Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 12-11-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 390720
2 Polska AKF Sp. z o.o. 363960
3 SK Janów Podlaski 346945
4 Plavac Sp. z o.o. 302355
5 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 227955
6 K. Zatloukal 201000
7 Z. Górski 193510
8 E. Lasota 191950
9 K. Kozłowska 189240
10 G., R. i K. Gorczyca 179490
11 AMP Invest Sp. z o.o. 179115
12 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 172700
13 R. Płatek 161780
14 Günay Equestrian Invest GmbH 155310
15 PPH Falba 153300
16 T. Sieradzki 127710
17 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 115400
18 Millennium Stud Sp. z o.o. 114330
19 T. Ruciński 106850
20 UAB Žirgo Startas 96420
21 Elektrizace Železnic Praha a.s. 96200
22 Volteo Horse Service 93595
23 Estel Studio Sp. z o. o. 91450
24 A. Łabędzki 90580
25 Z. Zahariev 90530
26 K. i M. Wolanin 85100
27 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
28 M. Gromala i K. Kozłowska 83010
29 Tersk Stud 81900
30 C. J. Gołaszewski 73650
31 N. Szelągowska 72710
32 Nessa Arabians Sp. z o.o. 67020
33 D. Jaskólski 66510
34 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 66250
35 Y. Baizharkinov 65575
36 J. Nesteruk i K. Kamińska 65000
37 Z. Górski i K. Mirpuri 63800
38 J. Szweycer i M. Janikowski 61540
39 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 53450
40 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 52920
41 R. Piwko 52560
42 W. Kryszyłowicz 52150
43 SK Iwno 52080
44 A. Omen 51215
45 P. Wasilewski 50610
46 Volteo Horse Service, K. Miondlikowski i Z. Król 50000
47 SK Moszna i M. Łojek 49700
48 Č. Olehla 49000
49 SK Iwno i K. Rogowski 48280
50 R. Z. Zieliński 47880
51 S.A.R.L. Mezagri 47600
52 T. i K. Dębowscy 46650
53 K. i M. Mazur i B. Olkowska 46400
54 S. Mladenovic 46380
55 K. Mirpuri i K. Kozłowska 42200
56 W. Krzemiński 41860
57 SK Moszna i M. Janikowski 41700
58 Lutetia Arabians S.A.R.L. 41550
59 V. Vocetka 41300
60 D. Turkowska 40400
61 K. Rogowski 39540
62 Wrbna Racing 37350
63 R. Sumiła 36550
64 J. Ryżkowski 36270
65 SK Michałów i E. Zahariev 35935
66 BCU Trading LLC 35900
67 A. Wójtowicz 35800
68 M. Krzyśków i K. Brygier 35750
69 T. Sobierajski 35600
70 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 35040
71 A. Kovćin 34980
72 B. Olkowska 34940
73 K. Bolbro Agerholm 34330
74 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 33800
75 P. Talarek 33520
76 BMS Group S. Pegza 33300
77 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 32280
78 M. i B. Thiry 32210
79 Westminster Race Horse GmbH 32110
80 Barjas M MS Alajmi 32050
81 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 31630
82 Niespodzianka 30695
83 O. Braz 30550
84 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 30550
85 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 29830
86 M. Kryszyłowicz 29410
87 D. i R. Kędziora 28800
88 E. i L. Kasprowicz 28780
89 J. Soska 28030
90 A. Kacprzyk 27400
91 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 27350
92 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
93 M. Chowańska i P. Urbańska 26750
94 J. Głowacki 26355
95 S. Johnstone 25800
96 E. Porębna 25760
97 N. Magomedov 25350
98 T. Pastuszka 24750
99 K. Mirpuri 24650
100 K. i M. Mazur 24500
101 P. Frejlich 24470
102 SK Michałów 24130
103 E. i R. Urbańscy 24010
104 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 23900
105 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 23900
106 K. Miondlikowski i B. Inda 23750
107 M. Falzmann 23580
108 A. Kozak i A. Wyrzyk 23300
109 R. Ask 23200
110 Y. Hamad 23100
111 B. Białowąs 23000
112 A. i T. Molscy 22680
113 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 22100
114 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 22070
115 A. Borkowski 21930
116 P. Szmigiel 21200
117 A. Zhussupova 20900
118 Dozbud 2 Sp. z o.o. 20700
119 A., M. i P. Laskowscy 20600
120 M. Filipowska 20550
121 K. Vocetka 20400
122 SK Iwno i Niespodzianka 20300
123 A. Skrzypczak i P. Talarek 20120
124 D. Milinkovic 20110
125 Euro-Sport Management 20020
126 Vasury Kolesa 20000
127 K. Falba 18700
128 Charvat Group, s.r.o. 18600
129 A. Steinhart i K. Urbańczyk 18580
130 M. Rogowska 18550
131 E. Borroni 18000
132 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 17860
133 K. Kozłowski 16900
134 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 16900
135 Fazheli Farhang 16300
136 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 16200
137 M. Przączak 16200
138 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 15640
139 K. Dynarowska 15600
140 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 15450
141 Volteo Horse Service i M. Janikowski 15150
142 V. Pospíšil 15000
143 M. Surtel i Niespodzianka 14840
144 R. Urbański i K. Rogowski 14480
145 Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 14400
146 L. Błaszczyk 14180
147 M. i M. Wnorowscy 14080
148 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 14030
149 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 14020
150 V. Timoshenko 13950
151 S. Plavac i M. Łojek 13800
152 TOK Capital Sp. z o. o. 13800
153 B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 13770
154 I., D. i M. Jaskólscy 13660
155 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 13400
156 Álmodó Tanácsadó Kft. 13200
157 K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 13000
158 G. Sęczek 12920
159 T. Nowak 12740
160 R. Szpar 12715
161 A. Trela 12690
162 K. Wolanin i M. Błaszczak 12570
163 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 12040
164 VNT Szindikatus 12000
165 P. Siuta 12000
166 Ch. Zschache 12000
167 I. Porkátová 12000
168 Syndikát hvězda-Olehla 12000
169 Sharif Alireza 12000
170 D. Mitrovic 11710
171 P. Głowacki 11560
172 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 11500
173 Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 11450
174 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 11440
175 SK Prudnik 11300
176 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 11200
177 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 11120
178 M. i I. Malinowscy 11110
179 AB Glass PHP A. Biedrzycki 11105
180 T. Sieradzki i G. Pieczuro 11000
181 SK Moszna i M. Gołębiowska 10800
182 Ł. Siwek 10800
183 Volteo Horse Service i K. Miondlikowski 10800
184 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 10690
185 TRIOS s.r.o. 10500
186 D. Kübbeler 10360
187 B. Dörflinger 10340
188 M. Borkowski 10290
189 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 10000
190 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 9400
191 Galopp & FRIENDS s.r.o. 9400
192 A. Kacprzyk i J. P. Zienkiewicz 9400
193 B. Ćwik 9285
194 D. Kwiatkowski 9260
195 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 9190
196 M. Gołębiowska i M. Łojek 9100
197 M. Stanisławska 9100
198 A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 8800
199 Ch. Ruiz-Fouquet 8750
200 Ł. Such i I. Władysiak 8720
201 M. Alnuaimi 8600
202 D. Mioduszewski 8600
203 Crows s.r.o. 8600
204 M. Biały 8500
205 SK Krasne 8400
206 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 8330
207 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 8250
208 P. Falzmann 8200
209 A. Polednia 8190
210 M. Kosicki i E. Grotkowska 8160
211 W. Raszyńska i K. Szymański 8150
212 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 8100
213 Stuff of Legend Ltd 8050
214 W. i I. Szebysty 8020
215 J. i J. Zalewscy i S. Staub 8000
216 R. Mamajek 7930
217 Univerpol Sp. z o.o. 7720
218 N. Kosiński 7700
219 M. Sijka 7560
220 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 7400
221 K. Goździalski 6800
222 P. Urbańska 6775
223 D. Wrzosek 6700
224 Ch. Schriever 6700
225 A. Dziuba 6500
226 M. Łojcha 6300
227 G. Kogut 6020
228 B. Dąbrowski 6000
229 L. Ćmok i T. Ruciński 5740
230 B. i M. Pokrywka 5730
231 W. Esch 5700
232 M. Gołębiowska 5675
233 R. Świątek 5500
234 Uni-Res Sp. z o.o. 5440
235 K. Záhora 5400
236 K. Urbańczyk 5230
237 SK Michałów i B. Głowacki 5100
238 R. Ptach 5050
239 A. Pyzara-Ratajczak 5000
240 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 4950
241 K. Bukład 4930
242 K. Zakolski 4760
243 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 4655
244 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 4650
245 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Kacprzyk, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 4520
246 M. Meller i B. Giedyk 4250
247 M. Surtel 4200
248 H. Poledníková 3720
249 SK Moszna 3660
250 F. Wołoszyn 3610
251 K. Kozłowska i Mariusz Konarski 3600
252 Cofund – J. Jaskólska 3600
253 S. Penner 3400
254 J. i T. Ozdoba, R. Zieliński i W. Saniewski 3200
255 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 3200
256 P. Karlik 3200
257 Turf Fun Club 3200
258 Cardboard s.r.o. 3200
259 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
260 M. Kosicki i M. Kurach 3060
261 A. Wyrzyk 3060
262 K. Zawiliński 3010
263 I. K. Art s.r.o. 3000
264 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 3000
265 E. Krakowiak i P. Wróblewski 2800
266 M. Biały i M. Kobus 2750
267 Z. Górski i K. Urbańczyk 2650
268 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
269 E. Krakowiak 2500
270 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
271 Z. Król, F. Krupa i M. Metza-Jodłowska 2450
272 J. i J. Zalewscy 2440
273 Y. Nikles 2400
274 B. Zuzek 2340
275 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 2250
276 K. Litwiniak 2140
277 SK Michałów i M. Łojek 2000
278 Evidencia Dokumentation HB 2000
279 Abbas Akbar Al Mulla 2000
280 P. i J. Łucki 1800
281 J., D., W. i Ż. Sito 1800
282 My First Racehorse Ltd i K. Kamińska 1800
283 Alfred F. Laskowski 1750
284 MB Arabians Sp. z o.o. 1700
285 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1700
286 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1650
287 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
288 F. Dill 1500
289 B. Białołęcka 1500
290 T. Rybicki i S. Wiśniewska 1500
291 H. Granda, M. Czech, M. Maj, D. Soska i Ł. Bobak 1450
292 P. Antenet 1360
293 G. Kozak 1200
294 M. Metza-Jodłowska 1000
295 E. Nieslaniková 1000
296 A. Osieleniec 1000
297 P. Šenigla 1000
298 D. Ostatek 1000
299 J. Szweycer 950
300 Estel Studio Sp. z o.o. i K. Kozłowska 900
301 K. Stoch 900
302 M. Dziedzic 900
303 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
304 P. Drutowski 800
305 O. Sutkiewicz 700
306 M. Łaniewska 700
307 G. Łątka 680
308 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 600
309 A. Iżewska 500
310 A. i J. Mika 450
311 M. Janikowski i K. Mirpuri 450
312 Monika Wyrzyk 350
313 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
314 G., R. i K. Gorczyca i K. Urbańczyk 340
315 A. Gajos-Łątka 300
316 A. Dziuba i M. Przączak 300
317 W. Szydełko 250
318 A. Majchrzak 250
319 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
320 S. Pircher 0
321 J. Precliková 0
322 K. Mirpuri i W. Żmiejko 0
323 inż. M. Ševčík 0
324 PT Team & Kaločová 0
325 M. Kosicki i M. Kalata 0
326 M. Sarsour i F. Abu Mdegem 0
327 O. Braz i T. Pastuszka 0
328 SK Kamionna – G. Dudek 0
329 M. Sopański 0
330 Loko trans s.r.o. 0
331 J. Domańska 0
332 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
333 Stebel Sp. z o.o. 0
334 W. Guz 0
335 K. Urbańczyk, K. Domżała i G. Grudziąż 0
336 K. Micuła 0
337 Investstar – M. Sola 0
338 inż. Jaroslav Vaňa 0
339 I. Korczak 0
340 W. Maciejewska 0
341 M. Bougaret 0
342 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
343 M. Stoklásková 0
344 M. Kosicki i S. Bujarski 0
345 M. Janikowski i Z. Makowski 0
346 My First Racehorse Ltd 0
347 K. Miondlikowski 0
348 P., M. i J. Tomaszek 0
349 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
350 M. Hamburger, R. Świątek 0
351 K. Rogowski i D. Sztanka 0
352 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 0
353 P. Pirzecki i N. Hendzel 0
354 M. A. Rybaczyk 0
355 G. Kogut i G. Pawlus 0
356 SK Jaroszówka 0
9627350

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 12-11-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Wyrzyk A. 50 58 52 41 37 81 319 1007190
2 Janikowski M. 43 36 32 27 27 47 212 763740
3 Ziemiański K. 41 30 34 29 27 90 251 749875
4 Borkowski M. 34 32 27 29 27 46 195 621240
5 Romanowski M. 28 20 27 25 17 32 149 317465
6 Piątkowski P. 27 22 22 25 22 54 172 419885
7 Łojek M. 25 28 27 33 34 80 227 413295
8 Vasyutov S. 25 22 24 26 32 84 213 424765
9 Olkowski W. 24 28 21 14 16 51 154 501720
10 Kozłowski J. 23 18 19 24 23 59 166 477580
11 Świątek R. 23 15 17 9 16 47 127 327720
12 Jodłowski M. 19 20 13 17 16 46 131 344130
13 Zahariev E. 18 15 24 22 22 70 171 368645
14 Kryszyłowicz W. 17 21 19 16 17 51 141 220215
15 Walicki A. 15 11 16 17 15 34 108 254285
16 Kacprzyk M. 14 22 11 16 8 35 106 202720
17 Rogowski K. 12 17 21 40 45 151 286 226265
18 Laskowski A. 9 12 11 10 10 29 81 107920
19 Zawgorodny S. 9 3 4 5 5 10 36 155310
20 Wróblewski G. W. (CZE) 8 2 2 1 1 4 18 251200
21 Domańska J. 7 5 7 4 5 24 52 80250
22 Szelągowska N. 5 8 5 5 3 2 28 76110
23 Panczew R. G. 5 3 9 3 6 21 47 79580
24 Dębowski T. 4 11 9 18 15 58 115 102310
25 Piwko R. 4 4 4 7 2 11 32 52560
26 Mazurek B. 4 3 6 2 3 11 29 26980
27 Kłóś P. 4 2 4 2 5 13 30 22715
28 Porębna E. 4 1 3 4 3 4 19 38890
29 Krzyśków M. 3 4 3 4 1 7 22 35750
30 Głowacki J. 3 1 6 3 4 11 28 37915
31 Poles P. (CZE) 2 9 4 3 0 2 20 153900
32 Kryszyłowicz M. 2 7 4 1 12 14 40 47490
33 Wnorowski M. 2 4 6 2 1 15 30 28980
34 Wróblewska I. 2 4 1 7 8 12 34 58580
35 Głowacki B. 2 3 5 7 5 17 39 28730
36 Szymczuk W. 2 3 1 4 1 7 18 71540
37 Olehla Č. (CZE) 2 2 4 4 2 5 19 66200
38 Pastuszka T. 2 1 4 5 10 30 52 33550
39 Boruta M. 2 1 3 4 2 15 27 22100
40 Zielińska A. 2 0 2 1 1 7 13 22570
41 Urbańczyk K. 1 8 2 6 7 26 50 31705
42 Talarek P. 1 5 2 0 1 12 21 53640
43 Malinowski M. 1 2 2 0 1 2 8 11110
44 Kosicki M. 1 2 0 4 2 25 34 14560
45 Nováková J. (CZE) 1 1 1 1 2 1 7 25200
46 Mioduszewski D. 1 0 2 0 0 3 6 8600
47 Rohaut F. (FR) 1 0 0 0 0 0 1 85000
48 Nakoniechnyi P. 1 0 0 0 0 0 1 5000
49 Porkátová I. (CZE) 0 2 1 0 1 0 4 12000
50 Theimer M. (CZE) 0 1 2 2 2 1 8 18600
51 Lica Z. 0 1 2 0 0 2 5 27000
52 Zawiliński K. 0 1 1 0 2 6 10 3010
53 Bodlák R. (CZE) 0 1 1 0 0 2 4 6200
54 Wróblewski P. 0 1 0 0 0 1 2 2800
55 Maronka G. (HUN) 0 1 0 0 0 0 1 13200
56 Hajdi L. (HUN) 0 1 0 0 0 0 1 12000
57 Tuma P. (CZE) 0 0 2 1 0 2 5 18600
58 Wołoszyn F. 0 0 1 1 2 7 11 3610
59 Łucki P. 0 0 1 0 1 3 5 1800
60 Zschache Ch. (GER) 0 0 1 0 0 0 1 12000
61 Žalud R. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 10500
62 Gajos-Łątka A. 0 0 0 2 2 4 8 1950
63 Záhorová E. (CZE) 0 0 0 1 0 2 3 5400
64 Popelka S. (CZE) 0 0 0 0 1 1 2 1000
65 Nieslanik M. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 1000
66 Sola M. 0 0 0 0 0 7 7 0
67 Ivashchenko S. 0 0 0 0 0 4 4 0
68 Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0
69 Kašný P. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
70 Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
71 Lenard A. 0 0 0 0 0 1 1 0
72 Kovář S. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
73 Ševčík M. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
535 535 535 534 531 1505 4175 9627350

Reproduktory pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum ogółem w okresie od 01-01-2018 do 12-11-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Ecosse (FR) 22 9 14 123 294210   13373.18
2 Air Chief Marshal (IRE) 3 3 7 19 290690   96896.67
3 Planteur (IRE) 6 5 9 32 249020   41503.33
4 Roulette (GB) 8 3 6 43 224160   28020.00
5 Zambezi Sun (GB) 2 2 6 10 204080  102040.00
6 Enjoy Plan (USA) 3 1 3 15 198190   66063.33
7 So You Think (NZ) 4 3 5 19 181050   45262.50
8 Alandi (IRE) 20 7 9 105 178570    8928.50
9 Ruten (USA) 19 7 9 108 168060    8845.26
10 Nowogródek 11 7 10 74 141190   12835.45
11 Star Poker (IRE) 11 4 4 39 128500   11681.82
12 Cima de Triomphe (IRE) 3 2 5 16 115880   38626.67
13 Grand Presidium (USA) 6 3 6 35 103830   17305.00
14 Needham’s Fort (USA) 15 4 5 81 101340    6756.00
15 Youmzain (IRE) 4 1 1 23 93900   23475.00
16 October (USA) 13 4 5 38 93080    7160.00
17 Calming Influence (IRE) 13 5 7 86 88250    6788.46
18 Worthadd (IRE) 3 2 3 16 87990   29330.00
19 Tempelwächter (GER) 23 4 5 106 84760    3685.22
20 Muhtathir (GB) 2 2 2 17 82290   41145.00
21 Exciting Life (IRE) 9 4 5 35 78515    8723.89
22 Samum (GER) 2 1 3 12 76175   38087.50
23 Zebedee (GB) 4 4 5 34 73880   18470.00
24 Rainbows For Life (CAN) 1 0 0 2 72000   72000.00
25 Camacho (GB) 3 1 2 14 69100   23033.33
26 Rip Van Winkle (IRE) 3 2 3 16 67260   22420.00
27 Prince of Ecosse 5 3 6 21 66820   13364.00
28 Stormy River (FR) 2 1 2 9 65000   32500.00
29 Golden Tirol (GER) 6 3 4 24 64550   10758.33
30 Camill (IRE) 10 2 2 51 62850    6285.00
31 Estejo (GER) 13 3 3 53 61715    4747.31
32 Shamardal (USA) 1 1 3 3 59000   59000.00
33 Le Havre (IRE) 1 1 4 8 56850   56850.00
34 Motivator (GB) 4 2 4 22 56250   14062.50
35 Rock of Gibraltar (IRE) 3 1 1 10 53400   17800.00
36 Bushranger (IRE) 2 2 3 9 52700   26350.00
37 Rajsaman (FR) 2 1 2 7 46400   23200.00
38 Silver Whistle (USA) 6 3 3 34 45660    7610.00
39 Alhebayeb (IRE) 1 1 2 4 44710   44710.00
40 Arithmancer (USA) 5 1 2 33 43600    8720.00
41 Belenus (GER) 7 2 2 25 41350    5907.14
42 Rio de La Plata (USA) 1 1 2 7 41100   41100.00
43 Fast Company (IRE) 3 2 3 15 40150   13383.33
44 Glavalcour (FR) 3 3 5 13 39820   13273.33
45 Le Cadre Noir (IRE) 2 2 4 14 38620   19310.00
46 Harbour Watch (IRE) 3 1 2 11 38060   12686.67
47 Jape (USA) 4 2 2 20 37780    9445.00
48 Ajvaz Dream (IRE) 2 1 2 11 37320   18660.00
49 Power (GB) 2 2 3 11 36190   18095.00
50 Deportivo (GB) 2 2 3 17 35730   17865.00
51 Born To Sea (IRE) 2 1 1 7 35300   17650.00
52 Windsor Knot (IRE) 3 0 0 14 34800   11600.00
53 Red Rocks (IRE) 2 2 3 6 34700   17350.00
54 Silver Frost (IRE) 2 1 2 10 34450   17225.00
55 Suteki Shinsukekun (USA) 2 2 3 19 33110   16555.00
56 Clodovil (IRE) 1 1 2 8 32540   32540.00
57 Makfi (GB) 3 2 2 16 32040   10680.00
58 Sixties Icon (GB) 1 1 2 8 31450   31450.00
59 Canford Cliffs (IRE) 3 2 2 8 31260   10420.00
60 Excelebration (IRE) 2 2 3 11 30550   15275.00
61 Diamond Green (FR) 3 1 1 11 30200   10066.67
62 Exaltation (IRE) 2 2 3 14 29070   14535.00
63 Hawk Wing (USA) 1 1 3 8 28800   28800.00
64 Indy Champ (USA) 7 1 1 31 28690    4098.57
65 Country Club (GB) 2 1 2 7 28500   14250.00
66 Look Honey (IRE) 2 0 0 6 28500   14250.00
67 Arcano (IRE) 5 2 3 20 27600    5520.00
68 Big Bad Bob (IRE) 4 1 2 17 27100    6775.00
69 Kornel 1 0 0 5 27000   27000.00
70 Jukebox Jury (IRE) 1 1 1 8 26750   26750.00
71 Exeed And Excel (AUS) 1 1 1 7 26750   26750.00
72 Holy Roman Emperor (IRE) 2 2 2 12 26150   13075.00
73 Kentucky Dynamite (USA) 3 1 2 12 26100    8700.00
74 Denon (USA) 1 1 1 4 26000   26000.00
75 Dark Angel (IRE) 2 1 1 12 25450   12725.00
76 Pop Rock (JPN) 4 1 1 15 24850    6212.50
77 Iffraaj (GB) 1 1 3 9 24475   24475.00
78 Orpen (USA) 1 1 3 6 23900   23900.00
79 Milanais (FR) 1 1 3 7 23875   23875.00
80 Tertullian (USA) 1 1 1 8 23760   23760.00
81 Art Connoisseur (IRE) 1 1 3 5 23450   23450.00
82 Don Corleone (GB) 1 1 1 4 23000   23000.00
83 Duke of Marmalade (IRE) 1 1 2 8 22900   22900.00
84 Montjeu (IRE) 1 1 2 4 22800   22800.00
85 Lord of England (GER) 2 1 1 10 22750   11375.00
86 Areion (GER) 1 1 1 9 22000   22000.00
87 Sommerabend (GB) 1 1 2 4 21720   21720.00
88 Falco (USA) 1 1 2 9 21415   21415.00
89 Authorized (IRE) 1 1 1 5 20700   20700.00
90 Mount Nelson (GB) 1 1 2 3 20500   20500.00
91 Anodin (IRE) 2 2 2 10 20120   10060.00
92 Soldier of Fortune (IRE) 2 1 1 11 20100   10050.00
93 Rakti (GB) 1 1 2 2 20000   20000.00
94 Dream Ahead (USA) 1 1 2 3 19600   19600.00
95 Frozen Power (IRE) 1 1 1 8 18820   18820.00
96 Lujain (USA) 1 1 2 10 18800   18800.00
97 Soldier Hollow (GB) 4 0 0 9 18550    4637.50
98 Sorbie Tower (IRE) 2 0 0 12 18400    9200.00
99 Casamento (IRE) 2 0 0 11 18400    9200.00
100 Poet’s Voice (GB) 2 2 2 11 18350    9175.00
101 Sinndar (IRE) 1 1 2 9 18300   18300.00
102 Lord Shanakill (USA) 1 1 2 5 18100   18100.00
103 Literato (FR) 1 1 1 4 18030   18030.00
104 Sunday Break (JPN) 1 1 1 10 17950   17950.00
105 Cloword (IRE) 2 2 2 9 17440    8720.00
106 Penny’s Picnic (IRE) 1 1 1 4 17130   17130.00
107 Archipenko (USA) 3 1 1 8 17060    5686.67
108 Full of Gold (FR) 1 1 2 9 16200   16200.00
109 Pastoral Pursuits (GB) 1 1 2 6 15350   15350.00
110 Morpheus (GB) 3 1 1 8 15300    5100.00
111 Egerton (GER) 2 0 0 3 15200    7600.00
112 Forever Bond (BRZ) 4 0 0 25 15080    3770.00
113 Equiano (FR) 1 1 1 8 14900   14900.00
114 Mamool (IRE) 1 1 2 4 14700   14700.00
115 Safety Wire (IRE) 2 1 1 6 14660    7330.00
116 Gale Force Ten (GB) 1 1 1 3 14400   14400.00
117 Haatef (USA) 1 1 2 9 14370   14370.00
118 Sin Kiang (FR) 1 0 0 5 14000   14000.00
119 Pedro The Great (USA) 1 1 1 5 13800   13800.00
120 Mikhail Glinka (IRE) 1 1 2 6 13700   13700.00
121 Dragon Pulse (IRE) 1 1 1 5 13660   13660.00
122 Mukhadram (GB) 1 1 1 3 13500   13500.00
123 Mr Alkohol (GB) 1 1 2 4 13420   13420.00
124 Zanatar (FR) 1 1 1 10 13250   13250.00
125 Garswood (GB) 1 1 1 2 13000   13000.00
126 Thewayyouare (USA) 1 1 1 7 12200   12200.00
127 Zarewitsch (IRE) 1 1 1 3 11200   11200.00
128 Helmet (AUS) 1 1 1 2 11120   11120.00
129 Intikhab (USA) 1 1 1 7 10900   10900.00
130 Foxwedge (AUS) 1 1 1 3 10800   10800.00
131 Sea The Stars (IRE) 1 1 1 2 10800   10800.00
132 Aramus (CHI) 1 1 1 8 10690   10690.00
133 Fast and Furious (FR) 1 1 1 6 10650   10650.00
134 Yeats (IRE) 1 0 0 1 10500   10500.00
135 Montmartre (FR) 1 1 1 2 10400   10400.00
136 Linda’s Lad (GB) 1 1 1 8 10290   10290.00
137 Enjoy The Silence (IRE) 4 0 0 11 10000    2500.00
138 Star Fury (HUN) 1 0 0 3 10000   10000.00
139 Age of Jape 3 0 0 7 9150    3050.00
140 Maxios (GB) 2 1 1 7 9100    4550.00
141 Battle of Marengo (IRE) 3 0 0 6 9000    3000.00
142 Nathaniel (IRE) 1 1 1 2 9000    9000.00
143 Dżulietto 3 0 0 9 8930    2976.67
144 Camerun (IRE) 1 0 0 5 8840    8840.00
145 Dutch Art (GB) 1 1 1 3 8800    8800.00
146 Viritim 2 0 0 9 8190    4095.00
147 Red Jazz (USA) 1 1 1 3 8050    8050.00
148 No Nay Never (USA) 1 0 0 4 7650    7650.00
149 Pour Moi (IRE) 1 0 0 3 7650    7650.00
150 Mustafa 2 0 0 10 7400    3700.00
151 Ellusive Look (USA) 1 0 0 9 6700    6700.00
152 Satin Stone (USA) 1 0 0 3 6600    6600.00
153 Dylan Thomas (IRE) 2 0 0 2 6400    3200.00
154 Bungle Inthejungle (GB) 1 0 0 3 6300    6300.00
155 Tiger Cafe (JPN) 3 0 0 3 5000    1666.67
156 Big Luck (IRE) 2 0 0 9 4950    2475.00
157 Most Improved (IRE) 1 0 0 5 4520    4520.00
158 George Vancouver (USA) 1 0 0 3 4500    4500.00
159 Sir Prancealot (IRE) 1 0 0 2 4400    4400.00
160 San Moritz 2 0 0 10 4030    2015.00
161 Montbard 1 0 0 10 4000    4000.00
162 Royal Court (IRE) 3 0 0 4 4000    1333.33
163 Kyllachy (GB) 1 0 0 8 3900    3900.00
164 Oscar (IRE) 1 0 0 1 3500    3500.00
165 Zamindar (USA) 1 0 0 3 3200    3200.00
166 Sharpour (IRE) 1 0 0 2 3200    3200.00
167 Brusco (GB) 1 0 0 1 3200    3200.00
168 Ray of Light (IRE) 1 0 0 1 3200    3200.00
169 Irocco 1 0 0 6 3110    3110.00
170 Stowaway (GB) 1 0 0 2 3000    3000.00
171 Halling (USA) 1 0 0 1 3000    3000.00
172 Coach House (IRE) 1 0 0 3 2600    2600.00
173 Naaqoos (GB) 1 0 0 7 2300    2300.00
174 Mastercraftsman (IRE) 1 0 0 2 2250    2250.00
175 Alaska River (GER) 1 0 0 4 2070    2070.00
176 Sexman 1 0 0 2 2000    2000.00
177 Cossio (GB) 1 0 0 1 2000    2000.00
178 Pouvoir Absolu (GB) 1 0 0 1 2000    2000.00
179 Rendezvous (IRE) 1 0 0 1 2000    2000.00
180 Kharoud (FR) 2 0 0 10 1950     975.00
181 Rhodesian winner (GER) 1 0 0 6 1900    1900.00
182 Kendargent (FR) 2 0 0 5 1800     900.00
183 Normen (GER) 1 0 0 4 1800    1800.00
184 Masterstroke (USA) 1 0 0 1 1800    1800.00
185 Germes (IRE) 2 0 0 5 1350     675.00
186 Captain Gerrard (IRE) 1 0 0 3 1060    1060.00
187 Captain Rio (GB) 1 0 0 5 1000    1000.00
188 Jovellanos 2 0 0 3 1000     500.00
189 Bachelor Duke (USA) 1 0 0 1 1000    1000.00
190 Gold Away (IRE) 1 0 0 1 1000    1000.00
191 Roderic O’Connor (IRE) 1 0 0 3 700     700.00
192 Da Xian 1 0 0 4 610     610.00
193 Strażnik 1 0 0 5 500     500.00
194 Terssio (IRE) 1 0 0 4 350     350.00
195 Distant Music (USA) 1 0 0 2 350     350.00
196 Cockney Rebel (IRE) 1 0 0 1 350     350.00
197 American Post (GB) 2 0 0 3 300     150.00
198 Johnny Red Kerr (USA) 1 0 0 3 300     300.00
199 Aussie Rules (USA) 1 0 0 2 300     300.00
200 Karakalla 1 0 0 6 0       0.00
201 Masini 2 0 0 5 0       0.00
202 Two-Twenty-Two (IRE) 1 0 0 5 0       0.00
203 Tiger Hill (IRE) 1 0 0 4 0       0.00
204 Turgeon (USA) 1 0 0 4 0       0.00
205 Alywar (USA) 2 0 0 2 0       0.00
206 Muzyk 1 0 0 2 0       0.00
207 Scufiott (GB) 1 0 0 2 0       0.00
208 Evasive (GB) 1 0 0 2 0       0.00
209 Way Of Light (USA) 1 0 0 2 0       0.00
210 War Command (USA) 1 0 0 1 0       0.00
211 Wootton Bassett (GB) 1 0 0 1 0       0.00
212 Cape Cross (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
213 Starspangledbanner (AUS) 1 0 0 1 0       0.00
214 Turtle Bowl (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
215 Noel (GER) 1 0 0 1 0       0.00
216 American Devil (FR) 1 0 0 1 0       0.00
217 Rosensturm (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
218 Suestado (GER) 1 0 0 1 0       0.00
219 High Chaparral (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
220 Teofilo (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
221 Footstepsinthesand (GB) 1 0 0 1 0       0.00
222 Elusive Pimpernel (USA) 1 0 0 1 0       0.00
223 Anabaa Blue (GB) 1 0 0 1 0       0.00
224 Scater 1 0 0 1 0       0.00
225 Dr Fong (USA) 1 0 0 1 0       0.00
226 Panis (USA) 1 0 0 1 0       0.00
227 Next Desert (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
228 Day Dreamer (FR) 1 0 0 1 0       0.00
562 224 336 2558 6738850

Ojcowie matek koni pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 12-11-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Jape (USA) 33 11 19 163 367470   11135.45
2 King’s Best (USA) 4 2 7 18 289450   72362.50
3 Zafonium (USA) 4 2 5 15 197760   49440.00
4 Cadoudal (FR) 1 1 5 7 189240  189240.00
5 Belenus (GER) 19 9 13 111 156250    8223.68
6 Parade Ground (USA) 1 1 2 7 145600  145600.00
7 Xaar (GB) 1 1 3 8 142500  142500.00
8 Tempelwächter (GER) 4 3 7 29 130160   32540.00
9 Cape Cross (IRE) 4 4 7 24 117100   29275.00
10 Medicean (GB) 5 4 6 28 116050   23210.00
11 Halling (USA) 4 3 5 17 107960   26990.00
12 Dakota (IRE) 2 1 3 9 90530   45265.00
13 Erhaab (USA) 1 1 1 6 86800   86800.00
14 Royal Court (IRE) 12 4 5 67 84620    7051.67
15 Linamix (FR) 7 3 6 36 78600   11228.57
16 In Camera (IRE) 8 3 3 50 78505    9813.13
17 Special Power (IRE) 10 5 6 45 75550    7555.00
18 Grand Lodge (USA) 2 2 3 14 72340   36170.00
19 Exceed And Excel (AUS) 4 3 6 21 70760   17690.00
20 Okawango (USA) 1 1 1 7 70250   70250.00
21 Dalakhani (IRE) 6 4 4 26 67090   11181.67
22 Pivotal (GB) 2 1 2 9 65000   32500.00
23 Oasis Dream (GB) 3 1 3 7 60800   20266.67
24 Lecroix (GER) 1 1 3 4 60800   60800.00
25 Mamool (IRE) 4 2 3 20 60070   15017.50
26 Alywar (USA) 10 3 3 62 57760    5776.00
27 Dansili (GB) 6 2 4 29 51320    8553.33
28 Intikhab (USA) 2 1 1 11 49940   24970.00
29 Giant’s Causeway (USA) 3 3 3 19 49000   16333.33
30 Sholokhov (IRE) 6 3 3 24 48120    8020.00
31 Domedriver (IRE) 3 2 2 18 48000   16000.00
32 Gold Away (IRE) 3 2 4 20 46495   15498.33
33 Poliglote (GB) 1 1 2 6 46400   46400.00
34 Galileo (IRE) 3 3 4 16 45450   15150.00
35 Singspiel (IRE) 5 3 4 27 45350    9070.00
36 Great Lakes (GB) 8 1 3 38 44970    5621.25
37 Azamour (IRE) 1 1 2 4 44710   44710.00
38 Don Corleone (GB) 8 2 2 34 44260    5532.50
39 Greinton (GB) 3 2 2 26 41160   13720.00
40 Barathea (IRE) 1 1 2 7 41100   41100.00
41 Rahy (USA) 4 1 1 19 38850    9712.50
42 Fourth of June (USA) 5 2 3 31 37740    7548.00
43 Marju (IRE) 2 1 2 10 36140   18070.00
44 Who Knows (IRE) 3 2 2 11 35490   11830.00
45 Martillo (GER) 1 1 1 3 35000   35000.00
46 High Chaparral (IRE) 3 1 2 11 34320   11440.00
47 Verglas (IRE) 3 1 1 17 34040   11346.67
48 Kheleyf (USA) 3 2 2 8 33800   11266.67
49 Silver Patriarch (IRE) 2 2 4 10 31820   15910.00
50 Royal Applause (GB) 1 1 2 8 31450   31450.00
51 Siam (USA) 3 2 3 20 30700   10233.33
52 Alhaarth (IRE) 5 2 2 13 30350    6070.00
53 Elusive City (USA) 3 1 1 16 30050   10016.67
54 King’s Theatre (IRE) 1 1 3 8 28800   28800.00
55 Green Desert (USA) 3 2 2 9 27160    9053.33
56 Fasliyev (USA) 2 2 2 7 26080   13040.00
57 Iron Mask (USA) 1 1 1 4 26000   26000.00
58 Bertolini (USA) 2 2 2 19 25950   12975.00
59 Unfuwain (USA) 2 1 2 5 25900   12950.00
60 Silver Hawk (USA) 1 1 2 8 25350   25350.00
61 Juror 2 1 2 13 25150   12575.00
62 Canadian Winter (USA) 2 1 1 18 25100   12550.00
63 Bahamian Bounty (GB) 1 1 3 9 24475   24475.00
64 Night Shift (USA) 1 1 2 11 24300   24300.00
65 Marchand de Sable (USA) 1 1 3 7 23875   23875.00
66 Kalanisi (IRE) 2 1 2 8 23850   11925.00
67 Holy Roman Emperor (IRE) 1 1 2 8 23750   23750.00
68 Nayef (USA) 2 1 2 11 23600   11800.00
69 Docksider (USA) 2 2 2 8 23600   11800.00
70 King of Kings (IRE) 1 1 3 5 23450   23450.00
71 Zafonic (USA) 2 1 2 7 23400   11700.00
72 Viking Ruler (AUS) 1 1 1 3 23000   23000.00
73 Monsun (GER) 5 1 2 14 22780    4556.00
74 Baillamont (USA) 1 1 1 9 22000   22000.00
75 Diktat (GB) 1 1 2 9 21930   21930.00
76 Kallisto (GER) 1 1 2 4 21720   21720.00
77 Snow Kid (GB) 1 1 2 10 21670   21670.00
78 Goofalik (USA) 1 1 2 8 20250   20250.00
79 Indian Danehill (IRE) 1 1 1 9 20120   20120.00
80 Java Gold (USA) 3 1 1 13 19980    6660.00
81 Ecosse (FR) 1 1 2 8 19750   19750.00
82 Be My Chief (USA) 5 1 1 30 19650    3930.00
83 Big Shuffle (USA) 3 1 1 25 19500    6500.00
84 Baby Bid (USA) 5 1 1 24 19330    3866.00
85 Ransom O’War (USA) 1 1 1 6 18950   18950.00
86 Orpen (USA) 1 1 2 10 18800   18800.00
87 Saphir (GER) 13 0 0 41 18775    1444.23
88 Apeldoorn (FR) 1 0 0 3 18600   18600.00
89 Sri Pekan (USA) 1 1 2 9 18300   18300.00
90 Amadeus Wolf (GB) 1 1 1 4 18100   18100.00
91 Anabaa (USA) 1 1 1 10 17950   17950.00
92 Sorbie Tower (IRE) 4 1 1 26 17900    4475.00
93 Tioman Island (GB) 1 1 1 9 17200   17200.00
94 Le Vie Dei Colori (GB) 1 1 1 4 17130   17130.00
95 Gone West (USA) 1 1 2 4 16900   16900.00
96 Five Star Camp (USA) 1 1 1 14 16690   16690.00
97 Lomitas (GB) 2 1 1 13 16600    8300.00
98 Sadler’s Wells (USA) 2 1 1 9 16400    8200.00
99 All Hands On Deck (USA) 4 0 0 18 16290    4072.50
100 Compton Place (GB) 1 1 2 9 16200   16200.00
101 Enrique (GB) 1 1 1 5 15940   15940.00
102 Hurricane Run (IRE) 2 1 1 5 15930    7965.00
103 Oratorio (IRE) 2 1 1 6 15740    7870.00
104 Valanour (IRE) 1 1 1 7 15150   15150.00
105 Irish River (FR) 1 1 1 8 14900   14900.00
106 Cozzene (USA) 1 1 2 5 14800   14800.00
107 Croco Rouge (IRE) 1 1 2 4 14700   14700.00
108 Dubai Millennium (GB) 1 1 1 7 14650   14650.00
109 Dilshaan (GB) 1 1 2 9 14370   14370.00
110 Golden Missile (USA) 2 1 1 10 14300    7150.00
111 Mr. Greeley (USA) 1 1 1 8 14000   14000.00
112 Tagula (IRE) 3 0 0 11 13900    4633.33
113 Acatenango (GER) 1 1 1 5 13800   13800.00
114 Royal Academy (USA) 1 1 1 4 13660   13660.00
115 Enjoy Plan (USA) 6 1 1 26 13560    2260.00
116 Shantou (USA) 1 1 2 4 13420   13420.00
117 Dubai Destination (USA) 2 1 1 8 13300    6650.00
118 Boreal (GER) 1 1 1 10 13250   13250.00
119 Fantastic Light (USA) 1 0 0 1 13200   13200.00
120 Iphino (GER) 1 1 1 7 13000   13000.00
121 Slickly (FR) 1 1 1 2 12600   12600.00
122 Eternity’s Breath (USA) 1 1 1 9 12520   12520.00
123 New Approach (IRE) 2 0 0 11 12350    6175.00
124 Elusive Quality (USA) 1 1 1 7 12200   12200.00
125 Trempolino (USA) 1 1 1 10 12040   12040.00
126 Gentlewave (IRE) 1 1 1 7 12000   12000.00
127 Surumu (GER) 1 0 0 1 12000   12000.00
128 Kitten’s Joy (USA) 1 1 1 9 11600   11600.00
129 Classic Music (USA) 1 1 1 7 11270   11270.00
130 Cloudings (IRE) 1 1 1 4 11260   11260.00
131 Kalatos (GER) 1 1 1 3 11200   11200.00
132 Steinlen (GB) 1 1 1 6 11120   11120.00
133 Soviet Star (USA) 1 1 1 3 11120   11120.00
134 Street Cry (IRE) 1 1 1 2 11120   11120.00
135 Ashkalani (IRE) 1 1 1 3 10800   10800.00
136 Distant Relative (IRE) 1 1 1 2 10800   10800.00
137 Redoute’s Choice (AUS) 1 1 1 2 10800   10800.00
138 Black Sam Bellamy (IRE) 2 0 0 8 10750    5375.00
139 Kingsalsa (USA) 1 1 1 2 10400   10400.00
140 Fly To The Stars (GB) 2 0 0 9 10300    5150.00
141 Green Tune (USA) 1 1 1 8 10290   10290.00
142 Zarewitsch (IRE) 2 0 0 8 9980    4990.00
143 Dubawi (IRE) 1 1 1 4 9000    9000.00
144 Tauchsport (GDR) 2 1 1 8 8850    4425.00
145 Zanatar (FR) 1 0 0 5 8840    8840.00
146 Stelvio (GB) 1 1 1 6 8600    8600.00
147 Lil’s Boy (USA) 1 0 0 6 8190    8190.00
148 Tertullian (USA) 2 0 0 8 8150    4075.00
149 Athenagoras (GER) 1 1 1 3 7400    7400.00
150 Alzao (USA) 1 0 0 3 6300    6300.00
151 Alkalde (GER) 1 0 0 9 6175    6175.00
152 Marignan (USA) 4 0 0 18 5940    1485.00
153 Elnadim (USA) 2 0 0 8 5730    2865.00
154 Lujain (USA) 1 0 0 2 5600    5600.00
155 Ray of Light (IRE) 2 0 0 14 5570    2785.00
156 Sageburg (IRE) 1 0 0 3 5400    5400.00
157 Victory Note (USA) 1 0 0 2 5400    5400.00
158 Dream Well (FR) 1 0 0 1 5400    5400.00
159 Golan (IRE) 1 0 0 6 5300    5300.00
160 Kingmambo (USA) 1 0 0 6 4950    4950.00
161 Medaaly (GB) 1 0 0 5 4650    4650.00
162 Mt. Livermore (USA) 1 0 0 3 4500    4500.00
163 Kahyasi (IRE) 1 0 0 8 4200    4200.00
164 Motivator (GB) 2 0 0 3 4050    2025.00
165 Paris House (GB) 1 0 0 8 3900    3900.00
166 Demon Club 2 0 0 4 3700    1850.00
167 Alhijaz (GB) 1 0 0 4 3600    3600.00
168 Magical Wonder (USA) 1 0 0 4 3600    3600.00
169 Fusaichi Pegasus (USA) 1 0 0 1 3600    3600.00
170 Sleeping Indian (GB) 1 0 0 3 3400    3400.00
171 Highest Honor (FR) 1 0 0 3 3200    3200.00
172 In A Tiff (IRE) 1 0 0 2 3200    3200.00
173 Access to Java (GER) 1 0 0 1 3200    3200.00
174 Venecuela (USA) 1 0 0 6 3110    3110.00
175 Electric Beat (GB) 1 0 0 2 2750    2750.00
176 Makfi (GB) 1 0 0 4 2700    2700.00
177 Avonbridge (GB) 1 0 0 3 2700    2700.00
178 Bahri (USA) 1 0 0 3 2600    2600.00
179 Case Law (IRE) 1 0 0 2 2450    2450.00
180 In The Wings (GB) 1 0 0 7 2100    2100.00
181 Daggers Drawn (USA) 1 0 0 4 2070    2070.00
182 Graf (USA) 1 0 0 4 2000    2000.00
183 Danehill Dancer (IRE) 1 0 0 3 1920    1920.00
184 Orientate (USA) 1 0 0 2 1850    1850.00
185 Vernius (CZE) 1 0 0 4 1800    1800.00
186 Striking Ambition (GB) 1 0 0 4 1800    1800.00
187 Dynaformer (USA) 1 0 0 3 1800    1800.00
188 Shamardal (USA) 1 0 0 2 1800    1800.00
189 Dandy Man (IRE) 1 0 0 2 1800    1800.00
190 Urban Ocean (FR) 1 0 0 2 1750    1750.00
191 Woodman (USA) 1 0 0 4 1350    1350.00
192 Sakhee (USA) 1 0 0 3 1060    1060.00
193 Aragon (GB) 1 0 0 5 1000    1000.00
194 Krater 1 0 0 4 950     950.00
195 Bachelor Duke (USA) 2 0 0 4 900     450.00
196 Professional (IRE) 2 0 0 9 800     400.00
197 Mister Baileys (GB) 1 0 0 3 700     700.00
198 Llandaff (USA) 2 0 0 5 610     305.00
199 Kilimandżaro 2 0 0 7 500     250.00
200 Danish Fort (GB) 1 0 0 2 450     450.00
201 Auenadler (GER) 1 0 0 1 450     450.00
202 Mull of Kintyre (USA) 1 0 0 1 450     450.00
203 Machiavellian (USA) 1 0 0 5 350     350.00
204 Traditionally (USA) 1 0 0 4 350     350.00
205 Salder’s Wells (USA) 1 0 0 2 350     350.00
206 Thunder Gulch (USA) 1 0 0 2 300     300.00
207 Ocean of Wisdom (USA) 1 0 0 2 300     300.00
208 Omen 1 0 0 5 0       0.00
209 Goldneyev (USA) 2 0 0 3 0       0.00
210 Sea The Stars (IRE) 1 0 0 3 0       0.00
211 Dai Jin (GB) 1 0 0 3 0       0.00
212 Freedom’s Choice (USA) 1 0 0 3 0       0.00
213 Kaldounevees (FR) 1 0 0 3 0       0.00
214 With Approval (CAN) 1 0 0 2 0       0.00
215 Afternoon Deelites (USA) 1 0 0 2 0       0.00
216 Gere 1 0 0 1 0       0.00
217 Kharoud (FR) 1 0 0 1 0       0.00
218 Country Reel (USA) 1 0 0 1 0       0.00
219 Cadeaux Genereux (GB) 1 0 0 1 0       0.00
220 Chef Supreme (USA) 1 0 0 1 0       0.00
221 Roulette (GB) 1 0 0 1 0       0.00
222 Sagacity (FR) 1 0 0 1 0       0.00
223 Saddex (GB) 1 0 0 1 0       0.00
224 Gulch (USA) 1 0 0 1 0       0.00
225 Observatory (USA) 1 0 0 1 0       0.00
226 Excellent Art (GB) 1 0 0 1 0       0.00
227 Montjeu (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
228 Robellino (USA) 1 0 0 1 0       0.00
229 Distant View (USA) 1 0 0 1 0       0.00
230 Great Commotion (USA) 1 0 0 1 0       0.00
497 209 312 2379 5878850

Reproduktory czystej krwi arabskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 12-11-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Jalnar Al Khalidiah 5 4 8 27 174950   34990.00
2 Ontario HF 26 10 12 137 167260    6433.08
3 Murhib 7 5 13 38 158545   22649.29
4 Amer 3 3 3 15 144390   48130.00
5 Nayef Al Khalidiah 10 7 15 45 143750   14375.00
6 Munjiz 9 4 9 35 141120   15680.00
7 Portmer 4 2 2 27 121950   30487.50
8 Dahess 9 5 7 55 112460   12495.56
9 Pogrom 15 8 8 62 90080    6005.33
10 General 2 2 5 10 87340   43670.00
11 Dostatok 17 6 6 63 78490    4617.06
12 Kazbek 7 5 6 35 66640    9520.00
13 Marwan I 4 4 6 21 63540   15885.00
14 Dubai Heros 6 3 4 28 60350   10058.33
15 Ainhoa St Faust 2 1 2 11 58680   29340.00
16 Von 4 1 1 22 53400   13350.00
17 Riyal 4 2 3 22 52920   13230.00
18 Nashwan Al Khalidiah 4 3 6 18 50870   12717.50
19 Vasyli Kossack 6 5 5 28 50185    8364.17
20 Mared Al Sahra 3 3 5 9 47900   15966.67
21 Muguet de Pascade 4 3 3 16 47600   11900.00
22 Kahil Al Shaqab 9 2 3 48 40270    4474.44
23 Ekstern 5 3 4 33 38150    7630.00
24 Muneef 1 1 3 5 34330   34330.00
25 Akbars 9 1 1 53 33120    3680.00
26 Akbar 1 0 0 7 32950   32950.00
27 Asraa Min Albarq 6 2 3 37 32500    5416.67
28 El Omari 6 1 1 31 31150    5191.67
29 Equator 4 1 2 19 29260    7315.00
30 Jaafer ASF 2 2 2 15 28360   14180.00
31 NivourGonnaTouchThis 6 2 2 24 25955    4325.83
32 Chndaka 1 1 3 8 23400   23400.00
33 TM Fred Texas 1 1 2 4 23400   23400.00
34 Pedagog 4 3 3 12 23190    5797.50
35 Ghazallah 1 1 1 9 21750   21750.00
36 Al Kamel 2 1 2 15 19720    9860.00
37 Darweesh 1 1 1 6 18000   18000.00
38 Nougatin 3 2 2 14 17605    5868.33
39 Polon 1 1 2 5 17180   17180.00
40 Empire 6 1 1 32 16560    2760.00
41 Good Boy 1 1 1 5 16080   16080.00
42 Donner 3 1 1 12 15970    5323.33
43 Akim De Ducor 1 1 1 8 15680   15680.00
44 Khalid El Biwaibiya 1 0 0 4 15600   15600.00
45 Marvin El Samawi 2 2 2 11 14950    7475.00
46 Lawrence El Gazal 1 1 2 9 14550   14550.00
47 Palatino 2 1 1 9 14080    7040.00
48 Mahabb 2 1 1 9 13570    6785.00
49 Pomian 1 1 1 8 12920   12920.00
50 Aim South 2 0 0 12 12220    6110.00
51 Bariq Al Amal 2 1 2 3 12000    6000.00
52 Amanito 3 0 0 18 11440    3813.33
53 Njewman 1 1 1 7 11110   11110.00
54 Valentino G 1 1 1 8 11000   11000.00
55 Armeec 9 0 0 30 10860    1206.67
56 Amarant 3 0 0 26 10645    3548.33
57 El Wodkine 2 0 0 14 10355    5177.50
58 Alert 1 1 1 5 10200   10200.00
59 Majd Al Arab 1 1 1 8 8750    8750.00
60 Djoury Al Monteil 1 1 2 2 8600    8600.00
61 Da Adios 1 1 1 6 8265    8265.00
62 Eryks 2 0 0 10 8000    4000.00
63 Sus 2 0 0 13 7000    3500.00
64 Wiek 3 1 1 9 7000    2333.33
65 Madiar 1 1 1 3 6000    6000.00
66 Vitorio TO 6 0 0 19 5900     983.33
67 Echo-Gazal 1 1 1 10 5750    5750.00
68 Dormane 1 0 0 12 5680    5680.00
69 Spiderman Kossack 1 1 1 2 5410    5410.00
70 Eldon 1 0 0 8 5230    5230.00
71 Gorec 1 1 1 5 5050    5050.00
72 Vasilii 2 0 0 6 3960    1980.00
73 Djon 1 0 0 7 3310    3310.00
74 Perkal 2 0 0 9 2795    1397.50
75 Eternal 1 0 0 5 2720    2720.00
76 The Wiking 1 0 0 7 2580    2580.00
77 Wadi Nur 1 0 0 6 2000    2000.00
78 Draborex 1 0 0 3 2000    2000.00
79 Abyad AA 1 0 0 3 1700    1700.00
80 No Risk Al Maury 1 0 0 3 1700    1700.00
81 Bey Ambition 1 0 0 2 1700    1700.00
82 Neron 2 0 0 8 1680     840.00
83 Noster 1 0 0 7 1500    1500.00
84 Stinger 1 0 0 6 1500    1500.00
85 Estepan 2 0 0 5 1500     750.00
86 Muddassir B’Mehamam 1 0 0 5 1500    1500.00
87 Shaba Tourettes 1 0 0 2 1360    1360.00
88 AJ Thee Luca 1 0 0 2 1360    1360.00
89 Satis 2 0 0 5 840     420.00
90 Nizam 1 0 0 1 750     750.00
91 Nasch 1 0 0 5 500     500.00
92 Pougatin Kossack 2 0 0 7 340     170.00
93 Zakbar 1 0 0 5 340     340.00
94 Padishah 1 0 0 1 300     300.00
95 Maklaud 1 0 0 3 250     250.00
96 Fedain 1 0 0 2 250     250.00
97 Kara Shar 1 0 0 1 215     215.00
98 Wojnicz 1 0 0 1 215     215.00
99 Wasilew 2 0 0 5 0       0.00
100 Cukebar 1 0 0 5 0       0.00
101 Ermis 3 0 0 4 0       0.00
102 Shanghai EA 2 0 0 4 0       0.00
103 Dorz 1 0 0 4 0       0.00
104 Czerkis 1 0 0 3 0       0.00
105 Esparto 1 0 0 3 0       0.00
106 Gusliar 1 0 0 2 0       0.00
107 Sabat 1 0 0 2 0       0.00
108 Hamasecha 1 0 0 1 0       0.00
327 134 191 1556 2838000

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 12-11-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Mazur S. 65 44 33 26 36 76 280 1290060
2 Grzybowski K. 37 34 34 32 30 71 238 586645
3 Reznikov A. 31 29 25 39 36 75 235 563855
4 Abik M. 30 35 61 29 24 77 256 728745
5 Wyrzyk J. 25 27 18 24 17 47 158 353790
6 Kabardov A. 25 24 30 25 36 81 221 356050
7 Turgaev A. 23 31 30 36 36 84 240 545910
8 Popov V. 21 22 14 27 25 79 188 313475
9 Szymczuk W. 18 23 8 18 8 47 122 313590
10 Abaev S. 17 17 18 20 21 49 142 216740
11 Petryakov D. 16 20 16 19 19 69 159 236610
12 Kryszyłowicz M. 16 18 20 10 14 33 111 193035
13 Fraisl C. 16 5 16 6 8 17 68 164360
14 Srnec M. 15 16 13 22 16 45 127 313110
15 Hendzel N. 15 12 5 12 4 17 65 219110
16 Lukasek T. 13 14 6 9 9 21 72 341950
17 Mazur K. 12 14 16 16 7 53 118 170240
18 Březina M. 11 8 5 9 7 15 55 134630
19 Grzybowska J. 10 16 16 11 14 39 106 159060
20 Vasyutov S. 10 13 12 11 20 35 101 252140
21 Maryniak K. 10 7 7 5 4 16 49 102500
22 Pantchev D. 8 10 14 15 9 24 80 127855
23 Mammadov H. 8 3 6 6 3 16 42 81540
24 Lovén N. 8 0 4 0 2 1 15 150000
25 Wójcik I. 6 8 9 6 9 24 62 90950
26 Kamińska K. 6 3 9 16 18 54 106 120800
27 Kłóś P. 6 1 4 4 5 15 35 34915
28 Novák M. 5 7 4 0 1 1 18 268900
29 Kułaga R. 4 5 12 7 11 19 58 68550
30 Nakoniechnyi P. 4 4 1 4 5 20 38 44740
31 Rychlak J. 4 2 5 3 3 14 31 40660
32 Hamad Y. 4 1 2 2 2 4 15 27950
33 Dynarowska K. 3 7 5 3 9 21 48 41260
34 Krowicki P. 3 5 6 3 2 9 28 78145
35 Stepakin P. 3 5 4 5 5 29 51 47650
36 Stępniak D. 3 4 7 8 3 8 33 46360
37 Ferhanov S. 3 4 2 0 0 3 12 113400
38 Odložil J. 2 2 3 1 1 4 13 51500
39 Pałczyński P. 2 2 2 1 3 4 14 48400
40 Boekhout P. 2 1 2 2 1 0 8 40600
41 Convertino P. 2 1 2 1 0 3 9 25700
42 Altynbekov S. 2 1 0 1 2 12 18 18320
43 Brygier K. 2 1 0 0 0 3 6 13540
44 Stromsky M. 1 2 0 1 1 3 8 19000
45 Kaleta A. 1 1 3 1 2 9 17 16470
46 Janaček V. 1 1 2 2 1 1 8 18800
47 Verner J. 1 1 1 0 1 5 9 30600
48 Kołakowski J. 1 1 0 2 2 10 16 9940
49 Kardanov A. 1 0 2 2 1 9 15 11020
50 Myška J. 1 0 0 0 1 2 4 18800
51 Kopczyk M. 1 0 0 0 0 0 1 6000
52 Cadel C. 1 0 0 0 0 0 1 85000
53 Dygrýn D. 0 3 0 2 1 5 11 13300
54 Liška D. 0 2 2 1 0 3 8 15080
55 Suleymanova K. 0 2 1 3 3 8 17 8100
56 Sousa Ferreira R. 0 2 0 1 0 1 4 18300
57 Lica Z. 0 1 4 2 0 4 11 37600
58 Spáčil J. 0 1 2 3 3 5 14 15800
59 Gil A. 0 1 2 1 4 23 31 6800
60 Benš R. 0 1 1 5 4 10 21 28900
61 Sommer M. 0 1 1 0 2 10 14 3650
62 Aarich M. 0 1 0 1 1 1 4 2750
63 Matuský L. 0 1 0 1 0 1 3 14000
64 O’Shea T. P. 0 1 0 1 0 0 2 14100
65 Giedyk J. 0 1 0 0 2 2 5 3680
66 Bolewska P. 0 1 0 0 1 4 6 3150
67 Wilson O. 0 1 0 0 0 1 2 12000
68 Majewska W. 0 1 0 0 0 0 1 600
69 Plšek F. 0 1 0 0 0 0 1 3200
70 Ferhanov B. 0 1 0 0 0 0 1 4000
71 Mulas S. 0 0 2 1 0 0 3 17100
72 Lefebvre F. 0 0 2 0 1 2 5 3550
73 Bartos J. jr 0 0 1 2 0 0 3 6400
74 Nikonorow M. 0 0 1 0 0 7 8 1000
75 Koplik Radek 0 0 1 0 0 2 3 2400
76 Olehlová V. 0 0 1 0 0 1 2 1830
77 Boyer T. 0 0 0 1 5 5 11 7400
78 Graberg P.-A. 0 0 0 1 3 2 6 17000
79 Szarłat O. 0 0 0 1 1 7 9 1050
80 Mach J. 0 0 0 1 1 1 3 3000
81 Pilroth A. 0 0 0 1 1 0 2 2610
82 Chopyk A. 0 0 0 1 0 4 5 780
83 Buriánková E. 0 0 0 1 0 3 4 400
84 Wieczorek A. 0 0 0 1 0 2 3 600
85 Kratochvil J. 0 0 0 0 1 1 2 1000
86 Schiergen D. 0 0 0 0 1 0 1 2000
87 Kiełkucka A. 0 0 0 0 1 0 1 250
88 Kousek J. 0 0 0 0 1 0 1 1000
89 Kowalczyk J. 0 0 0 0 0 3 3 0
90 Mikšovský M. 0 0 0 0 0 2 2 0
91 Lheureux C. 0 0 0 0 0 2 2 0
92 Wyrzyk M. 0 0 0 0 0 2 2 0
93 Derych J. 0 0 0 0 0 1 1 0
94 Cyrkler N. 0 0 0 0 0 1 1 0
95 Kašny P. 0 0 0 0 0 1 1 0
96 Polli A. 0 0 0 0 0 1 1 0
97 Chaloupka J. 0 0 0 0 0 1 1 0
98 Kocman J. 0 0 0 0 0 1 1 0
99 Timmons C. 0 0 0 0 0 1 1 0
100 Chwirot S. 0 0 0 0 0 1 1 0
535 535 535 534 531 1505 4175 9627350

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 12-11-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 377930
2 SK Moszna 335855
3 SK Janów Podlaski 304495
4 SK Krasne 267230
5 R. Reveillere i V. Teillard 254500
6 Al Khalediah Stables 252440
7 M. Gromala 250530
8 S. Guła 200100
9 Z. Górski 189840
10 O. Tricot 189240
11 K. Szumiński 146330
12 F. & N. O’Reilly 145600
13 Team Hogdala France 142500
14 SK Michałów 137265
15 J. Traka 131720
16 SK Iwno 131325
17 S. Plavac 117170
18 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 111520
19 Millennium Stud 110080
20 K. Mirpuri 99450
21 SK Napajedla 94600
22 R. Gorczyca 92840
23 Fortum Michał Romanowski 92750
24 Rabbah Bloodstock Ltd 86800
25 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
26 Tersk Stud 81900
27 B. M. Tomaszewski 80215
28 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 77000
29 A. i R. Zielińscy 76480
30 T. de la Heronniere 70900
31 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 70250
32 E. de Kerpezdron 70000
33 Nessa Arabians Sp. z o.o. 67020
34 Storeway Ltd. 66250
35 S. Jeffroy, AGB Agency 65000
36 A. Zieliński 64770
37 I.G.E.P. 60800
38 Athbah Stud 59390
39 Godolphin 59000
40 T. Ashley 56450
41 T. Tarczyński 55660
42 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 55500
43 Ophelia’s Song Partnership 54800
44 M. Viguie 54350
45 J. Eng 52920
46 R. Piwko 52560
47 S. Chazel 51800
48 Dr G. W. Guy 47600
49 S.A.R.L. Mezagri 47600
50 S. Mladenovic 46380
51 L. Delany 44710
52 Stilvi Compania Financiera S.A. 44250
53 W. Krzemiński 41860
54 Lutetia Arabians S.A.R.L. 41550
55 Wrbna Racing 41350
56 D. Mitrovic 39820
57 SK Widzów – A. Tyszko 38870
58 A. Sexton 38620
59 J. Ryżkowski 36520
60 A. Wójtowicz 35800
61 T. Sobierajski 35600
62 E. i K. Laskowscy 35040
63 K. Bolbro Agerholm 34330
64 R. Talarek 33520
65 J. Foley 32700
66 SK Kozienice 32700
67 R. Berns 32540
68 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 31530
69 M. Channon Bloodstock Ltd 31450
70 W. J. Engel 29870
71 T. & H. Russell 29500
72 J. Soska 29230
73 M. Poland 28800
74 Expert Host Janusz Romanowski 28500
75 R. Szpar 28435
76 L. Błachut 27615
77 G. Smith 26970
78 Laundry Cottage Stud Farm 26750
79 The Kossack Stud B.V. 26050
80 E. Schmid 26000
81 E. Porębna 25760
82 Le Thenney S.A. 25350
83 Shadwell Estate Company Ltd 25150
84 G. Brady 24740
85 J. Hanly 24475
86 P. Frejlich 24470
87 Hollyberry Farm 24300
88 J. Waldron & J. Barton 23950
89 P. Pasquiou 23875
90 Azienda Agricola Gennaro Stimola 23860
91 Kellsgrange Stud 23450
92 J. & J. Waldron 23300
93 K. & R. Ask 23200
94 A. Chodowiec 23000
95 J. Wallace 22900
96 Smythson 22800
97 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 22680
98 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 22560
99 Lisbunny Bloodstock 22400
100 R. Z. Zieliński 22380
101 K. & Mrs Cullen 22250
102 Gestüt Görlsdorf 22000
103 R. Sumiła 21950
104 Ch. Jouandou 21930
105 Ecurie Normandie Pur Sang 21720
106 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 21415
107 G. & A. Corry 21350
108 A. Steinhart 21055
109 U. Zhussupov 20900
110 Haras d’Haspel 20700
111 T. Sieradzki 20440
112 Kildaragh Stud 20440
113 J. Głowacki 20440
114 M. Pehu 20250
115 A. Dziuba 20200
116 A. Burke 20120
117 O. McElroy 20000
118 E. Banahan 20000
119 Deer Forest Stud 19600
120 M. Bober 19440
121 P. Antenet 19360
122 C. J. Gołaszewski 19300
123 B. Olkowska 19000
124 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 18950
125 Elia Stud Farm 18800
126 Teliver Farm Kft 18600
127 J.-P. Colombu 18600
128 Tally-Ho Stud 18340
129 I. Shenkin 18300
130 L. Wilson 18100
131 M. du Breil, S. Lamy 18030
132 A. Borroni 18000
133 J. Krauze 17950
134 Abdullah Ali Al Saif 17900
135 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 17860
136 Irish National Stud 17800
137 B. F. Leclere i R. Dwek 17130
138 M. Kurach 16960
139 S.C.E.A. Haras de Manneville 16900
140 T. Derda 16900
141 H. Rousseau 16700
142 GR J. Zalewska 16640
143 P. Despouy 16200
144 Giewont Sp. z o.o. 16000
145 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 16000
146 P. Tormey 15940
147 Ch. Moussay 15940
148 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 15450
149 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 15350
150 A. i G. Forien 15150
151 M. i S. Wiśniewscy 15075
152 E. Kubíček 15000
153 Biddestone Stud Ltd 14900
154 S. Schnakenberg 14840
155 E. Poitevin 14840
156 Haras du Quesnay 14800
157 Mountarmstrong Stud 14720
158 Lordship Stud 14650
159 N. Kennedy 14400
160 Degmer Ltd 14400
161 Oceana Racing 14370
162 W. Saniewski 14300
163 K. Zawiliński 14200
164 L. Błaszczyk 14180
165 Grange Stud 14000
166 EARL Haras de Nonant le Pin 14000
167 P. Szmigiel 13800
168 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 13800
169 L. Lafitte, H. Barus 13800
170 SCA La Perrigne 13770
171 Highpark Bloodstock Ltd 13660
172 H. Ryan 13660
173 Bearn Arabians 13570
174 A. Kirkham 13500
175 Mrs O. Harnett 13400
176 S. Bujarski 13260
177 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 13250
178 Broughton Bloodstock 13200
179 Günay Equestrian Invest GmbH 13110
180 Bumble Bloodstock & Mrs S. Nicholls 13000
181 Thousand Dreams, Ecurie O. Piraud, P. Guigand 12600
182 Lismacue Mare Syndicate 12200
183 Wardstown Stud 12150
184 S. Ringler 12040
185 Gestüt Ebbesloh 12000
186 Braz Arabians 12000
187 P. Siuta 12000
188 A. Omen 11900
189 S.A.G.L. Seserve 11600
190 SKA Sądzia Piotrowski i Zygmunt s.c. 11500
191 POE Millennium Stud 11450
192 A. Rafferty 11450
193 SK Białka 11440
194 SK Prudnik 11300
195 R. J. & S. A. Carter 11260
196 Bloodstock Agency Ltd 11120
197 Mrs T. F. Lacey 11120
198 C. Dell’Ova 11110
199 H., M., J. i A. Klein 11100
200 Haras du Logis Saint Germain 11000
201 M. & M. Butler 10900
202 Allevamento Gialloblu srl 10800
203 J.C.S.Wilson Bloodstock 10800
204 R. Coleman 10800
205 Flaxman Stables Ireland Ltd 10800
206 Zámecký Vrch,zem.spol.s r.o. 10500
207 A. Dupont 10400
208 B. Dörflinger 10340
209 EARL Ecurie Feuillet 10290
210 Gestüt Fährhof 9900
211 M. Malinowski 9400
212 Roundhill Stud 9400
213 B. Ćwik 9285
214 D. Kwiatkowski 9260
215 A. Curran 9000
216 L. Norris i Lord Huntingdon 9000
217 Aston House Stud 9000
218 Lincarne House Ltd 9000
219 PPH Parys Sp. z o.o. 8840
220 Ch. Ruiz-Fouquet 8750
221 K. Ziemiański 8695
222 D. Mioduszewski 8600
223 Nawaf A. M. Nona’ami 8600
224 R. Mroziński 8500
225 Highclere Stud 8450
226 T. Rejman 8430
227 S. Polednia 8190
228 K. Szymański 8150
229 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 8150
230 R. Boland 8050
231 GR N. Kosiński 7700
232 Barronstown Stud 7650
233 Res-Gal Sp. z o.o. 7560
234 SK Jaroszówka 7400
235 B. Dąbrowski 7000
236 M. Harms 6950
237 S.A.R.L. Haras de Saint Faust 6800
238 Ch. Schriever 6700
239 D. Wrzosek 6700
240 B. Thiry 6580
241 P. F. Headon 6300
242 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 6175
243 V. Laurent 5840
244 Univerpol Sp. z o.o. 5750
245 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 5750
246 M. Pokrywka 5730
247 ZG VAG Esch 5700
248 M. Gołębiowska GR Surchów 5675
249 UNI-RES Sp. z o.o. 5440
250 Ecurie Biraben, J. Biraben i H. Biraben-Loustau 5400
251 Fortbarrington Stud 5400
252 G. Callanan 5400
253 P. McEnery 5300
254 K. Grudziąż 5230
255 M. Konarski 5200
256 R. Ptach 5050
257 GR K. Tomaszewska 5000
258 V. Timoshenko 4950
259 K. Jagielski 4930
260 G. Kaczmarek 4800
261 K. Zakolski 4760
262 O., Y., S. Varin 4650
263 Mr & Mrs R. Coffey 4520
264 P. i J. Richard 4500
265 Ł. Fabisiak 4500
266 A. Biedrzycki 4440
267 Old Carhue & Graeng Bloodstock 4400
268 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 4200
269 G. Sęczek 4080
270 Airlie Stud 4050
271 Gerrardstown House Stud 4000
272 S. Oakes 3900
273 T. Nowak 3740
274 H. Poledníková 3720
275 F. Wołoszyn 3610
276 Nesco II 3600
277 J. Mcdonald 3600
278 M. & J. Harty 3500
279 S. Penner 3400
280 Veles Stud 3310
281 A. i P. Łojcha 3230
282 HH Aga Khan 3200
283 K. Rabiej 3200
284 inż. P. Vrba 3200
285 Pavlin Dvůr s.r.o. 3200
286 J. Pšurný 3200
287 T. Ruciński 3060
288 Hennessey Arabians LLC 3060
289 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
290 Springcombe Park Stud 3000
291 F. Tobin 3000
292 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 2825
293 S. Gruszka i M. Biały 2750
294 P. Beirne 2700
295 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
296 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 2580
297 T. Milewski 2550
298 J. Szmyt 2440
299 Paget Bloodstock 2400
300 Y. Nikles 2400
301 B. Zuzek 2340
302 Sweetmans Bloodstock 2250
303 K. Litwiniak 2140
304 M. Kaszubowski 2070
305 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 2000
306 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
307 ZG Wirth/Wagner 1970
308 E. Gilert 1950
309 Mr & Mrs G. Middlebrook 1800
310 P. i J. Łucki 1800
311 I. Tlustá 1800
312 Gestüt Ohlerweiherhof 1800
313 M. O’Gorman 1800
314 M. Henochsberg, D. Ades Hazan 1800
315 P. Cornou 1800
316 P. Morrison 1800
317 EARL Haras du Camp Bernard 1750
318 Alfred F. Laskowski 1750
319 Agnieszka Wójtowicz 1700
320 A. Majchrzak 1680
321 F. Dill 1500
322 Mr & Mrs D. Yates 1060
323 P. & H. McCutcheon 1000
324 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
325 Hyde Park Stud 1000
326 K. Liptak 1000
327 P. Šenigla, S. Popelka 1000
328 Ballyhane Stud 1000
329 J. Szweycer 950
330 M. Ruciński i A. Zieliński 900
331 J. i M. Banahan 900
332 M. T. Mimouni 900
333 P. Drutowski 800
334 Alsadd Stud 750
335 M. Davison 700
336 O. Sutkiewicz 700
337 G. Łątka 680
338 M. Saniewski 610
339 M. Szeszuła 610
340 L. Staniszewski 500
341 A. Mika 450
342 J. Beres 350
343 R. Sendt 350
344 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 350
345 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 350
346 M. Stelmaszczyk 340
347 J. Szlaszyński 340
348 E.A.R.L. Haras du Taillis 300
349 K. Rausing 300
350 L. Ciampoli 300
351 Y. Sharet 300
352 W. Puszczewicz 250
353 D. Soska 250
354 A. Frątczak 215
355 R. Colasanti 0
356 G. i Kl. Grudziąż 0
357 E. J. Loder 0
358 A. Nunez 0
359 Cybernetyki Investment S.A. 0
360 Mme J. Jeffroy, H. Boutry 0
361 Haras de la Huderie 0
362 J. Rudnicki 0
363 D. Sztanka 0
364 Haras du Taillis 0
365 M. Sopański 0
366 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
367 Skymarc Farm 0
368 PPHU Algas – SK Udórz 0
369 Mr & Mrs Etrillard 0
370 J. Herold 0
371 inż. V. Kozel 0
372 W. Wawrzyniak 0
373 I. Korczak 0
374 H. Devin 0
375 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
376 K. Rybár 0
377 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0
378 A. Rokicki 0
379 G. Kogut 0
380 M. Kosicki 0
381 R. Mahon & J. Reilly 0
382 inż. J. Kovařik 0
383 R. Pajewska-Kwaśny 0
384 A. Jasińska 0
385 P. Hass-Sandej 0
386 A. Wyrzyk 0
387 Cocheese Bloodstock Anstalt 0
388 A. Loughlin 0
389 M. A. Rybaczyk 0
390 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
391 M. Czech 0
392 I. Topolska 0
393 M. Wnorowska 0
394 E.A.R.L. Elevage des Loges 0
395 A. Fillová 0
396 G. Dudek 0
397 F. Vocásek 0
398 S. Güldenpfennig 0
399 J. McEnery 0
400 Aunty Ifl 0
401 S. Connolly 0
402 K. Bukład 0
403 Z. Tokarzewski 0
9627350

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 12-11-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 20 28 24 26 26 87 211 377930
2 SK Krasne 12 21 30 29 31 96 219 267230
3 SK Moszna 12 15 16 17 16 34 110 335855
4 J. Traka 9 3 3 1 3 4 23 131720
5 A. i R. Zielińscy 7 4 5 5 7 9 37 76480
6 K. Szumiński 7 1 6 4 4 16 38 146330
7 B. M. Tomaszewski 6 11 4 2 4 8 35 77420
8 SK Iwno 6 9 10 21 22 70 138 131325
9 Millennium Stud 6 8 6 8 10 18 56 110080
10 S. Plavac 6 7 9 6 7 26 61 117170
11 K. Mirpuri 5 1 5 3 5 13 32 99450
12 D. Mitrovic 5 1 1 0 2 4 13 39820
13 O. Tricot 5 1 0 1 0 0 7 189240
14 A. Zieliński 4 5 7 7 3 12 38 64770
15 R. Piwko 4 4 4 7 2 11 32 52560
16 Stilvi Compania Financiera S.A. 4 3 0 1 2 1 11 44250
17 A. Sexton 4 2 2 3 3 0 14 38620
18 T. de la Heronniere 4 1 3 2 1 1 12 70900
19 R. Reveillere i V. Teillard 4 0 1 1 0 0 6 254500
20 SK Widzów – A. Tyszko 3 3 3 5 2 6 22 38870
21 Team Hogdala France 3 3 0 2 0 0 8 142500
22 SK Kozienice 3 2 3 5 3 6 22 32700
23 W. J. Engel 3 2 2 4 2 1 14 29870
24 J. Hanly 3 2 0 1 1 2 9 24475
25 E. Porębna 3 1 2 1 1 3 11 25760
26 S. Guła 3 1 2 1 0 1 8 200100
27 Shadwell Estate Company Ltd 3 1 2 0 1 4 11 25150
28 M. Poland 3 1 1 0 0 3 8 28800
29 I.G.E.P. 3 0 1 0 0 0 4 60800
30 P. Pasquiou 3 0 0 1 1 2 7 23875
31 Kellsgrange Stud 3 0 0 0 1 1 5 23450
32 E. de Kerpezdron 3 0 0 0 0 0 3 70000
33 Godolphin 3 0 0 0 0 0 3 59000
34 T. Sobierajski 2 4 7 3 0 3 19 35600
35 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 2 4 3 1 3 1 14 55500
36 W. Krzemiński 2 4 2 2 2 1 13 41860
37 R. Gorczyca 2 4 1 3 3 12 25 92500
38 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 2 3 4 0 2 9 20 31530
39 S. Mladenovic 2 3 3 2 3 5 18 46380
40 R. Berns 2 3 2 1 0 0 8 32540
41 Hollyberry Farm 2 3 2 0 2 2 11 24300
42 G. Brady 2 3 2 0 0 0 7 24740
43 J. Waldron & J. Barton 2 3 1 1 1 1 9 23950
44 G. Smith 2 2 3 3 1 2 13 26970
45 Ch. Jouandou 2 2 2 1 0 2 9 21930
46 J. Foley 2 2 2 0 1 1 8 32700
47 F. & N. O’Reilly 2 2 2 0 0 1 7 145600
48 Fortum Michał Romanowski 2 2 1 4 4 8 21 24450
49 G. & A. Corry 2 2 1 1 3 0 9 21350
50 J. Wallace 2 2 1 1 0 2 8 22900
51 Azienda Agricola Gennaro Stimola 2 2 0 3 0 2 9 23860
52 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 2 2 0 2 0 3 9 21415
53 S. Jeffroy, AGB Agency 2 2 0 2 0 2 8 65000
54 M. Pehu 2 1 2 1 1 1 8 20250
55 Le Thenney S.A. 2 1 1 2 1 2 9 25350
56 Storeway Ltd. 2 1 1 1 1 1 7 66250
57 Expert Host Janusz Romanowski 2 1 1 0 2 1 7 28500
58 T. Derda 2 1 0 1 2 4 10 16900
59 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 2 1 0 1 0 3 7 17860
60 Smythson 2 1 0 1 0 0 4 22800
61 M. Channon Bloodstock Ltd 2 1 0 0 1 4 8 31450
62 I. Shenkin 2 0 4 0 2 1 9 18300
63 Elia Stud Farm 2 0 3 2 0 3 10 18800
64 Abdullah Ali Al Saif 2 0 2 1 0 3 8 17900
65 L. Wilson 2 0 2 1 0 0 5 18100
66 Haras du Quesnay 2 0 2 0 0 1 5 14800
67 P. Despouy 2 0 1 0 2 4 9 16200
68 Ecurie Normandie Pur Sang 2 0 1 0 0 1 4 21720
69 Ophelia’s Song Partnership 2 0 1 0 0 0 3 54800
70 K. & Mrs Cullen 2 0 0 5 1 4 12 22250
71 Oceana Racing 2 0 0 2 1 4 9 14370
72 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 2 0 0 1 1 2 6 15350
73 Lisbunny Bloodstock 2 0 0 1 1 2 6 22400
74 L. Delany 2 0 0 1 1 0 4 44710
75 S.C.E.A. Haras de Manneville 2 0 0 1 0 1 4 16900
76 Deer Forest Stud 2 0 0 0 0 1 3 19600
77 A. Borroni 2 0 0 0 0 0 2 18000
78 O. McElroy 2 0 0 0 0 0 2 20000
79 Gestüt Görlsdorf 1 5 2 0 0 1 9 22000
80 E. i K. Laskowscy 1 4 2 2 0 0 9 35040
81 Tally-Ho Stud 1 3 3 3 0 1 11 18340
82 J. Krauze 1 3 2 1 1 2 10 17950
83 A. Burke 1 3 1 0 1 3 9 20120
84 T. Ashley 1 3 0 2 3 1 10 56450
85 Kildaragh Stud 1 3 0 0 0 0 4 20440
86 GR J. Zalewska 1 2 2 2 2 9 18 16640
87 Rabbah Bloodstock Ltd 1 2 2 1 0 0 6 86800
88 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 1 2 2 0 1 1 7 70250
89 Dr G. W. Guy 1 2 1 1 1 1 7 47600
90 A. i G. Forien 1 2 1 1 1 1 7 15150
91 J. & J. Waldron 1 2 1 1 0 1 6 23300
92 Grange Stud 1 2 1 0 0 4 8 14000
93 Lismacue Mare Syndicate 1 2 1 0 0 3 7 12200
94 Biddestone Stud Ltd 1 2 0 1 2 5 11 14900
95 Lordship Stud 1 2 0 1 1 2 7 14650
96 E. Schmid 1 2 0 0 1 0 4 26000
97 L. Lafitte, H. Barus 1 1 3 2 0 1 8 13800
98 Wrbna Racing 1 1 2 0 4 5 13 41350
99 S.A.G.L. Seserve 1 1 2 0 2 3 9 11600
100 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 1 1 1 3 1 3 10 13250
101 Laundry Cottage Stud Farm 1 1 1 3 1 0 7 26750
102 W. Saniewski 1 1 1 3 0 4 10 14300
103 P. Szmigiel 1 1 1 2 3 3 11 13800
104 M. & M. Butler 1 1 1 1 0 3 7 10900
105 P. Tormey 1 1 1 1 0 1 5 15940
106 Ch. Moussay 1 1 1 1 0 1 5 15940
107 U. Zhussupov 1 1 1 1 0 0 4 20900
108 A. Omen 1 1 1 0 2 3 8 11900
109 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 1 1 1 0 1 1 5 13800
110 H. Rousseau 1 1 1 0 1 0 4 16700
111 B. F. Leclere i R. Dwek 1 1 1 0 1 0 4 17130
112 Mountarmstrong Stud 1 1 1 0 0 4 7 14720
113 Degmer Ltd 1 1 1 0 0 0 3 14400
114 N. Kennedy 1 1 1 0 0 0 3 14400
115 Highpark Bloodstock Ltd 1 1 0 1 0 1 4 13660
116 A. Kirkham 1 1 0 1 0 0 3 13500
117 M. du Breil, S. Lamy 1 1 0 0 2 0 4 18030
118 SCA La Perrigne 1 1 0 0 1 0 3 13770
119 E. Poitevin 1 1 0 0 0 1 3 14840
120 Thousand Dreams, Ecurie O. Piraud, P. Guigand 1 1 0 0 0 0 2 12600
121 T. Sieradzki 1 0 4 4 1 2 12 20440
122 EARL Ecurie Feuillet 1 0 2 1 2 2 8 10290
123 H. Ryan 1 0 2 1 0 1 5 13660
124 Haras d’Haspel 1 0 2 1 0 1 5 20700
125 R. J. & S. A. Carter 1 0 2 1 0 0 4 11260
126 D. Mioduszewski 1 0 2 0 0 3 6 8600
127 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 1 0 1 2 1 1 6 18950
128 Highclere Stud 1 0 1 1 1 3 7 8450
129 Wardstown Stud 1 0 1 1 1 0 4 12150
130 T. Rejman 1 0 1 0 1 7 10 8430
131 Bloodstock Agency Ltd 1 0 1 0 0 4 6 11120
132 SK Jaroszówka 1 0 1 0 0 4 6 7400
133 Bumble Bloodstock & Mrs S. Nicholls 1 0 1 0 0 0 2 13000
134 A. Dupont 1 0 1 0 0 0 2 10400
135 Allevamento Gialloblu srl 1 0 1 0 0 0 2 10800
136 Mrs T. F. Lacey 1 0 1 0 0 0 2 11120
137 R. Coleman 1 0 1 0 0 0 2 10800
138 S. Ringler 1 0 0 3 4 2 10 12040
139 J.C.S.Wilson Bloodstock 1 0 0 2 0 0 3 10800
140 A. Rafferty 1 0 0 1 1 1 4 11450
141 R. Boland 1 0 0 1 1 0 3 8050
142 A. Chodowiec 1 0 0 1 1 0 3 23000
143 GR N. Kosiński 1 0 0 1 0 8 10 7700
144 Gestüt Fährhof 1 0 0 1 0 2 4 9900
145 E. Kubíček 1 0 0 1 0 0 2 15000
146 Haras du Logis Saint Germain 1 0 0 0 1 1 3 11000
147 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 1 0 0 0 1 0 2 16000
148 L. Norris i Lord Huntingdon 1 0 0 0 0 3 4 9000
149 B. Olkowska 1 0 0 0 0 2 3 19000
150 Aston House Stud 1 0 0 0 0 1 2 9000
151 E. Banahan 1 0 0 0 0 0 1 20000
152 A. Curran 1 0 0 0 0 0 1 9000
153 M. Bober 0 3 1 3 2 2 11 19440
154 SK Napajedla 0 3 0 4 0 1 8 94600
155 Irish National Stud 0 3 0 1 0 1 5 17800
156 Flaxman Stables Ireland Ltd 0 3 0 0 0 2 5 10800
157 Mrs O. Harnett 0 2 3 1 1 2 9 13400
158 S. Polednia 0 2 1 1 1 1 6 8190
159 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 2 1 0 1 4 8 8150
160 A. Dziuba 0 2 1 0 0 2 5 20200
161 T. & H. Russell 0 2 0 3 1 1 7 29500
162 D. Wrzosek 0 2 0 2 2 1 7 6700
163 Lincarne House Ltd 0 2 0 2 0 0 4 9000
164 Ch. Schriever 0 2 0 1 3 3 9 6700
165 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 0 2 0 1 2 4 9 6175
166 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 2 0 1 1 5 9 5750
167 M. Pokrywka 0 2 0 0 2 4 8 5730
168 K. Szymański 0 2 0 0 1 2 5 8150
169 Roundhill Stud 0 1 5 1 0 1 8 9400
170 Teliver Farm Kft 0 1 2 2 2 0 7 18600
171 POE Millennium Stud 0 1 2 1 5 6 15 11450
172 Barronstown Stud 0 1 2 0 1 0 4 7650
173 EARL Haras de Nonant le Pin 0 1 2 0 0 2 5 14000
174 M. Harms 0 1 1 3 1 4 10 6950
175 M. i S. Wiśniewscy 0 1 1 1 2 0 5 8840
176 O., Y., S. Varin 0 1 1 1 1 1 5 4650
177 P. F. Headon 0 1 1 1 0 0 3 6300
178 Mr & Mrs R. Coffey 0 1 1 0 0 3 5 4520
179 Ecurie Biraben, J. Biraben i H. Biraben-Loustau 0 1 1 0 0 1 3 5400
180 Fortbarrington Stud 0 1 1 0 0 0 2 5400
181 G. Callanan 0 1 1 0 0 0 2 5400
182 S. Oakes 0 1 0 2 0 5 8 3900
183 V. Timoshenko 0 1 0 1 2 2 6 4950
184 S. Penner 0 1 0 1 0 1 3 3400
185 P. i J. Richard 0 1 0 1 0 1 3 4500
186 P. McEnery 0 1 0 0 2 3 6 5300
187 Airlie Stud 0 1 0 0 1 0 2 4050
188 HH Aga Khan 0 1 0 0 0 2 3 3200
189 J. Mcdonald 0 1 0 0 0 1 2 3600
190 inż. P. Vrba 0 1 0 0 0 1 2 3200
191 Gerrardstown House Stud 0 1 0 0 0 0 1 4000
192 Pavlin Dvůr s.r.o. 0 1 0 0 0 0 1 3200
193 K. Rabiej 0 1 0 0 0 0 1 3200
194 Broughton Bloodstock 0 1 0 0 0 0 1 13200
195 Nesco II 0 1 0 0 0 0 1 3600
196 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 0 0 2 3 0 3 8 4200
197 J.-P. Colombu 0 0 2 1 0 0 3 18600
198 M. Konarski 0 0 1 3 0 7 11 5200
199 H. Poledníková 0 0 1 2 0 3 6 3720
200 F. Wołoszyn 0 0 1 1 2 7 11 3610
201 P. Beirne 0 0 1 1 0 1 3 2700
202 Old Carhue & Graeng Bloodstock 0 0 1 1 0 0 2 4400
203 A. i P. Łojcha 0 0 1 0 3 3 7 3230
204 S. Gruszka i M. Biały 0 0 1 0 1 2 4 2750
205 P. i J. Łucki 0 0 1 0 1 2 4 1800
206 K.T.M. Sp. z o. o. 0 0 1 0 1 1 3 2600
207 J. Szmyt 0 0 1 0 1 1 3 2440
208 J. Pšurný 0 0 1 0 1 0 2 3200
209 EARL Haras du Camp Bernard 0 0 1 0 1 0 2 1750
210 Sweetmans Bloodstock 0 0 1 0 1 0 2 2250
211 P. Morrison 0 0 1 0 0 2 3 1800
212 M. O’Gorman 0 0 1 0 0 1 2 1800
213 M. Henochsberg, D. Ades Hazan 0 0 1 0 0 1 2 1800
214 Mr & Mrs G. Middlebrook 0 0 1 0 0 1 2 1800
215 Y. Nikles 0 0 1 0 0 0 1 2400
216 M. Fahy & Rathbarry Stud 0 0 1 0 0 0 1 3000
217 Springcombe Park Stud 0 0 1 0 0 0 1 3000
218 Paget Bloodstock 0 0 1 0 0 0 1 2400
219 Zámecký Vrch,zem.spol.s r.o. 0 0 1 0 0 0 1 10500
220 Gestüt Ebbesloh 0 0 1 0 0 0 1 12000
221 Gestüt Ohlerweiherhof 0 0 1 0 0 0 1 1800
222 E. Gilert 0 0 0 2 2 4 8 1950
223 G. Kaczmarek 0 0 0 2 1 1 4 4800
224 K. Litwiniak 0 0 0 1 2 0 3 1800
225 P. Cornou 0 0 0 1 2 0 3 1800
226 J. Szweycer 0 0 0 1 1 2 4 950
227 I. Tlustá 0 0 0 1 1 2 4 1800
228 Z. Górski 0 0 0 1 1 0 2 1850
229 F. Tobin 0 0 0 1 1 0 2 3000
230 Mr & Mrs D. Yates 0 0 0 1 0 2 3 1060
231 O. Sutkiewicz 0 0 0 1 0 2 3 700
232 M. T. Mimouni 0 0 0 1 0 1 2 900
233 J. i M. Banahan 0 0 0 1 0 1 2 900
234 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 0 0 0 1 0 0 1 2000
235 M. Ruciński i A. Zieliński 0 0 0 1 0 0 1 900
236 T. Milewski 0 0 0 0 5 1 6 2550
237 M. Kaszubowski 0 0 0 0 4 0 4 2070
238 M. Davison 0 0 0 0 2 1 3 700
239 P. Drutowski 0 0 0 0 1 8 9 800
240 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0 0 0 0 1 4 5 350
241 M. Saniewski 0 0 0 0 1 4 5 610
242 Ballyhane Stud 0 0 0 0 1 4 5 1000
243 M. Szeszuła 0 0 0 0 1 3 4 610
244 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0 0 0 0 1 3 4 350
245 L. Ciampoli 0 0 0 0 1 2 3 300
246 K. Rausing 0 0 0 0 1 1 2 300
247 A. Mika 0 0 0 0 1 1 2 450
248 E.A.R.L. Haras du Taillis 0 0 0 0 1 1 2 300
249 R. Sendt 0 0 0 0 1 1 2 350
250 P. Šenigla, S. Popelka 0 0 0 0 1 0 1 1000
251 Hyde Park Stud 0 0 0 0 1 0 1 1000
252 J. Beres 0 0 0 0 1 0 1 350
253 Gynekologie Gebauer s.r.o. 0 0 0 0 1 0 1 1000
254 M. & J. Harty 0 0 0 0 1 0 1 3500
255 P. & H. McCutcheon 0 0 0 0 1 0 1 1000
256 K. Liptak 0 0 0 0 1 0 1 1000
257 R. Pajewska-Kwaśny 0 0 0 0 0 7 7 0
258 Cybernetyki Investment S.A. 0 0 0 0 0 5 5 0
259 H. Devin 0 0 0 0 0 4 4 0
260 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 0 0 4 4 0
261 M. A. Rybaczyk 0 0 0 0 0 3 3 0
262 W. Wawrzyniak 0 0 0 0 0 3 3 0
263 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0 0 0 0 0 2 2 0
264 G. Łątka 0 0 0 0 0 2 2 0
265 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 0 0 0 0 2 2 0
266 Mme J. Jeffroy, H. Boutry 0 0 0 0 0 2 2 0
267 A. Nunez 0 0 0 0 0 2 2 0
268 P. de Maleissye Melun, P. Decouz 0 0 0 0 0 1 1 0
269 B. Van Dalfsen 0 0 0 0 0 1 1 0
270 A. Jasińska 0 0 0 0 0 1 1 0
271 Z. Hora 0 0 0 0 0 1 1 0
272 Haras du Taillis 0 0 0 0 0 1 1 0
273 R. Mahon & J. Reilly 0 0 0 0 0 1 1 0
274 G. Kogut 0 0 0 0 0 1 1 0
275 A. Wyrzyk 0 0 0 0 0 1 1 0
276 Haras de la Huderie 0 0 0 0 0 1 1 0
277 inż. J. Kovařik 0 0 0 0 0 1 1 0
278 R&B Racing Int s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
279 J. Herold 0 0 0 0 0 1 1 0
280 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0 0 0 0 0 1 1 0
281 Aunty Ifl 0 0 0 0 0 1 1 0
282 E. J. Loder 0 0 0 0 0 1 1 0
283 Mr & Mrs Etrillard 0 0 0 0 0 1 1 0
284 Skymarc Farm 0 0 0 0 0 1 1 0
285 R. Colasanti 0 0 0 0 0 1 1 0
286 E. Reyniers 0 0 0 0 0 1 1 0
287 M. Sopański 0 0 0 0 0 1 1 0
288 P. Hass-Sandej 0 0 0 0 0 1 1 0
289 A. Fillová 0 0 0 0 0 1 1 0
290 D. Sztanka 0 0 0 0 0 1 1 0
291 S. Connolly 0 0 0 0 0 1 1 0
292 Petra Bloodstock Agency Ltd 0 0 0 0 0 1 1 0
293 A. Loughlin 0 0 0 0 0 1 1 0
294 K. Rybár 0 0 0 0 0 1 1 0
295 J. McEnery 0 0 0 0 0 1 1 0
296 F. Vocásek 0 0 0 0 0 1 1 0
297 E.A.R.L. Elevage des Loges 0 0 0 0 0 1 1 0
298 inż. V. Kozel 0 0 0 0 0 1 1 0
336 336 336 337 337 876 2558 6738850

Hodowcy koni arabskich czystej krwi wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 12-11-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Al Khalediah Stables 20 13 4 3 2 8 50 252440
2 SK Janów Podlaski 19 15 17 14 24 65 154 300450
3 M. Gromala 16 8 6 8 8 18 64 250530
4 Z. Górski 12 13 10 14 6 36 91 187990
5 SK Michałów 11 10 12 18 15 91 157 137265
6 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 8 8 7 5 8 19 55 111520
7 Fortum Michał Romanowski 7 4 6 1 3 4 25 68300
8 Tersk Stud 6 5 5 10 7 22 55 81900
9 T. Tarczyński 5 7 3 5 1 4 25 55660
10 Nessa Arabians Sp. z o.o. 5 2 4 3 6 12 32 67020
11 Lutetia Arabians S.A.R.L. 4 0 6 3 1 6 20 41550
12 The Kossack Stud B.V. 4 0 0 1 1 1 7 26050
13 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 4 0 0 0 0 0 4 77000
14 S.A.R.L. Mezagri 3 5 3 2 2 1 16 47600
15 J. Eng 3 3 6 0 7 3 22 52920
16 M. Viguie 3 3 2 2 1 3 14 54350
17 A. Wójtowicz 3 2 4 1 0 6 16 35800
18 L. Błachut 3 1 3 3 2 3 15 27615
19 K. Bolbro Agerholm 3 1 0 0 1 0 5 34330
20 K. & R. Ask 3 0 1 0 0 1 5 23200
21 S. Chazel 3 0 0 0 0 1 4 51800
22 Athbah Stud 2 4 2 2 1 3 14 59390
23 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 2 3 4 2 1 5 17 22560
24 R. Szpar 2 3 3 7 6 15 36 28435
25 R. Z. Zieliński 2 1 2 1 0 0 6 22380
26 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 2 1 2 0 1 1 7 22680
27 J. Głowacki 2 0 1 1 1 4 9 20440
28 H., M., J. i A. Klein 2 0 1 1 1 0 5 11100
29 Braz Arabians 2 0 0 0 0 2 4 12000
30 Nawaf A. M. Nona’ami 2 0 0 0 0 0 2 8600
31 J. Ryżkowski 1 8 7 7 6 29 58 36520
32 P. Frejlich 1 4 1 3 2 3 14 24470
33 C. J. Gołaszewski 1 3 1 3 1 5 14 19300
34 L. Błaszczyk 1 2 3 1 1 2 10 14180
35 K. Zawiliński 1 2 3 0 1 0 7 14200
36 R. Sumiła 1 2 2 3 2 5 15 21950
37 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 1 2 2 0 5 5 15 15450
38 C. Dell’Ova 1 2 2 0 1 1 7 11110
39 M. Kurach 1 2 1 3 3 7 17 16960
40 S. Schnakenberg 1 2 1 1 0 0 5 14840
41 P. Siuta 1 2 0 2 0 0 5 12000
42 P. Antenet 1 1 3 2 0 1 8 19360
43 SKA Sądzia Piotrowski i Zygmunt s.c. 1 1 3 0 0 0 5 11500
44 S. Bujarski 1 1 2 1 1 14 20 13260
45 B. Ćwik 1 1 1 2 1 1 7 9285
46 Bearn Arabians 1 1 1 1 3 0 7 13570
47 R. Mroziński 1 1 1 1 0 0 4 8500
48 B. Dörflinger 1 1 0 1 0 3 6 10340
49 M. Malinowski 1 1 0 1 0 2 5 9400
50 Res-Gal Sp. z o.o. 1 0 3 1 1 3 9 7560
51 Ch. Ruiz-Fouquet 1 0 2 4 0 1 8 8750
52 M. i S. Wiśniewscy 1 0 2 0 1 2 6 6235
53 D. Kwiatkowski 1 0 1 1 0 1 4 9260
54 Univerpol Sp. z o.o. 1 0 0 1 1 7 10 5750
55 R. Ptach 1 0 0 1 1 2 5 5050
56 V. Laurent 1 0 0 1 1 2 5 5840
57 S.A.R.L. Haras de Saint Faust 1 0 0 0 0 0 1 6800
58 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 1 0 0 0 0 0 1 85000
59 A. Steinhart 0 7 3 3 4 8 25 21055
60 Giewont Sp. z o.o. 0 5 1 3 3 4 16 16000
61 Günay Equestrian Invest GmbH 0 3 4 4 4 6 21 13110
62 PPH Parys Sp. z o.o. 0 3 0 0 2 2 7 8840
63 K. Ziemiański 0 2 1 2 3 4 12 8695
64 ZG VAG Esch 0 2 1 1 0 1 5 5700
65 R. Talarek 0 2 1 0 0 4 7 33520
66 A. Biedrzycki 0 2 0 0 0 10 12 4440
67 SK Białka 0 1 5 0 3 9 18 11440
68 B. Dąbrowski 0 1 2 1 2 7 13 7000
69 UNI-RES Sp. z o.o. 0 1 2 0 0 3 6 5440
70 K. Grudziąż 0 1 1 2 3 1 8 5230
71 B. Thiry 0 1 1 2 1 5 10 6580
72 K. Jagielski 0 1 1 2 1 4 9 4930
73 K. Zakolski 0 1 1 1 0 2 5 4760
74 B. M. Tomaszewski 0 1 1 0 1 6 9 2795
75 Ł. Fabisiak 0 1 0 3 1 4 9 4500
76 G. Sęczek 0 1 0 2 0 5 8 4080
77 T. Nowak 0 1 0 1 1 4 7 3740
78 ZG Wirth/Wagner 0 1 0 0 1 3 5 1970
79 T. Ruciński 0 1 0 0 1 0 2 3060
80 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 0 1 0 0 0 1 2 2000
81 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 0 0 2 1 2 2 7 2825
82 Veles Stud 0 0 2 1 1 3 7 3310
83 Hennessey Arabians LLC 0 0 2 0 1 1 4 3060
84 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 0 0 1 2 1 3 7 2580
85 A. Majchrzak 0 0 1 1 1 5 8 1680
86 B. Zuzek 0 0 1 1 1 5 8 2340
87 Agnieszka Wójtowicz 0 0 1 0 1 1 3 1700
88 GR K. Tomaszewska 0 0 0 5 0 2 7 5000
89 Alfred F. Laskowski 0 0 0 1 2 6 9 1750
90 F. Dill 0 0 0 1 1 3 5 1500
91 L. Staniszewski 0 0 0 1 0 2 3 500
92 G. Łątka 0 0 0 1 0 1 2 680
93 M. Stelmaszczyk 0 0 0 0 1 4 5 340
94 R. Gorczyca 0 0 0 0 1 4 5 340
95 K. Litwiniak 0 0 0 0 1 2 3 340
96 J. Szlaszyński 0 0 0 0 1 1 2 340
97 Y. Sharet 0 0 0 0 1 0 1 300
98 Alsadd Stud 0 0 0 0 1 0 1 750
99 W. Puszczewicz 0 0 0 0 1 0 1 250
100 A. Frątczak 0 0 0 0 1 0 1 215
101 J. Rudnicki 0 0 0 0 0 5 5 0
102 G. Dudek 0 0 0 0 0 5 5 0
103 S. Güldenpfennig 0 0 0 0 0 4 4 0
104 M. Wnorowska 0 0 0 0 0 4 4 0
105 A. Rokicki 0 0 0 0 0 4 4 0
106 M. Kosicki 0 0 0 0 0 4 4 0
107 G. i Kl. Grudziąż 0 0 0 0 0 3 3 0
108 I. Topolska 0 0 0 0 0 3 3 0
109 K. Bukład 0 0 0 0 0 2 2 0
110 Z. Tokarzewski 0 0 0 0 0 2 2 0
111 I. Korczak 0 0 0 0 0 1 1 0
191 191 191 190 188 605 1556 2838000

2 stycznia 2019 r. – Termin składania wniosków o licencje sędziowskie na 2019 rok

Sędziowie wyścigowi, zainteresowani pełnieniem funkcji sędziego w sezonie 2019, w celu uzyskania licencji składają opłacone wnioski o licencje (do Prezesa PKWK).

Osoby, które nie pełniły funkcji sędziego przez ostatnie 2 sezony lub chciałyby pełnić inną, niż poprzednio funkcję (w ramach posiadanych uprawnień) wraz z wnioskami o licencję składają ankiety sędziowskie* (do Rady PKWK, która m.in. na ich podstawie będzie oceniać kandydatów i głosować wniosek do Prezesa o powołanie sędziów).


Nieprzekraczalny termin składania wniosków o licencję sędziego to środa 2 stycznia 2019 r.

Proszę pamiętać, że aby wniosek o licencję został rozpatrzony, musi być wcześniej opłacony. Bez opłaty licencja nie zostanie wystawiona, a bez niej kandydatura osoby o nią wnioskującej nie zostanie uwzględniona w głosowaniu Rady PKWK.

Głosowanie wniosku o powołanie sędziów wyścigowych na sezon 2019 odbędzie się podczas posiedzenia Rady PKWK na początku stycznia 2019 r.

Formularze można pobrać tutaj.

Dane do przelewu znajdują się tutaj.

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej