Kategoria: Właściciele według wygranych arch

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 13-08-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 237970
2 Polska AKF Sp. z o.o. 200350
3 SK Janów Podlaski 175285
4 G., R. i K. Gorczyca 145740
5 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 130030
6 Günay Equestrian Invest GmbH 121480
7 Plavac Sp. z o.o. 118195
8 E. Lasota 115700
9 Z. Górski 114850
10 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 105600
11 K. Zatloukal 101000
12 AMP Invest Sp. z o.o. 88765
13 Z. Zahariev 84530
14 A. Łabędzki 70250
15 Tersk Stud 69770
16 K. i M. Wolanin 65450
17 UAB Žirgo Startas 63850
18 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 61600
19 Z. Górski i K. Mirpuri 60500
20 R. Płatek 59880
21 PPH Falba 56850
22 N. Szelągowska 55560
23 Volteo Horse Service 54425
24 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 53350
25 Estel Studio Sp. z o. o. 50700
26 T. Ruciński 49850
27 C. J. Gołaszewski 43070
28 J. Szweycer i M. Janikowski 42800
29 SK Iwno i K. Rogowski 42330
30 Elektrizace Železnic Praha a.s. 42200
31 M. Gromala i K. Kozłowska 42140
32 Millennium Stud Sp. z o.o. 40130
33 A. Omen 37465
34 Č. Olehla 35000
35 K. Rogowski 34290
36 SK Iwno 34230
37 J. Nesteruk i K. Kamińska 34000
38 P. Talarek 33520
39 K. Kozłowska 33240
40 T. Sieradzki 32770
41 R. Z. Zieliński 32680
42 Y. Baizharkinov 32025
43 D. Jaskólski 30800
44 Lutetia Arabians S.A.R.L. 29770
45 R. Piwko 28910
46 W. Kryszyłowicz 27900
47 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 27700
48 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
49 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 26230
50 S. Johnstone 25800
51 T. Sobierajski 25000
52 S. Mladenovic 24340
53 D. Turkowska 24000
54 Y. Hamad 23100
55 B. Białowąs 23000
56 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 23000
57 V. Vocetka 22800
58 Nessa Arabians Sp. z o.o. 22775
59 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 22100
60 R. Sumiła 22020
61 M. Krzyśków i K. Brygier 21590
62 T. i K. Dębowscy 21450
63 M. Kryszyłowicz 21110
64 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 21030
65 E. Porębna 19660
66 P. Wasilewski 19150
67 J. Ryżkowski 19020
68 K. Miondlikowski i B. Inda 18700
69 D. i R. Kędziora 18200
70 K. Mirpuri 18000
71 E. Borroni 18000
72 BCU Trading LLC 17700
73 Barjas M MS Alajmi 17690
74 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 17280
75 SK Moszna i M. Łojek 17150
76 A. Kovćin 17060
77 M. Chowańska i P. Urbańska 17000
78 K. Kozłowski 16900
79 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 16550
80 Euro-Sport Management 16500
81 K. Bolbro Agerholm 16480
82 E. i R. Urbańscy 16360
83 W. Krzemiński 15830
84 R. Ask 15400
85 N. Magomedov 15300
86 A. Wójtowicz 15240
87 M. Surtel i Niespodzianka 14840
88 A. Skrzypczak i P. Talarek 14400
89 E. i L. Kasprowicz 14140
90 P. Frejlich 13940
91 D. Mitrovic 13310
92 M. i M. Wnorowscy 13220
93 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 13050
94 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 13000
95 S.A.R.L. Mezagri 12920
96 A. Steinhart i K. Urbańczyk 12800
97 Charvat Group, s.r.o. 12600
98 M. Rogowska 12550
99 M. i B. Thiry 12530
100 SK Michałów 12510
101 Wrbna Racing 12350
102 SK Michałów i E. Zahariev 12320
103 A. Trela 12300
104 K. i M. Mazur 12200
105 T. Pastuszka 12000
106 Sharif Alireza 12000
107 P. Szmigiel 11850
108 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 11750
109 J. Głowacki 11375
110 Volteo Horse Service i M. Janikowski 11200
111 SK Moszna i M. Janikowski 11200
112 TOK Capital Sp. z o. o. 11100
113 A. i T. Molscy 11080
114 I. Porkátová 11000
115 Niespodzianka 10830
116 M. Falzmann 10800
117 SK Iwno i Niespodzianka 10750
118 K. Falba 10500
119 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 10400
120 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 10250
121 T. Nowak 10020
122 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 10000
123 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 9700
124 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 9350
125 B. Ćwik 9070
126 R. Szpar 8965
127 K. Wolanin i M. Błaszczak 8950
128 M. Kosicki i E. Grotkowska 8160
129 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 8100
130 Stuff of Legend Ltd 8050
131 W. i I. Szebysty 8020
132 R. Mamajek 7930
133 A. Polednia 7890
134 A. Borkowski 7730
135 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 7640
136 A., M. i P. Laskowscy 7400
137 K. i M. Mazur i B. Olkowska 7200
138 N. Kosiński 7000
139 P. Falzmann 7000
140 Univerpol Sp. z o.o. 6970
141 Ch. Ruiz-Fouquet 6960
142 J. Soska 6880
143 D. Kwiatkowski 6800
144 Fazheli Farhang 6500
145 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 6350
146 P. Urbańska 6325
147 M. Łojcha 6300
148 M. i I. Malinowscy 6300
149 G. Sęczek 6120
150 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 6080
151 S. Plavac i M. Łojek 5900
152 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 5700
153 W. Esch 5700
154 K. Dynarowska 5400
155 K. Vocetka 5400
156 B. i M. Pokrywka 5230
157 A. Kacprzyk i J. P. Zienkiewicz 5200
158 Ł. Such i I. Władysiak 5120
159 R. Urbański i K. Rogowski 5080
160 P. Siuta 5000
161 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 4950
162 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 4830
163 K. Zakolski 4760
164 V. Timoshenko 4500
165 M. Gołębiowska i M. Łojek 4450
166 SK Prudnik 4300
167 M. Borkowski 4290
168 M. Filipowska 4150
169 Uni-Res Sp. z o.o. 4080
170 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 3860
171 D. Kübbeler 3860
172 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 3840
173 M. Meller i B. Giedyk 3800
174 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 3790
175 H. Poledníková 3720
176 Ch. Schriever 3700
177 D. Wrzosek 3700
178 K. Urbańczyk 3700
179 SK Moszna 3660
180 I., D. i M. Jaskólscy 3600
181 Dozbud 2 Sp. z o.o. 3600
182 B. Dąbrowski 3500
183 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 3500
184 G. Kogut 3410
185 P. Karlik 3200
186 Cardboard s.r.o. 3200
187 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
188 M. Kosicki i M. Kurach 3060
189 I. K. Art s.r.o. 3000
190 Crows s.r.o. 3000
191 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 3000
192 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 3000
193 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 2900
194 E. Krakowiak i P. Wróblewski 2800
195 B. Dörflinger 2720
196 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
197 E. Krakowiak 2500
198 J. i J. Zalewscy 2440
199 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 2400
200 Galopp & FRIENDS s.r.o. 2400
201 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 2350
202 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Kacprzyk, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
203 Abbas Akbar Al Mulla 2000
204 SK Michałów i M. Łojek 2000
205 Syndikát hvězda-Olehla 2000
206 L. Błaszczyk 1980
207 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 1830
208 My First Racehorse Ltd i K. Kamińska 1800
209 BMS Group S. Pegza 1800
210 Volteo Horse Service i K. Miondlikowski 1800
211 SK Moszna i M. Gołębiowska 1800
212 Alfred F. Laskowski 1750
213 A. Kacprzyk 1700
214 MB Arabians Sp. z o.o. 1700
215 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1700
216 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1650
217 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
218 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 1400
219 P. Głowacki 1360
220 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 1300
221 K. Zawiliński 1290
222 Ł. Siwek 1200
223 M. Gołębiowska 1075
224 E. Nieslaniková 1000
225 M. Metza-Jodłowska 1000
226 F. Dill 1000
227 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 1000
228 P. Šenigla 1000
229 T. Sieradzki i G. Pieczuro 1000
230 W. Raszyńska i K. Szymański 950
231 Z. Król, F. Krupa i M. Metza-Jodłowska 950
232 J. Szweycer 950
233 Z. Górski i K. Urbańczyk 930
234 A. Kozak i A. Wyrzyk 900
235 G. Kozak 900
236 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
237 K.T.M. Sp. z o. o. 800
238 M. Przączak 800
239 R. Ptach 750
240 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 700
241 M. Łaniewska 700
242 O. Sutkiewicz 700
243 M. Biały 700
244 P. Antenet 680
245 D. Milinkovic 610
246 M. Surtel 600
247 A. Iżewska 500
248 K. Bukład 500
249 L. Ćmok i T. Ruciński 500
250 Westminster Race Horse GmbH 450
251 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
252 AB Glass PHP A. Biedrzycki 430
253 Monika Wyrzyk 350
254 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
255 K. Litwiniak 340
256 B. Zuzek 300
257 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
258 A. Majchrzak 250
259 W. Szydełko 250
260 M. Stoklásková 0
261 K. Záhora 0
262 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 0
263 SK Kamionna – G. Dudek 0
264 O. Braz i T. Pastuszka 0
265 G. Kogut i G. Pawlus 0
266 W. Maciejewska 0
267 PT Team & Kaločová 0
268 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
269 M. Hamburger, R. Świątek 0
270 D. Ostatek 0
271 K. Miondlikowski 0
272 P. i J. Łucki 0
273 K. Rogowski i D. Sztanka 0
274 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 0
275 inż. M. Ševčík 0
276 SK Jaroszówka 0
277 K. Micuła 0
278 B. Olkowska 0
279 H. Granda, M. Czech, M. Maj, D. Soska i Ł. Bobak 0
280 R. Świątek 0
281 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 0
282 M. Sopański 0
283 SK Michałów i B. Głowacki 0
284 G. Łątka 0
285 Loko trans s.r.o. 0
286 Investstar – M. Sola 0
287 K. Stoch 0
288 J. Domańska 0
289 M. Kosicki i M. Kalata 0
290 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
291 I. Korczak 0
292 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 0
293 S. Pircher 0
294 M. Sijka 0
295 M. Kosicki i S. Bujarski 0
296 Stebel Sp. z o.o. 0
297 K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 0
298 J. Precliková 0
299 inż. Jaroslav Vaňa 0
300 P. Drutowski 0
301 D. Mioduszewski 0
302 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
303 W. Guz 0
4924875

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 06-08-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 228970
2 Polska AKF Sp. z o.o. 184050
3 SK Janów Podlaski 160935
4 G., R. i K. Gorczyca 145740
5 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 123650
6 E. Lasota 115700
7 Plavac Sp. z o.o. 109395
8 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 105600
9 K. Zatloukal 101000
10 Z. Górski 96030
11 Günay Equestrian Invest GmbH 91480
12 AMP Invest Sp. z o.o. 87865
13 Z. Zahariev 84530
14 A. Łabędzki 76250
15 Tersk Stud 69360
16 K. i M. Wolanin 65450
17 UAB Žirgo Startas 63850
18 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 61600
19 Z. Górski i K. Mirpuri 60500
20 R. Płatek 59880
21 PPH Falba 56850
22 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 53350
23 Estel Studio Sp. z o. o. 50700
24 T. Ruciński 49850
25 N. Szelągowska 49560
26 C. J. Gołaszewski 43070
27 J. Szweycer i M. Janikowski 42800
28 Elektrizace Železnic Praha a.s. 42200
29 SK Iwno i K. Rogowski 42030
30 Volteo Horse Service 40625
31 Millennium Stud Sp. z o.o. 39430
32 A. Omen 37115
33 Č. Olehla 35000
34 SK Iwno 34230
35 J. Nesteruk i K. Kamińska 34000
36 P. Talarek 33520
37 K. Kozłowska 33240
38 T. Sieradzki 32770
39 D. Jaskólski 30800
40 R. Z. Zieliński 29400
41 R. Piwko 28910
42 W. Kryszyłowicz 27900
43 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 27700
44 K. Rogowski 27390
45 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
46 S. Johnstone 25800
47 M. Gromala i K. Kozłowska 25140
48 S. Mladenovic 24340
49 D. Turkowska 24000
50 T. Sobierajski 23800
51 Y. Baizharkinov 23625
52 Y. Hamad 23100
53 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 23000
54 B. Białowąs 23000
55 V. Vocetka 22800
56 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 22100
57 M. Krzyśków i K. Brygier 21590
58 T. i K. Dębowscy 21450
59 Nessa Arabians Sp. z o.o. 21275
60 M. Kryszyłowicz 21110
61 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 20230
62 E. Porębna 19660
63 Lutetia Arabians S.A.R.L. 19390
64 J. Ryżkowski 19020
65 K. Miondlikowski i B. Inda 18700
66 P. Wasilewski 18470
67 D. i R. Kędziora 18200
68 E. Borroni 18000
69 K. Mirpuri 18000
70 Barjas M MS Alajmi 17690
71 A. Kovćin 17060
72 M. Chowańska i P. Urbańska 17000
73 K. Kozłowski 16900
74 BCU Trading LLC 16800
75 SK Moszna i M. Łojek 16700
76 Euro-Sport Management 16500
77 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 16460
78 E. i R. Urbańscy 16360
79 W. Krzemiński 15830
80 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 15030
81 M. Surtel i Niespodzianka 14840
82 R. Sumiła 14540
83 E. i L. Kasprowicz 14140
84 P. Frejlich 13940
85 A. Wójtowicz 13600
86 D. Mitrovic 13310
87 M. i M. Wnorowscy 13220
88 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 13000
89 S.A.R.L. Mezagri 12920
90 A. Steinhart i K. Urbańczyk 12800
91 Charvat Group, s.r.o. 12600
92 M. i B. Thiry 12530
93 Wrbna Racing 12350
94 SK Michałów i E. Zahariev 12320
95 K. i M. Mazur 12200
96 Sharif Alireza 12000
97 R. Ask 12000
98 P. Szmigiel 11850
99 N. Magomedov 11700
100 T. Pastuszka 11700
101 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 11650
102 SK Moszna i M. Janikowski 11200
103 Volteo Horse Service i M. Janikowski 11200
104 TOK Capital Sp. z o. o. 11100
105 I. Porkátová 11000
106 Niespodzianka 10830
107 M. Falzmann 10800
108 A. Trela 10600
109 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 10550
110 K. Falba 10500
111 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 10400
112 M. Rogowska 10150
113 SK Iwno i Niespodzianka 10150
114 J. Głowacki 10015
115 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 10000
116 SK Michałów 9790
117 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 9700
118 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 9350
119 B. Ćwik 9070
120 R. Szpar 8965
121 K. Wolanin i M. Błaszczak 8950
122 K. Bolbro Agerholm 8280
123 M. Kosicki i E. Grotkowska 8160
124 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 8150
125 Stuff of Legend Ltd 8050
126 W. i I. Szebysty 8020
127 R. Mamajek 7930
128 A. Polednia 7890
129 A. i T. Molscy 7800
130 A. Borkowski 7730
131 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 7640
132 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 7450
133 A. Skrzypczak i P. Talarek 7400
134 A., M. i P. Laskowscy 7400
135 K. i M. Mazur i B. Olkowska 7200
136 N. Kosiński 7000
137 Univerpol Sp. z o.o. 6970
138 Ch. Ruiz-Fouquet 6960
139 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 6900
140 J. Soska 6880
141 D. Kwiatkowski 6800
142 Fazheli Farhang 6500
143 P. Falzmann 6400
144 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 6350
145 P. Urbańska 6325
146 M. Łojcha 6300
147 M. i I. Malinowscy 6300
148 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 6080
149 W. Esch 5700
150 K. Dynarowska 5400
151 K. Vocetka 5400
152 B. i M. Pokrywka 5230
153 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 5200
154 Ł. Such i I. Władysiak 5120
155 P. Siuta 5000
156 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 4950
157 K. Zakolski 4760
158 S. Plavac i M. Łojek 4700
159 V. Timoshenko 4500
160 R. Urbański i K. Rogowski 4480
161 SK Prudnik 4300
162 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 4300
163 M. Borkowski 4290
164 M. Filipowska 4150
165 M. Gołębiowska i M. Łojek 4100
166 Uni-Res Sp. z o.o. 4080
167 D. Kübbeler 3860
168 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 3840
169 M. Meller i B. Giedyk 3800
170 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 3790
171 H. Poledníková 3720
172 K. Urbańczyk 3700
173 SK Moszna 3660
174 I., D. i M. Jaskólscy 3600
175 Dozbud 2 Sp. z o.o. 3600
176 B. Dąbrowski 3500
177 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 3500
178 G. Kogut 3410
179 G. Sęczek 3400
180 D. Wrzosek 3400
181 Cardboard s.r.o. 3200
182 P. Karlik 3200
183 Ch. Schriever 3100
184 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
185 Crows s.r.o. 3000
186 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 3000
187 I. K. Art s.r.o. 3000
188 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 2900
189 E. Krakowiak i P. Wróblewski 2800
190 M. Kosicki i M. Kurach 2720
191 B. Dörflinger 2720
192 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 2700
193 E. Krakowiak 2500
194 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
195 J. i J. Zalewscy 2440
196 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 2430
197 Galopp & FRIENDS s.r.o. 2400
198 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 2400
199 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Marczak, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
200 Syndikát hvězda-Olehla 2000
201 Abbas Akbar Al Mulla 2000
202 SK Michałów i M. Łojek 2000
203 L. Błaszczyk 1980
204 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 1900
205 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 1830
206 BMS Group S. Pegza 1800
207 My First Racehorse Ltd i K. Kamińska 1800
208 Alfred F. Laskowski 1750
209 A. Marczak 1700
210 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1700
211 MB Arabians Sp. z o.o. 1700
212 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1650
213 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
214 P. Głowacki 1360
215 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 1300
216 K. Zawiliński 1290
217 Ł. Siwek 1200
218 M. Gołębiowska 1075
219 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 1060
220 T. Nowak 1020
221 E. Nieslaniková 1000
222 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 1000
223 M. Metza-Jodłowska 1000
224 T. Sieradzki i G. Pieczuro 1000
225 F. Dill 1000
226 P. Šenigla 1000
227 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 950
228 J. Szweycer 950
229 Z. Król, F. Krupa i M. Metza-Jodłowska 950
230 W. Raszyńska i K. Szymański 950
231 Z. Górski i K. Urbańczyk 930
232 SK Moszna i M. Gołębiowska 900
233 A. Kozak i A. Wyrzyk 900
234 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
235 M. Przączak 800
236 K.T.M. Sp. z o. o. 800
237 R. Ptach 750
238 M. Łaniewska 700
239 M. Biały 700
240 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 700
241 O. Sutkiewicz 700
242 P. Antenet 680
243 D. Milinkovic 610
244 M. Surtel 600
245 G. Kozak 600
246 L. Ćmok i T. Ruciński 500
247 A. Iżewska 500
248 K. Bukład 500
249 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
250 Westminster Race Horse GmbH 450
251 AB Glass PHP A. Biedrzycki 430
252 Monika Wyrzyk 350
253 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
254 B. Zuzek 300
255 A. Majchrzak 250
256 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
257 W. Szydełko 250
258 J. Precliková 0
259 M. Sopański 0
260 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
261 G. Łątka 0
262 R. Świątek 0
263 H. Granda, M. Czech, M. Maj, D. Soska i Ł. Bobak 0
264 K. Micuła 0
265 Loko trans s.r.o. 0
266 SK Jaroszówka 0
267 M. Hamburger, R. Świątek 0
268 inż. M. Ševčík 0
269 K. Rogowski i D. Sztanka 0
270 P. i J. Łucki 0
271 K. Miondlikowski 0
272 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 0
273 W. Maciejewska 0
274 K. Stoch 0
275 J. Domańska 0
276 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
277 PT Team & Kaločová 0
278 O. Braz i T. Pastuszka 0
279 SK Kamionna – G. Dudek 0
280 G. Kogut i G. Pawlus 0
281 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 0
282 SK Michałów i B. Głowacki 0
283 W. Guz 0
284 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 0
285 K. Záhora 0
286 M. Sijka 0
287 P. Drutowski 0
288 inż. Jaroslav Vaňa 0
289 D. Ostatek 0
290 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
291 M. Stoklásková 0
292 Investstar – M. Sola 0
293 I. Korczak 0
294 K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 0
295 B. Olkowska 0
296 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 0
297 Stebel Sp. z o.o. 0
298 M. Kosicki i M. Kalata 0
299 S. Pircher 0
300 M. Kosicki i S. Bujarski 0
301 D. Mioduszewski 0
4655725

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 30-07-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 228070
2 Polska AKF Sp. z o.o. 173750
3 SK Janów Podlaski 151140
4 G., R. i K. Gorczyca 145140
5 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 117290
6 E. Lasota 115700
7 Plavac Sp. z o.o. 107970
8 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 105600
9 K. Zatloukal 101000
10 Z. Górski 91510
11 Günay Equestrian Invest GmbH 90140
12 Z. Zahariev 84530
13 AMP Invest Sp. z o.o. 79065
14 A. Łabędzki 74250
15 Tersk Stud 69360
16 K. i M. Wolanin 65450
17 Z. Górski i K. Mirpuri 60500
18 R. Płatek 59880
19 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 57600
20 UAB Žirgo Startas 56850
21 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 53350
22 T. Ruciński 49850
23 Estel Studio Sp. z o. o. 48900
24 C. J. Gołaszewski 43070
25 SK Iwno i K. Rogowski 42030
26 N. Szelągowska 40560
27 Volteo Horse Service 39050
28 Elektrizace Železnic Praha a.s. 39000
29 PPH Falba 36850
30 Millennium Stud Sp. z o.o. 36030
31 J. Nesteruk i K. Kamińska 34000
32 P. Talarek 33520
33 K. Kozłowska 33240
34 J. Szweycer i M. Janikowski 31200
35 A. Omen 30115
36 SK Iwno 29730
37 R. Z. Zieliński 29400
38 R. Piwko 27410
39 K. Rogowski 27390
40 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
41 M. Gromala i K. Kozłowska 25140
42 S. Mladenovic 24340
43 T. Sobierajski 23800
44 Y. Baizharkinov 23450
45 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 23000
46 Y. Hamad 22800
47 T. Sieradzki 22770
48 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 22100
49 V. Vocetka 22000
50 D. Jaskólski 21800
51 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 21700
52 M. Krzyśków i K. Brygier 21590
53 T. i K. Dębowscy 21450
54 Č. Olehla 21000
55 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 20230
56 Nessa Arabians Sp. z o.o. 19700
57 Lutetia Arabians S.A.R.L. 19390
58 P. Wasilewski 18470
59 K. Mirpuri 18000
60 E. Borroni 18000
61 Barjas M MS Alajmi 17690
62 W. Kryszyłowicz 17600
63 J. Ryżkowski 17300
64 M. Kryszyłowicz 17110
65 A. Kovćin 17060
66 D. Turkowska 17000
67 M. Chowańska i P. Urbańska 17000
68 K. Kozłowski 16900
69 D. i R. Kędziora 16800
70 BCU Trading LLC 16800
71 Euro-Sport Management 16500
72 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 16460
73 SK Moszna i M. Łojek 16350
74 K. Miondlikowski i B. Inda 15900
75 M. Surtel i Niespodzianka 14840
76 S. Johnstone 14800
77 R. Sumiła 14540
78 E. Porębna 14160
79 E. i L. Kasprowicz 14140
80 P. Frejlich 13940
81 A. Wójtowicz 13600
82 E. i R. Urbańscy 13360
83 D. Mitrovic 13310
84 M. i M. Wnorowscy 13220
85 W. Krzemiński 13030
86 B. Białowąs 13000
87 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 12990
88 Charvat Group, s.r.o. 12600
89 M. i B. Thiry 12530
90 K. i M. Mazur 12200
91 SK Michałów i E. Zahariev 12070
92 Sharif Alireza 12000
93 R. Ask 12000
94 Wrbna Racing 11850
95 T. Pastuszka 11700
96 N. Magomedov 11700
97 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 11650
98 Volteo Horse Service i M. Janikowski 11200
99 TOK Capital Sp. z o. o. 11100
100 I. Porkátová 11000
101 M. Falzmann 10800
102 A. Trela 10600
103 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 10550
104 K. Falba 10500
105 M. Rogowska 10150
106 SK Iwno i Niespodzianka 10150
107 A. Steinhart i K. Urbańczyk 10080
108 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 10000
109 P. Szmigiel 9850
110 SK Moszna i M. Janikowski 9800
111 SK Michałów 9790
112 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 9700
113 B. Ćwik 9070
114 R. Szpar 8965
115 K. Wolanin i M. Błaszczak 8950
116 K. Bolbro Agerholm 8280
117 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 8150
118 Stuff of Legend Ltd 8050
119 W. i I. Szebysty 8020
120 A. Polednia 7890
121 A. i T. Molscy 7800
122 Niespodzianka 7750
123 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 7450
124 A., M. i P. Laskowscy 7400
125 A. Skrzypczak i P. Talarek 7400
126 K. i M. Mazur i B. Olkowska 7200
127 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 7000
128 N. Kosiński 7000
129 Univerpol Sp. z o.o. 6970
130 Ch. Ruiz-Fouquet 6960
131 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 6900
132 J. Soska 6880
133 D. Kwiatkowski 6800
134 Fazheli Farhang 6500
135 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 6350
136 M. i I. Malinowscy 6300
137 M. Łojcha 6300
138 P. Urbańska 6100
139 R. Mamajek 6100
140 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 6080
141 W. Esch 5700
142 K. Dynarowska 5400
143 A. Borkowski 5330
144 B. i M. Pokrywka 5230
145 Ł. Such i I. Władysiak 5120
146 P. Siuta 5000
147 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 4950
148 P. Falzmann 4800
149 S. Plavac i M. Łojek 4700
150 R. Urbański i K. Rogowski 4480
151 M. Borkowski 4290
152 M. Filipowska 4150
153 M. Gołębiowska i M. Łojek 4100
154 K. Zakolski 4080
155 Uni-Res Sp. z o.o. 4080
156 V. Timoshenko 4050
157 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 4000
158 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 4000
159 D. Kübbeler 3860
160 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 3840
161 M. Meller i B. Giedyk 3800
162 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 3790
163 H. Poledníková 3720
164 I., D. i M. Jaskólscy 3600
165 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 3600
166 B. Dąbrowski 3500
167 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 3500
168 G. Kogut 3410
169 G. Sęczek 3400
170 S.A.R.L. Mezagri 3400
171 J. Głowacki 3215
172 Cardboard s.r.o. 3200
173 P. Karlik 3200
174 Ch. Schriever 3100
175 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
176 Crows s.r.o. 3000
177 I. K. Art s.r.o. 3000
178 E. Krakowiak i P. Wróblewski 2800
179 B. Dörflinger 2720
180 M. Kosicki i M. Kurach 2720
181 K. Urbańczyk 2700
182 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 2700
183 E. Krakowiak 2500
184 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
185 SK Moszna 2440
186 J. i J. Zalewscy 2440
187 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 2430
188 K. Vocetka 2400
189 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 2400
190 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 2300
191 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Marczak, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
192 SK Michałów i M. Łojek 2000
193 Abbas Akbar Al Mulla 2000
194 L. Błaszczyk 1980
195 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 1900
196 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 1830
197 BMS Group S. Pegza 1800
198 Alfred F. Laskowski 1750
199 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1700
200 A. Marczak 1700
201 MB Arabians Sp. z o.o. 1700
202 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1650
203 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
204 M. Kosicki i E. Grotkowska 1360
205 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 1300
206 K. Zawiliński 1290
207 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 1060
208 P. Šenigla 1000
209 T. Sieradzki i G. Pieczuro 1000
210 F. Dill 1000
211 D. Wrzosek 1000
212 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 1000
213 M. Metza-Jodłowska 1000
214 Z. Król, F. Krupa i M. Metza-Jodłowska 950
215 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 950
216 W. Raszyńska i K. Szymański 950
217 SK Moszna i M. Gołębiowska 900
218 A. Kozak i A. Wyrzyk 900
219 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
220 R. Ptach 750
221 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 700
222 M. Łaniewska 700
223 O. Sutkiewicz 700
224 M. Biały 700
225 P. Antenet 680
226 M. Gołębiowska 645
227 G. Kozak 600
228 L. Ćmok i T. Ruciński 500
229 A. Iżewska 500
230 Z. Górski i K. Urbańczyk 500
231 M. Przączak 450
232 Westminster Race Horse GmbH 450
233 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
234 AB Glass PHP A. Biedrzycki 430
235 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 350
236 Monika Wyrzyk 350
237 J. Szweycer 350
238 T. Nowak 340
239 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
240 B. Zuzek 300
241 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
242 A. Majchrzak 250
243 W. Szydełko 250
244 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 0
245 K. Miondlikowski 0
246 D. Ostatek 0
247 P. i J. Łucki 0
248 SK Jaroszówka 0
249 K. Micuła 0
250 H. Granda, M. Czech, M. Maj, D. Soska i Ł. Bobak 0
251 PT Team & Kaločová 0
252 R. Świątek 0
253 M. Sopański 0
254 M. Surtel 0
255 G. Łątka 0
256 Loko trans s.r.o. 0
257 J. Domańska 0
258 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
259 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 0
260 M. Sijka 0
261 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 0
262 W. Guz 0
263 K. Bukład 0
264 K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 0
265 Stebel Sp. z o.o. 0
266 P. Drutowski 0
267 inż. Jaroslav Vaňa 0
268 P. Głowacki 0
269 M. Kosicki i S. Bujarski 0
270 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
271 M. Stoklásková 0
272 I. Korczak 0
273 Investstar – M. Sola 0
274 SK Michałów i B. Głowacki 0
275 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 0
276 K. Rogowski i D. Sztanka 0
277 D. Mioduszewski 0
278 M. Hamburger, R. Świątek 0
279 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
280 Ł. Siwek 0
281 B. Olkowska 0
282 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 0
283 SK Kamionna – G. Dudek 0
284 O. Braz i T. Pastuszka 0
285 M. Kosicki i M. Kalata 0
286 W. Maciejewska 0
4326275

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 23-07-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 223270
2 Polska AKF Sp. z o.o. 132650
3 G., R. i K. Gorczyca 115540
4 K. Zatloukal 101000
5 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 96740
6 E. Lasota 82700
7 SK Janów Podlaski 80120
8 A. Łabędzki 74250
9 Günay Equestrian Invest GmbH 69140
10 AMP Invest Sp. z o.o. 68065
11 Z. Górski 67510
12 Plavac Sp. z o.o. 63470
13 Tersk Stud 62220
14 R. Płatek 58880
15 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 57600
16 Z. Górski i K. Mirpuri 57200
17 Z. Zahariev 54530
18 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 53350
19 K. i M. Wolanin 49850
20 Estel Studio Sp. z o. o. 47900
21 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 45600
22 UAB Žirgo Startas 42750
23 C. J. Gołaszewski 40570
24 N. Szelągowska 40560
25 SK Iwno i K. Rogowski 40030
26 Elektrizace Železnic Praha a.s. 39000
27 Volteo Horse Service 37250
28 T. Ruciński 37050
29 PPH Falba 36850
30 Millennium Stud Sp. z o.o. 35580
31 J. Szweycer i M. Janikowski 31200
32 SK Iwno 29730
33 A. Omen 29415
34 R. Z. Zieliński 28000
35 K. Rogowski 27390
36 K. Kozłowska 27240
37 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
38 S. Mladenovic 23890
39 T. Sobierajski 23100
40 Y. Baizharkinov 23100
41 Y. Hamad 22800
42 T. Sieradzki 22770
43 M. Gromala i K. Kozłowska 22730
44 R. Piwko 22410
45 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 22100
46 J. Nesteruk i K. Kamińska 22000
47 V. Vocetka 22000
48 D. Jaskólski 21800
49 M. Krzyśków i K. Brygier 21590
50 Č. Olehla 21000
51 Lutetia Arabians S.A.R.L. 19390
52 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 19030
53 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 19000
54 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 18700
55 T. i K. Dębowscy 18450
56 Nessa Arabians Sp. z o.o. 18060
57 E. Borroni 18000
58 K. Mirpuri 18000
59 W. Kryszyłowicz 17600
60 J. Ryżkowski 17300
61 M. Kryszyłowicz 17110
62 D. Turkowska 17000
63 K. Kozłowski 16900
64 BCU Trading LLC 16800
65 D. i R. Kędziora 16800
66 SK Moszna i M. Łojek 16350
67 K. Miondlikowski i B. Inda 15900
68 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 15640
69 M. Surtel i Niespodzianka 14840
70 S. Johnstone 14800
71 R. Sumiła 14540
72 Barjas M MS Alajmi 14490
73 E. Porębna 14160
74 A. Wójtowicz 13600
75 E. i R. Urbańscy 13360
76 D. Mitrovic 13310
77 E. i L. Kasprowicz 13240
78 M. i M. Wnorowscy 13220
79 W. Krzemiński 13030
80 B. Białowąs 13000
81 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 12990
82 Sharif Alireza 12000
83 Wrbna Racing 11850
84 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 11650
85 M. i B. Thiry 11530
86 TOK Capital Sp. z o. o. 11100
87 M. Chowańska i P. Urbańska 11000
88 I. Porkátová 11000
89 M. Falzmann 10800
90 K. i M. Mazur 10800
91 SK Michałów i E. Zahariev 10710
92 Volteo Horse Service i M. Janikowski 10600
93 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 10550
94 Euro-Sport Management 10500
95 P. Wasilewski 10310
96 M. Rogowska 10150
97 A. Steinhart i K. Urbańczyk 10080
98 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 10000
99 SK Moszna i M. Janikowski 9800
100 T. Pastuszka 9800
101 A. Trela 9400
102 R. Szpar 8965
103 K. Wolanin i M. Błaszczak 8950
104 K. Falba 8800
105 SK Iwno i Niespodzianka 8750
106 A. Kovćin 8060
107 Stuff of Legend Ltd 8050
108 W. i I. Szebysty 8020
109 P. Talarek 7920
110 A. Polednia 7890
111 Niespodzianka 7750
112 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 7450
113 A. Skrzypczak i P. Talarek 7400
114 A., M. i P. Laskowscy 7400
115 P. Frejlich 7140
116 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 7000
117 N. Kosiński 7000
118 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 7000
119 Univerpol Sp. z o.o. 6970
120 Ch. Ruiz-Fouquet 6960
121 J. Soska 6880
122 D. Kwiatkowski 6800
123 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 6350
124 M. i I. Malinowscy 6300
125 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 6300
126 M. Łojcha 6300
127 P. Urbańska 6100
128 R. Mamajek 6100
129 Charvat Group, s.r.o. 6000
130 R. Ask 6000
131 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 5750
132 A. i T. Molscy 5700
133 W. Esch 5700
134 A. Borkowski 5330
135 B. i M. Pokrywka 5230
136 K. Bolbro Agerholm 5000
137 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 4950
138 P. Falzmann 4800
139 SK Michałów 4790
140 S. Plavac i M. Łojek 4700
141 Ł. Such i I. Władysiak 4620
142 Fazheli Farhang 4500
143 R. Urbański i K. Rogowski 4480
144 M. Gołębiowska i M. Łojek 4100
145 K. Zakolski 4080
146 Uni-Res Sp. z o.o. 4080
147 B. Ćwik 4070
148 V. Timoshenko 4050
149 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 4000
150 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 4000
151 D. Kübbeler 3860
152 P. Szmigiel 3850
153 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 3840
154 H. Poledníková 3720
155 K. i M. Mazur i B. Olkowska 3600
156 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 3600
157 B. Dąbrowski 3500
158 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 3490
159 G. Kogut 3410
160 G. Sęczek 3400
161 K. Dynarowska 3400
162 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 3360
163 Cardboard s.r.o. 3200
164 P. Karlik 3200
165 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
166 I. K. Art s.r.o. 3000
167 Crows s.r.o. 3000
168 P. Siuta 3000
169 J. Głowacki 2915
170 Ch. Schriever 2800
171 M. Borkowski 2790
172 S.A.R.L. Mezagri 2720
173 M. Kosicki i M. Kurach 2720
174 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 2700
175 K. Urbańczyk 2700
176 N. Magomedov 2700
177 E. Krakowiak 2500
178 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
179 J. i J. Zalewscy 2440
180 SK Moszna 2440
181 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 2430
182 K. Vocetka 2400
183 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 2400
184 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 2300
185 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Marczak, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
186 Abbas Akbar Al Mulla 2000
187 SK Michałów i M. Łojek 2000
188 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 2000
189 L. Błaszczyk 1980
190 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 1900
191 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 1830
192 I., D. i M. Jaskólscy 1800
193 BMS Group S. Pegza 1800
194 M. Filipowska 1750
195 Alfred F. Laskowski 1750
196 MB Arabians Sp. z o.o. 1700
197 A. Marczak 1700
198 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1700
199 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1650
200 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
201 M. Kosicki i E. Grotkowska 1360
202 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 1300
203 K. Zawiliński 1290
204 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 1060
205 D. Wrzosek 1000
206 P. Šenigla 1000
207 T. Sieradzki i G. Pieczuro 1000
208 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 1000
209 F. Dill 1000
210 M. Metza-Jodłowska 1000
211 Z. Król, F. Krupa i M. Metza-Jodłowska 950
212 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 950
213 SK Moszna i M. Gołębiowska 900
214 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
215 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 700
216 O. Sutkiewicz 700
217 M. Łaniewska 700
218 M. Biały 700
219 P. Antenet 680
220 M. Gołębiowska 645
221 G. Kozak 600
222 A. Iżewska 500
223 Z. Górski i K. Urbańczyk 500
224 M. Przączak 450
225 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
226 AB Glass PHP A. Biedrzycki 430
227 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 350
228 J. Szweycer 350
229 Monika Wyrzyk 350
230 T. Nowak 340
231 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
232 B. Zuzek 300
233 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
234 W. Szydełko 250
235 A. Majchrzak 250
236 R. Ptach 250
237 D. Mioduszewski 0
238 M. Sijka 0
239 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
240 J. Domańska 0
241 L. Ćmok i T. Ruciński 0
242 K. Bukład 0
243 Loko trans s.r.o. 0
244 G. Łątka 0
245 K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 0
246 Stebel Sp. z o.o. 0
247 M. Sopański 0
248 R. Świątek 0
249 H. Granda, M. Czech, M. Maj, D. Soska i Ł. Bobak 0
250 K. Micuła 0
251 SK Jaroszówka 0
252 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 0
253 M. Kosicki i S. Bujarski 0
254 P. i J. Łucki 0
255 K. Miondlikowski 0
256 I. Korczak 0
257 P. Głowacki 0
258 Investstar – M. Sola 0
259 SK Michałów i B. Głowacki 0
260 B. Dörflinger 0
261 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 0
262 K. Rogowski i D. Sztanka 0
263 M. Hamburger, R. Świątek 0
264 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
265 W. Maciejewska 0
266 A. Kozak i A. Wyrzyk 0
267 O. Braz i T. Pastuszka 0
268 SK Kamionna – G. Dudek 0
269 W. Guz 0
270 P. Drutowski 0
271 inż. Jaroslav Vaňa 0
272 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
273 M. Stoklásková 0
274 M. Surtel 0
275 D. Ostatek 0
276 M. Kosicki i M. Kalata 0
277 Ł. Siwek 0
278 B. Olkowska 0
279 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 0
280 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 0
3672225

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 02-07-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 223270
2 G., R. i K. Gorczyca 109540
3 K. Zatloukal 101000
4 Polska AKF Sp. z o.o. 85580
5 E. Lasota 82700
6 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 67260
7 SK Janów Podlaski 60680
8 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 57600
9 Z. Górski i K. Mirpuri 57200
10 R. Płatek 57080
11 Z. Zahariev 54530
12 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 53350
13 Tersk Stud 52540
14 Z. Górski 51670
15 Plavac Sp. z o.o. 51170
16 K. i M. Wolanin 49850
17 AMP Invest Sp. z o.o. 47005
18 Günay Equestrian Invest GmbH 44710
19 A. Łabędzki 44250
20 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 44200
21 UAB Žirgo Startas 42750
22 SK Iwno i K. Rogowski 40030
23 Elektrizace Železnic Praha a.s. 39000
24 PPH Falba 36850
25 N. Szelągowska 34200
26 Millennium Stud Sp. z o.o. 31780
27 C. J. Gołaszewski 31570
28 A. Omen 29415
29 Estel Studio Sp. z o. o. 28900
30 SK Iwno 28530
31 J. Szweycer i M. Janikowski 27600
32 K. Kozłowska 27240
33 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
34 R. Z. Zieliński 25000
35 S. Mladenovic 23890
36 Volteo Horse Service 22850
37 T. Sieradzki 22770
38 Y. Baizharkinov 22400
39 K. Rogowski 22340
40 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 22100
41 M. Gromala i K. Kozłowska 22050
42 V. Vocetka 22000
43 J. Nesteruk i K. Kamińska 22000
44 T. Sobierajski 21900
45 D. Jaskólski 21800
46 M. Krzyśków i K. Brygier 21590
47 Č. Olehla 21000
48 R. Piwko 19810
49 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 18730
50 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 18700
51 Y. Hamad 18500
52 Nessa Arabians Sp. z o.o. 18060
53 E. Borroni 18000
54 M. Kryszyłowicz 17110
55 D. Turkowska 17000
56 K. Kozłowski 16900
57 BCU Trading LLC 16800
58 J. Ryżkowski 15940
59 K. Miondlikowski i B. Inda 15900
60 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 15640
61 K. Mirpuri 15600
62 M. Surtel i Niespodzianka 14840
63 S. Johnstone 14800
64 Barjas M MS Alajmi 13990
65 A. Wójtowicz 13600
66 T. i K. Dębowscy 13330
67 D. Mitrovic 13310
68 E. i L. Kasprowicz 13240
69 R. Sumiła 13180
70 W. Krzemiński 13030
71 B. Białowąs 13000
72 E. Porębna 12760
73 SK Moszna i M. Łojek 12200
74 Sharif Alireza 12000
75 Wrbna Racing 11850
76 M. i B. Thiry 11530
77 W. Kryszyłowicz 11300
78 Lutetia Arabians S.A.R.L. 11160
79 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 11120
80 TOK Capital Sp. z o. o. 11100
81 I. Porkátová 11000
82 M. Chowańska i P. Urbańska 11000
83 K. i M. Mazur 10800
84 Volteo Horse Service i M. Janikowski 10600
85 Euro-Sport Management 10500
86 SK Michałów i E. Zahariev 10030
87 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 10000
88 D. i R. Kędziora 9800
89 SK Moszna i M. Janikowski 9800
90 M. i M. Wnorowscy 9500
91 A. Trela 9400
92 M. Rogowska 8750
93 SK Iwno i Niespodzianka 8750
94 R. Szpar 8750
95 T. Pastuszka 8600
96 K. Falba 8550
97 K. Wolanin i M. Błaszczak 8350
98 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 8150
99 A. Kovćin 8060
100 T. Ruciński 8050
101 W. i I. Szebysty 8020
102 Stuff of Legend Ltd 7700
103 A. Steinhart i K. Urbańczyk 7680
104 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 7450
105 A., M. i P. Laskowscy 7400
106 E. i R. Urbańscy 7160
107 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 7000
108 N. Kosiński 7000
109 M. Falzmann 7000
110 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 7000
111 D. Kwiatkowski 6800
112 M. Łojcha 6300
113 P. Wasilewski 6250
114 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 6190
115 R. Mamajek 6100
116 R. Ask 6000
117 Charvat Group, s.r.o. 6000
118 A. i T. Molscy 5700
119 Ch. Ruiz-Fouquet 5600
120 P. Urbańska 5500
121 A. Polednia 5490
122 A. Borkowski 5330
123 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 5300
124 Univerpol Sp. z o.o. 5250
125 B. i M. Pokrywka 5230
126 W. Esch 5200
127 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 5100
128 K. Bolbro Agerholm 5000
129 Niespodzianka 4950
130 Ł. Such i I. Władysiak 4620
131 A. Skrzypczak i P. Talarek 4600
132 Fazheli Farhang 4500
133 SK Michałów 4450
134 P. Frejlich 4420
135 R. Urbański i K. Rogowski 4130
136 M. Gołębiowska i M. Łojek 4100
137 Uni-Res Sp. z o.o. 4080
138 V. Timoshenko 4050
139 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 4000
140 P. Szmigiel 3850
141 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 3840
142 H. Poledníková 3720
143 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 3600
144 K. i M. Mazur i B. Olkowska 3600
145 S. Plavac i M. Łojek 3500
146 B. Dąbrowski 3500
147 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 3490
148 G. Kogut 3410
149 P. Falzmann 3250
150 P. Karlik 3200
151 Cardboard s.r.o. 3200
152 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 3150
153 P. Talarek 3120
154 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
155 K. Dynarowska 3050
156 I. K. Art s.r.o. 3000
157 Crows s.r.o. 3000
158 P. Siuta 3000
159 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 2800
160 Ch. Schriever 2800
161 M. Borkowski 2790
162 K. Zakolski 2720
163 N. Magomedov 2700
164 J. Głowacki 2700
165 K. Urbańczyk 2700
166 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
167 E. Krakowiak 2500
168 D. Kübbeler 2500
169 SK Moszna 2440
170 J. i J. Zalewscy 2440
171 K. Vocetka 2400
172 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 2400
173 B. Ćwik 2350
174 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Marczak, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
175 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 2100
176 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 2000
177 Abbas Akbar Al Mulla 2000
178 SK Michałów i M. Łojek 2000
179 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 2000
180 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 1900
181 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 1830
182 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 1830
183 BMS Group S. Pegza 1800
184 I., D. i M. Jaskólscy 1800
185 Alfred F. Laskowski 1750
186 M. Filipowska 1750
187 MB Arabians Sp. z o.o. 1700
188 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
189 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1400
190 A. Marczak 1400
191 M. Kosicki i E. Grotkowska 1360
192 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 1060
193 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1050
194 T. Sieradzki i G. Pieczuro 1000
195 P. Šenigla 1000
196 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 1000
197 F. Dill 1000
198 M. Metza-Jodłowska 1000
199 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 950
200 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 900
201 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
202 L. Błaszczyk 780
203 M. Biały 700
204 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 700
205 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 700
206 D. Wrzosek 700
207 O. Sutkiewicz 700
208 M. Łaniewska 700
209 G. Sęczek 680
210 P. Antenet 680
211 Z. Górski i K. Urbańczyk 500
212 A. Iżewska 500
213 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
214 M. Przączak 450
215 J. Szweycer 350
216 Monika Wyrzyk 350
217 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 350
218 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 350
219 T. Nowak 340
220 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
221 B. Zuzek 300
222 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
223 R. Ptach 250
224 W. Szydełko 250
225 A. Majchrzak 250
226 AB Glass PHP A. Biedrzycki 0
227 M. Stoklásková 0
228 SK Jaroszówka 0
229 D. Ostatek 0
230 D. Mioduszewski 0
231 R. Świątek 0
232 G. Kozak 0
233 M. Kosicki i M. Kalata 0
234 M. Sopański 0
235 M. Sijka 0
236 Ł. Siwek 0
237 Investstar – M. Sola 0
238 Loko trans s.r.o. 0
239 B. Olkowska 0
240 M. Kosicki i M. Kurach 0
241 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 0
242 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 0
243 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
244 G. Łątka 0
245 I. Korczak 0
246 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 0
247 M. Kosicki i S. Bujarski 0
248 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 0
249 SK Michałów i B. Głowacki 0
250 B. Dörflinger 0
251 P. Głowacki 0
252 M. Hamburger, R. Świątek 0
253 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
254 W. Maciejewska 0
255 A. Kozak i A. Wyrzyk 0
256 O. Braz i T. Pastuszka 0
257 J. Domańska 0
258 SK Kamionna – G. Dudek 0
259 W. Guz 0
260 K. Miondlikowski 0
261 Stebel Sp. z o.o. 0
262 K. Dmowska, O. Hruszewska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 0
263 P. i J. Łucki 0
264 P. Drutowski 0
265 K. Bukład 0
266 inż. Jaroslav Vaňa 0
267 L. Ćmok i T. Ruciński 0
268 M. Surtel 0
269 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
3185900

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 25-06-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 105150
2 G., R. i K. Gorczyca 105040
3 K. Zatloukal 101000
4 Polska AKF Sp. z o.o. 82580
5 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 62960
6 Z. Górski i K. Mirpuri 52200
7 R. Płatek 52080
8 SK Janów Podlaski 51160
9 Tersk Stud 50900
10 AMP Invest Sp. z o.o. 46105
11 A. Łabędzki 44250
12 Z. Górski 43470
13 Günay Equestrian Invest GmbH 39060
14 Elektrizace Železnic Praha a.s. 39000
15 Plavac Sp. z o.o. 38020
16 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 33600
17 N. Szelągowska 33500
18 UAB Žirgo Startas 31950
19 C. J. Gołaszewski 31570
20 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 31300
21 K. i M. Wolanin 29850
22 E. Lasota 28700
23 SK Iwno 28530
24 J. Szweycer i M. Janikowski 27600
25 Millennium Stud Sp. z o.o. 27580
26 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
27 PPH Falba 26850
28 R. Z. Zieliński 25000
29 Z. Zahariev 24530
30 K. Kozłowska 23000
31 T. Sieradzki 22770
32 A. Omen 22415
33 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 22100
34 V. Vocetka 22000
35 J. Nesteruk i K. Kamińska 22000
36 D. Jaskólski 21800
37 M. Gromala i K. Kozłowska 21230
38 SK Iwno i K. Rogowski 21030
39 Č. Olehla 21000
40 M. Krzyśków i K. Brygier 20890
41 Volteo Horse Service 20150
42 Estel Studio Sp. z o. o. 19900
43 R. Piwko 19810
44 K. Rogowski 19540
45 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 18730
46 Y. Hamad 18000
47 E. Borroni 18000
48 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 17600
49 D. Turkowska 17000
50 J. Ryżkowski 15940
51 K. Miondlikowski i B. Inda 15900
52 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 15640
53 K. Mirpuri 15600
54 Y. Baizharkinov 15400
55 BCU Trading LLC 15400
56 T. Sobierajski 14900
57 M. Surtel i Niespodzianka 14840
58 S. Johnstone 14800
59 Nessa Arabians Sp. z o.o. 14780
60 Barjas M MS Alajmi 13990
61 A. Wójtowicz 13600
62 T. i K. Dębowscy 13330
63 D. Mitrovic 13310
64 E. i L. Kasprowicz 13240
65 R. Sumiła 13180
66 B. Białowąs 13000
67 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 12900
68 E. Porębna 12760
69 SK Moszna i M. Łojek 12200
70 Sharif Alireza 12000
71 S. Mladenovic 11890
72 Wrbna Racing 11850
73 M. i B. Thiry 11530
74 Lutetia Arabians S.A.R.L. 11160
75 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 11120
76 TOK Capital Sp. z o. o. 11100
77 M. Chowańska i P. Urbańska 11000
78 I. Porkátová 11000
79 K. i M. Mazur 10800
80 W. Krzemiński 10600
81 Euro-Sport Management 10500
82 M. Kryszyłowicz 10110
83 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 10000
84 SK Moszna i M. Janikowski 9800
85 D. i R. Kędziora 9800
86 M. i M. Wnorowscy 9500
87 A. Trela 9400
88 M. Rogowska 8750
89 SK Iwno i Niespodzianka 8750
90 R. Szpar 8750
91 SK Michałów i E. Zahariev 8670
92 T. Pastuszka 8600
93 K. Falba 8550
94 W. Kryszyłowicz 8500
95 K. Wolanin i M. Błaszczak 8350
96 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 8150
97 T. Ruciński 8050
98 W. i I. Szebysty 8020
99 K. Kozłowski 7900
100 Stuff of Legend Ltd 7700
101 A. Steinhart i K. Urbańczyk 7680
102 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 7450
103 N. Kosiński 7000
104 Volteo Horse Service i M. Janikowski 7000
105 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 7000
106 M. Falzmann 7000
107 A. Kovćin 7000
108 D. Kwiatkowski 6800
109 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 6300
110 P. Wasilewski 6250
111 R. Mamajek 6100
112 R. Ask 6000
113 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 5780
114 A. i T. Molscy 5700
115 Ch. Ruiz-Fouquet 5600
116 P. Urbańska 5500
117 A. Polednia 5490
118 E. i R. Urbańscy 5410
119 A. Borkowski 5330
120 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 5300
121 Univerpol Sp. z o.o. 5250
122 B. i M. Pokrywka 5230
123 W. Esch 5200
124 K. Bolbro Agerholm 5000
125 Niespodzianka 4950
126 M. Łojcha 4900
127 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 4750
128 Ł. Such i I. Władysiak 4620
129 A. Skrzypczak i P. Talarek 4600
130 A., M. i P. Laskowscy 4600
131 Fazheli Farhang 4500
132 SK Michałów 4450
133 R. Urbański i K. Rogowski 4130
134 M. Gołębiowska i M. Łojek 4100
135 Uni-Res Sp. z o.o. 4080
136 V. Timoshenko 4050
137 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 4000
138 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 3840
139 P. Frejlich 3740
140 H. Poledníková 3720
141 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 3600
142 S. Plavac i M. Łojek 3500
143 P. Szmigiel 3500
144 B. Dąbrowski 3500
145 G. Kogut 3410
146 P. Falzmann 3250
147 P. Karlik 3200
148 Cardboard s.r.o. 3200
149 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 3150
150 P. Talarek 3120
151 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
152 K. Dynarowska 3050
153 P. Siuta 3000
154 I. K. Art s.r.o. 3000
155 Crows s.r.o. 3000
156 Ch. Schriever 2800
157 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 2800
158 K. Zakolski 2720
159 J. Głowacki 2700
160 K. Urbańczyk 2700
161 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 2590
162 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
163 D. Kübbeler 2500
164 SK Moszna 2440
165 M. Borkowski 2440
166 J. i J. Zalewscy 2440
167 K. Vocetka 2400
168 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 2400
169 B. Ćwik 2350
170 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Marczak, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
171 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 2100
172 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 2000
173 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 2000
174 SK Michałów i M. Łojek 2000
175 Abbas Akbar Al Mulla 2000
176 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 1900
177 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 1830
178 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 1830
179 N. Magomedov 1800
180 I., D. i M. Jaskólscy 1800
181 Alfred F. Laskowski 1750
182 M. Filipowska 1750
183 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
184 A. Marczak 1400
185 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1400
186 MB Arabians Sp. z o.o. 1360
187 M. Kosicki i E. Grotkowska 1360
188 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 1060
189 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1050
190 P. Šenigla 1000
191 M. Metza-Jodłowska 1000
192 E. Krakowiak 1000
193 F. Dill 1000
194 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 1000
195 T. Sieradzki i G. Pieczuro 1000
196 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 900
197 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
198 L. Błaszczyk 780
199 M. Łaniewska 700
200 D. Wrzosek 700
201 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 700
202 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 700
203 M. Biały 700
204 G. Sęczek 680
205 P. Antenet 680
206 Z. Górski i K. Urbańczyk 500
207 A. Iżewska 500
208 M. Przączak 450
209 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
210 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 350
211 J. Szweycer 350
212 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 350
213 Monika Wyrzyk 350
214 T. Nowak 340
215 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
216 B. Zuzek 300
217 R. Ptach 250
218 W. Szydełko 250
219 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
220 A. Majchrzak 250
221 O. Braz i T. Pastuszka 0
222 M. Sijka 0
223 P. Drutowski 0
224 SK Kamionna – G. Dudek 0
225 K. Miondlikowski 0
226 inż. Jaroslav Vaňa 0
227 M. Kosicki i M. Kurach 0
228 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
229 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 0
230 M. Stoklásková 0
231 P. i J. Łucki 0
232 M. Sopański 0
233 M. Surtel 0
234 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
235 D. Ostatek 0
236 J. Domańska 0
237 M. Kosicki i M. Kalata 0
238 Loko trans s.r.o. 0
239 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 0
240 SK Jaroszówka 0
241 G. Łątka 0
242 R. Świątek 0
243 Ł. Siwek 0
244 G. Kozak 0
245 D. Mioduszewski 0
246 B. Olkowska 0
247 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 0
248 M. Kosicki i S. Bujarski 0
249 Stebel Sp. z o.o. 0
250 K. Bukład 0
251 I. Korczak 0
252 L. Ćmok i T. Ruciński 0
253 Investstar – M. Sola 0
254 AB Glass PHP A. Biedrzycki 0
255 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 0
256 SK Michałów i B. Głowacki 0
257 B. Dörflinger 0
258 P. Głowacki 0
259 M. Hamburger, R. Świątek 0
260 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
261 W. Guz 0
262 O. Sutkiewicz 0
263 W. Maciejewska 0
264 A. Kozak i A. Wyrzyk 0
2668600

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 18-06-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 105150
2 K. Zatloukal 101000
3 G., R. i K. Gorczyca 98040
4 Polska AKF Sp. z o.o. 75780
5 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 52460
6 Z. Górski i K. Mirpuri 52200
7 R. Płatek 51080
8 Tersk Stud 50900
9 AMP Invest Sp. z o.o. 43955
10 Z. Górski 43130
11 SK Janów Podlaski 40460
12 Elektrizace Železnic Praha a.s. 39000
13 A. Łabędzki 38150
14 Plavac Sp. z o.o. 36420
15 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 33600
16 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 31300
17 Günay Equestrian Invest GmbH 30060
18 E. Lasota 28700
19 SK Iwno 28530
20 UAB Žirgo Startas 28350
21 C. J. Gołaszewski 28170
22 J. Szweycer i M. Janikowski 27600
23 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
24 PPH Falba 26850
25 N. Szelągowska 26500
26 K. i M. Wolanin 26250
27 Z. Zahariev 24530
28 K. Kozłowska 23000
29 A. Omen 22415
30 V. Vocetka 22000
31 J. Nesteruk i K. Kamińska 22000
32 D. Jaskólski 21800
33 R. Z. Zieliński 21500
34 SK Iwno i K. Rogowski 21030
35 Č. Olehla 21000
36 T. Sieradzki 20330
37 Millennium Stud Sp. z o.o. 20130
38 M. Gromala i K. Kozłowska 19370
39 K. Rogowski 18140
40 Y. Hamad 18000
41 E. Borroni 18000
42 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 17600
43 Volteo Horse Service 17350
44 D. Turkowska 17000
45 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 15930
46 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 15640
47 K. Mirpuri 15600
48 BCU Trading LLC 15400
49 M. Surtel i Niespodzianka 14840
50 S. Johnstone 14800
51 J. Ryżkowski 14580
52 R. Piwko 14210
53 Y. Baizharkinov 14000
54 T. Sobierajski 14000
55 M. Krzyśków i K. Brygier 13890
56 D. Mitrovic 13310
57 E. i L. Kasprowicz 13240
58 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 13100
59 B. Białowąs 13000
60 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 12900
61 E. Porębna 12760
62 Barjas M MS Alajmi 11990
63 S. Mladenovic 11890
64 Wrbna Racing 11850
65 M. i B. Thiry 11530
66 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 11120
67 TOK Capital Sp. z o. o. 11100
68 M. Chowańska i P. Urbańska 11000
69 I. Porkátová 11000
70 SK Moszna i M. Łojek 10800
71 K. i M. Mazur 10800
72 W. Krzemiński 10600
73 Euro-Sport Management 10500
74 Lutetia Arabians S.A.R.L. 9800
75 D. i R. Kędziora 9800
76 SK Moszna i M. Janikowski 9800
77 M. Kryszyłowicz 9760
78 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 9500
79 R. Sumiła 9380
80 T. i K. Dębowscy 9330
81 K. Miondlikowski i B. Inda 8900
82 SK Iwno i Niespodzianka 8750
83 M. Rogowska 8750
84 K. Falba 8550
85 W. Kryszyłowicz 8500
86 K. Wolanin i M. Błaszczak 8350
87 SK Michałów i E. Zahariev 8330
88 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 8150
89 Nessa Arabians Sp. z o.o. 7980
90 K. Kozłowski 7900
91 T. Ruciński 7800
92 R. Szpar 7750
93 Stuff of Legend Ltd 7700
94 A. Steinhart i K. Urbańczyk 7680
95 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 7450
96 W. i I. Szebysty 7320
97 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 7000
98 Volteo Horse Service i M. Janikowski 7000
99 A. Kovćin 7000
100 D. Kwiatkowski 6800
101 A. Wójtowicz 6800
102 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 6300
103 M. Falzmann 6300
104 R. Mamajek 6100
105 R. Ask 6000
106 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 5780
107 Ch. Ruiz-Fouquet 5600
108 E. i R. Urbańscy 5410
109 A. Borkowski 5330
110 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 5300
111 P. Wasilewski 5250
112 B. i M. Pokrywka 5230
113 W. Esch 5200
114 Sharif Alireza 5000
115 A. i T. Molscy 5000
116 M. Łojcha 4900
117 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 4750
118 Ł. Such i I. Władysiak 4620
119 A., M. i P. Laskowscy 4600
120 A. Skrzypczak i P. Talarek 4600
121 M. i M. Wnorowscy 4500
122 SK Michałów 4450
123 A. Trela 4400
124 A. Polednia 4270
125 R. Urbański i K. Rogowski 4130
126 M. Gołębiowska i M. Łojek 4100
127 V. Timoshenko 4050
128 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 4000
129 H. Poledníková 3720
130 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 3600
131 S. Plavac i M. Łojek 3500
132 B. Dąbrowski 3500
133 G. Kogut 3410
134 P. Frejlich 3400
135 P. Karlik 3200
136 Cardboard s.r.o. 3200
137 P. Urbańska 3150
138 P. Talarek 3120
139 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
140 K. Dynarowska 3050
141 Fazheli Farhang 3000
142 I. K. Art s.r.o. 3000
143 Crows s.r.o. 3000
144 P. Falzmann 2800
145 Ch. Schriever 2800
146 K. Zakolski 2720
147 K. Urbańczyk 2700
148 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 2590
149 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 2440
150 M. Borkowski 2440
151 J. i J. Zalewscy 2440
152 SK Moszna 2440
153 K. Vocetka 2400
154 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 2400
155 B. Ćwik 2350
156 J. Głowacki 2200
157 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Marczak, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
158 P. Szmigiel 2100
159 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 2100
160 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 2000
161 SK Michałów i M. Łojek 2000
162 P. Siuta 2000
163 D. Kübbeler 2000
164 Niespodzianka 1900
165 N. Magomedov 1800
166 Alfred F. Laskowski 1750
167 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
168 M. Filipowska 1400
169 A. Marczak 1400
170 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1400
171 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 1400
172 Uni-Res Sp. z o.o. 1360
173 MB Arabians Sp. z o.o. 1360
174 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 1220
175 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 1060
176 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 1000
177 F. Dill 1000
178 E. Krakowiak 1000
179 T. Sieradzki i G. Pieczuro 1000
180 P. Šenigla 1000
181 Estel Studio Sp. z o. o. 900
182 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 900
183 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
184 L. Błaszczyk 780
185 M. Biały 700
186 D. Wrzosek 700
187 M. Łaniewska 700
188 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 700
189 G. Sęczek 680
190 M. Kosicki i E. Grotkowska 680
191 P. Antenet 680
192 T. Pastuszka 650
193 M. Kosicki i P. Nojszewski 500
194 A. Iżewska 500
195 Z. Górski i K. Urbańczyk 500
196 M. Przączak 450
197 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
198 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 350
199 Monika Wyrzyk 350
200 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 350
201 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 350
202 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 350
203 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 350
204 T. Nowak 340
205 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
206 B. Zuzek 300
207 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
208 W. Szydełko 250
209 Univerpol Sp. z o.o. 250
210 A. Majchrzak 250
211 Loko trans s.r.o. 0
212 D. Ostatek 0
213 J. Domańska 0
214 P. Drutowski 0
215 M. Kosicki i M. Kalata 0
216 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
217 inż. Jaroslav Vaňa 0
218 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 0
219 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
220 J. Szweycer 0
221 M. Stoklásková 0
222 K. Bukład 0
223 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 0
224 Stebel Sp. z o.o. 0
225 M. Kosicki i M. Kurach 0
226 M. Sijka 0
227 N. Kosiński 0
228 B. Olkowska 0
229 AB Glass PHP A. Biedrzycki 0
230 D. Mioduszewski 0
231 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
232 K. Miondlikowski 0
233 M. Hamburger, R. Świątek 0
234 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 0
235 O. Sutkiewicz 0
236 W. Maciejewska 0
237 P. i J. Łucki 0
238 B. Dörflinger 0
239 O. Braz i T. Pastuszka 0
240 SK Jaroszówka 0
241 SK Kamionna – G. Dudek 0
242 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 0
243 R. Świątek 0
244 G. Kozak 0
245 M. Metza-Jodłowska 0
246 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 0
247 L. Ćmok i T. Ruciński 0
248 M. Sopański 0
249 Abbas Akbar Al Mulla 0
250 Investstar – M. Sola 0
251 I. Korczak 0
252 G. Łątka 0
253 W. Guz 0
254 M. Surtel 0
2412200

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 11-06-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 104700
2 K. Zatloukal 101000
3 G., R. i K. Gorczyca 76640
4 Polska AKF Sp. z o.o. 64740
5 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 52110
6 Z. Górski i K. Mirpuri 45200
7 Z. Górski 42450
8 Tersk Stud 39680
9 SK Janów Podlaski 39610
10 Elektrizace Železnic Praha a.s. 39000
11 A. Łabędzki 38150
12 Plavac Sp. z o.o. 36420
13 AMP Invest Sp. z o.o. 36405
14 R. Płatek 34080
15 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 30000
16 E. Lasota 28700
17 SK Iwno 28530
18 UAB Žirgo Startas 28350
19 J. Szweycer i M. Janikowski 27600
20 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
21 PPH Falba 26850
22 K. i M. Wolanin 26250
23 Z. Zahariev 24530
24 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 24300
25 N. Szelągowska 23700
26 V. Vocetka 22000
27 J. Nesteruk i K. Kamińska 22000
28 D. Jaskólski 21800
29 R. Z. Zieliński 21500
30 C. J. Gołaszewski 21370
31 SK Iwno i K. Rogowski 21030
32 A. Omen 21015
33 Č. Olehla 21000
34 Günay Equestrian Invest GmbH 20460
35 T. Sieradzki 20330
36 M. Gromala i K. Kozłowska 19370
37 E. Borroni 18000
38 Y. Hamad 18000
39 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 17600
40 Millennium Stud Sp. z o.o. 17330
41 Volteo Horse Service 16450
42 D. Turkowska 16100
43 K. Mirpuri 15600
44 BCU Trading LLC 15400
45 M. Surtel i Niespodzianka 14840
46 S. Johnstone 14800
47 R. Piwko 14210
48 T. Sobierajski 14000
49 Y. Baizharkinov 14000
50 K. Kozłowska 14000
51 M. Krzyśków i K. Brygier 13890
52 D. Mitrovic 13310
53 E. i L. Kasprowicz 13240
54 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 13100
55 B. Białowąs 13000
56 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 12900
57 E. Porębna 12760
58 J. Ryżkowski 12180
59 S. Mladenovic 11890
60 Wrbna Racing 11850
61 TOK Capital Sp. z o. o. 11100
62 I. Porkátová 11000
63 M. Chowańska i P. Urbańska 11000
64 K. i M. Mazur 10800
65 W. Krzemiński 10600
66 Euro-Sport Management 10500
67 Lutetia Arabians S.A.R.L. 9800
68 M. Kryszyłowicz 9760
69 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 9500
70 T. i K. Dębowscy 9330
71 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 9120
72 SK Moszna i M. Łojek 9000
73 K. Miondlikowski i B. Inda 8900
74 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 8840
75 K. Rogowski 8790
76 SK Iwno i Niespodzianka 8750
77 K. Falba 8550
78 W. Kryszyłowicz 8500
79 SK Michałów i E. Zahariev 8330
80 M. i B. Thiry 7930
81 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 7930
82 T. Ruciński 7800
83 R. Szpar 7750
84 Nessa Arabians Sp. z o.o. 7730
85 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 7700
86 M. Rogowska 7350
87 W. i I. Szebysty 7320
88 Stuff of Legend Ltd 7000
89 A. Steinhart i K. Urbańczyk 7000
90 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 7000
91 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 7000
92 Volteo Horse Service i M. Janikowski 7000
93 A. Wójtowicz 6800
94 D. Kwiatkowski 6800
95 R. Sumiła 6660
96 K. Wolanin i M. Błaszczak 6550
97 M. Falzmann 6300
98 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 6300
99 R. Mamajek 6100
100 R. Ask 6000
101 Barjas M MS Alajmi 5990
102 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 5780
103 Ch. Ruiz-Fouquet 5600
104 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 5300
105 P. Wasilewski 5250
106 B. i M. Pokrywka 5230
107 Sharif Alireza 5000
108 A. i T. Molscy 5000
109 E. i R. Urbańscy 4710
110 Ł. Such i I. Władysiak 4620
111 A., M. i P. Laskowscy 4600
112 SK Michałów 4450
113 A. Trela 4400
114 A. Polednia 4270
115 M. Łojcha 4200
116 A. Kovćin 4200
117 R. Urbański i K. Rogowski 4130
118 M. Gołębiowska i M. Łojek 4100
119 V. Timoshenko 4050
120 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 4000
121 W. Esch 4000
122 H. Poledníková 3720
123 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 3600
124 M. i M. Wnorowscy 3500
125 S. Plavac i M. Łojek 3500
126 B. Dąbrowski 3500
127 G. Kogut 3410
128 P. Frejlich 3400
129 Cardboard s.r.o. 3200
130 P. Karlik 3200
131 P. Urbańska 3150
132 P. Talarek 3120
133 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
134 K. Dynarowska 3050
135 I. K. Art s.r.o. 3000
136 Fazheli Farhang 3000
137 Crows s.r.o. 3000
138 SK Moszna i M. Janikowski 2800
139 D. i R. Kędziora 2800
140 Ch. Schriever 2800
141 P. Falzmann 2800
142 K. Urbańczyk 2700
143 A. Borkowski 2530
144 J. i J. Zalewscy 2440
145 M. Borkowski 2440
146 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 2440
147 SK Moszna 2440
148 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 2400
149 K. Vocetka 2400
150 J. Głowacki 2200
151 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Marczak, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
152 P. Szmigiel 2100
153 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 2000
154 D. Kübbeler 2000
155 P. Siuta 2000
156 SK Michałów i M. Łojek 2000
157 Niespodzianka 1900
158 B. Ćwik 1850
159 N. Magomedov 1800
160 Alfred F. Laskowski 1750
161 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
162 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 1590
163 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 1400
164 A. Marczak 1400
165 M. Filipowska 1400
166 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1400
167 MB Arabians Sp. z o.o. 1360
168 Uni-Res Sp. z o.o. 1360
169 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 1250
170 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 1220
171 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 1060
172 P. Šenigla 1000
173 E. Krakowiak 1000
174 F. Dill 1000
175 A. Skrzypczak i P. Talarek 1000
176 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 1000
177 T. Sieradzki i G. Pieczuro 1000
178 K. Kozłowski 900
179 Estel Studio Sp. z o. o. 900
180 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
181 L. Błaszczyk 780
182 M. Łaniewska 700
183 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 700
184 D. Wrzosek 700
185 M. Kosicki i E. Grotkowska 680
186 P. Antenet 680
187 G. Sęczek 680
188 M. Kosicki i P. Nojszewski 500
189 Z. Górski i K. Urbańczyk 500
190 A. Iżewska 500
191 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
192 M. Przączak 450
193 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 350
194 M. Biały 350
195 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 350
196 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 350
197 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 350
198 Monika Wyrzyk 350
199 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 350
200 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
201 T. Pastuszka 300
202 B. Zuzek 300
203 W. Szydełko 250
204 Univerpol Sp. z o.o. 250
205 A. Majchrzak 250
206 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
207 M. Hamburger, R. Świątek 0
208 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
209 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 0
210 B. Dörflinger 0
211 O. Sutkiewicz 0
212 W. Maciejewska 0
213 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
214 O. Braz i T. Pastuszka 0
215 SK Kamionna – G. Dudek 0
216 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 0
217 Investstar – M. Sola 0
218 I. Korczak 0
219 M. Metza-Jodłowska 0
220 W. Guz 0
221 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 0
222 J. Szweycer 0
223 Stebel Sp. z o.o. 0
224 Abbas Akbar Al Mulla 0
225 M. Surtel 0
226 K. Miondlikowski 0
227 P. Drutowski 0
228 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 0
229 D. Ostatek 0
230 B. Olkowska 0
231 K. Bukład 0
232 inż. Jaroslav Vaňa 0
233 M. Kosicki i M. Kalata 0
234 L. Ćmok i T. Ruciński 0
235 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
236 AB Glass PHP A. Biedrzycki 0
237 M. Stoklásková 0
238 SK Jaroszówka 0
239 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 0
240 R. Świątek 0
241 G. Kozak 0
242 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 0
243 M. Sopański 0
244 M. Sijka 0
245 N. Kosiński 0
246 M. Kosicki i M. Kurach 0
247 G. Łątka 0
248 Loko trans s.r.o. 0
249 D. Mioduszewski 0
250 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 0
251 J. Domańska 0
2195900

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 04-06-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 G., R. i K. Gorczyca 67090
2 J., M. i E. Traka 64700
3 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 46030
4 Polska AKF Sp. z o.o. 44740
5 R. Płatek 33300
6 AMP Invest Sp. z o.o. 32105
7 Z. Górski i K. Mirpuri 32000
8 Tersk Stud 30000
9 Plavac Sp. z o.o. 25520
10 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 25400
11 PPH Falba 25200
12 SK Janów Podlaski 25170
13 Z. Górski 25150
14 D. Jaskólski 21800
15 R. Z. Zieliński 21500
16 A. Omen 21015
17 K. Zatloukal 21000
18 N. Szelągowska 20900
19 Z. Zahariev 20530
20 Günay Equestrian Invest GmbH 20460
21 UAB Žirgo Startas 20350
22 T. Sieradzki 20330
23 A. Łabędzki 19710
24 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 19400
25 J. Szweycer i M. Janikowski 18600
26 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 17600
27 SK Iwno 16430
28 Volteo Horse Service 15050
29 K. Mirpuri 14900
30 M. Surtel i Niespodzianka 14840
31 D. Turkowska 14700
32 Millennium Stud Sp. z o.o. 14030
33 K. Kozłowska 14000
34 V. Vocetka 14000
35 C. J. Gołaszewski 13570
36 E. i L. Kasprowicz 13240
37 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 13100
38 SK Iwno i K. Rogowski 13030
39 R. Piwko 12990
40 M. Krzyśków i K. Brygier 12040
41 J. Ryżkowski 11680
42 M. Gromala i K. Kozłowska 11410
43 Y. Baizharkinov 11200
44 W. Krzemiński 10600
45 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 10100
46 M. Kryszyłowicz 9760
47 E. Porębna 9760
48 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 9500
49 T. i K. Dębowscy 9330
50 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 9120
51 SK Moszna i M. Łojek 9000
52 M. Chowańska i P. Urbańska 9000
53 K. Miondlikowski i B. Inda 8900
54 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 8840
55 SK Iwno i Niespodzianka 8750
56 E. Lasota 8700
57 BCU Trading LLC 8400
58 Lutetia Arabians S.A.R.L. 8160
59 K. Falba 8160
60 K. Rogowski 8090
61 I. Porkátová 8000
62 E. Borroni 8000
63 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 7930
64 M. i B. Thiry 7930
65 T. Ruciński 7800
66 Nessa Arabians Sp. z o.o. 7730
67 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 7700
68 TOK Capital Sp. z o. o. 7500
69 M. Rogowska 7350
70 W. i I. Szebysty 7320
71 K. i M. Mazur 7200
72 Č. Olehla 7000
73 T. Sobierajski 7000
74 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 7000
75 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 7000
76 Y. Hamad 7000
77 Volteo Horse Service i M. Janikowski 7000
78 Stuff of Legend Ltd 7000
79 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 7000
80 D. Kwiatkowski 6800
81 A. Wójtowicz 6800
82 D. Mitrovic 6710
83 K. Wolanin i M. Błaszczak 6550
84 R. Szpar 6500
85 SK Michałów i E. Zahariev 6330
86 R. Mamajek 6100
87 R. Sumiła 6060
88 R. Ask 6000
89 Barjas M MS Alajmi 5990
90 M. Falzmann 5600
91 Ch. Ruiz-Fouquet 5600
92 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 5300
93 P. Wasilewski 5250
94 Sharif Alireza 5000
95 A. i T. Molscy 5000
96 B. i M. Pokrywka 4880
97 S. Johnstone 4800
98 Ł. Such i I. Władysiak 4620
99 SK Michałów 4450
100 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 4420
101 A. Polednia 4270
102 A. Kovćin 4200
103 M. Łojcha 4200
104 R. Urbański i K. Rogowski 4130
105 Elektrizace Železnic Praha a.s. 4000
106 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 4000
107 W. Esch 4000
108 H. Poledníková 3720
109 V. Timoshenko 3600
110 B. Dąbrowski 3500
111 M. i M. Wnorowscy 3500
112 S. Plavac i M. Łojek 3500
113 Euro-Sport Management 3500
114 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 3500
115 K. i M. Wolanin 3250
116 P. Karlik 3200
117 Cardboard s.r.o. 3200
118 P. Urbańska 3150
119 P. Talarek 3120
120 Wrbna Racing 3050
121 I. K. Art s.r.o. 3000
122 Fazheli Farhang 3000
123 S. Mladenovic 2890
124 D. i R. Kędziora 2800
125 P. Falzmann 2800
126 SK Moszna i M. Janikowski 2800
127 Ch. Schriever 2800
128 P. Frejlich 2720
129 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 2720
130 A. Borkowski 2530
131 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 2450
132 J. i J. Zalewscy 2440
133 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 2440
134 A. Trela 2400
135 K. Vocetka 2400
136 W. Kryszyłowicz 2400
137 E. i R. Urbańscy 2270
138 J. Głowacki 2200
139 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Marczak, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
140 P. Szmigiel 2100
141 D. Kübbeler 2000
142 P. Siuta 2000
143 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 2000
144 A. Steinhart i K. Urbańczyk 2000
145 J. Nesteruk i K. Kamińska 2000
146 SK Michałów i M. Łojek 2000
147 Niespodzianka 1900
148 B. Ćwik 1850
149 SK Moszna 1830
150 N. Magomedov 1800
151 M. Gołębiowska i M. Łojek 1800
152 Alfred F. Laskowski 1750
153 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 1590
154 G. Kogut 1410
155 A. Marczak 1400
156 M. Filipowska 1400
157 A., M. i P. Laskowscy 1400
158 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 1400
159 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1400
160 Uni-Res Sp. z o.o. 1360
161 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 1250
162 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 1060
163 B. Białowąs 1000
164 F. Dill 1000
165 A. Skrzypczak i P. Talarek 1000
166 Estel Studio Sp. z o. o. 900
167 K. Kozłowski 900
168 L. Błaszczyk 780
169 M. Łaniewska 700
170 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 700
171 P. Antenet 680
172 G. Sęczek 680
173 M. Kosicki i E. Grotkowska 680
174 M. Borkowski 610
175 K. Dynarowska 610
176 M. Kosicki i P. Nojszewski 500
177 Z. Górski i K. Urbańczyk 500
178 A. Iżewska 500
179 M. Kosicki i L. Staniszewski 500
180 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
181 M. Przączak 450
182 Monika Wyrzyk 350
183 D. Wrzosek 350
184 M. Biały 350
185 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 350
186 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 350
187 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 350
188 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 350
189 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
190 K. Urbańczyk 300
191 B. Zuzek 300
192 A. Majchrzak 250
193 W. Szydełko 250
194 Univerpol Sp. z o.o. 250
195 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
196 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 0
197 P. Drutowski 0
198 E. Krakowiak 0
199 inż. Jaroslav Vaňa 0
200 D. Mioduszewski 0
201 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
202 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 0
203 N. Kosiński 0
204 G. Łątka 0
205 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 0
206 M. Sopański 0
207 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 0
208 Loko trans s.r.o. 0
209 G. Kozak 0
210 R. Świątek 0
211 SK Jaroszówka 0
212 J. Domańska 0
213 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
214 AB Glass PHP A. Biedrzycki 0
215 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 0
216 K. Miondlikowski 0
217 L. Ćmok i T. Ruciński 0
218 K. Bukład 0
219 B. Olkowska 0
220 Stebel Sp. z o.o. 0
221 J. Szweycer 0
222 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 0
223 I. Korczak 0
224 Investstar – M. Sola 0
225 T. Pastuszka 0
226 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 0
227 B. Dörflinger 0
228 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 0
229 M. Hamburger, R. Świątek 0
230 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
231 O. Sutkiewicz 0
232 W. Maciejewska 0
233 SK Kamionna – G. Dudek 0
234 M. Metza-Jodłowska 0
235 M. Surtel 0
236 W. Guz 0
237 D. Ostatek 0
238 M. Kosicki i M. Kalata 0
1561200

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 28-05-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 G., R. i K. Gorczyca 67090
2 J., M. i E. Traka 64700
3 Polska AKF Sp. z o.o. 44740
4 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 42090
5 AMP Invest Sp. z o.o. 32105
6 Z. Górski i K. Mirpuri 32000
7 R. Płatek 31300
8 Tersk Stud 30000
9 Plavac Sp. z o.o. 25520
10 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 25400
11 PPH Falba 25200
12 SK Janów Podlaski 25170
13 Z. Górski 25150
14 D. Jaskólski 21800
15 A. Omen 21015
16 K. Zatloukal 21000
17 N. Szelągowska 20900
18 Z. Zahariev 20530
19 Günay Equestrian Invest GmbH 20460
20 UAB Žirgo Startas 20350
21 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 19400
22 J. Szweycer i M. Janikowski 18600
23 T. Sieradzki 18500
24 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 17600
25 A. Łabędzki 17270
26 SK Iwno 16430
27 Volteo Horse Service 15050
28 K. Mirpuri 14900
29 M. Surtel i Niespodzianka 14840
30 D. Turkowska 14700
31 Millennium Stud Sp. z o.o. 14030
32 V. Vocetka 14000
33 K. Kozłowska 14000
34 C. J. Gołaszewski 13570
35 E. i L. Kasprowicz 13240
36 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 13100
37 SK Iwno i K. Rogowski 13030
38 M. Krzyśków i K. Brygier 12040
39 J. Ryżkowski 11680
40 M. Gromala i K. Kozłowska 11410
41 Y. Baizharkinov 11200
42 W. Krzemiński 10600
43 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 10100
44 R. Piwko 9940
45 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 9500
46 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 9120
47 M. Chowańska i P. Urbańska 9000
48 SK Moszna i M. Łojek 9000
49 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 8840
50 SK Iwno i Niespodzianka 8750
51 E. Lasota 8700
52 BCU Trading LLC 8400
53 K. Falba 8160
54 Lutetia Arabians S.A.R.L. 8160
55 K. Rogowski 8090
56 I. Porkátová 8000
57 E. Borroni 8000
58 M. i B. Thiry 7930
59 T. Ruciński 7800
60 Nessa Arabians Sp. z o.o. 7730
61 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 7700
62 TOK Capital Sp. z o. o. 7500
63 M. Rogowska 7350
64 W. i I. Szebysty 7320
65 M. Kryszyłowicz 7320
66 K. i M. Mazur 7200
67 Y. Hamad 7000
68 Volteo Horse Service i M. Janikowski 7000
69 Stuff of Legend Ltd 7000
70 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 7000
71 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 7000
72 T. Sobierajski 7000
73 Č. Olehla 7000
74 D. Kwiatkowski 6800
75 A. Wójtowicz 6800
76 D. Mitrovic 6710
77 K. Wolanin i M. Błaszczak 6550
78 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 6500
79 R. Z. Zieliński 6500
80 SK Michałów i E. Zahariev 6330
81 R. Mamajek 6100
82 R. Sumiła 6060
83 R. Ask 6000
84 Barjas M MS Alajmi 5990
85 M. Falzmann 5600
86 Ch. Ruiz-Fouquet 5600
87 R. Szpar 5500
88 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 5300
89 P. Wasilewski 5250
90 Sharif Alireza 5000
91 B. i M. Pokrywka 4880
92 S. Johnstone 4800
93 Ł. Such i I. Władysiak 4620
94 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 4420
95 M. Łojcha 4200
96 A. Kovćin 4200
97 R. Urbański i K. Rogowski 4130
98 W. Esch 4000
99 Elektrizace Železnic Praha a.s. 4000
100 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 4000
101 H. Poledníková 3720
102 T. i K. Dębowscy 3720
103 V. Timoshenko 3600
104 M. i M. Wnorowscy 3500
105 S. Plavac i M. Łojek 3500
106 Euro-Sport Management 3500
107 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 3500
108 K. i M. Wolanin 3250
109 P. Karlik 3200
110 Cardboard s.r.o. 3200
111 P. Urbańska 3150
112 P. Talarek 3120
113 I. K. Art s.r.o. 3000
114 D. i R. Kędziora 2800
115 P. Falzmann 2800
116 Ch. Schriever 2800
117 K. Miondlikowski i B. Inda 2800
118 SK Moszna i M. Janikowski 2800
119 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 2720
120 P. Frejlich 2720
121 A. Borkowski 2530
122 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 2450
123 Wrbna Racing 2440
124 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 2440
125 J. i J. Zalewscy 2440
126 A. Polednia 2440
127 A. Trela 2400
128 W. Kryszyłowicz 2400
129 K. Vocetka 2400
130 S. Mladenovic 2280
131 E. i R. Urbańscy 2270
132 J. Głowacki 2200
133 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Marczak, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
134 P. Szmigiel 2100
135 SK Michałów i M. Łojek 2000
136 B. Dąbrowski 2000
137 J. Nesteruk i K. Kamińska 2000
138 P. Siuta 2000
139 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 2000
140 A. Steinhart i K. Urbańczyk 2000
141 Niespodzianka 1900
142 B. Ćwik 1850
143 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 1830
144 SK Moszna 1830
145 M. Gołębiowska i M. Łojek 1800
146 N. Magomedov 1800
147 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 1590
148 G. Kogut 1410
149 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 1400
150 M. Filipowska 1400
151 A., M. i P. Laskowscy 1400
152 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1400
153 A. Marczak 1400
154 Uni-Res Sp. z o.o. 1360
155 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 1250
156 E. Porębna 1220
157 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 1060
158 F. Dill 1000
159 B. Białowąs 1000
160 Fazheli Farhang 1000
161 A. Skrzypczak i P. Talarek 1000
162 Estel Studio Sp. z o. o. 900
163 K. Kozłowski 900
164 L. Błaszczyk 780
165 Alfred F. Laskowski 750
166 M. Łaniewska 700
167 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 700
168 G. Sęczek 680
169 M. Kosicki i E. Grotkowska 680
170 P. Antenet 680
171 K. Dynarowska 610
172 M. Borkowski 610
173 M. Kosicki i L. Staniszewski 500
174 A. Iżewska 500
175 M. Kosicki i P. Nojszewski 500
176 Z. Górski i K. Urbańczyk 500
177 D. Kübbeler 500
178 SK Michałów 450
179 M. Przączak 450
180 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
181 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 350
182 M. Biały 350
183 D. Wrzosek 350
184 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 350
185 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 350
186 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 350
187 Monika Wyrzyk 350
188 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
189 K. Urbańczyk 300
190 B. Zuzek 300
191 A. Majchrzak 250
192 Univerpol Sp. z o.o. 250
193 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
194 W. Szydełko 250
195 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
196 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
197 Loko trans s.r.o. 0
198 G. Łątka 0
199 AB Glass PHP A. Biedrzycki 0
200 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 0
201 M. Sopański 0
202 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 0
203 K. Bukład 0
204 G. Kozak 0
205 R. Świątek 0
206 B. Olkowska 0
207 SK Jaroszówka 0
208 Stebel Sp. z o.o. 0
209 J. Szweycer 0
210 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 0
211 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 0
212 K. Miondlikowski 0
213 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 0
214 I. Korczak 0
215 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
216 Investstar – M. Sola 0
217 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 0
218 B. Dörflinger 0
219 T. Pastuszka 0
220 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 0
221 J. Domańska 0
222 O. Sutkiewicz 0
223 A. i T. Molscy 0
224 SK Kamionna – G. Dudek 0
225 inż. Jaroslav Vaňa 0
226 M. Metza-Jodłowska 0
227 M. Surtel 0
228 M. Kosicki i M. Kalata 0
229 W. Guz 0
230 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 0
231 N. Kosiński 0
232 E. Krakowiak 0
233 P. Drutowski 0
234 D. Mioduszewski 0
1484600

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej