Komunikat nr 17

Polski Klub Wyścigów Konnych informuje, że w dniu 8 czerwca 2018 roku odbył się egzamin z zakresu tematyki zawartej w Rozporządzeniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 24 marca 2016 r. w sprawie regulaminu wyścigów konnych (Dz. U. z 18 kwietnia 2016 r., poz. 536).

Po spełnieniu wymogów formalnych w dniu 26 września 2018 r. uprawnienia do powożenia koni uzyskał Stanisław RZADKOSZ.

 

                                                                                                           Prezes

                                                                                     Polskiego Klubu Wyścigów Konnych

                                                                                              Tomasz Chalimoniuk

Hodowcy koni arabskich czystej krwi wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 24-09-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Al Khalediah Stables 21 11 3 1 2 6 44 243400
2 SK Janów Podlaski 15 11 14 10 19 52 121 251050
3 M. Gromala 11 6 5 8 8 15 53 167770
4 SK Michałów 9 7 8 12 13 78 127 94905
5 Z. Górski 7 7 9 10 5 27 65 130180
6 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 7 4 6 4 5 14 40 83370
7 Tersk Stud 6 5 5 8 6 18 48 79550
8 Fortum Michał Romanowski 4 4 6 0 3 3 20 47280
9 Lutetia Arabians S.A.R.L. 4 0 4 3 1 4 16 38270
10 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 4 0 0 0 0 0 4 77000
11 T. Tarczyński 3 6 2 4 1 4 20 37220
12 M. Viguie 3 3 1 1 1 2 11 48950
13 S.A.R.L. Mezagri 3 2 3 2 0 1 11 33080
14 Nessa Arabians Sp. z o.o. 3 2 2 3 4 10 24 36895
15 S. Chazel 3 0 0 0 0 1 4 51800
16 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 2 3 4 2 1 4 16 22560
17 Athbah Stud 2 3 2 2 0 2 11 47000
18 L. Błachut 2 2 3 2 2 3 14 23835
19 A. Wójtowicz 2 1 3 0 0 5 11 20960
20 R. Z. Zieliński 2 1 1 1 0 0 5 19380
21 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 2 1 1 0 1 1 6 19280
22 K. Bolbro Agerholm 2 1 0 0 1 0 4 17330
23 H., M., J. i A. Klein 2 0 1 1 1 0 5 11100
24 J. Głowacki 2 0 1 0 1 4 8 18740
25 K. & R. Ask 2 0 1 0 0 1 4 15400
26 Braz Arabians 2 0 0 0 0 2 4 12000
27 J. Ryżkowski 1 6 3 5 5 24 44 25815
28 R. Szpar 1 3 3 6 6 12 31 22435
29 P. Frejlich 1 3 1 2 2 3 12 18990
30 C. J. Gołaszewski 1 3 1 2 0 3 10 18140
31 K. Zawiliński 1 2 3 0 0 0 6 13500
32 M. Kurach 1 2 1 2 2 5 13 15220
33 R. Sumiła 1 2 1 1 2 4 11 15370
34 C. Dell’Ova 1 2 1 0 1 0 5 10110
35 P. Siuta 1 2 0 2 0 0 5 12000
36 J. Eng 1 1 5 0 6 3 16 23140
37 P. Antenet 1 1 2 2 0 0 6 18360
38 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 1 1 2 0 4 4 12 12700
39 B. Ćwik 1 1 1 2 1 0 6 9285
40 Bearn Arabians 1 1 1 1 2 0 6 13180
41 R. Mroziński 1 1 1 1 0 0 4 8500
42 M. Malinowski 1 1 0 1 0 2 5 9400
43 B. Dörflinger 1 1 0 0 0 2 4 9520
44 Ch. Ruiz-Fouquet 1 0 2 3 0 1 7 8320
45 R. Ptach 1 0 0 1 1 2 5 5050
46 The Kossack Stud B.V. 1 0 0 1 1 1 4 8550
47 V. Laurent 1 0 0 1 0 2 4 5430
48 Univerpol Sp. z o.o. 1 0 0 0 0 6 7 5000
49 D. Kwiatkowski 1 0 0 0 0 1 2 6800
50 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 1 0 0 0 0 0 1 85000
51 Giewont Sp. z o.o. 0 4 1 3 3 3 14 14000
52 Günay Equestrian Invest GmbH 0 3 4 4 4 6 21 13110
53 A. Steinhart 0 3 2 3 2 7 17 10710
54 S. Schnakenberg 0 3 1 1 0 0 5 11840
55 PPH Parys Sp. z o.o. 0 3 0 0 0 2 5 8160
56 ZG VAG Esch 0 2 1 1 0 1 5 5700
57 R. Talarek 0 2 1 0 0 3 6 33520
58 SK Białka 0 1 4 0 2 9 16 9440
59 SKA Sądzia Piotrowski i Zygmunt s.c. 0 1 3 0 0 0 4 6500
60 S. Bujarski 0 1 2 1 0 10 14 6120
61 B. Dąbrowski 0 1 2 0 1 7 11 5500
62 L. Błaszczyk 0 1 1 2 1 2 7 5480
63 K. Jagielski 0 1 1 2 0 3 7 4680
64 K. Grudziąż 0 1 1 1 2 0 5 4500
65 K. Zakolski 0 1 1 1 0 1 4 4760
66 UNI-RES Sp. z o.o. 0 1 1 0 0 2 4 4080
67 Ł. Fabisiak 0 1 0 3 1 3 8 4500
68 G. Sęczek 0 1 0 2 0 4 7 4080
69 T. Nowak 0 1 0 1 1 1 4 3740
70 ZG Wirth/Wagner 0 1 0 0 1 3 5 1970
71 T. Ruciński 0 1 0 0 1 0 2 3060
72 A. Biedrzycki 0 1 0 0 0 8 9 1720
73 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 0 1 0 0 0 1 2 2000
74 Veles Stud 0 0 2 1 0 3 6 3060
75 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 0 0 2 0 1 2 5 2110
76 K. Ziemiański 0 0 1 2 2 2 7 3040
77 A. Majchrzak 0 0 1 1 1 5 8 1680
78 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 0 0 1 1 1 2 5 2150
79 Res-Gal Sp. z o.o. 0 0 1 1 0 3 5 1290
80 B. M. Tomaszewski 0 0 1 0 1 3 5 1075
81 Agnieszka Wójtowicz 0 0 1 0 1 1 3 1700
82 GR K. Tomaszewska 0 0 0 4 0 2 6 4000
83 B. Thiry 0 0 0 2 1 5 8 2500
84 Alfred F. Laskowski 0 0 0 1 2 5 8 1750
85 B. Zuzek 0 0 0 1 1 4 6 980
86 F. Dill 0 0 0 1 0 3 4 1000
87 L. Staniszewski 0 0 0 1 0 2 3 500
88 M. Stelmaszczyk 0 0 0 0 1 4 5 340
89 R. Gorczyca 0 0 0 0 1 2 3 340
90 K. Litwiniak 0 0 0 0 1 1 2 340
91 J. Szlaszyński 0 0 0 0 1 1 2 340
92 Alsadd Stud 0 0 0 0 1 0 1 750
93 Y. Sharet 0 0 0 0 1 0 1 300
94 A. Frątczak 0 0 0 0 1 0 1 215
95 W. Puszczewicz 0 0 0 0 1 0 1 250
96 J. Rudnicki 0 0 0 0 0 5 5 0
97 G. Dudek 0 0 0 0 0 5 5 0
98 A. Rokicki 0 0 0 0 0 4 4 0
99 M. Kosicki 0 0 0 0 0 4 4 0
100 M. Wnorowska 0 0 0 0 0 3 3 0
101 S. Güldenpfennig 0 0 0 0 0 3 3 0
102 M. i S. Wiśniewscy 0 0 0 0 0 2 2 0
103 Z. Tokarzewski 0 0 0 0 0 2 2 0
104 I. Topolska 0 0 0 0 0 2 2 0
105 I. Korczak 0 0 0 0 0 1 1 0
106 K. Bukład 0 0 0 0 0 1 1 0
107 G. i Kl. Grudziąż 0 0 0 0 0 1 1 0
149 149 149 148 146 491 1232 2227000

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 24-09-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 18 20 18 19 23 72 170 306090
2 SK Moszna 9 10 15 11 11 26 82 282465
3 J. Traka 9 2 2 1 2 2 18 115370
4 K. Szumiński 7 0 4 4 2 12 29 136130
5 SK Krasne 6 16 24 20 21 68 155 189580
6 Millennium Stud 6 6 4 6 8 13 43 96580
7 SK Iwno 5 8 9 16 16 52 106 109275
8 A. i R. Zielińscy 5 1 5 4 5 8 28 50330
9 B. M. Tomaszewski 4 9 3 2 3 7 28 57170
10 S. Plavac 4 4 7 4 4 16 39 76500
11 A. Zieliński 4 3 6 4 2 8 27 55120
12 T. de la Heronniere 4 1 2 1 0 1 9 60100
13 O. Tricot 4 1 0 1 0 0 6 63240
14 K. Mirpuri 4 0 4 2 3 11 24 62050
15 R. Reveillere i V. Teillard 4 0 0 1 0 0 5 229300
16 R. Piwko 3 4 3 5 2 5 22 38910
17 Stilvi Compania Financiera S.A. 3 3 0 1 1 0 8 33200
18 J. Hanly 3 2 0 1 1 1 8 24475
19 E. Porębna 3 1 2 1 1 3 11 25760
20 D. Mitrovic 3 1 1 0 2 3 10 26820
21 M. Poland 3 1 1 0 0 2 7 28800
22 S. Guła 3 0 1 1 0 0 5 194700
23 P. Pasquiou 3 0 0 1 1 1 6 23875
24 Godolphin 3 0 0 0 0 0 3 59000
25 T. Sobierajski 2 3 4 3 0 2 14 29800
26 G. Brady 2 3 2 0 0 0 7 24740
27 R. Gorczyca 2 3 1 3 2 10 21 89890
28 J. Waldron & J. Barton 2 3 1 1 0 0 7 23500
29 R. Berns 2 3 1 1 0 0 7 30740
30 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 2 2 4 0 2 7 17 29130
31 SK Widzów – A. Tyszko 2 2 3 3 1 6 17 28870
32 A. Sexton 2 2 2 3 3 0 12 24620
33 G. Smith 2 2 2 1 1 2 10 24470
34 Ch. Jouandou 2 2 2 1 0 1 8 21930
35 Fortum Michał Romanowski 2 2 1 4 3 4 16 24150
36 J. Foley 2 2 1 0 1 1 7 30900
37 S. Jeffroy, AGB Agency 2 2 0 1 0 1 6 62000
38 F. & N. O’Reilly 2 1 2 0 0 1 6 95200
39 Storeway Ltd. 2 1 1 0 1 1 6 63250
40 Expert Host Janusz Romanowski 2 1 1 0 1 1 6 27500
41 W. J. Engel 2 1 0 4 2 1 10 20270
42 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 2 1 0 2 0 2 7 18615
43 T. Derda 2 1 0 1 1 3 8 16550
44 Smythson 2 1 0 1 0 0 4 22800
45 Shadwell Estate Company Ltd 2 1 0 0 1 2 6 16350
46 M. Channon Bloodstock Ltd 2 1 0 0 1 2 6 31450
47 Elia Stud Farm 2 0 2 2 0 1 7 17400
48 Abdullah Ali Al Saif 2 0 2 1 0 1 6 17900
49 L. Wilson 2 0 2 1 0 0 5 18100
50 I. Shenkin 2 0 2 0 2 1 7 15500
51 K. & Mrs Cullen 2 0 0 2 1 3 8 16650
52 Oceana Racing 2 0 0 2 0 3 7 14020
53 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 2 0 0 1 1 2 6 15350
54 Lisbunny Bloodstock 2 0 0 1 1 2 6 22400
55 S.C.E.A. Haras de Manneville 2 0 0 1 0 1 4 16900
56 A. Borroni 2 0 0 0 0 0 2 18000
57 E. de Kerpezdron 2 0 0 0 0 0 2 45000
58 Deer Forest Stud 2 0 0 0 0 0 2 19600
59 W. Krzemiński 1 4 2 1 1 1 10 31430
60 Gestüt Görlsdorf 1 4 1 0 0 1 7 18200
61 S. Mladenovic 1 3 2 2 2 4 14 35580
62 Hollyberry Farm 1 3 2 0 1 0 7 17950
63 SK Kozienice 1 3 1 5 1 4 15 19550
64 E. i K. Laskowscy 1 3 1 2 0 0 7 28040
65 Team Hogdala France 1 3 0 2 0 0 6 82500
66 GR J. Zalewska 1 2 2 2 1 6 14 16290
67 J. Krauze 1 2 2 1 1 1 8 15350
68 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 1 2 2 0 1 0 6 70250
69 G. & A. Corry 1 2 1 1 2 0 7 14000
70 Dr G. W. Guy 1 2 1 1 1 0 6 47600
71 A. i G. Forien 1 2 1 1 0 1 6 14800
72 Grange Stud 1 2 1 0 0 3 7 14000
73 T. Ashley 1 2 0 1 3 1 8 50550
74 Biddestone Stud Ltd 1 2 0 1 2 3 9 14900
75 Lordship Stud 1 2 0 1 1 2 7 14650
76 A. Burke 1 2 0 0 1 3 7 14400
77 E. Schmid 1 2 0 0 0 0 3 25000
78 Kildaragh Stud 1 2 0 0 0 0 3 16200
79 L. Lafitte, H. Barus 1 1 2 2 0 0 6 12600
80 Wrbna Racing 1 1 2 0 4 5 13 41350
81 Le Thenney S.A. 1 1 1 1 1 2 7 15650
82 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 1 1 1 1 1 2 7 11850
83 M. Pehu 1 1 1 1 1 1 6 11850
84 Laundry Cottage Stud Farm 1 1 1 1 1 0 5 25350
85 P. Tormey 1 1 1 1 0 0 4 15940
86 A. Omen 1 1 1 0 2 2 7 11900
87 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 1 1 1 0 1 1 5 13800
88 H. Rousseau 1 1 1 0 1 0 4 16700
89 Azienda Agricola Gennaro Stimola 1 1 0 3 0 2 7 14060
90 W. Saniewski 1 1 0 2 0 2 6 11300
91 Highpark Bloodstock Ltd 1 1 0 0 0 1 3 12600
92 E. Poitevin 1 1 0 0 0 1 3 14840
93 B. F. Leclere i R. Dwek 1 1 0 0 0 0 2 12600
94 SCA La Perrigne 1 1 0 0 0 0 2 13240
95 T. Sieradzki 1 0 2 3 0 2 8 15040
96 EARL Ecurie Feuillet 1 0 2 1 2 1 7 10290
97 R. J. & S. A. Carter 1 0 2 1 0 0 4 11260
98 H. Ryan 1 0 2 1 0 0 4 13660
99 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 1 0 1 1 0 1 4 17600
100 P. Despouy 1 0 1 0 2 3 7 9200
101 T. Rejman 1 0 1 0 1 7 10 8430
102 Highclere Stud 1 0 1 0 1 2 5 7750
103 SK Jaroszówka 1 0 1 0 0 4 6 7400
104 Bloodstock Agency Ltd 1 0 1 0 0 2 4 11120
105 Haras d’Haspel 1 0 1 0 0 1 3 10800
106 A. Dupont 1 0 1 0 0 0 2 10400
107 Ecurie Normandie Pur Sang 1 0 1 0 0 0 2 11120
108 Ophelia’s Song Partnership 1 0 1 0 0 0 2 21800
109 I.G.E.P. 1 0 1 0 0 0 2 10800
110 J.C.S.Wilson Bloodstock 1 0 0 2 0 0 3 10800
111 A. Chodowiec 1 0 0 1 1 0 3 23000
112 R. Boland 1 0 0 1 1 0 3 8050
113 GR N. Kosiński 1 0 0 1 0 7 9 7700
114 Gestüt Fährhof 1 0 0 1 0 1 3 9900
115 L. Delany 1 0 0 1 0 0 2 10060
116 Kellsgrange Stud 1 0 0 0 1 1 3 7450
117 M. du Breil, S. Lamy 1 0 0 0 1 0 2 8530
118 L. Norris i Lord Huntingdon 1 0 0 0 0 1 2 9000
119 Mrs T. F. Lacey 1 0 0 0 0 0 1 9000
120 E. Kubíček 1 0 0 0 0 0 1 10000
121 B. Olkowska 1 0 0 0 0 0 1 19000
122 Aston House Stud 1 0 0 0 0 0 1 9000
123 E. Banahan 1 0 0 0 0 0 1 20000
124 O. McElroy 1 0 0 0 0 0 1 10000
125 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 0 3 2 1 2 1 9 16750
126 SK Napajedla 0 3 0 4 0 1 8 94600
127 Flaxman Stables Ireland Ltd 0 3 0 0 0 1 4 10800
128 Tally-Ho Stud 0 2 2 3 0 1 8 9140
129 Rabbah Bloodstock Ltd 0 2 2 0 0 0 4 51200
130 S. Polednia 0 2 1 1 1 1 6 8190
131 J. Wallace 0 2 1 1 0 2 6 8900
132 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 2 1 0 1 3 7 8150
133 Lismacue Mare Syndicate 0 2 1 0 0 2 5 6200
134 A. Dziuba 0 2 1 0 0 2 5 20200
135 D. Wrzosek 0 2 0 2 2 1 7 6700
136 Ch. Schriever 0 2 0 1 1 3 7 6100
137 M. Pokrywka 0 2 0 0 1 4 7 5230
138 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 2 0 0 1 4 7 5150
139 Roundhill Stud 0 1 5 0 0 0 6 8800
140 M. Bober 0 1 1 3 2 2 9 12240
141 P. Szmigiel 0 1 1 2 2 1 7 7450
142 M. Harms 0 1 1 2 1 3 8 5950
143 J. & J. Waldron 0 1 1 1 0 1 4 6300
144 Barronstown Stud 0 1 1 0 1 0 3 5850
145 EARL Haras de Nonant le Pin 0 1 1 0 0 2 4 11000
146 M. & M. Butler 0 1 1 0 0 2 4 4200
147 U. Zhussupov 0 1 1 0 0 0 2 9400
148 P. F. Headon 0 1 1 0 0 0 2 5400
149 T. & H. Russell 0 1 0 3 0 1 5 16000
150 S. Oakes 0 1 0 2 0 4 7 3900
151 Lincarne House Ltd 0 1 0 2 0 0 3 5400
152 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 0 1 0 1 2 3 7 3775
153 V. Timoshenko 0 1 0 1 1 1 4 4650
154 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 1 0 1 0 3 5 3860
155 Irish National Stud 0 1 0 1 0 1 3 3400
156 P. McEnery 0 1 0 0 2 3 6 5300
157 K. Szymański 0 1 0 0 1 1 3 4550
158 Airlie Stud 0 1 0 0 1 0 2 4050
159 HH Aga Khan 0 1 0 0 0 1 2 3200
160 inż. P. Vrba 0 1 0 0 0 1 2 3200
161 N. Kennedy 0 1 0 0 0 0 1 3600
162 Thousand Dreams, Ecurie O. Piraud, P. Guigand 0 1 0 0 0 0 1 3600
163 Pavlin Dvůr s.r.o. 0 1 0 0 0 0 1 3200
164 Teliver Farm Kft 0 0 2 1 2 0 5 13400
165 Mrs O. Harnett 0 0 2 1 1 2 6 6400
166 J.-P. Colombu 0 0 2 1 0 0 3 18600
167 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 0 0 1 2 0 3 6 2400
168 H. Poledníková 0 0 1 2 0 3 6 3720
169 Wardstown Stud 0 0 1 1 1 0 3 3150
170 M. i S. Wiśniewscy 0 0 1 1 1 0 3 4150
171 P. Beirne 0 0 1 1 0 1 3 2700
172 Ch. Moussay 0 0 1 1 0 1 3 2700
173 Old Carhue & Graeng Bloodstock 0 0 1 1 0 0 2 4400
174 S.A.G.L. Seserve 0 0 1 0 2 3 6 2000
175 J. Szmyt 0 0 1 0 1 1 3 2440
176 EARL Haras du Camp Bernard 0 0 1 0 1 0 2 1750
177 J. Pšurný 0 0 1 0 1 0 2 3200
178 K.T.M. Sp. z o. o. 0 0 1 0 1 0 2 2600
179 D. Mioduszewski 0 0 1 0 0 3 4 2400
180 Mr & Mrs R. Coffey 0 0 1 0 0 2 3 2120
181 P. Morrison 0 0 1 0 0 2 3 1800
182 Haras du Quesnay 0 0 1 0 0 1 2 1400
183 Mr & Mrs G. Middlebrook 0 0 1 0 0 1 2 1800
184 Allevamento Gialloblu srl 0 0 1 0 0 0 1 1800
185 Fortbarrington Stud 0 0 1 0 0 0 1 1800
186 M. Fahy & Rathbarry Stud 0 0 1 0 0 0 1 3000
187 Zámecký Vrch,zem.spol.s r.o. 0 0 1 0 0 0 1 10500
188 Degmer Ltd 0 0 1 0 0 0 1 1800
189 Springcombe Park Stud 0 0 1 0 0 0 1 3000
190 Paget Bloodstock 0 0 1 0 0 0 1 2400
191 Ecurie Biraben, J. Biraben i H. Biraben-Loustau 0 0 1 0 0 0 1 1800
192 Gestüt Ebbesloh 0 0 1 0 0 0 1 12000
193 S. Ringler 0 0 0 2 3 2 7 3790
194 E. Gilert 0 0 0 2 2 3 7 1950
195 G. Kaczmarek 0 0 0 2 1 0 3 4800
196 POE Millennium Stud 0 0 0 1 4 4 9 3800
197 F. Wołoszyn 0 0 0 1 2 2 5 2110
198 J. Szweycer 0 0 0 1 1 2 4 950
199 Z. Górski 0 0 0 1 1 0 2 1850
200 M. Konarski 0 0 0 1 0 7 8 1600
201 O. Sutkiewicz 0 0 0 1 0 1 2 700
202 P. i J. Richard 0 0 0 1 0 1 2 900
203 M. T. Mimouni 0 0 0 1 0 0 1 900
204 A. Kirkham 0 0 0 1 0 0 1 900
205 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 0 0 0 1 0 0 1 2000
206 S. Penner 0 0 0 1 0 0 1 600
207 K. Litwiniak 0 0 0 1 0 0 1 900
208 T. Milewski 0 0 0 0 5 0 5 2550
209 M. Kaszubowski 0 0 0 0 3 0 3 1570
210 P. Cornou 0 0 0 0 2 0 2 900
211 M. Davison 0 0 0 0 2 0 2 700
212 M. Saniewski 0 0 0 0 1 4 5 610
213 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0 0 0 0 1 4 5 350
214 A. i P. Łojcha 0 0 0 0 1 3 4 530
215 Ballyhane Stud 0 0 0 0 1 3 4 1000
216 M. Szeszuła 0 0 0 0 1 3 4 610
217 P. i J. Łucki 0 0 0 0 1 2 3 300
218 O., Y., S. Varin 0 0 0 0 1 1 2 450
219 K. Rausing 0 0 0 0 1 1 2 300
220 A. Rafferty 0 0 0 0 1 1 2 450
221 R. Sendt 0 0 0 0 1 1 2 350
222 Haras du Logis Saint Germain 0 0 0 0 1 1 2 1000
223 S. Gruszka i M. Biały 0 0 0 0 1 0 1 950
224 Gynekologie Gebauer s.r.o. 0 0 0 0 1 0 1 1000
225 J. Beres 0 0 0 0 1 0 1 350
226 Sweetmans Bloodstock 0 0 0 0 1 0 1 450
227 M. & J. Harty 0 0 0 0 1 0 1 3500
228 Hyde Park Stud 0 0 0 0 1 0 1 1000
229 P. Šenigla, S. Popelka 0 0 0 0 1 0 1 1000
230 F. Tobin 0 0 0 0 1 0 1 1000
231 E.A.R.L. Haras du Taillis 0 0 0 0 1 0 1 300
232 P. & H. McCutcheon 0 0 0 0 1 0 1 1000
233 K. Liptak 0 0 0 0 1 0 1 1000
234 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 0 0 0 0 1 0 1 1000
235 P. Drutowski 0 0 0 0 0 6 6 0
236 Cybernetyki Investment S.A. 0 0 0 0 0 5 5 0
237 R. Pajewska-Kwaśny 0 0 0 0 0 5 5 0
238 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 0 0 4 4 0
239 H. Devin 0 0 0 0 0 4 4 0
240 Mountarmstrong Stud 0 0 0 0 0 3 3 0
241 W. Wawrzyniak 0 0 0 0 0 3 3 0
242 G. Łątka 0 0 0 0 0 2 2 0
243 I. Tlustá 0 0 0 0 0 2 2 0
244 Mme J. Jeffroy, H. Boutry 0 0 0 0 0 2 2 0
245 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0 0 0 0 0 2 2 0
246 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 0 0 0 0 2 2 0
247 M. A. Rybaczyk 0 0 0 0 0 2 2 0
248 B. Van Dalfsen 0 0 0 0 0 1 1 0
249 F. Vocásek 0 0 0 0 0 1 1 0
250 A. Fillová 0 0 0 0 0 1 1 0
251 S. Connolly 0 0 0 0 0 1 1 0
252 L. Ciampoli 0 0 0 0 0 1 1 0
253 inż. V. Kozel 0 0 0 0 0 1 1 0
254 A. Wyrzyk 0 0 0 0 0 1 1 0
255 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0 0 0 0 0 1 1 0
256 R. Mahon & J. Reilly 0 0 0 0 0 1 1 0
257 P. Hass-Sandej 0 0 0 0 0 1 1 0
258 J. Herold 0 0 0 0 0 1 1 0
259 Haras de la Huderie 0 0 0 0 0 1 1 0
260 R. Colasanti 0 0 0 0 0 1 1 0
261 A. Mika 0 0 0 0 0 1 1 0
262 inż. J. Kovařik 0 0 0 0 0 1 1 0
263 Haras du Taillis 0 0 0 0 0 1 1 0
264 G. Kogut 0 0 0 0 0 1 1 0
265 Z. Hora 0 0 0 0 0 1 1 0
266 J. Mcdonald 0 0 0 0 0 1 1 0
267 D. Sztanka 0 0 0 0 0 1 1 0
268 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0 0 0 0 0 1 1 0
269 K. Rybár 0 0 0 0 0 1 1 0
270 Petra Bloodstock Agency Ltd 0 0 0 0 0 1 1 0
271 A. Loughlin 0 0 0 0 0 1 1 0
272 P. de Maleissye Melun, P. Decouz 0 0 0 0 0 1 1 0
273 Mr & Mrs Etrillard 0 0 0 0 0 1 1 0
274 M. Sopański 0 0 0 0 0 1 1 0
275 E. J. Loder 0 0 0 0 0 1 1 0
276 Aunty Ifl 0 0 0 0 0 1 1 0
277 E. Reyniers 0 0 0 0 0 1 1 0
278 Mr & Mrs D. Yates 0 0 0 0 0 1 1 0
254 254 254 255 255 652 1924 5082200

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 24-09-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 306090
2 SK Moszna 282465
3 SK Janów Podlaski 254595
4 Al Khalediah Stables 243400
5 R. Reveillere i V. Teillard 229300
6 S. Guła 194700
7 SK Krasne 189580
8 M. Gromala 167770
9 K. Szumiński 136130
10 Z. Górski 132030
11 J. Traka 115370
12 SK Iwno 109275
13 Millennium Stud 96580
14 F. & N. O’Reilly 95200
15 SK Michałów 94905
16 SK Napajedla 94600
17 R. Gorczyca 90230
18 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
19 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 83370
20 Team Hogdala France 82500
21 Tersk Stud 79550
22 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 77000
23 S. Plavac 76500
24 Fortum Michał Romanowski 71430
25 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 70250
26 Storeway Ltd. 63250
27 O. Tricot 63240
28 K. Mirpuri 62050
29 S. Jeffroy, AGB Agency 62000
30 T. de la Heronniere 60100
31 Godolphin 59000
32 B. M. Tomaszewski 58245
33 A. Zieliński 55120
34 S. Chazel 51800
35 Rabbah Bloodstock Ltd 51200
36 T. Ashley 50550
37 A. i R. Zielińscy 50330
38 M. Viguie 48950
39 Dr G. W. Guy 47600
40 Athbah Stud 47000
41 E. de Kerpezdron 45000
42 Wrbna Racing 41350
43 R. Piwko 38910
44 Lutetia Arabians S.A.R.L. 38270
45 T. Tarczyński 37220
46 Nessa Arabians Sp. z o.o. 36895
47 S. Mladenovic 35580
48 R. Talarek 33520
49 Stilvi Compania Financiera S.A. 33200
50 S.A.R.L. Mezagri 33080
51 M. Channon Bloodstock Ltd 31450
52 W. Krzemiński 31430
53 J. Foley 30900
54 R. Berns 30740
55 T. Sobierajski 29800
56 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 29130
57 SK Widzów – A. Tyszko 28870
58 M. Poland 28800
59 E. i K. Laskowscy 28040
60 Expert Host Janusz Romanowski 27500
61 D. Mitrovic 26820
62 J. Ryżkowski 25815
63 E. Porębna 25760
64 Laundry Cottage Stud Farm 25350
65 E. Schmid 25000
66 G. Brady 24740
67 A. Sexton 24620
68 J. Hanly 24475
69 G. Smith 24470
70 P. Pasquiou 23875
71 L. Błachut 23835
72 J. Waldron & J. Barton 23500
73 J. Eng 23140
74 A. Chodowiec 23000
75 Smythson 22800
76 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 22560
77 R. Szpar 22435
78 Lisbunny Bloodstock 22400
79 Ch. Jouandou 21930
80 Ophelia’s Song Partnership 21800
81 A. Wójtowicz 20960
82 W. J. Engel 20270
83 A. Dziuba 20200
84 E. Banahan 20000
85 Deer Forest Stud 19600
86 SK Kozienice 19550
87 R. Z. Zieliński 19380
88 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 19280
89 B. Olkowska 19000
90 P. Frejlich 18990
91 J. Głowacki 18740
92 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 18615
93 J.-P. Colombu 18600
94 P. Antenet 18360
95 Gestüt Görlsdorf 18200
96 C. J. Gołaszewski 18140
97 L. Wilson 18100
98 A. Borroni 18000
99 Hollyberry Farm 17950
100 Abdullah Ali Al Saif 17900
101 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 17600
102 Elia Stud Farm 17400
103 K. Bolbro Agerholm 17330
104 S.C.E.A. Haras de Manneville 16900
105 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 16750
106 H. Rousseau 16700
107 K. & Mrs Cullen 16650
108 T. Derda 16550
109 Shadwell Estate Company Ltd 16350
110 GR J. Zalewska 16290
111 Kildaragh Stud 16200
112 T. & H. Russell 16000
113 P. Tormey 15940
114 Le Thenney S.A. 15650
115 I. Shenkin 15500
116 K. & R. Ask 15400
117 R. Sumiła 15370
118 J. Krauze 15350
119 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 15350
120 M. Kurach 15220
121 T. Sieradzki 15040
122 Biddestone Stud Ltd 14900
123 E. Poitevin 14840
124 A. i G. Forien 14800
125 Lordship Stud 14650
126 A. Burke 14400
127 Azienda Agricola Gennaro Stimola 14060
128 Oceana Racing 14020
129 G. & A. Corry 14000
130 Grange Stud 14000
131 Giewont Sp. z o.o. 14000
132 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 13800
133 H. Ryan 13660
134 K. Zawiliński 13500
135 Teliver Farm Kft 13400
136 SCA La Perrigne 13240
137 Bearn Arabians 13180
138 Günay Equestrian Invest GmbH 13110
139 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 12700
140 B. F. Leclere i R. Dwek 12600
141 L. Lafitte, H. Barus 12600
142 Highpark Bloodstock Ltd 12600
143 M. Bober 12240
144 P. Siuta 12000
145 Gestüt Ebbesloh 12000
146 Braz Arabians 12000
147 A. Omen 11900
148 M. Pehu 11850
149 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 11850
150 S. Schnakenberg 11840
151 W. Saniewski 11300
152 R. J. & S. A. Carter 11260
153 Bloodstock Agency Ltd 11120
154 Ecurie Normandie Pur Sang 11120
155 H., M., J. i A. Klein 11100
156 EARL Haras de Nonant le Pin 11000
157 J.C.S.Wilson Bloodstock 10800
158 I.G.E.P. 10800
159 Haras d’Haspel 10800
160 Flaxman Stables Ireland Ltd 10800
161 A. Steinhart 10710
162 Zámecký Vrch,zem.spol.s r.o. 10500
163 A. Dupont 10400
164 EARL Ecurie Feuillet 10290
165 C. Dell’Ova 10110
166 L. Delany 10060
167 O. McElroy 10000
168 E. Kubíček 10000
169 Gestüt Fährhof 9900
170 J. Soska 9880
171 B. Dörflinger 9520
172 SK Białka 9440
173 U. Zhussupov 9400
174 M. Malinowski 9400
175 SK Prudnik 9300
176 B. Ćwik 9285
177 P. Despouy 9200
178 Tally-Ho Stud 9140
179 Aston House Stud 9000
180 Mrs T. F. Lacey 9000
181 L. Norris i Lord Huntingdon 9000
182 J. Wallace 8900
183 Roundhill Stud 8800
184 The Kossack Stud B.V. 8550
185 M. du Breil, S. Lamy 8530
186 R. Mroziński 8500
187 T. Rejman 8430
188 Ch. Ruiz-Fouquet 8320
189 S. Polednia 8190
190 PPH Parys Sp. z o.o. 8160
191 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 8150
192 R. Boland 8050
193 Highclere Stud 7750
194 GR N. Kosiński 7700
195 P. Szmigiel 7450
196 Kellsgrange Stud 7450
197 SK Jaroszówka 7400
198 D. Kwiatkowski 6800
199 D. Wrzosek 6700
200 SKA Sądzia Piotrowski i Zygmunt s.c. 6500
201 Mrs O. Harnett 6400
202 J. & J. Waldron 6300
203 Lismacue Mare Syndicate 6200
204 S. Bujarski 6120
205 Ch. Schriever 6100
206 M. Harms 5950
207 Barronstown Stud 5850
208 ZG VAG Esch 5700
209 B. Dąbrowski 5500
210 L. Błaszczyk 5480
211 V. Laurent 5430
212 P. F. Headon 5400
213 Lincarne House Ltd 5400
214 P. McEnery 5300
215 M. Pokrywka 5230
216 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 5150
217 R. Ptach 5050
218 Univerpol Sp. z o.o. 5000
219 G. Kaczmarek 4800
220 K. Zakolski 4760
221 K. Jagielski 4680
222 V. Timoshenko 4650
223 K. Szymański 4550
224 K. Grudziąż 4500
225 Ł. Fabisiak 4500
226 Old Carhue & Graeng Bloodstock 4400
227 M. & M. Butler 4200
228 M. i S. Wiśniewscy 4150
229 UNI-RES Sp. z o.o. 4080
230 G. Sęczek 4080
231 Airlie Stud 4050
232 GR K. Tomaszewska 4000
233 S. Oakes 3900
234 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 3860
235 POE Millennium Stud 3800
236 S. Ringler 3790
237 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 3775
238 T. Nowak 3740
239 H. Poledníková 3720
240 N. Kennedy 3600
241 Thousand Dreams, Ecurie O. Piraud, P. Guigand 3600
242 M. & J. Harty 3500
243 Irish National Stud 3400
244 Pavlin Dvůr s.r.o. 3200
245 J. Pšurný 3200
246 inż. P. Vrba 3200
247 HH Aga Khan 3200
248 Wardstown Stud 3150
249 Veles Stud 3060
250 T. Ruciński 3060
251 K. Ziemiański 3040
252 Springcombe Park Stud 3000
253 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
254 P. Beirne 2700
255 Ch. Moussay 2700
256 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
257 T. Milewski 2550
258 B. Thiry 2500
259 J. Szmyt 2440
260 D. Mioduszewski 2400
261 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 2400
262 Paget Bloodstock 2400
263 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 2150
264 Mr & Mrs R. Coffey 2120
265 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 2110
266 F. Wołoszyn 2110
267 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 2000
268 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
269 S.A.G.L. Seserve 2000
270 ZG Wirth/Wagner 1970
271 E. Gilert 1950
272 Fortbarrington Stud 1800
273 Ecurie Biraben, J. Biraben i H. Biraben-Loustau 1800
274 Allevamento Gialloblu srl 1800
275 P. Morrison 1800
276 Degmer Ltd 1800
277 Mr & Mrs G. Middlebrook 1800
278 EARL Haras du Camp Bernard 1750
279 Alfred F. Laskowski 1750
280 A. Biedrzycki 1720
281 Agnieszka Wójtowicz 1700
282 A. Majchrzak 1680
283 M. Konarski 1600
284 M. Kaszubowski 1570
285 Haras du Quesnay 1400
286 Res-Gal Sp. z o.o. 1290
287 K. Litwiniak 1240
288 M. Gołębiowska GR Surchów 1075
289 F. Dill 1000
290 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 1000
291 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
292 Hyde Park Stud 1000
293 F. Tobin 1000
294 P. & H. McCutcheon 1000
295 Ballyhane Stud 1000
296 P. Šenigla, S. Popelka 1000
297 K. Liptak 1000
298 Haras du Logis Saint Germain 1000
299 B. Zuzek 980
300 J. Szweycer 950
301 S. Gruszka i M. Biały 950
302 P. i J. Richard 900
303 M. T. Mimouni 900
304 P. Cornou 900
305 A. Kirkham 900
306 Alsadd Stud 750
307 O. Sutkiewicz 700
308 M. Davison 700
309 M. Saniewski 610
310 M. Szeszuła 610
311 S. Penner 600
312 A. i P. Łojcha 530
313 L. Staniszewski 500
314 O., Y., S. Varin 450
315 A. Rafferty 450
316 Sweetmans Bloodstock 450
317 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 350
318 J. Beres 350
319 R. Sendt 350
320 J. Szlaszyński 340
321 M. Stelmaszczyk 340
322 Y. Sharet 300
323 P. i J. Łucki 300
324 K. Rausing 300
325 E.A.R.L. Haras du Taillis 300
326 W. Puszczewicz 250
327 A. Frątczak 215
328 inż. J. Kovařik 0
329 R. Pajewska-Kwaśny 0
330 M. Wnorowska 0
331 I. Korczak 0
332 A. Mika 0
333 S. Connolly 0
334 G. Dudek 0
335 P. Drutowski 0
336 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
337 M. Czech 0
338 M. A. Rybaczyk 0
339 A. Wyrzyk 0
340 Mountarmstrong Stud 0
341 M. Kosicki 0
342 J. Mcdonald 0
343 Mr & Mrs D. Yates 0
344 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0
345 H. Devin 0
346 W. Wawrzyniak 0
347 PPHU Algas – SK Udórz 0
348 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
349 A. Rokicki 0
350 J. Rudnicki 0
351 E. J. Loder 0
352 R. Colasanti 0
353 Haras de la Huderie 0
354 J. Herold 0
355 M. Sopański 0
356 L. Ciampoli 0
357 Mr & Mrs Etrillard 0
358 G. Łątka 0
359 K. Rybár 0
360 A. Loughlin 0
361 A. Fillová 0
362 S. Güldenpfennig 0
363 Aunty Ifl 0
364 Cybernetyki Investment S.A. 0
365 I. Tlustá 0
366 K. Bukład 0
367 G. Kogut 0
368 P. Hass-Sandej 0
369 Mme J. Jeffroy, H. Boutry 0
370 Cocheese Bloodstock Anstalt 0
371 Haras du Taillis 0
372 I. Topolska 0
373 Z. Tokarzewski 0
374 inż. V. Kozel 0
375 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
376 F. Vocásek 0
377 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
378 D. Sztanka 0
379 G. i Kl. Grudziąż 0
380 R. Mahon & J. Reilly 0
7333000

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 24-09-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Mazur S. 61 45 31 26 33 75 271 1222810
2 Grzybowski K. 25 22 23 19 20 51 160 382355
3 Reznikov A. 22 17 17 28 26 60 170 366665
4 Kabardov A. 18 21 23 17 27 58 164 271540
5 Popov V. 18 21 11 23 19 60 152 260495
6 Wyrzyk J. 17 24 15 17 15 34 122 249050
7 Szymczuk W. 17 15 8 16 7 39 102 270470
8 Abik M. 16 22 42 25 17 48 170 425920
9 Turgaev A. 14 19 21 23 27 62 166 247115
10 Petryakov D. 13 17 13 16 16 59 134 199910
11 Kryszyłowicz M. 13 15 11 7 12 26 84 145415
12 Fraisl C. 13 5 15 5 5 13 56 131170
13 Lukasek T. 12 14 6 8 9 16 65 320350
14 Hendzel N. 12 10 5 12 4 14 57 196910
15 Březina M. 11 8 5 9 7 15 55 134630
16 Grzybowska J. 10 10 13 8 10 30 81 131590
17 Abaev S. 10 9 11 15 7 28 80 116630
18 Maryniak K. 9 5 5 4 2 13 38 85400
19 Srnec M. 8 11 10 16 10 32 87 185880
20 Mammadov H. 8 3 6 6 3 16 42 81540
21 Mazur K. 7 10 13 10 5 35 80 119540
22 Vasyutov S. 7 9 10 6 17 26 75 203610
23 Lovén N. 6 0 3 0 2 1 12 110500
24 Pantchev D. 5 8 12 12 7 14 58 97865
25 Kamińska K. 5 3 8 12 12 42 82 105050
26 Novák M. 4 5 3 0 1 1 14 238400
27 Kułaga R. 4 4 10 6 10 17 51 63100
28 Hamad Y. 4 1 2 2 2 4 15 27950
29 Kłóś P. 4 0 2 3 5 11 25 28415
30 Stepakin P. 3 5 4 5 5 29 51 47650
31 Stępniak D. 3 4 7 8 3 8 33 46360
32 Ferhanov S. 3 4 2 0 0 3 12 113400
33 Nakoniechnyi P. 3 3 1 2 3 17 29 30700
34 Rychlak J. 3 2 3 2 3 10 23 31030
35 Dynarowska K. 2 4 2 1 5 20 34 26460
36 Odložil J. 2 2 3 1 1 4 13 51500
37 Krowicki P. 2 2 3 0 1 3 11 52250
38 Pałczyński P. 2 1 2 1 2 4 12 41400
39 Stromsky M. 1 2 0 1 1 3 8 19000
40 Kaleta A. 1 1 3 1 2 9 17 16470
41 Wójcik I. 1 1 2 5 4 11 24 16755
42 Janaček V. 1 1 2 2 1 1 8 18800
43 Verner J. 1 1 1 0 1 5 9 30600
44 Brygier K. 1 1 0 0 0 3 5 8540
45 Boekhout P. 1 0 2 0 1 0 4 20400
46 Altynbekov S. 1 0 0 0 1 10 12 7350
47 Myška J. 1 0 0 0 1 2 4 18800
48 Cadel C. 1 0 0 0 0 0 1 85000
49 Dygrýn D. 0 3 0 2 1 2 8 13300
50 Sousa Ferreira R. 0 2 0 1 0 1 4 18300
51 Liška D. 0 2 0 0 0 1 3 10800
52 Lica Z. 0 1 4 1 0 4 10 34600
53 Spáčil J. 0 1 2 3 3 4 13 15800
54 Kołakowski J. 0 1 0 2 2 8 13 4940
55 Aarich M. 0 1 0 1 1 1 4 2750
56 Matuský L. 0 1 0 1 0 1 3 14000
57 O’Shea T. P. 0 1 0 1 0 0 2 14100
58 Giedyk J. 0 1 0 0 2 0 3 3680
59 Sommer M. 0 1 0 0 1 8 10 2350
60 Bolewska P. 0 1 0 0 1 4 6 3150
61 Wilson O. 0 1 0 0 0 1 2 12000
62 Ferhanov B. 0 1 0 0 0 0 1 4000
63 Plšek F. 0 1 0 0 0 0 1 3200
64 Mulas S. 0 0 2 1 0 0 3 17100
65 Lefebvre F. 0 0 2 0 1 2 5 3550
66 Bartos J. jr 0 0 1 2 0 0 3 6400
67 Gil A. 0 0 1 1 3 18 23 2900
68 Kardanov A. 0 0 1 1 1 5 8 3620
69 Nikonorow M. 0 0 1 0 0 6 7 1000
70 Olehlová V. 0 0 1 0 0 1 2 1830
71 Benš R. 0 0 0 4 3 9 16 13100
72 Boyer T. 0 0 0 1 3 4 8 3900
73 Szarłat O. 0 0 0 1 1 5 7 1050
74 Mach J. 0 0 0 1 1 1 3 3000
75 Pilroth A. 0 0 0 1 1 0 2 2610
76 Chopyk A. 0 0 0 1 0 4 5 780
77 Graberg P.-A. 0 0 0 0 2 1 3 7700
78 Suleymanova K. 0 0 0 0 1 5 6 500
79 Kratochvil J. 0 0 0 0 1 1 2 1000
80 Kiełkucka A. 0 0 0 0 1 0 1 250
81 Kousek J. 0 0 0 0 1 0 1 1000
82 Schiergen D. 0 0 0 0 1 0 1 2000
83 Lheureux C. 0 0 0 0 0 2 2 0
84 Kowalczyk J. 0 0 0 0 0 2 2 0
85 Wyrzyk M. 0 0 0 0 0 2 2 0
86 Mikšovský M. 0 0 0 0 0 2 2 0
87 Chwirot S. 0 0 0 0 0 1 1 0
88 Polli A. 0 0 0 0 0 1 1 0
89 Timmons C. 0 0 0 0 0 1 1 0
90 Wieczorek A. 0 0 0 0 0 1 1 0
91 Kašny P. 0 0 0 0 0 1 1 0
92 Derych J. 0 0 0 0 0 1 1 0
93 Chaloupka J. 0 0 0 0 0 1 1 0
94 Kocman J. 0 0 0 0 0 1 1 0
406 406 406 406 404 1155 3183 7333000

Ojcowie matek koni pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 24-09-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Jape (USA) 31 8 14 122 263970    8515.16
2 King’s Best (USA) 3 2 5 13 246050   82016.67
3 Zafonium (USA) 3 1 4 9 181400   60466.67
4 Belenus (GER) 18 7 10 85 118780    6598.89
5 Tempelwächter (GER) 4 3 7 24 116010   29002.50
6 Medicean (GB) 5 4 6 22 108350   21670.00
7 Cape Cross (IRE) 3 3 6 18 104850   34950.00
8 Parade Ground (USA) 1 1 2 6 95200   95200.00
9 Dakota (IRE) 2 1 3 6 84530   42265.00
10 Xaar (GB) 1 1 1 6 82500   82500.00
11 Grand Lodge (USA) 2 2 3 13 72340   36170.00
12 Okawango (USA) 1 1 1 6 70250   70250.00
13 Royal Court (IRE) 12 3 3 52 63890    5324.17
14 Cadoudal (FR) 1 1 4 6 63240   63240.00
15 Pivotal (GB) 1 1 2 6 62000   62000.00
16 Exceed And Excel (AUS) 4 3 5 17 60960   15240.00
17 Oasis Dream (GB) 3 1 3 6 59900   19966.67
18 Special Power (IRE) 7 3 4 34 59600    8514.29
19 In Camera (IRE) 8 2 2 38 57555    7194.38
20 Dalakhani (IRE) 5 4 4 19 54760   10952.00
21 Linamix (FR) 6 2 4 27 53400    8900.00
22 Erhaab (USA) 1 0 0 4 51200   51200.00
23 Dansili (GB) 5 2 4 22 51020   10204.00
24 Domedriver (IRE) 3 2 2 15 47400   15800.00
25 Giant’s Causeway (USA) 3 3 3 13 42000   14000.00
26 Alywar (USA) 9 2 2 46 40560    4506.67
27 Barathea (IRE) 1 1 2 6 39600   39600.00
28 Don Corleone (GB) 8 2 2 27 38730    4841.25
29 Sholokhov (IRE) 6 2 2 17 38700    6450.00
30 Gold Away (IRE) 3 2 4 15 38095   12698.33
31 Great Lakes (GB) 8 1 3 29 37770    4721.25
32 Mamool (IRE) 4 2 2 13 36470    9117.50
33 Rahy (USA) 3 1 1 14 36000   12000.00
34 Fourth of June (USA) 5 2 3 24 34140    6828.00
35 Greinton (GB) 3 2 2 21 32710   10903.33
36 Intikhab (USA) 2 1 1 8 32200   16100.00
37 Singspiel (IRE) 4 2 3 20 32150    8037.50
38 Halling (USA) 3 1 1 11 31960   10653.33
39 Who Knows (IRE) 3 2 2 7 31840   10613.33
40 Royal Applause (GB) 1 1 2 6 31450   31450.00
41 Martillo (GER) 1 1 1 2 31000   31000.00
42 Marju (IRE) 2 1 2 8 30740   15370.00
43 King’s Theatre (IRE) 1 1 3 7 28800   28800.00
44 Alhaarth (IRE) 4 2 2 9 28750    7187.50
45 Verglas (IRE) 3 1 1 13 27290    9096.67
46 Iron Mask (USA) 1 1 1 3 25000   25000.00
47 Bahamian Bounty (GB) 1 1 3 8 24475   24475.00
48 Siam (USA) 3 1 2 15 24000    8000.00
49 Marchand de Sable (USA) 1 1 3 6 23875   23875.00
50 Zafonic (USA) 2 1 2 7 23400   11700.00
51 Kalanisi (IRE) 2 1 2 4 23400   11700.00
52 Holy Roman Emperor (IRE) 1 1 2 6 23300   23300.00
53 Viking Ruler (AUS) 1 1 1 3 23000   23000.00
54 High Chaparral (IRE) 3 1 2 7 22620    7540.00
55 Diktat (GB) 1 1 2 8 21930   21930.00
56 Monsun (GER) 3 1 2 11 20980    6993.33
57 Kheleyf (USA) 2 1 1 4 20800   10400.00
58 Silver Patriarch (IRE) 2 2 2 8 18820    9410.00
59 Big Shuffle (USA) 3 1 1 21 18600    6200.00
60 Apeldoorn (FR) 1 0 0 3 18600   18600.00
61 Baillamont (USA) 1 1 1 7 18200   18200.00
62 Night Shift (USA) 1 1 1 7 17950   17950.00
63 Saphir (GER) 11 0 0 32 17875    1625.00
64 Ransom O’War (USA) 1 1 1 4 17600   17600.00
65 Baby Bid (USA) 5 1 1 18 17430    3486.00
66 Orpen (USA) 1 1 2 7 17400   17400.00
67 Galileo (IRE) 3 1 1 10 17050    5683.33
68 Be My Chief (USA) 4 1 1 21 16950    4237.50
69 Gone West (USA) 1 1 2 4 16900   16900.00
70 Fasliyev (USA) 2 2 2 5 16580    8290.00
71 Canadian Winter (USA) 2 0 0 15 16400    8200.00
72 Bertolini (USA) 2 1 1 14 16140    8070.00
73 Lomitas (GB) 2 1 1 10 16000    8000.00
74 Five Star Camp (USA) 1 1 1 11 15990   15990.00
75 Hurricane Run (IRE) 2 1 1 5 15930    7965.00
76 Silver Hawk (USA) 1 1 1 6 15650   15650.00
77 Sri Pekan (USA) 1 1 2 7 15500   15500.00
78 Java Gold (USA) 2 1 1 10 15430    7715.00
79 Anabaa (USA) 1 1 1 8 15350   15350.00
80 Irish River (FR) 1 1 1 6 14900   14900.00
81 Oratorio (IRE) 2 1 1 5 14840    7420.00
82 Tioman Island (GB) 1 1 1 7 14800   14800.00
83 Valanour (IRE) 1 1 1 6 14800   14800.00
84 Croco Rouge (IRE) 1 1 2 4 14700   14700.00
85 Dubai Millennium (GB) 1 1 1 7 14650   14650.00
86 Sadler’s Wells (USA) 2 1 1 8 14600    7300.00
87 Green Desert (USA) 3 1 1 6 14560    4853.33
88 Nayef (USA) 2 1 1 8 14450    7225.00
89 Indian Danehill (IRE) 1 1 1 7 14400   14400.00
90 Dilshaan (GB) 1 1 2 7 14020   14020.00
91 Mr. Greeley (USA) 1 1 1 7 14000   14000.00
92 Acatenango (GER) 1 1 1 5 13800   13800.00
93 Elusive City (USA) 2 0 0 8 13600    6800.00
94 Shantou (USA) 1 1 2 4 13420   13420.00
95 Juror 2 1 1 8 13330    6665.00
96 All Hands On Deck (USA) 4 0 0 15 13090    3272.50
97 Royal Academy (USA) 1 1 1 3 12600   12600.00
98 Le Vie Dei Colori (GB) 1 1 1 2 12600   12600.00
99 Snow Kid (GB) 1 1 1 7 12570   12570.00
100 Ecosse (FR) 1 1 1 6 12300   12300.00
101 Surumu (GER) 1 0 0 1 12000   12000.00
102 Boreal (GER) 1 1 1 7 11850   11850.00
103 Goofalik (USA) 1 1 1 6 11850   11850.00
104 Unfuwain (USA) 2 1 1 3 11700    5850.00
105 Golden Missile (USA) 2 1 1 6 11300    5650.00
106 Classic Music (USA) 1 1 1 7 11270   11270.00
107 Cloudings (IRE) 1 1 1 4 11260   11260.00
108 Steinlen (GB) 1 1 1 4 11120   11120.00
109 Kallisto (GER) 1 1 1 2 11120   11120.00
110 Poliglote (GB) 1 0 0 3 10800   10800.00
111 Ashkalani (IRE) 1 1 1 3 10800   10800.00
112 Lecroix (GER) 1 1 1 2 10800   10800.00
113 Gentlewave (IRE) 1 1 1 5 10500   10500.00
114 Kingsalsa (USA) 1 1 1 2 10400   10400.00
115 Green Tune (USA) 1 1 1 7 10290   10290.00
116 Enjoy Plan (USA) 6 1 1 20 10060    1676.67
117 Azamour (IRE) 1 1 1 2 10060   10060.00
118 Fly To The Stars (GB) 1 0 0 4 9400    9400.00
119 Compton Place (GB) 1 1 1 7 9200    9200.00
120 Amadeus Wolf (GB) 1 0 0 3 9100    9100.00
121 Dubawi (IRE) 1 1 1 2 9000    9000.00
122 Street Cry (IRE) 1 1 1 1 9000    9000.00
123 Tauchsport (GDR) 2 1 1 8 8850    4425.00
124 Lil’s Boy (USA) 1 0 0 6 8190    8190.00
125 Black Sam Bellamy (IRE) 2 0 0 4 8050    4025.00
126 King of Kings (IRE) 1 1 1 3 7450    7450.00
127 Athenagoras (GER) 1 1 1 3 7400    7400.00
128 Iphino (GER) 1 1 1 3 7200    7200.00
129 Tagula (IRE) 3 0 0 8 6900    2300.00
130 Zarewitsch (IRE) 2 0 0 6 6380    3190.00
131 Elusive Quality (USA) 1 0 0 5 6200    6200.00
132 Eternity’s Breath (USA) 1 0 0 6 5820    5820.00
133 Alzao (USA) 1 0 0 2 5400    5400.00
134 Dream Well (FR) 1 0 0 1 5400    5400.00
135 Sorbie Tower (IRE) 4 0 0 19 5300    1325.00
136 Golan (IRE) 1 0 0 6 5300    5300.00
137 Ray of Light (IRE) 2 0 0 11 5270    2635.00
138 Marignan (USA) 3 0 0 14 5240    1746.67
139 Elnadim (USA) 2 0 0 7 5230    2615.00
140 New Approach (IRE) 2 0 0 8 5150    2575.00
141 Kingmambo (USA) 1 0 0 4 4650    4650.00
142 Dubai Destination (USA) 1 0 0 4 4200    4200.00
143 Tertullian (USA) 2 0 0 4 4150    2075.00
144 Zanatar (FR) 1 0 0 3 4150    4150.00
145 Motivator (GB) 2 0 0 3 4050    2025.00
146 Paris House (GB) 1 0 0 7 3900    3900.00
147 Trempolino (USA) 1 0 0 7 3790    3790.00
148 Alkalde (GER) 1 0 0 7 3775    3775.00
149 Docksider (USA) 2 0 0 5 3600    1800.00
150 Slickly (FR) 1 0 0 1 3600    3600.00
151 In A Tiff (IRE) 1 0 0 2 3200    3200.00
152 Kalatos (GER) 1 0 0 2 3200    3200.00
153 Highest Honor (FR) 1 0 0 2 3200    3200.00
154 Access to Java (GER) 1 0 0 1 3200    3200.00
155 Avonbridge (GB) 1 0 0 3 2700    2700.00
156 Enrique (GB) 1 0 0 3 2700    2700.00
157 Bahri (USA) 1 0 0 2 2600    2600.00
158 Case Law (IRE) 1 0 0 2 2450    2450.00
159 Kahyasi (IRE) 1 0 0 6 2400    2400.00
160 Stelvio (GB) 1 0 0 4 2400    2400.00
161 Lujain (USA) 1 0 0 1 2400    2400.00
162 Kitten’s Joy (USA) 1 0 0 6 2000    2000.00
163 Danehill Dancer (IRE) 1 0 0 3 1920    1920.00
164 Orientate (USA) 1 0 0 2 1850    1850.00
165 In The Wings (GB) 1 0 0 5 1800    1800.00
166 Striking Ambition (GB) 1 0 0 4 1800    1800.00
167 Dynaformer (USA) 1 0 0 3 1800    1800.00
168 Shamardal (USA) 1 0 0 2 1800    1800.00
169 Distant Relative (IRE) 1 0 0 1 1800    1800.00
170 Sageburg (IRE) 1 0 0 1 1800    1800.00
171 Urban Ocean (FR) 1 0 0 2 1750    1750.00
172 Venecuela (USA) 1 0 0 3 1610    1610.00
173 Daggers Drawn (USA) 1 0 0 3 1570    1570.00
174 Cozzene (USA) 1 0 0 2 1400    1400.00
175 Woodman (USA) 1 0 0 4 1350    1350.00
176 Aragon (GB) 1 0 0 4 1000    1000.00
177 Electric Beat (GB) 1 0 0 1 950     950.00
178 Mt. Livermore (USA) 1 0 0 2 900     900.00
179 Bachelor Duke (USA) 1 0 0 1 900     900.00
180 Mister Baileys (GB) 1 0 0 2 700     700.00
181 Llandaff (USA) 2 0 0 5 610     305.00
182 Sleeping Indian (GB) 1 0 0 1 600     600.00
183 Kilimandżaro 2 0 0 4 500     250.00
184 Demon Club 1 0 0 3 500     500.00
185 Medaaly (GB) 1 0 0 2 450     450.00
186 Machiavellian (USA) 1 0 0 5 350     350.00
187 Salder’s Wells (USA) 1 0 0 2 350     350.00
188 Krater 1 0 0 2 350     350.00
189 Thunder Gulch (USA) 1 0 0 2 300     300.00
190 Ocean of Wisdom (USA) 1 0 0 1 300     300.00
191 Professional (IRE) 2 0 0 6 0       0.00
192 Omen 1 0 0 5 0       0.00
193 Goldneyev (USA) 2 0 0 3 0       0.00
194 Freedom’s Choice (USA) 1 0 0 3 0       0.00
195 Sea The Stars (IRE) 1 0 0 3 0       0.00
196 Kaldounevees (FR) 1 0 0 3 0       0.00
197 Dai Jin (GB) 1 0 0 3 0       0.00
198 Graf (USA) 1 0 0 2 0       0.00
199 Makfi (GB) 1 0 0 2 0       0.00
200 Vernius (CZE) 1 0 0 2 0       0.00
201 Afternoon Deelites (USA) 1 0 0 2 0       0.00
202 Magical Wonder (USA) 1 0 0 2 0       0.00
203 Chef Supreme (USA) 1 0 0 1 0       0.00
204 Distant View (USA) 1 0 0 1 0       0.00
205 Excellent Art (GB) 1 0 0 1 0       0.00
206 Great Commotion (USA) 1 0 0 1 0       0.00
207 Robellino (USA) 1 0 0 1 0       0.00
208 Observatory (USA) 1 0 0 1 0       0.00
209 Soviet Star (USA) 1 0 0 1 0       0.00
210 Kharoud (FR) 1 0 0 1 0       0.00
211 Sagacity (FR) 1 0 0 1 0       0.00
212 Country Reel (USA) 1 0 0 1 0       0.00
213 Sakhee (USA) 1 0 0 1 0       0.00
214 Danish Fort (GB) 1 0 0 1 0       0.00
215 Alhijaz (GB) 1 0 0 1 0       0.00
216 Roulette (GB) 1 0 0 1 0       0.00
217 With Approval (CAN) 1 0 0 1 0       0.00
218 Traditionally (USA) 1 0 0 1 0       0.00
219 Montjeu (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
220 Gere 1 0 0 1 0       0.00
221 Saddex (GB) 1 0 0 1 0       0.00
457 165 234 1770 4342200

Reproduktory pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum ogółem w okresie od 01-01-2018 do 24-09-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Ecosse (FR) 19 8 13 100 256210   13484.74
2 Air Chief Marshal (IRE) 3 2 5 14 243850   81283.33
3 Roulette (GB) 8 2 5 36 208810   26101.25
4 Enjoy Plan (USA) 3 1 3 13 197590   65863.33
5 Alandi (IRE) 19 7 9 78 154170    8114.21
6 Planteur (IRE) 6 4 4 23 127340   21223.33
7 Ruten (USA) 18 7 8 78 122510    6806.11
8 So You Think (NZ) 4 2 4 14 121200   30300.00
9 Nowogródek 11 6 9 61 116450   10586.36
10 Star Poker (IRE) 9 3 3 24 102950   11438.89
11 Cima de Triomphe (IRE) 3 2 4 12 100180   33393.33
12 Worthadd (IRE) 3 2 3 13 82590   27530.00
13 Needham’s Fort (USA) 15 3 4 65 78550    5236.67
14 Zambezi Sun (GB) 2 2 5 9 78080   39040.00
15 Muhtathir (GB) 2 1 1 13 74040   37020.00
16 Grand Presidium (USA) 6 2 3 26 73630   12271.67
17 Rainbows For Life (CAN) 1 0 0 2 72000   72000.00
18 Tempelwächter (GER) 21 3 4 87 71760    3417.14
19 Stormy River (FR) 2 1 2 7 62000   31000.00
20 Calming Influence (IRE) 12 2 4 64 59850    4987.50
21 Shamardal (USA) 1 1 3 3 59000   59000.00
22 Golden Tirol (GER) 3 3 4 14 57050   19016.67
23 Youmzain (IRE) 4 0 0 16 54100   13525.00
24 Rip Van Winkle (IRE) 3 1 1 13 53260   17753.33
25 Prince of Ecosse 4 3 5 13 51120   12780.00
26 Bushranger (IRE) 2 2 3 8 50900   25450.00
27 Le Havre (IRE) 1 1 4 7 50850   50850.00
28 October (USA) 11 3 3 25 49980    4543.64
29 Samum (GER) 2 1 2 9 48775   24387.50
30 Rock of Gibraltar (IRE) 3 1 1 8 47500   15833.33
31 Motivator (GB) 4 1 2 15 42550   10637.50
32 Zebedee (GB) 4 2 2 23 41490   10372.50
33 Estejo (GER) 13 2 2 40 41315    3178.08
34 Rio de La Plata (USA) 1 1 2 6 39600   39600.00
35 Exciting Life (IRE) 7 1 1 22 39075    5582.14
36 Jape (USA) 4 2 2 17 37430    9357.50
37 Silver Whistle (USA) 6 3 3 24 36800    6133.33
38 Belenus (GER) 6 2 2 21 36350    6058.33
39 Camill (IRE) 9 0 0 31 36150    4016.67
40 Red Rocks (IRE) 2 2 3 6 34700   17350.00
41 Deportivo (GB) 2 2 3 14 34530   17265.00
42 Arithmancer (USA) 5 1 2 21 33980    6796.00
43 Sixties Icon (GB) 1 1 2 6 31450   31450.00
44 Clodovil (IRE) 1 1 2 7 30740   30740.00
45 Hawk Wing (USA) 1 1 3 7 28800   28800.00
46 Excelebration (IRE) 2 2 3 9 28750   14375.00
47 Look Honey (IRE) 2 0 0 6 28500   14250.00
48 Camacho (GB) 2 1 1 8 28200   14100.00
49 Country Club (GB) 2 1 2 6 27500   13750.00
50 Fast Company (IRE) 3 1 2 11 27100    9033.33
51 Arcano (IRE) 5 2 3 16 27000    5400.00
52 Kornel 1 0 0 5 27000   27000.00
53 Glavalcour (FR) 3 3 3 10 26820    8940.00
54 Jukebox Jury (IRE) 1 1 1 7 26750   26750.00
55 Diamond Green (FR) 3 1 1 8 26600    8866.67
56 Dark Angel (IRE) 2 1 1 11 25450   12725.00
57 Exeed And Excel (AUS) 1 1 1 5 25350   25350.00
58 Power (GB) 2 1 2 9 25190   12595.00
59 Denon (USA) 1 1 1 3 25000   25000.00
60 Le Cadre Noir (IRE) 2 2 2 12 24620   12310.00
61 Iffraaj (GB) 1 1 3 8 24475   24475.00
62 Orpen (USA) 1 1 3 5 23900   23900.00
63 Milanais (FR) 1 1 3 6 23875   23875.00
64 Don Corleone (GB) 1 1 1 4 23000   23000.00
65 Suteki Shinsukekun (USA) 2 2 2 14 22890   11445.00
66 Montjeu (IRE) 1 1 2 4 22800   22800.00
67 Tertullian (USA) 1 1 1 6 22330   22330.00
68 Canford Cliffs (IRE) 2 2 2 4 21600   10800.00
69 Pop Rock (JPN) 4 1 1 10 21420    5355.00
70 Lord of England (GER) 2 1 1 8 21400   10700.00
71 Windsor Knot (IRE) 2 0 0 11 21300   10650.00
72 Silver Frost (IRE) 2 1 2 5 20950   10475.00
73 Anodin (IRE) 2 2 2 6 20120   10060.00
74 Exaltation (IRE) 2 2 2 11 19970    9985.00
75 Indy Champ (USA) 6 1 1 23 19690    3281.67
76 Dream Ahead (USA) 1 1 2 2 19600   19600.00
77 Kentucky Dynamite (USA) 3 1 2 9 18900    6300.00
78 Falco (USA) 1 1 2 7 18615   18615.00
79 Makfi (GB) 3 1 1 12 18200    6066.67
80 Areion (GER) 1 1 1 7 18200   18200.00
81 Frozen Power (IRE) 1 1 1 7 18120   18120.00
82 Lord Shanakill (USA) 1 1 2 5 18100   18100.00
83 Poet’s Voice (GB) 2 2 2 8 17650    8825.00
84 Lujain (USA) 1 1 2 7 17400   17400.00
85 Holy Roman Emperor (IRE) 2 1 1 10 17150    8575.00
86 Archipenko (USA) 3 1 1 8 17060    5686.67
87 Soldier Hollow (GB) 3 0 0 6 15750    5250.00
88 Sinndar (IRE) 1 1 2 7 15500   15500.00
89 Sorbie Tower (IRE) 2 0 0 10 15400    7700.00
90 Sunday Break (JPN) 1 1 1 8 15350   15350.00
91 Pastoral Pursuits (GB) 1 1 2 6 15350   15350.00
92 Egerton (GER) 2 0 0 3 15200    7600.00
93 Harbour Watch (IRE) 2 1 1 8 15060    7530.00
94 Equiano (FR) 1 1 1 6 14900   14900.00
95 Ajvaz Dream (IRE) 2 1 1 8 14720    7360.00
96 Mamool (IRE) 1 1 2 4 14700   14700.00
97 Big Bad Bob (IRE) 3 1 1 13 14350    4783.33
98 Casamento (IRE) 2 0 0 9 14200    7100.00
99 Haatef (USA) 1 1 2 7 14020   14020.00
100 Pedro The Great (USA) 1 1 1 5 13800   13800.00
101 Mikhail Glinka (IRE) 1 1 2 5 13700   13700.00
102 Dragon Pulse (IRE) 1 1 1 4 13660   13660.00
103 Mr Alkohol (GB) 1 1 2 4 13420   13420.00
104 Penny’s Picnic (IRE) 1 1 1 2 12600   12600.00
105 Zanatar (FR) 1 1 1 7 11850   11850.00
106 Cloword (IRE) 2 1 1 7 11240    5620.00
107 Sommerabend (GB) 1 1 1 2 11120   11120.00
108 Sin Kiang (FR) 1 0 0 4 11000   11000.00
109 Rajsaman (FR) 2 0 0 4 10800    5400.00
110 Authorized (IRE) 1 1 1 3 10800   10800.00
111 Foxwedge (AUS) 1 1 1 3 10800   10800.00
112 Yeats (IRE) 1 0 0 1 10500   10500.00
113 Montmartre (FR) 1 1 1 2 10400   10400.00
114 Linda’s Lad (GB) 1 1 1 7 10290   10290.00
115 Alhebayeb (IRE) 1 1 1 2 10060   10060.00
116 Rakti (GB) 1 1 1 1 10000   10000.00
117 Mount Nelson (GB) 1 1 1 2 9900    9900.00
118 Forever Bond (BRZ) 4 0 0 18 9280    2320.00
119 Full of Gold (FR) 1 1 1 7 9200    9200.00
120 Aramus (CHI) 1 1 1 6 9140    9140.00
121 Maxios (GB) 2 1 1 7 9100    4550.00
122 Helmet (AUS) 1 1 1 1 9000    9000.00
123 Nathaniel (IRE) 1 1 1 1 9000    9000.00
124 Duke of Marmalade (IRE) 1 0 0 6 8900    8900.00
125 Literato (FR) 1 1 1 2 8530    8530.00
126 Viritim 2 0 0 8 8190    4095.00
127 Red Jazz (USA) 1 1 1 3 8050    8050.00
128 Star Fury (HUN) 1 0 0 2 8000    8000.00
129 Art Connoisseur (IRE) 1 1 1 3 7450    7450.00
130 Mustafa 2 0 0 9 7400    3700.00
131 Soldier of Fortune (IRE) 2 0 0 8 6950    3475.00
132 Enjoy The Silence (IRE) 4 0 0 7 6400    1600.00
133 Born To Sea (IRE) 1 0 0 4 6300    6300.00
134 Thewayyouare (USA) 1 0 0 5 6200    6200.00
135 Ellusive Look (USA) 1 0 0 7 6100    6100.00
136 No Nay Never (USA) 1 0 0 3 5850    5850.00
137 Safety Wire (IRE) 2 0 0 3 5600    2800.00
138 Bungle Inthejungle (GB) 1 0 0 2 5400    5400.00
139 Dżulietto 2 0 0 7 5230    2615.00
140 Tiger Cafe (JPN) 3 0 0 3 5000    1666.67
141 Big Luck (IRE) 1 0 0 7 4950    4950.00
142 Sir Prancealot (IRE) 1 0 0 2 4400    4400.00
143 Fast and Furious (FR) 1 0 0 4 4300    4300.00
144 Intikhab (USA) 1 0 0 4 4200    4200.00
145 Age of Jape 2 0 0 3 4150    2075.00
146 Camerun (IRE) 1 0 0 3 4150    4150.00
147 Pour Moi (IRE) 1 0 0 2 4050    4050.00
148 Montbard 1 0 0 8 4000    4000.00
149 Royal Court (IRE) 3 0 0 4 4000    1333.33
150 Kyllachy (GB) 1 0 0 7 3900    3900.00
151 Gale Force Ten (GB) 1 0 0 1 3600    3600.00
152 Oscar (IRE) 1 0 0 1 3500    3500.00
153 Satin Stone (USA) 1 0 0 2 3400    3400.00
154 Sharpour (IRE) 1 0 0 2 3200    3200.00
155 Zarewitsch (IRE) 1 0 0 2 3200    3200.00
156 Zamindar (USA) 1 0 0 2 3200    3200.00
157 Brusco (GB) 1 0 0 1 3200    3200.00
158 Ray of Light (IRE) 1 0 0 1 3200    3200.00
159 Halling (USA) 1 0 0 1 3000    3000.00
160 Morpheus (GB) 2 0 0 5 2700    1350.00
161 Coach House (IRE) 1 0 0 2 2600    2600.00
162 Dylan Thomas (IRE) 1 0 0 1 2400    2400.00
163 Naaqoos (GB) 1 0 0 7 2300    2300.00
164 Most Improved (IRE) 1 0 0 3 2120    2120.00
165 Cossio (GB) 1 0 0 1 2000    2000.00
166 Rendezvous (IRE) 1 0 0 1 2000    2000.00
167 Pouvoir Absolu (GB) 1 0 0 1 2000    2000.00
168 Kharoud (FR) 2 0 0 9 1950     975.00
169 Rhodesian winner (GER) 1 0 0 6 1900    1900.00
170 Battle of Marengo (IRE) 1 0 0 1 1800    1800.00
171 Irocco 1 0 0 3 1610    1610.00
172 Alaska River (GER) 1 0 0 3 1570    1570.00
173 Germes (IRE) 1 0 0 4 1350    1350.00
174 Captain Rio (GB) 1 0 0 4 1000    1000.00
175 Bachelor Duke (USA) 1 0 0 1 1000    1000.00
176 Sexman 1 0 0 1 1000    1000.00
177 Stowaway (GB) 1 0 0 1 1000    1000.00
178 Gold Away (IRE) 1 0 0 1 1000    1000.00
179 Kendargent (FR) 1 0 0 2 900     900.00
180 George Vancouver (USA) 1 0 0 2 900     900.00
181 Mukhadram (GB) 1 0 0 1 900     900.00
182 Roderic O’Connor (IRE) 1 0 0 2 700     700.00
183 Da Xian 1 0 0 4 610     610.00
184 San Moritz 2 0 0 6 530     265.00
185 Strażnik 1 0 0 2 500     500.00
186 Mastercraftsman (IRE) 1 0 0 1 450     450.00
187 Distant Music (USA) 1 0 0 2 350     350.00
188 Cockney Rebel (IRE) 1 0 0 1 350     350.00
189 American Post (GB) 2 0 0 2 300     150.00
190 Aussie Rules (USA) 1 0 0 2 300     300.00
191 Masini 2 0 0 5 0       0.00
192 Two-Twenty-Two (IRE) 1 0 0 5 0       0.00
193 Turgeon (USA) 1 0 0 4 0       0.00
194 Karakalla 1 0 0 4 0       0.00
195 Tiger Hill (IRE) 1 0 0 4 0       0.00
196 Alywar (USA) 2 0 0 2 0       0.00
197 Jovellanos 2 0 0 2 0       0.00
198 Scufiott (GB) 1 0 0 2 0       0.00
199 Muzyk 1 0 0 2 0       0.00
200 Normen (GER) 1 0 0 2 0       0.00
201 Way Of Light (USA) 1 0 0 2 0       0.00
202 Evasive (GB) 1 0 0 2 0       0.00
203 Footstepsinthesand (GB) 1 0 0 1 0       0.00
204 Elusive Pimpernel (USA) 1 0 0 1 0       0.00
205 High Chaparral (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
206 Next Desert (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
207 Starspangledbanner (AUS) 1 0 0 1 0       0.00
208 Terssio (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
209 Rosensturm (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
210 Turtle Bowl (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
211 Teofilo (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
212 Johnny Red Kerr (USA) 1 0 0 1 0       0.00
213 Suestado (GER) 1 0 0 1 0       0.00
214 Wootton Bassett (GB) 1 0 0 1 0       0.00
215 Day Dreamer (FR) 1 0 0 1 0       0.00
216 Scater 1 0 0 1 0       0.00
217 Noel (GER) 1 0 0 1 0       0.00
218 Captain Gerrard (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
219 Panis (USA) 1 0 0 1 0       0.00
220 Dr Fong (USA) 1 0 0 1 0       0.00
221 Anabaa Blue (GB) 1 0 0 1 0       0.00
518 178 254 1924 5082200

Reproduktory czystej krwi arabskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 24-09-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Jalnar Al Khalidiah 5 4 7 23 144670   28934.00
2 Nayef Al Khalidiah 10 7 16 39 140400   14040.00
3 Amer 3 3 3 12 132000   44000.00
4 Ontario HF 26 7 9 107 131390    5053.46
5 Munjiz 9 4 9 29 130940   14548.89
6 Portmer 4 2 2 23 115300   28825.00
7 Murhib 7 4 8 30 104730   14961.43
8 General 2 2 5 8 86520   43260.00
9 Dahess 9 2 4 43 78910    8767.78
10 Pogrom 15 6 6 49 73210    4880.67
11 Dostatok 16 5 5 46 64830    4051.88
12 Dubai Heros 6 3 4 23 58000    9666.67
13 Kazbek 7 4 5 31 56360    8051.43
14 Von 3 1 1 17 51020   17006.67
15 Vasyli Kossack 6 4 4 25 44365    7394.17
16 Marwan I 4 3 3 17 43780   10945.00
17 Nashwan Al Khalidiah 4 3 5 14 39820    9955.00
18 Ekstern 5 3 4 26 34260    6852.00
19 Muguet de Pascade 4 3 3 11 33080    8270.00
20 Ainhoa St Faust 2 1 1 8 29240   14620.00
21 Akbar 1 0 0 5 28150   28150.00
22 Mared Al Sahra 2 2 3 5 25200   12600.00
23 Akbars 9 1 1 40 23775    2641.67
24 NivourGonnaTouchThis 6 2 2 22 23495    3915.83
25 Pedagog 4 3 3 11 23190    5797.50
26 Riyal 4 1 1 16 23140    5785.00
27 Kahil Al Shaqab 9 2 2 39 22810    2534.44
28 Equator 4 1 2 14 21780    5445.00
29 Jaafer ASF 2 1 1 12 20460   10230.00
30 Asraa Min Albarq 6 2 2 27 19680    3280.00
31 Chndaka 1 1 2 7 19620   19620.00
32 Muneef 1 1 2 4 17330   17330.00
33 Darweesh 1 1 1 4 17000   17000.00
34 Ghazallah 1 1 1 7 16270   16270.00
35 El Omari 6 0 0 24 15370    2561.67
36 TM Fred Texas 1 1 1 3 15200   15200.00
37 Lawrence El Gazal 1 1 2 7 14250   14250.00
38 Mahabb 1 1 1 6 13180   13180.00
39 Bariq Al Amal 2 1 2 3 12000    6000.00
40 Nougatin 2 1 1 10 11370    5685.00
41 Valentino G 1 1 1 7 11000   11000.00
42 Donner 3 0 0 11 10970    3656.67
43 Empire 6 1 1 25 10780    1796.67
44 Alert 1 1 1 4 10200   10200.00
45 Amarant 3 0 0 20 10180    3393.33
46 Njewman 1 1 1 5 10110   10110.00
47 Good Boy 1 1 1 3 10080   10080.00
48 Al Kamel 2 1 1 10 9750    4875.00
49 Amanito 3 0 0 16 9440    3146.67
50 Armeec 9 0 0 25 9120    1013.33
51 Polon 1 1 1 4 8980    8980.00
52 Marvin El Samawi 2 1 1 7 8875    4437.50
53 El Wodkine 2 0 0 11 8420    4210.00
54 Majd Al Arab 1 1 1 7 8320    8320.00
55 Da Adios 1 1 1 6 8265    8265.00
56 Wiek 3 1 1 8 7000    2333.33
57 Akim De Ducor 1 0 0 6 6560    6560.00
58 Aim South 2 0 0 7 6440    3220.00
59 Eryks 2 0 0 9 6000    3000.00
60 Madiar 1 1 1 3 6000    6000.00
61 Khalid El Biwaibiya 1 0 0 2 6000    6000.00
62 Sus 2 0 0 11 5500    2750.00
63 Dormane 1 0 0 9 5180    5180.00
64 Gorec 1 1 1 5 5050    5050.00
65 Echo-Gazal 1 1 1 7 5000    5000.00
66 Spiderman Kossack 1 1 1 1 5000    5000.00
67 Eldon 1 0 0 5 4500    4500.00
68 Pomian 1 0 0 5 4080    4080.00
69 Vasilii 2 0 0 6 3960    1980.00
70 Djon 1 0 0 6 3060    3060.00
71 Eternal 1 0 0 5 2720    2720.00
72 The Wiking 1 0 0 5 2150    2150.00
73 Wadi Nur 1 0 0 6 2000    2000.00
74 Draborex 1 0 0 3 2000    2000.00
75 No Risk Al Maury 1 0 0 3 1700    1700.00
76 Abyad AA 1 0 0 3 1700    1700.00
77 Neron 2 0 0 8 1680     840.00
78 Noster 1 0 0 6 1500    1500.00
79 Stinger 1 0 0 6 1500    1500.00
80 Palatino 2 0 0 4 1360     680.00
81 Shaba Tourettes 1 0 0 2 1360    1360.00
82 Perkal 2 0 0 5 1075     537.50
83 Muddassir B’Mehamam 1 0 0 4 1000    1000.00
84 Vitorio TO 5 0 0 13 840     168.00
85 Satis 2 0 0 5 840     420.00
86 Nizam 1 0 0 1 750     750.00
87 Nasch 1 0 0 4 500     500.00
88 Estepan 2 0 0 3 500     250.00
89 Pougatin Kossack 2 0 0 6 340     170.00
90 Zakbar 1 0 0 4 340     340.00
91 Padishah 1 0 0 1 300     300.00
92 Maklaud 1 0 0 3 250     250.00
93 Fedain 1 0 0 2 250     250.00
94 Wojnicz 1 0 0 1 215     215.00
95 Kara Shar 1 0 0 1 215     215.00
96 Cukebar 1 0 0 5 0       0.00
97 Wasilew 2 0 0 4 0       0.00
98 Shanghai EA 2 0 0 4 0       0.00
99 Ermis 2 0 0 3 0       0.00
100 Dorz 1 0 0 3 0       0.00
101 Czerkis 1 0 0 3 0       0.00
102 Esparto 1 0 0 3 0       0.00
103 Gusliar 1 0 0 2 0       0.00
104 Sabat 1 0 0 2 0       0.00
105 Hamasecha 1 0 0 1 0       0.00
317 110 149 1232 2227000

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 24-09-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Ziemiański K. 35 22 22 21 20 67 187 620630
2 Janikowski M. 33 29 28 20 18 35 163 637000
3 Wyrzyk A. 32 46 34 33 32 55 232 670630
4 Borkowski M. 29 25 25 26 23 37 165 525650
5 Romanowski M. 21 18 26 21 10 24 120 244240
6 Vasyutov S. 21 18 21 19 27 67 173 363575
7 Łojek M. 18 19 20 28 21 65 171 292285
8 Świątek R. 18 13 11 7 10 41 100 242280
9 Piątkowski P. 17 16 15 15 13 40 116 262305
10 Jodłowski M. 16 17 9 14 13 33 102 301995
11 Olkowski W. 15 22 17 11 13 39 117 353930
12 Kozłowski J. 15 11 11 17 16 45 115 224025
13 Kryszyłowicz W. 14 17 11 13 13 43 111 169275
14 Zahariev E. 14 10 20 16 16 51 127 279300
15 Kacprzyk M. 12 11 8 12 7 23 73 136540
16 Rogowski K. 11 15 18 28 36 115 223 192115
17 Walicki A. 10 5 12 10 12 26 75 146685
18 Zawgorodny S. 9 3 4 5 5 9 35 155310
19 Wróblewski G. W. (CZE) 8 2 2 1 1 2 16 251200
20 Domańska J. 7 4 5 3 4 22 45 70110
21 Panczew R. G. 5 3 9 3 5 20 45 79080
22 Laskowski A. 4 8 5 8 7 23 55 63350
23 Szelągowska N. 4 7 4 4 2 1 22 63460
24 Dębowski T. 3 9 9 12 11 53 97 85100
25 Piwko R. 3 4 3 5 2 5 22 38910
26 Porębna E. 3 1 3 4 3 3 17 33890
27 Poles P. (CZE) 2 7 3 2 0 2 16 133400
28 Kryszyłowicz M. 2 5 2 0 11 13 33 35310
29 Wnorowski M. 2 4 6 1 1 12 26 28160
30 Krzyśków M. 2 3 2 3 1 4 15 25490
31 Wróblewska I. 2 3 1 6 7 10 29 44080
32 Szymczuk W. 2 3 1 3 0 4 13 68200
33 Olehla Č. (CZE) 2 2 3 4 2 5 18 63200
34 Głowacki J. 2 1 6 2 3 8 22 29075
35 Głowacki B. 2 1 4 3 3 15 28 20480
36 Zielińska A. 2 0 2 1 1 5 11 22570
37 Urbańczyk K. 1 4 2 5 5 17 34 21880
38 Talarek P. 1 4 1 0 1 11 18 47920
39 Mazurek B. 1 2 2 0 0 4 9 9880
40 Malinowski M. 1 2 1 0 1 0 5 10110
41 Kosicki M. 1 2 0 4 2 22 31 14560
42 Boruta M. 1 1 2 4 2 11 21 14700
43 Kłóś P. 1 0 2 1 4 6 14 8215
44 Rohaut F. (FR) 1 0 0 0 0 0 1 85000
45 Nakoniechnyi P. 1 0 0 0 0 0 1 5000
46 Porkátová I. (CZE) 0 2 1 0 0 0 3 11000
47 Lica Z. 0 1 2 0 0 2 5 27000
48 Pastuszka T. 0 1 1 4 7 20 33 15750
49 Nováková J. (CZE) 0 1 1 1 2 1 6 10200
50 Bodlák R. (CZE) 0 1 1 0 0 2 4 6200
51 Wróblewski P. 0 1 0 0 0 1 2 2800
52 Theimer M. (CZE) 0 0 2 1 2 1 6 13400
53 Tuma P. (CZE) 0 0 2 1 0 2 5 18600
54 Zawiliński K. 0 0 1 0 2 3 6 1290
55 Mioduszewski D. 0 0 1 0 0 3 4 2400
56 Zschache Ch. (GER) 0 0 1 0 0 0 1 12000
57 Žalud R. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 10500
58 Gajos-Łątka A. 0 0 0 2 2 3 7 1950
59 Wołoszyn F. 0 0 0 1 2 2 5 2110
60 Záhorová E. (CZE) 0 0 0 1 0 2 3 5400
61 Łucki P. 0 0 0 0 1 3 4 300
62 Popelka S. (CZE) 0 0 0 0 1 1 2 1000
63 Nieslanik M. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 1000
64 Sola M. 0 0 0 0 0 6 6 0
65 Ivashchenko S. 0 0 0 0 0 4 4 0
66 Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0
67 Kovář S. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
68 Ševčík M. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
69 Kašný P. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
70 Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
406 406 406 406 404 1155 3183 7333000

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 24-09-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 345570
2 Polska AKF Sp. z o.o. 326770
3 SK Janów Podlaski 285045
4 K. Zatloukal 201000
5 Plavac Sp. z o.o. 187325
6 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 183150
7 E. Lasota 179300
8 G., R. i K. Gorczyca 166290
9 Günay Equestrian Invest GmbH 155310
10 Z. Górski 137030
11 R. Płatek 126780
12 AMP Invest Sp. z o.o. 122415
13 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 120950
14 Millennium Stud Sp. z o.o. 100380
15 Elektrizace Železnic Praha a.s. 96200
16 T. Sieradzki 90370
17 Volteo Horse Service 86465
18 K. i M. Wolanin 85100
19 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
20 UAB Žirgo Startas 84700
21 Z. Zahariev 84530
22 PPH Falba 84300
23 Estel Studio Sp. z o. o. 80750
24 Tersk Stud 79550
25 A. Łabędzki 79080
26 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 78400
27 T. Ruciński 71850
28 C. J. Gołaszewski 67090
29 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 63250
30 K. Kozłowska 63240
31 N. Szelągowska 62860
32 J. Nesteruk i K. Kamińska 62000
33 Z. Górski i K. Mirpuri 61500
34 M. Gromala i K. Kozłowska 56040
35 J. Szweycer i M. Janikowski 55800
36 Y. Baizharkinov 54125
37 A. Omen 48415
38 Č. Olehla 46000
39 R. Z. Zieliński 44880
40 SK Iwno i K. Rogowski 44330
41 SK Moszna i M. Janikowski 39600
42 SK Iwno 39580
43 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 39500
44 R. Piwko 38910
45 Lutetia Arabians S.A.R.L. 38270
46 Wrbna Racing 37350
47 Nessa Arabians Sp. z o.o. 36895
48 K. Rogowski 36440
49 T. i K. Dębowscy 35950
50 S. Mladenovic 35580
51 SK Moszna i M. Łojek 35250
52 W. Kryszyłowicz 34890
53 P. Talarek 33520
54 S.A.R.L. Mezagri 33080
55 D. Turkowska 32100
56 D. Jaskólski 31860
57 W. Krzemiński 31430
58 T. Sobierajski 29800
59 V. Vocetka 29800
60 D. i R. Kędziora 28800
61 Barjas M MS Alajmi 28490
62 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 28040
63 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 27430
64 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
65 P. Wasilewski 26770
66 BCU Trading LLC 26100
67 S. Johnstone 25800
68 E. Porębna 25760
69 J. Ryżkowski 25565
70 M. Krzyśków i K. Brygier 25490
71 M. Chowańska i P. Urbańska 25350
72 A. Kovćin 25180
73 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 24800
74 R. Sumiła 24570
75 E. i L. Kasprowicz 24540
76 J. Głowacki 24315
77 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 23900
78 K. Miondlikowski i B. Inda 23300
79 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 23140
80 Y. Hamad 23100
81 B. Białowąs 23000
82 M. Kryszyłowicz 22910
83 K. Mirpuri 22400
84 SK Michałów i E. Zahariev 22155
85 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 22130
86 A. Borkowski 21930
87 B. Olkowska 21700
88 Niespodzianka 21240
89 E. i R. Urbańscy 21010
90 A. Wójtowicz 20960
91 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 20120
92 A. i T. Molscy 19280
93 M. i B. Thiry 19230
94 P. Frejlich 18990
95 K. i M. Mazur 18900
96 K. Falba 18700
97 Euro-Sport Management 18620
98 Charvat Group, s.r.o. 18600
99 M. Rogowska 18550
100 Westminster Race Horse GmbH 18450
101 E. Borroni 18000
102 K. Bolbro Agerholm 17330
103 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 17280
104 K. Kozłowski 16900
105 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 16550
106 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 15850
107 T. Pastuszka 15750
108 N. Magomedov 15650
109 R. Ask 15400
110 P. Szmigiel 14850
111 M. Surtel i Niespodzianka 14840
112 Volteo Horse Service i M. Janikowski 14800
113 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 14750
114 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 14700
115 A., M. i P. Laskowscy 14600
116 SK Iwno i Niespodzianka 14450
117 BMS Group S. Pegza 14400
118 A. Skrzypczak i P. Talarek 14400
119 M. Falzmann 14180
120 M. i M. Wnorowscy 14080
121 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 14020
122 TOK Capital Sp. z o. o. 13800
123 I., D. i M. Jaskólscy 13660
124 Fazheli Farhang 13500
125 SK Michałów 13350
126 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 13350
127 B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 13240
128 A. Steinhart i K. Urbańczyk 13140
129 T. Nowak 12740
130 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 12700
131 S. Plavac i M. Łojek 12600
132 K. Wolanin i M. Błaszczak 12570
133 A. Trela 12300
134 G. Sęczek 12240
135 D. Milinkovic 12110
136 Syndikát hvězda-Olehla 12000
137 P. Siuta 12000
138 Sharif Alireza 12000
139 Ch. Zschache 12000
140 K. Dynarowska 12000
141 R. Szpar 11715
142 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 11470
143 A. Kacprzyk 11000
144 I. Porkátová 11000
145 SK Moszna i M. Gołębiowska 10800
146 K. i M. Mazur i B. Olkowska 10800
147 Volteo Horse Service i K. Miondlikowski 10800
148 TRIOS s.r.o. 10500
149 M. Borkowski 10290
150 M. i I. Malinowscy 10110
151 V. Pospíšil 10000
152 Vasury Kolesa 10000
153 J. Soska 9880
154 B. Dörflinger 9520
155 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 9440
156 A. Zhussupova 9400
157 SK Prudnik 9300
158 B. Ćwik 9285
159 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 9240
160 M. Przączak 9200
161 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 9140
162 K. Mirpuri i K. Kozłowska 9000
163 Dozbud 2 Sp. z o.o. 9000
164 A. Kacprzyk i J. P. Zienkiewicz 8800
165 Ch. Ruiz-Fouquet 8320
166 P. Falzmann 8200
167 A. Polednia 8190
168 M. Kosicki i E. Grotkowska 8160
169 Stuff of Legend Ltd 8050
170 W. i I. Szebysty 8020
171 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 8000
172 J. i J. Zalewscy i S. Staub 8000
173 R. Mamajek 7930
174 N. Kosiński 7700
175 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 7650
176 R. Urbański i K. Rogowski 7480
177 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 7230
178 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 7100
179 O. Braz 7050
180 Univerpol Sp. z o.o. 6970
181 D. Kwiatkowski 6800
182 P. Urbańska 6775
183 D. Mitrovic 6710
184 D. Wrzosek 6700
185 M. Biały 6700
186 M. Filipowska 6550
187 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 6500
188 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 6400
189 A. Kozak i A. Wyrzyk 6300
190 M. Łojcha 6300
191 Ch. Schriever 6100
192 M. Gołębiowska i M. Łojek 5950
193 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 5900
194 W. Esch 5700
195 V. Timoshenko 5550
196 B. Dąbrowski 5500
197 L. Błaszczyk 5480
198 G. Kogut 5410
199 Crows s.r.o. 5400
200 K. Vocetka 5400
201 Galopp & FRIENDS s.r.o. 5400
202 K. Záhora 5400
203 D. Kübbeler 5360
204 B. i M. Pokrywka 5230
205 Ł. Such i I. Władysiak 5120
206 R. Ptach 5050
207 A. Pyzara-Ratajczak 5000
208 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 4950
209 P. Głowacki 4760
210 K. Zakolski 4760
211 K. Bukład 4680
212 W. Raszyńska i K. Szymański 4550
213 A. Dziuba 4500
214 K. Urbańczyk 4500
215 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 4150
216 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 4100
217 Uni-Res Sp. z o.o. 4080
218 L. Ćmok i T. Ruciński 4000
219 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 3860
220 M. Meller i B. Giedyk 3800
221 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 3790
222 H. Poledníková 3720
223 SK Moszna 3660
224 SK Michałów i B. Głowacki 3400
225 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 3330
226 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 3200
227 P. Karlik 3200
228 Cardboard s.r.o. 3200
229 R. Świątek 3200
230 M. Kosicki i M. Kurach 3060
231 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
232 I. K. Art s.r.o. 3000
233 E. Krakowiak i P. Wróblewski 2800
234 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 2720
235 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
236 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
237 E. Krakowiak 2500
238 Z. Król, F. Krupa i M. Metza-Jodłowska 2450
239 J. i J. Zalewscy 2440
240 M. Surtel 2400
241 Ł. Siwek 2400
242 SK Krasne 2400
243 D. Mioduszewski 2400
244 AB Glass PHP A. Biedrzycki 2150
245 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Kacprzyk, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
246 F. Wołoszyn 2110
247 SK Michałów i M. Łojek 2000
248 Abbas Akbar Al Mulla 2000
249 Evidencia Dokumentation HB 2000
250 My First Racehorse Ltd i K. Kamińska 1800
251 Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 1800
252 Alfred F. Laskowski 1750
253 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1700
254 MB Arabians Sp. z o.o. 1700
255 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1650
256 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
257 J. i T. Ozdoba, R. Zieliński i W. Saniewski 1600
258 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 1500
259 P. Antenet 1360
260 M. Sijka 1290
261 K. Zawiliński 1290
262 K. Litwiniak 1240
263 G. Kozak 1200
264 M. Gołębiowska 1075
265 E. Nieslaniková 1000
266 P. Šenigla 1000
267 M. Metza-Jodłowska 1000
268 F. Dill 1000
269 T. Sieradzki i G. Pieczuro 1000
270 B. Zuzek 980
271 M. Biały i M. Kobus 950
272 J. Szweycer 950
273 Z. Górski i K. Urbańczyk 930
274 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
275 Turf Fun Club 800
276 O. Sutkiewicz 700
277 M. Łaniewska 700
278 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 700
279 S. Penner 600
280 A. Iżewska 500
281 T. Rybicki i S. Wiśniewska 500
282 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 450
283 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
284 Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 450
285 Monika Wyrzyk 350
286 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
287 G., R. i K. Gorczyca i K. Urbańczyk 340
288 A. Dziuba i M. Przączak 300
289 A. Gajos-Łątka 300
290 P. i J. Łucki 300
291 W. Szydełko 250
292 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
293 A. Majchrzak 250
294 K. Miondlikowski 0
295 My First Racehorse Ltd 0
296 PT Team & Kaločová 0
297 inż. M. Ševčík 0
298 SK Jaroszówka 0
299 K. Micuła 0
300 H. Granda, M. Czech, M. Maj, D. Soska i Ł. Bobak 0
301 M. Sopański 0
302 M. Kosicki i M. Kalata 0
303 G. Łątka 0
304 G. Kogut i G. Pawlus 0
305 Loko trans s.r.o. 0
306 M. Sarsour i F. Abu Mdegem 0
307 S. Pircher 0
308 Cofund – J. Jaskólska 0
309 K. Stoch 0
310 J. Domańska 0
311 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
312 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 0
313 A. Osieleniec 0
314 K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 0
315 J. Precliková 0
316 Stebel Sp. z o.o. 0
317 P., M. i J. Tomaszek 0
318 M. Kosicki i S. Bujarski 0
319 M. Stoklásková 0
320 I. Korczak 0
321 Investstar – M. Sola 0
322 W. Guz 0
323 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 0
324 K. Rogowski i D. Sztanka 0
325 M. Hamburger, R. Świątek 0
326 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
327 M. A. Rybaczyk 0
328 K. Kozłowska i Mariusz Konarski 0
329 A. i J. Mika 0
330 K. Urbańczyk, K. Domżała i G. Grudziąż 0
331 P. Drutowski 0
332 inż. Jaroslav Vaňa 0
333 O. Braz i T. Pastuszka 0
334 SK Kamionna – G. Dudek 0
335 W. Maciejewska 0
336 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
337 D. Ostatek 0
338 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 0
7333000

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej