Kategoria: Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 28-08-2017

Lp. Nazwisko / Firma
I m II m III m IV m V m BM LS Suma
1 SK Golejewko 21 16 19 20 26 60 162 326930
2 SK Iwno 10 9 18 17 13 44 111 163910
3 S. Plavac 9 6 2 3 1 7 28 109150
4 A. Zieliński 8 6 4 8 7 14 47 117750
5 SK Krasne 7 11 14 16 22 66 136 137950
6 SK Widzów – A. Tyszko 7 10 5 5 5 13 45 131880
7 Gestüt Fährhof 5 0 0 0 0 0 5 102600
8 K. Mirpuri 4 5 8 1 3 10 31 82250
9 SK Moszna 4 3 7 10 12 34 70 64660
10 K. Szumiński 4 3 1 2 1 10 21 47420
11 GR N. Kosiński 4 0 1 2 2 6 15 33600
12 Wrbna Racing 3 2 1 0 0 1 7 107800
13 V. Timoshenko 3 2 0 2 0 2 9 49800
14 Hyde Park Stud 3 1 0 1 0 0 5 133000
15 E. Banahan 3 1 0 0 0 0 4 207200
16 L. i H. Boscher 3 0 1 0 1 1 6 83600
17 M. Bober 3 0 0 0 0 0 3 26000
18 B. M. Tomaszewski 2 6 7 8 6 11 40 48820
19 GR J. Zalewska 2 2 4 3 3 6 20 41600
20 Haras de la Bareliere 2 2 1 2 1 2 10 21750
21 R. Gorczyca 2 1 1 3 2 4 13 33300
22 E. Porębna 2 1 1 3 2 2 11 18510
23 King Farm 2 1 1 0 0 1 5 20200
24 Ecurie des Anges EARL 2 1 1 0 0 1 5 16300
25 D. Mioduszewski 2 1 0 1 1 1 6 18550
26 A. i R. Zielińscy 2 1 0 0 0 1 4 31240
27 T. & H. Russell 2 1 0 0 0 1 4 63000
28 SK Jaroszówka 2 0 4 0 0 0 6 37850
29 Le Thenney S.A. 2 0 3 1 2 2 10 31250
30 J. Foley 2 0 1 1 0 0 4 16700
31 S. Weresiński 2 0 1 0 1 1 5 17750
32 R. J. & S. A. Carter 2 0 1 0 1 0 4 15550
33 T. Ashley 2 0 1 0 0 0 3 31800
34 P. Szmigiel 2 0 0 2 1 5 10 15700
35 W. Heinz 2 0 0 1 0 2 5 18500
36 Mrs A. S. O’Brien 2 0 0 1 0 0 3 54000
37 E. Farrelly 2 0 0 1 0 0 3 13700
38 S. Mladenovic 2 0 0 0 1 2 5 13530
39 C. Maye 2 0 0 0 1 0 3 17650
40 A. Isope, Suc. P. Vischer 2 0 0 0 0 4 6 18000
41 POE Millennium Stud 2 0 0 0 0 0 2 30000
42 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 2 0 0 0 0 0 2 75000
43 Corduff Bloodstock Ltd. 1 3 0 3 0 0 7 16100
44 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 1 3 0 2 0 0 6 15800
45 J. Repard i S. Dibb 1 3 0 0 0 0 4 15400
46 A. Sexton 1 2 2 1 0 1 7 14500
47 E.A.R.L. Haras du Taillis 1 2 2 0 0 0 5 15200
48 E. Krakowiak i A. Marczak 1 2 1 2 0 0 6 49260
49 O. Tricot 1 2 1 1 0 0 5 14900
50 Tally-Ho Stud 1 2 1 0 0 1 5 14200
51 S. Vidal 1 2 0 1 1 1 6 16000
52 G. Smith 1 2 0 1 0 2 6 16500
53 E. Gilert 1 2 0 0 1 1 5 12950
54 Dayton Investments Ltd 1 2 0 0 0 1 4 12600
55 M. Campbell Andenaes 1 2 0 0 0 0 3 51000
56 Azienda Agricola Gennaro Stimola 1 2 0 0 0 0 3 21000
57 K. Dobosz 1 1 2 4 1 4 13 15750
58 Laundry Cottage Stud Farm 1 1 2 1 0 0 5 12300
59 L. Ciampoli 1 1 1 2 1 4 10 12350
60 Minch Bloobstock and Castletown Stud 1 1 1 1 1 0 5 19990
61 Old Carhue & Graeng Bloodstock 1 1 1 1 0 3 7 10900
62 I. Shenkin 1 1 1 1 0 1 5 13460
63 D. Murphy 1 1 1 0 1 2 6 11980
64 Hardys Of Kilkeel Ltd 1 1 1 0 1 1 5 12850
65 H. Kopel 1 1 1 0 1 1 5 10820
66 S. Jeffroy, AGB Agency 1 1 1 0 0 1 4 15360
67 Gestüt Brümmerhof 1 1 0 1 2 5 10 13300
68 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 1 1 0 1 2 1 6 11600
69 Mr & Mrs G. Middlebrook 1 1 0 1 0 1 4 15540
70 Mountarmstrong Stud 1 1 0 0 1 1 4 9750
71 D. Mitrovic 1 1 0 0 1 1 4 9150
72 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 1 1 0 0 0 0 2 16200
73 Aunty Ifl 1 1 0 0 0 0 2 17400
74 Kellsgrange Stud 1 0 3 2 0 0 6 19160
75 Shadwell Estate Company Ltd 1 0 3 0 1 1 6 14450
76 M. Davison 1 0 2 1 1 0 5 11030
77 Desert Star Phoenix Jvc 1 0 2 0 0 5 8 10920
78 Haras du Logis Saint Germain 1 0 1 2 0 0 4 17950
79 J. Waldron & J. Barton 1 0 1 0 2 1 5 9100
80 M. Saniewski 1 0 1 0 0 2 4 8400
81 R. Colasanti 1 0 1 0 0 0 2 11120
82 Z. Keclik 1 0 1 0 0 0 2 9100
83 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 1 0 0 2 0 0 3 22200
84 J. Klimczak 1 0 0 1 0 2 4 9900
85 L. McAteer 1 0 0 0 1 3 5 7350
86 B. Schöne 1 0 0 0 1 2 4 7450
87 E. Kubíček 1 0 0 0 1 0 2 9800
88 Northern Bloodstock Agency Ltd 1 0 0 0 0 2 3 7000
89 E. Poitevin 1 0 0 0 0 0 1 9000
90 Biddestone Stud Ltd 1 0 0 0 0 0 1 9000
91 Haras des Marais 1 0 0 0 0 0 1 10000
92 Team Hogdala France 1 0 0 0 0 0 1 9000
93 Highclere Stud 1 0 0 0 0 0 1 9000
94 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 1 0 0 0 0 0 1 8000
95 S. Ringler 1 0 0 0 0 0 1 9000
96 Millennium Stud 0 5 3 4 4 5 21 30750
97 A. Dziuba 0 4 1 1 1 1 8 16400
98 A. Omen 0 3 1 1 0 1 6 9900
99 O., Y., S. Varin 0 3 1 0 1 1 6 11350
100 W. Krzemiński 0 3 0 0 0 1 4 33200
101 S.A. I.G.E.P. 0 2 3 0 1 1 7 9350
102 Ch. Jouandou 0 2 2 0 0 1 5 7670
103 P. Despouy 0 2 2 0 0 0 4 7600
104 M. Cullinane 0 2 1 1 0 2 6 6800
105 R. Piwko 0 2 1 1 0 2 6 25300
106 Expert Host Janusz Romanowski 0 2 1 0 2 4 9 7000
107 M. Kaszubowski 0 2 1 0 1 3 7 7170
108 S. Guła 0 2 0 0 0 0 2 7200
109 J. Wallace 0 2 0 0 0 0 2 7200
110 M. Pokrywka 0 1 3 0 1 1 6 7780
111 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 0 1 2 1 0 0 4 6700
112 Dr G. W. Guy 0 1 1 2 0 2 6 38300
113 G. Brady 0 1 1 1 1 0 4 5100
114 H. Rousseau 0 1 1 1 0 2 5 21900
115 SK Kozienice 0 1 1 1 0 2 5 4900
116 E. de Kerpezdron 0 1 1 1 0 1 4 7030
117 Teliver Farm Kft 0 1 1 0 3 4 9 5580
118 Allevamento Gialloblu srl 0 1 1 0 1 2 5 5300
119 Elia Stud Farm 0 1 1 0 1 1 4 4610
120 EARL Ecurie Feuillet 0 1 1 0 0 1 3 4920
121 H. Devin 0 1 1 0 0 0 2 6300
122 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 0 1 1 0 0 0 2 5400
123 P. McEnery 0 1 0 2 0 1 4 13500
124 R. Berns 0 1 0 1 1 2 5 4750
125 M. i S. Wiśniewscy 0 1 0 1 1 0 3 5850
126 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 0 1 0 1 0 1 3 4500
127 K. Szymański 0 1 0 1 0 0 2 8100
128 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 1 0 0 1 0 2 4650
129 N. Hartery 0 1 0 0 0 4 5 3600
130 Stall Amor 0 1 0 0 0 2 3 3200
131 Grange Stud 0 1 0 0 0 2 3 9200
132 Mr & Mrs R. Coffey 0 1 0 0 0 1 2 3600
133 Z. Englic 0 1 0 0 0 1 2 3200
134 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 1 0 0 0 0 1 32000
135 Epona Bloodstock Ltd 0 1 0 0 0 0 1 2400
136 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0 1 0 0 0 0 1 2440
137 F. & N. O’Reilly 0 1 0 0 0 0 1 3600
138 R. Reveillere i V. Teillard 0 0 3 0 0 0 3 5400
139 J. Traka 0 0 2 2 3 8 15 9600
140 SK Napajedla 0 0 2 0 0 0 2 23000
141 G. & A. Corry 0 0 1 3 0 2 6 8200
142 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 0 1 2 0 3 6 2600
143 W. J. Engel 0 0 1 1 5 7 14 5230
144 Mrs O. Harnett 0 0 1 1 1 1 4 7350
145 J. Szmyt 0 0 1 1 0 3 5 3100
146 E. Grogan 0 0 1 1 0 2 4 2000
147 Lordship Stud 0 0 1 1 0 1 3 2700
148 A. Wyrzyk 0 0 1 1 0 0 2 2700
149 G. Ussia-Figueroa 0 0 1 0 3 1 5 12050
150 Ch. Schriever 0 0 1 0 2 2 5 1850
151 S. Langlois 0 0 1 0 1 2 4 2450
152 J. i K. Dobosz 0 0 1 0 1 2 4 1500
153 Roundhill Stud 0 0 1 0 1 0 2 1500
154 I. Tlustá 0 0 1 0 0 1 2 1830
155 R. Pajewska-Kwaśny 0 0 1 0 0 0 1 3600
156 T. de la Heronniere 0 0 1 0 0 0 1 1800
157 F. Vocásek 0 0 1 0 0 0 1 2700
158 J. Pšurný 0 0 1 0 0 0 1 2100
159 J. Junková 0 0 1 0 0 0 1 2400
160 A. Jasińska 0 0 1 0 0 0 1 1400
161 J. Beres 0 0 1 0 0 0 1 1800
162 G. Kogut 0 0 0 2 2 1 5 2780
163 T. Sieradzki 0 0 0 2 1 4 7 3140
164 J. Emmerich 0 0 0 2 0 1 3 2440
165 Rabbah Bloodstock Ltd 0 0 0 2 0 0 2 7500
166 Arrowfield Stud 0 0 0 2 0 0 2 1400
167 T. Rejman 0 0 0 1 3 4 8 3240
168 Damis BT 0 0 0 1 1 1 3 2300
169 T. Mielnik 0 0 0 1 0 2 3 1000
170 Gestüt Etzean 0 0 0 1 0 1 2 1800
171 Lismacue Mare Syndicate 0 0 0 1 0 0 1 900
172 M. Lichocińska 0 0 0 1 0 0 1 700
173 J. Besnier 0 0 0 1 0 0 1 1800
174 Haras d’Haspel 0 0 0 1 0 0 1 900
175 Irish National Stud 0 0 0 1 0 0 1 900
176 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 0 0 0 1 0 0 1 1800
177 M. & M. Butler 0 0 0 1 0 0 1 900
178 S. Chrząstowski 0 0 0 1 0 0 1 600
179 E. i K. Laskowscy 0 0 0 0 2 3 5 700
180 V. Bukhtoyarov 0 0 0 0 2 3 5 700
181 K. Rybár 0 0 0 0 2 1 3 1800
182 G. Łątka 0 0 0 0 1 5 6 350
183 K. Litwiniak 0 0 0 0 1 4 5 300
184 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 0 1 4 5 300
185 Oceana Racing 0 0 0 0 1 4 5 450
186 Cybernetyki Investment S.A. 0 0 0 0 1 2 3 500
187 Gestüt Görlsdorf 0 0 0 0 1 2 3 1050
188 Gerrardstown House Stud 0 0 0 0 1 1 2 800
189 Sofim srl 0 0 0 0 1 1 2 900
190 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 0 0 0 0 1 1 2 350
191 D. Wrzosek 0 0 0 0 1 1 2 900
192 J. Michalcová 0 0 0 0 1 0 1 700
193 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 0 0 0 0 1 0 1 900
194 M. Fahy & Rathbarry Stud 0 0 0 0 1 0 1 900
195 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 0 0 0 0 1 0 1 1050
196 M. Channon Blodstock Ltd 0 0 0 0 1 0 1 450
197 A. Żyłkowska 0 0 0 0 0 6 6 0
198 F. Wołoszyn 0 0 0 0 0 5 5 0
199 R. Colpaert 0 0 0 0 0 4 4 0
200 Z. Duplicki 0 0 0 0 0 4 4 0
201 S.C.E.A. Haras de Manneville 0 0 0 0 0 4 4 0
202 M. Piskla 0 0 0 0 0 4 4 0
203 Forenaghts Stud Farm Ltd 0 0 0 0 0 3 3 0
204 A. Woźniak 0 0 0 0 0 3 3 0
205 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0 0 0 0 0 3 3 0
206 S. Wiśniewski 0 0 0 0 0 3 3 0
207 R. Połeć 0 0 0 0 0 3 3 0
208 Ashbrittle Stud 0 0 0 0 0 2 2 0
209 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0 0 0 0 0 2 2 0
210 Stengaarden I/S 0 0 0 0 0 2 2 0
211 Gestüt Ohlerweiherhof 0 0 0 0 0 2 2 0
212 P. Drutowski 0 0 0 0 0 2 2 0
213 Y. Vasilev 0 0 0 0 0 2 2 0
214 W. Szydełko 0 0 0 0 0 2 2 0
215 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 0 0 0 2 2 0
216 Antinori Allegra 0 0 0 0 0 2 2 0
217 EARL Haras du Camp Bernard 0 0 0 0 0 1 1 4000
218 Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
219 Z. Miazga 0 0 0 0 0 1 1 0
220 Agrolipt s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
221 D. Pittack 0 0 0 0 0 1 1 0
222 W. Saniewski 0 0 0 0 0 1 1 0
223 W. Pawlak 0 0 0 0 0 1 1 0
224 J.-M. Queron i C. Vallee 0 0 0 0 0 1 1 0
225 inż. V. Kozel 0 0 0 0 0 1 1 0
226 M. Harms 0 0 0 0 0 1 1 0
227 The Jay`s Renny Syndicate 0 0 0 0 0 1 1 0
228 Fortum Michał Romanowski 0 0 0 0 0 1 1 0
229 LTB „Rosiya” 0 0 0 0 0 1 1 0
204 204 203 202 201 571 1585 3973150

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 21-08-2017

Lp. Nazwisko / Firma Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 20 16 19 19 25 56 155 319800
2 SK Iwno 10 8 17 15 13 43 106 153850
3 S. Plavac 9 6 2 3 0 7 27 108700
4 A. Zieliński 8 6 4 8 7 12 45 117750
5 SK Krasne 7 10 14 16 20 58 125 134650
6 SK Widzów – A. Tyszko 6 10 5 5 5 13 44 122880
7 Gestüt Fährhof 5 0 0 0 0 0 5 102600
8 K. Mirpuri 4 5 7 1 3 10 30 71450
9 SK Moszna 4 3 7 9 8 32 63 60460
10 K. Szumiński 4 3 1 2 1 7 18 47420
11 GR N. Kosiński 4 0 1 2 2 6 15 33600
12 Wrbna Racing 3 2 1 0 0 1 7 107800
13 Hyde Park Stud 3 1 0 1 0 0 5 133000
14 M. Bober 3 0 0 0 0 0 3 26000
15 B. M. Tomaszewski 2 6 7 8 6 11 40 48820
16 GR J. Zalewska 2 2 4 3 3 5 19 41600
17 V. Timoshenko 2 2 0 2 0 2 8 39200
18 R. Gorczyca 2 1 1 3 2 3 12 33300
19 E. Porębna 2 1 1 3 2 2 11 18510
20 Ecurie des Anges EARL 2 1 1 0 0 1 5 16300
21 King Farm 2 1 1 0 0 1 5 20200
22 D. Mioduszewski 2 1 0 1 1 1 6 18550
23 T. & H. Russell 2 1 0 0 0 1 4 63000
24 E. Banahan 2 1 0 0 0 0 3 153200
25 SK Jaroszówka 2 0 3 0 0 0 5 31850
26 Le Thenney S.A. 2 0 2 1 2 2 9 29450
27 S. Weresiński 2 0 1 0 1 1 5 17750
28 L. i H. Boscher 2 0 1 0 1 1 5 53600
29 R. J. & S. A. Carter 2 0 1 0 1 0 4 15550
30 T. Ashley 2 0 1 0 0 0 3 31800
31 J. Foley 2 0 1 0 0 0 3 15800
32 W. Heinz 2 0 0 1 0 2 5 18500
33 Mrs A. S. O’Brien 2 0 0 1 0 0 3 54000
34 E. Farrelly 2 0 0 1 0 0 3 13700
35 C. Maye 2 0 0 0 1 0 3 17650
36 A. Isope, Suc. P. Vischer 2 0 0 0 0 3 5 18000
37 POE Millennium Stud 2 0 0 0 0 0 2 30000
38 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 2 0 0 0 0 0 2 75000
39 Corduff Bloodstock Ltd. 1 3 0 3 0 0 7 16100
40 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 1 3 0 2 0 0 6 15800
41 J. Repard i S. Dibb 1 3 0 0 0 0 4 15400
42 Haras de la Bareliere 1 2 1 2 1 2 9 15750
43 E. Krakowiak i A. Marczak 1 2 1 1 0 0 5 46260
44 O. Tricot 1 2 1 0 0 0 4 14200
45 E.A.R.L. Haras du Taillis 1 2 1 0 0 0 4 14000
46 G. Smith 1 2 0 1 0 2 6 16500
47 S. Vidal 1 2 0 1 0 1 5 13300
48 E. Gilert 1 2 0 0 1 1 5 12950
49 Dayton Investments Ltd 1 2 0 0 0 1 4 12600
50 M. Campbell Andenaes 1 2 0 0 0 0 3 51000
51 Azienda Agricola Gennaro Stimola 1 2 0 0 0 0 3 21000
52 K. Dobosz 1 1 2 4 1 4 13 15750
53 Laundry Cottage Stud Farm 1 1 2 1 0 0 5 12300
54 L. Ciampoli 1 1 1 2 1 4 10 12350
55 Minch Bloobstock and Castletown Stud 1 1 1 1 1 0 5 19990
56 Old Carhue & Graeng Bloodstock 1 1 1 1 0 3 7 10900
57 I. Shenkin 1 1 1 1 0 1 5 13460
58 H. Kopel 1 1 1 0 1 1 5 10820
59 Hardys Of Kilkeel Ltd 1 1 1 0 1 1 5 12850
60 D. Murphy 1 1 1 0 0 2 5 11630
61 Tally-Ho Stud 1 1 1 0 0 1 4 11400
62 S. Jeffroy, AGB Agency 1 1 1 0 0 1 4 15360
63 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 1 1 0 1 2 1 6 11600
64 Mr & Mrs G. Middlebrook 1 1 0 1 0 1 4 15540
65 Mountarmstrong Stud 1 1 0 0 1 1 4 9750
66 D. Mitrovic 1 1 0 0 1 1 4 9150
67 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 1 1 0 0 0 0 2 16200
68 Aunty Ifl 1 1 0 0 0 0 2 17400
69 Kellsgrange Stud 1 0 3 2 0 0 6 19160
70 M. Davison 1 0 2 1 1 0 5 11030
71 Desert Star Phoenix Jvc 1 0 2 0 0 5 8 10920
72 Haras du Logis Saint Germain 1 0 1 2 0 0 4 17950
73 J. Waldron & J. Barton 1 0 1 0 2 1 5 9100
74 M. Saniewski 1 0 1 0 0 2 4 8400
75 Z. Keclik 1 0 1 0 0 0 2 9100
76 P. Szmigiel 1 0 0 2 1 5 9 8700
77 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 1 0 0 2 0 0 3 22200
78 Gestüt Brümmerhof 1 0 0 1 2 5 9 9700
79 J. Klimczak 1 0 0 1 0 1 3 9900
80 L. McAteer 1 0 0 0 1 3 5 7350
81 S. Mladenovic 1 0 0 0 1 2 4 7530
82 B. Schöne 1 0 0 0 1 2 4 7450
83 E. Kubíček 1 0 0 0 1 0 2 9800
84 Northern Bloodstock Agency Ltd 1 0 0 0 0 2 3 7000
85 A. i R. Zielińscy 1 0 0 0 0 1 2 9000
86 Haras des Marais 1 0 0 0 0 0 1 10000
87 E. Poitevin 1 0 0 0 0 0 1 9000
88 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 1 0 0 0 0 0 1 8000
89 Team Hogdala France 1 0 0 0 0 0 1 9000
90 Highclere Stud 1 0 0 0 0 0 1 9000
91 R. Colasanti 1 0 0 0 0 0 1 9000
92 Biddestone Stud Ltd 1 0 0 0 0 0 1 9000
93 Millennium Stud 0 4 3 4 4 5 20 28350
94 A. Dziuba 0 4 1 1 1 1 8 16400
95 A. Sexton 0 2 2 1 0 1 6 8500
96 S.A. I.G.E.P. 0 2 2 0 1 1 6 8150
97 Ch. Jouandou 0 2 2 0 0 1 5 7670
98 P. Despouy 0 2 2 0 0 0 4 7600
99 R. Piwko 0 2 1 1 0 2 6 25300
100 A. Omen 0 2 1 1 0 1 5 7500
101 Expert Host Janusz Romanowski 0 2 1 0 2 4 9 7000
102 M. Kaszubowski 0 2 1 0 1 3 7 7170
103 O., Y., S. Varin 0 2 1 0 1 1 5 7750
104 M. Cullinane 0 2 1 0 0 2 5 6200
105 J. Wallace 0 2 0 0 0 0 2 7200
106 S. Guła 0 2 0 0 0 0 2 7200
107 M. Pokrywka 0 1 3 0 1 1 6 7780
108 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 0 1 2 1 0 0 4 6700
109 H. Rousseau 0 1 1 1 0 2 5 21900
110 SK Kozienice 0 1 1 1 0 2 5 4900
111 E. de Kerpezdron 0 1 1 1 0 1 4 7030
112 Teliver Farm Kft 0 1 1 0 3 4 9 5580
113 Elia Stud Farm 0 1 1 0 1 1 4 4610
114 G. Brady 0 1 1 0 1 0 3 4500
115 Allevamento Gialloblu srl 0 1 1 0 0 2 4 5000
116 EARL Ecurie Feuillet 0 1 1 0 0 1 3 4920
117 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 0 1 1 0 0 0 2 5400
118 H. Devin 0 1 1 0 0 0 2 6300
119 P. McEnery 0 1 0 2 0 1 4 13500
120 R. Berns 0 1 0 1 1 1 4 4750
121 M. i S. Wiśniewscy 0 1 0 1 1 0 3 5850
122 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 0 1 0 1 0 1 3 4500
123 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 1 0 0 1 0 2 4650
124 N. Hartery 0 1 0 0 0 3 4 3600
125 Grange Stud 0 1 0 0 0 2 3 9200
126 Stall Amor 0 1 0 0 0 2 3 3200
127 Z. Englic 0 1 0 0 0 1 2 3200
128 W. Krzemiński 0 1 0 0 0 1 2 14000
129 Epona Bloodstock Ltd 0 1 0 0 0 0 1 2400
130 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0 1 0 0 0 0 1 2440
131 K. Szymański 0 1 0 0 0 0 1 7200
132 F. & N. O’Reilly 0 1 0 0 0 0 1 3600
133 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 1 0 0 0 0 1 32000
134 Shadwell Estate Company Ltd 0 0 3 0 1 1 5 5450
135 SK Napajedla 0 0 2 0 0 0 2 23000
136 R. Reveillere i V. Teillard 0 0 2 0 0 0 2 3600
137 G. & A. Corry 0 0 1 3 0 2 6 8200
138 J. Traka 0 0 1 2 3 6 12 6000
139 Dr G. W. Guy 0 0 1 2 0 2 5 16700
140 W. J. Engel 0 0 1 1 5 6 13 5230
141 Mrs O. Harnett 0 0 1 1 1 1 4 7350
142 J. Szmyt 0 0 1 1 0 3 5 3100
143 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 0 1 1 0 2 4 2000
144 E. Grogan 0 0 1 1 0 2 4 2000
145 Lordship Stud 0 0 1 1 0 1 3 2700
146 A. Wyrzyk 0 0 1 1 0 0 2 2700
147 G. Ussia-Figueroa 0 0 1 0 3 1 5 12050
148 Ch. Schriever 0 0 1 0 2 2 5 1850
149 J. i K. Dobosz 0 0 1 0 1 2 4 1500
150 I. Tlustá 0 0 1 0 0 1 2 1830
151 J. Beres 0 0 1 0 0 0 1 1800
152 F. Vocásek 0 0 1 0 0 0 1 2700
153 J. Pšurný 0 0 1 0 0 0 1 2100
154 R. Pajewska-Kwaśny 0 0 1 0 0 0 1 3600
155 J. Junková 0 0 1 0 0 0 1 2400
156 A. Jasińska 0 0 1 0 0 0 1 1400
157 G. Kogut 0 0 0 2 2 1 5 2780
158 T. Sieradzki 0 0 0 2 1 4 7 3140
159 J. Emmerich 0 0 0 2 0 1 3 2440
160 Arrowfield Stud 0 0 0 2 0 0 2 1400
161 Rabbah Bloodstock Ltd 0 0 0 2 0 0 2 7500
162 T. Rejman 0 0 0 1 3 4 8 3240
163 Damis BT 0 0 0 1 1 1 3 2300
164 T. Mielnik 0 0 0 1 0 2 3 1000
165 Gestüt Etzean 0 0 0 1 0 1 2 1800
166 Irish National Stud 0 0 0 1 0 0 1 900
167 Haras d’Haspel 0 0 0 1 0 0 1 900
168 M. Lichocińska 0 0 0 1 0 0 1 700
169 Lismacue Mare Syndicate 0 0 0 1 0 0 1 900
170 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 0 0 0 1 0 0 1 1800
171 J. Besnier 0 0 0 1 0 0 1 1800
172 S. Chrząstowski 0 0 0 1 0 0 1 600
173 E. i K. Laskowscy 0 0 0 0 2 3 5 700
174 V. Bukhtoyarov 0 0 0 0 2 3 5 700
175 K. Rybár 0 0 0 0 2 1 3 1800
176 G. Łątka 0 0 0 0 1 5 6 350
177 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 0 1 4 5 300
178 K. Litwiniak 0 0 0 0 1 4 5 300
179 Oceana Racing 0 0 0 0 1 3 4 450
180 Cybernetyki Investment S.A. 0 0 0 0 1 2 3 500
181 Gestüt Görlsdorf 0 0 0 0 1 2 3 1050
182 S. Langlois 0 0 0 0 1 2 3 1050
183 D. Wrzosek 0 0 0 0 1 1 2 900
184 Sofim srl 0 0 0 0 1 1 2 900
185 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 0 0 0 0 1 1 2 350
186 Gerrardstown House Stud 0 0 0 0 1 1 2 800
187 J. Michalcová 0 0 0 0 1 0 1 700
188 M. Channon Blodstock Ltd 0 0 0 0 1 0 1 450
189 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 0 0 0 0 1 0 1 1050
190 Roundhill Stud 0 0 0 0 1 0 1 300
191 M. Fahy & Rathbarry Stud 0 0 0 0 1 0 1 900
192 A. Żyłkowska 0 0 0 0 0 6 6 0
193 F. Wołoszyn 0 0 0 0 0 5 5 0
194 Z. Duplicki 0 0 0 0 0 4 4 0
195 R. Colpaert 0 0 0 0 0 4 4 0
196 S.C.E.A. Haras de Manneville 0 0 0 0 0 4 4 0
197 M. Piskla 0 0 0 0 0 4 4 0
198 R. Połeć 0 0 0 0 0 3 3 0
199 Forenaghts Stud Farm Ltd 0 0 0 0 0 3 3 0
200 S. Wiśniewski 0 0 0 0 0 3 3 0
201 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0 0 0 0 0 3 3 0
202 P. Drutowski 0 0 0 0 0 2 2 0
203 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 0 0 0 2 2 0
204 W. Szydełko 0 0 0 0 0 2 2 0
205 Y. Vasilev 0 0 0 0 0 2 2 0
206 Ashbrittle Stud 0 0 0 0 0 2 2 0
207 A. Woźniak 0 0 0 0 0 2 2 0
208 Stengaarden I/S 0 0 0 0 0 2 2 0
209 Gestüt Ohlerweiherhof 0 0 0 0 0 2 2 0
210 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0 0 0 0 0 2 2 0
211 Antinori Allegra 0 0 0 0 0 2 2 0
212 Mr & Mrs R. Coffey 0 0 0 0 0 1 1 0
213 M. Harms 0 0 0 0 0 1 1 0
214 J.-M. Queron i C. Vallee 0 0 0 0 0 1 1 0
215 Agrolipt s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
216 Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
217 LTB „Rosiya” 0 0 0 0 0 1 1 0
218 W. Pawlak 0 0 0 0 0 1 1 0
219 The Jay`s Renny Syndicate 0 0 0 0 0 1 1 0
220 Z. Miazga 0 0 0 0 0 1 1 0
221 inż. V. Kozel 0 0 0 0 0 1 1 0
222 EARL Haras du Camp Bernard 0 0 0 0 0 1 1 4000
223 D. Pittack 0 0 0 0 0 1 1 0
192 192 191 190 189 537 1491 3674600

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 14-08-2017

Lp. Nazwisko / Firma Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 20 15 18 18 24 53 148 310270
2 SK Iwno 10 8 17 14 10 42 101 150840
3 S. Plavac 8 6 1 3 0 7 25 100900
4 SK Krasne 7 9 14 13 19 57 119 127750
5 SK Widzów – A. Tyszko 6 8 3 5 5 13 40 106920
6 A. Zieliński 6 6 4 8 7 12 43 100150
7 Gestüt Fährhof 5 0 0 0 0 0 5 102600
8 K. Mirpuri 4 5 7 1 3 9 29 71450
9 SK Moszna 4 3 7 9 8 31 62 60460
10 K. Szumiński 4 3 1 2 1 7 18 47420
11 GR N. Kosiński 4 0 1 2 2 6 15 33600
12 Wrbna Racing 3 2 1 0 0 1 7 107800
13 Hyde Park Stud 3 1 0 1 0 0 5 133000
14 M. Bober 3 0 0 0 0 0 3 26000
15 B. M. Tomaszewski 2 6 7 7 6 11 39 48220
16 GR J. Zalewska 2 2 4 3 3 5 19 41600
17 V. Timoshenko 2 2 0 2 0 2 8 39200
18 R. Gorczyca 2 1 1 3 2 3 12 33300
19 E. Porębna 2 1 1 3 2 2 11 18510
20 King Farm 2 1 1 0 0 1 5 20200
21 D. Mioduszewski 2 1 0 1 1 1 6 18550
22 E. Banahan 2 1 0 0 0 0 3 153200
23 SK Jaroszówka 2 0 3 0 0 0 5 31850
24 Le Thenney S.A. 2 0 2 1 1 2 8 28400
25 L. i H. Boscher 2 0 1 0 1 1 5 53600
26 S. Weresiński 2 0 1 0 1 1 5 17750
27 R. J. & S. A. Carter 2 0 1 0 1 0 4 15550
28 J. Foley 2 0 1 0 0 0 3 15800
29 W. Heinz 2 0 0 1 0 2 5 18500
30 Mrs A. S. O’Brien 2 0 0 1 0 0 3 54000
31 E. Farrelly 2 0 0 1 0 0 3 13700
32 C. Maye 2 0 0 0 1 0 3 17650
33 A. Isope, Suc. P. Vischer 2 0 0 0 0 3 5 18000
34 POE Millennium Stud 2 0 0 0 0 0 2 30000
35 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 2 0 0 0 0 0 2 75000
36 Corduff Bloodstock Ltd. 1 3 0 3 0 0 7 16100
37 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 1 3 0 2 0 0 6 15800
38 J. Repard i S. Dibb 1 3 0 0 0 0 4 15400
39 Haras de la Bareliere 1 2 1 2 1 2 9 15750
40 E. Krakowiak i A. Marczak 1 2 1 1 0 0 5 46260
41 O. Tricot 1 2 1 0 0 0 4 14200
42 E.A.R.L. Haras du Taillis 1 2 1 0 0 0 4 14000
43 G. Smith 1 2 0 1 0 2 6 16500
44 S. Vidal 1 2 0 1 0 1 5 13300
45 E. Gilert 1 2 0 0 1 1 5 12950
46 Dayton Investments Ltd 1 2 0 0 0 1 4 12600
47 M. Campbell Andenaes 1 2 0 0 0 0 3 51000
48 K. Dobosz 1 1 2 4 1 3 12 15750
49 Laundry Cottage Stud Farm 1 1 2 1 0 0 5 12300
50 L. Ciampoli 1 1 1 2 1 4 10 12350
51 Minch Bloobstock and Castletown Stud 1 1 1 1 1 0 5 19990
52 Old Carhue & Graeng Bloodstock 1 1 1 1 0 3 7 10900
53 I. Shenkin 1 1 1 1 0 1 5 13460
54 H. Kopel 1 1 1 0 1 1 5 10820
55 Hardys Of Kilkeel Ltd 1 1 1 0 1 1 5 12850
56 D. Murphy 1 1 1 0 0 2 5 11630
57 Tally-Ho Stud 1 1 1 0 0 1 4 11400
58 Ecurie des Anges EARL 1 1 1 0 0 1 4 10300
59 S. Jeffroy, AGB Agency 1 1 1 0 0 1 4 15360
60 Mr & Mrs G. Middlebrook 1 1 0 1 0 1 4 15540
61 D. Mitrovic 1 1 0 0 1 1 4 9150
62 Mountarmstrong Stud 1 1 0 0 1 1 4 9750
63 T. & H. Russell 1 1 0 0 0 1 3 42000
64 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 1 1 0 0 0 0 2 16200
65 Aunty Ifl 1 1 0 0 0 0 2 17400
66 Azienda Agricola Gennaro Stimola 1 1 0 0 0 0 2 12600
67 Kellsgrange Stud 1 0 2 2 0 0 5 17760
68 M. Davison 1 0 2 1 1 0 5 11030
69 Desert Star Phoenix Jvc 1 0 2 0 0 5 8 10920
70 Haras du Logis Saint Germain 1 0 1 2 0 0 4 17950
71 J. Waldron & J. Barton 1 0 1 0 2 1 5 9100
72 M. Saniewski 1 0 1 0 0 1 3 8400
73 T. Ashley 1 0 1 0 0 0 2 10800
74 Z. Keclik 1 0 1 0 0 0 2 9100
75 P. Szmigiel 1 0 0 2 0 5 8 8400
76 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 1 0 0 1 2 1 5 8800
77 Gestüt Brümmerhof 1 0 0 1 1 5 8 9400
78 J. Klimczak 1 0 0 1 0 1 3 9900
79 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 1 0 0 1 0 0 2 20100
80 L. McAteer 1 0 0 0 1 3 5 7350
81 B. Schöne 1 0 0 0 1 2 4 7450
82 S. Mladenovic 1 0 0 0 1 2 4 7530
83 E. Kubíček 1 0 0 0 1 0 2 9800
84 Northern Bloodstock Agency Ltd 1 0 0 0 0 2 3 7000
85 A. i R. Zielińscy 1 0 0 0 0 1 2 9000
86 R. Colasanti 1 0 0 0 0 0 1 9000
87 Haras des Marais 1 0 0 0 0 0 1 10000
88 Team Hogdala France 1 0 0 0 0 0 1 9000
89 Highclere Stud 1 0 0 0 0 0 1 9000
90 A. Dziuba 0 4 1 1 1 1 8 16400
91 Millennium Stud 0 3 3 4 3 4 17 25600
92 A. Sexton 0 2 2 1 0 1 6 8500
93 S.A. I.G.E.P. 0 2 2 0 1 1 6 8150
94 Ch. Jouandou 0 2 2 0 0 1 5 7670
95 A. Omen 0 2 1 1 0 1 5 7500
96 Expert Host Janusz Romanowski 0 2 1 0 2 4 9 7000
97 M. Kaszubowski 0 2 1 0 1 3 7 7170
98 O., Y., S. Varin 0 2 1 0 1 1 5 7750
99 M. Cullinane 0 2 1 0 0 2 5 6200
100 R. Piwko 0 2 0 1 0 2 5 22900
101 S. Guła 0 2 0 0 0 0 2 7200
102 J. Wallace 0 2 0 0 0 0 2 7200
103 M. Pokrywka 0 1 3 0 1 1 6 7780
104 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 0 1 2 1 0 0 4 6700
105 P. Despouy 0 1 2 0 0 0 3 5200
106 E. de Kerpezdron 0 1 1 1 0 1 4 7030
107 SK Kozienice 0 1 1 1 0 1 4 4900
108 Teliver Farm Kft 0 1 1 0 3 4 9 5580
109 G. Brady 0 1 1 0 1 0 3 4500
110 Allevamento Gialloblu srl 0 1 1 0 0 2 4 5000
111 H. Rousseau 0 1 1 0 0 2 4 19800
112 EARL Ecurie Feuillet 0 1 1 0 0 1 3 4920
113 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 0 1 1 0 0 0 2 5400
114 H. Devin 0 1 1 0 0 0 2 6300
115 P. McEnery 0 1 0 2 0 1 4 13500
116 R. Berns 0 1 0 1 1 1 4 4750
117 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 0 1 0 1 0 0 2 4500
118 Elia Stud Farm 0 1 0 0 1 1 3 3410
119 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 1 0 0 1 0 2 4650
120 N. Hartery 0 1 0 0 0 3 4 3600
121 Grange Stud 0 1 0 0 0 2 3 9200
122 Stall Amor 0 1 0 0 0 2 3 3200
123 W. Krzemiński 0 1 0 0 0 1 2 14000
124 Z. Englic 0 1 0 0 0 1 2 3200
125 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0 1 0 0 0 0 1 2440
126 F. & N. O’Reilly 0 1 0 0 0 0 1 3600
127 K. Szymański 0 1 0 0 0 0 1 7200
128 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 1 0 0 0 0 1 32000
129 Epona Bloodstock Ltd 0 1 0 0 0 0 1 2400
130 Shadwell Estate Company Ltd 0 0 3 0 1 1 5 5450
131 SK Napajedla 0 0 2 0 0 0 2 23000
132 R. Reveillere i V. Teillard 0 0 2 0 0 0 2 3600
133 J. Traka 0 0 1 2 3 5 11 6000
134 Dr G. W. Guy 0 0 1 2 0 2 5 16700
135 G. & A. Corry 0 0 1 2 0 2 5 7600
136 W. J. Engel 0 0 1 1 5 5 12 5230
137 J. Szmyt 0 0 1 1 0 3 5 3100
138 E. Grogan 0 0 1 1 0 2 4 2000
139 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 0 1 1 0 2 4 2000
140 A. Wyrzyk 0 0 1 1 0 0 2 2700
141 G. Ussia-Figueroa 0 0 1 0 3 1 5 12050
142 Ch. Schriever 0 0 1 0 2 2 5 1850
143 J. i K. Dobosz 0 0 1 0 1 2 4 1500
144 I. Tlustá 0 0 1 0 0 1 2 1830
145 J. Beres 0 0 1 0 0 0 1 1800
146 J. Pšurný 0 0 1 0 0 0 1 2100
147 J. Junková 0 0 1 0 0 0 1 2400
148 R. Pajewska-Kwaśny 0 0 1 0 0 0 1 3600
149 A. Jasińska 0 0 1 0 0 0 1 1400
150 F. Vocásek 0 0 1 0 0 0 1 2700
151 G. Kogut 0 0 0 2 2 1 5 2780
152 T. Sieradzki 0 0 0 2 1 4 7 3140
153 J. Emmerich 0 0 0 2 0 1 3 2440
154 Arrowfield Stud 0 0 0 2 0 0 2 1400
155 Rabbah Bloodstock Ltd 0 0 0 2 0 0 2 7500
156 T. Rejman 0 0 0 1 3 4 8 3240
157 Mrs O. Harnett 0 0 0 1 1 1 3 3150
158 Damis BT 0 0 0 1 1 1 3 2300
159 M. i S. Wiśniewscy 0 0 0 1 1 0 2 2250
160 T. Mielnik 0 0 0 1 0 2 3 1000
161 Lordship Stud 0 0 0 1 0 1 2 900
162 Gestüt Etzean 0 0 0 1 0 1 2 1800
163 S. Chrząstowski 0 0 0 1 0 0 1 600
164 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 0 0 0 1 0 0 1 1800
165 Lismacue Mare Syndicate 0 0 0 1 0 0 1 900
166 M. Lichocińska 0 0 0 1 0 0 1 700
167 J. Besnier 0 0 0 1 0 0 1 1800
168 Haras d’Haspel 0 0 0 1 0 0 1 900
169 Irish National Stud 0 0 0 1 0 0 1 900
170 V. Bukhtoyarov 0 0 0 0 2 3 5 700
171 E. i K. Laskowscy 0 0 0 0 2 3 5 700
172 K. Rybár 0 0 0 0 2 1 3 1800
173 K. Litwiniak 0 0 0 0 1 4 5 300
174 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 0 1 4 5 300
175 G. Łątka 0 0 0 0 1 4 5 350
176 Oceana Racing 0 0 0 0 1 3 4 450
177 S. Langlois 0 0 0 0 1 2 3 1050
178 Cybernetyki Investment S.A. 0 0 0 0 1 2 3 500
179 Gestüt Görlsdorf 0 0 0 0 1 2 3 1050
180 Gerrardstown House Stud 0 0 0 0 1 1 2 800
181 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 0 0 0 0 1 1 2 350
182 Sofim srl 0 0 0 0 1 1 2 900
183 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 0 0 0 0 1 0 1 1050
184 M. Fahy & Rathbarry Stud 0 0 0 0 1 0 1 900
185 J. Michalcová 0 0 0 0 1 0 1 700
186 M. Channon Blodstock Ltd 0 0 0 0 1 0 1 450
187 Roundhill Stud 0 0 0 0 1 0 1 300
188 D. Wrzosek 0 0 0 0 1 0 1 900
189 A. Żyłkowska 0 0 0 0 0 6 6 0
190 F. Wołoszyn 0 0 0 0 0 5 5 0
191 R. Colpaert 0 0 0 0 0 4 4 0
192 M. Piskla 0 0 0 0 0 4 4 0
193 S.C.E.A. Haras de Manneville 0 0 0 0 0 4 4 0
194 Z. Duplicki 0 0 0 0 0 4 4 0
195 R. Połeć 0 0 0 0 0 3 3 0
196 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0 0 0 0 0 3 3 0
197 S. Wiśniewski 0 0 0 0 0 3 3 0
198 Forenaghts Stud Farm Ltd 0 0 0 0 0 3 3 0
199 Stengaarden I/S 0 0 0 0 0 2 2 0
200 Antinori Allegra 0 0 0 0 0 2 2 0
201 A. Woźniak 0 0 0 0 0 2 2 0
202 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0 0 0 0 0 2 2 0
203 Ashbrittle Stud 0 0 0 0 0 2 2 0
204 P. Drutowski 0 0 0 0 0 2 2 0
205 Y. Vasilev 0 0 0 0 0 2 2 0
206 W. Szydełko 0 0 0 0 0 2 2 0
207 Gestüt Ohlerweiherhof 0 0 0 0 0 2 2 0
208 EARL Haras du Camp Bernard 0 0 0 0 0 1 1 4000
209 Z. Miazga 0 0 0 0 0 1 1 0
210 W. Pawlak 0 0 0 0 0 1 1 0
211 Mr & Mrs R. Coffey 0 0 0 0 0 1 1 0
212 D. Pittack 0 0 0 0 0 1 1 0
213 Agrolipt s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
214 inż. V. Kozel 0 0 0 0 0 1 1 0
215 The Jay`s Renny Syndicate 0 0 0 0 0 1 1 0
216 LTB „Rosiya” 0 0 0 0 0 1 1 0
217 J.-M. Queron i C. Vallee 0 0 0 0 0 1 1 0
218 Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
219 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 0 0 0 1 1 0
183 183 182 181 180 519 1428 3501800

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 07-08-2017

Lp. Nazwisko / Firma Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 18 13 15 14 21 47 128 278280
2 SK Iwno 9 8 15 13 9 34 88 137190
3 S. Plavac 8 4 1 3 0 7 23 95700
4 SK Krasne 7 9 13 12 17 47 105 123550
5 SK Widzów – A. Tyszko 6 5 2 5 5 12 35 96120
6 A. Zieliński 5 6 4 7 7 12 41 93250
7 Gestüt Fährhof 5 0 0 0 0 0 5 102600
8 K. Mirpuri 3 4 7 1 2 8 25 62200
9 K. Szumiński 3 3 1 1 1 6 15 37720
10 Hyde Park Stud 3 1 0 1 0 0 5 133000
11 GR N. Kosiński 3 0 1 2 2 4 12 24600
12 M. Bober 3 0 0 0 0 0 3 26000
13 B. M. Tomaszewski 2 4 5 7 5 11 34 40120
14 GR J. Zalewska 2 2 4 3 1 5 17 40150
15 Wrbna Racing 2 2 1 0 0 0 5 97800
16 V. Timoshenko 2 2 0 2 0 2 8 39200
17 D. Mioduszewski 2 1 0 0 1 1 5 17150
18 E. Banahan 2 1 0 0 0 0 3 153200
19 SK Jaroszówka 2 0 3 0 0 0 5 31850
20 Le Thenney S.A. 2 0 2 1 1 2 8 28400
21 L. i H. Boscher 2 0 1 0 1 1 5 53600
22 King Farm 2 0 1 0 0 1 4 17400
23 J. Foley 2 0 1 0 0 0 3 15800
24 W. Heinz 2 0 0 1 0 2 5 18500
25 E. Farrelly 2 0 0 1 0 0 3 13700
26 Mrs A. S. O’Brien 2 0 0 1 0 0 3 54000
27 C. Maye 2 0 0 0 1 0 3 17650
28 A. Isope, Suc. P. Vischer 2 0 0 0 0 3 5 18000
29 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 2 0 0 0 0 0 2 75000
30 POE Millennium Stud 2 0 0 0 0 0 2 30000
31 SK Moszna 1 3 5 8 8 29 54 35960
32 Corduff Bloodstock Ltd. 1 3 0 3 0 0 7 16100
33 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 1 3 0 2 0 0 6 15800
34 J. Repard i S. Dibb 1 3 0 0 0 0 4 15400
35 Haras de la Bareliere 1 2 1 2 1 2 9 15750
36 E. Krakowiak i A. Marczak 1 2 1 1 0 0 5 46260
37 E.A.R.L. Haras du Taillis 1 2 1 0 0 0 4 14000
38 S. Vidal 1 2 0 1 0 1 5 13300
39 E. Gilert 1 2 0 0 1 1 5 12950
40 Dayton Investments Ltd 1 2 0 0 0 1 4 12600
41 M. Campbell Andenaes 1 2 0 0 0 0 3 51000
42 Laundry Cottage Stud Farm 1 1 2 1 0 0 5 12300
43 K. Dobosz 1 1 1 4 1 3 11 14350
44 E. Porębna 1 1 1 3 2 2 10 13510
45 R. Gorczyca 1 1 1 2 2 3 10 13500
46 L. Ciampoli 1 1 1 1 1 3 8 11450
47 Minch Bloobstock and Castletown Stud 1 1 1 1 1 0 5 19990
48 Old Carhue & Graeng Bloodstock 1 1 1 1 0 2 6 10900
49 H. Kopel 1 1 1 0 1 1 5 10820
50 Hardys Of Kilkeel Ltd 1 1 1 0 1 1 5 12850
51 D. Murphy 1 1 1 0 0 2 5 11630
52 Ecurie des Anges EARL 1 1 1 0 0 1 4 10300
53 Tally-Ho Stud 1 1 1 0 0 1 4 11400
54 S. Jeffroy, AGB Agency 1 1 1 0 0 1 4 15360
55 Mountarmstrong Stud 1 1 0 0 1 1 4 9750
56 Mr & Mrs G. Middlebrook 1 1 0 0 0 1 3 14840
57 T. & H. Russell 1 1 0 0 0 1 3 42000
58 D. Mitrovic 1 1 0 0 0 1 3 8540
59 Aunty Ifl 1 1 0 0 0 0 2 17400
60 Azienda Agricola Gennaro Stimola 1 1 0 0 0 0 2 12600
61 Kellsgrange Stud 1 0 2 2 0 0 5 17760
62 Desert Star Phoenix Jvc 1 0 2 0 0 5 8 10920
63 Haras du Logis Saint Germain 1 0 1 2 0 0 4 17950
64 M. Davison 1 0 1 1 1 0 4 9630
65 I. Shenkin 1 0 1 1 0 1 4 9860
66 J. Waldron & J. Barton 1 0 1 0 1 1 4 8750
67 S. Weresiński 1 0 1 0 1 1 4 10750
68 R. J. & S. A. Carter 1 0 1 0 1 0 3 8550
69 M. Saniewski 1 0 1 0 0 1 3 8400
70 T. Ashley 1 0 1 0 0 0 2 10800
71 P. Szmigiel 1 0 0 2 0 5 8 8400
72 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 1 0 0 1 2 1 5 8800
73 Gestüt Brümmerhof 1 0 0 1 1 5 8 9400
74 J. Klimczak 1 0 0 1 0 1 3 9900
75 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 1 0 0 1 0 0 2 20100
76 S. Mladenovic 1 0 0 0 1 2 4 7530
77 L. McAteer 1 0 0 0 1 2 4 7350
78 E. Kubíček 1 0 0 0 1 0 2 9800
79 B. Schöne 1 0 0 0 0 2 3 7000
80 Northern Bloodstock Agency Ltd 1 0 0 0 0 2 3 7000
81 A. i R. Zielińscy 1 0 0 0 0 1 2 9000
82 Highclere Stud 1 0 0 0 0 0 1 9000
83 R. Colasanti 1 0 0 0 0 0 1 9000
84 Haras des Marais 1 0 0 0 0 0 1 10000
85 A. Dziuba 0 3 1 1 0 1 6 12900
86 A. Sexton 0 2 2 1 0 1 6 8500
87 S.A. I.G.E.P. 0 2 2 0 1 1 6 8150
88 Expert Host Janusz Romanowski 0 2 1 0 2 4 9 7000
89 M. Kaszubowski 0 2 1 0 1 3 7 7170
90 O., Y., S. Varin 0 2 1 0 1 1 5 7750
91 O. Tricot 0 2 1 0 0 0 3 8200
92 G. Smith 0 2 0 1 0 2 5 9500
93 R. Piwko 0 2 0 1 0 2 5 22900
94 A. Omen 0 2 0 1 0 1 4 6300
95 J. Wallace 0 2 0 0 0 0 2 7200
96 S. Guła 0 2 0 0 0 0 2 7200
97 Millennium Stud 0 1 3 3 3 3 13 13800
98 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 0 1 2 1 0 0 4 6700
99 M. Pokrywka 0 1 2 0 1 0 4 6280
100 Ch. Jouandou 0 1 2 0 0 1 4 5670
101 P. Despouy 0 1 2 0 0 0 3 5200
102 SK Kozienice 0 1 1 1 0 1 4 4900
103 Teliver Farm Kft 0 1 1 0 3 3 8 5580
104 G. Brady 0 1 1 0 1 0 3 4500
105 H. Rousseau 0 1 1 0 0 2 4 19800
106 Allevamento Gialloblu srl 0 1 1 0 0 2 4 5000
107 M. Cullinane 0 1 1 0 0 2 4 3800
108 EARL Ecurie Feuillet 0 1 1 0 0 1 3 4920
109 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 0 1 1 0 0 0 2 5400
110 P. McEnery 0 1 0 2 0 1 4 13500
111 R. Berns 0 1 0 1 1 1 4 4750
112 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 0 1 0 1 0 0 2 4500
113 Elia Stud Farm 0 1 0 0 1 1 3 3410
114 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 1 0 0 1 0 2 4650
115 N. Hartery 0 1 0 0 0 3 4 3600
116 Grange Stud 0 1 0 0 0 2 3 9200
117 W. Krzemiński 0 1 0 0 0 1 2 14000
118 Z. Englic 0 1 0 0 0 0 1 3200
119 F. & N. O’Reilly 0 1 0 0 0 0 1 3600
120 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0 1 0 0 0 0 1 7200
121 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 1 0 0 0 0 1 32000
122 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0 1 0 0 0 0 1 2440
123 Epona Bloodstock Ltd 0 1 0 0 0 0 1 2400
124 K. Szymański 0 1 0 0 0 0 1 7200
125 Shadwell Estate Company Ltd 0 0 3 0 1 1 5 5450
126 R. Reveillere i V. Teillard 0 0 2 0 0 0 2 3600
127 J. Traka 0 0 1 2 3 5 11 6000
128 G. & A. Corry 0 0 1 2 0 2 5 7600
129 Dr G. W. Guy 0 0 1 2 0 2 5 16700
130 E. Grogan 0 0 1 1 0 2 4 2000
131 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 0 1 1 0 2 4 2000
132 E. de Kerpezdron 0 0 1 1 0 1 3 3430
133 A. Wyrzyk 0 0 1 1 0 0 2 2700
134 W. J. Engel 0 0 1 0 5 5 11 4530
135 G. Ussia-Figueroa 0 0 1 0 3 1 5 12050
136 Ch. Schriever 0 0 1 0 1 2 4 1550
137 J. Szmyt 0 0 1 0 0 3 4 1500
138 Z. Keclik 0 0 1 0 0 0 1 2100
139 J. Pšurný 0 0 1 0 0 0 1 2100
140 H. Devin 0 0 1 0 0 0 1 2700
141 J. Beres 0 0 1 0 0 0 1 1800
142 I. Tlustá 0 0 1 0 0 0 1 1830
143 F. Vocásek 0 0 1 0 0 0 1 2700
144 SK Napajedla 0 0 1 0 0 0 1 20000
145 A. Jasińska 0 0 1 0 0 0 1 1400
146 G. Kogut 0 0 0 2 2 1 5 2780
147 T. Sieradzki 0 0 0 2 1 4 7 3140
148 J. Emmerich 0 0 0 2 0 1 3 2440
149 Arrowfield Stud 0 0 0 2 0 0 2 1400
150 Rabbah Bloodstock Ltd 0 0 0 2 0 0 2 7500
151 T. Rejman 0 0 0 1 3 3 7 3240
152 Damis BT 0 0 0 1 1 1 3 2300
153 Mrs O. Harnett 0 0 0 1 1 1 3 3150
154 M. i S. Wiśniewscy 0 0 0 1 1 0 2 2250
155 Lordship Stud 0 0 0 1 0 1 2 900
156 Gestüt Etzean 0 0 0 1 0 1 2 1800
157 Irish National Stud 0 0 0 1 0 0 1 900
158 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 0 0 0 1 0 0 1 1800
159 M. Lichocińska 0 0 0 1 0 0 1 700
160 S. Chrząstowski 0 0 0 1 0 0 1 600
161 J. Besnier 0 0 0 1 0 0 1 1800
162 V. Bukhtoyarov 0 0 0 0 2 2 4 700
163 E. i K. Laskowscy 0 0 0 0 2 2 4 700
164 K. Rybár 0 0 0 0 2 1 3 1800
165 K. Litwiniak 0 0 0 0 1 4 5 300
166 G. Łątka 0 0 0 0 1 4 5 350
167 Oceana Racing 0 0 0 0 1 3 4 450
168 S. Langlois 0 0 0 0 1 2 3 1050
169 J. i K. Dobosz 0 0 0 0 1 2 3 300
170 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 0 0 0 0 1 1 2 350
171 Gestüt Görlsdorf 0 0 0 0 1 1 2 1050
172 Sofim srl 0 0 0 0 1 1 2 900
173 J. Michalcová 0 0 0 0 1 0 1 700
174 D. Wrzosek 0 0 0 0 1 0 1 900
175 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 0 0 0 0 1 0 1 1050
176 M. Channon Blodstock Ltd 0 0 0 0 1 0 1 450
177 Roundhill Stud 0 0 0 0 1 0 1 300
178 A. Żyłkowska 0 0 0 0 0 6 6 0
179 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 0 0 4 4 0
180 F. Wołoszyn 0 0 0 0 0 4 4 0
181 R. Colpaert 0 0 0 0 0 4 4 0
182 Z. Duplicki 0 0 0 0 0 4 4 0
183 M. Piskla 0 0 0 0 0 4 4 0
184 S.C.E.A. Haras de Manneville 0 0 0 0 0 3 3 0
185 Forenaghts Stud Farm Ltd 0 0 0 0 0 3 3 0
186 Ashbrittle Stud 0 0 0 0 0 2 2 0
187 Stall Amor 0 0 0 0 0 2 2 0
188 Y. Vasilev 0 0 0 0 0 2 2 0
189 W. Szydełko 0 0 0 0 0 2 2 0
190 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0 0 0 0 0 2 2 0
191 R. Połeć 0 0 0 0 0 2 2 0
192 S. Wiśniewski 0 0 0 0 0 2 2 0
193 Gestüt Ohlerweiherhof 0 0 0 0 0 2 2 0
194 T. Mielnik 0 0 0 0 0 2 2 0
195 Stengaarden I/S 0 0 0 0 0 2 2 0
196 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0 0 0 0 0 2 2 0
197 Cybernetyki Investment S.A. 0 0 0 0 0 2 2 0
198 EARL Haras du Camp Bernard 0 0 0 0 0 1 1 4000
199 inż. V. Kozel 0 0 0 0 0 1 1 0
200 J.-M. Queron i C. Vallee 0 0 0 0 0 1 1 0
201 Agrolipt s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
202 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 0 0 0 1 1 0
203 Mr & Mrs R. Coffey 0 0 0 0 0 1 1 0
204 Antinori Allegra 0 0 0 0 0 1 1 0
205 W. Pawlak 0 0 0 0 0 1 1 0
206 The Jay`s Renny Syndicate 0 0 0 0 0 1 1 0
207 A. Woźniak 0 0 0 0 0 1 1 0
208 LTB „Rosiya” 0 0 0 0 0 1 1 0
209 D. Pittack 0 0 0 0 0 1 1 0
210 Gerrardstown House Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
211 Z. Miazga 0 0 0 0 0 1 1 0
212 P. Drutowski 0 0 0 0 0 1 1 0
163 163 163 162 161 466 1278 3215750

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 31-07-2017

Lp. Nazwisko / Firma Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 18 12 15 13 19 45 122 268580
2 SK Iwno 9 8 15 12 8 30 82 136040
3 SK Krasne 6 9 13 12 17 41 98 116550
4 S. Plavac 6 4 1 3 0 7 21 68700
5 A. Zieliński 5 6 4 5 6 12 38 91700
6 SK Widzów – A. Tyszko 5 5 2 4 5 11 32 88520
7 Gestüt Fährhof 5 0 0 0 0 0 5 102600
8 K. Mirpuri 3 4 6 1 2 7 23 61000
9 K. Szumiński 3 3 1 1 1 5 14 37720
10 Hyde Park Stud 3 1 0 1 0 0 5 133000
11 GR N. Kosiński 3 0 1 2 2 4 12 24600
12 M. Bober 3 0 0 0 0 0 3 26000
13 B. M. Tomaszewski 2 4 5 6 5 11 33 39520
14 GR J. Zalewska 2 2 4 2 1 5 16 39550
15 Wrbna Racing 2 2 1 0 0 0 5 97800
16 V. Timoshenko 2 2 0 1 0 2 7 38300
17 D. Mioduszewski 2 1 0 0 1 1 5 17150
18 E. Banahan 2 1 0 0 0 0 3 153200
19 SK Jaroszówka 2 0 3 0 0 0 5 31850
20 Le Thenney S.A. 2 0 2 1 1 2 8 28400
21 L. i H. Boscher 2 0 1 0 1 1 5 53600
22 J. Foley 2 0 1 0 0 0 3 15800
23 King Farm 2 0 1 0 0 0 3 17400
24 E. Farrelly 2 0 0 1 0 0 3 13700
25 Mrs A. S. O’Brien 2 0 0 1 0 0 3 54000
26 C. Maye 2 0 0 0 1 0 3 17650
27 A. Isope, Suc. P. Vischer 2 0 0 0 0 3 5 18000
28 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 2 0 0 0 0 0 2 75000
29 POE Millennium Stud 2 0 0 0 0 0 2 30000
30 SK Moszna 1 3 5 8 7 27 51 34910
31 J. Repard i S. Dibb 1 3 0 0 0 0 4 15400
32 E. Krakowiak i A. Marczak 1 2 1 1 0 0 5 46260
33 Haras de la Bareliere 1 2 0 2 1 2 8 14350
34 E. Gilert 1 2 0 0 1 1 5 12950
35 S. Vidal 1 2 0 0 0 1 4 12600
36 M. Campbell Andenaes 1 2 0 0 0 0 3 51000
37 K. Dobosz 1 1 1 4 1 3 11 14350
38 E. Porębna 1 1 1 3 2 2 10 13510
39 L. Ciampoli 1 1 1 1 1 2 7 11450
40 Hardys Of Kilkeel Ltd 1 1 1 0 1 1 5 12850
41 H. Kopel 1 1 1 0 1 0 4 10820
42 Tally-Ho Stud 1 1 1 0 0 1 4 11400
43 S. Jeffroy, AGB Agency 1 1 1 0 0 1 4 15360
44 Ecurie des Anges EARL 1 1 1 0 0 1 4 10300
45 E.A.R.L. Haras du Taillis 1 1 1 0 0 0 3 11200
46 R. Gorczyca 1 1 0 2 1 3 8 11750
47 Minch Bloobstock and Castletown Stud 1 1 0 1 1 0 4 15790
48 Mountarmstrong Stud 1 1 0 0 0 1 3 9400
49 T. & H. Russell 1 1 0 0 0 1 3 42000
50 D. Mitrovic 1 1 0 0 0 1 3 8540
51 Mr & Mrs G. Middlebrook 1 1 0 0 0 1 3 14840
52 Dayton Investments Ltd 1 1 0 0 0 1 3 9800
53 Azienda Agricola Gennaro Stimola 1 1 0 0 0 0 2 12600
54 Aunty Ifl 1 1 0 0 0 0 2 17400
55 Laundry Cottage Stud Farm 1 0 2 1 0 0 4 9900
56 Desert Star Phoenix Jvc 1 0 2 0 0 4 7 10920
57 Haras du Logis Saint Germain 1 0 1 2 0 0 4 17950
58 M. Davison 1 0 1 1 1 0 4 9630
59 I. Shenkin 1 0 1 1 0 1 4 9860
60 S. Weresiński 1 0 1 0 1 1 4 10750
61 J. Waldron & J. Barton 1 0 1 0 1 1 4 8750
62 R. J. & S. A. Carter 1 0 1 0 1 0 3 8550
63 D. Murphy 1 0 1 0 0 2 4 8830
64 M. Saniewski 1 0 1 0 0 1 3 8400
65 T. Ashley 1 0 1 0 0 0 2 10800
66 P. Szmigiel 1 0 0 2 0 5 8 8400
67 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 1 0 0 1 2 1 5 8800
68 Gestüt Brümmerhof 1 0 0 1 1 5 8 9400
69 W. Heinz 1 0 0 1 0 2 4 11500
70 J. Klimczak 1 0 0 1 0 1 3 9900
71 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 1 0 0 1 0 0 2 20100
72 L. McAteer 1 0 0 0 1 2 4 7350
73 S. Mladenovic 1 0 0 0 1 1 3 7530
74 E. Kubíček 1 0 0 0 1 0 2 9800
75 Northern Bloodstock Agency Ltd 1 0 0 0 0 2 3 7000
76 B. Schöne 1 0 0 0 0 2 3 7000
77 Haras des Marais 1 0 0 0 0 0 1 10000
78 R. Colasanti 1 0 0 0 0 0 1 9000
79 A. Dziuba 0 3 1 1 0 1 6 12900
80 Corduff Bloodstock Ltd. 0 3 0 3 0 0 6 10100
81 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 0 3 0 2 0 0 5 9800
82 M. Kaszubowski 0 2 1 0 1 3 7 7170
83 S.A. I.G.E.P. 0 2 1 0 1 1 5 6950
84 O., Y., S. Varin 0 2 1 0 1 0 4 7750
85 O. Tricot 0 2 1 0 0 0 3 8200
86 G. Smith 0 2 0 1 0 2 5 9500
87 R. Piwko 0 2 0 1 0 2 5 22900
88 A. Omen 0 2 0 1 0 1 4 6300
89 S. Guła 0 2 0 0 0 0 2 7200
90 Millennium Stud 0 1 3 3 3 3 13 13800
91 A. Sexton 0 1 2 1 0 1 5 6100
92 M. Pokrywka 0 1 2 0 1 0 4 6280
93 Ch. Jouandou 0 1 2 0 0 1 4 5670
94 Old Carhue & Graeng Bloodstock 0 1 1 1 0 2 5 4900
95 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 0 1 1 1 0 0 3 5300
96 Teliver Farm Kft 0 1 1 0 3 3 8 5580
97 Expert Host Janusz Romanowski 0 1 1 0 2 3 7 4600
98 H. Rousseau 0 1 1 0 0 2 4 19800
99 M. Cullinane 0 1 1 0 0 2 4 3800
100 Allevamento Gialloblu srl 0 1 1 0 0 2 4 5000
101 EARL Ecurie Feuillet 0 1 1 0 0 1 3 4920
102 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 0 1 1 0 0 0 2 5400
103 G. Brady 0 1 1 0 0 0 2 4200
104 P. McEnery 0 1 0 2 0 1 4 13500
105 R. Berns 0 1 0 1 1 1 4 4750
106 SK Kozienice 0 1 0 1 0 1 3 3700
107 Elia Stud Farm 0 1 0 0 1 1 3 3410
108 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 1 0 0 1 0 2 4650
109 N. Hartery 0 1 0 0 0 3 4 3600
110 Grange Stud 0 1 0 0 0 2 3 9200
111 W. Krzemiński 0 1 0 0 0 1 2 14000
112 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0 1 0 0 0 0 1 2440
113 K. Szymański 0 1 0 0 0 0 1 7200
114 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 1 0 0 0 0 1 32000
115 J. Wallace 0 1 0 0 0 0 1 3600
116 Z. Englic 0 1 0 0 0 0 1 3200
117 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 0 1 0 0 0 0 1 3600
118 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0 1 0 0 0 0 1 7200
119 Shadwell Estate Company Ltd 0 0 3 0 1 0 4 5450
120 Kellsgrange Stud 0 0 2 2 0 0 4 11760
121 R. Reveillere i V. Teillard 0 0 2 0 0 0 2 3600
122 P. Despouy 0 0 2 0 0 0 2 2800
123 G. & A. Corry 0 0 1 2 0 2 5 7600
124 E. Grogan 0 0 1 1 0 2 4 2000
125 Dr G. W. Guy 0 0 1 1 0 2 4 14600
126 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 0 1 1 0 2 4 2000
127 E. de Kerpezdron 0 0 1 1 0 1 3 3430
128 G. Ussia-Figueroa 0 0 1 0 3 1 5 12050
129 Ch. Schriever 0 0 1 0 1 2 4 1550
130 J. Szmyt 0 0 1 0 0 3 4 1500
131 I. Tlustá 0 0 1 0 0 0 1 1830
132 SK Napajedla 0 0 1 0 0 0 1 20000
133 F. Vocásek 0 0 1 0 0 0 1 2700
134 A. Jasińska 0 0 1 0 0 0 1 1400
135 H. Devin 0 0 1 0 0 0 1 2700
136 J. Pšurný 0 0 1 0 0 0 1 2100
137 Z. Keclik 0 0 1 0 0 0 1 2100
138 J. Traka 0 0 0 2 3 4 9 4800
139 G. Kogut 0 0 0 2 2 1 5 2780
140 T. Sieradzki 0 0 0 2 1 4 7 3140
141 J. Emmerich 0 0 0 2 0 1 3 2440
142 Rabbah Bloodstock Ltd 0 0 0 2 0 0 2 7500
143 Arrowfield Stud 0 0 0 2 0 0 2 1400
144 T. Rejman 0 0 0 1 3 3 7 3240
145 Damis BT 0 0 0 1 1 1 3 2300
146 Mrs O. Harnett 0 0 0 1 1 1 3 3150
147 M. i S. Wiśniewscy 0 0 0 1 1 0 2 2250
148 Gestüt Etzean 0 0 0 1 0 1 2 1800
149 Lordship Stud 0 0 0 1 0 1 2 900
150 J. Besnier 0 0 0 1 0 0 1 1800
151 M. Lichocińska 0 0 0 1 0 0 1 700
152 A. Wyrzyk 0 0 0 1 0 0 1 900
153 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 0 0 0 1 0 0 1 1800
154 S. Chrząstowski 0 0 0 1 0 0 1 600
155 Irish National Stud 0 0 0 1 0 0 1 900
156 W. J. Engel 0 0 0 0 5 5 10 3330
157 V. Bukhtoyarov 0 0 0 0 2 2 4 700
158 E. i K. Laskowscy 0 0 0 0 2 2 4 700
159 K. Rybár 0 0 0 0 2 1 3 1800
160 G. Łątka 0 0 0 0 1 3 4 350
161 J. i K. Dobosz 0 0 0 0 1 2 3 300
162 S. Langlois 0 0 0 0 1 2 3 1050
163 Oceana Racing 0 0 0 0 1 2 3 450
164 Sofim srl 0 0 0 0 1 1 2 900
165 Gestüt Görlsdorf 0 0 0 0 1 1 2 1050
166 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 0 0 0 0 1 1 2 350
167 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 0 0 0 0 1 0 1 1050
168 J. Michalcová 0 0 0 0 1 0 1 700
169 D. Wrzosek 0 0 0 0 1 0 1 900
170 A. Żyłkowska 0 0 0 0 0 6 6 0
171 Z. Duplicki 0 0 0 0 0 4 4 0
172 R. Colpaert 0 0 0 0 0 4 4 0
173 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 0 0 4 4 0
174 K. Litwiniak 0 0 0 0 0 4 4 0
175 M. Piskla 0 0 0 0 0 4 4 0
176 F. Wołoszyn 0 0 0 0 0 4 4 0
177 S.C.E.A. Haras de Manneville 0 0 0 0 0 3 3 0
178 Forenaghts Stud Farm Ltd 0 0 0 0 0 3 3 0
179 T. Mielnik 0 0 0 0 0 2 2 0
180 R. Połeć 0 0 0 0 0 2 2 0
181 Stengaarden I/S 0 0 0 0 0 2 2 0
182 Y. Vasilev 0 0 0 0 0 2 2 0
183 W. Szydełko 0 0 0 0 0 2 2 0
184 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0 0 0 0 0 2 2 0
185 Ashbrittle Stud 0 0 0 0 0 2 2 0
186 Gestüt Ohlerweiherhof 0 0 0 0 0 2 2 0
187 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0 0 0 0 0 2 2 0
188 Cybernetyki Investment S.A. 0 0 0 0 0 2 2 0
189 Stall Amor 0 0 0 0 0 2 2 0
190 EARL Haras du Camp Bernard 0 0 0 0 0 1 1 4000
191 LTB „Rosiya” 0 0 0 0 0 1 1 0
192 S. Wiśniewski 0 0 0 0 0 1 1 0
193 W. Pawlak 0 0 0 0 0 1 1 0
194 Gerrardstown House Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
195 J.-M. Queron i C. Vallee 0 0 0 0 0 1 1 0
196 Antinori Allegra 0 0 0 0 0 1 1 0
197 P. Drutowski 0 0 0 0 0 1 1 0
198 A. Woźniak 0 0 0 0 0 1 1 0
199 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 0 0 0 1 1 0
200 Agrolipt s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
201 A. i R. Zielińscy 0 0 0 0 0 1 1 0
202 inż. V. Kozel 0 0 0 0 0 1 1 0
203 The Jay`s Renny Syndicate 0 0 0 0 0 1 1 0
204 Z. Miazga 0 0 0 0 0 1 1 0
152 152 152 151 150 435 1192 3058250

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 24-07-2017

Lp. Nazwisko / Firma Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 18 11 14 13 18 41 115 261480
2 SK Iwno 6 8 15 12 8 27 76 107040
3 SK Krasne 6 7 10 11 15 37 86 99100
4 S. Plavac 6 4 1 3 0 6 20 68700
5 A. Zieliński 5 5 4 4 6 11 35 88200
6 SK Widzów – A. Tyszko 5 4 2 4 5 10 30 81320
7 Gestüt Fährhof 4 0 0 0 0 0 4 33600
8 GR N. Kosiński 3 0 1 2 2 3 11 24600
9 B. M. Tomaszewski 2 4 5 5 4 10 30 38320
10 K. Mirpuri 2 4 5 0 2 7 20 47800
11 K. Szumiński 2 3 1 1 0 5 12 30420
12 GR J. Zalewska 2 2 3 2 1 3 13 33550
13 Wrbna Racing 2 2 1 0 0 0 5 97800
14 V. Timoshenko 2 2 0 1 0 2 7 38300
15 Hyde Park Stud 2 1 0 1 0 0 4 100000
16 D. Mioduszewski 2 1 0 0 1 1 5 17150
17 E. Banahan 2 1 0 0 0 0 3 153200
18 Le Thenney S.A. 2 0 2 1 0 1 6 26900
19 SK Jaroszówka 2 0 2 0 0 0 4 18050
20 L. i H. Boscher 2 0 1 0 1 0 4 53600
21 King Farm 2 0 1 0 0 0 3 17400
22 E. Farrelly 2 0 0 1 0 0 3 13700
23 C. Maye 2 0 0 0 1 0 3 17650
24 A. Isope, Suc. P. Vischer 2 0 0 0 0 2 4 18000
25 J. Foley 2 0 0 0 0 0 2 14000
26 M. Bober 2 0 0 0 0 0 2 18000
27 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 2 0 0 0 0 0 2 75000
28 SK Moszna 1 3 5 7 7 26 49 34310
29 J. Repard i S. Dibb 1 3 0 0 0 0 4 15400
30 Haras de la Bareliere 1 2 0 2 1 2 8 14350
31 E. Gilert 1 2 0 0 1 0 4 12950
32 S. Vidal 1 2 0 0 0 1 4 12600
33 M. Campbell Andenaes 1 2 0 0 0 0 3 51000
34 E. Porębna 1 1 1 3 2 2 10 13510
35 K. Dobosz 1 1 1 3 1 3 10 13650
36 L. Ciampoli 1 1 1 1 1 2 7 11450
37 E. Krakowiak i A. Marczak 1 1 1 1 0 0 4 18660
38 Hardys Of Kilkeel Ltd 1 1 1 0 1 1 5 12850
39 H. Kopel 1 1 1 0 1 0 4 10820
40 Tally-Ho Stud 1 1 1 0 0 1 4 11400
41 Ecurie des Anges EARL 1 1 1 0 0 1 4 10300
42 E.A.R.L. Haras du Taillis 1 1 1 0 0 0 3 11200
43 R. Gorczyca 1 1 0 2 1 3 8 11750
44 Minch Bloobstock and Castletown Stud 1 1 0 1 1 0 4 15790
45 Dayton Investments Ltd 1 1 0 0 0 1 3 9800
46 Mr & Mrs G. Middlebrook 1 1 0 0 0 1 3 14840
47 D. Mitrovic 1 1 0 0 0 1 3 8540
48 Mountarmstrong Stud 1 1 0 0 0 1 3 9400
49 Laundry Cottage Stud Farm 1 0 2 1 0 0 4 9900
50 Desert Star Phoenix Jvc 1 0 2 0 0 4 7 10920
51 M. Davison 1 0 1 1 1 0 4 9630
52 I. Shenkin 1 0 1 1 0 1 4 9860
53 Haras du Logis Saint Germain 1 0 1 1 0 0 3 11050
54 D. Murphy 1 0 1 0 0 2 4 8830
55 M. Saniewski 1 0 1 0 0 1 3 8400
56 J. Waldron & J. Barton 1 0 1 0 0 1 3 8400
57 P. Szmigiel 1 0 0 2 0 3 6 8400
58 Gestüt Brümmerhof 1 0 0 1 1 4 7 9400
59 W. Heinz 1 0 0 1 0 2 4 11500
60 J. Klimczak 1 0 0 1 0 1 3 9900
61 Mrs A. S. O’Brien 1 0 0 1 0 0 2 24000
62 S. Mladenovic 1 0 0 0 1 1 3 7530
63 S. Weresiński 1 0 0 0 1 1 3 9350
64 R. J. & S. A. Carter 1 0 0 0 1 0 2 7350
65 E. Kubíček 1 0 0 0 1 0 2 9800
66 L. McAteer 1 0 0 0 0 2 3 7000
67 B. Schöne 1 0 0 0 0 2 3 7000
68 Northern Bloodstock Agency Ltd 1 0 0 0 0 1 2 7000
69 T. & H. Russell 1 0 0 0 0 1 2 30000
70 Haras des Marais 1 0 0 0 0 0 1 10000
71 R. Colasanti 1 0 0 0 0 0 1 9000
72 Aunty Ifl 1 0 0 0 0 0 1 9000
73 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 1 0 0 0 0 0 1 18000
74 POE Millennium Stud 1 0 0 0 0 0 1 9000
75 A. Dziuba 0 3 1 1 0 1 6 12900
76 Corduff Bloodstock Ltd. 0 3 0 3 0 0 6 10100
77 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 0 3 0 2 0 0 5 9800
78 S.A. I.G.E.P. 0 2 1 0 1 1 5 6950
79 O., Y., S. Varin 0 2 1 0 1 0 4 7750
80 O. Tricot 0 2 1 0 0 0 3 8200
81 R. Piwko 0 2 0 1 0 2 5 22900
82 A. Omen 0 2 0 1 0 1 4 6300
83 S. Guła 0 2 0 0 0 0 2 7200
84 A. Sexton 0 1 2 1 0 1 5 6100
85 M. Pokrywka 0 1 2 0 1 0 4 6280
86 Old Carhue & Graeng Bloodstock 0 1 1 1 0 1 4 4900
87 Teliver Farm Kft 0 1 1 0 3 3 8 5580
88 Expert Host Janusz Romanowski 0 1 1 0 1 3 6 4150
89 M. Kaszubowski 0 1 1 0 1 3 6 5170
90 M. Cullinane 0 1 1 0 0 2 4 3800
91 Ch. Jouandou 0 1 1 0 0 1 3 4270
92 Allevamento Gialloblu srl 0 1 1 0 0 1 3 5000
93 EARL Ecurie Feuillet 0 1 1 0 0 1 3 4920
94 S. Jeffroy, AGB Agency 0 1 1 0 0 1 3 6360
95 G. Brady 0 1 1 0 0 0 2 4200
96 R. Berns 0 1 0 1 1 1 4 4750
97 G. Smith 0 1 0 1 0 2 4 5900
98 P. McEnery 0 1 0 1 0 1 3 10500
99 SK Kozienice 0 1 0 1 0 0 2 3700
100 Elia Stud Farm 0 1 0 0 1 0 2 3410
101 N. Hartery 0 1 0 0 0 2 3 3600
102 Grange Stud 0 1 0 0 0 2 3 9200
103 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 0 1 0 0 0 0 1 3600
104 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 1 0 0 0 0 1 32000
105 W. Krzemiński 0 1 0 0 0 0 1 14000
106 K. Szymański 0 1 0 0 0 0 1 7200
107 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 1 0 0 0 0 1 3600
108 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0 1 0 0 0 0 1 2440
109 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0 1 0 0 0 0 1 7200
110 J. Wallace 0 1 0 0 0 0 1 3600
111 Z. Englic 0 1 0 0 0 0 1 3200
112 Azienda Agricola Gennaro Stimola 0 1 0 0 0 0 1 3600
113 Millennium Stud 0 0 3 1 3 3 10 8600
114 Shadwell Estate Company Ltd 0 0 3 0 1 0 4 5450
115 Kellsgrange Stud 0 0 2 2 0 0 4 11760
116 P. Despouy 0 0 2 0 0 0 2 2800
117 G. & A. Corry 0 0 1 2 0 1 4 7600
118 E. Grogan 0 0 1 1 0 2 4 2000
119 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 0 1 1 0 2 4 2000
120 Dr G. W. Guy 0 0 1 1 0 2 4 14600
121 E. de Kerpezdron 0 0 1 1 0 1 3 3430
122 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 0 0 1 1 0 0 2 2500
123 G. Ussia-Figueroa 0 0 1 0 2 1 4 8600
124 H. Rousseau 0 0 1 0 0 2 3 6600
125 H. Devin 0 0 1 0 0 0 1 2700
126 SK Napajedla 0 0 1 0 0 0 1 20000
127 I. Tlustá 0 0 1 0 0 0 1 1830
128 T. Ashley 0 0 1 0 0 0 1 1800
129 R. Reveillere i V. Teillard 0 0 1 0 0 0 1 1800
130 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 0 0 1 0 0 0 1 1800
131 J. Pšurný 0 0 1 0 0 0 1 2100
132 Z. Keclik 0 0 1 0 0 0 1 2100
133 A. Jasińska 0 0 1 0 0 0 1 1400
134 F. Vocásek 0 0 1 0 0 0 1 2700
135 J. Traka 0 0 0 2 3 4 9 4800
136 G. Kogut 0 0 0 2 2 1 5 2780
137 T. Sieradzki 0 0 0 2 1 3 6 3140
138 J. Emmerich 0 0 0 2 0 1 3 2440
139 Arrowfield Stud 0 0 0 2 0 0 2 1400
140 Rabbah Bloodstock Ltd 0 0 0 2 0 0 2 7500
141 T. Rejman 0 0 0 1 3 3 7 3240
142 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 0 0 0 1 2 1 4 1800
143 Damis BT 0 0 0 1 1 1 3 2300
144 Mrs O. Harnett 0 0 0 1 1 0 2 3150
145 Gestüt Etzean 0 0 0 1 0 1 2 1800
146 M. i S. Wiśniewscy 0 0 0 1 0 0 1 1800
147 A. Wyrzyk 0 0 0 1 0 0 1 900
148 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 0 0 0 1 0 0 1 1800
149 S. Chrząstowski 0 0 0 1 0 0 1 600
150 M. Lichocińska 0 0 0 1 0 0 1 700
151 J. Besnier 0 0 0 1 0 0 1 1800
152 W. J. Engel 0 0 0 0 5 3 8 3330
153 V. Bukhtoyarov 0 0 0 0 2 2 4 700
154 K. Rybár 0 0 0 0 2 1 3 1800
155 E. i K. Laskowscy 0 0 0 0 2 1 3 700
156 G. Łątka 0 0 0 0 1 3 4 350
157 J. i K. Dobosz 0 0 0 0 1 2 3 300
158 Ch. Schriever 0 0 0 0 1 2 3 350
159 Oceana Racing 0 0 0 0 1 2 3 450
160 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 0 0 0 0 1 1 2 350
161 Sofim srl 0 0 0 0 1 1 2 900
162 Gestüt Görlsdorf 0 0 0 0 1 1 2 1050
163 S. Langlois 0 0 0 0 1 1 2 1050
164 J. Michalcová 0 0 0 0 1 0 1 700
165 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 0 0 0 0 1 0 1 1050
166 A. Żyłkowska 0 0 0 0 0 5 5 0
167 R. Colpaert 0 0 0 0 0 4 4 0
168 K. Litwiniak 0 0 0 0 0 4 4 0
169 Z. Duplicki 0 0 0 0 0 4 4 0
170 M. Piskla 0 0 0 0 0 4 4 0
171 S.C.E.A. Haras de Manneville 0 0 0 0 0 3 3 0
172 J. Szmyt 0 0 0 0 0 3 3 0
173 Forenaghts Stud Farm Ltd 0 0 0 0 0 3 3 0
174 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 0 0 3 3 0
175 Gestüt Ohlerweiherhof 0 0 0 0 0 2 2 0
176 Stall Amor 0 0 0 0 0 2 2 0
177 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0 0 0 0 0 2 2 0
178 T. Mielnik 0 0 0 0 0 2 2 0
179 F. Wołoszyn 0 0 0 0 0 2 2 0
180 W. Szydełko 0 0 0 0 0 2 2 0
181 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0 0 0 0 0 2 2 0
182 Y. Vasilev 0 0 0 0 0 2 2 0
183 Stengaarden I/S 0 0 0 0 0 2 2 0
184 R. Połeć 0 0 0 0 0 2 2 0
185 Ashbrittle Stud 0 0 0 0 0 2 2 0
186 EARL Haras du Camp Bernard 0 0 0 0 0 1 1 4000
187 Gerrardstown House Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
188 Lordship Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
189 The Jay`s Renny Syndicate 0 0 0 0 0 1 1 0
190 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 0 0 0 1 1 0
191 Antinori Allegra 0 0 0 0 0 1 1 0
192 Agrolipt s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
193 inż. V. Kozel 0 0 0 0 0 1 1 0
194 S. Wiśniewski 0 0 0 0 0 1 1 0
195 J.-M. Queron i C. Vallee 0 0 0 0 0 1 1 0
196 W. Pawlak 0 0 0 0 0 1 1 0
197 Cybernetyki Investment S.A. 0 0 0 0 0 1 1 0
198 P. Drutowski 0 0 0 0 0 1 1 0
199 Z. Miazga 0 0 0 0 0 1 1 0
200 LTB „Rosiya” 0 0 0 0 0 1 1 0
138 138 138 138 137 388 1077 2645200

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 17-07-2017

Lp. Nazwisko / Firma Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 17 11 12 12 17 38 107 251180
2 SK Iwno 6 8 15 11 8 26 74 106340
3 SK Krasne 6 7 9 10 13 36 81 96650
4 S. Plavac 6 3 1 3 0 6 19 65900
5 A. Zieliński 5 5 4 4 6 11 35 88200
6 SK Widzów – A. Tyszko 5 4 2 4 4 10 29 81020
7 Gestüt Fährhof 4 0 0 0 0 0 4 33600
8 GR N. Kosiński 3 0 1 2 2 3 11 24600
9 K. Mirpuri 2 4 5 0 2 6 19 47800
10 B. M. Tomaszewski 2 4 4 5 4 10 29 36920
11 K. Szumiński 2 3 1 1 0 5 12 30420
12 GR J. Zalewska 2 2 3 2 1 3 13 33550
13 Wrbna Racing 2 2 1 0 0 0 5 97800
14 V. Timoshenko 2 2 0 1 0 2 7 38300
15 Hyde Park Stud 2 1 0 1 0 0 4 100000
16 D. Mioduszewski 2 1 0 0 1 1 5 17150
17 E. Banahan 2 1 0 0 0 0 3 153200
18 Le Thenney S.A. 2 0 2 1 0 1 6 26900
19 SK Jaroszówka 2 0 2 0 0 0 4 18050
20 L. i H. Boscher 2 0 1 0 1 0 4 53600
21 King Farm 2 0 1 0 0 0 3 17400
22 C. Maye 2 0 0 0 1 0 3 17650
23 A. Isope, Suc. P. Vischer 2 0 0 0 0 2 4 18000
24 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 2 0 0 0 0 0 2 75000
25 J. Foley 2 0 0 0 0 0 2 14000
26 M. Bober 2 0 0 0 0 0 2 18000
27 J. Repard i S. Dibb 1 3 0 0 0 0 4 15400
28 SK Moszna 1 2 5 7 7 25 47 31910
29 Haras de la Bareliere 1 2 0 2 1 2 8 14350
30 E. Gilert 1 2 0 0 1 0 4 12950
31 S. Vidal 1 2 0 0 0 1 4 12600
32 M. Campbell Andenaes 1 2 0 0 0 0 3 51000
33 K. Dobosz 1 1 1 3 1 3 10 13650
34 E. Porębna 1 1 1 2 1 2 8 12460
35 E. Krakowiak i A. Marczak 1 1 1 1 0 0 4 18660
36 Hardys Of Kilkeel Ltd 1 1 1 0 1 1 5 12850
37 H. Kopel 1 1 1 0 1 0 4 10820
38 E.A.R.L. Haras du Taillis 1 1 1 0 0 0 3 11200
39 R. Gorczyca 1 1 0 2 1 3 8 11750
40 Minch Bloobstock and Castletown Stud 1 1 0 1 1 0 4 15790
41 D. Mitrovic 1 1 0 0 0 1 3 8540
42 Mountarmstrong Stud 1 1 0 0 0 1 3 9400
43 Mr & Mrs G. Middlebrook 1 1 0 0 0 1 3 14840
44 Dayton Investments Ltd 1 1 0 0 0 1 3 9800
45 Laundry Cottage Stud Farm 1 0 2 1 0 0 4 9900
46 Desert Star Phoenix Jvc 1 0 2 0 0 4 7 10920
47 M. Davison 1 0 1 1 1 0 4 9630
48 I. Shenkin 1 0 1 1 0 1 4 9860
49 Haras du Logis Saint Germain 1 0 1 1 0 0 3 11050
50 D. Murphy 1 0 1 0 0 2 4 8830
51 Ecurie des Anges EARL 1 0 1 0 0 1 3 7500
52 J. Waldron & J. Barton 1 0 1 0 0 1 3 8400
53 M. Saniewski 1 0 1 0 0 1 3 8400
54 P. Szmigiel 1 0 0 2 0 3 6 8400
55 Gestüt Brümmerhof 1 0 0 1 1 4 7 9400
56 W. Heinz 1 0 0 1 0 2 4 11500
57 J. Klimczak 1 0 0 1 0 1 3 9900
58 E. Farrelly 1 0 0 1 0 0 2 7700
59 Mrs A. S. O’Brien 1 0 0 1 0 0 2 24000
60 S. Mladenovic 1 0 0 0 1 1 3 7530
61 S. Weresiński 1 0 0 0 1 1 3 9350
62 R. J. & S. A. Carter 1 0 0 0 1 0 2 7350
63 E. Kubíček 1 0 0 0 1 0 2 9800
64 L. McAteer 1 0 0 0 0 2 3 7000
65 Northern Bloodstock Agency Ltd 1 0 0 0 0 1 2 7000
66 T. & H. Russell 1 0 0 0 0 1 2 30000
67 Aunty Ifl 1 0 0 0 0 0 1 9000
68 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 1 0 0 0 0 0 1 18000
69 Haras des Marais 1 0 0 0 0 0 1 10000
70 R. Colasanti 1 0 0 0 0 0 1 9000
71 POE Millennium Stud 1 0 0 0 0 0 1 9000
72 A. Dziuba 0 3 1 1 0 1 6 12900
73 Corduff Bloodstock Ltd. 0 3 0 3 0 0 6 10100
74 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 0 3 0 2 0 0 5 9800
75 S.A. I.G.E.P. 0 2 1 0 1 1 5 6950
76 O., Y., S. Varin 0 2 1 0 1 0 4 7750
77 O. Tricot 0 2 1 0 0 0 3 8200
78 R. Piwko 0 2 0 1 0 2 5 22900
79 A. Omen 0 2 0 1 0 1 4 6300
80 S. Guła 0 2 0 0 0 0 2 7200
81 A. Sexton 0 1 2 1 0 1 5 6100
82 M. Pokrywka 0 1 2 0 1 0 4 6280
83 L. Ciampoli 0 1 1 1 1 2 6 5450
84 Old Carhue & Graeng Bloodstock 0 1 1 1 0 1 4 4900
85 Teliver Farm Kft 0 1 1 0 3 2 7 5580
86 M. Kaszubowski 0 1 1 0 1 3 6 5170
87 EARL Ecurie Feuillet 0 1 1 0 0 1 3 4920
88 Allevamento Gialloblu srl 0 1 1 0 0 1 3 5000
89 Tally-Ho Stud 0 1 1 0 0 1 3 5400
90 Ch. Jouandou 0 1 1 0 0 1 3 4270
91 S. Jeffroy, AGB Agency 0 1 1 0 0 1 3 6360
92 G. Brady 0 1 1 0 0 0 2 4200
93 R. Berns 0 1 0 1 1 1 4 4750
94 G. Smith 0 1 0 1 0 2 4 5900
95 P. McEnery 0 1 0 1 0 1 3 10500
96 SK Kozienice 0 1 0 1 0 0 2 3700
97 Elia Stud Farm 0 1 0 0 1 0 2 3410
98 N. Hartery 0 1 0 0 0 2 3 3600
99 Grange Stud 0 1 0 0 0 2 3 9200
100 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 1 0 0 0 0 1 3600
101 Z. Englic 0 1 0 0 0 0 1 3200
102 J. Wallace 0 1 0 0 0 0 1 3600
103 K. Szymański 0 1 0 0 0 0 1 7200
104 Azienda Agricola Gennaro Stimola 0 1 0 0 0 0 1 3600
105 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0 1 0 0 0 0 1 2440
106 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0 1 0 0 0 0 1 7200
107 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 0 1 0 0 0 0 1 3600
108 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 1 0 0 0 0 1 32000
109 W. Krzemiński 0 1 0 0 0 0 1 14000
110 Shadwell Estate Company Ltd 0 0 3 0 1 0 4 5450
111 Kellsgrange Stud 0 0 2 2 0 0 4 11760
112 Millennium Stud 0 0 2 1 3 3 9 7200
113 P. Despouy 0 0 2 0 0 0 2 2800
114 G. & A. Corry 0 0 1 2 0 1 4 7600
115 Dr G. W. Guy 0 0 1 1 0 2 4 14600
116 E. Grogan 0 0 1 1 0 2 4 2000
117 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 0 1 1 0 2 4 2000
118 E. de Kerpezdron 0 0 1 1 0 1 3 3430
119 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 0 0 1 1 0 0 2 2500
120 G. Ussia-Figueroa 0 0 1 0 2 1 4 8600
121 Expert Host Janusz Romanowski 0 0 1 0 1 3 5 1750
122 H. Rousseau 0 0 1 0 0 2 3 6600
123 M. Cullinane 0 0 1 0 0 2 3 1400
124 H. Devin 0 0 1 0 0 0 1 2700
125 T. Ashley 0 0 1 0 0 0 1 1800
126 J. Pšurný 0 0 1 0 0 0 1 2100
127 R. Reveillere i V. Teillard 0 0 1 0 0 0 1 1800
128 SK Napajedla 0 0 1 0 0 0 1 20000
129 F. Vocásek 0 0 1 0 0 0 1 2700
130 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 0 0 1 0 0 0 1 1800
131 I. Tlustá 0 0 1 0 0 0 1 1830
132 Z. Keclik 0 0 1 0 0 0 1 2100
133 A. Jasińska 0 0 1 0 0 0 1 1400
134 J. Traka 0 0 0 2 3 4 9 4800
135 T. Sieradzki 0 0 0 2 1 3 6 3140
136 J. Emmerich 0 0 0 2 0 1 3 2440
137 Rabbah Bloodstock Ltd 0 0 0 2 0 0 2 7500
138 Arrowfield Stud 0 0 0 2 0 0 2 1400
139 T. Rejman 0 0 0 1 3 3 7 3240
140 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 0 0 0 1 2 1 4 1800
141 G. Kogut 0 0 0 1 2 1 4 2180
142 Damis BT 0 0 0 1 1 1 3 2300
143 Mrs O. Harnett 0 0 0 1 1 0 2 3150
144 Gestüt Etzean 0 0 0 1 0 1 2 1800
145 M. Lichocińska 0 0 0 1 0 0 1 700
146 S. Chrząstowski 0 0 0 1 0 0 1 600
147 M. i S. Wiśniewscy 0 0 0 1 0 0 1 1800
148 J. Besnier 0 0 0 1 0 0 1 1800
149 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 0 0 0 1 0 0 1 1800
150 A. Wyrzyk 0 0 0 1 0 0 1 900
151 W. J. Engel 0 0 0 0 5 3 8 3330
152 V. Bukhtoyarov 0 0 0 0 2 2 4 700
153 K. Rybár 0 0 0 0 2 1 3 1800
154 E. i K. Laskowscy 0 0 0 0 2 1 3 700
155 G. Łątka 0 0 0 0 1 3 4 350
156 J. i K. Dobosz 0 0 0 0 1 2 3 300
157 Ch. Schriever 0 0 0 0 1 2 3 350
158 Oceana Racing 0 0 0 0 1 2 3 450
159 S. Langlois 0 0 0 0 1 1 2 1050
160 Gestüt Görlsdorf 0 0 0 0 1 1 2 1050
161 Sofim srl 0 0 0 0 1 1 2 900
162 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 0 0 0 0 1 1 2 350
163 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 0 0 0 0 1 0 1 1050
164 J. Michalcová 0 0 0 0 1 0 1 700
165 R. Colpaert 0 0 0 0 0 4 4 0
166 M. Piskla 0 0 0 0 0 4 4 0
167 Z. Duplicki 0 0 0 0 0 4 4 0
168 A. Żyłkowska 0 0 0 0 0 4 4 0
169 K. Litwiniak 0 0 0 0 0 4 4 0
170 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 0 0 3 3 0
171 J. Szmyt 0 0 0 0 0 3 3 0
172 Forenaghts Stud Farm Ltd 0 0 0 0 0 3 3 0
173 S.C.E.A. Haras de Manneville 0 0 0 0 0 3 3 0
174 Ashbrittle Stud 0 0 0 0 0 2 2 0
175 Y. Vasilev 0 0 0 0 0 2 2 0
176 W. Szydełko 0 0 0 0 0 2 2 0
177 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0 0 0 0 0 2 2 0
178 T. Mielnik 0 0 0 0 0 2 2 0
179 Stall Amor 0 0 0 0 0 2 2 0
180 B. Schöne 0 0 0 0 0 2 2 0
181 R. Połeć 0 0 0 0 0 2 2 0
182 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0 0 0 0 0 2 2 0
183 F. Wołoszyn 0 0 0 0 0 2 2 0
184 Stengaarden I/S 0 0 0 0 0 2 2 0
185 Gestüt Ohlerweiherhof 0 0 0 0 0 2 2 0
186 EARL Haras du Camp Bernard 0 0 0 0 0 1 1 4000
187 J.-M. Queron i C. Vallee 0 0 0 0 0 1 1 0
188 The Jay`s Renny Syndicate 0 0 0 0 0 1 1 0
189 W. Pawlak 0 0 0 0 0 1 1 0
190 Antinori Allegra 0 0 0 0 0 1 1 0
191 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 0 0 0 1 1 0
192 Agrolipt s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
193 Gerrardstown House Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
194 P. Drutowski 0 0 0 0 0 1 1 0
195 Lordship Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
196 LTB „Rosiya” 0 0 0 0 0 1 1 0
197 S. Wiśniewski 0 0 0 0 0 1 1 0
198 inż. V. Kozel 0 0 0 0 0 1 1 0
199 Z. Miazga 0 0 0 0 0 1 1 0
200 Cybernetyki Investment S.A. 0 0 0 0 0 1 1 0
133 133 133 133 132 379 1043 2589200

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 10-07-2017

Lp. Nazwisko / Firma Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 15 11 12 12 16 38 104 238880
2 SK Krasne 6 7 8 10 12 34 77 95150
3 S. Plavac 6 3 1 3 0 6 19 65900
4 A. Zieliński 5 5 4 4 6 11 35 88200
5 SK Widzów – A. Tyszko 5 4 2 3 4 10 28 80420
6 SK Iwno 4 8 15 9 8 25 69 92040
7 Gestüt Fährhof 4 0 0 0 0 0 4 33600
8 GR N. Kosiński 3 0 1 2 2 3 11 24600
9 K. Mirpuri 2 4 5 0 2 6 19 47800
10 B. M. Tomaszewski 2 4 2 5 4 10 27 34320
11 K. Szumiński 2 3 1 1 0 5 12 30420
12 GR J. Zalewska 2 2 3 2 1 3 13 33550
13 Wrbna Racing 2 2 1 0 0 0 5 97800
14 V. Timoshenko 2 2 0 1 0 2 7 38300
15 Hyde Park Stud 2 1 0 1 0 0 4 100000
16 D. Mioduszewski 2 1 0 0 1 1 5 17150
17 E. Banahan 2 1 0 0 0 0 3 153200
18 Le Thenney S.A. 2 0 2 1 0 1 6 26900
19 SK Jaroszówka 2 0 2 0 0 0 4 18050
20 L. i H. Boscher 2 0 1 0 1 0 4 53600
21 King Farm 2 0 1 0 0 0 3 17400
22 C. Maye 2 0 0 0 1 0 3 17650
23 A. Isope, Suc. P. Vischer 2 0 0 0 0 2 4 18000
24 M. Bober 2 0 0 0 0 0 2 18000
25 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 2 0 0 0 0 0 2 75000
26 J. Foley 2 0 0 0 0 0 2 14000
27 J. Repard i S. Dibb 1 3 0 0 0 0 4 15400
28 Haras de la Bareliere 1 2 0 2 1 2 8 14350
29 E. Gilert 1 2 0 0 1 0 4 12950
30 S. Vidal 1 2 0 0 0 1 4 12600
31 M. Campbell Andenaes 1 2 0 0 0 0 3 51000
32 SK Moszna 1 1 5 7 6 25 45 28810
33 K. Dobosz 1 1 1 3 1 3 10 13650
34 E. Krakowiak i A. Marczak 1 1 1 1 0 0 4 18660
35 Hardys Of Kilkeel Ltd 1 1 1 0 1 1 5 12850
36 H. Kopel 1 1 1 0 1 0 4 10820
37 E.A.R.L. Haras du Taillis 1 1 1 0 0 0 3 11200
38 R. Gorczyca 1 1 0 2 1 3 8 11750
39 E. Porębna 1 1 0 2 1 1 6 11260
40 Minch Bloobstock and Castletown Stud 1 1 0 1 1 0 4 15790
41 Mr & Mrs G. Middlebrook 1 1 0 0 0 1 3 14840
42 D. Mitrovic 1 1 0 0 0 1 3 8540
43 Dayton Investments Ltd 1 1 0 0 0 1 3 9800
44 Laundry Cottage Stud Farm 1 0 2 1 0 0 4 9900
45 Desert Star Phoenix Jvc 1 0 2 0 0 4 7 10920
46 M. Davison 1 0 1 1 1 0 4 9630
47 I. Shenkin 1 0 1 1 0 1 4 9860
48 Haras du Logis Saint Germain 1 0 1 1 0 0 3 11050
49 D. Murphy 1 0 1 0 0 2 4 8830
50 J. Waldron & J. Barton 1 0 1 0 0 1 3 8400
51 Ecurie des Anges EARL 1 0 1 0 0 1 3 7500
52 M. Saniewski 1 0 1 0 0 1 3 8400
53 P. Szmigiel 1 0 0 2 0 3 6 8400
54 Gestüt Brümmerhof 1 0 0 1 1 4 7 9400
55 W. Heinz 1 0 0 1 0 2 4 11500
56 J. Klimczak 1 0 0 1 0 1 3 9900
57 E. Farrelly 1 0 0 1 0 0 2 7700
58 Mrs A. S. O’Brien 1 0 0 1 0 0 2 24000
59 S. Weresiński 1 0 0 0 1 1 3 9350
60 S. Mladenovic 1 0 0 0 1 1 3 7530
61 R. J. & S. A. Carter 1 0 0 0 1 0 2 7350
62 E. Kubíček 1 0 0 0 1 0 2 9800
63 L. McAteer 1 0 0 0 0 2 3 7000
64 Mountarmstrong Stud 1 0 0 0 0 1 2 7000
65 Northern Bloodstock Agency Ltd 1 0 0 0 0 1 2 7000
66 T. & H. Russell 1 0 0 0 0 1 2 30000
67 POE Millennium Stud 1 0 0 0 0 0 1 9000
68 R. Colasanti 1 0 0 0 0 0 1 9000
69 Haras des Marais 1 0 0 0 0 0 1 10000
70 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 1 0 0 0 0 0 1 18000
71 Aunty Ifl 1 0 0 0 0 0 1 9000
72 A. Dziuba 0 3 1 1 0 1 6 12900
73 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 0 3 0 2 0 0 5 9800
74 O., Y., S. Varin 0 2 1 0 1 0 4 7750
75 O. Tricot 0 2 1 0 0 0 3 8200
76 Corduff Bloodstock Ltd. 0 2 0 3 0 0 5 7700
77 R. Piwko 0 2 0 1 0 2 5 22900
78 A. Omen 0 2 0 1 0 1 4 6300
79 S. Guła 0 2 0 0 0 0 2 7200
80 A. Sexton 0 1 2 1 0 1 5 6100
81 M. Pokrywka 0 1 2 0 1 0 4 6280
82 L. Ciampoli 0 1 1 1 1 1 5 5450
83 Old Carhue & Graeng Bloodstock 0 1 1 1 0 1 4 4900
84 Teliver Farm Kft 0 1 1 0 3 2 7 5580
85 M. Kaszubowski 0 1 1 0 1 2 5 5170
86 S.A. I.G.E.P. 0 1 1 0 1 1 4 4550
87 S. Jeffroy, AGB Agency 0 1 1 0 0 1 3 6360
88 Ch. Jouandou 0 1 1 0 0 1 3 4270
89 Allevamento Gialloblu srl 0 1 1 0 0 1 3 5000
90 EARL Ecurie Feuillet 0 1 1 0 0 1 3 4920
91 Tally-Ho Stud 0 1 1 0 0 1 3 5400
92 G. Brady 0 1 1 0 0 0 2 4200
93 R. Berns 0 1 0 1 1 1 4 4750
94 G. Smith 0 1 0 1 0 2 4 5900
95 P. McEnery 0 1 0 1 0 1 3 10500
96 SK Kozienice 0 1 0 1 0 0 2 3700
97 Elia Stud Farm 0 1 0 0 1 0 2 3410
98 Grange Stud 0 1 0 0 0 2 3 9200
99 N. Hartery 0 1 0 0 0 2 3 3600
100 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 1 0 0 0 0 1 32000
101 Azienda Agricola Gennaro Stimola 0 1 0 0 0 0 1 3600
102 Z. Englic 0 1 0 0 0 0 1 3200
103 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0 1 0 0 0 0 1 2440
104 J. Wallace 0 1 0 0 0 0 1 3600
105 K. Szymański 0 1 0 0 0 0 1 7200
106 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 1 0 0 0 0 1 3600
107 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0 1 0 0 0 0 1 7200
108 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 0 1 0 0 0 0 1 3600
109 W. Krzemiński 0 1 0 0 0 0 1 14000
110 Shadwell Estate Company Ltd 0 0 3 0 1 0 4 5450
111 Kellsgrange Stud 0 0 2 2 0 0 4 11760
112 Millennium Stud 0 0 2 1 3 3 9 7200
113 P. Despouy 0 0 2 0 0 0 2 2800
114 G. & A. Corry 0 0 1 2 0 1 4 7600
115 Dr G. W. Guy 0 0 1 1 0 2 4 14600
116 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 0 1 1 0 2 4 2000
117 E. Grogan 0 0 1 1 0 2 4 2000
118 E. de Kerpezdron 0 0 1 1 0 1 3 3430
119 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 0 0 1 1 0 0 2 2500
120 G. Ussia-Figueroa 0 0 1 0 2 1 4 8600
121 Expert Host Janusz Romanowski 0 0 1 0 1 2 4 1750
122 H. Rousseau 0 0 1 0 0 2 3 6600
123 M. Cullinane 0 0 1 0 0 2 3 1400
124 SK Napajedla 0 0 1 0 0 0 1 20000
125 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 0 0 1 0 0 0 1 1800
126 Z. Keclik 0 0 1 0 0 0 1 2100
127 I. Tlustá 0 0 1 0 0 0 1 1830
128 A. Jasińska 0 0 1 0 0 0 1 1400
129 T. Ashley 0 0 1 0 0 0 1 1800
130 R. Reveillere i V. Teillard 0 0 1 0 0 0 1 1800
131 F. Vocásek 0 0 1 0 0 0 1 2700
132 H. Devin 0 0 1 0 0 0 1 2700
133 J. Pšurný 0 0 1 0 0 0 1 2100
134 J. Traka 0 0 0 2 3 4 9 4800
135 T. Sieradzki 0 0 0 2 1 3 6 3140
136 J. Emmerich 0 0 0 2 0 1 3 2440
137 Arrowfield Stud 0 0 0 2 0 0 2 1400
138 Rabbah Bloodstock Ltd 0 0 0 2 0 0 2 7500
139 T. Rejman 0 0 0 1 3 3 7 3240
140 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 0 0 0 1 2 1 4 1800
141 Damis BT 0 0 0 1 1 1 3 2300
142 G. Kogut 0 0 0 1 1 1 3 1830
143 Mrs O. Harnett 0 0 0 1 1 0 2 3150
144 Gestüt Etzean 0 0 0 1 0 1 2 1800
145 A. Wyrzyk 0 0 0 1 0 0 1 900
146 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 0 0 0 1 0 0 1 1800
147 M. i S. Wiśniewscy 0 0 0 1 0 0 1 1800
148 J. Besnier 0 0 0 1 0 0 1 1800
149 M. Lichocińska 0 0 0 1 0 0 1 700
150 W. J. Engel 0 0 0 0 5 3 8 3330
151 V. Bukhtoyarov 0 0 0 0 2 2 4 700
152 K. Rybár 0 0 0 0 2 1 3 1800
153 E. i K. Laskowscy 0 0 0 0 2 1 3 700
154 G. Łątka 0 0 0 0 1 3 4 350
155 Ch. Schriever 0 0 0 0 1 2 3 350
156 Oceana Racing 0 0 0 0 1 2 3 450
157 J. i K. Dobosz 0 0 0 0 1 2 3 300
158 Sofim srl 0 0 0 0 1 1 2 900
159 S. Langlois 0 0 0 0 1 1 2 1050
160 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 0 0 0 0 1 1 2 350
161 Gestüt Görlsdorf 0 0 0 0 1 1 2 1050
162 J. Michalcová 0 0 0 0 1 0 1 700
163 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 0 0 0 0 1 0 1 1050
164 M. Piskla 0 0 0 0 0 4 4 0
165 K. Litwiniak 0 0 0 0 0 4 4 0
166 R. Colpaert 0 0 0 0 0 4 4 0
167 A. Żyłkowska 0 0 0 0 0 4 4 0
168 Z. Duplicki 0 0 0 0 0 4 4 0
169 S.C.E.A. Haras de Manneville 0 0 0 0 0 3 3 0
170 Forenaghts Stud Farm Ltd 0 0 0 0 0 3 3 0
171 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 0 0 3 3 0
172 J. Szmyt 0 0 0 0 0 3 3 0
173 R. Połeć 0 0 0 0 0 2 2 0
174 Stengaarden I/S 0 0 0 0 0 2 2 0
175 Y. Vasilev 0 0 0 0 0 2 2 0
176 T. Mielnik 0 0 0 0 0 2 2 0
177 W. Szydełko 0 0 0 0 0 2 2 0
178 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0 0 0 0 0 2 2 0
179 Gestüt Ohlerweiherhof 0 0 0 0 0 2 2 0
180 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0 0 0 0 0 2 2 0
181 Stall Amor 0 0 0 0 0 2 2 0
182 F. Wołoszyn 0 0 0 0 0 2 2 0
183 B. Schöne 0 0 0 0 0 2 2 0
184 Ashbrittle Stud 0 0 0 0 0 2 2 0
185 EARL Haras du Camp Bernard 0 0 0 0 0 1 1 4000
186 inż. V. Kozel 0 0 0 0 0 1 1 0
187 Cybernetyki Investment S.A. 0 0 0 0 0 1 1 0
188 Z. Miazga 0 0 0 0 0 1 1 0
189 Gerrardstown House Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
190 P. Drutowski 0 0 0 0 0 1 1 0
191 J.-M. Queron i C. Vallee 0 0 0 0 0 1 1 0
192 Antinori Allegra 0 0 0 0 0 1 1 0
193 Lordship Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
194 S. Wiśniewski 0 0 0 0 0 1 1 0
195 Agrolipt s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
196 LTB „Rosiya” 0 0 0 0 0 1 1 0
197 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 0 0 0 1 1 0
198 W. Pawlak 0 0 0 0 0 1 1 0
199 The Jay`s Renny Syndicate 0 0 0 0 0 1 1 0
129 129 129 129 128 372 1016 2545450

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 3-07-2017

Lp. Nazwisko / Firma Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 15 11 12 10 16 36 100 236480
2 S. Plavac 6 3 0 3 0 6 18 64700
3 SK Krasne 5 6 7 10 11 30 69 83450
4 SK Widzów – A. Tyszko 5 3 2 3 4 10 27 78020
5 SK Iwno 4 8 12 9 8 24 65 87840
6 A. Zieliński 4 4 4 4 6 10 32 75200
7 Gestüt Fährhof 4 0 0 0 0 0 4 33600
8 B. M. Tomaszewski 2 4 2 5 4 10 27 34320
9 GR J. Zalewska 2 2 2 2 1 3 12 29950
10 Wrbna Racing 2 2 1 0 0 0 5 97800
11 Hyde Park Stud 2 1 0 1 0 0 4 100000
12 D. Mioduszewski 2 1 0 0 1 1 5 17150
13 E. Banahan 2 1 0 0 0 0 3 153200
14 Le Thenney S.A. 2 0 2 1 0 1 6 26900
15 SK Jaroszówka 2 0 2 0 0 0 4 18050
16 GR N. Kosiński 2 0 1 2 2 3 10 17600
17 L. i H. Boscher 2 0 1 0 1 0 4 53600
18 King Farm 2 0 1 0 0 0 3 17400
19 C. Maye 2 0 0 0 1 0 3 17650
20 A. Isope, Suc. P. Vischer 2 0 0 0 0 2 4 18000
21 M. Bober 2 0 0 0 0 0 2 18000
22 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 2 0 0 0 0 0 2 75000
23 J. Foley 2 0 0 0 0 0 2 14000
24 K. Mirpuri 1 4 4 0 1 6 16 39950
25 J. Repard i S. Dibb 1 3 0 0 0 0 4 15400
26 V. Timoshenko 1 2 0 1 0 2 6 29300
27 S. Vidal 1 2 0 0 0 1 4 12600
28 E. Gilert 1 2 0 0 0 0 3 12600
29 M. Campbell Andenaes 1 2 0 0 0 0 3 51000
30 SK Moszna 1 1 5 7 5 23 42 28510
31 K. Dobosz 1 1 1 2 1 2 8 13050
32 E. Krakowiak i A. Marczak 1 1 1 1 0 0 4 18660
33 Hardys Of Kilkeel Ltd 1 1 1 0 1 1 5 12850
34 H. Kopel 1 1 1 0 1 0 4 10820
35 E.A.R.L. Haras du Taillis 1 1 1 0 0 0 3 11200
36 Haras de la Bareliere 1 1 0 2 1 1 6 11550
37 E. Porębna 1 1 0 2 1 1 6 11260
38 R. Gorczyca 1 1 0 2 0 3 7 11400
39 Dayton Investments Ltd 1 1 0 0 0 1 3 9800
40 D. Mitrovic 1 1 0 0 0 1 3 8540
41 Mr & Mrs G. Middlebrook 1 1 0 0 0 1 3 14840
42 Desert Star Phoenix Jvc 1 0 2 0 0 4 7 10920
43 Haras du Logis Saint Germain 1 0 1 1 0 0 3 11050
44 M. Davison 1 0 1 1 0 0 3 9100
45 Ecurie des Anges EARL 1 0 1 0 0 1 3 7500
46 D. Murphy 1 0 1 0 0 1 3 8830
47 I. Shenkin 1 0 1 0 0 1 3 8800
48 J. Waldron & J. Barton 1 0 1 0 0 1 3 8400
49 M. Saniewski 1 0 1 0 0 0 2 8400
50 P. Szmigiel 1 0 0 2 0 3 6 8400
51 Minch Bloobstock and Castletown Stud 1 0 0 1 1 0 3 11550
52 Gestüt Brümmerhof 1 0 0 1 0 4 6 9100
53 J. Klimczak 1 0 0 1 0 1 3 9900
54 W. Heinz 1 0 0 1 0 1 3 11500
55 Mrs A. S. O’Brien 1 0 0 1 0 0 2 24000
56 E. Farrelly 1 0 0 1 0 0 2 7700
57 S. Mladenovic 1 0 0 0 1 1 3 7530
58 S. Weresiński 1 0 0 0 1 1 3 9350
59 R. J. & S. A. Carter 1 0 0 0 1 0 2 7350
60 E. Kubíček 1 0 0 0 1 0 2 9800
61 L. McAteer 1 0 0 0 0 2 3 7000
62 T. & H. Russell 1 0 0 0 0 1 2 30000
63 Mountarmstrong Stud 1 0 0 0 0 1 2 7000
64 Aunty Ifl 1 0 0 0 0 0 1 9000
65 R. Colasanti 1 0 0 0 0 0 1 9000
66 Northern Bloodstock Agency Ltd 1 0 0 0 0 0 1 7000
67 Haras des Marais 1 0 0 0 0 0 1 10000
68 POE Millennium Stud 1 0 0 0 0 0 1 9000
69 A. Dziuba 0 3 1 1 0 0 5 12900
70 K. Szumiński 0 3 0 1 0 5 9 16300
71 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 0 3 0 1 0 0 4 9100
72 Corduff Bloodstock Ltd. 0 2 0 3 0 0 5 7700
73 R. Piwko 0 2 0 1 0 2 5 22900
74 A. Omen 0 2 0 1 0 0 3 6300
75 S. Guła 0 2 0 0 0 0 2 7200
76 M. Pokrywka 0 1 2 0 1 0 4 6280
77 L. Ciampoli 0 1 1 1 1 1 5 5450
78 A. Sexton 0 1 1 1 0 1 4 4900
79 Old Carhue & Graeng Bloodstock 0 1 1 1 0 1 4 4900
80 Teliver Farm Kft 0 1 1 0 3 2 7 5580
81 M. Kaszubowski 0 1 1 0 1 2 5 5170
82 S.A. I.G.E.P. 0 1 1 0 1 1 4 4550
83 O., Y., S. Varin 0 1 1 0 1 0 3 5350
84 Allevamento Gialloblu srl 0 1 1 0 0 1 3 5000
85 Tally-Ho Stud 0 1 1 0 0 1 3 5400
86 EARL Ecurie Feuillet 0 1 1 0 0 1 3 4920
87 S. Jeffroy, AGB Agency 0 1 1 0 0 1 3 6360
88 Ch. Jouandou 0 1 1 0 0 0 2 4270
89 O. Tricot 0 1 1 0 0 0 2 5400
90 G. Brady 0 1 1 0 0 0 2 4200
91 G. Smith 0 1 0 1 0 2 4 5900
92 P. McEnery 0 1 0 1 0 1 3 10500
93 SK Kozienice 0 1 0 1 0 0 2 3700
94 R. Berns 0 1 0 0 1 1 3 4050
95 Elia Stud Farm 0 1 0 0 1 0 2 3410
96 N. Hartery 0 1 0 0 0 2 3 3600
97 Grange Stud 0 1 0 0 0 2 3 9200
98 Z. Englic 0 1 0 0 0 0 1 3200
99 Azienda Agricola Gennaro Stimola 0 1 0 0 0 0 1 3600
100 W. Krzemiński 0 1 0 0 0 0 1 14000
101 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0 1 0 0 0 0 1 2440
102 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 1 0 0 0 0 1 32000
103 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 0 1 0 0 0 0 1 3600
104 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 1 0 0 0 0 1 3600
105 K. Szymański 0 1 0 0 0 0 1 7200
106 Shadwell Estate Company Ltd 0 0 3 0 1 0 4 5450
107 Kellsgrange Stud 0 0 2 2 0 0 4 11760
108 Millennium Stud 0 0 2 1 2 3 8 6900
109 Laundry Cottage Stud Farm 0 0 2 1 0 0 3 3900
110 P. Despouy 0 0 2 0 0 0 2 2800
111 G. & A. Corry 0 0 1 2 0 1 4 7600
112 Dr G. W. Guy 0 0 1 1 0 2 4 14600
113 E. de Kerpezdron 0 0 1 1 0 1 3 3430
114 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 0 0 1 1 0 0 2 2500
115 G. Ussia-Figueroa 0 0 1 0 2 1 4 8600
116 Expert Host Janusz Romanowski 0 0 1 0 1 2 4 1750
117 H. Rousseau 0 0 1 0 0 2 3 6600
118 E. Grogan 0 0 1 0 0 2 3 1400
119 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 0 1 0 0 2 3 1400
120 M. Cullinane 0 0 1 0 0 1 2 1400
121 F. Vocásek 0 0 1 0 0 0 1 2700
122 I. Tlustá 0 0 1 0 0 0 1 1830
123 R. Reveillere i V. Teillard 0 0 1 0 0 0 1 1800
124 SK Napajedla 0 0 1 0 0 0 1 20000
125 H. Devin 0 0 1 0 0 0 1 2700
126 T. Ashley 0 0 1 0 0 0 1 1800
127 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 0 0 1 0 0 0 1 1800
128 Z. Keclik 0 0 1 0 0 0 1 2100
129 J. Pšurný 0 0 1 0 0 0 1 2100
130 A. Jasińska 0 0 1 0 0 0 1 1400
131 J. Traka 0 0 0 2 3 3 8 4800
132 T. Sieradzki 0 0 0 2 1 3 6 3140
133 J. Emmerich 0 0 0 2 0 1 3 2440
134 Rabbah Bloodstock Ltd 0 0 0 2 0 0 2 7500
135 Arrowfield Stud 0 0 0 2 0 0 2 1400
136 T. Rejman 0 0 0 1 3 3 7 3240
137 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 0 0 0 1 2 1 4 1800
138 G. Kogut 0 0 0 1 1 1 3 1830
139 Damis BT 0 0 0 1 1 1 3 2300
140 Mrs O. Harnett 0 0 0 1 1 0 2 3150
141 Gestüt Etzean 0 0 0 1 0 1 2 1800
142 J. Besnier 0 0 0 1 0 0 1 1800
143 M. i S. Wiśniewscy 0 0 0 1 0 0 1 1800
144 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 0 0 0 1 0 0 1 1800
145 M. Lichocińska 0 0 0 1 0 0 1 700
146 W. J. Engel 0 0 0 0 5 2 7 3330
147 V. Bukhtoyarov 0 0 0 0 2 2 4 700
148 K. Rybár 0 0 0 0 2 1 3 1800
149 E. i K. Laskowscy 0 0 0 0 2 1 3 700
150 G. Łątka 0 0 0 0 1 3 4 350
151 Oceana Racing 0 0 0 0 1 2 3 450
152 Ch. Schriever 0 0 0 0 1 2 3 350
153 Gestüt Görlsdorf 0 0 0 0 1 1 2 1050
154 Sofim srl 0 0 0 0 1 1 2 900
155 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 0 0 0 0 1 1 2 350
156 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 0 0 0 0 1 0 1 1050
157 J. Michalcová 0 0 0 0 1 0 1 700
158 S. Langlois 0 0 0 0 1 0 1 1050
159 Z. Duplicki 0 0 0 0 0 4 4 0
160 A. Żyłkowska 0 0 0 0 0 4 4 0
161 M. Piskla 0 0 0 0 0 4 4 0
162 K. Litwiniak 0 0 0 0 0 3 3 0
163 R. Colpaert 0 0 0 0 0 3 3 0
164 J. Szmyt 0 0 0 0 0 3 3 0
165 Forenaghts Stud Farm Ltd 0 0 0 0 0 3 3 0
166 S.C.E.A. Haras de Manneville 0 0 0 0 0 3 3 0
167 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 0 0 3 3 0
168 B. Schöne 0 0 0 0 0 2 2 0
169 W. Szydełko 0 0 0 0 0 2 2 0
170 J. i K. Dobosz 0 0 0 0 0 2 2 0
171 Stall Amor 0 0 0 0 0 2 2 0
172 Ashbrittle Stud 0 0 0 0 0 2 2 0
173 T. Mielnik 0 0 0 0 0 2 2 0
174 Y. Vasilev 0 0 0 0 0 2 2 0
175 Stengaarden I/S 0 0 0 0 0 2 2 0
176 F. Wołoszyn 0 0 0 0 0 2 2 0
177 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0 0 0 0 0 2 2 0
178 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0 0 0 0 0 2 2 0
179 EARL Haras du Camp Bernard 0 0 0 0 0 1 1 4000
180 J.-M. Queron i C. Vallee 0 0 0 0 0 1 1 0
181 P. Drutowski 0 0 0 0 0 1 1 0
182 Gestüt Ohlerweiherhof 0 0 0 0 0 1 1 0
183 Antinori Allegra 0 0 0 0 0 1 1 0
184 inż. V. Kozel 0 0 0 0 0 1 1 0
185 LTB „Rosiya” 0 0 0 0 0 1 1 0
186 Lordship Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
187 W. Pawlak 0 0 0 0 0 1 1 0
188 R. Połeć 0 0 0 0 0 1 1 0
189 Agrolipt s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
190 Z. Miazga 0 0 0 0 0 1 1 0
191 Cybernetyki Investment S.A. 0 0 0 0 0 1 1 0
192 The Jay`s Renny Syndicate 0 0 0 0 0 1 1 0
193 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 0 0 0 1 1 0
194 Gerrardstown House Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
120 120 120 120 119 344 943 2413150

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 26-06-2017

Lp. Nazwisko / Firma Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 13 11 10 10 15 30 89 189630
2 S. Plavac 6 2 0 2 0 4 14 61200
3 SK Krasne 4 6 7 10 10 27 64 74000
4 A. Zieliński 4 3 3 4 6 7 27 69560
5 SK Widzów – A. Tyszko 4 1 2 3 4 7 21 54220
6 SK Iwno 3 7 12 8 7 23 60 76240
7 Gestüt Fährhof 3 0 0 0 0 0 3 23000
8 B. M. Tomaszewski 2 3 1 3 4 10 23 27920
9 GR J. Zalewska 2 2 2 0 1 3 10 28350
10 Wrbna Racing 2 2 1 0 0 0 5 97800
11 D. Mioduszewski 2 1 0 0 1 1 5 17150
12 GR N. Kosiński 2 0 1 2 1 2 8 17250
13 Le Thenney S.A. 2 0 1 1 0 1 5 20900
14 SK Jaroszówka 2 0 1 0 0 0 3 15930
15 L. i H. Boscher 2 0 1 0 0 0 3 48600
16 Hyde Park Stud 2 0 0 1 0 0 3 60000
17 C. Maye 2 0 0 0 1 0 3 17650
18 A. Isope, Suc. P. Vischer 2 0 0 0 0 2 4 18000
19 M. Bober 2 0 0 0 0 0 2 18000
20 King Farm 2 0 0 0 0 0 2 16000
21 J. Foley 2 0 0 0 0 0 2 14000
22 K. Mirpuri 1 3 3 0 1 6 14 26350
23 J. Repard i S. Dibb 1 3 0 0 0 0 4 15400
24 V. Timoshenko 1 2 0 1 0 1 5 29300
25 E. Gilert 1 2 0 0 0 0 3 12600
26 SK Moszna 1 1 4 6 4 22 38 24510
27 K. Dobosz 1 1 1 2 1 2 8 13050
28 Hardys Of Kilkeel Ltd 1 1 1 0 1 0 4 12850
29 H. Kopel 1 1 1 0 0 0 3 10370
30 E. Krakowiak i A. Marczak 1 1 1 0 0 0 3 17600
31 E. Porębna 1 1 0 2 1 1 6 11260
32 Haras de la Bareliere 1 1 0 2 1 1 6 11550
33 R. Gorczyca 1 1 0 2 0 3 7 11400
34 Dayton Investments Ltd 1 1 0 0 0 1 3 9800
35 M. Campbell Andenaes 1 1 0 0 0 0 2 29400
36 E. Banahan 1 1 0 0 0 0 2 53200
37 D. Mitrovic 1 1 0 0 0 0 2 8540
38 Mr & Mrs G. Middlebrook 1 1 0 0 0 0 2 14840
39 Desert Star Phoenix Jvc 1 0 2 0 0 3 6 10920
40 Haras du Logis Saint Germain 1 0 1 1 0 0 3 11050
41 M. Davison 1 0 1 1 0 0 3 9100
42 Ecurie des Anges EARL 1 0 1 0 0 1 3 7500
43 I. Shenkin 1 0 1 0 0 1 3 8800
44 J. Waldron & J. Barton 1 0 1 0 0 1 3 8400
45 D. Murphy 1 0 1 0 0 1 3 8830
46 P. Szmigiel 1 0 0 2 0 3 6 8400
47 Minch Bloobstock and Castletown Stud 1 0 0 1 1 0 3 11550
48 Gestüt Brümmerhof 1 0 0 1 0 3 5 9100
49 J. Klimczak 1 0 0 1 0 1 3 9900
50 W. Heinz 1 0 0 1 0 1 3 11500
51 E. Farrelly 1 0 0 1 0 0 2 7700
52 S. Weresiński 1 0 0 0 1 1 3 9350
53 E. Kubíček 1 0 0 0 1 0 2 9800
54 R. J. & S. A. Carter 1 0 0 0 1 0 2 7350
55 S. Mladenovic 1 0 0 0 1 0 2 7530
56 L. McAteer 1 0 0 0 0 1 2 7000
57 Mountarmstrong Stud 1 0 0 0 0 1 2 7000
58 Mrs A. S. O’Brien 1 0 0 0 0 0 1 21000
59 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 1 0 0 0 0 0 1 21000
60 POE Millennium Stud 1 0 0 0 0 0 1 9000
61 Northern Bloodstock Agency Ltd 1 0 0 0 0 0 1 7000
62 Haras des Marais 1 0 0 0 0 0 1 10000
63 A. Dziuba 0 3 1 1 0 0 5 12900
64 K. Szumiński 0 3 0 1 0 5 9 16300
65 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 0 3 0 1 0 0 4 9100
66 Corduff Bloodstock Ltd. 0 2 0 3 0 0 5 7700
67 A. Omen 0 2 0 1 0 0 3 6300
68 S. Vidal 0 2 0 0 0 1 3 5600
69 S. Guła 0 2 0 0 0 0 2 7200
70 A. Sexton 0 1 1 1 0 1 4 4900
71 Old Carhue & Graeng Bloodstock 0 1 1 1 0 1 4 4900
72 Teliver Farm Kft 0 1 1 0 2 1 5 5230
73 M. Kaszubowski 0 1 1 0 1 2 5 5170
74 L. Ciampoli 0 1 1 0 1 1 4 4550
75 O., Y., S. Varin 0 1 1 0 1 0 3 5350
76 M. Pokrywka 0 1 1 0 1 0 3 4880
77 Tally-Ho Stud 0 1 1 0 0 1 3 5400
78 Allevamento Gialloblu srl 0 1 1 0 0 1 3 5000
79 O. Tricot 0 1 1 0 0 0 2 5400
80 S. Jeffroy, AGB Agency 0 1 1 0 0 0 2 6360
81 EARL Ecurie Feuillet 0 1 1 0 0 0 2 4920
82 E.A.R.L. Haras du Taillis 0 1 1 0 0 0 2 4200
83 Ch. Jouandou 0 1 1 0 0 0 2 4270
84 G. Brady 0 1 1 0 0 0 2 4200
85 R. Piwko 0 1 0 1 0 1 3 19300
86 G. Smith 0 1 0 1 0 1 3 5900
87 SK Kozienice 0 1 0 1 0 0 2 3700
88 P. McEnery 0 1 0 1 0 0 2 10500
89 R. Berns 0 1 0 0 1 1 3 4050
90 Elia Stud Farm 0 1 0 0 1 0 2 3410
91 Grange Stud 0 1 0 0 0 1 2 9200
92 N. Hartery 0 1 0 0 0 1 2 3600
93 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 1 0 0 0 0 1 32000
94 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0 1 0 0 0 0 1 2440
95 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 1 0 0 0 0 1 3600
96 Z. Englic 0 1 0 0 0 0 1 3200
97 W. Krzemiński 0 1 0 0 0 0 1 14000
98 Laundry Cottage Stud Farm 0 0 2 1 0 0 3 3900
99 Kellsgrange Stud 0 0 2 1 0 0 3 10860
100 Shadwell Estate Company Ltd 0 0 2 0 1 0 3 3650
101 P. Despouy 0 0 2 0 0 0 2 2800
102 G. & A. Corry 0 0 1 2 0 0 3 7600
103 Millennium Stud 0 0 1 1 2 2 6 3300
104 E. de Kerpezdron 0 0 1 1 0 1 3 3430
105 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 0 0 1 1 0 0 2 2500
106 G. Ussia-Figueroa 0 0 1 0 2 0 3 8600
107 Expert Host Janusz Romanowski 0 0 1 0 1 2 4 1750
108 S.A. I.G.E.P. 0 0 1 0 1 1 3 1750
109 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 0 1 0 0 2 3 1400
110 E. Grogan 0 0 1 0 0 2 3 1400
111 Dr G. W. Guy 0 0 1 0 0 2 3 4600
112 M. Cullinane 0 0 1 0 0 1 2 1400
113 H. Rousseau 0 0 1 0 0 1 2 6600
114 M. Saniewski 0 0 1 0 0 0 1 1400
115 J. Pšurný 0 0 1 0 0 0 1 2100
116 T. Ashley 0 0 1 0 0 0 1 1800
117 Z. Keclik 0 0 1 0 0 0 1 2100
118 A. Jasińska 0 0 1 0 0 0 1 1400
119 H. Devin 0 0 1 0 0 0 1 2700
120 SK Napajedla 0 0 1 0 0 0 1 20000
121 F. Vocásek 0 0 1 0 0 0 1 2700
122 I. Tlustá 0 0 1 0 0 0 1 1830
123 J. Traka 0 0 0 2 2 3 7 2100
124 T. Sieradzki 0 0 0 2 1 3 6 3140
125 J. Emmerich 0 0 0 2 0 1 3 2440
126 Arrowfield Stud 0 0 0 2 0 0 2 1400
127 T. Rejman 0 0 0 1 3 2 6 3240
128 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 0 0 0 1 1 1 3 1350
129 G. Kogut 0 0 0 1 1 1 3 1830
130 Damis BT 0 0 0 1 1 1 3 2300
131 Mrs O. Harnett 0 0 0 1 1 0 2 3150
132 Gestüt Etzean 0 0 0 1 0 1 2 1800
133 Rabbah Bloodstock Ltd 0 0 0 1 0 0 1 2100
134 J. Besnier 0 0 0 1 0 0 1 1800
135 M. Lichocińska 0 0 0 1 0 0 1 700
136 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 0 0 0 1 0 0 1 1800
137 W. J. Engel 0 0 0 0 4 2 6 2800
138 K. Rybár 0 0 0 0 2 1 3 1800
139 E. i K. Laskowscy 0 0 0 0 2 0 2 700
140 G. Łątka 0 0 0 0 1 3 4 350
141 Oceana Racing 0 0 0 0 1 2 3 450
142 V. Bukhtoyarov 0 0 0 0 1 2 3 350
143 Gestüt Görlsdorf 0 0 0 0 1 1 2 1050
144 Sofim srl 0 0 0 0 1 1 2 900
145 J. Michalcová 0 0 0 0 1 0 1 700
146 S. Langlois 0 0 0 0 1 0 1 1050
147 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 0 0 0 0 1 0 1 1050
148 A. Żyłkowska 0 0 0 0 0 4 4 0
149 M. Piskla 0 0 0 0 0 4 4 0
150 Z. Duplicki 0 0 0 0 0 3 3 0
151 R. Colpaert 0 0 0 0 0 3 3 0
152 K. Litwiniak 0 0 0 0 0 3 3 0
153 Forenaghts Stud Farm Ltd 0 0 0 0 0 3 3 0
154 J. Szmyt 0 0 0 0 0 3 3 0
155 J. i K. Dobosz 0 0 0 0 0 2 2 0
156 S.C.E.A. Haras de Manneville 0 0 0 0 0 2 2 0
157 T. Mielnik 0 0 0 0 0 2 2 0
158 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0 0 0 0 0 2 2 0
159 F. Wołoszyn 0 0 0 0 0 2 2 0
160 Y. Vasilev 0 0 0 0 0 2 2 0
161 Ashbrittle Stud 0 0 0 0 0 2 2 0
162 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0 0 0 0 0 2 2 0
163 Ch. Schriever 0 0 0 0 0 2 2 0
164 Stengaarden I/S 0 0 0 0 0 2 2 0
165 W. Szydełko 0 0 0 0 0 2 2 0
166 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 0 0 2 2 0
167 Stall Amor 0 0 0 0 0 2 2 0
168 EARL Haras du Camp Bernard 0 0 0 0 0 1 1 4000
169 Cybernetyki Investment S.A. 0 0 0 0 0 1 1 0
170 „LTB „”Rosiya””” 0 0 0 0 0 1 1 0
171 R. Połeć 0 0 0 0 0 1 1 0
172 The Jay`s Renny Syndicate 0 0 0 0 0 1 1 0
173 Antinori Allegra 0 0 0 0 0 1 1 0
174 T. & H. Russell 0 0 0 0 0 1 1 0
175 J.-M. Queron i C. Vallee 0 0 0 0 0 1 1 0
176 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 0 0 0 1 1 0
177 inż. V. Kozel 0 0 0 0 0 1 1 0
178 Agrolipt s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
179 Gestüt Ohlerweiherhof 0 0 0 0 0 1 1 0
180 P. Drutowski 0 0 0 0 0 1 1 0
181 Gerrardstown House Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
182 B. Schöne 0 0 0 0 0 1 1 0
183 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 0 0 0 0 0 1 1 0
184 W. Pawlak 0 0 0 0 0 1 1 0
185 Z. Miazga 0 0 0 0 0 1 1 0
106 106 106 106 105 297 826 1916850

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej