Kategoria: Kłusaki

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 07-05-2018

Lp. Nazwisko Suma PLN
1 M. Kieniksman 15 650,00
2 P. Myśliwczyk 13 500,00
3 A. Frontczak-Salivonchyk i T. Salivonchyk 12 500,00
4 R. Mateusiak 5 000,00
5 E. Kałuża 4 600,00
6 W. Pandel 4 150,00
7 Synergia – M. Melinger 4 050,00
8 J. Misiek 3 200,00
9 A., B. i P. Żakowscy 2 850,00
10 J. Bończak i H. Bagiński 1 750,00
11 E. Puszerkiewicz 1 400,00
12 Staj O.K. – Ondrej Kozel 900,00
13 D. Bińkowska 600,00
14 A. Piotrowska 250,00
15 Staj JS – Jiri Svoboda 0,00
16 Taxon Equistro – B. Novak 0,00
70 400,00

 

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 07-05-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Salivonchyk T. 3 0 1 1 0 1 6 21 000,00
2 Kieniksman M. 2 2 0 0 1 1 6 15 150,00
3 Miksha H. 1 0 0 0 1 1 3 5 600,00
4 Mateusiak R. 1 0 0 0 0 1 2 5 000,00
5 Sudoł W. 0 1 2 0 0 1 4 5 200,00
6 Melinger M. 0 1 2 0 0 1 4 4 050,00
7 Ostrycharz P. 0 1 0 0 0 3 4 2 500,00
8 Finchuk V. 0 1 0 0 0 2 3 1 600,00
9 Bończak M. 0 1 0 0 0 1 2 3 000,00
10 Żakowski B. 0 0 1 1 1 2 5 2 600,00
11 Bagiński H. 0 0 1 1 1 2 5 2 000,00
12 Kieniksman R. 0 0 0 1 1 1 3 850,00
13 Misiek J. 0 0 0 1 0 1 2 700,00
14 Kozel O. 0 0 0 1 0 0 1 900,00
15 Tomczak A. 0 0 0 0 1 1 2 250,00
16 Novák B. 0 0 0 0 0 2 2 0,00
7 7 7 6 6 21 54 70 400,00

 

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 07-05-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Frontczak-Salivonchyk A. 4 0 1 1 1 1 8 26 600,00
2 Kieniksman M. 2 2 0 1 1 2 8 15 650,00
3 Mateusiak R. 1 0 0 0 0 1 2 5 000,00
4 Kałuża W. 0 2 0 0 1 4 7 4 850,00
5 Sudoł W. 0 1 2 0 1 1 5 5 550,00
6 Melinger M. 0 1 2 0 0 1 4 4 050,00
7 Misiek J. 0 1 0 1 0 4 6 3 200,00
8 Żakowski B. 0 0 1 1 2 2 6 2 850,00
9 Bagiński S. 0 0 1 1 0 3 5 1 750,00
10 Svoboda J. (Czechy) 0 0 0 1 0 1 2 900,00
11 Novák B. (Czechy) 0 0 0 0 0 1 1 0,00
7 7 7 6 6 21 54 70 400,00

 

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 30-04-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Frontczak-Salivonchyk A. 2 0 1 0 1 1 5 16 100,00
2 Kieniksman M. 1 1 0 0 1 1 4 9 150,00
3 Mateusiak R. 1 0 0 0 0 1 2 5 000,00
4 Sudoł W. 0 1 1 0 1 0 3 4 550,00
5 Misiek J. 0 1 0 1 0 4 6 3 200,00
6 Kałuża W. 0 1 0 0 0 3 4 3 000,00
7 Żakowski B. 0 0 1 1 1 1 4 2 600,00
8 Melinger M. 0 0 1 0 0 1 2 1 250,00
9 Bagiński S. 0 0 0 1 0 1 2 750,00
10 Svoboda J. (Czechy) 0 0 0 1 0 1 2 900,00
11 Novák B. (Czechy) 0 0 0 0 0 1 1 0,00
4 4 4 4 4 15 35 46 500,00

 

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 30-04-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Salivonchyk T. 2 0 1 0 0 1 4 15 500,00
2 Kieniksman M. 1 1 0 0 1 1 4 9 150,00
3 Mateusiak R. 1 0 0 0 0 1 2 5 000,00
4 Sudoł W. 0 1 1 0 0 0 2 4 200,00
5 Ostrycharz P. 0 1 0 0 0 3 4 2 500,00
6 Bończak M. 0 1 0 0 0 0 1 3 000,00
7 Żakowski B. 0 0 1 1 1 1 4 2 600,00
8 Melinger M. 0 0 1 0 0 1 2 1 250,00
9 Bagiński H. 0 0 0 1 0 1 2 750,00
10 Misiek J. 0 0 0 1 0 1 2 700,00
11 Kozel O. 0 0 0 1 0 0 1 900,00
12 Miksha H. 0 0 0 0 1 1 2 600,00
13 Kieniksman R. 0 0 0 0 1 0 1 350,00
14 Novák B. 0 0 0 0 0 2 2 0,00
15 Finchuk V. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
16 Tomczak A. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
4 4 4 4 4 15 35 46 500,00

 

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 30-04-2018

Lp. Nazwisko Suma PLN
1 M. Kieniksman 9 150,00
2 P. Myśliwczyk 8 500,00
3 A. Frontczak-Salivonchyk i T. Salivonchyk 7 000,00
4 R. Mateusiak 5 000,00
5 J. Misiek 3 200,00
6 W. Pandel 3 150,00
7 E. Kałuża 3 000,00
8 A., B. i P. Żakowscy 2 600,00
9 E. Puszerkiewicz 1 400,00
10 Synergia – M. Melinger 1 250,00
11 Staj O.K. – Ondrej Kozel 900,00
12 J. Bończak i H. Bagiński 750,00
13 D. Bińkowska 600,00
14 Taxon Equistro – B. Novak 0,00
15 Staj JS – Jiri Svoboda 0,00
16 A. Piotrowska 0,00
46 500,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej