Kategoria: Statystyki arch

Handikap generalny na dzień 22.10.2018

Konie pełnej krwi angielskiej

4-letnie i starsze

1. og. Magnetic 81,5
2. og. Umberto Caro 79,5
3. og. Nikus 78,5
4. wał. Dominique 78
5. og. Kokshe 78
6. kl. Height of Beauty 78
7. kl. Incepcja 77,5
8. og. Omer 77
9. kl. Kohinoor Diamond 74,5
10. wał. Hot Wing 74
11. og. Jules’s Dream 74
12. og. Design 74
13. wał. Tribunal 73,5
14. wał. Spasski 73
15. og. Bellerofont 73
16. og. Blue Connoisseur 72,5
17. wał. Bromsky 72,5
18. og. Easy Go 72
19. og. Bronislav 72
20. kl. Circle Centuria 71,5
21. kl. Magical Path 71
22. og. Hipster 71
23. kl. Irga 71
24. og. Kaszi 71
25. og. Dacosse 70,5
26. kl. Showmeyourheaven 70,5
27. wał. Gared 70,5
28. wał. Baahy 70
29. og. Invincible Gunner 70
30. og. Shalkar 70
31. kl. Tagra 70
32. og. Dystans 70
33. og. Indigo Ocean 69,5
34. kl. Rustique 69,5
35. kl. Pipasol 69,5
36. wał. Just Gold 69
37. og. Lion Cut 69
38. og. Party Animal 69
39. og. Captain Aragorn 68,5
40. kl. Sweet As Sugar 68,5
41. og. Thorn 68,5
42. kl. Dazeekha 68,5
43. kl. Fabulous Angel 68
44. wał. Calmir 68
45. kl. Kranti 68
46. kl. Theskyisnolimit 68
47. kl. Essea 67,5
48. og. Percy 67
49. kl. Zarra 67
50. wał. Nider 67
51. wał. Nechius 67
52. og. Subiectum 66,5
53. kl. Time of Glory 66,5
54. og. Lafayett 66,5
55. wał. Danot 66
56. kl. Urugwajka 66
57. og. Novitor 65,5
58. kl. Black Beauty 65,5
59. og. Sumidero 65
60. og. Freddyisready 65
61. kl. Tankredi 65
62. og. Mourtajez 64,5
63. wał. Incognito 64,5
64. og. Kazal 64,5
65. wał. Tebinio 64
66. kl. Stella 64
67. wał. Zryw 63,5
68. wał. Dabadiyan 63
69. wał. Tudemon 63
70. kl. Ukraina 62,5
71. og. Eluzzam 62,5
72. kl. Augusta 62,5
73. og. Suwenir 62
74. kl. Akiria 62
75. og. Felix 61,5
76. og. Karim 61,5
77. kl. Story of My Life 61,5
78. og. Nitrolak 61
79. kl. Guarda 61
80. kl. Javorka 60,5
81. og. Butch 60,5
82. kl. Dunayka 60
83. kl. Kolada 60
84. kl. Ugoda 60
85. og. Naf 59,5
86. og. Jam Babinicz 59,5
87. wał. Rakisz 59,5
88. wał. Lascadell 59
89. wał. Remus 58,5
90. wał. Koniak 58
91. wał. Nolan of Budysin 58
92. kl. Full Of Promise 57,5
93. og. Komandor 57,5
94. og. Sopran Tamo 57
95. kl. Tyberia 57
96. kl. Intifada 57
97. og. Big Red 56,5
98. og. Peregrino 56,5
99. kl. Targa 56,5
100. og. Maur 56
101. kl. Speedy Szumawa 56
102. og. Zew 56
103. kl. Królowa Bona 55,5
104. kl. Banja Luka 55,5
105. kl. Milionerka 55
106. wał. Monte Luppo 55
107. og. Dakard 54,5
108. og. Dekret 54
109. kl. Tuogh Szumawa 54
110. kl. Symetria 53,5
111. og. Nico 53
112. kl. Syberia 52,5
113. kl. Tessa 52
114. kl. Dawony 52
115. og. Gibraltar 52
116. wał. Agatek 51,5
117. kl. Isuzu 51
118. wał. Vabank 50,5
119. kl. Fuengirola 49,5
120. kl. Turnera 49,5
121. wał. Jansen 49
122. kl. Amoreena 48
123. og. Dunay Great 48
124. og. Unkas 47,5
125. wał. Daydreamer 45
126. og. Rex 44
127. kl. Insignia 43
128. og. Secret of Szumawa 43
129. og. Issachar 42
130. kl. Razyana 40
131. og. Ekwador 39
132. kl. Nebra 38,5
133. kl. Rapido 36,5
134. og. Dangar 30

3-letnie

1. og. Fabulous Las Vegas 83
2. og. Xawery 80,5
3. kl. Rain and Sun 80
4. kl. Santa Klara 78,5
5. og. Medrock 77,5
6. og. Cape Ducato 77,5
7. og. Fox Trot Galeste 77
8. kl. Akademia 76
9. og. Sea The Sky 76
10. kl. Jam Julietta 75,5
11. og. Dominer 75,5
12. og. Silver Bee 75
13. og. Rakija 74,5
14. og. Harlem 74,5
15. kl. Ines d’Ecosse 74
16. kl. Time of Dream 74
17. og. Polski Lord 73
18. og. Dakar 72
19. og. Exciter 72
20. kl. Alfea 72
21. og. Gardemarin 71,5
22. kl. Jalapena 71
23. og. Da Milano 71
24. og. Valley Pride 71
25. kl. Vilnele 70,5
26. og. Dark King 70,5
27. og. Fortel Zagłoby 70,5
28. og. Sweet City 70,5
29. wał. Lord Speaker 70
30. kl. Fighterka 70
31. og. Parys 70
32. og. Tebidoro 69,5
33. og. Mosanto 69,5
34. og. Atman 69
35. og. Pilecki 69
36. og. Fruit Night 68,5
37. kl. Trojka 68,5
38. og. King Arcibal 68,5
39. og. Dilong 68
40. kl. Ame Sublime 68
41. og. Varese 67,5
42. kl. Tiamina 67,5
43. kl. Mazovia Queen 67,5
44. og. Turion 67
45. kl. Królowa Ecosse 67
46. og. Istambuł 66,5
47. og. Lord of Hearts 66
48. kl. Saldana 65,5
49. og. The Auld Hoose 65
50. kl. Deklaracja 65
51. og. Montero 65
52. wał. Clouds Blue 64,5
53. kl. Indira 64,5
54. og. Kanclerz 64,5
55. og. Tahir 64,5
56. wał. Dowhatisay 64
57. kl. Angara 64
58. kl. Fortune Teller 63,5
59. og. French Flair 63,5
60. kl. Kenyatta 63,5
61. kl. Zaya 63
62. og. Salinger 63
63. og. Lanaphor 63
64. kl. Ragane 63
65. kl. Wild Lily 62,5
66. og. Classical Intikhab 62
67. og. Sileroy 62
68. og. Fleshmob 62
69. kl. Masai Princess 62
70. og. Diego 61,5
71. kl. Pianissima 61,5
72. kl. Miss Kossakówna 61,5
73. og. Król Dżungli 61,5
74. wał. Bailando 61
75. kl. Fastwayout 61
76. kl. Twoteatoroomtwotwo 60,5
77. kl. Izis 60
78. og. Dargo 60
79. kl. Tartaria 59,5
80. og. Sorbet 59,5
81. wał. Tanatos 59,5
82. kl. Jam Romana 59
83. kl. Sini 59
84. og. Heroiczny 59
85. og. Nebo 58,5
86. kl. Trenta 58
87. kl. Iwillbefamous 58
88. kl. Mexican Moon 57,5
89. og. Sygryd 57,5
90. kl. Celtic Song 57
91. kl. Evlampia 57
92. og. Magister 57
93. kl. Zawieja 56,5
94. og. Altissimo 56,5
95. kl. Relandi 56,5
96. kl. Sinfonia Varsovia 56,5
97. og. Silver de Cerisy 56
98. kl. Jelly 56
99. og. Proton 56
100. og. Sorreno 55,5
101. kl. Elusive Star 55,5
102. og. Bergen 55,5
103. kl. Biancavilla 55
104. kl. Chaldera 55
105. og. Sen o Warszawie 55
106. kl. Diora 55
107. og. Jarl 54,5
108. og. San Escobar 54
109. kl. Stefanka 54
110. kl. Step To Hope 54
111. og. Moon 53,5
112. kl. Saragossa 53,5
113. kl. Mokka 53
114. og. Temudżyn 52,5
115. og. Octobermen 52,5
116. kl. Dance With Molly 52
117. kl. Księżna Anna 52
118. og. Moon Star 51,5
119. og. Naos 51,5
120. kl. Afina Pallada 51,5
121. kl. Tanaita 51
122. og. Calgary 50,5
123. kl. Semla 50
124. kl. Vologda 50
125. kl. Synastria 49,5
126. kl. Nuweliya 49,5
127. og. Grimm 49
128. kl. Uzza 49
129. kl. True Miracle 48
130. kl. Taneda 47,5
131. kl. Spectra Deelites 47
132. kl. Chibichibi 45,5
133. og. Leading Champion 45,5
134. kl. Jullieta 44
135. kl. Muza Degasa 43,5
136. og. Krystian 43
137. kl. Nibella 42,5
138. kl. Miss Mazovia 42
139. og. Triglav 42
140. kl. Burruchaga 41
141. og. Juganis 41
142. kl. Sicaria 41
143. og. Wall Street 40
144. kl. Armina 39
145. kl. Koblencja 36
146. og. Dorrado 32
147. og. Jasminum 31
148. og. June Night 30
149. og. Matchmaker 27
150. og. Komandos 22
151. og. Honeymoon 10
152. kl. Himalaya 0
Konie arabskie czystej krwi

5-letnie i starsze

1. og. Shadwan Al Khalediah 79,5
2. wał. Burkan Al Khalediah 78,5
3. og. Bandolero 78
4. kl. Arwa 78
5. kl. Shannon Queen 77,5
6. kl. Shahad Athbah 76
7. og. Salam Al Khalediah 74,5
8. og. Arash 72
9. wał. Ouzbeks du Panjshir 71,5
10. wał. Zahaab 71
11. og. Bariq Dazzelour 71
12. wał. Inextremo 70
13. og. Ussam de Carrere 69
14. og. Salman Al Khalediah 68
15. og. Esid In Zamour 67,5
16. kl. Jafeel Athbah 67
17. og. Chill Force 67
18. og. Sunny Amber KRF 66,5
19. og. Matar 66
20. og. Magoun 65
21. og. Adash 64,5
22. og. Guerro 64,5
23. kl. Echaruna 64
24. wał. Wierzbin 64
25. kl. Shehana Al Khalediah 63
26. og. Wadi Kahil 62,5
27. kl. Dirhem 62,5
28. og. Rajwan Al Khalediah 62,5
29. wał. Wunderfitz von Südbaden 62
30. og. Euro Dahess MNM 62
31. og. Etorio 61,5
32. kl. Miss Dahess MNM 61,5
33. wał. Dar Duni 61
34. kl. Lady Dahess MNM 61
35. og. Addis 60
36. og. Sakmagon Tersk 59,5
37. og. Wasilew 59
38. og. Newjork 55,5
39. og. Mohanned Al Khalediah 54
40. wał. Adding 51
41. og. Empresso 50,5
42. wał. Narcyz 50,5
43. og. Marsat 47
44. kl. Haneczka 43
45. kl. Sabra 15

4-letnie

1. og. Fazza Al Khalediah 92,5
2. og. Severus 79
3. og. Rammas Al Khalediah 77
4. kl. General Lady 76,5
5. kl. Sweet Dream 76,5
6. og. Saudi Al Khalediah 76
7. kl. Top Medina 76
8. kl. Nesma Al Mels 76
9. og. Dhafar Al Khalediah 75,5
10. og. Lazom Al Khalediah 75
11. og. Celebryta 73,5
12. kl. Anood Al Khalediah 73,5
13. og. Mohacz 73
14. kl. Ajiba Al Mels 71,5
15. og. Vrom Kossack 71,5
16. kl. Almiza 71
17. og. Cocolino 69,5
18. og. Aktyw 69
19. kl. Sekretarka 69
20. kl. Sheblat Al Khalediah 68,5
21. og. Purhib 68
22. kl. Super Star 68
23. kl. Basalah Al Khalediah 67,5
24. og. Wilton 67,5
25. og. VAG El Condor 67
26. kl. Brasilia 66,5
27. kl. Amifa 66
28. og. Velt Tersk 65,5
29. og. Pio 65
30. kl. Mina Maia 65
31. kl. Pinki Pay 65
32. og. Monther Al Khalediah 65
33. kl. Rayanah Aljasra 64
34. og. Sidal 63,5
35. kl. Lolita Fata 63
36. og. Grand Amour 62
37. kl. Severina 61,5
38. og. Tornado 61
39. og. Belldon 60,5
40. kl. Wenus GI 60,5
41. kl. Echa Wadi 60
42. og. Vetrogon Tersk 60
43. og. Albar 59,5
44. og. Prospero 58,5
45. og. Letus JR 58
46. kl. Valgalla Tersk 58
47. kl. Makayla 57,5
48. kl. Pesaria 57
49. kl. Himera JR 56,5
50. kl. Najat von Südbaden 56,5
51. og. El Noster 56
52. kl. Bint Mari 55,5
53. kl. Złotna 55
54. og. Hadir 54
55. og. Fokstrot 52,5
56. kl. Sonella JR 51
57. og. Foreman 50,5
58. og. Protektor 50,5
59. og. Midas JR 50
60. kl. Malala 49
61. og. Emerald 49
62. kl. Eryka JR 48
63. og. Ilay Fleur de Lys 45,5
64. og. Cerus BS 45
65. og. Lorens 45
66. kl. Eowin de Vallois 44
67. kl. Arga BS 43
68. og. Elgrom 43
69. wał. Ermader 42
70. wał. Centor 38
71. kl. Al-Marada 36,5
72. kl. Al-Marala 34,5
73. kl. Mariel 20

Handikaper
Krzysztof Wolski

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 15-10-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 376770
2 Polska AKF Sp. z o.o. 331600
3 SK Janów Podlaski 309215
4 Plavac Sp. z o.o. 238675
5 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 210140
6 K. Zatloukal 201000
7 E. Lasota 191600
8 K. Kozłowska 189240
9 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 172250
10 G., R. i K. Gorczyca 171090
11 R. Płatek 161780
12 Z. Górski 161250
13 Günay Equestrian Invest GmbH 155310
14 AMP Invest Sp. z o.o. 149165
15 PPH Falba 114300
16 Millennium Stud Sp. z o.o. 110180
17 Elektrizace Železnic Praha a.s. 96200
18 T. Sieradzki 94810
19 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 91700
20 Volteo Horse Service 91665
21 Estel Studio Sp. z o. o. 88750
22 UAB Žirgo Startas 86820
23 A. Łabędzki 86080
24 K. i M. Wolanin 85100
25 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
26 Z. Zahariev 84530
27 Tersk Stud 81900
28 M. Gromala i K. Kozłowska 81760
29 T. Ruciński 76850
30 C. J. Gołaszewski 71890
31 N. Szelągowska 71660
32 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 66250
33 J. Nesteruk i K. Kamińska 62000
34 J. Szweycer i M. Janikowski 61540
35 Z. Górski i K. Mirpuri 61500
36 Nessa Arabians Sp. z o.o. 61395
37 Y. Baizharkinov 60475
38 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 51500
39 A. Omen 48415
40 W. Kryszyłowicz 47890
41 T. i K. Dębowscy 46650
42 SK Iwno i K. Rogowski 46630
43 Č. Olehla 46000
44 R. Z. Zieliński 44880
45 S.A.R.L. Mezagri 43570
46 R. Piwko 43560
47 SK Moszna i M. Łojek 41600
48 SK Moszna i M. Janikowski 41000
49 W. Krzemiński 40960
50 Lutetia Arabians S.A.R.L. 39910
51 SK Iwno 39580
52 S. Mladenovic 38380
53 K. Rogowski 38240
54 Wrbna Racing 37350
55 D. Turkowska 36900
56 K. Bolbro Agerholm 34330
57 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 33800
58 P. Talarek 33520
59 D. Jaskólski 33510
60 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 33220
61 T. Sobierajski 33000
62 M. Krzyśków i K. Brygier 31550
63 B. Olkowska 30700
64 Westminster Race Horse GmbH 30310
65 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 30130
66 Barjas M MS Alajmi 30050
67 V. Vocetka 29800
68 R. Sumiła 29650
69 K. Mirpuri i K. Kozłowska 29000
70 BCU Trading LLC 28900
71 D. i R. Kędziora 28800
72 E. i L. Kasprowicz 28780
73 P. Wasilewski 28130
74 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 28040
75 J. Soska 28030
76 A. Kovćin 27980
77 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 27430
78 J. Ryżkowski 27140
79 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
80 M. i B. Thiry 26690
81 J. Głowacki 26355
82 M. Chowańska i P. Urbańska 26050
83 S. Johnstone 25800
84 E. Porębna 25760
85 SK Michałów i E. Zahariev 24875
86 Niespodzianka 23960
87 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 23900
88 K. Miondlikowski i B. Inda 23750
89 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 23550
90 M. Kryszyłowicz 23410
91 R. Ask 23200
92 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 23120
93 Y. Hamad 23100
94 B. Białowąs 23000
95 A. i T. Molscy 22680
96 K. Mirpuri 22400
97 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 22100
98 A. Borkowski 21930
99 K. i M. Mazur 21700
100 A. Wójtowicz 21640
101 P. Frejlich 21190
102 E. i R. Urbańscy 21010
103 BMS Group S. Pegza 21000
104 P. Szmigiel 20850
105 A., M. i P. Laskowscy 20600
106 SK Michałów 20450
107 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 20350
108 Volteo Horse Service, K. Miondlikowski i Z. Król 20000
109 K. i M. Mazur i B. Olkowska 19800
110 O. Braz 19550
111 K. Falba 18700
112 Euro-Sport Management 18620
113 Charvat Group, s.r.o. 18600
114 M. Rogowska 18550
115 E. Borroni 18000
116 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 17280
117 T. Pastuszka 17250
118 K. Kozłowski 16900
119 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 16550
120 A. Skrzypczak i P. Talarek 16520
121 N. Magomedov 16350
122 Fazheli Farhang 16300
123 M. Falzmann 16230
124 A. Steinhart i K. Urbańczyk 15860
125 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 15850
126 SK Iwno i Niespodzianka 15650
127 A. Kacprzyk 15400
128 M. Surtel i Niespodzianka 14840
129 Volteo Horse Service i M. Janikowski 14800
130 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 14700
131 M. i M. Wnorowscy 14080
132 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 14020
133 K. Dynarowska 14000
134 TOK Capital Sp. z o. o. 13800
135 S. Plavac i M. Łojek 13800
136 R. Urbański i K. Rogowski 13780
137 B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 13770
138 I., D. i M. Jaskólscy 13660
139 Álmodó Tanácsadó Kft. 13200
140 T. Nowak 12740
141 R. Szpar 12715
142 A. Trela 12690
143 G. Sęczek 12580
144 K. Wolanin i M. Błaszczak 12570
145 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 12440
146 D. Milinkovic 12110
147 Sharif Alireza 12000
148 Ch. Zschache 12000
149 Syndikát hvězda-Olehla 12000
150 P. Siuta 12000
151 D. Mitrovic 11710
152 Dozbud 2 Sp. z o.o. 11700
153 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 11500
154 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 11470
155 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 11440
156 SK Prudnik 11300
157 I. Porkátová 11000
158 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 10860
159 Volteo Horse Service i K. Miondlikowski 10800
160 SK Moszna i M. Gołębiowska 10800
161 TRIOS s.r.o. 10500
162 D. Kübbeler 10360
163 B. Dörflinger 10340
164 M. Borkowski 10290
165 M. i I. Malinowscy 10110
166 V. Pospíšil 10000
167 Vasury Kolesa 10000
168 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 9490
169 A. Zhussupova 9400
170 B. Ćwik 9285
171 M. Przączak 9200
172 V. Timoshenko 9150
173 K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 9000
174 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 9000
175 A. Kacprzyk i J. P. Zienkiewicz 8800
176 M. Filipowska 8550
177 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 8330
178 Ch. Ruiz-Fouquet 8320
179 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 8250
180 P. Falzmann 8200
181 A. Polednia 8190
182 M. Kosicki i E. Grotkowska 8160
183 Ł. Such i I. Władysiak 8120
184 Stuff of Legend Ltd 8050
185 W. i I. Szebysty 8020
186 J. i J. Zalewscy i S. Staub 8000
187 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 8000
188 L. Błaszczyk 7980
189 R. Mamajek 7930
190 M. Biały 7900
191 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 7800
192 N. Kosiński 7700
193 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 7530
194 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 7400
195 Univerpol Sp. z o.o. 6970
196 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 6800
197 D. Kwiatkowski 6800
198 P. Urbańska 6775
199 D. Wrzosek 6700
200 Ch. Schriever 6400
201 M. Łojcha 6300
202 M. Gołębiowska i M. Łojek 6300
203 A. Kozak i A. Wyrzyk 6300
204 G. Kogut 6020
205 A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 6000
206 B. Dąbrowski 6000
207 B. i M. Pokrywka 5730
208 W. Esch 5700
209 M. Gołębiowska 5675
210 Crows s.r.o. 5400
211 K. Záhora 5400
212 Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 5400
213 K. Vocetka 5400
214 L. Ćmok i T. Ruciński 5400
215 Galopp & FRIENDS s.r.o. 5400
216 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 5300
217 R. Ptach 5050
218 A. Pyzara-Ratajczak 5000
219 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 4950
220 Ł. Siwek 4800
221 P. Głowacki 4760
222 K. Zakolski 4760
223 R. Świątek 4700
224 K. Bukład 4680
225 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 4600
226 W. Raszyńska i K. Szymański 4550
227 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Kacprzyk, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 4520
228 A. Dziuba 4500
229 K. Urbańczyk 4500
230 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 4140
231 SK Michałów i B. Głowacki 4080
232 Uni-Res Sp. z o.o. 4080
233 M. Meller i B. Giedyk 3800
234 H. Poledníková 3720
235 SK Moszna 3660
236 F. Wołoszyn 3610
237 D. Mioduszewski 3600
238 S. Penner 3400
239 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 3400
240 P. Karlik 3200
241 Cardboard s.r.o. 3200
242 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 3200
243 Turf Fun Club 3200
244 M. Kosicki i M. Kurach 3060
245 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
246 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 3000
247 M. Surtel 3000
248 I. K. Art s.r.o. 3000
249 E. Krakowiak i P. Wróblewski 2800
250 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 2720
251 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
252 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
253 E. Krakowiak 2500
254 Z. Król, F. Krupa i M. Metza-Jodłowska 2450
255 J. i J. Zalewscy 2440
256 SK Krasne 2400
257 M. Stanisławska 2400
258 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 2250
259 AB Glass PHP A. Biedrzycki 2150
260 Abbas Akbar Al Mulla 2000
261 Evidencia Dokumentation HB 2000
262 SK Michałów i M. Łojek 2000
263 My First Racehorse Ltd i K. Kamińska 1800
264 Alfred F. Laskowski 1750
265 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1700
266 MB Arabians Sp. z o.o. 1700
267 K. Litwiniak 1690
268 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1650
269 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
270 J. i T. Ozdoba, R. Zieliński i W. Saniewski 1600
271 M. Sijka 1540
272 F. Dill 1500
273 H. Granda, M. Czech, M. Maj, D. Soska i Ł. Bobak 1450
274 P. Antenet 1360
275 K. Zawiliński 1290
276 G. Kozak 1200
277 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 1050
278 D. Ostatek 1000
279 T. Sieradzki i G. Pieczuro 1000
280 E. Nieslaniková 1000
281 M. Metza-Jodłowska 1000
282 P. Šenigla 1000
283 A. Osieleniec 1000
284 B. Zuzek 980
285 J. Szweycer 950
286 M. Biały i M. Kobus 950
287 Z. Górski i K. Urbańczyk 930
288 K. Kozłowska i Mariusz Konarski 900
289 M. Dziedzic 900
290 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
291 P. Drutowski 800
292 O. Sutkiewicz 700
293 M. Łaniewska 700
294 A. Iżewska 500
295 T. Rybicki i S. Wiśniewska 500
296 Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 450
297 M. Janikowski i K. Mirpuri 450
298 Monika Wyrzyk 350
299 G., R. i K. Gorczyca i K. Urbańczyk 340
300 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
301 A. Wyrzyk 340
302 P. i J. Łucki 300
303 A. Gajos-Łątka 300
304 A. Dziuba i M. Przączak 300
305 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
306 A. Majchrzak 250
307 W. Szydełko 250
308 SK Jaroszówka 0
309 M. Janikowski i Z. Makowski 0
310 K. Micuła 0
311 W. Maciejewska 0
312 K. Rogowski i D. Sztanka 0
313 M. Sopański 0
314 M. Stoklásková 0
315 M. Hamburger, R. Świątek 0
316 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
317 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
318 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 0
319 P. Pirzecki i N. Hendzel 0
320 inż. Jaroslav Vaňa 0
321 K. Mirpuri i W. Żmiejko 0
322 A. i J. Mika 0
323 M. A. Rybaczyk 0
324 Investstar – M. Sola 0
325 I. Korczak 0
326 W. Guz 0
327 M. Kosicki i S. Bujarski 0
328 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 0
329 P., M. i J. Tomaszek 0
330 Stebel Sp. z o.o. 0
331 M. Sarsour i F. Abu Mdegem 0
332 J., D., W. i Ż. Sito 0
333 O. Braz i T. Pastuszka 0
334 SK Kamionna – G. Dudek 0
335 M. Kosicki i M. Kalata 0
336 G. Kogut i G. Pawlus 0
337 S. Pircher 0
338 Cofund – J. Jaskólska 0
339 PT Team & Kaločová 0
340 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
341 J. Precliková 0
342 J. Domańska 0
343 K. Stoch 0
344 K. Miondlikowski 0
345 My First Racehorse Ltd 0
346 Loko trans s.r.o. 0
347 inż. M. Ševčík 0
348 G. Łątka 0
349 K. Urbańczyk, K. Domżała i G. Grudziąż 0
8428475

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 15-10-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Wyrzyk A. 38 52 42 35 35 71 273 832180
2 Ziemiański K. 37 23 27 25 22 77 211 674870
3 Janikowski M. 36 35 31 24 21 40 187 708410
4 Borkowski M. 32 31 27 26 24 43 183 596690
5 Romanowski M. 27 19 27 23 14 23 133 305620
6 Vasyutov S. 23 20 22 24 28 73 190 388735
7 Piątkowski P. 22 18 17 20 17 45 139 339465
8 Łojek M. 20 23 23 30 27 74 197 321385
9 Kozłowski J. 20 13 14 20 17 52 136 418555
10 Świątek R. 19 15 13 8 14 44 113 259120
11 Olkowski W. 18 23 19 11 16 44 131 389200
12 Jodłowski M. 17 17 9 14 14 37 108 313445
13 Zahariev E. 16 13 20 18 17 62 146 318235
14 Kryszyłowicz W. 15 17 16 14 15 48 125 186885
15 Kacprzyk M. 12 19 7 14 8 26 86 169280
16 Rogowski K. 12 15 19 33 39 133 251 205465
17 Walicki A. 12 8 15 13 14 27 89 193335
18 Zawgorodny S. 9 3 4 5 5 10 36 155310
19 Wróblewski G. W. (CZE) 8 2 2 1 1 2 16 251200
20 Domańska J. 7 5 6 4 4 24 50 76910
21 Laskowski A. 5 9 8 9 9 24 64 77480
22 Szelągowska N. 5 8 5 4 2 1 25 75060
23 Panczew R. G. 5 3 9 3 6 21 47 79580
24 Dębowski T. 4 11 9 17 15 56 112 101710
25 Mazurek B. 4 3 6 2 3 11 29 26980
26 Kłóś P. 4 2 3 2 4 9 24 18215
27 Porębna E. 4 1 3 4 3 3 18 38890
28 Piwko R. 3 4 4 7 2 7 27 43560
29 Krzyśków M. 3 3 2 4 1 4 17 31550
30 Poles P. (CZE) 2 7 3 2 0 2 16 133400
31 Kryszyłowicz M. 2 6 4 0 12 13 37 40810
32 Wnorowski M. 2 4 6 1 1 13 27 28160
33 Wróblewska I. 2 3 1 6 7 10 29 44080
34 Szymczuk W. 2 3 1 3 0 6 15 68200
35 Olehla Č. (CZE) 2 2 3 4 2 5 18 63200
36 Głowacki J. 2 1 6 3 4 9 25 31115
37 Głowacki B. 2 1 4 5 4 16 32 21910
38 Boruta M. 2 1 3 4 2 12 24 22100
39 Zielińska A. 2 0 2 1 1 6 12 22570
40 Urbańczyk K. 1 5 2 5 5 22 40 24600
41 Talarek P. 1 4 2 0 1 12 20 50040
42 Malinowski M. 1 2 1 0 1 1 6 10110
43 Kosicki M. 1 2 0 4 2 25 34 14560
44 Pastuszka T. 1 1 2 4 8 27 43 23250
45 Rohaut F. (FR) 1 0 0 0 0 0 1 85000
46 Nakoniechnyi P. 1 0 0 0 0 0 1 5000
47 Porkátová I. (CZE) 0 2 1 0 0 0 3 11000
48 Lica Z. 0 1 2 0 0 2 5 27000
49 Nováková J. (CZE) 0 1 1 1 2 1 6 10200
50 Bodlák R. (CZE) 0 1 1 0 0 2 4 6200
51 Wróblewski P. 0 1 0 0 0 1 2 2800
52 Maronka G. (HUN) 0 1 0 0 0 0 1 13200
53 Theimer M. (CZE) 0 0 2 1 2 1 6 13400
54 Tuma P. (CZE) 0 0 2 1 0 2 5 18600
55 Mioduszewski D. 0 0 2 0 0 3 5 3600
56 Wołoszyn F. 0 0 1 1 2 5 9 3610
57 Zawiliński K. 0 0 1 0 2 4 7 1290
58 Žalud R. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 10500
59 Zschache Ch. (GER) 0 0 1 0 0 0 1 12000
60 Gajos-Łątka A. 0 0 0 2 2 3 7 1950
61 Záhorová E. (CZE) 0 0 0 1 0 2 3 5400
62 Łucki P. 0 0 0 0 1 3 4 300
63 Popelka S. (CZE) 0 0 0 0 1 1 2 1000
64 Nieslanik M. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 1000
65 Sola M. 0 0 0 0 0 7 7 0
66 Ivashchenko S. 0 0 0 0 0 4 4 0
67 Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0
68 Kašný P. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
69 Kovář S. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
70 Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
71 Ševčík M. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
464 464 464 463 460 1317 3632 8428475

Reproduktory pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum ogółem w okresie od 01-01-2018 do 15-10-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Air Chief Marshal (IRE) 3 3 6 17 279450   93150.00
2 Ecosse (FR) 20 9 14 109 268860   13443.00
3 Roulette (GB) 8 2 5 39 217810   27226.25
4 Zambezi Sun (GB) 2 2 6 10 204080  102040.00
5 Enjoy Plan (USA) 3 1 3 14 198190   66063.33
6 Planteur (IRE) 6 4 6 27 178470   29745.00
7 So You Think (NZ) 4 2 4 16 172050   43012.50
8 Alandi (IRE) 20 7 9 89 167070    8353.50
9 Ruten (USA) 19 7 9 90 139610    7347.89
10 Nowogródek 11 6 9 66 123990   11271.82
11 Star Poker (IRE) 10 3 3 29 114550   11455.00
12 Cima de Triomphe (IRE) 3 2 4 14 100880   33626.67
13 Needham’s Fort (USA) 15 4 5 73 90190    6012.67
14 Worthadd (IRE) 3 2 3 15 85590   28530.00
15 Grand Presidium (USA) 6 2 4 29 82530   13755.00
16 Tempelwächter (GER) 22 4 5 96 78960    3589.09
17 Calming Influence (IRE) 12 5 7 74 78150    6512.50
18 Muhtathir (GB) 2 1 1 15 74390   37195.00
19 October (USA) 13 3 4 32 72080    5544.62
20 Rainbows For Life (CAN) 1 0 0 2 72000   72000.00
21 Youmzain (IRE) 4 0 0 19 69100   17275.00
22 Exciting Life (IRE) 8 3 4 28 65425    8178.13
23 Zebedee (GB) 4 4 5 28 63960   15990.00
24 Prince of Ecosse 5 3 6 17 63820   12764.00
25 Camacho (GB) 2 1 2 10 62600   31300.00
26 Stormy River (FR) 2 1 2 8 62000   31000.00
27 Rip Van Winkle (IRE) 3 2 2 15 60260   20086.67
28 Golden Tirol (GER) 5 3 4 19 59250   11850.00
29 Shamardal (USA) 1 1 3 3 59000   59000.00
30 Le Havre (IRE) 1 1 4 8 56850   56850.00
31 Bushranger (IRE) 2 2 3 8 50900   25450.00
32 Samum (GER) 2 1 2 10 48775   24387.50
33 Rock of Gibraltar (IRE) 3 1 1 8 47500   15833.33
34 Motivator (GB) 4 1 2 18 43950   10987.50
35 Silver Whistle (USA) 6 3 3 29 42110    7018.33
36 Camill (IRE) 10 0 0 41 42000    4200.00
37 Estejo (GER) 13 2 2 43 41315    3178.08
38 Rio de La Plata (USA) 1 1 2 7 41100   41100.00
39 Jape (USA) 4 2 2 19 37430    9357.50
40 Arithmancer (USA) 5 1 2 24 36380    7276.00
41 Belenus (GER) 6 2 2 21 36350    6058.33
42 Deportivo (GB) 2 2 3 15 35730   17865.00
43 Red Rocks (IRE) 2 2 3 6 34700   17350.00
44 Windsor Knot (IRE) 2 0 0 12 33300   16650.00
45 Clodovil (IRE) 1 1 2 8 32540   32540.00
46 Glavalcour (FR) 3 3 4 11 31820   10606.67
47 Le Cadre Noir (IRE) 2 2 3 13 31620   15810.00
48 Sixties Icon (GB) 1 1 2 7 31450   31450.00
49 Harbour Watch (IRE) 3 1 1 10 31060   10353.33
50 Fast Company (IRE) 3 1 2 13 30700   10233.33
51 Excelebration (IRE) 2 2 3 10 29950   14975.00
52 Hawk Wing (USA) 1 1 3 7 28800   28800.00
53 Look Honey (IRE) 2 0 0 6 28500   14250.00
54 Arcano (IRE) 5 2 3 17 27600    5520.00
55 Country Club (GB) 2 1 2 6 27500   13750.00
56 Kornel 1 0 0 5 27000   27000.00
57 Jukebox Jury (IRE) 1 1 1 8 26750   26750.00
58 Diamond Green (FR) 3 1 1 9 26600    8866.67
59 Exeed And Excel (AUS) 1 1 1 6 26050   26050.00
60 Denon (USA) 1 1 1 4 26000   26000.00
61 Dark Angel (IRE) 2 1 1 11 25450   12725.00
62 Ajvaz Dream (IRE) 2 1 2 9 25320   12660.00
63 Power (GB) 2 1 2 9 25190   12595.00
64 Big Bad Bob (IRE) 4 1 2 15 24950    6237.50
65 Pop Rock (JPN) 4 1 1 12 24850    6212.50
66 Silver Frost (IRE) 2 1 2 7 24850   12425.00
67 Makfi (GB) 3 1 1 14 24840    8280.00
68 Canford Cliffs (IRE) 2 2 2 6 24660   12330.00
69 Iffraaj (GB) 1 1 3 8 24475   24475.00
70 Suteki Shinsukekun (USA) 2 2 2 17 24110   12055.00
71 Orpen (USA) 1 1 3 6 23900   23900.00
72 Milanais (FR) 1 1 3 7 23875   23875.00
73 Don Corleone (GB) 1 1 1 4 23000   23000.00
74 Tertullian (USA) 1 1 1 7 22860   22860.00
75 Montjeu (IRE) 1 1 2 4 22800   22800.00
76 Indy Champ (USA) 7 1 1 27 22590    3227.14
77 Kentucky Dynamite (USA) 3 1 2 10 22500    7500.00
78 Exaltation (IRE) 2 2 2 12 22370   11185.00
79 Lord of England (GER) 2 1 1 9 22300   11150.00
80 Mount Nelson (GB) 1 1 2 3 20500   20500.00
81 Anodin (IRE) 2 2 2 8 20120   10060.00
82 Rajsaman (FR) 2 1 1 5 19800    9900.00
83 Dream Ahead (USA) 1 1 2 2 19600   19600.00
84 Falco (USA) 1 1 2 8 18615   18615.00
85 Soldier Hollow (GB) 3 0 0 7 18550    6183.33
86 Sorbie Tower (IRE) 2 0 0 12 18400    9200.00
87 Poet’s Voice (GB) 2 2 2 9 18350    9175.00
88 Areion (GER) 1 1 1 7 18200   18200.00
89 Frozen Power (IRE) 1 1 1 7 18120   18120.00
90 Lord Shanakill (USA) 1 1 2 5 18100   18100.00
91 Lujain (USA) 1 1 2 8 17400   17400.00
92 Authorized (IRE) 1 1 1 4 17400   17400.00
93 Holy Roman Emperor (IRE) 2 1 1 11 17150    8575.00
94 Archipenko (USA) 3 1 1 8 17060    5686.67
95 Sinndar (IRE) 1 1 2 8 16900   16900.00
96 Penny’s Picnic (IRE) 1 1 1 3 16600   16600.00
97 Sunday Break (JPN) 1 1 1 9 16550   16550.00
98 Literato (FR) 1 1 1 3 16530   16530.00
99 Duke of Marmalade (IRE) 1 1 1 7 15900   15900.00
100 Pastoral Pursuits (GB) 1 1 2 6 15350   15350.00
101 Egerton (GER) 2 0 0 3 15200    7600.00
102 Equiano (FR) 1 1 1 7 14900   14900.00
103 Mamool (IRE) 1 1 2 4 14700   14700.00
104 Art Connoisseur (IRE) 1 1 2 4 14450   14450.00
105 Casamento (IRE) 2 0 0 9 14200    7100.00
106 Haatef (USA) 1 1 2 7 14020   14020.00
107 Pedro The Great (USA) 1 1 1 5 13800   13800.00
108 Mikhail Glinka (IRE) 1 1 2 5 13700   13700.00
109 Dragon Pulse (IRE) 1 1 1 4 13660   13660.00
110 Safety Wire (IRE) 2 1 1 4 13600    6800.00
111 Mr Alkohol (GB) 1 1 2 4 13420   13420.00
112 Zanatar (FR) 1 1 1 8 12550   12550.00
113 Cloword (IRE) 2 1 1 8 12440    6220.00
114 Thewayyouare (USA) 1 1 1 6 12200   12200.00
115 Alhebayeb (IRE) 1 1 1 3 11710   11710.00
116 Morpheus (GB) 3 1 1 7 11700    3900.00
117 Forever Bond (BRZ) 4 0 0 21 11680    2920.00
118 Sommerabend (GB) 1 1 1 3 11120   11120.00
119 Helmet (AUS) 1 1 1 2 11120   11120.00
120 Sin Kiang (FR) 1 0 0 4 11000   11000.00
121 Foxwedge (AUS) 1 1 1 3 10800   10800.00
122 Yeats (IRE) 1 0 0 1 10500   10500.00
123 Montmartre (FR) 1 1 1 2 10400   10400.00
124 Fast and Furious (FR) 1 1 1 5 10300   10300.00
125 Linda’s Lad (GB) 1 1 1 8 10290   10290.00
126 Rakti (GB) 1 1 1 1 10000   10000.00
127 Aramus (CHI) 1 1 1 7 9490    9490.00
128 Full of Gold (FR) 1 1 1 8 9200    9200.00
129 Maxios (GB) 2 1 1 7 9100    4550.00
130 Nathaniel (IRE) 1 1 1 2 9000    9000.00
131 Garswood (GB) 1 1 1 1 9000    9000.00
132 Viritim 2 0 0 9 8190    4095.00
133 Red Jazz (USA) 1 1 1 3 8050    8050.00
134 Star Fury (HUN) 1 0 0 2 8000    8000.00
135 No Nay Never (USA) 1 0 0 4 7650    7650.00
136 Pour Moi (IRE) 1 0 0 3 7650    7650.00
137 Mustafa 2 0 0 9 7400    3700.00
138 Age of Jape 3 0 0 5 7350    2450.00
139 Soldier of Fortune (IRE) 2 0 0 9 7300    3650.00
140 Enjoy The Silence (IRE) 4 0 0 9 6400    1600.00
141 Ellusive Look (USA) 1 0 0 8 6400    6400.00
142 Born To Sea (IRE) 1 0 0 4 6300    6300.00
143 Bungle Inthejungle (GB) 1 0 0 3 6300    6300.00
144 Dutch Art (GB) 1 1 1 1 6000    6000.00
145 Dżulietto 2 0 0 8 5730    2865.00
146 Battle of Marengo (IRE) 2 0 0 3 5400    2700.00
147 Gale Force Ten (GB) 1 0 0 2 5400    5400.00
148 Tiger Cafe (JPN) 3 0 0 3 5000    1666.67
149 Big Luck (IRE) 2 0 0 9 4950    2475.00
150 Intikhab (USA) 1 0 0 5 4900    4900.00
151 Camerun (IRE) 1 0 0 4 4600    4600.00
152 Most Improved (IRE) 1 0 0 4 4520    4520.00
153 Mukhadram (GB) 1 0 0 2 4500    4500.00
154 Sir Prancealot (IRE) 1 0 0 2 4400    4400.00
155 Montbard 1 0 0 9 4000    4000.00
156 Royal Court (IRE) 3 0 0 4 4000    1333.33
157 Kyllachy (GB) 1 0 0 8 3900    3900.00
158 Oscar (IRE) 1 0 0 1 3500    3500.00
159 Satin Stone (USA) 1 0 0 2 3400    3400.00
160 Sharpour (IRE) 1 0 0 2 3200    3200.00
161 Zamindar (USA) 1 0 0 2 3200    3200.00
162 Zarewitsch (IRE) 1 0 0 2 3200    3200.00
163 Brusco (GB) 1 0 0 1 3200    3200.00
164 Ray of Light (IRE) 1 0 0 1 3200    3200.00
165 Irocco 1 0 0 5 3110    3110.00
166 Halling (USA) 1 0 0 1 3000    3000.00
167 Coach House (IRE) 1 0 0 2 2600    2600.00
168 Dylan Thomas (IRE) 1 0 0 1 2400    2400.00
169 Naaqoos (GB) 1 0 0 7 2300    2300.00
170 Mastercraftsman (IRE) 1 0 0 2 2250    2250.00
171 Alaska River (GER) 1 0 0 4 2070    2070.00
172 Sexman 1 0 0 2 2000    2000.00
173 Rendezvous (IRE) 1 0 0 1 2000    2000.00
174 Cossio (GB) 1 0 0 1 2000    2000.00
175 Pouvoir Absolu (GB) 1 0 0 1 2000    2000.00
176 Kharoud (FR) 2 0 0 9 1950     975.00
177 Rhodesian winner (GER) 1 0 0 6 1900    1900.00
178 Sea The Stars (IRE) 1 0 0 1 1800    1800.00
179 Masterstroke (USA) 1 0 0 1 1800    1800.00
180 San Moritz 2 0 0 8 1780     890.00
181 Germes (IRE) 2 0 0 5 1350     675.00
182 Captain Gerrard (IRE) 1 0 0 2 1060    1060.00
183 Captain Rio (GB) 1 0 0 5 1000    1000.00
184 Jovellanos 2 0 0 3 1000     500.00
185 Normen (GER) 1 0 0 3 1000    1000.00
186 Bachelor Duke (USA) 1 0 0 1 1000    1000.00
187 Gold Away (IRE) 1 0 0 1 1000    1000.00
188 Stowaway (GB) 1 0 0 1 1000    1000.00
189 Kendargent (FR) 2 0 0 3 900     450.00
190 George Vancouver (USA) 1 0 0 2 900     900.00
191 Roderic O’Connor (IRE) 1 0 0 3 700     700.00
192 Da Xian 1 0 0 4 610     610.00
193 Strażnik 1 0 0 4 500     500.00
194 Distant Music (USA) 1 0 0 2 350     350.00
195 Cockney Rebel (IRE) 1 0 0 1 350     350.00
196 American Post (GB) 2 0 0 3 300     150.00
197 Aussie Rules (USA) 1 0 0 2 300     300.00
198 Johnny Red Kerr (USA) 1 0 0 2 300     300.00
199 Karakalla 1 0 0 6 0       0.00
200 Masini 2 0 0 5 0       0.00
201 Two-Twenty-Two (IRE) 1 0 0 5 0       0.00
202 Turgeon (USA) 1 0 0 4 0       0.00
203 Tiger Hill (IRE) 1 0 0 4 0       0.00
204 Alywar (USA) 2 0 0 2 0       0.00
205 Scufiott (GB) 1 0 0 2 0       0.00
206 Way Of Light (USA) 1 0 0 2 0       0.00
207 Evasive (GB) 1 0 0 2 0       0.00
208 Muzyk 1 0 0 2 0       0.00
209 Anabaa Blue (GB) 1 0 0 1 0       0.00
210 High Chaparral (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
211 Suestado (GER) 1 0 0 1 0       0.00
212 Panis (USA) 1 0 0 1 0       0.00
213 Day Dreamer (FR) 1 0 0 1 0       0.00
214 Rosensturm (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
215 Scater 1 0 0 1 0       0.00
216 Teofilo (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
217 American Devil (FR) 1 0 0 1 0       0.00
218 Terssio (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
219 Noel (GER) 1 0 0 1 0       0.00
220 Wootton Bassett (GB) 1 0 0 1 0       0.00
221 Starspangledbanner (AUS) 1 0 0 1 0       0.00
222 Next Desert (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
223 Elusive Pimpernel (USA) 1 0 0 1 0       0.00
224 Footstepsinthesand (GB) 1 0 0 1 0       0.00
225 Dr Fong (USA) 1 0 0 1 0       0.00
226 Turtle Bowl (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
544 198 290 2203 5881750

Ojcowie matek koni pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 15-10-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Jape (USA) 33 10 17 144 314220    9521.82
2 King’s Best (USA) 4 2 6 16 280050   70012.50
3 Zafonium (USA) 4 2 5 13 196700   49175.00
4 Cadoudal (FR) 1 1 5 7 189240  189240.00
5 Parade Ground (USA) 1 1 2 7 145600  145600.00
6 Belenus (GER) 19 8 12 97 143550    7555.26
7 Tempelwächter (GER) 4 3 7 26 122010   30502.50
8 Cape Cross (IRE) 4 4 7 21 113850   28462.50
9 Xaar (GB) 1 1 2 7 112500  112500.00
10 Medicean (GB) 5 4 6 25 111950   22390.00
11 Dakota (IRE) 2 1 3 8 84530   42265.00
12 Royal Court (IRE) 12 4 5 60 80490    6707.50
13 Linamix (FR) 7 3 6 31 74500   10642.86
14 Grand Lodge (USA) 2 2 3 14 72340   36170.00
15 Halling (USA) 3 2 3 13 71960   23986.67
16 In Camera (IRE) 8 3 3 43 71195    8899.38
17 Okawango (USA) 1 1 1 7 70250   70250.00
18 Special Power (IRE) 9 4 5 41 66700    7411.11
19 Erhaab (USA) 1 0 0 5 63800   63800.00
20 Exceed And Excel (AUS) 4 3 5 20 63760   15940.00
21 Dalakhani (IRE) 5 4 4 22 63090   12618.00
22 Pivotal (GB) 2 1 2 8 62000   31000.00
23 Oasis Dream (GB) 3 1 3 6 59900   19966.67
24 Dansili (GB) 5 2 4 24 51320   10264.00
25 Intikhab (USA) 2 1 1 10 48440   24220.00
26 Domedriver (IRE) 3 2 2 16 48000   16000.00
27 Mamool (IRE) 4 2 3 15 47070   11767.50
28 Alywar (USA) 9 2 2 54 45560    5062.22
29 Giant’s Causeway (USA) 3 3 3 16 45300   15100.00
30 Great Lakes (GB) 8 1 3 32 41670    5208.75
31 Barathea (IRE) 1 1 2 7 41100   41100.00
32 Don Corleone (GB) 8 2 2 30 40960    5120.00
33 Gold Away (IRE) 3 2 4 17 40895   13631.67
34 Sholokhov (IRE) 6 2 2 19 39000    6500.00
35 Rahy (USA) 4 1 1 17 37800    9450.00
36 Fourth of June (USA) 5 2 3 26 36140    7228.00
37 Martillo (GER) 1 1 1 3 35000   35000.00
38 Singspiel (IRE) 5 2 3 23 33950    6790.00
39 Who Knows (IRE) 3 2 2 9 33840   11280.00
40 Greinton (GB) 3 2 2 23 33060   11020.00
41 Marju (IRE) 2 1 2 9 32540   16270.00
42 Royal Applause (GB) 1 1 2 7 31450   31450.00
43 Lecroix (GER) 1 1 2 3 30800   30800.00
44 Siam (USA) 3 2 3 17 30000   10000.00
45 Kheleyf (USA) 3 2 2 6 29800    9933.33
46 Alhaarth (IRE) 4 2 2 10 29450    7362.50
47 Galileo (IRE) 3 2 2 13 28850    9616.67
48 King’s Theatre (IRE) 1 1 3 7 28800   28800.00
49 High Chaparral (IRE) 3 1 2 9 28320    9440.00
50 Verglas (IRE) 3 1 1 15 27640    9213.33
51 Iron Mask (USA) 1 1 1 4 26000   26000.00
52 Unfuwain (USA) 2 1 2 5 25900   12950.00
53 Fasliyev (USA) 2 2 2 6 24580   12290.00
54 Bahamian Bounty (GB) 1 1 3 8 24475   24475.00
55 Night Shift (USA) 1 1 2 9 24300   24300.00
56 Marchand de Sable (USA) 1 1 3 7 23875   23875.00
57 Silver Patriarch (IRE) 2 2 3 9 23820   11910.00
58 Holy Roman Emperor (IRE) 1 1 2 7 23750   23750.00
59 Zafonic (USA) 2 1 2 7 23400   11700.00
60 Kalanisi (IRE) 2 1 2 5 23400   11700.00
61 Nayef (USA) 2 1 2 10 23250   11625.00
62 Viking Ruler (AUS) 1 1 1 3 23000   23000.00
63 Diktat (GB) 1 1 2 8 21930   21930.00
64 Bertolini (USA) 2 2 2 16 21750   10875.00
65 Monsun (GER) 3 1 2 11 20980    6993.33
66 Java Gold (USA) 3 1 1 13 19980    6660.00
67 Poliglote (GB) 1 1 1 4 19800   19800.00
68 Ecosse (FR) 1 1 2 7 19300   19300.00
69 Canadian Winter (USA) 2 0 0 16 18800    9400.00
70 Be My Chief (USA) 5 1 1 25 18600    3720.00
71 Big Shuffle (USA) 3 1 1 23 18600    6200.00
72 Apeldoorn (FR) 1 0 0 3 18600   18600.00
73 Ransom O’War (USA) 1 1 1 5 18500   18500.00
74 Baby Bid (USA) 5 1 1 21 18430    3686.00
75 Baillamont (USA) 1 1 1 7 18200   18200.00
76 Green Desert (USA) 3 1 1 7 18160    6053.33
77 Amadeus Wolf (GB) 1 1 1 4 18100   18100.00
78 Saphir (GER) 12 0 0 35 17875    1489.58
79 Orpen (USA) 1 1 2 8 17400   17400.00
80 Sri Pekan (USA) 1 1 2 8 16900   16900.00
81 Gone West (USA) 1 1 2 4 16900   16900.00
82 Le Vie Dei Colori (GB) 1 1 1 3 16600   16600.00
83 Anabaa (USA) 1 1 1 9 16550   16550.00
84 Indian Danehill (IRE) 1 1 1 8 16520   16520.00
85 Elusive City (USA) 3 0 0 10 16450    5483.33
86 Sadler’s Wells (USA) 2 1 1 9 16400    8200.00
87 Silver Hawk (USA) 1 1 1 7 16350   16350.00
88 Lomitas (GB) 2 1 1 11 16300    8150.00
89 All Hands On Deck (USA) 4 0 0 17 16290    4072.50
90 Juror 2 1 1 11 16150    8075.00
91 Tioman Island (GB) 1 1 1 8 16000   16000.00
92 Five Star Camp (USA) 1 1 1 12 15990   15990.00
93 Hurricane Run (IRE) 2 1 1 5 15930    7965.00
94 Snow Kid (GB) 1 1 1 8 14970   14970.00
95 Irish River (FR) 1 1 1 7 14900   14900.00
96 Oratorio (IRE) 2 1 1 5 14840    7420.00
97 Valanour (IRE) 1 1 1 6 14800   14800.00
98 Croco Rouge (IRE) 1 1 2 4 14700   14700.00
99 Dubai Millennium (GB) 1 1 1 7 14650   14650.00
100 King of Kings (IRE) 1 1 2 4 14450   14450.00
101 Dilshaan (GB) 1 1 2 7 14020   14020.00
102 Mr. Greeley (USA) 1 1 1 8 14000   14000.00
103 Acatenango (GER) 1 1 1 5 13800   13800.00
104 Royal Academy (USA) 1 1 1 4 13660   13660.00
105 Shantou (USA) 1 1 2 4 13420   13420.00
106 Goofalik (USA) 1 1 1 7 13250   13250.00
107 Fantastic Light (USA) 1 0 0 1 13200   13200.00
108 Golden Missile (USA) 2 1 1 8 12700    6350.00
109 Boreal (GER) 1 1 1 8 12550   12550.00
110 Elusive Quality (USA) 1 1 1 6 12200   12200.00
111 Surumu (GER) 1 0 0 1 12000   12000.00
112 Eternity’s Breath (USA) 1 1 1 7 11820   11820.00
113 Azamour (IRE) 1 1 1 3 11710   11710.00
114 Enrique (GB) 1 1 1 4 11700   11700.00
115 Classic Music (USA) 1 1 1 7 11270   11270.00
116 Cloudings (IRE) 1 1 1 4 11260   11260.00
117 Steinlen (GB) 1 1 1 5 11120   11120.00
118 Kallisto (GER) 1 1 1 3 11120   11120.00
119 Street Cry (IRE) 1 1 1 2 11120   11120.00
120 Ashkalani (IRE) 1 1 1 3 10800   10800.00
121 Enjoy Plan (USA) 6 1 1 23 10510    1751.67
122 Gentlewave (IRE) 1 1 1 5 10500   10500.00
123 Kingsalsa (USA) 1 1 1 2 10400   10400.00
124 Fly To The Stars (GB) 2 0 0 7 10300    5150.00
125 Green Tune (USA) 1 1 1 8 10290   10290.00
126 Sorbie Tower (IRE) 4 0 0 21 10100    2525.00
127 Iphino (GER) 1 1 1 4 10000   10000.00
128 Compton Place (GB) 1 1 1 8 9200    9200.00
129 Dubawi (IRE) 1 1 1 3 9000    9000.00
130 Soviet Star (USA) 1 1 1 2 9000    9000.00
131 Tauchsport (GDR) 2 1 1 8 8850    4425.00
132 New Approach (IRE) 2 0 0 9 8750    4375.00
133 Tagula (IRE) 3 0 0 9 8300    2766.67
134 Lil’s Boy (USA) 1 0 0 6 8190    8190.00
135 Black Sam Bellamy (IRE) 2 0 0 5 8050    4025.00
136 Athenagoras (GER) 1 1 1 3 7400    7400.00
137 Zarewitsch (IRE) 2 0 0 7 6380    3190.00
138 Alzao (USA) 1 0 0 3 6300    6300.00
139 Elnadim (USA) 2 0 0 8 5730    2865.00
140 Ray of Light (IRE) 2 0 0 12 5570    2785.00
141 Dream Well (FR) 1 0 0 1 5400    5400.00
142 Golan (IRE) 1 0 0 6 5300    5300.00
143 Marignan (USA) 4 0 0 16 5240    1310.00
144 Tertullian (USA) 2 0 0 6 5150    2575.00
145 Dubai Destination (USA) 1 0 0 5 4900    4900.00
146 Kingmambo (USA) 1 0 0 5 4650    4650.00
147 Zanatar (FR) 1 0 0 4 4600    4600.00
148 Kitten’s Joy (USA) 1 0 0 7 4400    4400.00
149 Trempolino (USA) 1 0 0 8 4140    4140.00
150 Motivator (GB) 2 0 0 3 4050    2025.00
151 Paris House (GB) 1 0 0 8 3900    3900.00
152 Alkalde (GER) 1 0 0 8 3775    3775.00
153 Docksider (USA) 2 0 0 5 3600    1800.00
154 Stelvio (GB) 1 0 0 5 3600    3600.00
155 Slickly (FR) 1 0 0 1 3600    3600.00
156 Victory Note (USA) 1 0 0 1 3600    3600.00
157 Sleeping Indian (GB) 1 0 0 2 3400    3400.00
158 Highest Honor (FR) 1 0 0 2 3200    3200.00
159 In A Tiff (IRE) 1 0 0 2 3200    3200.00
160 Kalatos (GER) 1 0 0 2 3200    3200.00
161 Access to Java (GER) 1 0 0 1 3200    3200.00
162 Venecuela (USA) 1 0 0 5 3110    3110.00
163 Kahyasi (IRE) 1 0 0 7 3000    3000.00
164 Cozzene (USA) 1 0 0 3 2800    2800.00
165 Avonbridge (GB) 1 0 0 3 2700    2700.00
166 Bahri (USA) 1 0 0 2 2600    2600.00
167 Case Law (IRE) 1 0 0 2 2450    2450.00
168 Lujain (USA) 1 0 0 1 2400    2400.00
169 In The Wings (GB) 1 0 0 6 2100    2100.00
170 Daggers Drawn (USA) 1 0 0 4 2070    2070.00
171 Danehill Dancer (IRE) 1 0 0 3 1920    1920.00
172 Orientate (USA) 1 0 0 2 1850    1850.00
173 Striking Ambition (GB) 1 0 0 4 1800    1800.00
174 Dynaformer (USA) 1 0 0 3 1800    1800.00
175 Makfi (GB) 1 0 0 3 1800    1800.00
176 Shamardal (USA) 1 0 0 2 1800    1800.00
177 Redoute’s Choice (AUS) 1 0 0 1 1800    1800.00
178 Distant Relative (IRE) 1 0 0 1 1800    1800.00
179 Sageburg (IRE) 1 0 0 1 1800    1800.00
180 Urban Ocean (FR) 1 0 0 2 1750    1750.00
181 Graf (USA) 1 0 0 3 1500    1500.00
182 Woodman (USA) 1 0 0 4 1350    1350.00
183 Sakhee (USA) 1 0 0 2 1060    1060.00
184 Medaaly (GB) 1 0 0 3 1050    1050.00
185 Aragon (GB) 1 0 0 5 1000    1000.00
186 Vernius (CZE) 1 0 0 3 1000    1000.00
187 Krater 1 0 0 3 950     950.00
188 Electric Beat (GB) 1 0 0 1 950     950.00
189 Bachelor Duke (USA) 2 0 0 2 900     450.00
190 Alhijaz (GB) 1 0 0 2 900     900.00
191 Mt. Livermore (USA) 1 0 0 2 900     900.00
192 Professional (IRE) 2 0 0 9 800     400.00
193 Mister Baileys (GB) 1 0 0 3 700     700.00
194 Llandaff (USA) 2 0 0 5 610     305.00
195 Kilimandżaro 2 0 0 6 500     250.00
196 Demon Club 1 0 0 3 500     500.00
197 Mull of Kintyre (USA) 1 0 0 1 450     450.00
198 Machiavellian (USA) 1 0 0 5 350     350.00
199 Salder’s Wells (USA) 1 0 0 2 350     350.00
200 Ocean of Wisdom (USA) 1 0 0 2 300     300.00
201 Thunder Gulch (USA) 1 0 0 2 300     300.00
202 Omen 1 0 0 5 0       0.00
203 Goldneyev (USA) 2 0 0 3 0       0.00
204 Sea The Stars (IRE) 1 0 0 3 0       0.00
205 Freedom’s Choice (USA) 1 0 0 3 0       0.00
206 Dai Jin (GB) 1 0 0 3 0       0.00
207 Magical Wonder (USA) 1 0 0 3 0       0.00
208 Kaldounevees (FR) 1 0 0 3 0       0.00
209 Afternoon Deelites (USA) 1 0 0 2 0       0.00
210 With Approval (CAN) 1 0 0 2 0       0.00
211 Country Reel (USA) 1 0 0 1 0       0.00
212 Roulette (GB) 1 0 0 1 0       0.00
213 Montjeu (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
214 Kharoud (FR) 1 0 0 1 0       0.00
215 Saddex (GB) 1 0 0 1 0       0.00
216 Robellino (USA) 1 0 0 1 0       0.00
217 Chef Supreme (USA) 1 0 0 1 0       0.00
218 Sagacity (FR) 1 0 0 1 0       0.00
219 Great Commotion (USA) 1 0 0 1 0       0.00
220 Observatory (USA) 1 0 0 1 0       0.00
221 Excellent Art (GB) 1 0 0 1 0       0.00
222 Dandy Man (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
223 Danish Fort (GB) 1 0 0 1 0       0.00
224 Gulch (USA) 1 0 0 1 0       0.00
225 Distant View (USA) 1 0 0 1 0       0.00
226 Traditionally (USA) 1 0 0 1 0       0.00
227 Gere 1 0 0 1 0       0.00
483 185 270 2049 5141750

Reproduktory czystej krwi arabskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 15-10-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Jalnar Al Khalidiah 5 4 8 25 167450   33490.00
2 Ontario HF 26 7 9 120 140420    5400.77
3 Munjiz 9 4 9 31 133440   14826.67
4 Amer 3 3 3 13 132390   44130.00
5 Nayef Al Khalidiah 10 7 14 39 130650   13065.00
6 Portmer 4 2 2 26 120950   30237.50
7 Murhib 7 5 10 33 117330   16761.43
8 Dahess 9 3 5 46 97010   10778.89
9 General 2 2 5 9 87340   43670.00
10 Pogrom 15 8 8 53 87150    5810.00
11 Dostatok 17 6 6 53 71810    4224.12
12 Dubai Heros 6 3 4 28 60350   10058.33
13 Kazbek 7 4 5 33 59160    8451.43
14 Ainhoa St Faust 2 1 2 10 55960   27980.00
15 Marwan I 4 4 5 19 53340   13335.00
16 Von 3 1 1 20 52720   17573.33
17 Vasyli Kossack 6 5 5 26 49365    8227.50
18 Muguet de Pascade 4 3 3 14 43570   10892.50
19 Nashwan Al Khalidiah 4 3 5 16 42660   10665.00
20 Ekstern 5 3 4 31 35760    7152.00
21 Mared Al Sahra 2 2 4 7 35100   17550.00
22 Muneef 1 1 3 5 34330   34330.00
23 Riyal 4 2 2 18 33220    8305.00
24 Akbar 1 0 0 6 32950   32950.00
25 Equator 4 1 2 17 26540    6635.00
26 Jaafer ASF 2 2 2 13 25460   12730.00
27 Akbars 9 1 1 43 25350    2816.67
28 Kahil Al Shaqab 9 2 2 42 23910    2656.67
29 NivourGonnaTouchThis 6 2 2 22 23495    3915.83
30 TM Fred Texas 1 1 2 4 23400   23400.00
31 Pedagog 4 3 3 11 23190    5797.50
32 Chndaka 1 1 3 7 22620   22620.00
33 El Omari 6 0 0 27 20270    3378.33
34 Asraa Min Albarq 6 2 2 31 20180    3363.33
35 Al Kamel 2 1 2 12 18470    9235.00
36 Ghazallah 1 1 1 8 18470   18470.00
37 Darweesh 1 1 1 5 18000   18000.00
38 Donner 3 1 1 12 15970    5323.33
39 Khalid El Biwaibiya 1 0 0 3 15600   15600.00
40 Lawrence El Gazal 1 1 2 7 14250   14250.00
41 Mahabb 2 1 1 7 13180    6590.00
42 Empire 6 1 1 29 12880    2146.67
43 Bariq Al Amal 2 1 2 3 12000    6000.00
44 Amanito 3 0 0 18 11440    3813.33
45 Nougatin 2 1 1 10 11370    5685.00
46 Valentino G 1 1 1 7 11000   11000.00
47 Armeec 9 0 0 27 10520    1168.89
48 Alert 1 1 1 4 10200   10200.00
49 Amarant 3 0 0 22 10180    3393.33
50 Njewman 1 1 1 6 10110   10110.00
51 Good Boy 1 1 1 4 10080   10080.00
52 Marvin El Samawi 2 1 1 9 9735    4867.50
53 Akim De Ducor 1 0 0 7 9680    9680.00
54 Aim South 2 0 0 9 9160    4580.00
55 Polon 1 1 1 4 8980    8980.00
56 El Wodkine 2 0 0 12 8420    4210.00
57 Majd Al Arab 1 1 1 7 8320    8320.00
58 Da Adios 1 1 1 6 8265    8265.00
59 Eryks 2 0 0 10 8000    4000.00
60 Sus 2 0 0 13 7000    3500.00
61 Wiek 3 1 1 9 7000    2333.33
62 Madiar 1 1 1 3 6000    6000.00
63 Dormane 1 0 0 10 5680    5680.00
64 Vitorio TO 5 0 0 17 5560    1112.00
65 Spiderman Kossack 1 1 1 2 5410    5410.00
66 Gorec 1 1 1 5 5050    5050.00
67 Echo-Gazal 1 1 1 8 5000    5000.00
68 Pomian 1 0 0 6 4760    4760.00
69 Eldon 1 0 0 6 4500    4500.00
70 Vasilii 2 0 0 6 3960    1980.00
71 Djon 1 0 0 6 3310    3310.00
72 Palatino 2 0 0 5 2720    1360.00
73 Eternal 1 0 0 5 2720    2720.00
74 The Wiking 1 0 0 6 2580    2580.00
75 Wadi Nur 1 0 0 6 2000    2000.00
76 Draborex 1 0 0 3 2000    2000.00
77 Abyad AA 1 0 0 3 1700    1700.00
78 No Risk Al Maury 1 0 0 3 1700    1700.00
79 Neron 2 0 0 8 1680     840.00
80 Noster 1 0 0 7 1500    1500.00
81 Stinger 1 0 0 6 1500    1500.00
82 Estepan 2 0 0 5 1500     750.00
83 Muddassir B’Mehamam 1 0 0 5 1500    1500.00
84 Shaba Tourettes 1 0 0 2 1360    1360.00
85 Perkal 2 0 0 6 1075     537.50
86 Satis 2 0 0 5 840     420.00
87 Nizam 1 0 0 1 750     750.00
88 Nasch 1 0 0 4 500     500.00
89 Pougatin Kossack 2 0 0 6 340     170.00
90 Zakbar 1 0 0 4 340     340.00
91 Bey Ambition 1 0 0 1 340     340.00
92 Padishah 1 0 0 1 300     300.00
93 Maklaud 1 0 0 3 250     250.00
94 Fedain 1 0 0 2 250     250.00
95 Wojnicz 1 0 0 1 215     215.00
96 Kara Shar 1 0 0 1 215     215.00
97 Cukebar 1 0 0 5 0       0.00
98 Wasilew 2 0 0 4 0       0.00
99 Shanghai EA 2 0 0 4 0       0.00
100 Dorz 1 0 0 4 0       0.00
101 Ermis 2 0 0 3 0       0.00
102 Czerkis 1 0 0 3 0       0.00
103 Esparto 1 0 0 3 0       0.00
104 Gusliar 1 0 0 2 0       0.00
105 Sabat 1 0 0 2 0       0.00
106 AJ Thee Luca 1 0 0 1 0       0.00
107 Hamasecha 1 0 0 1 0       0.00
321 120 166 1368 2496225

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 15-10-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Mazur S. 65 44 33 26 36 76 280 1290060
2 Grzybowski K. 31 28 27 26 24 58 194 491225
3 Reznikov A. 26 22 21 32 29 70 200 471675
4 Abik M. 20 27 49 25 21 61 203 559325
5 Popov V. 20 21 11 24 22 67 165 273235
6 Wyrzyk J. 19 26 18 20 16 41 140 284170
7 Turgaev A. 19 24 24 30 28 71 196 463405
8 Kabardov A. 19 23 28 22 29 65 186 300850
9 Szymczuk W. 18 21 8 18 8 44 117 303350
10 Petryakov D. 15 19 15 17 17 66 149 223760
11 Hendzel N. 15 12 5 12 4 15 63 219110
12 Fraisl C. 15 5 16 5 8 12 61 157930
13 Kryszyłowicz M. 14 15 17 8 13 30 97 164325
14 Lukasek T. 13 14 6 9 9 21 72 341950
15 Abaev S. 13 11 14 15 16 39 108 151220
16 Březina M. 11 8 5 9 7 15 55 134630
17 Mazur K. 10 13 14 14 6 38 95 148540
18 Srnec M. 10 13 13 18 15 38 107 221700
19 Grzybowska J. 10 12 14 8 11 36 91 137860
20 Maryniak K. 10 7 6 4 3 15 45 97600
21 Vasyutov S. 8 10 10 9 18 28 83 215620
22 Mammadov H. 8 3 6 6 3 16 42 81540
23 Pantchev D. 6 10 12 14 6 19 67 110365
24 Kamińska K. 6 3 8 14 15 47 93 114160
25 Kłóś P. 6 1 4 4 5 15 35 34915
26 Lovén N. 6 0 3 0 2 1 12 110500
27 Kułaga R. 4 5 12 7 11 19 58 68550
28 Novák M. 4 5 3 0 1 1 14 238400
29 Hamad Y. 4 1 2 2 2 4 15 27950
30 Dynarowska K. 3 6 5 2 8 21 45 35960
31 Stepakin P. 3 5 4 5 5 29 51 47650
32 Stępniak D. 3 4 7 8 3 8 33 46360
33 Ferhanov S. 3 4 2 0 0 3 12 113400
34 Nakoniechnyi P. 3 4 1 3 5 19 35 35140
35 Rychlak J. 3 2 4 3 3 14 29 34460
36 Wójcik I. 3 1 3 6 4 16 33 33215
37 Krowicki P. 2 4 4 1 1 6 18 61350
38 Odložil J. 2 2 3 1 1 4 13 51500
39 Pałczyński P. 2 1 2 1 2 4 12 41400
40 Brygier K. 2 1 0 0 0 3 6 13540
41 Stromsky M. 1 2 0 1 1 3 8 19000
42 Kaleta A. 1 1 3 1 2 9 17 16470
43 Janaček V. 1 1 2 2 1 1 8 18800
44 Verner J. 1 1 1 0 1 5 9 30600
45 Kołakowski J. 1 1 0 2 2 10 16 9940
46 Boekhout P. 1 0 2 0 1 0 4 20400
47 Altynbekov S. 1 0 0 0 1 10 12 7350
48 Myška J. 1 0 0 0 1 2 4 18800
49 Kopczyk M. 1 0 0 0 0 0 1 6000
50 Cadel C. 1 0 0 0 0 0 1 85000
51 Dygrýn D. 0 3 0 2 1 2 8 13300
52 Suleymanova K. 0 2 1 3 3 8 17 8100
53 Sousa Ferreira R. 0 2 0 1 0 1 4 18300
54 Liška D. 0 2 0 0 0 1 3 10800
55 Lica Z. 0 1 4 1 0 4 10 34600
56 Spáčil J. 0 1 2 3 3 4 13 15800
57 Sommer M. 0 1 1 0 1 9 12 3350
58 Aarich M. 0 1 0 1 1 1 4 2750
59 Matuský L. 0 1 0 1 0 1 3 14000
60 O’Shea T. P. 0 1 0 1 0 0 2 14100
61 Giedyk J. 0 1 0 0 2 2 5 3680
62 Bolewska P. 0 1 0 0 1 4 6 3150
63 Wilson O. 0 1 0 0 0 1 2 12000
64 Plšek F. 0 1 0 0 0 0 1 3200
65 Ferhanov B. 0 1 0 0 0 0 1 4000
66 Majewska W. 0 1 0 0 0 0 1 600
67 Mulas S. 0 0 2 1 0 0 3 17100
68 Lefebvre F. 0 0 2 0 1 2 5 3550
69 Bartos J. jr 0 0 1 2 0 0 3 6400
70 Gil A. 0 0 1 1 3 21 26 2900
71 Kardanov A. 0 0 1 1 1 5 8 3620
72 Nikonorow M. 0 0 1 0 0 7 8 1000
73 Olehlová V. 0 0 1 0 0 1 2 1830
74 Benš R. 0 0 0 4 3 9 16 13100
75 Boyer T. 0 0 0 1 3 4 8 3900
76 Graberg P.-A. 0 0 0 1 3 2 6 17000
77 Szarłat O. 0 0 0 1 1 6 8 1050
78 Mach J. 0 0 0 1 1 1 3 3000
79 Pilroth A. 0 0 0 1 1 0 2 2610
80 Chopyk A. 0 0 0 1 0 4 5 780
81 Buriánková E. 0 0 0 1 0 3 4 400
82 Kratochvil J. 0 0 0 0 1 1 2 1000
83 Schiergen D. 0 0 0 0 1 0 1 2000
84 Kiełkucka A. 0 0 0 0 1 0 1 250
85 Kousek J. 0 0 0 0 1 0 1 1000
86 Wyrzyk M. 0 0 0 0 0 2 2 0
87 Mikšovský M. 0 0 0 0 0 2 2 0
88 Wieczorek A. 0 0 0 0 0 2 2 0
89 Lheureux C. 0 0 0 0 0 2 2 0
90 Kowalczyk J. 0 0 0 0 0 2 2 0
91 Chaloupka J. 0 0 0 0 0 1 1 0
92 Timmons C. 0 0 0 0 0 1 1 0
93 Cyrkler N. 0 0 0 0 0 1 1 0
94 Kocman J. 0 0 0 0 0 1 1 0
95 Derych J. 0 0 0 0 0 1 1 0
96 Kašny P. 0 0 0 0 0 1 1 0
97 Chwirot S. 0 0 0 0 0 1 1 0
98 Polli A. 0 0 0 0 0 1 1 0
464 464 464 463 460 1317 3632 8428475

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 15-10-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 329530
2 SK Moszna 314005
3 SK Janów Podlaski 278765
4 R. Reveillere i V. Teillard 254500
5 Al Khalediah Stables 235180
6 SK Krasne 230730
7 M. Gromala 206530
8 S. Guła 194700
9 O. Tricot 189240
10 Z. Górski 156250
11 F. & N. O’Reilly 145600
12 K. Szumiński 138530
13 J. Traka 121370
14 SK Iwno 118475
15 Team Hogdala France 112500
16 SK Michałów 106505
17 Millennium Stud 106380
18 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 96420
19 SK Napajedla 94600
20 R. Gorczyca 92840
21 Fortum Michał Romanowski 91930
22 S. Plavac 89950
23 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
24 K. Mirpuri 84900
25 Tersk Stud 81900
26 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 77000
27 A. i R. Zielińscy 73030
28 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 70250
29 B. M. Tomaszewski 67495
30 Storeway Ltd. 66250
31 T. de la Heronniere 64900
32 Rabbah Bloodstock Ltd 63800
33 S. Jeffroy, AGB Agency 62000
34 Nessa Arabians Sp. z o.o. 61395
35 Godolphin 59000
36 A. Zieliński 58870
37 Ophelia’s Song Partnership 54800
38 T. Ashley 54150
39 M. Viguie 53750
40 S. Chazel 51800
41 Dr G. W. Guy 47600
42 Athbah Stud 47390
43 E. de Kerpezdron 45000
44 Stilvi Compania Financiera S.A. 44250
45 S.A.R.L. Mezagri 43570
46 R. Piwko 43560
47 T. Tarczyński 41380
48 Wrbna Racing 41350
49 W. Krzemiński 40960
50 Lutetia Arabians S.A.R.L. 39910
51 S. Mladenovic 38380
52 K. Bolbro Agerholm 34330
53 R. Talarek 33520
54 J. Eng 33220
55 T. Sobierajski 33000
56 R. Berns 32540
57 D. Mitrovic 31820
58 A. Sexton 31620
59 M. Channon Bloodstock Ltd 31450
60 SK Widzów – A. Tyszko 31270
61 J. Foley 30900
62 I.G.E.P. 30800
63 J. Soska 29230
64 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 29130
65 M. Poland 28800
66 R. Szpar 28435
67 E. i K. Laskowscy 28040
68 T. & H. Russell 28000
69 Expert Host Janusz Romanowski 27500
70 J. Ryżkowski 27390
71 L. Błachut 26835
72 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 26100
73 Laundry Cottage Stud Farm 26050
74 E. Schmid 26000
75 SK Kozienice 25850
76 E. Porębna 25760
77 G. Smith 25670
78 W. J. Engel 25270
79 G. Brady 24740
80 J. Hanly 24475
81 Hollyberry Farm 24300
82 P. Pasquiou 23875
83 J. Waldron & J. Barton 23500
84 K. & R. Ask 23200
85 A. Chodowiec 23000
86 Smythson 22800
87 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 22680
88 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 22560
89 Lisbunny Bloodstock 22400
90 Shadwell Estate Company Ltd 22350
91 Ch. Jouandou 21930
92 A. Wójtowicz 21640
93 P. Frejlich 21190
94 G. & A. Corry 21000
95 R. Sumiła 20450
96 Kildaragh Stud 20440
97 J. Głowacki 20440
98 A. Dziuba 20200
99 E. Banahan 20000
100 Deer Forest Stud 19600
101 R. Z. Zieliński 19380
102 P. Antenet 19360
103 K. & Mrs Cullen 19250
104 B. Olkowska 19000
105 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 18615
106 J.-P. Colombu 18600
107 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 18500
108 Gestüt Görlsdorf 18200
109 C. J. Gołaszewski 18140
110 L. Wilson 18100
111 A. Borroni 18000
112 Abdullah Ali Al Saif 17900
113 Haras d’Haspel 17400
114 Elia Stud Farm 17400
115 T. Sieradzki 17040
116 S.C.E.A. Haras de Manneville 16900
117 I. Shenkin 16900
118 Azienda Agricola Gennaro Stimola 16860
119 H. Rousseau 16700
120 M. Kurach 16620
121 B. F. Leclere i R. Dwek 16600
122 J. Krauze 16550
123 T. Derda 16550
124 M. du Breil, S. Lamy 16530
125 A. Burke 16520
126 Le Thenney S.A. 16350
127 GR J. Zalewska 16290
128 Giewont Sp. z o.o. 16000
129 P. Tormey 15940
130 J. Wallace 15900
131 M. Bober 15440
132 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 15350
133 A. Steinhart 15150
134 Biddestone Stud Ltd 14900
135 E. Poitevin 14840
136 S. Schnakenberg 14840
137 A. i G. Forien 14800
138 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 14700
139 Lordship Stud 14650
140 Kellsgrange Stud 14450
141 K. Zawiliński 14200
142 Tally-Ho Stud 14140
143 Oceana Racing 14020
144 Grange Stud 14000
145 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 13800
146 L. Lafitte, H. Barus 13800
147 SCA La Perrigne 13770
148 Highpark Bloodstock Ltd 13660
149 H. Ryan 13660
150 P. Szmigiel 13450
151 Teliver Farm Kft 13400
152 M. Pehu 13250
153 Broughton Bloodstock 13200
154 Bearn Arabians 13180
155 Günay Equestrian Invest GmbH 13110
156 The Kossack Stud B.V. 12850
157 W. Saniewski 12700
158 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 12550
159 Lismacue Mare Syndicate 12200
160 Braz Arabians 12000
161 P. Siuta 12000
162 Gestüt Ebbesloh 12000
163 A. Omen 11900
164 L. Delany 11710
165 Ch. Moussay 11700
166 SKA Sądzia Piotrowski i Zygmunt s.c. 11500
167 SK Białka 11440
168 SK Prudnik 11300
169 R. J. & S. A. Carter 11260
170 Ecurie Normandie Pur Sang 11120
171 Mrs T. F. Lacey 11120
172 Bloodstock Agency Ltd 11120
173 H., M., J. i A. Klein 11100
174 EARL Haras de Nonant le Pin 11000
175 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 10860
176 J.C.S.Wilson Bloodstock 10800
177 Flaxman Stables Ireland Ltd 10800
178 Zámecký Vrch,zem.spol.s r.o. 10500
179 A. Dupont 10400
180 B. Dörflinger 10340
181 EARL Ecurie Feuillet 10290
182 C. Dell’Ova 10110
183 O. McElroy 10000
184 E. Kubíček 10000
185 Gestüt Fährhof 9900
186 U. Zhussupov 9400
187 M. Malinowski 9400
188 B. Ćwik 9285
189 P. Despouy 9200
190 Mountarmstrong Stud 9000
191 Aston House Stud 9000
192 Bumble Bloodstock & Mrs S. Nicholls 9000
193 A. Curran 9000
194 L. Norris i Lord Huntingdon 9000
195 Roundhill Stud 8800
196 R. Mroziński 8500
197 PPH Parys Sp. z o.o. 8500
198 Highclere Stud 8450
199 T. Rejman 8430
200 Ch. Ruiz-Fouquet 8320
201 S. Polednia 8190
202 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 8150
203 R. Boland 8050
204 L. Błaszczyk 7980
205 Mrs O. Harnett 7800
206 GR N. Kosiński 7700
207 Barronstown Stud 7650
208 POE Millennium Stud 7400
209 SK Jaroszówka 7400
210 B. Dąbrowski 7000
211 M. Harms 6950
212 D. Kwiatkowski 6800
213 D. Wrzosek 6700
214 S. Bujarski 6460
215 Ch. Schriever 6400
216 P. F. Headon 6300
217 J. & J. Waldron 6300
218 V. Laurent 5840
219 K. Ziemiański 5760
220 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 5750
221 M. Pokrywka 5730
222 ZG VAG Esch 5700
223 M. Gołębiowska GR Surchów 5675
224 Lincarne House Ltd 5400
225 N. Kennedy 5400
226 Fortbarrington Stud 5400
227 Degmer Ltd 5400
228 P. McEnery 5300
229 R. Ptach 5050
230 GR K. Tomaszewska 5000
231 Univerpol Sp. z o.o. 5000
232 M. & M. Butler 4900
233 G. Kaczmarek 4800
234 K. Zakolski 4760
235 K. Jagielski 4680
236 V. Timoshenko 4650
237 M. i S. Wiśniewscy 4600
238 K. Szymański 4550
239 Mr & Mrs R. Coffey 4520
240 K. Grudziąż 4500
241 A. Kirkham 4500
242 Ł. Fabisiak 4500
243 S.A.G.L. Seserve 4400
244 Old Carhue & Graeng Bloodstock 4400
245 S. Ringler 4140
246 G. Sęczek 4080
247 UNI-RES Sp. z o.o. 4080
248 Airlie Stud 4050
249 S. Oakes 3900
250 B. Thiry 3860
251 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 3775
252 T. Nowak 3740
253 H. Poledníková 3720
254 F. Wołoszyn 3610
255 G. Callanan 3600
256 D. Mioduszewski 3600
257 Thousand Dreams, Ecurie O. Piraud, P. Guigand 3600
258 M. & J. Harty 3500
259 S. Penner 3400
260 Irish National Stud 3400
261 Veles Stud 3310
262 Pavlin Dvůr s.r.o. 3200
263 J. Pšurný 3200
264 inż. P. Vrba 3200
265 HH Aga Khan 3200
266 Wardstown Stud 3150
267 T. Ruciński 3060
268 Springcombe Park Stud 3000
269 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 3000
270 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
271 Haras du Quesnay 2800
272 P. Beirne 2700
273 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 2610
274 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
275 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 2580
276 T. Milewski 2550
277 M. Konarski 2500
278 J. Szmyt 2440
279 Paget Bloodstock 2400
280 Sweetmans Bloodstock 2250
281 M. Kaszubowski 2070
282 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 2000
283 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
284 ZG Wirth/Wagner 1970
285 E. Gilert 1950
286 Gestüt Ohlerweiherhof 1800
287 Mr & Mrs G. Middlebrook 1800
288 R. Coleman 1800
289 Ecurie Biraben, J. Biraben i H. Biraben-Loustau 1800
290 P. Morrison 1800
291 Allevamento Gialloblu srl 1800
292 Alfred F. Laskowski 1750
293 EARL Haras du Camp Bernard 1750
294 A. Biedrzycki 1720
295 Agnieszka Wójtowicz 1700
296 K. Litwiniak 1690
297 A. Majchrzak 1680
298 Res-Gal Sp. z o.o. 1540
299 F. Dill 1500
300 Mr & Mrs D. Yates 1060
301 O., Y., S. Varin 1050
302 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
303 Haras du Logis Saint Germain 1000
304 F. Tobin 1000
305 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 1000
306 Hyde Park Stud 1000
307 P. Šenigla, S. Popelka 1000
308 P. & H. McCutcheon 1000
309 K. Liptak 1000
310 I. Tlustá 1000
311 Ballyhane Stud 1000
312 B. Zuzek 980
313 A. i P. Łojcha 980
314 J. Szweycer 950
315 S. Gruszka i M. Biały 950
316 M. T. Mimouni 900
317 P. Cornou 900
318 P. i J. Richard 900
319 M. Ruciński i A. Zieliński 900
320 P. Drutowski 800
321 Alsadd Stud 750
322 O. Sutkiewicz 700
323 M. Davison 700
324 M. Szeszuła 610
325 M. Saniewski 610
326 L. Staniszewski 500
327 A. Rafferty 450
328 R. Sendt 350
329 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 350
330 J. Beres 350
331 M. Stelmaszczyk 340
332 Hennessey Arabians LLC 340
333 J. Szlaszyński 340
334 K. Rausing 300
335 L. Ciampoli 300
336 P. i J. Łucki 300
337 E.A.R.L. Haras du Taillis 300
338 Y. Sharet 300
339 D. Soska 250
340 W. Puszczewicz 250
341 A. Frątczak 215
342 Mme J. Jeffroy, H. Boutry 0
343 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
344 Haras du Taillis 0
345 D. Sztanka 0
346 M. Kosicki 0
347 E. J. Loder 0
348 J. Rudnicki 0
349 inż. V. Kozel 0
350 J. Mcdonald 0
351 I. Korczak 0
352 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
353 G. i Kl. Grudziąż 0
354 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0
355 R. Mahon & J. Reilly 0
356 inż. J. Kovařik 0
357 R. Pajewska-Kwaśny 0
358 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
359 H. Devin 0
360 W. Wawrzyniak 0
361 G. Kogut 0
362 M. Wnorowska 0
363 Cocheese Bloodstock Anstalt 0
364 P. Hass-Sandej 0
365 A. Rokicki 0
366 A. Wyrzyk 0
367 I. Topolska 0
368 M. Czech 0
369 K. Bukład 0
370 J. Herold 0
371 Aunty Ifl 0
372 F. Vocásek 0
373 Z. Tokarzewski 0
374 S. Güldenpfennig 0
375 M. Henochsberg, D. Ades Hazan 0
376 A. Fillová 0
377 E.A.R.L. Elevage des Loges 0
378 A. Mika 0
379 S. Connolly 0
380 A. Loughlin 0
381 G. Dudek 0
382 K. Rybár 0
383 G. Łątka 0
384 Cybernetyki Investment S.A. 0
385 PPHU Algas – SK Udórz 0
386 Mr & Mrs Etrillard 0
387 A. Nunez 0
388 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
389 M. A. Rybaczyk 0
390 M. Sopański 0
391 Haras de la Huderie 0
392 R. Colasanti 0
393 A. Jasińska 0
8428475

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 15-10-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 19 24 20 23 25 75 186 329530
2 SK Moszna 11 12 16 13 13 30 95 314005
3 SK Krasne 9 20 28 23 24 80 184 230730
4 J. Traka 9 2 3 1 2 3 20 121370
5 A. i R. Zielińscy 7 3 5 4 6 8 33 73030
6 K. Szumiński 7 1 4 4 2 16 34 138530
7 SK Iwno 6 8 9 18 17 62 120 118475
8 Millennium Stud 6 7 6 7 10 13 49 106380
9 B. M. Tomaszewski 5 10 3 2 4 7 31 66420
10 S. Plavac 5 5 7 4 5 20 46 89950
11 O. Tricot 5 1 0 1 0 0 7 189240
12 K. Mirpuri 5 0 5 2 4 12 28 84900
13 A. Zieliński 4 4 6 5 3 9 31 58870
14 Stilvi Compania Financiera S.A. 4 3 0 1 2 0 10 44250
15 T. de la Heronniere 4 1 2 2 1 1 11 64900
16 D. Mitrovic 4 1 1 0 2 3 11 31820
17 R. Reveillere i V. Teillard 4 0 1 1 0 0 6 254500
18 R. Piwko 3 4 4 7 2 7 27 43560
19 A. Sexton 3 2 2 3 3 0 13 31620
20 J. Hanly 3 2 0 1 1 1 8 24475
21 E. Porębna 3 1 2 1 1 3 11 25760
22 M. Poland 3 1 1 0 0 2 7 28800
23 W. J. Engel 3 1 0 4 2 1 11 25270
24 Shadwell Estate Company Ltd 3 1 0 0 1 2 7 22350
25 S. Guła 3 0 1 1 0 1 6 194700
26 P. Pasquiou 3 0 0 1 1 2 7 23875
27 Godolphin 3 0 0 0 0 0 3 59000
28 T. Sobierajski 2 4 5 3 0 3 17 33000
29 W. Krzemiński 2 4 2 1 2 1 12 40960
30 R. Gorczyca 2 4 1 3 3 11 24 92500
31 SK Widzów – A. Tyszko 2 3 3 3 1 6 18 31270
32 R. Berns 2 3 2 1 0 0 8 32540
33 Hollyberry Farm 2 3 2 0 2 0 9 24300
34 G. Brady 2 3 2 0 0 0 7 24740
35 J. Waldron & J. Barton 2 3 1 1 0 1 8 23500
36 Team Hogdala France 2 3 0 2 0 0 7 112500
37 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 2 2 4 0 2 8 18 29130
38 SK Kozienice 2 2 3 5 1 6 19 25850
39 G. Smith 2 2 3 1 1 2 11 25670
40 Ch. Jouandou 2 2 2 1 0 1 8 21930
41 F. & N. O’Reilly 2 2 2 0 0 1 7 145600
42 Fortum Michał Romanowski 2 2 1 4 4 4 17 24450
43 G. & A. Corry 2 2 1 1 2 0 8 21000
44 J. Foley 2 2 1 0 1 1 7 30900
45 S. Jeffroy, AGB Agency 2 2 0 1 0 2 7 62000
46 Storeway Ltd. 2 1 1 1 1 1 7 66250
47 Expert Host Janusz Romanowski 2 1 1 0 1 1 6 27500
48 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 2 1 0 2 0 3 8 18615
49 T. Derda 2 1 0 1 1 3 8 16550
50 Smythson 2 1 0 1 0 0 4 22800
51 M. Channon Bloodstock Ltd 2 1 0 0 1 3 7 31450
52 I. Shenkin 2 0 3 0 2 1 8 16900
53 Elia Stud Farm 2 0 2 2 0 2 8 17400
54 Abdullah Ali Al Saif 2 0 2 1 0 2 7 17900
55 L. Wilson 2 0 2 1 0 0 5 18100
56 I.G.E.P. 2 0 1 0 0 0 3 30800
57 Ophelia’s Song Partnership 2 0 1 0 0 0 3 54800
58 K. & Mrs Cullen 2 0 0 4 1 3 10 19250
59 Oceana Racing 2 0 0 2 0 3 7 14020
60 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 2 0 0 1 1 2 6 15350
61 Lisbunny Bloodstock 2 0 0 1 1 2 6 22400
62 S.C.E.A. Haras de Manneville 2 0 0 1 0 1 4 16900
63 Kellsgrange Stud 2 0 0 0 1 1 4 14450
64 E. de Kerpezdron 2 0 0 0 0 0 2 45000
65 Deer Forest Stud 2 0 0 0 0 0 2 19600
66 A. Borroni 2 0 0 0 0 0 2 18000
67 Gestüt Görlsdorf 1 4 1 0 0 1 7 18200
68 S. Mladenovic 1 3 3 2 3 5 17 38380
69 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 1 3 2 1 3 1 11 26100
70 E. i K. Laskowscy 1 3 1 2 0 0 7 28040
71 J. Krauze 1 3 1 1 1 2 9 16550
72 T. Ashley 1 3 0 1 3 1 9 54150
73 Kildaragh Stud 1 3 0 0 0 0 4 20440
74 Tally-Ho Stud 1 2 2 3 0 1 9 14140
75 GR J. Zalewska 1 2 2 2 1 9 17 16290
76 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 1 2 2 0 1 1 7 70250
77 Dr G. W. Guy 1 2 1 1 1 1 7 47600
78 J. Wallace 1 2 1 1 0 2 7 15900
79 A. i G. Forien 1 2 1 1 0 1 6 14800
80 A. Burke 1 2 1 0 1 3 8 16520
81 Grange Stud 1 2 1 0 0 4 8 14000
82 Lismacue Mare Syndicate 1 2 1 0 0 2 6 12200
83 Azienda Agricola Gennaro Stimola 1 2 0 3 0 2 8 16860
84 Biddestone Stud Ltd 1 2 0 1 2 4 10 14900
85 Lordship Stud 1 2 0 1 1 2 7 14650
86 E. Schmid 1 2 0 0 1 0 4 26000
87 L. Lafitte, H. Barus 1 1 3 2 0 0 7 13800
88 M. Pehu 1 1 2 1 1 1 7 13250
89 Wrbna Racing 1 1 2 0 4 5 13 41350
90 P. Szmigiel 1 1 1 2 2 2 9 13450
91 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 1 1 1 2 1 2 8 12550
92 Le Thenney S.A. 1 1 1 2 1 2 8 16350
93 Laundry Cottage Stud Farm 1 1 1 2 1 0 6 26050
94 W. Saniewski 1 1 1 2 0 3 8 12700
95 P. Tormey 1 1 1 1 0 1 5 15940
96 A. Omen 1 1 1 0 2 3 8 11900
97 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 1 1 1 0 1 1 5 13800
98 H. Rousseau 1 1 1 0 1 0 4 16700
99 B. F. Leclere i R. Dwek 1 1 1 0 0 0 3 16600
100 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 1 1 0 1 0 3 6 10860
101 Highpark Bloodstock Ltd 1 1 0 1 0 1 4 13660
102 SCA La Perrigne 1 1 0 0 1 0 3 13770
103 M. du Breil, S. Lamy 1 1 0 0 1 0 3 16530
104 E. Poitevin 1 1 0 0 0 1 3 14840
105 T. Sieradzki 1 0 3 3 1 2 10 17040
106 EARL Ecurie Feuillet 1 0 2 1 2 2 8 10290
107 R. J. & S. A. Carter 1 0 2 1 0 0 4 11260
108 H. Ryan 1 0 2 1 0 0 4 13660
109 Haras d’Haspel 1 0 2 0 0 1 4 17400
110 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 1 0 1 2 0 1 5 18500
111 Highclere Stud 1 0 1 1 1 2 6 8450
112 Ch. Moussay 1 0 1 1 0 1 4 11700
113 P. Despouy 1 0 1 0 2 4 8 9200
114 T. Rejman 1 0 1 0 1 7 10 8430
115 SK Jaroszówka 1 0 1 0 0 4 6 7400
116 Bloodstock Agency Ltd 1 0 1 0 0 3 5 11120
117 Ecurie Normandie Pur Sang 1 0 1 0 0 1 3 11120
118 A. Dupont 1 0 1 0 0 0 2 10400
119 Mrs T. F. Lacey 1 0 1 0 0 0 2 11120
120 J.C.S.Wilson Bloodstock 1 0 0 2 0 0 3 10800
121 A. Chodowiec 1 0 0 1 1 0 3 23000
122 R. Boland 1 0 0 1 1 0 3 8050
123 L. Delany 1 0 0 1 1 0 3 11710
124 GR N. Kosiński 1 0 0 1 0 7 9 7700
125 Gestüt Fährhof 1 0 0 1 0 1 3 9900
126 Mountarmstrong Stud 1 0 0 0 0 4 5 9000
127 L. Norris i Lord Huntingdon 1 0 0 0 0 2 3 9000
128 Aston House Stud 1 0 0 0 0 1 2 9000
129 B. Olkowska 1 0 0 0 0 1 2 19000
130 O. McElroy 1 0 0 0 0 0 1 10000
131 A. Curran 1 0 0 0 0 0 1 9000
132 Bumble Bloodstock & Mrs S. Nicholls 1 0 0 0 0 0 1 9000
133 E. Kubíček 1 0 0 0 0 0 1 10000
134 E. Banahan 1 0 0 0 0 0 1 20000
135 SK Napajedla 0 3 0 4 0 1 8 94600
136 Flaxman Stables Ireland Ltd 0 3 0 0 0 1 4 10800
137 Rabbah Bloodstock Ltd 0 2 2 1 0 0 5 63800
138 M. Bober 0 2 1 3 2 2 10 15440
139 S. Polednia 0 2 1 1 1 1 6 8190
140 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 2 1 0 1 4 8 8150
141 A. Dziuba 0 2 1 0 0 2 5 20200
142 T. & H. Russell 0 2 0 3 0 1 6 28000
143 D. Wrzosek 0 2 0 2 2 1 7 6700
144 Ch. Schriever 0 2 0 1 2 3 8 6400
145 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 2 0 1 1 4 8 5750
146 M. Pokrywka 0 2 0 0 2 4 8 5730
147 Roundhill Stud 0 1 5 0 0 0 6 8800
148 Barronstown Stud 0 1 2 0 1 0 4 7650
149 M. Harms 0 1 1 3 1 4 10 6950
150 M. & M. Butler 0 1 1 1 0 2 5 4900
151 J. & J. Waldron 0 1 1 1 0 1 4 6300
152 P. F. Headon 0 1 1 1 0 0 3 6300
153 S.A.G.L. Seserve 0 1 1 0 2 3 7 4400
154 Mr & Mrs R. Coffey 0 1 1 0 0 2 4 4520
155 EARL Haras de Nonant le Pin 0 1 1 0 0 2 4 11000
156 Degmer Ltd 0 1 1 0 0 0 2 5400
157 U. Zhussupov 0 1 1 0 0 0 2 9400
158 Fortbarrington Stud 0 1 1 0 0 0 2 5400
159 N. Kennedy 0 1 1 0 0 0 2 5400
160 S. Oakes 0 1 0 2 0 5 8 3900
161 Lincarne House Ltd 0 1 0 2 0 0 3 5400
162 POE Millennium Stud 0 1 0 1 4 6 12 7400
163 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 0 1 0 1 2 4 8 3775
164 V. Timoshenko 0 1 0 1 1 2 5 4650
165 Irish National Stud 0 1 0 1 0 1 3 3400
166 S. Penner 0 1 0 1 0 0 2 3400
167 A. Kirkham 0 1 0 1 0 0 2 4500
168 P. McEnery 0 1 0 0 2 3 6 5300
169 K. Szymański 0 1 0 0 1 2 4 4550
170 Airlie Stud 0 1 0 0 1 0 2 4050
171 HH Aga Khan 0 1 0 0 0 1 2 3200
172 inż. P. Vrba 0 1 0 0 0 1 2 3200
173 Broughton Bloodstock 0 1 0 0 0 0 1 13200
174 Pavlin Dvůr s.r.o. 0 1 0 0 0 0 1 3200
175 G. Callanan 0 1 0 0 0 0 1 3600
176 Thousand Dreams, Ecurie O. Piraud, P. Guigand 0 1 0 0 0 0 1 3600
177 Mrs O. Harnett 0 0 3 1 1 2 7 7800
178 Teliver Farm Kft 0 0 2 1 2 0 5 13400
179 J.-P. Colombu 0 0 2 1 0 0 3 18600
180 D. Mioduszewski 0 0 2 0 0 3 5 3600
181 Haras du Quesnay 0 0 2 0 0 1 3 2800
182 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 0 0 1 3 0 3 7 3000
183 H. Poledníková 0 0 1 2 0 3 6 3720
184 F. Wołoszyn 0 0 1 1 2 5 9 3610
185 M. i S. Wiśniewscy 0 0 1 1 2 0 4 4600
186 Wardstown Stud 0 0 1 1 1 0 3 3150
187 P. Beirne 0 0 1 1 0 1 3 2700
188 Old Carhue & Graeng Bloodstock 0 0 1 1 0 0 2 4400
189 J. Szmyt 0 0 1 0 1 1 3 2440
190 Sweetmans Bloodstock 0 0 1 0 1 0 2 2250
191 EARL Haras du Camp Bernard 0 0 1 0 1 0 2 1750
192 J. Pšurný 0 0 1 0 1 0 2 3200
193 K.T.M. Sp. z o. o. 0 0 1 0 1 0 2 2600
194 P. Morrison 0 0 1 0 0 2 3 1800
195 Mr & Mrs G. Middlebrook 0 0 1 0 0 1 2 1800
196 Gestüt Ohlerweiherhof 0 0 1 0 0 0 1 1800
197 M. Fahy & Rathbarry Stud 0 0 1 0 0 0 1 3000
198 Springcombe Park Stud 0 0 1 0 0 0 1 3000
199 Gestüt Ebbesloh 0 0 1 0 0 0 1 12000
200 Allevamento Gialloblu srl 0 0 1 0 0 0 1 1800
201 Paget Bloodstock 0 0 1 0 0 0 1 2400
202 Zámecký Vrch,zem.spol.s r.o. 0 0 1 0 0 0 1 10500
203 R. Coleman 0 0 1 0 0 0 1 1800
204 Ecurie Biraben, J. Biraben i H. Biraben-Loustau 0 0 1 0 0 0 1 1800
205 S. Ringler 0 0 0 2 4 2 8 4140
206 E. Gilert 0 0 0 2 2 3 7 1950
207 G. Kaczmarek 0 0 0 2 1 0 3 4800
208 M. Konarski 0 0 0 2 0 7 9 2500
209 J. Szweycer 0 0 0 1 1 2 4 950
210 O., Y., S. Varin 0 0 0 1 1 1 3 1050
211 Z. Górski 0 0 0 1 1 0 2 1850
212 K. Litwiniak 0 0 0 1 1 0 2 1350
213 I. Tlustá 0 0 0 1 0 2 3 1000
214 P. i J. Richard 0 0 0 1 0 1 2 900
215 O. Sutkiewicz 0 0 0 1 0 1 2 700
216 Mr & Mrs D. Yates 0 0 0 1 0 1 2 1060
217 M. T. Mimouni 0 0 0 1 0 0 1 900
218 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 0 0 0 1 0 0 1 2000
219 M. Ruciński i A. Zieliński 0 0 0 1 0 0 1 900
220 T. Milewski 0 0 0 0 5 0 5 2550
221 M. Kaszubowski 0 0 0 0 4 0 4 2070
222 A. i P. Łojcha 0 0 0 0 2 3 5 980
223 M. Davison 0 0 0 0 2 1 3 700
224 P. Cornou 0 0 0 0 2 0 2 900
225 P. Drutowski 0 0 0 0 1 8 9 800
226 M. Saniewski 0 0 0 0 1 4 5 610
227 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0 0 0 0 1 4 5 350
228 Ballyhane Stud 0 0 0 0 1 4 5 1000
229 M. Szeszuła 0 0 0 0 1 3 4 610
230 P. i J. Łucki 0 0 0 0 1 2 3 300
231 K. Rausing 0 0 0 0 1 1 2 300
232 A. Rafferty 0 0 0 0 1 1 2 450
233 S. Gruszka i M. Biały 0 0 0 0 1 1 2 950
234 L. Ciampoli 0 0 0 0 1 1 2 300
235 Haras du Logis Saint Germain 0 0 0 0 1 1 2 1000
236 R. Sendt 0 0 0 0 1 1 2 350
237 E.A.R.L. Haras du Taillis 0 0 0 0 1 1 2 300
238 Gynekologie Gebauer s.r.o. 0 0 0 0 1 0 1 1000
239 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 0 0 0 0 1 0 1 1000
240 J. Beres 0 0 0 0 1 0 1 350
241 M. & J. Harty 0 0 0 0 1 0 1 3500
242 P. Šenigla, S. Popelka 0 0 0 0 1 0 1 1000
243 Hyde Park Stud 0 0 0 0 1 0 1 1000
244 P. & H. McCutcheon 0 0 0 0 1 0 1 1000
245 F. Tobin 0 0 0 0 1 0 1 1000
246 K. Liptak 0 0 0 0 1 0 1 1000
247 R. Pajewska-Kwaśny 0 0 0 0 0 6 6 0
248 Cybernetyki Investment S.A. 0 0 0 0 0 5 5 0
249 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 0 0 4 4 0
250 H. Devin 0 0 0 0 0 4 4 0
251 W. Wawrzyniak 0 0 0 0 0 3 3 0
252 M. A. Rybaczyk 0 0 0 0 0 3 3 0
253 Mme J. Jeffroy, H. Boutry 0 0 0 0 0 2 2 0
254 G. Łątka 0 0 0 0 0 2 2 0
255 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 0 0 0 0 2 2 0
256 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0 0 0 0 0 2 2 0
257 J. Herold 0 0 0 0 0 1 1 0
258 inż. V. Kozel 0 0 0 0 0 1 1 0
259 E. Reyniers 0 0 0 0 0 1 1 0
260 M. Sopański 0 0 0 0 0 1 1 0
261 R. Colasanti 0 0 0 0 0 1 1 0
262 P. de Maleissye Melun, P. Decouz 0 0 0 0 0 1 1 0
263 F. Vocásek 0 0 0 0 0 1 1 0
264 D. Sztanka 0 0 0 0 0 1 1 0
265 B. Van Dalfsen 0 0 0 0 0 1 1 0
266 A. Nunez 0 0 0 0 0 1 1 0
267 Mr & Mrs Etrillard 0 0 0 0 0 1 1 0
268 G. Kogut 0 0 0 0 0 1 1 0
269 A. Fillová 0 0 0 0 0 1 1 0
270 Z. Hora 0 0 0 0 0 1 1 0
271 J. Mcdonald 0 0 0 0 0 1 1 0
272 M. Henochsberg, D. Ades Hazan 0 0 0 0 0 1 1 0
273 Haras du Taillis 0 0 0 0 0 1 1 0
274 K. Rybár 0 0 0 0 0 1 1 0
275 Haras de la Huderie 0 0 0 0 0 1 1 0
276 S. Connolly 0 0 0 0 0 1 1 0
277 Aunty Ifl 0 0 0 0 0 1 1 0
278 R. Mahon & J. Reilly 0 0 0 0 0 1 1 0
279 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0 0 0 0 0 1 1 0
280 A. Mika 0 0 0 0 0 1 1 0
281 A. Wyrzyk 0 0 0 0 0 1 1 0
282 E. J. Loder 0 0 0 0 0 1 1 0
283 A. Loughlin 0 0 0 0 0 1 1 0
284 inż. J. Kovařik 0 0 0 0 0 1 1 0
285 Petra Bloodstock Agency Ltd 0 0 0 0 0 1 1 0
286 P. Hass-Sandej 0 0 0 0 0 1 1 0
287 A. Jasińska 0 0 0 0 0 1 1 0
288 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0 0 0 0 0 1 1 0
289 E.A.R.L. Elevage des Loges 0 0 0 0 0 1 1 0
290 290 290 291 291 751 2203 5881750

Hodowcy koni arabskich czystej krwi wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 15-10-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Al Khalediah Stables 19 12 2 2 2 8 45 235180
2 SK Janów Podlaski 17 13 16 12 19 54 131 274720
3 M. Gromala 14 6 6 8 8 16 58 206530
4 SK Michałów 9 9 11 13 14 86 142 106505
5 Z. Górski 9 9 9 11 5 30 73 154400
6 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 7 6 6 4 7 15 45 96420
7 Fortum Michał Romanowski 7 4 6 0 3 3 23 67480
8 Tersk Stud 6 5 5 10 7 20 53 81900
9 Nessa Arabians Sp. z o.o. 4 2 4 3 4 11 28 61395
10 Lutetia Arabians S.A.R.L. 4 0 5 3 1 6 19 39910
11 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 4 0 0 0 0 0 4 77000
12 T. Tarczyński 3 7 3 4 1 4 22 41380
13 S.A.R.L. Mezagri 3 4 3 2 1 1 14 43570
14 M. Viguie 3 3 2 1 1 2 12 53750
15 L. Błachut 3 1 3 2 2 3 14 26835
16 K. Bolbro Agerholm 3 1 0 0 1 0 5 34330
17 K. & R. Ask 3 0 1 0 0 1 5 23200
18 S. Chazel 3 0 0 0 0 1 4 51800
19 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 2 3 4 2 1 4 16 22560
20 R. Szpar 2 3 3 7 6 15 36 28435
21 Athbah Stud 2 3 2 2 1 2 12 47390
22 J. Eng 2 2 5 0 6 3 18 33220
23 A. Wójtowicz 2 1 3 1 0 6 13 21640
24 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 2 1 2 0 1 1 7 22680
25 R. Z. Zieliński 2 1 1 1 0 0 5 19380
26 J. Głowacki 2 0 1 1 1 4 9 20440
27 H., M., J. i A. Klein 2 0 1 1 1 0 5 11100
28 The Kossack Stud B.V. 2 0 0 1 1 1 5 12850
29 Braz Arabians 2 0 0 0 0 2 4 12000
30 J. Ryżkowski 1 6 4 5 6 25 47 27390
31 P. Frejlich 1 3 1 3 2 3 13 21190
32 C. J. Gołaszewski 1 3 1 2 0 4 11 18140
33 K. Zawiliński 1 2 3 0 1 0 7 14200
34 R. Sumiła 1 2 2 2 2 4 13 20450
35 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 1 2 2 0 4 5 14 14700
36 M. Kurach 1 2 1 3 2 7 16 16620
37 S. Schnakenberg 1 2 1 1 0 0 5 14840
38 C. Dell’Ova 1 2 1 0 1 1 6 10110
39 P. Siuta 1 2 0 2 0 0 5 12000
40 P. Antenet 1 1 3 2 0 0 7 19360
41 SKA Sądzia Piotrowski i Zygmunt s.c. 1 1 3 0 0 0 5 11500
42 B. Ćwik 1 1 1 2 1 0 6 9285
43 Bearn Arabians 1 1 1 1 2 0 6 13180
44 R. Mroziński 1 1 1 1 0 0 4 8500
45 M. Malinowski 1 1 0 1 0 2 5 9400
46 B. Dörflinger 1 1 0 1 0 2 5 10340
47 Ch. Ruiz-Fouquet 1 0 2 3 0 1 7 8320
48 V. Laurent 1 0 0 1 1 2 5 5840
49 R. Ptach 1 0 0 1 1 2 5 5050
50 Univerpol Sp. z o.o. 1 0 0 0 0 7 8 5000
51 D. Kwiatkowski 1 0 0 0 0 1 2 6800
52 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 1 0 0 0 0 0 1 85000
53 A. Steinhart 0 5 2 3 2 8 20 15150
54 Giewont Sp. z o.o. 0 5 1 3 3 4 16 16000
55 Günay Equestrian Invest GmbH 0 3 4 4 4 6 21 13110
56 PPH Parys Sp. z o.o. 0 3 0 0 1 2 6 8500
57 L. Błaszczyk 0 2 2 1 1 2 8 7980
58 ZG VAG Esch 0 2 1 1 0 1 5 5700
59 R. Talarek 0 2 1 0 0 4 7 33520
60 SK Białka 0 1 5 0 3 9 18 11440
61 B. Dąbrowski 0 1 2 1 2 7 13 7000
62 S. Bujarski 0 1 2 1 1 12 17 6460
63 K. Ziemiański 0 1 1 2 2 3 9 5760
64 K. Jagielski 0 1 1 2 0 4 8 4680
65 K. Grudziąż 0 1 1 1 2 1 6 4500
66 K. Zakolski 0 1 1 1 0 2 5 4760
67 UNI-RES Sp. z o.o. 0 1 1 0 0 2 4 4080
68 Ł. Fabisiak 0 1 0 3 1 3 8 4500
69 G. Sęczek 0 1 0 2 0 5 8 4080
70 T. Nowak 0 1 0 1 1 2 5 3740
71 ZG Wirth/Wagner 0 1 0 0 1 3 5 1970
72 T. Ruciński 0 1 0 0 1 0 2 3060
73 A. Biedrzycki 0 1 0 0 0 9 10 1720
74 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 0 1 0 0 0 1 2 2000
75 Veles Stud 0 0 2 1 1 2 6 3310
76 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 0 0 2 1 1 2 6 2610
77 B. Thiry 0 0 1 2 1 5 9 3860
78 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 0 0 1 2 1 2 6 2580
79 A. Majchrzak 0 0 1 1 1 5 8 1680
80 Res-Gal Sp. z o.o. 0 0 1 1 1 3 6 1540
81 B. M. Tomaszewski 0 0 1 0 1 4 6 1075
82 Agnieszka Wójtowicz 0 0 1 0 1 1 3 1700
83 GR K. Tomaszewska 0 0 0 5 0 2 7 5000
84 Alfred F. Laskowski 0 0 0 1 2 6 9 1750
85 B. Zuzek 0 0 0 1 1 5 7 980
86 F. Dill 0 0 0 1 1 3 5 1500
87 L. Staniszewski 0 0 0 1 0 2 3 500
88 M. Stelmaszczyk 0 0 0 0 1 4 5 340
89 R. Gorczyca 0 0 0 0 1 3 4 340
90 Hennessey Arabians LLC 0 0 0 0 1 1 2 340
91 K. Litwiniak 0 0 0 0 1 1 2 340
92 J. Szlaszyński 0 0 0 0 1 1 2 340
93 A. Frątczak 0 0 0 0 1 0 1 215
94 Alsadd Stud 0 0 0 0 1 0 1 750
95 W. Puszczewicz 0 0 0 0 1 0 1 250
96 Y. Sharet 0 0 0 0 1 0 1 300
97 G. Dudek 0 0 0 0 0 5 5 0
98 J. Rudnicki 0 0 0 0 0 5 5 0
99 S. Güldenpfennig 0 0 0 0 0 4 4 0
100 M. Wnorowska 0 0 0 0 0 4 4 0
101 A. Rokicki 0 0 0 0 0 4 4 0
102 M. Kosicki 0 0 0 0 0 4 4 0
103 I. Topolska 0 0 0 0 0 2 2 0
104 M. i S. Wiśniewscy 0 0 0 0 0 2 2 0
105 Z. Tokarzewski 0 0 0 0 0 2 2 0
106 K. Bukład 0 0 0 0 0 1 1 0
107 G. i Kl. Grudziąż 0 0 0 0 0 1 1 0
108 I. Korczak 0 0 0 0 0 1 1 0
166 166 166 165 163 542 1368 2496225

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej