Kategoria: Powożący według miejsc arch

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 30-07-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Salivonchyk T. 9 4 3 5 1 4 26 61 800,00
2 Bagiński H. 5 4 3 3 1 9 25 35 075,00
3 Kieniksman M. 4 6 4 0 5 6 25 40 200,00
4 Sudoł W. 3 3 3 4 0 2 15 28 100,00
5 Miksha H. 3 0 1 2 3 5 14 18 925,00
6 Żakowski B. 2 1 3 2 3 8 19 15 325,00
7 Mateusiak R. 2 1 1 1 0 6 11 11 800,00
8 Kieniksman R. 1 0 2 1 2 4 10 6 750,00
9 Klaubenschalk J. 1 0 0 0 0 1 2 10 000,00
10 Finchuk V. 0 5 0 3 3 7 18 10 300,00
11 Melinger M. 0 3 3 1 1 7 15 11 275,00
12 Ostrycharz P. 0 2 3 2 1 13 21 8 700,00
13 Bończak M. 0 1 0 0 0 1 2 3 000,00
14 Misiek J. 0 0 1 1 1 7 10 1 900,00
15 Piotrowski L. 0 0 1 0 2 2 5 1 350,00
16 Bagiński S. 0 0 1 0 1 2 4 1 100,00
17 Porsova V. 0 0 1 0 0 0 1 2 500,00
18 Wasiak M. 0 0 0 2 2 3 7 1 550,00
19 Tomczak A. 0 0 0 1 2 4 7 850,00
20 Kozel O. 0 0 0 1 0 2 3 900,00
21 Novák B. 0 0 0 0 1 4 5 1 000,00
30 30 30 29 29 97 245 272 400,00

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 23-07-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Salivonchyk T. 8 4 3 5 1 3 24 58 300,00
2 Kieniksman M. 4 5 4 0 4 6 23 38 100,00
3 Bagiński H. 4 4 2 3 1 9 23 30 700,00
4 Sudoł W. 3 3 2 3 0 2 13 26 700,00
5 Miksha H. 3 0 1 2 3 4 13 18 925,00
6 Żakowski B. 2 1 3 1 3 7 17 14 800,00
7 Mateusiak R. 2 1 1 1 0 5 10 11 800,00
8 Kieniksman R. 1 0 2 1 2 4 10 6 750,00
9 Klaubenschalk J. 1 0 0 0 0 0 1 10 000,00
10 Finchuk V. 0 4 0 3 2 7 16 8 200,00
11 Melinger M. 0 3 3 1 1 5 13 11 275,00
12 Ostrycharz P. 0 2 3 2 1 12 20 8 700,00
13 Bończak M. 0 1 0 0 0 1 2 3 000,00
14 Misiek J. 0 0 1 1 1 7 10 1 900,00
15 Piotrowski L. 0 0 1 0 2 1 4 1 350,00
16 Bagiński S. 0 0 1 0 1 2 4 1 100,00
17 Porsova V. 0 0 1 0 0 0 1 2 500,00
18 Wasiak M. 0 0 0 2 2 2 6 1 550,00
19 Tomczak A. 0 0 0 1 2 4 7 850,00
20 Kozel O. 0 0 0 1 0 1 2 900,00
21 Novák B. 0 0 0 0 1 3 4 1 000,00
28 28 28 27 27 85 223 258 400,00

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 25-06-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Salivonchyk T. 6 2 1 3 1 3 16 44 700,00
2 Kieniksman M. 3 5 3 0 2 2 15 32 900,00
3 Sudoł W. 2 3 2 2 0 1 10 22 300,00
4 Bagiński H. 2 1 2 3 1 5 14 17 900,00
5 Żakowski B. 2 0 3 1 2 5 13 13 000,00
6 Miksha H. 2 0 1 1 2 4 10 14 325,00
7 Mateusiak R. 1 0 0 1 0 5 7 5 400,00
8 Klaubenschalk J. 1 0 0 0 0 0 1 10 000,00
9 Melinger M. 0 3 3 1 1 3 11 11 275,00
10 Ostrycharz P. 0 2 2 0 0 8 12 6 900,00
11 Finchuk V. 0 2 0 2 1 5 10 4 400,00
12 Bończak M. 0 1 0 0 0 1 2 3 000,00
13 Misiek J. 0 0 1 1 1 2 5 1 900,00
14 Porsova V. 0 0 1 0 0 0 1 2 500,00
15 Kieniksman R. 0 0 0 1 2 3 6 1 150,00
16 Wasiak M. 0 0 0 1 1 1 3 950,00
17 Kozel O. 0 0 0 1 0 1 2 900,00
18 Tomczak A. 0 0 0 0 1 3 4 250,00
19 Novák B. 0 0 0 0 1 2 3 1 000,00
20 Bagiński S. 0 0 0 0 1 1 2 300,00
21 Piotrowski L. 0 0 0 0 1 0 1 350,00
19 19 19 18 18 55 148 195 400,00

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 18-06-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Salivonchyk T. 5 1 1 2 1 3 13 35 250,00
2 Kieniksman M. 3 4 3 0 1 1 12 27 550,00
3 Sudoł W. 2 3 2 1 0 1 9 21 600,00
4 Bagiński H. 2 1 1 2 1 5 12 15 000,00
5 Żakowski B. 1 0 2 1 2 5 11 8 100,00
6 Miksha H. 1 0 0 1 2 3 7 6 450,00
7 Mateusiak R. 1 0 0 1 0 4 6 5 400,00
8 Ostrycharz P. 0 2 2 0 0 5 9 6 900,00
9 Finchuk V. 0 2 0 2 1 4 9 4 400,00
10 Melinger M. 0 1 3 0 1 2 7 5 150,00
11 Bończak M. 0 1 0 0 0 1 2 3 000,00
12 Misiek J. 0 0 1 1 1 2 5 1 900,00
13 Kieniksman R. 0 0 0 1 2 2 5 1 150,00
14 Wasiak M. 0 0 0 1 0 1 2 600,00
15 Kozel O. 0 0 0 1 0 0 1 900,00
16 Tomczak A. 0 0 0 0 1 2 3 250,00
17 Bagiński S. 0 0 0 0 1 1 2 300,00
18 Novák B. 0 0 0 0 0 2 2 0,00
15 15 15 14 14 44 117 143 900,00

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 28-05-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Salivonchyk T. 4 0 1 1 1 3 10 26 250,00
2 Kieniksman M. 3 3 2 0 1 1 10 23 950,00
3 Bagiński H. 1 0 1 1 1 4 8 6 000,00
4 Żakowski B. 1 0 1 1 1 4 8 6 600,00
5 Mateusiak R. 1 0 0 1 0 2 4 5 400,00
6 Miksha H. 1 0 0 0 2 3 6 5 850,00
7 Sudoł W. 0 3 2 1 0 1 7 9 600,00
8 Finchuk V. 0 2 0 2 1 2 7 4 400,00
9 Melinger M. 0 1 2 0 0 2 5 3 650,00
10 Ostrycharz P. 0 1 1 0 0 5 7 3 300,00
11 Bończak M. 0 1 0 0 0 1 2 3 000,00
12 Misiek J. 0 0 1 1 1 2 5 1 900,00
13 Kieniksman R. 0 0 0 1 1 1 3 850,00
14 Kozel O. 0 0 0 1 0 0 1 900,00
15 Tomczak A. 0 0 0 0 1 2 3 250,00
16 Novák B. 0 0 0 0 0 2 2 0,00
17 Bagiński S. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
18 Wasiak M. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
11 11 11 10 10 37 90 101 900,00

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 07-05-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Salivonchyk T. 3 0 1 1 0 1 6 21 000,00
2 Kieniksman M. 2 3 0 0 1 1 7 17 150,00
3 Miksha H. 1 0 0 0 1 1 3 5 600,00
4 Mateusiak R. 1 0 0 0 0 1 2 5 000,00
5 Sudoł W. 0 1 2 0 0 1 4 5 200,00
6 Ostrycharz P. 0 1 0 0 0 3 4 2 500,00
7 Finchuk V. 0 1 0 0 0 2 3 1 600,00
8 Bończak M. 0 1 0 0 0 1 2 3 000,00
9 Melinger M. 0 0 2 0 0 1 3 2 050,00
10 Żakowski B. 0 0 1 1 1 2 5 2 600,00
11 Bagiński H. 0 0 1 1 1 2 5 2 000,00
12 Kieniksman R. 0 0 0 1 1 1 3 850,00
13 Misiek J. 0 0 0 1 0 1 2 700,00
14 Kozel O. 0 0 0 1 0 0 1 900,00
15 Tomczak A. 0 0 0 0 1 1 2 250,00
16 Novák B. 0 0 0 0 0 2 2 0,00
7 7 7 6 6 21 54 70 400,00

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 30-04-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Salivonchyk T. 2 0 1 0 0 1 4 15 500,00
2 Kieniksman M. 1 1 0 0 1 1 4 9 150,00
3 Mateusiak R. 1 0 0 0 0 1 2 5 000,00
4 Sudoł W. 0 1 1 0 0 0 2 4 200,00
5 Ostrycharz P. 0 1 0 0 0 3 4 2 500,00
6 Bończak M. 0 1 0 0 0 0 1 3 000,00
7 Żakowski B. 0 0 1 1 1 1 4 2 600,00
8 Melinger M. 0 0 1 0 0 1 2 1 250,00
9 Bagiński H. 0 0 0 1 0 1 2 750,00
10 Misiek J. 0 0 0 1 0 1 2 700,00
11 Kozel O. 0 0 0 1 0 0 1 900,00
12 Miksha H. 0 0 0 0 1 1 2 600,00
13 Kieniksman R. 0 0 0 0 1 0 1 350,00
14 Novák B. 0 0 0 0 0 2 2 0,00
15 Finchuk V. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
16 Tomczak A. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
4 4 4 4 4 15 35 46 500,00

 

od 2014.01.01 do 2014.11.25

Powożący wg. zajętych miejsc
w okresie od 01-01-2014 do 25-11-2014
L.p. Nazwisko I m. II m. III m. IV m. V m. B.m. L.s. Suma PLN Suma EUR

1
Mateusiak R. 14 7 3 0 1 1 26 84 610,00 0,00

2
Salivonchyk T. (Ukraina) 11 7 4 4 4 13 43 69 025,00 0,00

3
Kieniksman R. 8 3 2 0 1 11 25 46 250,00 0,00

4
Kuryœ Ł. 5 6 7 6 3 9 36 42 260,00 0,00

5
Górniak W. 4 5 4 4 4 18 39 34 270,00 0,00

6
Żakowski B. 4 4 1 7 6 15 37 32 970,00 0,00

7
Miksha H. 4 3 3 3 4 13 30 30 255,00 0,00

8
Kieniksman M. 3 1 4 2 1 14 25 19 355,00 0,00

9
Piotrowski L. 2 3 5 3 2 27 42 19 445,00 0,00

10
Tomczyk M. 2 2 3 0 2 8 17 14 830,00 0,00

11
Kałuża W. 2 2 2 3 2 5 16 17 265,00 0,00

12
Bończak M. 2 1 1 0 1 10 15 10 605,00 0,00

13
Novák B. (Czechy) 1 4 4 1 4 7 21 15 725,00 0,00

14
Bińkowska D. 1 3 0 2 0 0 6 9 730,00 0,00

15
Ostrycharz P. 1 1 0 0 1 1 4 8 120,00 0,00

16
Malejewska A. 1 0 0 2 0 1 4 5 285,00 0,00

17
Bagiński S. 0 3 2 9 4 6 24 11 675,00 0,00

18
Żakowska P. 0 2 3 1 2 2 10 7 525,00 0,00

19
Klossi E. (Szwecja) 0 2 3 1 1 8 15 10 910,00 0,00

20
Kasprowicz R. 0 2 0 0 0 0 2 3 850,00 0,00

21
Graczyk Z. 0 1 3 4 3 6 17 8 910,00 0,00

22
Biernat J. 0 1 3 3 1 5 13 6 540,00 0,00

23
Kupczak A. 0 1 1 1 1 6 10 3 595,00 0,00

24
Bačeková K. (Czechy) 0 1 1 0 0 2 4 2 400,00 0,00

25
Grzenkowicz D. 0 0 1 2 0 0 3 2 100,00 0,00

26
Bagiński H. (Czechy) 0 0 1 0 1 0 2 1 400,00 0,00

27
Wasiak M. 0 0 1 0 0 2 3 1 050,00 0,00

28
Allercrantz R. (Szwecja) 0 0 1 0 0 0 1 800,00 0,00

29
Wnorowski M. 0 0 0 1 1 4 6 630,00 0,00

30
Mazur J. 0 0 0 1 0 3 4 420,00 0,00

31
Muszyński S. 0 0 0 0 2 5 7 385,00 0,00

32
Błachut T. 0 0 0 0 1 3 4 210,00 0,00

33
Najderski A. 0 0 0 0 1 1 2 210,00 0,00

34
Matkowska M. 0 0 0 0 1 1 2 210,00 0,00

35
Semerád J. (Czechy) 0 0 0 0 1 0 1 175,00 0,00

36
Serement A. 0 0 0 0 0 4 4 0,00 0,00

37
Frontczak M. 0 0 0 0 0 3 3 0,00 0,00

38
Kwiatkowska K. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00

39
Jurkiewicz P. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00

40
Jelínková K. (Czechy) 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00

41
Zmeko P. (Czechy) 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00
65 65 63 60 56 222 531 522 995,00 0,00

od 2014.01.01 do 2014.10.27

Powożący wg. zajętych miejsc
w okresie od 01-01-2014 do 27-10-2014
L.p. Nazwisko I m. II m. III m. IV m. V m. B.m. L.s. Suma PLN Suma EUR

1
Mateusiak R. 12 7 2 0 1 1 23 72 290,00 0,00

2
Salivonchyk T. (Ukraina) 11 5 4 2 4 13 39 63 425,00 0,00

3
Kieniksman R. 8 2 2 0 1 10 23 44 010,00 0,00

4
Kuryœ Ł. 4 6 6 6 3 7 32 35 540,00 0,00

5
Górniak W. 4 5 4 4 4 16 37 34 270,00 0,00

6
Żakowski B. 4 4 1 7 6 14 36 32 970,00 0,00

7
Miksha H. 4 3 3 3 4 13 30 30 255,00 0,00

8
Kieniksman M. 3 1 4 2 1 11 22 19 355,00 0,00

9
Piotrowski L. 2 3 5 3 2 23 38 19 445,00 0,00

10
Tomczyk M. 2 2 3 0 2 7 16 14 830,00 0,00

11
Kałuża W. 2 2 2 3 2 5 16 17 265,00 0,00

12
Bończak M. 2 1 1 0 1 9 14 10 605,00 0,00

13
Novák B. (Czechy) 1 4 4 1 4 7 21 15 725,00 0,00

14
Bińkowska D. 1 3 0 2 0 0 6 9 730,00 0,00

15
Malejewska A. 1 0 0 1 0 1 3 4 725,00 0,00

16
Bagiński S. 0 3 2 9 4 5 23 11 675,00 0,00

17
Klossi E. (Szwecja) 0 2 3 1 1 8 15 10 910,00 0,00

18
Żakowska P. 0 2 3 1 1 2 9 7 245,00 0,00

19
Kasprowicz R. 0 2 0 0 0 0 2 3 850,00 0,00

20
Biernat J. 0 1 3 3 1 5 13 6 540,00 0,00

21
Graczyk Z. 0 1 2 3 2 6 14 6 950,00 0,00

22
Kupczak A. 0 1 1 1 1 6 10 3 595,00 0,00

23
Bačeková K. (Czechy) 0 1 1 0 0 2 4 2 400,00 0,00

24
Grzenkowicz D. 0 0 1 2 0 0 3 2 100,00 0,00

25
Wasiak M. 0 0 1 0 0 2 3 1 050,00 0,00

26
Allercrantz R. (Szwecja) 0 0 1 0 0 0 1 800,00 0,00

27
Wnorowski M. 0 0 0 1 1 4 6 630,00 0,00

28
Mazur J. 0 0 0 1 0 3 4 420,00 0,00

29
Muszyński S. 0 0 0 0 2 4 6 385,00 0,00

30
Błachut T. 0 0 0 0 1 3 4 210,00 0,00

31
Matkowska M. 0 0 0 0 1 1 2 210,00 0,00

32
Najderski A. 0 0 0 0 1 1 2 210,00 0,00

33
Semerád J. (Czechy) 0 0 0 0 1 0 1 175,00 0,00

34
Serement A. 0 0 0 0 0 4 4 0,00 0,00

35
Frontczak M. 0 0 0 0 0 3 3 0,00 0,00

36
Jelínková K. (Czechy) 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00

37
Jurkiewicz P. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00

38
Zmeko P. (Czechy) 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00

39
Kwiatkowska K. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00
61 61 59 56 52 204 493 483 795,00 0,00

od 2014.01.01 do 2014.10.13

Powożący wg. zajętych miejsc
w okresie od 01-01-2014 do 13-10-2014
L.p. Nazwisko I m. II m. III m. IV m. V m. B.m. L.s. Suma PLN Suma EUR

1
Mateusiak R. 12 6 2 0 1 1 22 68 440,00 0,00

2
Salivonchyk T. (Ukraina) 11 5 3 2 4 13 38 61 325,00 0,00

3
Kieniksman R. 7 2 2 0 1 10 22 37 010,00 0,00

4
Kuryœ Ł. 4 6 6 6 3 6 31 35 540,00 0,00

5
Górniak W. 4 5 4 4 4 16 37 34 270,00 0,00

6
Żakowski B. 4 4 1 6 6 14 35 31 920,00 0,00

7
Miksha H. 4 3 3 3 4 12 29 30 255,00 0,00

8
Kieniksman M. 3 1 4 2 0 11 21 19 005,00 0,00

9
Piotrowski L. 2 3 5 3 2 23 38 19 445,00 0,00

10
Tomczyk M. 2 2 3 0 2 7 16 14 830,00 0,00

11
Kałuża W. 2 2 2 3 2 5 16 17 265,00 0,00

12
Bończak M. 2 1 1 0 1 9 14 10 605,00 0,00

13
Novák B. (Czechy) 1 4 4 1 4 6 20 15 725,00 0,00

14
Bińkowska D. 1 3 0 2 0 0 6 9 730,00 0,00

15
Malejewska A. 1 0 0 1 0 1 3 4 725,00 0,00

16
Bagiński S. 0 3 2 9 4 5 23 11 675,00 0,00

17
Klossi E. (Szwecja) 0 2 3 1 1 8 15 10 910,00 0,00

18
Żakowska P. 0 2 3 1 1 2 9 7 245,00 0,00

19
Kasprowicz R. 0 2 0 0 0 0 2 3 850,00 0,00

20
Biernat J. 0 1 3 3 1 5 13 6 540,00 0,00

21
Graczyk Z. 0 1 2 3 2 6 14 6 950,00 0,00

22
Kupczak A. 0 1 1 1 1 6 10 3 595,00 0,00

23
Bačeková K. (Czechy) 0 1 1 0 0 2 4 2 400,00 0,00

24
Grzenkowicz D. 0 0 1 2 0 0 3 2 100,00 0,00

25
Wasiak M. 0 0 1 0 0 2 3 1 050,00 0,00

26
Allercrantz R. (Szwecja) 0 0 1 0 0 0 1 800,00 0,00

27
Wnorowski M. 0 0 0 1 1 4 6 630,00 0,00

28
Mazur J. 0 0 0 1 0 3 4 420,00 0,00

29
Muszyński S. 0 0 0 0 2 4 6 385,00 0,00

30
Błachut T. 0 0 0 0 1 3 4 210,00 0,00

31
Matkowska M. 0 0 0 0 1 1 2 210,00 0,00

32
Najderski A. 0 0 0 0 1 1 2 210,00 0,00

33
Semerád J. (Czechy) 0 0 0 0 1 0 1 175,00 0,00

34
Serement A. 0 0 0 0 0 4 4 0,00 0,00

35
Frontczak M. 0 0 0 0 0 3 3 0,00 0,00

36
Jelínková K. (Czechy) 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00

37
Jurkiewicz P. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00

38
Zmeko P. (Czechy) 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00

39
Kwiatkowska K. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00
60 60 58 55 51 201 485 469 445,00 0,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej