Kategoria: KARY PIENIĘŻNE

Kary pieniężne 2017

SEZON


Kary pieniężne nałożone przez Komisje Techniczne w sezonie 2017

(płatne na konto PKWK)

data ukarany PLN nr orzeczenia KT płatność
2017.05.21 Adam Čmiel 500 OKT Wrocław nr 12
2017.11.11 Adam Wyrzyk 100 OKT Warszawa nr 165
2017.06.17 Aleksandr Kabardov 300 OKT Warszawa nr 51
2017.05.28 Aleksandr Kabardov 200 OKT Warszawa nr 38
2017.08.13 Aleksandr Kabardov 200 OKT Wrocław nr 28
2017.07.30 Aleksandr Kabardov 400 OKT Warszawa nr 79
2017.05.21 Alena Skraskova 100 OKT Wrocław nr 05
2017.11.12 Alexander Reznikov 300 OKT Warszawa nr 169
2017.10.22 Alexander Reznikov 150 OKT Wrocław nr 50
2017.10.21 Alexander Reznikov 300 OKT Warszawa nr 146
2017.10.07 Alexander Reznikov 100 OKT Warszawa nr 137
2017.05.06 Alexander Reznikov 150 OKT Warszawa nr 14 zapł.
2017.11.12 Alexander Reznikov 350 OKT Warszawa nr 167
2017.05.13 Alexander Reznikov 100 OKT Warszawa nr 21 zapł.
2017.07.23 Alexander Reznikov 300 OKT Sopot nr 20 zapł.
2017.09.02 Alexander Reznikov 250 OKT Warszawa nr 113
2017.11.12 Alexander Reznikov 150 OKT Warszawa nr 168
2017.07.29 Alexander Reznikov 400 OKT Warszawa nr 77 zapł.
2017.08.19 Alexander Reznikov 250 OKT Warszawa nr 99 zapł.
2017.06.17 Alexander Reznikov 200 OKT Warszawa nr 50
2017.04.29 Alexander Reznikov 50 OKT Warszawa nr 06 zapł.
2017.06.24 Alexander Reznikov 200 OKT Warszawa nr 56
2017.07.08 Alexander Reznikov 500 OKT Warszawa nr 70 zapł.
2017.05.14 Alexander Reznikov 150 OKT Warszawa nr 27 zapł.
2017.09.10 Andrii Chopyk 100 OKT Wrocław nr 38
2017.10.22 Andrzej Laskowski 50 OKT Warszawa nr 149
2017.10.29 Anna Gil 200 OKT Warszawa nr 159 zapł.
2017.08.05 Anton Turgaev 300 OKT Warszawa nr 87
2017.08.12 Anton Turgaev 400 OKT Warszawa nr 93 zapł.
2017.08.19 Anton Turgaev 150 OKT Warszawa nr 96 zapł.
2017.05.14 Anton Turgaev 150 OKT Warszawa nr 30 zapł.
2017.10.22 Anton Turgaev 150 OKT Warszawa nr 151
2017.06.25 Anton Turgaev 200 OKT Warszawa nr 58 zapł.
2017.04.23 Aslan Kardanov 300 OKT Warszawa nr 04 zapł.
2017.05.28 Aslan Kardanov 400 OKT Warszawa nr 39 zapł.
2017.04.23 Aslan Kardanov 300 OKT Warszawa nr 01 zapł.
2017.07.02 Aslan Kardanov 200 OKT Warszawa nr 67 zapł.
2017.06.10 Aslan Kardanov 50 OKT Warszawa nr 42 zapł.
2017.09.02 Aslan Kardanov 500 OKT Warszawa nr 114 zapł.
2017.09.02 Aslan Kardanov 150 OKT Warszawa nr 115
2017.05.21 Aslan Kardanov 300 OKT Warszawa nr 33 zapł.
2017.07.09 Aslan Kardanov 100 OKT Warszawa nr 73 zapł.
2017.06.11 Aslan Kardanov 50 OKT Warszawa nr 47 zapł.
2017.07.23 Bartłomiej Żakowski 300 OKT Sopot nr 23 zapł.
2017.08.12 Bartosz Głowacki 50 OKT Warszawa nr 91
2017.06.11 Christopher Timmons 200 OKT Wrocław nr 21 zapł.
2017.11.05 Cornelia Fraisl 150 OKT Warszawa nr 163
2017.05.06 Cornelia Fraisl 200 OKT Warszawa nr 15
2017.06.25 Daria Pantchev 50 OKT Warszawa nr 57
2017.10.07 Dariusz Zalewski i Janusz Ryżkowski 100 OKT Warszawa nr 138
2017.10.08 Dariusz Zalewski i Janusz Ryżkowski 50 OKT Warszawa nr 140
2017.04.29 Dariusz Zalewski i Janusz Ryżkowski 50 OKT Warszawa nr 08 zapł.
2017.07.02 Djordje Perović 200 OKT Warszawa nr 68 zapł.
2017.10.22 Dmitry Petryakov 300 OKT Wrocław nr 52 zapł.
2017.06.11 Dmitry Petryakov 200 OKT Warszawa nr 45 zapł.
2017.06.11 Dominik Pastuszka 300 OKT Wrocław nr 20
2017.05.21 Dusan Andrés 500 OKT Wrocław nr 11 zapł.
2017.10.22 Emil Zahariev 50 OKT Warszawa nr 148
2017.10.15 Eva Zahorova 150 OKT Wrocław nr 46
2017.10.28 Franciszek Wołoszyn 50 OKT Warszawa nr 155
2017.09.16 Habil Mammadov 150 OKT Warszawa nr 119
2017.09.16 Habil Mammadov 150 OKT Warszawa nr 120
2017.07.23 Hubert Bagiński 400 OKT Sopot nr 16
2017.05.28 Hubert Bagiński 200 OKT Warszawa nr 41 zapł.
2017.09.02 Ilgar Museibov 200 OKT Warszawa nr 112 zapł.
2017.06.11 Ireneusz Wójcik 100 OKT Warszawa nr 48
2017.10.15 Ireneusz Wójcik 100 OKT Warszawa nr 144
2017.07.08 Ireneusz Wójcik 50 OKT Warszawa nr 72
2017.10.07 Ireneusz Wójcik 50 OKT Warszawa nr 139
2017.04.29 Ireneusz Wójcik 50 OKT Warszawa nr 09
2017.07.30 Ireneusz Wójcik 200 OKT Warszawa nr 83
2017.08.12 Ireneusz Wójcik 300 OKT Warszawa nr 92
2017.08.13 Ireneusz Wójcik 400 OKT Warszawa nr 95
2017.07.30 Iuliia Bieliak 200 OKT Warszawa nr 84
2017.04.30 Jan Faltejsek 100 OKT Wrocław nr 02
2017.05.21 Jan Mach 500 OKT Wrocław nr 06 zapł.
2017.07.16 Janusz Ryżkowski 50 OKT Sopot nr 7 zapł.
2017.08.26 Joanna Balcerska 150 OKT Warszawa nr 105 zapł.
2017.10.22 Joanna Balcerska 200 OKT Warszawa nr 152 anul. przez KO
2017.11.05 Joanna Balcerska 200 OKT Warszawa nr 162
2017.08.19 Joanna Wyrzyk 200 OKT Warszawa nr 100 zapł.
2017.04.30 Josef Bartos 200 OKT Wrocław nr 03 zapł.
2017.07.01 Kamil Grzybowski 300 OKT Warszawa nr 59 zapł.
2017.10.01 Kamil Grzybowski 400 OKT Warszawa nr 135 zapł.
2017.06.10 Kamil Grzybowski 200 OKT Warszawa nr 44 zapł.
2017.07.30 Kamil Grzybowski 150 OKT Warszawa nr 82 zapł.
2017.10.28 Kamil Grzybowski 50 OKT Warszawa nr 154
2017.07.30 Kamila Maryniak 100 OKT Wrocław nr 26 zapł.
2017.07.08 Karolina Kamińska 50 OKT Warszawa nr 69
2017.10.28 Karolina Kamińska 200 OKT Warszawa nr 156
2017.07.02 Konrad Mazur 50 OKT Warszawa nr 61 zapł.
2017.08.20 Krzysztof Ziemiański 50 OKT Wrocław nr 31 zapł.
2017.08.06 Krzysztof Ziemiański 50 OKT Warszawa nr 88 zapł.
2017.06.18 Krzysztof Ziemiański 100 OKT Warszawa nr 53 zapł.
2017.09.17 Maciej Janikowski 50 OKT Warszawa nr 122 zapł.
2017.08.20 Maciej Jodłowski 100 OKT Warszawa nr 101 zapł.
2017.10.22 Maciej Jodłowski 150 OKT Wrocław nr 51
2017.09.03 Magdalena Szabla 200 OKT Warszawa nr 117 zapł.
2017.10.01 Małgorzata Kryszyłowicz 200 OKT Warszawa nr 133
2017.10.15 Małgorzata Łojek 100 OKT Warszawa nr 143 zapł.
2017.08.06 Małgorzata Łojek 50 OKT Warszawa nr 89 zapł.
2017.08.26 Małgorzata Łojek 100 OKT Warszawa nr 107 zapł.
2017.06.11 Marcel Novák 200 OKT Wrocław nr 22 zapł.
2017.05.21 Marcel Novák 500 OKT Wrocław nr 08 zapł.
2017.10.01 Marek Boruta 100 OKT Warszawa nr 132
2017.10.01 Marek Boruta 150 OKT Warszawa nr 131
2017.10.28 Marek Boruta 50 OKT Warszawa nr 153
2017.08.26 Marek Boruta 100 OKT Warszawa nr 104
2017.08.19 Marek Boruta 50 OKT Warszawa nr 98
2017.09.24 Marek Brežina 100 OKT Warszawa nr 125 zapł.
2017.06.18 Martin Srnec 300 OKT Warszawa nr 54 zapł.
2017.08.26 Martin Srnec 500 OKT Warszawa nr 106 zapł.
2017.05.13 Martin Srnec 200 OKT Warszawa nr 22 zapł.
2017.04.29 Martin Srnec 50 OKT Warszawa nr 05 zapł.
2017.09.17 Martin Srnec 150 OKT Warszawa nr 121
2017.10.29 Martin Srnec 50 OKT Warszawa nr 158
2017.06.10 Michal Abik 200 OKT Warszawa nr 43 zapł.
2017.10.15 Michal Abik 300 OKT Warszawa nr 142 zapł.
2017.07.02 Michal Abik 150 OKT Warszawa nr 64 zapł.
2017.05.21 Milan Zatloukal 200 OKT Warszawa nr 34
2017.07.02 Milan Zatloukal 300 OKT Warszawa nr 62
2017.09.17 Natalia Hendzel 300 OKT Wrocław nr 41 zapł.
2017.05.28 Natalia Hendzel 100 OKT Wrocław nr 16 zapł.
2017.10.15 Natalia Hendzel 400 OKT Wrocław nr 48 zapł.
2017.09.10 Niklas Loven 200 OKT Wrocław nr 37 zapł.
2017.04.30 Pavel Kasny 50 OKT Wrocław nr 01
2017.05.21 Pavel Peprna 500 OKT Wrocław nr 10 zapł.
2017.07.08 Pavel Stepakin 150 OKT Warszawa nr 71 zapł.
2017.09.24 Pavel Tůma 100 OKT Warszawa nr 126 zapł.
2017.08.20 Paweł Ostrycharz 200 OKT Wrocław nr 33 zapł.
2017.05.14 Paweł Ostrycharz 200 OKT Warszawa nr 26 zapł.
2017.10.15 Paweł Pałczyński 300 OKT Wrocław nr 47 zapł.
2017.08.13 Paweł Pałczyński 200 OKT Wrocław nr 27 zapł.
2017.05.21 Petr Tůma 500 OKT Wrocław nr 09 zapł.
2017.05.21 Rostislav Benš 500 OKT Wrocław nr 07 zapł.
2017.09.10 Rostislav Benš 200 OKT Wrocław nr 39
2017.10.01 Saier Sawaed 150 OKT Warszawa nr 134
2017.05.13 Sergey Vasyutov 200 OKT Warszawa nr 23
2017.09.17 Sergey Vasyutov 50 OKT Warszawa nr 123
2017.08.20 Sergey Vasyutov 400 OKT Warszawa nr 103
2017.10.14 Sergey Vasyutov 50 OKT Warszawa nr 141
2017.10.29 Sergey Vasyutov 50 OKT Warszawa nr 160
2017.08.20 Sergey Vasyutov 300 OKT Warszawa nr 102
2017.06.11 Sertash Ferhanov 200 OKT Wrocław nr 23
2017.05.20 SK Janów Podlaski 50 OKT Warszawa nr 31
2017.07.02 Szczepan Mazur 600 OKT Warszawa nr 65 zapł.
2017.11.11 Szczepan Mazur 50 OKT Warszawa nr 164
2017.06.17 Szczepan Mazur 200 OKT Warszawa nr 49 zapł.
2017.07.29 Szczepan Mazur 700 OKT Warszawa nr 78 zapł.
2017.07.02 Tadeusz Dębowski 100 OKT Warszawa nr 63 zapł.
2017.06.18 Tadeusz Dębowski 100 OKT Wrocław nr 24 zapł.
2017.08.13 Thomas Boyer 200 OKT Wrocław nr 29
2017.09.24 Thomas Huet 200 OKT Warszawa nr 127
2017.06.11 Tomáš Lukášek 150 OKT Warszawa nr 46 zapł.
2017.07.15 Victor Popov 400 OKT Sopot nr 6
2017.07.09 Victor Popov 300 OKT Warszawa nr 75
2017.07.09 Victor Popov 200 OKT Warszawa nr 74
2017.11.12 Victor Popov 150 OKT Warszawa nr 166
2017.06.18 Victor Popov 300 OKT Warszawa nr 52
2017.10.21 Victor Popov 100 OKT Warszawa nr 145
2017.07.29 Victor Popov 50 OKT Warszawa nr 76
2017.05.06 Wiaczesław Szymczuk 50 OKT Warszawa nr 17
2017.07.23 Wiaczesław Szymczuk 200 OKT Sopot nr 21
2017.05.21 Wiesław Kryszyłowicz 50 OKT Wrocław nr 13
2017.05.14 Witold Sudoł 200 OKT Warszawa nr 29 zapł.
2017.07.01 Yaser Hamad 150 OKT Warszawa nr 60 zapł.
2017.11.04 Yaser Hamad 150 OKT Warszawa nr 161
2017.05.06 Yaser Hamad 300 OKT Warszawa nr 13 zapł.
2017.07.22 Yaser Hamad 100 OKT Sopot nr 15 zapł.
2017.09.30 Yaser Hamad 300 OKT Warszawa nr 129
2017.08.05 Yaser Hamad 200 OKT Warszawa nr 86

Kary pieniężne 2016

SEZON


Kary pieniężne nałożone przez Komisje Techniczne w sezonie 2016

(płatne na konto PKWK)

data ukarany kwota PLN nr orzeczenia KT płatność
17.04.2016 Alexander Reznikov 200 OKT Warszawa nr 02 zapł.
30.07.2016 Adam Wyrzyk 100 OKT Warszawa nr 103 zapł.
23.10.2016 Adam Wyrzyk 50 OKT Warszawa nr 190 zapł.
23.10.2016 Agnieszka Malejewska 200 OKT Wrocław nr 56 anul. przez KO
13.08.2016 Aleksandr Kabardov 400 OKT Warszawa nr 125 zapł.
17.09.2016 Aleksandr Kabardov 500 OKT Warszawa nr 164 zapł.
03.07.2016 Aleksandr Kabardov 300 OKT Warszawa nr 92 zapł.
09.10.2016 Aleksandr Kabardov 50 OKT Wrocław nr 52 zapł.
09.10.2016 Aleksandr Kabardov 150 OKT Wrocław nr 53 zapł.
29.05.2016 Aleksandr Kabardov      100 OKT Wrocław nr 18 zapł.
22.10.2016 Aleksandr Medvedev 150 OKT Warszawa nr 186 zapł.
23.04.2016 Alexander Reznikov 300 OKT Warszawa nr 08 zapł.
31.07.2016 Alexander Reznikov 200 OKT Warszawa nr 105 zapł.
06.08.2016 Alexander Reznikov 150 OKT Warszawa nr 112 zapł.
24.04.2016 Alexander Reznikov 100 OKT Warszawa nr 14 zapł.
28.08.2016 Alexander Reznikov 400 OKT Warszawa nr 146 zapł.
08.05.2016 Alexander Reznikov 500 OKT Warszawa nr 34 zapł.
14.05.2016 Alexander Reznikov 150 OKT Warszawa nr 43 zapł.
22.05.2016 Alexander Reznikov 100 OKT Warszawa nr 58 zapł.
29.05.2016 Alexander Reznikov 200 OKT Warszawa nr 65 zapł.
25.06.2016 Alexander Reznikov 100 OKT Warszawa nr 81 zapł.
03.09.2016 Andreii Chopyk 300 OKT Warszawa nr 149 zapł.
02.10.2016 Andreii Chopyk 100 OKT Warszawa nr 172 zapł.
15.10.2016 Andreii Chopyk 100 OKT Warszawa nr 180 zapł.
23.04.2016 Andrzej Biedrzycki 50 OKT Warszawa nr 05 zapł.
21.08.2016 Andrzej Mazurkiewicz 200 OKT Wrocław nr 37 zapł.
06.08.2016 Anna Chrzanowska 50 OKT Warszawa nr 113 zapł.
08.05.2016 Anna Gil 150 OKT Warszawa nr 36 zapł.
13.08.2016 Anna Zielińska 100 OKT Warszawa nr 124 zapł.
17.07.2016 Anton Turgaev 200 OKT Sopot nr 14 zapł.
14.08.2016 Anton Turgaev 200 OKT Warszawa nr 132 zapł.
28.08.2016 Anton Turgaev 500 OKT Warszawa nr 144 zapł.
22.10.2016 Anton Turgaev 100 OKT Warszawa nr 187 zapł.
07.05.2016 Anton Turgaev 100 OKT Warszawa nr 26 zapł.
07.05.2016 Anton Turgaev 300 OKT Warszawa nr 28 anul. przez KO
21.05.2016 Anton Turgaev 300 OKT Warszawa nr 52 zapł.
21.05.2016 Anton Turgaev 100 OKT Warszawa nr 53 zapł.
22.05.2016 Anton Turgaev 400 OKT Warszawa nr 59 zapł.
26.06.2016 Anton Turgaev 500 OKT Warszawa nr 84 zapł.
12.06.2016 Antonio Polli 300 OKT Warszawa nr 69 zapł.
09.07.2016 Aslan Kardanov 300 OKT Sopot nr 04 zapł.
20.11.2016 Aslan Kardanov 100 OKT Warszawa nr 205 zapł.
27.11.2016 Aslan Kardanov 300 OKT Warszawa nr 207 zapł.
07.05.2016 Aslan Kardanov 100 OKT Warszawa nr 30 zapł.
14.05.2016 Aslan Kardanov 150 OKT Warszawa nr 44 zapł.
29.05.2016 Aslan Kardanov 100 OKT Warszawa nr 62 zapł.
26.06.2016 Aslan Kardanov 100 OKT Warszawa nr 85 zapł.
07.08.2016 Aslan Kardanov 200 OKT Wrocław nr 34 zapł.
18.09.2016 Aslan Kardanov 200 OKT Wrocław nr 42 zapł.
23.10.2016 Aslan Kardanov 500 OKT Wrocław nr 58 zapł.
21.08.2016 Azhar Al Wardi 150 OKT Warszawa nr 140
23.10.2016 B. i M. Pokrywkowie 50 OKT Wrocław nr 60 zapł.
13.11.2016 Bauyrzhan Murzabayev 100 OKT Warszawa nr 202
23.10.2016 Bedrich Novak 50 OKT Wrocław nr 57 zapł.
01.05.2016 Błażej Giedyk 400 OKT Warszawa nr 21 zapł.
14.05.2016 Błażej Giedyk 550 OKT Warszawa nr 42 zapł.
28.05.2016 Błażej Giedyk 300 OKT Warszawa nr 60 zapł.
19.06.2016 Christopher Timmons 200 OKT Wrocław nr 20 zapł.
17.07.2016 Cornelia Fraisl 200 OKT Sopot nr 13 zapł.
16.07.2016 Daria Pantchev 100 OKT Sopot nr 10 zapł.
01.10.2016 Daria Pantchev 400 OKT Warszawa nr 171 zapł.
30.07.2016 Djordje Perović 1000 OKT Warszawa nr 104 zapł.
07.08.2016 Dusan Andres 100 OKT Wrocław nr 35 zapł.
21.08.2016 Elizabeth Marcialis 150 OKT Warszawa nr 139
04.09.2016 Emil Zahariev 150 OKT Warszawa nr 154 zapł.
05.11.2016 Emil Zahariev 100 OKT Warszawa nr 196 zapł.
15.05.2016 Emil Zahariev 100 OKT Warszawa nr 47 zapł.
21.05.2016 Fabien Lefebre 100 OKT Warszawa nr 54 zapł.
24.04.2016 Grzegorz Wróblewski 100 OKT Wrocław nr 01 zapł.
07.08.2016 Grzegorz Wróblewski 150 OKT Wrocław nr 36 zapł.
28.08.2016 Ireneusz Wójcik 300 OKT Warszawa nr 145 zapł.
11.09.2016 Ireneusz Wójcik 300 OKT Warszawa nr 161 zapł.
08.10.2016 Ireneusz Wójcik 100 OKT Warszawa nr 178 zapł.
30.10.2016 Ireneusz Wójcik 100 OKT Warszawa nr 195 zapł.
02.07.2016 Ireneusz Wójcik 100 OKT Warszawa nr 87 zapł.
07.05.2016 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 50 OKT Warszawa nr 24 zapł.
09.10.2016 Jan Kołakowski 50 OKT Wrocław nr 51
29.05.2016 Jan Kołakowski 100 OKT Wrocław nr 14
29.10.2016 Janusz Ryżkowski 50 OKT Warszawa nr 191 zapł.
21.08.2016 Kamil Grzybowski 400 OKT Warszawa nr 135 zapł.
03.09.2016 Kamil Grzybowski 150 OKT Warszawa nr 151 zapł.
17.09.2016 Kamil Grzybowski 500 OKT Warszawa nr 163 zapł.
25.09.2016 Kamil Grzybowski 150 OKT Warszawa nr 170 zapł.
01.05.2016 Kamil Grzybowski 150 OKT Warszawa nr 20 zapł.
25.06.2016 Kamil Grzybowski 400 OKT Warszawa nr 80 zapł.
24.04.2016 Karolina Kamińska 150 OKT Warszawa nr 11 zapł.
13.08.2016 Karolina Kamińska 250 OKT Warszawa nr 122 anul. przez KO
13.08.2016 Karolina Kamińska 150 OKT Warszawa nr 126 zapł.
11.06.2016 Karolina Kamińska 100 OKT Warszawa nr 68 zapł.
30.04.2016 Kazimierz Rogowski 200 OKT Warszawa nr 15 zapł.
03.07.2016 Kazimierz Rogowski 150 OKT Warszawa nr 93 zapł.
15.08.2016 Konrad Mazur 50 OKT Buczków nr 01 zapł.
27.08.2016 Konrad Mazur 150 OKT Warszawa nr 143 zapł.
25.09.2016 Krzysztof Zawiliński 5000 OKT Warszawa nr 168 zapł.
15.10.2016 Krzysztof Ziemiański 100 OKT Warszawa nr 179 zapł.
18.06.2016 Krzysztof Ziemiański 50 OKT Warszawa nr 71 zapł.
13.08.2016 Leszek Piotrowski 300 OKT Warszawa nr 121 zapł.
21.08.2016 Lilli-Marie Engels 150 OKT Warszawa nr 142
22.05.2016 Lukáš Matuský 200 OKT Wrocław nr 13
01.05.2016 Łukasz Kuryś 500 OKT Warszawa nr 23 anul. przez KO
02.08.2016 Łukasz Kuryś 2000 OKT Wrocław nr 32
31.07.2016 Macej Jodłowski 50 OKT Warszawa nr 108 zapł.
03.07.2016 Macej Jodłowski 200 OKT Warszawa nr 95 zapł.
23.04.2016 Maciej Janikowski 50 OKT Warszawa nr 09 zapł.
14.08.2016 Maciej Kosicki 300 OKT Warszawa nr 131 zapł.
23.04.2016 Magdalena Kieniksman 200 OKT Warszawa nr 03 zapł.
15.05.2016 Magdalena Kieniksman 300 OKT Warszawa nr 51 zapł.
23.10.2016 Magdalena Kieniksman 3000 OKT Wrocław nr 62 zapł.
27.11.2016 Magdalena Szabla 150 OKT Warszawa nr 209 zapł.
22.05.2016 Magdalena Szabla 100 OKT Warszawa nr 57 zapł.
18.06.2016 Magdalena Szabla 150 OKT Warszawa nr 74 zapł.
14.08.2016 Małgorzata Fabiańska 100 OKT Warszawa nr 129 zapł.
08.05.2016 Małgorzata Fabiańska 150 OKT Warszawa nr 37 zapł.
09.07.2016 Małgorzata Kryszyłowicz 100 OKT Sopot nr 03 zapł.
08.05.2016 Małgorzata Kryszyłowicz 200 OKT Wrocław nr 07 zapł.
10.09.2016 Małgorzata Łojek 100 OKT Warszawa nr 157 zapł.
07.08.2016 Marek Boruta 200 OKT Warszawa nr 116 zapł.
27.11.2016 Marek Boruta 500 OKT Warszawa nr 206 zapł.
08.05.2016 Marek Boruta 150 OKT Warszawa nr 32 zapł.
18.06.2016 Marek Boruta 100 OKT Warszawa nr 72 zapł.
31.07.2016 Marek Březina 300 OKT Warszawa nr 107 zapł.
02.07.2016 Marek Březina 100 OKT Warszawa nr 88 zapł.
27.11.2016 Marek Nowakowski 100 OKT Warszawa nr 208 zapł.
06.08.2016 Martin Srnec 150 OKT Warszawa nr 111 zapł.
21.08.2016 Martin Srnec 500 OKT Warszawa nr 137 zapł.
16.10.2016 Martin Srnec 2000 OKT Warszawa nr 183 zapł.
30.10.2016 Martin Srnec 100 OKT Warszawa nr 194 zapł.
15.05.2016 Martin Srnec 300 OKT Warszawa nr 50 zapł.
29.05.2016 Martin Srnec 400 OKT Warszawa nr 63 zapł.
23.04.2016 Michal Abik 300 OKT Warszawa nr 07 zapł.
24.07.2016 Michal Abik 150 OKT Warszawa nr 100 anul. przez KO
17.09.2016 Michal Abik 500 OKT Warszawa nr 162 zapł.
08.10.2016 Michal Abik 150 OKT Warszawa nr 176 zapł.
23.07.2016 Michal Abik 400 OKT Warszawa nr 97 zapł.
10.09.2016 Michał Borkowski 50 OKT Warszawa nr 158 zapł.
22.05.2016 Michał Borkowski 50 OKT Warszawa nr 55 zapł.
06.11.2016 Michał Romanowski 200 OKT Warszawa nr 199 zapł.
24.07.2016 Michał Romanowski 50 OKT Warszawa nr 98 zapł.
21.08.2016 Nora Hagelund Holm 150 OKT Warszawa nr 141
04.09.2016 Pavel Peprna 200 OKT Wrocław nr 41 zapł.
12.06.2016 Paweł Gluza 100 OKT Warszawa nr 70
08.05.2016 Paweł Gluza 200 OKT Wrocław nr 08
03.07.2016 Per-Anders Graber 150 OKT Warszawa nr 94 zapł.
21.08.2016 Pierantonio Convertino 400 OKT Warszawa nr 138
11.09.2016 Piotr Krowicki 150 OKT Warszawa nr 160 zapł.
16.10.2016 Piotr Krowicki 1000 OKT Warszawa nr 184 zapł.
13.11.2016 Piotr Krowicki 500 OKT Warszawa nr 201 zapł.
07.05.2016 Piotr Krowicki 100 OKT Warszawa nr 31 zapł.
29.05.2016 Piotr Krowicki 300 OKT Warszawa nr 61 zapł.
19.06.2016 Piotr Krowicki 100 OKT Warszawa nr 79 zapł.
29.05.2016 Robert Kieniksman          50 OKT Wrocław nr 16 zapł.
25.06.2016 Robert Świątek 100 OKT Warszawa nr 82 zapł.
04.09.2016 Roman Piwko 200 OKT Wrocław nr 40 zapł.
30.07.2016 Sergey Vasyutov 150 OKT Warszawa nr 102 zapł.
06.08.2016 Sergey Vasyutov 150 OKT Warszawa nr 109 zapł.
14.08.2016 Sergey Vasyutov 500 OKT Warszawa nr 127 zapł.
21.08.2016 Sergey Vasyutov 500 OKT Warszawa nr 136 zapł.
03.09.2016 Sergey Vasyutov 50 OKT Warszawa nr 148 zapł.
23.10.2016 Sergey Vasyutov 100 OKT Warszawa nr 188 zapł.
05.11.2016 Sergey Vasyutov 100 OKT Warszawa nr 197 zapł.
07.05.2016 Sergey Vasyutov 100 OKT Warszawa nr 29 zapł.
14.05.2016 Sergey Vasyutov 50 OKT Warszawa nr 46 zapł.
22.05.2016 Sergey Vasyutov 300 OKT Warszawa nr 56 anul. przez KO
26.06.2016 Sergey Vasyutov 300 OKT Warszawa nr 86 zapł.
25.09.2016 SK Iwno 50 OKT Wrocław nr 43 zapł.
22.05.2016 SK Iwno, T. Nowakowski, M. Salomon 50 OKT Wrocław nr 12 zapł.
10.07.2016 Sylwester Bagiński 300 OKT Sopot nr 08 zapł.
23.04.2016 Szczepan Mazur 300 OKT Warszawa nr 06 zapł.
06.08.2016 Szczepan Mazur 100 OKT Warszawa nr 110 zapł.
03.09.2016 Szczepan Mazur 400 OKT Warszawa nr 150 zapł.
07.05.2016 Szczepan Mazur 100 OKT Warszawa nr 25 zapł.
17.07.2016 Taras Salivonchyk 200 OKT Sopot nr 15 zapł.
07.08.2016 Tomáš Lukášek 500 OKT Warszawa nr 119 zapł.
30.04.2016 Tomáš Lukášek 200 OKT Warszawa nr 16 zapł.
02.10.2016 Tomáš Lukášek 600 OKT Warszawa nr 174 zapł.
18.06.2016 Tomáš Lukášek 400 OKT Warszawa nr 73 zapł.
06.11.2016 Tomasz Pastuszka 300 OKT Warszawa nr 198 zapł.
14.02.2017 tr Ryszard Szpar 5000 OKT Warszawa nr 212 zapł.
24.07.2016 Vaclav Janacek 50 OKT Warszawa nr 101
23.07.2016 Vaclav Janacek 300 OKT Warszawa nr 96
19.06.2016 Veronika Lempochnerova 100 OKT Wrocław nr 19 zapł.
14.08.2016 Victor Popov 500 OKT Warszawa nr 130 zapł.
18.09.2016 Victor Popov 100 OKT Warszawa nr 166 zapł.
02.10.2016 Victor Popov 50 OKT Warszawa nr 173 zapł.
15.10.2016 Victor Popov 300 OKT Warszawa nr 181 zapł.
22.10.2016 Victor Popov 1000 OKT Warszawa nr 185 zapł.
08.05.2016 Victor Popov 100 OKT Warszawa nr 33 zapł.
29.05.2016 Victor Popov 400 OKT Warszawa nr 64 zapł.
11.06.2016 Victor Popov 100 OKT Warszawa nr 67 zapł.
24.07.2016 Victor Popov 150 OKT Warszawa nr 99 zapł.
23.04.2016 Wanda Górniak 200 OKT Warszawa nr 04 zapł.
07.08.2016 Wanda Górniak 200 OKT Warszawa nr 118 anul. przez KO
25.09.2016 Wanda Górniak 200 OKT Warszawa nr 167 anul. przez KO
16.10.2016 Wiaczesław Szymczuk 100 OKT Warszawa nr 182 zapł.
14.05.2016  Wiaczesław Szymczuk 100 OKT Warszawa nr 41 zapł.
10.07.2016 Wiesław Kałuża 50 OKT Sopot nr 07 zapł.
09.11.2016 Wiesław Kałuża 5000 OKT Wrocław nr 64

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej