Kategoria: Statystyki arch

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 06-08-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 228970
2 Polska AKF Sp. z o.o. 184050
3 SK Janów Podlaski 160935
4 G., R. i K. Gorczyca 145740
5 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 123650
6 E. Lasota 115700
7 Plavac Sp. z o.o. 109395
8 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 105600
9 K. Zatloukal 101000
10 Z. Górski 96030
11 Günay Equestrian Invest GmbH 91480
12 AMP Invest Sp. z o.o. 87865
13 Z. Zahariev 84530
14 A. Łabędzki 76250
15 Tersk Stud 69360
16 K. i M. Wolanin 65450
17 UAB Žirgo Startas 63850
18 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 61600
19 Z. Górski i K. Mirpuri 60500
20 R. Płatek 59880
21 PPH Falba 56850
22 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 53350
23 Estel Studio Sp. z o. o. 50700
24 T. Ruciński 49850
25 N. Szelągowska 49560
26 C. J. Gołaszewski 43070
27 J. Szweycer i M. Janikowski 42800
28 Elektrizace Železnic Praha a.s. 42200
29 SK Iwno i K. Rogowski 42030
30 Volteo Horse Service 40625
31 Millennium Stud Sp. z o.o. 39430
32 A. Omen 37115
33 Č. Olehla 35000
34 SK Iwno 34230
35 J. Nesteruk i K. Kamińska 34000
36 P. Talarek 33520
37 K. Kozłowska 33240
38 T. Sieradzki 32770
39 D. Jaskólski 30800
40 R. Z. Zieliński 29400
41 R. Piwko 28910
42 W. Kryszyłowicz 27900
43 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 27700
44 K. Rogowski 27390
45 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
46 S. Johnstone 25800
47 M. Gromala i K. Kozłowska 25140
48 S. Mladenovic 24340
49 D. Turkowska 24000
50 T. Sobierajski 23800
51 Y. Baizharkinov 23625
52 Y. Hamad 23100
53 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 23000
54 B. Białowąs 23000
55 V. Vocetka 22800
56 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 22100
57 M. Krzyśków i K. Brygier 21590
58 T. i K. Dębowscy 21450
59 Nessa Arabians Sp. z o.o. 21275
60 M. Kryszyłowicz 21110
61 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 20230
62 E. Porębna 19660
63 Lutetia Arabians S.A.R.L. 19390
64 J. Ryżkowski 19020
65 K. Miondlikowski i B. Inda 18700
66 P. Wasilewski 18470
67 D. i R. Kędziora 18200
68 E. Borroni 18000
69 K. Mirpuri 18000
70 Barjas M MS Alajmi 17690
71 A. Kovćin 17060
72 M. Chowańska i P. Urbańska 17000
73 K. Kozłowski 16900
74 BCU Trading LLC 16800
75 SK Moszna i M. Łojek 16700
76 Euro-Sport Management 16500
77 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 16460
78 E. i R. Urbańscy 16360
79 W. Krzemiński 15830
80 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 15030
81 M. Surtel i Niespodzianka 14840
82 R. Sumiła 14540
83 E. i L. Kasprowicz 14140
84 P. Frejlich 13940
85 A. Wójtowicz 13600
86 D. Mitrovic 13310
87 M. i M. Wnorowscy 13220
88 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 13000
89 S.A.R.L. Mezagri 12920
90 A. Steinhart i K. Urbańczyk 12800
91 Charvat Group, s.r.o. 12600
92 M. i B. Thiry 12530
93 Wrbna Racing 12350
94 SK Michałów i E. Zahariev 12320
95 K. i M. Mazur 12200
96 Sharif Alireza 12000
97 R. Ask 12000
98 P. Szmigiel 11850
99 N. Magomedov 11700
100 T. Pastuszka 11700
101 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 11650
102 SK Moszna i M. Janikowski 11200
103 Volteo Horse Service i M. Janikowski 11200
104 TOK Capital Sp. z o. o. 11100
105 I. Porkátová 11000
106 Niespodzianka 10830
107 M. Falzmann 10800
108 A. Trela 10600
109 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 10550
110 K. Falba 10500
111 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 10400
112 M. Rogowska 10150
113 SK Iwno i Niespodzianka 10150
114 J. Głowacki 10015
115 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 10000
116 SK Michałów 9790
117 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 9700
118 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 9350
119 B. Ćwik 9070
120 R. Szpar 8965
121 K. Wolanin i M. Błaszczak 8950
122 K. Bolbro Agerholm 8280
123 M. Kosicki i E. Grotkowska 8160
124 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 8150
125 Stuff of Legend Ltd 8050
126 W. i I. Szebysty 8020
127 R. Mamajek 7930
128 A. Polednia 7890
129 A. i T. Molscy 7800
130 A. Borkowski 7730
131 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 7640
132 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 7450
133 A. Skrzypczak i P. Talarek 7400
134 A., M. i P. Laskowscy 7400
135 K. i M. Mazur i B. Olkowska 7200
136 N. Kosiński 7000
137 Univerpol Sp. z o.o. 6970
138 Ch. Ruiz-Fouquet 6960
139 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 6900
140 J. Soska 6880
141 D. Kwiatkowski 6800
142 Fazheli Farhang 6500
143 P. Falzmann 6400
144 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 6350
145 P. Urbańska 6325
146 M. Łojcha 6300
147 M. i I. Malinowscy 6300
148 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 6080
149 W. Esch 5700
150 K. Dynarowska 5400
151 K. Vocetka 5400
152 B. i M. Pokrywka 5230
153 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 5200
154 Ł. Such i I. Władysiak 5120
155 P. Siuta 5000
156 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 4950
157 K. Zakolski 4760
158 S. Plavac i M. Łojek 4700
159 V. Timoshenko 4500
160 R. Urbański i K. Rogowski 4480
161 SK Prudnik 4300
162 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 4300
163 M. Borkowski 4290
164 M. Filipowska 4150
165 M. Gołębiowska i M. Łojek 4100
166 Uni-Res Sp. z o.o. 4080
167 D. Kübbeler 3860
168 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 3840
169 M. Meller i B. Giedyk 3800
170 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 3790
171 H. Poledníková 3720
172 K. Urbańczyk 3700
173 SK Moszna 3660
174 I., D. i M. Jaskólscy 3600
175 Dozbud 2 Sp. z o.o. 3600
176 B. Dąbrowski 3500
177 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 3500
178 G. Kogut 3410
179 G. Sęczek 3400
180 D. Wrzosek 3400
181 Cardboard s.r.o. 3200
182 P. Karlik 3200
183 Ch. Schriever 3100
184 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
185 Crows s.r.o. 3000
186 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 3000
187 I. K. Art s.r.o. 3000
188 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 2900
189 E. Krakowiak i P. Wróblewski 2800
190 M. Kosicki i M. Kurach 2720
191 B. Dörflinger 2720
192 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 2700
193 E. Krakowiak 2500
194 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
195 J. i J. Zalewscy 2440
196 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 2430
197 Galopp & FRIENDS s.r.o. 2400
198 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 2400
199 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Marczak, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
200 Syndikát hvězda-Olehla 2000
201 Abbas Akbar Al Mulla 2000
202 SK Michałów i M. Łojek 2000
203 L. Błaszczyk 1980
204 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 1900
205 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 1830
206 BMS Group S. Pegza 1800
207 My First Racehorse Ltd i K. Kamińska 1800
208 Alfred F. Laskowski 1750
209 A. Marczak 1700
210 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1700
211 MB Arabians Sp. z o.o. 1700
212 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1650
213 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
214 P. Głowacki 1360
215 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 1300
216 K. Zawiliński 1290
217 Ł. Siwek 1200
218 M. Gołębiowska 1075
219 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 1060
220 T. Nowak 1020
221 E. Nieslaniková 1000
222 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 1000
223 M. Metza-Jodłowska 1000
224 T. Sieradzki i G. Pieczuro 1000
225 F. Dill 1000
226 P. Šenigla 1000
227 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 950
228 J. Szweycer 950
229 Z. Król, F. Krupa i M. Metza-Jodłowska 950
230 W. Raszyńska i K. Szymański 950
231 Z. Górski i K. Urbańczyk 930
232 SK Moszna i M. Gołębiowska 900
233 A. Kozak i A. Wyrzyk 900
234 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
235 M. Przączak 800
236 K.T.M. Sp. z o. o. 800
237 R. Ptach 750
238 M. Łaniewska 700
239 M. Biały 700
240 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 700
241 O. Sutkiewicz 700
242 P. Antenet 680
243 D. Milinkovic 610
244 M. Surtel 600
245 G. Kozak 600
246 L. Ćmok i T. Ruciński 500
247 A. Iżewska 500
248 K. Bukład 500
249 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
250 Westminster Race Horse GmbH 450
251 AB Glass PHP A. Biedrzycki 430
252 Monika Wyrzyk 350
253 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
254 B. Zuzek 300
255 A. Majchrzak 250
256 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
257 W. Szydełko 250
258 J. Precliková 0
259 M. Sopański 0
260 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
261 G. Łątka 0
262 R. Świątek 0
263 H. Granda, M. Czech, M. Maj, D. Soska i Ł. Bobak 0
264 K. Micuła 0
265 Loko trans s.r.o. 0
266 SK Jaroszówka 0
267 M. Hamburger, R. Świątek 0
268 inż. M. Ševčík 0
269 K. Rogowski i D. Sztanka 0
270 P. i J. Łucki 0
271 K. Miondlikowski 0
272 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 0
273 W. Maciejewska 0
274 K. Stoch 0
275 J. Domańska 0
276 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
277 PT Team & Kaločová 0
278 O. Braz i T. Pastuszka 0
279 SK Kamionna – G. Dudek 0
280 G. Kogut i G. Pawlus 0
281 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 0
282 SK Michałów i B. Głowacki 0
283 W. Guz 0
284 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 0
285 K. Záhora 0
286 M. Sijka 0
287 P. Drutowski 0
288 inż. Jaroslav Vaňa 0
289 D. Ostatek 0
290 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
291 M. Stoklásková 0
292 Investstar – M. Sola 0
293 I. Korczak 0
294 K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 0
295 B. Olkowska 0
296 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 0
297 Stebel Sp. z o.o. 0
298 M. Kosicki i M. Kalata 0
299 S. Pircher 0
300 M. Kosicki i S. Bujarski 0
301 D. Mioduszewski 0
4655725

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 06-08-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Janikowski M. 23 16 16 14 10 26 105 428650
2 Ziemiański K. 22 12 13 15 12 47 121 397010
3 Wyrzyk A. 20 33 22 19 22 36 152 452180
4 Borkowski M. 16 17 16 18 18 28 113 272460
5 Romanowski M. 15 14 14 14 9 6 72 158170
6 Vasyutov S. 12 15 13 13 17 42 112 230295
7 Łojek M. 12 11 14 15 15 40 107 188545
8 Piątkowski P. 12 5 8 7 5 29 66 156295
9 Kryszyłowicz W. 11 12 8 10 5 33 79 137510
10 Jodłowski M. 11 9 7 10 10 26 73 223435
11 Zahariev E. 11 7 14 11 10 36 89 224420
12 Olkowski W. 10 14 11 2 11 26 74 241000
13 Rogowski K. 9 12 12 25 21 74 153 153535
14 Świątek R. 9 9 9 6 8 25 66 125830
15 Kozłowski J. 9 8 8 9 12 25 71 122705
16 Zawgorodny S. 7 2 3 3 4 6 25 91480
17 Wróblewski G. W. (CZE) 7 1 2 1 1 1 13 147200
18 Panczew R. G. 6 2 6 3 5 14 36 76250
19 Domańska J. 5 0 4 3 4 14 30 39650
20 Kacprzyk M. 4 4 5 6 3 16 38 46400
21 Szelągowska N. 3 6 3 2 2 0 16 49560
22 Laskowski A. 3 6 2 5 4 16 36 40410
23 Walicki A. 3 3 6 8 9 12 41 53835
24 Dębowski T. 2 6 7 8 8 40 71 65300
25 Kryszyłowicz M. 2 4 1 0 6 10 23 27950
26 Piwko R. 2 3 3 4 0 3 15 28910
27 Wróblewska I. 2 2 1 5 3 8 21 34230
28 Krzyśków M. 2 2 1 2 1 2 10 21590
29 Porębna E. 2 1 3 2 2 1 11 24290
30 Olehla Č. (CZE) 2 1 3 1 1 3 11 39400
31 Zielińska A. 2 0 1 1 1 3 8 20450
32 Poles P. (CZE) 1 5 1 2 0 2 11 63400
33 Wnorowski M. 1 4 5 1 1 8 20 20500
34 Urbańczyk K. 1 3 2 4 2 10 22 18680
35 Kosicki M. 1 2 0 4 1 13 21 14220
36 Szymczuk W. 1 1 1 3 0 2 8 37480
37 Mazurek B. 1 1 1 0 0 2 5 6880
38 Malinowski M. 1 1 0 0 0 0 2 6300
39 Głowacki B. 1 0 3 2 3 9 18 10720
40 Głowacki J. 1 0 3 1 2 2 9 11375
41 Kłóś P. 1 0 2 0 2 4 9 6965
42 Talarek P. 0 4 1 0 1 6 12 40920
43 Porkátová I. (CZE) 0 2 1 0 0 0 3 11000
44 Lica Z. 0 1 2 0 0 1 4 27000
45 Boruta M. 0 1 1 3 2 9 16 6900
46 Pastuszka T. 0 1 1 1 3 9 15 11700
47 Nováková J. (CZE) 0 1 1 1 2 1 6 10200
48 Bodlák R. (CZE) 0 1 1 0 0 2 4 6200
49 Wróblewski P. 0 1 0 0 0 0 1 2800
50 Tuma P. (CZE) 0 0 2 0 0 2 4 12600
51 Theimer M. (CZE) 0 0 1 1 1 0 3 6000
52 Zawiliński K. 0 0 1 0 2 0 3 1290
53 Gajos-Łątka A. 0 0 0 2 1 2 5 1650
54 Popelka S. (CZE) 0 0 0 0 1 1 2 1000
55 Nieslanik M. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 1000
56 Ivashchenko S. 0 0 0 0 0 4 4 0
57 Sola M. 0 0 0 0 0 4 4 0
58 Mioduszewski D. 0 0 0 0 0 2 2 0
59 Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0
60 Łucki P. 0 0 0 0 0 2 2 0
61 Ševčík M. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
62 Kašný P. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
63 Záhorová E. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
64 Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
65 Kovář S. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
266 266 266 267 264 752 2081 4655725

Reproduktory czystej krwi arabskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 06-08-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Jalnar Al Khalidiah 5 5 7 15 107920   21584.00
2 Ontario HF 25 6 7 68 90770    3630.80
3 Munjiz 8 4 7 19 83420   10427.50
4 Portmer 4 1 1 16 77900   19475.00
5 Murhib 6 3 6 18 70880   11813.33
6 Nayef Al Khalidiah 10 6 8 25 63600    6360.00
7 Dubai Heros 6 2 3 16 48410    8068.33
8 Dahess 8 1 3 27 47340    5917.50
9 Von 3 0 0 11 42020   14006.67
10 General 2 1 3 6 41720   20860.00
11 Pogrom 12 2 2 27 38560    3213.33
12 Kazbek 7 2 3 22 38280    5468.57
13 Vasyli Kossack 6 4 4 19 37730    6288.33
14 Dostatok 14 4 4 28 35310    2522.14
15 Marwan I 4 3 3 13 29980    7495.00
16 Nashwan Al Khalidiah 4 2 2 9 21200    5300.00
17 NivourGonnaTouchThis 5 2 2 13 20155    4031.00
18 Akbars 9 1 1 25 18590    2065.56
19 Amer 2 1 1 7 18100    9050.00
20 Ekstern 5 2 2 17 16400    3280.00
21 Pedagog 4 2 2 8 15980    3995.00
22 Kahil Al Shaqab 9 1 1 30 15810    1756.67
23 Riyal 4 1 1 9 15030    3757.50
24 Jaafer ASF 2 1 1 8 14410    7205.00
25 Akbar 1 0 0 3 13650   13650.00
26 Muguet de Pascade 4 1 1 5 12920    3230.00
27 Ghazallah 1 1 1 5 12580   12580.00
28 Bariq Al Amal 2 1 2 3 12000    6000.00
29 Nougatin 2 1 1 9 11370    5685.00
30 Asraa Min Albarq 6 1 1 15 10990    1831.67
31 Empire 6 1 1 15 10780    1796.67
32 Valentino G 1 1 1 5 10400   10400.00
33 Ainhoa St Faust 2 0 0 4 10400    5200.00
34 Chndaka 1 1 1 4 9500    9500.00
35 Mahabb 1 1 1 4 8990    8990.00
36 Equator 2 1 1 7 8800    4400.00
37 Darweesh 1 1 1 2 8400    8400.00
38 TM Fred Texas 1 1 1 2 8400    8400.00
39 Muneef 1 1 1 2 8280    8280.00
40 Al Kamel 2 1 1 7 8250    4125.00
41 Lawrence El Gazal 1 1 1 5 8250    8250.00
42 Polon 1 1 1 2 8160    8160.00
43 El Omari 5 0 0 16 7890    1578.00
44 Donner 2 0 0 7 7720    3860.00
45 Majd Al Arab 1 1 1 4 6960    6960.00
46 Mared Al Sahra 2 1 1 2 6800    3400.00
47 Good Boy 1 1 1 1 6800    6800.00
48 El Wodkine 2 0 0 8 6700    3350.00
49 Wiek 3 1 1 7 6500    2166.67
50 Njewman 1 1 1 2 6300    6300.00
51 Amanito 3 0 0 12 6080    2026.67
52 Madiar 1 1 1 3 6000    6000.00
53 Echo-Gazal 1 1 1 5 5000    5000.00
54 Akim De Ducor 1 0 0 4 5000    5000.00
55 Amarant 3 0 0 12 4850    1616.67
56 Eryks 2 0 0 7 4000    2000.00
57 Vasilii 2 0 0 5 3960    1980.00
58 Armeec 8 0 0 20 3900     487.50
59 Da Adios 1 0 0 4 3750    3750.00
60 Eldon 1 0 0 3 3700    3700.00
61 Sus 2 0 0 7 3500    1750.00
62 Khalid El Biwaibiya 1 0 0 2 3000    3000.00
63 Djon 1 0 0 2 2560    2560.00
64 Aim South 2 0 0 4 2360    1180.00
65 The Wiking 1 0 0 3 2150    2150.00
66 Marvin El Samawi 2 0 0 5 2075    1037.50
67 Wadi Nur 1 0 0 5 2000    2000.00
68 Draborex 1 0 0 3 2000    2000.00
69 No Risk Al Maury 1 0 0 2 1700    1700.00
70 Neron 2 0 0 7 1680     840.00
71 Dormane 1 0 0 5 1510    1510.00
72 Noster 1 0 0 4 1500    1500.00
73 Eternal 1 0 0 3 1360    1360.00
74 Perkal 2 0 0 2 1075     537.50
75 Muddassir B’Mehamam 1 0 0 3 1000    1000.00
76 Satis 2 0 0 5 840     420.00
77 Gorec 1 0 0 3 750     750.00
78 Nizam 1 0 0 1 750     750.00
79 Alert 1 0 0 2 680     680.00
80 Shaba Tourettes 1 0 0 1 680     680.00
81 Vitorio TO 3 0 0 9 500     166.67
82 Pougatin Kossack 2 0 0 4 340     170.00
83 Zakbar 1 0 0 3 340     340.00
84 Padishah 1 0 0 1 300     300.00
85 Fedain 1 0 0 2 250     250.00
86 Maklaud 1 0 0 2 250     250.00
87 Wojnicz 1 0 0 1 215     215.00
88 Kara Shar 1 0 0 1 215     215.00
89 Shanghai EA 2 0 0 3 0       0.00
90 Esparto 1 0 0 3 0       0.00
91 Stinger 1 0 0 3 0       0.00
92 Cukebar 1 0 0 3 0       0.00
93 Czerkis 1 0 0 3 0       0.00
94 Wasilew 2 0 0 2 0       0.00
95 Estepan 2 0 0 2 0       0.00
96 Gusliar 1 0 0 2 0       0.00
97 Nasch 1 0 0 2 0       0.00
98 Pomian 1 0 0 2 0       0.00
99 Sabat 1 0 0 2 0       0.00
100 Ermis 1 0 0 1 0       0.00
101 Abyad AA 1 0 0 1 0       0.00
102 Dorz 1 0 0 1 0       0.00
103 Hamasecha 1 0 0 1 0       0.00
104 Palatino 1 0 0 1 0       0.00
296 80 98 801 1329125

Reproduktory pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum ogółem w okresie od 01-01-2018 do 06-08-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Air Chief Marshal (IRE) 2 2 4 8 183350   91675.00
2 Ecosse (FR) 19 5 8 70 177570    9345.79
3 Roulette (GB) 7 2 4 21 137010   19572.86
4 So You Think (NZ) 2 2 4 9 107900   53950.00
5 Cima de Triomphe (IRE) 3 2 4 10 96230   32076.67
6 Enjoy Plan (USA) 3 1 2 10 95190   31730.00
7 Nowogródek 11 6 8 45 94530    8593.64
8 Ruten (USA) 16 3 4 55 90010    5625.63
9 Star Poker (IRE) 8 2 2 10 69300    8662.50
10 Planteur (IRE) 3 2 2 13 68650   22883.33
11 Worthadd (IRE) 3 1 2 8 67100   22366.67
12 Alandi (IRE) 12 3 3 47 64230    5352.50
13 Muhtathir (GB) 2 1 1 10 62040   31020.00
14 Tempelwächter (GER) 18 3 4 61 56610    3145.00
15 Needham’s Fort (USA) 14 2 2 48 52900    3778.57
16 Calming Influence (IRE) 11 2 4 45 49150    4468.18
17 Zambezi Sun (GB) 2 2 4 8 48080   24040.00
18 Rock of Gibraltar (IRE) 3 1 1 7 47500   15833.33
19 Rip Van Winkle (IRE) 3 1 1 9 47460   15820.00
20 Golden Tirol (GER) 3 3 3 9 42750   14250.00
21 Bushranger (IRE) 2 2 2 6 40300   20150.00
22 Rio de La Plata (USA) 1 1 2 5 35600   35600.00
23 Grand Presidium (USA) 4 2 2 14 35130    8782.50
24 Jape (USA) 4 2 2 13 35030    8757.50
25 Red Rocks (IRE) 2 2 3 6 34700   17350.00
26 Motivator (GB) 4 1 2 10 34150    8537.50
27 Stormy River (FR) 2 1 1 5 34000   17000.00
28 Rainbows For Life (CAN) 1 0 0 1 32000   32000.00
29 Sixties Icon (GB) 1 1 2 4 31450   31450.00
30 Youmzain (IRE) 3 0 0 10 31300   10433.33
31 Silver Whistle (USA) 5 3 3 17 30800    6160.00
32 Shamardal (USA) 1 1 2 2 29000   29000.00
33 October (USA) 5 2 2 13 27330    5466.00
34 Kornel 1 0 0 4 27000   27000.00
35 Zebedee (GB) 4 1 1 15 26990    6747.50
36 Estejo (GER) 11 1 1 24 26415    2401.36
37 Clodovil (IRE) 1 1 2 5 25840   25840.00
38 Arcano (IRE) 5 2 3 13 25700    5140.00
39 Power (GB) 1 1 2 6 23340   23340.00
40 Diamond Green (FR) 2 1 1 4 23000   11500.00
41 Don Corleone (GB) 1 1 1 4 23000   23000.00
42 Country Club (GB) 1 1 2 4 23000   23000.00
43 Montjeu (IRE) 1 1 2 4 22800   22800.00
44 Excelebration (IRE) 2 1 2 5 22750   11375.00
45 Jukebox Jury (IRE) 1 1 1 5 22510   22510.00
46 Orpen (USA) 1 1 3 4 22100   22100.00
47 Le Havre (IRE) 1 1 2 5 21850   21850.00
48 Camill (IRE) 7 0 0 14 21500    3071.43
49 Dark Angel (IRE) 2 1 1 7 20600   10300.00
50 Arithmancer (USA) 4 1 1 10 20200    5050.00
51 Exciting Life (IRE) 5 1 1 10 20125    4025.00
52 Windsor Knot (IRE) 2 0 0 9 19300    9650.00
53 Hawk Wing (USA) 1 1 2 5 18200   18200.00
54 Frozen Power (IRE) 1 1 1 6 18120   18120.00
55 Lord Shanakill (USA) 1 1 2 5 18100   18100.00
56 Exeed And Excel (AUS) 1 1 1 3 17000   17000.00
57 Denon (USA) 1 1 1 2 17000   17000.00
58 Kentucky Dynamite (USA) 3 1 2 7 16900    5633.33
59 Suteki Shinsukekun (USA) 2 1 1 10 16890    8445.00
60 Exaltation (IRE) 2 2 2 9 16350    8175.00
61 Iffraaj (GB) 1 1 2 6 15675   15675.00
62 Fast Company (IRE) 2 1 1 8 15500    7750.00
63 Holy Roman Emperor (IRE) 2 1 1 7 15350    7675.00
64 Lujain (USA) 1 1 2 5 15300   15300.00
65 Pastoral Pursuits (GB) 1 1 2 5 14900   14900.00
66 Mamool (IRE) 1 1 2 4 14700   14700.00
67 Tertullian (USA) 1 0 0 4 13930   13930.00
68 Glavalcour (FR) 2 1 1 6 13920    6960.00
69 Equiano (FR) 1 1 1 4 13850   13850.00
70 Samum (GER) 2 1 1 6 13775    6887.50
71 Sorbie Tower (IRE) 2 0 0 8 13400    6700.00
72 Haatef (USA) 1 1 2 4 13320   13320.00
73 Archipenko (USA) 2 1 1 6 13010    6505.00
74 Falco (USA) 1 1 1 5 12615   12615.00
75 Deportivo (GB) 2 0 0 8 12430    6215.00
76 Pop Rock (JPN) 2 1 1 5 12020    6010.00
77 Prince of Ecosse 3 1 1 8 11920    3973.33
78 Pedro The Great (USA) 1 1 1 4 11100   11100.00
79 Sin Kiang (FR) 1 0 0 3 11000   11000.00
80 Belenus (GER) 4 1 1 11 10950    2737.50
81 Le Cadre Noir (IRE) 2 1 1 6 10920    5460.00
82 Lord of England (GER) 2 0 0 5 10600    5300.00
83 Silver Frost (IRE) 2 1 1 4 10350    5175.00
84 Areion (GER) 1 0 0 5 9400    9400.00
85 Sinndar (IRE) 1 1 1 5 9150    9150.00
86 Harbour Watch (IRE) 2 0 0 6 9060    4530.00
87 Anodin (IRE) 2 1 1 3 9000    4500.00
88 Nathaniel (IRE) 1 1 1 1 9000    9000.00
89 Alhebayeb (IRE) 1 1 1 1 9000    9000.00
90 Sommerabend (GB) 1 1 1 1 9000    9000.00
91 Makfi (GB) 3 0 0 8 8900    2966.67
92 Zanatar (FR) 1 1 1 5 8850    8850.00
93 Cloword (IRE) 2 1 1 5 8840    4420.00
94 Look Honey (IRE) 2 0 0 5 8500    4250.00
95 Red Jazz (USA) 1 1 1 3 8050    8050.00
96 Literato (FR) 1 1 1 1 8000    8000.00
97 Viritim 1 0 0 5 7890    7890.00
98 Milanais (FR) 1 1 1 4 7875    7875.00
99 Maxios (GB) 2 1 1 5 7700    3850.00
100 Duke of Marmalade (IRE) 1 0 0 4 7700    7700.00
101 Poet’s Voice (GB) 2 1 1 4 7400    3700.00
102 Mr Alkohol (GB) 1 1 1 3 7320    7320.00
103 Rajsaman (FR) 2 0 0 3 7200    3600.00
104 Indy Champ (USA) 5 0 0 15 7090    1418.00
105 Art Connoisseur (IRE) 1 1 1 1 7000    7000.00
106 Casamento (IRE) 2 0 0 5 6100    3050.00
107 Camacho (GB) 2 0 0 4 6100    3050.00
108 Mikhail Glinka (IRE) 1 1 1 2 6000    6000.00
109 Big Bad Bob (IRE) 2 0 0 8 5950    2975.00
110 Dżulietto 2 0 0 5 5230    2615.00
111 Egerton (GER) 2 0 0 2 5200    2600.00
112 Soldier of Fortune (IRE) 2 0 0 4 5100    2550.00
113 Forever Bond (BRZ) 3 0 0 12 5080    1693.33
114 Tiger Cafe (JPN) 3 0 0 3 5000    1666.67
115 Big Luck (IRE) 1 0 0 5 4950    4950.00
116 Ajvaz Dream (IRE) 2 0 0 5 4920    2460.00
117 Sir Prancealot (IRE) 1 0 0 2 4400    4400.00
118 Linda’s Lad (GB) 1 0 0 4 4290    4290.00
119 Sunday Break (JPN) 1 0 0 4 4150    4150.00
120 Mustafa 2 0 0 7 4100    2050.00
121 Royal Court (IRE) 3 0 0 4 4000    1333.33
122 Aramus (CHI) 1 0 0 4 3840    3840.00
123 Thewayyouare (USA) 1 0 0 3 3800    3800.00
124 Dragon Pulse (IRE) 1 0 0 2 3600    3600.00
125 Bungle Inthejungle (GB) 1 0 0 1 3600    3600.00
126 Kyllachy (GB) 1 0 0 5 3300    3300.00
127 Safety Wire (IRE) 2 0 0 2 3200    1600.00
128 Ray of Light (IRE) 1 0 0 1 3200    3200.00
129 Soldier Hollow (GB) 1 0 0 3 3150    3150.00
130 Ellusive Look (USA) 1 0 0 5 3100    3100.00
131 Halling (USA) 1 0 0 1 3000    3000.00
132 Star Fury (HUN) 1 0 0 1 3000    3000.00
133 Montbard 1 0 0 6 2800    2800.00
134 Intikhab (USA) 1 0 0 3 2800    2800.00
135 Dylan Thomas (IRE) 1 0 0 1 2400    2400.00
136 Sharpour (IRE) 1 0 0 1 2400    2400.00
137 Montmartre (FR) 1 0 0 1 2400    2400.00
138 Naaqoos (GB) 1 0 0 5 2300    2300.00
139 Most Improved (IRE) 1 0 0 2 2120    2120.00
140 Cossio (GB) 1 0 0 1 2000    2000.00
141 Rendezvous (IRE) 1 0 0 1 2000    2000.00
142 Rhodesian winner (GER) 1 0 0 5 1900    1900.00
143 Enjoy The Silence (IRE) 2 0 0 2 1900     950.00
144 Camerun (IRE) 1 0 0 1 1900    1900.00
145 Authorized (IRE) 1 0 0 2 1800    1800.00
146 Kharoud (FR) 2 0 0 7 1650     825.00
147 Age of Jape 1 0 0 1 1600    1600.00
148 Alaska River (GER) 1 0 0 3 1570    1570.00
149 Sexman 1 0 0 1 1000    1000.00
150 Gold Away (IRE) 1 0 0 1 1000    1000.00
151 Satin Stone (USA) 1 0 0 1 1000    1000.00
152 Bachelor Duke (USA) 1 0 0 1 1000    1000.00
153 Born To Sea (IRE) 1 0 0 2 900     900.00
154 Germes (IRE) 1 0 0 2 900     900.00
155 Foxwedge (AUS) 1 0 0 1 900     900.00
156 George Vancouver (USA) 1 0 0 1 900     900.00
157 Full of Gold (FR) 1 0 0 5 800     800.00
158 Coach House (IRE) 1 0 0 1 800     800.00
159 Roderic O’Connor (IRE) 1 0 0 2 700     700.00
160 Fast and Furious (FR) 1 0 0 2 700     700.00
161 Da Xian 1 0 0 4 610     610.00
162 No Nay Never (USA) 1 0 0 1 450     450.00
163 Pour Moi (IRE) 1 0 0 1 450     450.00
164 Kendargent (FR) 1 0 0 1 450     450.00
165 Distant Music (USA) 1 0 0 2 350     350.00
166 Cockney Rebel (IRE) 1 0 0 1 350     350.00
167 Masini 2 0 0 4 0       0.00
168 Tiger Hill (IRE) 1 0 0 4 0       0.00
169 Two-Twenty-Two (IRE) 1 0 0 4 0       0.00
170 Turgeon (USA) 1 0 0 4 0       0.00
171 Captain Rio (GB) 1 0 0 3 0       0.00
172 Karakalla 1 0 0 3 0       0.00
173 San Moritz 2 0 0 2 0       0.00
174 Alywar (USA) 2 0 0 2 0       0.00
175 Normen (GER) 1 0 0 2 0       0.00
176 Evasive (GB) 1 0 0 2 0       0.00
177 Scufiott (GB) 1 0 0 2 0       0.00
178 Way Of Light (USA) 1 0 0 2 0       0.00
179 Aussie Rules (USA) 1 0 0 1 0       0.00
180 American Post (GB) 1 0 0 1 0       0.00
181 Suestado (GER) 1 0 0 1 0       0.00
182 High Chaparral (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
183 Jovellanos 1 0 0 1 0       0.00
184 Dr Fong (USA) 1 0 0 1 0       0.00
185 Noel (GER) 1 0 0 1 0       0.00
186 Teofilo (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
187 Panis (USA) 1 0 0 1 0       0.00
188 Day Dreamer (FR) 1 0 0 1 0       0.00
189 Zamindar (USA) 1 0 0 1 0       0.00
190 Morpheus (GB) 1 0 0 1 0       0.00
191 Elusive Pimpernel (USA) 1 0 0 1 0       0.00
192 Footstepsinthesand (GB) 1 0 0 1 0       0.00
193 Muzyk 1 0 0 1 0       0.00
194 Rosensturm (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
195 Anabaa Blue (GB) 1 0 0 1 0       0.00
196 Turtle Bowl (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
197 Terssio (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
198 Canford Cliffs (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
199 Scater (POL) 1 0 0 1 0       0.00
200 Wootton Bassett (GB) 1 0 0 1 0       0.00
434 123 166 1265 3311550

Ojcowie matek koni pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 06-08-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Jape (USA) 26 6 10 79 199780    7683.85
2 King’s Best (USA) 3 2 4 7 185550   61850.00
3 Zafonium (USA) 2 1 3 5 116900   58450.00
4 Cape Cross (IRE) 3 3 5 15 93400   31133.33
5 Medicean (GB) 5 4 5 16 92350   18470.00
6 Parade Ground (USA) 1 1 2 5 89200   89200.00
7 Dakota (IRE) 1 1 3 5 84530   84530.00
8 Belenus (GER) 17 5 6 58 78180    4598.82
9 Grand Lodge (USA) 2 2 3 11 67940   33970.00
10 Okawango (USA) 1 1 1 5 58250   58250.00
11 Xaar (GB) 1 1 1 5 56850   56850.00
12 Exceed And Excel (AUS) 4 2 4 13 53160   13290.00
13 Tempelwächter (GER) 4 3 4 17 48970   12242.50
14 Royal Court (IRE) 10 3 3 38 48390    4839.00
15 Dansili (GB) 4 2 4 14 44250   11062.50
16 In Camera (IRE) 8 2 2 24 43055    5381.88
17 Special Power (IRE) 7 3 3 23 38550    5507.14
18 Barathea (IRE) 1 1 2 5 35600   35600.00
19 Pivotal (GB) 1 1 1 4 34000   34000.00
20 Cadoudal (FR) 1 1 3 5 33240   33240.00
21 Great Lakes (GB) 6 1 3 19 32620    5436.67
22 Royal Applause (GB) 1 1 2 4 31450   31450.00
23 Domedriver (IRE) 3 1 1 9 31400   10466.67
24 Linamix (FR) 5 1 1 19 31050    6210.00
25 Who Knows (IRE) 2 2 2 5 29840   14920.00
26 Erhaab (USA) 1 0 0 3 29600   29600.00
27 Oasis Dream (GB) 3 1 2 4 29450    9816.67
28 Alhaarth (IRE) 3 2 2 5 28400    9466.67
29 Rahy (USA) 2 1 1 9 27710   13855.00
30 Don Corleone (GB) 7 1 1 20 27230    3890.00
31 Marju (IRE) 2 1 2 6 25840   12920.00
32 Fourth of June (USA) 5 1 2 18 25090    5018.00
33 Dalakhani (IRE) 4 1 1 12 24620    6155.00
34 Mamool (IRE) 3 1 1 7 24270    8090.00
35 Zafonic (USA) 2 1 2 5 23400   11700.00
36 Giant’s Causeway (USA) 2 2 2 7 23350   11675.00
37 Intikhab (USA) 2 0 0 6 21200   10600.00
38 Singspiel (IRE) 3 1 2 13 20900    6966.67
39 Sholokhov (IRE) 5 1 1 9 20700    4140.00
40 Viking Ruler (AUS) 1 1 1 2 20000   20000.00
41 Alywar (USA) 9 0 0 31 18760    2084.44
42 Holy Roman Emperor (IRE) 1 1 2 4 18700   18700.00
43 King’s Theatre (IRE) 1 1 2 5 18200   18200.00
44 Big Shuffle (USA) 3 1 1 13 17250    5750.00
45 Iron Mask (USA) 1 1 1 2 17000   17000.00
46 Gone West (USA) 1 1 2 4 16900   16900.00
47 Gold Away (IRE) 3 1 1 10 16795    5598.33
48 Greinton (GB) 3 1 1 12 16560    5520.00
49 Fasliyev (USA) 2 2 2 4 16050    8025.00
50 Hurricane Run (IRE) 2 1 1 5 15930    7965.00
51 Bahamian Bounty (GB) 1 1 2 6 15675   15675.00
52 Five Star Camp (USA) 1 1 1 7 15340   15340.00
53 Orpen (USA) 1 1 2 5 15300   15300.00
54 Baby Bid (USA) 5 1 1 12 15080    3016.00
55 Siam (USA) 2 1 1 9 15000    7500.00
56 Oratorio (IRE) 1 1 1 3 14840   14840.00
57 Croco Rouge (IRE) 1 1 2 4 14700   14700.00
58 Night Shift (USA) 1 1 1 5 14350   14350.00
59 Mr. Greeley (USA) 1 1 1 5 14000   14000.00
60 Silver Patriarch (IRE) 2 1 1 5 13920    6960.00
61 Irish River (FR) 1 1 1 4 13850   13850.00
62 Dubai Millennium (GB) 1 1 1 5 13400   13400.00
63 Dilshaan (GB) 1 1 2 4 13320   13320.00
64 Saphir (GER) 9 0 0 24 13225    1469.44
65 Apeldoorn (FR) 1 0 0 2 12600   12600.00
66 Ecosse (FR) 1 1 1 4 12300   12300.00
67 Bertolini (USA) 2 1 1 9 12240    6120.00
68 High Chaparral (IRE) 3 1 1 5 12020    4006.67
69 Silver Hawk (USA) 1 1 1 4 11700   11700.00
70 Monsun (GER) 3 1 1 8 11650    3883.33
71 Juror 2 1 1 5 11530    5765.00
72 All Hands On Deck (USA) 4 0 0 12 11490    2872.50
73 Tioman Island (GB) 1 1 1 5 11400   11400.00
74 Cloudings (IRE) 1 1 1 4 11260   11260.00
75 Valanour (IRE) 1 1 1 4 11200   11200.00
76 Acatenango (GER) 1 1 1 4 11100   11100.00
77 Enjoy Plan (USA) 5 1 1 10 9530    1906.00
78 Baillamont (USA) 1 0 0 5 9400    9400.00
79 Sri Pekan (USA) 1 1 1 5 9150    9150.00
80 Steinlen (GB) 1 1 1 2 9000    9000.00
81 Azamour (IRE) 1 1 1 1 9000    9000.00
82 Kallisto (GER) 1 1 1 1 9000    9000.00
83 Snow Kid (GB) 1 1 1 5 8950    8950.00
84 Boreal (GER) 1 1 1 5 8850    8850.00
85 Ransom O’War (USA) 1 0 0 2 8600    8600.00
86 Canadian Winter (USA) 2 0 0 10 8300    4150.00
87 Galileo (IRE) 2 0 0 5 8050    4025.00
88 Goofalik (USA) 1 1 1 4 8050    8050.00
89 Lil’s Boy (USA) 1 0 0 5 7890    7890.00
90 Marchand de Sable (USA) 1 1 1 4 7875    7875.00
91 Sadler’s Wells (USA) 2 1 1 4 7800    3900.00
92 Diktat (GB) 1 0 0 5 7730    7730.00
93 Verglas (IRE) 3 0 0 6 7700    2566.67
94 Fly To The Stars (GB) 1 0 0 1 7600    7600.00
95 Indian Danehill (IRE) 1 0 0 4 7400    7400.00
96 Athenagoras (GER) 1 1 1 3 7400    7400.00
97 Shantou (USA) 1 1 1 3 7320    7320.00
98 Poliglote (GB) 1 0 0 2 7200    7200.00
99 King of Kings (IRE) 1 1 1 1 7000    7000.00
100 Java Gold (USA) 2 0 0 6 6430    3215.00
101 Nayef (USA) 1 0 0 5 5600    5600.00
102 Golan (IRE) 1 0 0 5 5300    5300.00
103 Ray of Light (IRE) 2 0 0 9 5270    2635.00
104 Elnadim (USA) 2 0 0 5 5230    2615.00
105 Marignan (USA) 3 0 0 10 4540    1513.33
106 Tagula (IRE) 1 0 0 3 4300    4300.00
107 Green Tune (USA) 1 0 0 4 4290    4290.00
108 Anabaa (USA) 1 0 0 4 4150    4150.00
109 Kingmambo (USA) 1 0 0 2 4050    4050.00
110 Tauchsport (GDR) 2 0 0 7 3850    1925.00
111 Elusive Quality (USA) 1 0 0 3 3800    3800.00
112 Trempolino (USA) 1 0 0 5 3790    3790.00
113 Alkalde (GER) 1 0 0 5 3775    3775.00
114 Halling (USA) 3 0 0 6 3760    1253.33
115 Golden Missile (USA) 1 0 0 4 3700    3700.00
116 Green Desert (USA) 2 0 0 3 3600    1800.00
117 Alzao (USA) 1 0 0 1 3600    3600.00
118 Classic Music (USA) 1 0 0 4 3470    3470.00
119 Paris House (GB) 1 0 0 5 3300    3300.00
120 Elusive City (USA) 1 0 0 4 3300    3300.00
121 New Approach (IRE) 2 0 0 5 3150    1575.00
122 Lomitas (GB) 2 0 0 6 3100    1550.00
123 Sorbie Tower (IRE) 4 0 0 12 2900     725.00
124 Eternity’s Breath (USA) 1 0 0 3 2820    2820.00
125 Dubai Destination (USA) 1 0 0 3 2800    2800.00
126 Zarewitsch (IRE) 2 0 0 4 2780    1390.00
127 Kingsalsa (USA) 1 0 0 1 2400    2400.00
128 In A Tiff (IRE) 1 0 0 1 2400    2400.00
129 Be My Chief (USA) 3 0 0 12 2150     716.67
130 Danehill Dancer (IRE) 1 0 0 3 1920    1920.00
131 Zanatar (FR) 1 0 0 1 1900    1900.00
132 Amadeus Wolf (GB) 1 0 0 1 1900    1900.00
133 Kheleyf (USA) 1 0 0 3 1800    1800.00
134 Dynaformer (USA) 1 0 0 3 1800    1800.00
135 Shamardal (USA) 1 0 0 1 1800    1800.00
136 Urban Ocean (FR) 1 0 0 2 1750    1750.00
137 Kitten’s Joy (USA) 1 0 0 4 1700    1700.00
138 Daggers Drawn (USA) 1 0 0 3 1570    1570.00
139 Gentlewave (IRE) 1 0 0 2 1400    1400.00
140 Cozzene (USA) 1 0 0 2 1400    1400.00
141 Docksider (USA) 1 0 0 2 1350    1350.00
142 Case Law (IRE) 1 0 0 1 950     950.00
143 Woodman (USA) 1 0 0 2 900     900.00
144 Ashkalani (IRE) 1 0 0 1 900     900.00
145 Mt. Livermore (USA) 1 0 0 1 900     900.00
146 Compton Place (GB) 1 0 0 5 800     800.00
147 Bahri (USA) 1 0 0 1 800     800.00
148 Mister Baileys (GB) 1 0 0 2 700     700.00
149 Llandaff (USA) 2 0 0 5 610     305.00
150 Kahyasi (IRE) 1 0 0 4 600     600.00
151 Medaaly (GB) 1 0 0 2 450     450.00
152 Machiavellian (USA) 1 0 0 3 350     350.00
153 Salder’s Wells (USA) 1 0 0 2 350     350.00
154 Krater 1 0 0 1 350     350.00
155 In The Wings (GB) 1 0 0 3 300     300.00
156 Professional (IRE) 2 0 0 4 0       0.00
157 Omen 1 0 0 4 0       0.00
158 Dai Jin (GB) 1 0 0 3 0       0.00
159 Kaldounevees (FR) 1 0 0 3 0       0.00
160 Freedom’s Choice (USA) 1 0 0 3 0       0.00
161 Aragon (GB) 1 0 0 3 0       0.00
162 Vernius (CZE) 1 0 0 2 0       0.00
163 Goldneyev (USA) 1 0 0 2 0       0.00
164 Stelvio (GB) 1 0 0 2 0       0.00
165 Afternoon Deelites (USA) 1 0 0 2 0       0.00
166 Sea The Stars (IRE) 1 0 0 2 0       0.00
167 Graf (USA) 1 0 0 2 0       0.00
168 Striking Ambition (GB) 1 0 0 2 0       0.00
169 Observatory (USA) 1 0 0 1 0       0.00
170 Dubawi (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
171 Highest Honor (FR) 1 0 0 1 0       0.00
172 Distant View (USA) 1 0 0 1 0       0.00
173 Tertullian (USA) 1 0 0 1 0       0.00
174 Royal Academy (USA) 1 0 0 1 0       0.00
175 Country Reel (USA) 1 0 0 1 0       0.00
176 Thunder Gulch (USA) 1 0 0 1 0       0.00
177 Soviet Star (USA) 1 0 0 1 0       0.00
178 Excellent Art (GB) 1 0 0 1 0       0.00
179 Great Commotion (USA) 1 0 0 1 0       0.00
180 Kharoud (FR) 1 0 0 1 0       0.00
181 Kilimandżaro 1 0 0 1 0       0.00
182 Traditionally (USA) 1 0 0 1 0       0.00
183 Sagacity (FR) 1 0 0 1 0       0.00
184 Demon Club 1 0 0 1 0       0.00
185 Iphino (GER) 1 0 0 1 0       0.00
186 Avonbridge (GB) 1 0 0 1 0       0.00
187 Black Sam Bellamy (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
188 Motivator (GB) 1 0 0 1 0       0.00
189 Gere 1 0 0 1 0       0.00
380 112 151 1145 2876550

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 06-08-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Mazur S. 37 26 15 19 20 49 166 730185
2 Reznikov A. 16 10 13 18 16 37 110 253135
3 Popov V. 13 12 8 18 10 40 101 174365
4 Grzybowski K. 13 9 12 11 11 31 87 183815
5 Wyrzyk J. 12 19 10 8 9 19 77 175240
6 Petryakov D. 12 12 12 9 11 41 97 160820
7 Kryszyłowicz M. 11 10 7 6 6 17 57 120090
8 Březina M. 11 6 5 8 7 15 52 119130
9 Fraisl C. 10 5 6 5 4 3 33 85320
10 Lukasek T. 9 13 6 6 9 15 58 269900
11 Kabardov A. 9 12 14 10 15 36 96 148740
12 Hendzel N. 9 7 4 10 2 12 44 132470
13 Turgaev A. 8 13 16 13 18 35 103 143525
14 Mazur K. 7 8 6 7 2 25 55 94210
15 Szymczuk W. 7 7 7 11 4 26 62 136800
16 Srnec M. 7 6 9 6 10 17 55 142460
17 Mammadov H. 7 2 4 4 2 12 31 70140
18 Abik M. 6 12 18 13 10 25 84 217360
19 Grzybowska J. 5 5 10 3 6 19 48 74460
20 Abaev S. 5 4 4 8 4 10 35 52570
21 Maryniak K. 5 4 4 4 2 5 24 53900
22 Kamińska K. 4 3 6 9 8 21 51 78560
23 Hamad Y. 4 0 1 1 2 3 11 23450
24 Pantchev D. 3 6 6 10 5 12 42 65705
25 Stepakin P. 3 5 4 5 5 29 51 47650
26 Novák M. 3 4 1 0 1 1 10 118400
27 Stępniak D. 3 3 5 6 3 7 27 39860
28 Ferhanov S. 3 2 2 0 0 3 10 69400
29 Kłóś P. 3 0 2 0 2 7 14 18315
30 Lovén N. 3 0 2 0 1 1 7 34500
31 Vasyutov S. 2 8 7 5 12 19 53 123520
32 Rychlak J. 2 1 2 2 2 4 13 20530
33 Odložil J. 2 1 2 1 1 3 10 37000
34 Pałczyński P. 2 1 2 0 1 4 10 38800
35 Kułaga R. 1 4 8 2 8 10 33 35580
36 Dynarowska K. 1 4 2 0 3 17 27 19460
37 Stromsky M. 1 2 0 1 1 3 8 19000
38 Kaleta A. 1 1 3 1 2 9 17 16470
39 Janaček V. 1 1 2 2 1 1 8 18800
40 Verner J. 1 1 2 0 1 4 9 37200
41 Nakoniechnyi P. 1 1 1 2 3 9 17 12500
42 Brygier K. 1 1 0 0 0 3 5 8540
43 Myška J. 1 0 0 0 1 2 4 18800
44 Krowicki P. 1 0 0 0 0 1 2 19000
45 Dygrýn D. 0 2 0 1 1 1 5 9300
46 Liška D. 0 2 0 0 0 1 3 10800
47 Lica Z. 0 1 3 1 0 2 7 31600
48 Wójcik I. 0 1 1 3 3 3 11 7280
49 Kołakowski J. 0 1 0 1 1 5 8 3440
50 O’Shea T. P. 0 1 0 1 0 0 2 14100
51 Sousa Ferreira R. 0 1 0 1 0 0 2 14700
52 Aarich M. 0 1 0 1 0 0 2 2500
53 Sommer M. 0 1 0 0 1 8 10 2350
54 Bolewska P. 0 1 0 0 1 3 5 3150
55 Wilson O. 0 1 0 0 0 1 2 12000
56 Ferhanov B. 0 1 0 0 0 0 1 4000
57 Plšek F. 0 1 0 0 0 0 1 3200
58 Spáčil J. 0 0 2 2 2 4 10 11000
59 Mulas S. 0 0 2 1 0 0 3 17100
60 Lefebvre F. 0 0 2 0 1 2 5 3550
61 Bartos J. jr 0 0 1 2 0 0 3 6400
62 Kardanov A. 0 0 1 1 0 4 6 2620
63 Gil A. 0 0 1 0 1 12 14 1850
64 Nikonorow M. 0 0 1 0 0 5 6 1000
65 Olehlová V. 0 0 1 0 0 0 1 1830
66 Boekhout P. 0 0 1 0 0 0 1 3000
67 Benš R. 0 0 0 4 1 7 12 8600
68 Boyer T. 0 0 0 1 3 3 7 3900
69 Mach J. 0 0 0 1 1 1 3 3000
70 Szarłat O. 0 0 0 1 1 1 3 1050
71 Chopyk A. 0 0 0 1 0 4 5 780
72 Graberg P.-A. 0 0 0 0 2 1 3 7700
73 Kratochvil J. 0 0 0 0 1 1 2 1000
74 Kousek J. 0 0 0 0 1 0 1 1000
75 Schiergen D. 0 0 0 0 1 0 1 2000
76 Kiełkucka A. 0 0 0 0 1 0 1 250
77 Altynbekov S. 0 0 0 0 0 5 5 0
78 Lheureux C. 0 0 0 0 0 2 2 0
79 Kowalczyk J. 0 0 0 0 0 2 2 0
80 Mikšovský M. 0 0 0 0 0 2 2 0
81 Wyrzyk M. 0 0 0 0 0 2 2 0
82 Suleymanova K. 0 0 0 0 0 2 2 0
83 Chaloupka J. 0 0 0 0 0 1 1 0
84 Derych J. 0 0 0 0 0 1 1 0
85 Timmons C. 0 0 0 0 0 1 1 0
86 Kocman J. 0 0 0 0 0 1 1 0
87 Polli A. 0 0 0 0 0 1 1 0
88 Kašny P. 0 0 0 0 0 1 1 0
266 266 266 267 264 752 2081 4655725

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 06-08-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 246620
2 SK Moszna 176365
3 R. Reveillere i V. Teillard 175300
4 SK Janów Podlaski 152685
5 Al Khalediah Stables 135400
6 K. Szumiński 131330
7 SK Krasne 125880
8 Z. Górski 95220
9 S. Guła 93800
10 M. Gromala 90570
11 F. & N. O’Reilly 89200
12 SK Iwno 81425
13 R. Gorczyca 80390
14 SK Michałów 72610
15 Tersk Stud 69360
16 Storeway Ltd. 61600
17 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 58250
18 Team Hogdala France 56850
19 J. Traka 52770
20 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 48650
21 Fortum Michał Romanowski 47510
22 T. Ashley 46950
23 S. Plavac 46120
24 T. de la Heronniere 45500
25 Dr G. W. Guy 44600
26 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 39000
27 Millennium Stud 38530
28 B. M. Tomaszewski 37845
29 SK Napajedla 37200
30 K. Mirpuri 36950
31 A. Zieliński 34650
32 M. Viguie 34450
33 S. Jeffroy, AGB Agency 34000
34 R. Talarek 33520
35 O. Tricot 33240
36 M. Channon Bloodstock Ltd 31450
37 Rabbah Bloodstock Ltd 29600
38 A. i R. Zielińscy 29530
39 Godolphin 29000
40 R. Piwko 28910
41 R. Berns 25840
42 SK Widzów – A. Tyszko 25250
43 S. Mladenovic 24340
44 T. Sobierajski 23800
45 T. Tarczyński 23420
46 G. Brady 23340
47 Expert Host Janusz Romanowski 23000
48 Smythson 22800
49 Lisbunny Bloodstock 22400
50 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 21930
51 S. Chazel 21800
52 Nessa Arabians Sp. z o.o. 21275
53 J. Foley 20300
54 E. Banahan 20000
55 A. Chodowiec 20000
56 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 19800
57 E. Porębna 19660
58 Lutetia Arabians S.A.R.L. 19390
59 J. Ryżkowski 19270
60 Stilvi Compania Financiera S.A. 18700
61 G. Smith 18470
62 M. Poland 18200
63 L. Wilson 18100
64 Athbah Stud 18100
65 A. Borroni 18000
66 W. J. Engel 17800
67 E. Schmid 17000
68 Laundry Cottage Stud Farm 17000
69 S.C.E.A. Haras de Manneville 16900
70 H. Rousseau 16700
71 R. Szpar 16685
72 Shadwell Estate Company Ltd 16350
73 Wrbna Racing 16350
74 Abdullah Ali Al Saif 16100
75 W. Krzemiński 15830
76 J. Hanly 15675
77 Elia Stud Farm 15300
78 J. Eng 15030
79 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 14900
80 E. Poitevin 14840
81 Hollyberry Farm 14350
82 Grange Stud 14000
83 T. & H. Russell 14000
84 P. Frejlich 13940
85 D. Mitrovic 13920
86 GR J. Zalewska 13890
87 Biddestone Stud Ltd 13850
88 J. Waldron & J. Barton 13700
89 A. Wójtowicz 13600
90 Lordship Stud 13400
91 Oceana Racing 13320
92 E. i K. Laskowscy 13000
93 S.A.R.L. Mezagri 12920
94 L. Błachut 12715
95 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 12615
96 J.-P. Colombu 12600
97 K. & R. Ask 12000
98 Braz Arabians 12000
99 Le Thenney S.A. 11700
100 M. Kurach 11380
101 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 11300
102 R. J. & S. A. Carter 11260
103 A. i G. Forien 11200
104 SK Kozienice 11150
105 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 11100
106 H., M., J. i A. Klein 11100
107 EARL Haras de Nonant le Pin 11000
108 A. Sexton 10920
109 T. Derda 10550
110 E. de Kerpezdron 10000
111 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 9700
112 M. Malinowski 9400
113 Gestüt Görlsdorf 9400
114 Günay Equestrian Invest GmbH 9280
115 I. Shenkin 9150
116 P. Antenet 9080
117 B. Ćwik 9070
118 L. Delany 9000
119 Bloodstock Agency Ltd 9000
120 Aston House Stud 9000
121 Ecurie Normandie Pur Sang 9000
122 Bearn Arabians 8990
123 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 8850
124 C. J. Gołaszewski 8620
125 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 8600
126 R. Mroziński 8500
127 A. Omen 8400
128 S. Schnakenberg 8340
129 K. Bolbro Agerholm 8280
130 Azienda Agricola Gennaro Stimola 8060
131 R. Boland 8050
132 M. Pehu 8050
133 M. du Breil, S. Lamy 8000
134 T. Rejman 7930
135 R. Z. Zieliński 7900
136 S. Polednia 7890
137 P. Pasquiou 7875
138 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 7800
139 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 7800
140 Ch. Jouandou 7730
141 J. Wallace 7700
142 M. Bober 7640
143 SK Jaroszówka 7400
144 Highclere Stud 7400
145 A. Burke 7400
146 Flaxman Stables Ireland Ltd 7200
147 Kildaragh Stud 7200
148 A. Steinhart 7150
149 R. Sumiła 7140
150 GR N. Kosiński 7000
151 Giewont Sp. z o.o. 7000
152 Kellsgrange Stud 7000
153 Ch. Ruiz-Fouquet 6960
154 J. Soska 6880
155 D. Kwiatkowski 6800
156 J. Głowacki 6800
157 The Kossack Stud B.V. 6800
158 K. Zawiliński 6500
159 K. & Mrs Cullen 6350
160 C. Dell’Ova 6300
161 A. Dziuba 6200
162 SK Białka 6080
163 Teliver Farm Kft 6000
164 M. Harms 5950
165 ZG VAG Esch 5700
166 G. & A. Corry 5600
167 P. McEnery 5300
168 Tally-Ho Stud 5240
169 M. Pokrywka 5230
170 Roundhill Stud 5200
171 Univerpol Sp. z o.o. 5000
172 P. Siuta 5000
173 K. Zakolski 4760
174 L. Lafitte, H. Barus 4700
175 P. Szmigiel 4450
176 Old Carhue & Graeng Bloodstock 4400
177 Mrs O. Harnett 4300
178 SK Prudnik 4300
179 EARL Ecurie Feuillet 4290
180 J. Krauze 4150
181 UNI-RES Sp. z o.o. 4080
182 V. Timoshenko 4050
183 Lismacue Mare Syndicate 3800
184 S. Ringler 3790
185 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 3775
186 H. Poledníková 3720
187 W. Saniewski 3700
188 K. Grudziąż 3700
189 Ł. Fabisiak 3600
190 P. F. Headon 3600
191 H. Ryan 3600
192 B. Dąbrowski 3500
193 SKA Sądzia Piotrowski i Zygmunt s.c. 3500
194 G. Sęczek 3400
195 D. Wrzosek 3400
196 S. Oakes 3300
197 inż. P. Vrba 3200
198 Ch. Schriever 3100
199 T. Ruciński 3060
200 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
201 Springcombe Park Stud 3000
202 M. & M. Butler 2800
203 G. Kaczmarek 2800
204 Irish National Stud 2800
205 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 2750
206 B. Dörflinger 2720
207 P. Tormey 2700
208 Veles Stud 2560
209 J. Szmyt 2440
210 T. Sieradzki 2440
211 A. Dupont 2400
212 Paget Bloodstock 2400
213 J. Pšurný 2400
214 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 2150
215 Mr & Mrs R. Coffey 2120
216 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 2110
217 GR K. Tomaszewska 2000
218 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 2000
219 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
220 L. Błaszczyk 1980
221 ZG Wirth/Wagner 1970
222 M. i S. Wiśniewscy 1900
223 Ophelia’s Song Partnership 1800
224 Mr & Mrs G. Middlebrook 1800
225 Haras d’Haspel 1800
226 P. Morrison 1800
227 EARL Haras du Camp Bernard 1750
228 Alfred F. Laskowski 1750
229 Agnieszka Wójtowicz 1700
230 S.A.G.L. Seserve 1700
231 A. Majchrzak 1680
232 T. Milewski 1650
233 E. Gilert 1650
234 M. Konarski 1600
235 M. Kaszubowski 1570
236 K. Ziemiański 1430
237 Haras du Quesnay 1400
238 S. Bujarski 1360
239 Wardstown Stud 1350
240 M. Gołębiowska GR Surchów 1075
241 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 1060
242 T. Nowak 1020
243 K. Liptak 1000
244 P. Šenigla, S. Popelka 1000
245 F. Dill 1000
246 P. & H. McCutcheon 1000
247 Haras du Logis Saint Germain 1000
248 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
249 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 1000
250 B. Thiry 1000
251 Hyde Park Stud 1000
252 J. Szweycer 950
253 K. Szymański 950
254 J.C.S.Wilson Bloodstock 900
255 J. & J. Waldron 900
256 P. i J. Richard 900
257 POE Millennium Stud 900
258 Lincarne House Ltd 900
259 K.T.M. Sp. z o. o. 800
260 P. Despouy 800
261 Alsadd Stud 750
262 R. Ptach 750
263 M. Davison 700
264 O. Sutkiewicz 700
265 M. Saniewski 610
266 M. Szeszuła 610
267 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 600
268 K. Jagielski 500
269 L. Staniszewski 500
270 Barronstown Stud 450
271 P. Cornou 450
272 O., Y., S. Varin 450
273 V. Laurent 430
274 J. Beres 350
275 R. Sendt 350
276 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 350
277 J. Szlaszyński 340
278 M. Stelmaszczyk 340
279 Y. Sharet 300
280 B. Zuzek 300
281 W. Puszczewicz 250
282 A. Frątczak 215
283 Mme J. Jeffroy, H. Boutry 0
284 G. Kogut 0
285 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
286 PPHU Algas – SK Udórz 0
287 W. Wawrzyniak 0
288 H. Devin 0
289 J. Rudnicki 0
290 Highpark Bloodstock Ltd 0
291 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0
292 P. i J. Łucki 0
293 K. Rausing 0
294 J. Mcdonald 0
295 Haras du Taillis 0
296 Z. Tokarzewski 0
297 E. J. Loder 0
298 R. Colasanti 0
299 A. Biedrzycki 0
300 M. Kosicki 0
301 Mountarmstrong Stud 0
302 P. Beirne 0
303 Haras de la Huderie 0
304 M. Sopański 0
305 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
306 P. Drutowski 0
307 Mr & Mrs Etrillard 0
308 G. Dudek 0
309 I. Topolska 0
310 G. Łątka 0
311 K. Rybár 0
312 Cocheese Bloodstock Anstalt 0
313 A. Loughlin 0
314 F. Vocásek 0
315 Gestüt Fährhof 0
316 M. Czech 0
317 S. Güldenpfennig 0
318 Ballyhane Stud 0
319 Aunty Ifl 0
320 inż. V. Kozel 0
321 D. Sztanka 0
322 A. Rokicki 0
323 I. Korczak 0
324 L. Norris i Lord Huntimgdon 0
325 PPH Parys Sp. z o.o. 0
326 J. Herold 0
327 HH Aga Khan 0
328 R. Pajewska-Kwaśny 0
329 inż. J. Kovařik 0
330 Res-Gal Sp. z o.o. 0
331 A. i P. Łojcha 0
332 Cybernetyki Investment S.A. 0
333 I. Tlustá 0
334 M. Wnorowska 0
335 D. Mioduszewski 0
336 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
337 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
4655725

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 06-08-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 13 19 11 15 16 53 127 246620
2 K. Szumiński 7 0 2 2 2 8 21 131330
3 SK Moszna 6 4 9 7 7 17 50 176365
4 SK Krasne 5 9 17 11 10 41 93 125880
5 J. Traka 5 2 2 0 2 1 12 52770
6 SK Iwno 4 5 6 11 11 33 70 81425
7 T. de la Heronniere 3 1 1 1 0 1 7 45500
8 O. Tricot 3 1 0 1 0 0 5 33240
9 K. Mirpuri 3 0 1 2 1 6 13 36950
10 R. Reveillere i V. Teillard 3 0 0 1 0 0 4 175300
11 B. M. Tomaszewski 2 6 3 1 0 6 18 36770
12 Millennium Stud 2 4 2 5 6 7 26 38530
13 R. Piwko 2 3 3 4 0 3 15 28910
14 A. Zieliński 2 3 3 2 1 4 15 34650
15 G. Brady 2 3 1 0 0 0 6 23340
16 R. Berns 2 3 0 0 0 0 5 25840
17 S. Plavac 2 2 4 3 0 10 21 46120
18 R. Gorczyca 2 2 1 3 1 5 14 80390
19 Stilvi Compania Financiera S.A. 2 2 0 0 0 0 4 18700
20 A. i R. Zielińscy 2 1 4 3 5 5 20 29530
21 T. Sobierajski 2 1 4 2 0 1 10 23800
22 SK Widzów – A. Tyszko 2 1 3 2 1 4 13 25250
23 E. Porębna 2 1 2 1 1 2 9 19660
24 F. & N. O’Reilly 2 1 1 0 0 1 5 89200
25 Storeway Ltd. 2 1 1 0 0 1 5 61600
26 M. Poland 2 1 1 0 0 1 5 18200
27 W. J. Engel 2 1 0 2 1 1 7 17800
28 J. Hanly 2 1 0 1 1 1 6 15675
29 Smythson 2 1 0 1 0 0 4 22800
30 Shadwell Estate Company Ltd 2 1 0 0 1 2 6 16350
31 M. Channon Bloodstock Ltd 2 1 0 0 1 0 4 31450
32 L. Wilson 2 0 2 1 0 0 5 18100
33 Elia Stud Farm 2 0 1 1 0 1 5 15300
34 Abdullah Ali Al Saif 2 0 1 1 0 0 4 16100
35 Expert Host Janusz Romanowski 2 0 1 0 0 1 4 23000
36 S. Guła 2 0 1 0 0 0 3 93800
37 Lisbunny Bloodstock 2 0 0 1 1 0 4 22400
38 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 2 0 0 1 0 2 5 14900
39 Oceana Racing 2 0 0 1 0 1 4 13320
40 S.C.E.A. Haras de Manneville 2 0 0 1 0 1 4 16900
41 A. Borroni 2 0 0 0 0 0 2 18000
42 Godolphin 2 0 0 0 0 0 2 29000
43 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 1 2 3 0 2 4 12 21930
44 G. Smith 1 2 2 1 1 0 7 18470
45 Dr G. W. Guy 1 2 1 1 0 0 5 44600
46 J. Waldron & J. Barton 1 2 1 1 0 0 5 13700
47 Hollyberry Farm 1 2 1 0 1 0 5 14350
48 Grange Stud 1 2 1 0 0 1 5 14000
49 E. i K. Laskowscy 1 2 0 2 0 0 5 13000
50 Team Hogdala France 1 2 0 1 1 0 5 56850
51 Biddestone Stud Ltd 1 2 0 0 1 2 6 13850
52 Lordship Stud 1 2 0 0 0 2 5 13400
53 GR J. Zalewska 1 1 2 2 1 4 11 13890
54 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 1 1 2 0 1 0 5 58250
55 Fortum Michał Romanowski 1 1 1 2 3 2 10 13450
56 J. Foley 1 1 1 0 1 1 5 20300
57 H. Rousseau 1 1 1 0 1 0 4 16700
58 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 1 1 1 0 0 1 4 11100
59 S. Mladenovic 1 1 0 2 2 2 8 24340
60 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 1 1 0 2 0 1 5 12615
61 T. Ashley 1 1 0 1 3 0 6 46950
62 T. Derda 1 1 0 1 1 0 4 10550
63 S. Jeffroy, AGB Agency 1 1 0 1 0 1 4 34000
64 A. i G. Forien 1 1 0 1 0 1 4 11200
65 E. Poitevin 1 1 0 0 0 1 3 14840
66 E. Schmid 1 1 0 0 0 0 2 17000
67 R. J. & S. A. Carter 1 0 2 1 0 0 4 11260
68 I. Shenkin 1 0 2 0 1 1 5 9150
69 A. Sexton 1 0 1 2 2 0 6 10920
70 Le Thenney S.A. 1 0 1 1 0 2 5 11700
71 Laundry Cottage Stud Farm 1 0 1 1 0 0 3 17000
72 D. Mitrovic 1 0 1 0 2 2 6 13920
73 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 1 0 1 0 1 2 5 8850
74 T. Rejman 1 0 1 0 0 6 8 7930
75 SK Jaroszówka 1 0 1 0 0 3 5 7400
76 A. Omen 1 0 1 0 0 2 4 8400
77 Highclere Stud 1 0 1 0 0 1 3 7400
78 SK Kozienice 1 0 0 5 1 4 11 11150
79 P. Pasquiou 1 0 0 1 1 1 4 7875
80 M. Pehu 1 0 0 1 1 1 4 8050
81 R. Boland 1 0 0 1 1 0 3 8050
82 K. & Mrs Cullen 1 0 0 0 1 2 4 6350
83 A. Chodowiec 1 0 0 0 1 0 2 20000
84 GR N. Kosiński 1 0 0 0 0 5 6 7000
85 Bloodstock Agency Ltd 1 0 0 0 0 1 2 9000
86 M. du Breil, S. Lamy 1 0 0 0 0 0 1 8000
87 E. de Kerpezdron 1 0 0 0 0 0 1 10000
88 E. Banahan 1 0 0 0 0 0 1 20000
89 L. Delany 1 0 0 0 0 0 1 9000
90 Kellsgrange Stud 1 0 0 0 0 0 1 7000
91 Aston House Stud 1 0 0 0 0 0 1 9000
92 Ecurie Normandie Pur Sang 1 0 0 0 0 0 1 9000
93 Gestüt Görlsdorf 0 3 1 0 0 1 5 9400
94 W. Krzemiński 0 2 1 1 1 1 6 15830
95 S. Polednia 0 2 1 1 0 1 5 7890
96 Ch. Jouandou 0 2 1 1 0 1 5 7730
97 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 0 2 1 1 0 1 5 11300
98 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 2 1 0 0 2 5 7800
99 J. Wallace 0 2 0 1 0 1 4 7700
100 SK Napajedla 0 2 0 1 0 0 3 37200
101 M. Pokrywka 0 2 0 0 1 2 5 5230
102 A. Burke 0 2 0 0 1 1 4 7400
103 Flaxman Stables Ireland Ltd 0 2 0 0 0 0 2 7200
104 Kildaragh Stud 0 2 0 0 0 0 2 7200
105 Rabbah Bloodstock Ltd 0 1 2 0 0 0 3 29600
106 M. Harms 0 1 1 2 1 1 6 5950
107 Tally-Ho Stud 0 1 1 2 0 1 5 5240
108 G. & A. Corry 0 1 1 1 2 0 5 5600
109 P. Szmigiel 0 1 1 1 1 1 5 4450
110 L. Lafitte, H. Barus 0 1 1 1 0 0 3 4700
111 Wrbna Racing 0 1 1 0 4 5 11 16350
112 J. Krauze 0 1 1 0 1 1 4 4150
113 A. Dziuba 0 1 1 0 0 2 4 6200
114 EARL Haras de Nonant le Pin 0 1 1 0 0 1 3 11000
115 Lismacue Mare Syndicate 0 1 1 0 0 1 3 3800
116 Azienda Agricola Gennaro Stimola 0 1 0 3 0 1 5 8060
117 M. Bober 0 1 0 2 2 2 7 7640
118 T. & H. Russell 0 1 0 2 0 1 4 14000
119 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 0 1 0 1 2 1 5 3775
120 S. Oakes 0 1 0 1 0 3 5 3300
121 W. Saniewski 0 1 0 1 0 2 4 3700
122 D. Wrzosek 0 1 0 0 3 1 5 3400
123 P. McEnery 0 1 0 0 2 2 5 5300
124 Ch. Schriever 0 1 0 0 1 3 5 3100
125 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 1 0 0 1 3 5 2750
126 V. Timoshenko 0 1 0 0 1 0 2 4050
127 M. & M. Butler 0 1 0 0 0 2 3 2800
128 inż. P. Vrba 0 1 0 0 0 1 2 3200
129 P. F. Headon 0 1 0 0 0 0 1 3600
130 Irish National Stud 0 1 0 0 0 0 1 2800
131 Roundhill Stud 0 0 4 0 0 0 4 5200
132 EARL Ecurie Feuillet 0 0 2 0 2 0 4 4290
133 H. Ryan 0 0 2 0 0 0 2 3600
134 J.-P. Colombu 0 0 2 0 0 0 2 12600
135 H. Poledníková 0 0 1 2 0 3 6 3720
136 Teliver Farm Kft 0 0 1 1 1 0 3 6000
137 P. Tormey 0 0 1 1 0 0 2 2700
138 Old Carhue & Graeng Bloodstock 0 0 1 1 0 0 2 4400
139 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 0 0 1 1 0 0 2 8600
140 S.A.G.L. Seserve 0 0 1 0 1 2 4 1700
141 J. Szmyt 0 0 1 0 1 1 3 2440
142 Mrs O. Harnett 0 0 1 0 1 1 3 4300
143 EARL Haras du Camp Bernard 0 0 1 0 1 0 2 1750
144 P. Morrison 0 0 1 0 0 2 3 1800
145 Haras d’Haspel 0 0 1 0 0 1 2 1800
146 Haras du Quesnay 0 0 1 0 0 1 2 1400
147 Mr & Mrs R. Coffey 0 0 1 0 0 1 2 2120
148 Ophelia’s Song Partnership 0 0 1 0 0 0 1 1800
149 Mr & Mrs G. Middlebrook 0 0 1 0 0 0 1 1800
150 Springcombe Park Stud 0 0 1 0 0 0 1 3000
151 Paget Bloodstock 0 0 1 0 0 0 1 2400
152 M. Fahy & Rathbarry Stud 0 0 1 0 0 0 1 3000
153 J. Pšurný 0 0 1 0 0 0 1 2400
154 A. Dupont 0 0 1 0 0 0 1 2400
155 S. Ringler 0 0 0 2 3 0 5 3790
156 E. Gilert 0 0 0 2 1 2 5 1650
157 T. Sieradzki 0 0 0 2 0 2 4 2440
158 J. Szweycer 0 0 0 1 1 1 3 950
159 G. Kaczmarek 0 0 0 1 1 0 2 2800
160 Wardstown Stud 0 0 0 1 1 0 2 1350
161 M. Konarski 0 0 0 1 0 4 5 1600
162 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 0 0 0 1 0 3 4 600
163 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 0 0 1 0 2 3 1060
164 O. Sutkiewicz 0 0 0 1 0 1 2 700
165 J. & J. Waldron 0 0 0 1 0 1 2 900
166 J.C.S.Wilson Bloodstock 0 0 0 1 0 0 1 900
167 P. i J. Richard 0 0 0 1 0 0 1 900
168 Lincarne House Ltd 0 0 0 1 0 0 1 900
169 M. i S. Wiśniewscy 0 0 0 1 0 0 1 1900
170 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 0 0 0 1 0 0 1 2000
171 M. Kaszubowski 0 0 0 0 3 0 3 1570
172 T. Milewski 0 0 0 0 3 0 3 1650
173 P. Despouy 0 0 0 0 2 3 5 800
174 POE Millennium Stud 0 0 0 0 2 2 4 900
175 M. Davison 0 0 0 0 2 0 2 700
176 M. Szeszuła 0 0 0 0 1 3 4 610
177 M. Saniewski 0 0 0 0 1 3 4 610
178 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0 0 0 0 1 2 3 350
179 R. Sendt 0 0 0 0 1 1 2 350
180 O., Y., S. Varin 0 0 0 0 1 1 2 450
181 P. Šenigla, S. Popelka 0 0 0 0 1 0 1 1000
182 Hyde Park Stud 0 0 0 0 1 0 1 1000
183 Gynekologie Gebauer s.r.o. 0 0 0 0 1 0 1 1000
184 Barronstown Stud 0 0 0 0 1 0 1 450
185 P. Cornou 0 0 0 0 1 0 1 450
186 K. Liptak 0 0 0 0 1 0 1 1000
187 P. & H. McCutcheon 0 0 0 0 1 0 1 1000
188 Haras du Logis Saint Germain 0 0 0 0 1 0 1 1000
189 K.T.M. Sp. z o. o. 0 0 0 0 1 0 1 800
190 K. Szymański 0 0 0 0 1 0 1 950
191 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 0 0 0 0 1 0 1 1000
192 J. Beres 0 0 0 0 1 0 1 350
193 Cybernetyki Investment S.A. 0 0 0 0 0 4 4 0
194 P. Drutowski 0 0 0 0 0 4 4 0
195 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 0 0 4 4 0
196 H. Devin 0 0 0 0 0 4 4 0
197 R. Pajewska-Kwaśny 0 0 0 0 0 3 3 0
198 W. Wawrzyniak 0 0 0 0 0 3 3 0
199 Ballyhane Stud 0 0 0 0 0 3 3 0
200 D. Mioduszewski 0 0 0 0 0 2 2 0
201 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0 0 0 0 0 2 2 0
202 I. Tlustá 0 0 0 0 0 2 2 0
203 G. Łątka 0 0 0 0 0 2 2 0
204 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 0 0 0 0 2 2 0
205 J. Herold 0 0 0 0 0 1 1 0
206 Aunty Ifl 0 0 0 0 0 1 1 0
207 A. Loughlin 0 0 0 0 0 1 1 0
208 HH Aga Khan 0 0 0 0 0 1 1 0
209 Mme J. Jeffroy, H. Boutry 0 0 0 0 0 1 1 0
210 K. Rausing 0 0 0 0 0 1 1 0
211 B. Van Dalfsen 0 0 0 0 0 1 1 0
212 Mountarmstrong Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
213 Gestüt Fährhof 0 0 0 0 0 1 1 0
214 K. Rybár 0 0 0 0 0 1 1 0
215 Z. Hora 0 0 0 0 0 1 1 0
216 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0 0 0 0 0 1 1 0
217 R. Colasanti 0 0 0 0 0 1 1 0
218 D. Sztanka 0 0 0 0 0 1 1 0
219 E. Reyniers 0 0 0 0 0 1 1 0
220 G. Kogut 0 0 0 0 0 1 1 0
221 P. de Maleissye Melun, P. Decouz 0 0 0 0 0 1 1 0
222 Mr & Mrs Etrillard 0 0 0 0 0 1 1 0
223 P. i J. Łucki 0 0 0 0 0 1 1 0
224 Highpark Bloodstock Ltd 0 0 0 0 0 1 1 0
225 L. Norris i Lord Huntimgdon 0 0 0 0 0 1 1 0
226 Haras de la Huderie 0 0 0 0 0 1 1 0
227 A. i P. Łojcha 0 0 0 0 0 1 1 0
228 F. Vocásek 0 0 0 0 0 1 1 0
229 M. Sopański 0 0 0 0 0 1 1 0
230 Haras du Taillis 0 0 0 0 0 1 1 0
231 inż. V. Kozel 0 0 0 0 0 1 1 0
232 Petra Bloodstock Agency Ltd 0 0 0 0 0 1 1 0
233 J. Mcdonald 0 0 0 0 0 1 1 0
234 E. J. Loder 0 0 0 0 0 1 1 0
235 inż. J. Kovařik 0 0 0 0 0 1 1 0
236 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0 0 0 0 0 1 1 0
237 P. Beirne 0 0 0 0 0 1 1 0
166 166 166 167 167 433 1265 3311550

Hodowcy koni arabskich czystej krwi wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 06-08-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Al Khalediah Stables 13 8 2 0 2 2 27 135400
2 SK Janów Podlaski 7 8 8 6 11 32 72 149890
3 SK Michałów 7 4 8 8 9 52 88 72610
4 Z. Górski 6 4 5 9 2 12 38 95220
5 M. Gromala 6 2 4 6 8 10 36 90570
6 Tersk Stud 5 5 4 6 4 12 36 69360
7 Fortum Michał Romanowski 4 2 4 0 3 1 14 34060
8 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 3 2 6 2 3 9 25 48650
9 M. Viguie 3 2 1 0 1 0 7 34450
10 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 3 0 0 0 0 0 3 39000
11 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 2 3 3 2 0 2 12 19800
12 T. Tarczyński 2 3 2 2 1 4 14 23420
13 Nessa Arabians Sp. z o.o. 2 1 2 1 3 7 16 21275
14 Lutetia Arabians S.A.R.L. 2 0 3 1 1 4 11 19390
15 H., M., J. i A. Klein 2 0 1 1 1 0 5 11100
16 A. Wójtowicz 2 0 0 0 0 4 6 13600
17 Braz Arabians 2 0 0 0 0 2 4 12000
18 S. Chazel 2 0 0 0 0 1 3 21800
19 K. & R. Ask 2 0 0 0 0 0 2 12000
20 J. Ryżkowski 1 5 1 4 1 16 28 19270
21 Athbah Stud 1 3 1 1 0 1 7 18100
22 R. Szpar 1 2 3 3 3 9 21 16685
23 P. Frejlich 1 2 0 2 1 2 8 13940
24 S.A.R.L. Mezagri 1 2 0 1 0 1 5 12920
25 J. Eng 1 1 3 0 4 0 9 15030
26 B. Ćwik 1 1 1 2 0 0 5 9070
27 R. Mroziński 1 1 1 1 0 0 4 8500
28 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 1 1 1 0 2 2 7 9700
29 Bearn Arabians 1 1 1 0 1 0 4 8990
30 M. Kurach 1 1 0 2 1 3 8 11380
31 M. Malinowski 1 1 0 1 0 2 5 9400
32 P. Antenet 1 1 0 1 0 0 3 9080
33 C. Dell’Ova 1 1 0 0 0 0 2 6300
34 K. Bolbro Agerholm 1 1 0 0 0 0 2 8280
35 L. Błachut 1 0 2 2 2 2 9 12715
36 Ch. Ruiz-Fouquet 1 0 1 2 0 0 4 6960
37 R. Z. Zieliński 1 0 1 1 0 0 3 7900
38 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 1 0 1 0 1 1 4 7800
39 Univerpol Sp. z o.o. 1 0 0 0 0 4 5 5000
40 J. Głowacki 1 0 0 0 0 1 2 6800
41 The Kossack Stud B.V. 1 0 0 0 0 0 1 6800
42 D. Kwiatkowski 1 0 0 0 0 0 1 6800
43 Günay Equestrian Invest GmbH 0 2 3 2 3 5 15 9280
44 A. Steinhart 0 2 1 2 1 4 10 7150
45 C. J. Gołaszewski 0 2 1 2 0 1 6 8620
46 ZG VAG Esch 0 2 1 1 0 0 4 5700
47 R. Sumiła 0 2 1 0 1 3 7 7140
48 R. Talarek 0 2 1 0 0 2 5 33520
49 S. Schnakenberg 0 2 0 2 0 0 4 8340
50 P. Siuta 0 2 0 1 0 0 3 5000
51 K. Zawiliński 0 1 3 0 0 0 4 6500
52 SK Białka 0 1 2 0 1 8 12 6080
53 Giewont Sp. z o.o. 0 1 1 2 3 3 10 7000
54 K. Zakolski 0 1 1 1 0 0 3 4760
55 K. Grudziąż 0 1 1 0 1 0 3 3700
56 B. Dąbrowski 0 1 1 0 0 5 7 3500
57 UNI-RES Sp. z o.o. 0 1 1 0 0 2 4 4080
58 SKA Sądzia Piotrowski i Zygmunt s.c. 0 1 1 0 0 0 2 3500
59 Ł. Fabisiak 0 1 0 2 0 2 5 3600
60 G. Sęczek 0 1 0 1 0 2 4 3400
61 ZG Wirth/Wagner 0 1 0 0 1 2 4 1970
62 T. Ruciński 0 1 0 0 1 0 2 3060
63 B. Dörflinger 0 1 0 0 0 2 3 2720
64 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 0 1 0 0 0 1 2 2000
65 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 0 0 2 0 1 0 3 2110
66 Veles Stud 0 0 2 0 0 0 2 2560
67 A. Majchrzak 0 0 1 1 1 4 7 1680
68 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 0 0 1 1 1 0 3 2150
69 B. M. Tomaszewski 0 0 1 0 1 0 2 1075
70 Agnieszka Wójtowicz 0 0 1 0 1 0 2 1700
71 S. Bujarski 0 0 1 0 0 4 5 1360
72 K. Ziemiański 0 0 0 2 1 1 4 1430
73 GR K. Tomaszewska 0 0 0 2 0 1 3 2000
74 Alfred F. Laskowski 0 0 0 1 2 3 6 1750
75 L. Błaszczyk 0 0 0 1 1 2 4 1980
76 T. Nowak 0 0 0 1 1 1 3 1020
77 R. Ptach 0 0 0 1 1 1 3 750
78 B. Thiry 0 0 0 1 0 5 6 1000
79 K. Jagielski 0 0 0 1 0 3 4 500
80 L. Staniszewski 0 0 0 1 0 2 3 500
81 F. Dill 0 0 0 1 0 2 3 1000
82 V. Laurent 0 0 0 1 0 0 1 430
83 M. Stelmaszczyk 0 0 0 0 1 4 5 340
84 B. Zuzek 0 0 0 0 1 3 4 300
85 J. Szlaszyński 0 0 0 0 1 1 2 340
86 Y. Sharet 0 0 0 0 1 0 1 300
87 W. Puszczewicz 0 0 0 0 1 0 1 250
88 Alsadd Stud 0 0 0 0 1 0 1 750
89 A. Frątczak 0 0 0 0 1 0 1 215
90 A. Biedrzycki 0 0 0 0 0 8 8 0
91 G. Dudek 0 0 0 0 0 5 5 0
92 A. Rokicki 0 0 0 0 0 4 4 0
93 M. Kosicki 0 0 0 0 0 3 3 0
94 J. Rudnicki 0 0 0 0 0 3 3 0
95 Res-Gal Sp. z o.o. 0 0 0 0 0 3 3 0
96 M. i S. Wiśniewscy 0 0 0 0 0 2 2 0
97 M. Wnorowska 0 0 0 0 0 2 2 0
98 PPH Parys Sp. z o.o. 0 0 0 0 0 2 2 0
99 Z. Tokarzewski 0 0 0 0 0 1 1 0
100 I. Korczak 0 0 0 0 0 1 1 0
101 R. Gorczyca 0 0 0 0 0 1 1 0
102 S. Güldenpfennig 0 0 0 0 0 1 1 0
103 I. Topolska 0 0 0 0 0 1 1 0
98 98 98 98 95 314 801 1329125

Handikap generalny na dzień 6.08.2018

Konie pełnej krwi angielskiej

4-letnie i starsze

1. og. Magnetic 82,5
2. og. Largo Forte 80
3. kl. Height of Beauty 79
4. og. Nikus 79
5. og. Umberto Caro 78,5
6. wał. Dominique 77
7. og. Kokshe 75,5
8. kl. Kohinoor Diamond 75
9. og. Easy Go 75
10. wał. Spasski 74,5
11. og. Neo 74,5
12. wał. Tribunal 74,5
13. og. Jules’s Dream 74
14. og. Design 74
15. og. Bronislav 73,5
16. kl. Circle Centuria 73,5
17. kl. Incepcja 73
18. og. Omer 73
19. wał. Hot Wing 72,5
20. og. Invincible Gunner 72,5
21. wał. Bromsky 72,5
22. og. Captain Aragorn 72
23. og. Bellerofont 72
24. og. Dystans 71,5
25. kl. Rustique 71,5
26. wał. Baahy 71,5
27. og. Lion Cut 71,5
28. wał. Calmir 71
29. og. Kaszi 71
30. og. Hipster 71
31. kl. Showmeyourheaven 71
32. wał. Gared 70,5
33. og. Novitor 70,5
34. kl. Magical Path 70,5
35. wał. Incognito 70
36. og. Mourtajez 69,5
37. kl. Irga 69,5
38. og. Indigo Ocean 69
39. og. Percy 69
40. og. Sumidero 68,5
41. og. Shalkar 68,5
42. kl. Sweet As Sugar 68,5
43. kl. Zarra 68
44. kl. Kranti 68
45. og. Freddyisready 68
46. og. Dacosse 67,5
47. wał. Nider 67,5
48. wał. Faraon 67
49. og. Lafayett 67
50. wał. Nechius 67
51. og. Subiectum 66,5
52. og. Thorn 66,5
53. kl. Stella 66
54. kl. Theskyisnolimit 66
55. og. Party Animal 66
56. og. Butch 65,5
57. kl. Pipasol 65,5
58. kl. Javorka 65
59. kl. Tankredi 65
60. kl. Urugwajka 64,5
61. wał. Just Gold 64
62. wał. Tudemon 64
63. kl. Ukraina 64
64. wał. Danot 63,5
65. kl. Essea 63,5
66. wał. Tebinio 63,5
67. kl. Black Beauty 63,5
68. og. Naf 63
69. kl. Full Of Promise 63
70. kl. Dunayka 62,5
71. og. Suwenir 62
72. kl. Akiria 62
73. og. Eluzzam 61,5
74. og. Nitrolak 61
75. kl. Guarda 61
76. og. Jam Babinicz 60,5
77. wał. Koniak 60
78. kl. Ugoda 60
79. kl. Augusta 59,5
80. wał. Lascadell 59
81. kl. Kolada 59
82. wał. Nolan of Budysin 58
83. og. Komandor 57,5
84. og. Dekret 57,5
85. og. Dakard 57
86. kl. Milionerka 57
87. kl. Intifada 57
88. og. Test 57
89. kl. Dawony 56,5
90. wał. Zryw 56,5
91. kl. Story of My Life 56,5
92. og. Peregrino 56
93. kl. Targa 56
94. og. Maur 56
95. og. Kazal 55,5
96. og. Felix 55
97. wał. Agatek 54,5
98. kl. Symetria 53,5
99. kl. Banja Luka 53,5
100. wał. Rakisz 53,5
101. kl. Amoreena 53
102. kl. Speedy Szumawa 53
103. og. Big Red 52,5
104. og. Gibraltar 52
105. wał. Monte Luppo 52
106. kl. Fuengirola 51,5
107. kl. Isuzu 51
108. wał. Vabank 50,5
109. wał. Jansen 49
110. og. Dunay Great 48
111. wał. Daydreamer 47
112. kl. Insignia 44
113. og. Secret of Szumawa 43
114. og. Issachar 42
115. og. Ekwador 39
116. kl. Nebra 38,5
117. og. Dangar 30

3-letnie

1. og. Fabulous Las Vegas 82
2. og. Xawery 80,5
3. og. Cape Ducato 80,5
4. og. Medrock 78,5
5. kl. Akademia 77
6. og. Fox Trot Galeste 77
7. kl. Santa Klara 76,5
8. kl. Jam Julietta 76,5
9. og. Silver Bee 76
10. kl. Rain and Sun 74,5
11. og. Polski Lord 74
12. og. Exciter 74
13. og. King Arcibal 73,5
14. og. Gardemarin 73,5
15. og. Rakija 72,5
16. kl. Jalapena 72,5
17. og. Dakar 72,5
18. kl. Vilnele 72
19. kl. Fighterka 71,5
20. kl. Ines d’Ecosse 71,5
21. og. Zghorta Dynamite 71
22. kl. Alfea 71
23. og. Pilecki 70,5
24. og. Fortel Zagłoby 70,5
25. og. Atman 70,5
26. og. Valley Pride 70
27. og. Parys 70
28. og. Harlem 69,5
29. og. Tebidoro 69,5
30. og. Dark King 69
31. og. Varese 69
32. og. Turion 68,5
33. kl. Tiamina 68,5
34. og. Dilong 68
35. kl. Mazovia Queen 68
36. og. Dominer 68
37. kl. Time of Dream 67,5
38. wał. Clouds Blue 67,5
39. kl. Fortune Teller 67
40. kl. Zaya 67
41. kl. Królowa Ecosse 67
42. kl. Ame Sublime 67
43. og. Fruit Night 66,5
44. og. Istambuł 66,5
45. og. Sweet City 66
46. og. Lord of Hearts 66
47. kl. Saldana 66
48. og. Mosanto 65,5
49. kl. Trojka 65
50. kl. Indira 65
51. og. Da Milano 64,5
52. og. Kanclerz 64,5
53. wał. Lord Speaker 64,5
54. og. Sileroy 64
55. og. Diego 64
56. wał. Dowhatisay 64
57. kl. Fee Bonne 63,5
58. kl. Miss Kossakówna 63
59. og. The Auld Hoose 63
60. og. Sea The Sky 63
61. og. Salinger 62,5
62. og. Fleshmob 62
63. og. Montero 62
64. kl. Kenyatta 62
65. og. Classical Intikhab 61,5
66. og. Król Dżungli 61,5
67. kl. Izis 61,5
68. wał. Bailando 61
69. kl. Jam Romana 61
70. kl. Wild Lily 61
71. kl. Masai Princess 60,5
72. kl. Twoteatoroomtwotwo 60,5
73. og. Sorbet 60,5
74. og. French Flair 60
75. og. Calgary 59
76. kl. Tartaria 59
77. kl. Sini 59
78. kl. Trenta 58,5
79. og. Nebo 58,5
80. kl. Celtic Song 58,5
81. og. Sen o Warszawie 58
82. og. Sygryd 58
83. og. Lanaphor 58
84. kl. Taneda 57,5
85. og. Heroiczny 57,5
86. og. Silver de Cerisy 57,5
87. kl. Evlampia 57
88. og. Moon 57
89. kl. Biancavilla 57
90. kl. Iwillbefamous 56,5
91. kl. Zawieja 56,5
92. og. Altissimo 56,5
93. kl. Deklaracja 56,5
94. og. Proton 56
95. kl. Step To Hope 56
96. kl. Fastwayout 55,5
97. og. Sorreno 55,5
98. kl. Stefanka 55,5
99. wał. Tanatos 55,5
100. kl. Księżna Anna 55
101. kl. Dance With Molly 55
102. kl. Tanaita 55
103. og. Magister 55
104. kl. Eastern Girl 54,5
105. kl. Jelly 54,5
106. kl. Mokka 54
107. og. Naos 54
108. kl. Ladyfinger 53,5
109. kl. Afina Pallada 53,5
110. og. Grimm 53
111. kl. Relandi 52,5
112. og. Temudżyn 52,5
113. kl. Elusive Star 52,5
114. kl. Vologda 52
115. og. San Escobar 51,5
116. kl. Pianissima 51,5
117. kl. Uzza 51
118. og. Dargo 51
119. kl. Synastria 49,5
120. kl. Chibichibi 49
121. og. Bergen 48,5
122. kl. True Miracle 48
123. kl. Nuweliya 48
124. kl. Semla 48
125. og. Octobermen 47,5
126. kl. Muza Degasa 47,5
127. kl. Spectra Deelites 47
128. og. Leading Champion 47
129. og. Big Bad Black 46,5
130. og. Krystian 46
131. kl. Jullieta 45,5
132. kl. Burruchaga 45
133. og. Triglav 43,5
134. og. Juganis 43
135. kl. Miss Mazovia 43
136. kl. Saragossa 42
137. kl. Sicaria 41
138. kl. Nibella 40,5
139. kl. Armina 39
140. og. Jasminum 34
141. kl. Koblencja 31
142. og. June Night 30
143. og. Matchmaker 27
144. og. Komandos 22
Konie arabskie czystej krwi

5-letnie i starsze

1. wał. Burkan Al Khalediah 78
2. kl. Arwa 78
3. kl. Shannon Queen 77,5
4. kl. Shahad Athbah 75,5
5. og. Bandolero 75
6. og. Salam Al Khalediah 73,5
7. wał. Ouzbeks du Panjshir 72,5
8. wał. Zahaab 71,5
9. og. Arash 71
10. og. Bariq Dazzelour 71
11. og. Adash 71
12. wał. Inextremo 70,5
13. og. Ussam de Carrere 70
14. kl. Jafeel Athbah 69,5
15. og. Esid In Zamour 69
16. og. Sunny Amber KRF 68,5
17. og. Salman Al Khalediah 68,5
18. og. Matar 67,5
19. og. Chill Force 67
20. og. Magoun 66,5
21. og. Etorio 65
22. kl. Dirhem 65
23. og. Guerro 64,5
24. og. Addis 64
25. og. Euro Dahess MNM 63,5
26. wał. Dar Duni 63
27. kl. Echaruna 62,5
28. wał. Wunderfitz von Südbaden 62
29. og. Sakmagon Tersk 62
30. kl. Miss Dahess MNM 61,5
31. og. Wasilew 61,5
32. kl. Lady Dahess MNM 61
33. og. Wadi Kahil 58,5
34. wał. Adding 56,5
35. og. Empresso 56
36. og. Newjork 55,5
37. og. Benissimo 55
38. wał. Wierzbin 53
39. wał. Narcyz 52
40. wał. Haris 48,5
41. kl. Haneczka 47

4-letnie

1. og. Fazza Al Khalediah 85
2. og. Severus 78,5
3. og. Saudi Al Khalediah 78,5
4. og. Rammas Al Khalediah 78,5
5. kl. General Lady 77,5
6. kl. Nesma Al Mels 77,5
7. kl. Sweet Dream 75,5
8. og. Celebryta 73,5
9. kl. Almiza 73
10. kl. Ajiba Al Mels 72,5
11. kl. Top Medina 72
12. og. Mohacz 71,5
13. kl. Anood Al Khalediah 71
14. og. Dhafar Al Khalediah 71
15. og. Velt Tersk 70
16. og. Cocolino 69,5
17. og. VAG El Condor 69
18. kl. Sekretarka 69
19. og. Aktyw 68,5
20. og. Lazom Al Khalediah 68,5
21. og. Wilton 68
22. kl. Basalah Al Khalediah 67,5
23. og. Pio 67
24. kl. Go-Go Tersk 66,5
25. kl. Mina Maia 66,5
26. og. Monther Al Khalediah 66
27. kl. Pinki Pay 66
28. kl. Super Star 65,5
29. og. Grand Amour 65
30. kl. Sheblat Al Khalediah 64,5
31. kl. Rayanah Aljasra 64
32. kl. Amifa 64
33. kl. Lolita Fata 63,5
34. og. Sidal 63,5
35. kl. Brasilia 63
36. og. Letus JR 63
37. og. Purhib 63
38. og. Prospero 62,5
39. kl. Echa Wadi 62,5
40. og. Belldon 61,5
41. og. Tornado 61
42. kl. Severina 60,5
43. og. Vetrogon Tersk 60
44. kl. Makayla 59
45. kl. Valgalla Tersk 58
46. kl. Himera JR 58
47. kl. Pesaria 57
48. og. El Noster 56
49. og. Midas JR 55,5
50. kl. Złotna 55
51. og. Hadir 54
52. kl. Najat von Südbaden 53,5
53. og. Fokstrot 52,5
54. kl. Sonella JR 52
55. og. Emerald 51
56. og. Foreman 50,5
57. kl. Malala 50,5
58. og. Protektor 50,5
59. kl. Eryka JR 48
60. og. Lorens 45
61. og. Elgrom 43
62. wał. Ermader 42
63. kl. Bint Mari 41
64. wał. Centor 38
65. kl. Al-Marada 36,5
66. kl. Al-Marala 34,5

Handikaper
Krzysztof Wolski

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej