Kategoria: Właściciele według wygranych arch

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 19-11-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 390720
2 Polska AKF Sp. z o.o. 376600
3 SK Janów Podlaski 348925
4 Plavac Sp. z o.o. 305745
5 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 229285
6 K. Zatloukal 201000
7 Z. Górski 197810
8 E. Lasota 191950
9 K. Kozłowska 189240
10 AMP Invest Sp. z o.o. 186955
11 G., R. i K. Gorczyca 181420
12 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 178700
13 R. Płatek 161780
14 Günay Equestrian Invest GmbH 155310
15 PPH Falba 153300
16 T. Sieradzki 127710
17 Millennium Stud Sp. z o.o. 127090
18 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 117800
19 UAB Žirgo Startas 111420
20 T. Ruciński 106850
21 Elektrizace Železnic Praha a.s. 96200
22 Volteo Horse Service 93595
23 Estel Studio Sp. z o. o. 91450
24 Z. Zahariev 90530
25 A. Łabędzki 85580
26 K. i M. Wolanin 85100
27 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
28 M. Gromala i K. Kozłowska 83010
29 Tersk Stud 81900
30 C. J. Gołaszewski 76300
31 N. Szelągowska 76110
32 Nessa Arabians Sp. z o.o. 67235
33 D. Jaskólski 66510
34 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 66250
35 Y. Baizharkinov 65575
36 J. Nesteruk i K. Kamińska 65000
37 Z. Górski i K. Mirpuri 63800
38 J. Szweycer i M. Janikowski 61540
39 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 56250
40 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 52920
41 R. Piwko 52560
42 W. Kryszyłowicz 52150
43 SK Iwno 52080
44 A. Omen 51915
45 P. Wasilewski 50610
46 Volteo Horse Service, K. Miondlikowski i Z. Król 50000
47 SK Moszna i M. Łojek 49700
48 Č. Olehla 49000
49 SK Iwno i K. Rogowski 48280
50 R. Z. Zieliński 47880
51 S.A.R.L. Mezagri 47600
52 T. i K. Dębowscy 46650
53 K. i M. Mazur i B. Olkowska 46400
54 S. Mladenovic 46380
55 Lutetia Arabians S.A.R.L. 44830
56 BMS Group S. Pegza 43900
57 K. Mirpuri i K. Kozłowska 42200
58 W. Krzemiński 41860
59 SK Moszna i M. Janikowski 41700
60 V. Vocetka 41300
61 M. i B. Thiry 41130
62 D. Turkowska 40400
63 Niespodzianka 39895
64 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 39550
65 K. Rogowski 39540
66 E. i L. Kasprowicz 39380
67 T. Sobierajski 37400
68 Wrbna Racing 37350
69 M. Krzyśków i K. Brygier 37150
70 A. Wójtowicz 36620
71 SK Michałów i E. Zahariev 36615
72 R. Sumiła 36550
73 J. Ryżkowski 36270
74 BCU Trading LLC 35900
75 Westminster Race Horse GmbH 35710
76 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 35040
77 A. Kovćin 34980
78 B. Olkowska 34940
79 K. Bolbro Agerholm 34330
80 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 33800
81 P. Talarek 33520
82 P. Frejlich 32670
83 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 32280
84 Barjas M MS Alajmi 32050
85 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 31630
86 O. Braz 30550
87 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 29830
88 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 29470
89 M. Kryszyłowicz 29410
90 D. i R. Kędziora 28800
91 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 28460
92 J. Soska 28030
93 A. Kacprzyk 27400
94 Euro-Sport Management 27020
95 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
96 M. Chowańska i P. Urbańska 26750
97 J. Głowacki 26355
98 S. Johnstone 25800
99 E. Porębna 25760
100 N. Magomedov 25350
101 T. Pastuszka 24750
102 K. Mirpuri 24650
103 K. i M. Mazur 24500
104 M. Falzmann 24330
105 SK Michałów 24130
106 E. i R. Urbańscy 24010
107 R. Ask 23980
108 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 23900
109 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 23900
110 K. Miondlikowski i B. Inda 23750
111 A. Kozak i A. Wyrzyk 23300
112 Y. Hamad 23100
113 B. Białowąs 23000
114 A. i T. Molscy 22680
115 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 22100
116 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 22070
117 A. Borkowski 21930
118 A. Steinhart i K. Urbańczyk 21300
119 SK Iwno i Niespodzianka 21200
120 P. Szmigiel 21200
121 A. Zhussupova 20900
122 M. Filipowska 20850
123 Dozbud 2 Sp. z o.o. 20700
124 A., M. i P. Laskowscy 20600
125 K. Vocetka 20400
126 A. Skrzypczak i P. Talarek 20120
127 D. Milinkovic 20110
128 Vasury Kolesa 20000
129 K. Falba 18700
130 Charvat Group, s.r.o. 18600
131 M. Rogowska 18550
132 B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 18010
133 E. Borroni 18000
134 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 17640
135 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 17400
136 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 16900
137 K. Kozłowski 16900
138 Fazheli Farhang 16300
139 M. Przączak 16200
140 M. Stanisławska 16100
141 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 15640
142 K. Dynarowska 15600
143 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 15450
144 Volteo Horse Service i M. Janikowski 15150
145 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 15130
146 M. Gołębiowska i M. Łojek 15100
147 V. Pospíšil 15000
148 M. Surtel i Niespodzianka 14840
149 K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 14800
150 L. Błaszczyk 14570
151 R. Urbański i K. Rogowski 14480
152 M. i M. Wnorowscy 14420
153 Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 14400
154 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 14160
155 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 14020
156 V. Timoshenko 13950
157 S. Plavac i M. Łojek 13800
158 TOK Capital Sp. z o. o. 13800
159 I., D. i M. Jaskólscy 13660
160 Álmodó Tanácsadó Kft. 13200
161 G. Sęczek 12920
162 T. Nowak 12740
163 R. Szpar 12715
164 A. Trela 12690
165 K. Wolanin i M. Błaszczak 12570
166 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 12040
167 VNT Szindikatus 12000
168 Ch. Zschache 12000
169 Sharif Alireza 12000
170 I. Porkátová 12000
171 P. Siuta 12000
172 Syndikát hvězda-Olehla 12000
173 AB Glass PHP A. Biedrzycki 11965
174 A. Kacprzyk i J. P. Zienkiewicz 11800
175 Ł. Such i I. Władysiak 11720
176 D. Mitrovic 11710
177 P. Głowacki 11560
178 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 11500
179 Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 11450
180 SK Prudnik 11300
181 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 11200
182 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 11120
183 M. i I. Malinowscy 11110
184 T. Sieradzki i G. Pieczuro 11000
185 Volteo Horse Service i K. Miondlikowski 10800
186 Ł. Siwek 10800
187 SK Moszna i M. Gołębiowska 10800
188 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 10690
189 TRIOS s.r.o. 10500
190 D. Kübbeler 10360
191 B. Dörflinger 10340
192 M. Borkowski 10290
193 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 10000
194 Galopp & FRIENDS s.r.o. 9400
195 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 9400
196 B. Ćwik 9285
197 D. Kwiatkowski 9260
198 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 9190
199 A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 9100
200 J. i J. Zalewscy i S. Staub 9060
201 Ch. Ruiz-Fouquet 8750
202 Crows s.r.o. 8600
203 D. Mioduszewski 8600
204 M. Alnuaimi 8600
205 M. Biały 8500
206 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 8450
207 SK Krasne 8400
208 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 8330
209 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 8250
210 P. Falzmann 8200
211 A. Polednia 8190
212 M. Kosicki i E. Grotkowska 8160
213 W. Raszyńska i K. Szymański 8150
214 Stuff of Legend Ltd 8050
215 W. i I. Szebysty 8020
216 R. Mamajek 7930
217 Univerpol Sp. z o.o. 7720
218 N. Kosiński 7700
219 M. Sijka 7560
220 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 7400
221 Cofund – J. Jaskólska 7200
222 K. Goździalski 6800
223 P. Urbańska 6775
224 D. Wrzosek 6700
225 Ch. Schriever 6700
226 A. Dziuba 6500
227 M. Łojcha 6300
228 B. i M. Pokrywka 6230
229 G. Kogut 6020
230 B. Dąbrowski 6000
231 R. Świątek 6000
232 A. Wyrzyk 5780
233 L. Ćmok i T. Ruciński 5740
234 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Kacprzyk, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 5720
235 W. Esch 5700
236 M. Gołębiowska 5675
237 Uni-Res Sp. z o.o. 5440
238 K. Záhora 5400
239 K. Urbańczyk 5230
240 SK Michałów i B. Głowacki 5100
241 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 5085
242 R. Ptach 5050
243 A. Pyzara-Ratajczak 5000
244 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 4950
245 K. Bukład 4930
246 K. Zakolski 4760
247 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 4650
248 M. Meller i B. Giedyk 4250
249 M. Surtel 4200
250 H. Poledníková 3720
251 SK Moszna 3660
252 F. Wołoszyn 3610
253 K. Kozłowska i Mariusz Konarski 3600
254 S. Penner 3400
255 Turf Fun Club 3200
256 J. i T. Ozdoba, R. Zieliński i W. Saniewski 3200
257 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 3200
258 M. Biały i M. Kobus 3200
259 Cardboard s.r.o. 3200
260 P. Karlik 3200
261 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
262 M. Kosicki i M. Kurach 3060
263 K. Litwiniak 3040
264 K. Zawiliński 3010
265 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 3000
266 I. K. Art s.r.o. 3000
267 E. Krakowiak i P. Wróblewski 2800
268 Z. Górski i K. Urbańczyk 2650
269 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
270 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
271 E. Krakowiak 2500
272 Z. Król, F. Krupa i M. Metza-Jodłowska 2450
273 J. i J. Zalewscy 2440
274 Y. Nikles 2400
275 B. Zuzek 2340
276 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 2250
277 B. Białołęcka 2200
278 M. Mularczyk 2120
279 Abbas Akbar Al Mulla 2000
280 Evidencia Dokumentation HB 2000
281 SK Michałów i M. Łojek 2000
282 My First Racehorse Ltd i K. Kamińska 1800
283 P. i J. Łucki 1800
284 J., D., W. i Ż. Sito 1800
285 Alfred F. Laskowski 1750
286 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1700
287 MB Arabians Sp. z o.o. 1700
288 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1650
289 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
290 F. Dill 1500
291 T. Rybicki i S. Wiśniewska 1500
292 H. Granda, M. Czech, M. Maj, D. Soska i Ł. Bobak 1450
293 P. Antenet 1360
294 P. Drutowski 1300
295 G. Kozak 1200
296 P. Šenigla 1000
297 A. Osieleniec 1000
298 M. Metza-Jodłowska 1000
299 E. Nieslaniková 1000
300 D. Ostatek 1000
301 J. Szweycer 950
302 K. Stoch 900
303 M. Dziedzic 900
304 Estel Studio Sp. z o.o. i K. Kozłowska 900
305 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
306 O. Sutkiewicz 700
307 M. Łaniewska 700
308 G. Łątka 680
309 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 600
310 A. Iżewska 500
311 M. Janikowski i K. Mirpuri 450
312 A. i J. Mika 450
313 Monika Wyrzyk 350
314 G., R. i K. Gorczyca i K. Urbańczyk 340
315 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
316 A. Gajos-Łątka 300
317 A. Dziuba i M. Przączak 300
318 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
319 A. Majchrzak 250
320 W. Szydełko 250
321 K. Miondlikowski 0
322 W. Guz 0
323 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 0
324 K. Mirpuri i W. Żmiejko 0
325 O. Braz i T. Pastuszka 0
326 SK Kamionna – G. Dudek 0
327 K. Urbańczyk, K. Domżała i G. Grudziąż 0
328 PT Team & Kaločová 0
329 W. Maciejewska 0
330 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 0
331 P. Pirzecki i N. Hendzel 0
332 G. Kogut i G. Pawlus 0
333 M. Sarsour i F. Abu Mdegem 0
334 M. Janikowski i Z. Makowski 0
335 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
336 M. Hamburger, R. Świątek 0
337 M. Bougaret 0
338 J. Domańska 0
339 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
340 Loko trans s.r.o. 0
341 K. Rogowski i D. Sztanka 0
342 Stebel Sp. z o.o. 0
343 P., M. i J. Tomaszek 0
344 M. Kosicki i M. Kalata 0
345 M. Kosicki i S. Bujarski 0
346 M. Sopański 0
347 M. Stoklásková 0
348 S. Pircher 0
349 I. Korczak 0
350 Investstar – M. Sola 0
351 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
352 K. Micuła 0
353 inż. Jaroslav Vaňa 0
354 SK Jaroszówka 0
355 inż. M. Ševčík 0
356 J. Precliková 0
357 M. A. Rybaczyk 0
358 My First Racehorse Ltd 0
9845575

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 12-11-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 390720
2 Polska AKF Sp. z o.o. 363960
3 SK Janów Podlaski 346945
4 Plavac Sp. z o.o. 302355
5 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 227955
6 K. Zatloukal 201000
7 Z. Górski 193510
8 E. Lasota 191950
9 K. Kozłowska 189240
10 G., R. i K. Gorczyca 179490
11 AMP Invest Sp. z o.o. 179115
12 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 172700
13 R. Płatek 161780
14 Günay Equestrian Invest GmbH 155310
15 PPH Falba 153300
16 T. Sieradzki 127710
17 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 115400
18 Millennium Stud Sp. z o.o. 114330
19 T. Ruciński 106850
20 UAB Žirgo Startas 96420
21 Elektrizace Železnic Praha a.s. 96200
22 Volteo Horse Service 93595
23 Estel Studio Sp. z o. o. 91450
24 A. Łabędzki 90580
25 Z. Zahariev 90530
26 K. i M. Wolanin 85100
27 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
28 M. Gromala i K. Kozłowska 83010
29 Tersk Stud 81900
30 C. J. Gołaszewski 73650
31 N. Szelągowska 72710
32 Nessa Arabians Sp. z o.o. 67020
33 D. Jaskólski 66510
34 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 66250
35 Y. Baizharkinov 65575
36 J. Nesteruk i K. Kamińska 65000
37 Z. Górski i K. Mirpuri 63800
38 J. Szweycer i M. Janikowski 61540
39 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 53450
40 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 52920
41 R. Piwko 52560
42 W. Kryszyłowicz 52150
43 SK Iwno 52080
44 A. Omen 51215
45 P. Wasilewski 50610
46 Volteo Horse Service, K. Miondlikowski i Z. Król 50000
47 SK Moszna i M. Łojek 49700
48 Č. Olehla 49000
49 SK Iwno i K. Rogowski 48280
50 R. Z. Zieliński 47880
51 S.A.R.L. Mezagri 47600
52 T. i K. Dębowscy 46650
53 K. i M. Mazur i B. Olkowska 46400
54 S. Mladenovic 46380
55 K. Mirpuri i K. Kozłowska 42200
56 W. Krzemiński 41860
57 SK Moszna i M. Janikowski 41700
58 Lutetia Arabians S.A.R.L. 41550
59 V. Vocetka 41300
60 D. Turkowska 40400
61 K. Rogowski 39540
62 Wrbna Racing 37350
63 R. Sumiła 36550
64 J. Ryżkowski 36270
65 SK Michałów i E. Zahariev 35935
66 BCU Trading LLC 35900
67 A. Wójtowicz 35800
68 M. Krzyśków i K. Brygier 35750
69 T. Sobierajski 35600
70 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 35040
71 A. Kovćin 34980
72 B. Olkowska 34940
73 K. Bolbro Agerholm 34330
74 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 33800
75 P. Talarek 33520
76 BMS Group S. Pegza 33300
77 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 32280
78 M. i B. Thiry 32210
79 Westminster Race Horse GmbH 32110
80 Barjas M MS Alajmi 32050
81 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 31630
82 Niespodzianka 30695
83 O. Braz 30550
84 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 30550
85 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 29830
86 M. Kryszyłowicz 29410
87 D. i R. Kędziora 28800
88 E. i L. Kasprowicz 28780
89 J. Soska 28030
90 A. Kacprzyk 27400
91 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 27350
92 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
93 M. Chowańska i P. Urbańska 26750
94 J. Głowacki 26355
95 S. Johnstone 25800
96 E. Porębna 25760
97 N. Magomedov 25350
98 T. Pastuszka 24750
99 K. Mirpuri 24650
100 K. i M. Mazur 24500
101 P. Frejlich 24470
102 SK Michałów 24130
103 E. i R. Urbańscy 24010
104 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 23900
105 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 23900
106 K. Miondlikowski i B. Inda 23750
107 M. Falzmann 23580
108 A. Kozak i A. Wyrzyk 23300
109 R. Ask 23200
110 Y. Hamad 23100
111 B. Białowąs 23000
112 A. i T. Molscy 22680
113 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 22100
114 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 22070
115 A. Borkowski 21930
116 P. Szmigiel 21200
117 A. Zhussupova 20900
118 Dozbud 2 Sp. z o.o. 20700
119 A., M. i P. Laskowscy 20600
120 M. Filipowska 20550
121 K. Vocetka 20400
122 SK Iwno i Niespodzianka 20300
123 A. Skrzypczak i P. Talarek 20120
124 D. Milinkovic 20110
125 Euro-Sport Management 20020
126 Vasury Kolesa 20000
127 K. Falba 18700
128 Charvat Group, s.r.o. 18600
129 A. Steinhart i K. Urbańczyk 18580
130 M. Rogowska 18550
131 E. Borroni 18000
132 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 17860
133 K. Kozłowski 16900
134 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 16900
135 Fazheli Farhang 16300
136 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 16200
137 M. Przączak 16200
138 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 15640
139 K. Dynarowska 15600
140 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 15450
141 Volteo Horse Service i M. Janikowski 15150
142 V. Pospíšil 15000
143 M. Surtel i Niespodzianka 14840
144 R. Urbański i K. Rogowski 14480
145 Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 14400
146 L. Błaszczyk 14180
147 M. i M. Wnorowscy 14080
148 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 14030
149 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 14020
150 V. Timoshenko 13950
151 S. Plavac i M. Łojek 13800
152 TOK Capital Sp. z o. o. 13800
153 B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 13770
154 I., D. i M. Jaskólscy 13660
155 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 13400
156 Álmodó Tanácsadó Kft. 13200
157 K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 13000
158 G. Sęczek 12920
159 T. Nowak 12740
160 R. Szpar 12715
161 A. Trela 12690
162 K. Wolanin i M. Błaszczak 12570
163 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 12040
164 VNT Szindikatus 12000
165 P. Siuta 12000
166 Ch. Zschache 12000
167 I. Porkátová 12000
168 Syndikát hvězda-Olehla 12000
169 Sharif Alireza 12000
170 D. Mitrovic 11710
171 P. Głowacki 11560
172 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 11500
173 Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 11450
174 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 11440
175 SK Prudnik 11300
176 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 11200
177 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 11120
178 M. i I. Malinowscy 11110
179 AB Glass PHP A. Biedrzycki 11105
180 T. Sieradzki i G. Pieczuro 11000
181 SK Moszna i M. Gołębiowska 10800
182 Ł. Siwek 10800
183 Volteo Horse Service i K. Miondlikowski 10800
184 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 10690
185 TRIOS s.r.o. 10500
186 D. Kübbeler 10360
187 B. Dörflinger 10340
188 M. Borkowski 10290
189 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 10000
190 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 9400
191 Galopp & FRIENDS s.r.o. 9400
192 A. Kacprzyk i J. P. Zienkiewicz 9400
193 B. Ćwik 9285
194 D. Kwiatkowski 9260
195 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 9190
196 M. Gołębiowska i M. Łojek 9100
197 M. Stanisławska 9100
198 A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 8800
199 Ch. Ruiz-Fouquet 8750
200 Ł. Such i I. Władysiak 8720
201 M. Alnuaimi 8600
202 D. Mioduszewski 8600
203 Crows s.r.o. 8600
204 M. Biały 8500
205 SK Krasne 8400
206 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 8330
207 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 8250
208 P. Falzmann 8200
209 A. Polednia 8190
210 M. Kosicki i E. Grotkowska 8160
211 W. Raszyńska i K. Szymański 8150
212 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 8100
213 Stuff of Legend Ltd 8050
214 W. i I. Szebysty 8020
215 J. i J. Zalewscy i S. Staub 8000
216 R. Mamajek 7930
217 Univerpol Sp. z o.o. 7720
218 N. Kosiński 7700
219 M. Sijka 7560
220 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 7400
221 K. Goździalski 6800
222 P. Urbańska 6775
223 D. Wrzosek 6700
224 Ch. Schriever 6700
225 A. Dziuba 6500
226 M. Łojcha 6300
227 G. Kogut 6020
228 B. Dąbrowski 6000
229 L. Ćmok i T. Ruciński 5740
230 B. i M. Pokrywka 5730
231 W. Esch 5700
232 M. Gołębiowska 5675
233 R. Świątek 5500
234 Uni-Res Sp. z o.o. 5440
235 K. Záhora 5400
236 K. Urbańczyk 5230
237 SK Michałów i B. Głowacki 5100
238 R. Ptach 5050
239 A. Pyzara-Ratajczak 5000
240 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 4950
241 K. Bukład 4930
242 K. Zakolski 4760
243 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 4655
244 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 4650
245 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Kacprzyk, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 4520
246 M. Meller i B. Giedyk 4250
247 M. Surtel 4200
248 H. Poledníková 3720
249 SK Moszna 3660
250 F. Wołoszyn 3610
251 K. Kozłowska i Mariusz Konarski 3600
252 Cofund – J. Jaskólska 3600
253 S. Penner 3400
254 J. i T. Ozdoba, R. Zieliński i W. Saniewski 3200
255 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 3200
256 P. Karlik 3200
257 Turf Fun Club 3200
258 Cardboard s.r.o. 3200
259 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
260 M. Kosicki i M. Kurach 3060
261 A. Wyrzyk 3060
262 K. Zawiliński 3010
263 I. K. Art s.r.o. 3000
264 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 3000
265 E. Krakowiak i P. Wróblewski 2800
266 M. Biały i M. Kobus 2750
267 Z. Górski i K. Urbańczyk 2650
268 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
269 E. Krakowiak 2500
270 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
271 Z. Król, F. Krupa i M. Metza-Jodłowska 2450
272 J. i J. Zalewscy 2440
273 Y. Nikles 2400
274 B. Zuzek 2340
275 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 2250
276 K. Litwiniak 2140
277 SK Michałów i M. Łojek 2000
278 Evidencia Dokumentation HB 2000
279 Abbas Akbar Al Mulla 2000
280 P. i J. Łucki 1800
281 J., D., W. i Ż. Sito 1800
282 My First Racehorse Ltd i K. Kamińska 1800
283 Alfred F. Laskowski 1750
284 MB Arabians Sp. z o.o. 1700
285 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1700
286 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1650
287 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
288 F. Dill 1500
289 B. Białołęcka 1500
290 T. Rybicki i S. Wiśniewska 1500
291 H. Granda, M. Czech, M. Maj, D. Soska i Ł. Bobak 1450
292 P. Antenet 1360
293 G. Kozak 1200
294 M. Metza-Jodłowska 1000
295 E. Nieslaniková 1000
296 A. Osieleniec 1000
297 P. Šenigla 1000
298 D. Ostatek 1000
299 J. Szweycer 950
300 Estel Studio Sp. z o.o. i K. Kozłowska 900
301 K. Stoch 900
302 M. Dziedzic 900
303 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
304 P. Drutowski 800
305 O. Sutkiewicz 700
306 M. Łaniewska 700
307 G. Łątka 680
308 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 600
309 A. Iżewska 500
310 A. i J. Mika 450
311 M. Janikowski i K. Mirpuri 450
312 Monika Wyrzyk 350
313 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
314 G., R. i K. Gorczyca i K. Urbańczyk 340
315 A. Gajos-Łątka 300
316 A. Dziuba i M. Przączak 300
317 W. Szydełko 250
318 A. Majchrzak 250
319 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
320 S. Pircher 0
321 J. Precliková 0
322 K. Mirpuri i W. Żmiejko 0
323 inż. M. Ševčík 0
324 PT Team & Kaločová 0
325 M. Kosicki i M. Kalata 0
326 M. Sarsour i F. Abu Mdegem 0
327 O. Braz i T. Pastuszka 0
328 SK Kamionna – G. Dudek 0
329 M. Sopański 0
330 Loko trans s.r.o. 0
331 J. Domańska 0
332 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
333 Stebel Sp. z o.o. 0
334 W. Guz 0
335 K. Urbańczyk, K. Domżała i G. Grudziąż 0
336 K. Micuła 0
337 Investstar – M. Sola 0
338 inż. Jaroslav Vaňa 0
339 I. Korczak 0
340 W. Maciejewska 0
341 M. Bougaret 0
342 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
343 M. Stoklásková 0
344 M. Kosicki i S. Bujarski 0
345 M. Janikowski i Z. Makowski 0
346 My First Racehorse Ltd 0
347 K. Miondlikowski 0
348 P., M. i J. Tomaszek 0
349 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
350 M. Hamburger, R. Świątek 0
351 K. Rogowski i D. Sztanka 0
352 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 0
353 P. Pirzecki i N. Hendzel 0
354 M. A. Rybaczyk 0
355 G. Kogut i G. Pawlus 0
356 SK Jaroszówka 0
9627350

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 05-11-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 390720
2 Polska AKF Sp. z o.o. 363360
3 SK Janów Podlaski 343885
4 Plavac Sp. z o.o. 298635
5 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 220760
6 K. Zatloukal 201000
7 E. Lasota 191950
8 K. Kozłowska 189240
9 Z. Górski 183630
10 G., R. i K. Gorczyca 179490
11 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 172250
12 AMP Invest Sp. z o.o. 170115
13 R. Płatek 161780
14 Günay Equestrian Invest GmbH 155310
15 PPH Falba 153300
16 T. Sieradzki 127710
17 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 114700
18 Millennium Stud Sp. z o.o. 114330
19 T. Ruciński 106850
20 UAB Žirgo Startas 96420
21 Elektrizace Železnic Praha a.s. 96200
22 Volteo Horse Service 93595
23 A. Łabędzki 90580
24 Estel Studio Sp. z o. o. 90550
25 Z. Zahariev 90530
26 K. i M. Wolanin 85100
27 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
28 M. Gromala i K. Kozłowska 83010
29 Tersk Stud 81900
30 C. J. Gołaszewski 73650
31 N. Szelągowska 72360
32 Nessa Arabians Sp. z o.o. 66610
33 D. Jaskólski 66510
34 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 66250
35 J. Nesteruk i K. Kamińska 65000
36 Z. Górski i K. Mirpuri 63800
37 Y. Baizharkinov 61675
38 J. Szweycer i M. Janikowski 61540
39 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 53450
40 SK Iwno 52080
41 A. Omen 51215
42 Volteo Horse Service, K. Miondlikowski i Z. Król 50000
43 W. Kryszyłowicz 49890
44 Č. Olehla 49000
45 SK Iwno i K. Rogowski 48280
46 T. i K. Dębowscy 46650
47 S. Mladenovic 46380
48 SK Moszna i M. Łojek 46100
49 R. Z. Zieliński 44880
50 S.A.R.L. Mezagri 43570
51 R. Piwko 43560
52 K. Mirpuri i K. Kozłowska 42200
53 W. Krzemiński 41860
54 SK Moszna i M. Janikowski 41700
55 Lutetia Arabians S.A.R.L. 41550
56 V. Vocetka 41300
57 K. Rogowski 39540
58 D. Turkowska 38700
59 Wrbna Racing 37350
60 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 35940
61 BCU Trading LLC 35900
62 A. Wójtowicz 35800
63 P. Wasilewski 35610
64 T. Sobierajski 35600
65 A. Kovćin 34980
66 B. Olkowska 34940
67 M. Krzyśków i K. Brygier 34350
68 K. Bolbro Agerholm 34330
69 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 33800
70 P. Talarek 33520
71 BMS Group S. Pegza 33300
72 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 32640
73 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 32280
74 M. i B. Thiry 32210
75 J. Ryżkowski 32190
76 Barjas M MS Alajmi 32050
77 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 31630
78 R. Sumiła 31450
79 Niespodzianka 30695
80 Westminster Race Horse GmbH 30310
81 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 29830
82 M. Kryszyłowicz 29410
83 D. i R. Kędziora 28800
84 E. i L. Kasprowicz 28780
85 SK Michałów i E. Zahariev 28705
86 J. Soska 28030
87 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 27350
88 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
89 M. Chowańska i P. Urbańska 26750
90 K. i M. Mazur i B. Olkowska 26400
91 J. Głowacki 26355
92 S. Johnstone 25800
93 E. Porębna 25760
94 A. Kacprzyk 25600
95 N. Magomedov 25350
96 T. Pastuszka 24750
97 K. Mirpuri 24650
98 O. Braz 24550
99 P. Frejlich 24470
100 E. i R. Urbańscy 24010
101 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 23900
102 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 23900
103 K. Miondlikowski i B. Inda 23750
104 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 23550
105 SK Michałów 23450
106 R. Ask 23200
107 M. Falzmann 23130
108 Y. Hamad 23100
109 B. Białowąs 23000
110 A. i T. Molscy 22680
111 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 22100
112 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 22070
113 A. Borkowski 21930
114 K. i M. Mazur 21700
115 P. Szmigiel 21200
116 Dozbud 2 Sp. z o.o. 20700
117 A., M. i P. Laskowscy 20600
118 K. Vocetka 20400
119 A. Skrzypczak i P. Talarek 20120
120 D. Milinkovic 20110
121 Euro-Sport Management 20020
122 Vasury Kolesa 20000
123 SK Iwno i Niespodzianka 19100
124 K. Falba 18700
125 Charvat Group, s.r.o. 18600
126 A. Steinhart i K. Urbańczyk 18580
127 M. Rogowska 18550
128 E. Borroni 18000
129 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 17860
130 K. Kozłowski 16900
131 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 16550
132 Fazheli Farhang 16300
133 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 16200
134 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 15640
135 K. Dynarowska 15600
136 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 15450
137 A. Kozak i A. Wyrzyk 15300
138 Volteo Horse Service i M. Janikowski 15150
139 V. Pospíšil 15000
140 M. Surtel i Niespodzianka 14840
141 M. Filipowska 14550
142 M. i M. Wnorowscy 14080
143 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 14030
144 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 14020
145 S. Plavac i M. Łojek 13800
146 TOK Capital Sp. z o. o. 13800
147 R. Urbański i K. Rogowski 13780
148 B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 13770
149 I., D. i M. Jaskólscy 13660
150 Álmodó Tanácsadó Kft. 13200
151 L. Błaszczyk 12980
152 G. Sęczek 12920
153 T. Nowak 12740
154 R. Szpar 12715
155 A. Trela 12690
156 K. Wolanin i M. Błaszczak 12570
157 V. Timoshenko 12150
158 VNT Szindikatus 12000
159 Sharif Alireza 12000
160 Syndikát hvězda-Olehla 12000
161 I. Porkátová 12000
162 Ch. Zschache 12000
163 P. Siuta 12000
164 D. Mitrovic 11710
165 P. Głowacki 11560
166 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 11500
167 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 11440
168 SK Prudnik 11300
169 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 11200
170 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 11140
171 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 11120
172 M. i I. Malinowscy 11110
173 T. Sieradzki i G. Pieczuro 11000
174 Ł. Siwek 10800
175 Volteo Horse Service i K. Miondlikowski 10800
176 SK Moszna i M. Gołębiowska 10800
177 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 10690
178 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 10600
179 TRIOS s.r.o. 10500
180 D. Kübbeler 10360
181 B. Dörflinger 10340
182 A. Zhussupova 10300
183 M. Borkowski 10290
184 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 10000
185 Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 9450
186 A. Kacprzyk i J. P. Zienkiewicz 9400
187 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 9400
188 Galopp & FRIENDS s.r.o. 9400
189 B. Ćwik 9285
190 M. Przączak 9200
191 M. Gołębiowska i M. Łojek 9100
192 M. Stanisławska 9100
193 K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 9000
194 A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 8800
195 Ch. Ruiz-Fouquet 8750
196 Ł. Such i I. Władysiak 8720
197 D. Mioduszewski 8600
198 Crows s.r.o. 8600
199 M. Alnuaimi 8600
200 M. Biały 8500
201 D. Kwiatkowski 8440
202 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 8330
203 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 8250
204 P. Falzmann 8200
205 A. Polednia 8190
206 M. Kosicki i E. Grotkowska 8160
207 W. Raszyńska i K. Szymański 8150
208 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 8100
209 Stuff of Legend Ltd 8050
210 W. i I. Szebysty 8020
211 J. i J. Zalewscy i S. Staub 8000
212 R. Mamajek 7930
213 Univerpol Sp. z o.o. 7720
214 N. Kosiński 7700
215 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 7400
216 K. Goździalski 6800
217 P. Urbańska 6775
218 M. Sijka 6700
219 D. Wrzosek 6700
220 Ch. Schriever 6700
221 A. Dziuba 6500
222 M. Łojcha 6300
223 G. Kogut 6020
224 B. Dąbrowski 6000
225 L. Ćmok i T. Ruciński 5740
226 B. i M. Pokrywka 5730
227 W. Esch 5700
228 M. Gołębiowska 5675
229 R. Świątek 5500
230 K. Záhora 5400
231 Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 5400
232 R. Ptach 5050
233 A. Pyzara-Ratajczak 5000
234 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 4950
235 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 4950
236 K. Bukład 4930
237 K. Urbańczyk 4930
238 K. Zakolski 4760
239 SK Michałów i B. Głowacki 4760
240 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 4655
241 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Kacprzyk, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 4520
242 M. Meller i B. Giedyk 4250
243 M. Surtel 4200
244 AB Glass PHP A. Biedrzycki 4085
245 Uni-Res Sp. z o.o. 4080
246 H. Poledníková 3720
247 SK Moszna 3660
248 F. Wołoszyn 3610
249 Cofund – J. Jaskólska 3600
250 K. Kozłowska i Mariusz Konarski 3600
251 S. Penner 3400
252 P. Karlik 3200
253 Turf Fun Club 3200
254 J. i T. Ozdoba, R. Zieliński i W. Saniewski 3200
255 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 3200
256 Cardboard s.r.o. 3200
257 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
258 A. Wyrzyk 3060
259 M. Kosicki i M. Kurach 3060
260 I. K. Art s.r.o. 3000
261 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 3000
262 E. Krakowiak i P. Wróblewski 2800
263 M. Biały i M. Kobus 2750
264 Z. Górski i K. Urbańczyk 2650
265 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
266 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
267 E. Krakowiak 2500
268 Z. Król, F. Krupa i M. Metza-Jodłowska 2450
269 J. i J. Zalewscy 2440
270 Y. Nikles 2400
271 SK Krasne 2400
272 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 2250
273 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 2250
274 K. Litwiniak 2140
275 Evidencia Dokumentation HB 2000
276 SK Michałów i M. Łojek 2000
277 Abbas Akbar Al Mulla 2000
278 My First Racehorse Ltd i K. Kamińska 1800
279 J., D., W. i Ż. Sito 1800
280 P. i J. Łucki 1800
281 Alfred F. Laskowski 1750
282 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1700
283 MB Arabians Sp. z o.o. 1700
284 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1650
285 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
286 F. Dill 1500
287 T. Rybicki i S. Wiśniewska 1500
288 H. Granda, M. Czech, M. Maj, D. Soska i Ł. Bobak 1450
289 P. Antenet 1360
290 K. Zawiliński 1290
291 G. Kozak 1200
292 A. Osieleniec 1000
293 P. Šenigla 1000
294 M. Metza-Jodłowska 1000
295 D. Ostatek 1000
296 E. Nieslaniková 1000
297 B. Zuzek 980
298 J. Szweycer 950
299 K. Stoch 900
300 M. Dziedzic 900
301 B. Białołęcka 900
302 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
303 P. Drutowski 800
304 M. Łaniewska 700
305 O. Sutkiewicz 700
306 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 600
307 A. Iżewska 500
308 A. i J. Mika 450
309 M. Janikowski i K. Mirpuri 450
310 Monika Wyrzyk 350
311 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
312 G., R. i K. Gorczyca i K. Urbańczyk 340
313 A. Dziuba i M. Przączak 300
314 A. Gajos-Łątka 300
315 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
316 W. Szydełko 250
317 A. Majchrzak 250
318 SK Kamionna – G. Dudek 0
319 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 0
320 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
321 K. Urbańczyk, K. Domżała i G. Grudziąż 0
322 M. Kosicki i S. Bujarski 0
323 P. Pirzecki i N. Hendzel 0
324 W. Maciejewska 0
325 inż. M. Ševčík 0
326 M. Stoklásková 0
327 P., M. i J. Tomaszek 0
328 M. Janikowski i Z. Makowski 0
329 J. Domańska 0
330 Stebel Sp. z o.o. 0
331 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
332 M. Hamburger, R. Świątek 0
333 K. Rogowski i D. Sztanka 0
334 K. Miondlikowski 0
335 My First Racehorse Ltd 0
336 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
337 Loko trans s.r.o. 0
338 W. Guz 0
339 G. Łątka 0
340 M. A. Rybaczyk 0
341 M. Sarsour i F. Abu Mdegem 0
342 K. Mirpuri i W. Żmiejko 0
343 M. Kosicki i M. Kalata 0
344 M. Sopański 0
345 Investstar – M. Sola 0
346 G. Kogut i G. Pawlus 0
347 I. Korczak 0
348 S. Pircher 0
349 inż. Jaroslav Vaňa 0
350 M. Bougaret 0
351 J. Precliková 0
352 K. Micuła 0
353 SK Jaroszówka 0
354 PT Team & Kaločová 0
355 O. Braz i T. Pastuszka 0
9386725

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 29-10-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 387120
2 Polska AKF Sp. z o.o. 357060
3 SK Janów Podlaski 332435
4 Plavac Sp. z o.o. 287675
5 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 220310
6 K. Zatloukal 201000
7 E. Lasota 191950
8 K. Kozłowska 189240
9 Z. Górski 181230
10 G., R. i K. Gorczyca 172490
11 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 172250
12 R. Płatek 161780
13 AMP Invest Sp. z o.o. 161115
14 Günay Equestrian Invest GmbH 155310
15 PPH Falba 153300
16 T. Sieradzki 127710
17 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 114700
18 Millennium Stud Sp. z o.o. 112980
19 T. Ruciński 106850
20 Elektrizace Železnic Praha a.s. 96200
21 UAB Žirgo Startas 92820
22 Volteo Horse Service 91665
23 A. Łabędzki 90580
24 Estel Studio Sp. z o. o. 90550
25 Z. Zahariev 90530
26 K. i M. Wolanin 85100
27 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
28 M. Gromala i K. Kozłowska 82760
29 Tersk Stud 81900
30 C. J. Gołaszewski 72830
31 N. Szelągowska 72360
32 D. Jaskólski 66510
33 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 66250
34 J. Nesteruk i K. Kamińska 65000
35 Z. Górski i K. Mirpuri 63800
36 Y. Baizharkinov 61675
37 Nessa Arabians Sp. z o.o. 61610
38 J. Szweycer i M. Janikowski 61540
39 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 53450
40 SK Iwno 52080
41 A. Omen 51215
42 Volteo Horse Service, K. Miondlikowski i Z. Król 50000
43 W. Kryszyłowicz 49890
44 Č. Olehla 49000
45 SK Iwno i K. Rogowski 48280
46 T. i K. Dębowscy 46650
47 S. Mladenovic 46380
48 SK Moszna i M. Łojek 46100
49 R. Z. Zieliński 44880
50 S.A.R.L. Mezagri 43570
51 R. Piwko 43560
52 K. Mirpuri i K. Kozłowska 42200
53 W. Krzemiński 41860
54 SK Moszna i M. Janikowski 41700
55 V. Vocetka 41300
56 Lutetia Arabians S.A.R.L. 39910
57 K. Rogowski 38240
58 D. Turkowska 37500
59 Wrbna Racing 37350
60 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 35940
61 BCU Trading LLC 35900
62 M. Krzyśków i K. Brygier 34350
63 K. Bolbro Agerholm 34330
64 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 33800
65 P. Talarek 33520
66 BMS Group S. Pegza 33300
67 T. Sobierajski 33000
68 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 32640
69 Barjas M MS Alajmi 32050
70 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 31630
71 R. Sumiła 31450
72 B. Olkowska 30700
73 Westminster Race Horse GmbH 30310
74 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 29830
75 J. Ryżkowski 29610
76 M. i B. Thiry 29490
77 M. Kryszyłowicz 29410
78 P. Wasilewski 28810
79 D. i R. Kędziora 28800
80 E. i L. Kasprowicz 28780
81 SK Michałów i E. Zahariev 28275
82 Niespodzianka 28080
83 J. Soska 28030
84 A. Kovćin 27980
85 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
86 K. i M. Mazur i B. Olkowska 26400
87 J. Głowacki 26355
88 M. Chowańska i P. Urbańska 26050
89 S. Johnstone 25800
90 E. Porębna 25760
91 A. Kacprzyk 25600
92 N. Magomedov 25350
93 T. Pastuszka 24750
94 O. Braz 24550
95 E. i R. Urbańscy 24010
96 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 23900
97 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 23900
98 K. Mirpuri 23750
99 K. Miondlikowski i B. Inda 23750
100 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 23550
101 R. Ask 23200
102 Y. Hamad 23100
103 A. Wójtowicz 23000
104 B. Białowąs 23000
105 A. i T. Molscy 22680
106 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 22100
107 A. Borkowski 21930
108 K. i M. Mazur 21700
109 P. Frejlich 21190
110 P. Szmigiel 20850
111 A., M. i P. Laskowscy 20600
112 SK Michałów 20450
113 K. Vocetka 20400
114 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 20350
115 A. Skrzypczak i P. Talarek 20120
116 D. Milinkovic 20110
117 Euro-Sport Management 20020
118 Vasury Kolesa 20000
119 M. Falzmann 18930
120 K. Falba 18700
121 Charvat Group, s.r.o. 18600
122 M. Rogowska 18550
123 SK Iwno i Niespodzianka 18050
124 E. Borroni 18000
125 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 17860
126 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 17280
127 K. Kozłowski 16900
128 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 16550
129 Fazheli Farhang 16300
130 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 16200
131 A. Steinhart i K. Urbańczyk 15860
132 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 15640
133 K. Dynarowska 15600
134 A. Kozak i A. Wyrzyk 15300
135 Volteo Horse Service i M. Janikowski 15150
136 V. Pospíšil 15000
137 M. Surtel i Niespodzianka 14840
138 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 14700
139 M. Filipowska 14550
140 M. i M. Wnorowscy 14080
141 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 14030
142 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 14020
143 TOK Capital Sp. z o. o. 13800
144 S. Plavac i M. Łojek 13800
145 R. Urbański i K. Rogowski 13780
146 B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 13770
147 I., D. i M. Jaskólscy 13660
148 Álmodó Tanácsadó Kft. 13200
149 L. Błaszczyk 12980
150 G. Sęczek 12920
151 T. Nowak 12740
152 R. Szpar 12715
153 A. Trela 12690
154 K. Wolanin i M. Błaszczak 12570
155 V. Timoshenko 12150
156 Ch. Zschache 12000
157 P. Siuta 12000
158 Sharif Alireza 12000
159 Syndikát hvězda-Olehla 12000
160 VNT Szindikatus 12000
161 I. Porkátová 12000
162 D. Mitrovic 11710
163 Dozbud 2 Sp. z o.o. 11700
164 P. Głowacki 11560
165 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 11500
166 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 11470
167 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 11440
168 SK Prudnik 11300
169 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 11200
170 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 11140
171 M. i I. Malinowscy 11110
172 T. Sieradzki i G. Pieczuro 11000
173 SK Moszna i M. Gołębiowska 10800
174 Volteo Horse Service i K. Miondlikowski 10800
175 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 10690
176 TRIOS s.r.o. 10500
177 D. Kübbeler 10360
178 B. Dörflinger 10340
179 A. Zhussupova 10300
180 M. Borkowski 10290
181 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 10000
182 Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 9450
183 Galopp & FRIENDS s.r.o. 9400
184 A. Kacprzyk i J. P. Zienkiewicz 9400
185 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 9400
186 B. Ćwik 9285
187 M. Przączak 9200
188 K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 9000
189 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 9000
190 Ł. Such i I. Władysiak 8720
191 D. Mioduszewski 8600
192 Crows s.r.o. 8600
193 M. Biały 8500
194 D. Kwiatkowski 8440
195 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 8330
196 Ch. Ruiz-Fouquet 8320
197 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 8250
198 P. Falzmann 8200
199 A. Polednia 8190
200 M. Kosicki i E. Grotkowska 8160
201 Stuff of Legend Ltd 8050
202 W. i I. Szebysty 8020
203 J. i J. Zalewscy i S. Staub 8000
204 R. Mamajek 7930
205 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 7800
206 N. Kosiński 7700
207 A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 7400
208 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 7400
209 Univerpol Sp. z o.o. 7220
210 K. Goździalski 6800
211 P. Urbańska 6775
212 M. Sijka 6700
213 Ch. Schriever 6700
214 D. Wrzosek 6700
215 A. Dziuba 6500
216 M. Gołębiowska i M. Łojek 6300
217 M. Łojcha 6300
218 G. Kogut 6020
219 B. Dąbrowski 6000
220 B. i M. Pokrywka 5730
221 W. Esch 5700
222 M. Gołębiowska 5675
223 R. Świątek 5500
224 Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 5400
225 K. Záhora 5400
226 L. Ćmok i T. Ruciński 5400
227 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 5300
228 R. Ptach 5050
229 A. Pyzara-Ratajczak 5000
230 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 4950
231 K. Bukład 4930
232 K. Urbańczyk 4930
233 Ł. Siwek 4800
234 K. Zakolski 4760
235 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 4600
236 W. Raszyńska i K. Szymański 4550
237 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Kacprzyk, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 4520
238 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 4440
239 M. Alnuaimi 4300
240 M. Meller i B. Giedyk 4250
241 M. Surtel 4200
242 Uni-Res Sp. z o.o. 4080
243 SK Michałów i B. Głowacki 4080
244 H. Poledníková 3720
245 SK Moszna 3660
246 F. Wołoszyn 3610
247 Cofund – J. Jaskólska 3600
248 S. Penner 3400
249 AB Glass PHP A. Biedrzycki 3225
250 J. i T. Ozdoba, R. Zieliński i W. Saniewski 3200
251 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 3200
252 Cardboard s.r.o. 3200
253 Turf Fun Club 3200
254 P. Karlik 3200
255 M. Stanisławska 3100
256 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
257 M. Kosicki i M. Kurach 3060
258 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 3000
259 I. K. Art s.r.o. 3000
260 E. Krakowiak i P. Wróblewski 2800
261 K. Kozłowska i Mariusz Konarski 2700
262 Z. Górski i K. Urbańczyk 2650
263 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
264 E. Krakowiak 2500
265 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
266 Z. Król, F. Krupa i M. Metza-Jodłowska 2450
267 J. i J. Zalewscy 2440
268 SK Krasne 2400
269 Y. Nikles 2400
270 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 2250
271 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 2250
272 K. Litwiniak 2140
273 SK Michałów i M. Łojek 2000
274 Evidencia Dokumentation HB 2000
275 Abbas Akbar Al Mulla 2000
276 P. i J. Łucki 1800
277 My First Racehorse Ltd i K. Kamińska 1800
278 Alfred F. Laskowski 1750
279 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1700
280 MB Arabians Sp. z o.o. 1700
281 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1650
282 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
283 F. Dill 1500
284 T. Rybicki i S. Wiśniewska 1500
285 H. Granda, M. Czech, M. Maj, D. Soska i Ł. Bobak 1450
286 P. Antenet 1360
287 K. Zawiliński 1290
288 G. Kozak 1200
289 E. Nieslaniková 1000
290 P. Šenigla 1000
291 D. Ostatek 1000
292 M. Metza-Jodłowska 1000
293 A. Osieleniec 1000
294 B. Zuzek 980
295 M. Biały i M. Kobus 950
296 J. Szweycer 950
297 M. Dziedzic 900
298 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
299 P. Drutowski 800
300 M. Łaniewska 700
301 O. Sutkiewicz 700
302 B. Białołęcka 600
303 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 600
304 A. Iżewska 500
305 A. i J. Mika 450
306 K. Stoch 450
307 M. Janikowski i K. Mirpuri 450
308 Monika Wyrzyk 350
309 G., R. i K. Gorczyca i K. Urbańczyk 340
310 A. Wyrzyk 340
311 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
312 A. Dziuba i M. Przączak 300
313 A. Gajos-Łątka 300
314 W. Szydełko 250
315 A. Majchrzak 250
316 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
317 inż. M. Ševčík 0
318 I. Korczak 0
319 M. Sopański 0
320 J., D., W. i Ż. Sito 0
321 inż. Jaroslav Vaňa 0
322 K. Urbańczyk, K. Domżała i G. Grudziąż 0
323 M. Bougaret 0
324 Investstar – M. Sola 0
325 W. Guz 0
326 M. Sarsour i F. Abu Mdegem 0
327 W. Maciejewska 0
328 Loko trans s.r.o. 0
329 M. A. Rybaczyk 0
330 M. Janikowski i Z. Makowski 0
331 G. Łątka 0
332 My First Racehorse Ltd 0
333 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
334 M. Hamburger, R. Świątek 0
335 K. Rogowski i D. Sztanka 0
336 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 0
337 P. Pirzecki i N. Hendzel 0
338 G. Kogut i G. Pawlus 0
339 K. Miondlikowski 0
340 M. Kosicki i S. Bujarski 0
341 K. Mirpuri i W. Żmiejko 0
342 J. Domańska 0
343 M. Kosicki i M. Kalata 0
344 P., M. i J. Tomaszek 0
345 Stebel Sp. z o.o. 0
346 S. Pircher 0
347 K. Micuła 0
348 M. Stoklásková 0
349 PT Team & Kaločová 0
350 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
351 J. Precliková 0
352 SK Jaroszówka 0
353 O. Braz i T. Pastuszka 0
354 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
355 SK Kamionna – G. Dudek 0
9174975

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 22-10-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 387120
2 Polska AKF Sp. z o.o. 337200
3 SK Janów Podlaski 320435
4 Plavac Sp. z o.o. 253475
5 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 211310
6 K. Zatloukal 201000
7 E. Lasota 191600
8 K. Kozłowska 189240
9 Z. Górski 177220
10 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 172250
11 G., R. i K. Gorczyca 171090
12 R. Płatek 161780
13 Günay Equestrian Invest GmbH 155310
14 AMP Invest Sp. z o.o. 153815
15 T. Sieradzki 127710
16 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 114700
17 PPH Falba 114300
18 Millennium Stud Sp. z o.o. 112980
19 Elektrizace Železnic Praha a.s. 96200
20 UAB Žirgo Startas 92820
21 Volteo Horse Service 91665
22 A. Łabędzki 90580
23 Estel Studio Sp. z o. o. 90550
24 K. i M. Wolanin 85100
25 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
26 Z. Zahariev 84530
27 M. Gromala i K. Kozłowska 82760
28 Tersk Stud 81900
29 T. Ruciński 76850
30 C. J. Gołaszewski 72830
31 N. Szelągowska 72360
32 D. Jaskólski 66510
33 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 66250
34 Z. Górski i K. Mirpuri 63800
35 J. Nesteruk i K. Kamińska 62000
36 Y. Baizharkinov 61675
37 J. Szweycer i M. Janikowski 61540
38 Nessa Arabians Sp. z o.o. 61395
39 SK Iwno 52080
40 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 51500
41 Volteo Horse Service, K. Miondlikowski i Z. Król 50000
42 W. Kryszyłowicz 49890
43 Č. Olehla 49000
44 A. Omen 48415
45 SK Iwno i K. Rogowski 48280
46 T. i K. Dębowscy 46650
47 S. Mladenovic 46380
48 R. Z. Zieliński 44880
49 S.A.R.L. Mezagri 43570
50 R. Piwko 43560
51 SK Moszna i M. Łojek 42500
52 K. Mirpuri i K. Kozłowska 42200
53 V. Vocetka 41300
54 SK Moszna i M. Janikowski 41000
55 W. Krzemiński 40960
56 Lutetia Arabians S.A.R.L. 39910
57 K. Rogowski 38240
58 Wrbna Racing 37350
59 D. Turkowska 37200
60 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 35940
61 M. Krzyśków i K. Brygier 34350
62 K. Bolbro Agerholm 34330
63 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 33800
64 P. Talarek 33520
65 T. Sobierajski 33000
66 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 32640
67 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 31630
68 R. Sumiła 31450
69 B. Olkowska 30700
70 Westminster Race Horse GmbH 30310
71 Barjas M MS Alajmi 30050
72 M. Kryszyłowicz 29410
73 BCU Trading LLC 28900
74 P. Wasilewski 28810
75 D. i R. Kędziora 28800
76 E. i L. Kasprowicz 28780
77 SK Michałów i E. Zahariev 28275
78 J. Soska 28030
79 A. Kovćin 27980
80 J. Ryżkowski 27570
81 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 27430
82 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
83 M. i B. Thiry 26690
84 K. i M. Mazur i B. Olkowska 26400
85 J. Głowacki 26355
86 M. Chowańska i P. Urbańska 26050
87 S. Johnstone 25800
88 E. Porębna 25760
89 Niespodzianka 25360
90 N. Magomedov 25350
91 O. Braz 24550
92 BMS Group S. Pegza 24300
93 E. i R. Urbańscy 24010
94 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 23900
95 K. Miondlikowski i B. Inda 23750
96 K. Mirpuri 23750
97 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 23550
98 T. Pastuszka 23550
99 R. Ask 23200
100 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 23120
101 Y. Hamad 23100
102 A. Wójtowicz 23000
103 B. Białowąs 23000
104 A. i T. Molscy 22680
105 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 22100
106 A. Borkowski 21930
107 K. i M. Mazur 21700
108 P. Frejlich 21190
109 P. Szmigiel 20850
110 A., M. i P. Laskowscy 20600
111 SK Michałów 20450
112 K. Vocetka 20400
113 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 20350
114 A. Skrzypczak i P. Talarek 20120
115 D. Milinkovic 20110
116 Euro-Sport Management 20020
117 Vasury Kolesa 20000
118 A. Kacprzyk 19600
119 K. Falba 18700
120 Charvat Group, s.r.o. 18600
121 M. Rogowska 18550
122 SK Iwno i Niespodzianka 18050
123 E. Borroni 18000
124 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 17280
125 K. Kozłowski 16900
126 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 16550
127 Fazheli Farhang 16300
128 M. Falzmann 16230
129 A. Steinhart i K. Urbańczyk 15860
130 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 15850
131 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 15640
132 K. Dynarowska 15600
133 A. Kozak i A. Wyrzyk 15300
134 Volteo Horse Service i M. Janikowski 15150
135 V. Pospíšil 15000
136 M. Surtel i Niespodzianka 14840
137 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 14700
138 M. Filipowska 14550
139 M. i M. Wnorowscy 14080
140 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 14020
141 TOK Capital Sp. z o. o. 13800
142 S. Plavac i M. Łojek 13800
143 R. Urbański i K. Rogowski 13780
144 B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 13770
145 I., D. i M. Jaskólscy 13660
146 Álmodó Tanácsadó Kft. 13200
147 T. Nowak 12740
148 R. Szpar 12715
149 A. Trela 12690
150 G. Sęczek 12580
151 K. Wolanin i M. Błaszczak 12570
152 Syndikát hvězda-Olehla 12000
153 Sharif Alireza 12000
154 I. Porkátová 12000
155 P. Siuta 12000
156 VNT Szindikatus 12000
157 Ch. Zschache 12000
158 D. Mitrovic 11710
159 Dozbud 2 Sp. z o.o. 11700
160 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 11500
161 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 11470
162 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 11440
163 SK Prudnik 11300
164 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 11140
165 T. Sieradzki i G. Pieczuro 11000
166 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 10860
167 SK Moszna i M. Gołębiowska 10800
168 Volteo Horse Service i K. Miondlikowski 10800
169 TRIOS s.r.o. 10500
170 D. Kübbeler 10360
171 B. Dörflinger 10340
172 A. Zhussupova 10300
173 M. Borkowski 10290
174 M. i I. Malinowscy 10110
175 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 10000
176 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 9490
177 Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 9450
178 Galopp & FRIENDS s.r.o. 9400
179 B. Ćwik 9285
180 M. Przączak 9200
181 V. Timoshenko 9150
182 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 9000
183 K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 9000
184 A. Kacprzyk i J. P. Zienkiewicz 8800
185 D. Mioduszewski 8600
186 Crows s.r.o. 8600
187 D. Kwiatkowski 8440
188 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 8330
189 Ch. Ruiz-Fouquet 8320
190 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 8250
191 P. Falzmann 8200
192 A. Polednia 8190
193 M. Kosicki i E. Grotkowska 8160
194 Ł. Such i I. Władysiak 8120
195 Stuff of Legend Ltd 8050
196 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 8030
197 W. i I. Szebysty 8020
198 J. i J. Zalewscy i S. Staub 8000
199 L. Błaszczyk 7980
200 R. Mamajek 7930
201 M. Biały 7900
202 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 7800
203 N. Kosiński 7700
204 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 7600
205 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 7400
206 Univerpol Sp. z o.o. 7220
207 K. Goździalski 6800
208 P. Urbańska 6775
209 D. Wrzosek 6700
210 A. Dziuba 6500
211 Ch. Schriever 6400
212 M. Gołębiowska i M. Łojek 6300
213 M. Łojcha 6300
214 G. Kogut 6020
215 A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 6000
216 B. Dąbrowski 6000
217 B. i M. Pokrywka 5730
218 W. Esch 5700
219 M. Gołębiowska 5675
220 R. Świątek 5500
221 Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 5400
222 K. Záhora 5400
223 L. Ćmok i T. Ruciński 5400
224 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 5300
225 R. Ptach 5050
226 A. Pyzara-Ratajczak 5000
227 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 4950
228 Ł. Siwek 4800
229 P. Głowacki 4760
230 K. Zakolski 4760
231 K. Bukład 4680
232 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 4600
233 W. Raszyńska i K. Szymański 4550
234 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Kacprzyk, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 4520
235 K. Urbańczyk 4500
236 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 4440
237 M. Alnuaimi 4300
238 Uni-Res Sp. z o.o. 4080
239 SK Michałów i B. Głowacki 4080
240 M. Meller i B. Giedyk 3800
241 H. Poledníková 3720
242 SK Moszna 3660
243 F. Wołoszyn 3610
244 S. Penner 3400
245 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 3400
246 Turf Fun Club 3200
247 P. Karlik 3200
248 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 3200
249 J. i T. Ozdoba, R. Zieliński i W. Saniewski 3200
250 Cardboard s.r.o. 3200
251 M. Stanisławska 3100
252 M. Kosicki i M. Kurach 3060
253 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
254 I. K. Art s.r.o. 3000
255 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 3000
256 M. Surtel 3000
257 E. Krakowiak i P. Wróblewski 2800
258 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
259 E. Krakowiak 2500
260 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
261 Z. Król, F. Krupa i M. Metza-Jodłowska 2450
262 J. i J. Zalewscy 2440
263 SK Krasne 2400
264 Y. Nikles 2400
265 M. Sijka 2400
266 AB Glass PHP A. Biedrzycki 2365
267 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 2250
268 Abbas Akbar Al Mulla 2000
269 SK Michałów i M. Łojek 2000
270 Evidencia Dokumentation HB 2000
271 My First Racehorse Ltd i K. Kamińska 1800
272 P. i J. Łucki 1800
273 Alfred F. Laskowski 1750
274 MB Arabians Sp. z o.o. 1700
275 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1700
276 K. Litwiniak 1690
277 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1650
278 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
279 F. Dill 1500
280 T. Rybicki i S. Wiśniewska 1500
281 H. Granda, M. Czech, M. Maj, D. Soska i Ł. Bobak 1450
282 P. Antenet 1360
283 K. Zawiliński 1290
284 G. Kozak 1200
285 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 1050
286 M. Metza-Jodłowska 1000
287 P. Šenigla 1000
288 A. Osieleniec 1000
289 D. Ostatek 1000
290 E. Nieslaniková 1000
291 B. Zuzek 980
292 M. Biały i M. Kobus 950
293 J. Szweycer 950
294 Z. Górski i K. Urbańczyk 930
295 M. Dziedzic 900
296 K. Kozłowska i Mariusz Konarski 900
297 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
298 P. Drutowski 800
299 M. Łaniewska 700
300 O. Sutkiewicz 700
301 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 600
302 A. Iżewska 500
303 M. Janikowski i K. Mirpuri 450
304 K. Stoch 450
305 Monika Wyrzyk 350
306 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
307 G., R. i K. Gorczyca i K. Urbańczyk 340
308 A. Wyrzyk 340
309 A. Gajos-Łątka 300
310 A. Dziuba i M. Przączak 300
311 W. Szydełko 250
312 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
313 A. Majchrzak 250
314 G. Łątka 0
315 M. Kosicki i S. Bujarski 0
316 M. Sopański 0
317 J. Precliková 0
318 I. Korczak 0
319 Investstar – M. Sola 0
320 K. Micuła 0
321 SK Jaroszówka 0
322 inż. M. Ševčík 0
323 My First Racehorse Ltd 0
324 P. Pirzecki i N. Hendzel 0
325 K. Mirpuri i W. Żmiejko 0
326 A. i J. Mika 0
327 K. Miondlikowski 0
328 O. Braz i T. Pastuszka 0
329 K. Urbańczyk, K. Domżała i G. Grudziąż 0
330 M. Kosicki i M. Kalata 0
331 PT Team & Kaločová 0
332 W. Maciejewska 0
333 M. Stoklásková 0
334 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
335 G. Kogut i G. Pawlus 0
336 M. Sarsour i F. Abu Mdegem 0
337 inż. Jaroslav Vaňa 0
338 W. Guz 0
339 M. Janikowski i Z. Makowski 0
340 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
341 M. Hamburger, R. Świątek 0
342 K. Rogowski i D. Sztanka 0
343 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 0
344 M. A. Rybaczyk 0
345 SK Kamionna – G. Dudek 0
346 J., D., W. i Ż. Sito 0
347 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
348 Stebel Sp. z o.o. 0
349 S. Pircher 0
350 Cofund – J. Jaskólska 0
351 P., M. i J. Tomaszek 0
352 J. Domańska 0
353 Loko trans s.r.o. 0
8898650

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 15-10-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 376770
2 Polska AKF Sp. z o.o. 331600
3 SK Janów Podlaski 309215
4 Plavac Sp. z o.o. 238675
5 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 210140
6 K. Zatloukal 201000
7 E. Lasota 191600
8 K. Kozłowska 189240
9 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 172250
10 G., R. i K. Gorczyca 171090
11 R. Płatek 161780
12 Z. Górski 161250
13 Günay Equestrian Invest GmbH 155310
14 AMP Invest Sp. z o.o. 149165
15 PPH Falba 114300
16 Millennium Stud Sp. z o.o. 110180
17 Elektrizace Železnic Praha a.s. 96200
18 T. Sieradzki 94810
19 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 91700
20 Volteo Horse Service 91665
21 Estel Studio Sp. z o. o. 88750
22 UAB Žirgo Startas 86820
23 A. Łabędzki 86080
24 K. i M. Wolanin 85100
25 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
26 Z. Zahariev 84530
27 Tersk Stud 81900
28 M. Gromala i K. Kozłowska 81760
29 T. Ruciński 76850
30 C. J. Gołaszewski 71890
31 N. Szelągowska 71660
32 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 66250
33 J. Nesteruk i K. Kamińska 62000
34 J. Szweycer i M. Janikowski 61540
35 Z. Górski i K. Mirpuri 61500
36 Nessa Arabians Sp. z o.o. 61395
37 Y. Baizharkinov 60475
38 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 51500
39 A. Omen 48415
40 W. Kryszyłowicz 47890
41 T. i K. Dębowscy 46650
42 SK Iwno i K. Rogowski 46630
43 Č. Olehla 46000
44 R. Z. Zieliński 44880
45 S.A.R.L. Mezagri 43570
46 R. Piwko 43560
47 SK Moszna i M. Łojek 41600
48 SK Moszna i M. Janikowski 41000
49 W. Krzemiński 40960
50 Lutetia Arabians S.A.R.L. 39910
51 SK Iwno 39580
52 S. Mladenovic 38380
53 K. Rogowski 38240
54 Wrbna Racing 37350
55 D. Turkowska 36900
56 K. Bolbro Agerholm 34330
57 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 33800
58 P. Talarek 33520
59 D. Jaskólski 33510
60 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 33220
61 T. Sobierajski 33000
62 M. Krzyśków i K. Brygier 31550
63 B. Olkowska 30700
64 Westminster Race Horse GmbH 30310
65 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 30130
66 Barjas M MS Alajmi 30050
67 V. Vocetka 29800
68 R. Sumiła 29650
69 K. Mirpuri i K. Kozłowska 29000
70 BCU Trading LLC 28900
71 D. i R. Kędziora 28800
72 E. i L. Kasprowicz 28780
73 P. Wasilewski 28130
74 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 28040
75 J. Soska 28030
76 A. Kovćin 27980
77 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 27430
78 J. Ryżkowski 27140
79 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
80 M. i B. Thiry 26690
81 J. Głowacki 26355
82 M. Chowańska i P. Urbańska 26050
83 S. Johnstone 25800
84 E. Porębna 25760
85 SK Michałów i E. Zahariev 24875
86 Niespodzianka 23960
87 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 23900
88 K. Miondlikowski i B. Inda 23750
89 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 23550
90 M. Kryszyłowicz 23410
91 R. Ask 23200
92 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 23120
93 Y. Hamad 23100
94 B. Białowąs 23000
95 A. i T. Molscy 22680
96 K. Mirpuri 22400
97 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 22100
98 A. Borkowski 21930
99 K. i M. Mazur 21700
100 A. Wójtowicz 21640
101 P. Frejlich 21190
102 E. i R. Urbańscy 21010
103 BMS Group S. Pegza 21000
104 P. Szmigiel 20850
105 A., M. i P. Laskowscy 20600
106 SK Michałów 20450
107 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 20350
108 Volteo Horse Service, K. Miondlikowski i Z. Król 20000
109 K. i M. Mazur i B. Olkowska 19800
110 O. Braz 19550
111 K. Falba 18700
112 Euro-Sport Management 18620
113 Charvat Group, s.r.o. 18600
114 M. Rogowska 18550
115 E. Borroni 18000
116 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 17280
117 T. Pastuszka 17250
118 K. Kozłowski 16900
119 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 16550
120 A. Skrzypczak i P. Talarek 16520
121 N. Magomedov 16350
122 Fazheli Farhang 16300
123 M. Falzmann 16230
124 A. Steinhart i K. Urbańczyk 15860
125 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 15850
126 SK Iwno i Niespodzianka 15650
127 A. Kacprzyk 15400
128 M. Surtel i Niespodzianka 14840
129 Volteo Horse Service i M. Janikowski 14800
130 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 14700
131 M. i M. Wnorowscy 14080
132 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 14020
133 K. Dynarowska 14000
134 TOK Capital Sp. z o. o. 13800
135 S. Plavac i M. Łojek 13800
136 R. Urbański i K. Rogowski 13780
137 B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 13770
138 I., D. i M. Jaskólscy 13660
139 Álmodó Tanácsadó Kft. 13200
140 T. Nowak 12740
141 R. Szpar 12715
142 A. Trela 12690
143 G. Sęczek 12580
144 K. Wolanin i M. Błaszczak 12570
145 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 12440
146 D. Milinkovic 12110
147 Sharif Alireza 12000
148 Ch. Zschache 12000
149 Syndikát hvězda-Olehla 12000
150 P. Siuta 12000
151 D. Mitrovic 11710
152 Dozbud 2 Sp. z o.o. 11700
153 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 11500
154 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 11470
155 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 11440
156 SK Prudnik 11300
157 I. Porkátová 11000
158 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 10860
159 Volteo Horse Service i K. Miondlikowski 10800
160 SK Moszna i M. Gołębiowska 10800
161 TRIOS s.r.o. 10500
162 D. Kübbeler 10360
163 B. Dörflinger 10340
164 M. Borkowski 10290
165 M. i I. Malinowscy 10110
166 V. Pospíšil 10000
167 Vasury Kolesa 10000
168 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 9490
169 A. Zhussupova 9400
170 B. Ćwik 9285
171 M. Przączak 9200
172 V. Timoshenko 9150
173 K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 9000
174 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 9000
175 A. Kacprzyk i J. P. Zienkiewicz 8800
176 M. Filipowska 8550
177 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 8330
178 Ch. Ruiz-Fouquet 8320
179 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 8250
180 P. Falzmann 8200
181 A. Polednia 8190
182 M. Kosicki i E. Grotkowska 8160
183 Ł. Such i I. Władysiak 8120
184 Stuff of Legend Ltd 8050
185 W. i I. Szebysty 8020
186 J. i J. Zalewscy i S. Staub 8000
187 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 8000
188 L. Błaszczyk 7980
189 R. Mamajek 7930
190 M. Biały 7900
191 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 7800
192 N. Kosiński 7700
193 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 7530
194 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 7400
195 Univerpol Sp. z o.o. 6970
196 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 6800
197 D. Kwiatkowski 6800
198 P. Urbańska 6775
199 D. Wrzosek 6700
200 Ch. Schriever 6400
201 M. Łojcha 6300
202 M. Gołębiowska i M. Łojek 6300
203 A. Kozak i A. Wyrzyk 6300
204 G. Kogut 6020
205 A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 6000
206 B. Dąbrowski 6000
207 B. i M. Pokrywka 5730
208 W. Esch 5700
209 M. Gołębiowska 5675
210 Crows s.r.o. 5400
211 K. Záhora 5400
212 Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 5400
213 K. Vocetka 5400
214 L. Ćmok i T. Ruciński 5400
215 Galopp & FRIENDS s.r.o. 5400
216 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 5300
217 R. Ptach 5050
218 A. Pyzara-Ratajczak 5000
219 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 4950
220 Ł. Siwek 4800
221 P. Głowacki 4760
222 K. Zakolski 4760
223 R. Świątek 4700
224 K. Bukład 4680
225 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 4600
226 W. Raszyńska i K. Szymański 4550
227 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Kacprzyk, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 4520
228 A. Dziuba 4500
229 K. Urbańczyk 4500
230 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 4140
231 SK Michałów i B. Głowacki 4080
232 Uni-Res Sp. z o.o. 4080
233 M. Meller i B. Giedyk 3800
234 H. Poledníková 3720
235 SK Moszna 3660
236 F. Wołoszyn 3610
237 D. Mioduszewski 3600
238 S. Penner 3400
239 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 3400
240 P. Karlik 3200
241 Cardboard s.r.o. 3200
242 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 3200
243 Turf Fun Club 3200
244 M. Kosicki i M. Kurach 3060
245 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
246 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 3000
247 M. Surtel 3000
248 I. K. Art s.r.o. 3000
249 E. Krakowiak i P. Wróblewski 2800
250 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 2720
251 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
252 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
253 E. Krakowiak 2500
254 Z. Król, F. Krupa i M. Metza-Jodłowska 2450
255 J. i J. Zalewscy 2440
256 SK Krasne 2400
257 M. Stanisławska 2400
258 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 2250
259 AB Glass PHP A. Biedrzycki 2150
260 Abbas Akbar Al Mulla 2000
261 Evidencia Dokumentation HB 2000
262 SK Michałów i M. Łojek 2000
263 My First Racehorse Ltd i K. Kamińska 1800
264 Alfred F. Laskowski 1750
265 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1700
266 MB Arabians Sp. z o.o. 1700
267 K. Litwiniak 1690
268 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1650
269 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
270 J. i T. Ozdoba, R. Zieliński i W. Saniewski 1600
271 M. Sijka 1540
272 F. Dill 1500
273 H. Granda, M. Czech, M. Maj, D. Soska i Ł. Bobak 1450
274 P. Antenet 1360
275 K. Zawiliński 1290
276 G. Kozak 1200
277 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 1050
278 D. Ostatek 1000
279 T. Sieradzki i G. Pieczuro 1000
280 E. Nieslaniková 1000
281 M. Metza-Jodłowska 1000
282 P. Šenigla 1000
283 A. Osieleniec 1000
284 B. Zuzek 980
285 J. Szweycer 950
286 M. Biały i M. Kobus 950
287 Z. Górski i K. Urbańczyk 930
288 K. Kozłowska i Mariusz Konarski 900
289 M. Dziedzic 900
290 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
291 P. Drutowski 800
292 O. Sutkiewicz 700
293 M. Łaniewska 700
294 A. Iżewska 500
295 T. Rybicki i S. Wiśniewska 500
296 Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 450
297 M. Janikowski i K. Mirpuri 450
298 Monika Wyrzyk 350
299 G., R. i K. Gorczyca i K. Urbańczyk 340
300 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
301 A. Wyrzyk 340
302 P. i J. Łucki 300
303 A. Gajos-Łątka 300
304 A. Dziuba i M. Przączak 300
305 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
306 A. Majchrzak 250
307 W. Szydełko 250
308 SK Jaroszówka 0
309 M. Janikowski i Z. Makowski 0
310 K. Micuła 0
311 W. Maciejewska 0
312 K. Rogowski i D. Sztanka 0
313 M. Sopański 0
314 M. Stoklásková 0
315 M. Hamburger, R. Świątek 0
316 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
317 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
318 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 0
319 P. Pirzecki i N. Hendzel 0
320 inż. Jaroslav Vaňa 0
321 K. Mirpuri i W. Żmiejko 0
322 A. i J. Mika 0
323 M. A. Rybaczyk 0
324 Investstar – M. Sola 0
325 I. Korczak 0
326 W. Guz 0
327 M. Kosicki i S. Bujarski 0
328 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 0
329 P., M. i J. Tomaszek 0
330 Stebel Sp. z o.o. 0
331 M. Sarsour i F. Abu Mdegem 0
332 J., D., W. i Ż. Sito 0
333 O. Braz i T. Pastuszka 0
334 SK Kamionna – G. Dudek 0
335 M. Kosicki i M. Kalata 0
336 G. Kogut i G. Pawlus 0
337 S. Pircher 0
338 Cofund – J. Jaskólska 0
339 PT Team & Kaločová 0
340 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
341 J. Precliková 0
342 J. Domańska 0
343 K. Stoch 0
344 K. Miondlikowski 0
345 My First Racehorse Ltd 0
346 Loko trans s.r.o. 0
347 inż. M. Ševčík 0
348 G. Łątka 0
349 K. Urbańczyk, K. Domżała i G. Grudziąż 0
8428475

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 08-10-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 376770
2 Polska AKF Sp. z o.o. 335350
3 SK Janów Podlaski 294245
4 Plavac Sp. z o.o. 225825
5 K. Zatloukal 201000
6 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 193540
7 E. Lasota 191600
8 K. Kozłowska 189240
9 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 171350
10 G., R. i K. Gorczyca 167690
11 R. Płatek 159780
12 Z. Górski 156000
13 Günay Equestrian Invest GmbH 155310
14 AMP Invest Sp. z o.o. 132815
15 PPH Falba 114300
16 Millennium Stud Sp. z o.o. 108080
17 Elektrizace Železnic Praha a.s. 96200
18 T. Sieradzki 92370
19 Volteo Horse Service 91665
20 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 91000
21 Estel Studio Sp. z o. o. 88750
22 A. Łabędzki 86080
23 K. i M. Wolanin 85100
24 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
25 UAB Žirgo Startas 84700
26 Z. Zahariev 84530
27 M. Gromala i K. Kozłowska 81760
28 Tersk Stud 79550
29 T. Ruciński 76850
30 C. J. Gołaszewski 71890
31 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 66250
32 N. Szelągowska 62860
33 J. Nesteruk i K. Kamińska 62000
34 Z. Górski i K. Mirpuri 61500
35 Nessa Arabians Sp. z o.o. 61395
36 Y. Baizharkinov 60125
37 J. Szweycer i M. Janikowski 57300
38 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 51500
39 A. Omen 48415
40 SK Iwno i K. Rogowski 46630
41 Č. Olehla 46000
42 R. Z. Zieliński 44880
43 SK Moszna i M. Janikowski 41000
44 W. Krzemiński 40960
45 W. Kryszyłowicz 39890
46 SK Iwno 39580
47 T. i K. Dębowscy 38950
48 R. Piwko 38910
49 S. Mladenovic 38380
50 Lutetia Arabians S.A.R.L. 38270
51 Wrbna Racing 37350
52 K. Rogowski 36440
53 S.A.R.L. Mezagri 36360
54 SK Moszna i M. Łojek 35600
55 D. Turkowska 34500
56 P. Talarek 33520
57 D. Jaskólski 33510
58 T. Sobierajski 33000
59 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 30130
60 Barjas M MS Alajmi 30050
61 V. Vocetka 29800
62 R. Sumiła 29650
63 K. Mirpuri i K. Kozłowska 29000
64 D. i R. Kędziora 28800
65 E. i L. Kasprowicz 28780
66 P. Wasilewski 28130
67 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 28040
68 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 27430
69 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
70 M. Krzyśków i K. Brygier 26550
71 BCU Trading LLC 26100
72 S. Johnstone 25800
73 J. Ryżkowski 25780
74 E. Porębna 25760
75 M. Chowańska i P. Urbańska 25350
76 A. Kovćin 25180
77 SK Michałów i E. Zahariev 24875
78 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 24800
79 J. Głowacki 24315
80 Niespodzianka 23960
81 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 23900
82 K. Miondlikowski i B. Inda 23300
83 R. Ask 23200
84 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 23140
85 Y. Hamad 23100
86 B. Białowąs 23000
87 M. Kryszyłowicz 22910
88 J. Soska 22780
89 K. Mirpuri 22400
90 Westminster Race Horse GmbH 22050
91 A. Borkowski 21930
92 K. i M. Mazur 21700
93 B. Olkowska 21700
94 A. Wójtowicz 21640
95 P. Frejlich 21190
96 E. i R. Urbańscy 21010
97 BMS Group S. Pegza 21000
98 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 20700
99 M. i B. Thiry 20590
100 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 20120
101 Volteo Horse Service, K. Miondlikowski i Z. Król 20000
102 K. i M. Mazur i B. Olkowska 19800
103 O. Braz 19550
104 A. i T. Molscy 19280
105 K. Falba 18700
106 Euro-Sport Management 18620
107 Charvat Group, s.r.o. 18600
108 M. Rogowska 18550
109 E. Borroni 18000
110 K. Bolbro Agerholm 17330
111 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 17280
112 K. Kozłowski 16900
113 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 16550
114 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 16550
115 A. Skrzypczak i P. Talarek 16520
116 N. Magomedov 16350
117 M. Falzmann 16230
118 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 15850
119 T. Pastuszka 15750
120 SK Iwno i Niespodzianka 15650
121 A. Kacprzyk 15400
122 P. Szmigiel 14850
123 M. Surtel i Niespodzianka 14840
124 Volteo Horse Service i M. Janikowski 14800
125 A., M. i P. Laskowscy 14600
126 M. i M. Wnorowscy 14080
127 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 14020
128 K. Dynarowska 14000
129 TOK Capital Sp. z o. o. 13800
130 S. Plavac i M. Łojek 13800
131 R. Urbański i K. Rogowski 13780
132 I., D. i M. Jaskólscy 13660
133 Fazheli Farhang 13500
134 SK Michałów 13350
135 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 13350
136 B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 13240
137 Álmodó Tanácsadó Kft. 13200
138 A. Steinhart i K. Urbańczyk 13140
139 T. Nowak 12740
140 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 12700
141 A. Trela 12690
142 G. Sęczek 12580
143 K. Wolanin i M. Błaszczak 12570
144 D. Milinkovic 12110
145 P. Siuta 12000
146 Ch. Zschache 12000
147 Syndikát hvězda-Olehla 12000
148 Sharif Alireza 12000
149 R. Szpar 11715
150 D. Mitrovic 11710
151 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 11470
152 I. Porkátová 11000
153 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 10860
154 SK Moszna i M. Gołębiowska 10800
155 Volteo Horse Service i K. Miondlikowski 10800
156 TRIOS s.r.o. 10500
157 B. Dörflinger 10340
158 M. Borkowski 10290
159 M. i I. Malinowscy 10110
160 V. Pospíšil 10000
161 Vasury Kolesa 10000
162 Dozbud 2 Sp. z o.o. 9900
163 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 9490
164 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 9440
165 A. Zhussupova 9400
166 SK Prudnik 9300
167 B. Ćwik 9285
168 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 9240
169 M. Przączak 9200
170 A. Kacprzyk i J. P. Zienkiewicz 8800
171 M. Filipowska 8550
172 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 8330
173 Ch. Ruiz-Fouquet 8320
174 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 8250
175 P. Falzmann 8200
176 A. Polednia 8190
177 M. Kosicki i E. Grotkowska 8160
178 Ł. Such i I. Władysiak 8120
179 Stuff of Legend Ltd 8050
180 W. i I. Szebysty 8020
181 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 8000
182 J. i J. Zalewscy i S. Staub 8000
183 R. Mamajek 7930
184 N. Kosiński 7700
185 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 7530
186 L. Błaszczyk 7480
187 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 7400
188 Univerpol Sp. z o.o. 6970
189 D. Kwiatkowski 6800
190 P. Urbańska 6775
191 M. Biały 6700
192 D. Wrzosek 6700
193 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 6500
194 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 6400
195 M. Łojcha 6300
196 A. Kozak i A. Wyrzyk 6300
197 Ch. Schriever 6100
198 A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 6000
199 M. Gołębiowska i M. Łojek 5950
200 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 5900
201 B. i M. Pokrywka 5730
202 W. Esch 5700
203 V. Timoshenko 5550
204 B. Dąbrowski 5500
205 G. Kogut 5410
206 K. Vocetka 5400
207 Crows s.r.o. 5400
208 K. Záhora 5400
209 Galopp & FRIENDS s.r.o. 5400
210 D. Kübbeler 5360
211 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 5300
212 R. Ptach 5050
213 A. Pyzara-Ratajczak 5000
214 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 4950
215 P. Głowacki 4760
216 K. Zakolski 4760
217 R. Świątek 4700
218 K. Bukład 4680
219 M. Gołębiowska 4675
220 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 4600
221 W. Raszyńska i K. Szymański 4550
222 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Kacprzyk, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 4520
223 A. Dziuba 4500
224 K. Urbańczyk 4500
225 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 4140
226 Uni-Res Sp. z o.o. 4080
227 L. Ćmok i T. Ruciński 4000
228 M. Meller i B. Giedyk 3800
229 H. Poledníková 3720
230 SK Moszna 3660
231 D. Mioduszewski 3600
232 SK Michałów i B. Głowacki 3400
233 Cardboard s.r.o. 3200
234 P. Karlik 3200
235 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 3200
236 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
237 M. Kosicki i M. Kurach 3060
238 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 3000
239 I. K. Art s.r.o. 3000
240 E. Krakowiak i P. Wróblewski 2800
241 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 2720
242 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
243 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
244 E. Krakowiak 2500
245 Z. Król, F. Krupa i M. Metza-Jodłowska 2450
246 J. i J. Zalewscy 2440
247 M. Surtel 2400
248 SK Krasne 2400
249 Ł. Siwek 2400
250 M. Stanisławska 2400
251 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 2250
252 AB Glass PHP A. Biedrzycki 2150
253 F. Wołoszyn 2110
254 Evidencia Dokumentation HB 2000
255 SK Michałów i M. Łojek 2000
256 Abbas Akbar Al Mulla 2000
257 My First Racehorse Ltd i K. Kamińska 1800
258 Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 1800
259 Alfred F. Laskowski 1750
260 MB Arabians Sp. z o.o. 1700
261 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1700
262 K. Litwiniak 1690
263 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1650
264 J. i T. Ozdoba, R. Zieliński i W. Saniewski 1600
265 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
266 M. Sijka 1540
267 H. Granda, M. Czech, M. Maj, D. Soska i Ł. Bobak 1450
268 P. Antenet 1360
269 K. Zawiliński 1290
270 G. Kozak 1200
271 A. Osieleniec 1000
272 M. Metza-Jodłowska 1000
273 T. Sieradzki i G. Pieczuro 1000
274 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 1000
275 E. Nieslaniková 1000
276 F. Dill 1000
277 P. Šenigla 1000
278 B. Zuzek 980
279 J. Szweycer 950
280 M. Biały i M. Kobus 950
281 Z. Górski i K. Urbańczyk 930
282 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
283 Turf Fun Club 800
284 O. Sutkiewicz 700
285 M. Łaniewska 700
286 S. Penner 600
287 T. Rybicki i S. Wiśniewska 500
288 A. Iżewska 500
289 Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 450
290 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
291 Monika Wyrzyk 350
292 A. Wyrzyk 340
293 G., R. i K. Gorczyca i K. Urbańczyk 340
294 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
295 A. Dziuba i M. Przączak 300
296 P. i J. Łucki 300
297 A. Gajos-Łątka 300
298 A. Majchrzak 250
299 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
300 W. Szydełko 250
301 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
302 G. Kogut i G. Pawlus 0
303 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 0
304 PT Team & Kaločová 0
305 W. Guz 0
306 SK Kamionna – G. Dudek 0
307 O. Braz i T. Pastuszka 0
308 M. A. Rybaczyk 0
309 P. Drutowski 0
310 D. Ostatek 0
311 inż. Jaroslav Vaňa 0
312 K. Miondlikowski 0
313 My First Racehorse Ltd 0
314 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
315 M. Stoklásková 0
316 inż. M. Ševčík 0
317 SK Jaroszówka 0
318 K. Micuła 0
319 A. i J. Mika 0
320 M. Sopański 0
321 G. Łątka 0
322 Loko trans s.r.o. 0
323 K. Mirpuri i W. Żmiejko 0
324 K. Kozłowska i Mariusz Konarski 0
325 K. Stoch 0
326 J. Domańska 0
327 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 0
328 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
329 M. Sarsour i F. Abu Mdegem 0
330 M. Hamburger, R. Świątek 0
331 M. Kosicki i M. Kalata 0
332 S. Pircher 0
333 Cofund – J. Jaskólska 0
334 J. Precliková 0
335 K. Rogowski i D. Sztanka 0
336 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 0
337 P. Pirzecki i N. Hendzel 0
338 J., D., W. i Ż. Sito 0
339 K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 0
340 Stebel Sp. z o.o. 0
341 P., M. i J. Tomaszek 0
342 K. Urbańczyk, K. Domżała i G. Grudziąż 0
343 M. Kosicki i S. Bujarski 0
344 I. Korczak 0
345 W. Maciejewska 0
346 Investstar – M. Sola 0
8095325

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 01-10-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 376770
2 Polska AKF Sp. z o.o. 323270
3 SK Janów Podlaski 285045
4 Plavac Sp. z o.o. 207325
5 K. Zatloukal 201000
6 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 190300
7 K. Kozłowska 189240
8 E. Lasota 185600
9 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 171350
10 G., R. i K. Gorczyca 166290
11 R. Płatek 159780
12 Günay Equestrian Invest GmbH 155310
13 Z. Górski 137280
14 AMP Invest Sp. z o.o. 125215
15 PPH Falba 114300
16 Millennium Stud Sp. z o.o. 100980
17 Elektrizace Železnic Praha a.s. 96200
18 T. Sieradzki 92370
19 Volteo Horse Service 91665
20 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 91000
21 K. i M. Wolanin 85100
22 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
23 UAB Žirgo Startas 84700
24 Z. Zahariev 84530
25 Estel Studio Sp. z o. o. 80750
26 A. Łabędzki 79580
27 Tersk Stud 79550
28 T. Ruciński 71850
29 C. J. Gołaszewski 67090
30 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 66250
31 N. Szelągowska 62860
32 J. Nesteruk i K. Kamińska 62000
33 Z. Górski i K. Mirpuri 61500
34 Y. Baizharkinov 60125
35 J. Szweycer i M. Janikowski 57300
36 M. Gromala i K. Kozłowska 56040
37 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 51500
38 A. Omen 48415
39 Č. Olehla 46000
40 R. Z. Zieliński 44880
41 SK Iwno i K. Rogowski 44630
42 W. Kryszyłowicz 39890
43 SK Moszna i M. Janikowski 39600
44 SK Iwno 39580
45 R. Piwko 38910
46 Lutetia Arabians S.A.R.L. 38270
47 S. Mladenovic 37380
48 Wrbna Racing 37350
49 T. i K. Dębowscy 36950
50 Nessa Arabians Sp. z o.o. 36895
51 K. Rogowski 36440
52 SK Moszna i M. Łojek 35250
53 D. Turkowska 34500
54 P. Talarek 33520
55 D. Jaskólski 33510
56 S.A.R.L. Mezagri 33080
57 T. Sobierajski 33000
58 W. Krzemiński 31430
59 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 30130
60 V. Vocetka 29800
61 D. i R. Kędziora 28800
62 Barjas M MS Alajmi 28490
63 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 28040
64 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 27430
65 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
66 P. Wasilewski 26770
67 BCU Trading LLC 26100
68 S. Johnstone 25800
69 E. Porębna 25760
70 J. Ryżkowski 25565
71 M. Krzyśków i K. Brygier 25490
72 M. Chowańska i P. Urbańska 25350
73 A. Kovćin 25180
74 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 24800
75 R. Sumiła 24570
76 E. i L. Kasprowicz 24540
77 J. Głowacki 24315
78 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 23900
79 K. Miondlikowski i B. Inda 23300
80 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 23140
81 Y. Hamad 23100
82 B. Białowąs 23000
83 M. Kryszyłowicz 22910
84 J. Soska 22780
85 K. Mirpuri 22400
86 SK Michałów i E. Zahariev 22155
87 A. Borkowski 21930
88 B. Olkowska 21700
89 Niespodzianka 21240
90 E. i R. Urbańscy 21010
91 BMS Group S. Pegza 21000
92 A. Wójtowicz 20960
93 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 20120
94 Volteo Horse Service, K. Miondlikowski i Z. Król 20000
95 K. i M. Mazur i B. Olkowska 19800
96 A. i T. Molscy 19280
97 M. i B. Thiry 19230
98 P. Frejlich 18990
99 K. i M. Mazur 18900
100 K. Falba 18700
101 Euro-Sport Management 18620
102 Charvat Group, s.r.o. 18600
103 M. Rogowska 18550
104 Westminster Race Horse GmbH 18450
105 E. Borroni 18000
106 K. Bolbro Agerholm 17330
107 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 17280
108 K. Kozłowski 16900
109 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 16550
110 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 15850
111 T. Pastuszka 15750
112 N. Magomedov 15650
113 M. Falzmann 15530
114 R. Ask 15400
115 SK Iwno i Niespodzianka 15050
116 P. Szmigiel 14850
117 M. Surtel i Niespodzianka 14840
118 Volteo Horse Service i M. Janikowski 14800
119 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 14750
120 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 14700
121 A., M. i P. Laskowscy 14600
122 A. Skrzypczak i P. Talarek 14400
123 M. i M. Wnorowscy 14080
124 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 14020
125 K. Dynarowska 14000
126 TOK Capital Sp. z o. o. 13800
127 I., D. i M. Jaskólscy 13660
128 Fazheli Farhang 13500
129 R. Urbański i K. Rogowski 13480
130 SK Michałów 13350
131 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 13350
132 B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 13240
133 Álmodó Tanácsadó Kft. 13200
134 A. Steinhart i K. Urbańczyk 13140
135 A. Kacprzyk 13000
136 T. Nowak 12740
137 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 12700
138 S. Plavac i M. Łojek 12600
139 K. Wolanin i M. Błaszczak 12570
140 A. Trela 12300
141 G. Sęczek 12240
142 D. Milinkovic 12110
143 Syndikát hvězda-Olehla 12000
144 Ch. Zschache 12000
145 Sharif Alireza 12000
146 P. Siuta 12000
147 R. Szpar 11715
148 D. Mitrovic 11710
149 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 11470
150 I. Porkátová 11000
151 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 10860
152 Volteo Horse Service i K. Miondlikowski 10800
153 SK Moszna i M. Gołębiowska 10800
154 TRIOS s.r.o. 10500
155 M. Borkowski 10290
156 M. i I. Malinowscy 10110
157 Vasury Kolesa 10000
158 V. Pospíšil 10000
159 Dozbud 2 Sp. z o.o. 9900
160 B. Dörflinger 9520
161 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 9440
162 A. Zhussupova 9400
163 SK Prudnik 9300
164 B. Ćwik 9285
165 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 9240
166 M. Przączak 9200
167 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 9140
168 K. Mirpuri i K. Kozłowska 9000
169 A. Kacprzyk i J. P. Zienkiewicz 8800
170 M. Filipowska 8550
171 Ch. Ruiz-Fouquet 8320
172 P. Falzmann 8200
173 A. Polednia 8190
174 M. Kosicki i E. Grotkowska 8160
175 Stuff of Legend Ltd 8050
176 W. i I. Szebysty 8020
177 J. i J. Zalewscy i S. Staub 8000
178 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 8000
179 R. Mamajek 7930
180 N. Kosiński 7700
181 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 7650
182 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 7400
183 O. Braz 7050
184 Univerpol Sp. z o.o. 6970
185 D. Kwiatkowski 6800
186 P. Urbańska 6775
187 M. Biały 6700
188 D. Wrzosek 6700
189 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 6500
190 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 6400
191 M. Łojcha 6300
192 A. Kozak i A. Wyrzyk 6300
193 Ł. Such i I. Władysiak 6120
194 Ch. Schriever 6100
195 M. Gołębiowska i M. Łojek 5950
196 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 5900
197 W. Esch 5700
198 V. Timoshenko 5550
199 B. Dąbrowski 5500
200 L. Błaszczyk 5480
201 G. Kogut 5410
202 K. Záhora 5400
203 Galopp & FRIENDS s.r.o. 5400
204 Crows s.r.o. 5400
205 K. Vocetka 5400
206 D. Kübbeler 5360
207 B. i M. Pokrywka 5230
208 R. Ptach 5050
209 A. Pyzara-Ratajczak 5000
210 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 4950
211 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 4830
212 P. Głowacki 4760
213 K. Zakolski 4760
214 K. Bukład 4680
215 M. Gołębiowska 4675
216 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 4600
217 W. Raszyńska i K. Szymański 4550
218 A. Dziuba 4500
219 K. Urbańczyk 4500
220 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 4140
221 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 4100
222 Uni-Res Sp. z o.o. 4080
223 L. Ćmok i T. Ruciński 4000
224 M. Meller i B. Giedyk 3800
225 H. Poledníková 3720
226 SK Moszna 3660
227 D. Mioduszewski 3600
228 SK Michałów i B. Głowacki 3400
229 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 3330
230 R. Świątek 3200
231 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 3200
232 P. Karlik 3200
233 Cardboard s.r.o. 3200
234 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
235 M. Kosicki i M. Kurach 3060
236 I. K. Art s.r.o. 3000
237 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 3000
238 E. Krakowiak i P. Wróblewski 2800
239 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 2720
240 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
241 E. Krakowiak 2500
242 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
243 Z. Król, F. Krupa i M. Metza-Jodłowska 2450
244 J. i J. Zalewscy 2440
245 SK Krasne 2400
246 Ł. Siwek 2400
247 M. Surtel 2400
248 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 2250
249 AB Glass PHP A. Biedrzycki 2150
250 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Kacprzyk, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
251 F. Wołoszyn 2110
252 Evidencia Dokumentation HB 2000
253 SK Michałów i M. Łojek 2000
254 Abbas Akbar Al Mulla 2000
255 My First Racehorse Ltd i K. Kamińska 1800
256 Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 1800
257 Alfred F. Laskowski 1750
258 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1700
259 MB Arabians Sp. z o.o. 1700
260 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1650
261 J. i T. Ozdoba, R. Zieliński i W. Saniewski 1600
262 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
263 H. Granda, M. Czech, M. Maj, D. Soska i Ł. Bobak 1450
264 P. Antenet 1360
265 M. Sijka 1290
266 K. Zawiliński 1290
267 K. Litwiniak 1240
268 G. Kozak 1200
269 F. Dill 1000
270 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 1000
271 T. Sieradzki i G. Pieczuro 1000
272 P. Šenigla 1000
273 M. Metza-Jodłowska 1000
274 E. Nieslaniková 1000
275 B. Zuzek 980
276 M. Biały i M. Kobus 950
277 J. Szweycer 950
278 Z. Górski i K. Urbańczyk 930
279 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
280 Turf Fun Club 800
281 O. Sutkiewicz 700
282 M. Łaniewska 700
283 S. Penner 600
284 T. Rybicki i S. Wiśniewska 500
285 A. Iżewska 500
286 Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 450
287 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
288 Monika Wyrzyk 350
289 G., R. i K. Gorczyca i K. Urbańczyk 340
290 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
291 P. i J. Łucki 300
292 A. Gajos-Łątka 300
293 A. Dziuba i M. Przączak 300
294 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
295 A. Majchrzak 250
296 W. Szydełko 250
297 Stebel Sp. z o.o. 0
298 W. Maciejewska 0
299 P., M. i J. Tomaszek 0
300 M. Kosicki i S. Bujarski 0
301 P. Drutowski 0
302 M. A. Rybaczyk 0
303 inż. Jaroslav Vaňa 0
304 W. Guz 0
305 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
306 SK Kamionna – G. Dudek 0
307 M. Stoklásková 0
308 D. Ostatek 0
309 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 0
310 O. Braz i T. Pastuszka 0
311 M. Sarsour i F. Abu Mdegem 0
312 G. Kogut i G. Pawlus 0
313 PT Team & Kaločová 0
314 A. i J. Mika 0
315 K. Mirpuri i W. Żmiejko 0
316 K. Kozłowska i Mariusz Konarski 0
317 K. Miondlikowski 0
318 My First Racehorse Ltd 0
319 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 0
320 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
321 inż. M. Ševčík 0
322 M. Hamburger, R. Świątek 0
323 SK Jaroszówka 0
324 K. Micuła 0
325 M. Kosicki i M. Kalata 0
326 M. Sopański 0
327 K. Rogowski i D. Sztanka 0
328 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 0
329 S. Pircher 0
330 Cofund – J. Jaskólska 0
331 G. Łątka 0
332 Loko trans s.r.o. 0
333 P. Pirzecki i N. Hendzel 0
334 J. Precliková 0
335 K. Stoch 0
336 J. Domańska 0
337 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
338 Investstar – M. Sola 0
339 J., D., W. i Ż. Sito 0
340 A. Osieleniec 0
341 K. Urbańczyk, K. Domżała i G. Grudziąż 0
342 I. Korczak 0
343 K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 0
7801450

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 24-09-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 345570
2 Polska AKF Sp. z o.o. 326770
3 SK Janów Podlaski 285045
4 K. Zatloukal 201000
5 Plavac Sp. z o.o. 187325
6 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 183150
7 E. Lasota 179300
8 G., R. i K. Gorczyca 166290
9 Günay Equestrian Invest GmbH 155310
10 Z. Górski 137030
11 R. Płatek 126780
12 AMP Invest Sp. z o.o. 122415
13 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 120950
14 Millennium Stud Sp. z o.o. 100380
15 Elektrizace Železnic Praha a.s. 96200
16 T. Sieradzki 90370
17 Volteo Horse Service 86465
18 K. i M. Wolanin 85100
19 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
20 UAB Žirgo Startas 84700
21 Z. Zahariev 84530
22 PPH Falba 84300
23 Estel Studio Sp. z o. o. 80750
24 Tersk Stud 79550
25 A. Łabędzki 79080
26 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 78400
27 T. Ruciński 71850
28 C. J. Gołaszewski 67090
29 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 63250
30 K. Kozłowska 63240
31 N. Szelągowska 62860
32 J. Nesteruk i K. Kamińska 62000
33 Z. Górski i K. Mirpuri 61500
34 M. Gromala i K. Kozłowska 56040
35 J. Szweycer i M. Janikowski 55800
36 Y. Baizharkinov 54125
37 A. Omen 48415
38 Č. Olehla 46000
39 R. Z. Zieliński 44880
40 SK Iwno i K. Rogowski 44330
41 SK Moszna i M. Janikowski 39600
42 SK Iwno 39580
43 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 39500
44 R. Piwko 38910
45 Lutetia Arabians S.A.R.L. 38270
46 Wrbna Racing 37350
47 Nessa Arabians Sp. z o.o. 36895
48 K. Rogowski 36440
49 T. i K. Dębowscy 35950
50 S. Mladenovic 35580
51 SK Moszna i M. Łojek 35250
52 W. Kryszyłowicz 34890
53 P. Talarek 33520
54 S.A.R.L. Mezagri 33080
55 D. Turkowska 32100
56 D. Jaskólski 31860
57 W. Krzemiński 31430
58 T. Sobierajski 29800
59 V. Vocetka 29800
60 D. i R. Kędziora 28800
61 Barjas M MS Alajmi 28490
62 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 28040
63 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 27430
64 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
65 P. Wasilewski 26770
66 BCU Trading LLC 26100
67 S. Johnstone 25800
68 E. Porębna 25760
69 J. Ryżkowski 25565
70 M. Krzyśków i K. Brygier 25490
71 M. Chowańska i P. Urbańska 25350
72 A. Kovćin 25180
73 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 24800
74 R. Sumiła 24570
75 E. i L. Kasprowicz 24540
76 J. Głowacki 24315
77 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 23900
78 K. Miondlikowski i B. Inda 23300
79 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 23140
80 Y. Hamad 23100
81 B. Białowąs 23000
82 M. Kryszyłowicz 22910
83 K. Mirpuri 22400
84 SK Michałów i E. Zahariev 22155
85 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 22130
86 A. Borkowski 21930
87 B. Olkowska 21700
88 Niespodzianka 21240
89 E. i R. Urbańscy 21010
90 A. Wójtowicz 20960
91 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 20120
92 A. i T. Molscy 19280
93 M. i B. Thiry 19230
94 P. Frejlich 18990
95 K. i M. Mazur 18900
96 K. Falba 18700
97 Euro-Sport Management 18620
98 Charvat Group, s.r.o. 18600
99 M. Rogowska 18550
100 Westminster Race Horse GmbH 18450
101 E. Borroni 18000
102 K. Bolbro Agerholm 17330
103 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 17280
104 K. Kozłowski 16900
105 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 16550
106 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 15850
107 T. Pastuszka 15750
108 N. Magomedov 15650
109 R. Ask 15400
110 P. Szmigiel 14850
111 M. Surtel i Niespodzianka 14840
112 Volteo Horse Service i M. Janikowski 14800
113 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 14750
114 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 14700
115 A., M. i P. Laskowscy 14600
116 SK Iwno i Niespodzianka 14450
117 BMS Group S. Pegza 14400
118 A. Skrzypczak i P. Talarek 14400
119 M. Falzmann 14180
120 M. i M. Wnorowscy 14080
121 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 14020
122 TOK Capital Sp. z o. o. 13800
123 I., D. i M. Jaskólscy 13660
124 Fazheli Farhang 13500
125 SK Michałów 13350
126 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 13350
127 B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 13240
128 A. Steinhart i K. Urbańczyk 13140
129 T. Nowak 12740
130 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 12700
131 S. Plavac i M. Łojek 12600
132 K. Wolanin i M. Błaszczak 12570
133 A. Trela 12300
134 G. Sęczek 12240
135 D. Milinkovic 12110
136 Syndikát hvězda-Olehla 12000
137 P. Siuta 12000
138 Sharif Alireza 12000
139 Ch. Zschache 12000
140 K. Dynarowska 12000
141 R. Szpar 11715
142 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 11470
143 A. Kacprzyk 11000
144 I. Porkátová 11000
145 SK Moszna i M. Gołębiowska 10800
146 K. i M. Mazur i B. Olkowska 10800
147 Volteo Horse Service i K. Miondlikowski 10800
148 TRIOS s.r.o. 10500
149 M. Borkowski 10290
150 M. i I. Malinowscy 10110
151 V. Pospíšil 10000
152 Vasury Kolesa 10000
153 J. Soska 9880
154 B. Dörflinger 9520
155 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 9440
156 A. Zhussupova 9400
157 SK Prudnik 9300
158 B. Ćwik 9285
159 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 9240
160 M. Przączak 9200
161 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 9140
162 K. Mirpuri i K. Kozłowska 9000
163 Dozbud 2 Sp. z o.o. 9000
164 A. Kacprzyk i J. P. Zienkiewicz 8800
165 Ch. Ruiz-Fouquet 8320
166 P. Falzmann 8200
167 A. Polednia 8190
168 M. Kosicki i E. Grotkowska 8160
169 Stuff of Legend Ltd 8050
170 W. i I. Szebysty 8020
171 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 8000
172 J. i J. Zalewscy i S. Staub 8000
173 R. Mamajek 7930
174 N. Kosiński 7700
175 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 7650
176 R. Urbański i K. Rogowski 7480
177 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 7230
178 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 7100
179 O. Braz 7050
180 Univerpol Sp. z o.o. 6970
181 D. Kwiatkowski 6800
182 P. Urbańska 6775
183 D. Mitrovic 6710
184 D. Wrzosek 6700
185 M. Biały 6700
186 M. Filipowska 6550
187 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 6500
188 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 6400
189 A. Kozak i A. Wyrzyk 6300
190 M. Łojcha 6300
191 Ch. Schriever 6100
192 M. Gołębiowska i M. Łojek 5950
193 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 5900
194 W. Esch 5700
195 V. Timoshenko 5550
196 B. Dąbrowski 5500
197 L. Błaszczyk 5480
198 G. Kogut 5410
199 Crows s.r.o. 5400
200 K. Vocetka 5400
201 Galopp & FRIENDS s.r.o. 5400
202 K. Záhora 5400
203 D. Kübbeler 5360
204 B. i M. Pokrywka 5230
205 Ł. Such i I. Władysiak 5120
206 R. Ptach 5050
207 A. Pyzara-Ratajczak 5000
208 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 4950
209 P. Głowacki 4760
210 K. Zakolski 4760
211 K. Bukład 4680
212 W. Raszyńska i K. Szymański 4550
213 A. Dziuba 4500
214 K. Urbańczyk 4500
215 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 4150
216 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 4100
217 Uni-Res Sp. z o.o. 4080
218 L. Ćmok i T. Ruciński 4000
219 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 3860
220 M. Meller i B. Giedyk 3800
221 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 3790
222 H. Poledníková 3720
223 SK Moszna 3660
224 SK Michałów i B. Głowacki 3400
225 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 3330
226 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 3200
227 P. Karlik 3200
228 Cardboard s.r.o. 3200
229 R. Świątek 3200
230 M. Kosicki i M. Kurach 3060
231 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
232 I. K. Art s.r.o. 3000
233 E. Krakowiak i P. Wróblewski 2800
234 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 2720
235 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
236 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
237 E. Krakowiak 2500
238 Z. Król, F. Krupa i M. Metza-Jodłowska 2450
239 J. i J. Zalewscy 2440
240 M. Surtel 2400
241 Ł. Siwek 2400
242 SK Krasne 2400
243 D. Mioduszewski 2400
244 AB Glass PHP A. Biedrzycki 2150
245 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Kacprzyk, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
246 F. Wołoszyn 2110
247 SK Michałów i M. Łojek 2000
248 Abbas Akbar Al Mulla 2000
249 Evidencia Dokumentation HB 2000
250 My First Racehorse Ltd i K. Kamińska 1800
251 Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 1800
252 Alfred F. Laskowski 1750
253 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1700
254 MB Arabians Sp. z o.o. 1700
255 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1650
256 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
257 J. i T. Ozdoba, R. Zieliński i W. Saniewski 1600
258 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 1500
259 P. Antenet 1360
260 M. Sijka 1290
261 K. Zawiliński 1290
262 K. Litwiniak 1240
263 G. Kozak 1200
264 M. Gołębiowska 1075
265 E. Nieslaniková 1000
266 P. Šenigla 1000
267 M. Metza-Jodłowska 1000
268 F. Dill 1000
269 T. Sieradzki i G. Pieczuro 1000
270 B. Zuzek 980
271 M. Biały i M. Kobus 950
272 J. Szweycer 950
273 Z. Górski i K. Urbańczyk 930
274 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
275 Turf Fun Club 800
276 O. Sutkiewicz 700
277 M. Łaniewska 700
278 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 700
279 S. Penner 600
280 A. Iżewska 500
281 T. Rybicki i S. Wiśniewska 500
282 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 450
283 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
284 Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 450
285 Monika Wyrzyk 350
286 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
287 G., R. i K. Gorczyca i K. Urbańczyk 340
288 A. Dziuba i M. Przączak 300
289 A. Gajos-Łątka 300
290 P. i J. Łucki 300
291 W. Szydełko 250
292 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
293 A. Majchrzak 250
294 K. Miondlikowski 0
295 My First Racehorse Ltd 0
296 PT Team & Kaločová 0
297 inż. M. Ševčík 0
298 SK Jaroszówka 0
299 K. Micuła 0
300 H. Granda, M. Czech, M. Maj, D. Soska i Ł. Bobak 0
301 M. Sopański 0
302 M. Kosicki i M. Kalata 0
303 G. Łątka 0
304 G. Kogut i G. Pawlus 0
305 Loko trans s.r.o. 0
306 M. Sarsour i F. Abu Mdegem 0
307 S. Pircher 0
308 Cofund – J. Jaskólska 0
309 K. Stoch 0
310 J. Domańska 0
311 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
312 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 0
313 A. Osieleniec 0
314 K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 0
315 J. Precliková 0
316 Stebel Sp. z o.o. 0
317 P., M. i J. Tomaszek 0
318 M. Kosicki i S. Bujarski 0
319 M. Stoklásková 0
320 I. Korczak 0
321 Investstar – M. Sola 0
322 W. Guz 0
323 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 0
324 K. Rogowski i D. Sztanka 0
325 M. Hamburger, R. Świątek 0
326 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
327 M. A. Rybaczyk 0
328 K. Kozłowska i Mariusz Konarski 0
329 A. i J. Mika 0
330 K. Urbańczyk, K. Domżała i G. Grudziąż 0
331 P. Drutowski 0
332 inż. Jaroslav Vaňa 0
333 O. Braz i T. Pastuszka 0
334 SK Kamionna – G. Dudek 0
335 W. Maciejewska 0
336 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
337 D. Ostatek 0
338 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 0
7333000

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 17-09-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 325570
2 Polska AKF Sp. z o.o. 318370
3 SK Janów Podlaski 265225
4 K. Zatloukal 201000
5 E. Lasota 179300
6 Plavac Sp. z o.o. 178325
7 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 171370
8 G., R. i K. Gorczyca 156890
9 Günay Equestrian Invest GmbH 155310
10 Z. Górski 137030
11 R. Płatek 123780
12 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 120950
13 AMP Invest Sp. z o.o. 118335
14 Elektrizace Železnic Praha a.s. 96200
15 Millennium Stud Sp. z o.o. 92380
16 T. Sieradzki 90370
17 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
18 Z. Zahariev 84530
19 PPH Falba 84300
20 Volteo Horse Service 83065
21 K. i M. Wolanin 81500
22 UAB Žirgo Startas 81100
23 Estel Studio Sp. z o. o. 80750
24 A. Łabędzki 79080
25 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 76000
26 T. Ruciński 71850
27 Tersk Stud 71470
28 C. J. Gołaszewski 67090
29 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 63250
30 K. Kozłowska 63240
31 J. Nesteruk i K. Kamińska 62000
32 Z. Górski i K. Mirpuri 61500
33 N. Szelągowska 58860
34 J. Szweycer i M. Janikowski 55800
35 M. Gromala i K. Kozłowska 55220
36 Y. Baizharkinov 53825
37 A. Omen 48065
38 Č. Olehla 46000
39 SK Iwno i K. Rogowski 44330
40 SK Iwno 39580
41 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 39500
42 R. Piwko 38910
43 Lutetia Arabians S.A.R.L. 38270
44 Wrbna Racing 37350
45 Nessa Arabians Sp. z o.o. 36895
46 K. Rogowski 36440
47 S. Mladenovic 35580
48 W. Kryszyłowicz 34890
49 P. Talarek 33520
50 R. Z. Zieliński 32680
51 D. Jaskólski 31860
52 W. Krzemiński 31430
53 D. Turkowska 31400
54 S.A.R.L. Mezagri 30080
55 V. Vocetka 29800
56 T. Sobierajski 29800
57 SK Moszna i M. Janikowski 29000
58 T. i K. Dębowscy 28950
59 Barjas M MS Alajmi 28490
60 SK Moszna i M. Łojek 28250
61 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 27430
62 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
63 S. Johnstone 25800
64 E. Porębna 25760
65 J. Ryżkowski 25565
66 M. Krzyśków i K. Brygier 25490
67 M. Chowańska i P. Urbańska 25000
68 E. i L. Kasprowicz 24540
69 J. Głowacki 24315
70 R. Sumiła 24270
71 P. Wasilewski 24050
72 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 23900
73 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 23800
74 Y. Hamad 23100
75 B. Białowąs 23000
76 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 23000
77 M. Kryszyłowicz 22910
78 K. Miondlikowski i B. Inda 22300
79 SK Michałów i E. Zahariev 22155
80 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 22130
81 K. Mirpuri 21800
82 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 21370
83 E. i R. Urbańscy 21010
84 B. Olkowska 20800
85 BCU Trading LLC 20100
86 A. i T. Molscy 19280
87 P. Frejlich 18990
88 K. i M. Mazur 18900
89 Charvat Group, s.r.o. 18600
90 M. Rogowska 18550
91 Niespodzianka 18440
92 A. Wójtowicz 18240
93 M. i B. Thiry 18230
94 D. i R. Kędziora 18200
95 E. Borroni 18000
96 Euro-Sport Management 17560
97 K. Falba 17500
98 K. Bolbro Agerholm 17330
99 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 17280
100 A. Kovćin 17060
101 K. Kozłowski 16900
102 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 16550
103 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 15850
104 N. Magomedov 15650
105 R. Ask 15400
106 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 15120
107 A. Borkowski 14930
108 P. Szmigiel 14850
109 M. Surtel i Niespodzianka 14840
110 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 14700
111 A., M. i P. Laskowscy 14600
112 A. Skrzypczak i P. Talarek 14400
113 BMS Group S. Pegza 14400
114 T. Pastuszka 14400
115 M. i M. Wnorowscy 14080
116 TOK Capital Sp. z o. o. 13800
117 M. Falzmann 13650
118 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 13550
119 SK Michałów 13350
120 A. Steinhart i K. Urbańczyk 12800
121 T. Nowak 12740
122 S. Plavac i M. Łojek 12600
123 I., D. i M. Jaskólscy 12600
124 K. Wolanin i M. Błaszczak 12570
125 Volteo Horse Service i M. Janikowski 12400
126 A. Trela 12300
127 G. Sęczek 12240
128 D. Milinkovic 12110
129 SK Iwno i Niespodzianka 12050
130 K. Dynarowska 12000
131 Syndikát hvězda-Olehla 12000
132 Ch. Zschache 12000
133 Sharif Alireza 12000
134 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 11900
135 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 11700
136 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 11470
137 A. Kacprzyk 11000
138 I. Porkátová 11000
139 Volteo Horse Service i K. Miondlikowski 10800
140 SK Moszna i M. Gołębiowska 10800
141 K. i M. Mazur i B. Olkowska 10800
142 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 10550
143 TRIOS s.r.o. 10500
144 M. Borkowski 10290
145 R. Szpar 10215
146 M. i I. Malinowscy 10110
147 V. Pospíšil 10000
148 P. Siuta 10000
149 Vasury Kolesa 10000
150 J. Soska 9880
151 B. Dörflinger 9520
152 Westminster Race Horse GmbH 9450
153 A. Zhussupova 9400
154 SK Prudnik 9300
155 B. Ćwik 9285
156 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 9240
157 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 9140
158 K. Mirpuri i K. Kozłowska 9000
159 Dozbud 2 Sp. z o.o. 9000
160 B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 9000
161 Fazheli Farhang 8500
162 P. Falzmann 8200
163 A. Polednia 8190
164 M. Kosicki i E. Grotkowska 8160
165 Stuff of Legend Ltd 8050
166 W. i I. Szebysty 8020
167 J. i J. Zalewscy i S. Staub 8000
168 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 8000
169 R. Mamajek 7930
170 Ch. Ruiz-Fouquet 7820
171 M. Przączak 7800
172 N. Kosiński 7700
173 A. Kacprzyk i J. P. Zienkiewicz 7600
174 R. Urbański i K. Rogowski 7480
175 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 7440
176 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 7230
177 Univerpol Sp. z o.o. 6970
178 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 6950
179 O. Braz 6800
180 D. Kwiatkowski 6800
181 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 6800
182 P. Urbańska 6775
183 D. Mitrovic 6710
184 D. Wrzosek 6700
185 M. Biały 6700
186 M. Filipowska 6550
187 M. Łojcha 6300
188 A. Kozak i A. Wyrzyk 6300
189 Ch. Schriever 6100
190 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 5900
191 W. Esch 5700
192 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 5700
193 V. Timoshenko 5550
194 G. Kogut 5410
195 K. Záhora 5400
196 K. Vocetka 5400
197 Galopp & FRIENDS s.r.o. 5400
198 Crows s.r.o. 5400
199 B. i M. Pokrywka 5230
200 Ł. Such i I. Władysiak 5120
201 R. Ptach 5050
202 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 5000
203 B. Dąbrowski 5000
204 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 4950
205 P. Głowacki 4760
206 K. Zakolski 4760
207 M. Gołębiowska i M. Łojek 4750
208 K. Bukład 4680
209 W. Raszyńska i K. Szymański 4550
210 A. Dziuba 4500
211 K. Urbańczyk 4500
212 L. Błaszczyk 4480
213 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 4150
214 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 4100
215 Uni-Res Sp. z o.o. 4080
216 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 3860
217 D. Kübbeler 3860
218 M. Meller i B. Giedyk 3800
219 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 3790
220 H. Poledníková 3720
221 SK Moszna 3660
222 SK Michałów i B. Głowacki 3400
223 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 3330
224 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 3200
225 P. Karlik 3200
226 R. Świątek 3200
227 Cardboard s.r.o. 3200
228 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
229 M. Kosicki i M. Kurach 3060
230 I. K. Art s.r.o. 3000
231 E. Krakowiak i P. Wróblewski 2800
232 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 2720
233 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
234 E. Krakowiak 2500
235 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
236 Z. Król, F. Krupa i M. Metza-Jodłowska 2450
237 J. i J. Zalewscy 2440
238 SK Krasne 2400
239 D. Mioduszewski 2400
240 M. Surtel 2400
241 Ł. Siwek 2400
242 AB Glass PHP A. Biedrzycki 2150
243 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Kacprzyk, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
244 F. Wołoszyn 2110
245 SK Michałów i M. Łojek 2000
246 L. Ćmok i T. Ruciński 2000
247 Evidencia Dokumentation HB 2000
248 Abbas Akbar Al Mulla 2000
249 Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 1800
250 My First Racehorse Ltd i K. Kamińska 1800
251 Alfred F. Laskowski 1750
252 MB Arabians Sp. z o.o. 1700
253 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1700
254 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1650
255 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
256 J. i T. Ozdoba, R. Zieliński i W. Saniewski 1600
257 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 1500
258 P. Antenet 1360
259 M. Sijka 1290
260 K. Zawiliński 1290
261 K. Litwiniak 1240
262 G. Kozak 1200
263 M. Gołębiowska 1075
264 P. Šenigla 1000
265 M. Metza-Jodłowska 1000
266 F. Dill 1000
267 E. Nieslaniková 1000
268 T. Sieradzki i G. Pieczuro 1000
269 B. Zuzek 980
270 M. Biały i M. Kobus 950
271 J. Szweycer 950
272 Z. Górski i K. Urbańczyk 930
273 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
274 Turf Fun Club 800
275 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 700
276 M. Łaniewska 700
277 O. Sutkiewicz 700
278 A. Iżewska 500
279 T. Rybicki i S. Wiśniewska 500
280 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
281 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 450
282 Monika Wyrzyk 350
283 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
284 G., R. i K. Gorczyca i K. Urbańczyk 340
285 P. i J. Łucki 300
286 A. Dziuba i M. Przączak 300
287 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
288 A. Majchrzak 250
289 W. Szydełko 250
290 G. Łątka 0
291 M. Kosicki i S. Bujarski 0
292 I. Korczak 0
293 Investstar – M. Sola 0
294 M. Stoklásková 0
295 M. Sopański 0
296 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 0
297 K. Rogowski i D. Sztanka 0
298 M. Kosicki i M. Kalata 0
299 M. Hamburger, R. Świątek 0
300 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
301 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
302 S. Pircher 0
303 Cofund – J. Jaskólska 0
304 H. Granda, M. Czech, M. Maj, D. Soska i Ł. Bobak 0
305 M. Sarsour i F. Abu Mdegem 0
306 inż. Jaroslav Vaňa 0
307 K. Kozłowska i Mariusz Konarski 0
308 A. i J. Mika 0
309 K. Micuła 0
310 J. Precliková 0
311 SK Jaroszówka 0
312 inż. M. Ševčík 0
313 P. Drutowski 0
314 O. Braz i T. Pastuszka 0
315 SK Kamionna – G. Dudek 0
316 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 0
317 M. A. Rybaczyk 0
318 K. Miondlikowski 0
319 PT Team & Kaločová 0
320 D. Ostatek 0
321 A. Gajos-Łątka 0
322 W. Guz 0
323 W. Maciejewska 0
324 G. Kogut i G. Pawlus 0
325 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
326 J. Domańska 0
327 K. Stoch 0
328 Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 0
329 A. Osieleniec 0
330 K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 0
331 Stebel Sp. z o.o. 0
332 P., M. i J. Tomaszek 0
333 Loko trans s.r.o. 0
334 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 0
7055250

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej