Kategoria: Statystyki

Handikap generalny na dzień 16.10.2017

Konie pełnej krwi angielskiej

4-letnie i starsze

1. og. Va Bank 93,5
2. og. Caccini 91
3. kl. Silvera 85
4. og. Emperor Ajeez 79,5
5. og. Kokshe 78
6. og. Design 77,5
7. og. Bronislav 76,5
8. og. Neo 76
9. kl. Uczitelka Tanca 76
10. wał. Wiedzmin 76
11. og. Nikus 75,5
12. wał. Szamet 75
13. kl. Height of Beauty 75
14. wał. Calmir 74,5
15. og. Bowie 74,5
16. og. Dacosse 74
17. og. Hard Work 74
18. og. Modraszek 73,5
19. kl. Finalistka 73,5
20. og. Solin 73
21. kl. Claudette 73
22. og. Novitor 73
23. og. Helio Bareliere 72,5
24. og. Dystans 72
25. kl. Iron Belle 72
26. og. Subiectum 72
27. kl. Gracja 71,5
28. wał. Baahy 71,5
29. og. Easy Go 71
30. wał. Gared 70,5
31. og. Naf 70,5
32. og. Brisingr 70
33. wał. Letbygonesbeicons 70
34. og. Living Legend 70
35. og. Thorn 69,5
36. kl. Zarra 69,5
37. og. Lafayett 69,5
38. og. Eston 69,5
39. og. Suwenir 69
40. kl. Novelina 68,5
41. og. Langfuhr 68
42. kl. Kapryśna 68
43. og. Blue Ninja 68
44. og. Excalibur 67,5
45. kl. Lady Art 67,5
46. og. Party Animal 67
47. wał. Newman 67
48. og. Karim 66,5
49. og. Tebinio 66
50. kl. Defar 66
51. wał. Salzburg 65
52. og. Thunder Thor 64,5
53. og. Dakard 64
54. og. Szapiro 64
55. kl. Rustique 64
56. kl. Tea 63,5
57. wał. Tabor 63,5
58. og. Alvani 63,5
59. wał. Just Gold 63
60. og. Sopran Tamo 62,5
61. kl. Essea 62,5
62. og. Kiaron 61,5
63. kl. Dunayka 61
64. og. Nitrolak 61
65. kl. Ameryka 61
66. og. Kinder Jape 61
67. kl. Javorka 60,5
68. kl. Tankredi 60,5
69. kl. Bogini 60
70. og. Komandor 59
71. og. Sopran Pokeer 59
72. kl. Temaxa 58,5
73. og. Peregrino 58
74. kl. Intifada 57
75. og. Dekret 57
76. kl. Free-Lu 57
77. wał. Agatek 56,5
78. kl. Karenina 56
79. kl. Irga 56
80. og. Turin 56
81. wał. Rakisz 55,5
82. kl. Amoreena 55
83. kl. Isuzu 55
84. kl. Guerra 55
85. wał. Incinatus 54,5
86. kl. Symetria 54
87. kl. Super Quick 53,5
88. kl. Dais 53,5
89. og. Sobol 53
90. wał. Monte Luppo 52
91. kl. Ice Loly 52
92. og. Vitez 51,5
93. og. Zew 51
94. kl. Miss Alexandra 50,5
95. kl. Essence 50,5
96. wał. Jansen 49,5
97. wał. Daydreamer 48
98. kl. Bella Tertullia 48
99. kl. Kasawa 47
100. og. Issachar 46
101. kl. Syberia 45
102. kl. Efezka 43,5
103. wał. Rimigliano 42
104. kl. Trzy Korony 42
105. kl. Evolette 40
106. kl. Nebra 39
107. wał. Dollar Boy 38

 

3-letnie

1. og. Bush Brave 87,5
2. og. Velnelis 79
3. og. Petronius 79
4. kl. Jagienka 78,5
5. og. Umberto Caro 78
6. og. Kurier 77,5
7. og. Largo Forte 77
8. kl. Furia 76,5
9. og. Dżumandi 76
10. og. Magnetic 75,5
11. kl. Mona Kerbili 75
12. og. Sumidero 75
13. og. Percy 74,5
14. kl. Fabulous Angel 74,5
15. og. Incognito 74
16. og. Polish Spirit 74
17. kl. Tagra 74
18. kl. Almenar 73,5
19. og. Jules’s Dream 73,5
20. wał. Bromsky 73,5
21. og. Blue Connoisseur 73
22. og. Dżan Moritz 72,5
23. kl. Opuncja 72,5
24. wał. Tribunal 72,5
25. og. Spasski 72
26. og. Meltimo 72
27. og. Mourtajez 71,5
28. og. Invincible Gunner 71,5
29. og. Definition 71
30. og. Rio de Cerisy 70,5
31. kl. Shantaram 69,5
32. og. Network 69,5
33. og. Bellerofont 69
34. og. Indigo Ocean 68,5
35. kl. Circle Centuria 68,5
36. og. Tudemon 68
37. kl. Aminata 68
38. og. Albaicin 68
39. kl. Ravie des Bournais 67,5
40. og. Chant Soldier 67,5
41. og. Lion Cut 67,5
42. kl. Promenada 67
43. og. Jam Duke 67
44. kl. Black Beauty 67
45. kl. Theskyisnolimit 66,5
46. wał. Koniak 66,5
47. kl. Nagroda 66
48. og. Mentalista 66
49. kl. Urugwajka 65,5
50. kl. Akiria 65
51. og. Eluzzam 65
52. kl. Kranti 65
53. kl. Pipasol 65
54. kl. Time of Glory 64,5
55. kl. Persifona 64,5
56. og. Piemont 64
57. og. Faraon 64
58. kl. Maiandra 63,5
59. kl. Rose Knot 63,5
60. kl. Tebira 63,5
61. kl. Dylayla 63,5
62. og. Strzelin 63,5
63. kl. Sweet As Sugar 63,5
64. og. Silver Boy 63
65. og. Golden Glider 63
66. kl. Królowa Bona 63
67. og. Salvador 63
68. og. Shalkar 63
69. kl. Haruza 62,5
70. kl. Nota 62,5
71. og. Nanon 62,5
72. og. Kaszi 62,5
73. og. Nider 62
74. og. Tango Turf 62
75. og. Perseyver 62
76. wał. Herbatnik 62
77. kl. Incepcja 62
78. kl. Makeitorbreakeit 61,5
79. og. Illdowhatican 61,5
80. og. Jam Babinicz 61
81. kl. Fibi 61
82. og. Omer 61
83. wał. Jack Power 60,5
84. og. Kreator 60,5
85. og. Memo 60,5
86. kl. Great Chance 60
87. og. Sando 60
88. og. Kazal 59,5
89. kl. Marsa Alam 59,5
90. kl. Ukraina 59,5
91. kl. Showmeyourheaven 59
92. og. Druid Magic 59
93. og. Maur 58,5
94. kl. Gratsiya 58,5
95. kl. Stella 58
96. kl. Speedy Szumawa 58
97. kl. Melodine 58
98. kl. Tuogh Szumawa 57,5
99. kl. Targa 57,5
100. og. Idol 57,5
101. kl. Karen 57,5
102. og. Lucky Dream 57,5
103. og. Dazzler 57
104. kl. Dawony 57
105. kl. Kolada 57
106. og. Norn 56,5
107. og. Freddyisready 56,5
108. kl. Turnera 56,5
109. kl. Taida 56,5
110. kl. Key To Life 56
111. kl. Mrs Henry 56
112. og. Sakiro 56
113. kl. Ugoda 56
114. og. Hipster 56
115. kl. Guarda 55,5
116. kl. Majestic Haze 55,5
117. kl. Stuhna 55,5
118. kl. Samba Pa Ti 55,5
119. kl. Kopra 55,5
120. kl. Milionerka 55
121. kl. Diabolina 55
122. kl. Story of My Life 55
123. kl. Solitaire 54
124. og. Torcal 54
125. kl. Bruschetta 54
126. kl. Minija 54
127. wał. Chief Navigator 54
128. kl. Beauty Star 53,5
129. kl. Augusta 53,5
130. kl. Wanilia 53
131. wał. Akim 53
132. og. Haad Rin 52,5
133. kl. Baby You Think 52
134. og. Gibraltar 51,5
135. og. Cedar 51
136. kl. Vivace 51
137. kl. Serbia 51
138. og. Big Red 50,5
139. og. Remus 50
140. wał. Vabank 50
141. kl. Insignia 49,5
142. kl. Zaria River 49,5
143. kl. Dallina 49,5
144. kl. Da Llana 49
145. kl. Kirowa 48,5
146. og. Aperfectdaytofly 48,5
147. kl. Lucky Bibi 48,5
148. og. Zaraz Wracam 48
149. kl. Banja Luka 47,5
150. og. Tactic Bareliere 47,5
151. og. Dunay Great 47
152. kl. Teteria 46,5
153. og. Unkas 46,5
154. kl. Fuengirola 46
155. kl. Borega 46
156. kl. Katrina Royal 45
157. kl. Dialina 44,5
158. og. Najaar 44
159. kl. Tyberia 43,5
160. kl. Na Li 43,5
161. og. Ekwador 43
162. kl. New Life 42,5
163. kl. Moon Bird 41
164. kl. Golden Beneva 40
165. kl. Hawidor 40
166. og. Juki Star 39
167. og. Donpress 39
168. kl. Shreeya 38
169. kl. Hadassa 38
170. kl. Forteca 37
171. kl. Królewna 36
172. og. Secret of Szumawa 36
173. kl. Syria 35
174. og. Amber Code 35
175. kl. Sporada 33
176. og. Nico 33
177. kl. Naharana 31
178. kl. Santa Exela 30
179. og. Kair 30
180. kl. Gruzja 30
181. kl. Joga 26
182. kl. Tempura 25
183. og. Dangar 15

 

Konie arabskie czystej krwi

5-letnie i starsze

1. wał. Burkan Al Khalidiah 79,5
2. og. Alladyn 78
3. kl. Shahad Athbah 78
4. og. Mogadiusz 77
5. og. SS Mothill 76
6. og. Salman Al Khalidiah 75
7. og. Arash 74,5
8. og. Adash 74
9. wał. Ouzbeks du Panjshir 72,5
10. og. V.I.P. Kossack 71,5
11. og. Etorio 70
12. og. L’Eau du Gange 70
13. kl. Jafeel Athbah 69,5
14. og. Bariq Dazzelour 69
15. og. Ussam de Carrere 69
16. wał. Inextremo 69
17. kl. Miss Dahess MNM 68,5
18. kl. Echaruna 66,5
19. og. Boy Mugatin 66
20. wał. Dar Duni 66
21. og. Evergonnatouchthis 66
22. wał. Mufid 65,5
23. kl. Dirhem 65,5
24. og. Horacy 65,5
25. og. Euro Dahess MNM 64,5
26. wał. Estarion 64,5
27. og. Nachshon 63,5
28. og. Wasilew 62,5
29. og. Terrior 62
30. wał. LB Naj 61,5
31. og. Addis 60
32. og. Sindjar Al Khalediah 59,5
33. og. Cepton 59,5
34. wał. Wierzbin 58,5
35. wał. Adding 58
36. og. Al-Ral 57
37. wał. Zadan 56
38. wał. Tollee Dust 54
39. wał. Narcyz 54
40. kl. Riad Hibah 51,5
41. og. Nawigator 50
42. og. Yoav 49
43. og. Stinger 48
44. kl. D’Achila 47
45. kl. Kortni Love 46,5
46. og. Airforce 30
47. og. Elpiron 15

4-letnie

1. kl. Shannon Queen 80
2. og. Bandolero 78
3. kl. Twilight 77,5
4. og. Hanouh 76
5. og. Sarin Hel 75
6. og. Fateh 75
7. og. Palmir 74,5
8. kl. Arwa 74
9. kl. Wielka Dalena 74
10. kl. Gusa 73
11. og. Zahaab 71,5
12. og. Sudtag 71
13. kl. Awita 70,5
14. og. Elader 70,5
15. og. Chill Force 70
16. og. Minastirit 69,5
17. kl. Aljasra 68
18. og. Esid In Zamour 68
19. og. Piaget 67,5
20. og. Guerro 67,5
21. wał. Wunderfitz von Südbaden 67
22. kl. Elmuna 66,5
23. og. Wadi Kahil 66
24. og. Ernest 65
25. kl. Kiyara 65
26. og. Paliusz 64,5
27. kl. Om Daksha 64,5
28. og. Sunny Amber KRF 63
29. og. Benissimo 63
30. og. Matar 62,5
31. kl. Lady Dahess MNM 62,5
32. og. Peon 62
33. og. Farid Talatash 61,5
34. kl. Ondina 61,5
35. og. Wictor 61,5
36. og. Chaco 60,5
37. og. Fahad 59,5
38. og. Muzaffar 59,5
39. kl. Nefera 59,5
40. og. Marsat 59
41. kl. WMA Sea Star 58
42. kl. Danaida 57,5
43. kl. Orionka 57
44. kl. Alruna 55,5
45. kl. Brandjelina 55,5
46. og. Haris 53,5
47. kl. Aktywa 53
48. og. Sagramor 52,5
49. kl. Haneczka 52
50. kl. Zazuzi Zazuza 52
51. og. Pitawal 50,5
52. kl. Alsa 50,5
53. og. Operon 50,5
54. kl. Mimzy 50
55. og. Cynar 49
56. kl. Eridani 49
57. og. Dekadens 48
58. og. Trezor 47,5
59. og. Bachus 47
60. kl. Bint Mira Ceti 45
61. kl. Nagroda 38
62. kl. Alia 38
63. og. BV Arys 35
64. kl. Cepadu 26
65. kl. Sabra 24

 

Handikaper
Krzysztof Wolski

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 09-10-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Janów Podlaski 397010
2 D. Jaskólski 354200
3 M. Gromala i K. Kozłowska 314170
4 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 287880
5 Polska AKF Sp. z o.o. 284810
6 Plavac Sp. z o.o. 271660
7 UAB Žirgo Startas 267870
8 G., R. i K. Gorczyca 169020
9 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 152260
10 Z. Górski i K. Mirpuri 136000
11 Z. Górski 132780
12 J. Precliková 132000
13 Estel Studio Sp. z o. o. 113380
14 Wrbna Racing 101600
15 K. Falba 100680
16 A. Łabędzki 90110
17 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 85050
18 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 83600
19 V. Timoshenko 81450
20 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 78450
21 Millennium Stud Sp. z o.o. 76350
22 W. Krzemiński 75950
23 SK Iwno i Niespodzianka 75250
24 P. Krakowiak 74160
25 Elektrizace Železnic Praha a.s. 73600
26 T. Sieradzki 73520
27 M. Borkowski 72770
28 K. Goździalski 69180
29 Abbas Akbar Al Mulla 67710
30 SK Michałów 64880
31 D. Turkowska 64230
32 C. J. Gołaszewski 63240
33 M. Metza-Jodłowska 60140
34 O. Bottura 56980
35 P. Falzmann 53700
36 K. Rogowski 53390
37 O. Braz i T. Pastuszka 52850
38 D. Zalewski 50980
39 A. Omen 50700
40 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 49850
41 J. Nesteruk i K. Kamińska 48360
42 M. Krzyśków i K. Brygier 45980
43 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 44550
44 K. i M. Wolanin i M. Kozak 43900
45 A. Wyrzyk 43850
46 B. Olkowska 42300
47 SK Michałów i E. Zahariev 41420
48 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 41140
49 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 40960
50 V. Vocetka 39930
51 Č. Olehla 39300
52 J. Traka 38900
53 A. Kovćin 37950
54 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 37950
55 T. i K. Dębowscy 37940
56 SK Jaroszówka 37850
57 Nessa Arabians Sp. z o.o. 37720
58 A. Marczak 36740
59 Z. Zahariev 36270
60 N. Kosiński 36160
61 M. Dziedzic i M. Boruta 35500
62 E. Lasota 35240
63 M. Kobus i A. Wyrzyk 35150
64 J. i J. Zalewscy 34400
65 SK Iwno 33050
66 J. Ryżkowski 33040
67 A. Biedrzycki – AB GLASS 32520
68 K. Mirpuri 32100
69 S. Mladenovic 30470
70 R. Urbański i K. Rogowski 29660
71 T. Pastuszka 29030
72 K. Zakolski 28720
73 W. Kryszyłowicz 28500
74 M. Szpar 28400
75 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 27900
76 R. Piwko 27700
77 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 27600
78 O. Braz, T. Pastuszka i Y. Hamad 27380
79 PKZ GmbH 26900
80 J., D., W. i Ż. Sito 26500
81 SK Widzów – A. Tyszko 25520
82 R. Sumiła 24130
83 J. Velechovská 24100
84 W. Sikorski i R. Świątek 24000
85 SK Michałów i M. Łojek 23560
86 S. Weresiński i M. Lichocińska 23550
87 P. Urbańska 22610
88 A., M. i P. Laskowscy 21820
89 Barjas M MS Alajmi 21760
90 M. Biały 20750
91 A. Trela 20600
92 Günay Equestrian Invest GmbH 20540
93 N. Magomedov 20300
94 A. Wójtowicz 20130
95 Ł. Such i I. Władysiak 19970
96 My First Racehorse Ltd, M. Surtel i Niespodzianka 19600
97 E. Porębna 19210
98 D. Mioduszewski 18950
99 P. Pirzecki i N. Hendzel 18610
100 M. Przączak 18400
101 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 18200
102 I. Wójcik, A. Zielińska 18080
103 K. i M. Mazur 18050
104 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 17900
105 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 17800
106 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17650
107 Futurenet Inc 17450
108 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 17400
109 P. Szmigiel 17100
110 Alfred F. Laskowski 16910
111 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 16900
112 J. Głowacki 16700
113 M. Sijka 16060
114 W. Esch 16010
115 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 15990
116 A. Borkowski 15170
117 B. Białowąs 15000
118 M. Zawada 14900
119 W. Guz 14600
120 J. Rubiś i A. Pałczyńska 14030
121 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 13650
122 R. Płatek 13640
123 L. Błaszczyk 13210
124 M. Stanisławska 12900
125 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 12800
126 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 12750
127 SK Moszna i M. Łojek 12150
128 Evidencia Dokumentation HB 12000
129 P. Wasilewski 11440
130 K. Maryniak 11430
131 T. Nowak 11040
132 M. i H. Kopel 10820
133 J. Szweycer i M. Janikowski 10800
134 SK Iwno i E. Zahariev 10740
135 A. Majchrzak 10680
136 K. Miondlikowski 10500
137 K. Łukasiewicz 10400
138 M. Trela 10370
139 E. i L. Kasprowicz 10330
140 K. Urbańczyk 10240
141 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 10100
142 K. Bukład 10090
143 E. i B. Giedyk 10060
144 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 10000
145 Loko trans s.r.o. 10000
146 J. Klimczak 9900
147 W. Raszyńska i K. Szymański 9900
148 V. Pospíšil 9900
149 K. Zatloukal 9900
150 S. Plavac i M. Łojek 9400
151 Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
152 R. Ask 9200
153 D. Mitrovic 9150
154 K. Dynarowska 9140
155 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 9100
156 Z. Keclik 9100
157 Ch. Schriever 9050
158 F. Dill 9000
159 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 9000
160 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 9000
161 M. Kosicki i L. Staniszewski 8840
162 G. Dudek 8840
163 G. Kozak 8800
164 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 8750
165 P. Talarek 8440
166 M. i M. Wnorowscy 8400
167 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 8320
168 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 8150
169 M. Gołębiowska 8000
170 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 7900
171 T., E. i J. Rucińscy 7890
172 A. Marczak, Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba, B. Niklas, O. Niemczuk 7840
173 B. i M. Pokrywka 7670
174 K. Litwiniak 7500
175 SK Iwno i K. Rogowski 7360
176 M. Gołębiowska i M. Łojek 7200
177 Crows s.r.o. 7060
178 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 7040
179 SK Iwno i M. Łojek 7000
180 I., D. i M. Jaskólscy 7000
181 Ch. Ruiz-Fouquet 6880
182 SK Moszna i M. Janikowski 6550
183 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 6350
184 E. i J. Rucińskie 6340
185 R. Szpar 6300
186 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 6300
187 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 6200
188 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 6050
189 Charvat Group, s.r.o. 6000
190 Niespodzianka 5880
191 M. Kryszyłowicz 5880
192 R. Ptach 5440
193 Uni-Res Sp. z o.o. 5300
194 MB Arabians Sp. z o.o. 5160
195 R. Świątek 5060
196 T. Rybicki 5000
197 E. i R. Urbańscy 4950
198 H. Poledníková 4800
199 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 4750
200 M. Kosicki i P. Nojszewski 4640
201 K. Zawiliński 4330
202 D. Such 4210
203 M. Kosicki 4080
204 C. Albrecht 4000
205 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 3910
206 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 3900
207 Y. Baizharkinov 3850
208 S. i T. Derda 3600
209 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 3600
210 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 3200
211 G. Sęczek 3060
212 M. Thiry 3050
213 Syndikát hvězda-Olehla 3000
214 U. i W. J. Engel 2980
215 B. Zuzek 2890
216 G. Kogut 2780
217 Stebel Sp. z o.o. 2720
218 A. Maślanka 2720
219 MJT Sp. z o.o. 2700
220 Moravol, s.r.o. 2700
221 SK Krasne i M. Janikowski 2570
222 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
223 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
224 A. Škrášková 2300
225 J. Votava 2100
226 K. Falba i K. Urbańczyk 2060
227 R. Z. Zieliński 2020
228 J. Sawicki 2000
229 A. Żyłkowska i E. Porębna 1800
230 Ekofarma Rybár 1800
231 T. Sobierajski 1800
232 L. Komárek 1800
233 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1750
234 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 1700
235 J. Ryżkowski i D. Zalewski 1640
236 B. Ćwik 1500
237 R. Mamajek 1410
238 T. Wicher 1400
239 M. Rogowska 1400
240 A. Urbanowski 1360
241 M. Falzmann 1350
242 P. Głowacki 1250
243 T. Nowakowski i M. Salamon 1220
244 J. Rejman 1220
245 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
246 M. Filipowska 1200
247 Investstar – M. Sola 1110
248 My First Racehorse Ltd 1050
249 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
250 G. Łątka 1030
251 B. Dolniak – Regen Medicine 1000
252 D. Wrzosek 900
253 I. K. Art s.r.o. 900
254 Lucky Service, s.r.o. 900
255 MK M. Kaszubowski 900
256 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 800
257 R. Benš 800
258 Volteo Horse Service 700
259 P. Kašný 700
260 SK Michałów i B. Głowacki 680
261 M. Kosicki i A. Grotkowski 680
262 M. Mełnicki 640
263 Roman Mamajek i J. Gurbiel 610
264 T. Czerwiński 610
265 S. Chrząstowski 600
266 M. Łojek i M. Zawada 580
267 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 450
268 R. Zieliński, C. Pogonowski, A. Walicki 350
269 A. Steinhart i K. Urbańczyk 340
270 SK Krasne 300
271 A. Iżewska 240
272 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
273 W. Pawlak 0
274 E. Wołoszyn 0
275 L. Boharewicz 0
276 M. Malinowski 0
277 R. Połeć i G. Płociński 0
278 TOK Capital Sp. z o. o. 0
279 T. Pastuszka i Y. Hamad 0
280 P. Drutowski 0
281 D. Kübbeler 0
282 K. Duda 0
283 K. Stoch 0
284 A. Frątczak i K. Zawiliński 0
285 MM Invest i Maria Bober 0
286 S. i M. Dupliccy 0
287 T. Dębowski i Martyna Wolska 0
288 P. i J. Łucki 0
289 J. Hrudka 0
290 K. Miondlikowski i B. Inda 0
291 M. Kosicki i J. Boruta 0
292 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
293 R. Poškus 0
294 A. Lange 0
295 Staj Ždarsky 0
296 K. Goździalski i M. Janikowski 0
297 J. Szweycer 0
298 R. Czernik 0
299 P. Ilis, M. Ejnberg-Ilis i M. Janikowski 0
300 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 0
301 A. Milanov 0
302 A. Woźniak 0
303 SK Krasne i Niespodzianka 0
304 M. Kosicki i E. Grotkowska 0
305 J. Domańska 0
306 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
7916500

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 09-10-2017

 

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Wyrzyk A. 55 46 43 46 29 64 283 1134560
2 Borkowski M. 37 18 26 21 16 45 163 570190
3 Ziemiański K. 35 22 39 29 38 98 261 495770
4 Kozłowski J. 32 22 21 18 8 33 134 639230
5 Olkowski W. 24 24 29 19 22 66 184 817500
6 Jodłowski M. 23 36 16 26 17 46 164 392770
7 Vasyutov S. 23 19 17 16 19 27 121 381720
8 Romanowski M. 20 25 22 23 25 76 191 236890
9 Janikowski M. 16 21 16 12 18 52 135 292550
10 Dębowski T. 16 18 21 16 19 66 156 228930
11 Świątek R. 16 13 17 22 14 46 128 264090
12 Zielińska A. 15 10 8 6 9 18 66 260110
13 Kacprzyk M. 13 12 6 11 7 39 88 242570
14 Łojek M. 12 17 19 25 15 58 146 201600
15 Piątkowski P. 12 7 5 6 7 16 53 137200
16 Zahariev E. 10 24 13 16 17 51 131 194080
17 Pastuszka T. 10 8 5 3 9 56 91 110470
18 Laskowski A. 8 4 8 9 15 28 72 86870
19 Rogowski K. 7 12 23 28 40 135 245 184970
20 Kryszyłowicz W. 6 7 7 9 9 32 70 82050
21 Poles P. (CZE) 4 7 3 1 1 4 20 133000
22 Boruta M. 4 4 6 7 3 11 35 53400
23 Wróblewska I. 4 2 4 3 3 10 26 53880
24 Urbańczyk K. 3 5 6 0 5 13 32 66130
25 Krzyśków M. 3 4 6 2 3 3 21 45980
26 Walicki A. 2 8 3 2 2 6 23 65900
27 Głowacki B. 2 4 0 3 1 21 31 27950
28 Zalewski D. 2 3 4 5 5 22 41 52620
29 Zawgorodny S. 2 3 4 3 3 8 23 23100
30 Wnorowski M. 2 2 1 4 1 7 17 15440
31 Porębna E. 2 1 1 7 4 12 27 23790
32 Mioduszewski D. 2 1 1 1 1 1 7 18950
33 Głowacki J. 1 3 2 3 2 2 13 17950
34 Gajos-Łątka A. 1 2 0 1 4 11 19 14680
35 Bodlák R. (CZE) 1 2 0 1 1 1 6 137900
36 Olehla Č. (CZE) 1 0 4 1 1 7 14 58400
37 Szpar R. 1 0 1 0 2 12 16 6300
38 Talarek P. 1 0 1 0 0 6 8 8440
39 Popelka S. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 10000
40 Kosicki M. 0 4 7 6 2 13 32 22150
41 Domańska J. 0 3 2 3 5 13 26 14600
42 Wróblewski G. W. (CZE) 0 3 2 0 0 2 7 20200
43 Piwko R. 0 2 2 1 0 2 7 27700
44 Theimer M. (CZE) 0 1 0 0 1 3 5 4000
45 Zawiliński K. 0 0 3 1 2 21 27 4330
46 Kryszyłowicz M. 0 0 1 6 7 12 26 11880
47 Ivashchenko S. 0 0 1 1 2 6 10 2720
48 Junková J. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 2400
49 Votava J. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 2100
50 Baštová P. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 2700
51 Tuma P. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 6000
52 Škrášková A. (CZE) 0 0 0 1 1 4 6 2300
53 Mełnicki M. 0 0 0 1 1 3 5 640
54 Kovář S. (CZE) 0 0 0 1 0 1 2 1800
55 Sola M. 0 0 0 0 2 1 3 1110
56 Hrudka J. jr. (CZE) 0 0 0 0 1 3 4 900
57 Kašný P. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 700
58 Ruciński T. 0 0 0 0 1 0 1 340
59 Łucki P. 0 0 0 0 0 1 1 0
60 Hanáček J. (SVK) 0 0 0 0 0 1 1 0
61 Romano R. (ITY) 0 0 0 0 0 1 1 0
62 Porkátová I. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
63 Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
429 429 430 426 421 1298 3433 7916500

Reproduktory czystej krwi arabskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 09-10-2017

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Ainhoa St Faust 2 1 6 9 236480 118240.00
2 Murhib 10 7 11 35 152640 15264.00
3 Kahil Al Shaqab 29 8 11 131 148890 5134.14
4 Munjiz 8 5 10 38 134110 16763.75
5 Jalnar Al Khalidiah 3 3 10 14 128500 42833.33
6 Ontario HF 15 6 7 80 110160 7344.00
7 Amer 3 3 5 22 101380 33793.33
8 Portmer 5 5 5 22 95290 19058.00
9 Amarant 7 3 4 37 57740 8248.57
10 Khalid El Biwaibiya 1 1 3 6 56550 56550.00
11 Dahess 13 5 5 60 51880 3990.77
12 El Omari 8 2 2 45 46320 5790.00
13 Akbar 1 1 2 7 45020 45020.00
14 Nizam 1 1 2 4 43800 43800.00
15 Neron 6 2 2 25 40000 6666.67
16 Echo Ofira 1 0 0 5 36000 36000.00
17 Abyad AA 4 3 3 17 32630 8157.50
18 Marwan I 4 3 3 15 31240 7810.00
19 Dormane 2 2 2 14 28970 14485.00
20 Via Verdi Kossack 2 1 2 11 28720 14360.00
21 Donner 2 2 3 14 28400 14200.00
22 Nougatin 5 1 2 21 28350 5670.00
23 Chndaka 1 1 1 6 28320 28320.00
24 NivourGonnaTouchThis 5 2 2 16 28260 5652.00
25 Akbars 9 1 1 39 27020 3002.22
26 Majd Al Arab 4 3 4 17 26780 6695.00
27 Nayef Al Khalidiah 3 2 2 10 24550 8183.33
28 Lawrence El Gazal 2 2 2 10 24020 12010.00
29 Esparto 6 1 1 29 23960 3993.33
30 Bariq Al Amal 2 1 3 16 23460 11730.00
31 Darweesh 1 1 1 6 22680 22680.00
32 El Wodkine 2 2 3 11 22060 11030.00
33 Wadi Nur 2 2 2 14 21920 10960.00
34 Von 7 1 1 26 21630 3090.00
35 Equator 6 2 2 28 21300 3550.00
36 Nasch 1 1 2 4 21120 21120.00
37 Vasyli Kossack 7 2 2 26 20820 2974.29
38 Nicolas 1 1 2 5 20130 20130.00
39 Alert 3 1 1 13 19590 6530.00
40 Nashwan Al Khalidiah 2 1 1 10 17320 8660.00
41 Fedain 2 2 2 8 16520 8260.00
42 Akim De Ducor 1 0 0 4 16500 16500.00
43 Sarrab 2 1 2 7 16430 8215.00
44 Djon 1 1 3 5 15690 15690.00
45 Prado 1 1 1 3 15100 15100.00
46 Marvin El Samawi 2 1 2 4 14280 7140.00
47 Armeec 5 0 0 19 13740 2748.00
48 ZT Maghossny 2 1 1 15 13340 6670.00
49 Echo-Gazal 2 1 1 9 13140 6570.00
50 Mahabb 1 1 1 6 11970 11970.00
51 Empire 5 0 0 24 11880 2376.00
52 Wiek 5 1 1 28 11640 2328.00
53 Sabat 2 1 1 10 10540 5270.00
54 Jaafer ASF 1 1 1 4 10370 10370.00
55 Hamasecha 1 1 1 7 10240 10240.00
56 Eldon 1 1 1 7 10240 10240.00
57 Satis 1 0 0 6 9520 9520.00
58 Hyyaf Al Khalediah 2 1 1 6 9220 4610.00
59 DF Siraj 1 1 1 4 9000 9000.00
60 Eryks 2 1 1 6 8840 4420.00
61 Forteynas Magic 1 1 1 6 8680 8680.00
62 Amadis 2 1 1 5 8000 4000.00
63 Eden C 1 1 1 7 7720 7720.00
64 Enkar 1 1 1 2 6800 6800.00
65 Ganges 1 1 1 2 6800 6800.00
66 Adwokat 1 0 0 6 5440 5440.00
67 Asraa Min Albarq 2 0 0 4 5440 2720.00
68 Ghazallah 2 0 0 10 4590 2295.00
69 Da Adios 1 1 1 5 4400 4400.00
70 The Kentuckian 1 0 0 5 4320 4320.00
71 Vitorio TO 2 0 0 7 3740 1870.00
72 The Wiking 1 0 0 5 3280 3280.00
73 QR Marc 2 0 0 7 2720 1360.00
74 Neiron 2 0 0 8 2640 1320.00
75 Sambist 1 0 0 5 2320 2320.00
76 Perkal 3 0 0 10 2010 670.00
77 Don Carlos 2 0 0 4 2000 1000.00
78 Karamba 1 0 0 3 1360 1360.00
79 Fend 1 0 0 4 960 960.00
80 Padishah 1 0 0 1 870 870.00
81 Shanghai EA 5 0 0 20 840 168.00
82 Gazwan Al Nasser 1 0 0 5 640 640.00
83 Kabsztad 1 0 0 5 500 500.00
84 Madras Kossack 1 0 0 5 390 390.00
85 Gazal Al Shaqab 1 0 0 4 340 340.00
86 WH Kaneko MS 1 0 0 3 340 340.00
87 Al Kamel 1 0 0 1 340 340.00
88 Ekstern 2 0 0 10 240 120.00
89 Khoutoubia 1 0 0 5 240 240.00
90 MVA Prince Vayu 1 0 0 3 240 240.00
91 Djelforce 1 0 0 2 240 240.00
92 Kara Shar 3 0 0 7 0 0.00
93 Mogador 1 0 0 5 0 0.00
94 Wojnicz 2 0 0 3 0 0.00
95 Good Boy 1 0 0 3 0 0.00
96 Barq 1 0 0 3 0 0.00
97 Pogrom 1 0 0 3 0 0.00
98 Cukebar 1 0 0 3 0 0.00
99 Gorec 1 0 0 2 0 0.00
100 BV Pigmalion 1 0 0 2 0 0.00
101 Njewman 1 0 0 2 0 0.00
102 Estepan 1 0 0 1 0 0.00
103 Pougatin Kossack 1 0 0 1 0 0.00
104 EKS Alihandro 1 0 0 1 0 0.00
297 115 160 1305 2414650

Reproduktory pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum ogółem w okresie od 01-01-2017 do 09-10-2017

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Bushranger (IRE) 3 3 8 14 368650 122883.33
2 Ecosse (FR) 27 11 15 113 335010 12407.78
3 Nowogródek 17 11 15 95 251750 14808.82
4 Harbour Watch (IRE) 2 2 4 10 170800 85400.00
5 Tempelwächter (GER) 22 6 8 113 143730 6533.18
6 Way Of Light (USA) 1 1 1 2 132000 132000.00
7 Look Honey (IRE) 3 1 2 9 124800 41600.00
8 American Post (GB) 2 2 5 9 103200 51600.00
9 Campanologist (USA) 1 1 5 5 102600 102600.00
10 Rip Van Winkle (IRE) 4 0 0 17 102350 25587.50
11 Windsor Knot (IRE) 2 1 2 11 87900 43950.00
12 No Risk At All (FR) 1 1 3 6 83600 83600.00
13 Roulette (GB) 5 3 5 24 82280 16456.00
14 Needham’s Fort (USA) 19 6 7 71 77200 4063.16
15 Exaltation (IRE) 5 3 5 31 75990 15198.00
16 Grand Presidium (USA) 8 2 2 51 74450 9306.25
17 Planteur (IRE) 1 1 3 3 72000 72000.00
18 Arithmancer (USA) 6 4 7 24 71100 11850.00
19 Jape (USA) 7 3 3 29 70810 10115.71
20 Ruten (USA) 16 4 6 58 70020 4376.25
21 Lord of England (GER) 2 2 3 10 67800 33900.00
22 Redoute’s Choice (AUS) 2 2 4 6 66400 33200.00
23 Sinndar (IRE) 2 2 2 9 65360 32680.00
24 Forever Bond (BRZ) 11 3 5 72 65230 5930.00
25 Soldier of Fortune (IRE) 5 2 3 20 64850 12970.00
26 Holy Roman Emperor (IRE) 2 1 2 8 63900 31950.00
27 Belenus (GER) 8 3 6 24 62640 7830.00
28 Alandi (IRE) 14 1 2 29 62350 4453.57
29 Rainbows For Life (CAN) 1 0 0 2 60000 60000.00
30 Cima de Triomphe (IRE) 2 2 4 14 56570 28285.00
31 Indy Champ (USA) 10 3 4 47 56560 5656.00
32 Wiener Walzer (GER) 1 1 1 4 56000 56000.00
33 Exciting Life (IRE) 3 3 3 7 53160 17720.00
34 Calming Influence (IRE) 17 2 2 49 52050 3061.76
35 Stormy River (FR) 2 1 2 7 50160 25080.00
36 Da Xian 2 2 3 11 48670 24335.00
37 Rock of Gibraltar (IRE) 1 1 2 4 45000 45000.00
38 Samum (GER) 3 2 3 18 44130 14710.00
39 Rhodesian winner (GER) 1 1 1 11 40850 40850.00
40 Cloword (IRE) 4 3 3 17 40010 10002.50
41 Sorbie Tower (IRE) 12 1 1 51 38060 3171.67
42 Kentucky Dynamite (USA) 3 1 2 12 36850 12283.33
43 Zambezi Sun (GB) 2 2 3 8 34500 17250.00
44 October (USA) 9 1 2 28 34150 3794.44
45 Youmzain (IRE) 4 2 2 22 33880 8470.00
46 Frozen Power (IRE) 2 2 2 16 32980 16490.00
47 Fast and Furious (FR) 6 3 3 24 32800 5466.67
48 Golden Tirol (GER) 7 1 1 32 29780 4254.29
49 Royal Court (IRE) 3 2 2 10 29530 9843.33
50 Arcano (IRE) 4 2 2 13 29330 7332.50
51 Archipenko (USA) 2 1 3 9 28650 14325.00
52 Terssio (IRE) 2 1 1 8 27900 13950.00
53 Fly To The Stars (GB) 3 2 2 24 27600 9200.00
54 Fast Company (IRE) 4 2 3 18 27300 6825.00
55 Rio de La Plata (USA) 2 2 2 9 26950 13475.00
56 Exeed And Excel (AUS) 1 1 3 8 26500 26500.00
57 Art Connoisseur (IRE) 1 1 2 7 26160 26160.00
58 Heliostatic (IRE) 2 1 2 12 25670 12835.00
59 Jukebox Jury (IRE) 1 1 3 7 25330 25330.00
60 Duke of Marmalade (IRE) 2 1 1 9 24990 12495.00
61 Speightstown (USA) 1 1 2 5 23700 23700.00
62 Cape Benedict (IRE) 2 1 2 8 23550 11775.00
63 So You Think (NZ) 3 1 1 10 23000 7666.67
64 Suteki Shinsukekun (USA) 3 0 0 6 22900 7633.33
65 Vale of York (IRE) 1 1 3 5 22700 22700.00
66 Muhtathir (GB) 2 2 2 6 22500 11250.00
67 Tiger Cafe (JPN) 5 1 1 9 22100 4420.00
68 Red Rocks (IRE) 1 0 0 7 21900 21900.00
69 High Chaparral (IRE) 2 1 1 10 21280 10640.00
70 Motivator (GB) 3 1 1 6 21150 7050.00
71 Le Cadre Noir (IRE) 2 1 1 11 21100 10550.00
72 San Moritz 2 1 1 10 20290 10145.00
73 Aussie Rules (USA) 1 1 1 5 19990 19990.00
74 Kornel 2 0 0 8 19100 9550.00
75 Thewayyouare (USA) 3 1 1 14 18450 6150.00
76 Full of Gold (FR) 1 1 1 7 18400 18400.00
77 Barastraight (GB) 1 1 2 7 18000 18000.00
78 Dalakhani (IRE) 1 1 2 3 17650 17650.00
79 Elusive Pimpernel (USA) 1 1 1 2 17400 17400.00
80 Deportivo (GB) 2 1 1 8 16970 8485.00
81 Sixties Icon (GB) 2 1 1 7 16750 8375.00
82 Hurricane Cat (USA) 1 1 2 7 16750 16750.00
83 Naaqoos (GB) 1 1 2 7 16700 16700.00
84 Lujain (USA) 1 1 2 6 16610 16610.00
85 Tertullian (USA) 2 1 1 5 16500 8250.00
86 Myboycharlie (IRE) 1 1 1 9 16350 16350.00
87 Safety Wire (IRE) 1 1 2 6 16310 16310.00
88 Excellent Art (GB) 1 1 1 7 16100 16100.00
89 Don Corleone (GB) 1 0 0 5 15000 15000.00
90 Poet’s Voice (GB) 1 1 1 2 15000 15000.00
91 Air Chief Marshal (IRE) 2 1 1 5 14400 7200.00
92 Estejo (GER) 9 1 1 32 14380 1597.78
93 Zebedee (GB) 1 1 1 6 14200 14200.00
94 Byron (GB) 1 1 1 8 14000 14000.00
95 Kharoud (FR) 2 1 1 9 13650 6825.00
96 Enjoy Plan (USA) 3 0 0 11 13500 4500.00
97 Sir Prancealot (IRE) 1 1 1 6 13400 13400.00
98 Equiano (FR) 1 1 1 3 13240 13240.00
99 Jovellanos 2 1 2 6 12900 6450.00
100 Power (GB) 1 1 1 6 12900 12900.00
101 Refuse To Bend (IRE) 1 1 1 5 12850 12850.00
102 Camacho (GB) 1 0 0 6 12750 12750.00
103 Dr Fong (USA) 1 0 0 6 12750 12750.00
104 Johnny Red Kerr (USA) 2 1 1 14 12700 6350.00
105 Dansili (GB) 1 1 1 4 12600 12600.00
106 Authorized (IRE) 1 1 1 2 12600 12600.00
107 Ratibor (USA) 2 0 0 13 12400 6200.00
108 Roderic O’Connor (IRE) 2 1 1 10 12230 6115.00
109 Gentlewave (IRE) 1 0 0 5 12050 12050.00
110 Professional (IRE) 2 1 1 7 11800 5900.00
111 Dark Angel (IRE) 1 1 1 4 11700 11700.00
112 Falco (USA) 1 1 1 6 11600 11600.00
113 Montbard 1 1 1 13 11500 11500.00
114 Camill (IRE) 5 0 0 16 11150 2230.00
115 Big Bad Bob (IRE) 2 0 0 9 10950 5475.00
116 Soldier Hollow (GB) 1 1 1 6 10600 10600.00
117 Orient Rock (IRE) 1 1 1 3 10500 10500.00
118 Medecis (GB) 1 1 1 1 10000 10000.00
119 Turgeon (USA) 1 0 0 3 9900 9900.00
120 Masterstroke (USA) 1 1 1 2 9900 9900.00
121 Country Club (GB) 2 0 0 11 9590 4795.00
122 Glavalcour (FR) 1 1 1 5 9150 9150.00
123 Security Risk (USA) 1 1 1 3 9100 9100.00
124 Ellusive Look (USA) 1 1 1 8 9050 9050.00
125 Silver Whistle (USA) 4 0 0 5 9000 2250.00
126 Maxios (GB) 1 0 0 3 9000 9000.00
127 Le Havre (IRE) 1 1 1 6 8550 8550.00
128 Kodiac (GB) 1 1 1 7 8300 8300.00
129 Most Improved (IRE) 1 0 0 3 7840 7840.00
130 Dżulietto 1 0 0 5 7670 7670.00
131 König Turf (GER) 1 0 0 6 7600 7600.00
132 Aramus (CHI) 2 0 0 8 7340 3670.00
133 Mr Alkohol (GB) 1 1 1 6 7150 7150.00
134 Ajvaz Dream (IRE) 3 0 0 8 6450 2150.00
135 Scufiott (GB) 1 0 0 4 6300 6300.00
136 Alaska River (GER) 1 0 0 6 6270 6270.00
137 Mamool (IRE) 1 0 0 4 6150 6150.00
138 Linda’s Lad (GB) 1 0 0 4 5920 5920.00
139 Egerton (GER) 2 0 0 2 5400 2700.00
140 Clodovil (IRE) 2 0 0 8 5100 2550.00
141 Pop Rock (JPN) 1 0 0 2 4800 4800.00
142 Zarewitsch (IRE) 3 0 0 8 4250 1416.67
143 Martaline (FR) 1 0 0 1 4000 4000.00
144 Casamento (IRE) 1 0 0 3 3900 3900.00
145 Evasive (GB) 2 0 0 9 3850 1925.00
146 Worthadd (IRE) 1 0 0 3 3600 3600.00
147 Silver Frost (IRE) 1 0 0 1 3600 3600.00
148 Majestic Warrior (USA) 1 0 0 4 3200 3200.00
149 Satin Stone (USA) 2 0 0 7 2790 1395.00
150 Randezvous (IRE) 1 0 0 3 2790 2790.00
151 Alywar (USA) 1 0 0 5 2780 2780.00
152 Henrythenavigator (USA) 2 0 0 8 2700 1350.00
153 Scater 1 0 0 1 2700 2700.00
154 Westerner (GB) 1 0 0 1 2700 2700.00
155 Prince of Ecosse 2 0 0 3 2500 1250.00
156 Hamond (GER) 1 0 0 3 2440 2440.00
157 Panis (USA) 1 0 0 1 2440 2440.00
158 Cockney Rebel (IRE) 1 0 0 2 2250 2250.00
159 Bully Pulpit (USA) 1 0 0 1 2100 2100.00
160 Slickly (FR) 1 0 0 6 1900 1900.00
161 Normen (GER) 1 0 0 2 1830 1830.00
162 Boreas Rush (GB) 2 0 0 10 1800 900.00
163 Alhijaz (GB) 2 0 0 3 1800 900.00
164 Sholokhov (IRE) 1 0 0 2 1800 1800.00
165 Intikhab (USA) 1 0 0 2 1800 1800.00
166 Domedriver (IRE) 1 0 0 1 1800 1800.00
167 In Camera (IRE) 2 0 0 5 1400 700.00
168 Zamindar (USA) 1 0 0 2 1400 1400.00
169 Two-Twenty-Two (IRE) 1 0 0 3 1110 1110.00
170 Areion (GER) 1 0 0 5 1050 1050.00
171 Tamayuz (GB) 1 0 0 1 1050 1050.00
172 Contat (GER) 1 0 0 4 1000 1000.00
173 Tiger Hill (IRE) 1 0 0 6 900 900.00
174 Zanatar (FR) 2 0 0 5 900 450.00
175 Mustafa 1 0 0 3 900 900.00
176 Daro Sopran (GER) 1 0 0 2 900 900.00
177 Noel (GER) 1 0 0 2 900 900.00
178 Kheleyf (USA) 1 0 0 3 800 800.00
179 Mukhalif (IRE) 1 0 0 2 800 800.00
180 Haatef (USA) 1 0 0 7 750 750.00
181 Mikhail Glinka (IRE) 1 0 0 2 450 450.00
182 Janosz 1 0 0 5 350 350.00
183 Zafonium (USA) 1 0 0 8 0 0.00
184 Irocco 2 0 0 4 0 0.00
185 Literato (FR) 1 0 0 4 0 0.00
186 Karakalla 1 0 0 3 0 0.00
187 Sarsen (USA) 2 0 0 2 0 0.00
188 Sir Percy (GB) 1 0 0 2 0 0.00
189 Apse (FR) 1 0 0 2 0 0.00
190 Stroll (USA) 1 0 0 2 0 0.00
191 Big Luck (IRE) 1 0 0 2 0 0.00
192 Binary File (USA) 1 0 0 2 0 0.00
193 Ryan (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
194 Solo Banco (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
195 Tchavsar (USA) 1 0 0 1 0 0.00
196 Hawkeye (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
197 Pastoral Pursuits (GB) 1 0 0 1 0 0.00
198 Kilimandżaro 1 0 0 1 0 0.00
199 Pedro The Great (USA) 1 0 0 1 0 0.00
200 Sunday Break (JPN) 1 0 0 1 0 0.00
201 Assessor (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
522 188 269 2127 5501850

Ojcowie matek koni pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 09-10-2017

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Alhaarth (IRE) 3 3 7 12 387150 129050.00
2 Jape (USA) 34 7 8 160 253640 7460.00
3 Belenus (GER) 25 7 11 94 199720 7988.80
4 Zafonic (USA) 1 1 3 6 145600 145600.00
5 Alywar (USA) 14 5 10 65 141690 10120.71
6 Linamix (FR) 8 3 5 41 125240 15655.00
7 Grand Lodge (USA) 3 2 2 18 114450 38150.00
8 Silvano (GER) 1 1 5 5 102600 102600.00
9 Don Corleone (GB) 9 4 5 34 97400 10822.22
10 Java Gold (USA) 5 5 7 24 96230 19246.00
11 Giant’s Causeway (USA) 4 3 7 15 93350 23337.50
12 Starborough (GB) 1 1 3 6 83600 83600.00
13 Dakota (IRE) 3 3 5 22 83220 27740.00
14 Saphir (GER) 15 5 6 74 77790 5186.00
15 Simon du Desert (FR) 1 1 2 2 75000 75000.00
16 Medicean (GB) 3 2 5 11 74300 24766.67
17 Xaar (GB) 1 1 3 3 72000 72000.00
18 Royal Court (IRE) 14 2 2 74 70820 5058.57
19 Intikhab (USA) 1 1 2 5 63000 63000.00
20 Monsun (GER) 4 2 3 16 61450 15362.50
21 Honour and Glory (USA) 1 1 2 4 54000 54000.00
22 Special Power (IRE) 9 3 3 43 50800 5644.44
23 Desert King (IRE) 2 1 1 7 50310 25155.00
24 Sorbie Tower (IRE) 5 2 4 26 49890 9978.00
25 Pivotal (GB) 1 1 2 6 48360 48360.00
26 King’s Best (USA) 4 2 2 19 47450 11862.50
27 In Camera (IRE) 7 3 5 32 46160 6594.29
28 Who Knows (IRE) 6 3 3 35 44900 7483.33
29 Rainbow Quest (USA) 4 2 3 19 40710 10177.50
30 Enjoy Plan (USA) 4 3 4 18 38560 9640.00
31 Tagula (IRE) 4 1 2 15 37940 9485.00
32 Snow Kid (GB) 3 2 2 16 35740 11913.33
33 Rahy (USA) 3 1 3 15 31430 10476.67
34 Fantastic Light (USA) 2 2 3 5 30250 15125.00
35 New Approach (IRE) 1 1 2 2 30000 30000.00
36 Verglas (IRE) 2 1 3 8 29900 14950.00
37 Redback (GB) 2 2 3 7 29200 14600.00
38 Sholokhov (IRE) 3 1 1 5 28800 9600.00
39 Ocean of Wisdom (USA) 1 1 3 7 28200 28200.00
40 Domedriver (IRE) 2 1 2 10 27500 13750.00
41 Affirmed (USA) 2 1 2 9 26900 13450.00
42 Cloudings (IRE) 1 1 3 7 26750 26750.00
43 Tempelwächter (GER) 6 1 1 25 26350 4391.67
44 King of Kings (IRE) 1 1 2 7 26160 26160.00
45 Exceed And Excel (AUS) 2 1 1 8 25200 12600.00
46 Ransom O’War (USA) 1 1 1 4 25200 25200.00
47 Dansili (GB) 3 1 1 14 25050 8350.00
48 Golan (IRE) 1 0 0 6 24900 24900.00
49 Roulette (GB) 3 1 1 14 24850 8283.33
50 Marignan (USA) 3 1 1 9 24750 8250.00
51 Lomitas (GB) 3 2 2 17 24250 8083.33
52 Zafonium (USA) 1 1 2 6 22940 22940.00
53 Dr Fong (USA) 1 1 2 7 22850 22850.00
54 Danehill (USA) 2 1 1 13 22600 11300.00
55 Oratorio (IRE) 3 1 2 11 22500 7500.00
56 Dixieland 1 1 1 4 21920 21920.00
57 Dalakhani (IRE) 2 1 1 9 21900 10950.00
58 Parade Ground (USA) 1 1 1 3 21000 21000.00
59 Lahib (USA) 1 1 1 7 20380 20380.00
60 Silver Hawk (USA) 1 1 2 6 20300 20300.00
61 High Yield (USA) 1 1 1 5 19990 19990.00
62 Greinton (GB) 4 1 1 15 19850 4962.50
63 Juror 1 0 0 3 19300 19300.00
64 Traditionally (USA) 1 1 1 4 18850 18850.00
65 Fourth of June (USA) 5 1 1 25 18840 3768.00
66 Five Star Camp (USA) 2 1 2 11 18730 9365.00
67 All Hands On Deck (USA) 6 1 1 25 18710 3118.33
68 Peintre Celebre (USA) 1 1 1 6 18700 18700.00
69 Alkalde (GER) 1 1 1 8 18600 18600.00
70 Gold Away (IRE) 3 1 1 15 18550 6183.33
71 Second Set (IRE) 1 1 2 5 18500 18500.00
72 Compton Place (GB) 1 1 1 7 18400 18400.00
73 Ecosse (FR) 2 1 1 7 18340 9170.00
74 Siam (USA) 2 1 2 5 18100 9050.00
75 Bluegrass Native (USA) 1 1 2 7 18000 18000.00
76 Oasis Dream (GB) 1 1 1 2 17400 17400.00
77 Great Lakes (GB) 10 1 1 29 17340 1734.00
78 Loup Solitaire (USA) 1 1 2 7 16750 16750.00
79 Singspiel (IRE) 3 1 1 12 16700 5566.67
80 Orpen (USA) 2 1 2 9 16610 8305.00
81 Canadian Winter (USA) 3 1 1 10 16500 5500.00
82 Exit to Nowhere (USA) 1 1 1 7 16150 16150.00
83 Aptitude (USA) 1 1 1 6 15990 15990.00
84 Winds of Light (USA) 4 1 1 14 15480 3870.00
85 Cape Cross (IRE) 1 1 2 7 15450 15450.00
86 Noverre (USA) 1 1 1 4 15400 15400.00
87 Diktat (GB) 1 1 1 7 15170 15170.00
88 Eternity’s Breath (USA) 1 1 1 7 14860 14860.00
89 Sri Pekan (USA) 1 1 1 6 14360 14360.00
90 Chineur (FR) 1 1 1 6 14200 14200.00
91 Revoque (IRE) 1 1 1 8 14000 14000.00
92 Erhaab (USA) 1 0 0 3 13800 13800.00
93 Okawango (USA) 1 1 1 4 13500 13500.00
94 Sadler’s Wells (USA) 1 1 1 6 13400 13400.00
95 Irish River (FR) 1 1 1 3 13240 13240.00
96 Holy Roman Emperor (IRE) 2 1 1 9 12880 6440.00
97 Mamool (IRE) 2 1 1 6 12750 6375.00
98 Distant View (USA) 1 0 0 6 12750 12750.00
99 Mister Baileys (GB) 1 1 1 7 12230 12230.00
100 Great Commotion (USA) 1 1 1 3 12180 12180.00
101 Hondo Mondo (IRE) 1 1 1 10 12150 12150.00
102 Dubai Millennium (GB) 1 1 1 4 11700 11700.00
103 Baby Bid (USA) 3 1 1 8 11620 3873.33
104 Kingmambo (USA) 1 1 1 3 11550 11550.00
105 Llandaff (USA) 2 1 1 12 11430 5715.00
106 Mtoto (GB) 2 0 0 9 11100 5550.00
107 Königstiger (GER) 1 1 1 5 11050 11050.00
108 Nayef (USA) 1 0 0 8 10950 10950.00
109 Dara Monarch (GB) 1 1 1 5 10820 10820.00
110 Mr. Greeley (USA) 2 0 0 7 10800 5400.00
111 Barathea (IRE) 1 1 1 2 10800 10800.00
112 Acatenango (GER) 2 1 1 7 10600 5300.00
113 High Chaparral (IRE) 2 0 0 4 10280 5140.00
114 Auenadler (GER) 1 1 1 2 10060 10060.00
115 Halling (USA) 2 0 0 5 10050 5025.00
116 Invincible Spirit (IRE) 1 1 1 4 9750 9750.00
117 Stelvio (GB) 2 1 1 9 9550 4775.00
118 Leone (GER) 1 0 0 5 9350 9350.00
119 Silver Patriarch (IRE) 1 1 1 5 9150 9150.00
120 Galileo (IRE) 1 0 0 3 9000 9000.00
121 Salder’s Wells (USA) 1 0 0 3 9000 9000.00
122 Trempolino (USA) 1 1 1 2 9000 9000.00
123 Krater 1 1 1 6 8800 8800.00
124 Big Shuffle (USA) 2 0 0 11 8700 4350.00
125 Goldneyev (USA) 2 1 1 3 8530 4265.00
126 Boreal (GER) 3 0 0 16 8500 2833.33
127 Hernando (FR) 1 1 1 7 8300 8300.00
128 Elnadim (USA) 1 0 0 5 7670 7670.00
129 Le Triton (USA) 1 0 0 6 7600 7600.00
130 Country Reel (USA) 1 0 0 1 7200 7200.00
131 Shantou (USA) 1 1 1 6 7150 7150.00
132 Iphino (GER) 1 1 1 4 7000 7000.00
133 Dr Devious (IRE) 1 1 1 3 7000 7000.00
134 Rudimentary (USA) 2 1 1 6 6600 3300.00
135 Daggers Drawn (USA) 1 0 0 6 6270 6270.00
136 Croco Rouge (IRE) 1 0 0 4 6150 6150.00
137 Diamante (GER) 1 0 0 6 6000 6000.00
138 Apeldoorn (FR) 1 0 0 1 6000 6000.00
139 Green Tune (USA) 1 0 0 4 5920 5920.00
140 Marju (IRE) 1 0 0 7 5100 5100.00
141 Soviet Star (USA) 1 0 0 7 5000 5000.00
142 Black Sam Bellamy (IRE) 1 0 0 5 4570 4570.00
143 Be My Chief (USA) 3 0 0 18 4050 1350.00
144 With Approval (CAN) 1 0 0 4 3980 3980.00
145 Grand Slam (USA) 1 0 0 7 3950 3950.00
146 Enrique (GB) 1 0 0 5 3850 3850.00
147 Classic Music (USA) 1 0 0 4 3700 3700.00
148 Broad Brush (USA) 1 0 0 3 3600 3600.00
149 Medaaly (GB) 1 0 0 1 3600 3600.00
150 Nureyev (USA) 1 0 0 3 3500 3500.00
151 Antonius Pius (USA) 1 0 0 3 3430 3430.00
152 Ray of Light (IRE) 2 0 0 5 3360 1680.00
153 Kheleyf (USA) 1 0 0 1 3200 3200.00
154 Dai Jin (GB) 3 0 0 16 2900 966.67
155 Satin Stone (USA) 1 0 0 3 2790 2790.00
156 Viking Ruler (AUS) 2 0 0 6 2700 1350.00
157 Dashing Blade (GB) 1 0 0 5 2700 2700.00
158 Lujain (USA) 1 0 0 4 2440 2440.00
159 Robellino (USA) 1 0 0 2 2020 2020.00
160 Dubawi (IRE) 1 0 0 6 1900 1900.00
161 Cozzene (USA) 1 0 0 2 1900 1900.00
162 Vernius (CZE) 1 0 0 2 1830 1830.00
163 Dubai Destination (USA) 1 0 0 2 1800 1800.00
164 Danehill Dancer (IRE) 1 0 0 1 1600 1600.00
165 Royal Applause (GB) 1 0 0 3 1350 1350.00
166 Demon Club 1 0 0 2 1220 1220.00
167 Baillamont (USA) 1 0 0 5 1050 1050.00
168 Bal Du Seigneur (USA) 1 0 0 4 1000 1000.00
169 Elusive Quality (USA) 2 0 0 7 900 450.00
170 Omen 1 0 0 3 900 900.00
171 Desert Prince (IRE) 1 0 0 3 900 900.00
172 Zarewitsch (IRE) 1 0 0 1 900 900.00
173 Dynaformer (USA) 1 0 0 1 900 900.00
174 Dilshaan (GB) 1 0 0 7 750 750.00
175 Beneficial (GB) 1 0 0 1 700 700.00
176 Sendawar (IRE) 1 0 0 2 610 610.00
177 Golden Missile (USA) 1 0 0 3 450 450.00
178 Gold and Ivory (USA) 1 0 0 3 350 350.00
179 Tioman Island (GB) 2 0 0 8 0 0.00
180 Kharoud (FR) 1 0 0 5 0 0.00
181 Montjeu (IRE) 1 0 0 3 0 0.00
182 Professional (IRE) 1 0 0 3 0 0.00
183 Red Ransom (USA) 1 0 0 3 0 0.00
184 Beat Hollow (GB) 1 0 0 3 0 0.00
185 Nowogródek 1 0 0 3 0 0.00
186 Akarad (FR) 1 0 0 2 0 0.00
187 Chef Supreme (USA) 1 0 0 2 0 0.00
188 In The Wings (GB) 1 0 0 2 0 0.00
189 Hurricane Run (IRE) 1 0 0 2 0 0.00
190 Titus Livius (FR) 1 0 0 2 0 0.00
191 Polish Precedent (USA) 1 0 0 2 0 0.00
192 Venecuela (USA) 1 0 0 2 0 0.00
193 Anabaa (USA) 1 0 0 1 0 0.00
194 Theatrical (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
195 Goofalik (USA) 1 0 0 1 0 0.00
196 Choisir (AUS) 1 0 0 1 0 0.00
197 Chevalier (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
198 Machiavellian (USA) 1 0 0 1 0 0.00
199 Graf (USA) 1 0 0 1 0 0.00
200 Bernardini (USA) 1 0 0 1 0 0.00
201 Mull of Kintyre (USA) 1 0 0 1 0 0.00
202 Duke Valentino (GB) 1 0 0 1 0 0.00
455 171 247 1944 4770250

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 09-10-2017

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Abik M. 47 35 44 33 27 62 248 877880
2 Reznikov A. 40 37 37 39 25 84 262 864440
3 Mazur S. 37 41 38 39 28 80 263 710890
4 Wójcik I. 25 12 16 12 16 45 126 235890
5 Vasyutov S. 22 18 16 19 11 32 118 372290
6 Srnec M. 18 17 28 18 22 33 136 311820
7 Lukasek T. 18 15 13 16 11 25 98 693010
8 Hendzel N. 17 5 6 6 7 9 50 184390
9 Szymczuk W. 16 20 12 13 16 64 141 306320
10 Turgaev A. 15 24 25 27 37 59 187 259800
11 Krowicki P. 13 11 6 9 8 32 79 169200
12 Popov V. 12 11 16 12 15 54 120 201930
13 Březina M. 11 12 11 5 5 30 74 129020
14 Kamińska K. 11 9 9 8 13 52 102 151070
15 Kabardov A. 10 11 11 16 30 80 158 148660
16 Wyrzyk J. 10 9 10 11 6 23 69 164160
17 Grzybowski K. 9 20 12 14 15 41 111 211690
18 Hamad Y. 8 5 5 4 7 62 91 71770
19 Petryakov D. 7 8 5 11 7 21 59 82320
20 Fraisl C. 7 5 9 5 5 20 51 80870
21 Maryniak K. 7 5 7 5 4 10 38 85170
22 Kaleta A. 5 7 7 4 5 12 40 64490
23 Novák M. 5 4 1 1 2 4 17 72000
24 Kardanov A. 4 6 6 3 3 19 41 104750
25 Nakonieczny P. 4 5 4 3 6 10 32 52650
26 Balcerska J. 4 4 5 4 1 14 32 46750
27 Sommer M. 4 1 3 3 6 17 34 35490
28 Stepakin P. 3 6 6 7 7 46 75 47390
29 Mazur K. 3 6 5 2 1 17 34 46400
30 Kryszyłowicz M. 3 4 8 11 7 18 51 57590
31 Lovén N. 3 3 0 3 0 4 13 162600
32 Andrés D. 3 2 1 3 1 8 18 38900
33 Dynarowska K. 2 3 3 10 6 11 35 39400
34 Janaček V. 2 1 0 1 1 0 5 49550
35 Chopyk A. 2 0 2 2 1 8 15 21300
36 Tuma Petr 2 0 0 1 0 2 5 15800
37 Pałczyński P. 2 0 0 0 1 7 10 18900
38 Havelková M. 2 0 0 0 0 3 5 13000
39 Zahariev E. 1 12 3 3 8 13 40 65730
40 Pantchev D. 1 5 3 1 8 19 37 29190
41 Benš R. 1 4 3 0 3 5 16 30200
42 Kułaga R. 1 2 4 6 4 9 26 23880
43 Myška J. 1 1 1 0 1 1 5 91600
44 Kłóś P. 1 1 0 0 4 11 17 8740
45 Maciejewska W. 1 1 0 0 1 0 3 8600
46 Mammadov H. 1 1 0 0 0 1 3 6720
47 Nikonorow M. 1 0 2 1 0 6 10 9400
48 Mikšovský M. 1 0 2 0 2 7 12 21400
49 Bartos J. jr 1 0 2 0 0 0 3 13400
50 Timmons C. 1 0 0 1 0 2 4 24000
51 Sousa Ferreira R. 1 0 0 1 0 0 2 21700
52 Peprna P. 1 0 0 0 0 5 6 35000
53 Stromsky M. 1 0 0 0 0 0 1 10000
54 Sutak C. 1 0 0 0 0 0 1 4000
55 Szabla M. 0 3 2 5 0 10 20 16280
56 Složil P. jr 0 2 4 0 0 2 8 78900
57 Zatloukal M. 0 2 2 1 0 2 7 26500
58 Huet T. 0 2 0 1 0 2 5 16300
59 Ferhanov S. 0 2 0 1 0 1 4 12800
60 Lica Z. 0 1 2 2 1 1 7 23800
61 Matuský L. 0 1 2 1 0 5 9 33200
62 Miedzianowska J. 0 1 1 3 1 10 16 5440
63 Tokarek A. 0 1 1 1 0 2 5 4830
64 Brygier K. 0 1 1 0 0 0 2 4630
65 Faltejsek J. 0 1 0 1 0 1 3 5200
66 Mason J. 0 1 0 0 0 0 1 1600
67 Fisher J. 0 1 0 0 0 0 1 1920
68 Složil P. 0 1 0 0 0 0 1 3600
69 Museibov I. 0 0 1 1 1 1 4 1990
70 Šafar J. 0 0 1 1 0 2 4 12900
71 Perovic D. 0 0 1 1 0 2 4 11400
72 Sawaed S. 0 0 1 0 2 5 8 2250
73 Odložil J. 0 0 1 0 1 1 3 3700
74 Schoch Ch. 0 0 1 0 0 0 1 800
75 Ehm M. 0 0 1 0 0 0 1 960
76 Liška M. 0 0 1 0 0 0 1 2400
77 Boyer T. 0 0 0 4 3 4 11 21200
78 Kowalik A. 0 0 0 3 2 3 8 2540
79 Aarich M. 0 0 0 2 0 1 3 2000
80 Pastuszka D. 0 0 0 1 2 3 6 3100
81 Čmiel A. 0 0 0 1 1 4 6 2300
82 Stępniak D. 0 0 0 1 1 1 3 900
83 Spáčil J. 0 0 0 1 0 1 2 1220
84 Borč J. 0 0 0 1 0 1 2 1800
85 Bieliak I. 0 0 0 0 3 3 6 890
86 Rychlak J. 0 0 0 0 2 4 6 1110
87 Mach J. 0 0 0 0 1 1 2 900
88 Derych J. 0 0 0 0 1 1 2 700
89 Mazarib S. 0 0 0 0 1 1 2 340
90 Graberg P.-A. 0 0 0 0 1 1 2 1650
91 Luebcke M. 0 0 0 0 1 0 1 200
92 Zabout M. 0 0 0 0 1 0 1 240
93 Řezáčová V. 0 0 0 0 1 0 1 900
94 Lefebvre F. 0 0 0 0 0 3 3 0
95 Andrésová J. 0 0 0 0 0 3 3 0
96 Bloch W. 0 0 0 0 0 3 3 0
97 Man R. 0 0 0 0 0 2 2 0
98 Vörös G. 0 0 0 0 0 1 1 0
99 Storen S. 0 0 0 0 0 1 1 0
100 Gil A. 0 0 0 0 0 1 1 0
101 Willemstijn B. 0 0 0 0 0 1 1 0
102 Doran L. 0 0 0 0 0 1 1 0
103 Stasiowska N. 0 0 0 0 0 1 1 0
104 Ryan G. 0 0 0 0 0 1 1 0
105 Melia D. 0 0 0 0 0 1 1 0
106 Quinn J. 0 0 0 0 0 1 1 0
107 Heggum D. 0 0 0 0 0 1 1 0
108 Presits J. 0 0 0 0 0 1 1 0
109 Kowalczyk J. 0 0 0 0 0 1 1 0
110 Vande Velde Z. 0 0 0 0 0 1 1 0
111 El Briouil Z. 0 0 0 0 0 1 1 0
429 429 430 426 421 1298 3433 7916500

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 09-10-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Golejewko 451400
2 M. Gromala 358600
3 E. Banahan 333200
4 SK Janów Podlaski 285110
5 SK Krasne 176730
6 SK Widzów – A. Tyszko 176640
7 SK Iwno 165910
8 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 158570
9 S. Plavac 148650
10 Hyde Park Stud 145600
11 SK Moszna 142520
12 A. Zieliński 140970
13 SK Michałów 134180
14 Cocheese Bloodstock Anstalt 132000
15 Z. Górski 126050
16 K. Mirpuri 117310
17 Wrbna Racing 112800
18 Gestüt Fährhof 102600
19 Al Khalidiah Stables 95000
20 Athbah Stud 88700
21 Dr G. W. Guy 88700
22 L. i H. Boscher 83600
23 V. Timoshenko 81450
24 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 75000
25 W. Krzemiński 72200
26 Team Hogdala France 72000
27 B. M. Tomaszewski 64470
28 J. Ryżkowski 64040
29 SK Napajedla 63000
30 T. & H. Russell 63000
31 The Kossack Stud B.V. 61440
32 Mrs A. S. O’Brien 54000
33 GR J. Zalewska 52850
34 K. Szumiński 52370
35 R. Gorczyca 52210
36 M. Campbell Andenaes 51000
37 Millennium Stud 50850
38 E. Krakowiak i A. Marczak 49260
39 M. Viguie 48380
40 S. Jeffroy, AGB Agency 48360
41 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 46100
42 Abbas Akbar Al Mulla 45810
43 T. Ashley 45000
44 Alsadd Stud 43800
45 Haras du Logis Saint Germain 38950
46 A. i R. Zielińscy 38740
47 SK Jaroszówka 37850
48 P. Antenet 37780
49 Nessa Arabians Sp. z o.o. 37720
50 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 37580
51 GR N. Kosiński 36160
52 M. i S. Wiśniewscy 35330
53 M. C. Biaudis 34460
54 R. Szpar 34400
55 Braz Arabians 33700
56 Le Thenney S.A. 33050
57 L. Błachut 32740
58 Veles Stud 31280
59 Polska AKF Sp. z o.o. 31240
60 A. Dziuba 30400
61 POE Millennium Stud 30000
62 K. Zakolski 28720
63 E.A.R.L. Haras du Taillis 28200
64 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 28180
65 M. Bober 28100
66 R. Piwko 27700
67 King Farm 26900
68 R. J. & S. A. Carter 26750
69 Laundry Cottage Stud Farm 26500
70 S. Mladenovic 26230
71 Kellsgrange Stud 26160
72 J. Foley 25700
73 Haras de la Bareliere 25670
74 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 25200
75 Azienda Agricola Gennaro Stimola 25200
76 P. McEnery 24900
77 J. Traka 24500
78 Ł. Fabisiak 24130
79 S. Weresiński 22850
80 E. Farrelly 22700
81 A. Wyrzyk 22300
82 H. Rousseau 21900
83 A. Sexton 21100
84 F. & N. O’Reilly 21000
85 A. Majchrzak 20840
86 Günay Equestrian Invest GmbH 20540
87 Desert Star Phoenix Jvc 20380
88 D. Mioduszewski 20350
89 Agnieszka Wójtowicz 20130
90 G. Smith 20100
91 inż. P. Vrba 20000
92 Minch Bloobstock and Castletown Stud 19990
93 O., Y., S. Varin 19750
94 K. Dobosz 19750
95 E. Poitevin 19600
96 E. Porębna 19210
97 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 18850
98 S. Vidal 18700
99 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 18600
100 W. Heinz 18500
101 P. Despouy 18400
102 A. Isope, Suc. P. Vischer 18000
103 C. Maye 17650
104 Aunty Ifl 17400
105 P. Szmigiel 17100
106 Ecurie des Anges EARL 16750
107 Elia Stud Farm 16610
108 Alfred F. Laskowski 16520
109 S.A. I.G.E.P. 16350
110 Corduff Bloodstock Ltd. 16100
111 ZG VAG Esch 16010
112 Mr & Mrs G. Middlebrook 15990
113 Shadwell Estate Company Ltd 15800
114 J. Waldron & J. Barton 15450
115 J. Repard i S. Dibb 15400
116 Ch. Jouandou 15170
117 Highclere Stud 15000
118 O. Tricot 14900
119 C. J. Gołaszewski 14860
120 R. Reveillere i V. Teillard 14400
121 I. Shenkin 14360
122 Tally-Ho Stud 14200
123 M. Cullinane 14000
124 Rabbah Bloodstock Ltd 13800
125 E. Gilert 13650
126 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 13500
127 Old Carhue & Graeng Bloodstock 13400
128 Gestüt Brümmerhof 13300
129 Biddestone Stud Ltd 13240
130 L. Błaszczyk 13210
131 G. Brady 12900
132 D. Murphy 12880
133 Hardys Of Kilkeel Ltd 12850
134 J. Lech 12800
135 Mrs O. Harnett 12750
136 L. Ciampoli 12700
137 C. Totain 12680
138 Haras de Ulia SL 12600
139 Dayton Investments Ltd 12600
140 Univerpol Sp. z o.o. 12460
141 SK Kozienice 12300
142 J. Głowacki 12280
143 M. Davison 12230
144 R. Colasanti 12180
145 G. Ussia-Figueroa 12050
146 Bearn Arabians 11970
147 Lordship Stud 11700
148 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 11600
149 Fortum Michał Romanowski 11320
150 A. Omen 11100
151 B. Schöne 11050
152 T. Nowak 11040
153 G. & A. Corry 10950
154 H. Kopel 10820
155 T. de la Heronniere 10800
156 Expert Host Janusz Romanowski 10720
157 K. Grudziąż 10240
158 Z. Englic 10200
159 K. Jagielski 10090
160 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 10050
161 Haras des Marais 10000
162 H. Devin 9900
163 Haras d’Haspel 9900
164 Grange Stud 9900
165 J. Klimczak 9900
166 K. Szymański 9900
167 E. Kubíček 9800
168 Mountarmstrong Stud 9750
169 L. Staniszewski 9520
170 Res-Gal Sp. z o.o. 9260
171 K. & R. Ask 9200
172 D. Mitrovic 9150
173 Z. Keclik 9100
174 Ch. Schriever 9050
175 S. Ringler 9000
176 F. Dill 9000
177 J. Wallace 9000
178 G. Dudek 8840
179 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 8530
180 R. Talarek 8440
181 M. Saniewski 8400
182 L. McAteer 8300
183 M. Pokrywka 8280
184 A. Biedrzycki 8160
185 T. Badyła 8160
186 M. Gołębiowska GR Surchów 8000
187 E. i K. Laskowscy 7900
188 J. i K. Dobosz 7850
189 Mr & Mrs R. Coffey 7840
190 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 7600
191 S. Schnakenberg 7520
192 K. Litwiniak 7500
193 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 7200
194 S. Guła 7200
195 M. Kaszubowski 7170
196 M. Stelmaszczyk 7040
197 E. de Kerpezdron 7030
198 Northern Bloodstock Agency Ltd 7000
199 Ch. Ruiz-Fouquet 6880
200 P. Wasilewski 6800
201 PPH Parys Sp. z o.o. 6800
202 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 6800
203 Allevamento Gialloblu srl 6500
204 W. J. Engel 6430
205 A. Steinhart 6390
206 H., M., J. i A. Klein 6070
207 J.-P. Colombu 6000
208 EARL Ecurie Feuillet 5920
209 K. Ziemiański 5880
210 A. Rokicki 5640
211 Teliver Farm Kft 5580
212 R. Ptach 5440
213 A. Wójtowicz 5160
214 J. Szmyt 5100
215 R. Berns 5100
216 H. Poledníková 4800
217 P. Frejlich 4590
218 J. Siwonia 4440
219 R. De Leon 4320
220 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 4080
221 EARL Haras du Camp Bernard 4000
222 N. Hartery 3950
223 Roundhill Stud 3900
224 S. Langlois 3850
225 G. Sęczek 3740
226 T. Derda 3600
227 Epona Bloodstock Ltd 3600
228 R. Pajewska-Kwaśny 3600
229 Abdullah Ali Al Saif 3600
230 Irish National Stud 3600
231 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 3520
232 M. Kosicki 3400
233 T. Rejman 3240
234 Stall Amor 3200
235 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 3200
236 T. Sieradzki 3140
237 B. Zuzek 2890
238 G. Kogut 2780
239 P. Podgórny 2720
240 F. Vocásek 2700
241 Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 2700
242 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 2440
243 J. Emmerich 2440
244 J. Junková 2400
245 L. Bennett 2320
246 Damis BT 2300
247 J. Beres 2250
248 J. Pšurný 2100
249 R. Z. Zieliński 2020
250 E. Grogan 2000
251 J. Sawicki 2000
252 K. Rausing 1900
253 V. Bukhtoyarov 1900
254 I. Tlustá 1830
255 T. Sobierajski 1800
256 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 1800
257 M. & M. Butler 1800
258 A. Żyłkowska 1800
259 K. Rybár 1800
260 L. Lafitte, H. Barus 1800
261 J. Besnier 1800
262 Gestüt Etzean 1800
263 B. Ćwik 1500
264 Arrowfield Stud 1400
265 A. Jasińska 1400
266 M. Nowakowska 1360
267 M. Channon Blodstock Ltd 1350
268 P. Głowacki 1250
269 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 1200
270 Cybernetyki Investment S.A. 1110
271 Gestüt Görlsdorf 1050
272 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 1050
273 G. Łątka 1030
274 T. Mielnik 1000
275 I. Topolska 960
276 P. Morrison 900
277 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 900
278 Sofim srl 900
279 Gestüt Am Schlossgarten GbR 900
280 D. Pittack 900
281 M. Fahy & Rathbarry Stud 900
282 D. Wrzosek 900
283 Lismacue Mare Syndicate 900
284 M. Bajkowski 880
285 Y. Sharet 870
286 Gerrardstown House Stud 800
287 Oceana Racing 750
288 J. Michalcová 700
289 M. Lichocińska 700
290 M. Klein 640
291 S. Chrząstowski 600
292 K. & Mrs Cullen 450
293 W. Saniewski 450
294 Artur Nicpoń 390
295 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 350
296 T. Ruciński 340
297 W. Bąk 340
298 Gestüt Ohlerweiherhof 300
299 M. Norenius 240
300 J.J. Wolters 240
301 T. Tarczyński 240
302 W. Szydełko 0
303 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 0
304 Forenaghts Stud Farm Ltd 0
305 The Jay`s Renny Syndicate 0
306 M. Pehu 0
307 J. Krauze 0
308 Y. Vasilev 0
309 R. Połeć 0
310 M. Parreau-Delhote 0
311 L. Boharewicz 0
312 Stilvi Compania Financiera S.A. 0
313 K. Goździalski 0
314 W. Pawlak 0
315 J. Rudnicki 0
316 Gynekologie Gebauer s.r.o. 0
317 J. Szweycer 0
318 A. Frątczak 0
319 P. Pośrednik 0
320 S.C.E.A. Haras de Manneville 0
321 R. Sumiła 0
322 R. Mroziński 0
323 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0
324 S. Bujarski 0
325 Stengaarden I/S 0
326 R. Colpaert 0
327 M. Harms 0
328 M. Piskla 0
329 C. Dell’Ova 0
330 Yeguada Bautista Vich 0
331 F. Wołoszyn 0
332 LTB „Rosiya” 0
333 Z. Miazga 0
334 K. Duda 0
335 P. Drutowski 0
336 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 0
337 S. Wiśniewski 0
338 A. Woźniak 0
339 Agrolipt s.r.o. 0
340 R. Poškus 0
341 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0
342 Ashbrittle Stud 0
343 Z. Duplicki 0
344 T. & D. Jones 0
345 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0
346 Antinori Allegra 0
7916500

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 09-10-2017

Lp. Nazwisko / Firma Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 27 23 25 24 32 92 223 451400
2 S. Plavac 11 8 4 5 3 11 42 148650
3 SK Krasne 10 13 15 21 26 105 190 176730
4 SK Iwno 10 10 18 19 15 57 129 165910
5 A. Zieliński 10 6 6 9 9 16 56 140970
6 SK Widzów – A. Tyszko 9 16 7 5 5 18 60 176640
7 SK Moszna 9 4 9 12 14 44 92 142520
8 V. Timoshenko 5 2 0 2 1 2 12 81450
9 Gestüt Fährhof 5 0 0 0 0 0 5 102600
10 K. Mirpuri 4 7 9 2 4 16 42 115250
11 K. Szumiński 4 4 1 2 3 13 27 52370
12 E. Banahan 4 1 0 0 0 0 5 333200
13 GR N. Kosiński 4 0 1 4 4 7 20 36160
14 GR J. Zalewska 3 3 5 3 4 8 26 52850
15 E.A.R.L. Haras du Taillis 3 2 2 0 0 0 7 28200
16 Wrbna Racing 3 2 1 0 1 1 8 112800
17 Laundry Cottage Stud Farm 3 1 3 1 0 0 8 26500
18 R. J. & S. A. Carter 3 1 2 0 1 0 7 26750
19 Hyde Park Stud 3 1 0 2 0 0 6 145600
20 S. Mladenovic 3 1 0 0 2 2 8 26230
21 J. Foley 3 0 1 1 0 0 5 25700
22 L. i H. Boscher 3 0 1 0 1 1 6 83600
23 E. Farrelly 3 0 0 1 0 1 5 22700
24 M. Bober 3 0 0 1 0 0 4 28100
25 Team Hogdala France 3 0 0 0 0 0 3 72000
26 B. M. Tomaszewski 2 7 7 11 9 16 52 55390
27 R. Gorczyca 2 3 3 5 3 6 22 51730
28 W. Krzemiński 2 3 0 0 0 1 6 72200
29 Haras de la Bareliere 2 2 3 2 1 2 12 25670
30 King Farm 2 2 2 2 0 1 9 26900
31 S. Jeffroy, AGB Agency 2 2 1 0 0 1 6 48360
32 E. Porębna 2 1 1 4 2 5 15 19210
33 D. Mioduszewski 2 1 1 2 1 3 10 20350
34 A. i R. Zielińscy 2 1 1 1 0 1 6 38740
35 Ecurie des Anges EARL 2 1 1 0 1 2 7 16750
36 Elia Stud Farm 2 1 1 0 1 1 6 16610
37 T. Ashley 2 1 1 0 0 0 4 45000
38 T. & H. Russell 2 1 0 0 0 2 5 63000
39 J. Traka 2 0 4 2 4 9 21 24500
40 Le Thenney S.A. 2 0 4 1 2 3 12 33050
41 SK Jaroszówka 2 0 4 0 0 0 6 37850
42 Kellsgrange Stud 2 0 3 2 0 0 7 26160
43 S. Weresiński 2 0 2 1 1 1 7 22850
44 P. Szmigiel 2 0 1 2 1 6 12 17100
45 Haras du Logis Saint Germain 2 0 1 2 0 0 5 38950
46 A. Wyrzyk 2 0 1 1 0 0 4 22300
47 J. Waldron & J. Barton 2 0 1 0 3 1 7 15450
48 W. Heinz 2 0 0 1 0 2 5 18500
49 Mrs A. S. O’Brien 2 0 0 1 0 1 4 54000
50 C. Maye 2 0 0 0 1 0 3 17650
51 A. Isope, Suc. P. Vischer 2 0 0 0 0 5 7 18000
52 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 2 0 0 0 0 0 2 75000
53 POE Millennium Stud 2 0 0 0 0 0 2 30000
54 E. Poitevin 2 0 0 0 0 0 2 19600
55 A. Sexton 1 4 3 2 0 1 11 21100
56 P. Despouy 1 4 2 0 0 0 7 18400
57 O., Y., S. Varin 1 4 1 0 1 1 8 19750
58 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 1 4 0 2 0 1 8 18600
59 Corduff Bloodstock Ltd. 1 3 0 3 0 0 7 16100
60 G. Smith 1 3 0 1 0 3 8 20100
61 J. Repard i S. Dibb 1 3 0 0 0 0 4 15400
62 S.A. I.G.E.P. 1 2 3 0 1 2 9 16350
63 Ch. Jouandou 1 2 3 0 0 1 7 15170
64 K. Dobosz 1 2 2 6 1 6 18 19750
65 M. Cullinane 1 2 2 1 0 2 8 14000
66 E. Krakowiak i A. Marczak 1 2 1 2 0 0 6 49260
67 G. Brady 1 2 1 1 1 0 6 12900
68 O. Tricot 1 2 1 1 0 1 6 14900
69 Tally-Ho Stud 1 2 1 0 0 2 6 14200
70 Azienda Agricola Gennaro Stimola 1 2 1 0 0 0 4 25200
71 S. Vidal 1 2 0 2 0 1 6 18700
72 E. Gilert 1 2 0 1 1 1 6 13650
73 Dayton Investments Ltd 1 2 0 0 0 1 4 12600
74 M. Campbell Andenaes 1 2 0 0 0 0 3 51000
75 F. & N. O’Reilly 1 2 0 0 0 0 3 21000
76 Old Carhue & Graeng Bloodstock 1 1 2 2 0 3 9 13400
77 Desert Star Phoenix Jvc 1 1 2 1 0 5 10 20380
78 SK Kozienice 1 1 2 1 0 4 9 12300
79 L. Ciampoli 1 1 1 2 2 7 14 12700
80 I. Shenkin 1 1 1 2 0 1 6 14360
81 D. Murphy 1 1 1 1 2 2 8 12880
82 Minch Bloobstock and Castletown Stud 1 1 1 1 1 0 5 19990
83 H. Kopel 1 1 1 0 1 1 5 10820
84 Hardys Of Kilkeel Ltd 1 1 1 0 1 1 5 12850
85 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 1 1 1 0 1 0 4 18850
86 Gestüt Brümmerhof 1 1 0 1 2 6 11 13300
87 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 1 1 0 1 2 1 6 11600
88 Mr & Mrs G. Middlebrook 1 1 0 1 1 2 6 15990
89 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 1 1 0 1 0 1 4 13500
90 D. Mitrovic 1 1 0 0 1 2 5 9150
91 B. Schöne 1 1 0 0 1 2 5 11050
92 Mountarmstrong Stud 1 1 0 0 1 1 4 9750
93 Biddestone Stud Ltd 1 1 0 0 0 1 3 13240
94 Haras de Ulia SL 1 1 0 0 0 0 2 12600
95 Aunty Ifl 1 1 0 0 0 0 2 17400
96 Cocheese Bloodstock Anstalt 1 1 0 0 0 0 2 132000
97 Shadwell Estate Company Ltd 1 0 4 0 1 1 7 15800
98 R. Reveillere i V. Teillard 1 0 3 0 0 0 4 14400
99 M. Davison 1 0 2 2 2 0 7 12230
100 Ch. Schriever 1 0 1 2 2 2 8 9050
101 Lordship Stud 1 0 1 1 0 1 4 11700
102 R. Colasanti 1 0 1 1 0 0 3 12180
103 J. i K. Dobosz 1 0 1 0 2 2 6 7850
104 K. Litwiniak 1 0 1 0 1 7 10 7500
105 M. Saniewski 1 0 1 0 0 2 4 8400
106 Z. Keclik 1 0 1 0 0 1 3 9100
107 T. de la Heronniere 1 0 1 0 0 0 2 10800
108 Highclere Stud 1 0 1 0 0 0 2 15000
109 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 1 0 0 3 0 0 4 25200
110 L. McAteer 1 0 0 1 2 3 7 8300
111 J. Klimczak 1 0 0 1 0 3 5 9900
112 Haras d’Haspel 1 0 0 1 0 0 2 9900
113 E. Kubíček 1 0 0 0 1 0 2 9800
114 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 1 0 0 0 1 0 2 8530
115 Northern Bloodstock Agency Ltd 1 0 0 0 0 2 3 7000
116 S. Ringler 1 0 0 0 0 1 2 9000
117 Haras des Marais 1 0 0 0 0 0 1 10000
118 Millennium Stud 0 10 4 5 4 13 36 50850
119 A. Dziuba 0 5 1 1 1 1 9 30400
120 A. Omen 0 3 2 1 0 1 7 11100
121 Expert Host Janusz Romanowski 0 3 1 0 4 4 12 10040
122 R. Piwko 0 2 2 1 0 2 7 27700
123 Dr G. W. Guy 0 2 1 2 0 2 7 88700
124 M. Kaszubowski 0 2 1 0 1 4 8 7170
125 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 2 1 0 1 0 4 10050
126 J. Wallace 0 2 1 0 0 0 3 9000
127 H. Devin 0 2 1 0 0 0 3 9900
128 P. McEnery 0 2 0 3 0 1 6 24900
129 M. i S. Wiśniewscy 0 2 0 1 1 0 4 9050
130 Mr & Mrs R. Coffey 0 2 0 0 0 1 3 7840
131 S. Guła 0 2 0 0 0 0 2 7200
132 M. Pokrywka 0 1 3 0 2 1 7 8280
133 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 0 1 2 2 1 0 6 7600
134 Mrs O. Harnett 0 1 2 1 1 1 6 12750
135 Allevamento Gialloblu srl 0 1 2 0 1 2 6 6500
136 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 0 1 2 0 0 0 3 7200
137 SK Napajedla 0 1 2 0 0 0 3 63000
138 G. & A. Corry 0 1 1 3 1 2 8 10950
139 E. i K. Laskowscy 0 1 1 1 3 4 10 7900
140 H. Rousseau 0 1 1 1 0 4 7 21900
141 J. Szmyt 0 1 1 1 0 3 6 5100
142 E. de Kerpezdron 0 1 1 1 0 2 5 7030
143 EARL Ecurie Feuillet 0 1 1 1 0 1 4 5920
144 K. Szymański 0 1 1 1 0 0 3 9900
145 Teliver Farm Kft 0 1 1 0 3 5 10 5580
146 Roundhill Stud 0 1 1 0 1 0 3 3900
147 Epona Bloodstock Ltd 0 1 1 0 0 1 3 3600
148 R. Berns 0 1 0 1 2 3 7 5100
149 Grange Stud 0 1 0 1 0 2 4 9900
150 Z. Englic 0 1 0 1 0 1 3 10200
151 H. Poledníková 0 1 0 1 0 0 2 4800
152 N. Hartery 0 1 0 0 1 5 7 3950
153 Stall Amor 0 1 0 0 0 2 3 3200
154 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0 1 0 0 0 0 1 2440
155 W. J. Engel 0 0 2 1 5 10 18 6430
156 S. Langlois 0 0 2 0 1 2 5 3850
157 Abdullah Ali Al Saif 0 0 2 0 0 0 2 3600
158 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 0 1 3 0 4 8 3200
159 Irish National Stud 0 0 1 2 0 0 3 3600
160 Fortum Michał Romanowski 0 0 1 1 2 3 7 3600
161 E. Grogan 0 0 1 1 0 4 6 2000
162 K. Rausing 0 0 1 1 0 0 2 1900
163 G. Ussia-Figueroa 0 0 1 0 3 1 5 12050
164 V. Bukhtoyarov 0 0 1 0 2 3 6 1900
165 J. Beres 0 0 1 0 1 0 2 2250
166 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 1 0 0 2 3 1200
167 R. Pajewska-Kwaśny 0 0 1 0 0 2 3 3600
168 Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 0 0 1 0 0 2 3 2700
169 I. Tlustá 0 0 1 0 0 1 2 1830
170 L. Lafitte, H. Barus 0 0 1 0 0 0 1 1800
171 F. Vocásek 0 0 1 0 0 0 1 2700
172 J. Junková 0 0 1 0 0 0 1 2400
173 A. Jasińska 0 0 1 0 0 0 1 1400
174 J. Pšurný 0 0 1 0 0 0 1 2100
175 J.-P. Colombu 0 0 1 0 0 0 1 6000
176 T. Derda 0 0 1 0 0 0 1 3600
177 inż. P. Vrba 0 0 1 0 0 0 1 20000
178 G. Kogut 0 0 0 2 2 1 5 2780
179 T. Sieradzki 0 0 0 2 1 4 7 3140
180 Rabbah Bloodstock Ltd 0 0 0 2 1 0 3 13800
181 J. Emmerich 0 0 0 2 0 1 3 2440
182 Arrowfield Stud 0 0 0 2 0 0 2 1400
183 M. & M. Butler 0 0 0 2 0 0 2 1800
184 T. Rejman 0 0 0 1 3 7 11 3240
185 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 1 1 4 6 900
186 D. Pittack 0 0 0 1 1 1 3 900
187 Damis BT 0 0 0 1 1 1 3 2300
188 A. Żyłkowska 0 0 0 1 0 6 7 1800
189 T. Mielnik 0 0 0 1 0 3 4 1000
190 Lismacue Mare Syndicate 0 0 0 1 0 2 3 900
191 Gestüt Etzean 0 0 0 1 0 1 2 1800
192 T. Sobierajski 0 0 0 1 0 0 1 1800
193 P. Morrison 0 0 0 1 0 0 1 900
194 M. Lichocińska 0 0 0 1 0 0 1 700
195 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 0 0 0 1 0 0 1 1800
196 J. Besnier 0 0 0 1 0 0 1 1800
197 S. Chrząstowski 0 0 0 1 0 0 1 600
198 M. Channon Blodstock Ltd 0 0 0 0 3 0 3 1350
199 Oceana Racing 0 0 0 0 2 5 7 750
200 Cybernetyki Investment S.A. 0 0 0 0 2 2 4 1110
201 K. Rybár 0 0 0 0 2 1 3 1800
202 G. Łątka 0 0 0 0 1 7 8 350
203 Gestüt Görlsdorf 0 0 0 0 1 4 5 1050
204 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 0 0 0 0 1 3 4 350
205 Gestüt Ohlerweiherhof 0 0 0 0 1 2 3 300
206 D. Wrzosek 0 0 0 0 1 2 3 900
207 Gerrardstown House Stud 0 0 0 0 1 2 3 800
208 W. Saniewski 0 0 0 0 1 2 3 450
209 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 0 0 0 0 1 1 2 900
210 Sofim srl 0 0 0 0 1 1 2 900
211 M. Fahy & Rathbarry Stud 0 0 0 0 1 1 2 900
212 J. Michalcová 0 0 0 0 1 0 1 700
213 K. & Mrs Cullen 0 0 0 0 1 0 1 450
214 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 0 0 0 0 1 0 1 1050
215 R. Połeć 0 0 0 0 0 5 5 0
216 F. Wołoszyn 0 0 0 0 0 5 5 0
217 Z. Duplicki 0 0 0 0 0 4 4 0
218 S.C.E.A. Haras de Manneville 0 0 0 0 0 4 4 0
219 R. Colpaert 0 0 0 0 0 4 4 0
220 M. Piskla 0 0 0 0 0 4 4 0
221 A. Woźniak 0 0 0 0 0 3 3 0
222 P. Drutowski 0 0 0 0 0 3 3 0
223 Forenaghts Stud Farm Ltd 0 0 0 0 0 3 3 0
224 S. Wiśniewski 0 0 0 0 0 3 3 0
225 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0 0 0 0 0 3 3 0
226 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0 0 0 0 0 2 2 0
227 W. Szydełko 0 0 0 0 0 2 2 0
228 M. Harms 0 0 0 0 0 2 2 0
229 Antinori Allegra 0 0 0 0 0 2 2 0
230 Ashbrittle Stud 0 0 0 0 0 2 2 0
231 R. Poškus 0 0 0 0 0 2 2 0
232 Y. Vasilev 0 0 0 0 0 2 2 0
233 Stengaarden I/S 0 0 0 0 0 2 2 0
234 T. & D. Jones 0 0 0 0 0 1 1 0
235 J.-M. Queron i C. Vallee 0 0 0 0 0 1 1 0
236 J. Krauze 0 0 0 0 0 1 1 0
237 M. Pehu 0 0 0 0 0 1 1 0
238 Z. Miazga 0 0 0 0 0 1 1 0
239 LTB „Rosiya” 0 0 0 0 0 1 1 0
240 Gynekologie Gebauer s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
241 EARL Haras du Camp Bernard 0 0 0 0 0 1 1 4000
242 Agrolipt s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
243 The Jay`s Renny Syndicate 0 0 0 0 0 1 1 0
244 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0 0 0 0 0 1 1 0
245 Stilvi Compania Financiera S.A. 0 0 0 0 0 1 1 0
246 inż. V. Kozel 0 0 0 0 0 1 1 0
247 J. Szweycer 0 0 0 0 0 1 1 0
248 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 0 0 0 0 0 1 1 0
249 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
250 W. Pawlak 0 0 0 0 0 1 1 0
269 269 269 267 262 791 2127 5501850

Hodowcy koni arabskich czystej krwi wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 09-10-2017

Lp. Nazwisko / Firma Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Janów Podlaski 21 18 16 16 22 48 141 285110
2 M. Gromala 14 7 7 6 5 8 47 358600
3 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 11 7 4 5 4 6 37 158570
4 SK Michałów 7 16 19 25 25 100 192 134180
5 Z. Górski 7 12 10 7 10 14 60 126050
6 Al Khalidiah Stables 7 1 0 0 0 0 8 95000
7 Abbas Akbar Al Mulla 6 4 1 2 1 1 15 45810
8 The Kossack Stud B.V. 5 3 1 0 0 2 11 61440
9 Veles Stud 5 2 0 3 4 11 25 31280
10 Braz Arabians 4 5 1 2 1 10 23 33700
11 R. Szpar 4 2 2 1 2 16 27 34400
12 Nessa Arabians Sp. z o.o. 4 2 1 2 1 7 17 37720
13 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 3 8 2 4 4 20 41 46100
14 Athbah Stud 3 7 2 2 0 0 14 88700
15 M. i S. Wiśniewscy 3 3 1 2 1 5 15 26280
16 Polska AKF Sp. z o.o. 3 2 2 7 4 9 27 31240
17 M. Viguie 2 3 3 1 0 1 10 48380
18 Günay Equestrian Invest GmbH 2 3 2 3 2 6 18 20540
19 Ł. Fabisiak 2 3 0 0 1 0 6 24130
20 P. Antenet 2 2 4 0 1 0 9 37780
21 Alfred F. Laskowski 2 2 0 1 2 1 8 16520
22 C. Totain 2 1 1 0 0 4 8 12680
23 Agnieszka Wójtowicz 2 1 0 0 2 3 8 20130
24 M. C. Biaudis 2 0 3 1 1 1 8 34460
25 K. Zakolski 2 0 2 2 0 2 8 28720
26 C. J. Gołaszewski 2 0 1 1 3 5 12 14860
27 T. Nowak 2 0 1 1 0 4 8 11040
28 ZG VAG Esch 2 0 1 0 1 2 6 16010
29 Alsadd Stud 2 0 1 0 0 1 4 43800
30 J. Ryżkowski 1 7 6 4 9 26 53 64040
31 A. Majchrzak 1 4 1 3 1 2 12 20840
32 L. Błachut 1 4 1 3 1 0 10 32740
33 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 1 2 7 6 4 10 30 28180
34 J. Głowacki 1 2 1 1 0 1 6 12280
35 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 1 2 1 1 0 0 5 37580
36 F. Dill 1 2 0 0 0 1 4 9000
37 J. Lech 1 1 2 0 0 3 7 12800
38 K. Grudziąż 1 1 2 0 0 3 7 10240
39 L. Błaszczyk 1 1 1 3 1 5 12 13210
40 S. Schnakenberg 1 1 1 2 0 1 6 7520
41 Univerpol Sp. z o.o. 1 1 1 1 1 1 6 12460
42 M. Stelmaszczyk 1 1 1 1 0 1 5 7040
43 Ch. Ruiz-Fouquet 1 1 1 0 0 3 6 6880
44 Res-Gal Sp. z o.o. 1 1 0 4 0 2 8 9260
45 K. Jagielski 1 1 0 1 1 2 6 10090
46 Fortum Michał Romanowski 1 1 0 0 0 6 8 7720
47 K. & R. Ask 1 0 2 1 0 3 7 9200
48 Bearn Arabians 1 0 1 1 1 2 6 11970
49 M. Gołębiowska GR Surchów 1 0 1 1 1 1 5 8000
50 G. Dudek 1 0 1 0 2 4 8 8840
51 A. Steinhart 1 0 1 0 2 2 6 6390
52 R. Talarek 1 0 1 0 0 3 5 8440
53 A. Wójtowicz 1 0 0 2 0 4 7 5160
54 PPH Parys Sp. z o.o. 1 0 0 0 0 1 2 6800
55 P. Wasilewski 1 0 0 0 0 1 2 6800
56 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 1 0 0 0 0 0 1 6800
57 A. Biedrzycki 0 2 2 3 1 4 12 8160
58 L. Staniszewski 0 2 2 2 0 0 6 9520
59 R. De Leon 0 2 1 0 0 2 5 4320
60 T. Badyła 0 1 4 0 0 1 6 8160
61 K. Ziemiański 0 1 2 0 2 6 11 5880
62 H., M., J. i A. Klein 0 1 2 0 2 1 6 6070
63 R. Ptach 0 1 1 2 0 5 9 5440
64 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 0 1 1 1 1 6 10 3520
65 P. Podgórny 0 1 0 0 0 5 6 2720
66 L. Bennett 0 1 0 0 0 4 5 2320
67 B. M. Tomaszewski 0 0 4 1 3 10 18 9080
68 J. Siwonia 0 0 3 3 1 1 8 4440
69 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 0 0 3 0 0 0 3 4080
70 A. Rokicki 0 0 2 3 7 6 18 5640
71 P. Frejlich 0 0 2 3 2 3 10 4590
72 G. Sęczek 0 0 2 1 1 4 8 3740
73 M. Kosicki 0 0 2 1 0 2 5 3400
74 B. Zuzek 0 0 1 2 3 0 6 2890
75 K. Mirpuri 0 0 1 0 1 3 5 2060
76 J. Sawicki 0 0 1 0 1 2 4 2000
77 P. Głowacki 0 0 1 0 1 1 3 1250
78 M. Nowakowska 0 0 1 0 0 2 3 1360
79 B. Ćwik 0 0 1 0 0 0 1 1500
80 Y. Sharet 0 0 1 0 0 0 1 870
81 R. Z. Zieliński 0 0 0 2 1 1 4 2020
82 M. Bajkowski 0 0 0 2 0 5 7 880
83 I. Topolska 0 0 0 2 0 2 4 960
84 M. Klein 0 0 0 1 1 3 5 640
85 R. Gorczyca 0 0 0 1 0 4 5 480
86 G. Łątka 0 0 0 0 2 3 5 680
87 Expert Host Janusz Romanowski 0 0 0 0 2 2 4 680
88 Artur Nicpoń 0 0 0 0 1 4 5 390
89 W. Bąk 0 0 0 0 1 3 4 340
90 M. Norenius 0 0 0 0 1 1 2 240
91 T. Ruciński 0 0 0 0 1 1 2 340
92 J.J. Wolters 0 0 0 0 1 1 2 240
93 T. Tarczyński 0 0 0 0 1 0 1 240
94 A. Frątczak 0 0 0 0 0 7 7 0
95 R. Sumiła 0 0 0 0 0 5 5 0
96 K. Goździalski 0 0 0 0 0 4 4 0
97 L. Boharewicz 0 0 0 0 0 3 3 0
98 J. Rudnicki 0 0 0 0 0 3 3 0
99 C. Dell’Ova 0 0 0 0 0 2 2 0
100 Yeguada Bautista Vich 0 0 0 0 0 2 2 0
101 P. Pośrednik 0 0 0 0 0 2 2 0
102 S. Bujarski 0 0 0 0 0 2 2 0
103 R. Mroziński 0 0 0 0 0 2 2 0
104 K. Duda 0 0 0 0 0 1 1 0
160 160 161 159 159 506 1305 2414650

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej