Kategoria: Trenerzy według miejsc arch

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 19-11-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Wyrzyk A. 56 60 55 41 39 90 341 1070230
2 Janikowski M. 43 38 34 28 28 53 224 773460
3 Ziemiański K. 42 31 35 31 27 96 262 762075
4 Borkowski M. 36 32 27 30 27 47 199 639900
5 Romanowski M. 28 20 27 26 18 32 151 318595
6 Łojek M. 27 28 28 34 36 87 240 426375
7 Piątkowski P. 27 23 23 28 23 56 180 427395
8 Vasyutov S. 25 22 25 26 32 85 215 426405
9 Olkowski W. 24 31 22 14 17 52 160 516450
10 Kozłowski J. 23 18 19 24 25 62 171 478145
11 Świątek R. 23 15 18 9 15 48 128 328720
12 Jodłowski M. 20 20 14 17 16 46 133 351990
13 Kryszyłowicz W. 19 23 19 17 17 53 148 240755
14 Zahariev E. 19 15 25 23 22 70 174 380125
15 Kacprzyk M. 15 24 12 16 8 36 111 219640
16 Walicki A. 15 12 17 18 15 36 113 260745
17 Rogowski K. 12 17 21 41 47 155 293 227715
18 Laskowski A. 9 12 11 10 11 29 82 108260
19 Zawgorodny S. 9 3 4 5 5 10 36 155310
20 Wróblewski G. W. (CZE) 8 2 2 1 1 4 18 251200
21 Domańska J. 7 5 7 4 5 24 52 80250
22 Dębowski T. 5 10 9 18 16 58 116 105810
23 Szelągowska N. 5 9 5 6 3 2 30 79510
24 Panczew R. G. 5 3 9 3 6 21 47 79580
25 Piwko R. 4 4 4 7 2 11 32 52560
26 Mazurek B. 4 3 6 2 3 11 29 26980
27 Porębna E. 4 1 3 4 3 4 19 38890
28 Krzyśków M. 3 4 4 4 1 8 24 37150
29 Kłóś P. 3 2 4 2 5 14 30 17715
30 Głowacki J. 3 1 6 3 4 11 28 37915
31 Poles P. (CZE) 2 9 4 3 0 2 20 153900
32 Kryszyłowicz M. 2 7 4 1 12 14 40 47490
33 Wnorowski M. 2 4 6 2 3 16 33 29730
34 Głowacki B. 2 4 5 7 5 17 40 30450
35 Wróblewska I. 2 4 1 7 8 12 34 58580
36 Szymczuk W. 2 3 1 5 1 8 20 72220
37 Olehla Č. (CZE) 2 2 4 4 2 5 19 66200
38 Pastuszka T. 2 1 4 5 11 33 56 33850
39 Boruta M. 2 1 3 4 2 18 30 22100
40 Zielińska A. 2 0 2 1 1 7 13 22570
41 Urbańczyk K. 1 9 2 7 7 28 54 34855
42 Talarek P. 1 5 2 0 1 13 22 53640
43 Malinowski M. 1 2 2 0 1 2 8 11110
44 Kosicki M. 1 2 0 4 2 25 34 14560
45 Nováková J. (CZE) 1 1 1 1 2 1 7 25200
46 Mioduszewski D. 1 0 2 0 0 3 6 8600
47 Rohaut F. (FR) 1 0 0 0 0 0 1 85000
48 Nakoniechnyi P. 1 0 0 0 0 0 1 5000
49 Porkátová I. (CZE) 0 2 1 0 1 0 4 12000
50 Theimer M. (CZE) 0 1 2 2 2 1 8 18600
51 Lica Z. 0 1 2 0 0 2 5 27000
52 Zawiliński K. 0 1 1 0 2 7 11 3010
53 Bodlák R. (CZE) 0 1 1 0 0 2 4 6200
54 Wróblewski P. 0 1 0 0 0 1 2 2800
55 Maronka G. (HUN) 0 1 0 0 0 0 1 13200
56 Hajdi L. (HUN) 0 1 0 0 0 0 1 12000
57 Tuma P. (CZE) 0 0 2 1 0 2 5 18600
58 Wołoszyn F. 0 0 1 1 2 7 11 3610
59 Łucki P. 0 0 1 0 1 3 5 1800
60 Žalud R. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 10500
61 Zschache Ch. (GER) 0 0 1 0 0 0 1 12000
62 Gajos-Łątka A. 0 0 0 2 2 4 8 1950
63 Záhorová E. (CZE) 0 0 0 1 0 2 3 5400
64 Popelka S. (CZE) 0 0 0 0 1 1 2 1000
65 Nieslanik M. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 1000
66 Sola M. 0 0 0 0 0 7 7 0
67 Ivashchenko S. 0 0 0 0 0 4 4 0
68 Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0
69 Kašný P. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
70 Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
71 Lenard A. 0 0 0 0 0 1 1 0
72 Kovář S. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
73 Ševčík M. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
551 551 551 550 547 1565 4315 9845575

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 12-11-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Wyrzyk A. 50 58 52 41 37 81 319 1007190
2 Janikowski M. 43 36 32 27 27 47 212 763740
3 Ziemiański K. 41 30 34 29 27 90 251 749875
4 Borkowski M. 34 32 27 29 27 46 195 621240
5 Romanowski M. 28 20 27 25 17 32 149 317465
6 Piątkowski P. 27 22 22 25 22 54 172 419885
7 Łojek M. 25 28 27 33 34 80 227 413295
8 Vasyutov S. 25 22 24 26 32 84 213 424765
9 Olkowski W. 24 28 21 14 16 51 154 501720
10 Kozłowski J. 23 18 19 24 23 59 166 477580
11 Świątek R. 23 15 17 9 16 47 127 327720
12 Jodłowski M. 19 20 13 17 16 46 131 344130
13 Zahariev E. 18 15 24 22 22 70 171 368645
14 Kryszyłowicz W. 17 21 19 16 17 51 141 220215
15 Walicki A. 15 11 16 17 15 34 108 254285
16 Kacprzyk M. 14 22 11 16 8 35 106 202720
17 Rogowski K. 12 17 21 40 45 151 286 226265
18 Laskowski A. 9 12 11 10 10 29 81 107920
19 Zawgorodny S. 9 3 4 5 5 10 36 155310
20 Wróblewski G. W. (CZE) 8 2 2 1 1 4 18 251200
21 Domańska J. 7 5 7 4 5 24 52 80250
22 Szelągowska N. 5 8 5 5 3 2 28 76110
23 Panczew R. G. 5 3 9 3 6 21 47 79580
24 Dębowski T. 4 11 9 18 15 58 115 102310
25 Piwko R. 4 4 4 7 2 11 32 52560
26 Mazurek B. 4 3 6 2 3 11 29 26980
27 Kłóś P. 4 2 4 2 5 13 30 22715
28 Porębna E. 4 1 3 4 3 4 19 38890
29 Krzyśków M. 3 4 3 4 1 7 22 35750
30 Głowacki J. 3 1 6 3 4 11 28 37915
31 Poles P. (CZE) 2 9 4 3 0 2 20 153900
32 Kryszyłowicz M. 2 7 4 1 12 14 40 47490
33 Wnorowski M. 2 4 6 2 1 15 30 28980
34 Wróblewska I. 2 4 1 7 8 12 34 58580
35 Głowacki B. 2 3 5 7 5 17 39 28730
36 Szymczuk W. 2 3 1 4 1 7 18 71540
37 Olehla Č. (CZE) 2 2 4 4 2 5 19 66200
38 Pastuszka T. 2 1 4 5 10 30 52 33550
39 Boruta M. 2 1 3 4 2 15 27 22100
40 Zielińska A. 2 0 2 1 1 7 13 22570
41 Urbańczyk K. 1 8 2 6 7 26 50 31705
42 Talarek P. 1 5 2 0 1 12 21 53640
43 Malinowski M. 1 2 2 0 1 2 8 11110
44 Kosicki M. 1 2 0 4 2 25 34 14560
45 Nováková J. (CZE) 1 1 1 1 2 1 7 25200
46 Mioduszewski D. 1 0 2 0 0 3 6 8600
47 Rohaut F. (FR) 1 0 0 0 0 0 1 85000
48 Nakoniechnyi P. 1 0 0 0 0 0 1 5000
49 Porkátová I. (CZE) 0 2 1 0 1 0 4 12000
50 Theimer M. (CZE) 0 1 2 2 2 1 8 18600
51 Lica Z. 0 1 2 0 0 2 5 27000
52 Zawiliński K. 0 1 1 0 2 6 10 3010
53 Bodlák R. (CZE) 0 1 1 0 0 2 4 6200
54 Wróblewski P. 0 1 0 0 0 1 2 2800
55 Maronka G. (HUN) 0 1 0 0 0 0 1 13200
56 Hajdi L. (HUN) 0 1 0 0 0 0 1 12000
57 Tuma P. (CZE) 0 0 2 1 0 2 5 18600
58 Wołoszyn F. 0 0 1 1 2 7 11 3610
59 Łucki P. 0 0 1 0 1 3 5 1800
60 Zschache Ch. (GER) 0 0 1 0 0 0 1 12000
61 Žalud R. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 10500
62 Gajos-Łątka A. 0 0 0 2 2 4 8 1950
63 Záhorová E. (CZE) 0 0 0 1 0 2 3 5400
64 Popelka S. (CZE) 0 0 0 0 1 1 2 1000
65 Nieslanik M. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 1000
66 Sola M. 0 0 0 0 0 7 7 0
67 Ivashchenko S. 0 0 0 0 0 4 4 0
68 Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0
69 Kašný P. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
70 Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
71 Lenard A. 0 0 0 0 0 1 1 0
72 Kovář S. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
73 Ševčík M. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
535 535 535 534 531 1505 4175 9627350

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 05-11-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Wyrzyk A. 47 55 50 38 36 79 305 954580
2 Janikowski M. 41 35 32 27 27 47 209 748340
3 Ziemiański K. 40 29 33 28 26 86 242 733275
4 Borkowski M. 34 32 27 29 27 46 195 621240
5 Piątkowski P. 27 22 21 22 20 52 164 414375
6 Romanowski M. 27 19 27 25 15 31 144 307220
7 Vasyutov S. 25 22 23 26 31 81 208 423065
8 Łojek M. 23 27 27 33 31 78 219 395565
9 Kozłowski J. 23 16 18 23 22 57 159 466140
10 Świątek R. 23 15 17 9 16 47 127 327720
11 Olkowski W. 21 26 21 13 16 50 147 460220
12 Jodłowski M. 18 18 12 17 16 45 126 331510
13 Kryszyłowicz W. 17 21 18 15 17 50 138 217955
14 Zahariev E. 17 15 22 21 21 70 166 355715
15 Kacprzyk M. 14 22 9 15 8 33 101 198440
16 Walicki A. 14 11 16 17 15 32 105 245285
17 Rogowski K. 12 17 21 38 44 149 281 224515
18 Laskowski A. 9 10 9 10 10 29 77 100260
19 Zawgorodny S. 9 3 4 5 5 10 36 155310
20 Wróblewski G. W. (CZE) 8 2 2 1 1 4 18 251200
21 Domańska J. 7 5 6 4 5 24 51 77250
22 Szelągowska N. 5 8 5 5 2 1 26 75760
23 Panczew R. G. 5 3 9 3 6 21 47 79580
24 Dębowski T. 4 11 9 18 15 58 115 102310
25 Mazurek B. 4 3 6 2 3 11 29 26980
26 Kłóś P. 4 2 4 2 5 13 30 22715
27 Porębna E. 4 1 3 4 3 4 19 38890
28 Piwko R. 3 4 4 7 2 9 29 43560
29 Krzyśków M. 3 4 2 4 1 6 20 34350
30 Głowacki J. 3 1 6 3 4 10 27 37915
31 Poles P. (CZE) 2 9 4 3 0 2 20 153900
32 Kryszyłowicz M. 2 7 4 0 12 13 38 46810
33 Wnorowski M. 2 4 6 2 1 14 29 28980
34 Wróblewska I. 2 4 1 7 8 12 34 58580
35 Głowacki B. 2 3 5 6 4 17 37 27790
36 Szymczuk W. 2 3 1 4 1 7 18 71540
37 Olehla Č. (CZE) 2 2 4 4 2 5 19 66200
38 Pastuszka T. 2 1 4 5 10 30 52 33550
39 Boruta M. 2 1 3 4 2 14 26 22100
40 Zielińska A. 2 0 2 1 1 7 13 22570
41 Urbańczyk K. 1 8 2 6 6 24 47 31405
42 Talarek P. 1 5 2 0 1 12 21 53640
43 Malinowski M. 1 2 2 0 1 2 8 11110
44 Kosicki M. 1 2 0 4 2 25 34 14560
45 Nováková J. (CZE) 1 1 1 1 2 1 7 25200
46 Mioduszewski D. 1 0 2 0 0 3 6 8600
47 Rohaut F. (FR) 1 0 0 0 0 0 1 85000
48 Nakoniechnyi P. 1 0 0 0 0 0 1 5000
49 Porkátová I. (CZE) 0 2 1 0 1 0 4 12000
50 Theimer M. (CZE) 0 1 2 2 2 1 8 18600
51 Lica Z. 0 1 2 0 0 2 5 27000
52 Bodlák R. (CZE) 0 1 1 0 0 2 4 6200
53 Wróblewski P. 0 1 0 0 0 1 2 2800
54 Hajdi L. (HUN) 0 1 0 0 0 0 1 12000
55 Maronka G. (HUN) 0 1 0 0 0 0 1 13200
56 Tuma P. (CZE) 0 0 2 1 0 2 5 18600
57 Wołoszyn F. 0 0 1 1 2 7 11 3610
58 Zawiliński K. 0 0 1 0 2 6 9 1290
59 Łucki P. 0 0 1 0 1 3 5 1800
60 Zschache Ch. (GER) 0 0 1 0 0 0 1 12000
61 Žalud R. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 10500
62 Gajos-Łątka A. 0 0 0 2 2 4 8 1950
63 Záhorová E. (CZE) 0 0 0 1 0 2 3 5400
64 Popelka S. (CZE) 0 0 0 0 1 1 2 1000
65 Nieslanik M. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 1000
66 Sola M. 0 0 0 0 0 7 7 0
67 Ivashchenko S. 0 0 0 0 0 4 4 0
68 Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0
69 Kašný P. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
70 Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
71 Lenard A. 0 0 0 0 0 1 1 0
72 Kovář S. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
73 Ševčík M. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
519 519 519 518 515 1470 4060 9386725

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 29-10-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Wyrzyk A. 46 53 45 38 36 77 295 932420
2 Janikowski M. 39 35 31 27 26 45 203 733410
3 Ziemiański K. 39 27 31 26 24 85 232 715650
4 Borkowski M. 33 32 27 29 26 46 193 614890
5 Romanowski M. 27 19 27 24 15 30 142 306790
6 Piątkowski P. 25 21 21 20 19 49 155 390615
7 Vasyutov S. 24 22 22 25 29 77 199 411615
8 Świątek R. 23 15 16 9 16 46 125 324720
9 Łojek M. 22 25 25 31 30 76 209 371815
10 Kozłowski J. 21 15 18 22 21 55 152 448190
11 Olkowski W. 19 24 21 13 16 48 141 435780
12 Jodłowski M. 18 18 11 17 15 44 123 330300
13 Zahariev E. 17 14 21 20 20 67 159 351915
14 Kryszyłowicz W. 16 20 18 15 16 49 134 210185
15 Kacprzyk M. 14 21 9 15 8 32 99 194840
16 Walicki A. 13 11 16 15 15 31 101 234485
17 Rogowski K. 12 16 20 36 42 144 270 218265
18 Zawgorodny S. 9 3 4 5 5 10 36 155310
19 Laskowski A. 8 10 9 10 10 27 74 95960
20 Wróblewski G. W. (CZE) 8 2 2 1 1 4 18 251200
21 Domańska J. 7 5 6 4 4 24 50 76910
22 Szelągowska N. 5 8 5 5 2 1 26 75760
23 Panczew R. G. 5 3 9 3 6 21 47 79580
24 Dębowski T. 4 11 9 18 15 58 115 102310
25 Mazurek B. 4 3 6 2 3 11 29 26980
26 Kłóś P. 4 2 4 2 5 13 30 22715
27 Porębna E. 4 1 3 4 3 4 19 38890
28 Piwko R. 3 4 4 7 2 9 29 43560
29 Krzyśków M. 3 4 2 4 1 6 20 34350
30 Głowacki J. 3 1 6 3 4 10 27 37915
31 Poles P. (CZE) 2 9 4 3 0 2 20 153900
32 Kryszyłowicz M. 2 7 4 0 12 13 38 46810
33 Wnorowski M. 2 4 6 1 1 14 28 28160
34 Wróblewska I. 2 4 1 7 8 12 34 58580
35 Szymczuk W. 2 3 1 4 1 7 18 71540
36 Głowacki B. 2 2 5 5 4 17 35 25110
37 Olehla Č. (CZE) 2 2 4 4 2 5 19 66200
38 Pastuszka T. 2 1 3 5 10 27 48 32150
39 Boruta M. 2 1 3 4 2 13 25 22100
40 Zielińska A. 2 0 2 1 1 7 13 22570
41 Urbańczyk K. 1 7 2 6 5 24 45 28470
42 Talarek P. 1 5 2 0 1 12 21 53640
43 Malinowski M. 1 2 2 0 1 1 7 11110
44 Kosicki M. 1 2 0 4 2 25 34 14560
45 Nováková J. (CZE) 1 1 1 1 2 1 7 25200
46 Mioduszewski D. 1 0 2 0 0 3 6 8600
47 Rohaut F. (FR) 1 0 0 0 0 0 1 85000
48 Nakoniechnyi P. 1 0 0 0 0 0 1 5000
49 Porkátová I. (CZE) 0 2 1 0 1 0 4 12000
50 Theimer M. (CZE) 0 1 2 2 2 1 8 18600
51 Lica Z. 0 1 2 0 0 2 5 27000
52 Bodlák R. (CZE) 0 1 1 0 0 2 4 6200
53 Wróblewski P. 0 1 0 0 0 1 2 2800
54 Hajdi L. (HUN) 0 1 0 0 0 0 1 12000
55 Maronka G. (HUN) 0 1 0 0 0 0 1 13200
56 Tuma P. (CZE) 0 0 2 1 0 2 5 18600
57 Wołoszyn F. 0 0 1 1 2 7 11 3610
58 Zawiliński K. 0 0 1 0 2 6 9 1290
59 Łucki P. 0 0 1 0 1 3 5 1800
60 Zschache Ch. (GER) 0 0 1 0 0 0 1 12000
61 Žalud R. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 10500
62 Gajos-Łątka A. 0 0 0 2 2 4 8 1950
63 Záhorová E. (CZE) 0 0 0 1 0 2 3 5400
64 Popelka S. (CZE) 0 0 0 0 1 1 2 1000
65 Nieslanik M. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 1000
66 Sola M. 0 0 0 0 0 7 7 0
67 Ivashchenko S. 0 0 0 0 0 4 4 0
68 Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0
69 Kašný P. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
70 Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
71 Lenard A. 0 0 0 0 0 1 1 0
72 Kovář S. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
73 Ševčík M. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
503 503 503 502 499 1431 3941 9174975

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 22-10-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Wyrzyk A. 40 53 45 37 35 75 285 864520
2 Janikowski M. 39 35 31 24 22 42 193 728960
3 Ziemiański K. 39 25 29 26 24 83 226 707530
4 Borkowski M. 33 31 27 28 26 45 190 609490
5 Romanowski M. 27 19 27 24 15 27 139 306790
6 Vasyutov S. 24 21 22 25 29 77 198 399615
7 Piątkowski P. 23 18 20 20 17 47 145 355625
8 Świątek R. 23 15 16 9 15 46 124 323220
9 Kozłowski J. 21 15 15 21 18 55 145 441525
10 Łojek M. 20 23 24 31 28 76 202 323895
11 Olkowski W. 19 23 21 12 16 46 137 431280
12 Jodłowski M. 18 18 10 16 15 41 118 328660
13 Zahariev E. 17 14 20 20 18 64 153 345365
14 Kryszyłowicz W. 15 19 16 15 16 49 130 194185
15 Walicki A. 13 9 15 14 15 31 97 227185
16 Kacprzyk M. 12 21 8 15 8 29 93 179480
17 Rogowski K. 12 15 19 34 42 136 258 211365
18 Zawgorodny S. 9 3 4 5 5 10 36 155310
19 Wróblewski G. W. (CZE) 8 2 2 1 1 4 18 251200
20 Domańska J. 7 5 6 4 4 24 50 76910
21 Laskowski A. 6 9 9 9 10 26 69 82980
22 Szelągowska N. 5 8 5 5 2 1 26 75760
23 Panczew R. G. 5 3 9 3 6 21 47 79580
24 Dębowski T. 4 11 9 17 15 58 114 101710
25 Mazurek B. 4 3 6 2 3 11 29 26980
26 Kłóś P. 4 2 4 2 5 11 28 22715
27 Porębna E. 4 1 3 4 3 4 19 38890
28 Piwko R. 3 4 4 7 2 9 29 43560
29 Krzyśków M. 3 4 2 4 1 5 19 34350
30 Poles P. (CZE) 2 9 4 3 0 2 20 153900
31 Kryszyłowicz M. 2 7 4 0 12 13 38 46810
32 Wnorowski M. 2 4 6 1 1 14 28 28160
33 Wróblewska I. 2 4 1 7 8 12 34 58580
34 Szymczuk W. 2 3 1 3 1 6 16 68540
35 Głowacki B. 2 2 5 5 4 17 35 25110
36 Olehla Č. (CZE) 2 2 4 4 2 5 19 66200
37 Głowacki J. 2 1 6 3 4 9 25 31115
38 Boruta M. 2 1 3 4 2 12 24 22100
39 Pastuszka T. 2 1 2 4 9 27 45 29550
40 Zielińska A. 2 0 2 1 1 6 12 22570
41 Urbańczyk K. 1 6 2 5 5 23 42 26320
42 Talarek P. 1 5 2 0 1 12 21 53640
43 Malinowski M. 1 2 1 0 1 1 6 10110
44 Kosicki M. 1 2 0 4 2 25 34 14560
45 Nováková J. (CZE) 1 1 1 1 2 1 7 25200
46 Mioduszewski D. 1 0 2 0 0 3 6 8600
47 Nakoniechnyi P. 1 0 0 0 0 0 1 5000
48 Rohaut F. (FR) 1 0 0 0 0 0 1 85000
49 Porkátová I. (CZE) 0 2 1 0 1 0 4 12000
50 Theimer M. (CZE) 0 1 2 2 2 1 8 18600
51 Lica Z. 0 1 2 0 0 2 5 27000
52 Bodlák R. (CZE) 0 1 1 0 0 2 4 6200
53 Wróblewski P. 0 1 0 0 0 1 2 2800
54 Maronka G. (HUN) 0 1 0 0 0 0 1 13200
55 Hajdi L. (HUN) 0 1 0 0 0 0 1 12000
56 Tuma P. (CZE) 0 0 2 1 0 2 5 18600
57 Wołoszyn F. 0 0 1 1 2 5 9 3610
58 Zawiliński K. 0 0 1 0 2 5 8 1290
59 Łucki P. 0 0 1 0 1 3 5 1800
60 Žalud R. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 10500
61 Zschache Ch. (GER) 0 0 1 0 0 0 1 12000
62 Gajos-Łątka A. 0 0 0 2 2 3 7 1950
63 Záhorová E. (CZE) 0 0 0 1 0 2 3 5400
64 Popelka S. (CZE) 0 0 0 0 1 1 2 1000
65 Nieslanik M. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 1000
66 Sola M. 0 0 0 0 0 7 7 0
67 Ivashchenko S. 0 0 0 0 0 4 4 0
68 Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0
69 Kovář S. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
70 Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
71 Kašný P. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
72 Ševčík M. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
487 487 487 486 483 1385 3815 8898650

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 15-10-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Wyrzyk A. 38 52 42 35 35 71 273 832180
2 Ziemiański K. 37 23 27 25 22 77 211 674870
3 Janikowski M. 36 35 31 24 21 40 187 708410
4 Borkowski M. 32 31 27 26 24 43 183 596690
5 Romanowski M. 27 19 27 23 14 23 133 305620
6 Vasyutov S. 23 20 22 24 28 73 190 388735
7 Piątkowski P. 22 18 17 20 17 45 139 339465
8 Łojek M. 20 23 23 30 27 74 197 321385
9 Kozłowski J. 20 13 14 20 17 52 136 418555
10 Świątek R. 19 15 13 8 14 44 113 259120
11 Olkowski W. 18 23 19 11 16 44 131 389200
12 Jodłowski M. 17 17 9 14 14 37 108 313445
13 Zahariev E. 16 13 20 18 17 62 146 318235
14 Kryszyłowicz W. 15 17 16 14 15 48 125 186885
15 Kacprzyk M. 12 19 7 14 8 26 86 169280
16 Rogowski K. 12 15 19 33 39 133 251 205465
17 Walicki A. 12 8 15 13 14 27 89 193335
18 Zawgorodny S. 9 3 4 5 5 10 36 155310
19 Wróblewski G. W. (CZE) 8 2 2 1 1 2 16 251200
20 Domańska J. 7 5 6 4 4 24 50 76910
21 Laskowski A. 5 9 8 9 9 24 64 77480
22 Szelągowska N. 5 8 5 4 2 1 25 75060
23 Panczew R. G. 5 3 9 3 6 21 47 79580
24 Dębowski T. 4 11 9 17 15 56 112 101710
25 Mazurek B. 4 3 6 2 3 11 29 26980
26 Kłóś P. 4 2 3 2 4 9 24 18215
27 Porębna E. 4 1 3 4 3 3 18 38890
28 Piwko R. 3 4 4 7 2 7 27 43560
29 Krzyśków M. 3 3 2 4 1 4 17 31550
30 Poles P. (CZE) 2 7 3 2 0 2 16 133400
31 Kryszyłowicz M. 2 6 4 0 12 13 37 40810
32 Wnorowski M. 2 4 6 1 1 13 27 28160
33 Wróblewska I. 2 3 1 6 7 10 29 44080
34 Szymczuk W. 2 3 1 3 0 6 15 68200
35 Olehla Č. (CZE) 2 2 3 4 2 5 18 63200
36 Głowacki J. 2 1 6 3 4 9 25 31115
37 Głowacki B. 2 1 4 5 4 16 32 21910
38 Boruta M. 2 1 3 4 2 12 24 22100
39 Zielińska A. 2 0 2 1 1 6 12 22570
40 Urbańczyk K. 1 5 2 5 5 22 40 24600
41 Talarek P. 1 4 2 0 1 12 20 50040
42 Malinowski M. 1 2 1 0 1 1 6 10110
43 Kosicki M. 1 2 0 4 2 25 34 14560
44 Pastuszka T. 1 1 2 4 8 27 43 23250
45 Rohaut F. (FR) 1 0 0 0 0 0 1 85000
46 Nakoniechnyi P. 1 0 0 0 0 0 1 5000
47 Porkátová I. (CZE) 0 2 1 0 0 0 3 11000
48 Lica Z. 0 1 2 0 0 2 5 27000
49 Nováková J. (CZE) 0 1 1 1 2 1 6 10200
50 Bodlák R. (CZE) 0 1 1 0 0 2 4 6200
51 Wróblewski P. 0 1 0 0 0 1 2 2800
52 Maronka G. (HUN) 0 1 0 0 0 0 1 13200
53 Theimer M. (CZE) 0 0 2 1 2 1 6 13400
54 Tuma P. (CZE) 0 0 2 1 0 2 5 18600
55 Mioduszewski D. 0 0 2 0 0 3 5 3600
56 Wołoszyn F. 0 0 1 1 2 5 9 3610
57 Zawiliński K. 0 0 1 0 2 4 7 1290
58 Žalud R. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 10500
59 Zschache Ch. (GER) 0 0 1 0 0 0 1 12000
60 Gajos-Łątka A. 0 0 0 2 2 3 7 1950
61 Záhorová E. (CZE) 0 0 0 1 0 2 3 5400
62 Łucki P. 0 0 0 0 1 3 4 300
63 Popelka S. (CZE) 0 0 0 0 1 1 2 1000
64 Nieslanik M. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 1000
65 Sola M. 0 0 0 0 0 7 7 0
66 Ivashchenko S. 0 0 0 0 0 4 4 0
67 Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0
68 Kašný P. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
69 Kovář S. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
70 Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
71 Ševčík M. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
464 464 464 463 460 1317 3632 8428475

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 08-10-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Ziemiański K. 37 23 26 23 21 72 202 671820
2 Wyrzyk A. 34 48 38 35 34 65 254 781240
3 Janikowski M. 34 33 31 24 19 36 177 689020
4 Borkowski M. 30 28 26 26 24 42 176 576090
5 Romanowski M. 23 18 27 22 13 23 126 260710
6 Vasyutov S. 22 18 21 20 27 70 178 372775
7 Piątkowski P. 21 18 16 19 16 41 131 325915
8 Kozłowski J. 20 12 13 18 16 50 129 411205
9 Łojek M. 19 22 22 30 23 68 184 310885
10 Świątek R. 19 13 12 8 13 41 106 251280
11 Olkowski W. 17 23 18 11 15 43 127 378270
12 Jodłowski M. 16 18 9 14 14 37 108 310445
13 Kryszyłowicz W. 14 17 15 14 14 46 120 175785
14 Zahariev E. 14 12 20 18 17 58 139 297835
15 Kacprzyk M. 12 16 8 13 8 24 81 160020
16 Rogowski K. 12 15 18 31 39 128 243 202765
17 Walicki A. 12 7 13 11 13 26 82 184185
18 Zawgorodny S. 9 3 4 5 5 10 36 155310
19 Wróblewski G. W. (CZE) 8 2 2 1 1 2 16 251200
20 Domańska J. 7 4 5 3 4 22 45 70110
21 Panczew R. G. 5 3 9 3 6 21 47 79580
22 Laskowski A. 4 8 6 8 9 23 58 65460
23 Szelągowska N. 4 7 4 4 2 1 22 63460
24 Kłóś P. 4 2 3 1 4 9 23 17215
25 Porębna E. 4 1 3 4 3 3 18 38890
26 Dębowski T. 3 11 9 14 11 55 103 91100
27 Piwko R. 3 4 3 5 2 7 24 38910
28 Mazurek B. 3 3 6 2 2 9 25 21730
29 Poles P. (CZE) 2 7 3 2 0 2 16 133400
30 Kryszyłowicz M. 2 5 2 0 11 12 32 35310
31 Wnorowski M. 2 4 6 1 1 13 27 28160
32 Krzyśków M. 2 3 2 4 1 4 16 26550
33 Wróblewska I. 2 3 1 6 7 10 29 44080
34 Szymczuk W. 2 3 1 3 0 6 15 68200
35 Olehla Č. (CZE) 2 2 3 4 2 5 18 63200
36 Głowacki J. 2 1 6 2 3 9 23 29075
37 Głowacki B. 2 1 4 4 3 16 30 20980
38 Boruta M. 2 1 2 4 2 12 23 20700
39 Zielińska A. 2 0 2 1 1 6 12 22570
40 Urbańczyk K. 1 4 2 5 5 22 39 21880
41 Talarek P. 1 4 2 0 1 12 20 50040
42 Malinowski M. 1 2 1 0 1 1 6 10110
43 Kosicki M. 1 2 0 4 2 24 33 14560
44 Pastuszka T. 1 1 1 4 7 24 38 21750
45 Nakoniechnyi P. 1 0 0 0 0 0 1 5000
46 Rohaut F. (FR) 1 0 0 0 0 0 1 85000
47 Porkátová I. (CZE) 0 2 1 0 0 0 3 11000
48 Lica Z. 0 1 2 0 0 2 5 27000
49 Nováková J. (CZE) 0 1 1 1 2 1 6 10200
50 Bodlák R. (CZE) 0 1 1 0 0 2 4 6200
51 Wróblewski P. 0 1 0 0 0 1 2 2800
52 Maronka G. (HUN) 0 1 0 0 0 0 1 13200
53 Theimer M. (CZE) 0 0 2 1 2 1 6 13400
54 Tuma P. (CZE) 0 0 2 1 0 2 5 18600
55 Mioduszewski D. 0 0 2 0 0 3 5 3600
56 Zawiliński K. 0 0 1 0 2 4 7 1290
57 Zschache Ch. (GER) 0 0 1 0 0 0 1 12000
58 Žalud R. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 10500
59 Gajos-Łątka A. 0 0 0 2 2 3 7 1950
60 Wołoszyn F. 0 0 0 1 2 4 7 2110
61 Záhorová E. (CZE) 0 0 0 1 0 2 3 5400
62 Łucki P. 0 0 0 0 1 3 4 300
63 Popelka S. (CZE) 0 0 0 0 1 1 2 1000
64 Nieslanik M. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 1000
65 Sola M. 0 0 0 0 0 7 7 0
66 Ivashchenko S. 0 0 0 0 0 4 4 0
67 Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0
68 Kovář S. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
69 Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
70 Ševčík M. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
71 Kašný P. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
439 439 439 438 435 1256 3446 8095325

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 01-10-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Ziemiański K. 36 22 25 20 21 68 192 658780
2 Wyrzyk A. 34 47 35 33 32 60 241 764630
3 Janikowski M. 33 31 30 23 19 35 171 669100
4 Borkowski M. 30 26 26 26 23 41 172 568450
5 Romanowski M. 22 17 26 21 11 23 120 247490
6 Vasyutov S. 21 18 21 19 27 67 173 363575
7 Świątek R. 19 13 12 7 11 41 103 249280
8 Łojek M. 18 22 21 30 21 64 176 303235
9 Piątkowski P. 18 18 15 17 14 40 122 282305
10 Olkowski W. 16 22 17 11 14 41 121 364580
11 Jodłowski M. 16 17 9 14 14 36 106 302445
12 Kozłowski J. 16 11 11 18 16 47 119 350925
13 Kryszyłowicz W. 14 17 12 13 13 45 114 170375
14 Zahariev E. 14 11 20 18 16 53 132 294900
15 Rogowski K. 12 15 18 29 38 121 233 199765
16 Kacprzyk M. 12 12 8 12 7 23 74 140040
17 Walicki A. 11 6 12 10 12 26 77 169485
18 Zawgorodny S. 9 3 4 5 5 10 36 155310
19 Wróblewski G. W. (CZE) 8 2 2 1 1 2 16 251200
20 Domańska J. 7 4 5 3 4 22 45 70110
21 Panczew R. G. 5 3 9 3 6 21 47 79580
22 Laskowski A. 4 8 5 8 8 23 56 63650
23 Szelągowska N. 4 7 4 4 2 1 22 63460
24 Dębowski T. 3 9 9 14 11 54 100 87100
25 Piwko R. 3 4 3 5 2 7 24 38910
26 Mazurek B. 3 3 6 2 2 9 25 21730
27 Kłóś P. 3 2 2 1 4 6 18 10715
28 Porębna E. 3 1 3 4 3 3 17 33890
29 Poles P. (CZE) 2 7 3 2 0 2 16 133400
30 Kryszyłowicz M. 2 5 2 0 11 13 33 35310
31 Wnorowski M. 2 4 6 1 1 12 26 28160
32 Krzyśków M. 2 3 2 3 1 4 15 25490
33 Wróblewska I. 2 3 1 6 7 10 29 44080
34 Szymczuk W. 2 3 1 3 0 5 14 68200
35 Olehla Č. (CZE) 2 2 3 4 2 5 18 63200
36 Głowacki J. 2 1 6 2 3 8 22 29075
37 Głowacki B. 2 1 4 3 3 15 28 20480
38 Zielińska A. 2 0 2 1 1 5 11 22570
39 Urbańczyk K. 1 4 2 5 5 17 34 21880
40 Talarek P. 1 4 1 0 1 11 18 47920
41 Malinowski M. 1 2 1 0 1 0 5 10110
42 Kosicki M. 1 2 0 4 2 22 31 14560
43 Boruta M. 1 1 2 4 2 12 22 14700
44 Rohaut F. (FR) 1 0 0 0 0 0 1 85000
45 Nakoniechnyi P. 1 0 0 0 0 0 1 5000
46 Porkátová I. (CZE) 0 2 1 0 0 0 3 11000
47 Lica Z. 0 1 2 0 0 2 5 27000
48 Pastuszka T. 0 1 1 4 7 22 35 15750
49 Nováková J. (CZE) 0 1 1 1 2 1 6 10200
50 Bodlák R. (CZE) 0 1 1 0 0 2 4 6200
51 Wróblewski P. 0 1 0 0 0 1 2 2800
52 Maronka G. (HUN) 0 1 0 0 0 0 1 13200
53 Theimer M. (CZE) 0 0 2 1 2 1 6 13400
54 Tuma P. (CZE) 0 0 2 1 0 2 5 18600
55 Mioduszewski D. 0 0 2 0 0 3 5 3600
56 Zawiliński K. 0 0 1 0 2 3 6 1290
57 Žalud R. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 10500
58 Zschache Ch. (GER) 0 0 1 0 0 0 1 12000
59 Gajos-Łątka A. 0 0 0 2 2 3 7 1950
60 Wołoszyn F. 0 0 0 1 2 4 7 2110
61 Záhorová E. (CZE) 0 0 0 1 0 2 3 5400
62 Łucki P. 0 0 0 0 1 3 4 300
63 Popelka S. (CZE) 0 0 0 0 1 1 2 1000
64 Nieslanik M. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 1000
65 Sola M. 0 0 0 0 0 7 7 0
66 Ivashchenko S. 0 0 0 0 0 4 4 0
67 Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0
68 Ševčík M. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
69 Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
70 Kovář S. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
71 Kašný P. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
421 421 421 420 417 1197 3297 7801450

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 24-09-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Ziemiański K. 35 22 22 21 20 67 187 620630
2 Janikowski M. 33 29 28 20 18 35 163 637000
3 Wyrzyk A. 32 46 34 33 32 55 232 670630
4 Borkowski M. 29 25 25 26 23 37 165 525650
5 Romanowski M. 21 18 26 21 10 24 120 244240
6 Vasyutov S. 21 18 21 19 27 67 173 363575
7 Łojek M. 18 19 20 28 21 65 171 292285
8 Świątek R. 18 13 11 7 10 41 100 242280
9 Piątkowski P. 17 16 15 15 13 40 116 262305
10 Jodłowski M. 16 17 9 14 13 33 102 301995
11 Olkowski W. 15 22 17 11 13 39 117 353930
12 Kozłowski J. 15 11 11 17 16 45 115 224025
13 Kryszyłowicz W. 14 17 11 13 13 43 111 169275
14 Zahariev E. 14 10 20 16 16 51 127 279300
15 Kacprzyk M. 12 11 8 12 7 23 73 136540
16 Rogowski K. 11 15 18 28 36 115 223 192115
17 Walicki A. 10 5 12 10 12 26 75 146685
18 Zawgorodny S. 9 3 4 5 5 9 35 155310
19 Wróblewski G. W. (CZE) 8 2 2 1 1 2 16 251200
20 Domańska J. 7 4 5 3 4 22 45 70110
21 Panczew R. G. 5 3 9 3 5 20 45 79080
22 Laskowski A. 4 8 5 8 7 23 55 63350
23 Szelągowska N. 4 7 4 4 2 1 22 63460
24 Dębowski T. 3 9 9 12 11 53 97 85100
25 Piwko R. 3 4 3 5 2 5 22 38910
26 Porębna E. 3 1 3 4 3 3 17 33890
27 Poles P. (CZE) 2 7 3 2 0 2 16 133400
28 Kryszyłowicz M. 2 5 2 0 11 13 33 35310
29 Wnorowski M. 2 4 6 1 1 12 26 28160
30 Krzyśków M. 2 3 2 3 1 4 15 25490
31 Wróblewska I. 2 3 1 6 7 10 29 44080
32 Szymczuk W. 2 3 1 3 0 4 13 68200
33 Olehla Č. (CZE) 2 2 3 4 2 5 18 63200
34 Głowacki J. 2 1 6 2 3 8 22 29075
35 Głowacki B. 2 1 4 3 3 15 28 20480
36 Zielińska A. 2 0 2 1 1 5 11 22570
37 Urbańczyk K. 1 4 2 5 5 17 34 21880
38 Talarek P. 1 4 1 0 1 11 18 47920
39 Mazurek B. 1 2 2 0 0 4 9 9880
40 Malinowski M. 1 2 1 0 1 0 5 10110
41 Kosicki M. 1 2 0 4 2 22 31 14560
42 Boruta M. 1 1 2 4 2 11 21 14700
43 Kłóś P. 1 0 2 1 4 6 14 8215
44 Rohaut F. (FR) 1 0 0 0 0 0 1 85000
45 Nakoniechnyi P. 1 0 0 0 0 0 1 5000
46 Porkátová I. (CZE) 0 2 1 0 0 0 3 11000
47 Lica Z. 0 1 2 0 0 2 5 27000
48 Pastuszka T. 0 1 1 4 7 20 33 15750
49 Nováková J. (CZE) 0 1 1 1 2 1 6 10200
50 Bodlák R. (CZE) 0 1 1 0 0 2 4 6200
51 Wróblewski P. 0 1 0 0 0 1 2 2800
52 Theimer M. (CZE) 0 0 2 1 2 1 6 13400
53 Tuma P. (CZE) 0 0 2 1 0 2 5 18600
54 Zawiliński K. 0 0 1 0 2 3 6 1290
55 Mioduszewski D. 0 0 1 0 0 3 4 2400
56 Zschache Ch. (GER) 0 0 1 0 0 0 1 12000
57 Žalud R. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 10500
58 Gajos-Łątka A. 0 0 0 2 2 3 7 1950
59 Wołoszyn F. 0 0 0 1 2 2 5 2110
60 Záhorová E. (CZE) 0 0 0 1 0 2 3 5400
61 Łucki P. 0 0 0 0 1 3 4 300
62 Popelka S. (CZE) 0 0 0 0 1 1 2 1000
63 Nieslanik M. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 1000
64 Sola M. 0 0 0 0 0 6 6 0
65 Ivashchenko S. 0 0 0 0 0 4 4 0
66 Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0
67 Kovář S. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
68 Ševčík M. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
69 Kašný P. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
70 Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
406 406 406 406 404 1155 3183 7333000

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 17-09-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Ziemiański K. 34 20 21 21 17 63 176 593030
2 Janikowski M. 31 27 26 18 17 32 151 606400
3 Wyrzyk A. 30 45 30 33 29 53 220 647550
4 Borkowski M. 28 24 24 24 23 37 160 512150
5 Romanowski M. 20 17 23 21 10 21 112 227460
6 Vasyutov S. 18 19 19 17 26 63 162 336355
7 Łojek M. 17 19 19 28 21 62 166 284085
8 Piątkowski P. 16 14 15 15 13 38 111 248185
9 Świątek R. 16 13 11 7 10 39 96 227280
10 Olkowski W. 15 19 17 8 13 37 109 336310
11 Kryszyłowicz W. 15 17 10 12 11 42 107 180275
12 Jodłowski M. 15 15 8 13 13 32 96 288335
13 Kozłowski J. 15 11 11 16 14 39 106 221955
14 Zahariev E. 14 10 19 15 16 50 124 276800
15 Rogowski K. 11 15 18 28 35 107 214 191585
16 Kacprzyk M. 10 7 9 11 7 21 65 109940
17 Walicki A. 9 5 10 9 10 26 69 134605
18 Zawgorodny S. 9 3 4 5 5 9 35 155310
19 Wróblewski G. W. (CZE) 8 2 2 1 1 2 16 251200
20 Domańska J. 6 2 5 3 4 21 41 55910
21 Panczew R. G. 5 3 9 3 5 20 45 79080
22 Laskowski A. 4 8 5 7 7 22 53 62670
23 Szelągowska N. 4 7 3 3 2 1 20 58860
24 Piwko R. 3 4 3 5 2 5 22 38910
25 Porębna E. 3 1 3 4 3 3 17 33890
26 Dębowski T. 2 8 9 11 10 50 90 76600
27 Poles P. (CZE) 2 7 3 2 0 2 16 133400
28 Kryszyłowicz M. 2 5 2 0 11 11 31 35310
29 Wnorowski M. 2 4 6 1 1 12 26 28160
30 Krzyśków M. 2 3 2 3 1 4 15 25490
31 Wróblewska I. 2 3 1 6 7 10 29 44080
32 Szymczuk W. 2 3 1 3 0 4 13 68200
33 Olehla Č. (CZE) 2 2 3 4 2 5 18 63200
34 Głowacki J. 2 1 6 2 3 7 21 29075
35 Głowacki B. 2 1 4 3 3 13 26 20480
36 Zielińska A. 2 0 1 1 1 5 10 20450
37 Urbańczyk K. 1 4 2 5 4 16 32 21540
38 Talarek P. 1 4 1 0 1 11 18 47920
39 Mazurek B. 1 2 2 0 0 4 9 9880
40 Malinowski M. 1 2 1 0 1 0 5 10110
41 Kosicki M. 1 2 0 4 2 22 31 14560
42 Boruta M. 1 1 2 4 2 11 21 14700
43 Kłóś P. 1 0 2 1 3 5 12 7715
44 Rohaut F. (FR) 1 0 0 0 0 0 1 85000
45 Porkátová I. (CZE) 0 2 1 0 0 0 3 11000
46 Lica Z. 0 1 2 0 0 2 5 27000
47 Pastuszka T. 0 1 1 3 6 18 29 14400
48 Nováková J. (CZE) 0 1 1 1 2 1 6 10200
49 Bodlák R. (CZE) 0 1 1 0 0 2 4 6200
50 Wróblewski P. 0 1 0 0 0 1 2 2800
51 Theimer M. (CZE) 0 0 2 1 2 1 6 13400
52 Tuma P. (CZE) 0 0 2 1 0 2 5 18600
53 Zawiliński K. 0 0 1 0 2 3 6 1290
54 Mioduszewski D. 0 0 1 0 0 3 4 2400
55 Zschache Ch. (GER) 0 0 1 0 0 0 1 12000
56 Žalud R. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 10500
57 Gajos-Łątka A. 0 0 0 2 1 3 6 1650
58 Wołoszyn F. 0 0 0 1 2 2 5 2110
59 Záhorová E. (CZE) 0 0 0 1 0 2 3 5400
60 Łucki P. 0 0 0 0 1 2 3 300
61 Popelka S. (CZE) 0 0 0 0 1 1 2 1000
62 Nieslanik M. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 1000
63 Sola M. 0 0 0 0 0 6 6 0
64 Ivashchenko S. 0 0 0 0 0 4 4 0
65 Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0
66 Kašný P. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
67 Kovář S. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
68 Ševčík M. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
69 Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
386 386 386 387 384 1096 3025 7055250

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej