Kategoria: Właściciele według wygranych

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 18-06-2018

Lp. Nazwisko Suma PLN
1 M. Kieniksman 26 350,00
2 P. Myśliwczyk 20 600,00
3 A. Frontczak-Salivonchyk i T. Salivonchyk 19 900,00
4 W. Pandel 12 550,00
5 J. Bończak i H. Bagiński 12 050,00
6 E. Puszerkiewicz 9 400,00
7 A., B. i P. Żakowscy 8 950,00
8 J. Misiek 8 800,00
9 E. Kałuża 7 200,00
10 Synergia – M. Melinger 7 150,00
11 R. Mateusiak 5 400,00
12 A. Piotrowska 2 850,00
13 D. Bińkowska 1 200,00
14 Staj O.K. – Ondrej Kozel 900,00
15 M. Wasiak 600,00
16 Taxon Equistro – B. Novak 0,00
17 Staj JS – Jiri Svoboda 0,00
143 900,00

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 28-05-2018

Lp. Nazwisko Suma PLN
1 M. Kieniksman 22 450,00
2 A. Frontczak-Salivonchyk i T. Salivonchyk 17 500,00
3 P. Myśliwczyk 14 000,00
4 A., B. i P. Żakowscy 6 850,00
5 W. Pandel 6 550,00
6 J. Bończak i H. Bagiński 5 750,00
7 Synergia – M. Melinger 5 650,00
8 R. Mateusiak 5 400,00
9 J. Misiek 5 200,00
10 E. Kałuża 4 800,00
11 E. Puszerkiewicz 3 400,00
12 A. Piotrowska 2 850,00
13 Staj O.K. – Ondrej Kozel 900,00
14 D. Bińkowska 600,00
15 M. Wasiak 0,00
16 Staj JS – Jiri Svoboda 0,00
17 Taxon Equistro – B. Novak 0,00
101 900,00

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 07-05-2018

Lp. Nazwisko Suma PLN
1 M. Kieniksman 15 650,00
2 P. Myśliwczyk 13 500,00
3 A. Frontczak-Salivonchyk i T. Salivonchyk 12 500,00
4 R. Mateusiak 5 000,00
5 E. Kałuża 4 600,00
6 W. Pandel 4 150,00
7 Synergia – M. Melinger 4 050,00
8 J. Misiek 3 200,00
9 A., B. i P. Żakowscy 2 850,00
10 J. Bończak i H. Bagiński 1 750,00
11 E. Puszerkiewicz 1 400,00
12 Staj O.K. – Ondrej Kozel 900,00
13 D. Bińkowska 600,00
14 A. Piotrowska 250,00
15 Staj JS – Jiri Svoboda 0,00
16 Taxon Equistro – B. Novak 0,00
70 400,00

 

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 30-04-2018

Lp. Nazwisko Suma PLN
1 M. Kieniksman 9 150,00
2 P. Myśliwczyk 8 500,00
3 A. Frontczak-Salivonchyk i T. Salivonchyk 7 000,00
4 R. Mateusiak 5 000,00
5 J. Misiek 3 200,00
6 W. Pandel 3 150,00
7 E. Kałuża 3 000,00
8 A., B. i P. Żakowscy 2 600,00
9 E. Puszerkiewicz 1 400,00
10 Synergia – M. Melinger 1 250,00
11 Staj O.K. – Ondrej Kozel 900,00
12 J. Bończak i H. Bagiński 750,00
13 D. Bińkowska 600,00
14 Taxon Equistro – B. Novak 0,00
15 Staj JS – Jiri Svoboda 0,00
16 A. Piotrowska 0,00
46 500,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej