Kategoria: 2017

Kary pieniężne 2017

SEZON


Kary pieniężne nałożone przez Komisje Techniczne w sezonie 2017

(płatne na konto PKWK)

data ukarany PLN nr orzeczenia KT płatność
2017.05.21 Adam Čmiel 500 OKT Wrocław nr 12
2017.11.11 Adam Wyrzyk 100 OKT Warszawa nr 165
2017.06.17 Aleksandr Kabardov 300 OKT Warszawa nr 51
2017.07.30 Aleksandr Kabardov 400 OKT Warszawa nr 79
2017.08.13 Aleksandr Kabardov 200 OKT Wrocław nr 28
2017.05.28 Aleksandr Kabardov 200 OKT Warszawa nr 38
2017.05.21 Alena Skraskova 100 OKT Wrocław nr 05
2017.05.06 Alexander Reznikov 150 OKT Warszawa nr 14 zapł.
2017.07.29 Alexander Reznikov 400 OKT Warszawa nr 77 zapł.
2017.06.17 Alexander Reznikov 200 OKT Warszawa nr 50
2017.05.13 Alexander Reznikov 100 OKT Warszawa nr 21 zapł.
2017.09.02 Alexander Reznikov 250 OKT Warszawa nr 113
2017.05.14 Alexander Reznikov 150 OKT Warszawa nr 27 zapł.
2017.08.19 Alexander Reznikov 250 OKT Warszawa nr 99 zapł.
2017.11.12 Alexander Reznikov 350 OKT Warszawa nr 167
2017.04.29 Alexander Reznikov 50 OKT Warszawa nr 06 zapł.
2017.10.22 Alexander Reznikov 150 OKT Wrocław nr 50
2017.07.23 Alexander Reznikov 300 OKT Sopot nr 20 zapł.
2017.11.12 Alexander Reznikov 300 OKT Warszawa nr 169
2017.11.12 Alexander Reznikov 150 OKT Warszawa nr 168
2017.06.24 Alexander Reznikov 200 OKT Warszawa nr 56
2017.10.21 Alexander Reznikov 300 OKT Warszawa nr 146
2017.07.08 Alexander Reznikov 500 OKT Warszawa nr 70 zapł.
2017.10.07 Alexander Reznikov 100 OKT Warszawa nr 137
2017.09.10 Andrii Chopyk 100 OKT Wrocław nr 38
2017.10.22 Andrzej Laskowski 50 OKT Warszawa nr 149
2017.10.29 Anna Gil 200 OKT Warszawa nr 159 zapł.
2017.06.25 Anton Turgaev 200 OKT Warszawa nr 58 zapł.
2017.08.12 Anton Turgaev 400 OKT Warszawa nr 93 zapł.
2017.08.05 Anton Turgaev 300 OKT Warszawa nr 87
2017.05.14 Anton Turgaev 150 OKT Warszawa nr 30 zapł.
2017.08.19 Anton Turgaev 150 OKT Warszawa nr 96 zapł.
2017.10.22 Anton Turgaev 150 OKT Warszawa nr 151
2017.04.23 Aslan Kardanov 300 OKT Warszawa nr 01 zapł.
2017.07.02 Aslan Kardanov 200 OKT Warszawa nr 67 zapł.
2017.04.23 Aslan Kardanov 300 OKT Warszawa nr 04 zapł.
2017.05.21 Aslan Kardanov 300 OKT Warszawa nr 33 zapł.
2017.09.02 Aslan Kardanov 150 OKT Warszawa nr 115
2017.09.02 Aslan Kardanov 500 OKT Warszawa nr 114 zapł.
2017.07.09 Aslan Kardanov 100 OKT Warszawa nr 73 zapł.
2017.06.11 Aslan Kardanov 50 OKT Warszawa nr 47 zapł.
2017.05.28 Aslan Kardanov 400 OKT Warszawa nr 39 zapł.
2017.06.10 Aslan Kardanov 50 OKT Warszawa nr 42 zapł.
2017.07.23 Bartłomiej Żakowski 300 OKT Sopot nr 23 zapł.
2017.08.12 Bartosz Głowacki 50 OKT Warszawa nr 91
2017.06.11 Christopher Timmons 200 OKT Wrocław nr 21 zapł.
2017.11.05 Cornelia Fraisl 150 OKT Warszawa nr 163
2017.05.06 Cornelia Fraisl 200 OKT Warszawa nr 15
2017.06.25 Daria Pantchev 50 OKT Warszawa nr 57
2017.04.29 Dariusz Zalewski i Janusz Ryżkowski 50 OKT Warszawa nr 08 zapł.
2017.10.07 Dariusz Zalewski i Janusz Ryżkowski 100 OKT Warszawa nr 138
2017.10.08 Dariusz Zalewski i Janusz Ryżkowski 50 OKT Warszawa nr 140
2017.07.02 Djordje Perović 200 OKT Warszawa nr 68 zapł.
2017.06.11 Dmitry Petryakov 200 OKT Warszawa nr 45 zapł.
2017.10.22 Dmitry Petryakov 300 OKT Wrocław nr 52 zapł.
2017.06.11 Dominik Pastuszka 300 OKT Wrocław nr 20
2017.05.21 Dusan Andrés 500 OKT Wrocław nr 11 zapł.
2017.10.22 Emil Zahariev 50 OKT Warszawa nr 148
2017.10.15 Eva Zahorova 150 OKT Wrocław nr 46
2017.10.28 Franciszek Wołoszyn 50 OKT Warszawa nr 155
2017.09.16 Habil Mammadov 150 OKT Warszawa nr 120
2017.09.16 Habil Mammadov 150 OKT Warszawa nr 119
2017.07.23 Hubert Bagiński 400 OKT Sopot nr 16
2017.05.28 Hubert Bagiński 200 OKT Warszawa nr 41 zapł.
2017.09.02 Ilgar Museibov 200 OKT Warszawa nr 112 zapł.
2017.08.12 Ireneusz Wójcik 300 OKT Warszawa nr 92
2017.10.15 Ireneusz Wójcik 100 OKT Warszawa nr 144
2017.07.30 Ireneusz Wójcik 200 OKT Warszawa nr 83
2017.10.07 Ireneusz Wójcik 50 OKT Warszawa nr 139
2017.07.08 Ireneusz Wójcik 50 OKT Warszawa nr 72
2017.06.11 Ireneusz Wójcik 100 OKT Warszawa nr 48
2017.04.29 Ireneusz Wójcik 50 OKT Warszawa nr 09
2017.08.13 Ireneusz Wójcik 400 OKT Warszawa nr 95
2017.07.30 Iuliia Bieliak 200 OKT Warszawa nr 84
2017.04.30 Jan Faltejsek 100 OKT Wrocław nr 02
2017.05.21 Jan Mach 500 OKT Wrocław nr 06 zapł.
2017.07.16 Janusz Ryżkowski 50 OKT Sopot nr 7 zapł.
2017.08.26 Joanna Balcerska 150 OKT Warszawa nr 105 zapł.
2017.10.22 Joanna Balcerska 200 OKT Warszawa nr 152 anul. przez KO
2017.11.05 Joanna Balcerska 200 OKT Warszawa nr 162
2017.08.19 Joanna Wyrzyk 200 OKT Warszawa nr 100 zapł.
2017.04.30 Josef Bartos 200 OKT Wrocław nr 03 zapł.
2017.06.10 Kamil Grzybowski 200 OKT Warszawa nr 44 zapł.
2017.07.30 Kamil Grzybowski 150 OKT Warszawa nr 82 zapł.
2017.10.28 Kamil Grzybowski 50 OKT Warszawa nr 154
2017.10.01 Kamil Grzybowski 400 OKT Warszawa nr 135 zapł.
2017.07.01 Kamil Grzybowski 300 OKT Warszawa nr 59 zapł.
2017.07.30 Kamila Maryniak 100 OKT Wrocław nr 26 zapł.
2017.07.08 Karolina Kamińska 50 OKT Warszawa nr 69
2017.10.28 Karolina Kamińska 200 OKT Warszawa nr 156
2017.07.02 Konrad Mazur 50 OKT Warszawa nr 61 zapł.
2017.06.18 Krzysztof Ziemiański 100 OKT Warszawa nr 53 zapł.
2017.08.06 Krzysztof Ziemiański 50 OKT Warszawa nr 88 zapł.
2017.08.20 Krzysztof Ziemiański 50 OKT Wrocław nr 31 zapł.
2017.09.17 Maciej Janikowski 50 OKT Warszawa nr 122 zapł.
2017.08.20 Maciej Jodłowski 100 OKT Warszawa nr 101 zapł.
2017.10.22 Maciej Jodłowski 150 OKT Wrocław nr 51
2017.09.03 Magdalena Szabla 200 OKT Warszawa nr 117 zapł.
2017.10.01 Małgorzata Kryszyłowicz 200 OKT Warszawa nr 133
2017.08.06 Małgorzata Łojek 50 OKT Warszawa nr 89 zapł.
2017.08.26 Małgorzata Łojek 100 OKT Warszawa nr 107 zapł.
2017.10.15 Małgorzata Łojek 100 OKT Warszawa nr 143 zapł.
2017.05.21 Marcel Novák 500 OKT Wrocław nr 08 zapł.
2017.06.11 Marcel Novák 200 OKT Wrocław nr 22 zapł.
2017.08.26 Marek Boruta 100 OKT Warszawa nr 104
2017.10.01 Marek Boruta 150 OKT Warszawa nr 131
2017.10.28 Marek Boruta 50 OKT Warszawa nr 153
2017.10.01 Marek Boruta 100 OKT Warszawa nr 132
2017.08.19 Marek Boruta 50 OKT Warszawa nr 98
2017.09.24 Marek Brežina 100 OKT Warszawa nr 125 zapł.
2017.09.17 Martin Srnec 150 OKT Warszawa nr 121
2017.04.29 Martin Srnec 50 OKT Warszawa nr 05 zapł.
2017.08.26 Martin Srnec 500 OKT Warszawa nr 106 zapł.
2017.05.13 Martin Srnec 200 OKT Warszawa nr 22 zapł.
2017.10.29 Martin Srnec 50 OKT Warszawa nr 158
2017.06.18 Martin Srnec 300 OKT Warszawa nr 54 zapł.
2017.11.19 Martin Srnec 100 OKT Warszawa nr 170
2017.10.15 Michal Abik 300 OKT Warszawa nr 142 zapł.
2017.07.02 Michal Abik 150 OKT Warszawa nr 64 zapł.
2017.06.10 Michal Abik 200 OKT Warszawa nr 43 zapł.
2017.05.21 Milan Zatloukal 200 OKT Warszawa nr 34
2017.07.02 Milan Zatloukal 300 OKT Warszawa nr 62
2017.09.17 Natalia Hendzel 300 OKT Wrocław nr 41 zapł.
2017.10.15 Natalia Hendzel 400 OKT Wrocław nr 48 zapł.
2017.05.28 Natalia Hendzel 100 OKT Wrocław nr 16 zapł.
2017.09.10 Niklas Loven 200 OKT Wrocław nr 37 zapł.
2017.04.30 Pavel Kasny 50 OKT Wrocław nr 01
2017.05.21 Pavel Peprna 500 OKT Wrocław nr 10 zapł.
2017.07.08 Pavel Stepakin 150 OKT Warszawa nr 71 zapł.
2017.09.24 Pavel Tůma 100 OKT Warszawa nr 126 zapł.
2017.05.14 Paweł Ostrycharz 200 OKT Warszawa nr 26 zapł.
2017.08.20 Paweł Ostrycharz 200 OKT Wrocław nr 33 zapł.
2017.08.13 Paweł Pałczyński 200 OKT Wrocław nr 27 zapł.
2017.10.15 Paweł Pałczyński 300 OKT Wrocław nr 47 zapł.
2017.05.21 Petr Tůma 500 OKT Wrocław nr 09 zapł.
2017.09.10 Rostislav Benš 200 OKT Wrocław nr 39
2017.05.21 Rostislav Benš 500 OKT Wrocław nr 07 zapł.
2017.10.01 Saier Sawaed 150 OKT Warszawa nr 134
2017.05.13 Sergey Vasyutov 200 OKT Warszawa nr 23
2017.10.14 Sergey Vasyutov 50 OKT Warszawa nr 141
2017.08.20 Sergey Vasyutov 400 OKT Warszawa nr 103
2017.08.20 Sergey Vasyutov 300 OKT Warszawa nr 102
2017.10.29 Sergey Vasyutov 50 OKT Warszawa nr 160
2017.09.17 Sergey Vasyutov 50 OKT Warszawa nr 123
2017.06.11 Sertash Ferhanov 200 OKT Wrocław nr 23
2017.05.20 SK Janów Podlaski 50 OKT Warszawa nr 31 zapł.
2017.07.02 Szczepan Mazur 600 OKT Warszawa nr 65 zapł.
2017.11.11 Szczepan Mazur 50 OKT Warszawa nr 164
2017.06.17 Szczepan Mazur 200 OKT Warszawa nr 49 zapł.
2017.07.29 Szczepan Mazur 700 OKT Warszawa nr 78 zapł.
2017.11.19 Szczepan Mazur 1000 OKT Warszawa nr 171
2017.06.18 Tadeusz Dębowski 100 OKT Wrocław nr 24 zapł.
2017.07.02 Tadeusz Dębowski 100 OKT Warszawa nr 63 zapł.
2017.08.13 Thomas Boyer 200 OKT Wrocław nr 29
2017.09.24 Thomas Huet 200 OKT Warszawa nr 127
2017.06.11 Tomáš Lukášek 150 OKT Warszawa nr 46 zapł.
2017.07.15 Victor Popov 400 OKT Sopot nr 6
2017.06.18 Victor Popov 300 OKT Warszawa nr 52
2017.07.09 Victor Popov 200 OKT Warszawa nr 74
2017.07.09 Victor Popov 300 OKT Warszawa nr 75
2017.11.12 Victor Popov 150 OKT Warszawa nr 166
2017.10.21 Victor Popov 100 OKT Warszawa nr 145
2017.07.29 Victor Popov 50 OKT Warszawa nr 76
2017.07.23 Wiaczesław Szymczuk 200 OKT Sopot nr 21
2017.05.06 Wiaczesław Szymczuk 50 OKT Warszawa nr 17
2017.05.21 Wiesław Kryszyłowicz 50 OKT Wrocław nr 13
2017.05.14 Witold Sudoł 200 OKT Warszawa nr 29 zapł.
2017.08.05 Yaser Hamad 200 OKT Warszawa nr 86
2017.07.01 Yaser Hamad 150 OKT Warszawa nr 60 zapł.
2017.05.06 Yaser Hamad 300 OKT Warszawa nr 13 zapł.
2017.09.30 Yaser Hamad 300 OKT Warszawa nr 129
2017.07.22 Yaser Hamad 100 OKT Sopot nr 15 zapł.
2017.11.04 Yaser Hamad 150 OKT Warszawa nr 161

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej