Hodowcy koni arabskich czystej krwi wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 27-08-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Al Khalediah Stables 16 10 3 1 2 4 36 195200
2 SK Janów Podlaski 11 9 10 7 15 41 93 199230
3 M. Gromala 9 3 4 6 8 11 41 122650
4 SK Michałów 7 6 8 10 12 63 106 80605
5 Z. Górski 6 7 8 9 4 15 49 118720
6 Tersk Stud 5 5 4 6 6 13 39 70110
7 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 5 2 7 3 5 10 32 67590
8 Fortum Michał Romanowski 4 2 5 0 3 2 16 35700
9 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 4 0 0 0 0 0 4 77000
10 M. Viguie 3 2 1 1 1 1 9 42950
11 Lutetia Arabians S.A.R.L. 3 0 4 2 1 4 14 29770
12 S. Chazel 3 0 0 0 0 1 4 51800
13 T. Tarczyński 2 4 2 3 1 4 16 26100
14 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 2 3 4 2 1 3 15 22560
15 Nessa Arabians Sp. z o.o. 2 1 2 2 4 7 18 23595
16 K. Bolbro Agerholm 2 1 0 0 0 0 3 16480
17 H., M., J. i A. Klein 2 0 1 1 1 0 5 11100
18 A. Wójtowicz 2 0 1 0 0 5 8 15240
19 K. & R. Ask 2 0 1 0 0 0 3 15400
20 J. Głowacki 2 0 0 0 0 3 5 15000
21 Braz Arabians 2 0 0 0 0 2 4 12000
22 J. Ryżkowski 1 6 2 4 2 19 34 22970
23 Athbah Stud 1 4 1 2 0 1 9 35000
24 C. J. Gołaszewski 1 3 1 2 0 1 8 18140
25 R. Szpar 1 2 3 5 4 11 26 18435
26 P. Frejlich 1 2 1 2 2 2 10 15710
27 S.A.R.L. Mezagri 1 2 1 2 0 1 7 15280
28 R. Sumiła 1 2 1 1 1 3 9 14620
29 P. Siuta 1 2 0 1 0 0 4 10000
30 C. Dell’Ova 1 2 0 0 0 0 3 8300
31 J. Eng 1 1 4 0 4 0 10 21030
32 L. Błachut 1 1 3 2 2 2 11 15715
33 M. Kurach 1 1 1 2 2 3 10 13220
34 P. Antenet 1 1 1 2 0 0 5 17360
35 B. Ćwik 1 1 1 2 0 0 5 9070
36 Bearn Arabians 1 1 1 1 1 0 5 12790
37 R. Mroziński 1 1 1 1 0 0 4 8500
38 R. Z. Zieliński 1 1 1 1 0 0 4 11180
39 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 1 1 1 0 3 3 9 10200
40 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 1 1 1 0 1 1 5 11080
41 M. Malinowski 1 1 0 1 0 2 5 9400
42 B. Dörflinger 1 1 0 0 0 2 4 9520
43 Ch. Ruiz-Fouquet 1 0 1 2 0 1 5 6960
44 R. Ptach 1 0 0 1 1 1 4 5050
45 V. Laurent 1 0 0 1 0 1 3 5430
46 Univerpol Sp. z o.o. 1 0 0 0 0 5 6 5000
47 The Kossack Stud B.V. 1 0 0 0 0 0 1 6800
48 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 1 0 0 0 0 0 1 85000
49 D. Kwiatkowski 1 0 0 0 0 0 1 6800
50 Günay Equestrian Invest GmbH 0 3 4 2 4 6 19 12250
51 S. Schnakenberg 0 3 0 2 0 0 5 10340
52 K. Zawiliński 0 2 3 0 0 0 5 8500
53 A. Steinhart 0 2 1 3 1 4 11 7650
54 Giewont Sp. z o.o. 0 2 1 2 3 3 11 9000
55 ZG VAG Esch 0 2 1 1 0 1 5 5700
56 R. Talarek 0 2 1 0 0 3 6 33520
57 SK Białka 0 1 3 0 1 9 14 7440
58 B. Dąbrowski 0 1 2 0 0 6 9 5000
59 S. Bujarski 0 1 2 0 0 5 8 5440
60 SKA Sądzia Piotrowski i Zygmunt s.c. 0 1 2 0 0 0 3 5000
61 K. Zakolski 0 1 1 1 0 0 3 4760
62 K. Grudziąż 0 1 1 0 2 0 4 4000
63 UNI-RES Sp. z o.o. 0 1 1 0 0 2 4 4080
64 Ł. Fabisiak 0 1 0 3 0 2 6 4200
65 G. Sęczek 0 1 0 2 0 3 6 4080
66 K. Jagielski 0 1 0 2 0 3 6 3680
67 ZG Wirth/Wagner 0 1 0 0 1 3 5 1970
68 T. Ruciński 0 1 0 0 1 0 2 3060
69 PPH Parys Sp. z o.o. 0 1 0 0 0 2 3 2720
70 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 0 1 0 0 0 1 2 2000
71 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 0 0 2 0 1 1 4 2110
72 Veles Stud 0 0 2 0 0 2 4 2560
73 A. Majchrzak 0 0 1 1 1 5 8 1680
74 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 0 0 1 1 1 1 4 2150
75 Agnieszka Wójtowicz 0 0 1 0 1 1 3 1700
76 B. M. Tomaszewski 0 0 1 0 1 1 3 1075
77 GR K. Tomaszewska 0 0 0 3 0 1 4 3000
78 L. Błaszczyk 0 0 0 2 1 2 5 2480
79 K. Ziemiański 0 0 0 2 1 2 5 1430
80 Alfred F. Laskowski 0 0 0 1 2 4 7 1750
81 B. Thiry 0 0 0 1 1 5 7 1500
82 B. Zuzek 0 0 0 1 1 3 5 980
83 T. Nowak 0 0 0 1 1 1 3 1020
84 Res-Gal Sp. z o.o. 0 0 0 1 0 3 4 430
85 F. Dill 0 0 0 1 0 3 4 1000
86 L. Staniszewski 0 0 0 1 0 2 3 500
87 M. Stelmaszczyk 0 0 0 0 1 4 5 340
88 J. Szlaszyński 0 0 0 0 1 1 2 340
89 K. Litwiniak 0 0 0 0 1 0 1 340
90 W. Puszczewicz 0 0 0 0 1 0 1 250
91 Alsadd Stud 0 0 0 0 1 0 1 750
92 A. Frątczak 0 0 0 0 1 0 1 215
93 Y. Sharet 0 0 0 0 1 0 1 300
94 A. Biedrzycki 0 0 0 0 0 8 8 0
95 G. Dudek 0 0 0 0 0 5 5 0
96 M. Kosicki 0 0 0 0 0 4 4 0
97 A. Rokicki 0 0 0 0 0 4 4 0
98 M. Wnorowska 0 0 0 0 0 3 3 0
99 J. Rudnicki 0 0 0 0 0 3 3 0
100 M. i S. Wiśniewscy 0 0 0 0 0 2 2 0
101 S. Güldenpfennig 0 0 0 0 0 2 2 0
102 R. Gorczyca 0 0 0 0 0 2 2 0
103 Z. Tokarzewski 0 0 0 0 0 1 1 0
104 I. Topolska 0 0 0 0 0 1 1 0
105 I. Korczak 0 0 0 0 0 1 1 0
122 122 122 122 119 379 986 1849650

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 27-08-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 15 18 15 15 17 61 141 260720
2 K. Szumiński 7 0 2 3 2 10 24 131930
3 SK Moszna 6 5 10 9 9 19 58 183715
4 J. Traka 6 2 2 1 2 1 14 64770
5 SK Krasne 5 13 19 15 16 51 119 152630
6 SK Iwno 5 6 6 13 15 42 87 95175
7 Millennium Stud 4 4 2 6 6 11 33 64230
8 O. Tricot 4 1 0 1 0 0 6 63240
9 R. Reveillere i V. Teillard 4 0 0 1 0 0 5 229300
10 S. Plavac 3 3 6 4 1 13 30 63320
11 R. Piwko 3 3 3 4 1 3 17 34210
12 A. i R. Zielińscy 3 1 5 3 5 6 23 36730
13 T. de la Heronniere 3 1 1 1 0 1 7 45500
14 K. Mirpuri 3 0 3 2 1 8 17 44750
15 B. M. Tomaszewski 2 7 3 2 2 7 23 40670
16 T. Sobierajski 2 3 4 2 0 1 12 29200
17 A. Zieliński 2 3 3 4 1 6 19 35950
18 G. Brady 2 3 2 0 0 0 7 24740
19 R. Berns 2 3 0 1 0 0 6 26740
20 Stilvi Compania Financiera S.A. 2 3 0 0 0 0 5 22300
21 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 2 2 4 0 2 5 15 29130
22 R. Gorczyca 2 2 1 3 2 5 15 81890
23 SK Widzów – A. Tyszko 2 1 3 2 1 5 14 25250
24 A. Sexton 2 1 2 2 2 0 9 20920
25 E. Porębna 2 1 2 1 1 2 9 19660
26 F. & N. O’Reilly 2 1 2 0 0 1 6 95200
27 J. Foley 2 1 1 0 1 1 6 27300
28 M. Poland 2 1 1 0 0 2 6 18200
29 Storeway Ltd. 2 1 1 0 0 2 6 61600
30 W. J. Engel 2 1 0 2 1 1 7 17800
31 J. Hanly 2 1 0 1 1 1 6 15675
32 T. Derda 2 1 0 1 1 0 5 16550
33 S. Jeffroy, AGB Agency 2 1 0 1 0 1 5 54000
34 Smythson 2 1 0 1 0 0 4 22800
35 Shadwell Estate Company Ltd 2 1 0 0 1 2 6 16350
36 M. Channon Bloodstock Ltd 2 1 0 0 1 1 5 31450
37 L. Wilson 2 0 2 1 0 0 5 18100
38 Abdullah Ali Al Saif 2 0 2 1 0 0 5 17900
39 Elia Stud Farm 2 0 1 1 0 1 5 15300
40 S. Guła 2 0 1 1 0 0 4 94700
41 Expert Host Janusz Romanowski 2 0 1 0 0 1 4 23000
42 Oceana Racing 2 0 0 2 0 1 5 14020
43 P. Pasquiou 2 0 0 1 1 1 5 14875
44 Lisbunny Bloodstock 2 0 0 1 1 0 4 22400
45 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 2 0 0 1 0 2 5 14900
46 S.C.E.A. Haras de Manneville 2 0 0 1 0 1 4 16900
47 A. Borroni 2 0 0 0 0 0 2 18000
48 Godolphin 2 0 0 0 0 0 2 29000
49 W. Krzemiński 1 3 1 1 1 1 8 26430
50 J. Waldron & J. Barton 1 3 1 1 0 0 6 16500
51 Hollyberry Farm 1 3 1 0 1 0 6 16750
52 G. Smith 1 2 2 1 1 1 8 18470
53 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 1 2 2 0 1 0 6 70250
54 Fortum Michał Romanowski 1 2 1 3 3 3 13 16150
55 E. i K. Laskowscy 1 2 1 2 0 0 6 23800
56 Ch. Jouandou 1 2 1 1 0 1 6 13730
57 Dr G. W. Guy 1 2 1 1 0 0 5 44600
58 Grange Stud 1 2 1 0 0 2 6 14000
59 SK Kozienice 1 2 0 5 1 4 13 15950
60 Biddestone Stud Ltd 1 2 0 1 1 3 8 14550
61 Team Hogdala France 1 2 0 1 1 0 5 56850
62 Lordship Stud 1 2 0 0 1 2 6 13750
63 A. Burke 1 2 0 0 1 2 6 14400
64 E. Schmid 1 2 0 0 0 0 3 25000
65 GR J. Zalewska 1 1 2 2 1 4 11 13890
66 L. Lafitte, H. Barus 1 1 2 1 0 0 5 11900
67 S. Mladenovic 1 1 1 2 2 4 11 28140
68 G. & A. Corry 1 1 1 1 2 0 6 11600
69 Le Thenney S.A. 1 1 1 1 0 2 6 15300
70 A. i G. Forien 1 1 1 1 0 1 5 12400
71 Laundry Cottage Stud Farm 1 1 1 1 0 0 4 25000
72 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 1 1 1 0 1 1 5 13800
73 H. Rousseau 1 1 1 0 1 0 4 16700
74 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 1 1 0 2 0 2 6 12615
75 T. Ashley 1 1 0 1 3 0 6 46950
76 W. Saniewski 1 1 0 1 0 2 5 9700
77 E. Poitevin 1 1 0 0 0 1 3 14840
78 R. J. & S. A. Carter 1 0 2 1 0 0 4 11260
79 D. Mitrovic 1 0 2 0 2 2 7 15420
80 I. Shenkin 1 0 2 0 2 1 6 9500
81 H. Ryan 1 0 2 0 0 0 3 12600
82 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 1 0 1 1 1 2 6 9450
83 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 1 0 1 1 0 0 3 17600
84 P. Tormey 1 0 1 1 0 0 3 11700
85 T. Rejman 1 0 1 0 1 6 9 8430
86 A. Omen 1 0 1 0 1 2 5 8750
87 SK Jaroszówka 1 0 1 0 0 4 6 7400
88 Highclere Stud 1 0 1 0 0 2 4 7400
89 Haras d’Haspel 1 0 1 0 0 1 3 10800
90 Ophelia’s Song Partnership 1 0 1 0 0 0 2 21800
91 M. Pehu 1 0 0 1 1 1 4 8050
92 R. Boland 1 0 0 1 1 0 3 8050
93 K. & Mrs Cullen 1 0 0 0 1 3 5 6350
94 Kellsgrange Stud 1 0 0 0 1 0 2 7450
95 A. Chodowiec 1 0 0 0 1 0 2 20000
96 GR N. Kosiński 1 0 0 0 0 6 7 7000
97 Bloodstock Agency Ltd 1 0 0 0 0 2 3 9000
98 L. Norris i Lord Huntingdon 1 0 0 0 0 1 2 9000
99 E. Banahan 1 0 0 0 0 0 1 20000
100 Aston House Stud 1 0 0 0 0 0 1 9000
101 L. Delany 1 0 0 0 0 0 1 9000
102 B. Olkowska 1 0 0 0 0 0 1 19000
103 E. de Kerpezdron 1 0 0 0 0 0 1 10000
104 Ecurie Normandie Pur Sang 1 0 0 0 0 0 1 9000
105 M. du Breil, S. Lamy 1 0 0 0 0 0 1 8000
106 Deer Forest Stud 1 0 0 0 0 0 1 9000
107 SCA La Perrigne 1 0 0 0 0 0 1 9000
108 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 0 3 1 1 1 1 7 15250
109 Gestüt Görlsdorf 0 3 1 0 0 1 5 9400
110 J. Krauze 0 2 2 0 1 1 6 7750
111 Rabbah Bloodstock Ltd 0 2 2 0 0 0 4 51200
112 S. Polednia 0 2 1 1 0 1 5 7890
113 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 2 1 0 0 3 6 7800
114 Lismacue Mare Syndicate 0 2 1 0 0 1 4 6200
115 SK Napajedla 0 2 0 2 0 0 4 42600
116 J. Wallace 0 2 0 1 0 2 5 7700
117 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 2 0 0 1 3 6 5150
118 M. Pokrywka 0 2 0 0 1 2 5 5230
119 Flaxman Stables Ireland Ltd 0 2 0 0 0 0 2 7200
120 Kildaragh Stud 0 2 0 0 0 0 2 7200
121 Tally-Ho Stud 0 1 2 2 0 1 6 6440
122 M. Harms 0 1 1 2 1 2 7 5950
123 P. Szmigiel 0 1 1 2 1 1 6 6450
124 Wrbna Racing 0 1 1 0 4 5 11 16350
125 A. Dziuba 0 1 1 0 0 2 4 6200
126 EARL Haras de Nonant le Pin 0 1 1 0 0 1 3 11000
127 Azienda Agricola Gennaro Stimola 0 1 0 3 0 2 6 8060
128 M. Bober 0 1 0 2 2 2 7 7640
129 T. & H. Russell 0 1 0 2 0 1 4 14000
130 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 0 1 0 1 2 2 6 3775
131 D. Wrzosek 0 1 0 1 2 1 5 3700
132 Ch. Schriever 0 1 0 1 1 3 6 3700
133 V. Timoshenko 0 1 0 1 1 0 3 4650
134 S. Oakes 0 1 0 1 0 3 5 3300
135 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 1 0 1 0 2 4 3860
136 Irish National Stud 0 1 0 1 0 0 2 3400
137 P. McEnery 0 1 0 0 2 3 6 5300
138 K. Szymański 0 1 0 0 1 0 2 4550
139 Barronstown Stud 0 1 0 0 1 0 2 4050
140 M. & M. Butler 0 1 0 0 0 2 3 2800
141 inż. P. Vrba 0 1 0 0 0 1 2 3200
142 Airlie Stud 0 1 0 0 0 0 1 3600
143 U. Zhussupov 0 1 0 0 0 0 1 7600
144 P. F. Headon 0 1 0 0 0 0 1 3600
145 B. F. Leclere i R. Dwek 0 1 0 0 0 0 1 3600
146 Roundhill Stud 0 0 4 0 0 0 4 5200
147 EARL Ecurie Feuillet 0 0 2 1 2 0 5 5290
148 Mrs O. Harnett 0 0 2 0 1 1 4 5700
149 J.-P. Colombu 0 0 2 0 0 0 2 12600
150 H. Poledníková 0 0 1 2 0 3 6 3720
151 T. Sieradzki 0 0 1 2 0 2 5 3940
152 Teliver Farm Kft 0 0 1 1 1 0 3 6000
153 M. i S. Wiśniewscy 0 0 1 1 1 0 3 4150
154 J. & J. Waldron 0 0 1 1 0 1 3 2700
155 Old Carhue & Graeng Bloodstock 0 0 1 1 0 0 2 4400
156 S.A.G.L. Seserve 0 0 1 0 1 3 5 1700
157 J. Szmyt 0 0 1 0 1 1 3 2440
158 K.T.M. Sp. z o. o. 0 0 1 0 1 0 2 2600
159 EARL Haras du Camp Bernard 0 0 1 0 1 0 2 1750
160 P. Morrison 0 0 1 0 0 2 3 1800
161 P. Beirne 0 0 1 0 0 1 2 1800
162 Mr & Mrs R. Coffey 0 0 1 0 0 1 2 2120
163 Haras du Quesnay 0 0 1 0 0 1 2 1400
164 Mr & Mrs G. Middlebrook 0 0 1 0 0 1 2 1800
165 Springcombe Park Stud 0 0 1 0 0 0 1 3000
166 M. Fahy & Rathbarry Stud 0 0 1 0 0 0 1 3000
167 Fortbarrington Stud 0 0 1 0 0 0 1 1800
168 Paget Bloodstock 0 0 1 0 0 0 1 2400
169 I.G.E.P. 0 0 1 0 0 0 1 1800
170 A. Dupont 0 0 1 0 0 0 1 2400
171 J. Pšurný 0 0 1 0 0 0 1 2400
172 S. Ringler 0 0 0 2 3 1 6 3790
173 E. Gilert 0 0 0 2 1 2 5 1650
174 Lincarne House Ltd 0 0 0 2 0 0 2 1800
175 J.C.S.Wilson Bloodstock 0 0 0 2 0 0 2 1800
176 J. Szweycer 0 0 0 1 1 2 4 950
177 Wardstown Stud 0 0 0 1 1 0 2 1350
178 G. Kaczmarek 0 0 0 1 1 0 2 2800
179 M. Konarski 0 0 0 1 0 5 6 1600
180 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 0 0 0 1 0 3 4 600
181 O. Sutkiewicz 0 0 0 1 0 1 2 700
182 Gestüt Fährhof 0 0 0 1 0 1 2 900
183 A. Kirkham 0 0 0 1 0 0 1 900
184 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 0 0 0 1 0 0 1 2000
185 P. i J. Richard 0 0 0 1 0 0 1 900
186 T. Milewski 0 0 0 0 4 0 4 2100
187 POE Millennium Stud 0 0 0 0 3 3 6 1350
188 M. Kaszubowski 0 0 0 0 3 0 3 1570
189 P. Despouy 0 0 0 0 2 3 5 800
190 M. Davison 0 0 0 0 2 0 2 700
191 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0 0 0 0 1 3 4 350
192 Ballyhane Stud 0 0 0 0 1 3 4 1000
193 M. Saniewski 0 0 0 0 1 3 4 610
194 M. Szeszuła 0 0 0 0 1 3 4 610
195 P. i J. Łucki 0 0 0 0 1 1 2 300
196 R. Sendt 0 0 0 0 1 1 2 350
197 O., Y., S. Varin 0 0 0 0 1 1 2 450
198 Haras du Logis Saint Germain 0 0 0 0 1 1 2 1000
199 J. Beres 0 0 0 0 1 0 1 350
200 Hyde Park Stud 0 0 0 0 1 0 1 1000
201 Sweetmans Bloodstock 0 0 0 0 1 0 1 450
202 P. Cornou 0 0 0 0 1 0 1 450
203 Z. Górski 0 0 0 0 1 0 1 950
204 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 0 0 0 0 1 0 1 1000
205 Gynekologie Gebauer s.r.o. 0 0 0 0 1 0 1 1000
206 S. Gruszka i M. Biały 0 0 0 0 1 0 1 950
207 K. Liptak 0 0 0 0 1 0 1 1000
208 P. Šenigla, S. Popelka 0 0 0 0 1 0 1 1000
209 P. & H. McCutcheon 0 0 0 0 1 0 1 1000
210 Cybernetyki Investment S.A. 0 0 0 0 0 4 4 0
211 H. Devin 0 0 0 0 0 4 4 0
212 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 0 0 4 4 0
213 P. Drutowski 0 0 0 0 0 4 4 0
214 R. Pajewska-Kwaśny 0 0 0 0 0 4 4 0
215 W. Wawrzyniak 0 0 0 0 0 3 3 0
216 I. Tlustá 0 0 0 0 0 2 2 0
217 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0 0 0 0 0 2 2 0
218 Mountarmstrong Stud 0 0 0 0 0 2 2 0
219 D. Mioduszewski 0 0 0 0 0 2 2 0
220 G. Łątka 0 0 0 0 0 2 2 0
221 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 0 0 0 0 2 2 0
222 Haras de la Huderie 0 0 0 0 0 1 1 0
223 J. Mcdonald 0 0 0 0 0 1 1 0
224 R. Colasanti 0 0 0 0 0 1 1 0
225 HH Aga Khan 0 0 0 0 0 1 1 0
226 M. Sopański 0 0 0 0 0 1 1 0
227 E. Reyniers 0 0 0 0 0 1 1 0
228 B. Van Dalfsen 0 0 0 0 0 1 1 0
229 inż. V. Kozel 0 0 0 0 0 1 1 0
230 Aunty Ifl 0 0 0 0 0 1 1 0
231 K. Rybár 0 0 0 0 0 1 1 0
232 Highpark Bloodstock Ltd 0 0 0 0 0 1 1 0
233 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0 0 0 0 0 1 1 0
234 D. Sztanka 0 0 0 0 0 1 1 0
235 P. de Maleissye Melun, P. Decouz 0 0 0 0 0 1 1 0
236 Mr & Mrs Etrillard 0 0 0 0 0 1 1 0
237 J. Herold 0 0 0 0 0 1 1 0
238 F. Wołoszyn 0 0 0 0 0 1 1 0
239 A. Loughlin 0 0 0 0 0 1 1 0
240 F. Vocásek 0 0 0 0 0 1 1 0
241 E. J. Loder 0 0 0 0 0 1 1 0
242 Petra Bloodstock Agency Ltd 0 0 0 0 0 1 1 0
243 A. Wyrzyk 0 0 0 0 0 1 1 0
244 inż. J. Kovařik 0 0 0 0 0 1 1 0
245 G. Kogut 0 0 0 0 0 1 1 0
246 A. i P. Łojcha 0 0 0 0 0 1 1 0
247 Haras du Taillis 0 0 0 0 0 1 1 0
248 Ch. Moussay 0 0 0 0 0 1 1 0
249 Z. Hora 0 0 0 0 0 1 1 0
250 K. Rausing 0 0 0 0 0 1 1 0
251 Mme J. Jeffroy, H. Boutry 0 0 0 0 0 1 1 0
252 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0 0 0 0 0 1 1 0
198 198 198 199 199 514 1506 3923050

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 27-08-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 260720
2 R. Reveillere i V. Teillard 229300
3 SK Janów Podlaski 202025
4 Al Khalediah Stables 195200
5 SK Moszna 183715
6 SK Krasne 152630
7 K. Szumiński 131930
8 M. Gromala 122650
9 Z. Górski 119670
10 F. & N. O’Reilly 95200
11 SK Iwno 95175
12 S. Guła 94700
13 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
14 R. Gorczyca 81890
15 SK Michałów 80605
16 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 77000
17 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 70250
18 Tersk Stud 70110
19 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 67590
20 J. Traka 64770
21 Millennium Stud 64230
22 S. Plavac 63320
23 O. Tricot 63240
24 Storeway Ltd. 61600
25 Team Hogdala France 56850
26 S. Jeffroy, AGB Agency 54000
27 Fortum Michał Romanowski 51850
28 S. Chazel 51800
29 Rabbah Bloodstock Ltd 51200
30 T. Ashley 46950
31 T. de la Heronniere 45500
32 K. Mirpuri 44750
33 Dr G. W. Guy 44600
34 M. Viguie 42950
35 SK Napajedla 42600
36 B. M. Tomaszewski 41745
37 A. i R. Zielińscy 36730
38 A. Zieliński 35950
39 Athbah Stud 35000
40 R. Piwko 34210
41 R. Talarek 33520
42 M. Channon Bloodstock Ltd 31450
43 Lutetia Arabians S.A.R.L. 29770
44 T. Sobierajski 29200
45 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 29130
46 Godolphin 29000
47 S. Mladenovic 28140
48 J. Foley 27300
49 R. Berns 26740
50 W. Krzemiński 26430
51 T. Tarczyński 26100
52 SK Widzów – A. Tyszko 25250
53 Laundry Cottage Stud Farm 25000
54 E. Schmid 25000
55 G. Brady 24740
56 E. i K. Laskowscy 23800
57 Nessa Arabians Sp. z o.o. 23595
58 Expert Host Janusz Romanowski 23000
59 J. Ryżkowski 22970
60 Smythson 22800
61 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 22560
62 Lisbunny Bloodstock 22400
63 Stilvi Compania Financiera S.A. 22300
64 Ophelia’s Song Partnership 21800
65 J. Eng 21030
66 A. Sexton 20920
67 E. Banahan 20000
68 A. Chodowiec 20000
69 E. Porębna 19660
70 B. Olkowska 19000
71 G. Smith 18470
72 R. Szpar 18435
73 M. Poland 18200
74 C. J. Gołaszewski 18140
75 L. Wilson 18100
76 A. Borroni 18000
77 Abdullah Ali Al Saif 17900
78 W. J. Engel 17800
79 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 17600
80 P. Antenet 17360
81 S.C.E.A. Haras de Manneville 16900
82 Hollyberry Farm 16750
83 H. Rousseau 16700
84 T. Derda 16550
85 J. Waldron & J. Barton 16500
86 K. Bolbro Agerholm 16480
87 Shadwell Estate Company Ltd 16350
88 Wrbna Racing 16350
89 SK Kozienice 15950
90 L. Błachut 15715
91 P. Frejlich 15710
92 J. Hanly 15675
93 D. Mitrovic 15420
94 K. & R. Ask 15400
95 Elia Stud Farm 15300
96 Le Thenney S.A. 15300
97 S.A.R.L. Mezagri 15280
98 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 15250
99 A. Wójtowicz 15240
100 J. Głowacki 15000
101 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 14900
102 P. Pasquiou 14875
103 E. Poitevin 14840
104 R. Sumiła 14620
105 Biddestone Stud Ltd 14550
106 A. Burke 14400
107 Oceana Racing 14020
108 T. & H. Russell 14000
109 Grange Stud 14000
110 GR J. Zalewska 13890
111 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 13800
112 Lordship Stud 13750
113 Ch. Jouandou 13730
114 M. Kurach 13220
115 Bearn Arabians 12790
116 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 12615
117 H. Ryan 12600
118 J.-P. Colombu 12600
119 A. i G. Forien 12400
120 Günay Equestrian Invest GmbH 12250
121 Braz Arabians 12000
122 L. Lafitte, H. Barus 11900
123 P. Tormey 11700
124 G. & A. Corry 11600
125 R. J. & S. A. Carter 11260
126 R. Z. Zieliński 11180
127 H., M., J. i A. Klein 11100
128 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 11080
129 EARL Haras de Nonant le Pin 11000
130 Haras d’Haspel 10800
131 S. Schnakenberg 10340
132 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 10200
133 E. de Kerpezdron 10000
134 P. Siuta 10000
135 W. Saniewski 9700
136 B. Dörflinger 9520
137 I. Shenkin 9500
138 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 9450
139 Gestüt Görlsdorf 9400
140 M. Malinowski 9400
141 B. Ćwik 9070
142 L. Delany 9000
143 Aston House Stud 9000
144 Bloodstock Agency Ltd 9000
145 Giewont Sp. z o.o. 9000
146 Ecurie Normandie Pur Sang 9000
147 L. Norris i Lord Huntingdon 9000
148 SCA La Perrigne 9000
149 Deer Forest Stud 9000
150 A. Omen 8750
151 R. Mroziński 8500
152 K. Zawiliński 8500
153 T. Rejman 8430
154 C. Dell’Ova 8300
155 Azienda Agricola Gennaro Stimola 8060
156 R. Boland 8050
157 M. Pehu 8050
158 M. du Breil, S. Lamy 8000
159 S. Polednia 7890
160 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 7800
161 J. Krauze 7750
162 J. Wallace 7700
163 A. Steinhart 7650
164 M. Bober 7640
165 U. Zhussupov 7600
166 Kellsgrange Stud 7450
167 SK Białka 7440
168 SK Jaroszówka 7400
169 Highclere Stud 7400
170 Kildaragh Stud 7200
171 Flaxman Stables Ireland Ltd 7200
172 GR N. Kosiński 7000
173 Ch. Ruiz-Fouquet 6960
174 J. Soska 6880
175 D. Kwiatkowski 6800
176 The Kossack Stud B.V. 6800
177 P. Szmigiel 6450
178 Tally-Ho Stud 6440
179 K. & Mrs Cullen 6350
180 Lismacue Mare Syndicate 6200
181 A. Dziuba 6200
182 Teliver Farm Kft 6000
183 M. Harms 5950
184 ZG VAG Esch 5700
185 Mrs O. Harnett 5700
186 S. Bujarski 5440
187 V. Laurent 5430
188 P. McEnery 5300
189 EARL Ecurie Feuillet 5290
190 M. Pokrywka 5230
191 Roundhill Stud 5200
192 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 5150
193 R. Ptach 5050
194 B. Dąbrowski 5000
195 SKA Sądzia Piotrowski i Zygmunt s.c. 5000
196 Univerpol Sp. z o.o. 5000
197 K. Zakolski 4760
198 V. Timoshenko 4650
199 K. Szymański 4550
200 Old Carhue & Graeng Bloodstock 4400
201 SK Prudnik 4300
202 Ł. Fabisiak 4200
203 M. i S. Wiśniewscy 4150
204 G. Sęczek 4080
205 UNI-RES Sp. z o.o. 4080
206 Barronstown Stud 4050
207 K. Grudziąż 4000
208 T. Sieradzki 3940
209 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 3860
210 S. Ringler 3790
211 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 3775
212 H. Poledníková 3720
213 D. Wrzosek 3700
214 Ch. Schriever 3700
215 K. Jagielski 3680
216 B. F. Leclere i R. Dwek 3600
217 P. F. Headon 3600
218 Airlie Stud 3600
219 Irish National Stud 3400
220 S. Oakes 3300
221 inż. P. Vrba 3200
222 T. Ruciński 3060
223 GR K. Tomaszewska 3000
224 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
225 Springcombe Park Stud 3000
226 M. & M. Butler 2800
227 G. Kaczmarek 2800
228 PPH Parys Sp. z o.o. 2720
229 J. & J. Waldron 2700
230 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
231 Veles Stud 2560
232 L. Błaszczyk 2480
233 J. Szmyt 2440
234 A. Dupont 2400
235 J. Pšurný 2400
236 Paget Bloodstock 2400
237 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 2150
238 Mr & Mrs R. Coffey 2120
239 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 2110
240 T. Milewski 2100
241 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 2000
242 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
243 ZG Wirth/Wagner 1970
244 J.C.S.Wilson Bloodstock 1800
245 Mr & Mrs G. Middlebrook 1800
246 P. Beirne 1800
247 I.G.E.P. 1800
248 P. Morrison 1800
249 Fortbarrington Stud 1800
250 Lincarne House Ltd 1800
251 Alfred F. Laskowski 1750
252 EARL Haras du Camp Bernard 1750
253 S.A.G.L. Seserve 1700
254 Agnieszka Wójtowicz 1700
255 A. Majchrzak 1680
256 E. Gilert 1650
257 M. Konarski 1600
258 M. Kaszubowski 1570
259 B. Thiry 1500
260 K. Ziemiański 1430
261 Haras du Quesnay 1400
262 Wardstown Stud 1350
263 POE Millennium Stud 1350
264 M. Gołębiowska GR Surchów 1075
265 T. Nowak 1020
266 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
267 P. Šenigla, S. Popelka 1000
268 K. Liptak 1000
269 P. & H. McCutcheon 1000
270 Hyde Park Stud 1000
271 Ballyhane Stud 1000
272 F. Dill 1000
273 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 1000
274 Haras du Logis Saint Germain 1000
275 B. Zuzek 980
276 S. Gruszka i M. Biały 950
277 J. Szweycer 950
278 P. i J. Richard 900
279 A. Kirkham 900
280 Gestüt Fährhof 900
281 P. Despouy 800
282 Alsadd Stud 750
283 M. Davison 700
284 O. Sutkiewicz 700
285 M. Szeszuła 610
286 M. Saniewski 610
287 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 600
288 L. Staniszewski 500
289 P. Cornou 450
290 O., Y., S. Varin 450
291 Sweetmans Bloodstock 450
292 Res-Gal Sp. z o.o. 430
293 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 350
294 R. Sendt 350
295 J. Beres 350
296 K. Litwiniak 340
297 M. Stelmaszczyk 340
298 J. Szlaszyński 340
299 P. i J. Łucki 300
300 Y. Sharet 300
301 W. Puszczewicz 250
302 A. Frątczak 215
303 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
304 Highpark Bloodstock Ltd 0
305 W. Wawrzyniak 0
306 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0
307 PPHU Algas – SK Udórz 0
308 K. Rausing 0
309 J. Mcdonald 0
310 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
311 A. Biedrzycki 0
312 M. Kosicki 0
313 Mountarmstrong Stud 0
314 J. Rudnicki 0
315 E. J. Loder 0
316 R. Colasanti 0
317 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
318 P. Drutowski 0
319 Haras de la Huderie 0
320 M. Sopański 0
321 Mr & Mrs Etrillard 0
322 G. Łątka 0
323 G. Dudek 0
324 K. Rybár 0
325 A. Loughlin 0
326 S. Güldenpfennig 0
327 Aunty Ifl 0
328 F. Vocásek 0
329 HH Aga Khan 0
330 R. Pajewska-Kwaśny 0
331 inż. J. Kovařik 0
332 M. Czech 0
333 A. Wyrzyk 0
334 G. Kogut 0
335 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
336 I. Korczak 0
337 inż. V. Kozel 0
338 A. Rokicki 0
339 Cocheese Bloodstock Anstalt 0
340 I. Topolska 0
341 J. Herold 0
342 F. Wołoszyn 0
343 Z. Tokarzewski 0
344 Cybernetyki Investment S.A. 0
345 I. Tlustá 0
346 D. Sztanka 0
347 A. i P. Łojcha 0
348 Mme J. Jeffroy, H. Boutry 0
349 M. Wnorowska 0
350 D. Mioduszewski 0
351 Haras du Taillis 0
352 Ch. Moussay 0
353 H. Devin 0
5787750

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 27-08-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Mazur S. 46 37 21 23 25 59 211 959660
2 Reznikov A. 18 15 14 20 21 44 132 299035
3 Grzybowski K. 18 12 15 16 15 42 118 256135
4 Popov V. 16 16 10 21 13 46 122 224565
5 Wyrzyk J. 13 20 13 13 11 26 96 202240
6 Petryakov D. 13 13 12 11 16 49 114 179510
7 Kryszyłowicz M. 13 12 8 6 6 18 63 136570
8 Kabardov A. 12 17 19 12 21 44 125 197390
9 Abik M. 12 15 30 18 12 35 122 327370
10 Turgaev A. 12 14 19 17 22 41 125 203395
11 Lukasek T. 12 14 6 7 10 16 65 318700
12 Březina M. 11 8 5 9 7 15 55 134630
13 Fraisl C. 11 5 10 5 4 9 44 107520
14 Szymczuk W. 9 9 9 14 6 35 82 168020
15 Hendzel N. 9 8 4 11 2 12 46 169470
16 Grzybowska J. 8 5 10 4 9 21 57 96300
17 Mammadov H. 8 3 5 4 3 13 36 79110
18 Abaev S. 7 7 7 13 6 17 57 84270
19 Srnec M. 7 6 9 8 10 19 59 148760
20 Mazur K. 6 10 7 8 3 30 64 94910
21 Maryniak K. 6 5 4 4 2 7 28 60900
22 Kamińska K. 5 3 7 11 10 32 68 102460
23 Vasyutov S. 4 9 8 5 14 21 61 170070
24 Hamad Y. 4 1 2 2 2 4 15 27950
25 Pantchev D. 3 7 6 10 6 13 45 68405
26 Stepakin P. 3 5 4 5 5 29 51 47650
27 Stępniak D. 3 4 7 7 3 7 31 45860
28 Novák M. 3 4 1 0 1 1 10 118400
29 Ferhanov S. 3 2 2 0 0 3 10 69400
30 Rychlak J. 3 1 3 2 2 5 16 27030
31 Kłóś P. 3 0 2 1 2 8 16 18815
32 Lovén N. 3 0 2 0 1 1 7 34500
33 Kułaga R. 2 4 9 3 8 13 39 43080
34 Dynarowska K. 2 4 2 0 5 18 31 25460
35 Krowicki P. 2 2 2 0 0 2 8 45800
36 Odložil J. 2 1 2 1 1 3 10 37000
37 Pałczyński P. 2 1 2 0 1 4 10 38800
38 Stromsky M. 1 2 0 1 1 3 8 19000
39 Kaleta A. 1 1 3 1 2 9 17 16470
40 Janaček V. 1 1 2 2 1 1 8 18800
41 Verner J. 1 1 2 0 1 4 9 37200
42 Nakoniechnyi P. 1 1 1 2 3 11 19 12500
43 Brygier K. 1 1 0 0 0 3 5 8540
44 Myška J. 1 0 0 0 1 2 4 18800
45 Cadel C. 1 0 0 0 0 0 1 85000
46 Dygrýn D. 0 2 0 1 1 1 5 9300
47 Liška D. 0 2 0 0 0 1 3 10800
48 Lica Z. 0 1 3 1 0 2 7 31600
49 Wójcik I. 0 1 1 4 3 4 13 7880
50 Kołakowski J. 0 1 0 2 2 8 13 4940
51 O’Shea T. P. 0 1 0 1 0 0 2 14100
52 Sousa Ferreira R. 0 1 0 1 0 0 2 14700
53 Aarich M. 0 1 0 1 0 0 2 2500
54 Sommer M. 0 1 0 0 1 8 10 2350
55 Bolewska P. 0 1 0 0 1 4 6 3150
56 Wilson O. 0 1 0 0 0 1 2 12000
57 Plšek F. 0 1 0 0 0 0 1 3200
58 Ferhanov B. 0 1 0 0 0 0 1 4000
59 Giedyk J. 0 1 0 0 0 0 1 2800
60 Spáčil J. 0 0 2 2 2 4 10 11000
61 Mulas S. 0 0 2 1 0 0 3 17100
62 Lefebvre F. 0 0 2 0 1 2 5 3550
63 Bartos J. jr 0 0 1 2 0 0 3 6400
64 Gil A. 0 0 1 1 1 13 16 2350
65 Kardanov A. 0 0 1 1 0 4 6 2620
66 Nikonorow M. 0 0 1 0 0 6 7 1000
67 Boekhout P. 0 0 1 0 0 0 1 3000
68 Olehlová V. 0 0 1 0 0 0 1 1830
69 Benš R. 0 0 0 4 1 7 12 8600
70 Boyer T. 0 0 0 1 3 3 7 3900
71 Szarłat O. 0 0 0 1 1 2 4 1050
72 Mach J. 0 0 0 1 1 1 3 3000
73 Chopyk A. 0 0 0 1 0 4 5 780
74 Graberg P.-A. 0 0 0 0 2 1 3 7700
75 Altynbekov S. 0 0 0 0 1 7 8 350
76 Suleymanova K. 0 0 0 0 1 4 5 500
77 Kratochvil J. 0 0 0 0 1 1 2 1000
78 Schiergen D. 0 0 0 0 1 0 1 2000
79 Kiełkucka A. 0 0 0 0 1 0 1 250
80 Kousek J. 0 0 0 0 1 0 1 1000
81 Wyrzyk M. 0 0 0 0 0 2 2 0
82 Mikšovský M. 0 0 0 0 0 2 2 0
83 Kowalczyk J. 0 0 0 0 0 2 2 0
84 Lheureux C. 0 0 0 0 0 2 2 0
85 Kašny P. 0 0 0 0 0 1 1 0
86 Timmons C. 0 0 0 0 0 1 1 0
87 Polli A. 0 0 0 0 0 1 1 0
88 Chaloupka J. 0 0 0 0 0 1 1 0
89 Derych J. 0 0 0 0 0 1 1 0
90 Wieczorek A. 0 0 0 0 0 1 1 0
91 Kocman J. 0 0 0 0 0 1 1 0
322 322 322 323 320 898 2507 5787750

Ojcowie matek koni pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 27-08-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 King’s Best (USA) 3 2 5 10 242950   80983.33
2 Jape (USA) 28 6 10 98 214880    7674.29
3 Zafonium (USA) 2 1 3 6 117800   58900.00
4 Medicean (GB) 5 4 6 18 101150   20230.00
5 Cape Cross (IRE) 3 3 5 17 96200   32066.67
6 Parade Ground (USA) 1 1 2 6 95200   95200.00
7 Belenus (GER) 18 6 7 67 87680    4871.11
8 Dakota (IRE) 1 1 3 5 84530   84530.00
9 Tempelwächter (GER) 4 3 5 21 71770   17942.50
10 Okawango (USA) 1 1 1 6 70250   70250.00
11 Grand Lodge (USA) 2 2 3 12 69340   34670.00
12 Cadoudal (FR) 1 1 4 6 63240   63240.00
13 Xaar (GB) 1 1 1 5 56850   56850.00
14 Royal Court (IRE) 11 3 3 43 55140    5012.73
15 Pivotal (GB) 1 1 2 5 54000   54000.00
16 Exceed And Excel (AUS) 4 2 4 15 53160   13290.00
17 Erhaab (USA) 1 0 0 4 51200   51200.00
18 Dalakhani (IRE) 5 4 4 16 49820    9964.00
19 In Camera (IRE) 8 2 2 30 49755    6219.38
20 Dansili (GB) 4 2 4 16 44250   11062.50
21 Special Power (IRE) 7 3 3 27 43700    6242.86
22 Domedriver (IRE) 3 2 2 12 41400   13800.00
23 Linamix (FR) 5 1 2 22 37750    7550.00
24 Barathea (IRE) 1 1 2 5 35600   35600.00
25 Great Lakes (GB) 7 1 3 23 34920    4988.57
26 Don Corleone (GB) 7 2 2 22 34230    4890.00
27 Who Knows (IRE) 2 2 2 6 31840   15920.00
28 Royal Applause (GB) 1 1 2 5 31450   31450.00
29 Giant’s Causeway (USA) 2 2 2 9 31350   15675.00
30 Fourth of June (USA) 5 2 3 20 30090    6018.00
31 Oasis Dream (GB) 3 1 2 4 29450    9816.67
32 Alhaarth (IRE) 3 2 2 7 28400    9466.67
33 Halling (USA) 3 1 1 9 28360    9453.33
34 Alywar (USA) 9 1 1 36 28260    3140.00
35 Singspiel (IRE) 3 2 3 16 28100    9366.67
36 Mamool (IRE) 4 1 1 10 28070    7017.50
37 Rahy (USA) 2 1 1 9 27710   13855.00
38 Marju (IRE) 2 1 2 7 26740   13370.00
39 Iron Mask (USA) 1 1 1 3 25000   25000.00
40 Sholokhov (IRE) 5 1 1 13 24700    4940.00
41 Zafonic (USA) 2 1 2 5 23400   11700.00
42 Siam (USA) 2 1 2 11 23000   11500.00
43 Holy Roman Emperor (IRE) 1 1 2 5 22300   22300.00
44 Intikhab (USA) 2 0 0 6 21200   10600.00
45 Kheleyf (USA) 2 1 1 4 20800   10400.00
46 Monsun (GER) 3 1 2 10 20450    6816.67
47 Viking Ruler (AUS) 1 1 1 2 20000   20000.00
48 Martillo (GER) 1 1 1 1 19000   19000.00
49 King’s Theatre (IRE) 1 1 2 6 18200   18200.00
50 Big Shuffle (USA) 3 1 1 18 18150    6050.00
51 Verglas (IRE) 3 1 1 9 17950    5983.33
52 Ransom O’War (USA) 1 1 1 3 17600   17600.00
53 Greinton (GB) 3 1 1 14 17010    5670.00
54 Gone West (USA) 1 1 2 4 16900   16900.00
55 Gold Away (IRE) 3 1 1 12 16795    5598.33
56 Night Shift (USA) 1 1 1 6 16750   16750.00
57 Fasliyev (USA) 2 2 2 4 16050    8025.00
58 Hurricane Run (IRE) 2 1 1 5 15930    7965.00
59 Bahamian Bounty (GB) 1 1 2 6 15675   15675.00
60 Baby Bid (USA) 5 1 1 15 15430    3086.00
61 Silver Patriarch (IRE) 2 1 1 6 15420    7710.00
62 Five Star Camp (USA) 1 1 1 9 15340   15340.00
63 Silver Hawk (USA) 1 1 1 5 15300   15300.00
64 Orpen (USA) 1 1 2 5 15300   15300.00
65 Marchand de Sable (USA) 1 1 2 5 14875   14875.00
66 Oratorio (IRE) 2 1 1 4 14840    7420.00
67 Croco Rouge (IRE) 1 1 2 4 14700   14700.00
68 Irish River (FR) 1 1 1 5 14550   14550.00
69 Indian Danehill (IRE) 1 1 1 6 14400   14400.00
70 Tioman Island (GB) 1 1 1 6 14200   14200.00
71 Dilshaan (GB) 1 1 2 5 14020   14020.00
72 Mr. Greeley (USA) 1 1 1 6 14000   14000.00
73 Acatenango (GER) 1 1 1 5 13800   13800.00
74 Dubai Millennium (GB) 1 1 1 6 13750   13750.00
75 Diktat (GB) 1 1 1 6 13730   13730.00
76 Saphir (GER) 10 0 0 27 13675    1367.50
77 Green Desert (USA) 3 1 1 5 13500    4500.00
78 Bertolini (USA) 2 1 1 10 13440    6720.00
79 Kalanisi (IRE) 2 1 1 2 12800    6400.00
80 Apeldoorn (FR) 1 0 0 2 12600   12600.00
81 Valanour (IRE) 1 1 1 5 12400   12400.00
82 Ecosse (FR) 1 1 1 4 12300   12300.00
83 Sadler’s Wells (USA) 2 1 1 6 12100    6050.00
84 Nayef (USA) 2 1 1 7 12050    6025.00
85 High Chaparral (IRE) 3 1 1 5 12020    4006.67
86 Juror 2 1 1 6 11830    5915.00
87 Elusive City (USA) 2 0 0 6 11500    5750.00
88 All Hands On Deck (USA) 4 0 0 13 11490    2872.50
89 Cloudings (IRE) 1 1 1 4 11260   11260.00
90 Poliglote (GB) 1 0 0 3 10800   10800.00
91 Classic Music (USA) 1 1 1 6 10670   10670.00
92 Canadian Winter (USA) 2 0 0 11 9800    4900.00
93 Golden Missile (USA) 1 1 1 5 9700    9700.00
94 Enjoy Plan (USA) 5 1 1 12 9530    1906.00
95 Sri Pekan (USA) 1 1 1 6 9500    9500.00
96 Boreal (GER) 1 1 1 6 9450    9450.00
97 Baillamont (USA) 1 0 0 5 9400    9400.00
98 Be My Chief (USA) 4 0 0 17 9150    2287.50
99 Steinlen (GB) 1 1 1 3 9000    9000.00
100 Dubawi (IRE) 1 1 1 2 9000    9000.00
101 Azamour (IRE) 1 1 1 1 9000    9000.00
102 Kallisto (GER) 1 1 1 1 9000    9000.00
103 Snow Kid (GB) 1 1 1 5 8950    8950.00
104 Fly To The Stars (GB) 1 0 0 3 8500    8500.00
105 Galileo (IRE) 2 0 0 7 8050    4025.00
106 Goofalik (USA) 1 1 1 4 8050    8050.00
107 Lil’s Boy (USA) 1 0 0 5 7890    7890.00
108 Anabaa (USA) 1 0 0 6 7750    7750.00
109 Black Sam Bellamy (IRE) 2 0 0 2 7600    3800.00
110 King of Kings (IRE) 1 1 1 2 7450    7450.00
111 Athenagoras (GER) 1 1 1 3 7400    7400.00
112 Gentlewave (IRE) 1 1 1 3 7400    7400.00
113 Shantou (USA) 1 1 1 3 7320    7320.00
114 Java Gold (USA) 2 0 0 7 7030    3515.00
115 Zarewitsch (IRE) 2 0 0 6 6380    3190.00
116 Elusive Quality (USA) 1 0 0 4 6200    6200.00
117 Tagula (IRE) 2 0 0 5 5700    2850.00
118 Amadeus Wolf (GB) 1 0 0 2 5500    5500.00
119 Dream Well (FR) 1 0 0 1 5400    5400.00
120 Golan (IRE) 1 0 0 6 5300    5300.00
121 Green Tune (USA) 1 0 0 5 5290    5290.00
122 Ray of Light (IRE) 2 0 0 10 5270    2635.00
123 Elnadim (USA) 2 0 0 5 5230    2615.00
124 Kingmambo (USA) 1 0 0 3 4650    4650.00
125 Lomitas (GB) 2 0 0 8 4600    2300.00
126 Marignan (USA) 3 0 0 11 4540    1513.33
127 Zanatar (FR) 1 0 0 3 4150    4150.00
128 Tauchsport (GDR) 2 0 0 7 3850    1925.00
129 Tertullian (USA) 2 0 0 2 3800    1900.00
130 Trempolino (USA) 1 0 0 6 3790    3790.00
131 Alkalde (GER) 1 0 0 6 3775    3775.00
132 Motivator (GB) 2 0 0 2 3600    1800.00
133 Alzao (USA) 1 0 0 1 3600    3600.00
134 Le Vie Dei Colori (GB) 1 0 0 1 3600    3600.00
135 Sorbie Tower (IRE) 4 0 0 15 3500     875.00
136 Eternity’s Breath (USA) 1 0 0 4 3420    3420.00
137 Paris House (GB) 1 0 0 5 3300    3300.00
138 New Approach (IRE) 2 0 0 7 3150    1575.00
139 Dubai Destination (USA) 1 0 0 3 2800    2800.00
140 Bahri (USA) 1 0 0 2 2600    2600.00
141 Kingsalsa (USA) 1 0 0 1 2400    2400.00
142 In A Tiff (IRE) 1 0 0 1 2400    2400.00
143 Danehill Dancer (IRE) 1 0 0 3 1920    1920.00
144 Dynaformer (USA) 1 0 0 3 1800    1800.00
145 Shamardal (USA) 1 0 0 2 1800    1800.00
146 Ashkalani (IRE) 1 0 0 2 1800    1800.00
147 Avonbridge (GB) 1 0 0 2 1800    1800.00
148 Unfuwain (USA) 1 0 0 1 1800    1800.00
149 Lecroix (GER) 1 0 0 1 1800    1800.00
150 Urban Ocean (FR) 1 0 0 2 1750    1750.00
151 Kitten’s Joy (USA) 1 0 0 5 1700    1700.00
152 Daggers Drawn (USA) 1 0 0 3 1570    1570.00
153 Cozzene (USA) 1 0 0 2 1400    1400.00
154 Woodman (USA) 1 0 0 3 1350    1350.00
155 Docksider (USA) 1 0 0 2 1350    1350.00
156 Iphino (GER) 1 0 0 2 1200    1200.00
157 Aragon (GB) 1 0 0 4 1000    1000.00
158 Case Law (IRE) 1 0 0 1 950     950.00
159 Electric Beat (GB) 1 0 0 1 950     950.00
160 Orientate (USA) 1 0 0 1 950     950.00
161 Mt. Livermore (USA) 1 0 0 1 900     900.00
162 Compton Place (GB) 1 0 0 5 800     800.00
163 Mister Baileys (GB) 1 0 0 2 700     700.00
164 Llandaff (USA) 2 0 0 5 610     305.00
165 Kahyasi (IRE) 1 0 0 4 600     600.00
166 Demon Club 1 0 0 2 500     500.00
167 Medaaly (GB) 1 0 0 2 450     450.00
168 Machiavellian (USA) 1 0 0 4 350     350.00
169 Salder’s Wells (USA) 1 0 0 2 350     350.00
170 Krater 1 0 0 2 350     350.00
171 In The Wings (GB) 1 0 0 3 300     300.00
172 Professional (IRE) 2 0 0 4 0       0.00
173 Omen 1 0 0 4 0       0.00
174 Kaldounevees (FR) 1 0 0 3 0       0.00
175 Dai Jin (GB) 1 0 0 3 0       0.00
176 Freedom’s Choice (USA) 1 0 0 3 0       0.00
177 Sea The Stars (IRE) 1 0 0 3 0       0.00
178 Striking Ambition (GB) 1 0 0 2 0       0.00
179 Stelvio (GB) 1 0 0 2 0       0.00
180 Afternoon Deelites (USA) 1 0 0 2 0       0.00
181 Graf (USA) 1 0 0 2 0       0.00
182 Goldneyev (USA) 1 0 0 2 0       0.00
183 Vernius (CZE) 1 0 0 2 0       0.00
184 Royal Academy (USA) 1 0 0 1 0       0.00
185 Great Commotion (USA) 1 0 0 1 0       0.00
186 Makfi (GB) 1 0 0 1 0       0.00
187 Thunder Gulch (USA) 1 0 0 1 0       0.00
188 Traditionally (USA) 1 0 0 1 0       0.00
189 Kalatos (GER) 1 0 0 1 0       0.00
190 Kharoud (FR) 1 0 0 1 0       0.00
191 Kilimandżaro 1 0 0 1 0       0.00
192 Observatory (USA) 1 0 0 1 0       0.00
193 Highest Honor (FR) 1 0 0 1 0       0.00
194 Country Reel (USA) 1 0 0 1 0       0.00
195 Gere 1 0 0 1 0       0.00
196 Magical Wonder (USA) 1 0 0 1 0       0.00
197 Sagacity (FR) 1 0 0 1 0       0.00
198 Chef Supreme (USA) 1 0 0 1 0       0.00
199 Enrique (GB) 1 0 0 1 0       0.00
200 Venecuela (USA) 1 0 0 1 0       0.00
201 Soviet Star (USA) 1 0 0 1 0       0.00
202 Distant View (USA) 1 0 0 1 0       0.00
203 Excellent Art (GB) 1 0 0 1 0       0.00
413 135 183 1386 3488050

Reproduktory pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum ogółem w okresie od 01-01-2018 do 27-08-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Air Chief Marshal (IRE) 3 2 5 10 237350   79116.67
2 Ecosse (FR) 19 5 8 81 183820    9674.74
3 Roulette (GB) 7 2 4 25 141110   20158.57
4 So You Think (NZ) 2 2 4 11 117500   58750.00
5 Alandi (IRE) 16 5 6 60 111830    6989.38
6 Ruten (USA) 16 6 7 63 108910    6806.88
7 Cima de Triomphe (IRE) 3 2 4 11 99830   33276.67
8 Enjoy Plan (USA) 3 1 2 11 97590   32530.00
9 Nowogródek 11 6 8 52 97130    8830.00
10 Star Poker (IRE) 9 3 3 17 92150   10238.89
11 Planteur (IRE) 5 3 3 16 80650   16130.00
12 Zambezi Sun (GB) 2 2 5 9 78080   39040.00
13 Worthadd (IRE) 3 2 3 11 76700   25566.67
14 Muhtathir (GB) 2 1 1 12 74040   37020.00
15 Needham’s Fort (USA) 15 3 3 55 63500    4233.33
16 Tempelwächter (GER) 20 3 4 70 61910    3095.50
17 Stormy River (FR) 2 1 2 6 54000   27000.00
18 Youmzain (IRE) 3 0 0 13 53500   17833.33
19 Rip Van Winkle (IRE) 3 1 1 11 50260   16753.33
20 Rock of Gibraltar (IRE) 3 1 1 7 47500   15833.33
21 Bushranger (IRE) 2 2 3 7 47300   23650.00
22 Grand Presidium (USA) 5 2 2 19 46330    9266.00
23 Calming Influence (IRE) 11 1 3 51 45050    4095.45
24 Golden Tirol (GER) 3 3 3 10 43750   14583.33
25 Prince of Ecosse 4 2 3 11 38120    9530.00
26 Zebedee (GB) 4 2 2 19 37590    9397.50
27 Motivator (GB) 4 1 2 12 36550    9137.50
28 Silver Whistle (USA) 5 3 3 19 36200    7240.00
29 Rio de La Plata (USA) 1 1 2 5 35600   35600.00
30 Jape (USA) 4 2 2 14 35030    8757.50
31 Red Rocks (IRE) 2 2 3 6 34700   17350.00
32 October (USA) 8 2 2 17 34480    4310.00
33 Estejo (GER) 13 2 2 32 33215    2555.00
34 Rainbows For Life (CAN) 1 0 0 1 32000   32000.00
35 Sixties Icon (GB) 1 1 2 5 31450   31450.00
36 Le Havre (IRE) 1 1 3 6 30850   30850.00
37 Exciting Life (IRE) 6 1 1 14 30525    5087.50
38 Shamardal (USA) 1 1 2 2 29000   29000.00
39 Arithmancer (USA) 5 1 2 14 27800    5560.00
40 Camacho (GB) 2 1 1 6 27500   13750.00
41 Camill (IRE) 8 0 0 22 27000    3375.00
42 Kornel 1 0 0 4 27000   27000.00
43 Clodovil (IRE) 1 1 2 6 26740   26740.00
44 Arcano (IRE) 5 2 3 14 25700    5140.00
45 Deportivo (GB) 2 2 2 11 25630   12815.00
46 Exeed And Excel (AUS) 1 1 1 4 25000   25000.00
47 Denon (USA) 1 1 1 3 25000   25000.00
48 Power (GB) 1 1 2 7 24740   24740.00
49 Diamond Green (FR) 2 1 1 5 23000   11500.00
50 Don Corleone (GB) 1 1 1 4 23000   23000.00
51 Country Club (GB) 1 1 2 4 23000   23000.00
52 Montjeu (IRE) 1 1 2 4 22800   22800.00
53 Excelebration (IRE) 2 1 2 6 22750   11375.00
54 Jukebox Jury (IRE) 1 1 1 5 22510   22510.00
55 Suteki Shinsukekun (USA) 2 2 2 12 22190   11095.00
56 Orpen (USA) 1 1 3 4 22100   22100.00
57 Lord of England (GER) 2 1 1 7 21400   10700.00
58 Dark Angel (IRE) 2 1 1 8 20950   10475.00
59 Tertullian (USA) 1 1 1 5 20930   20930.00
60 Le Cadre Noir (IRE) 2 2 2 9 20920   10460.00
61 Windsor Knot (IRE) 2 0 0 10 19300    9650.00
62 Fast Company (IRE) 2 1 1 9 18300    9150.00
63 Hawk Wing (USA) 1 1 2 6 18200   18200.00
64 Frozen Power (IRE) 1 1 1 6 18120   18120.00
65 Lord Shanakill (USA) 1 1 2 5 18100   18100.00
66 Anodin (IRE) 2 2 2 5 18000    9000.00
67 Pop Rock (JPN) 3 1 1 6 17420    5806.67
68 Kentucky Dynamite (USA) 3 1 2 8 16900    5633.33
69 Archipenko (USA) 3 1 1 7 16610    5536.67
70 Exaltation (IRE) 2 2 2 9 16350    8175.00
71 Iffraaj (GB) 1 1 2 6 15675   15675.00
72 Glavalcour (FR) 2 1 1 7 15420    7710.00
73 Sorbie Tower (IRE) 2 0 0 9 15400    7700.00
74 Holy Roman Emperor (IRE) 2 1 1 8 15350    7675.00
75 Lujain (USA) 1 1 2 5 15300   15300.00
76 Pastoral Pursuits (GB) 1 1 2 5 14900   14900.00
77 Milanais (FR) 1 1 2 5 14875   14875.00
78 Mamool (IRE) 1 1 2 4 14700   14700.00
79 Equiano (FR) 1 1 1 5 14550   14550.00
80 Haatef (USA) 1 1 2 5 14020   14020.00
81 Pedro The Great (USA) 1 1 1 5 13800   13800.00
82 Samum (GER) 2 1 1 7 13775    6887.50
83 Belenus (GER) 4 1 1 14 13350    3337.50
84 Falco (USA) 1 1 1 6 12615   12615.00
85 Dragon Pulse (IRE) 1 1 1 3 12600   12600.00
86 Big Bad Bob (IRE) 2 1 1 10 11950    5975.00
87 Sin Kiang (FR) 1 0 0 3 11000   11000.00
88 Rajsaman (FR) 2 0 0 4 10800    5400.00
89 Authorized (IRE) 1 1 1 3 10800   10800.00
90 Silver Frost (IRE) 2 1 1 4 10350    5175.00
91 Sinndar (IRE) 1 1 1 6 9500    9500.00
92 Zanatar (FR) 1 1 1 6 9450    9450.00
93 Areion (GER) 1 0 0 5 9400    9400.00
94 Harbour Watch (IRE) 2 0 0 7 9060    4530.00
95 Dream Ahead (USA) 1 1 1 1 9000    9000.00
96 Alhebayeb (IRE) 1 1 1 1 9000    9000.00
97 Sommerabend (GB) 1 1 1 1 9000    9000.00
98 Nathaniel (IRE) 1 1 1 1 9000    9000.00
99 Makfi (GB) 3 0 0 10 8900    2966.67
100 Cloword (IRE) 2 1 1 5 8840    4420.00
101 Indy Champ (USA) 5 0 0 17 8590    1718.00
102 Look Honey (IRE) 2 0 0 5 8500    4250.00
103 Maxios (GB) 2 1 1 6 8400    4200.00
104 Poet’s Voice (GB) 2 1 1 6 8300    4150.00
105 Forever Bond (BRZ) 4 0 0 15 8080    2020.00
106 Red Jazz (USA) 1 1 1 3 8050    8050.00
107 Literato (FR) 1 1 1 1 8000    8000.00
108 Viritim 1 0 0 5 7890    7890.00
109 Sunday Break (JPN) 1 0 0 6 7750    7750.00
110 Ajvaz Dream (IRE) 2 0 0 7 7720    3860.00
111 Duke of Marmalade (IRE) 1 0 0 5 7700    7700.00
112 Art Connoisseur (IRE) 1 1 1 2 7450    7450.00
113 Mr Alkohol (GB) 1 1 1 3 7320    7320.00
114 Casamento (IRE) 2 0 0 6 7000    3500.00
115 Mikhail Glinka (IRE) 1 1 1 3 6700    6700.00
116 Thewayyouare (USA) 1 0 0 4 6200    6200.00
117 Enjoy The Silence (IRE) 2 0 0 4 5950    2975.00
118 Soldier of Fortune (IRE) 2 0 0 6 5450    2725.00
119 Linda’s Lad (GB) 1 0 0 5 5290    5290.00
120 Dżulietto 2 0 0 5 5230    2615.00
121 Egerton (GER) 2 0 0 2 5200    2600.00
122 Tiger Cafe (JPN) 3 0 0 3 5000    1666.67
123 Big Luck (IRE) 1 0 0 6 4950    4950.00
124 Mustafa 2 0 0 7 4400    2200.00
125 Sir Prancealot (IRE) 1 0 0 2 4400    4400.00
126 Camerun (IRE) 1 0 0 3 4150    4150.00
127 Aramus (CHI) 1 0 0 5 4140    4140.00
128 No Nay Never (USA) 1 0 0 2 4050    4050.00
129 Royal Court (IRE) 3 0 0 4 4000    1333.33
130 Ellusive Look (USA) 1 0 0 6 3700    3700.00
131 Penny’s Picnic (IRE) 1 0 0 1 3600    3600.00
132 Bungle Inthejungle (GB) 1 0 0 1 3600    3600.00
133 Kyllachy (GB) 1 0 0 5 3300    3300.00
134 Safety Wire (IRE) 2 0 0 2 3200    1600.00
135 Ray of Light (IRE) 1 0 0 1 3200    3200.00
136 Soldier Hollow (GB) 1 0 0 4 3150    3150.00
137 Fast and Furious (FR) 1 0 0 3 3100    3100.00
138 Star Fury (HUN) 1 0 0 1 3000    3000.00
139 Halling (USA) 1 0 0 1 3000    3000.00
140 Montbard 1 0 0 7 2800    2800.00
141 Intikhab (USA) 1 0 0 3 2800    2800.00
142 Born To Sea (IRE) 1 0 0 3 2700    2700.00
143 Coach House (IRE) 1 0 0 2 2600    2600.00
144 Age of Jape (POL) 2 0 0 2 2550    1275.00
145 Montmartre (FR) 1 0 0 1 2400    2400.00
146 Dylan Thomas (IRE) 1 0 0 1 2400    2400.00
147 Sharpour (IRE) 1 0 0 1 2400    2400.00
148 Naaqoos (GB) 1 0 0 6 2300    2300.00
149 Most Improved (IRE) 1 0 0 2 2120    2120.00
150 Cossio (GB) 1 0 0 1 2000    2000.00
151 Rendezvous (IRE) 1 0 0 1 2000    2000.00
152 Rhodesian winner (GER) 1 0 0 5 1900    1900.00
153 Morpheus (GB) 2 0 0 3 1800     900.00
154 Foxwedge (AUS) 1 0 0 2 1800    1800.00
155 Battle of Marengo (IRE) 1 0 0 1 1800    1800.00
156 Kharoud (FR) 2 0 0 7 1650     825.00
157 Alaska River (GER) 1 0 0 3 1570    1570.00
158 Germes (IRE) 1 0 0 3 1350    1350.00
159 Captain Rio (GB) 1 0 0 4 1000    1000.00
160 Bachelor Duke (USA) 1 0 0 1 1000    1000.00
161 Gold Away (IRE) 1 0 0 1 1000    1000.00
162 Sexman 1 0 0 1 1000    1000.00
163 Satin Stone (USA) 1 0 0 1 1000    1000.00
164 George Vancouver (USA) 1 0 0 1 900     900.00
165 Mukhadram (GB) 1 0 0 1 900     900.00
166 Full of Gold (FR) 1 0 0 5 800     800.00
167 Roderic O’Connor (IRE) 1 0 0 2 700     700.00
168 Da Xian 1 0 0 4 610     610.00
169 Mastercraftsman (IRE) 1 0 0 1 450     450.00
170 Kendargent (FR) 1 0 0 1 450     450.00
171 Pour Moi (IRE) 1 0 0 1 450     450.00
172 Distant Music (USA) 1 0 0 2 350     350.00
173 Cockney Rebel (IRE) 1 0 0 1 350     350.00
174 Masini 2 0 0 5 0       0.00
175 Turgeon (USA) 1 0 0 4 0       0.00
176 Two-Twenty-Two (IRE) 1 0 0 4 0       0.00
177 Tiger Hill (IRE) 1 0 0 4 0       0.00
178 Karakalla 1 0 0 3 0       0.00
179 San Moritz 2 0 0 2 0       0.00
180 Alywar (USA) 2 0 0 2 0       0.00
181 Way Of Light (USA) 1 0 0 2 0       0.00
182 Normen (GER) 1 0 0 2 0       0.00
183 Evasive (GB) 1 0 0 2 0       0.00
184 Scufiott (GB) 1 0 0 2 0       0.00
185 Panis (USA) 1 0 0 1 0       0.00
186 Scater (POL) 1 0 0 1 0       0.00
187 Suestado (GER) 1 0 0 1 0       0.00
188 Terssio (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
189 Rosensturm (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
190 Elusive Pimpernel (USA) 1 0 0 1 0       0.00
191 Aussie Rules (USA) 1 0 0 1 0       0.00
192 Jovellanos 1 0 0 1 0       0.00
193 Anabaa Blue (GB) 1 0 0 1 0       0.00
194 High Chaparral (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
195 Turtle Bowl (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
196 Dr Fong (USA) 1 0 0 1 0       0.00
197 Canford Cliffs (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
198 Teofilo (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
199 Zamindar (USA) 1 0 0 1 0       0.00
200 Noel (GER) 1 0 0 1 0       0.00
201 Footstepsinthesand (GB) 1 0 0 1 0       0.00
202 Day Dreamer (FR) 1 0 0 1 0       0.00
203 Wootton Bassett (GB) 1 0 0 1 0       0.00
204 Muzyk 1 0 0 1 0       0.00
205 Zarewitsch (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
206 American Post (GB) 1 0 0 1 0       0.00
207 Irocco 1 0 0 1 0       0.00
467 146 198 1506 3923050

Reproduktory czystej krwi arabskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 27-08-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Jalnar Al Khalidiah 5 5 7 19 147670   29534.00
2 Amer 3 2 2 10 120000   40000.00
3 Munjiz 9 4 8 24 118540   13171.11
4 Ontario HF 26 7 8 85 111820    4300.77
5 Portmer 4 1 1 19 95150   23787.50
6 Nayef Al Khalidiah 10 7 11 32 88400    8840.00
7 General 2 2 5 8 86520   43260.00
8 Murhib 6 4 7 22 79280   13213.33
9 Dahess 9 1 3 34 66890    7432.22
10 Pogrom 13 4 4 34 53250    4096.15
11 Dubai Heros 6 2 3 18 49160    8193.33
12 Dostatok 16 5 5 36 47490    2968.13
13 Kazbek 7 3 4 26 45960    6565.71
14 Von 3 0 0 14 45020   15006.67
15 Vasyli Kossack 6 4 4 21 39370    6561.67
16 Nashwan Al Khalidiah 4 3 4 12 34820    8705.00
17 Marwan I 4 3 3 14 31980    7995.00
18 Ainhoa St Faust 2 1 1 5 27400   13700.00
19 Ekstern 5 2 3 22 26460    5292.00
20 Pedagog 4 3 3 10 22780    5695.00
21 Akbars 9 1 1 31 22290    2476.67
22 Akbar 1 0 0 4 22150   22150.00
23 NivourGonnaTouchThis 6 2 2 17 21155    3525.83
24 Riyal 4 1 1 10 21030    5257.50
25 Asraa Min Albarq 6 2 2 20 19680    3280.00
26 Jaafer ASF 2 1 1 10 18540    9270.00
27 Kahil Al Shaqab 9 1 1 34 18510    2056.67
28 Muneef 1 1 2 3 16480   16480.00
29 Darweesh 1 1 1 3 16000   16000.00
30 Muguet de Pascade 4 1 1 7 15280    3820.00
31 Mared Al Sahra 2 1 2 3 15000    7500.00
32 Lawrence El Gazal 1 1 2 6 14250   14250.00
33 El Omari 6 0 0 20 13670    2278.33
34 Ghazallah 1 1 1 6 12990   12990.00
35 Mahabb 1 1 1 5 12790   12790.00
36 Equator 4 1 1 11 12580    3145.00
37 Bariq Al Amal 2 1 2 3 12000    6000.00
38 Chndaka 1 1 1 5 11500   11500.00
39 Nougatin 2 1 1 10 11370    5685.00
40 Empire 6 1 1 19 10780    1796.67
41 Valentino G 1 1 1 5 10400   10400.00
42 Donner 2 0 0 9 8970    4485.00
43 Al Kamel 2 1 1 8 8750    4375.00
44 Amarant 3 0 0 16 8630    2876.67
45 Good Boy 1 1 1 2 8440    8440.00
46 TM Fred Texas 1 1 1 2 8400    8400.00
47 Njewman 1 1 1 3 8300    8300.00
48 Polon 1 1 1 3 8160    8160.00
49 Amanito 3 0 0 14 7440    2480.00
50 Wiek 3 1 1 8 7000    2333.33
51 Majd Al Arab 1 1 1 5 6960    6960.00
52 El Wodkine 2 0 0 9 6700    3350.00
53 Akim De Ducor 1 0 0 5 6560    6560.00
54 Madiar 1 1 1 3 6000    6000.00
55 Armeec 8 0 0 22 5400     675.00
56 Aim South 2 0 0 5 5080    2540.00
57 Gorec 1 1 1 4 5050    5050.00
58 Sus 2 0 0 9 5000    2500.00
59 Echo-Gazal 1 1 1 6 5000    5000.00
60 Spiderman Kossack 1 1 1 1 5000    5000.00
61 Eryks 2 0 0 8 4500    2250.00
62 Eldon 1 0 0 4 4000    4000.00
63 Da Adios 1 0 0 5 3965    3965.00
64 Vasilii 2 0 0 6 3960    1980.00
65 Alert 1 0 0 3 3400    3400.00
66 Khalid El Biwaibiya 1 0 0 2 3000    3000.00
67 Eternal 1 0 0 4 2720    2720.00
68 Djon 1 0 0 4 2560    2560.00
69 Dormane 1 0 0 7 2400    2400.00
70 The Wiking 1 0 0 4 2150    2150.00
71 Marvin El Samawi 2 0 0 5 2075    1037.50
72 Wadi Nur 1 0 0 5 2000    2000.00
73 Draborex 1 0 0 3 2000    2000.00
74 No Risk Al Maury 1 0 0 3 1700    1700.00
75 Neron 2 0 0 8 1680     840.00
76 Noster 1 0 0 5 1500    1500.00
77 Shaba Tourettes 1 0 0 2 1360    1360.00
78 Perkal 2 0 0 3 1075     537.50
79 Muddassir B’Mehamam 1 0 0 4 1000    1000.00
80 Vitorio TO 5 0 0 12 840     168.00
81 Satis 2 0 0 5 840     420.00
82 Nizam 1 0 0 1 750     750.00
83 Palatino 2 0 0 2 680     340.00
84 Pougatin Kossack 2 0 0 4 340     170.00
85 Zakbar 1 0 0 3 340     340.00
86 Abyad AA 1 0 0 2 340     340.00
87 Padishah 1 0 0 1 300     300.00
88 Maklaud 1 0 0 2 250     250.00
89 Fedain 1 0 0 2 250     250.00
90 Wojnicz 1 0 0 1 215     215.00
91 Kara Shar 1 0 0 1 215     215.00
92 Stinger 1 0 0 4 0       0.00
93 Shanghai EA 2 0 0 3 0       0.00
94 Czerkis 1 0 0 3 0       0.00
95 Cukebar 1 0 0 3 0       0.00
96 Pomian 1 0 0 3 0       0.00
97 Esparto 1 0 0 3 0       0.00
98 Wasilew 2 0 0 2 0       0.00
99 Estepan 2 0 0 2 0       0.00
100 Sabat 1 0 0 2 0       0.00
101 Nasch 1 0 0 2 0       0.00
102 Gusliar 1 0 0 2 0       0.00
103 Ermis 1 0 0 2 0       0.00
104 Dorz 1 0 0 2 0       0.00
105 Hamasecha 1 0 0 1 0       0.00
311 95 122 986 1849650

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 27-08-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Ziemiański K. 28 17 15 17 15 52 144 515510
2 Wyrzyk A. 26 36 27 30 25 43 187 554350
3 Janikowski M. 24 24 21 15 13 30 127 477750
4 Borkowski M. 21 19 20 21 19 32 132 399260
5 Romanowski M. 18 16 20 18 9 15 96 201050
6 Vasyutov S. 16 17 15 14 23 52 137 295585
7 Olkowski W. 14 17 13 4 12 33 93 308080
8 Łojek M. 14 15 16 22 18 45 130 226265
9 Kryszyłowicz W. 14 14 9 10 8 37 92 159970
10 Jodłowski M. 14 12 8 11 11 30 86 266965
11 Piątkowski P. 14 8 11 12 9 33 87 198365
12 Kozłowski J. 12 10 9 12 12 26 81 188965
13 Zahariev E. 12 9 15 13 13 43 105 258005
14 Rogowski K. 10 14 13 27 29 93 186 172185
15 Świątek R. 10 11 11 6 10 31 79 149580
16 Zawgorodny S. 8 3 4 3 5 7 30 124450
17 Wróblewski G. W. (CZE) 7 1 2 1 1 1 13 147200
18 Kacprzyk M. 6 5 9 8 6 18 52 71260
19 Panczew R. G. 5 2 6 3 5 17 38 70250
20 Domańska J. 5 2 5 3 4 18 37 47710
21 Szelągowska N. 4 6 3 3 2 0 18 56460
22 Walicki A. 4 3 8 10 9 20 54 77335
23 Laskowski A. 3 6 4 6 4 19 42 43400
24 Piwko R. 3 3 3 4 1 3 17 34210
25 Dębowski T. 2 8 9 10 9 43 81 75100
26 Kryszyłowicz M. 2 5 1 0 8 10 26 31670
27 Wnorowski M. 2 4 6 1 1 9 23 28160
28 Krzyśków M. 2 2 2 2 1 2 11 22790
29 Wróblewska I. 2 2 1 5 4 9 23 34580
30 Szymczuk W. 2 2 1 3 0 3 11 60200
31 Głowacki J. 2 1 5 1 2 4 15 24655
32 Porębna E. 2 1 3 3 2 1 12 25290
33 Olehla Č. (CZE) 2 1 3 1 1 3 11 39400
34 Zielińska A. 2 0 1 1 1 4 9 20450
35 Poles P. (CZE) 1 5 1 2 0 2 11 63400
36 Talarek P. 1 4 1 0 1 8 15 47920
37 Urbańczyk K. 1 3 2 4 3 12 25 18980
38 Kosicki M. 1 2 0 4 2 17 26 14560
39 Malinowski M. 1 2 0 0 0 0 3 8300
40 Głowacki B. 1 1 4 2 3 11 22 14800
41 Boruta M. 1 1 2 3 2 9 18 14100
42 Mazurek B. 1 1 1 0 0 2 5 6880
43 Kłóś P. 1 0 2 1 3 5 12 7715
44 Rohaut F. (FR) 1 0 0 0 0 0 1 85000
45 Porkátová I. (CZE) 0 2 1 0 0 0 3 11000
46 Lica Z. 0 1 2 0 0 1 4 27000
47 Pastuszka T. 0 1 1 2 5 15 24 13200
48 Nováková J. (CZE) 0 1 1 1 2 1 6 10200
49 Bodlák R. (CZE) 0 1 1 0 0 2 4 6200
50 Wróblewski P. 0 1 0 0 0 1 2 2800
51 Tuma P. (CZE) 0 0 2 0 0 2 4 12600
52 Theimer M. (CZE) 0 0 1 1 1 0 3 6000
53 Zawiliński K. 0 0 1 0 2 1 4 1290
54 Gajos-Łątka A. 0 0 0 2 1 2 5 1650
55 Záhorová E. (CZE) 0 0 0 1 0 1 2 5400
56 Łucki P. 0 0 0 0 1 2 3 300
57 Popelka S. (CZE) 0 0 0 0 1 1 2 1000
58 Nieslanik M. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 1000
59 Ivashchenko S. 0 0 0 0 0 4 4 0
60 Sola M. 0 0 0 0 0 4 4 0
61 Mioduszewski D. 0 0 0 0 0 2 2 0
62 Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0
63 Wołoszyn F. 0 0 0 0 0 1 1 0
64 Kašný P. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
65 Ševčík M. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
66 Kovář S. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
67 Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
322 322 322 323 320 898 2507 5787750

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 27-08-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 294970
2 Polska AKF Sp. z o.o. 262790
3 SK Janów Podlaski 225475
4 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 158620
5 G., R. i K. Gorczyca 147590
6 Plavac Sp. z o.o. 143845
7 Günay Equestrian Invest GmbH 124450
8 Z. Górski 124280
9 R. Płatek 121780
10 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 120600
11 E. Lasota 118100
12 K. Zatloukal 101000
13 AMP Invest Sp. z o.o. 86315
14 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
15 Z. Zahariev 84530
16 K. i M. Wolanin 81050
17 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 75550
18 Estel Studio Sp. z o. o. 71300
19 A. Łabędzki 70250
20 Tersk Stud 70110
21 UAB Žirgo Startas 67850
22 Millennium Stud Sp. z o.o. 65580
23 K. Kozłowska 63240
24 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 61600
25 Z. Górski i K. Mirpuri 61500
26 C. J. Gołaszewski 61090
27 PPH Falba 56850
28 Volteo Horse Service 56825
29 N. Szelągowska 56460
30 J. Nesteruk i K. Kamińska 54000
31 M. Gromala i K. Kozłowska 52720
32 T. Ruciński 49850
33 SK Iwno i K. Rogowski 44330
34 J. Szweycer i M. Janikowski 42800
35 Elektrizace Železnic Praha a.s. 42200
36 A. Omen 39265
37 Y. Baizharkinov 39025
38 K. Rogowski 35340
39 Č. Olehla 35000
40 SK Iwno 34580
41 T. Sieradzki 34270
42 R. Piwko 34210
43 P. Talarek 33520
44 R. Z. Zieliński 32680
45 D. Jaskólski 30800
46 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 30500
47 Lutetia Arabians S.A.R.L. 29770
48 T. Sobierajski 29200
49 S. Mladenovic 28140
50 T. i K. Dębowscy 27950
51 W. Kryszyłowicz 27900
52 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 27430
53 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
54 W. Krzemiński 26430
55 S. Johnstone 25800
56 D. Turkowska 25800
57 M. Chowańska i P. Urbańska 25000
58 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 23800
59 Nessa Arabians Sp. z o.o. 23595
60 R. Sumiła 23520
61 Y. Hamad 23100
62 B. Białowąs 23000
63 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 23000
64 V. Vocetka 22800
65 M. Krzyśków i K. Brygier 22790
66 J. Ryżkowski 22720
67 K. Miondlikowski i B. Inda 22300
68 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 22100
69 K. Mirpuri 21800
70 M. Kryszyłowicz 21110
71 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 21030
72 J. Głowacki 20575
73 SK Moszna i M. Janikowski 20200
74 E. Porębna 19660
75 SK Moszna i M. Łojek 19550
76 P. Wasilewski 19150
77 B. Olkowska 19000
78 D. i R. Kędziora 18200
79 E. Borroni 18000
80 BCU Trading LLC 17700
81 Barjas M MS Alajmi 17690
82 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 17280
83 A. Kovćin 17060
84 K. Kozłowski 16900
85 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 16550
86 Euro-Sport Management 16500
87 K. Bolbro Agerholm 16480
88 E. i R. Urbańscy 16360
89 P. Frejlich 15710
90 E. i L. Kasprowicz 15540
91 K. Falba 15500
92 M. i B. Thiry 15430
93 R. Ask 15400
94 N. Magomedov 15300
95 S.A.R.L. Mezagri 15280
96 A. Wójtowicz 15240
97 M. Surtel i Niespodzianka 14840
98 A. Skrzypczak i P. Talarek 14400
99 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 14100
100 M. i M. Wnorowscy 14080
101 P. Szmigiel 13850
102 TOK Capital Sp. z o. o. 13800
103 A. Borkowski 13730
104 D. Mitrovic 13310
105 T. Pastuszka 13200
106 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 13050
107 SK Michałów 13010
108 K. i M. Mazur 12900
109 SK Michałów i E. Zahariev 12875
110 A. Steinhart i K. Urbańczyk 12800
111 I., D. i M. Jaskólscy 12600
112 Charvat Group, s.r.o. 12600
113 M. Rogowska 12550
114 Volteo Horse Service i M. Janikowski 12400
115 Wrbna Racing 12350
116 A. Trela 12300
117 Sharif Alireza 12000
118 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 12000
119 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 11900
120 S. Plavac i M. Łojek 11900
121 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 11750
122 A. i T. Molscy 11080
123 I. Porkátová 11000
124 Niespodzianka 10830
125 M. Falzmann 10800
126 BMS Group S. Pegza 10800
127 K. i M. Mazur i B. Olkowska 10800
128 SK Iwno i Niespodzianka 10750
129 K. Dynarowska 10400
130 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 10400
131 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 10250
132 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 10200
133 T. Nowak 10020
134 P. Siuta 10000
135 R. Szpar 9715
136 B. Dörflinger 9520
137 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 9350
138 B. Ćwik 9070
139 B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 9000
140 K. Wolanin i M. Błaszczak 8950
141 A., M. i P. Laskowscy 8600
142 Fazheli Farhang 8500
143 M. i I. Malinowscy 8300
144 M. Kosicki i E. Grotkowska 8160
145 Stuff of Legend Ltd 8050
146 W. i I. Szebysty 8020
147 R. Mamajek 7930
148 A. Polednia 7890
149 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 7640
150 A. Zhussupova 7600
151 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 7440
152 P. Falzmann 7000
153 N. Kosiński 7000
154 Univerpol Sp. z o.o. 6970
155 Ch. Ruiz-Fouquet 6960
156 J. Soska 6880
157 D. Kwiatkowski 6800
158 G. Sęczek 6800
159 P. Urbańska 6775
160 M. Filipowska 6550
161 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 6350
162 M. Łojcha 6300
163 W. Esch 5700
164 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 5700
165 K. Záhora 5400
166 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 5400
167 K. Vocetka 5400
168 M. Borkowski 5290
169 B. i M. Pokrywka 5230
170 A. Kacprzyk i J. P. Zienkiewicz 5200
171 Ł. Such i I. Władysiak 5120
172 V. Timoshenko 5100
173 R. Urbański i K. Rogowski 5080
174 R. Ptach 5050
175 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 5000
176 B. Dąbrowski 5000
177 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 5000
178 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 4950
179 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 4830
180 K. Zakolski 4760
181 W. Raszyńska i K. Szymański 4550
182 M. Gołębiowska i M. Łojek 4450
183 SK Prudnik 4300
184 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 4150
185 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 4140
186 P. Głowacki 4080
187 Uni-Res Sp. z o.o. 4080
188 K. Urbańczyk 4000
189 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 3860
190 D. Kübbeler 3860
191 M. Meller i B. Giedyk 3800
192 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 3790
193 H. Poledníková 3720
194 Ch. Schriever 3700
195 D. Wrzosek 3700
196 K. Bukład 3680
197 SK Moszna 3660
198 Dozbud 2 Sp. z o.o. 3600
199 G. Kogut 3410
200 Cardboard s.r.o. 3200
201 P. Karlik 3200
202 M. Kosicki i M. Kurach 3060
203 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
204 Crows s.r.o. 3000
205 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 3000
206 I. K. Art s.r.o. 3000
207 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 2900
208 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 2830
209 E. Krakowiak i P. Wróblewski 2800
210 SK Michałów i B. Głowacki 2720
211 A. Kozak i A. Wyrzyk 2700
212 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
213 E. Krakowiak 2500
214 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
215 L. Błaszczyk 2480
216 J. i J. Zalewscy 2440
217 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 2400
218 Galopp & FRIENDS s.r.o. 2400
219 Westminster Race Horse GmbH 2250
220 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Kacprzyk, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
221 D. Milinkovic 2110
222 Abbas Akbar Al Mulla 2000
223 SK Michałów i M. Łojek 2000
224 Syndikát hvězda-Olehla 2000
225 L. Ćmok i T. Ruciński 2000
226 SK Moszna i M. Gołębiowska 1800
227 Volteo Horse Service i K. Miondlikowski 1800
228 My First Racehorse Ltd i K. Kamińska 1800
229 Alfred F. Laskowski 1750
230 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1700
231 A. Kacprzyk 1700
232 MB Arabians Sp. z o.o. 1700
233 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1650
234 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
235 P. Antenet 1360
236 K. Zawiliński 1290
237 Ł. Siwek 1200
238 M. Gołębiowska 1075
239 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 1000
240 P. Šenigla 1000
241 T. Sieradzki i G. Pieczuro 1000
242 M. Metza-Jodłowska 1000
243 F. Dill 1000
244 E. Nieslaniková 1000
245 B. Zuzek 980
246 J. Szweycer 950
247 Z. Król, F. Krupa i M. Metza-Jodłowska 950
248 M. Biały i M. Kobus 950
249 Z. Górski i K. Urbańczyk 930
250 G. Kozak 900
251 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
252 M. Przączak 800
253 M. Łaniewska 700
254 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 700
255 O. Sutkiewicz 700
256 M. Biały 700
257 M. Surtel 600
258 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 500
259 A. Iżewska 500
260 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 450
261 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
262 AB Glass PHP A. Biedrzycki 430
263 M. Sijka 430
264 Monika Wyrzyk 350
265 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
266 K. Litwiniak 340
267 P. i J. Łucki 300
268 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
269 W. Szydełko 250
270 A. Majchrzak 250
271 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
272 H. Granda, M. Czech, M. Maj, D. Soska i Ł. Bobak 0
273 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
274 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 0
275 inż. Jaroslav Vaňa 0
276 R. Świątek 0
277 M. Sopański 0
278 PT Team & Kaločová 0
279 P. Drutowski 0
280 M. Kosicki i S. Bujarski 0
281 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 0
282 K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 0
283 G. Łątka 0
284 Loko trans s.r.o. 0
285 G., R. i K. Gorczyca i K. Urbańczyk 0
286 G. Kogut i G. Pawlus 0
287 M. Kosicki i M. Kalata 0
288 D. Ostatek 0
289 K. Stoch 0
290 J. Domańska 0
291 S. Pircher 0
292 Cofund – J. Jaskólska 0
293 W. Maciejewska 0
294 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
295 W. Guz 0
296 SK Kamionna – G. Dudek 0
297 J. Precliková 0
298 F. Wołoszyn 0
299 D. Mioduszewski 0
300 I. Korczak 0
301 Investstar – M. Sola 0
302 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 0
303 O. Braz i T. Pastuszka 0
304 K. Rogowski i D. Sztanka 0
305 K. Miondlikowski 0
306 Stebel Sp. z o.o. 0
307 M. Stoklásková 0
308 inż. M. Ševčík 0
309 SK Jaroszówka 0
310 K. Micuła 0
311 M. Hamburger, R. Świątek 0
5787750

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 27-08-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Frontczak-Salivonchyk A. 14 5 4 8 6 11 48 91 425,00
2 Kieniksman M. 5 6 7 1 7 13 39 48 950,00
3 Sudoł W. 4 5 3 2 2 1 17 36 925,00
4 Misiek J. 3 3 10 7 3 25 51 35 825,00
5 Żakowski B. 3 3 4 4 5 10 29 30 450,00
6 Bagiński S. 3 2 3 3 2 12 25 25 650,00
7 Mateusiak R. 3 2 1 3 0 7 16 20 225,00
8 Melinger M. 1 3 4 1 2 7 18 17 325,00
9 Klaubenschalk J. (Czechy) 1 1 0 0 0 1 3 12 500,00
10 Kałuża W. 0 7 1 3 5 14 30 16 950,00
11 Wasiak M. 0 0 0 2 2 5 9 2 050,00
12 Svoboda J. (Czechy) 0 0 0 1 1 4 6 1 900,00
13 Piotrowski L. 0 0 0 1 0 5 6 1 925,00
14 Novák B. (Czechy) 0 0 0 0 1 2 3 600,00
37 37 37 36 36 117 300 342 700,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej