 K. Litwiniak 1240
288 M. Gołębiowska GR Surchów 1075
289 F. Dill 1000
290 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 1000
291 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
292 Hyde Park Stud 1000
293 F. Tobin 1000
294 P. & H. McCutcheon 1000
295 Ballyhane Stud 1000
296 P. Šenigla, S. Popelka 1000
297 K. Liptak 1000
298 Haras du Logis Saint Germain 1000
299 B. Zuzek 980
300 J. Szweycer 950
301 S. Gruszka i M. Biały 950
302 P. i J. Richard 900
303 M. T. Mimouni 900
304 P. Cornou 900
305 A. Kirkham 900
306 Alsadd Stud 750
307 O. Sutkiewicz 700
308 M. Davison 700
309 M. Saniewski 610
310 M. Szeszuła 610
311 S. Penner 600
312 A. i P. Łojcha 530
313 L. Staniszewski 500
314 O., Y., S. Varin 450
315 A. Rafferty 450
316 Sweetmans Bloodstock 450
317 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 350
318 J. Beres 350
319 R. Sendt 350
320 J. Szlaszyński 340
321 M. Stelmaszczyk 340
322 Y. Sharet 300
323 P. i J. Łucki 300
324 K. Rausing 300
325 E.A.R.L. Haras du Taillis 300
326 W. Puszczewicz 250
327 A. Frątczak 215
328 inż. J. Kovařik 0
329 R. Pajewska-Kwaśny 0
330 M. Wnorowska 0
331 I. Korczak 0
332 A. Mika 0
333 S. Connolly 0
334 G. Dudek 0
335 P. Drutowski 0
336 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
337 M. Czech 0
338 M. A. Rybaczyk 0
339 A. Wyrzyk 0
340 Mountarmstrong Stud 0
341 M. Kosicki 0
342 J. Mcdonald 0
343 Mr & Mrs D. Yates 0
344 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0
345 H. Devin 0
346 W. Wawrzyniak 0
347 PPHU Algas – SK Udórz 0
348 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
349 A. Rokicki 0
350 J. Rudnicki 0
351 E. J. Loder 0
352 R. Colasanti 0
353 Haras de la Huderie 0
354 J. Herold 0
355 M. Sopański 0
356 L. Ciampoli 0
357 Mr & Mrs Etrillard 0
358 G. Łątka 0
359 K. Rybár 0
360 A. Loughlin 0
361 A. Fillová 0
362 S. Güldenpfennig 0
363 Aunty Ifl 0
364 Cybernetyki Investment S.A. 0
365 I. Tlustá 0
366 K. Bukład 0
367 G. Kogut 0
368 P. Hass-Sandej 0
369 Mme J. Jeffroy, H. Boutry 0
370 Cocheese Bloodstock Anstalt 0
371 Haras du Taillis 0
372 I. Topolska 0
373 Z. Tokarzewski 0
374 inż. V. Kozel 0
375 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
376 F. Vocásek 0
377 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
378 D. Sztanka 0
379 G. i Kl. Grudziąż 0
380 R. Mahon & J. Reilly 0
7333000

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 17-09-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 306090
2 SK Moszna 275165
3 Al Khalediah Stables 240000
4 SK Janów Podlaski 238775
5 R. Reveillere i V. Teillard 229300
6 S. Guła 194700
7 SK Krasne 188230
8 M. Gromala 165750
9 K. Szumiński 134330
10 Z. Górski 132030
11 SK Iwno 108975
12 J. Traka 95370
13 F. & N. O’Reilly 95200
14 SK Napajedla 94600
15 SK Michałów 90905
16 Millennium Stud 90580
17 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
18 Team Hogdala France 82500
19 R. Gorczyca 82230
20 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 78370
21 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 77000
22 S. Plavac 76500
23 Tersk Stud 71470
24 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 70250
25 Storeway Ltd. 63250
26 O. Tricot 63240
27 K. Mirpuri 62050
28 S. Jeffroy, AGB Agency 62000
29 T. de la Heronniere 60100
30 Fortum Michał Romanowski 59650
31 Godolphin 59000
32 B. M. Tomaszewski 52245
33 S. Chazel 51800
34 Rabbah Bloodstock Ltd 51200
35 A. Zieliński 51070
36 T. Ashley 50550
37 A. i R. Zielińscy 50330
38 M. Viguie 48950
39 Dr G. W. Guy 47600
40 E. de Kerpezdron 45000
41 Wrbna Racing 41350
42 R. Piwko 38910
43 Lutetia Arabians S.A.R.L. 38270
44 Athbah Stud 38000
45 Nessa Arabians Sp. z o.o. 36895
46 S. Mladenovic 35580
47 R. Talarek 33520
48 M. Channon Bloodstock Ltd 31450
49 W. Krzemiński 31430
50 J. Foley 30900
51 S.A.R.L. Mezagri 30080
52 T. Sobierajski 29800
53 T. Tarczyński 29500
54 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 29130
55 SK Widzów – A. Tyszko 28870
56 Expert Host Janusz Romanowski 27500
57 D. Mitrovic 26820
58 R. Berns 26740
59 J. Ryżkowski 25815
60 E. Porębna 25760
61 Laundry Cottage Stud Farm 25000
62 E. Schmid 25000
63 G. Brady 24740
64 G. Smith 24470
65 P. Pasquiou 23875
66 E. i K. Laskowscy 23800
67 J. Waldron & J. Barton 23500
68 Stilvi Compania Financiera S.A. 23200
69 A. Chodowiec 23000
70 Smythson 22800
71 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 22560
72 Lisbunny Bloodstock 22400
73 A. Sexton 21820
74 Ophelia’s Song Partnership 21800
75 J. Hanly 21675
76 J. Eng 21370
77 A. Dziuba 20200
78 E. Banahan 20000
79 SK Kozienice 19550
80 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 19280
81 W. J. Engel 19210
82 B. Olkowska 19000
83 P. Frejlich 18990
84 R. Szpar 18935
85 L. Błachut 18835
86 J. Głowacki 18740
87 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 18615
88 J.-P. Colombu 18600
89 P. Antenet 18360
90 A. Wójtowicz 18240
91 M. Poland 18200
92 C. J. Gołaszewski 18140
93 L. Wilson 18100
94 A. Borroni 18000
95 Hollyberry Farm 17950
96 Abdullah Ali Al Saif 17900
97 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 17600
98 K. Bolbro Agerholm 17330
99 S.C.E.A. Haras de Manneville 16900
100 Elia Stud Farm 16700
101 H. Rousseau 16700
102 T. Derda 16550
103 Shadwell Estate Company Ltd 16350
104 Kildaragh Stud 16200
105 T. & H. Russell 16000
106 K. & Mrs Cullen 15950
107 P. Tormey 15940
108 Le Thenney S.A. 15650
109 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 15550
110 I. Shenkin 15500
111 Gestüt Görlsdorf 15400
112 K. & R. Ask 15400
113 R. Sumiła 15370
114 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 15350
115 T. Sieradzki 15040
116 Ch. Jouandou 14930
117 Biddestone Stud Ltd 14900
118 E. Poitevin 14840
119 J. Krauze 14750
120 Lordship Stud 14650
121 A. Burke 14400
122 Oceana Racing 14020
123 G. & A. Corry 14000
124 Grange Stud 14000
125 GR J. Zalewska 13890
126 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 13800
127 Teliver Farm Kft 13400
128 M. Kurach 13220
129 Bearn Arabians 13180
130 Günay Equestrian Invest GmbH 13110
131 L. Lafitte, H. Barus 12600
132 B. F. Leclere i R. Dwek 12600
133 H. Ryan 12600
134 A. i G. Forien 12400
135 M. Bober 12240
136 Braz Arabians 12000
137 Gestüt Ebbesloh 12000
138 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 11700
139 A. Omen 11550
140 W. Saniewski 11300
141 R. J. & S. A. Carter 11260
142 R. Z. Zieliński 11180
143 Ecurie Normandie Pur Sang 11120
144 H., M., J. i A. Klein 11100
145 Giewont Sp. z o.o. 11000
146 EARL Haras de Nonant le Pin 11000
147 I.G.E.P. 10800
148 Haras d’Haspel 10800
149 J.C.S.Wilson Bloodstock 10800
150 Zámecký Vrch,zem.spol.s r.o. 10500
151 M. Pehu 10450
152 A. Dupont 10400
153 A. Steinhart 10370
154 S. Schnakenberg 10340
155 EARL Ecurie Feuillet 10290
156 C. Dell’Ova 10110
157 L. Delany 10060
158 P. Siuta 10000
159 E. Kubíček 10000
160 O. McElroy 10000
161 Gestüt Fährhof 9900
162 J. Soska 9880
163 B. Dörflinger 9520
164 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 9450
165 M. Malinowski 9400
166 U. Zhussupov 9400
167 SK Prudnik 9300
168 B. Ćwik 9285
169 Tally-Ho Stud 9140
170 Mrs T. F. Lacey 9000
171 L. Norris i Lord Huntingdon 9000
172 SCA La Perrigne 9000
173 Bloodstock Agency Ltd 9000
174 Deer Forest Stud 9000
175 Aston House Stud 9000
176 M. du Breil, S. Lamy 8530
177 K. Zawiliński 8500
178 R. Mroziński 8500
179 T. Rejman 8430
180 The Kossack Stud B.V. 8300
181 S. Polednia 8190
182 PPH Parys Sp. z o.o. 8160
183 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 8150
184 Azienda Agricola Gennaro Stimola 8060
185 R. Boland 8050
186 Ch. Ruiz-Fouquet 7820
187 P. Despouy 7800
188 J. Wallace 7700
189 GR N. Kosiński 7700
190 Roundhill Stud 7600
191 Kellsgrange Stud 7450
192 P. Szmigiel 7450
193 SK Białka 7440
194 Highclere Stud 7400
195 SK Jaroszówka 7400
196 Flaxman Stables Ireland Ltd 7200
197 D. Kwiatkowski 6800
198 D. Wrzosek 6700
199 J. & J. Waldron 6300
200 Lismacue Mare Syndicate 6200
201 S. Bujarski 6120
202 Ch. Schriever 6100
203 M. Harms 5950
204 Barronstown Stud 5850
205 ZG VAG Esch 5700
206 Mrs O. Harnett 5700
207 V. Laurent 5430
208 P. F. Headon 5400
209 P. McEnery 5300
210 M. Pokrywka 5230
211 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 5150
212 R. Ptach 5050
213 Univerpol Sp. z o.o. 5000
214 SKA Sądzia Piotrowski i Zygmunt s.c. 5000
215 B. Dąbrowski 5000
216 G. Kaczmarek 4800
217 K. Zakolski 4760
218 K. Jagielski 4680
219 V. Timoshenko 4650
220 K. Szymański 4550
221 K. Grudziąż 4500
222 L. Błaszczyk 4480
223 Old Carhue & Graeng Bloodstock 4400
224 M. & M. Butler 4200
225 Ł. Fabisiak 4200
226 M. i S. Wiśniewscy 4150
227 UNI-RES Sp. z o.o. 4080
228 G. Sęczek 4080
229 Airlie Stud 4050
230 GR K. Tomaszewska 4000
231 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 3860
232 S. Ringler 3790
233 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 3775
234 T. Nowak 3740
235 H. Poledníková 3720
236 Highpark Bloodstock Ltd 3600
237 N. Kennedy 3600
238 Thousand Dreams, Ecurie O. Piraud, P. Guigand 3600
239 M. & J. Harty 3500
240 Irish National Stud 3400
241 S. Oakes 3300
242 inż. P. Vrba 3200
243 J. Pšurný 3200
244 Pavlin Dvůr s.r.o. 3200
245 HH Aga Khan 3200
246 T. Ruciński 3060
247 Veles Stud 3060
248 K. Ziemiański 3040
249 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
250 Springcombe Park Stud 3000
251 P. Beirne 2700
252 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
253 T. Milewski 2550
254 J. Szmyt 2440
255 Paget Bloodstock 2400
256 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 2400
257 D. Mioduszewski 2400
258 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 2150
259 Mr & Mrs R. Coffey 2120
260 F. Wołoszyn 2110
261 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 2110
262 S.A.G.L. Seserve 2000
263 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 2000
264 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
265 ZG Wirth/Wagner 1970
266 Mr & Mrs G. Middlebrook 1800
267 Degmer Ltd 1800
268 Fortbarrington Stud 1800
269 Allevamento Gialloblu srl 1800
270 POE Millennium Stud 1800
271 P. Morrison 1800
272 Ch. Moussay 1800
273 Lincarne House Ltd 1800
274 Ecurie Biraben, J. Biraben i H. Biraben-Loustau 1800
275 EARL Haras du Camp Bernard 1750
276 Alfred F. Laskowski 1750
277 A. Biedrzycki 1720
278 Agnieszka Wójtowicz 1700
279 A. Majchrzak 1680
280 E. Gilert 1650
281 M. Konarski 1600
282 M. Kaszubowski 1570
283 B. Thiry 1500
284 Haras du Quesnay 1400
285 Wardstown Stud 1350
286 Res-Gal Sp. z o.o. 1290
287 K. Litwiniak 1240
288 M. Gołębiowska GR Surchów 1075
289 K. Liptak 1000
290 Hyde Park Stud 1000
291 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
292 F. Dill 1000
293 Haras du Logis Saint Germain 1000
294 P. & H. McCutcheon 1000
295 P. Šenigla, S. Popelka 1000
296 F. Tobin 1000
297 Ballyhane Stud 1000
298 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 1000
299 B. Zuzek 980
300 S. Gruszka i M. Biały 950
301 J. Szweycer 950
302 A. Kirkham 900
303 P. Cornou 900
304 M. T. Mimouni 900
305 P. i J. Richard 900
306 Alsadd Stud 750
307 O. Sutkiewicz 700
308 M. Davison 700
309 M. Saniewski 610
310 M. Szeszuła 610
311 L. Staniszewski 500
312 O., Y., S. Varin 450
313 Sweetmans Bloodstock 450
314 R. Sendt 350
315 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 350
316 J. Beres 350
317 M. Stelmaszczyk 340
318 J. Szlaszyński 340
319 E.A.R.L. Haras du Taillis 300
320 Y. Sharet 300
321 K. Rausing 300
322 P. i J. Łucki 300
323 W. Puszczewicz 250
324 A. Frątczak 215
325 PPHU Algas – SK Udórz 0
326 S. Connolly 0
327 A. Mika 0
328 P. Hass-Sandej 0
329 R. Pajewska-Kwaśny 0
330 P. Drutowski 0
331 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
332 Cocheese Bloodstock Anstalt 0
333 I. Topolska 0
334 M. A. Rybaczyk 0
335 F. Vocásek 0
336 Z. Tokarzewski 0
337 M. Czech 0
338 Mountarmstrong Stud 0
339 M. Kosicki 0
340 A. Rafferty 0
341 A. Wyrzyk 0
342 Aunty Ifl 0
343 J. Mcdonald 0
344 R. Mahon & J. Reilly 0
345 Mr & Mrs D. Yates 0
346 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0
347 A. Rokicki 0
348 H. Devin 0
349 W. Wawrzyniak 0
350 G. Dudek 0
351 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
352 J. Herold 0
353 L. Ciampoli 0
354 S. Güldenpfennig 0
355 A. Fillová 0
356 J. Rudnicki 0
357 D. Sztanka 0
358 A. Loughlin 0
359 E. J. Loder 0
360 Cybernetyki Investment S.A. 0
361 I. Tlustá 0
362 R. Colasanti 0
363 A. i P. Łojcha 0
364 Haras de la Huderie 0
365 M. Sopański 0
366 Mme J. Jeffroy, H. Boutry 0
367 Haras du Taillis 0
368 Mr & Mrs Etrillard 0
369 K. Rybár 0
370 G. Łątka 0
371 inż. V. Kozel 0
372 I. Korczak 0
373 M. Wnorowska 0
374 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
375 inż. J. Kovařik 0
376 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
377 G. Kogut 0
7055250

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 10-09-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 287190
2 SK Moszna 267865
3 R. Reveillere i V. Teillard 229300
4 SK Janów Podlaski 222405
5 Al Khalediah Stables 210200
6 S. Guła 194700
7 SK Krasne 181030
8 K. Szumiński 134330
9 Z. Górski 128730
10 M. Gromala 126150
11 SK Iwno 106875
12 J. Traka 95370
13 F. & N. O’Reilly 95200
14 SK Napajedla 94600
15 SK Michałów 85925
16 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
17 Millennium Stud 83830
18 Team Hogdala France 82500
19 R. Gorczyca 81890
20 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 77590
21 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 77000
22 Tersk Stud 71470
23 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 70250
24 S. Plavac 69500
25 Storeway Ltd. 63250
26 O. Tricot 63240
27 S. Jeffroy, AGB Agency 62000
28 T. de la Heronniere 60100
29 Godolphin 59000
30 Fortum Michał Romanowski 52850
31 K. Mirpuri 52250
32 S. Chazel 51800
33 Rabbah Bloodstock Ltd 51200
34 T. Ashley 50550
35 A. i R. Zielińscy 49730
36 M. Viguie 48950
37 Dr G. W. Guy 47600
38 B. M. Tomaszewski 47245
39 A. Zieliński 45070
40 E. de Kerpezdron 45000
41 Wrbna Racing 41350
42 Athbah Stud 38000
43 Nessa Arabians Sp. z o.o. 36895
44 Lutetia Arabians S.A.R.L. 36570
45 R. Piwko 34910
46 R. Talarek 33520
47 M. Channon Bloodstock Ltd 31450
48 S. Mladenovic 30580
49 W. Krzemiński 30030
50 T. Sobierajski 29800
51 T. Tarczyński 29500
52 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 29130
53 J. Foley 27300
54 Expert Host Janusz Romanowski 27000
55 R. Berns 26740
56 SK Widzów – A. Tyszko 26470
57 E. Porębna 25760
58 S.A.R.L. Mezagri 25080
59 Laundry Cottage Stud Farm 25000
60 E. Schmid 25000
61 G. Brady 24740
62 G. Smith 24470
63 J. Ryżkowski 23990
64 P. Pasquiou 23875
65 E. i K. Laskowscy 23800
66 J. Waldron & J. Barton 23500
67 Stilvi Compania Financiera S.A. 23200
68 A. Chodowiec 23000
69 Smythson 22800
70 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 22560
71 Lisbunny Bloodstock 22400
72 Ophelia’s Song Partnership 21800
73 J. Hanly 21675
74 J. Eng 21370
75 A. Sexton 21220
76 A. Dziuba 20200
77 E. Banahan 20000
78 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 19280
79 W. J. Engel 19210
80 B. Olkowska 19000
81 P. Frejlich 18990
82 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 18615
83 J.-P. Colombu 18600
84 R. Szpar 18435
85 P. Antenet 18360
86 SK Kozienice 18350
87 A. Wójtowicz 18240
88 M. Poland 18200
89 C. J. Gołaszewski 18140
90 L. Wilson 18100
91 A. Borroni 18000
92 Hollyberry Farm 17950
93 Abdullah Ali Al Saif 17900
94 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 17600
95 S.C.E.A. Haras de Manneville 16900
96 Elia Stud Farm 16700
97 H. Rousseau 16700
98 T. Derda 16550
99 K. Bolbro Agerholm 16480
100 Shadwell Estate Company Ltd 16350
101 T. & H. Russell 16000
102 P. Tormey 15940
103 L. Błachut 15715
104 Le Thenney S.A. 15650
105 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 15550
106 Gestüt Görlsdorf 15400
107 K. & R. Ask 15400
108 R. Sumiła 15370
109 J. Głowacki 15340
110 Ch. Jouandou 14930
111 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 14900
112 E. Poitevin 14840
113 J. Krauze 14750
114 Lordship Stud 14650
115 Biddestone Stud Ltd 14550
116 A. Burke 14400
117 Oceana Racing 14020
118 Grange Stud 14000
119 GR J. Zalewska 13890
120 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 13800
121 M. Kurach 13220
122 Bearn Arabians 12790
123 Günay Equestrian Invest GmbH 12680
124 H. Ryan 12600
125 B. F. Leclere i R. Dwek 12600
126 A. i G. Forien 12400
127 Braz Arabians 12000
128 Gestüt Ebbesloh 12000
129 L. Lafitte, H. Barus 11900
130 G. & A. Corry 11600
131 A. Omen 11550
132 R. J. & S. A. Carter 11260
133 R. Z. Zieliński 11180
134 Ecurie Normandie Pur Sang 11120
135 H., M., J. i A. Klein 11100
136 EARL Haras de Nonant le Pin 11000
137 Teliver Farm Kft 11000
138 D. Mitrovic 10820
139 Haras d’Haspel 10800
140 J.C.S.Wilson Bloodstock 10800
141 I.G.E.P. 10800
142 M. Bober 10640
143 Zámecký Vrch,zem.spol.s r.o. 10500
144 M. Pehu 10450
145 A. Steinhart 10370
146 S. Schnakenberg 10340
147 EARL Ecurie Feuillet 10290
148 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 10200
149 L. Delany 10060
150 O. McElroy 10000
151 E. Kubíček 10000
152 P. Siuta 10000
153 Gestüt Fährhof 9900
154 W. Saniewski 9700
155 B. Dörflinger 9520
156 I. Shenkin 9500
157 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 9450
158 M. Malinowski 9400
159 B. Ćwik 9285
160 Deer Forest Stud 9000
161 Mrs T. F. Lacey 9000
162 Aston House Stud 9000
163 L. Norris i Lord Huntingdon 9000
164 Bloodstock Agency Ltd 9000
165 SCA La Perrigne 9000
166 Giewont Sp. z o.o. 9000
167 C. Dell’Ova 8550
168 M. du Breil, S. Lamy 8530
169 K. Zawiliński 8500
170 R. Mroziński 8500
171 T. Rejman 8430
172 The Kossack Stud B.V. 8300
173 S. Polednia 8190
174 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 8150
175 Azienda Agricola Gennaro Stimola 8060
176 R. Boland 8050
177 Ch. Ruiz-Fouquet 7820
178 P. Despouy 7800
179 J. Wallace 7700
180 GR N. Kosiński 7700
181 Roundhill Stud 7600
182 U. Zhussupov 7600
183 Kellsgrange Stud 7450
184 P. Szmigiel 7450
185 SK Białka 7440
186 Highclere Stud 7400
187 SK Jaroszówka 7400
188 Kildaragh Stud 7200
189 Flaxman Stables Ireland Ltd 7200
190 Tally-Ho Stud 7140
191 K. & Mrs Cullen 6950
192 J. Soska 6880
193 D. Kwiatkowski 6800
194 Lismacue Mare Syndicate 6200
195 Ch. Schriever 6100
196 M. Harms 5950
197 Barronstown Stud 5850
198 Mrs O. Harnett 5700
199 ZG VAG Esch 5700
200 S. Bujarski 5440
201 PPH Parys Sp. z o.o. 5440
202 T. Sieradzki 5440
203 V. Laurent 5430
204 P. F. Headon 5400
205 P. McEnery 5300
206 M. Pokrywka 5230
207 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 5150
208 R. Ptach 5050
209 Univerpol Sp. z o.o. 5000
210 B. Dąbrowski 5000
211 SKA Sądzia Piotrowski i Zygmunt s.c. 5000
212 G. Kaczmarek 4800
213 K. Zakolski 4760
214 V. Timoshenko 4650
215 K. Szymański 4550
216 L. Błaszczyk 4480
217 Old Carhue & Graeng Bloodstock 4400
218 SK Prudnik 4300
219 D. Wrzosek 4300
220 Ł. Fabisiak 4200
221 M. & M. Butler 4200
222 M. i S. Wiśniewscy 4150
223 UNI-RES Sp. z o.o. 4080
224 G. Sęczek 4080
225 K. Grudziąż 4000
226 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 3860
227 S. Ringler 3790
228 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 3775
229 T. Nowak 3740
230 H. Poledníková 3720
231 K. Jagielski 3680
232 Highpark Bloodstock Ltd 3600
233 Airlie Stud 3600
234 M. & J. Harty 3500
235 Irish National Stud 3400
236 S. Oakes 3300
237 inż. P. Vrba 3200
238 Veles Stud 3060
239 T. Ruciński 3060
240 K. Ziemiański 3040
241 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
242 Springcombe Park Stud 3000
243 GR K. Tomaszewska 3000
244 J. & J. Waldron 2700
245 P. Beirne 2700
246 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
247 T. Milewski 2550
248 J. Szmyt 2440
249 A. Dupont 2400
250 J. Pšurný 2400
251 Paget Bloodstock 2400
252 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 2150
253 Mr & Mrs R. Coffey 2120
254 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 2110
255 S.A.G.L. Seserve 2000
256 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 2000
257 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
258 ZG Wirth/Wagner 1970
259 Lincarne House Ltd 1800
260 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 1800
261 Degmer Ltd 1800
262 Mr & Mrs G. Middlebrook 1800
263 Fortbarrington Stud 1800
264 Ch. Moussay 1800
265 P. Morrison 1800
266 Alfred F. Laskowski 1750
267 EARL Haras du Camp Bernard 1750
268 Agnieszka Wójtowicz 1700
269 A. Majchrzak 1680
270 E. Gilert 1650
271 M. Konarski 1600
272 M. Kaszubowski 1570
273 B. Thiry 1500
274 Haras du Quesnay 1400
275 POE Millennium Stud 1350
276 Wardstown Stud 1350
277 F. Wołoszyn 1110
278 M. Gołębiowska GR Surchów 1075
279 K. Liptak 1000
280 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
281 Haras du Logis Saint Germain 1000
282 Ballyhane Stud 1000
283 Hyde Park Stud 1000
284 P. Šenigla, S. Popelka 1000
285 P. & H. McCutcheon 1000
286 F. Tobin 1000
287 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 1000
288 F. Dill 1000
289 B. Zuzek 980
290 S. Gruszka i M. Biały 950
291 J. Szweycer 950
292 P. i J. Richard 900
293 P. Cornou 900
294 A. Kirkham 900
295 Alsadd Stud 750
296 O. Sutkiewicz 700
297 M. Davison 700
298 M. Szeszuła 610
299 M. Saniewski 610
300 L. Staniszewski 500
301 Sweetmans Bloodstock 450
302 O., Y., S. Varin 450
303 Res-Gal Sp. z o.o. 430
304 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 350
305 R. Sendt 350
306 J. Beres 350
307 M. Stelmaszczyk 340
308 J. Szlaszyński 340
309 K. Litwiniak 340
310 P. i J. Łucki 300
311 K. Rausing 300
312 Y. Sharet 300
313 W. Puszczewicz 250
314 A. Frątczak 215
315 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
316 K. Rybár 0
317 G. Łątka 0
318 Mr & Mrs Etrillard 0
319 A. Loughlin 0
320 M. Sopański 0
321 Haras de la Huderie 0
322 R. Colasanti 0
323 E. J. Loder 0
324 S. Güldenpfennig 0
325 J. Rudnicki 0
326 Aunty Ifl 0
327 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
328 PPHU Algas – SK Udórz 0
329 W. Wawrzyniak 0
330 H. Devin 0
331 A. Rafferty 0
332 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0
333 Mr & Mrs D. Yates 0
334 J. Mcdonald 0
335 HH Aga Khan 0
336 A. Biedrzycki 0
337 M. Kosicki 0
338 Mountarmstrong Stud 0
339 R. Pajewska-Kwaśny 0
340 inż. J. Kovařik 0
341 M. A. Rybaczyk 0
342 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
343 P. Drutowski 0
344 G. Dudek 0
345 G. Kogut 0
346 P. Hass-Sandej 0
347 S. Connolly 0
348 Cocheese Bloodstock Anstalt 0
349 I. Topolska 0
350 Z. Tokarzewski 0
351 F. Vocásek 0
352 M. Czech 0
353 A. Wyrzyk 0
354 A. Rokicki 0
355 J. Herold 0
356 D. Sztanka 0
357 Cybernetyki Investment S.A. 0
358 I. Tlustá 0
359 A. i P. Łojcha 0
360 M. Wnorowska 0
361 Mme J. Jeffroy, H. Boutry 0
362 D. Mioduszewski 0
363 Haras du Taillis 0
364 inż. V. Kozel 0
365 I. Korczak 0
366 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
6723275

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 03-09-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 286240
2 SK Moszna 258415
3 R. Reveillere i V. Teillard 229300
4 SK Janów Podlaski 202705
5 Al Khalediah Stables 195200
6 S. Guła 194700
7 SK Krasne 170680
8 K. Szumiński 133730
9 Z. Górski 126470
10 M. Gromala 124650
11 SK Iwno 103375
12 F. & N. O’Reilly 95200
13 SK Napajedla 94600
14 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
15 SK Michałów 84905
16 Team Hogdala France 82500
17 R. Gorczyca 81890
18 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 77000
19 J. Traka 75370
20 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 72590
21 Tersk Stud 71470
22 Millennium Stud 70630
23 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 70250
24 S. Plavac 64200
25 Storeway Ltd. 63250
26 O. Tricot 63240
27 T. de la Heronniere 56100
28 S. Jeffroy, AGB Agency 54000
29 Fortum Michał Romanowski 52850
30 S. Chazel 51800
31 Rabbah Bloodstock Ltd 51200
32 T. Ashley 50550
33 A. i R. Zielińscy 49730
34 Dr G. W. Guy 47600
35 A. Zieliński 45070
36 E. de Kerpezdron 45000
37 K. Mirpuri 44750
38 B. M. Tomaszewski 44145
39 M. Viguie 42950
40 Wrbna Racing 41350
41 Athbah Stud 35000
42 R. Piwko 34210
43 R. Talarek 33520
44 M. Channon Bloodstock Ltd 31450
45 S. Mladenovic 30580
46 T. Sobierajski 29800
47 Lutetia Arabians S.A.R.L. 29770
48 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 29130
49 Godolphin 29000
50 J. Foley 27300
51 Expert Host Janusz Romanowski 27000
52 T. Tarczyński 26780
53 R. Berns 26740
54 SK Widzów – A. Tyszko 26470
55 W. Krzemiński 26430
56 E. Porębna 25760
57 E. Schmid 25000
58 Laundry Cottage Stud Farm 25000
59 G. Brady 24740
60 Nessa Arabians Sp. z o.o. 24095
61 P. Pasquiou 23875
62 E. i K. Laskowscy 23800
63 J. Ryżkowski 23310
64 Stilvi Compania Financiera S.A. 23200
65 Smythson 22800
66 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 22560
67 Lisbunny Bloodstock 22400
68 S.A.R.L. Mezagri 22080
69 Ophelia’s Song Partnership 21800
70 J. Eng 21370
71 A. Sexton 21220
72 A. Dziuba 20200
73 A. Chodowiec 20000
74 E. Banahan 20000
75 W. J. Engel 19210
76 B. Olkowska 19000
77 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 18615
78 J.-P. Colombu 18600
79 G. Smith 18470
80 R. Szpar 18435
81 M. Poland 18200
82 C. J. Gołaszewski 18140
83 L. Wilson 18100
84 A. Borroni 18000
85 Hollyberry Farm 17950
86 Abdullah Ali Al Saif 17900
87 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 17600
88 P. Antenet 17360
89 S.C.E.A. Haras de Manneville 16900
90 H. Rousseau 16700
91 T. Derda 16550
92 J. Waldron & J. Barton 16500
93 K. Bolbro Agerholm 16480
94 Shadwell Estate Company Ltd 16350
95 SK Kozienice 15950
96 P. Tormey 15940
97 L. Błachut 15715
98 P. Frejlich 15710
99 J. Hanly 15675
100 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 15550
101 K. & R. Ask 15400
102 Gestüt Görlsdorf 15400
103 Elia Stud Farm 15300
104 Le Thenney S.A. 15300
105 A. Wójtowicz 15240
106 J. Głowacki 15000
107 Ch. Jouandou 14930
108 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 14900
109 E. Poitevin 14840
110 Lordship Stud 14650
111 R. Sumiła 14620
112 Biddestone Stud Ltd 14550
113 A. Burke 14400
114 Oceana Racing 14020
115 T. & H. Russell 14000
116 Grange Stud 14000
117 GR J. Zalewska 13890
118 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 13800
119 M. Kurach 13220
120 Bearn Arabians 12790
121 Günay Equestrian Invest GmbH 12680
122 H. Ryan 12600
123 A. i G. Forien 12400
124 Gestüt Ebbesloh 12000
125 Braz Arabians 12000
126 L. Lafitte, H. Barus 11900
127 G. & A. Corry 11600
128 A. Omen 11550
129 R. J. & S. A. Carter 11260
130 R. Z. Zieliński 11180
131 Ecurie Normandie Pur Sang 11120
132 H., M., J. i A. Klein 11100
133 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 11080
134 EARL Haras de Nonant le Pin 11000
135 Teliver Farm Kft 11000
136 D. Mitrovic 10820
137 Haras d’Haspel 10800
138 J.C.S.Wilson Bloodstock 10800
139 M. Bober 10640
140 Zámecký Vrch,zem.spol.s r.o. 10500
141 A. Steinhart 10370
142 S. Schnakenberg 10340
143 EARL Ecurie Feuillet 10290
144 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 10200
145 L. Delany 10060
146 P. Siuta 10000
147 E. Kubíček 10000
148 O. McElroy 10000
149 W. Saniewski 9700
150 B. Dörflinger 9520
151 I. Shenkin 9500
152 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 9450
153 M. Malinowski 9400
154 B. Ćwik 9285
155 Giewont Sp. z o.o. 9000
156 Mrs T. F. Lacey 9000
157 SCA La Perrigne 9000
158 Bloodstock Agency Ltd 9000
159 Aston House Stud 9000
160 L. Norris i Lord Huntingdon 9000
161 Deer Forest Stud 9000
162 M. du Breil, S. Lamy 8530
163 R. Mroziński 8500
164 K. Zawiliński 8500
165 T. Rejman 8430
166 C. Dell’Ova 8300
167 S. Polednia 8190
168 Azienda Agricola Gennaro Stimola 8060
169 M. Pehu 8050
170 R. Boland 8050
171 Ch. Ruiz-Fouquet 7820
172 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 7800
173 J. Krauze 7750
174 J. Wallace 7700
175 Roundhill Stud 7600
176 U. Zhussupov 7600
177 Kellsgrange Stud 7450
178 SK Białka 7440
179 SK Jaroszówka 7400
180 Highclere Stud 7400
181 Kildaragh Stud 7200
182 Flaxman Stables Ireland Ltd 7200
183 Tally-Ho Stud 7140
184 GR N. Kosiński 7000
185 J. Soska 6880
186 D. Kwiatkowski 6800
187 The Kossack Stud B.V. 6800
188 P. Szmigiel 6450
189 K. & Mrs Cullen 6350
190 Lismacue Mare Syndicate 6200
191 M. Harms 5950
192 Mrs O. Harnett 5700
193 ZG VAG Esch 5700
194 T. Sieradzki 5440
195 S. Bujarski 5440
196 PPH Parys Sp. z o.o. 5440
197 V. Laurent 5430
198 P. F. Headon 5400
199 P. McEnery 5300
200 M. Pokrywka 5230
201 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 5150
202 R. Ptach 5050
203 B. Dąbrowski 5000
204 Univerpol Sp. z o.o. 5000
205 SKA Sądzia Piotrowski i Zygmunt s.c. 5000
206 G. Kaczmarek 4800
207 K. Zakolski 4760
208 V. Timoshenko 4650
209 K. Szymański 4550
210 Old Carhue & Graeng Bloodstock 4400
211 D. Wrzosek 4300
212 SK Prudnik 4300
213 M. & M. Butler 4200
214 Ł. Fabisiak 4200
215 M. i S. Wiśniewscy 4150
216 G. Sęczek 4080
217 UNI-RES Sp. z o.o. 4080
218 Barronstown Stud 4050
219 K. Grudziąż 4000
220 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 3860
221 S. Ringler 3790
222 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 3775
223 T. Nowak 3740
224 H. Poledníková 3720
225 Ch. Schriever 3700
226 K. Jagielski 3680
227 Airlie Stud 3600
228 Highpark Bloodstock Ltd 3600
229 B. F. Leclere i R. Dwek 3600
230 M. & J. Harty 3500
231 Irish National Stud 3400
232 S. Oakes 3300
233 inż. P. Vrba 3200
234 T. Ruciński 3060
235 K. Ziemiański 3040
236 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
237 Springcombe Park Stud 3000
238 GR K. Tomaszewska 3000
239 J. & J. Waldron 2700
240 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
241 Veles Stud 2560
242 L. Błaszczyk 2480
243 J. Szmyt 2440
244 Paget Bloodstock 2400
245 A. Dupont 2400
246 J. Pšurný 2400
247 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 2150
248 Mr & Mrs R. Coffey 2120
249 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 2110
250 T. Milewski 2100
251 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
252 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 2000
253 ZG Wirth/Wagner 1970
254 Mr & Mrs G. Middlebrook 1800
255 P. Morrison 1800
256 P. Beirne 1800
257 Lincarne House Ltd 1800
258 Fortbarrington Stud 1800
259 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 1800
260 I.G.E.P. 1800
261 Ch. Moussay 1800
262 EARL Haras du Camp Bernard 1750
263 Alfred F. Laskowski 1750
264 S.A.G.L. Seserve 1700
265 Agnieszka Wójtowicz 1700
266 A. Majchrzak 1680
267 E. Gilert 1650
268 M. Konarski 1600
269 M. Kaszubowski 1570
270 B. Thiry 1500
271 Haras du Quesnay 1400
272 POE Millennium Stud 1350
273 Wardstown Stud 1350
274 F. Wołoszyn 1110
275 M. Gołębiowska GR Surchów 1075
276 P. & H. McCutcheon 1000
277 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
278 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 1000
279 F. Dill 1000
280 P. Šenigla, S. Popelka 1000
281 Haras du Logis Saint Germain 1000
282 F. Tobin 1000
283 Ballyhane Stud 1000
284 K. Liptak 1000
285 Hyde Park Stud 1000
286 B. Zuzek 980
287 J. Szweycer 950
288 S. Gruszka i M. Biały 950
289 P. i J. Richard 900
290 Gestüt Fährhof 900
291 A. Kirkham 900
292 P. Cornou 900
293 P. Despouy 800
294 Alsadd Stud 750
295 O. Sutkiewicz 700
296 M. Davison 700
297 M. Saniewski 610
298 M. Szeszuła 610
299 L. Staniszewski 500
300 Sweetmans Bloodstock 450
301 O., Y., S. Varin 450
302 Res-Gal Sp. z o.o. 430
303 J. Beres 350
304 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 350
305 R. Sendt 350
306 M. Stelmaszczyk 340
307 K. Litwiniak 340
308 J. Szlaszyński 340
309 K. Rausing 300
310 Y. Sharet 300
311 P. i J. Łucki 300
312 W. Puszczewicz 250
313 A. Frątczak 215
314 S. Connolly 0
315 G. Dudek 0
316 A. Loughlin 0
317 F. Vocásek 0
318 S. Güldenpfennig 0
319 R. Colasanti 0
320 E. J. Loder 0
321 Aunty Ifl 0
322 A. Rafferty 0
323 M. Czech 0
324 P. Drutowski 0
325 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
326 HH Aga Khan 0
327 A. Wyrzyk 0
328 M. A. Rybaczyk 0
329 J. Rudnicki 0
330 R. Pajewska-Kwaśny 0
331 inż. J. Kovařik 0
332 G. Kogut 0
333 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
334 A. Rokicki 0
335 I. Korczak 0
336 P. Hass-Sandej 0
337 Cocheese Bloodstock Anstalt 0
338 I. Topolska 0
339 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
340 J. Herold 0
341 PPHU Algas – SK Udórz 0
342 Z. Tokarzewski 0
343 D. Mioduszewski 0
344 Mountarmstrong Stud 0
345 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
346 W. Wawrzyniak 0
347 M. Kosicki 0
348 Cybernetyki Investment S.A. 0
349 I. Tlustá 0
350 H. Devin 0
351 inż. V. Kozel 0
352 A. Biedrzycki 0
353 D. Sztanka 0
354 A. i P. Łojcha 0
355 Mme J. Jeffroy, H. Boutry 0
356 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0
357 M. Wnorowska 0
358 Haras du Taillis 0
359 J. Mcdonald 0
360 Mr & Mrs Etrillard 0
361 M. Sopański 0
362 G. Łątka 0
363 Haras de la Huderie 0
364 K. Rybár 0
6420875

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 27-08-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 260720
2 R. Reveillere i V. Teillard 229300
3 SK Janów Podlaski 202025
4 Al Khalediah Stables 195200
5 SK Moszna 183715
6 SK Krasne 152630
7 K. Szumiński 131930
8 M. Gromala 122650
9 Z. Górski 119670
10 F. & N. O’Reilly 95200
11 SK Iwno 95175
12 S. Guła 94700
13 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
14 R. Gorczyca 81890
15 SK Michałów 80605
16 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 77000
17 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 70250
18 Tersk Stud 70110
19 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 67590
20 J. Traka 64770
21 Millennium Stud 64230
22 S. Plavac 63320
23 O. Tricot 63240
24 Storeway Ltd. 61600
25 Team Hogdala France 56850
26 S. Jeffroy, AGB Agency 54000
27 Fortum Michał Romanowski 51850
28 S. Chazel 51800
29 Rabbah Bloodstock Ltd 51200
30 T. Ashley 46950
31 T. de la Heronniere 45500
32 K. Mirpuri 44750
33 Dr G. W. Guy 44600
34 M. Viguie 42950
35 SK Napajedla 42600
36 B. M. Tomaszewski 41745
37 A. i R. Zielińscy 36730
38 A. Zieliński 35950
39 Athbah Stud 35000
40 R. Piwko 34210
41 R. Talarek 33520
42 M. Channon Bloodstock Ltd 31450
43 Lutetia Arabians S.A.R.L. 29770
44 T. Sobierajski 29200
45 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 29130
46 Godolphin 29000
47 S. Mladenovic 28140
48 J. Foley 27300
49 R. Berns 26740
50 W. Krzemiński 26430
51 T. Tarczyński 26100
52 SK Widzów – A. Tyszko 25250
53 Laundry Cottage Stud Farm 25000
54 E. Schmid 25000
55 G. Brady 24740
56 E. i K. Laskowscy 23800
57 Nessa Arabians Sp. z o.o. 23595
58 Expert Host Janusz Romanowski 23000
59 J. Ryżkowski 22970
60 Smythson 22800
61 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 22560
62 Lisbunny Bloodstock 22400
63 Stilvi Compania Financiera S.A. 22300
64 Ophelia’s Song Partnership 21800
65 J. Eng 21030
66 A. Sexton 20920
67 E. Banahan 20000
68 A. Chodowiec 20000
69 E. Porębna 19660
70 B. Olkowska 19000
71 G. Smith 18470
72 R. Szpar 18435
73 M. Poland 18200
74 C. J. Gołaszewski 18140
75 L. Wilson 18100
76 A. Borroni 18000
77 Abdullah Ali Al Saif 17900
78 W. J. Engel 17800
79 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 17600
80 P. Antenet 17360
81 S.C.E.A. Haras de Manneville 16900
82 Hollyberry Farm 16750
83 H. Rousseau 16700
84 T. Derda 16550
85 J. Waldron & J. Barton 16500
86 K. Bolbro Agerholm 16480
87 Shadwell Estate Company Ltd 16350
88 Wrbna Racing 16350
89 SK Kozienice 15950
90 L. Błachut 15715
91 P. Frejlich 15710
92 J. Hanly 15675
93 D. Mitrovic 15420
94 K. & R. Ask 15400
95 Elia Stud Farm 15300
96 Le Thenney S.A. 15300
97 S.A.R.L. Mezagri 15280
98 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 15250
99 A. Wójtowicz 15240
100 J. Głowacki 15000
101 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 14900
102 P. Pasquiou 14875
103 E. Poitevin 14840
104 R. Sumiła 14620
105 Biddestone Stud Ltd 14550
106 A. Burke 14400
107 Oceana Racing 14020
108 T. & H. Russell 14000
109 Grange Stud 14000
110 GR J. Zalewska 13890
111 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 13800
112 Lordship Stud 13750
113 Ch. Jouandou 13730
114 M. Kurach 13220
115 Bearn Arabians 12790
116 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 12615
117 H. Ryan 12600
118 J.-P. Colombu 12600
119 A. i G. Forien 12400
120 Günay Equestrian Invest GmbH 12250
121 Braz Arabians 12000
122 L. Lafitte, H. Barus 11900
123 P. Tormey 11700
124 G. & A. Corry 11600
125 R. J. & S. A. Carter 11260
126 R. Z. Zieliński 11180
127 H., M., J. i A. Klein 11100
128 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 11080
129 EARL Haras de Nonant le Pin 11000
130 Haras d’Haspel 10800
131 S. Schnakenberg 10340
132 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 10200
133 E. de Kerpezdron 10000
134 P. Siuta 10000
135 W. Saniewski 9700
136 B. Dörflinger 9520
137 I. Shenkin 9500
138 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 9450
139 Gestüt Görlsdorf 9400
140 M. Malinowski 9400
141 B. Ćwik 9070
142 L. Delany 9000
143 Aston House Stud 9000
144 Bloodstock Agency Ltd 9000
145 Giewont Sp. z o.o. 9000
146 Ecurie Normandie Pur Sang 9000
147 L. Norris i Lord Huntingdon 9000
148 SCA La Perrigne 9000
149 Deer Forest Stud 9000
150 A. Omen 8750
151 R. Mroziński 8500
152 K. Zawiliński 8500
153 T. Rejman 8430
154 C. Dell’Ova 8300
155 Azienda Agricola Gennaro Stimola 8060
156 R. Boland 8050
157 M. Pehu 8050
158 M. du Breil, S. Lamy 8000
159 S. Polednia 7890
160 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 7800
161 J. Krauze 7750
162 J. Wallace 7700
163 A. Steinhart 7650
164 M. Bober 7640
165 U. Zhussupov 7600
166 Kellsgrange Stud 7450
167 SK Białka 7440
168 SK Jaroszówka 7400
169 Highclere Stud 7400
170 Kildaragh Stud 7200
171 Flaxman Stables Ireland Ltd 7200
172 GR N. Kosiński 7000
173 Ch. Ruiz-Fouquet 6960
174 J. Soska 6880
175 D. Kwiatkowski 6800
176 The Kossack Stud B.V. 6800
177 P. Szmigiel 6450
178 Tally-Ho Stud 6440
179 K. & Mrs Cullen 6350
180 Lismacue Mare Syndicate 6200
181 A. Dziuba 6200
182 Teliver Farm Kft 6000
183 M. Harms 5950
184 ZG VAG Esch 5700
185 Mrs O. Harnett 5700
186 S. Bujarski 5440
187 V. Laurent 5430
188 P. McEnery 5300
189 EARL Ecurie Feuillet 5290
190 M. Pokrywka 5230
191 Roundhill Stud 5200
192 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 5150
193 R. Ptach 5050
194 B. Dąbrowski 5000
195 SKA Sądzia Piotrowski i Zygmunt s.c. 5000
196 Univerpol Sp. z o.o. 5000
197 K. Zakolski 4760
198 V. Timoshenko 4650
199 K. Szymański 4550
200 Old Carhue & Graeng Bloodstock 4400
201 SK Prudnik 4300
202 Ł. Fabisiak 4200
203 M. i S. Wiśniewscy 4150
204 G. Sęczek 4080
205 UNI-RES Sp. z o.o. 4080
206 Barronstown Stud 4050
207 K. Grudziąż 4000
208 T. Sieradzki 3940
209 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 3860
210 S. Ringler 3790
211 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 3775
212 H. Poledníková 3720
213 D. Wrzosek 3700
214 Ch. Schriever 3700
215 K. Jagielski 3680
216 B. F. Leclere i R. Dwek 3600
217 P. F. Headon 3600
218 Airlie Stud 3600
219 Irish National Stud 3400
220 S. Oakes 3300
221 inż. P. Vrba 3200
222 T. Ruciński 3060
223 GR K. Tomaszewska 3000
224 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
225 Springcombe Park Stud 3000
226 M. & M. Butler 2800
227 G. Kaczmarek 2800
228 PPH Parys Sp. z o.o. 2720
229 J. & J. Waldron 2700
230 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
231 Veles Stud 2560
232 L. Błaszczyk 2480
233 J. Szmyt 2440
234 A. Dupont 2400
235 J. Pšurný 2400
236 Paget Bloodstock 2400
237 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 2150
238 Mr & Mrs R. Coffey 2120
239 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 2110
240 T. Milewski 2100
241 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 2000
242 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
243 ZG Wirth/Wagner 1970
244 J.C.S.Wilson Bloodstock 1800
245 Mr & Mrs G. Middlebrook 1800
246 P. Beirne 1800
247 I.G.E.P. 1800
248 P. Morrison 1800
249 Fortbarrington Stud 1800
250 Lincarne House Ltd 1800
251 Alfred F. Laskowski 1750
252 EARL Haras du Camp Bernard 1750
253 S.A.G.L. Seserve 1700
254 Agnieszka Wójtowicz 1700
255 A. Majchrzak 1680
256 E. Gilert 1650
257 M. Konarski 1600
258 M. Kaszubowski 1570
259 B. Thiry 1500
260 K. Ziemiański 1430
261 Haras du Quesnay 1400
262 Wardstown Stud 1350
263 POE Millennium Stud 1350
264 M. Gołębiowska GR Surchów 1075
265 T. Nowak 1020
266 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
267 P. Šenigla, S. Popelka 1000
268 K. Liptak 1000
269 P. & H. McCutcheon 1000
270 Hyde Park Stud 1000
271 Ballyhane Stud 1000
272 F. Dill 1000
273 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 1000
274 Haras du Logis Saint Germain 1000
275 B. Zuzek 980
276 S. Gruszka i M. Biały 950
277 J. Szweycer 950
278 P. i J. Richard 900
279 A. Kirkham 900
280 Gestüt Fährhof 900
281 P. Despouy 800
282 Alsadd Stud 750
283 M. Davison 700
284 O. Sutkiewicz 700
285 M. Szeszuła 610
286 M. Saniewski 610
287 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 600
288 L. Staniszewski 500
289 P. Cornou 450
290 O., Y., S. Varin 450
291 Sweetmans Bloodstock 450
292 Res-Gal Sp. z o.o. 430
293 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 350
294 R. Sendt 350
295 J. Beres 350
296 K. Litwiniak 340
297 M. Stelmaszczyk 340
298 J. Szlaszyński 340
299 P. i J. Łucki 300
300 Y. Sharet 300
301 W. Puszczewicz 250
302 A. Frątczak 215
303 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
304 Highpark Bloodstock Ltd 0
305 W. Wawrzyniak 0
306 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0
307 PPHU Algas – SK Udórz 0
308 K. Rausing 0
309 J. Mcdonald 0
310 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
311 A. Biedrzycki 0
312 M. Kosicki 0
313 Mountarmstrong Stud 0
314 J. Rudnicki 0
315 E. J. Loder 0
316 R. Colasanti 0
317 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
318 P. Drutowski 0
319 Haras de la Huderie 0
320 M. Sopański 0
321 Mr & Mrs Etrillard 0
322 G. Łątka 0
323 G. Dudek 0
324 K. Rybár 0
325 A. Loughlin 0
326 S. Güldenpfennig 0
327 Aunty Ifl 0
328 F. Vocásek 0
329 HH Aga Khan 0
330 R. Pajewska-Kwaśny 0
331 inż. J. Kovařik 0
332 M. Czech 0
333 A. Wyrzyk 0
334 G. Kogut 0
335 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
336 I. Korczak 0
337 inż. V. Kozel 0
338 A. Rokicki 0
339 Cocheese Bloodstock Anstalt 0
340 I. Topolska 0
341 J. Herold 0
342 F. Wołoszyn 0
343 Z. Tokarzewski 0
344 Cybernetyki Investment S.A. 0
345 I. Tlustá 0
346 D. Sztanka 0
347 A. i P. Łojcha 0
348 Mme J. Jeffroy, H. Boutry 0
349 M. Wnorowska 0
350 D. Mioduszewski 0
351 Haras du Taillis 0
352 Ch. Moussay 0
353 H. Devin 0
5787750

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 20-08-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 258120
2 SK Janów Podlaski 191515
3 Al Khalediah Stables 189200
4 SK Moszna 181315
5 R. Reveillere i V. Teillard 175300
6 SK Krasne 149180
7 K. Szumiński 131330
8 Z. Górski 119670
9 M. Gromala 115850
10 S. Guła 94700
11 SK Iwno 91575
12 F. & N. O’Reilly 89200
13 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
14 SK Michałów 80605
15 R. Gorczyca 80390
16 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 77000
17 Tersk Stud 69770
18 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 67590
19 J. Traka 61770
20 Storeway Ltd. 61600
21 S. Plavac 59920
22 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 58250
23 Millennium Stud 58230
24 Team Hogdala France 56850
25 S. Jeffroy, AGB Agency 54000
26 Fortum Michał Romanowski 51850
27 S. Chazel 51800
28 T. Ashley 46950
29 T. de la Heronniere 45500
30 K. Mirpuri 44750
31 Dr G. W. Guy 44600
32 M. Viguie 42950
33 B. M. Tomaszewski 41745
34 SK Napajedla 37200
35 A. i R. Zielińscy 35530
36 A. Zieliński 35250
37 Athbah Stud 35000
38 R. Piwko 34210
39 R. Talarek 33520
40 O. Tricot 33240
41 M. Channon Bloodstock Ltd 31450
42 Lutetia Arabians S.A.R.L. 29770
43 Rabbah Bloodstock Ltd 29600
44 T. Sobierajski 29200
45 Godolphin 29000
46 S. Mladenovic 28140
47 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 27930
48 T. Tarczyński 26100
49 R. Berns 25840
50 SK Widzów – A. Tyszko 25250
51 Laundry Cottage Stud Farm 25000
52 E. Schmid 25000
53 Nessa Arabians Sp. z o.o. 23595
54 G. Brady 23340
55 Expert Host Janusz Romanowski 23000
56 Smythson 22800
57 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 22560
58 Lisbunny Bloodstock 22400
59 Ophelia’s Song Partnership 21800
60 J. Ryżkowski 21270
61 J. Eng 21030
62 J. Foley 20300
63 A. Chodowiec 20000
64 E. Banahan 20000
65 E. Porębna 19660
66 W. Krzemiński 19430
67 B. Olkowska 19000
68 Stilvi Compania Financiera S.A. 18700
69 G. Smith 18470
70 R. Szpar 18435
71 M. Poland 18200
72 L. Wilson 18100
73 A. Borroni 18000
74 W. J. Engel 17800
75 S.C.E.A. Haras de Manneville 16900
76 Hollyberry Farm 16750
77 H. Rousseau 16700
78 P. Antenet 16680
79 T. Derda 16550
80 K. Bolbro Agerholm 16480
81 Wrbna Racing 16350
82 Shadwell Estate Company Ltd 16350
83 Abdullah Ali Al Saif 16100
84 SK Kozienice 15950
85 P. Frejlich 15710
86 J. Hanly 15675
87 D. Mitrovic 15420
88 K. & R. Ask 15400
89 Elia Stud Farm 15300
90 Le Thenney S.A. 15300
91 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 15250
92 A. Wójtowicz 15240
93 J. Głowacki 15000
94 A. Sexton 14920
95 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 14900
96 P. Pasquiou 14875
97 E. Poitevin 14840
98 R. Sumiła 14620
99 A. Burke 14400
100 Oceana Racing 14020
101 T. & H. Russell 14000
102 Grange Stud 14000
103 S.A.R.L. Mezagri 13920
104 GR J. Zalewska 13890
105 Biddestone Stud Ltd 13850
106 Ch. Jouandou 13730
107 L. Błachut 13715
108 J. Waldron & J. Barton 13700
109 Lordship Stud 13400
110 M. Kurach 13220
111 E. i K. Laskowscy 13000
112 Bearn Arabians 12790
113 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 12615
114 J.-P. Colombu 12600
115 A. i G. Forien 12400
116 Günay Equestrian Invest GmbH 12250
117 Braz Arabians 12000
118 P. Tormey 11700
119 G. & A. Corry 11600
120 R. J. & S. A. Carter 11260
121 R. Z. Zieliński 11180
122 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 11100
123 H., M., J. i A. Klein 11100
124 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 11080
125 EARL Haras de Nonant le Pin 11000
126 Haras d’Haspel 10800
127 S. Schnakenberg 10340
128 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 10200
129 E. de Kerpezdron 10000
130 P. Siuta 10000
131 Gestüt Görlsdorf 9400
132 M. Malinowski 9400
133 I. Shenkin 9150
134 B. Ćwik 9070
135 L. Delany 9000
136 L. Norris i Lord Huntingdon 9000
137 Giewont Sp. z o.o. 9000
138 Ecurie Normandie Pur Sang 9000
139 Aston House Stud 9000
140 Bloodstock Agency Ltd 9000
141 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 8850
142 A. Omen 8750
143 C. J. Gołaszewski 8620
144 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 8600
145 K. Zawiliński 8500
146 R. Mroziński 8500
147 T. Rejman 8430
148 C. Dell’Ova 8300
149 Azienda Agricola Gennaro Stimola 8060
150 R. Boland 8050
151 M. Pehu 8050
152 M. du Breil, S. Lamy 8000
153 S. Polednia 7890
154 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 7800
155 J. Wallace 7700
156 A. Steinhart 7650
157 M. Bober 7640
158 U. Zhussupov 7600
159 Highclere Stud 7400
160 SK Jaroszówka 7400
161 Kildaragh Stud 7200
162 Flaxman Stables Ireland Ltd 7200
163 GR N. Kosiński 7000
164 Kellsgrange Stud 7000
165 Ch. Ruiz-Fouquet 6960
166 J. Soska 6880
167 D. Kwiatkowski 6800
168 The Kossack Stud B.V. 6800
169 P. Szmigiel 6450
170 Tally-Ho Stud 6440
171 K. & Mrs Cullen 6350
172 A. Dziuba 6200
173 SK Białka 6080
174 Teliver Farm Kft 6000
175 M. Harms 5950
176 L. Lafitte, H. Barus 5900
177 ZG VAG Esch 5700
178 Mrs O. Harnett 5700
179 V. Laurent 5430
180 J. Krauze 5350
181 P. McEnery 5300
182 EARL Ecurie Feuillet 5290
183 M. Pokrywka 5230
184 Roundhill Stud 5200
185 R. Ptach 5050
186 Univerpol Sp. z o.o. 5000
187 B. Dąbrowski 5000
188 SKA Sądzia Piotrowski i Zygmunt s.c. 5000
189 K. Zakolski 4760
190 V. Timoshenko 4650
191 Old Carhue & Graeng Bloodstock 4400
192 SK Prudnik 4300
193 UNI-RES Sp. z o.o. 4080
194 Barronstown Stud 4050
195 T. Sieradzki 3940
196 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 3860
197 Lismacue Mare Syndicate 3800
198 S. Ringler 3790
199 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 3775
200 H. Poledníková 3720
201 W. Saniewski 3700
202 K. Grudziąż 3700
203 D. Wrzosek 3700
204 Ch. Schriever 3700
205 Ł. Fabisiak 3600
206 P. F. Headon 3600
207 B. F. Leclere i R. Dwek 3600
208 H. Ryan 3600
209 G. Sęczek 3400
210 S. Oakes 3300
211 inż. P. Vrba 3200
212 T. Ruciński 3060
213 Springcombe Park Stud 3000
214 GR K. Tomaszewska 3000
215 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
216 G. Kaczmarek 2800
217 M. & M. Butler 2800
218 Irish National Stud 2800
219 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 2750
220 S. Bujarski 2720
221 B. Dörflinger 2720
222 PPH Parys Sp. z o.o. 2720
223 J. & J. Waldron 2700
224 Veles Stud 2560
225 J. Szmyt 2440
226 A. Dupont 2400
227 J. Pšurný 2400
228 Paget Bloodstock 2400
229 M. i S. Wiśniewscy 2350
230 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 2150
231 Mr & Mrs R. Coffey 2120
232 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 2110
233 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
234 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 2000
235 L. Błaszczyk 1980
236 ZG Wirth/Wagner 1970
237 I.G.E.P. 1800
238 J.C.S.Wilson Bloodstock 1800
239 Mr & Mrs G. Middlebrook 1800
240 P. Morrison 1800
241 P. Beirne 1800
242 Alfred F. Laskowski 1750
243 EARL Haras du Camp Bernard 1750
244 Agnieszka Wójtowicz 1700
245 S.A.G.L. Seserve 1700
246 A. Majchrzak 1680
247 T. Milewski 1650
248 E. Gilert 1650
249 M. Konarski 1600
250 M. Kaszubowski 1570
251 B. Thiry 1500
252 K. Ziemiański 1430
253 Haras du Quesnay 1400
254 POE Millennium Stud 1350
255 Wardstown Stud 1350
256 K. Jagielski 1280
257 M. Gołębiowska GR Surchów 1075
258 T. Nowak 1020
259 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
260 P. Šenigla, S. Popelka 1000
261 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 1000
262 Haras du Logis Saint Germain 1000
263 F. Dill 1000
264 K. Liptak 1000
265 Ballyhane Stud 1000
266 P. & H. McCutcheon 1000
267 Hyde Park Stud 1000
268 S. Gruszka i M. Biały 950
269 K. Szymański 950
270 J. Szweycer 950
271 Lincarne House Ltd 900
272 P. i J. Richard 900
273 Gestüt Fährhof 900
274 K.T.M. Sp. z o. o. 800
275 P. Despouy 800
276 Alsadd Stud 750
277 O. Sutkiewicz 700
278 M. Davison 700
279 M. Saniewski 610
280 M. Szeszuła 610
281 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 600
282 L. Staniszewski 500
283 O., Y., S. Varin 450
284 P. Cornou 450
285 Res-Gal Sp. z o.o. 430
286 R. Sendt 350
287 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 350
288 J. Beres 350
289 M. Stelmaszczyk 340
290 J. Szlaszyński 340
291 K. Litwiniak 340
292 Y. Sharet 300
293 B. Zuzek 300
294 W. Puszczewicz 250
295 A. Frątczak 215
296 D. Sztanka 0
297 Z. Tokarzewski 0
298 Aunty Ifl 0
299 A. Rokicki 0
300 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
301 G. Kogut 0
302 R. Colasanti 0
303 E. J. Loder 0
304 Mountarmstrong Stud 0
305 Cocheese Bloodstock Anstalt 0
306 M. Kosicki 0
307 J. Herold 0
308 P. i J. Łucki 0
309 A. Biedrzycki 0
310 J. Rudnicki 0
311 Haras du Taillis 0
312 J. Mcdonald 0
313 HH Aga Khan 0
314 A. i P. Łojcha 0
315 K. Rausing 0
316 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0
317 Ch. Moussay 0
318 Cybernetyki Investment S.A. 0
319 I. Tlustá 0
320 Highpark Bloodstock Ltd 0
321 R. Pajewska-Kwaśny 0
322 M. Wnorowska 0
323 H. Devin 0
324 I. Topolska 0
325 W. Wawrzyniak 0
326 inż. J. Kovařik 0
327 PPHU Algas – SK Udórz 0
328 D. Mioduszewski 0
329 Mme J. Jeffroy, H. Boutry 0
330 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
331 F. Vocásek 0
332 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
333 M. Czech 0
334 K. Rybár 0
335 A. Loughlin 0
336 G. Łątka 0
337 A. Wyrzyk 0
338 Mr & Mrs Etrillard 0
339 S. Güldenpfennig 0
340 G. Dudek 0
341 M. Sopański 0
342 Haras de la Huderie 0
343 P. Drutowski 0
344 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
345 inż. V. Kozel 0
346 I. Korczak 0
5456300

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 13-08-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 252620
2 SK Moszna 178515
3 R. Reveillere i V. Teillard 175300
4 SK Janów Podlaski 167035
5 Al Khalediah Stables 150200
6 K. Szumiński 131330
7 SK Krasne 127680
8 Z. Górski 114040
9 M. Gromala 107570
10 S. Guła 93800
11 F. & N. O’Reilly 89200
12 SK Iwno 88775
13 R. Gorczyca 80390
14 SK Michałów 76830
15 Tersk Stud 69770
16 J. Traka 61770
17 Storeway Ltd. 61600
18 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 58250
19 Team Hogdala France 56850
20 S. Plavac 54920
21 S. Chazel 51800
22 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 50150
23 Fortum Michał Romanowski 47510
24 T. Ashley 46950
25 T. de la Heronniere 45500
26 Dr G. W. Guy 44600
27 Millennium Stud 39230
28 B. M. Tomaszewski 39045
29 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 39000
30 SK Napajedla 37200
31 K. Mirpuri 36950
32 A. Zieliński 34650
33 M. Viguie 34450
34 S. Jeffroy, AGB Agency 34000
35 R. Talarek 33520
36 O. Tricot 33240
37 M. Channon Bloodstock Ltd 31450
38 Lutetia Arabians S.A.R.L. 29770
39 Rabbah Bloodstock Ltd 29600
40 A. i R. Zielińscy 29530
41 Godolphin 29000
42 R. Piwko 28910
43 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 27930
44 R. Berns 25840
45 SK Widzów – A. Tyszko 25250
46 T. Sobierajski 25000
47 S. Mladenovic 24340
48 T. Tarczyński 24100
49 G. Brady 23340
50 Expert Host Janusz Romanowski 23000
51 Smythson 22800
52 Nessa Arabians Sp. z o.o. 22775
53 Lisbunny Bloodstock 22400
54 J. Eng 21030
55 J. Foley 20300
56 A. Chodowiec 20000
57 E. Banahan 20000
58 Athbah Stud 19800
59 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 19800
60 E. Porębna 19660
61 J. Ryżkowski 19270
62 Stilvi Compania Financiera S.A. 18700
63 G. Smith 18470
64 M. Poland 18200
65 L. Wilson 18100
66 A. Borroni 18000
67 W. J. Engel 17800
68 Laundry Cottage Stud Farm 17000
69 E. Schmid 17000
70 S.C.E.A. Haras de Manneville 16900
71 Hollyberry Farm 16750
72 H. Rousseau 16700
73 R. Szpar 16685
74 T. Derda 16550
75 K. Bolbro Agerholm 16480
76 Wrbna Racing 16350
77 Shadwell Estate Company Ltd 16350
78 Abdullah Ali Al Saif 16100
79 W. Krzemiński 15830
80 J. Hanly 15675
81 K. & R. Ask 15400
82 Elia Stud Farm 15300
83 Le Thenney S.A. 15300
84 A. Wójtowicz 15240
85 A. Sexton 14920
86 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 14900
87 E. Poitevin 14840
88 R. Sumiła 14620
89 A. Burke 14400
90 Oceana Racing 14020
91 Grange Stud 14000
92 T. & H. Russell 14000
93 P. Frejlich 13940
94 D. Mitrovic 13920
95 GR J. Zalewska 13890
96 Biddestone Stud Ltd 13850
97 J. Waldron & J. Barton 13700
98 SK Kozienice 13550
99 Lordship Stud 13400
100 E. i K. Laskowscy 13000
101 S.A.R.L. Mezagri 12920
102 L. Błachut 12715
103 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 12615
104 J.-P. Colombu 12600
105 Braz Arabians 12000
106 M. Kurach 11720
107 P. Tormey 11700
108 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 11650
109 G. & A. Corry 11600
110 R. J. & S. A. Carter 11260
111 A. i G. Forien 11200
112 R. Z. Zieliński 11180
113 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 11100
114 H., M., J. i A. Klein 11100
115 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 11080
116 EARL Haras de Nonant le Pin 11000
117 S. Schnakenberg 10340
118 E. de Kerpezdron 10000
119 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 9700
120 Gestüt Görlsdorf 9400
121 M. Malinowski 9400
122 Günay Equestrian Invest GmbH 9280
123 I. Shenkin 9150
124 P. Antenet 9080
125 B. Ćwik 9070
126 L. Delany 9000
127 Ecurie Normandie Pur Sang 9000
128 Aston House Stud 9000
129 L. Norris i Lord Huntingdon 9000
130 Bloodstock Agency Ltd 9000
131 Bearn Arabians 8990
132 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 8850
133 A. Omen 8750
134 C. J. Gołaszewski 8620
135 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 8600
136 R. Mroziński 8500
137 Azienda Agricola Gennaro Stimola 8060
138 M. Pehu 8050
139 R. Boland 8050
140 M. du Breil, S. Lamy 8000
141 T. Rejman 7930
142 S. Polednia 7890
143 P. Pasquiou 7875
144 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 7800
145 Ch. Jouandou 7730
146 J. Wallace 7700
147 M. Bober 7640
148 SK Jaroszówka 7400
149 Highclere Stud 7400
150 Kildaragh Stud 7200
151 Flaxman Stables Ireland Ltd 7200
152 A. Steinhart 7150
153 GR N. Kosiński 7000
154 Kellsgrange Stud 7000
155 Giewont Sp. z o.o. 7000
156 Ch. Ruiz-Fouquet 6960
157 J. Soska 6880
158 D. Kwiatkowski 6800
159 J. Głowacki 6800
160 The Kossack Stud B.V. 6800
161 K. Zawiliński 6500
162 K. & Mrs Cullen 6350
163 C. Dell’Ova 6300
164 A. Dziuba 6200
165 SK Białka 6080
166 Teliver Farm Kft 6000
167 M. Harms 5950
168 L. Lafitte, H. Barus 5900
169 Mrs O. Harnett 5700
170 ZG VAG Esch 5700
171 J. Krauze 5350
172 P. McEnery 5300
173 Tally-Ho Stud 5240
174 M. Pokrywka 5230
175 Roundhill Stud 5200
176 Univerpol Sp. z o.o. 5000
177 P. Siuta 5000
178 K. Zakolski 4760
179 P. Szmigiel 4450
180 Old Carhue & Graeng Bloodstock 4400
181 SK Prudnik 4300
182 EARL Ecurie Feuillet 4290
183 UNI-RES Sp. z o.o. 4080
184 Barronstown Stud 4050
185 V. Timoshenko 4050
186 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 3860
187 Lismacue Mare Syndicate 3800
188 S. Ringler 3790
189 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 3775
190 H. Poledníková 3720
191 K. Grudziąż 3700
192 Ch. Schriever 3700
193 D. Wrzosek 3700
194 W. Saniewski 3700
195 H. Ryan 3600
196 B. F. Leclere i R. Dwek 3600
197 Ł. Fabisiak 3600
198 P. F. Headon 3600
199 B. Dąbrowski 3500
200 SKA Sądzia Piotrowski i Zygmunt s.c. 3500
201 G. Sęczek 3400
202 S. Oakes 3300
203 inż. P. Vrba 3200
204 T. Ruciński 3060
205 Springcombe Park Stud 3000
206 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
207 M. & M. Butler 2800
208 G. Kaczmarek 2800
209 Irish National Stud 2800
210 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 2750
211 B. Dörflinger 2720
212 S. Bujarski 2720
213 PPH Parys Sp. z o.o. 2720
214 Veles Stud 2560
215 T. Sieradzki 2440
216 J. Szmyt 2440
217 J. Pšurný 2400
218 Paget Bloodstock 2400
219 A. Dupont 2400
220 M. i S. Wiśniewscy 2350
221 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 2150
222 Mr & Mrs R. Coffey 2120
223 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 2110
224 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 2000
225 GR K. Tomaszewska 2000
226 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
227 L. Błaszczyk 1980
228 ZG Wirth/Wagner 1970
229 P. Morrison 1800
230 Mr & Mrs G. Middlebrook 1800
231 I.G.E.P. 1800
232 Ophelia’s Song Partnership 1800
233 Haras d’Haspel 1800
234 J.C.S.Wilson Bloodstock 1800
235 EARL Haras du Camp Bernard 1750
236 Alfred F. Laskowski 1750
237 Agnieszka Wójtowicz 1700
238 S.A.G.L. Seserve 1700
239 A. Majchrzak 1680
240 T. Milewski 1650
241 E. Gilert 1650
242 M. Konarski 1600
243 M. Kaszubowski 1570
244 K. Ziemiański 1430
245 Haras du Quesnay 1400
246 Wardstown Stud 1350
247 M. Gołębiowska GR Surchów 1075
248 T. Nowak 1020
249 K. Liptak 1000
250 P. Šenigla, S. Popelka 1000
251 F. Dill 1000
252 Hyde Park Stud 1000
253 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
254 P. & H. McCutcheon 1000
255 Haras du Logis Saint Germain 1000
256 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 1000
257 B. Thiry 1000
258 J. Szweycer 950
259 K. Szymański 950
260 J. & J. Waldron 900
261 P. i J. Richard 900
262 Lincarne House Ltd 900
263 Gestüt Fährhof 900
264 POE Millennium Stud 900
265 P. Despouy 800
266 K.T.M. Sp. z o. o. 800
267 Alsadd Stud 750
268 R. Ptach 750
269 M. Davison 700
270 O. Sutkiewicz 700
271 M. Saniewski 610
272 M. Szeszuła 610
273 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 600
274 L. Staniszewski 500
275 K. Jagielski 500
276 O., Y., S. Varin 450
277 P. Cornou 450
278 V. Laurent 430
279 J. Beres 350
280 R. Sendt 350
281 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 350
282 M. Stelmaszczyk 340
283 J. Szlaszyński 340
284 K. Litwiniak 340
285 B. Zuzek 300
286 Y. Sharet 300
287 W. Puszczewicz 250
288 A. Frątczak 215
289 Cybernetyki Investment S.A. 0
290 K. Rausing 0
291 A. Biedrzycki 0
292 G. Kogut 0
293 M. Kosicki 0
294 Mountarmstrong Stud 0
295 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
296 I. Korczak 0
297 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0
298 inż. V. Kozel 0
299 Highpark Bloodstock Ltd 0
300 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
301 P. Drutowski 0
302 H. Devin 0
303 W. Wawrzyniak 0
304 Cocheese Bloodstock Anstalt 0
305 PPHU Algas – SK Udórz 0
306 I. Topolska 0
307 G. Dudek 0
308 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
309 Ch. Moussay 0
310 Haras du Taillis 0
311 Res-Gal Sp. z o.o. 0
312 Z. Tokarzewski 0
313 Mme J. Jeffroy, H. Boutry 0
314 inż. J. Kovařik 0
315 R. Pajewska-Kwaśny 0
316 F. Vocásek 0
317 HH Aga Khan 0
318 J. Rudnicki 0
319 M. Czech 0
320 P. i J. Łucki 0
321 E. J. Loder 0
322 R. Colasanti 0
323 P. Beirne 0
324 A. Rokicki 0
325 Haras de la Huderie 0
326 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
327 Aunty Ifl 0
328 M. Sopański 0
329 J. Herold 0
330 Ballyhane Stud 0
331 Mr & Mrs Etrillard 0
332 D. Sztanka 0
333 G. Łątka 0
334 K. Rybár 0
335 J. Mcdonald 0
336 I. Tlustá 0
337 S. Güldenpfennig 0
338 A. i P. Łojcha 0
339 A. Loughlin 0
340 M. Wnorowska 0
341 D. Mioduszewski 0
4924875

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej