Kategoria: Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 17-07-2017

Lp. Nazwisko / Firma Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 17 11 12 12 17 38 107 251180
2 SK Iwno 6 8 15 11 8 26 74 106340
3 SK Krasne 6 7 9 10 13 36 81 96650
4 S. Plavac 6 3 1 3 0 6 19 65900
5 A. Zieliński 5 5 4 4 6 11 35 88200
6 SK Widzów – A. Tyszko 5 4 2 4 4 10 29 81020
7 Gestüt Fährhof 4 0 0 0 0 0 4 33600
8 GR N. Kosiński 3 0 1 2 2 3 11 24600
9 K. Mirpuri 2 4 5 0 2 6 19 47800
10 B. M. Tomaszewski 2 4 4 5 4 10 29 36920
11 K. Szumiński 2 3 1 1 0 5 12 30420
12 GR J. Zalewska 2 2 3 2 1 3 13 33550
13 Wrbna Racing 2 2 1 0 0 0 5 97800
14 V. Timoshenko 2 2 0 1 0 2 7 38300
15 Hyde Park Stud 2 1 0 1 0 0 4 100000
16 D. Mioduszewski 2 1 0 0 1 1 5 17150
17 E. Banahan 2 1 0 0 0 0 3 153200
18 Le Thenney S.A. 2 0 2 1 0 1 6 26900
19 SK Jaroszówka 2 0 2 0 0 0 4 18050
20 L. i H. Boscher 2 0 1 0 1 0 4 53600
21 King Farm 2 0 1 0 0 0 3 17400
22 C. Maye 2 0 0 0 1 0 3 17650
23 A. Isope, Suc. P. Vischer 2 0 0 0 0 2 4 18000
24 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 2 0 0 0 0 0 2 75000
25 J. Foley 2 0 0 0 0 0 2 14000
26 M. Bober 2 0 0 0 0 0 2 18000
27 J. Repard i S. Dibb 1 3 0 0 0 0 4 15400
28 SK Moszna 1 2 5 7 7 25 47 31910
29 Haras de la Bareliere 1 2 0 2 1 2 8 14350
30 E. Gilert 1 2 0 0 1 0 4 12950
31 S. Vidal 1 2 0 0 0 1 4 12600
32 M. Campbell Andenaes 1 2 0 0 0 0 3 51000
33 K. Dobosz 1 1 1 3 1 3 10 13650
34 E. Porębna 1 1 1 2 1 2 8 12460
35 E. Krakowiak i A. Marczak 1 1 1 1 0 0 4 18660
36 Hardys Of Kilkeel Ltd 1 1 1 0 1 1 5 12850
37 H. Kopel 1 1 1 0 1 0 4 10820
38 E.A.R.L. Haras du Taillis 1 1 1 0 0 0 3 11200
39 R. Gorczyca 1 1 0 2 1 3 8 11750
40 Minch Bloobstock and Castletown Stud 1 1 0 1 1 0 4 15790
41 D. Mitrovic 1 1 0 0 0 1 3 8540
42 Mountarmstrong Stud 1 1 0 0 0 1 3 9400
43 Mr & Mrs G. Middlebrook 1 1 0 0 0 1 3 14840
44 Dayton Investments Ltd 1 1 0 0 0 1 3 9800
45 Laundry Cottage Stud Farm 1 0 2 1 0 0 4 9900
46 Desert Star Phoenix Jvc 1 0 2 0 0 4 7 10920
47 M. Davison 1 0 1 1 1 0 4 9630
48 I. Shenkin 1 0 1 1 0 1 4 9860
49 Haras du Logis Saint Germain 1 0 1 1 0 0 3 11050
50 D. Murphy 1 0 1 0 0 2 4 8830
51 Ecurie des Anges EARL 1 0 1 0 0 1 3 7500
52 J. Waldron & J. Barton 1 0 1 0 0 1 3 8400
53 M. Saniewski 1 0 1 0 0 1 3 8400
54 P. Szmigiel 1 0 0 2 0 3 6 8400
55 Gestüt Brümmerhof 1 0 0 1 1 4 7 9400
56 W. Heinz 1 0 0 1 0 2 4 11500
57 J. Klimczak 1 0 0 1 0 1 3 9900
58 E. Farrelly 1 0 0 1 0 0 2 7700
59 Mrs A. S. O’Brien 1 0 0 1 0 0 2 24000
60 S. Mladenovic 1 0 0 0 1 1 3 7530
61 S. Weresiński 1 0 0 0 1 1 3 9350
62 R. J. & S. A. Carter 1 0 0 0 1 0 2 7350
63 E. Kubíček 1 0 0 0 1 0 2 9800
64 L. McAteer 1 0 0 0 0 2 3 7000
65 Northern Bloodstock Agency Ltd 1 0 0 0 0 1 2 7000
66 T. & H. Russell 1 0 0 0 0 1 2 30000
67 Aunty Ifl 1 0 0 0 0 0 1 9000
68 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 1 0 0 0 0 0 1 18000
69 Haras des Marais 1 0 0 0 0 0 1 10000
70 R. Colasanti 1 0 0 0 0 0 1 9000
71 POE Millennium Stud 1 0 0 0 0 0 1 9000
72 A. Dziuba 0 3 1 1 0 1 6 12900
73 Corduff Bloodstock Ltd. 0 3 0 3 0 0 6 10100
74 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 0 3 0 2 0 0 5 9800
75 S.A. I.G.E.P. 0 2 1 0 1 1 5 6950
76 O., Y., S. Varin 0 2 1 0 1 0 4 7750
77 O. Tricot 0 2 1 0 0 0 3 8200
78 R. Piwko 0 2 0 1 0 2 5 22900
79 A. Omen 0 2 0 1 0 1 4 6300
80 S. Guła 0 2 0 0 0 0 2 7200
81 A. Sexton 0 1 2 1 0 1 5 6100
82 M. Pokrywka 0 1 2 0 1 0 4 6280
83 L. Ciampoli 0 1 1 1 1 2 6 5450
84 Old Carhue & Graeng Bloodstock 0 1 1 1 0 1 4 4900
85 Teliver Farm Kft 0 1 1 0 3 2 7 5580
86 M. Kaszubowski 0 1 1 0 1 3 6 5170
87 EARL Ecurie Feuillet 0 1 1 0 0 1 3 4920
88 Allevamento Gialloblu srl 0 1 1 0 0 1 3 5000
89 Tally-Ho Stud 0 1 1 0 0 1 3 5400
90 Ch. Jouandou 0 1 1 0 0 1 3 4270
91 S. Jeffroy, AGB Agency 0 1 1 0 0 1 3 6360
92 G. Brady 0 1 1 0 0 0 2 4200
93 R. Berns 0 1 0 1 1 1 4 4750
94 G. Smith 0 1 0 1 0 2 4 5900
95 P. McEnery 0 1 0 1 0 1 3 10500
96 SK Kozienice 0 1 0 1 0 0 2 3700
97 Elia Stud Farm 0 1 0 0 1 0 2 3410
98 N. Hartery 0 1 0 0 0 2 3 3600
99 Grange Stud 0 1 0 0 0 2 3 9200
100 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 1 0 0 0 0 1 3600
101 Z. Englic 0 1 0 0 0 0 1 3200
102 J. Wallace 0 1 0 0 0 0 1 3600
103 K. Szymański 0 1 0 0 0 0 1 7200
104 Azienda Agricola Gennaro Stimola 0 1 0 0 0 0 1 3600
105 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0 1 0 0 0 0 1 2440
106 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0 1 0 0 0 0 1 7200
107 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 0 1 0 0 0 0 1 3600
108 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 1 0 0 0 0 1 32000
109 W. Krzemiński 0 1 0 0 0 0 1 14000
110 Shadwell Estate Company Ltd 0 0 3 0 1 0 4 5450
111 Kellsgrange Stud 0 0 2 2 0 0 4 11760
112 Millennium Stud 0 0 2 1 3 3 9 7200
113 P. Despouy 0 0 2 0 0 0 2 2800
114 G. & A. Corry 0 0 1 2 0 1 4 7600
115 Dr G. W. Guy 0 0 1 1 0 2 4 14600
116 E. Grogan 0 0 1 1 0 2 4 2000
117 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 0 1 1 0 2 4 2000
118 E. de Kerpezdron 0 0 1 1 0 1 3 3430
119 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 0 0 1 1 0 0 2 2500
120 G. Ussia-Figueroa 0 0 1 0 2 1 4 8600
121 Expert Host Janusz Romanowski 0 0 1 0 1 3 5 1750
122 H. Rousseau 0 0 1 0 0 2 3 6600
123 M. Cullinane 0 0 1 0 0 2 3 1400
124 H. Devin 0 0 1 0 0 0 1 2700
125 T. Ashley 0 0 1 0 0 0 1 1800
126 J. Pšurný 0 0 1 0 0 0 1 2100
127 R. Reveillere i V. Teillard 0 0 1 0 0 0 1 1800
128 SK Napajedla 0 0 1 0 0 0 1 20000
129 F. Vocásek 0 0 1 0 0 0 1 2700
130 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 0 0 1 0 0 0 1 1800
131 I. Tlustá 0 0 1 0 0 0 1 1830
132 Z. Keclik 0 0 1 0 0 0 1 2100
133 A. Jasińska 0 0 1 0 0 0 1 1400
134 J. Traka 0 0 0 2 3 4 9 4800
135 T. Sieradzki 0 0 0 2 1 3 6 3140
136 J. Emmerich 0 0 0 2 0 1 3 2440
137 Rabbah Bloodstock Ltd 0 0 0 2 0 0 2 7500
138 Arrowfield Stud 0 0 0 2 0 0 2 1400
139 T. Rejman 0 0 0 1 3 3 7 3240
140 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 0 0 0 1 2 1 4 1800
141 G. Kogut 0 0 0 1 2 1 4 2180
142 Damis BT 0 0 0 1 1 1 3 2300
143 Mrs O. Harnett 0 0 0 1 1 0 2 3150
144 Gestüt Etzean 0 0 0 1 0 1 2 1800
145 M. Lichocińska 0 0 0 1 0 0 1 700
146 S. Chrząstowski 0 0 0 1 0 0 1 600
147 M. i S. Wiśniewscy 0 0 0 1 0 0 1 1800
148 J. Besnier 0 0 0 1 0 0 1 1800
149 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 0 0 0 1 0 0 1 1800
150 A. Wyrzyk 0 0 0 1 0 0 1 900
151 W. J. Engel 0 0 0 0 5 3 8 3330
152 V. Bukhtoyarov 0 0 0 0 2 2 4 700
153 K. Rybár 0 0 0 0 2 1 3 1800
154 E. i K. Laskowscy 0 0 0 0 2 1 3 700
155 G. Łątka 0 0 0 0 1 3 4 350
156 J. i K. Dobosz 0 0 0 0 1 2 3 300
157 Ch. Schriever 0 0 0 0 1 2 3 350
158 Oceana Racing 0 0 0 0 1 2 3 450
159 S. Langlois 0 0 0 0 1 1 2 1050
160 Gestüt Görlsdorf 0 0 0 0 1 1 2 1050
161 Sofim srl 0 0 0 0 1 1 2 900
162 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 0 0 0 0 1 1 2 350
163 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 0 0 0 0 1 0 1 1050
164 J. Michalcová 0 0 0 0 1 0 1 700
165 R. Colpaert 0 0 0 0 0 4 4 0
166 M. Piskla 0 0 0 0 0 4 4 0
167 Z. Duplicki 0 0 0 0 0 4 4 0
168 A. Żyłkowska 0 0 0 0 0 4 4 0
169 K. Litwiniak 0 0 0 0 0 4 4 0
170 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 0 0 3 3 0
171 J. Szmyt 0 0 0 0 0 3 3 0
172 Forenaghts Stud Farm Ltd 0 0 0 0 0 3 3 0
173 S.C.E.A. Haras de Manneville 0 0 0 0 0 3 3 0
174 Ashbrittle Stud 0 0 0 0 0 2 2 0
175 Y. Vasilev 0 0 0 0 0 2 2 0
176 W. Szydełko 0 0 0 0 0 2 2 0
177 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0 0 0 0 0 2 2 0
178 T. Mielnik 0 0 0 0 0 2 2 0
179 Stall Amor 0 0 0 0 0 2 2 0
180 B. Schöne 0 0 0 0 0 2 2 0
181 R. Połeć 0 0 0 0 0 2 2 0
182 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0 0 0 0 0 2 2 0
183 F. Wołoszyn 0 0 0 0 0 2 2 0
184 Stengaarden I/S 0 0 0 0 0 2 2 0
185 Gestüt Ohlerweiherhof 0 0 0 0 0 2 2 0
186 EARL Haras du Camp Bernard 0 0 0 0 0 1 1 4000
187 J.-M. Queron i C. Vallee 0 0 0 0 0 1 1 0
188 The Jay`s Renny Syndicate 0 0 0 0 0 1 1 0
189 W. Pawlak 0 0 0 0 0 1 1 0
190 Antinori Allegra 0 0 0 0 0 1 1 0
191 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 0 0 0 1 1 0
192 Agrolipt s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
193 Gerrardstown House Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
194 P. Drutowski 0 0 0 0 0 1 1 0
195 Lordship Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
196 LTB „Rosiya” 0 0 0 0 0 1 1 0
197 S. Wiśniewski 0 0 0 0 0 1 1 0
198 inż. V. Kozel 0 0 0 0 0 1 1 0
199 Z. Miazga 0 0 0 0 0 1 1 0
200 Cybernetyki Investment S.A. 0 0 0 0 0 1 1 0
133 133 133 133 132 379 1043 2589200

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 10-07-2017

Lp. Nazwisko / Firma Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 15 11 12 12 16 38 104 238880
2 SK Krasne 6 7 8 10 12 34 77 95150
3 S. Plavac 6 3 1 3 0 6 19 65900
4 A. Zieliński 5 5 4 4 6 11 35 88200
5 SK Widzów – A. Tyszko 5 4 2 3 4 10 28 80420
6 SK Iwno 4 8 15 9 8 25 69 92040
7 Gestüt Fährhof 4 0 0 0 0 0 4 33600
8 GR N. Kosiński 3 0 1 2 2 3 11 24600
9 K. Mirpuri 2 4 5 0 2 6 19 47800
10 B. M. Tomaszewski 2 4 2 5 4 10 27 34320
11 K. Szumiński 2 3 1 1 0 5 12 30420
12 GR J. Zalewska 2 2 3 2 1 3 13 33550
13 Wrbna Racing 2 2 1 0 0 0 5 97800
14 V. Timoshenko 2 2 0 1 0 2 7 38300
15 Hyde Park Stud 2 1 0 1 0 0 4 100000
16 D. Mioduszewski 2 1 0 0 1 1 5 17150
17 E. Banahan 2 1 0 0 0 0 3 153200
18 Le Thenney S.A. 2 0 2 1 0 1 6 26900
19 SK Jaroszówka 2 0 2 0 0 0 4 18050
20 L. i H. Boscher 2 0 1 0 1 0 4 53600
21 King Farm 2 0 1 0 0 0 3 17400
22 C. Maye 2 0 0 0 1 0 3 17650
23 A. Isope, Suc. P. Vischer 2 0 0 0 0 2 4 18000
24 M. Bober 2 0 0 0 0 0 2 18000
25 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 2 0 0 0 0 0 2 75000
26 J. Foley 2 0 0 0 0 0 2 14000
27 J. Repard i S. Dibb 1 3 0 0 0 0 4 15400
28 Haras de la Bareliere 1 2 0 2 1 2 8 14350
29 E. Gilert 1 2 0 0 1 0 4 12950
30 S. Vidal 1 2 0 0 0 1 4 12600
31 M. Campbell Andenaes 1 2 0 0 0 0 3 51000
32 SK Moszna 1 1 5 7 6 25 45 28810
33 K. Dobosz 1 1 1 3 1 3 10 13650
34 E. Krakowiak i A. Marczak 1 1 1 1 0 0 4 18660
35 Hardys Of Kilkeel Ltd 1 1 1 0 1 1 5 12850
36 H. Kopel 1 1 1 0 1 0 4 10820
37 E.A.R.L. Haras du Taillis 1 1 1 0 0 0 3 11200
38 R. Gorczyca 1 1 0 2 1 3 8 11750
39 E. Porębna 1 1 0 2 1 1 6 11260
40 Minch Bloobstock and Castletown Stud 1 1 0 1 1 0 4 15790
41 Mr & Mrs G. Middlebrook 1 1 0 0 0 1 3 14840
42 D. Mitrovic 1 1 0 0 0 1 3 8540
43 Dayton Investments Ltd 1 1 0 0 0 1 3 9800
44 Laundry Cottage Stud Farm 1 0 2 1 0 0 4 9900
45 Desert Star Phoenix Jvc 1 0 2 0 0 4 7 10920
46 M. Davison 1 0 1 1 1 0 4 9630
47 I. Shenkin 1 0 1 1 0 1 4 9860
48 Haras du Logis Saint Germain 1 0 1 1 0 0 3 11050
49 D. Murphy 1 0 1 0 0 2 4 8830
50 J. Waldron & J. Barton 1 0 1 0 0 1 3 8400
51 Ecurie des Anges EARL 1 0 1 0 0 1 3 7500
52 M. Saniewski 1 0 1 0 0 1 3 8400
53 P. Szmigiel 1 0 0 2 0 3 6 8400
54 Gestüt Brümmerhof 1 0 0 1 1 4 7 9400
55 W. Heinz 1 0 0 1 0 2 4 11500
56 J. Klimczak 1 0 0 1 0 1 3 9900
57 E. Farrelly 1 0 0 1 0 0 2 7700
58 Mrs A. S. O’Brien 1 0 0 1 0 0 2 24000
59 S. Weresiński 1 0 0 0 1 1 3 9350
60 S. Mladenovic 1 0 0 0 1 1 3 7530
61 R. J. & S. A. Carter 1 0 0 0 1 0 2 7350
62 E. Kubíček 1 0 0 0 1 0 2 9800
63 L. McAteer 1 0 0 0 0 2 3 7000
64 Mountarmstrong Stud 1 0 0 0 0 1 2 7000
65 Northern Bloodstock Agency Ltd 1 0 0 0 0 1 2 7000
66 T. & H. Russell 1 0 0 0 0 1 2 30000
67 POE Millennium Stud 1 0 0 0 0 0 1 9000
68 R. Colasanti 1 0 0 0 0 0 1 9000
69 Haras des Marais 1 0 0 0 0 0 1 10000
70 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 1 0 0 0 0 0 1 18000
71 Aunty Ifl 1 0 0 0 0 0 1 9000
72 A. Dziuba 0 3 1 1 0 1 6 12900
73 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 0 3 0 2 0 0 5 9800
74 O., Y., S. Varin 0 2 1 0 1 0 4 7750
75 O. Tricot 0 2 1 0 0 0 3 8200
76 Corduff Bloodstock Ltd. 0 2 0 3 0 0 5 7700
77 R. Piwko 0 2 0 1 0 2 5 22900
78 A. Omen 0 2 0 1 0 1 4 6300
79 S. Guła 0 2 0 0 0 0 2 7200
80 A. Sexton 0 1 2 1 0 1 5 6100
81 M. Pokrywka 0 1 2 0 1 0 4 6280
82 L. Ciampoli 0 1 1 1 1 1 5 5450
83 Old Carhue & Graeng Bloodstock 0 1 1 1 0 1 4 4900
84 Teliver Farm Kft 0 1 1 0 3 2 7 5580
85 M. Kaszubowski 0 1 1 0 1 2 5 5170
86 S.A. I.G.E.P. 0 1 1 0 1 1 4 4550
87 S. Jeffroy, AGB Agency 0 1 1 0 0 1 3 6360
88 Ch. Jouandou 0 1 1 0 0 1 3 4270
89 Allevamento Gialloblu srl 0 1 1 0 0 1 3 5000
90 EARL Ecurie Feuillet 0 1 1 0 0 1 3 4920
91 Tally-Ho Stud 0 1 1 0 0 1 3 5400
92 G. Brady 0 1 1 0 0 0 2 4200
93 R. Berns 0 1 0 1 1 1 4 4750
94 G. Smith 0 1 0 1 0 2 4 5900
95 P. McEnery 0 1 0 1 0 1 3 10500
96 SK Kozienice 0 1 0 1 0 0 2 3700
97 Elia Stud Farm 0 1 0 0 1 0 2 3410
98 Grange Stud 0 1 0 0 0 2 3 9200
99 N. Hartery 0 1 0 0 0 2 3 3600
100 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 1 0 0 0 0 1 32000
101 Azienda Agricola Gennaro Stimola 0 1 0 0 0 0 1 3600
102 Z. Englic 0 1 0 0 0 0 1 3200
103 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0 1 0 0 0 0 1 2440
104 J. Wallace 0 1 0 0 0 0 1 3600
105 K. Szymański 0 1 0 0 0 0 1 7200
106 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 1 0 0 0 0 1 3600
107 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0 1 0 0 0 0 1 7200
108 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 0 1 0 0 0 0 1 3600
109 W. Krzemiński 0 1 0 0 0 0 1 14000
110 Shadwell Estate Company Ltd 0 0 3 0 1 0 4 5450
111 Kellsgrange Stud 0 0 2 2 0 0 4 11760
112 Millennium Stud 0 0 2 1 3 3 9 7200
113 P. Despouy 0 0 2 0 0 0 2 2800
114 G. & A. Corry 0 0 1 2 0 1 4 7600
115 Dr G. W. Guy 0 0 1 1 0 2 4 14600
116 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 0 1 1 0 2 4 2000
117 E. Grogan 0 0 1 1 0 2 4 2000
118 E. de Kerpezdron 0 0 1 1 0 1 3 3430
119 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 0 0 1 1 0 0 2 2500
120 G. Ussia-Figueroa 0 0 1 0 2 1 4 8600
121 Expert Host Janusz Romanowski 0 0 1 0 1 2 4 1750
122 H. Rousseau 0 0 1 0 0 2 3 6600
123 M. Cullinane 0 0 1 0 0 2 3 1400
124 SK Napajedla 0 0 1 0 0 0 1 20000
125 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 0 0 1 0 0 0 1 1800
126 Z. Keclik 0 0 1 0 0 0 1 2100
127 I. Tlustá 0 0 1 0 0 0 1 1830
128 A. Jasińska 0 0 1 0 0 0 1 1400
129 T. Ashley 0 0 1 0 0 0 1 1800
130 R. Reveillere i V. Teillard 0 0 1 0 0 0 1 1800
131 F. Vocásek 0 0 1 0 0 0 1 2700
132 H. Devin 0 0 1 0 0 0 1 2700
133 J. Pšurný 0 0 1 0 0 0 1 2100
134 J. Traka 0 0 0 2 3 4 9 4800
135 T. Sieradzki 0 0 0 2 1 3 6 3140
136 J. Emmerich 0 0 0 2 0 1 3 2440
137 Arrowfield Stud 0 0 0 2 0 0 2 1400
138 Rabbah Bloodstock Ltd 0 0 0 2 0 0 2 7500
139 T. Rejman 0 0 0 1 3 3 7 3240
140 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 0 0 0 1 2 1 4 1800
141 Damis BT 0 0 0 1 1 1 3 2300
142 G. Kogut 0 0 0 1 1 1 3 1830
143 Mrs O. Harnett 0 0 0 1 1 0 2 3150
144 Gestüt Etzean 0 0 0 1 0 1 2 1800
145 A. Wyrzyk 0 0 0 1 0 0 1 900
146 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 0 0 0 1 0 0 1 1800
147 M. i S. Wiśniewscy 0 0 0 1 0 0 1 1800
148 J. Besnier 0 0 0 1 0 0 1 1800
149 M. Lichocińska 0 0 0 1 0 0 1 700
150 W. J. Engel 0 0 0 0 5 3 8 3330
151 V. Bukhtoyarov 0 0 0 0 2 2 4 700
152 K. Rybár 0 0 0 0 2 1 3 1800
153 E. i K. Laskowscy 0 0 0 0 2 1 3 700
154 G. Łątka 0 0 0 0 1 3 4 350
155 Ch. Schriever 0 0 0 0 1 2 3 350
156 Oceana Racing 0 0 0 0 1 2 3 450
157 J. i K. Dobosz 0 0 0 0 1 2 3 300
158 Sofim srl 0 0 0 0 1 1 2 900
159 S. Langlois 0 0 0 0 1 1 2 1050
160 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 0 0 0 0 1 1 2 350
161 Gestüt Görlsdorf 0 0 0 0 1 1 2 1050
162 J. Michalcová 0 0 0 0 1 0 1 700
163 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 0 0 0 0 1 0 1 1050
164 M. Piskla 0 0 0 0 0 4 4 0
165 K. Litwiniak 0 0 0 0 0 4 4 0
166 R. Colpaert 0 0 0 0 0 4 4 0
167 A. Żyłkowska 0 0 0 0 0 4 4 0
168 Z. Duplicki 0 0 0 0 0 4 4 0
169 S.C.E.A. Haras de Manneville 0 0 0 0 0 3 3 0
170 Forenaghts Stud Farm Ltd 0 0 0 0 0 3 3 0
171 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 0 0 3 3 0
172 J. Szmyt 0 0 0 0 0 3 3 0
173 R. Połeć 0 0 0 0 0 2 2 0
174 Stengaarden I/S 0 0 0 0 0 2 2 0
175 Y. Vasilev 0 0 0 0 0 2 2 0
176 T. Mielnik 0 0 0 0 0 2 2 0
177 W. Szydełko 0 0 0 0 0 2 2 0
178 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0 0 0 0 0 2 2 0
179 Gestüt Ohlerweiherhof 0 0 0 0 0 2 2 0
180 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0 0 0 0 0 2 2 0
181 Stall Amor 0 0 0 0 0 2 2 0
182 F. Wołoszyn 0 0 0 0 0 2 2 0
183 B. Schöne 0 0 0 0 0 2 2 0
184 Ashbrittle Stud 0 0 0 0 0 2 2 0
185 EARL Haras du Camp Bernard 0 0 0 0 0 1 1 4000
186 inż. V. Kozel 0 0 0 0 0 1 1 0
187 Cybernetyki Investment S.A. 0 0 0 0 0 1 1 0
188 Z. Miazga 0 0 0 0 0 1 1 0
189 Gerrardstown House Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
190 P. Drutowski 0 0 0 0 0 1 1 0
191 J.-M. Queron i C. Vallee 0 0 0 0 0 1 1 0
192 Antinori Allegra 0 0 0 0 0 1 1 0
193 Lordship Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
194 S. Wiśniewski 0 0 0 0 0 1 1 0
195 Agrolipt s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
196 LTB „Rosiya” 0 0 0 0 0 1 1 0
197 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 0 0 0 1 1 0
198 W. Pawlak 0 0 0 0 0 1 1 0
199 The Jay`s Renny Syndicate 0 0 0 0 0 1 1 0
129 129 129 129 128 372 1016 2545450

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 3-07-2017

Lp. Nazwisko / Firma Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 15 11 12 10 16 36 100 236480
2 S. Plavac 6 3 0 3 0 6 18 64700
3 SK Krasne 5 6 7 10 11 30 69 83450
4 SK Widzów – A. Tyszko 5 3 2 3 4 10 27 78020
5 SK Iwno 4 8 12 9 8 24 65 87840
6 A. Zieliński 4 4 4 4 6 10 32 75200
7 Gestüt Fährhof 4 0 0 0 0 0 4 33600
8 B. M. Tomaszewski 2 4 2 5 4 10 27 34320
9 GR J. Zalewska 2 2 2 2 1 3 12 29950
10 Wrbna Racing 2 2 1 0 0 0 5 97800
11 Hyde Park Stud 2 1 0 1 0 0 4 100000
12 D. Mioduszewski 2 1 0 0 1 1 5 17150
13 E. Banahan 2 1 0 0 0 0 3 153200
14 Le Thenney S.A. 2 0 2 1 0 1 6 26900
15 SK Jaroszówka 2 0 2 0 0 0 4 18050
16 GR N. Kosiński 2 0 1 2 2 3 10 17600
17 L. i H. Boscher 2 0 1 0 1 0 4 53600
18 King Farm 2 0 1 0 0 0 3 17400
19 C. Maye 2 0 0 0 1 0 3 17650
20 A. Isope, Suc. P. Vischer 2 0 0 0 0 2 4 18000
21 M. Bober 2 0 0 0 0 0 2 18000
22 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 2 0 0 0 0 0 2 75000
23 J. Foley 2 0 0 0 0 0 2 14000
24 K. Mirpuri 1 4 4 0 1 6 16 39950
25 J. Repard i S. Dibb 1 3 0 0 0 0 4 15400
26 V. Timoshenko 1 2 0 1 0 2 6 29300
27 S. Vidal 1 2 0 0 0 1 4 12600
28 E. Gilert 1 2 0 0 0 0 3 12600
29 M. Campbell Andenaes 1 2 0 0 0 0 3 51000
30 SK Moszna 1 1 5 7 5 23 42 28510
31 K. Dobosz 1 1 1 2 1 2 8 13050
32 E. Krakowiak i A. Marczak 1 1 1 1 0 0 4 18660
33 Hardys Of Kilkeel Ltd 1 1 1 0 1 1 5 12850
34 H. Kopel 1 1 1 0 1 0 4 10820
35 E.A.R.L. Haras du Taillis 1 1 1 0 0 0 3 11200
36 Haras de la Bareliere 1 1 0 2 1 1 6 11550
37 E. Porębna 1 1 0 2 1 1 6 11260
38 R. Gorczyca 1 1 0 2 0 3 7 11400
39 Dayton Investments Ltd 1 1 0 0 0 1 3 9800
40 D. Mitrovic 1 1 0 0 0 1 3 8540
41 Mr & Mrs G. Middlebrook 1 1 0 0 0 1 3 14840
42 Desert Star Phoenix Jvc 1 0 2 0 0 4 7 10920
43 Haras du Logis Saint Germain 1 0 1 1 0 0 3 11050
44 M. Davison 1 0 1 1 0 0 3 9100
45 Ecurie des Anges EARL 1 0 1 0 0 1 3 7500
46 D. Murphy 1 0 1 0 0 1 3 8830
47 I. Shenkin 1 0 1 0 0 1 3 8800
48 J. Waldron & J. Barton 1 0 1 0 0 1 3 8400
49 M. Saniewski 1 0 1 0 0 0 2 8400
50 P. Szmigiel 1 0 0 2 0 3 6 8400
51 Minch Bloobstock and Castletown Stud 1 0 0 1 1 0 3 11550
52 Gestüt Brümmerhof 1 0 0 1 0 4 6 9100
53 J. Klimczak 1 0 0 1 0 1 3 9900
54 W. Heinz 1 0 0 1 0 1 3 11500
55 Mrs A. S. O’Brien 1 0 0 1 0 0 2 24000
56 E. Farrelly 1 0 0 1 0 0 2 7700
57 S. Mladenovic 1 0 0 0 1 1 3 7530
58 S. Weresiński 1 0 0 0 1 1 3 9350
59 R. J. & S. A. Carter 1 0 0 0 1 0 2 7350
60 E. Kubíček 1 0 0 0 1 0 2 9800
61 L. McAteer 1 0 0 0 0 2 3 7000
62 T. & H. Russell 1 0 0 0 0 1 2 30000
63 Mountarmstrong Stud 1 0 0 0 0 1 2 7000
64 Aunty Ifl 1 0 0 0 0 0 1 9000
65 R. Colasanti 1 0 0 0 0 0 1 9000
66 Northern Bloodstock Agency Ltd 1 0 0 0 0 0 1 7000
67 Haras des Marais 1 0 0 0 0 0 1 10000
68 POE Millennium Stud 1 0 0 0 0 0 1 9000
69 A. Dziuba 0 3 1 1 0 0 5 12900
70 K. Szumiński 0 3 0 1 0 5 9 16300
71 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 0 3 0 1 0 0 4 9100
72 Corduff Bloodstock Ltd. 0 2 0 3 0 0 5 7700
73 R. Piwko 0 2 0 1 0 2 5 22900
74 A. Omen 0 2 0 1 0 0 3 6300
75 S. Guła 0 2 0 0 0 0 2 7200
76 M. Pokrywka 0 1 2 0 1 0 4 6280
77 L. Ciampoli 0 1 1 1 1 1 5 5450
78 A. Sexton 0 1 1 1 0 1 4 4900
79 Old Carhue & Graeng Bloodstock 0 1 1 1 0 1 4 4900
80 Teliver Farm Kft 0 1 1 0 3 2 7 5580
81 M. Kaszubowski 0 1 1 0 1 2 5 5170
82 S.A. I.G.E.P. 0 1 1 0 1 1 4 4550
83 O., Y., S. Varin 0 1 1 0 1 0 3 5350
84 Allevamento Gialloblu srl 0 1 1 0 0 1 3 5000
85 Tally-Ho Stud 0 1 1 0 0 1 3 5400
86 EARL Ecurie Feuillet 0 1 1 0 0 1 3 4920
87 S. Jeffroy, AGB Agency 0 1 1 0 0 1 3 6360
88 Ch. Jouandou 0 1 1 0 0 0 2 4270
89 O. Tricot 0 1 1 0 0 0 2 5400
90 G. Brady 0 1 1 0 0 0 2 4200
91 G. Smith 0 1 0 1 0 2 4 5900
92 P. McEnery 0 1 0 1 0 1 3 10500
93 SK Kozienice 0 1 0 1 0 0 2 3700
94 R. Berns 0 1 0 0 1 1 3 4050
95 Elia Stud Farm 0 1 0 0 1 0 2 3410
96 N. Hartery 0 1 0 0 0 2 3 3600
97 Grange Stud 0 1 0 0 0 2 3 9200
98 Z. Englic 0 1 0 0 0 0 1 3200
99 Azienda Agricola Gennaro Stimola 0 1 0 0 0 0 1 3600
100 W. Krzemiński 0 1 0 0 0 0 1 14000
101 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0 1 0 0 0 0 1 2440
102 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 1 0 0 0 0 1 32000
103 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 0 1 0 0 0 0 1 3600
104 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 1 0 0 0 0 1 3600
105 K. Szymański 0 1 0 0 0 0 1 7200
106 Shadwell Estate Company Ltd 0 0 3 0 1 0 4 5450
107 Kellsgrange Stud 0 0 2 2 0 0 4 11760
108 Millennium Stud 0 0 2 1 2 3 8 6900
109 Laundry Cottage Stud Farm 0 0 2 1 0 0 3 3900
110 P. Despouy 0 0 2 0 0 0 2 2800
111 G. & A. Corry 0 0 1 2 0 1 4 7600
112 Dr G. W. Guy 0 0 1 1 0 2 4 14600
113 E. de Kerpezdron 0 0 1 1 0 1 3 3430
114 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 0 0 1 1 0 0 2 2500
115 G. Ussia-Figueroa 0 0 1 0 2 1 4 8600
116 Expert Host Janusz Romanowski 0 0 1 0 1 2 4 1750
117 H. Rousseau 0 0 1 0 0 2 3 6600
118 E. Grogan 0 0 1 0 0 2 3 1400
119 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 0 1 0 0 2 3 1400
120 M. Cullinane 0 0 1 0 0 1 2 1400
121 F. Vocásek 0 0 1 0 0 0 1 2700
122 I. Tlustá 0 0 1 0 0 0 1 1830
123 R. Reveillere i V. Teillard 0 0 1 0 0 0 1 1800
124 SK Napajedla 0 0 1 0 0 0 1 20000
125 H. Devin 0 0 1 0 0 0 1 2700
126 T. Ashley 0 0 1 0 0 0 1 1800
127 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 0 0 1 0 0 0 1 1800
128 Z. Keclik 0 0 1 0 0 0 1 2100
129 J. Pšurný 0 0 1 0 0 0 1 2100
130 A. Jasińska 0 0 1 0 0 0 1 1400
131 J. Traka 0 0 0 2 3 3 8 4800
132 T. Sieradzki 0 0 0 2 1 3 6 3140
133 J. Emmerich 0 0 0 2 0 1 3 2440
134 Rabbah Bloodstock Ltd 0 0 0 2 0 0 2 7500
135 Arrowfield Stud 0 0 0 2 0 0 2 1400
136 T. Rejman 0 0 0 1 3 3 7 3240
137 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 0 0 0 1 2 1 4 1800
138 G. Kogut 0 0 0 1 1 1 3 1830
139 Damis BT 0 0 0 1 1 1 3 2300
140 Mrs O. Harnett 0 0 0 1 1 0 2 3150
141 Gestüt Etzean 0 0 0 1 0 1 2 1800
142 J. Besnier 0 0 0 1 0 0 1 1800
143 M. i S. Wiśniewscy 0 0 0 1 0 0 1 1800
144 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 0 0 0 1 0 0 1 1800
145 M. Lichocińska 0 0 0 1 0 0 1 700
146 W. J. Engel 0 0 0 0 5 2 7 3330
147 V. Bukhtoyarov 0 0 0 0 2 2 4 700
148 K. Rybár 0 0 0 0 2 1 3 1800
149 E. i K. Laskowscy 0 0 0 0 2 1 3 700
150 G. Łątka 0 0 0 0 1 3 4 350
151 Oceana Racing 0 0 0 0 1 2 3 450
152 Ch. Schriever 0 0 0 0 1 2 3 350
153 Gestüt Görlsdorf 0 0 0 0 1 1 2 1050
154 Sofim srl 0 0 0 0 1 1 2 900
155 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 0 0 0 0 1 1 2 350
156 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 0 0 0 0 1 0 1 1050
157 J. Michalcová 0 0 0 0 1 0 1 700
158 S. Langlois 0 0 0 0 1 0 1 1050
159 Z. Duplicki 0 0 0 0 0 4 4 0
160 A. Żyłkowska 0 0 0 0 0 4 4 0
161 M. Piskla 0 0 0 0 0 4 4 0
162 K. Litwiniak 0 0 0 0 0 3 3 0
163 R. Colpaert 0 0 0 0 0 3 3 0
164 J. Szmyt 0 0 0 0 0 3 3 0
165 Forenaghts Stud Farm Ltd 0 0 0 0 0 3 3 0
166 S.C.E.A. Haras de Manneville 0 0 0 0 0 3 3 0
167 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 0 0 3 3 0
168 B. Schöne 0 0 0 0 0 2 2 0
169 W. Szydełko 0 0 0 0 0 2 2 0
170 J. i K. Dobosz 0 0 0 0 0 2 2 0
171 Stall Amor 0 0 0 0 0 2 2 0
172 Ashbrittle Stud 0 0 0 0 0 2 2 0
173 T. Mielnik 0 0 0 0 0 2 2 0
174 Y. Vasilev 0 0 0 0 0 2 2 0
175 Stengaarden I/S 0 0 0 0 0 2 2 0
176 F. Wołoszyn 0 0 0 0 0 2 2 0
177 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0 0 0 0 0 2 2 0
178 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0 0 0 0 0 2 2 0
179 EARL Haras du Camp Bernard 0 0 0 0 0 1 1 4000
180 J.-M. Queron i C. Vallee 0 0 0 0 0 1 1 0
181 P. Drutowski 0 0 0 0 0 1 1 0
182 Gestüt Ohlerweiherhof 0 0 0 0 0 1 1 0
183 Antinori Allegra 0 0 0 0 0 1 1 0
184 inż. V. Kozel 0 0 0 0 0 1 1 0
185 LTB „Rosiya” 0 0 0 0 0 1 1 0
186 Lordship Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
187 W. Pawlak 0 0 0 0 0 1 1 0
188 R. Połeć 0 0 0 0 0 1 1 0
189 Agrolipt s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
190 Z. Miazga 0 0 0 0 0 1 1 0
191 Cybernetyki Investment S.A. 0 0 0 0 0 1 1 0
192 The Jay`s Renny Syndicate 0 0 0 0 0 1 1 0
193 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 0 0 0 1 1 0
194 Gerrardstown House Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
120 120 120 120 119 344 943 2413150

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 26-06-2017

Lp. Nazwisko / Firma Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 13 11 10 10 15 30 89 189630
2 S. Plavac 6 2 0 2 0 4 14 61200
3 SK Krasne 4 6 7 10 10 27 64 74000
4 A. Zieliński 4 3 3 4 6 7 27 69560
5 SK Widzów – A. Tyszko 4 1 2 3 4 7 21 54220
6 SK Iwno 3 7 12 8 7 23 60 76240
7 Gestüt Fährhof 3 0 0 0 0 0 3 23000
8 B. M. Tomaszewski 2 3 1 3 4 10 23 27920
9 GR J. Zalewska 2 2 2 0 1 3 10 28350
10 Wrbna Racing 2 2 1 0 0 0 5 97800
11 D. Mioduszewski 2 1 0 0 1 1 5 17150
12 GR N. Kosiński 2 0 1 2 1 2 8 17250
13 Le Thenney S.A. 2 0 1 1 0 1 5 20900
14 SK Jaroszówka 2 0 1 0 0 0 3 15930
15 L. i H. Boscher 2 0 1 0 0 0 3 48600
16 Hyde Park Stud 2 0 0 1 0 0 3 60000
17 C. Maye 2 0 0 0 1 0 3 17650
18 A. Isope, Suc. P. Vischer 2 0 0 0 0 2 4 18000
19 M. Bober 2 0 0 0 0 0 2 18000
20 King Farm 2 0 0 0 0 0 2 16000
21 J. Foley 2 0 0 0 0 0 2 14000
22 K. Mirpuri 1 3 3 0 1 6 14 26350
23 J. Repard i S. Dibb 1 3 0 0 0 0 4 15400
24 V. Timoshenko 1 2 0 1 0 1 5 29300
25 E. Gilert 1 2 0 0 0 0 3 12600
26 SK Moszna 1 1 4 6 4 22 38 24510
27 K. Dobosz 1 1 1 2 1 2 8 13050
28 Hardys Of Kilkeel Ltd 1 1 1 0 1 0 4 12850
29 H. Kopel 1 1 1 0 0 0 3 10370
30 E. Krakowiak i A. Marczak 1 1 1 0 0 0 3 17600
31 E. Porębna 1 1 0 2 1 1 6 11260
32 Haras de la Bareliere 1 1 0 2 1 1 6 11550
33 R. Gorczyca 1 1 0 2 0 3 7 11400
34 Dayton Investments Ltd 1 1 0 0 0 1 3 9800
35 M. Campbell Andenaes 1 1 0 0 0 0 2 29400
36 E. Banahan 1 1 0 0 0 0 2 53200
37 D. Mitrovic 1 1 0 0 0 0 2 8540
38 Mr & Mrs G. Middlebrook 1 1 0 0 0 0 2 14840
39 Desert Star Phoenix Jvc 1 0 2 0 0 3 6 10920
40 Haras du Logis Saint Germain 1 0 1 1 0 0 3 11050
41 M. Davison 1 0 1 1 0 0 3 9100
42 Ecurie des Anges EARL 1 0 1 0 0 1 3 7500
43 I. Shenkin 1 0 1 0 0 1 3 8800
44 J. Waldron & J. Barton 1 0 1 0 0 1 3 8400
45 D. Murphy 1 0 1 0 0 1 3 8830
46 P. Szmigiel 1 0 0 2 0 3 6 8400
47 Minch Bloobstock and Castletown Stud 1 0 0 1 1 0 3 11550
48 Gestüt Brümmerhof 1 0 0 1 0 3 5 9100
49 J. Klimczak 1 0 0 1 0 1 3 9900
50 W. Heinz 1 0 0 1 0 1 3 11500
51 E. Farrelly 1 0 0 1 0 0 2 7700
52 S. Weresiński 1 0 0 0 1 1 3 9350
53 E. Kubíček 1 0 0 0 1 0 2 9800
54 R. J. & S. A. Carter 1 0 0 0 1 0 2 7350
55 S. Mladenovic 1 0 0 0 1 0 2 7530
56 L. McAteer 1 0 0 0 0 1 2 7000
57 Mountarmstrong Stud 1 0 0 0 0 1 2 7000
58 Mrs A. S. O’Brien 1 0 0 0 0 0 1 21000
59 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 1 0 0 0 0 0 1 21000
60 POE Millennium Stud 1 0 0 0 0 0 1 9000
61 Northern Bloodstock Agency Ltd 1 0 0 0 0 0 1 7000
62 Haras des Marais 1 0 0 0 0 0 1 10000
63 A. Dziuba 0 3 1 1 0 0 5 12900
64 K. Szumiński 0 3 0 1 0 5 9 16300
65 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 0 3 0 1 0 0 4 9100
66 Corduff Bloodstock Ltd. 0 2 0 3 0 0 5 7700
67 A. Omen 0 2 0 1 0 0 3 6300
68 S. Vidal 0 2 0 0 0 1 3 5600
69 S. Guła 0 2 0 0 0 0 2 7200
70 A. Sexton 0 1 1 1 0 1 4 4900
71 Old Carhue & Graeng Bloodstock 0 1 1 1 0 1 4 4900
72 Teliver Farm Kft 0 1 1 0 2 1 5 5230
73 M. Kaszubowski 0 1 1 0 1 2 5 5170
74 L. Ciampoli 0 1 1 0 1 1 4 4550
75 O., Y., S. Varin 0 1 1 0 1 0 3 5350
76 M. Pokrywka 0 1 1 0 1 0 3 4880
77 Tally-Ho Stud 0 1 1 0 0 1 3 5400
78 Allevamento Gialloblu srl 0 1 1 0 0 1 3 5000
79 O. Tricot 0 1 1 0 0 0 2 5400
80 S. Jeffroy, AGB Agency 0 1 1 0 0 0 2 6360
81 EARL Ecurie Feuillet 0 1 1 0 0 0 2 4920
82 E.A.R.L. Haras du Taillis 0 1 1 0 0 0 2 4200
83 Ch. Jouandou 0 1 1 0 0 0 2 4270
84 G. Brady 0 1 1 0 0 0 2 4200
85 R. Piwko 0 1 0 1 0 1 3 19300
86 G. Smith 0 1 0 1 0 1 3 5900
87 SK Kozienice 0 1 0 1 0 0 2 3700
88 P. McEnery 0 1 0 1 0 0 2 10500
89 R. Berns 0 1 0 0 1 1 3 4050
90 Elia Stud Farm 0 1 0 0 1 0 2 3410
91 Grange Stud 0 1 0 0 0 1 2 9200
92 N. Hartery 0 1 0 0 0 1 2 3600
93 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 1 0 0 0 0 1 32000
94 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0 1 0 0 0 0 1 2440
95 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 1 0 0 0 0 1 3600
96 Z. Englic 0 1 0 0 0 0 1 3200
97 W. Krzemiński 0 1 0 0 0 0 1 14000
98 Laundry Cottage Stud Farm 0 0 2 1 0 0 3 3900
99 Kellsgrange Stud 0 0 2 1 0 0 3 10860
100 Shadwell Estate Company Ltd 0 0 2 0 1 0 3 3650
101 P. Despouy 0 0 2 0 0 0 2 2800
102 G. & A. Corry 0 0 1 2 0 0 3 7600
103 Millennium Stud 0 0 1 1 2 2 6 3300
104 E. de Kerpezdron 0 0 1 1 0 1 3 3430
105 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 0 0 1 1 0 0 2 2500
106 G. Ussia-Figueroa 0 0 1 0 2 0 3 8600
107 Expert Host Janusz Romanowski 0 0 1 0 1 2 4 1750
108 S.A. I.G.E.P. 0 0 1 0 1 1 3 1750
109 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 0 1 0 0 2 3 1400
110 E. Grogan 0 0 1 0 0 2 3 1400
111 Dr G. W. Guy 0 0 1 0 0 2 3 4600
112 M. Cullinane 0 0 1 0 0 1 2 1400
113 H. Rousseau 0 0 1 0 0 1 2 6600
114 M. Saniewski 0 0 1 0 0 0 1 1400
115 J. Pšurný 0 0 1 0 0 0 1 2100
116 T. Ashley 0 0 1 0 0 0 1 1800
117 Z. Keclik 0 0 1 0 0 0 1 2100
118 A. Jasińska 0 0 1 0 0 0 1 1400
119 H. Devin 0 0 1 0 0 0 1 2700
120 SK Napajedla 0 0 1 0 0 0 1 20000
121 F. Vocásek 0 0 1 0 0 0 1 2700
122 I. Tlustá 0 0 1 0 0 0 1 1830
123 J. Traka 0 0 0 2 2 3 7 2100
124 T. Sieradzki 0 0 0 2 1 3 6 3140
125 J. Emmerich 0 0 0 2 0 1 3 2440
126 Arrowfield Stud 0 0 0 2 0 0 2 1400
127 T. Rejman 0 0 0 1 3 2 6 3240
128 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 0 0 0 1 1 1 3 1350
129 G. Kogut 0 0 0 1 1 1 3 1830
130 Damis BT 0 0 0 1 1 1 3 2300
131 Mrs O. Harnett 0 0 0 1 1 0 2 3150
132 Gestüt Etzean 0 0 0 1 0 1 2 1800
133 Rabbah Bloodstock Ltd 0 0 0 1 0 0 1 2100
134 J. Besnier 0 0 0 1 0 0 1 1800
135 M. Lichocińska 0 0 0 1 0 0 1 700
136 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 0 0 0 1 0 0 1 1800
137 W. J. Engel 0 0 0 0 4 2 6 2800
138 K. Rybár 0 0 0 0 2 1 3 1800
139 E. i K. Laskowscy 0 0 0 0 2 0 2 700
140 G. Łątka 0 0 0 0 1 3 4 350
141 Oceana Racing 0 0 0 0 1 2 3 450
142 V. Bukhtoyarov 0 0 0 0 1 2 3 350
143 Gestüt Görlsdorf 0 0 0 0 1 1 2 1050
144 Sofim srl 0 0 0 0 1 1 2 900
145 J. Michalcová 0 0 0 0 1 0 1 700
146 S. Langlois 0 0 0 0 1 0 1 1050
147 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 0 0 0 0 1 0 1 1050
148 A. Żyłkowska 0 0 0 0 0 4 4 0
149 M. Piskla 0 0 0 0 0 4 4 0
150 Z. Duplicki 0 0 0 0 0 3 3 0
151 R. Colpaert 0 0 0 0 0 3 3 0
152 K. Litwiniak 0 0 0 0 0 3 3 0
153 Forenaghts Stud Farm Ltd 0 0 0 0 0 3 3 0
154 J. Szmyt 0 0 0 0 0 3 3 0
155 J. i K. Dobosz 0 0 0 0 0 2 2 0
156 S.C.E.A. Haras de Manneville 0 0 0 0 0 2 2 0
157 T. Mielnik 0 0 0 0 0 2 2 0
158 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0 0 0 0 0 2 2 0
159 F. Wołoszyn 0 0 0 0 0 2 2 0
160 Y. Vasilev 0 0 0 0 0 2 2 0
161 Ashbrittle Stud 0 0 0 0 0 2 2 0
162 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0 0 0 0 0 2 2 0
163 Ch. Schriever 0 0 0 0 0 2 2 0
164 Stengaarden I/S 0 0 0 0 0 2 2 0
165 W. Szydełko 0 0 0 0 0 2 2 0
166 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 0 0 2 2 0
167 Stall Amor 0 0 0 0 0 2 2 0
168 EARL Haras du Camp Bernard 0 0 0 0 0 1 1 4000
169 Cybernetyki Investment S.A. 0 0 0 0 0 1 1 0
170 „LTB „”Rosiya””” 0 0 0 0 0 1 1 0
171 R. Połeć 0 0 0 0 0 1 1 0
172 The Jay`s Renny Syndicate 0 0 0 0 0 1 1 0
173 Antinori Allegra 0 0 0 0 0 1 1 0
174 T. & H. Russell 0 0 0 0 0 1 1 0
175 J.-M. Queron i C. Vallee 0 0 0 0 0 1 1 0
176 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 0 0 0 1 1 0
177 inż. V. Kozel 0 0 0 0 0 1 1 0
178 Agrolipt s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
179 Gestüt Ohlerweiherhof 0 0 0 0 0 1 1 0
180 P. Drutowski 0 0 0 0 0 1 1 0
181 Gerrardstown House Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
182 B. Schöne 0 0 0 0 0 1 1 0
183 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 0 0 0 0 0 1 1 0
184 W. Pawlak 0 0 0 0 0 1 1 0
185 Z. Miazga 0 0 0 0 0 1 1 0
106 106 106 106 105 297 826 1916850

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 19-06-2017

Lp. Nazwisko / Firma Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 13 11 9 9 12 28 82 186380
2 S. Plavac 6 2 0 2 0 4 14 61200
3 SK Krasne 4 5 6 9 10 24 58 69100
4 A. Zieliński 4 3 3 4 6 7 27 69560
5 SK Widzów – A. Tyszko 4 1 2 3 4 7 21 54220
6 SK Iwno 3 7 11 7 6 22 56 73590
7 Gestüt Fährhof 3 0 0 0 0 0 3 23000
8 GR J. Zalewska 2 2 2 0 1 3 10 28350
9 Wrbna Racing 2 2 1 0 0 0 5 97800
10 D. Mioduszewski 2 1 0 0 1 1 5 17150
11 GR N. Kosiński 2 0 1 2 1 2 8 17250
12 Le Thenney S.A. 2 0 1 1 0 1 5 20900
13 L. i H. Boscher 2 0 1 0 0 0 3 48600
14 SK Jaroszówka 2 0 1 0 0 0 3 15930
15 Hyde Park Stud 2 0 0 1 0 0 3 60000
16 C. Maye 2 0 0 0 1 0 3 17650
17 M. Bober 2 0 0 0 0 0 2 18000
18 J. Foley 2 0 0 0 0 0 2 14000
19 King Farm 2 0 0 0 0 0 2 16000
20 B. M. Tomaszewski 1 3 1 3 4 10 22 20920
21 V. Timoshenko 1 2 0 0 0 1 4 28600
22 J. Repard i S. Dibb 1 2 0 0 0 0 3 12600
23 SK Moszna 1 1 3 6 2 19 32 22410
24 Hardys Of Kilkeel Ltd 1 1 1 0 1 0 4 12850
25 E. Krakowiak i A. Marczak 1 1 1 0 0 0 3 17600
26 H. Kopel 1 1 1 0 0 0 3 10370
27 E. Porębna 1 1 0 2 1 1 6 11260
28 R. Gorczyca 1 1 0 1 0 3 6 10700
29 Dayton Investments Ltd 1 1 0 0 0 1 3 9800
30 D. Mitrovic 1 1 0 0 0 0 2 8540
31 M. Campbell Andenaes 1 1 0 0 0 0 2 29400
32 E. Banahan 1 1 0 0 0 0 2 53200
33 Mr & Mrs G. Middlebrook 1 1 0 0 0 0 2 14840
34 Desert Star Phoenix Jvc 1 0 2 0 0 3 6 10920
35 K. Dobosz 1 0 1 2 0 2 6 9800
36 M. Davison 1 0 1 1 0 0 3 9100
37 Haras du Logis Saint Germain 1 0 1 1 0 0 3 11050
38 D. Murphy 1 0 1 0 0 1 3 8830
39 Ecurie des Anges EARL 1 0 1 0 0 1 3 7500
40 I. Shenkin 1 0 1 0 0 1 3 8800
41 P. Szmigiel 1 0 0 2 0 3 6 8400
42 Minch Bloobstock and Castletown Stud 1 0 0 1 1 0 3 11550
43 Gestüt Brümmerhof 1 0 0 1 0 3 5 9100
44 W. Heinz 1 0 0 1 0 1 3 11500
45 E. Farrelly 1 0 0 1 0 0 2 7700
46 S. Weresiński 1 0 0 0 1 1 3 9350
47 E. Kubíček 1 0 0 0 1 0 2 9800
48 R. J. & S. A. Carter 1 0 0 0 1 0 2 7350
49 S. Mladenovic 1 0 0 0 1 0 2 7530
50 A. Isope, Suc. P. Vischer 1 0 0 0 0 2 3 9000
51 J. Klimczak 1 0 0 0 0 1 2 9000
52 L. McAteer 1 0 0 0 0 1 2 7000
53 Mountarmstrong Stud 1 0 0 0 0 1 2 7000
54 Mrs A. S. O’Brien 1 0 0 0 0 0 1 21000
55 Haras des Marais 1 0 0 0 0 0 1 10000
56 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 1 0 0 0 0 0 1 21000
57 Northern Bloodstock Agency Ltd 1 0 0 0 0 0 1 7000
58 K. Mirpuri 0 3 3 0 1 6 13 19350
59 A. Dziuba 0 3 1 1 0 0 5 12900
60 K. Szumiński 0 3 0 1 0 4 8 16300
61 Corduff Bloodstock Ltd. 0 2 0 2 0 0 4 7000
62 A. Omen 0 2 0 1 0 0 3 6300
63 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 0 2 0 1 0 0 3 6300
64 S. Vidal 0 2 0 0 0 1 3 5600
65 S. Guła 0 2 0 0 0 0 2 7200
66 E. Gilert 0 2 0 0 0 0 2 5600
67 A. Sexton 0 1 1 1 0 1 4 4900
68 Old Carhue & Graeng Bloodstock 0 1 1 1 0 1 4 4900
69 Teliver Farm Kft 0 1 1 0 2 1 5 5230
70 M. Kaszubowski 0 1 1 0 1 2 5 5170
71 L. Ciampoli 0 1 1 0 1 1 4 4550
72 M. Pokrywka 0 1 1 0 1 0 3 4880
73 O., Y., S. Varin 0 1 1 0 1 0 3 5350
74 S. Jeffroy, AGB Agency 0 1 1 0 0 0 2 6360
75 Tally-Ho Stud 0 1 1 0 0 0 2 5400
76 G. Brady 0 1 1 0 0 0 2 4200
77 E.A.R.L. Haras du Taillis 0 1 1 0 0 0 2 4200
78 EARL Ecurie Feuillet 0 1 1 0 0 0 2 4920
79 Ch. Jouandou 0 1 1 0 0 0 2 4270
80 O. Tricot 0 1 1 0 0 0 2 5400
81 Haras de la Bareliere 0 1 0 2 1 1 5 4550
82 R. Piwko 0 1 0 1 0 1 3 19300
83 G. Smith 0 1 0 1 0 1 3 5900
84 P. McEnery 0 1 0 1 0 0 2 10500
85 R. Berns 0 1 0 0 1 1 3 4050
86 Elia Stud Farm 0 1 0 0 1 0 2 3410
87 N. Hartery 0 1 0 0 0 1 2 3600
88 Grange Stud 0 1 0 0 0 1 2 9200
89 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0 1 0 0 0 0 1 2440
90 W. Krzemiński 0 1 0 0 0 0 1 14000
91 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 1 0 0 0 0 1 32000
92 Z. Englic 0 1 0 0 0 0 1 3200
93 Kellsgrange Stud 0 0 2 1 0 0 3 10860
94 Laundry Cottage Stud Farm 0 0 2 1 0 0 3 3900
95 Shadwell Estate Company Ltd 0 0 2 0 1 0 3 3650
96 G. & A. Corry 0 0 1 2 0 0 3 7600
97 Millennium Stud 0 0 1 1 2 2 6 3300
98 E. de Kerpezdron 0 0 1 1 0 1 3 3430
99 G. Ussia-Figueroa 0 0 1 0 2 0 3 8600
100 Expert Host Janusz Romanowski 0 0 1 0 1 2 4 1750
101 S.A. I.G.E.P. 0 0 1 0 1 1 3 1750
102 Dr G. W. Guy 0 0 1 0 0 2 3 4600
103 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 0 1 0 0 2 3 1400
104 E. Grogan 0 0 1 0 0 2 3 1400
105 H. Rousseau 0 0 1 0 0 1 2 6600
106 Allevamento Gialloblu srl 0 0 1 0 0 1 2 1400
107 M. Cullinane 0 0 1 0 0 1 2 1400
108 J. Waldron & J. Barton 0 0 1 0 0 1 2 1400
109 SK Napajedla 0 0 1 0 0 0 1 20000
110 I. Tlustá 0 0 1 0 0 0 1 1830
111 F. Vocásek 0 0 1 0 0 0 1 2700
112 J. Pšurný 0 0 1 0 0 0 1 2100
113 M. Saniewski 0 0 1 0 0 0 1 1400
114 A. Jasińska 0 0 1 0 0 0 1 1400
115 H. Devin 0 0 1 0 0 0 1 2700
116 Z. Keclik 0 0 1 0 0 0 1 2100
117 P. Despouy 0 0 1 0 0 0 1 1400
118 J. Traka 0 0 0 2 2 3 7 2100
119 T. Sieradzki 0 0 0 2 1 3 6 3140
120 J. Emmerich 0 0 0 2 0 1 3 2440
121 Arrowfield Stud 0 0 0 2 0 0 2 1400
122 T. Rejman 0 0 0 1 3 2 6 3240
123 G. Kogut 0 0 0 1 1 1 3 1830
124 Damis BT 0 0 0 1 1 1 3 2300
125 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 0 0 0 1 1 1 3 1350
126 Mrs O. Harnett 0 0 0 1 1 0 2 3150
127 Gestüt Etzean 0 0 0 1 0 1 2 1800
128 Rabbah Bloodstock Ltd 0 0 0 1 0 0 1 2100
129 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 0 0 0 1 0 0 1 700
130 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 0 0 0 1 0 0 1 1800
131 SK Kozienice 0 0 0 1 0 0 1 900
132 J. Besnier 0 0 0 1 0 0 1 1800
133 M. Lichocińska 0 0 0 1 0 0 1 700
134 W. J. Engel 0 0 0 0 4 2 6 2800
135 K. Rybár 0 0 0 0 2 1 3 1800
136 E. i K. Laskowscy 0 0 0 0 2 0 2 700
137 G. Łątka 0 0 0 0 1 3 4 350
138 Oceana Racing 0 0 0 0 1 2 3 450
139 V. Bukhtoyarov 0 0 0 0 1 2 3 350
140 Gestüt Görlsdorf 0 0 0 0 1 1 2 1050
141 Sofim srl 0 0 0 0 1 1 2 900
142 S. Langlois 0 0 0 0 1 0 1 1050
143 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 0 0 0 0 1 0 1 1050
144 J. Michalcová 0 0 0 0 1 0 1 700
145 M. Piskla 0 0 0 0 0 4 4 0
146 A. Żyłkowska 0 0 0 0 0 4 4 0
147 R. Colpaert 0 0 0 0 0 3 3 0
148 Z. Duplicki 0 0 0 0 0 3 3 0
149 Forenaghts Stud Farm Ltd 0 0 0 0 0 3 3 0
150 J. Szmyt 0 0 0 0 0 3 3 0
151 K. Litwiniak 0 0 0 0 0 3 3 0
152 T. Mielnik 0 0 0 0 0 2 2 0
153 Stall Amor 0 0 0 0 0 2 2 0
154 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0 0 0 0 0 2 2 0
155 W. Szydełko 0 0 0 0 0 2 2 0
156 Ch. Schriever 0 0 0 0 0 2 2 0
157 Ashbrittle Stud 0 0 0 0 0 2 2 0
158 Y. Vasilev 0 0 0 0 0 2 2 0
159 S.C.E.A. Haras de Manneville 0 0 0 0 0 2 2 0
160 J. i K. Dobosz 0 0 0 0 0 2 2 0
161 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0 0 0 0 0 2 2 0
162 F. Wołoszyn 0 0 0 0 0 2 2 0
163 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 0 0 2 2 0
164 EARL Haras du Camp Bernard 0 0 0 0 0 1 1 4000
165 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 0 0 0 0 0 1 1 0
166 The Jay`s Renny Syndicate 0 0 0 0 0 1 1 0
167 T. & H. Russell 0 0 0 0 0 1 1 0
168 Antinori Allegra 0 0 0 0 0 1 1 0
169 inż. V. Kozel 0 0 0 0 0 1 1 0
170 R. Połeć 0 0 0 0 0 1 1 0
171 Cybernetyki Investment S.A. 0 0 0 0 0 1 1 0
172 Gerrardstown House Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
173 Agrolipt s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
174 P. Drutowski 0 0 0 0 0 1 1 0
175 Gestüt Ohlerweiherhof 0 0 0 0 0 1 1 0
176 B. Schöne 0 0 0 0 0 1 1 0
177 Z. Miazga 0 0 0 0 0 1 1 0
178 Stengaarden I/S 0 0 0 0 0 1 1 0
179 W. Pawlak 0 0 0 0 0 1 1 0
180 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 0 0 0 1 1 0
181 J.-M. Queron i C. Vallee 0 0 0 0 0 1 1 0
182 LTB „Rosiya” 0 0 0 0 0 1 1 0
99 99 99 99 98 285 779 1824100

 

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 12-06-2017

Lp. Nazwisko/Firma Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 10 9 9 8 11 26 73 160010
2 S. Plavac 5 2 0 2 0 3 12 52200
3 SK Krasne 4 4 4 9 10 22 53 60660
4 SK Iwno 3 4 10 7 3 20 47 60190
5 A. Zieliński 3 2 3 3 6 6 23 39460
6 SK Widzów – A. Tyszko 3 1 1 2 4 5 16 44920
7 Gestüt Fährhof 3 0 0 0 0 0 3 23000
8 GR J. Zalewska 2 2 2 0 0 3 9 28000
9 Wrbna Racing 2 2 1 0 0 0 5 97800
10 D. Mioduszewski 2 1 0 0 1 1 5 17150
11 L. i H. Boscher 2 0 1 0 0 0 3 48600
12 SK Jaroszówka 2 0 1 0 0 0 3 15930
13 Hyde Park Stud 2 0 0 1 0 0 3 60000
14 C. Maye 2 0 0 0 1 0 3 17650
15 King Farm 2 0 0 0 0 0 2 16000
16 M. Bober 2 0 0 0 0 0 2 18000
17 B. M. Tomaszewski 1 3 1 3 4 9 21 20920
18 V. Timoshenko 1 2 0 0 0 1 4 28600
19 J. Repard i S. Dibb 1 2 0 0 0 0 3 12600
20 SK Moszna 1 1 2 5 1 18 28 19960
21 Hardys Of Kilkeel Ltd 1 1 1 0 0 0 3 12400
22 E. Krakowiak i A. Marczak 1 1 1 0 0 0 3 17600
23 H. Kopel 1 1 1 0 0 0 3 10370
24 R. Gorczyca 1 1 0 0 0 2 4 9800
25 Dayton Investments Ltd 1 1 0 0 0 1 3 9800
26 Mr & Mrs G. Middlebrook 1 1 0 0 0 0 2 14840
27 M. Campbell Andenaes 1 1 0 0 0 0 2 29400
28 D. Mitrovic 1 1 0 0 0 0 2 8540
29 E. Banahan 1 1 0 0 0 0 2 53200
30 GR N. Kosiński 1 0 1 2 0 2 6 9800
31 K. Dobosz 1 0 1 2 0 2 6 9800
32 Le Thenney S.A. 1 0 1 1 0 1 4 11900
33 Haras du Logis Saint Germain 1 0 1 1 0 0 3 11050
34 Desert Star Phoenix Jvc 1 0 1 0 0 2 4 9120
35 D. Murphy 1 0 1 0 0 1 3 8830
36 I. Shenkin 1 0 1 0 0 1 3 8800
37 Ecurie des Anges EARL 1 0 1 0 0 0 2 7500
38 E. Porębna 1 0 0 2 1 1 5 8820
39 Minch Bloobstock and Castletown Stud 1 0 0 1 1 0 3 11550
40 P. Szmigiel 1 0 0 1 0 3 5 7700
41 M. Davison 1 0 0 1 0 0 2 7700
42 E. Farrelly 1 0 0 1 0 0 2 7700
43 S. Mladenovic 1 0 0 0 1 0 2 7530
44 E. Kubíček 1 0 0 0 1 0 2 9800
45 Gestüt Brümmerhof 1 0 0 0 0 3 4 7000
46 L. McAteer 1 0 0 0 0 1 2 7000
47 A. Isope, Suc. P. Vischer 1 0 0 0 0 1 2 9000
48 W. Heinz 1 0 0 0 0 1 2 10600
49 J. Klimczak 1 0 0 0 0 1 2 9000
50 Northern Bloodstock Agency Ltd 1 0 0 0 0 0 1 7000
51 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 1 0 0 0 0 0 1 21000
52 Haras des Marais 1 0 0 0 0 0 1 10000
53 J. Foley 1 0 0 0 0 0 1 7000
54 Mrs A. S. O’Brien 1 0 0 0 0 0 1 21000
55 A. Dziuba 0 3 1 1 0 0 5 12900
56 K. Szumiński 0 3 0 1 0 4 8 16300
57 K. Mirpuri 0 2 3 0 1 6 12 16550
58 Corduff Bloodstock Ltd. 0 2 0 2 0 0 4 7000
59 A. Omen 0 2 0 1 0 0 3 6300
60 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 0 2 0 1 0 0 3 6300
61 E. Gilert 0 2 0 0 0 0 2 5600
62 S. Guła 0 2 0 0 0 0 2 7200
63 Teliver Farm Kft 0 1 1 0 1 1 4 4880
64 M. Pokrywka 0 1 1 0 1 0 3 4880
65 L. Ciampoli 0 1 1 0 1 0 3 4550
66 Ch. Jouandou 0 1 1 0 0 0 2 4270
67 G. Brady 0 1 1 0 0 0 2 4200
68 EARL Ecurie Feuillet 0 1 1 0 0 0 2 4920
69 S. Jeffroy, AGB Agency 0 1 1 0 0 0 2 6360
70 Tally-Ho Stud 0 1 1 0 0 0 2 5400
71 E.A.R.L. Haras du Taillis 0 1 1 0 0 0 2 4200
72 Haras de la Bareliere 0 1 0 1 1 1 4 3850
73 A. Sexton 0 1 0 1 0 1 3 3500
74 G. Smith 0 1 0 1 0 1 3 5900
75 R. Piwko 0 1 0 1 0 1 3 19300
76 P. McEnery 0 1 0 1 0 0 2 10500
77 M. Kaszubowski 0 1 0 0 1 2 4 3340
78 O., Y., S. Varin 0 1 0 0 1 0 2 3950
79 Elia Stud Farm 0 1 0 0 1 0 2 3410
80 R. Berns 0 1 0 0 0 1 2 3600
81 S. Vidal 0 1 0 0 0 1 2 2800
82 N. Hartery 0 1 0 0 0 1 2 3600
83 Grange Stud 0 1 0 0 0 1 2 9200
84 W. Krzemiński 0 1 0 0 0 0 1 14000
85 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0 1 0 0 0 0 1 2440
86 Z. Englic 0 1 0 0 0 0 1 3200
87 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 1 0 0 0 0 1 32000
88 Kellsgrange Stud 0 0 2 1 0 0 3 10860
89 Shadwell Estate Company Ltd 0 0 2 0 1 0 3 3650
90 G. & A. Corry 0 0 1 2 0 0 3 7600
91 E. de Kerpezdron 0 0 1 1 0 1 3 3430
92 Old Carhue & Graeng Bloodstock 0 0 1 1 0 0 2 2100
93 Laundry Cottage Stud Farm 0 0 1 1 0 0 2 2100
94 Millennium Stud 0 0 1 0 2 2 5 2600
95 G. Ussia-Figueroa 0 0 1 0 2 0 3 8600
96 Expert Host Janusz Romanowski 0 0 1 0 1 1 3 1750
97 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 0 1 0 0 2 3 1400
98 Dr G. W. Guy 0 0 1 0 0 2 3 4600
99 J. Waldron & J. Barton 0 0 1 0 0 1 2 1400
100 H. Rousseau 0 0 1 0 0 1 2 6600
101 Allevamento Gialloblu srl 0 0 1 0 0 1 2 1400
102 E. Grogan 0 0 1 0 0 1 2 1400
103 S.A. I.G.E.P. 0 0 1 0 0 1 2 1400
104 J. Pšurný 0 0 1 0 0 0 1 2100
105 M. Cullinane 0 0 1 0 0 0 1 1400
106 P. Despouy 0 0 1 0 0 0 1 1400
107 Z. Keclik 0 0 1 0 0 0 1 2100
108 A. Jasińska 0 0 1 0 0 0 1 1400
109 F. Vocásek 0 0 1 0 0 0 1 2700
110 H. Devin 0 0 1 0 0 0 1 2700
111 I. Tlustá 0 0 1 0 0 0 1 1830
112 SK Napajedla 0 0 1 0 0 0 1 20000
113 O. Tricot 0 0 1 0 0 0 1 1800
114 J. Traka 0 0 0 2 2 3 7 2100
115 T. Sieradzki 0 0 0 2 1 3 6 3140
116 T. Rejman 0 0 0 1 3 2 6 3240
117 G. Kogut 0 0 0 1 1 1 3 1830
118 Damis BT 0 0 0 1 1 1 3 2300
119 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 0 0 0 1 1 1 3 1350
120 Mrs O. Harnett 0 0 0 1 1 0 2 3150
121 J. Emmerich 0 0 0 1 0 1 2 1220
122 Gestüt Etzean 0 0 0 1 0 1 2 1800
123 M. Lichocińska 0 0 0 1 0 0 1 700
124 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 0 0 0 1 0 0 1 1800
125 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 0 0 0 1 0 0 1 700
126 J. Besnier 0 0 0 1 0 0 1 1800
127 Arrowfield Stud 0 0 0 1 0 0 1 700
128 Rabbah Bloodstock Ltd 0 0 0 1 0 0 1 2100
129 SK Kozienice 0 0 0 1 0 0 1 900
130 W. J. Engel 0 0 0 0 4 2 6 2800
131 K. Rybár 0 0 0 0 2 1 3 1800
132 E. i K. Laskowscy 0 0 0 0 2 0 2 700
133 G. Łątka 0 0 0 0 1 2 3 350
134 Oceana Racing 0 0 0 0 1 2 3 450
135 V. Bukhtoyarov 0 0 0 0 1 2 3 350
136 S. Weresiński 0 0 0 0 1 1 2 350
137 Sofim srl 0 0 0 0 1 1 2 900
138 Gestüt Görlsdorf 0 0 0 0 1 1 2 1050
139 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 0 0 0 0 1 0 1 1050
140 J. Michalcová 0 0 0 0 1 0 1 700
141 R. J. & S. A. Carter 0 0 0 0 1 0 1 350
142 M. Piskla 0 0 0 0 0 4 4 0
143 A. Żyłkowska 0 0 0 0 0 3 3 0
144 J. Szmyt 0 0 0 0 0 3 3 0
145 Z. Duplicki 0 0 0 0 0 3 3 0
146 K. Litwiniak 0 0 0 0 0 3 3 0
147 F. Wołoszyn 0 0 0 0 0 2 2 0
148 Forenaghts Stud Farm Ltd 0 0 0 0 0 2 2 0
149 Ashbrittle Stud 0 0 0 0 0 2 2 0
150 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0 0 0 0 0 2 2 0
151 Stall Amor 0 0 0 0 0 2 2 0
152 Y. Vasilev 0 0 0 0 0 2 2 0
153 S.C.E.A. Haras de Manneville 0 0 0 0 0 2 2 0
154 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 0 0 2 2 0
155 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0 0 0 0 0 2 2 0
156 R. Colpaert 0 0 0 0 0 2 2 0
157 W. Szydełko 0 0 0 0 0 2 2 0
158 EARL Haras du Camp Bernard 0 0 0 0 0 1 1 4000
159 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 0 0 0 1 1 0
160 Ch. Schriever 0 0 0 0 0 1 1 0
161 The Jay`s Renny Syndicate 0 0 0 0 0 1 1 0
162 T. & H. Russell 0 0 0 0 0 1 1 0
163 B. Schöne 0 0 0 0 0 1 1 0
164 Z. Miazga 0 0 0 0 0 1 1 0
165 LTB „Rosiya” 0 0 0 0 0 1 1 0
166 Cybernetyki Investment S.A. 0 0 0 0 0 1 1 0
167 R. Połeć 0 0 0 0 0 1 1 0
168 Mountarmstrong Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
169 T. Mielnik 0 0 0 0 0 1 1 0
170 Stengaarden I/S 0 0 0 0 0 1 1 0
171 inż. V. Kozel 0 0 0 0 0 1 1 0
172 Gerrardstown House Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
173 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 0 0 0 0 0 1 1 0
174 J. i K. Dobosz 0 0 0 0 0 1 1 0
175 Agrolipt s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
176 P. Drutowski 0 0 0 0 0 1 1 0
177 J.-M. Queron i C. Vallee 0 0 0 0 0 1 1 0
87 87 87 87 86 254 688 1642200

 

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 5-06-2017

Lp. Nazwisko / Firma Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 9 7 8 7 9 21 61 109520
2 SK Iwno 3 3 7 6 3 17 39 49560
3 S. Plavac 3 1 0 1 0 2 7 34700
4 SK Krasne 2 4 4 8 7 19 44 45100
5 A. Zieliński 2 2 3 3 5 5 20 29410
6 GR J. Zalewska 2 2 2 0 0 2 8 28000
7 SK Widzów – A. Tyszko 2 1 1 2 4 5 15 23920
8 D. Mioduszewski 2 1 0 0 1 1 5 17150
9 SK Jaroszówka 2 0 1 0 0 0 3 15930
10 King Farm 2 0 0 0 0 0 2 16000
11 M. Bober 2 0 0 0 0 0 2 18000
12 L. i H. Boscher 2 0 0 0 0 0 2 44000
13 C. Maye 2 0 0 0 0 0 2 16000
14 Gestüt Fährhof 2 0 0 0 0 0 2 14000
15 B. M. Tomaszewski 1 3 0 0 4 7 15 16700
16 J. Repard i S. Dibb 1 2 0 0 0 0 3 12600
17 SK Moszna 1 1 2 3 0 15 22 16660
18 H. Kopel 1 1 1 0 0 0 3 10370
19 R. Gorczyca 1 1 0 0 0 2 4 9800
20 D. Mitrovic 1 1 0 0 0 0 2 8540
21 Mr & Mrs G. Middlebrook 1 1 0 0 0 0 2 14840
22 GR N. Kosiński 1 0 1 2 0 1 5 9800
23 Desert Star Phoenix Jvc 1 0 1 0 0 2 4 9120
24 E. Krakowiak i A. Marczak 1 0 1 0 0 0 2 8400
25 Hardys Of Kilkeel Ltd 1 0 1 0 0 0 2 8800
26 Ecurie des Anges EARL 1 0 1 0 0 0 2 7500
27 I. Shenkin 1 0 1 0 0 0 2 8800
28 E. Porębna 1 0 0 2 1 1 5 8820
29 K. Dobosz 1 0 0 2 0 1 4 8400
30 P. Szmigiel 1 0 0 1 0 2 4 7700
31 Le Thenney S.A. 1 0 0 1 0 1 3 7700
32 M. Davison 1 0 0 1 0 0 2 7700
33 Hyde Park Stud 1 0 0 1 0 0 2 27000
34 Minch Bloobstock and Castletown Stud 1 0 0 1 0 0 2 11100
35 S. Mladenovic 1 0 0 0 1 0 2 7530
36 Gestüt Brümmerhof 1 0 0 0 0 2 3 7000
37 J. Klimczak 1 0 0 0 0 1 2 9000
38 L. McAteer 1 0 0 0 0 1 2 7000
39 A. Isope, Suc. P. Vischer 1 0 0 0 0 1 2 9000
40 W. Heinz 1 0 0 0 0 1 2 10600
41 Dayton Investments Ltd 1 0 0 0 0 1 2 7000
42 J. Foley 1 0 0 0 0 0 1 7000
43 Mrs A. S. O’Brien 1 0 0 0 0 0 1 21000
44 E. Banahan 1 0 0 0 0 0 1 40000
45 Northern Bloodstock Agency Ltd 1 0 0 0 0 0 1 7000
46 Haras des Marais 1 0 0 0 0 0 1 10000
47 M. Campbell Andenaes 1 0 0 0 0 0 1 21000
48 K. Mirpuri 0 2 2 0 1 5 10 12350
49 Wrbna Racing 0 2 1 0 0 0 3 9800
50 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 0 2 0 1 0 0 3 6300
51 A. Dziuba 0 2 0 1 0 0 3 8000
52 K. Szumiński 0 2 0 0 0 4 6 7200
53 V. Timoshenko 0 2 0 0 0 1 3 5600
54 E. Gilert 0 2 0 0 0 0 2 5600
55 M. Pokrywka 0 1 1 0 1 0 3 4880
56 L. Ciampoli 0 1 1 0 1 0 3 4550
57 G. Brady 0 1 1 0 0 0 2 4200
58 S. Jeffroy, AGB Agency 0 1 1 0 0 0 2 6360
59 Tally-Ho Stud 0 1 1 0 0 0 2 5400
60 EARL Ecurie Feuillet 0 1 1 0 0 0 2 4920
61 Ch. Jouandou 0 1 1 0 0 0 2 4270
62 E.A.R.L. Haras du Taillis 0 1 1 0 0 0 2 4200
63 Corduff Bloodstock Ltd. 0 1 0 2 0 0 3 4200
64 A. Sexton 0 1 0 1 0 1 3 3500
65 Haras de la Bareliere 0 1 0 1 0 1 3 3500
66 A. Omen 0 1 0 1 0 0 2 3500
67 O., Y., S. Varin 0 1 0 0 1 0 2 3950
68 Elia Stud Farm 0 1 0 0 1 0 2 3410
69 M. Kaszubowski 0 1 0 0 0 2 3 2440
70 N. Hartery 0 1 0 0 0 1 2 3600
71 S. Vidal 0 1 0 0 0 1 2 2800
72 Grange Stud 0 1 0 0 0 1 2 9200
73 R. Berns 0 1 0 0 0 1 2 3600
74 Z. Englic 0 1 0 0 0 0 1 3200
75 R. Piwko 0 1 0 0 0 0 1 16000
76 P. McEnery 0 1 0 0 0 0 1 8400
77 S. Guła 0 1 0 0 0 0 1 4000
78 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0 1 0 0 0 0 1 2440
79 W. Krzemiński 0 1 0 0 0 0 1 14000
80 G. & A. Corry 0 0 1 1 0 0 2 5300
81 Haras du Logis Saint Germain 0 0 1 1 0 0 2 3050
82 Laundry Cottage Stud Farm 0 0 1 1 0 0 2 2100
83 Old Carhue & Graeng Bloodstock 0 0 1 1 0 0 2 2100
84 Kellsgrange Stud 0 0 1 1 0 0 2 9060
85 Millennium Stud 0 0 1 0 2 1 4 2600
86 Teliver Farm Kft 0 0 1 0 1 1 3 2440
87 G. Ussia-Figueroa 0 0 1 0 1 0 2 7450
88 Expert Host Janusz Romanowski 0 0 1 0 1 0 2 1750
89 Shadwell Estate Company Ltd 0 0 1 0 1 0 2 1850
90 E. de Kerpezdron 0 0 1 0 0 1 2 1830
91 Allevamento Gialloblu srl 0 0 1 0 0 1 2 1400
92 S.A. I.G.E.P. 0 0 1 0 0 1 2 1400
93 D. Murphy 0 0 1 0 0 1 2 1830
94 E. Grogan 0 0 1 0 0 1 2 1400
95 Dr G. W. Guy 0 0 1 0 0 1 2 4600
96 A. Jasińska 0 0 1 0 0 0 1 1400
97 O. Tricot 0 0 1 0 0 0 1 1800
98 F. Vocásek 0 0 1 0 0 0 1 2700
99 P. Despouy 0 0 1 0 0 0 1 1400
100 J. Waldron & J. Barton 0 0 1 0 0 0 1 1400
101 J. Pšurný 0 0 1 0 0 0 1 2100
102 M. Cullinane 0 0 1 0 0 0 1 1400
103 Z. Keclik 0 0 1 0 0 0 1 2100
104 J. Traka 0 0 0 2 2 1 5 2100
105 T. Rejman 0 0 0 1 2 2 5 2630
106 T. Sieradzki 0 0 0 1 1 2 4 1920
107 G. Kogut 0 0 0 1 1 1 3 1830
108 Damis BT 0 0 0 1 0 1 2 1600
109 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 0 0 0 1 0 1 2 900
110 G. Smith 0 0 0 1 0 1 2 2300
111 J. Emmerich 0 0 0 1 0 1 2 1220
112 Mrs O. Harnett 0 0 0 1 0 0 1 2100
113 SK Kozienice 0 0 0 1 0 0 1 900
114 Arrowfield Stud 0 0 0 1 0 0 1 700
115 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 0 0 0 1 0 0 1 700
116 E. Farrelly 0 0 0 1 0 0 1 700
117 M. Lichocińska 0 0 0 1 0 0 1 700
118 Gestüt Etzean 0 0 0 1 0 0 1 1800
119 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 0 0 0 1 0 0 1 1800
120 W. J. Engel 0 0 0 0 3 2 5 2450
121 K. Rybár 0 0 0 0 2 1 3 1800
122 E. i K. Laskowscy 0 0 0 0 2 0 2 700
123 Oceana Racing 0 0 0 0 1 1 2 450
124 Sofim srl 0 0 0 0 1 1 2 900
125 V. Bukhtoyarov 0 0 0 0 1 1 2 350
126 G. Łątka 0 0 0 0 1 1 2 350
127 S. Weresiński 0 0 0 0 1 1 2 350
128 R. J. & S. A. Carter 0 0 0 0 1 0 1 350
129 J. Michalcová 0 0 0 0 1 0 1 700
130 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 0 0 0 0 1 0 1 1050
131 Gestüt Görlsdorf 0 0 0 0 1 0 1 1050
132 E. Kubíček 0 0 0 0 1 0 1 800
133 M. Piskla 0 0 0 0 0 3 3 0
134 A. Żyłkowska 0 0 0 0 0 3 3 0
135 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 0 0 0 0 2 2 0
136 W. Szydełko 0 0 0 0 0 2 2 0
137 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0 0 0 0 0 2 2 0
138 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0 0 0 0 0 2 2 0
139 R. Colpaert 0 0 0 0 0 2 2 0
140 F. Wołoszyn 0 0 0 0 0 2 2 0
141 J. Szmyt 0 0 0 0 0 2 2 0
142 Stall Amor 0 0 0 0 0 2 2 0
143 Y. Vasilev 0 0 0 0 0 2 2 0
144 K. Litwiniak 0 0 0 0 0 2 2 0
145 Z. Duplicki 0 0 0 0 0 2 2 0
146 Forenaghts Stud Farm Ltd 0 0 0 0 0 2 2 0
147 Gerrardstown House Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
148 LTB „Rosiya” 0 0 0 0 0 1 1 0
149 T. Mielnik 0 0 0 0 0 1 1 0
150 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 0 0 1 1 0
151 H. Rousseau 0 0 0 0 0 1 1 0
152 S.C.E.A. Haras de Manneville 0 0 0 0 0 1 1 0
153 J. i K. Dobosz 0 0 0 0 0 1 1 0
154 Ch. Schriever 0 0 0 0 0 1 1 0
155 Mountarmstrong Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
156 Ashbrittle Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
157 R. Połeć 0 0 0 0 0 1 1 0
158 Stengaarden I/S 0 0 0 0 0 1 1 0
159 P. Drutowski 0 0 0 0 0 1 1 0
160 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 0 0 0 1 1 0
70 70 70 70 69 199 548 1129800

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 29-05-2017

Lp. Nazwisko / Firma Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 9 5 7 6 8 20 55 100980
2 SK Iwno 3 2 7 5 3 17 37 44760
3 S. Plavac 3 1 0 1 0 2 7 34700
4 SK Krasne 2 4 3 8 6 19 42 42090
5 A. Zieliński 2 2 3 3 5 5 20 29410
6 GR J. Zalewska 2 2 2 0 0 2 8 28000
7 SK Widzów – A. Tyszko 2 1 1 2 4 5 15 23920
8 D. Mioduszewski 2 1 0 0 1 1 5 17150
9 King Farm 2 0 0 0 0 0 2 16000
10 M. Bober 2 0 0 0 0 0 2 18000
11 C. Maye 2 0 0 0 0 0 2 16000
12 L. i H. Boscher 2 0 0 0 0 0 2 44000
13 Gestüt Fährhof 2 0 0 0 0 0 2 14000
14 B. M. Tomaszewski 1 3 0 0 4 6 14 16700
15 J. Repard i S. Dibb 1 2 0 0 0 0 3 12600
16 SK Moszna 1 1 2 3 0 15 22 16660
17 R. Gorczyca 1 1 0 0 0 2 4 9800
18 Mr & Mrs G. Middlebrook 1 1 0 0 0 0 2 14840
19 GR N. Kosiński 1 0 1 2 0 1 5 9800
20 Desert Star Phoenix Jvc 1 0 1 0 0 2 4 9120
21 Hardys Of Kilkeel Ltd 1 0 1 0 0 0 2 8800
22 I. Shenkin 1 0 1 0 0 0 2 8800
23 SK Jaroszówka 1 0 1 0 0 0 2 7930
24 E. Krakowiak i A. Marczak 1 0 1 0 0 0 2 8400
25 E. Porębna 1 0 0 2 1 1 5 8820
26 K. Dobosz 1 0 0 2 0 1 4 8400
27 P. Szmigiel 1 0 0 1 0 2 4 7700
28 Le Thenney S.A. 1 0 0 1 0 1 3 7700
29 Hyde Park Stud 1 0 0 1 0 0 2 27000
30 M. Davison 1 0 0 1 0 0 2 7700
31 Minch Bloobstock and Castletown Stud 1 0 0 1 0 0 2 11100
32 S. Mladenovic 1 0 0 0 1 0 2 7530
33 Gestüt Brümmerhof 1 0 0 0 0 2 3 7000
34 A. Isope, Suc. P. Vischer 1 0 0 0 0 1 2 9000
35 L. McAteer 1 0 0 0 0 1 2 7000
36 W. Heinz 1 0 0 0 0 1 2 10600
37 J. Klimczak 1 0 0 0 0 1 2 9000
38 Dayton Investments Ltd 1 0 0 0 0 1 2 7000
39 M. Campbell Andenaes 1 0 0 0 0 0 1 21000
40 Mrs A. S. O’Brien 1 0 0 0 0 0 1 21000
41 E. Banahan 1 0 0 0 0 0 1 40000
42 J. Foley 1 0 0 0 0 0 1 7000
43 Haras des Marais 1 0 0 0 0 0 1 10000
44 Northern Bloodstock Agency Ltd 1 0 0 0 0 0 1 7000
45 K. Mirpuri 0 2 2 0 1 5 10 12350
46 Wrbna Racing 0 2 1 0 0 0 3 9800
47 A. Dziuba 0 2 0 1 0 0 3 8000
48 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 0 2 0 1 0 0 3 6300
49 K. Szumiński 0 2 0 0 0 4 6 7200
50 V. Timoshenko 0 2 0 0 0 1 3 5600
51 E. Gilert 0 2 0 0 0 0 2 5600
52 L. Ciampoli 0 1 1 0 1 0 3 4550
53 Tally-Ho Stud 0 1 1 0 0 0 2 5400
54 H. Kopel 0 1 1 0 0 0 2 4270
55 G. Brady 0 1 1 0 0 0 2 4200
56 S. Jeffroy, AGB Agency 0 1 1 0 0 0 2 6360
57 EARL Ecurie Feuillet 0 1 1 0 0 0 2 4920
58 Ch. Jouandou 0 1 1 0 0 0 2 4270
59 E.A.R.L. Haras du Taillis 0 1 1 0 0 0 2 4200
60 Corduff Bloodstock Ltd. 0 1 0 2 0 0 3 4200
61 A. Sexton 0 1 0 1 0 1 3 3500
62 Haras de la Bareliere 0 1 0 1 0 1 3 3500
63 A. Omen 0 1 0 1 0 0 2 3500
64 O., Y., S. Varin 0 1 0 0 1 0 2 3950
65 M. Pokrywka 0 1 0 0 1 0 2 3050
66 R. Berns 0 1 0 0 0 1 2 3600
67 S. Vidal 0 1 0 0 0 1 2 2800
68 N. Hartery 0 1 0 0 0 1 2 3600
69 Grange Stud 0 1 0 0 0 1 2 9200
70 S. Guła 0 1 0 0 0 0 1 4000
71 D. Mitrovic 0 1 0 0 0 0 1 2440
72 R. Piwko 0 1 0 0 0 0 1 16000
73 Elia Stud Farm 0 1 0 0 0 0 1 2800
74 P. McEnery 0 1 0 0 0 0 1 8400
75 W. Krzemiński 0 1 0 0 0 0 1 14000
76 Z. Englic 0 1 0 0 0 0 1 3200
77 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0 1 0 0 0 0 1 2440
78 Haras du Logis Saint Germain 0 0 1 1 0 0 2 3050
79 Kellsgrange Stud 0 0 1 1 0 0 2 9060
80 Old Carhue & Graeng Bloodstock 0 0 1 1 0 0 2 2100
81 G. & A. Corry 0 0 1 1 0 0 2 5300
82 Laundry Cottage Stud Farm 0 0 1 1 0 0 2 2100
83 Millennium Stud 0 0 1 0 2 1 4 2600
84 G. Ussia-Figueroa 0 0 1 0 1 0 2 7450
85 Expert Host Janusz Romanowski 0 0 1 0 1 0 2 1750
86 Shadwell Estate Company Ltd 0 0 1 0 1 0 2 1850
87 Dr G. W. Guy 0 0 1 0 0 1 2 4600
88 D. Murphy 0 0 1 0 0 1 2 1830
89 E. Grogan 0 0 1 0 0 1 2 1400
90 Allevamento Gialloblu srl 0 0 1 0 0 1 2 1400
91 S.A. I.G.E.P. 0 0 1 0 0 1 2 1400
92 E. de Kerpezdron 0 0 1 0 0 1 2 1830
93 Z. Keclik 0 0 1 0 0 0 1 2100
94 P. Despouy 0 0 1 0 0 0 1 1400
95 A. Jasińska 0 0 1 0 0 0 1 1400
96 Ecurie des Anges EARL 0 0 1 0 0 0 1 1400
97 O. Tricot 0 0 1 0 0 0 1 1800
98 M. Cullinane 0 0 1 0 0 0 1 1400
99 J. Pšurný 0 0 1 0 0 0 1 2100
100 J. Waldron & J. Barton 0 0 1 0 0 0 1 1400
101 F. Vocásek 0 0 1 0 0 0 1 2700
102 J. Traka 0 0 0 2 2 1 5 2100
103 T. Rejman 0 0 0 1 1 2 4 1830
104 T. Sieradzki 0 0 0 1 1 1 3 1920
105 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 0 0 0 1 0 1 2 900
106 Damis BT 0 0 0 1 0 1 2 1600
107 G. Smith 0 0 0 1 0 1 2 2300
108 Gestüt Etzean 0 0 0 1 0 0 1 1800
109 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 0 0 0 1 0 0 1 700
110 Arrowfield Stud 0 0 0 1 0 0 1 700
111 E. Farrelly 0 0 0 1 0 0 1 700
112 Mrs O. Harnett 0 0 0 1 0 0 1 2100
113 M. Lichocińska 0 0 0 1 0 0 1 700
114 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 0 0 0 1 0 0 1 1800
115 SK Kozienice 0 0 0 1 0 0 1 900
116 W. J. Engel 0 0 0 0 3 2 5 2450
117 K. Rybár 0 0 0 0 2 1 3 1800
118 E. i K. Laskowscy 0 0 0 0 2 0 2 700
119 Sofim srl 0 0 0 0 1 1 2 900
120 S. Weresiński 0 0 0 0 1 1 2 350
121 Teliver Farm Kft 0 0 0 0 1 1 2 610
122 Oceana Racing 0 0 0 0 1 1 2 450
123 G. Łątka 0 0 0 0 1 1 2 350
124 V. Bukhtoyarov 0 0 0 0 1 1 2 350
125 G. Kogut 0 0 0 0 1 1 2 610
126 Gestüt Görlsdorf 0 0 0 0 1 0 1 1050
127 R. J. & S. A. Carter 0 0 0 0 1 0 1 350
128 J. Michalcová 0 0 0 0 1 0 1 700
129 E. Kubíček 0 0 0 0 1 0 1 800
130 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 0 0 0 0 1 0 1 1050
131 M. Piskla 0 0 0 0 0 3 3 0
132 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0 0 0 0 0 2 2 0
133 Stall Amor 0 0 0 0 0 2 2 0
134 A. Żyłkowska 0 0 0 0 0 2 2 0
135 M. Kaszubowski 0 0 0 0 0 2 2 0
136 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 0 0 0 0 2 2 0
137 F. Wołoszyn 0 0 0 0 0 2 2 0
138 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0 0 0 0 0 2 2 0
139 W. Szydełko 0 0 0 0 0 2 2 0
140 R. Colpaert 0 0 0 0 0 2 2 0
141 Z. Duplicki 0 0 0 0 0 2 2 0
142 J. Szmyt 0 0 0 0 0 2 2 0
143 Y. Vasilev 0 0 0 0 0 2 2 0
144 K. Litwiniak 0 0 0 0 0 2 2 0
145 Stengaarden I/S 0 0 0 0 0 1 1 0
146 Mountarmstrong Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
147 Ashbrittle Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
148 P. Drutowski 0 0 0 0 0 1 1 0
149 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 0 0 0 1 1 0
150 Gerrardstown House Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
151 Ch. Schriever 0 0 0 0 0 1 1 0
152 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 0 0 1 1 0
153 S.C.E.A. Haras de Manneville 0 0 0 0 0 1 1 0
154 Forenaghts Stud Farm Ltd 0 0 0 0 0 1 1 0
155 LTB „Rosiya” 0 0 0 0 0 1 1 0
156 J. i K. Dobosz 0 0 0 0 0 1 1 0
157 H. Rousseau 0 0 0 0 0 1 1 0
158 R. Połeć 0 0 0 0 0 1 1 0
159 J. Emmerich 0 0 0 0 0 1 1 0
66 66 66 66 65 193 522 1077200

 

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 22-05-2017

Lp. Nazwisko / Firma Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 8 5 7 6 7 15 48 94270
2 S. Plavac 3 1 0 1 0 1 6 34700
3 SK Krasne 2 3 2 7 5 17 36 36070
4 SK Iwno 2 2 5 5 3 13 30 35860
5 GR J. Zalewska 2 2 2 0 0 2 8 28000
6 SK Widzów – A. Tyszko 2 1 1 2 2 4 12 23220
7 A. Zieliński 2 0 3 2 4 3 14 22400
8 C. Maye 2 0 0 0 0 0 2 16000
9 M. Bober 2 0 0 0 0 0 2 18000
10 L. i H. Boscher 2 0 0 0 0 0 2 44000
11 Gestüt Fährhof 2 0 0 0 0 0 2 14000
12 King Farm 2 0 0 0 0 0 2 16000
13 B. M. Tomaszewski 1 3 0 0 4 6 14 16700
14 J. Repard i S. Dibb 1 2 0 0 0 0 3 12600
15 SK Moszna 1 1 1 1 0 13 17 13340
16 R. Gorczyca 1 1 0 0 0 2 4 9800
17 D. Mioduszewski 1 1 0 0 0 1 3 9800
18 SK Jaroszówka 1 0 1 0 0 0 2 7930
19 Hardys Of Kilkeel Ltd 1 0 1 0 0 0 2 8800
20 E. Krakowiak i A. Marczak 1 0 1 0 0 0 2 8400
21 I. Shenkin 1 0 1 0 0 0 2 8800
22 E. Porębna 1 0 0 2 1 1 5 8820
23 K. Dobosz 1 0 0 2 0 0 3 8400
24 P. Szmigiel 1 0 0 1 0 2 4 7700
25 M. Davison 1 0 0 1 0 0 2 7700
26 Hyde Park Stud 1 0 0 1 0 0 2 27000
27 Minch Bloobstock and Castletown Stud 1 0 0 1 0 0 2 11100
28 Le Thenney S.A. 1 0 0 0 0 1 2 7000
29 L. McAteer 1 0 0 0 0 1 2 7000
30 A. Isope, Suc. P. Vischer 1 0 0 0 0 1 2 9000
31 W. Heinz 1 0 0 0 0 1 2 10600
32 Dayton Investments Ltd 1 0 0 0 0 1 2 7000
33 Haras des Marais 1 0 0 0 0 0 1 10000
34 E. Banahan 1 0 0 0 0 0 1 40000
35 M. Campbell Andenaes 1 0 0 0 0 0 1 21000
36 Mrs A. S. O’Brien 1 0 0 0 0 0 1 21000
37 Northern Bloodstock Agency Ltd 1 0 0 0 0 0 1 7000
38 J. Klimczak 1 0 0 0 0 0 1 9000
39 K. Mirpuri 0 2 1 0 0 4 7 10600
40 Wrbna Racing 0 2 1 0 0 0 3 9800
41 A. Dziuba 0 2 0 1 0 0 3 8000
42 K. Szumiński 0 2 0 0 0 4 6 7200
43 V. Timoshenko 0 2 0 0 0 1 3 5600
44 E. Gilert 0 2 0 0 0 0 2 5600
45 L. Ciampoli 0 1 1 0 1 0 3 4550
46 H. Kopel 0 1 1 0 0 0 2 4270
47 Tally-Ho Stud 0 1 1 0 0 0 2 5400
48 A. Sexton 0 1 0 1 0 1 3 3500
49 Corduff Bloodstock Ltd. 0 1 0 1 0 0 2 3500
50 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 0 1 0 1 0 0 2 3500
51 O., Y., S. Varin 0 1 0 0 1 0 2 3950
52 S. Vidal 0 1 0 0 0 1 2 2800
53 N. Hartery 0 1 0 0 0 1 2 3600
54 Grange Stud 0 1 0 0 0 1 2 9200
55 W. Krzemiński 0 1 0 0 0 0 1 14000
56 R. Piwko 0 1 0 0 0 0 1 16000
57 D. Mitrovic 0 1 0 0 0 0 1 2440
58 S. Guła 0 1 0 0 0 0 1 4000
59 Elia Stud Farm 0 1 0 0 0 0 1 2800
60 E.A.R.L. Haras du Taillis 0 1 0 0 0 0 1 2800
61 M. Pokrywka 0 1 0 0 0 0 1 2440
62 R. Berns 0 1 0 0 0 0 1 3600
63 EARL Ecurie Feuillet 0 1 0 0 0 0 1 2800
64 P. McEnery 0 1 0 0 0 0 1 8400
65 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0 1 0 0 0 0 1 2440
66 Z. Englic 0 1 0 0 0 0 1 3200
67 Mr & Mrs G. Middlebrook 0 1 0 0 0 0 1 4240
68 GR N. Kosiński 0 0 1 1 0 1 3 2100
69 G. & A. Corry 0 0 1 1 0 0 2 5300
70 Laundry Cottage Stud Farm 0 0 1 1 0 0 2 2100
71 Haras du Logis Saint Germain 0 0 1 1 0 0 2 3050
72 Kellsgrange Stud 0 0 1 1 0 0 2 9060
73 Old Carhue & Graeng Bloodstock 0 0 1 1 0 0 2 2100
74 Millennium Stud 0 0 1 0 1 1 3 2250
75 G. Ussia-Figueroa 0 0 1 0 1 0 2 7450
76 Expert Host Janusz Romanowski 0 0 1 0 1 0 2 1750
77 Shadwell Estate Company Ltd 0 0 1 0 1 0 2 1850
78 Desert Star Phoenix Jvc 0 0 1 0 0 2 3 2120
79 E. Grogan 0 0 1 0 0 1 2 1400
80 S.A. I.G.E.P. 0 0 1 0 0 1 2 1400
81 Dr G. W. Guy 0 0 1 0 0 1 2 4600
82 E. de Kerpezdron 0 0 1 0 0 1 2 1830
83 P. Despouy 0 0 1 0 0 0 1 1400
84 A. Jasińska 0 0 1 0 0 0 1 1400
85 Z. Keclik 0 0 1 0 0 0 1 2100
86 F. Vocásek 0 0 1 0 0 0 1 2700
87 M. Cullinane 0 0 1 0 0 0 1 1400
88 O. Tricot 0 0 1 0 0 0 1 1800
89 Ch. Jouandou 0 0 1 0 0 0 1 1830
90 G. Brady 0 0 1 0 0 0 1 1400
91 S. Jeffroy, AGB Agency 0 0 1 0 0 0 1 2120
92 J. Waldron & J. Barton 0 0 1 0 0 0 1 1400
93 J. Pšurný 0 0 1 0 0 0 1 2100
94 Ecurie des Anges EARL 0 0 1 0 0 0 1 1400
95 J. Traka 0 0 0 1 2 1 4 1400
96 T. Sieradzki 0 0 0 1 1 1 3 1920
97 T. Rejman 0 0 0 1 1 1 3 1830
98 Haras de la Bareliere 0 0 0 1 0 1 2 700
99 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 0 0 0 1 0 1 2 900
100 Damis BT 0 0 0 1 0 1 2 1600
101 Gestüt Etzean 0 0 0 1 0 0 1 1800
102 A. Omen 0 0 0 1 0 0 1 700
103 E. Farrelly 0 0 0 1 0 0 1 700
104 Mrs O. Harnett 0 0 0 1 0 0 1 2100
105 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 0 0 0 1 0 0 1 1800
106 Arrowfield Stud 0 0 0 1 0 0 1 700
107 M. Lichocińska 0 0 0 1 0 0 1 700
108 SK Kozienice 0 0 0 1 0 0 1 900
109 G. Smith 0 0 0 1 0 0 1 2300
110 W. J. Engel 0 0 0 0 3 2 5 2450
111 K. Rybár 0 0 0 0 2 1 3 1800
112 E. i K. Laskowscy 0 0 0 0 2 0 2 700
113 G. Łątka 0 0 0 0 1 1 2 350
114 S. Weresiński 0 0 0 0 1 1 2 350
115 V. Bukhtoyarov 0 0 0 0 1 1 2 350
116 Oceana Racing 0 0 0 0 1 1 2 450
117 Sofim srl 0 0 0 0 1 1 2 900
118 Teliver Farm Kft 0 0 0 0 1 1 2 610
119 G. Kogut 0 0 0 0 1 1 2 610
120 E. Kubíček 0 0 0 0 1 0 1 800
121 S. Mladenovic 0 0 0 0 1 0 1 530
122 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 0 0 0 0 1 0 1 1050
123 R. J. & S. A. Carter 0 0 0 0 1 0 1 350
124 J. Michalcová 0 0 0 0 1 0 1 700
125 Gestüt Görlsdorf 0 0 0 0 1 0 1 1050
126 M. Piskla 0 0 0 0 0 3 3 0
127 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0 0 0 0 0 2 2 0
128 A. Żyłkowska 0 0 0 0 0 2 2 0
129 W. Szydełko 0 0 0 0 0 2 2 0
130 K. Litwiniak 0 0 0 0 0 2 2 0
131 Y. Vasilev 0 0 0 0 0 2 2 0
132 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0 0 0 0 0 2 2 0
133 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 0 0 0 0 2 2 0
134 Stall Amor 0 0 0 0 0 2 2 0
135 F. Wołoszyn 0 0 0 0 0 2 2 0
136 M. Kaszubowski 0 0 0 0 0 2 2 0
137 Gestüt Brümmerhof 0 0 0 0 0 2 2 0
138 J. Szmyt 0 0 0 0 0 2 2 0
139 Forenaghts Stud Farm Ltd 0 0 0 0 0 1 1 0
140 R. Połeć 0 0 0 0 0 1 1 0
141 Gerrardstown House Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
142 Ch. Schriever 0 0 0 0 0 1 1 0
143 LTB „Rosiya” 0 0 0 0 0 1 1 0
144 J. i K. Dobosz 0 0 0 0 0 1 1 0
145 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 0 0 0 1 1 0
146 Z. Duplicki 0 0 0 0 0 1 1 0
147 P. Drutowski 0 0 0 0 0 1 1 0
148 R. Colpaert 0 0 0 0 0 1 1 0
149 Allevamento Gialloblu srl 0 0 0 0 0 1 1 0
150 Stengaarden I/S 0 0 0 0 0 1 1 0
151 Ashbrittle Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
152 J. Emmerich 0 0 0 0 0 1 1 0
153 Mountarmstrong Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
154 S.C.E.A. Haras de Manneville 0 0 0 0 0 1 1 0
155 H. Rousseau 0 0 0 0 0 1 1 0
156 D. Murphy 0 0 0 0 0 1 1 0
157 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 0 0 1 1 0
57 57 57 57 56 168 452 960750

 

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 15-05-2017

Lp. Nazwisko / Firma Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 5 2 6 3 3 10 29 56750
2 SK Krasne 2 1 2 5 3 13 26 27610
3 GR J. Zalewska 2 1 1 0 0 0 4 23000
4 S. Plavac 2 1 0 1 0 1 5 27700
5 A. Zieliński 2 0 3 1 2 2 10 20700
6 C. Maye 2 0 0 0 0 0 2 16000
7 B. M. Tomaszewski 1 3 0 0 4 4 12 16700
8 SK Iwno 1 2 3 4 2 9 21 21710
9 SK Widzów – A. Tyszko 1 1 1 2 2 3 10 16220
10 R. Gorczyca 1 1 0 0 0 2 4 9800
11 J. Repard i S. Dibb 1 1 0 0 0 0 2 9800
12 D. Mioduszewski 1 1 0 0 0 0 2 9800
13 K. Dobosz 1 0 0 2 0 0 3 8400
14 E. Porębna 1 0 0 1 1 0 3 8120
15 Minch Bloobstock and Castletown Stud 1 0 0 1 0 0 2 11100
16 Dayton Investments Ltd 1 0 0 0 0 1 2 7000
17 P. Szmigiel 1 0 0 0 0 1 2 6100
18 Le Thenney S.A. 1 0 0 0 0 1 2 7000
19 W. Heinz 1 0 0 0 0 1 2 10600
20 Gestüt Fährhof 1 0 0 0 0 0 1 7000
21 Northern Bloodstock Agency Ltd 1 0 0 0 0 0 1 7000
22 L. McAteer 1 0 0 0 0 0 1 7000
23 M. Davison 1 0 0 0 0 0 1 7000
24 Hardys Of Kilkeel Ltd 1 0 0 0 0 0 1 7000
25 L. i H. Boscher 1 0 0 0 0 0 1 9000
26 J. Klimczak 1 0 0 0 0 0 1 9000
27 M. Campbell Andenaes 1 0 0 0 0 0 1 21000
28 M. Bober 1 0 0 0 0 0 1 9000
29 Mrs A. S. O’Brien 1 0 0 0 0 0 1 21000
30 King Farm 1 0 0 0 0 0 1 7000
31 Hyde Park Stud 1 0 0 0 0 0 1 23000
32 K. Mirpuri 0 2 1 0 0 4 7 10600
33 V. Timoshenko 0 2 0 0 0 0 2 5600
34 SK Moszna 0 1 1 1 0 10 13 7240
35 L. Ciampoli 0 1 1 0 1 0 3 4550
36 Corduff Bloodstock Ltd. 0 1 0 1 0 0 2 3500
37 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 0 1 0 1 0 0 2 3500
38 A. Sexton 0 1 0 1 0 0 2 3500
39 K. Szumiński 0 1 0 0 0 3 4 3600
40 Wrbna Racing 0 1 0 0 0 0 1 3600
41 P. McEnery 0 1 0 0 0 0 1 8400
42 D. Mitrovic 0 1 0 0 0 0 1 2440
43 Z. Englic 0 1 0 0 0 0 1 3200
44 Grange Stud 0 1 0 0 0 0 1 9200
45 E.A.R.L. Haras du Taillis 0 1 0 0 0 0 1 2800
46 N. Hartery 0 1 0 0 0 0 1 3600
47 M. Pokrywka 0 1 0 0 0 0 1 2440
48 EARL Ecurie Feuillet 0 1 0 0 0 0 1 2800
49 A. Dziuba 0 1 0 0 0 0 1 3200
50 Elia Stud Farm 0 1 0 0 0 0 1 2800
51 R. Berns 0 1 0 0 0 0 1 3600
52 H. Kopel 0 1 0 0 0 0 1 2440
53 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0 1 0 0 0 0 1 2440
54 E. Gilert 0 1 0 0 0 0 1 2800
55 Mr & Mrs G. Middlebrook 0 1 0 0 0 0 1 4240
56 GR N. Kosiński 0 0 1 1 0 1 3 2100
57 Laundry Cottage Stud Farm 0 0 1 1 0 0 2 2100
58 Expert Host Janusz Romanowski 0 0 1 0 1 0 2 1750
59 Millennium Stud 0 0 1 0 0 1 2 1800
60 Desert Star Phoenix Jvc 0 0 1 0 0 1 2 2120
61 Ecurie des Anges EARL 0 0 1 0 0 0 1 1400
62 Tally-Ho Stud 0 0 1 0 0 0 1 1800
63 Old Carhue & Graeng Bloodstock 0 0 1 0 0 0 1 1400
64 Ch. Jouandou 0 0 1 0 0 0 1 1830
65 Dr G. W. Guy 0 0 1 0 0 0 1 4600
66 M. Cullinane 0 0 1 0 0 0 1 1400
67 I. Shenkin 0 0 1 0 0 0 1 1800
68 F. Vocásek 0 0 1 0 0 0 1 2700
69 SK Jaroszówka 0 0 1 0 0 0 1 1830
70 G. & A. Corry 0 0 1 0 0 0 1 1800
71 J. Pšurný 0 0 1 0 0 0 1 2100
72 S. Jeffroy, AGB Agency 0 0 1 0 0 0 1 2120
73 G. Brady 0 0 1 0 0 0 1 1400
74 E. de Kerpezdron 0 0 1 0 0 0 1 1830
75 J. Waldron & J. Barton 0 0 1 0 0 0 1 1400
76 E. Krakowiak i A. Marczak 0 0 1 0 0 0 1 1400
77 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 0 0 0 1 0 1 2 900
78 Haras de la Bareliere 0 0 0 1 0 1 2 700
79 T. Sieradzki 0 0 0 1 0 1 2 1220
80 A. Omen 0 0 0 1 0 0 1 700
81 Damis BT 0 0 0 1 0 0 1 1600
82 Mrs O. Harnett 0 0 0 1 0 0 1 2100
83 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 0 0 0 1 0 0 1 1800
84 Haras du Logis Saint Germain 0 0 0 1 0 0 1 1220
85 T. Rejman 0 0 0 1 0 0 1 1220
86 G. Smith 0 0 0 1 0 0 1 2300
87 Arrowfield Stud 0 0 0 1 0 0 1 700
88 E. Farrelly 0 0 0 1 0 0 1 700
89 Kellsgrange Stud 0 0 0 1 0 0 1 1060
90 M. Lichocińska 0 0 0 1 0 0 1 700
91 J. Traka 0 0 0 0 2 1 3 700
92 Teliver Farm Kft 0 0 0 0 1 1 2 610
93 Oceana Racing 0 0 0 0 1 1 2 450
94 G. Łątka 0 0 0 0 1 1 2 350
95 K. Rybár 0 0 0 0 1 1 2 900
96 W. J. Engel 0 0 0 0 1 1 2 350
97 E. Kubíček 0 0 0 0 1 0 1 800
98 S. Mladenovic 0 0 0 0 1 0 1 530
99 R. J. & S. A. Carter 0 0 0 0 1 0 1 350
100 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 0 0 0 0 1 0 1 1050
101 Shadwell Estate Company Ltd 0 0 0 0 1 0 1 450
102 G. Ussia-Figueroa 0 0 0 0 1 0 1 450
103 O., Y., S. Varin 0 0 0 0 1 0 1 1150
104 J. Michalcová 0 0 0 0 1 0 1 700
105 E. i K. Laskowscy 0 0 0 0 1 0 1 350
106 G. Kogut 0 0 0 0 1 0 1 610
107 Sofim srl 0 0 0 0 1 0 1 900
108 V. Bukhtoyarov 0 0 0 0 1 0 1 350
109 Gestüt Görlsdorf 0 0 0 0 1 0 1 1050
110 M. Piskla 0 0 0 0 0 2 2 0
111 Y. Vasilev 0 0 0 0 0 2 2 0
112 R. Colpaert 0 0 0 0 0 1 1 0
113 S. Vidal 0 0 0 0 0 1 1 0
114 Forenaghts Stud Farm Ltd 0 0 0 0 0 1 1 0
115 LTB „Rosiya” 0 0 0 0 0 1 1 0
116 P. Drutowski 0 0 0 0 0 1 1 0
117 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0 0 0 0 0 1 1 0
118 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0 0 0 0 0 1 1 0
119 K. Litwiniak 0 0 0 0 0 1 1 0
120 W. Szydełko 0 0 0 0 0 1 1 0
121 S.C.E.A. Haras de Manneville 0 0 0 0 0 1 1 0
122 Mountarmstrong Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
123 E. Grogan 0 0 0 0 0 1 1 0
124 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 0 0 0 1 1 0
125 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 0 0 0 0 1 1 0
126 Gerrardstown House Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
127 D. Murphy 0 0 0 0 0 1 1 0
128 Stall Amor 0 0 0 0 0 1 1 0
129 Allevamento Gialloblu srl 0 0 0 0 0 1 1 0
130 S.A. I.G.E.P. 0 0 0 0 0 1 1 0
131 M. Kaszubowski 0 0 0 0 0 1 1 0
132 A. Żyłkowska 0 0 0 0 0 1 1 0
133 Ashbrittle Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
134 S. Weresiński 0 0 0 0 0 1 1 0
135 Stengaarden I/S 0 0 0 0 0 1 1 0
136 A. Isope, Suc. P. Vischer 0 0 0 0 0 1 1 0
137 J. Szmyt 0 0 0 0 0 1 1 0
138 Gestüt Brümmerhof 0 0 0 0 0 1 1 0
139 J. i K. Dobosz 0 0 0 0 0 1 1 0
140 Z. Duplicki 0 0 0 0 0 1 1 0
141 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 0 0 1 1 0
142 F. Wołoszyn 0 0 0 0 0 1 1 0
40 40 40 40 39 112 311 619900

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej