22 maja-11 czerwca: zmiana organizacji ruchu na terenie TWKS i dojazdu do biura PKWK

  • Home
  • Bez kategorii
  • 22 maja-11 czerwca: zmiana organizacji ruchu na terenie TWKS i dojazdu do biura PKWK

Szanowni Państwo,

W związku z tym, że w dniach od 19 maja do 9 czerwca 2017 r. będą prowadzone prace związane z realizacją Orange Warsaw Festival 2017 na terenie Torów Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec, Totalizator Sportowy wprowadza zmiany organizacji ruchu samochodowego i pieszego na terenie TWKS.

Od dnia 22 maja (poniedziałek), na terenie TWKS, na parkingu głównym i w alei dojazdowej, rozpoczną się prace montażowe i przygotowawcze do festiwalu, który odbędzie się w dniach 2-3.06.2017 r.

Dni powszednie:

Wjazd od ul. Poleczki – otwarty od 7:30 do 19:00.

Wjazd od ul. Puławskiej i al. Wyścigowej na teren wyścigowy – niedostępny!

Wjazd od al. Wyścigowej będzie dodatkowo kontrolowany przez służby mundurowe, w tym miejscu zachodzi obowiązek okazania przepustki uprawniającej do wjazdu na teren mieszkalny TWKS. Dojazd od ul. Bokserskiej do stajni i budynków mieszkalnych na terenie Toru będzie odbywał się bez zakłóceń.

Dla kierowców

Z uwagi na zakres prowadzonych prac montażowych oraz wzmożony ruch samochodowy, związany z transportem sprzętu niezbędnego do przygotowania infrastruktury na potrzeby festiwalu, w dni powszednie wjazd na teren TWKS będzie możliwy jedynie bramą od ul. Poleczki.

Dla spacerowiczów

Ze względu na Państwa bezpieczeństwo jesteśmy zmuszeni czasowo zamknąć teren TWKS dla osób odwiedzających wyścigi w celach rekreacyjnych w dni powszednie – furtka przy szlabanie wjazdowym zostanie zamknięta. Zapraszamy na sobotnie i niedzielne spacery.

Dla graczy

Prace montażowe związane z Orange Warsaw Festival 2017 nie będą kolidowały z organizacją wyścigów konnych i nie wpłyną negatywnie na możliwość dojazdu graczy na teren TWSK w weekendy wyścigowe.

PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA!

Alternatywa dla ruchu pieszego:

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej