Kategoria: Właściciele według wygranych arch

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 15-05-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 Polska AKF Sp. z o.o. 42140
2 Plavac Sp. z o.o. 38260
3 Z. Górski i K. Mirpuri 37900
4 UAB Žirgo Startas 34600
5 G., R. i K. Gorczyca 34200
6 SK Janów Podlaski 23600
7 Z. Górski 23240
8 M. Gromala i K. Kozłowska 23110
9 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 21370
10 J. i J. Zalewscy 20200
11 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 19840
12 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 16000
13 M. Borkowski 13400
14 V. Vocetka 13400
15 A. Łabędzki 13380
16 A. Marczak 12500
17 Abbas Akbar Al Mulla 11920
18 SK Michałów 11500
19 M. Biały 10600
20 M. Krzyśków i K. Brygier 10250
21 A. Omen 10000
22 Futurenet Inc 9800
23 D. Mioduszewski 9800
24 P. Krakowiak 9800
25 J. Klimczak 9000
26 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 9000
27 O. Braz i T. Pastuszka 8720
28 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 8400
29 E. Porębna 8120
30 W. Sikorski i R. Świątek 8000
31 K. i M. Wolanin i M. Kozak 7350
32 R. Urbański i K. Rogowski 7010
33 B. Olkowska 7000
34 M. Kobus i A. Wyrzyk 7000
35 PKZ GmbH 7000
36 I., D. i M. Jaskólscy 7000
37 N. Magomedov 7000
38 SK Iwno i M. Łojek 7000
39 SK Michałów i E. Zahariev 6840
40 C. J. Gołaszewski 6800
41 K. Mirpuri 6400
42 M. Stanisławska 6100
43 P. Szmigiel 6100
44 Konrad Mazur i W. Maciejewska 6100
45 J. Rubiś i A. Pałczyńska 6100
46 R. Płatek 6000
47 K. Goździalski 5960
48 T. Sieradzki 5870
49 Nessa Arabians Sp. z o.o. 5800
50 K. Bukład 5800
51 V. Timoshenko 5600
52 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 5440
53 D. Turkowska 5250
54 W. Gunz 5000
55 Evidencia Dokumentation HB 5000
56 Estel Studio Sp. z o. o. 4900
57 J. Głowacki 4800
58 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 4240
59 E. Lasota 4240
60 M. Metza-Jodłowska 4240
61 T. Pastuszka 4020
62 SK Iwno 3700
63 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 3700
64 M. Trela 3660
65 Wrbna Racing 3600
66 Z. Zahariev 3600
67 SK Moszna i M. Janikowski 3600
68 A. Wyrzyk 3500
69 M. Dziedzic i M. Boruta 3500
70 SK Iwno i E. Zahariev 3500
71 SK Iwno i Niespodzianka 3500
72 M. Szpar 3500
73 J. Velechovská 3200
74 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 3150
75 Millennium Stud Sp. z o.o. 2850
76 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 2800
77 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 2800
78 E. Gilert 2800
79 R. Sumiła 2720
80 K. Zatloukal 2700
81 Moravol, s.r.o. 2700
82 B. i M. Pokrywka 2440
83 D. Mitrovic 2440
84 W. Kryszyłowicz 2440
85 M. i H. Kopel 2440
86 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
87 K. Łukasiewicz 2400
88 P. Wasilewski 2320
89 D. Jaskólski 2300
90 I. Wójcik, A. Zielińska 2280
91 J. Nesteruk i K. Kamińska 2120
92 K. Falba 2120
93 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 2100
94 N. Kosiński 2100
95 J., D., W. i Ż. Sito 2100
96 J. Votava 2100
97 F. Dill 2000
98 A. Trela 1920
99 R. Świątek 1830
100 A. Borkowski 1830
101 SK Jaroszówka 1830
102 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 1800
103 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 1750
104 T. i K. Dębowscy 1720
105 A. Škrášková 1600
106 Niespodzianka 1560
107 A., M. i P. Laskowscy 1550
108 D. Zalewski 1540
109 M. Rogowska 1400
110 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 1400
111 P. Falzmann 1400
112 Barjas M MS Alajmi 1360
113 O. Bottura 1230
114 J. Rejman 1220
115 K. Zakolski 1160
116 J. Ryżkowski 1070
117 SK Krasne i M. Janikowski 1060
118 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
119 T. Nowak 960
120 J. Ryżkowski i D. Zalewski 960
121 Ekofarma Rybár 900
122 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 900
123 T. Pastuszka i N. Dahan 870
124 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 780
125 M. Sijka 780
126 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 750
127 P. Urbańska 700
128 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 700
129 K. Rogowski 700
130 P. Kašný 700
131 K. Miondlikowski 700
132 J. Traka 700
133 G. Kozak 700
134 S. Weresiński i M. Lichocińska 700
135 SK Michałów i M. Łojek 680
136 G. Kogut 610
137 T. Nowakowski i M. Salamon 610
138 Crows s.r.o. 610
139 M. Thiry 610
140 MB Arabians Sp. z o.o. 580
141 M. Łojek i M. Zawada 580
142 S. Mladenovic 530
143 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 480
144 Alfred Laskowski 390
145 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 350
146 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 350
147 G. Łątka 350
148 My First Racehorse Ltd 350
149 B. Zuzek 290
150 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 290
151 A. Iżewska 240
152 M. i M. Wnorowscy 240
153 SK Iwno i P. Wróblewski 0
154 S. i M. Dupliccy 0
155 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
156 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
157 SK Moszna i M. Łojek 0
158 Uni-Res Sp. z o.o. 0
159 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 0
160 R. Z. Zieliński 0
161 SK Krasne i Niespodzianka 0
162 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 0
163 R. Czernik 0
164 K. Litwiniak 0
165 MM Invest i Maria Bober 0
166 P. Drutowski 0
167 Č. Olehla 0
168 R. Benš 0
169 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 0
170 A. Maślanka 0
171 K. Urbańczyk 0
172 M. Kryszyłowicz 0
173 Volteo Horse Service 0
174 P. i J. Łucki 0
175 SK Krasne 0
176 A. Kovćin 0
177 U. i W. J. Engel 0
178 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 0
179 A. Milanov 0
180 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 0
181 P. Głowacki 0
182 B. Białowąs 0
183 M. Filipowska 0
184 D. Such 0
185 A. Lange 0
186 M. Norenius – Stal Järsgarden 0
187 K. i M. Mazur 0
188 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 0
189 SK Michałów i B. Głowacki 0
190 Ł. Such i I. Władysiak 0
191 M. Kosicki i P. Nojszewski 0
192 T. Rybicki 0
193 R. Ask 0
194 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 0
195 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
858150

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 08-05-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 UAB Žirgo Startas 34600
2 Polska AKF Sp. z o.o. 24140
3 Plavac Sp. z o.o. 22860
4 M. Gromala i K. Kozłowska 21550
5 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 18570
6 Z. Górski i K. Mirpuri 16200
7 J. i J. Zalewscy 16000
8 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 13630
9 M. Borkowski 13400
10 V. Vocetka 13400
11 A. Łabędzki 13380
12 SK Michałów 11500
13 M. Biały 10600
14 A. Marczak 10400
15 M. Krzyśków i K. Brygier 10250
16 D. Mioduszewski 9800
17 Futurenet Inc 9800
18 J. Klimczak 9000
19 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 9000
20 Z. Górski 8480
21 E. Porębna 8120
22 W. Sikorski i R. Świątek 8000
23 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 7700
24 Abbas Akbar Al Mulla 7120
25 N. Magomedov 7000
26 SK Iwno i M. Łojek 7000
27 I., D. i M. Jaskólscy 7000
28 M. Kobus i A. Wyrzyk 7000
29 PKZ GmbH 7000
30 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 7000
31 C. Gołaszewski 6800
32 O. Braz i T. Pastuszka 6800
33 SK Michałów i E. Zahariev 6500
34 G., R. i K. Gorczyca 6200
35 M. Stanisławska 6100
36 J. Rubiś i A. Pałczyńska 6100
37 P. Szmigiel 6100
38 Konrad Mazur i W. Maciejewska 6100
39 R. Płatek 6000
40 K. Goździalski 5960
41 T. Sieradzki 5870
42 Nessa Arabians Sp. z o.o. 5800
43 K. Bukład 5800
44 V. Timoshenko 5600
45 Evidencia Dokumentation HB 5000
46 W. Gunz 5000
47 J. Głowacki 4800
48 E. Lasota 4240
49 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 4240
50 M. Metza-Jodłowska 4240
51 SK Iwno 3700
52 M. Trela 3660
53 SK Moszna i M. Janikowski 3600
54 Z. Zahariev 3600
55 Wrbna Racing 3600
56 SK Iwno i Niespodzianka 3500
57 M. Szpar 3500
58 J. Velechovská 3200
59 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 3150
60 A. Omen 3000
61 R. Urbański i K. Rogowski 2810
62 K. Mirpuri 2800
63 M. Dziedzic i M. Boruta 2800
64 E. Gilert 2800
65 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 2800
66 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 2800
67 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 2720
68 Moravol, s.r.o. 2700
69 K. Zatloukal 2700
70 SK Janów Podlaski 2660
71 D. Mitrovic 2440
72 B. i M. Pokrywka 2440
73 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
74 W. Kryszyłowicz 2440
75 M. i H. Kopel 2440
76 K. Łukasiewicz 2400
77 P. Wasilewski 2320
78 D. Jaskólski 2300
79 I. Wójcik, A. Zielińska 2280
80 K. Falba 2120
81 J. Nesteruk i K. Kamińska 2120
82 J. Votava 2100
83 F. Dill 2000
84 A. Trela 1920
85 R. Świątek 1830
86 SK Jaroszówka 1830
87 A. Borkowski 1830
88 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 1800
89 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 1750
90 D. Turkowska 1750
91 T. i K. Dębowscy 1720
92 A. Škrášková 1600
93 Niespodzianka 1560
94 D. Zalewski 1540
95 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 1400
96 M. Rogowska 1400
97 J., D., W. i Ż. Sito 1400
98 P. Krakowiak 1400
99 T. Pastuszka 1380
100 Barjas M MS Alajmi 1360
101 A., M. i P. Laskowscy 1310
102 O. Bottura 1230
103 J. Rejman 1220
104 K. Zakolski 1160
105 SK Krasne i M. Janikowski 1060
106 T. Nowak 960
107 J. Ryżkowski i D. Zalewski 960
108 Ekofarma Rybár 900
109 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 900
110 T. Pastuszka i N. Dahan 870
111 M. Sijka 780
112 Estel Studio Sp. z o. o. 700
113 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 700
114 P. Urbańska 700
115 A. Wyrzyk 700
116 S. Weresiński i M. Lichocińska 700
117 K. Miondlikowski 700
118 J. Traka 700
119 SK Iwno i E. Zahariev 700
120 P. Kašný 700
121 N. Kosiński 700
122 T. Nowakowski i M. Salamon 610
123 G. Kogut 610
124 Crows s.r.o. 610
125 M. Thiry 610
126 MB Arabians Sp. z o.o. 580
127 S. Mladenovic 530
128 J. Ryżkowski 390
129 K. i M. Wolanin i M. Kozak 350
130 G. Kozak 350
131 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 350
132 K. Rogowski 350
133 B. Zuzek 290
134 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 290
135 M. Łojek i M. Zawada 240
136 M. i M. Wnorowscy 240
137 A. Iżewska 240
138 P. Drutowski 0
139 P. Falzmann 0
140 M. Filipowska 0
141 A. Milanov 0
142 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 0
143 M. Kryszyłowicz 0
144 K. Litwiniak 0
145 P. i J. Łucki 0
146 SK Krasne i Niespodzianka 0
147 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 0
148 P. Głowacki 0
149 R. Sumiła 0
150 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 0
151 R. Ask 0
152 S. i M. Dupliccy 0
153 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 0
154 MM Invest i Maria Bober 0
155 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 0
156 D. Such 0
157 K. i M. Mazur 0
158 Č. Olehla 0
159 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 0
160 M. Norenius – Stal Järsgarden 0
161 A. Lange 0
162 B. Białowąs 0
163 U. i W. J. Engel 0
164 R. Benš 0
165 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 0
166 M. Kosicki i P. Nojszewski 0
167 Ł. Such i I. Władysiak 0
168 T. Rybicki 0
169 SK Iwno i P. Wróblewski 0
170 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
171 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
172 SK Moszna i M. Łojek 0
173 Uni-Res Sp. z o.o. 0
174 R. Z. Zieliński 0
175 R. Czernik 0
176 K. Urbańczyk 0
627150

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 01-05-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 UAB Žirgo Startas 34600
2 M. Gromala i K. Kozłowska 21550
3 Z. Górski i K. Mirpuri 16200
4 J. i J. Zalewscy 16000
5 V. Vocetka 13400
6 M. Borkowski 13400
7 Plavac Sp. z o.o. 12260
8 A. Łabędzki 11550
9 Polska AKF Sp. z o.o. 10920
10 M. Biały 10600
11 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 9100
12 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 9000
13 J. Klimczak 9000
14 A. Marczak 9000
15 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 8570
16 W. Sikorski i R. Świątek 8000
17 Z. Górski 7800
18 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 7000
19 N. Magomedov 7000
20 I., D. i M. Jaskólscy 7000
21 M. Kobus i A. Wyrzyk 7000
22 PKZ GmbH 7000
23 G., R. i K. Gorczyca 6200
24 J. Rubiś i A. Pałczyńska 6100
25 M. Stanisławska 6100
26 R. Płatek 6000
27 T. Sieradzki 5870
28 Evidencia Dokumentation HB 5000
29 K. Goździalski 4800
30 J. Głowacki 4800
31 M. Metza-Jodłowska 4240
32 E. Lasota 4240
33 SK Michałów i E. Zahariev 3840
34 SK Iwno 3700
35 Z. Zahariev 3600
36 SK Moszna i M. Janikowski 3600
37 Wrbna Racing 3600
38 SK Iwno i Niespodzianka 3500
39 M. Krzyśków i K. Brygier 3250
40 J. Velechovská 3200
41 V. Timoshenko 2800
42 M. Dziedzic i M. Boruta 2800
43 K. Mirpuri 2800
44 Futurenet Inc 2800
45 K. Zatloukal 2700
46 Moravol, s.r.o. 2700
47 M. i H. Kopel 2440
48 W. Kryszyłowicz 2440
49 K. Łukasiewicz 2400
50 Abbas Akbar Al Mulla 2320
51 A. Omen 2300
52 D. Jaskólski 2300
53 J. Nesteruk i K. Kamińska 2120
54 K. Falba 2120
55 J. Votava 2100
56 A. Trela 1920
57 M. Trela 1830
58 SK Jaroszówka 1830
59 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 1800
60 SK Janów Podlaski 1790
61 D. Turkowska 1750
62 A. Škrášková 1600
63 Niespodzianka 1560
64 R. Urbański i K. Rogowski 1410
65 M. Rogowska 1400
66 J., D., W. i Ż. Sito 1400
67 P. Krakowiak 1400
68 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 1400
69 A., M. i P. Laskowscy 1310
70 J. Rejman 1220
71 K. Zakolski 1160
72 D. Zalewski 960
73 J. Ryżkowski i D. Zalewski 960
74 T. Nowak 960
75 Ekofarma Rybár 900
76 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 900
77 T. Pastuszka 900
78 E. Porębna 800
79 M. Sijka 780
80 Estel Studio Sp. z o. o. 700
81 A. Wyrzyk 700
82 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 700
83 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 700
84 P. Kašný 700
85 SK Iwno i E. Zahariev 700
86 G. Kogut 610
87 M. Thiry 610
88 MB Arabians Sp. z o.o. 580
89 S. Mladenovic 530
90 I. Wójcik, A. Zielińska 530
91 J. Ryżkowski 390
92 G. Kozak 350
93 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 350
94 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 350
95 J. Traka 350
96 M. Łojek i M. Zawada 240
97 M. i M. Wnorowscy 240
98 M. Norenius – Stal Järsgarden 0
99 B. Białowąs 0
100 U. i W. J. Engel 0
101 R. Benš 0
102 M. Kosicki i P. Nojszewski 0
103 K. Rogowski 0
104 P. Falzmann 0
105 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 0
106 P. Urbańska 0
107 D. Such 0
108 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 0
109 Č. Olehla 0
110 SK Krasne i Niespodzianka 0
111 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 0
112 K. Litwiniak 0
113 M. Kryszyłowicz 0
114 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 0
115 Nessa Arabians Sp. z o.o. 0
116 R. Czernik 0
117 MM Invest i Maria Bober 0
118 R. Z. Zieliński 0
119 S. Weresiński i M. Lichocińska 0
120 Uni-Res Sp. z o.o. 0
121 SK Moszna i M. Łojek 0
122 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
123 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 0
124 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
125 SK Iwno i P. Wróblewski 0
126 T. Rybicki 0
127 K. i M. Mazur 0
128 Ł. Such i I. Władysiak 0
129 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 0
416000

 

od 2014.01.01 do 2014.12.31

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 31-12-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 1 037 600,00

2
Z. Górski 317 360,00

3
Z. Górski i K. Mirpuri 293 170,00

4
K. Mirpuri 281 575,00

5
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 241 300,00

6
SK Janów Podlaski 187 135,00

7
SK Michałów 186 740,00

8
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 175 945,00

9
K. Zatloukal 170 900,00

10
A. i A. Chodowiec 161 370,00

11
Fortum Michał Romanowski 155 035,00

12
SK Widzów – A. Tyszko 151 705,00

13
G., R. i K. Gorczyca 127 325,00

14
Nessa Arabians Sp. z o.o. 127 180,00

15
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 126 475,00

16
SK Golejewko 123 575,00

17
A. Cieloch 111 230,00

18
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 95 705,00

19
inż. J. Travniček 95 000,00

20
A. Wójtowicz 93 855,00

21
Pejon – E. Porębna 82 610,00

22
M. Malinowski 81 810,00

23
J. Ryżkowski 78 930,00

24
T. Sobierajski 76 980,00

25
M. Falzmann 76 025,00

26
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 75 240,00

27
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 73 500,00

28
U. i W. J. Engel 72 965,00

29
A. Kovćin 71 240,00

30
B. i M. Pokrywka 70 450,00

31
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 68 710,00

32
A. Steinhart i K. Urbańczyk 68 620,00

33
G. Sęczek 68 330,00

34
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 65 020,00

35
Klub JeŸdziecki – Szumawa 64 920,00

36
K. Rogowski 64 805,00

37
A. Kochalska 62 350,00

38
A. Biedrzycki – AB GLASS 61 450,00

39
Edwina Stud 60 000,00

40
Y. Baizharkinov 59 695,00

41
P. i J. Pirzeccy 59 460,00

42
J. Głowacki 59 130,00

43
Univerpol Sp. z o.o. 58 585,00

44
R. Szpar 57 730,00

45
A. Pastuszka 57 450,00

46
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 56 895,00

47
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 55 475,00

48
M. Zawada 53 570,00

49
J. i S. Górscy, B. Olkowska 51 840,00

50
A. Frštczak i K. Zawiliński 51 640,00

51
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 49 810,00

52
SK Michałów i E. Zahariev 49 750,00

53
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 49 450,00

54
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 48 100,00

55
Staj Ždarsky 46 400,00

56
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 46 120,00

57
A. Łabędzki 46 010,00

58
R. Urbański i K. Rogowski 45 170,00

59
E. Czopyk 44 200,00

60
P. Szmigiel 43 300,00

61
M. Wnorowska 42 690,00

62
A. Dyszkielewicz 42 540,00

63
D. Mioduszewski 42 350,00

64
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 42 240,00

65
K. Zakolski 41 400,00

66
SK Iwno 40 860,00

67
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

68
Janusz Romanowski „Expert-Host” 40 190,00

69
K. Litwiniak 40 150,00

70
J., D., W. i Ż. Sito 39 275,00

71
B. M. Tomaszewski 38 470,00

72
D. Zalewski 37 135,00

73
M. i W. Kryszyłowicz 37 010,00

74
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 36 510,00

75
A., M. i P. Laskowscy 35 810,00

76
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 35 695,00

77
A. i M. Suchorzewscy 34 400,00

78
P. Głowacki 33 850,00

79
Lutetia Arabians 33 700,00

80
SK Golejewko i B. Olkowska 32 885,00

81
J. Szweycer 32 860,00

82
K. Falba 32 300,00

83
A. Molska 32 200,00

84
G. Kozak 30 535,00

85
SK Golejewko i M. Łojek 30 480,00

86
J. Siwonia 30 260,00

87
S. Zawgorodny 30 160,00

88
Polska AKF Sp. z o.o. 30 100,00

89
M. Gołębiowska 29 170,00

90
K. Urbańczyk 28 175,00

91
J. i D. Soska 28 150,00

92
A. Jurksztowicz i K. Dębski 28 120,00

93
J. i U. Appel 27 500,00

94
A. Wyrzyk 27 490,00

95
B. Głowacki 27 000,00

96
M. Łojek i M. Zawada 26 360,00

97
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 26 325,00

98
M. Krzyœków i K. Brygier 26 040,00

99
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 25 400,00

100
A. Kochalska i A. Wyrzyk 25 330,00

101
B. Olkowska i W. Zieliński 25 290,00

102
E. Lasota 25 100,00

103
G. Richards 25 000,00

104
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 24 150,00

105
SK Kozienice 24 145,00

106
Niespodzianka 23 560,00

107
Z. i M. Nieznańscy 23 490,00

108
K. Rogowski i Z. Składanowski 23 270,00

109
SK Krasne i M. Łojek 23 240,00

110
E. Gilert 22 850,00

111
R. Ptach 22 830,00

112
Elektrovasury spol s.r.o. 22 600,00

113
S. Mladenovic 22 575,00

114
M. Filipowska 22 570,00

115
Z. Makowski i M. Filipowska 22 460,00

116
O. Bottura 22 410,00

117
D. Kałuba i B. Strójwšs 22 220,00

118
B. Olkowska 22 200,00

119
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 21 500,00

120
J. i K. Dobosz 21 360,00

121
Ł. i D. Such, R. Mamajek 21 080,00

122
T. Ithaish 21 000,00

123
M. Stelmaszczyk 20 960,00

124
J. Traka 20 155,00

125
H. Schröer-Dreesmann 20 000,00

126
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

127
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 19 975,00

128
S. Bujarski 19 950,00

129
N. Magomedov 19 610,00

130
K. Micuła 19 300,00

131
SK Golejewko i K. Kozłowska 18 600,00

132
M. Kobus 18 055,00

133
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 17 375,00

134
M. Gromala i M. Malinowski 17 050,00

135
A. Żyłkowska 16 880,00

136
M. Kosicki i P. Nojszewski 16 700,00

137
A. i P. Łojcha 16 700,00

138
Elektrovasury s.r.o., V. Sura 16 530,00

139
G. Kerimbekova 16 500,00

140
P. Kicek 16 090,00

141
Bohema – M. Bochiński 16 030,00

142
B. Dörflinger 15 850,00

143
SK Golejewko i M. Janikowski 15 745,00

144
SK Michałów i M. Łojek 15 650,00

145
N. Melbard 15 150,00

146
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 15 040,00

147
M. i M. Boruta 14 725,00

148
K. Zawiliński 14 430,00

149
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 14 425,00

150
M. Norenius – Stal Järsgarden 14 290,00

151
Jerzy Szmyt 14 180,00

152
P. Szmigiel i B. Olkowska 13 960,00

153
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 13 200,00

154
SK Krasne i K. Kozłowska 13 175,00

155
E. i R. Urbańscy 13 125,00

156
SK Iwno i K. Rogowski 13 080,00

157
SK Iwno i Niespodzianka 12 950,00

158
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 12 940,00

159
W. Raszyńska i K. Szymański 12 840,00

160
A. Talarek 12 600,00

161
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 12 600,00

162
T. i J. Opalińscy 12 460,00

163
W. Szydełko 12 440,00

164
MPL Racing 12 400,00

165
M. Żarska i K. Urbańczyk 11 910,00

166
Plavac Sp. z o.o. 11 900,00

167
C. Gołaszewski 11 640,00

168
J. Kartus 11 590,00

169
J. Klimczak 11 520,00

170
A. Majchrzak 11 500,00

171
J. i J. Księżukowie 11 200,00

172
inż. Jaroslav Vaňa 11 200,00

173
R. Urbański 11 140,00

174
Ł. Siwek 11 010,00

175
K. i K. Romaniuk 10 790,00

176
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 10 620,00

177
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 10 560,00

178
S. Weresiński 10 270,00

179
SK Krasne 10 195,00

180
Ł. Wrzesień 10 000,00

181
S. Frosik 10 000,00

182
W. Bšk 9 975,00

183
D. Kwiatkowski 9 800,00

184
M. i M. Sommer 9 800,00

185
SK Krasne i E. Zahariev 9 710,00

186
A. Omen i Marian Słowik 9 590,00

187
Equus Polska, G. Molska i J. Siwonia 9 500,00

188
J. Domagała 9 500,00

189
L. Kowal 9 480,00

190
M. Trela 9 390,00

191
W. Puszczewicz 9 240,00

192
A. Rokicki 8 990,00

193
Niespodzianka i GR J. Zalewska 8 930,00

194
A. i B. Cymbała 8 800,00

195
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 8 780,00

196
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 8 640,00

197
S. Mirpuri 8 460,00

198
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 8 370,00

199
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 8 220,00

200
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 8 180,00

201
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 8 100,00

202
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 8 050,00

203
R. Styczyński 7 740,00

204
M. Wyrzyk 7 700,00

205
A. Siwonia 7 160,00

206
SK Moszna i M. Łojek 6 920,00

207
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 6 820,00

208
W. Krzemiński 6 550,00

209
A. Sosnowski i Y. Hemi 6 320,00

210
H. Smolik i M. Kosicki 6 300,00

211
B. Ćwik 6 160,00

212
I. Pejškova 6 000,00

213
A. i W. Jasińscy 5 960,00

214
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 5 795,00

215
SK Iwno i P. Wróblewski 5 380,00

216
J. Faltejsek 5 350,00

217
Z. Tobiasz 5 300,00

218
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

219
SK Golejewko, M. Łojek, A. Kanabus i I. Wolska 5 225,00

220
Z. Kozina 5 150,00

221
G. Łštka 5 080,00

222
K. Kozłowski 5 040,00

223
L. Boharewicz 4 970,00

224
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

225
K. Stoch 4 750,00

226
LKS KTWK 4 640,00

227
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

228
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

229
F. Dill 4 600,00

230
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

231
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 4 420,00

232
M. Biały 4 275,00

233
R. Z. Zieliński 4 100,00

234
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 905,00

235
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

236
B. Olkowska i M. Boruta 3 270,00

237
„MK” M. Kaszubowski 3 030,00

238
M. Kosicki 2 980,00

239
P. Huber 2 960,00

240
T. Rybicki 2 850,00

241
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 2 800,00

242
W. Solak 2 800,00

243
SK Michałów i M. Janikowski 2 290,00

244
G. Kogut 2 240,00

245
M. Mełnicki 2 100,00

246
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 2 010,00

247
A. i S. Dudziak 1 900,00

248
B. Białowšs 1 900,00

249
Artur Nicpoń 1 900,00

250
R. & K. Ask 1 860,00

251
M. Kosicki i R. Sumiła 1 750,00

252
L. Kasprowicz i SK Golejewko 1 640,00

253
K. Kaczmarek i G. Kaczmarek 1 600,00

254
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

255
D. Turkowska 1 450,00

256
A. Omen 1 425,00

257
F. Engel 1 400,00

258
M. Rotkiel i K. Urbańczyk 1 330,00

259
Wrbna Racing 1 300,00

260
T. Misiowiec 1 130,00

261
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

262
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

263
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 950,00

264
W. Kowalski i K. Kozłowska 950,00

265
P. i J. Łucki 910,00

266
J. Nurzyński 800,00

267
Agrolipt 800,00

268
P. Małczyński 800,00

269
H. Khil-Ulas 610,00

270
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 600,00

271
P. Granda 600,00

272
A. Winiarska 600,00

273
M. Harms 560,00

274
H. Sawka 500,00

275
J. Szuster 475,00

276
T. Sieradzki 475,00

277
M. Siudym 475,00

278
T. Misiak 460,00

279
J. Pretkiel 440,00

280
L. Duškova 400,00

281
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

282
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

283
M. Brzuszkiewicz 330,00

284
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

285
A. i S. Polednia 280,00

286
A. Konarska 230,00

287
L. Bodzak i W. Saniewski 0,00

288
Stall Nicole 0,00

289
H. Cherek 0,00

290
Grupa MAK Maciej Olędzki i Korab – A. Walicki 0,00

291
J. Łacisz 0,00

292
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

293
Gestüt Görlsdorf 0,00

294
Jamax s.r.o. 0,00

295
J. Bartoš 0,00

296
K. Łukasiewicz 0,00

297
U. Zhussupov 0,00

298
F. Wołoszyn 0,00

299
K. Wolanin 0,00

300
V. Fotev 0,00

301
V. Vocetka 0,00

302
W. Fath 0,00

303
W. Guz 0,00

304
E-Place.cz Ltd 0,00

305
inż. V. Talák 0,00

306
S. Guła i M. Janikowski 0,00

307
N. Kosiński 0,00

308
D. Bajer 0,00

309
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

310
H. Vesela 0,00

311
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

312
M. Kusherov 0,00

313
Sc Corsadoro di M. Innocenti s.r.l. 0,00

314
Paragan s.r.o. 0,00

315
Srubovka s.r.o. 0,00

316
A. Opalińska 0,00

317
S. Duplicki 0,00

318
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

319
A. Nowicki 0,00

320
S. Chudaček 0,00

321
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

322
Z. Szymulański 0,00

323
G. Kogut i Ł. Such 0,00
9 826 735,00

od 2014.01.01 do 2014.10.20

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 20-10-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 944 580,00

2
K. Mirpuri 278 675,00

3
Z. Górski 250 120,00

4
Z. Górski i K. Mirpuri 225 180,00

5
SK Michałów 172 250,00

6
K. Zatloukal 166 100,00

7
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 164 175,00

8
SK Janów Podlaski 146 115,00

9
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 141 725,00

10
SK Widzów – A. Tyszko 137 105,00

11
A. i A. Chodowiec 133 110,00

12
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 126 000,00

13
Nessa Arabians Sp. z o.o. 122 440,00

14
SK Golejewko 121 175,00

15
Fortum Michał Romanowski 111 025,00

16
A. Cieloch 100 430,00

17
inż. J. Travniček 95 000,00

18
G., R. i K. Gorczyca 93 075,00

19
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 85 865,00

20
M. Malinowski 77 840,00

21
Pejon – E. Porębna 71 820,00

22
A. Kovćin 71 240,00

23
J. Ryżkowski 70 180,00

24
A. Wójtowicz 69 730,00

25
B. i M. Pokrywka 69 100,00

26
U. i W. J. Engel 68 165,00

27
M. Falzmann 65 505,00

28
A. Kochalska 62 350,00

29
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 61 580,00

30
Edwina Stud 60 000,00

31
A. Steinhart i K. Urbańczyk 59 500,00

32
P. i J. Pirzeccy 59 460,00

33
A. Biedrzycki – AB GLASS 59 450,00

34
Y. Baizharkinov 57 935,00

35
Univerpol Sp. z o.o. 57 825,00

36
R. Szpar 57 730,00

37
J. Głowacki 56 255,00

38
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 56 020,00

39
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 55 920,00

40
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 55 475,00

41
Klub JeŸdziecki – Szumawa 55 320,00

42
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 55 190,00

43
K. Rogowski 54 695,00

44
T. Sobierajski 53 950,00

45
M. Zawada 50 870,00

46
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 49 810,00

47
SK Michałów i E. Zahariev 49 050,00

48
G. Sęczek 47 860,00

49
Staj Ždarsky 46 400,00

50
E. Czopyk 44 200,00

51
A. Łabędzki 43 410,00

52
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 42 240,00

53
J. i S. Górscy, B. Olkowska 41 840,00

54
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 41 500,00

55
A. Pastuszka 41 450,00

56
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

57
A. Frštczak i K. Zawiliński 39 940,00

58
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 38 200,00

59
SK Iwno 36 260,00

60
M. i W. Kryszyłowicz 35 360,00

61
R. Urbański i K. Rogowski 34 810,00

62
Janusz Romanowski „Expert-Host” 34 790,00

63
A. i M. Suchorzewscy 34 400,00

64
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 34 380,00

65
D. Mioduszewski 34 270,00

66
K. Litwiniak 33 975,00

67
P. Głowacki 33 850,00

68
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 33 700,00

69
J., D., W. i Ż. Sito 33 635,00

70
M. Wnorowska 33 130,00

71
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 32 720,00

72
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 32 450,00

73
K. Falba 32 300,00

74
A. Molska 32 200,00

75
K. Zakolski 32 000,00

76
G. Kozak 30 185,00

77
J. i D. Soska 28 150,00

78
A., M. i P. Laskowscy 28 030,00

79
J. i U. Appel 27 500,00

80
M. Gołębiowska 27 460,00

81
B. Głowacki 27 000,00

82
D. Zalewski 26 635,00

83
S. Zawgorodny 26 260,00

84
M. Krzyœków i K. Brygier 26 040,00

85
J. Szweycer 25 060,00

86
G. Richards 25 000,00

87
A. Jurksztowicz i K. Dębski 24 920,00

88
B. M. Tomaszewski 24 910,00

89
SK Golejewko i M. Łojek 24 480,00

90
B. Olkowska i W. Zieliński 24 190,00

91
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 24 150,00

92
SK Golejewko i B. Olkowska 23 810,00

93
A. Kochalska i A. Wyrzyk 23 610,00

94
K. Rogowski i Z. Składanowski 22 840,00

95
Elektrovasury spol s.r.o. 22 600,00

96
S. Mladenovic 22 575,00

97
O. Bottura 22 410,00

98
A. Wyrzyk 22 210,00

99
M. Filipowska 22 140,00

100
P. Szmigiel 21 800,00

101
Polska AKF Sp. z o.o. 21 580,00

102
E. Gilert 21 560,00

103
J. i K. Dobosz 21 360,00

104
Lutetia Arabians 21 200,00

105
K. Urbańczyk 21 175,00

106
Ł. i D. Such, R. Mamajek 21 080,00

107
T. Ithaish 21 000,00

108
SK Krasne i M. Łojek 20 600,00

109
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 20 400,00

110
H. Schröer-Dreesmann 20 000,00

111
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

112
R. Ptach 19 750,00

113
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 19 600,00

114
Niespodzianka 19 330,00

115
K. Micuła 19 300,00

116
A. Dyszkielewicz 19 020,00

117
M. Stelmaszczyk 18 960,00

118
N. Magomedov 18 660,00

119
M. Kobus 18 055,00

120
Z. i M. Nieznańscy 17 650,00

121
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 17 375,00

122
A. Żyłkowska 16 880,00

123
A. i P. Łojcha 16 700,00

124
E. Lasota 16 500,00

125
SK Golejewko i K. Kozłowska 16 200,00

126
J. Traka 16 195,00

127
Bohema – M. Bochiński 16 030,00

128
Z. Makowski i M. Filipowska 15 860,00

129
M. Gromala i M. Malinowski 15 800,00

130
SK Golejewko i M. Janikowski 15 745,00

131
SK Kozienice 15 355,00

132
B. Dörflinger 15 350,00

133
M. Łojek i M. Zawada 15 120,00

134
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 15 040,00

135
Jerzy Szmyt 14 180,00

136
K. Zawiliński 14 050,00

137
SK Michałów i M. Łojek 13 550,00

138
SK Krasne i K. Kozłowska 13 175,00

139
P. Szmigiel i B. Olkowska 12 970,00

140
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 12 600,00

141
G. Kerimbekova 12 540,00

142
W. Szydełko 12 440,00

143
MPL Racing 12 400,00

144
M. Norenius – Stal Järsgarden 12 370,00

145
SK Iwno i K. Rogowski 11 960,00

146
J. Siwonia 11 840,00

147
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 11 800,00

148
N. Melbard 11 650,00

149
J. Klimczak 11 520,00

150
E. i R. Urbańscy 11 225,00

151
J. i J. Księżukowie 11 200,00

152
inż. Jaroslav Vaňa 11 200,00

153
B. Olkowska 11 200,00

154
R. Urbański 11 140,00

155
Ł. Siwek 11 010,00

156
A. Majchrzak 11 000,00

157
M. Żarska i K. Urbańczyk 10 910,00

158
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 10 620,00

159
S. Weresiński 10 270,00

160
SK Krasne 10 195,00

161
K. i K. Romaniuk 10 130,00

162
S. Frosik 10 000,00

163
Ł. Wrzesień 10 000,00

164
D. Kwiatkowski 9 800,00

165
SK Krasne i E. Zahariev 9 710,00

166
W. Raszyńska i K. Szymański 9 650,00

167
Elektrovasury s.r.o., V. Sura 9 500,00

168
J. Domagała 9 500,00

169
Plavac Sp. z o.o. 9 500,00

170
P. Kicek 9 370,00

171
J. Kartus 9 280,00

172
D. Kałuba i B. Strójwšs 9 180,00

173
M. Trela 9 110,00

174
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 8 780,00

175
S. Bujarski 8 750,00

176
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 8 640,00

177
S. Mirpuri 8 460,00

178
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 8 370,00

179
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 8 320,00

180
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 8 180,00

181
A. i B. Cymbała 8 000,00

182
C. Gołaszewski 7 840,00

183
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 7 700,00

184
M. Kosicki i P. Nojszewski 7 700,00

185
M. Wyrzyk 7 700,00

186
L. Kowal 7 480,00

187
R. Styczyński 7 280,00

188
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 6 940,00

189
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 6 820,00

190
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 6 675,00

191
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

192
W. Krzemiński 6 550,00

193
Niespodzianka i GR J. Zalewska 6 410,00

194
T. i J. Opalińscy 6 310,00

195
SK Moszna i M. Łojek 6 260,00

196
A. Siwonia 6 210,00

197
B. Ćwik 6 160,00

198
I. Pejškova 6 000,00

199
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 5 950,00

200
W. Bšk 5 700,00

201
A. i W. Jasińscy 5 680,00

202
A. Sosnowski i Y. Hemi 5 570,00

203
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

204
A. Rokicki 5 190,00

205
Z. Kozina 5 150,00

206
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

207
LKS KTWK 4 640,00

208
G. Łštka 4 605,00

209
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

210
F. Dill 4 600,00

211
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

212
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

213
K. Kozłowski 4 480,00

214
Z. Tobiasz 4 350,00

215
H. Smolik i M. Kosicki 4 200,00

216
W. Puszczewicz 4 140,00

217
SK Iwno i Niespodzianka 4 120,00

218
R. Z. Zieliński 4 100,00

219
L. Boharewicz 4 020,00

220
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 3 900,00

221
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 3 845,00

222
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

223
A. Omen i Marian Słowik 3 430,00

224
SK Iwno i P. Wróblewski 3 200,00

225
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 200,00

226
„MK” M. Kaszubowski 3 030,00

227
P. Huber 2 960,00

228
M. i M. Boruta 2 850,00

229
M. i M. Sommer 2 800,00

230
W. Solak 2 800,00

231
A. Talarek 2 800,00

232
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 2 620,00

233
B. Olkowska i M. Boruta 2 610,00

234
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 2 010,00

235
A. i S. Dudziak 1 900,00

236
B. Białowšs 1 900,00

237
Artur Nicpoń 1 900,00

238
M. Biały 1 900,00

239
R. & K. Ask 1 860,00

240
M. Mełnicki 1 750,00

241
L. Kasprowicz i SK Golejewko 1 640,00

242
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

243
J. Faltejsek 1 550,00

244
SK Michałów i M. Janikowski 1 530,00

245
D. Turkowska 1 450,00

246
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 1 450,00

247
F. Engel 1 400,00

248
M. Kosicki i R. Sumiła 1 400,00

249
Wrbna Racing 1 300,00

250
T. Misiowiec 1 130,00

251
M. Kosicki 1 080,00

252
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

253
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

254
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 950,00

255
SK Golejewko, M. Łojek, A. Kanabus i I. Wolska 950,00

256
P. i J. Łucki 910,00

257
J. Nurzyński 800,00

258
P. Małczyński 800,00

259
Agrolipt 800,00

260
M. Rotkiel i K. Urbańczyk 760,00

261
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 600,00

262
P. Granda 600,00

263
A. Winiarska 600,00

264
M. Harms 560,00

265
H. Sawka 500,00

266
M. Siudym 475,00

267
A. Omen 475,00

268
T. Sieradzki 475,00

269
J. Szuster 475,00

270
K. Stoch 475,00

271
T. Misiak 460,00

272
J. Pretkiel 440,00

273
L. Duškova 400,00

274
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

275
H. Khil-Ulas 330,00

276
M. Brzuszkiewicz 330,00

277
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

278
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

279
A. i S. Polednia 280,00

280
A. Konarska 230,00

281
Srubovka s.r.o. 0,00

282
Jamax s.r.o. 0,00

283
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

284
J. Łacisz 0,00

285
V. Vocetka 0,00

286
inż. V. Talák 0,00

287
H. Cherek 0,00

288
K. Łukasiewicz 0,00

289
Gestüt Görlsdorf 0,00

290
Stall Nicole 0,00

291
G. Kogut i Ł. Such 0,00

292
G. Kogut 0,00

293
F. Wołoszyn 0,00

294
U. Zhussupov 0,00

295
E-Place.cz Ltd 0,00

296
V. Fotev 0,00

297
M. Kusherov 0,00

298
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

299
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

300
S. Guła i M. Janikowski 0,00

301
S. Duplicki 0,00

302
S. Chudaček 0,00

303
Paragan s.r.o. 0,00

304
J. Bartoš 0,00

305
H. Vesela 0,00

306
W. Fath 0,00

307
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 0,00

308
W. Guz 0,00

309
A. Opalińska 0,00

310
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

311
Z. Szymulański 0,00

312
D. Bajer 0,00

313
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00
8 403 790,00

od 2014.01.01 do 2014.10.06

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 06-10-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 831 110,00

2
K. Mirpuri 269 625,00

3
Z. Górski i K. Mirpuri 224 340,00

4
Z. Górski 212 120,00

5
K. Zatloukal 166 100,00

6
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 143 625,00

7
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 140 605,00

8
SK Widzów – A. Tyszko 132 535,00

9
SK Michałów 131 830,00

10
SK Janów Podlaski 127 565,00

11
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 126 000,00

12
A. i A. Chodowiec 124 450,00

13
Nessa Arabians Sp. z o.o. 107 860,00

14
A. Cieloch 100 430,00

15
Fortum Michał Romanowski 97 350,00

16
inż. J. Travniček 95 000,00

17
G., R. i K. Gorczyca 90 200,00

18
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 85 865,00

19
M. Malinowski 75 810,00

20
SK Golejewko 71 625,00

21
A. Kovćin 71 240,00

22
B. i M. Pokrywka 69 100,00

23
J. Ryżkowski 66 880,00

24
A. Kochalska 62 350,00

25
Pejon – E. Porębna 62 280,00

26
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 60 490,00

27
Edwina Stud 60 000,00

28
M. Falzmann 57 505,00

29
Univerpol Sp. z o.o. 57 200,00

30
A. Steinhart i K. Urbańczyk 56 520,00

31
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 56 020,00

32
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 55 920,00

33
Klub JeŸdziecki – Szumawa 55 320,00

34
R. Szpar 54 580,00

35
K. Rogowski 51 980,00

36
P. i J. Pirzeccy 51 460,00

37
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 51 375,00

38
Y. Baizharkinov 49 335,00

39
J. Głowacki 48 405,00

40
U. i W. J. Engel 47 665,00

41
A. Biedrzycki – AB GLASS 47 530,00

42
G. Sęczek 46 960,00

43
Staj Ždarsky 46 400,00

44
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 46 360,00

45
SK Michałów i E. Zahariev 46 350,00

46
A. Wójtowicz 45 730,00

47
T. Sobierajski 42 560,00

48
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 42 240,00

49
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 41 950,00

50
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 41 500,00

51
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

52
A. Pastuszka 38 450,00

53
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 38 200,00

54
J. i S. Górscy, B. Olkowska 35 200,00

55
K. Litwiniak 33 975,00

56
A. Łabędzki 33 910,00

57
P. Głowacki 33 850,00

58
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 33 700,00

59
J., D., W. i Ż. Sito 33 635,00

60
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 33 260,00

61
SK Iwno 33 060,00

62
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 32 720,00

63
M. i W. Kryszyłowicz 32 560,00

64
K. Falba 32 300,00

65
Janusz Romanowski „Expert-Host” 31 870,00

66
A. Molska 31 650,00

67
A. Frštczak i K. Zawiliński 30 940,00

68
M. Zawada 30 870,00

69
K. Zakolski 30 000,00

70
M. Wnorowska 29 530,00

71
D. Mioduszewski 28 310,00

72
E. Czopyk 28 200,00

73
R. Urbański i K. Rogowski 28 160,00

74
J. i D. Soska 28 150,00

75
B. Głowacki 27 000,00

76
G. Kozak 26 825,00

77
S. Zawgorodny 26 260,00

78
M. Krzyœków i K. Brygier 26 040,00

79
J. Szweycer 25 060,00

80
G. Richards 25 000,00

81
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 24 450,00

82
A. i M. Suchorzewscy 24 400,00

83
B. Olkowska i W. Zieliński 24 190,00

84
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 24 150,00

85
A., M. i P. Laskowscy 23 890,00

86
SK Golejewko i B. Olkowska 23 260,00

87
D. Zalewski 22 835,00

88
Elektrovasury spol s.r.o. 22 600,00

89
S. Mladenovic 22 575,00

90
J. i U. Appel 22 500,00

91
O. Bottura 22 410,00

92
A. Kochalska i A. Wyrzyk 22 290,00

93
A. Wyrzyk 22 210,00

94
P. Szmigiel 21 800,00

95
B. M. Tomaszewski 21 470,00

96
K. Rogowski i Z. Składanowski 21 440,00

97
J. i K. Dobosz 21 360,00

98
Lutetia Arabians 21 200,00

99
K. Urbańczyk 21 175,00

100
M. Gołębiowska 21 160,00

101
Ł. i D. Such, R. Mamajek 21 080,00

102
T. Ithaish 21 000,00

103
M. Filipowska 20 460,00

104
SK Krasne i M. Łojek 20 320,00

105
A. Jurksztowicz i K. Dębski 20 320,00

106
Polska AKF Sp. z o.o. 20 250,00

107
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

108
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 19 600,00

109
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 19 300,00

110
K. Micuła 19 300,00

111
R. Ptach 18 950,00

112
SK Golejewko i M. Łojek 18 880,00

113
M. Stelmaszczyk 17 960,00

114
M. Kobus 17 030,00

115
A. i P. Łojcha 16 700,00

116
A. Dyszkielewicz 16 220,00

117
Bohema – M. Bochiński 16 030,00

118
E. Gilert 15 960,00

119
Z. i M. Nieznańscy 15 850,00

120
A. Żyłkowska 15 610,00

121
B. Dörflinger 15 350,00

122
Niespodzianka 14 590,00

123
N. Magomedov 14 530,00

124
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 14 180,00

125
Jerzy Szmyt 14 180,00

126
SK Golejewko i M. Janikowski 14 150,00

127
K. Zawiliński 14 050,00

128
J. Traka 13 995,00

129
E. Lasota 13 860,00

130
M. Łojek i M. Zawada 13 600,00

131
SK Michałów i M. Łojek 13 550,00

132
SK Kozienice 13 455,00

133
SK Krasne i K. Kozłowska 13 175,00

134
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 12 600,00

135
G. Kerimbekova 12 540,00

136
W. Szydełko 12 440,00

137
MPL Racing 12 400,00

138
M. Norenius – Stal Järsgarden 12 130,00

139
SK Iwno i K. Rogowski 11 960,00

140
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 11 800,00

141
M. Gromala i M. Malinowski 11 800,00

142
N. Melbard 11 650,00

143
J. Klimczak 11 520,00

144
SK Golejewko i K. Kozłowska 11 400,00

145
E. i R. Urbańscy 11 225,00

146
inż. Jaroslav Vaňa 11 200,00

147
R. Urbański 11 140,00

148
Ł. Siwek 11 010,00

149
A. Majchrzak 11 000,00

150
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 10 620,00

151
S. Weresiński 10 270,00

152
SK Krasne 10 195,00

153
S. Frosik 10 000,00

154
Ł. Wrzesień 10 000,00

155
D. Kwiatkowski 9 800,00

156
SK Krasne i E. Zahariev 9 710,00

157
K. i K. Romaniuk 9 570,00

158
Plavac Sp. z o.o. 9 500,00

159
J. Domagała 9 500,00

160
M. Żarska i K. Urbańczyk 9 390,00

161
D. Kałuba i B. Strójwšs 9 180,00

162
P. Kicek 8 810,00

163
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 8 780,00

164
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 8 640,00

165
S. Mirpuri 8 460,00

166
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 8 090,00

167
J. Siwonia 8 040,00

168
A. i B. Cymbała 8 000,00

169
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 7 875,00

170
M. Kosicki i P. Nojszewski 7 700,00

171
M. Wyrzyk 7 700,00

172
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 7 700,00

173
L. Kowal 7 480,00

174
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 7 420,00

175
P. Szmigiel i B. Olkowska 7 370,00

176
R. Styczyński 7 280,00

177
Z. Makowski i M. Filipowska 7 260,00

178
C. Gołaszewski 7 080,00

179
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 6 820,00

180
W. Raszyńska i K. Szymański 6 630,00

181
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

182
W. Krzemiński 6 550,00

183
T. i J. Opalińscy 6 310,00

184
SK Moszna i M. Łojek 6 260,00

185
A. Siwonia 6 210,00

186
Niespodzianka i GR J. Zalewska 6 130,00

187
I. Pejškova 6 000,00

188
S. Bujarski 5 950,00

189
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 5 950,00

190
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 5 820,00

191
W. Bšk 5 700,00

192
B. Olkowska 5 600,00

193
J. Kartus 5 600,00

194
J. i J. Księżukowie 5 600,00

195
A. Sosnowski i Y. Hemi 5 570,00

196
A. i W. Jasińscy 5 400,00

197
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

198
A. Rokicki 5 190,00

199
B. Ćwik 5 160,00

200
Z. Kozina 5 150,00

201
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

202
LKS KTWK 4 640,00

203
G. Łštka 4 605,00

204
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

205
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

206
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

207
Z. Tobiasz 4 350,00

208
H. Smolik i M. Kosicki 4 200,00

209
W. Puszczewicz 4 140,00

210
R. Z. Zieliński 4 100,00

211
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 3 900,00

212
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 3 845,00

213
L. Boharewicz 3 830,00

214
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

215
F. Dill 3 680,00

216
M. Trela 3 470,00

217
A. Omen i Marian Słowik 3 430,00

218
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 200,00

219
SK Iwno i P. Wróblewski 3 200,00

220
P. Huber 2 960,00

221
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 2 875,00

222
M. i M. Sommer 2 800,00

223
„MK” M. Kaszubowski 2 800,00

224
A. Talarek 2 800,00

225
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 2 720,00

226
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 2 620,00

227
W. Solak 2 400,00

228
K. Kozłowski 2 240,00

229
B. Olkowska i M. Boruta 2 180,00

230
SK Iwno i Niespodzianka 2 050,00

231
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 2 010,00

232
M. Biały 1 900,00

233
R. & K. Ask 1 860,00

234
M. Mełnicki 1 750,00

235
L. Kasprowicz i SK Golejewko 1 640,00

236
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

237
J. Faltejsek 1 550,00

238
SK Michałów i M. Janikowski 1 530,00

239
D. Turkowska 1 450,00

240
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 1 450,00

241
M. Kosicki i R. Sumiła 1 400,00

242
F. Engel 1 400,00

243
Wrbna Racing 1 300,00

244
T. Misiowiec 1 130,00

245
M. Kosicki 1 080,00

246
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

247
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

248
B. Białowšs 950,00

249
SK Golejewko, M. Łojek, A. Kanabus i I. Wolska 950,00

250
M. i M. Boruta 950,00

251
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 950,00

252
P. i J. Łucki 910,00

253
Agrolipt 800,00

254
J. Nurzyński 800,00

255
P. Małczyński 800,00

256
M. Rotkiel i K. Urbańczyk 760,00

257
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 600,00

258
P. Granda 600,00

259
A. Winiarska 600,00

260
M. Harms 560,00

261
H. Sawka 500,00

262
A. Omen 475,00

263
J. Szuster 475,00

264
M. Siudym 475,00

265
J. Pretkiel 440,00

266
L. Duškova 400,00

267
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

268
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

269
H. Khil-Ulas 330,00

270
M. Brzuszkiewicz 330,00

271
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

272
A. i S. Polednia 280,00

273
A. Konarska 230,00

274
Srubovka s.r.o. 0,00

275
K. Stoch 0,00

276
K. Łukasiewicz 0,00

277
Jamax s.r.o. 0,00

278
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

279
V. Fotev 0,00

280
J. Bartoš 0,00

281
H. Vesela 0,00

282
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

283
H. Cherek 0,00

284
Stall Nicole 0,00

285
Gestüt Görlsdorf 0,00

286
G. Kogut i Ł. Such 0,00

287
T. Misiak 0,00

288
F. Wołoszyn 0,00

289
T. Sieradzki 0,00

290
U. Zhussupov 0,00

291
E-Place.cz Ltd 0,00

292
S. Guła i M. Janikowski 0,00

293
D. Bajer 0,00

294
W. Guz 0,00

295
V. Vocetka 0,00

296
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 0,00

297
W. Fath 0,00

298
A. i S. Dudziak 0,00

299
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

300
Z. Szymulański 0,00

301
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

302
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

303
A. Opalińska 0,00

304
inż. V. Talák 0,00

305
J. Łacisz 0,00

306
Paragan s.r.o. 0,00

307
S. Chudaček 0,00

308
S. Duplicki 0,00

309
M. Kusherov 0,00
7 605 640,00

od 2014.01.01 do 2014.10.13

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 13-10-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 864 180,00

2
K. Mirpuri 271 675,00

3
Z. Górski 238 120,00

4
Z. Górski i K. Mirpuri 224 900,00

5
K. Zatloukal 166 100,00

6
SK Michałów 153 580,00

7
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 153 125,00

8
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 140 605,00

9
SK Janów Podlaski 138 655,00

10
SK Widzów – A. Tyszko 135 205,00

11
A. i A. Chodowiec 127 510,00

12
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 126 000,00

13
Nessa Arabians Sp. z o.o. 108 820,00

14
Fortum Michał Romanowski 108 225,00

15
A. Cieloch 100 430,00

16
inż. J. Travniček 95 000,00

17
G., R. i K. Gorczyca 90 675,00

18
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 85 865,00

19
SK Golejewko 77 375,00

20
M. Malinowski 76 310,00

21
A. Kovćin 71 240,00

22
J. Ryżkowski 69 480,00

23
B. i M. Pokrywka 69 100,00

24
U. i W. J. Engel 68 165,00

25
Pejon – E. Porębna 64 120,00

26
A. Wójtowicz 62 730,00

27
A. Kochalska 62 350,00

28
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 61 580,00

29
Edwina Stud 60 000,00

30
Y. Baizharkinov 57 935,00

31
A. Biedrzycki – AB GLASS 57 930,00

32
R. Szpar 57 730,00

33
M. Falzmann 57 505,00

34
Univerpol Sp. z o.o. 57 200,00

35
A. Steinhart i K. Urbańczyk 57 000,00

36
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 56 020,00

37
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 55 920,00

38
J. Głowacki 55 755,00

39
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 55 475,00

40
Klub JeŸdziecki – Szumawa 55 320,00

41
T. Sobierajski 53 000,00

42
K. Rogowski 52 820,00

43
P. i J. Pirzeccy 51 460,00

44
SK Michałów i E. Zahariev 49 050,00

45
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 47 310,00

46
G. Sęczek 46 960,00

47
Staj Ždarsky 46 400,00

48
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 42 240,00

49
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 41 950,00

50
J. i S. Górscy, B. Olkowska 41 840,00

51
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 41 500,00

52
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

53
A. Pastuszka 39 850,00

54
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 38 200,00

55
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 34 380,00

56
K. Litwiniak 33 975,00

57
A. Łabędzki 33 910,00

58
P. Głowacki 33 850,00

59
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 33 700,00

60
J., D., W. i Ż. Sito 33 635,00

61
SK Iwno 33 060,00

62
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 32 720,00

63
M. i W. Kryszyłowicz 32 560,00

64
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 32 450,00

65
K. Falba 32 300,00

66
A. Molska 32 200,00

67
K. Zakolski 32 000,00

68
Janusz Romanowski „Expert-Host” 31 870,00

69
A. Frštczak i K. Zawiliński 30 940,00

70
M. Zawada 30 870,00

71
M. Wnorowska 29 530,00

72
D. Mioduszewski 28 310,00

73
E. Czopyk 28 200,00

74
R. Urbański i K. Rogowski 28 160,00

75
J. i D. Soska 28 150,00

76
A., M. i P. Laskowscy 28 030,00

77
M. Gołębiowska 27 460,00

78
G. Kozak 27 385,00

79
B. Głowacki 27 000,00

80
S. Zawgorodny 26 260,00

81
M. Krzyœków i K. Brygier 26 040,00

82
J. Szweycer 25 060,00

83
G. Richards 25 000,00

84
A. Jurksztowicz i K. Dębski 24 920,00

85
B. M. Tomaszewski 24 910,00

86
SK Golejewko i M. Łojek 24 480,00

87
A. i M. Suchorzewscy 24 400,00

88
B. Olkowska i W. Zieliński 24 190,00

89
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 24 150,00

90
A. Kochalska i A. Wyrzyk 23 610,00

91
SK Golejewko i B. Olkowska 23 260,00

92
D. Zalewski 22 835,00

93
Elektrovasury spol s.r.o. 22 600,00

94
S. Mladenovic 22 575,00

95
J. i U. Appel 22 500,00

96
O. Bottura 22 410,00

97
A. Wyrzyk 22 210,00

98
P. Szmigiel 21 800,00

99
E. Gilert 21 560,00

100
K. Rogowski i Z. Składanowski 21 440,00

101
J. i K. Dobosz 21 360,00

102
Lutetia Arabians 21 200,00

103
K. Urbańczyk 21 175,00

104
Ł. i D. Such, R. Mamajek 21 080,00

105
T. Ithaish 21 000,00

106
SK Krasne i M. Łojek 20 600,00

107
M. Filipowska 20 460,00

108
Polska AKF Sp. z o.o. 20 250,00

109
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

110
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 19 600,00

111
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 19 300,00

112
K. Micuła 19 300,00

113
M. Stelmaszczyk 18 960,00

114
R. Ptach 18 950,00

115
N. Magomedov 18 660,00

116
A. Dyszkielewicz 18 460,00

117
M. Kobus 18 055,00

118
A. i P. Łojcha 16 700,00

119
A. Żyłkowska 16 530,00

120
E. Lasota 16 500,00

121
Bohema – M. Bochiński 16 030,00

122
Z. i M. Nieznańscy 15 850,00

123
M. Gromala i M. Malinowski 15 800,00

124
SK Golejewko i M. Janikowski 15 745,00

125
SK Kozienice 15 355,00

126
B. Dörflinger 15 350,00

127
M. Łojek i M. Zawada 15 120,00

128
Niespodzianka 14 590,00

129
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 14 180,00

130
Jerzy Szmyt 14 180,00

131
K. Zawiliński 14 050,00

132
J. Traka 13 995,00

133
SK Michałów i M. Łojek 13 550,00

134
SK Krasne i K. Kozłowska 13 175,00

135
P. Szmigiel i B. Olkowska 12 970,00

136
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 12 600,00

137
G. Kerimbekova 12 540,00

138
W. Szydełko 12 440,00

139
MPL Racing 12 400,00

140
M. Norenius – Stal Järsgarden 12 370,00

141
SK Iwno i K. Rogowski 11 960,00

142
J. Siwonia 11 840,00

143
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 11 800,00

144
N. Melbard 11 650,00

145
J. Klimczak 11 520,00

146
SK Golejewko i K. Kozłowska 11 400,00

147
E. i R. Urbańscy 11 225,00

148
inż. Jaroslav Vaňa 11 200,00

149
B. Olkowska 11 200,00

150
R. Urbański 11 140,00

151
Ł. Siwek 11 010,00

152
A. Majchrzak 11 000,00

153
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 10 620,00

154
S. Weresiński 10 270,00

155
SK Krasne 10 195,00

156
K. i K. Romaniuk 10 130,00

157
S. Frosik 10 000,00

158
Ł. Wrzesień 10 000,00

159
D. Kwiatkowski 9 800,00

160
SK Krasne i E. Zahariev 9 710,00

161
J. Domagała 9 500,00

162
Plavac Sp. z o.o. 9 500,00

163
Elektrovasury s.r.o., V. Sura 9 500,00

164
M. Żarska i K. Urbańczyk 9 390,00

165
D. Kałuba i B. Strójwšs 9 180,00

166
M. Trela 9 110,00

167
P. Kicek 8 810,00

168
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 8 780,00

169
S. Bujarski 8 750,00

170
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 8 640,00

171
S. Mirpuri 8 460,00

172
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 8 370,00

173
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 8 320,00

174
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 8 180,00

175
A. i B. Cymbała 8 000,00

176
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 7 875,00

177
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 7 700,00

178
M. Wyrzyk 7 700,00

179
M. Kosicki i P. Nojszewski 7 700,00

180
L. Kowal 7 480,00

181
R. Styczyński 7 280,00

182
Z. Makowski i M. Filipowska 7 260,00

183
C. Gołaszewski 7 080,00

184
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 6 940,00

185
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 6 820,00

186
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 6 675,00

187
W. Raszyńska i K. Szymański 6 630,00

188
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

189
W. Krzemiński 6 550,00

190
Niespodzianka i GR J. Zalewska 6 410,00

191
T. i J. Opalińscy 6 310,00

192
SK Moszna i M. Łojek 6 260,00

193
A. Siwonia 6 210,00

194
I. Pejškova 6 000,00

195
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 5 950,00

196
W. Bšk 5 700,00

197
J. i J. Księżukowie 5 600,00

198
J. Kartus 5 600,00

199
A. Sosnowski i Y. Hemi 5 570,00

200
A. i W. Jasińscy 5 400,00

201
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

202
A. Rokicki 5 190,00

203
B. Ćwik 5 160,00

204
Z. Kozina 5 150,00

205
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

206
LKS KTWK 4 640,00

207
G. Łštka 4 605,00

208
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

209
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

210
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

211
K. Kozłowski 4 480,00

212
Z. Tobiasz 4 350,00

213
H. Smolik i M. Kosicki 4 200,00

214
W. Puszczewicz 4 140,00

215
R. Z. Zieliński 4 100,00

216
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 3 900,00

217
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 3 845,00

218
L. Boharewicz 3 830,00

219
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

220
F. Dill 3 680,00

221
A. Omen i Marian Słowik 3 430,00

222
SK Iwno i P. Wróblewski 3 200,00

223
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 200,00

224
SK Iwno i Niespodzianka 3 170,00

225
„MK” M. Kaszubowski 3 030,00

226
P. Huber 2 960,00

227
M. i M. Boruta 2 850,00

228
M. i M. Sommer 2 800,00

229
A. Talarek 2 800,00

230
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 2 620,00

231
W. Solak 2 400,00

232
B. Olkowska i M. Boruta 2 180,00

233
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 2 010,00

234
Artur Nicpoń 1 900,00

235
M. Biały 1 900,00

236
R. & K. Ask 1 860,00

237
M. Mełnicki 1 750,00

238
L. Kasprowicz i SK Golejewko 1 640,00

239
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

240
J. Faltejsek 1 550,00

241
SK Michałów i M. Janikowski 1 530,00

242
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 1 450,00

243
D. Turkowska 1 450,00

244
M. Kosicki i R. Sumiła 1 400,00

245
F. Engel 1 400,00

246
Wrbna Racing 1 300,00

247
T. Misiowiec 1 130,00

248
M. Kosicki 1 080,00

249
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

250
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

251
SK Golejewko, M. Łojek, A. Kanabus i I. Wolska 950,00

252
B. Białowšs 950,00

253
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 950,00

254
P. i J. Łucki 910,00

255
P. Małczyński 800,00

256
Agrolipt 800,00

257
J. Nurzyński 800,00

258
M. Rotkiel i K. Urbańczyk 760,00

259
P. Granda 600,00

260
A. Winiarska 600,00

261
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 600,00

262
M. Harms 560,00

263
H. Sawka 500,00

264
M. Siudym 475,00

265
J. Szuster 475,00

266
A. Omen 475,00

267
T. Misiak 460,00

268
J. Pretkiel 440,00

269
L. Duškova 400,00

270
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

271
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

272
H. Khil-Ulas 330,00

273
M. Brzuszkiewicz 330,00

274
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

275
A. i S. Polednia 280,00

276
A. Konarska 230,00

277
H. Cherek 0,00

278
K. Stoch 0,00

279
K. Łukasiewicz 0,00

280
Jamax s.r.o. 0,00

281
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

282
V. Fotev 0,00

283
J. Bartoš 0,00

284
inż. V. Talák 0,00

285
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

286
Srubovka s.r.o. 0,00

287
Gestüt Görlsdorf 0,00

288
Stall Nicole 0,00

289
G. Kogut i Ł. Such 0,00

290
G. Kogut 0,00

291
F. Wołoszyn 0,00

292
T. Sieradzki 0,00

293
U. Zhussupov 0,00

294
E-Place.cz Ltd 0,00

295
M. Kusherov 0,00

296
W. Fath 0,00

297
D. Bajer 0,00

298
A. Opalińska 0,00

299
A. i S. Dudziak 0,00

300
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

301
W. Guz 0,00

302
Z. Szymulański 0,00

303
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

304
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

305
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 0,00

306
V. Vocetka 0,00

307
H. Vesela 0,00

308
J. Łacisz 0,00

309
Paragan s.r.o. 0,00

310
S. Chudaček 0,00

311
S. Duplicki 0,00

312
S. Guła i M. Janikowski 0,00
7 951 940,00

od 2014.01.01 do 2014.11.24

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 24-11-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 1 016 000,00

2
Z. Górski 317 360,00

3
Z. Górski i K. Mirpuri 293 170,00

4
K. Mirpuri 281 575,00

5
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 246 700,00

6
SK Michałów 186 740,00

7
SK Janów Podlaski 182 935,00

8
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 175 945,00

9
K. Zatloukal 170 900,00

10
SK Widzów – A. Tyszko 167 905,00

11
A. i A. Chodowiec 161 370,00

12
Fortum Michał Romanowski 155 035,00

13
G., R. i K. Gorczyca 127 325,00

14
Nessa Arabians Sp. z o.o. 127 180,00

15
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 126 475,00

16
SK Golejewko 123 575,00

17
A. Cieloch 111 230,00

18
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 95 705,00

19
inż. J. Travniček 95 000,00

20
A. Wójtowicz 93 855,00

21
M. Malinowski 88 810,00

22
Pejon – E. Porębna 82 610,00

23
J. Ryżkowski 78 930,00

24
T. Sobierajski 76 980,00

25
M. Falzmann 76 025,00

26
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 75 240,00

27
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 73 500,00

28
U. i W. J. Engel 72 965,00

29
A. Kovćin 71 240,00

30
B. i M. Pokrywka 70 450,00

31
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 68 710,00

32
A. Steinhart i K. Urbańczyk 68 620,00

33
G. Sęczek 68 330,00

34
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 65 020,00

35
Klub JeŸdziecki – Szumawa 64 920,00

36
K. Rogowski 64 805,00

37
A. Kochalska 62 350,00

38
A. Biedrzycki – AB GLASS 61 450,00

39
Edwina Stud 60 000,00

40
Y. Baizharkinov 59 695,00

41
P. i J. Pirzeccy 59 460,00

42
J. Głowacki 59 130,00

43
Univerpol Sp. z o.o. 58 585,00

44
R. Szpar 57 730,00

45
A. Pastuszka 57 450,00

46
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 56 895,00

47
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 55 475,00

48
M. Zawada 53 570,00

49
J. i S. Górscy, B. Olkowska 51 840,00

50
A. Frštczak i K. Zawiliński 51 640,00

51
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 49 810,00

52
SK Michałów i E. Zahariev 49 750,00

53
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 49 450,00

54
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 46 700,00

55
Staj Ždarsky 46 400,00

56
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 46 120,00

57
A. Łabędzki 46 010,00

58
R. Urbański i K. Rogowski 45 170,00

59
E. Czopyk 44 200,00

60
P. Szmigiel 43 300,00

61
M. Wnorowska 42 690,00

62
A. Dyszkielewicz 42 540,00

63
D. Mioduszewski 42 350,00

64
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 42 240,00

65
K. Zakolski 41 400,00

66
SK Iwno 40 860,00

67
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

68
Janusz Romanowski „Expert-Host” 40 190,00

69
K. Litwiniak 40 150,00

70
J., D., W. i Ż. Sito 39 275,00

71
B. M. Tomaszewski 38 470,00

72
D. Zalewski 37 135,00

73
M. i W. Kryszyłowicz 37 010,00

74
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 36 510,00

75
A., M. i P. Laskowscy 35 810,00

76
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 35 695,00

77
A. i M. Suchorzewscy 34 400,00

78
P. Głowacki 33 850,00

79
Lutetia Arabians 33 700,00

80
SK Golejewko i B. Olkowska 32 885,00

81
J. Szweycer 32 860,00

82
K. Falba 32 300,00

83
A. Molska 32 200,00

84
G. Kozak 30 535,00

85
SK Golejewko i M. Łojek 30 480,00

86
J. Siwonia 30 260,00

87
S. Zawgorodny 30 160,00

88
Polska AKF Sp. z o.o. 29 750,00

89
M. Gołębiowska 29 170,00

90
K. Urbańczyk 28 175,00

91
J. i D. Soska 28 150,00

92
A. Jurksztowicz i K. Dębski 28 120,00

93
J. i U. Appel 27 500,00

94
A. Wyrzyk 27 490,00

95
B. Głowacki 27 000,00

96
M. Łojek i M. Zawada 26 360,00

97
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 26 325,00

98
M. Krzyœków i K. Brygier 26 040,00

99
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 25 400,00

100
A. Kochalska i A. Wyrzyk 25 330,00

101
B. Olkowska i W. Zieliński 25 290,00

102
E. Lasota 25 100,00

103
G. Richards 25 000,00

104
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 24 150,00

105
SK Kozienice 24 145,00

106
Niespodzianka 23 560,00

107
Z. i M. Nieznańscy 23 490,00

108
K. Rogowski i Z. Składanowski 23 270,00

109
SK Krasne i M. Łojek 23 240,00

110
E. Gilert 22 850,00

111
R. Ptach 22 830,00

112
Elektrovasury spol s.r.o. 22 600,00

113
S. Mladenovic 22 575,00

114
M. Filipowska 22 570,00

115
Z. Makowski i M. Filipowska 22 460,00

116
O. Bottura 22 410,00

117
D. Kałuba i B. Strójwšs 22 220,00

118
B. Olkowska 22 200,00

119
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 21 500,00

120
J. i K. Dobosz 21 360,00

121
Ł. i D. Such, R. Mamajek 21 080,00

122
T. Ithaish 21 000,00

123
M. Stelmaszczyk 20 960,00

124
J. Traka 20 155,00

125
H. Schröer-Dreesmann 20 000,00

126
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

127
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 19 975,00

128
S. Bujarski 19 950,00

129
N. Magomedov 19 610,00

130
K. Micuła 19 300,00

131
SK Golejewko i K. Kozłowska 18 600,00

132
M. Kobus 18 055,00

133
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 17 375,00

134
M. Gromala i M. Malinowski 17 050,00

135
A. Żyłkowska 16 880,00

136
M. Kosicki i P. Nojszewski 16 700,00

137
A. i P. Łojcha 16 700,00

138
Elektrovasury s.r.o., V. Sura 16 530,00

139
G. Kerimbekova 16 500,00

140
P. Kicek 16 090,00

141
Bohema – M. Bochiński 16 030,00

142
B. Dörflinger 15 850,00

143
SK Golejewko i M. Janikowski 15 745,00

144
SK Michałów i M. Łojek 15 650,00

145
N. Melbard 15 150,00

146
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 15 040,00

147
M. i M. Boruta 14 725,00

148
K. Zawiliński 14 430,00

149
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 14 425,00

150
M. Norenius – Stal Järsgarden 14 290,00

151
Jerzy Szmyt 14 180,00

152
P. Szmigiel i B. Olkowska 13 960,00

153
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 13 200,00

154
SK Krasne i K. Kozłowska 13 175,00

155
E. i R. Urbańscy 13 125,00

156
SK Iwno i K. Rogowski 13 080,00

157
SK Iwno i Niespodzianka 12 950,00

158
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 12 940,00

159
W. Raszyńska i K. Szymański 12 840,00

160
A. Talarek 12 600,00

161
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 12 600,00

162
T. i J. Opalińscy 12 460,00

163
W. Szydełko 12 440,00

164
MPL Racing 12 400,00

165
M. Żarska i K. Urbańczyk 11 910,00

166
Plavac Sp. z o.o. 11 900,00

167
C. Gołaszewski 11 640,00

168
J. Kartus 11 590,00

169
J. Klimczak 11 520,00

170
A. Majchrzak 11 500,00

171
J. i J. Księżukowie 11 200,00

172
inż. Jaroslav Vaňa 11 200,00

173
R. Urbański 11 140,00

174
Ł. Siwek 11 010,00

175
K. i K. Romaniuk 10 790,00

176
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 10 620,00

177
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 10 560,00

178
S. Weresiński 10 270,00

179
SK Krasne 10 195,00

180
Ł. Wrzesień 10 000,00

181
S. Frosik 10 000,00

182
W. Bšk 9 975,00

183
D. Kwiatkowski 9 800,00

184
M. i M. Sommer 9 800,00

185
SK Krasne i E. Zahariev 9 710,00

186
A. Omen i Marian Słowik 9 590,00

187
Equus Polska, G. Molska i J. Siwonia 9 500,00

188
J. Domagała 9 500,00

189
L. Kowal 9 480,00

190
M. Trela 9 390,00

191
W. Puszczewicz 9 240,00

192
A. Rokicki 8 990,00

193
Niespodzianka i GR J. Zalewska 8 930,00

194
A. i B. Cymbała 8 800,00

195
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 8 780,00

196
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 8 640,00

197
S. Mirpuri 8 460,00

198
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 8 370,00

199
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 8 220,00

200
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 8 180,00

201
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 8 100,00

202
R. Styczyński 7 740,00

203
M. Wyrzyk 7 700,00

204
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 7 350,00

205
A. Siwonia 7 160,00

206
SK Moszna i M. Łojek 6 920,00

207
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 6 820,00

208
W. Krzemiński 6 550,00

209
A. Sosnowski i Y. Hemi 6 320,00

210
B. Ćwik 6 160,00

211
I. Pejškova 6 000,00

212
A. i W. Jasińscy 5 960,00

213
H. Smolik i M. Kosicki 5 950,00

214
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 5 795,00

215
SK Iwno i P. Wróblewski 5 380,00

216
J. Faltejsek 5 350,00

217
Z. Tobiasz 5 300,00

218
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

219
SK Golejewko, M. Łojek, A. Kanabus i I. Wolska 5 225,00

220
Z. Kozina 5 150,00

221
G. Łštka 5 080,00

222
K. Kozłowski 5 040,00

223
L. Boharewicz 4 970,00

224
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

225
K. Stoch 4 750,00

226
LKS KTWK 4 640,00

227
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

228
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

229
F. Dill 4 600,00

230
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

231
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 4 420,00

232
M. Biały 4 275,00

233
R. Z. Zieliński 4 100,00

234
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 905,00

235
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

236
B. Olkowska i M. Boruta 3 270,00

237
„MK” M. Kaszubowski 3 030,00

238
M. Kosicki 2 980,00

239
P. Huber 2 960,00

240
T. Rybicki 2 850,00

241
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 2 800,00

242
W. Solak 2 800,00

243
SK Michałów i M. Janikowski 2 290,00

244
G. Kogut 2 240,00

245
M. Mełnicki 2 100,00

246
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 2 010,00

247
A. i S. Dudziak 1 900,00

248
B. Białowšs 1 900,00

249
Artur Nicpoń 1 900,00

250
R. & K. Ask 1 860,00

251
M. Kosicki i R. Sumiła 1 750,00

252
L. Kasprowicz i SK Golejewko 1 640,00

253
K. Kaczmarek i G. Kaczmarek 1 600,00

254
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

255
D. Turkowska 1 450,00

256
A. Omen 1 425,00

257
F. Engel 1 400,00

258
M. Rotkiel i K. Urbańczyk 1 330,00

259
Wrbna Racing 1 300,00

260
T. Misiowiec 1 130,00

261
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

262
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

263
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 950,00

264
W. Kowalski i K. Kozłowska 950,00

265
P. i J. Łucki 910,00

266
J. Nurzyński 800,00

267
Agrolipt 800,00

268
P. Małczyński 800,00

269
H. Khil-Ulas 610,00

270
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 600,00

271
P. Granda 600,00

272
A. Winiarska 600,00

273
M. Harms 560,00

274
H. Sawka 500,00

275
J. Szuster 475,00

276
T. Sieradzki 475,00

277
M. Siudym 475,00

278
T. Misiak 460,00

279
J. Pretkiel 440,00

280
L. Duškova 400,00

281
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

282
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

283
M. Brzuszkiewicz 330,00

284
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

285
A. i S. Polednia 280,00

286
A. Konarska 230,00

287
L. Bodzak i W. Saniewski 0,00

288
Stall Nicole 0,00

289
H. Cherek 0,00

290
Grupa MAK Maciej Olędzki i Korab – A. Walicki 0,00

291
J. Łacisz 0,00

292
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

293
Gestüt Görlsdorf 0,00

294
Jamax s.r.o. 0,00

295
J. Bartoš 0,00

296
K. Łukasiewicz 0,00

297
U. Zhussupov 0,00

298
F. Wołoszyn 0,00

299
K. Wolanin 0,00

300
V. Fotev 0,00

301
V. Vocetka 0,00

302
W. Fath 0,00

303
W. Guz 0,00

304
E-Place.cz Ltd 0,00

305
inż. V. Talák 0,00

306
S. Guła i M. Janikowski 0,00

307
N. Kosiński 0,00

308
D. Bajer 0,00

309
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

310
H. Vesela 0,00

311
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

312
M. Kusherov 0,00

313
Sc Corsadoro di M. Innocenti s.r.l. 0,00

314
Paragan s.r.o. 0,00

315
Srubovka s.r.o. 0,00

316
A. Opalińska 0,00

317
S. Duplicki 0,00

318
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

319
A. Nowicki 0,00

320
S. Chudaček 0,00

321
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

322
Z. Szymulański 0,00

323
G. Kogut i Ł. Such 0,00
9 826 735,00

od 2014.01.01 do 2014.11.17

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 17-11-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 995 180,00

2
Z. Górski 317 010,00

3
Z. Górski i K. Mirpuri 291 410,00

4
K. Mirpuri 281 575,00

5
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 208 670,00

6
SK Michałów 186 500,00

7
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 175 945,00

8
SK Janów Podlaski 174 535,00

9
K. Zatloukal 170 900,00

10
SK Widzów – A. Tyszko 167 905,00

11
A. i A. Chodowiec 161 370,00

12
Fortum Michał Romanowski 139 385,00

13
Nessa Arabians Sp. z o.o. 127 180,00

14
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 126 475,00

15
SK Golejewko 123 575,00

16
A. Cieloch 111 230,00

17
G., R. i K. Gorczyca 106 965,00

18
inż. J. Travniček 95 000,00

19
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 91 905,00

20
A. Wójtowicz 89 855,00

21
M. Malinowski 87 810,00

22
J. Ryżkowski 78 930,00

23
Pejon – E. Porębna 77 010,00

24
T. Sobierajski 76 980,00

25
M. Falzmann 76 025,00

26
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 75 240,00

27
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 73 500,00

28
U. i W. J. Engel 72 965,00

29
A. Kovćin 71 240,00

30
B. i M. Pokrywka 70 450,00

31
A. Steinhart i K. Urbańczyk 66 700,00

32
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 65 020,00

33
Klub JeŸdziecki – Szumawa 64 920,00

34
K. Rogowski 62 845,00

35
A. Kochalska 62 350,00

36
A. Biedrzycki – AB GLASS 61 450,00

37
Edwina Stud 60 000,00

38
P. i J. Pirzeccy 59 460,00

39
J. Głowacki 59 130,00

40
Y. Baizharkinov 58 595,00

41
Univerpol Sp. z o.o. 58 205,00

42
R. Szpar 57 730,00

43
A. Pastuszka 57 450,00

44
G. Sęczek 57 210,00

45
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 55 920,00

46
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 55 475,00

47
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 55 470,00

48
M. Zawada 53 570,00

49
A. Frštczak i K. Zawiliński 51 640,00

50
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 49 810,00

51
SK Michałów i E. Zahariev 49 750,00

52
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 49 450,00

53
J. i S. Górscy, B. Olkowska 47 440,00

54
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 46 700,00

55
Staj Ždarsky 46 400,00

56
R. Urbański i K. Rogowski 45 170,00

57
E. Czopyk 44 200,00

58
A. Łabędzki 44 060,00

59
P. Szmigiel 43 300,00

60
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 42 240,00

61
M. Wnorowska 41 730,00

62
K. Zakolski 41 400,00

63
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 41 320,00

64
SK Iwno 40 860,00

65
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

66
D. Mioduszewski 40 630,00

67
K. Litwiniak 40 150,00

68
J., D., W. i Ż. Sito 37 075,00

69
A. Dyszkielewicz 36 940,00

70
Janusz Romanowski „Expert-Host” 36 750,00

71
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 35 950,00

72
A., M. i P. Laskowscy 35 810,00

73
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 35 695,00

74
M. i W. Kryszyłowicz 35 690,00

75
A. i M. Suchorzewscy 34 400,00

76
P. Głowacki 33 850,00

77
Lutetia Arabians 33 700,00

78
SK Golejewko i B. Olkowska 32 885,00

79
K. Falba 32 300,00

80
A. Molska 32 200,00

81
G. Kozak 30 535,00

82
SK Golejewko i M. Łojek 30 480,00

83
D. Zalewski 30 135,00

84
B. M. Tomaszewski 29 870,00

85
J. Siwonia 29 660,00

86
K. Urbańczyk 28 175,00

87
J. i D. Soska 28 150,00

88
A. Jurksztowicz i K. Dębski 28 120,00

89
M. Gołębiowska 27 650,00

90
J. i U. Appel 27 500,00

91
A. Wyrzyk 27 490,00

92
B. Głowacki 27 000,00

93
S. Zawgorodny 26 260,00

94
M. Krzyœków i K. Brygier 26 040,00

95
Polska AKF Sp. z o.o. 25 950,00

96
M. Łojek i M. Zawada 25 880,00

97
A. Kochalska i A. Wyrzyk 25 330,00

98
B. Olkowska i W. Zieliński 25 290,00

99
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 25 225,00

100
E. Lasota 25 100,00

101
J. Szweycer 25 060,00

102
G. Richards 25 000,00

103
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 24 150,00

104
Niespodzianka 23 560,00

105
K. Rogowski i Z. Składanowski 23 270,00

106
SK Krasne i M. Łojek 23 240,00

107
Elektrovasury spol s.r.o. 22 600,00

108
S. Mladenovic 22 575,00

109
M. Filipowska 22 570,00

110
E. Gilert 22 420,00

111
O. Bottura 22 410,00

112
R. Ptach 21 850,00

113
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 21 500,00

114
J. i K. Dobosz 21 360,00

115
Z. i M. Nieznańscy 21 250,00

116
Ł. i D. Such, R. Mamajek 21 080,00

117
T. Ithaish 21 000,00

118
M. Stelmaszczyk 20 960,00

119
Z. Makowski i M. Filipowska 20 260,00

120
H. Schröer-Dreesmann 20 000,00

121
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

122
D. Kałuba i B. Strójwšs 19 980,00

123
S. Bujarski 19 950,00

124
N. Magomedov 19 610,00

125
K. Micuła 19 300,00

126
SK Kozienice 18 545,00

127
M. Kobus 18 055,00

128
B. Olkowska 17 800,00

129
J. Traka 17 515,00

130
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 17 375,00

131
M. Gromala i M. Malinowski 17 050,00

132
A. Żyłkowska 16 880,00

133
M. Kosicki i P. Nojszewski 16 700,00

134
A. i P. Łojcha 16 700,00

135
Elektrovasury s.r.o., V. Sura 16 530,00

136
G. Kerimbekova 16 500,00

137
SK Golejewko i K. Kozłowska 16 200,00

138
P. Kicek 16 090,00

139
Bohema – M. Bochiński 16 030,00

140
SK Golejewko i M. Janikowski 15 745,00

141
SK Michałów i M. Łojek 15 650,00

142
B. Dörflinger 15 350,00

143
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 15 040,00

144
N. Melbard 14 450,00

145
K. Zawiliński 14 430,00

146
M. Norenius – Stal Järsgarden 14 290,00

147
Jerzy Szmyt 14 180,00

148
P. Szmigiel i B. Olkowska 13 960,00

149
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 13 400,00

150
SK Krasne i K. Kozłowska 13 175,00

151
E. i R. Urbańscy 13 125,00

152
SK Iwno i K. Rogowski 13 080,00

153
SK Iwno i Niespodzianka 12 950,00

154
W. Raszyńska i K. Szymański 12 840,00

155
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 12 600,00

156
W. Szydełko 12 440,00

157
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 12 425,00

158
MPL Racing 12 400,00

159
T. i J. Opalińscy 11 910,00

160
M. Żarska i K. Urbańczyk 11 910,00

161
Plavac Sp. z o.o. 11 900,00

162
C. Gołaszewski 11 640,00

163
J. Kartus 11 590,00

164
J. Klimczak 11 520,00

165
A. Majchrzak 11 500,00

166
J. i J. Księżukowie 11 200,00

167
inż. Jaroslav Vaňa 11 200,00

168
R. Urbański 11 140,00

169
Ł. Siwek 11 010,00

170
K. i K. Romaniuk 10 790,00

171
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 10 700,00

172
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 10 620,00

173
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 10 475,00

174
S. Weresiński 10 270,00

175
SK Krasne 10 195,00

176
Ł. Wrzesień 10 000,00

177
S. Frosik 10 000,00

178
M. i M. Sommer 9 800,00

179
D. Kwiatkowski 9 800,00

180
SK Krasne i E. Zahariev 9 710,00

181
J. Domagała 9 500,00

182
Equus Polska, G. Molska i J. Siwonia 9 500,00

183
W. Bšk 9 500,00

184
L. Kowal 9 480,00

185
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 9 440,00

186
M. Trela 9 390,00

187
W. Puszczewicz 9 240,00

188
A. Omen i Marian Słowik 9 030,00

189
Niespodzianka i GR J. Zalewska 8 930,00

190
A. i B. Cymbała 8 800,00

191
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 8 780,00

192
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 8 640,00

193
S. Mirpuri 8 460,00

194
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 8 370,00

195
A. Rokicki 8 230,00

196
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 8 220,00

197
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 8 180,00

198
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 8 100,00

199
M. i M. Boruta 8 075,00

200
R. Styczyński 7 740,00

201
M. Wyrzyk 7 700,00

202
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 7 350,00

203
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 6 820,00

204
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

205
W. Krzemiński 6 550,00

206
A. Sosnowski i Y. Hemi 6 320,00

207
SK Moszna i M. Łojek 6 260,00

208
A. Siwonia 6 210,00

209
B. Ćwik 6 160,00

210
I. Pejškova 6 000,00

211
H. Smolik i M. Kosicki 5 950,00

212
A. i W. Jasińscy 5 680,00

213
A. Talarek 5 600,00

214
Z. Tobiasz 5 300,00

215
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

216
SK Golejewko, M. Łojek, A. Kanabus i I. Wolska 5 225,00

217
Z. Kozina 5 150,00

218
G. Łštka 5 080,00

219
K. Kozłowski 5 040,00

220
L. Boharewicz 4 780,00

221
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

222
LKS KTWK 4 640,00

223
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

224
F. Dill 4 600,00

225
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

226
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

227
M. Biały 4 275,00

228
R. Z. Zieliński 4 100,00

229
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 4 090,00

230
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 3 845,00

231
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

232
SK Iwno i P. Wróblewski 3 480,00

233
J. Faltejsek 3 450,00

234
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 430,00

235
B. Olkowska i M. Boruta 3 270,00

236
„MK” M. Kaszubowski 3 030,00

237
M. Kosicki 2 980,00

238
P. Huber 2 960,00

239
T. Rybicki 2 850,00

240
W. Solak 2 800,00

241
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 2 800,00

242
SK Michałów i M. Janikowski 2 290,00

243
G. Kogut 2 240,00

244
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 2 010,00

245
A. i S. Dudziak 1 900,00

246
B. Białowšs 1 900,00

247
Artur Nicpoń 1 900,00

248
R. & K. Ask 1 860,00

249
M. Mełnicki 1 750,00

250
M. Kosicki i R. Sumiła 1 750,00

251
L. Kasprowicz i SK Golejewko 1 640,00

252
K. Kaczmarek i G. Kaczmarek 1 600,00

253
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

254
D. Turkowska 1 450,00

255
F. Engel 1 400,00

256
M. Rotkiel i K. Urbańczyk 1 330,00

257
Wrbna Racing 1 300,00

258
T. Misiowiec 1 130,00

259
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

260
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

261
A. Omen 950,00

262
W. Kowalski i K. Kozłowska 950,00

263
K. Stoch 950,00

264
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 950,00

265
P. i J. Łucki 910,00

266
P. Małczyński 800,00

267
J. Nurzyński 800,00

268
Agrolipt 800,00

269
H. Khil-Ulas 610,00

270
A. Winiarska 600,00

271
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 600,00

272
P. Granda 600,00

273
M. Harms 560,00

274
H. Sawka 500,00

275
M. Siudym 475,00

276
T. Sieradzki 475,00

277
J. Szuster 475,00

278
T. Misiak 460,00

279
J. Pretkiel 440,00

280
L. Duškova 400,00

281
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

282
M. Brzuszkiewicz 330,00

283
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

284
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

285
A. i S. Polednia 280,00

286
A. Konarska 230,00

287
Jamax s.r.o. 0,00

288
H. Vesela 0,00

289
Srubovka s.r.o. 0,00

290
Stall Nicole 0,00

291
H. Cherek 0,00

292
Grupa MAK Maciej Olędzki i Korab – A. Walicki 0,00

293
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

294
K. Wolanin 0,00

295
inż. V. Talák 0,00

296
G. Kogut i Ł. Such 0,00

297
U. Zhussupov 0,00

298
F. Wołoszyn 0,00

299
K. Łukasiewicz 0,00

300
V. Fotev 0,00

301
V. Vocetka 0,00

302
W. Guz 0,00

303
E-Place.cz Ltd 0,00

304
J. Łacisz 0,00

305
A. Opalińska 0,00

306
M. Kusherov 0,00

307
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

308
D. Bajer 0,00

309
Sc Corsadoro di M. Innocenti s.r.l. 0,00

310
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

311
S. Duplicki 0,00

312
S. Guła i M. Janikowski 0,00

313
J. Bartoš 0,00

314
A. Nowicki 0,00

315
S. Chudaček 0,00

316
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

317
Z. Szymulański 0,00

318
Paragan s.r.o. 0,00

319
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

320
W. Fath 0,00

321
Gestüt Görlsdorf 0,00
9 527 235,00

od 2014.01.01 do 2014.11.10

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 10-11-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 995 180,00

2
Z. Górski 299 040,00

3
K. Mirpuri 281 575,00

4
Z. Górski i K. Mirpuri 276 310,00

5
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 199 170,00

6
SK Michałów 175 580,00

7
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 171 325,00

8
K. Zatloukal 170 900,00

9
SK Widzów – A. Tyszko 167 905,00

10
SK Janów Podlaski 160 775,00

11
A. i A. Chodowiec 152 770,00

12
Fortum Michał Romanowski 139 385,00

13
Nessa Arabians Sp. z o.o. 127 180,00

14
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 126 000,00

15
SK Golejewko 123 575,00

16
A. Cieloch 111 230,00

17
G., R. i K. Gorczyca 106 015,00

18
inż. J. Travniček 95 000,00

19
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 90 785,00

20
M. Malinowski 80 810,00

21
A. Wójtowicz 76 730,00

22
J. Ryżkowski 75 180,00

23
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 74 380,00

24
M. Falzmann 73 785,00

25
Pejon – E. Porębna 73 570,00

26
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 73 500,00

27
U. i W. J. Engel 72 965,00

28
A. Kovćin 71 240,00

29
B. i M. Pokrywka 70 450,00

30
T. Sobierajski 65 450,00

31
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 65 020,00

32
Klub JeŸdziecki – Szumawa 64 920,00

33
A. Kochalska 62 350,00

34
A. Steinhart i K. Urbańczyk 61 900,00

35
K. Rogowski 61 675,00

36
Edwina Stud 60 000,00

37
P. i J. Pirzeccy 59 460,00

38
A. Biedrzycki – AB GLASS 59 450,00

39
Y. Baizharkinov 58 595,00

40
Univerpol Sp. z o.o. 58 205,00

41
R. Szpar 57 730,00

42
J. Głowacki 57 505,00

43
A. Pastuszka 56 890,00

44
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 55 920,00

45
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 55 475,00

46
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 55 470,00

47
M. Zawada 53 570,00

48
G. Sęczek 53 210,00

49
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 49 810,00

50
SK Michałów i E. Zahariev 49 750,00

51
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 48 200,00

52
J. i S. Górscy, B. Olkowska 47 440,00

53
Staj Ždarsky 46 400,00

54
E. Czopyk 44 200,00

55
A. Łabędzki 44 060,00

56
P. Szmigiel 43 300,00

57
A. Frštczak i K. Zawiliński 42 640,00

58
R. Urbański i K. Rogowski 42 530,00

59
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 42 240,00

60
K. Zakolski 41 400,00

61
SK Iwno 40 860,00

62
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

63
M. Wnorowska 39 930,00

64
D. Mioduszewski 38 390,00

65
K. Litwiniak 37 775,00

66
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 37 520,00

67
J., D., W. i Ż. Sito 37 075,00

68
A. Dyszkielewicz 36 940,00

69
Janusz Romanowski „Expert-Host” 36 750,00

70
M. i W. Kryszyłowicz 35 690,00

71
A., M. i P. Laskowscy 35 530,00

72
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 35 500,00

73
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 35 035,00

74
A. i M. Suchorzewscy 34 400,00

75
P. Głowacki 33 850,00

76
Lutetia Arabians 33 700,00

77
SK Golejewko i B. Olkowska 32 885,00

78
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 32 800,00

79
K. Falba 32 300,00

80
A. Molska 32 200,00

81
G. Kozak 30 535,00

82
SK Golejewko i M. Łojek 30 480,00

83
D. Zalewski 30 135,00

84
J. Siwonia 29 660,00

85
B. M. Tomaszewski 28 350,00

86
K. Urbańczyk 28 175,00

87
J. i D. Soska 28 150,00

88
A. Jurksztowicz i K. Dębski 28 120,00

89
M. Gołębiowska 27 650,00

90
J. i U. Appel 27 500,00

91
B. Głowacki 27 000,00

92
S. Zawgorodny 26 260,00

93
M. Krzyœków i K. Brygier 26 040,00

94
Polska AKF Sp. z o.o. 25 380,00

95
A. Kochalska i A. Wyrzyk 25 330,00

96
B. Olkowska i W. Zieliński 25 290,00

97
E. Lasota 25 100,00

98
J. Szweycer 25 060,00

99
G. Richards 25 000,00

100
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 24 150,00

101
K. Rogowski i Z. Składanowski 23 270,00

102
SK Krasne i M. Łojek 23 240,00

103
Niespodzianka 23 130,00

104
A. Wyrzyk 22 870,00

105
Elektrovasury spol s.r.o. 22 600,00

106
S. Mladenovic 22 575,00

107
M. Filipowska 22 570,00

108
E. Gilert 22 420,00

109
O. Bottura 22 410,00

110
R. Ptach 21 850,00

111
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 21 500,00

112
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 21 425,00

113
J. i K. Dobosz 21 360,00

114
Ł. i D. Such, R. Mamajek 21 080,00

115
T. Ithaish 21 000,00

116
M. Stelmaszczyk 20 960,00

117
Z. Makowski i M. Filipowska 20 260,00

118
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

119
H. Schröer-Dreesmann 20 000,00

120
D. Kałuba i B. Strójwšs 19 980,00

121
S. Bujarski 19 950,00

122
N. Magomedov 19 610,00

123
K. Micuła 19 300,00

124
SK Kozienice 18 545,00

125
M. Łojek i M. Zawada 18 240,00

126
M. Kobus 18 055,00

127
B. Olkowska 17 800,00

128
Z. i M. Nieznańscy 17 650,00

129
J. Traka 17 515,00

130
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 17 375,00

131
A. Żyłkowska 16 880,00

132
A. i P. Łojcha 16 700,00

133
G. Kerimbekova 16 500,00

134
SK Golejewko i K. Kozłowska 16 200,00

135
Elektrovasury s.r.o., V. Sura 16 100,00

136
P. Kicek 16 090,00

137
Bohema – M. Bochiński 16 030,00

138
M. Gromala i M. Malinowski 15 800,00

139
SK Golejewko i M. Janikowski 15 745,00

140
SK Michałów i M. Łojek 15 650,00

141
B. Dörflinger 15 350,00

142
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 15 040,00

143
M. Kosicki i P. Nojszewski 14 700,00

144
N. Melbard 14 450,00

145
K. Zawiliński 14 430,00

146
M. Norenius – Stal Järsgarden 14 290,00

147
Jerzy Szmyt 14 180,00

148
P. Szmigiel i B. Olkowska 13 960,00

149
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 13 400,00

150
SK Krasne i K. Kozłowska 13 175,00

151
E. i R. Urbańscy 13 125,00

152
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 12 600,00

153
W. Szydełko 12 440,00

154
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 12 425,00

155
MPL Racing 12 400,00

156
SK Iwno i Niespodzianka 12 000,00

157
SK Iwno i K. Rogowski 11 960,00

158
T. i J. Opalińscy 11 910,00

159
Plavac Sp. z o.o. 11 900,00

160
W. Raszyńska i K. Szymański 11 720,00

161
J. Kartus 11 590,00

162
J. Klimczak 11 520,00

163
J. i J. Księżukowie 11 200,00

164
inż. Jaroslav Vaňa 11 200,00

165
M. Żarska i K. Urbańczyk 11 150,00

166
R. Urbański 11 140,00

167
Ł. Siwek 11 010,00

168
A. Majchrzak 11 000,00

169
K. i K. Romaniuk 10 790,00

170
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 10 700,00

171
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 10 620,00

172
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 10 475,00

173
S. Weresiński 10 270,00

174
SK Krasne 10 195,00

175
Ł. Wrzesień 10 000,00

176
S. Frosik 10 000,00

177
D. Kwiatkowski 9 800,00

178
M. i M. Sommer 9 800,00

179
SK Krasne i E. Zahariev 9 710,00

180
W. Bšk 9 500,00

181
Equus Polska, G. Molska i J. Siwonia 9 500,00

182
J. Domagała 9 500,00

183
L. Kowal 9 480,00

184
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 9 440,00

185
M. Trela 9 390,00

186
A. Omen i Marian Słowik 9 030,00

187
Niespodzianka i GR J. Zalewska 8 930,00

188
A. i B. Cymbała 8 800,00

189
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 8 780,00

190
W. Puszczewicz 8 740,00

191
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 8 640,00

192
S. Mirpuri 8 460,00

193
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 8 370,00

194
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 8 220,00

195
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 8 180,00

196
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 8 100,00

197
M. i M. Boruta 8 075,00

198
C. Gołaszewski 7 840,00

199
R. Styczyński 7 740,00

200
M. Wyrzyk 7 700,00

201
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 6 820,00

202
A. Rokicki 6 710,00

203
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 6 650,00

204
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

205
W. Krzemiński 6 550,00

206
A. Sosnowski i Y. Hemi 6 320,00

207
SK Moszna i M. Łojek 6 260,00

208
A. Siwonia 6 210,00

209
B. Ćwik 6 160,00

210
I. Pejškova 6 000,00

211
A. i W. Jasińscy 5 680,00

212
H. Smolik i M. Kosicki 5 600,00

213
A. Talarek 5 600,00

214
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

215
Z. Kozina 5 150,00

216
G. Łštka 5 080,00

217
K. Kozłowski 5 040,00

218
L. Boharewicz 4 780,00

219
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

220
LKS KTWK 4 640,00

221
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

222
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

223
F. Dill 4 600,00

224
Z. Tobiasz 4 540,00

225
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

226
R. Z. Zieliński 4 100,00

227
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 3 845,00

228
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

229
SK Iwno i P. Wróblewski 3 480,00

230
J. Faltejsek 3 450,00

231
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 430,00

232
„MK” M. Kaszubowski 3 030,00

233
M. Kosicki 2 980,00

234
P. Huber 2 960,00

235
W. Solak 2 800,00

236
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 2 800,00

237
B. Olkowska i M. Boruta 2 610,00

238
M. Biały 2 375,00

239
SK Michałów i M. Janikowski 2 290,00

240
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 2 010,00

241
Artur Nicpoń 1 900,00

242
A. i S. Dudziak 1 900,00

243
B. Białowšs 1 900,00

244
R. & K. Ask 1 860,00

245
M. Mełnicki 1 750,00

246
M. Kosicki i R. Sumiła 1 750,00

247
L. Kasprowicz i SK Golejewko 1 640,00

248
K. Kaczmarek i G. Kaczmarek 1 600,00

249
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

250
D. Turkowska 1 450,00

251
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 1 450,00

252
SK Golejewko, M. Łojek, A. Kanabus i I. Wolska 1 425,00

253
F. Engel 1 400,00

254
Wrbna Racing 1 300,00

255
T. Misiowiec 1 130,00

256
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

257
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

258
W. Kowalski i K. Kozłowska 950,00

259
K. Stoch 950,00

260
A. Omen 950,00

261
T. Rybicki 950,00

262
M. Rotkiel i K. Urbańczyk 950,00

263
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 950,00

264
P. i J. Łucki 910,00

265
Agrolipt 800,00

266
J. Nurzyński 800,00

267
P. Małczyński 800,00

268
H. Khil-Ulas 610,00

269
P. Granda 600,00

270
A. Winiarska 600,00

271
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 600,00

272
M. Harms 560,00

273
H. Sawka 500,00

274
J. Szuster 475,00

275
T. Sieradzki 475,00

276
M. Siudym 475,00

277
T. Misiak 460,00

278
J. Pretkiel 440,00

279
L. Duškova 400,00

280
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

281
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

282
M. Brzuszkiewicz 330,00

283
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

284
A. i S. Polednia 280,00

285
A. Konarska 230,00

286
F. Wołoszyn 0,00

287
Gestüt Görlsdorf 0,00

288
Srubovka s.r.o. 0,00

289
inż. V. Talák 0,00

290
G. Kogut i Ł. Such 0,00

291
J. Bartoš 0,00

292
J. Łacisz 0,00

293
K. Łukasiewicz 0,00

294
Grupa MAK Maciej Olędzki i Korab – A. Walicki 0,00

295
U. Zhussupov 0,00

296
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

297
V. Fotev 0,00

298
V. Vocetka 0,00

299
E-Place.cz Ltd 0,00

300
W. Fath 0,00

301
W. Guz 0,00

302
Jamax s.r.o. 0,00

303
H. Vesela 0,00

304
S. Guła i M. Janikowski 0,00

305
M. Kusherov 0,00

306
D. Bajer 0,00

307
K. Wolanin 0,00

308
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

309
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

310
Sc Corsadoro di M. Innocenti s.r.l. 0,00

311
A. Opalińska 0,00

312
Stall Nicole 0,00

313
S. Duplicki 0,00

314
S. Chudaček 0,00

315
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

316
Z. Szymulański 0,00

317
Paragan s.r.o. 0,00

318
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

319
H. Cherek 0,00

320
G. Kogut 0,00
9 298 265,00

Formularze

  • Wniosek o licencję na dosiadanie koni
Więcej

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej