Kategoria: Hodowcy według wygranych

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 18-06-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 171330
2 S. Guła 90000
3 R. Reveillere i V. Teillard 75300
4 SK Moszna 71290
5 Al Khalidiah Stables 55140
6 SK Michałów 54260
7 R. Gorczyca 53990
8 Tersk Stud 50900
9 Z. Górski 46090
10 SK Krasne 40550
11 SK Iwno 40200
12 M. Gromala 39300
13 K. Szumiński 39030
14 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 39000
15 SK Janów Podlaski 38210
16 T. Ashley 38200
17 SK Napajedla 35200
18 B. M. Tomaszewski 33370
19 J. Traka 29850
20 M. Channon Bloodstock Ltd 29800
21 T. de la Heronniere 27600
22 Team Hogdala France 26850
23 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 26250
24 M. Viguie 25450
25 SK Widzów – A. Tyszko 23250
26 O. Tricot 23000
27 S. Jeffroy, AGB Agency 22000
28 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 20640
29 Dr G. W. Guy 20600
30 A. Zieliński 20300
31 Millennium Stud 20130
32 E. Banahan 20000
33 J. Foley 18800
34 F. & N. O’Reilly 18600
35 A. i R. Zielińscy 18580
36 A. Borroni 18000
37 Storeway Ltd. 17600
38 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 17330
39 Fortum Michał Romanowski 16950
40 Lisbunny Bloodstock 16000
41 Wrbna Racing 15850
42 K. Mirpuri 15600
43 L. Wilson 14900
44 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 14900
45 E. Poitevin 14840
46 J. Ryżkowski 14830
47 S. Plavac 14820
48 Smythson 14800
49 R. Berns 14600
50 R. Piwko 14210
51 Grange Stud 14000
52 T. Sobierajski 14000
53 D. Mitrovic 13310
54 Expert Host Janusz Romanowski 13000
55 E. Porębna 12760
56 GR J. Zalewska 12590
57 Braz Arabians 12000
58 S. Mladenovic 11890
59 L. Błachut 11700
60 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 11100
61 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 11080
62 Laundry Cottage Stud Farm 11000
63 R. Szpar 10750
64 W. Krzemiński 10600
65 W. J. Engel 10500
66 H. Rousseau 10400
67 R. J. & S. A. Carter 10200
68 E. de Kerpezdron 10000
69 G. Brady 9940
70 M. Poland 9800
71 Lutetia Arabians S.A.R.L. 9800
72 A. Sexton 9720
73 Shadwell Estate Company Ltd 9350
74 Elia Stud Farm 9300
75 SK Kozienice 9240
76 Abdullah Ali Al Saif 9100
77 Stilvi Compania Financiera S.A. 8900
78 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 8600
79 T. Tarczyński 8500
80 A. Omen 8400
81 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 8400
82 T. Derda 8150
83 Rabbah Bloodstock Ltd 8000
84 T. & H. Russell 8000
85 Nessa Arabians Sp. z o.o. 7980
86 S.C.E.A. Haras de Manneville 7900
87 R. Boland 7700
88 G. Smith 7350
89 Oceana Racing 7320
90 Günay Equestrian Invest GmbH 7260
91 Azienda Agricola Gennaro Stimola 7000
92 A. i G. Forien 7000
93 P. Pasquiou 7000
94 M. Malinowski 7000
95 Hollyberry Farm 7000
96 EARL Haras de Nonant le Pin 7000
97 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 7000
98 S. Schnakenberg 6840
99 D. Kwiatkowski 6800
100 A. Wójtowicz 6800
101 S. Chazel 6800
102 P. Antenet 6680
103 R. Z. Zieliński 6500
104 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 6400
105 E. i K. Laskowscy 6300
106 T. Rejman 6100
107 H., M., J. i A. Klein 6000
108 K. & R. Ask 6000
109 Athbah Stud 5900
110 R. Sumiła 5780
111 J. Eng 5780
112 Ch. Ruiz-Fouquet 5600
113 Ch. Jouandou 5330
114 J. Wallace 5300
115 M. Pokrywka 5230
116 ZG VAG Esch 5200
117 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 5000
118 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 4915
119 G. & A. Corry 4900
120 J. Waldron & J. Barton 4900
121 A. Burke 4600
122 Tally-Ho Stud 4540
123 Giewont Sp. z o.o. 4500
124 S. Polednia 4270
125 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 4100
126 V. Timoshenko 4050
127 Mrs O. Harnett 4000
128 H. Poledníková 3720
129 W. Saniewski 3700
130 Lordship Stud 3600
131 Ł. Fabisiak 3600
132 M. Bober 3600
133 K. Zawiliński 3500
134 B. Dąbrowski 3500
135 L. Lafitte, H. Barus 3500
136 P. Frejlich 3400
137 Biddestone Stud Ltd 3250
138 inż. P. Vrba 3200
139 R. Talarek 3120
140 T. Ruciński 3060
141 A. Dziuba 3000
142 Teliver Farm Kft 3000
143 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
144 G. Kaczmarek 2800
145 I. Shenkin 2800
146 Ch. Schriever 2800
147 Irish National Stud 2800
148 M. & M. Butler 2800
149 Bearn Arabians 2790
150 C. J. Gołaszewski 2720
151 K. Zakolski 2720
152 K. Grudziąż 2700
153 S. Ringler 2590
154 J. Szmyt 2440
155 T. Sieradzki 2440
156 EARL Ecurie Feuillet 2440
157 J. Pšurný 2400
158 Old Carhue & Graeng Bloodstock 2400
159 B. Ćwik 2350
160 Mr & Mrs R. Coffey 2120
161 P. Szmigiel 2100
162 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
163 SK Białka 2000
164 P. Siuta 2000
165 A. Steinhart 1930
166 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 1900
167 P. Morrison 1800
168 Le Thenney S.A. 1800
169 EARL Haras du Camp Bernard 1750
170 J. Krauze 1750
171 Alfred F. Laskowski 1750
172 M. Konarski 1600
173 Veles Stud 1560
174 R. Mroziński 1500
175 Haras du Quesnay 1400
176 Gestüt Görlsdorf 1400
177 Roundhill Stud 1400
178 Highclere Stud 1400
179 S.A.G.L. Seserve 1400
180 Agnieszka Wójtowicz 1360
181 UNI-RES Sp. z o.o. 1360
182 M. Kaszubowski 1220
183 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 1060
184 M. Pehu 1050
185 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 1025
186 Haras du Logis Saint Germain 1000
187 P. McEnery 1000
188 K. Liptak 1000
189 Hyde Park Stud 1000
190 F. Dill 1000
191 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 1000
192 GR K. Tomaszewska 1000
193 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
194 P. Šenigla, S. Popelka 1000
195 S. Oakes 900
196 L. Błaszczyk 780
197 Alsadd Stud 750
198 M. Davison 700
199 J. Hanly 700
200 D. Wrzosek 700
201 T. Milewski 700
202 M. Kurach 680
203 G. Sęczek 680
204 M. Szeszuła 610
205 M. Saniewski 610
206 L. Staniszewski 500
207 K. Ziemiański 500
208 P. Despouy 450
209 O., Y., S. Varin 450
210 M. Harms 350
211 E. Gilert 350
212 J. Beres 350
213 K. & Mrs Cullen 350
214 R. Sendt 350
215 T. Nowak 340
216 J. Szlaszyński 340
217 M. Stelmaszczyk 340
218 B. Zuzek 300
219 Y. Sharet 300
220 W. Puszczewicz 250
221 ZG Wirth/Wagner 250
222 A. Majchrzak 250
223 G. Dudek 0
224 A. Rokicki 0
225 K. Jagielski 0
226 Ballyhane Stud 0
227 B. Dörflinger 0
228 inż. V. Kozel 0
229 Aunty Ifl 0
230 I. Korczak 0
231 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 0
232 D. Mioduszewski 0
233 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
234 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
235 J. Szweycer 0
236 Res-Gal Sp. z o.o. 0
237 inż. J. Kovařik 0
238 I. Tlustá 0
239 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
240 B. Thiry 0
241 W. Wawrzyniak 0
242 Cybernetyki Investment S.A. 0
243 H. Devin 0
244 GR N. Kosiński 0
245 Univerpol Sp. z o.o. 0
246 P. i J. Łucki 0
247 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0
248 SK Jaroszówka 0
249 R. Colasanti 0
250 O. Sutkiewicz 0
251 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 0
252 A. Biedrzycki 0
253 M. Kosicki 0
254 Haras de la Huderie 0
255 M. Sopański 0
256 J. Głowacki 0
257 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0
258 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
259 P. Drutowski 0
260 R. Pajewska-Kwaśny 0
261 Haras du Taillis 0
262 G. Łątka 0
263 M. i S. Wiśniewscy 0
264 M. Wnorowska 0
265 PPH Parys Sp. z o.o. 0
266 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0
2412200

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 11-06-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 160930
2 S. Guła 90000
3 R. Reveillere i V. Teillard 75300
4 SK Moszna 59090
5 R. Gorczyca 53990
6 Al Khalidiah Stables 47800
7 SK Michałów 47460
8 Z. Górski 45410
9 Tersk Stud 39680
10 SK Iwno 39500
11 K. Szumiński 39030
12 T. Ashley 38200
13 SK Krasne 37550
14 SK Janów Podlaski 37360
15 SK Napajedla 35200
16 M. Gromala 33300
17 B. M. Tomaszewski 29770
18 J. Traka 29400
19 T. de la Heronniere 27600
20 Team Hogdala France 26850
21 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 26250
22 S. Jeffroy, AGB Agency 22000
23 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 22000
24 SK Widzów – A. Tyszko 20750
25 Dr G. W. Guy 20600
26 E. Banahan 20000
27 J. Foley 18800
28 M. Viguie 18650
29 F. & N. O’Reilly 18600
30 A. Zieliński 18500
31 A. Borroni 18000
32 Storeway Ltd. 17600
33 Millennium Stud 17330
34 Fortum Michał Romanowski 16950
35 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 16940
36 Wrbna Racing 15850
37 K. Mirpuri 15600
38 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 14900
39 E. Poitevin 14840
40 S. Plavac 14820
41 Smythson 14800
42 R. Berns 14600
43 A. i R. Zielińscy 14230
44 R. Piwko 14210
45 O. Tricot 14000
46 L. Wilson 14000
47 T. Sobierajski 14000
48 D. Mitrovic 13310
49 Expert Host Janusz Romanowski 13000
50 E. Porębna 12760
51 GR J. Zalewska 12590
52 J. Ryżkowski 12430
53 Braz Arabians 12000
54 S. Mladenovic 11890
55 L. Błachut 11700
56 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 11100
57 Laundry Cottage Stud Farm 11000
58 R. Szpar 10750
59 W. Krzemiński 10600
60 W. J. Engel 10500
61 H. Rousseau 10400
62 R. J. & S. A. Carter 10200
63 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 10080
64 E. de Kerpezdron 10000
65 G. Brady 9940
66 Lutetia Arabians S.A.R.L. 9800
67 M. Channon Bloodstock Ltd 9800
68 Shadwell Estate Company Ltd 9350
69 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 9330
70 SK Kozienice 9240
71 A. Sexton 8920
72 Stilvi Compania Financiera S.A. 8900
73 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 8600
74 T. Tarczyński 8500
75 Elia Stud Farm 8400
76 A. Omen 8400
77 Rabbah Bloodstock Ltd 8000
78 T. & H. Russell 8000
79 Nessa Arabians Sp. z o.o. 7730
80 Abdullah Ali Al Saif 7700
81 T. Derda 7700
82 Oceana Racing 7320
83 R. Boland 7000
84 A. i G. Forien 7000
85 P. Pasquiou 7000
86 EARL Haras de Nonant le Pin 7000
87 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 7000
88 Hollyberry Farm 7000
89 Lisbunny Bloodstock 7000
90 Grange Stud 7000
91 M. Malinowski 7000
92 G. Smith 7000
93 S. Schnakenberg 6840
94 A. Wójtowicz 6800
95 D. Kwiatkowski 6800
96 S. Chazel 6800
97 P. Antenet 6680
98 Günay Equestrian Invest GmbH 6660
99 R. Z. Zieliński 6500
100 E. i K. Laskowscy 6300
101 T. Rejman 6100
102 K. & R. Ask 6000
103 H., M., J. i A. Klein 6000
104 Athbah Stud 5900
105 J. Eng 5780
106 Ch. Ruiz-Fouquet 5600
107 J. Wallace 5300
108 M. Pokrywka 5230
109 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 5000
110 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 4915
111 J. Waldron & J. Barton 4900
112 Tally-Ho Stud 4540
113 Giewont Sp. z o.o. 4500
114 S. Polednia 4270
115 Azienda Agricola Gennaro Stimola 4200
116 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 4100
117 V. Timoshenko 4050
118 ZG VAG Esch 4000
119 Mrs O. Harnett 4000
120 H. Poledníková 3720
121 Lordship Stud 3600
122 M. Bober 3600
123 Ł. Fabisiak 3600
124 L. Lafitte, H. Barus 3500
125 K. Zawiliński 3500
126 B. Dąbrowski 3500
127 P. Frejlich 3400
128 Biddestone Stud Ltd 3250
129 inż. P. Vrba 3200
130 R. Talarek 3120
131 T. Ruciński 3060
132 R. Sumiła 3060
133 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
134 Teliver Farm Kft 3000
135 A. Dziuba 3000
136 Irish National Stud 2800
137 Ch. Schriever 2800
138 M. & M. Butler 2800
139 G. Kaczmarek 2800
140 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 2800
141 M. Poland 2800
142 Bearn Arabians 2790
143 C. J. Gołaszewski 2720
144 K. Grudziąż 2700
145 Ch. Jouandou 2530
146 T. Sieradzki 2440
147 EARL Ecurie Feuillet 2440
148 J. Szmyt 2440
149 J. Pšurný 2400
150 Old Carhue & Graeng Bloodstock 2400
151 Mr & Mrs R. Coffey 2120
152 G. & A. Corry 2100
153 P. Szmigiel 2100
154 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
155 SK Białka 2000
156 P. Siuta 2000
157 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 1900
158 B. Ćwik 1850
159 Le Thenney S.A. 1800
160 P. Morrison 1800
161 J. Krauze 1750
162 Alfred F. Laskowski 1750
163 EARL Haras du Camp Bernard 1750
164 M. Konarski 1600
165 S. Ringler 1590
166 Veles Stud 1560
167 R. Mroziński 1500
168 Gestüt Görlsdorf 1400
169 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 1400
170 I. Shenkin 1400
171 S.A.G.L. Seserve 1400
172 Haras du Quesnay 1400
173 Roundhill Stud 1400
174 UNI-RES Sp. z o.o. 1360
175 Agnieszka Wójtowicz 1360
176 A. Steinhart 1250
177 M. Kaszubowski 1220
178 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 1060
179 M. Pehu 1050
180 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 1025
181 K. Liptak 1000
182 F. Dill 1000
183 A. Burke 1000
184 P. McEnery 1000
185 GR K. Tomaszewska 1000
186 P. Šenigla, S. Popelka 1000
187 Hyde Park Stud 1000
188 Haras du Logis Saint Germain 1000
189 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
190 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 1000
191 W. Saniewski 900
192 S.C.E.A. Haras de Manneville 900
193 S. Oakes 900
194 L. Błaszczyk 780
195 Alsadd Stud 750
196 J. Hanly 700
197 M. Davison 700
198 T. Milewski 700
199 D. Wrzosek 700
200 M. Kurach 680
201 G. Sęczek 680
202 M. Szeszuła 610
203 M. Saniewski 610
204 L. Staniszewski 500
205 K. Ziemiański 500
206 O., Y., S. Varin 450
207 P. Despouy 450
208 E. Gilert 350
209 M. Harms 350
210 J. Beres 350
211 K. & Mrs Cullen 350
212 R. Sendt 350
213 J. Szlaszyński 340
214 M. Stelmaszczyk 340
215 Y. Sharet 300
216 B. Zuzek 300
217 W. Puszczewicz 250
218 A. Majchrzak 250
219 ZG Wirth/Wagner 250
220 Haras du Taillis 0
221 O. Sutkiewicz 0
222 R. Pajewska-Kwaśny 0
223 Univerpol Sp. z o.o. 0
224 SK Jaroszówka 0
225 R. Colasanti 0
226 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0
227 Haras de la Huderie 0
228 M. Sopański 0
229 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
230 W. Wawrzyniak 0
231 H. Devin 0
232 G. Łątka 0
233 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 0
234 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0
235 PPH Parys Sp. z o.o. 0
236 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0
237 A. Biedrzycki 0
238 Cybernetyki Investment S.A. 0
239 M. Kosicki 0
240 A. Rokicki 0
241 Ballyhane Stud 0
242 Aunty Ifl 0
243 J. Głowacki 0
244 I. Tlustá 0
245 Highclere Stud 0
246 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
247 P. Drutowski 0
248 inż. J. Kovařik 0
249 G. Dudek 0
250 Res-Gal Sp. z o.o. 0
251 K. Jagielski 0
252 J. Szweycer 0
253 B. Thiry 0
254 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
255 I. Korczak 0
256 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 0
257 inż. V. Kozel 0
258 GR N. Kosiński 0
259 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
260 B. Dörflinger 0
261 D. Mioduszewski 0
262 M. i S. Wiśniewscy 0
2195900

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 04-06-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 90490
2 SK Michałów 45460
3 R. Gorczyca 44440
4 R. Reveillere i V. Teillard 42300
5 SK Moszna 38480
6 K. Szumiński 35030
7 SK Krasne 30620
8 Tersk Stud 30000
9 Z. Górski 28110
10 Al Khalidiah Stables 27800
11 Team Hogdala France 25200
12 T. Ashley 25000
13 M. Gromala 24950
14 SK Iwno 22960
15 SK Janów Podlaski 22920
16 J. Traka 22400
17 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 22000
18 SK Widzów – A. Tyszko 20750
19 E. Banahan 20000
20 B. M. Tomaszewski 18770
21 T. de la Heronniere 18600
22 Storeway Ltd. 17600
23 Fortum Michał Romanowski 16950
24 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 16940
25 K. Mirpuri 14900
26 E. Poitevin 14840
27 A. Zieliński 14200
28 Millennium Stud 14030
29 L. Wilson 14000
30 F. & N. O’Reilly 14000
31 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 14000
32 O. Tricot 14000
33 R. Piwko 12990
34 Dr G. W. Guy 12600
35 GR J. Zalewska 12590
36 A. i R. Zielińscy 12430
37 J. Ryżkowski 11930
38 S. Plavac 11920
39 R. Berns 11800
40 L. Błachut 11700
41 M. Viguie 10850
42 J. Foley 10800
43 W. Krzemiński 10600
44 H. Rousseau 10400
45 S. Guła 10000
46 E. de Kerpezdron 10000
47 M. Channon Bloodstock Ltd 9800
48 E. Porębna 9760
49 R. Szpar 9500
50 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 9330
51 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 9300
52 Laundry Cottage Stud Farm 9000
53 A. Sexton 8920
54 Shadwell Estate Company Ltd 8900
55 Stilvi Compania Financiera S.A. 8900
56 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 8600
57 G. Brady 8540
58 T. Tarczyński 8500
59 Elia Stud Farm 8400
60 A. Omen 8400
61 R. J. & S. A. Carter 8400
62 Lutetia Arabians S.A.R.L. 8160
63 SK Kozienice 8020
64 A. Borroni 8000
65 T. & H. Russell 8000
66 Nessa Arabians Sp. z o.o. 7730
67 T. Derda 7700
68 Abdullah Ali Al Saif 7700
69 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 7500
70 Oceana Racing 7320
71 Wrbna Racing 7050
72 P. Pasquiou 7000
73 A. i G. Forien 7000
74 T. Sobierajski 7000
75 Lisbunny Bloodstock 7000
76 R. Boland 7000
77 Grange Stud 7000
78 G. Smith 7000
79 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 7000
80 S. Chazel 6800
81 D. Kwiatkowski 6800
82 A. Wójtowicz 6800
83 D. Mitrovic 6710
84 P. Antenet 6680
85 Günay Equestrian Invest GmbH 6660
86 R. Z. Zieliński 6500
87 T. Rejman 6100
88 Braz Arabians 6000
89 K. & R. Ask 6000
90 Ch. Ruiz-Fouquet 5600
91 J. Wallace 5300
92 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 5000
93 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 4915
94 M. Pokrywka 4880
95 Smythson 4800
96 Giewont Sp. z o.o. 4500
97 J. Eng 4420
98 S. Polednia 4270
99 Azienda Agricola Gennaro Stimola 4200
100 Hollyberry Farm 4200
101 ZG VAG Esch 4000
102 Mrs O. Harnett 4000
103 Rabbah Bloodstock Ltd 4000
104 Athbah Stud 3900
105 S. Schnakenberg 3720
106 H. Poledníková 3720
107 V. Timoshenko 3600
108 Lordship Stud 3600
109 W. J. Engel 3500
110 E. i K. Laskowscy 3500
111 B. Dąbrowski 3500
112 L. Lafitte, H. Barus 3500
113 K. Zawiliński 3500
114 Biddestone Stud Ltd 3250
115 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 3250
116 SK Napajedla 3200
117 inż. P. Vrba 3200
118 Tally-Ho Stud 3140
119 R. Talarek 3120
120 R. Sumiła 3060
121 EARL Haras de Nonant le Pin 3000
122 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
123 Expert Host Janusz Romanowski 3000
124 Ł. Fabisiak 3000
125 S. Mladenovic 2890
126 M. Poland 2800
127 Irish National Stud 2800
128 M. & M. Butler 2800
129 Ch. Schriever 2800
130 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 2800
131 Bearn Arabians 2790
132 C. J. Gołaszewski 2720
133 T. Ruciński 2720
134 P. Frejlich 2720
135 Ch. Jouandou 2530
136 M. Bober 2450
137 J. Szmyt 2440
138 T. Sieradzki 2440
139 Old Carhue & Graeng Bloodstock 2400
140 Mr & Mrs R. Coffey 2120
141 G. & A. Corry 2100
142 P. Szmigiel 2100
143 J. Waldron & J. Barton 2100
144 M. Malinowski 2000
145 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
146 P. Siuta 2000
147 SK Białka 2000
148 S. Jeffroy, AGB Agency 2000
149 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 1900
150 B. Ćwik 1850
151 P. Morrison 1800
152 Le Thenney S.A. 1800
153 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 1800
154 Alfred F. Laskowski 1750
155 EARL Haras du Camp Bernard 1750
156 S. Ringler 1590
157 R. Mroziński 1500
158 S.A.G.L. Seserve 1400
159 Gestüt Görlsdorf 1400
160 I. Shenkin 1400
161 Haras du Quesnay 1400
162 Roundhill Stud 1400
163 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 1400
164 UNI-RES Sp. z o.o. 1360
165 M. Kaszubowski 1220
166 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 1060
167 M. Pehu 1050
168 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 1025
169 GR K. Tomaszewska 1000
170 F. Dill 1000
171 Hyde Park Stud 1000
172 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 1000
173 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
174 H., M., J. i A. Klein 1000
175 A. Burke 1000
176 K. Liptak 1000
177 S. Oakes 900
178 S.C.E.A. Haras de Manneville 900
179 W. Saniewski 900
180 G. Kaczmarek 800
181 L. Błaszczyk 780
182 Alsadd Stud 750
183 M. Davison 700
184 T. Milewski 700
185 J. Hanly 700
186 G. Sęczek 680
187 M. Kurach 680
188 EARL Ecurie Feuillet 610
189 M. Szeszuła 610
190 K. Ziemiański 500
191 L. Staniszewski 500
192 P. Despouy 450
193 O., Y., S. Varin 450
194 K. & Mrs Cullen 350
195 E. Gilert 350
196 R. Sendt 350
197 J. Beres 350
198 J. Krauze 350
199 D. Wrzosek 350
200 M. Stelmaszczyk 340
201 B. Zuzek 300
202 K. Grudziąż 300
203 A. Majchrzak 250
204 ZG Wirth/Wagner 250
205 W. Puszczewicz 250
206 A. Steinhart 250
207 W. Wawrzyniak 0
208 A. Biedrzycki 0
209 Highclere Stud 0
210 M. Kosicki 0
211 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
212 I. Tlustá 0
213 Cybernetyki Investment S.A. 0
214 Haras du Taillis 0
215 M. i S. Wiśniewscy 0
216 J. Głowacki 0
217 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 0
218 P. McEnery 0
219 B. Dörflinger 0
220 I. Korczak 0
221 Univerpol Sp. z o.o. 0
222 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
223 P. Drutowski 0
224 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
225 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
226 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0
227 R. Colasanti 0
228 M. Konarski 0
229 Haras de la Huderie 0
230 G. Dudek 0
231 A. Rokicki 0
232 K. Jagielski 0
233 Ballyhane Stud 0
234 J. Szweycer 0
235 M. Sopański 0
236 inż. J. Kovařik 0
237 R. Pajewska-Kwaśny 0
238 G. Łątka 0
239 A. Dziuba 0
240 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0
241 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0
242 Aunty Ifl 0
243 GR N. Kosiński 0
244 B. Thiry 0
245 H. Devin 0
246 D. Mioduszewski 0
247 O. Sutkiewicz 0
1561200

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 28-05-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 86220
2 R. Gorczyca 44440
3 R. Reveillere i V. Teillard 42300
4 SK Moszna 38480
5 K. Szumiński 35030
6 SK Michałów 31460
7 Tersk Stud 30000
8 Z. Górski 28110
9 Al Khalidiah Stables 27800
10 SK Krasne 27570
11 Team Hogdala France 25200
12 T. Ashley 25000
13 M. Gromala 24950
14 SK Iwno 22960
15 SK Janów Podlaski 22920
16 J. Traka 22400
17 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 22000
18 SK Widzów – A. Tyszko 20750
19 E. Banahan 20000
20 B. M. Tomaszewski 18770
21 T. de la Heronniere 18600
22 Storeway Ltd. 17600
23 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 16940
24 K. Mirpuri 14900
25 E. Poitevin 14840
26 A. Zieliński 14200
27 Millennium Stud 14030
28 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 14000
29 L. Wilson 14000
30 O. Tricot 14000
31 F. & N. O’Reilly 14000
32 Fortum Michał Romanowski 12730
33 Dr G. W. Guy 12600
34 GR J. Zalewska 12590
35 A. i R. Zielińscy 12430
36 J. Ryżkowski 11930
37 S. Plavac 11920
38 R. Berns 11800
39 L. Błachut 11700
40 M. Viguie 10850
41 J. Foley 10800
42 W. Krzemiński 10600
43 H. Rousseau 10400
44 E. de Kerpezdron 10000
45 S. Guła 10000
46 R. Piwko 9940
47 M. Channon Bloodstock Ltd 9800
48 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 9300
49 Laundry Cottage Stud Farm 9000
50 Shadwell Estate Company Ltd 8900
51 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 8600
52 G. Brady 8540
53 R. J. & S. A. Carter 8400
54 A. Omen 8400
55 Elia Stud Farm 8400
56 Lutetia Arabians S.A.R.L. 8160
57 SK Kozienice 8020
58 T. & H. Russell 8000
59 A. Borroni 8000
60 Nessa Arabians Sp. z o.o. 7730
61 Abdullah Ali Al Saif 7700
62 T. Derda 7700
63 A. Sexton 7700
64 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 7500
65 Oceana Racing 7320
66 Grange Stud 7000
67 A. i G. Forien 7000
68 P. Pasquiou 7000
69 R. Boland 7000
70 T. Sobierajski 7000
71 G. Smith 7000
72 Lisbunny Bloodstock 7000
73 A. Wójtowicz 6800
74 S. Chazel 6800
75 D. Kwiatkowski 6800
76 D. Mitrovic 6710
77 P. Antenet 6680
78 Günay Equestrian Invest GmbH 6660
79 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 6500
80 T. Tarczyński 6500
81 R. Szpar 6500
82 Wrbna Racing 6440
83 T. Rejman 6100
84 K. & R. Ask 6000
85 Braz Arabians 6000
86 Ch. Ruiz-Fouquet 5600
87 J. Wallace 5300
88 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 4915
89 M. Pokrywka 4880
90 Smythson 4800
91 J. Eng 4420
92 Hollyberry Farm 4200
93 Azienda Agricola Gennaro Stimola 4200
94 Mrs O. Harnett 4000
95 Rabbah Bloodstock Ltd 4000
96 ZG VAG Esch 4000
97 Athbah Stud 3900
98 S. Schnakenberg 3720
99 H. Poledníková 3720
100 V. Timoshenko 3600
101 Lordship Stud 3600
102 L. Lafitte, H. Barus 3500
103 W. J. Engel 3500
104 E. i K. Laskowscy 3500
105 Biddestone Stud Ltd 3250
106 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 3250
107 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 3230
108 SK Napajedla 3200
109 inż. P. Vrba 3200
110 Tally-Ho Stud 3140
111 R. Talarek 3120
112 R. Sumiła 3060
113 Expert Host Janusz Romanowski 3000
114 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
115 Ł. Fabisiak 3000
116 EARL Haras de Nonant le Pin 3000
117 Irish National Stud 2800
118 Ch. Schriever 2800
119 M. Poland 2800
120 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 2800
121 M. & M. Butler 2800
122 Stilvi Compania Financiera S.A. 2800
123 Bearn Arabians 2790
124 C. J. Gołaszewski 2720
125 P. Frejlich 2720
126 T. Ruciński 2720
127 Ch. Jouandou 2530
128 Giewont Sp. z o.o. 2500
129 M. Bober 2450
130 S. Polednia 2440
131 J. Szmyt 2440
132 T. Sieradzki 2440
133 Old Carhue & Graeng Bloodstock 2400
134 S. Mladenovic 2280
135 Mr & Mrs R. Coffey 2120
136 P. Szmigiel 2100
137 G. & A. Corry 2100
138 J. Waldron & J. Barton 2100
139 P. Siuta 2000
140 S. Jeffroy, AGB Agency 2000
141 B. Dąbrowski 2000
142 SK Białka 2000
143 M. Malinowski 2000
144 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
145 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 1900
146 B. Ćwik 1850
147 P. Morrison 1800
148 Le Thenney S.A. 1800
149 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 1800
150 EARL Haras du Camp Bernard 1750
151 S. Ringler 1590
152 R. Mroziński 1500
153 R. Z. Zieliński 1500
154 K. Zawiliński 1500
155 Haras du Quesnay 1400
156 Roundhill Stud 1400
157 Gestüt Görlsdorf 1400
158 S.A.G.L. Seserve 1400
159 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 1400
160 I. Shenkin 1400
161 UNI-RES Sp. z o.o. 1360
162 E. Porębna 1220
163 M. Kaszubowski 1220
164 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 1060
165 M. Pehu 1050
166 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 1025
167 F. Dill 1000
168 H., M., J. i A. Klein 1000
169 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
170 A. Burke 1000
171 Hyde Park Stud 1000
172 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 1000
173 K. Liptak 1000
174 W. Saniewski 900
175 S. Oakes 900
176 S.C.E.A. Haras de Manneville 900
177 G. Kaczmarek 800
178 L. Błaszczyk 780
179 Alsadd Stud 750
180 Alfred F. Laskowski 750
181 J. Hanly 700
182 M. Davison 700
183 T. Milewski 700
184 G. Sęczek 680
185 M. Kurach 680
186 EARL Ecurie Feuillet 610
187 M. Szeszuła 610
188 K. Ziemiański 500
189 L. Staniszewski 500
190 O., Y., S. Varin 450
191 P. Despouy 450
192 E. Gilert 350
193 K. & Mrs Cullen 350
194 D. Wrzosek 350
195 J. Krauze 350
196 R. Sendt 350
197 J. Beres 350
198 M. Stelmaszczyk 340
199 K. Grudziąż 300
200 B. Zuzek 300
201 A. Steinhart 250
202 W. Puszczewicz 250
203 ZG Wirth/Wagner 250
204 A. Majchrzak 250
205 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
206 G. Łątka 0
207 M. Sopański 0
208 Haras de la Huderie 0
209 M. Konarski 0
210 R. Colasanti 0
211 A. Dziuba 0
212 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0
213 Univerpol Sp. z o.o. 0
214 Aunty Ifl 0
215 R. Pajewska-Kwaśny 0
216 inż. J. Kovařik 0
217 J. Szweycer 0
218 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
219 I. Korczak 0
220 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
221 W. Wawrzyniak 0
222 B. Dörflinger 0
223 H. Devin 0
224 P. McEnery 0
225 M. i S. Wiśniewscy 0
226 Haras du Taillis 0
227 A. Biedrzycki 0
228 O. Sutkiewicz 0
229 M. Kosicki 0
230 GR N. Kosiński 0
231 J. Głowacki 0
232 Highclere Stud 0
233 I. Tlustá 0
234 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
235 P. Drutowski 0
236 Cybernetyki Investment S.A. 0
237 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 0
238 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0
239 G. Dudek 0
240 K. Jagielski 0
241 A. Rokicki 0
242 Ballyhane Stud 0
243 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 0
244 D. Mioduszewski 0
1484600

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 21-05-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 82020
2 R. Gorczyca 44440
3 R. Reveillere i V. Teillard 42300
4 SK Moszna 36360
5 K. Szumiński 34330
6 Al Khalidiah Stables 27800
7 Z. Górski 27610
8 Team Hogdala France 25200
9 T. Ashley 25000
10 SK Krasne 24420
11 J. Traka 22400
12 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 22000
13 Tersk Stud 21660
14 SK Janów Podlaski 20200
15 E. Banahan 20000
16 M. Gromala 19950
17 SK Widzów – A. Tyszko 19350
18 B. M. Tomaszewski 18770
19 T. de la Heronniere 18600
20 Storeway Ltd. 17600
21 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 16640
22 SK Iwno 14910
23 K. Mirpuri 14900
24 A. Zieliński 14200
25 F. & N. O’Reilly 14000
26 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 14000
27 L. Wilson 14000
28 SK Michałów 13780
29 Fortum Michał Romanowski 12730
30 Dr G. W. Guy 12600
31 S. Plavac 11920
32 R. Berns 11800
33 M. Viguie 10850
34 J. Foley 10800
35 L. Błachut 10700
36 W. Krzemiński 10600
37 H. Rousseau 10400
38 E. de Kerpezdron 10000
39 S. Guła 10000
40 R. Piwko 9940
41 M. Channon Bloodstock Ltd 9800
42 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 9300
43 Laundry Cottage Stud Farm 9000
44 Shadwell Estate Company Ltd 8900
45 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 8600
46 G. Brady 8540
47 R. J. & S. A. Carter 8400
48 A. Omen 8400
49 Lutetia Arabians S.A.R.L. 8160
50 A. i R. Zielińscy 8050
51 SK Kozienice 8020
52 A. Borroni 8000
53 T. & H. Russell 8000
54 Abdullah Ali Al Saif 7700
55 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 7500
56 Oceana Racing 7320
57 Nessa Arabians Sp. z o.o. 7050
58 O. Tricot 7000
59 P. Pasquiou 7000
60 T. Sobierajski 7000
61 A. i G. Forien 7000
62 Elia Stud Farm 7000
63 T. Derda 7000
64 A. Wójtowicz 6800
65 D. Kwiatkowski 6800
66 S. Chazel 6800
67 D. Mitrovic 6710
68 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 6500
69 T. Tarczyński 6500
70 R. Szpar 6500
71 Wrbna Racing 6440
72 T. Rejman 6100
73 Braz Arabians 6000
74 K. & R. Ask 6000
75 GR J. Zalewska 5590
76 Ch. Ruiz-Fouquet 5000
77 J. Ryżkowski 4930
78 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 4915
79 M. Pokrywka 4880
80 Smythson 4800
81 Günay Equestrian Invest GmbH 4660
82 E. Poitevin 4240
83 Grange Stud 4200
84 Azienda Agricola Gennaro Stimola 4200
85 Hollyberry Farm 4200
86 G. Smith 4200
87 Rabbah Bloodstock Ltd 4000
88 ZG VAG Esch 4000
89 Mrs O. Harnett 4000
90 Athbah Stud 3900
91 S. Schnakenberg 3720
92 H. Poledníková 3720
93 Lordship Stud 3600
94 V. Timoshenko 3600
95 Millennium Stud 3530
96 L. Lafitte, H. Barus 3500
97 E. i K. Laskowscy 3500
98 Biddestone Stud Ltd 3250
99 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 3250
100 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 3230
101 inż. P. Vrba 3200
102 SK Napajedla 3200
103 Tally-Ho Stud 3140
104 R. Talarek 3120
105 J. Eng 3060
106 Ł. Fabisiak 3000
107 EARL Haras de Nonant le Pin 3000
108 Expert Host Janusz Romanowski 3000
109 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
110 M. & M. Butler 2800
111 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 2800
112 Irish National Stud 2800
113 Stilvi Compania Financiera S.A. 2800
114 M. Poland 2800
115 T. Ruciński 2720
116 C. J. Gołaszewski 2720
117 Giewont Sp. z o.o. 2500
118 M. Bober 2450
119 S. Polednia 2440
120 T. Sieradzki 2440
121 J. Szmyt 2440
122 Old Carhue & Graeng Bloodstock 2400
123 S. Mladenovic 2280
124 Mr & Mrs R. Coffey 2120
125 P. Szmigiel 2100
126 J. Waldron & J. Barton 2100
127 S. Jeffroy, AGB Agency 2000
128 M. Malinowski 2000
129 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
130 B. Dąbrowski 2000
131 SK Białka 2000
132 P. Siuta 2000
133 B. Ćwik 1850
134 Ch. Jouandou 1830
135 Le Thenney S.A. 1800
136 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 1800
137 P. Morrison 1800
138 R. Mroziński 1500
139 K. Zawiliński 1500
140 R. Z. Zieliński 1500
141 Gestüt Görlsdorf 1400
142 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 1400
143 Haras du Quesnay 1400
144 I. Shenkin 1400
145 EARL Haras du Camp Bernard 1400
146 UNI-RES Sp. z o.o. 1360
147 M. Kaszubowski 1220
148 E. Porębna 1220
149 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 1060
150 J. Wallace 1060
151 M. Pehu 1050
152 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 1025
153 F. Dill 1000
154 H., M., J. i A. Klein 1000
155 K. Liptak 1000
156 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
157 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 1000
158 Hyde Park Stud 1000
159 A. Burke 1000
160 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 900
161 W. Saniewski 900
162 S.C.E.A. Haras de Manneville 900
163 S. Oakes 900
164 G. Kaczmarek 800
165 L. Błaszczyk 780
166 Alsadd Stud 750
167 Alfred F. Laskowski 750
168 W. J. Engel 700
169 M. Davison 700
170 J. Hanly 700
171 G. & A. Corry 700
172 A. Sexton 700
173 P. Antenet 680
174 G. Sęczek 680
175 EARL Ecurie Feuillet 610
176 M. Szeszuła 610
177 S. Ringler 530
178 L. Staniszewski 500
179 O., Y., S. Varin 450
180 P. Despouy 450
181 Bearn Arabians 390
182 E. Gilert 350
183 J. Krauze 350
184 R. Sendt 350
185 T. Milewski 350
186 J. Beres 350
187 K. & Mrs Cullen 350
188 D. Wrzosek 350
189 M. Stelmaszczyk 340
190 R. Sumiła 340
191 K. Grudziąż 300
192 B. Zuzek 300
193 A. Majchrzak 250
194 ZG Wirth/Wagner 250
195 P. Drutowski 0
196 I. Tlustá 0
197 O. Sutkiewicz 0
198 GR N. Kosiński 0
199 D. Mioduszewski 0
200 G. Dudek 0
201 Ballyhane Stud 0
202 A. Rokicki 0
203 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0
204 A. Steinhart 0
205 M. Sopański 0
206 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0
207 Haras de la Huderie 0
208 M. Konarski 0
209 Highclere Stud 0
210 Aunty Ifl 0
211 R. Colasanti 0
212 Ch. Schriever 0
213 Univerpol Sp. z o.o. 0
214 P. Frejlich 0
215 R. Pajewska-Kwaśny 0
216 inż. J. Kovařik 0
217 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 0
218 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
219 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
220 I. Korczak 0
221 W. Wawrzyniak 0
222 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 0
223 H. Devin 0
224 K. Jagielski 0
225 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
226 S.A.G.L. Seserve 0
227 B. Dörflinger 0
228 A. Biedrzycki 0
229 P. McEnery 0
230 M. Kosicki 0
231 M. i S. Wiśniewscy 0
232 Haras du Taillis 0
233 J. Głowacki 0
234 Cybernetyki Investment S.A. 0
235 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
1316600

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 14-05-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 78820
2 SK Moszna 36360
3 K. Szumiński 27330
4 SK Krasne 24420
5 Z. Górski 24210
6 T. Ashley 23000
7 Al Khalidiah Stables 21000
8 E. Banahan 20000
9 M. Gromala 19270
10 Tersk Stud 18940
11 SK Widzów – A. Tyszko 18900
12 J. Traka 18800
13 Storeway Ltd. 17600
14 B. M. Tomaszewski 15970
15 SK Iwno 14210
16 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 14000
17 Fortum Michał Romanowski 12730
18 Dr G. W. Guy 12600
19 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 11640
20 T. de la Heronniere 10600
21 A. Zieliński 10600
22 S. Plavac 10520
23 H. Rousseau 10400
24 E. de Kerpezdron 10000
25 S. Guła 10000
26 M. Channon Bloodstock Ltd 9800
27 SK Michałów 9760
28 R. Gorczyca 9440
29 Team Hogdala France 9200
30 L. Błachut 9000
31 J. Foley 9000
32 G. Brady 8540
33 R. Piwko 8540
34 R. J. & S. A. Carter 8400
35 Lutetia Arabians S.A.R.L. 8160
36 A. i R. Zielińscy 8050
37 SK Kozienice 8020
38 A. Borroni 8000
39 T. & H. Russell 8000
40 K. Mirpuri 7900
41 Abdullah Ali Al Saif 7700
42 Oceana Racing 7320
43 P. Pasquiou 7000
44 L. Wilson 7000
45 T. Derda 7000
46 Elia Stud Farm 7000
47 O. Tricot 7000
48 A. Wójtowicz 6800
49 D. Kwiatkowski 6800
50 S. Chazel 6800
51 D. Mitrovic 6710
52 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 6500
53 R. Szpar 6500
54 T. Tarczyński 6500
55 Wrbna Racing 6440
56 T. Rejman 6100
57 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 6100
58 Shadwell Estate Company Ltd 6100
59 K. & R. Ask 6000
60 SK Janów Podlaski 5380
61 GR J. Zalewska 5240
62 Ch. Ruiz-Fouquet 5000
63 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 5000
64 M. Viguie 5000
65 J. Ryżkowski 4930
66 M. Pokrywka 4880
67 Smythson 4800
68 Günay Equestrian Invest GmbH 4660
69 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 4600
70 E. Poitevin 4240
71 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 4240
72 G. Smith 4200
73 T. Sobierajski 4200
74 Grange Stud 4200
75 Hollyberry Farm 4200
76 Mrs O. Harnett 4000
77 Rabbah Bloodstock Ltd 4000
78 Athbah Stud 3900
79 H. Poledníková 3720
80 S. Schnakenberg 3720
81 W. Krzemiński 3600
82 V. Timoshenko 3600
83 Lordship Stud 3600
84 Millennium Stud 3530
85 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 3250
86 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 3230
87 inż. P. Vrba 3200
88 SK Napajedla 3200
89 R. Talarek 3120
90 J. Eng 3060
91 EARL Haras de Nonant le Pin 3000
92 Expert Host Janusz Romanowski 3000
93 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
94 L. Lafitte, H. Barus 2800
95 M. & M. Butler 2800
96 M. Poland 2800
97 Irish National Stud 2800
98 E. i K. Laskowscy 2800
99 R. Berns 2800
100 Stilvi Compania Financiera S.A. 2800
101 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 2800
102 T. Ruciński 2720
103 C. J. Gołaszewski 2720
104 Giewont Sp. z o.o. 2500
105 J. Szmyt 2440
106 Tally-Ho Stud 2440
107 S. Polednia 2440
108 T. Sieradzki 2440
109 Ł. Fabisiak 2400
110 Old Carhue & Graeng Bloodstock 2400
111 R. Reveillere i V. Teillard 2300
112 S. Mladenovic 2280
113 Mr & Mrs R. Coffey 2120
114 J. Waldron & J. Barton 2100
115 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
116 SK Białka 2000
117 S. Jeffroy, AGB Agency 2000
118 ZG VAG Esch 2000
119 P. Siuta 2000
120 B. Dąbrowski 2000
121 Ch. Jouandou 1830
122 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 1800
123 Le Thenney S.A. 1800
124 P. Morrison 1800
125 K. Zawiliński 1500
126 R. Mroziński 1500
127 R. Z. Zieliński 1500
128 A. Omen 1400
129 EARL Haras du Camp Bernard 1400
130 Haras du Quesnay 1400
131 I. Shenkin 1400
132 Gestüt Görlsdorf 1400
133 B. Ćwik 1350
134 M. Kaszubowski 1220
135 E. Porębna 1220
136 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 1060
137 J. Wallace 1060
138 A. Burke 1000
139 K. Liptak 1000
140 Hyde Park Stud 1000
141 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
142 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 1000
143 F. Dill 1000
144 S.C.E.A. Haras de Manneville 900
145 W. Saniewski 900
146 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 900
147 G. Kaczmarek 800
148 L. Błaszczyk 780
149 Alsadd Stud 750
150 Azienda Agricola Gennaro Stimola 700
151 A. Sexton 700
152 P. Szmigiel 700
153 W. J. Engel 700
154 M. Pehu 700
155 G. & A. Corry 700
156 M. Davison 700
157 M. Bober 700
158 J. Hanly 700
159 G. Sęczek 680
160 P. Antenet 680
161 M. Szeszuła 610
162 EARL Ecurie Feuillet 610
163 S. Ringler 530
164 Alfred F. Laskowski 500
165 P. Despouy 450
166 Biddestone Stud Ltd 450
167 O., Y., S. Varin 450
168 Bearn Arabians 390
169 D. Wrzosek 350
170 J. Beres 350
171 K. & Mrs Cullen 350
172 E. Gilert 350
173 R. Sendt 350
174 T. Milewski 350
175 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 350
176 M. Stelmaszczyk 340
177 R. Sumiła 340
178 B. Zuzek 300
179 Nessa Arabians Sp. z o.o. 250
180 Univerpol Sp. z o.o. 0
181 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
182 inż. J. Kovařik 0
183 R. Pajewska-Kwaśny 0
184 UNI-RES Sp. z o.o. 0
185 I. Korczak 0
186 P. Frejlich 0
187 G. Dudek 0
188 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 0
189 P. Drutowski 0
190 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
191 P. McEnery 0
192 M. i S. Wiśniewscy 0
193 Haras du Taillis 0
194 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0
195 O. Sutkiewicz 0
196 GR N. Kosiński 0
197 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
198 Braz Arabians 0
199 Highclere Stud 0
200 A. Steinhart 0
201 I. Tlustá 0
202 Cybernetyki Investment S.A. 0
203 M. Sopański 0
204 S.A.G.L. Seserve 0
205 Haras de la Huderie 0
206 M. Konarski 0
207 R. Colasanti 0
208 F. & N. O’Reilly 0
209 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 0
210 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0
211 M. Malinowski 0
212 A. Rokicki 0
213 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
214 W. Wawrzyniak 0
215 Ballyhane Stud 0
216 H. Devin 0
217 S. Oakes 0
218 J. Krauze 0
219 Ch. Schriever 0
220 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 0
221 A. Biedrzycki 0
222 ZG Wirth/Wagner 0
223 M. Kosicki 0
224 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0
225 A. Majchrzak 0
1002300

 

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 07-05-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 26900
2 T. Ashley 23000
3 SK Moszna 21430
4 Al Khalidiah Stables 21000
5 SK Krasne 19810
6 SK Widzów – A. Tyszko 18900
7 Storeway Ltd. 17600
8 Tersk Stud 16220
9 J. Traka 16000
10 B. M. Tomaszewski 15970
11 Fortum Michał Romanowski 10900
12 Dr G. W. Guy 10600
13 T. de la Heronniere 10600
14 E. de Kerpezdron 10000
15 R. Gorczyca 9440
16 Team Hogdala France 9200
17 L. Błachut 9000
18 J. Foley 9000
19 G. Brady 8540
20 R. Piwko 8540
21 R. J. & S. A. Carter 8400
22 SK Iwno 8240
23 SK Michałów 8060
24 A. i R. Zielińscy 8050
25 H. Rousseau 8000
26 K. Mirpuri 7900
27 K. Szumiński 7330
28 SK Kozienice 7320
29 Oceana Racing 7320
30 L. Wilson 7000
31 T. Derda 7000
32 Abdullah Ali Al Saif 7000
33 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 7000
34 Elia Stud Farm 7000
35 D. Kwiatkowski 6800
36 Lutetia Arabians S.A.R.L. 6800
37 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 6500
38 R. Szpar 6500
39 Shadwell Estate Company Ltd 6100
40 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 6100
41 K. & R. Ask 6000
42 T. Tarczyński 6000
43 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 5640
44 Ch. Ruiz-Fouquet 5000
45 M. Viguie 5000
46 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 5000
47 M. Pokrywka 4880
48 J. Ryżkowski 4680
49 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 4600
50 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 4240
51 E. Poitevin 4240
52 S. Schnakenberg 3720
53 H. Poledníková 3720
54 Lordship Stud 3600
55 A. Zieliński 3600
56 W. Krzemiński 3600
57 S. Plavac 3520
58 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 3230
59 inż. P. Vrba 3200
60 EARL Haras de Nonant le Pin 3000
61 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
62 SK Janów Podlaski 3000
63 M. Poland 2800
64 G. Smith 2800
65 E. i K. Laskowscy 2800
66 M. Channon Bloodstock Ltd 2800
67 GR J. Zalewska 2800
68 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 2800
69 R. Berns 2800
70 M. & M. Butler 2800
71 L. Lafitte, H. Barus 2800
72 Irish National Stud 2800
73 T. Sobierajski 2800
74 J. Eng 2720
75 Günay Equestrian Invest GmbH 2660
76 Z. Górski 2650
77 Giewont Sp. z o.o. 2500
78 Wrbna Racing 2440
79 S. Polednia 2440
80 J. Szmyt 2440
81 Tally-Ho Stud 2440
82 Athbah Stud 2400
83 Ł. Fabisiak 2400
84 Old Carhue & Graeng Bloodstock 2400
85 R. Reveillere i V. Teillard 2300
86 Millennium Stud 2130
87 Mr & Mrs R. Coffey 2120
88 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
89 B. Dąbrowski 2000
90 ZG VAG Esch 2000
91 SK Białka 2000
92 P. Siuta 2000
93 Ch. Jouandou 1830
94 P. Morrison 1800
95 Le Thenney S.A. 1800
96 Smythson 1600
97 R. Z. Zieliński 1500
98 K. Zawiliński 1500
99 A. Omen 1400
100 I. Shenkin 1400
101 Hollyberry Farm 1400
102 Grange Stud 1400
103 Gestüt Görlsdorf 1400
104 B. Ćwik 1350
105 T. Sieradzki 1220
106 E. Porębna 1220
107 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 1060
108 S. Mladenovic 1060
109 J. Wallace 1060
110 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 1000
111 K. Liptak 1000
112 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
113 F. Dill 1000
114 S.C.E.A. Haras de Manneville 900
115 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 900
116 A. Sexton 700
117 M. Pehu 700
118 W. J. Engel 700
119 Azienda Agricola Gennaro Stimola 700
120 M. Bober 700
121 G. & A. Corry 700
122 J. Waldron & J. Barton 700
123 P. Szmigiel 700
124 P. Antenet 680
125 M. Szeszuła 610
126 EARL Ecurie Feuillet 610
127 D. Mitrovic 610
128 M. Kaszubowski 610
129 M. Gromala 600
130 S. Ringler 530
131 Alfred F. Laskowski 500
132 R. Mroziński 500
133 P. Despouy 450
134 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 450
135 Biddestone Stud Ltd 450
136 Bearn Arabians 390
137 E. Gilert 350
138 R. Sendt 350
139 M. Davison 350
140 J. Beres 350
141 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 350
142 D. Wrzosek 350
143 R. Sumiła 340
144 M. Stelmaszczyk 340
145 B. Zuzek 300
146 Nessa Arabians Sp. z o.o. 250
147 Haras du Taillis 0
148 M. i S. Wiśniewscy 0
149 Expert Host Janusz Romanowski 0
150 O., Y., S. Varin 0
151 P. McEnery 0
152 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
153 P. Drutowski 0
154 A. Burke 0
155 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 0
156 Highclere Stud 0
157 G. Dudek 0
158 I. Tlustá 0
159 I. Korczak 0
160 H. Devin 0
161 W. Wawrzyniak 0
162 F. & N. O’Reilly 0
163 A. Majchrzak 0
164 Cybernetyki Investment S.A. 0
165 S.A.G.L. Seserve 0
166 T. Rejman 0
167 R. Pajewska-Kwaśny 0
168 UNI-RES Sp. z o.o. 0
169 Haras du Quesnay 0
170 M. Malinowski 0
171 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0
172 M. Kosicki 0
173 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
174 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0
175 Univerpol Sp. z o.o. 0
176 ZG Wirth/Wagner 0
177 R. Colasanti 0
178 M. Konarski 0
179 Haras de la Huderie 0
180 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 0
181 M. Sopański 0
182 A. Steinhart 0
183 Ch. Schriever 0
184 J. Krauze 0
185 A. Rokicki 0
186 S. Oakes 0
187 A. Biedrzycki 0
650100

 

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 30-04-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 T. Ashley 23000
2 SK Golejewko 22440
3 Al Khalidiah Stables 21000
4 SK Widzów – A. Tyszko 18900
5 SK Moszna 18630
6 J. Traka 16000
7 SK Krasne 14660
8 B. M. Tomaszewski 11340
9 Dr G. W. Guy 10600
10 T. de la Heronniere 10600
11 E. de Kerpezdron 10000
12 Team Hogdala France 9200
13 J. Foley 9000
14 R. Piwko 8540
15 R. Gorczyca 8220
16 H. Rousseau 8000
17 L. Błachut 7800
18 SK Iwno 7540
19 Tersk Stud 7500
20 K. Szumiński 7330
21 Storeway Ltd. 7000
22 L. Wilson 7000
23 Abdullah Ali Al Saif 7000
24 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 7000
25 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 6100
26 Shadwell Estate Company Ltd 6100
27 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 5340
28 M. Viguie 5000
29 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 5000
30 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 4600
31 R. Szpar 4500
32 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 4240
33 H. Poledníková 3720
34 A. Zieliński 3600
35 Lordship Stud 3600
36 W. Krzemiński 3600
37 S. Plavac 3520
38 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 3230
39 inż. P. Vrba 3200
40 S. Schnakenberg 3120
41 EARL Haras de Nonant le Pin 3000
42 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
43 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 2800
44 G. Smith 2800
45 L. Lafitte, H. Barus 2800
46 T. Sobierajski 2800
47 M. Channon Bloodstock Ltd 2800
48 R. Berns 2800
49 E. i K. Laskowscy 2800
50 Irish National Stud 2800
51 G. Brady 2440
52 S. Polednia 2440
53 M. Pokrywka 2440
54 Old Carhue & Graeng Bloodstock 2400
55 Ł. Fabisiak 2400
56 R. Reveillere i V. Teillard 2300
57 J. Ryżkowski 2000
58 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
59 ZG VAG Esch 2000
60 J. Szmyt 1830
61 P. Morrison 1800
62 Le Thenney S.A. 1800
63 SK Janów Podlaski 1800
64 Millennium Stud 1780
65 Smythson 1600
66 R. J. & S. A. Carter 1400
67 I. Shenkin 1400
68 Grange Stud 1400
69 Hollyberry Farm 1400
70 B. Ćwik 1350
71 SK Kozienice 1220
72 E. Porębna 1220
73 Oceana Racing 1220
74 T. Sieradzki 1220
75 SK Michałów 1200
76 S. Mladenovic 1060
77 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 1060
78 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 1000
79 K. Liptak 1000
80 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
81 Fortum Michał Romanowski 960
82 S.C.E.A. Haras de Manneville 900
83 K. Mirpuri 900
84 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 900
85 Azienda Agricola Gennaro Stimola 700
86 J. Waldron & J. Barton 700
87 P. Szmigiel 700
88 W. J. Engel 700
89 M. Bober 700
90 M. Pehu 700
91 Wrbna Racing 610
92 M. Szeszuła 610
93 EARL Ecurie Feuillet 610
94 M. Kaszubowski 610
95 D. Mitrovic 610
96 R. Mroziński 500
97 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 450
98 Biddestone Stud Ltd 450
99 P. Despouy 450
100 Bearn Arabians 390
101 J. Beres 350
102 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 350
103 D. Wrzosek 350
104 M. Davison 350
105 A. i R. Zielińscy 350
106 G. & A. Corry 350
107 B. Zuzek 300
108 Nessa Arabians Sp. z o.o. 250
109 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 0
110 J. Krauze 0
111 P. McEnery 0
112 G. Dudek 0
113 O., Y., S. Varin 0
114 Expert Host Janusz Romanowski 0
115 M. Sopański 0
116 Haras du Taillis 0
117 Ch. Jouandou 0
118 F. & N. O’Reilly 0
119 A. Majchrzak 0
120 M. Konarski 0
121 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0
122 Ch. Schriever 0
123 R. Colasanti 0
124 A. Burke 0
125 Highclere Stud 0
126 GR J. Zalewska 0
127 R. Pajewska-Kwaśny 0
128 Haras du Quesnay 0
129 T. Tarczyński 0
130 H. Devin 0
131 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
132 W. Wawrzyniak 0
133 Cybernetyki Investment S.A. 0
134 S.A.G.L. Seserve 0
135 T. Rejman 0
136 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0
137 S. Oakes 0
138 Univerpol Sp. z o.o. 0
440150

 

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 23-04-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Krasne 12830
2 SK Golejewko 12070
3 T. de la Heronniere 10600
4 Dr G. W. Guy 10600
5 SK Widzów – A. Tyszko 10000
6 E. de Kerpezdron 10000
7 B. M. Tomaszewski 8900
8 R. Piwko 8540
9 H. Rousseau 8000
10 L. Błachut 7800
11 J. Traka 7000
12 Abdullah Ali Al Saif 7000
13 Storeway Ltd. 7000
14 K. Szumiński 6630
15 Shadwell Estate Company Ltd 6100
16 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 5000
17 SK Iwno 4560
18 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 4240
19 S. Plavac 3520
20 inż. P. Vrba 3200
21 S. Schnakenberg 3120
22 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
23 EARL Haras de Nonant le Pin 3000
24 M. Channon Bloodstock Ltd 2800
25 G. Smith 2800
26 Irish National Stud 2800
27 M. Pokrywka 2440
28 G. Brady 2440
29 Old Carhue & Graeng Bloodstock 2400
30 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 2340
31 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
32 J. Ryżkowski 2000
33 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 1830
34 J. Szmyt 1830
35 Smythson 1600
36 R. J. & S. A. Carter 1400
37 T. Sobierajski 1400
38 Grange Stud 1400
39 H. Poledníková 1220
40 Oceana Racing 1220
41 SK Kozienice 1220
42 R. Gorczyca 1220
43 S. Mladenovic 1060
44 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 1060
45 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
46 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 1000
47 K. Liptak 1000
48 Fortum Michał Romanowski 960
49 SK Moszna 800
50 Azienda Agricola Gennaro Stimola 700
51 J. Waldron & J. Barton 700
52 M. Bober 700
53 P. Szmigiel 700
54 EARL Ecurie Feuillet 610
55 Wrbna Racing 610
56 D. Mitrovic 610
57 Millennium Stud 530
58 R. Mroziński 500
59 Bearn Arabians 390
60 G. & A. Corry 350
61 D. Wrzosek 350
62 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 350
63 SK Michałów 250
64 T. Tarczyński 0
65 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0
66 R. Colasanti 0
67 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
68 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0
69 M. Konarski 0
70 K. Mirpuri 0
71 M. Sopański 0
72 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 0
73 O., Y., S. Varin 0
74 Haras du Quesnay 0
75 W. Krzemiński 0
76 Expert Host Janusz Romanowski 0
77 T. Rejman 0
78 Cybernetyki Investment S.A. 0
79 W. Wawrzyniak 0
80 M. Szeszuła 0
81 GR J. Zalewska 0
82 Ch. Jouandou 0
213300

 

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 16-04-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 E. de Kerpezdron 10000
2 SK Widzów – A. Tyszko 10000
3 R. Piwko 8540
4 H. Rousseau 8000
5 SK Golejewko 7830
6 Shadwell Estate Company Ltd 6100
7 B. M. Tomaszewski 6100
8 K. Szumiński 6100
9 SK Krasne 5830
10 inż. P. Vrba 3200
11 EARL Haras de Nonant le Pin 3000
12 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
13 M. Pokrywka 2440
14 SK Iwno 2440
15 G. Brady 2440
16 Old Carhue & Graeng Bloodstock 2400
17 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
18 J. Szmyt 1830
19 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 1830
20 Smythson 1600
21 Oceana Racing 1220
22 R. Gorczyca 1220
23 H. Poledníková 1220
24 SK Kozienice 1220
25 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
26 K. Liptak 1000
27 SK Moszna 800
28 Wrbna Racing 610
29 EARL Ecurie Feuillet 610
30 D. Mitrovic 610
31 Fortum Michał Romanowski 610
32 Cybernetyki Investment S.A. 0
33 M. Sopański 0
34 M. Szeszuła 0
35 GR J. Zalewska 0
36 Expert Host Janusz Romanowski 0
37 W. Krzemiński 0
38 W. Wawrzyniak 0
39 T. Rejman 0
40 M. Konarski 0
104800

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej