Kategoria: Kłusaki arch

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 18-06-2018

Lp. Nazwisko Suma PLN
1 M. Kieniksman 26 350,00
2 P. Myśliwczyk 20 600,00
3 A. Frontczak-Salivonchyk i T. Salivonchyk 19 900,00
4 W. Pandel 12 550,00
5 J. Bończak i H. Bagiński 12 050,00
6 E. Puszerkiewicz 9 400,00
7 A., B. i P. Żakowscy 8 950,00
8 J. Misiek 8 800,00
9 E. Kałuża 7 200,00
10 Synergia – M. Melinger 7 150,00
11 R. Mateusiak 5 400,00
12 A. Piotrowska 2 850,00
13 D. Bińkowska 1 200,00
14 Staj O.K. – Ondrej Kozel 900,00
15 M. Wasiak 600,00
16 Taxon Equistro – B. Novak 0,00
17 Staj JS – Jiri Svoboda 0,00
143 900,00

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 18-06-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Salivonchyk T. 5 1 1 2 1 3 13 35 250,00
2 Kieniksman M. 3 4 3 0 1 1 12 27 550,00
3 Sudoł W. 2 3 2 1 0 1 9 21 600,00
4 Bagiński H. 2 1 1 2 1 5 12 15 000,00
5 Żakowski B. 1 0 2 1 2 5 11 8 100,00
6 Miksha H. 1 0 0 1 2 3 7 6 450,00
7 Mateusiak R. 1 0 0 1 0 4 6 5 400,00
8 Ostrycharz P. 0 2 2 0 0 5 9 6 900,00
9 Finchuk V. 0 2 0 2 1 4 9 4 400,00
10 Melinger M. 0 1 3 0 1 2 7 5 150,00
11 Bończak M. 0 1 0 0 0 1 2 3 000,00
12 Misiek J. 0 0 1 1 1 2 5 1 900,00
13 Kieniksman R. 0 0 0 1 2 2 5 1 150,00
14 Wasiak M. 0 0 0 1 0 1 2 600,00
15 Kozel O. 0 0 0 1 0 0 1 900,00
16 Tomczak A. 0 0 0 0 1 2 3 250,00
17 Bagiński S. 0 0 0 0 1 1 2 300,00
18 Novák B. 0 0 0 0 0 2 2 0,00
15 15 15 14 14 44 117 143 900,00

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 18-06-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Frontczak-Salivonchyk A. 6 1 1 3 3 4 18 41 700,00
2 Kieniksman M. 3 3 3 1 2 3 15 26 350,00
3 Sudoł W. 2 3 2 1 1 1 10 21 950,00
4 Bagiński S. 2 0 1 1 1 5 10 12 050,00
5 Żakowski B. 1 0 2 2 3 6 14 8 950,00
6 Mateusiak R. 1 0 0 1 0 4 6 5 400,00
7 Kałuża W. 0 4 0 2 2 8 16 10 050,00
8 Misiek J. 0 2 3 1 1 8 15 8 800,00
9 Melinger M. 0 2 3 0 1 2 8 7 150,00
10 Wasiak M. 0 0 0 1 0 1 2 600,00
11 Svoboda J. (Czechy) 0 0 0 1 0 1 2 900,00
12 Novák B. (Czechy) 0 0 0 0 0 1 1 0,00
15 15 15 14 14 44 117 143 900,00

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 28-05-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Frontczak-Salivonchyk A. 5 0 1 1 3 4 14 32 100,00
2 Kieniksman M. 3 2 2 1 1 2 11 22 450,00
3 Żakowski B. 1 0 1 1 2 5 10 6 850,00
4 Bagiński S. 1 0 1 1 0 4 7 5 750,00
5 Mateusiak R. 1 0 0 1 0 2 4 5 400,00
6 Sudoł W. 0 3 2 1 1 1 8 9 950,00
7 Kałuża W. 0 3 0 2 2 6 13 7 650,00
8 Melinger M. 0 2 2 0 0 2 6 5 650,00
9 Misiek J. 0 1 2 1 1 8 13 5 200,00
10 Svoboda J. (Czechy) 0 0 0 1 0 1 2 900,00
11 Novák B. (Czechy) 0 0 0 0 0 1 1 0,00
12 Wasiak M. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
11 11 11 10 10 37 90 101 900,00

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 28-05-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Salivonchyk T. 4 0 1 1 1 3 10 26 250,00
2 Kieniksman M. 3 3 2 0 1 1 10 23 950,00
3 Bagiński H. 1 0 1 1 1 4 8 6 000,00
4 Żakowski B. 1 0 1 1 1 4 8 6 600,00
5 Mateusiak R. 1 0 0 1 0 2 4 5 400,00
6 Miksha H. 1 0 0 0 2 3 6 5 850,00
7 Sudoł W. 0 3 2 1 0 1 7 9 600,00
8 Finchuk V. 0 2 0 2 1 2 7 4 400,00
9 Melinger M. 0 1 2 0 0 2 5 3 650,00
10 Ostrycharz P. 0 1 1 0 0 5 7 3 300,00
11 Bończak M. 0 1 0 0 0 1 2 3 000,00
12 Misiek J. 0 0 1 1 1 2 5 1 900,00
13 Kieniksman R. 0 0 0 1 1 1 3 850,00
14 Kozel O. 0 0 0 1 0 0 1 900,00
15 Tomczak A. 0 0 0 0 1 2 3 250,00
16 Novák B. 0 0 0 0 0 2 2 0,00
17 Bagiński S. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
18 Wasiak M. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
11 11 11 10 10 37 90 101 900,00

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 28-05-2018

Lp. Nazwisko Suma PLN
1 M. Kieniksman 22 450,00
2 A. Frontczak-Salivonchyk i T. Salivonchyk 17 500,00
3 P. Myśliwczyk 14 000,00
4 A., B. i P. Żakowscy 6 850,00
5 W. Pandel 6 550,00
6 J. Bończak i H. Bagiński 5 750,00
7 Synergia – M. Melinger 5 650,00
8 R. Mateusiak 5 400,00
9 J. Misiek 5 200,00
10 E. Kałuża 4 800,00
11 E. Puszerkiewicz 3 400,00
12 A. Piotrowska 2 850,00
13 Staj O.K. – Ondrej Kozel 900,00
14 D. Bińkowska 600,00
15 M. Wasiak 0,00
16 Staj JS – Jiri Svoboda 0,00
17 Taxon Equistro – B. Novak 0,00
101 900,00

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 07-05-2018

Lp. Nazwisko Suma PLN
1 M. Kieniksman 15 650,00
2 P. Myśliwczyk 13 500,00
3 A. Frontczak-Salivonchyk i T. Salivonchyk 12 500,00
4 R. Mateusiak 5 000,00
5 E. Kałuża 4 600,00
6 W. Pandel 4 150,00
7 Synergia – M. Melinger 4 050,00
8 J. Misiek 3 200,00
9 A., B. i P. Żakowscy 2 850,00
10 J. Bończak i H. Bagiński 1 750,00
11 E. Puszerkiewicz 1 400,00
12 Staj O.K. – Ondrej Kozel 900,00
13 D. Bińkowska 600,00
14 A. Piotrowska 250,00
15 Staj JS – Jiri Svoboda 0,00
16 Taxon Equistro – B. Novak 0,00
70 400,00

 

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 07-05-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Salivonchyk T. 3 0 1 1 0 1 6 21 000,00
2 Kieniksman M. 2 3 0 0 1 1 7 17 150,00
3 Miksha H. 1 0 0 0 1 1 3 5 600,00
4 Mateusiak R. 1 0 0 0 0 1 2 5 000,00
5 Sudoł W. 0 1 2 0 0 1 4 5 200,00
6 Ostrycharz P. 0 1 0 0 0 3 4 2 500,00
7 Finchuk V. 0 1 0 0 0 2 3 1 600,00
8 Bończak M. 0 1 0 0 0 1 2 3 000,00
9 Melinger M. 0 0 2 0 0 1 3 2 050,00
10 Żakowski B. 0 0 1 1 1 2 5 2 600,00
11 Bagiński H. 0 0 1 1 1 2 5 2 000,00
12 Kieniksman R. 0 0 0 1 1 1 3 850,00
13 Misiek J. 0 0 0 1 0 1 2 700,00
14 Kozel O. 0 0 0 1 0 0 1 900,00
15 Tomczak A. 0 0 0 0 1 1 2 250,00
16 Novák B. 0 0 0 0 0 2 2 0,00
7 7 7 6 6 21 54 70 400,00

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 07-05-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Frontczak-Salivonchyk A. 4 0 1 1 1 1 8 26 600,00
2 Kieniksman M. 2 2 0 1 1 2 8 15 650,00
3 Mateusiak R. 1 0 0 0 0 1 2 5 000,00
4 Kałuża W. 0 2 0 0 1 4 7 4 850,00
5 Sudoł W. 0 1 2 0 1 1 5 5 550,00
6 Melinger M. 0 1 2 0 0 1 4 4 050,00
7 Misiek J. 0 1 0 1 0 4 6 3 200,00
8 Żakowski B. 0 0 1 1 2 2 6 2 850,00
9 Bagiński S. 0 0 1 1 0 3 5 1 750,00
10 Svoboda J. (Czechy) 0 0 0 1 0 1 2 900,00
11 Novák B. (Czechy) 0 0 0 0 0 1 1 0,00
7 7 7 6 6 21 54 70 400,00

 

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 30-04-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Frontczak-Salivonchyk A. 2 0 1 0 1 1 5 16 100,00
2 Kieniksman M. 1 1 0 0 1 1 4 9 150,00
3 Mateusiak R. 1 0 0 0 0 1 2 5 000,00
4 Sudoł W. 0 1 1 0 1 0 3 4 550,00
5 Misiek J. 0 1 0 1 0 4 6 3 200,00
6 Kałuża W. 0 1 0 0 0 3 4 3 000,00
7 Żakowski B. 0 0 1 1 1 1 4 2 600,00
8 Melinger M. 0 0 1 0 0 1 2 1 250,00
9 Bagiński S. 0 0 0 1 0 1 2 750,00
10 Svoboda J. (Czechy) 0 0 0 1 0 1 2 900,00
11 Novák B. (Czechy) 0 0 0 0 0 1 1 0,00
4 4 4 4 4 15 35 46 500,00

 

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej