Handikap generalny na dzień 16.07.2018

Konie pełnej krwi angielskiej

4-letnie i starsze

1. og. Magnetic 82,5
2. og. Largo Forte 80
3. kl. Height of Beauty 79
4. og. Nikus 79
5. og. Umberto Caro 78,5
6. og. Kokshe 77
7. wał. Spasski 76,5
8. kl. Kohinoor Diamond 75,5
9. og. Neo 74,5
10. wał. Tribunal 74,5
11. og. Design 74
12. og. Easy Go 73,5
13. og. Bronislav 73,5
14. kl. Incepcja 73,5
15. kl. Circle Centuria 73,5
16. wał. Calmir 73
17. og. Omer 73
18. wał. Hot Wing 73
19. kl. Rustique 72,5
20. og. Invincible Gunner 72,5
21. wał. Bromsky 72,5
22. og. Captain Aragorn 72
23. og. Dystans 72
24. wał. Baahy 71,5
25. og. Kaszi 71
26. og. Mourtajez 71
27. og. Hipster 71
28. kl. Showmeyourheaven 71
29. wał. Gared 70,5
30. og. Novitor 70,5
31. kl. Magical Path 70,5
32. og. Lion Cut 70
33. og. Sumidero 70
34. wał. Incognito 70
35. og. Indigo Ocean 69,5
36. og. Percy 69
37. og. Bellerofont 69
38. og. Subiectum 68,5
39. og. Shalkar 68,5
40. kl. Zarra 68
41. kl. Kranti 68
42. og. Freddyisready 68
43. og. Dacosse 67,5
44. kl. Sweet As Sugar 67,5
45. wał. Faraon 67
46. og. Lafayett 67
47. og. Butch 67
48. wał. Nechius 67
49. og. Thorn 66,5
50. kl. Stella 66
51. kl. Theskyisnolimit 66
52. wał. Just Gold 66
53. og. Party Animal 66
54. kl. Javorka 65,5
55. og. Naf 65
56. kl. Irga 65
57. wał. Nider 65
58. kl. Urugwajka 64,5
59. kl. Full Of Promise 64,5
60. wał. Danot 64,5
61. kl. Pipasol 64,5
62. wał. Tudemon 64
63. kl. Ukraina 64
64. kl. Essea 63,5
65. og. Eluzzam 63
66. kl. Black Beauty 63
67. kl. Dunayka 62,5
68. og. Suwenir 62
69. wał. Koniak 62
70. kl. Akiria 62
71. kl. Tankredi 61,5
72. og. Nitrolak 61
73. kl. Guarda 61
74. og. Golden Glider 60,5
75. og. Jam Babinicz 60,5
76. kl. Ugoda 60
77. kl. Augusta 59,5
78. og. Dakard 59
79. wał. Lascadell 59
80. kl. Milionerka 58,5
81. og. Komandor 58
82. wał. Nolan of Budysin 58
83. og. Dekret 57,5
84. kl. Kolada 57
85. kl. Intifada 57
86. kl. Story of My Life 57
87. og. Peregrino 57
88. kl. Dawony 56,5
89. wał. Zryw 56,5
90. og. Felix 56,5
91. kl. Targa 56
92. og. Maur 56
93. wał. Agatek 54,5
94. kl. Amoreena 54
95. wał. Rakisz 53,5
96. kl. Speedy Szumawa 52,5
97. og. Big Red 52,5
98. og. Gibraltar 52
99. og. Test 52
100. kl. Fuengirola 51,5
101. kl. Banja Luka 50,5
102. wał. Vabank 50,5
103. wał. Monte Luppo 50
104. wał. Jansen 49
105. og. Dunay Great 48
106. wał. Daydreamer 47
107. kl. Insignia 46
108. og. Secret of Szumawa 43
109. og. Issachar 42
110. og. Ekwador 39
111. kl. Nebra 38,5
112. og. Dangar 30

3-letnie

1. og. Fabulous Las Vegas 82
2. og. Cape Ducato 80,5
3. og. Xawery 79,5
4. og. Medrock 79
5. kl. Akademia 78
6. og. Fox Trot Galeste 77
7. kl. Jam Julietta 76,5
8. og. Silver Bee 76
9. kl. Rain and Sun 75,5
10. og. Polski Lord 74
11. og. Exciter 74
12. kl. Santa Klara 74
13. og. King Arcibal 73,5
14. og. Gardemarin 73,5
15. og. Rakija 72,5
16. kl. Jalapena 72,5
17. kl. Fighterka 71,5
18. og. Pilecki 71
19. og. Zghorta Dynamite 71
20. og. Fortel Zagłoby 70,5
21. og. Atman 70,5
22. kl. Ines d’Ecosse 70,5
23. og. Valley Pride 70
24. og. Parys 70
25. og. Harlem 69,5
26. og. Dark King 69
27. og. Turion 68,5
28. og. Dakar 68,5
29. kl. Vilnele 68,5
30. og. Dilong 68,5
31. kl. Mazovia Queen 68
32. kl. Fortune Teller 68
33. og. Dominer 68
34. kl. Time of Dream 67,5
35. wał. Clouds Blue 67,5
36. og. Sweet City 67
37. kl. Zaya 67
38. kl. Królowa Ecosse 67
39. og. Fruit Night 66,5
40. og. Istambuł 66,5
41. kl. Tiamina 66,5
42. og. Lord of Hearts 66
43. og. Mosanto 65,5
44. og. Sileroy 65,5
45. kl. Trojka 65
46. og. Da Milano 65
47. og. Varese 65
48. kl. Ame Sublime 65
49. kl. Indira 65
50. kl. Miss Kossakówna 64,5
51. og. Kanclerz 64,5
52. og. Diego 64
53. wał. Dowhatisay 64
54. kl. Fee Bonne 63,5
55. og. The Auld Hoose 63,5
56. og. Tebidoro 63
57. kl. Saldana 63
58. og. Salinger 62,5
59. og. Fleshmob 62
60. og. Montero 62
61. kl. Kenyatta 62
62. og. Classical Intikhab 61,5
63. og. Król Dżungli 61,5
64. kl. Masai Princess 61,5
65. og. Sea The Sky 61
66. kl. Izis 61
67. wał. Bailando 61
68. kl. Jam Romana 61
69. kl. Wild Lily 60,5
70. kl. Twoteatoroomtwotwo 60,5
71. og. Sorbet 60,5
72. wał. Lord Speaker 60,5
73. og. Calgary 60
74. og. French Flair 60
75. og. Sen o Warszawie 59,5
76. kl. Trenta 59
77. kl. Tartaria 59
78. kl. Sini 59
79. og. Nebo 58,5
80. og. Heroiczny 58,5
81. kl. Celtic Song 58,5
82. og. Sygryd 58
83. og. Lanaphor 58
84. og. Silver de Cerisy 57,5
85. kl. Iwillbefamous 57,5
86. og. Proton 57,5
87. kl. Evlampia 57
88. og. Moon 57
89. kl. Biancavilla 57
90. kl. Zawieja 56,5
91. og. Altissimo 56,5
92. kl. Deklaracja 56,5
93. kl. Fastwayout 56,5
94. kl. Step To Hope 56
95. kl. Dance With Molly 55,5
96. og. Sorreno 55,5
97. kl. Stefanka 55,5
98. wał. Tanatos 55,5
99. kl. Mokka 55
100. kl. Tanaita 55
101. kl. Eastern Girl 54,5
102. kl. Jelly 54,5
103. kl. Ladyfinger 53,5
104. kl. Afina Pallada 53,5
105. kl. Uzza 53
106. og. Grimm 53
107. kl. Relandi 52,5
108. og. Temudżyn 52,5
109. kl. Vologda 52
110. kl. Księżna Anna 52
111. kl. Pianissima 51,5
112. kl. Elusive Star 51
113. og. Dargo 51
114. kl. Synastria 49,5
115. kl. Chibichibi 49
116. kl. Taneda 49
117. kl. True Miracle 48,5
118. og. Bergen 48,5
119. kl. Nuweliya 48
120. kl. Semla 48
121. og. Octobermen 47,5
122. kl. Muza Degasa 47,5
123. kl. Spectra Deelites 47
124. og. Leading Champion 47
125. og. Big Bad Black 46,5
126. kl. Burruchaga 45
127. og. Juganis 44
128. kl. Miss Mazovia 43
129. og. Naos 42,5
130. kl. Saragossa 42
131. og. Magister 42
132. kl. Sicaria 41
133. kl. Nibella 40,5
134. og. San Escobar 40
135. og. Triglav 40
136. kl. Armina 39
137. og. Jasminum 34
138. og. June Night 30
139. og. Matchmaker 27
140. og. Komandos 22
Konie arabskie czystej krwi

5-letnie i starsze

1. wał. Burkan Al Khalediah 78,5
2. kl. Arwa 78
3. kl. Shannon Queen 77,5
4. kl. Shahad Athbah 75,5
5. og. Bandolero 75
6. wał. Zahaab 72
7. og. Arash 72
8. og. Bariq Dazzelour 71
9. wał. Inextremo 70,5
10. kl. Jafeel Athbah 69,5
11. og. Esid In Zamour 69
12. og. Sunny Amber KRF 68,5
13. og. Salman Al Khalediah 68,5
14. og. Matar 67,5
15. og. Chill Force 67
16. og. Etorio 66,5
17. og. Magoun 66,5
18. og. Guerro 65,5
19. kl. Dirhem 65
20. og. Addis 64
21. wał. Dar Duni 63,5
22. og. Euro Dahess MNM 63,5
23. wał. Wunderfitz von Südbaden 63
24. kl. Miss Dahess MNM 62,5
25. kl. Echaruna 62,5
26. og. Wasilew 61,5
27. kl. Lady Dahess MNM 61
28. og. Wadi Kahil 58,5
29. wał. Adding 57,5
30. og. Empresso 56
31. og. Newjork 55,5
32. og. Benissimo 55
33. wał. Wierzbin 53
34. wał. Narcyz 53
35. wał. Haris 50,5
36. kl. Haneczka 49,5

4-letnie

1. og. Fazza Al Khalediah 85
2. og. Saudi Al Khalediah 78,5
3. kl. General Lady 77,5
4. kl. Nesma Al Mels 77,5
5. kl. Sweet Dream 76
6. og. Rammas Al Khalediah 75
7. og. Severus 74
8. kl. Almiza 73,5
9. og. Mohacz 73
10. kl. Ajiba Al Mels 72,5
11. og. Velt Tersk 72
12. og. Celebryta 71,5
13. kl. Anood Al Khalediah 71
14. og. Cocolino 70,5
15. og. VAG El Condor 69,5
16. og. Aktyw 69,5
17. og. Dhafar Al Khalediah 68,5
18. og. Pio 67
19. og. Monther Al Khalediah 66,5
20. kl. Go-Go Tersk 66,5
21. kl. Mina Maia 66,5
22. og. Grand Amour 66
23. kl. Pinki Pay 66
24. kl. Sheblat Al Khalediah 66
25. kl. Super Star 66
26. kl. Sekretarka 65,5
27. kl. Echa Wadi 64
28. kl. Brasilia 64
29. og. Purhib 64
30. og. Prospero 64
31. kl. Rayanah Aljasra 64
32. kl. Amifa 64
33. og. Letus JR 63,5
34. kl. Lolita Fata 63,5
35. og. Sidal 63,5
36. og. Wilton 63,5
37. og. Belldon 61,5
38. kl. Severina 61
39. og. Vetrogon Tersk 60
40. kl. Makayla 59
41. kl. Valgalla Tersk 58
42. kl. Pesaria 57
43. og. Tornado 57
44. og. Midas JR 55,5
45. kl. Złotna 55
46. kl. Himera JR 54,5
47. og. Hadir 54,5
48. og. Foreman 54
49. kl. Sonella JR 54
50. og. Emerald 53,5
51. og. Fokstrot 52,5
52. kl. Najat von Südbaden 52
53. kl. Malala 51
54. og. Protektor 50,5
55. kl. Eryka JR 48
56. og. Lorens 45
57. wał. Ermader 44
58. kl. Bint Mari 43
59. og. Elgrom 43
60. kl. Al-Marada 36,5
61. kl. Al-Marala 34,5

Handikaper
Krzysztof Wolski

Hodowcy koni arabskich czystej krwi wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 02-07-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Michałów 6 4 6 5 7 32 60 59460
2 Tersk Stud 5 3 4 3 3 6 24 52540
3 SK Janów Podlaski 4 6 7 5 6 21 49 58430
4 M. Gromala 4 2 3 5 3 6 23 43730
5 Z. Górski 4 2 3 4 2 8 23 55630
6 Al Khalediah Stables 3 7 1 0 1 2 14 64940
7 Fortum Michał Romanowski 3 1 2 0 3 1 10 21500
8 M. Viguie 3 1 0 0 1 0 5 25450
9 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 3 0 0 0 0 0 3 39000
10 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 2 2 3 2 0 1 10 18080
11 T. Tarczyński 2 1 1 2 0 4 10 17000
12 Nessa Arabians Sp. z o.o. 2 1 0 1 2 5 11 18060
13 Braz Arabians 2 0 0 0 0 2 4 12000
14 A. Wójtowicz 2 0 0 0 0 1 3 13600
15 J. Ryżkowski 1 4 1 2 1 8 17 16190
16 Athbah Stud 1 2 0 1 0 1 5 10900
17 R. Szpar 1 1 3 3 1 6 15 13250
18 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 1 1 3 1 3 6 15 20640
19 M. Malinowski 1 1 0 0 0 1 3 7000
20 Lutetia Arabians S.A.R.L. 1 0 3 0 0 3 7 11160
21 L. Błachut 1 0 2 2 0 0 5 12200
22 R. Mroziński 1 0 1 1 0 0 3 6500
23 H., M., J. i A. Klein 1 0 1 1 0 0 3 6500
24 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 1 0 1 0 1 2 5 7000
25 R. Z. Zieliński 1 0 1 0 0 0 2 6500
26 P. Antenet 1 0 0 1 0 0 2 6680
27 Ch. Ruiz-Fouquet 1 0 0 1 0 0 2 5600
28 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 1 0 0 0 1 1 3 5700
29 Univerpol Sp. z o.o. 1 0 0 0 0 3 4 5000
30 S. Chazel 1 0 0 0 0 1 2 6800
31 K. & R. Ask 1 0 0 0 0 0 1 6000
32 D. Kwiatkowski 1 0 0 0 0 0 1 6800
33 K. Bolbro Agerholm 1 0 0 0 0 0 1 5000
34 Günay Equestrian Invest GmbH 0 2 2 1 2 4 11 7510
35 ZG VAG Esch 0 2 1 0 0 0 3 5200
36 C. J. Gołaszewski 0 2 0 1 0 1 4 6120
37 S. Schnakenberg 0 2 0 1 0 0 3 6840
38 R. Sumiła 0 2 0 0 1 2 5 5780
39 J. Eng 0 1 2 0 2 0 5 6190
40 K. Zawiliński 0 1 2 0 0 0 3 5000
41 Giewont Sp. z o.o. 0 1 1 1 3 3 9 6000
42 B. Dąbrowski 0 1 1 0 0 3 5 3500
43 UNI-RES Sp. z o.o. 0 1 1 0 0 2 4 4080
44 P. Frejlich 0 1 0 2 1 1 5 4420
45 Ł. Fabisiak 0 1 0 2 0 0 3 3600
46 P. Siuta 0 1 0 1 0 0 2 3000
47 Bearn Arabians 0 1 0 0 1 0 2 2790
48 K. Grudziąż 0 1 0 0 1 0 2 2700
49 T. Ruciński 0 1 0 0 1 0 2 3060
50 R. Talarek 0 1 0 0 0 2 3 3120
51 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 0 1 0 0 0 1 2 2000
52 K. Zakolski 0 1 0 0 0 0 1 2720
53 SKA Sądzia Piotrowski i Zygmunt s.c. 0 1 0 0 0 0 1 2000
54 A. Steinhart 0 0 1 2 1 3 7 2430
55 B. Ćwik 0 0 1 2 0 0 3 2350
56 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 0 0 1 1 0 0 2 1900
57 SK Białka 0 0 1 0 1 6 8 2000
58 A. Majchrzak 0 0 1 0 1 3 5 1250
59 Agnieszka Wójtowicz 0 0 1 0 1 0 2 1700
60 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 0 0 1 0 0 0 1 1000
61 Veles Stud 0 0 1 0 0 0 1 1560
62 M. Kurach 0 0 0 2 0 3 5 1360
63 GR K. Tomaszewska 0 0 0 2 0 0 2 2000
64 Alfred F. Laskowski 0 0 0 1 2 1 4 1750
65 K. Ziemiański 0 0 0 1 1 0 2 750
66 F. Dill 0 0 0 1 0 2 3 1000
67 G. Sęczek 0 0 0 1 0 2 3 680
68 L. Staniszewski 0 0 0 1 0 1 2 500
69 L. Błaszczyk 0 0 0 1 0 1 2 780
70 B. Zuzek 0 0 0 0 1 3 4 300
71 ZG Wirth/Wagner 0 0 0 0 1 2 3 250
72 M. Stelmaszczyk 0 0 0 0 1 2 3 340
73 J. Szlaszyński 0 0 0 0 1 1 2 340
74 R. Ptach 0 0 0 0 1 0 1 250
75 W. Puszczewicz 0 0 0 0 1 0 1 250
76 Y. Sharet 0 0 0 0 1 0 1 300
77 Alsadd Stud 0 0 0 0 1 0 1 750
78 T. Nowak 0 0 0 0 1 0 1 340
79 G. Dudek 0 0 0 0 0 5 5 0
80 A. Biedrzycki 0 0 0 0 0 5 5 0
81 A. Rokicki 0 0 0 0 0 4 4 0
82 B. Thiry 0 0 0 0 0 4 4 0
83 M. Kosicki 0 0 0 0 0 3 3 0
84 K. Jagielski 0 0 0 0 0 2 2 0
85 Res-Gal Sp. z o.o. 0 0 0 0 0 2 2 0
86 B. Dörflinger 0 0 0 0 0 2 2 0
87 M. i S. Wiśniewscy 0 0 0 0 0 2 2 0
88 S. Bujarski 0 0 0 0 0 2 2 0
89 PPH Parys Sp. z o.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
90 I. Korczak 0 0 0 0 0 1 1 0
91 J. Głowacki 0 0 0 0 0 1 1 0
92 M. Wnorowska 0 0 0 0 0 1 1 0
64 64 64 64 63 205 524 776600

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 02-07-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 8 14 10 12 11 43 98 188220
2 SK Moszna 5 3 6 3 2 13 32 129090
3 J. Traka 5 2 1 0 1 1 10 47970
4 K. Szumiński 5 0 1 2 1 6 15 78030
5 SK Iwno 4 3 3 9 8 21 48 65650
6 O. Tricot 3 1 0 0 0 0 4 27240
7 R. Reveillere i V. Teillard 3 0 0 1 0 0 4 175300
8 SK Krasne 2 6 10 5 8 29 60 67180
9 B. M. Tomaszewski 2 6 3 0 0 3 14 36170
10 Millennium Stud 2 3 1 4 5 7 22 31330
11 SK Widzów – A. Tyszko 2 1 3 1 1 2 10 24650
12 T. Sobierajski 2 1 3 1 0 1 8 21900
13 R. Gorczyca 2 1 1 2 1 3 10 55790
14 Shadwell Estate Company Ltd 2 1 0 0 1 2 6 16350
15 Storeway Ltd. 2 1 0 0 0 1 4 57600
16 M. Channon Bloodstock Ltd 2 1 0 0 0 0 3 29800
17 Stilvi Compania Financiera S.A. 2 1 0 0 0 0 3 15900
18 K. Mirpuri 2 0 1 2 0 5 10 17000
19 T. de la Heronniere 2 0 1 1 0 1 5 28500
20 L. Wilson 2 0 1 1 0 0 4 16700
21 S. Guła 2 0 1 0 0 0 3 93800
22 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 2 0 0 1 0 1 4 14900
23 S.C.E.A. Haras de Manneville 2 0 0 1 0 1 4 16900
24 Lisbunny Bloodstock 2 0 0 1 0 0 3 21400
25 A. Borroni 2 0 0 0 0 0 2 18000
26 R. Piwko 1 3 2 2 0 3 11 19810
27 A. Zieliński 1 3 1 1 1 4 11 20750
28 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 1 2 2 0 0 4 9 20130
29 G. Smith 1 2 1 0 1 0 5 14350
30 G. Brady 1 2 1 0 0 0 4 13540
31 Hollyberry Farm 1 2 1 0 0 0 4 14000
32 Grange Stud 1 2 1 0 0 0 4 14000
33 R. Berns 1 2 0 0 0 0 3 14600
34 A. i R. Zielińscy 1 1 3 2 5 3 15 20730
35 GR J. Zalewska 1 1 2 1 1 3 9 13290
36 E. Porębna 1 1 1 1 0 1 5 12760
37 Dr G. W. Guy 1 1 1 1 0 0 4 31400
38 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 1 1 1 0 1 0 4 46250
39 J. Foley 1 1 1 0 0 1 4 18800
40 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 1 1 1 0 0 1 4 11100
41 F. & N. O’Reilly 1 1 1 0 0 1 4 29200
42 S. Mladenovic 1 1 0 2 1 1 6 23890
43 W. J. Engel 1 1 0 1 0 1 4 10500
44 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 1 1 0 1 0 1 4 11915
45 Smythson 1 1 0 1 0 0 3 14800
46 T. Ashley 1 1 0 0 2 0 4 43200
47 M. Poland 1 1 0 0 0 1 3 9800
48 A. i G. Forien 1 1 0 0 0 1 3 10600
49 E. Poitevin 1 1 0 0 0 1 3 14840
50 S. Plavac 1 0 3 3 0 8 15 15520
51 R. J. & S. A. Carter 1 0 2 0 0 0 3 10200
52 Elia Stud Farm 1 0 1 1 0 1 4 9300
53 Abdullah Ali Al Saif 1 0 1 1 0 0 3 9100
54 D. Mitrovic 1 0 1 0 1 2 5 13310
55 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 1 0 1 0 1 1 4 8850
56 H. Rousseau 1 0 1 0 1 0 3 13100
57 Expert Host Janusz Romanowski 1 0 1 0 0 1 3 13000
58 A. Omen 1 0 1 0 0 1 3 8400
59 SK Kozienice 1 0 0 4 1 4 10 10550
60 A. Sexton 1 0 0 2 2 0 5 9720
61 M. Pehu 1 0 0 1 1 1 4 8050
62 T. Derda 1 0 0 1 1 0 3 8150
63 Oceana Racing 1 0 0 1 0 1 3 7320
64 S. Jeffroy, AGB Agency 1 0 0 1 0 1 3 22000
65 R. Boland 1 0 0 1 0 0 2 7700
66 Laundry Cottage Stud Farm 1 0 0 1 0 0 2 11000
67 T. Rejman 1 0 0 0 0 4 5 6100
68 GR N. Kosiński 1 0 0 0 0 4 5 7000
69 P. Pasquiou 1 0 0 0 0 1 2 7000
70 E. Schmid 1 0 0 0 0 0 1 9000
71 E. Banahan 1 0 0 0 0 0 1 20000
72 A. Chodowiec 1 0 0 0 0 0 1 19000
73 E. de Kerpezdron 1 0 0 0 0 0 1 10000
74 Godolphin 1 0 0 0 0 0 1 9000
75 J. Waldron & J. Barton 0 2 1 1 0 0 4 7700
76 E. i K. Laskowscy 0 2 0 2 0 0 4 7000
77 Team Hogdala France 0 2 0 1 1 0 4 36850
78 M. Pokrywka 0 2 0 0 1 1 4 5230
79 Biddestone Stud Ltd 0 2 0 0 1 1 4 6850
80 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 2 0 0 0 1 3 6400
81 SK Napajedla 0 2 0 0 0 0 2 35200
82 Rabbah Bloodstock Ltd 0 1 2 0 0 0 3 29600
83 Fortum Michał Romanowski 0 1 1 2 2 1 7 7150
84 Tally-Ho Stud 0 1 1 2 0 0 4 5240
85 G. & A. Corry 0 1 1 1 2 0 5 5600
86 W. Krzemiński 0 1 1 1 1 1 5 13030
87 Ch. Jouandou 0 1 1 1 0 1 4 5330
88 S. Polednia 0 1 1 1 0 0 3 5490
89 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 0 1 1 1 0 0 3 7700
90 Wrbna Racing 0 1 1 0 3 4 9 15850
91 Gestüt Görlsdorf 0 1 1 0 0 1 3 4200
92 Azienda Agricola Gennaro Stimola 0 1 0 3 0 0 4 8060
93 J. Hanly 0 1 0 1 0 1 3 3500
94 T. & H. Russell 0 1 0 1 0 1 3 11000
95 W. Saniewski 0 1 0 1 0 1 3 3700
96 J. Wallace 0 1 0 1 0 1 3 5300
97 L. Lafitte, H. Barus 0 1 0 1 0 0 2 3500
98 M. Harms 0 1 0 0 1 1 3 3150
99 A. Burke 0 1 0 0 1 1 3 4600
100 V. Timoshenko 0 1 0 0 1 0 2 4050
101 Lordship Stud 0 1 0 0 0 2 3 3600
102 Ch. Schriever 0 1 0 0 0 2 3 2800
103 inż. P. Vrba 0 1 0 0 0 1 2 3200
104 M. & M. Butler 0 1 0 0 0 1 2 2800
105 Irish National Stud 0 1 0 0 0 0 1 2800
106 Flaxman Stables Ireland Ltd 0 1 0 0 0 0 1 3600
107 I. Shenkin 0 0 2 0 0 1 3 2800
108 Roundhill Stud 0 0 2 0 0 0 2 2800
109 H. Poledníková 0 0 1 2 0 3 6 3720
110 P. Szmigiel 0 0 1 1 1 1 4 2450
111 Le Thenney S.A. 0 0 1 1 0 2 4 2700
112 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 0 0 1 1 0 0 2 8600
113 EARL Ecurie Feuillet 0 0 1 0 2 0 3 2790
114 J. Szmyt 0 0 1 0 1 1 3 2440
115 J. Krauze 0 0 1 0 1 1 3 1750
116 EARL Haras du Camp Bernard 0 0 1 0 1 0 2 1750
117 S.A.G.L. Seserve 0 0 1 0 0 2 3 1400
118 P. Morrison 0 0 1 0 0 2 3 1800
119 A. Dziuba 0 0 1 0 0 2 3 3000
120 EARL Haras de Nonant le Pin 0 0 1 0 0 1 2 7000
121 Highclere Stud 0 0 1 0 0 1 2 1400
122 Mrs O. Harnett 0 0 1 0 0 1 2 4000
123 SK Jaroszówka 0 0 1 0 0 1 2 1400
124 Haras du Quesnay 0 0 1 0 0 1 2 1400
125 Mr & Mrs R. Coffey 0 0 1 0 0 1 2 2120
126 J. Pšurný 0 0 1 0 0 0 1 2400
127 Haras d’Haspel 0 0 1 0 0 0 1 1800
128 Old Carhue & Graeng Bloodstock 0 0 1 0 0 0 1 2400
129 M. Fahy & Rathbarry Stud 0 0 1 0 0 0 1 3000
130 Lismacue Mare Syndicate 0 0 1 0 0 0 1 1400
131 J.-P. Colombu 0 0 1 0 0 0 1 6000
132 H. Ryan 0 0 1 0 0 0 1 1800
133 S. Ringler 0 0 0 2 2 0 4 3490
134 T. Sieradzki 0 0 0 2 0 2 4 2440
135 M. Bober 0 0 0 1 2 1 4 3600
136 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 0 0 0 1 2 0 3 1375
137 E. Gilert 0 0 0 1 1 1 3 1050
138 G. Kaczmarek 0 0 0 1 1 0 2 2800
139 Teliver Farm Kft 0 0 0 1 1 0 2 3000
140 M. Konarski 0 0 0 1 0 3 4 1600
141 S. Oakes 0 0 0 1 0 2 3 900
142 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 0 0 1 0 1 2 1060
143 O. Sutkiewicz 0 0 0 1 0 1 2 700
144 M. i S. Wiśniewscy 0 0 0 1 0 0 1 1900
145 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 0 0 0 1 0 0 1 2000
146 P. Tormey 0 0 0 1 0 0 1 900
147 M. Kaszubowski 0 0 0 0 3 0 3 1570
148 P. McEnery 0 0 0 0 2 2 4 2500
149 D. Wrzosek 0 0 0 0 2 1 3 700
150 T. Milewski 0 0 0 0 2 0 2 700
151 M. Davison 0 0 0 0 2 0 2 700
152 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0 0 0 0 1 2 3 350
153 K. & Mrs Cullen 0 0 0 0 1 2 3 350
154 M. Szeszuła 0 0 0 0 1 2 3 610
155 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 0 0 1 2 3 350
156 P. Despouy 0 0 0 0 1 2 3 450
157 M. Saniewski 0 0 0 0 1 1 2 610
158 J. Szweycer 0 0 0 0 1 1 2 350
159 POE Millennium Stud 0 0 0 0 1 1 2 450
160 O., Y., S. Varin 0 0 0 0 1 1 2 450
161 R. Sendt 0 0 0 0 1 1 2 350
162 J. Beres 0 0 0 0 1 0 1 350
163 Haras du Logis Saint Germain 0 0 0 0 1 0 1 1000
164 Wardstown Stud 0 0 0 0 1 0 1 450
165 K. Liptak 0 0 0 0 1 0 1 1000
166 Hyde Park Stud 0 0 0 0 1 0 1 1000
167 Gynekologie Gebauer s.r.o. 0 0 0 0 1 0 1 1000
168 P. Šenigla, S. Popelka 0 0 0 0 1 0 1 1000
169 Cybernetyki Investment S.A. 0 0 0 0 0 4 4 0
170 Ballyhane Stud 0 0 0 0 0 3 3 0
171 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 0 0 3 3 0
172 R. Pajewska-Kwaśny 0 0 0 0 0 3 3 0
173 H. Devin 0 0 0 0 0 3 3 0
174 W. Wawrzyniak 0 0 0 0 0 3 3 0
175 D. Mioduszewski 0 0 0 0 0 2 2 0
176 G. Łątka 0 0 0 0 0 2 2 0
177 P. Drutowski 0 0 0 0 0 2 2 0
178 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 0 0 0 0 0 2 2 0
179 I. Tlustá 0 0 0 0 0 2 2 0
180 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0 0 0 0 0 2 2 0
181 Z. Hora 0 0 0 0 0 1 1 0
182 Mountarmstrong Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
183 R. Colasanti 0 0 0 0 0 1 1 0
184 P. i J. Łucki 0 0 0 0 0 1 1 0
185 Petra Bloodstock Agency Ltd 0 0 0 0 0 1 1 0
186 A. i P. Łojcha 0 0 0 0 0 1 1 0
187 J. Herold 0 0 0 0 0 1 1 0
188 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0 0 0 0 0 1 1 0
189 inż. V. Kozel 0 0 0 0 0 1 1 0
190 B. Van Dalfsen 0 0 0 0 0 1 1 0
191 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0 0 0 0 0 1 1 0
192 A. Loughlin 0 0 0 0 0 1 1 0
193 HH Aga Khan 0 0 0 0 0 1 1 0
194 inż. J. Kovařik 0 0 0 0 0 1 1 0
195 M. Sopański 0 0 0 0 0 1 1 0
196 Bloodstock Agency Ltd 0 0 0 0 0 1 1 0
197 J. & J. Waldron 0 0 0 0 0 1 1 0
198 Haras de la Huderie 0 0 0 0 0 1 1 0
199 Aunty Ifl 0 0 0 0 0 1 1 0
200 E. Reyniers 0 0 0 0 0 1 1 0
201 Haras du Taillis 0 0 0 0 0 1 1 0
202 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 0 0 0 0 1 1 0
118 118 118 119 116 323 912 2409300

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 02-07-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 188220
2 R. Reveillere i V. Teillard 175300
3 SK Moszna 129090
4 S. Guła 93800
5 K. Szumiński 78030
6 SK Krasne 67180
7 SK Iwno 65650
8 Al Khalediah Stables 64940
9 SK Michałów 59460
10 SK Janów Podlaski 58430
11 Storeway Ltd. 57600
12 R. Gorczyca 55790
13 Z. Górski 55630
14 Tersk Stud 52540
15 J. Traka 47970
16 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 46250
17 M. Gromala 43730
18 T. Ashley 43200
19 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 39000
20 Team Hogdala France 36850
21 B. M. Tomaszewski 36170
22 SK Napajedla 35200
23 Dr G. W. Guy 31400
24 Millennium Stud 31330
25 M. Channon Bloodstock Ltd 29800
26 Rabbah Bloodstock Ltd 29600
27 F. & N. O’Reilly 29200
28 Fortum Michał Romanowski 28650
29 T. de la Heronniere 28500
30 O. Tricot 27240
31 M. Viguie 25450
32 SK Widzów – A. Tyszko 24650
33 S. Mladenovic 23890
34 S. Jeffroy, AGB Agency 22000
35 T. Sobierajski 21900
36 Lisbunny Bloodstock 21400
37 A. Zieliński 20750
38 A. i R. Zielińscy 20730
39 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 20640
40 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 20130
41 E. Banahan 20000
42 R. Piwko 19810
43 A. Chodowiec 19000
44 J. Foley 18800
45 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 18080
46 Nessa Arabians Sp. z o.o. 18060
47 A. Borroni 18000
48 T. Tarczyński 17000
49 K. Mirpuri 17000
50 S.C.E.A. Haras de Manneville 16900
51 L. Wilson 16700
52 Shadwell Estate Company Ltd 16350
53 J. Ryżkowski 16190
54 Stilvi Compania Financiera S.A. 15900
55 Wrbna Racing 15850
56 S. Plavac 15520
57 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 14900
58 E. Poitevin 14840
59 Smythson 14800
60 R. Berns 14600
61 G. Smith 14350
62 Hollyberry Farm 14000
63 Grange Stud 14000
64 A. Wójtowicz 13600
65 G. Brady 13540
66 D. Mitrovic 13310
67 GR J. Zalewska 13290
68 R. Szpar 13250
69 H. Rousseau 13100
70 W. Krzemiński 13030
71 Expert Host Janusz Romanowski 13000
72 E. Porębna 12760
73 L. Błachut 12200
74 Braz Arabians 12000
75 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 11915
76 Lutetia Arabians S.A.R.L. 11160
77 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 11100
78 T. & H. Russell 11000
79 Laundry Cottage Stud Farm 11000
80 Athbah Stud 10900
81 A. i G. Forien 10600
82 SK Kozienice 10550
83 W. J. Engel 10500
84 R. J. & S. A. Carter 10200
85 E. de Kerpezdron 10000
86 M. Poland 9800
87 A. Sexton 9720
88 Elia Stud Farm 9300
89 Abdullah Ali Al Saif 9100
90 Godolphin 9000
91 E. Schmid 9000
92 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 8850
93 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 8600
94 A. Omen 8400
95 T. Derda 8150
96 Azienda Agricola Gennaro Stimola 8060
97 M. Pehu 8050
98 R. Boland 7700
99 J. Waldron & J. Barton 7700
100 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 7700
101 Günay Equestrian Invest GmbH 7510
102 Oceana Racing 7320
103 E. i K. Laskowscy 7000
104 EARL Haras de Nonant le Pin 7000
105 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 7000
106 GR N. Kosiński 7000
107 M. Malinowski 7000
108 P. Pasquiou 7000
109 Biddestone Stud Ltd 6850
110 S. Schnakenberg 6840
111 S. Chazel 6800
112 D. Kwiatkowski 6800
113 P. Antenet 6680
114 R. Mroziński 6500
115 H., M., J. i A. Klein 6500
116 R. Z. Zieliński 6500
117 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 6400
118 J. Eng 6190
119 C. J. Gołaszewski 6120
120 T. Rejman 6100
121 J.-P. Colombu 6000
122 Giewont Sp. z o.o. 6000
123 K. & R. Ask 6000
124 R. Sumiła 5780
125 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 5700
126 G. & A. Corry 5600
127 Ch. Ruiz-Fouquet 5600
128 S. Polednia 5490
129 Ch. Jouandou 5330
130 J. Wallace 5300
131 Tally-Ho Stud 5240
132 M. Pokrywka 5230
133 ZG VAG Esch 5200
134 Univerpol Sp. z o.o. 5000
135 K. Bolbro Agerholm 5000
136 K. Zawiliński 5000
137 A. Burke 4600
138 P. Frejlich 4420
139 Gestüt Görlsdorf 4200
140 UNI-RES Sp. z o.o. 4080
141 V. Timoshenko 4050
142 Mrs O. Harnett 4000
143 H. Poledníková 3720
144 W. Saniewski 3700
145 Flaxman Stables Ireland Ltd 3600
146 Lordship Stud 3600
147 Ł. Fabisiak 3600
148 M. Bober 3600
149 L. Lafitte, H. Barus 3500
150 J. Hanly 3500
151 B. Dąbrowski 3500
152 S. Ringler 3490
153 inż. P. Vrba 3200
154 M. Harms 3150
155 R. Talarek 3120
156 T. Ruciński 3060
157 A. Dziuba 3000
158 Teliver Farm Kft 3000
159 P. Siuta 3000
160 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
161 Irish National Stud 2800
162 G. Kaczmarek 2800
163 Ch. Schriever 2800
164 I. Shenkin 2800
165 Roundhill Stud 2800
166 M. & M. Butler 2800
167 Bearn Arabians 2790
168 EARL Ecurie Feuillet 2790
169 K. Zakolski 2720
170 K. Grudziąż 2700
171 Le Thenney S.A. 2700
172 P. McEnery 2500
173 P. Szmigiel 2450
174 J. Szmyt 2440
175 T. Sieradzki 2440
176 A. Steinhart 2430
177 Old Carhue & Graeng Bloodstock 2400
178 J. Pšurný 2400
179 B. Ćwik 2350
180 Mr & Mrs R. Coffey 2120
181 GR K. Tomaszewska 2000
182 SKA Sądzia Piotrowski i Zygmunt s.c. 2000
183 SK Białka 2000
184 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 2000
185 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
186 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 1900
187 M. i S. Wiśniewscy 1900
188 Haras d’Haspel 1800
189 P. Morrison 1800
190 H. Ryan 1800
191 Alfred F. Laskowski 1750
192 EARL Haras du Camp Bernard 1750
193 J. Krauze 1750
194 Agnieszka Wójtowicz 1700
195 M. Konarski 1600
196 M. Kaszubowski 1570
197 Veles Stud 1560
198 S.A.G.L. Seserve 1400
199 SK Jaroszówka 1400
200 Haras du Quesnay 1400
201 Lismacue Mare Syndicate 1400
202 Highclere Stud 1400
203 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 1375
204 M. Kurach 1360
205 A. Majchrzak 1250
206 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 1060
207 E. Gilert 1050
208 Haras du Logis Saint Germain 1000
209 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
210 F. Dill 1000
211 K. Liptak 1000
212 P. Šenigla, S. Popelka 1000
213 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 1000
214 Hyde Park Stud 1000
215 P. Tormey 900
216 S. Oakes 900
217 L. Błaszczyk 780
218 Alsadd Stud 750
219 K. Ziemiański 750
220 M. Davison 700
221 O. Sutkiewicz 700
222 D. Wrzosek 700
223 T. Milewski 700
224 G. Sęczek 680
225 M. Szeszuła 610
226 M. Saniewski 610
227 L. Staniszewski 500
228 Wardstown Stud 450
229 O., Y., S. Varin 450
230 P. Despouy 450
231 POE Millennium Stud 450
232 J. Szweycer 350
233 J. Beres 350
234 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 350
235 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 350
236 R. Sendt 350
237 K. & Mrs Cullen 350
238 T. Nowak 340
239 M. Stelmaszczyk 340
240 J. Szlaszyński 340
241 Y. Sharet 300
242 B. Zuzek 300
243 ZG Wirth/Wagner 250
244 R. Ptach 250
245 W. Puszczewicz 250
246 B. Thiry 0
247 I. Tlustá 0
248 H. Devin 0
249 S. Bujarski 0
250 R. Pajewska-Kwaśny 0
251 W. Wawrzyniak 0
252 inż. J. Kovařik 0
253 Res-Gal Sp. z o.o. 0
254 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
255 M. Sopański 0
256 Haras de la Huderie 0
257 A. i P. Łojcha 0
258 J. & J. Waldron 0
259 I. Korczak 0
260 Cybernetyki Investment S.A. 0
261 B. Dörflinger 0
262 M. Wnorowska 0
263 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
264 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
265 A. Biedrzycki 0
266 M. Kosicki 0
267 Mountarmstrong Stud 0
268 P. i J. Łucki 0
269 A. Loughlin 0
270 J. Głowacki 0
271 D. Mioduszewski 0
272 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
273 P. Drutowski 0
274 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 0
275 Bloodstock Agency Ltd 0
276 J. Herold 0
277 inż. V. Kozel 0
278 Aunty Ifl 0
279 Haras du Taillis 0
280 G. Dudek 0
281 PPH Parys Sp. z o.o. 0
282 K. Jagielski 0
283 A. Rokicki 0
284 Ballyhane Stud 0
285 G. Łątka 0
286 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0
287 HH Aga Khan 0
288 R. Colasanti 0
3185900

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 02-07-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Mazur S. 28 19 11 12 12 36 118 548125
2 Reznikov A. 15 7 10 15 11 30 88 181880
3 Grzybowski K. 10 3 9 7 7 18 54 114370
4 Petryakov D. 8 10 7 4 9 24 62 115960
5 Březina M. 8 5 2 4 6 12 37 78980
6 Wyrzyk J. 7 16 8 8 6 13 58 125130
7 Popov V. 7 9 7 13 4 27 67 121010
8 Kabardov A. 7 5 10 6 9 22 59 102270
9 Lukasek T. 6 10 3 6 6 10 41 184410
10 Turgaev A. 6 8 9 10 10 26 69 90480
11 Hendzel N. 6 5 4 8 2 10 35 106630
12 Mammadov H. 6 2 2 3 2 9 24 58510
13 Fraisl C. 6 1 3 1 1 1 13 40230
14 Srnec M. 5 2 8 3 9 11 38 104370
15 Kryszyłowicz M. 4 6 6 4 4 14 38 55050
16 Szymczuk W. 4 6 3 9 3 21 46 93090
17 Grzybowska J. 4 5 7 1 5 15 37 57830
18 Pantchev D. 3 5 6 8 5 8 35 62125
19 Mazur K. 3 5 4 6 1 15 34 56530
20 Stepakin P. 3 4 1 4 4 20 36 39600
21 Maryniak K. 3 3 4 4 1 4 19 38590
22 Novák M. 3 3 1 0 0 0 7 114200
23 Kamińska K. 3 2 3 7 7 15 37 54060
24 Ferhanov S. 3 2 1 0 0 1 7 67000
25 Abaev S. 3 0 2 2 1 4 12 23940
26 Hamad Y. 3 0 1 1 1 3 9 18850
27 Stępniak D. 2 3 4 6 3 5 23 32000
28 Kłóś P. 2 0 2 0 0 5 9 12600
29 Abik M. 1 8 7 3 4 13 36 65760
30 Vasyutov S. 1 4 6 3 10 16 40 35560
31 Kułaga R. 1 3 4 1 8 5 22 25480
32 Dynarowska K. 1 2 2 0 2 13 20 14760
33 Stromsky M. 1 2 0 0 1 1 5 17000
34 Kaleta A. 1 1 3 1 2 8 16 16470
35 Janaček V. 1 1 2 2 1 1 8 18800
36 Verner J. 1 1 2 0 1 4 9 37200
37 Rychlak J. 1 1 1 2 2 3 10 14030
38 Brygier K. 1 1 0 0 0 3 5 8540
39 Pałczyński P. 1 0 2 0 1 3 7 24800
40 Odložil J. 1 0 2 0 1 2 6 21000
41 Lovén N. 1 0 1 0 0 1 3 13000
42 Myška J. 1 0 0 0 1 2 4 18800
43 Liška D. 0 2 0 0 0 1 3 10800
44 Lica Z. 0 1 2 0 0 1 4 27000
45 Kołakowski J. 0 1 0 1 0 1 3 2940
46 Dygrýn D. 0 1 0 1 0 1 3 4800
47 O’Shea T. P. 0 1 0 1 0 0 2 14100
48 Sousa Ferreira R. 0 1 0 1 0 0 2 14700
49 Sommer M. 0 1 0 0 1 6 8 2350
50 Bolewska P. 0 1 0 0 1 3 5 3150
51 Wilson O. 0 1 0 0 0 1 2 12000
52 Plšek F. 0 1 0 0 0 0 1 3200
53 Ferhanov B. 0 1 0 0 0 0 1 4000
54 Spáčil J. 0 0 2 1 2 4 9 9000
55 Lefebvre F. 0 0 2 0 1 2 5 3550
56 Bartos J. jr 0 0 1 2 0 0 3 6400
57 Nakoniechnyi P. 0 0 1 1 2 8 12 3780
58 Kardanov A. 0 0 1 1 0 4 6 2620
59 Gil A. 0 0 1 0 0 9 10 1500
60 Nikonorow M. 0 0 1 0 0 5 6 1000
61 Olehlová V. 0 0 1 0 0 0 1 1830
62 Benš R. 0 0 0 4 0 5 9 7600
63 Boyer T. 0 0 0 1 1 3 5 2600
64 Szarłat O. 0 0 0 1 1 1 3 1050
65 Mach J. 0 0 0 1 1 1 3 3000
66 Chopyk A. 0 0 0 1 0 2 3 780
67 Aarich M. 0 0 0 1 0 0 1 500
68 Wójcik I. 0 0 0 1 0 0 1 680
69 Graberg P.-A. 0 0 0 0 2 1 3 7700
70 Kratochvil J. 0 0 0 0 1 1 2 1000
71 Schiergen D. 0 0 0 0 1 0 1 2000
72 Kiełkucka A. 0 0 0 0 1 0 1 250
73 Kousek J. 0 0 0 0 1 0 1 1000
74 Altynbekov S. 0 0 0 0 0 3 3 0
75 Wyrzyk M. 0 0 0 0 0 2 2 0
76 Mikšovský M. 0 0 0 0 0 2 2 0
77 Kowalczyk J. 0 0 0 0 0 2 2 0
78 Lheureux C. 0 0 0 0 0 2 2 0
79 Kašny P. 0 0 0 0 0 1 1 0
80 Polli A. 0 0 0 0 0 1 1 0
81 Timmons C. 0 0 0 0 0 1 1 0
182 182 182 183 179 528 1436 3185900

Ojcowie matek koni pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 02-07-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 King’s Best (USA) 3 2 4 7 185550   61850.00
2 Jape (USA) 22 5 7 58 139330    6333.18
3 Cape Cross (IRE) 3 2 4 12 82000   27333.33
4 Zafonium (USA) 1 1 2 3 82000   82000.00
5 Medicean (GB) 3 3 3 11 71100   23700.00
6 Dakota (IRE) 1 1 2 4 54530   54530.00
7 Belenus (GER) 16 3 3 43 50080    3130.00
8 Okawango (USA) 1 1 1 4 46250   46250.00
9 Grand Lodge (USA) 2 2 2 8 44940   22470.00
10 Tempelwächter (GER) 4 2 3 14 38170    9542.50
11 Royal Court (IRE) 8 3 3 27 37460    4682.50
12 Xaar (GB) 1 0 0 4 36850   36850.00
13 In Camera (IRE) 7 2 2 17 36700    5242.86
14 Special Power (IRE) 6 3 3 16 35150    5858.33
15 Exceed And Excel (AUS) 3 1 3 10 30160   10053.33
16 Royal Applause (GB) 1 1 2 3 29800   29800.00
17 Erhaab (USA) 1 0 0 3 29600   29600.00
18 Dansili (GB) 4 2 3 11 29450    7362.50
19 Parade Ground (USA) 1 1 1 4 29200   29200.00
20 Barathea (IRE) 1 1 2 4 27600   27600.00
21 Cadoudal (FR) 1 1 3 4 27240   27240.00
22 Rahy (USA) 2 1 1 5 24860   12430.00
23 Don Corleone (GB) 7 1 1 17 24430    3490.00
24 Linamix (FR) 5 1 1 14 24150    4830.00
25 Alhaarth (IRE) 3 1 1 4 22400    7466.67
26 Zafonic (USA) 2 1 2 4 22400   11200.00
27 Pivotal (GB) 1 1 1 3 22000   22000.00
28 Who Knows (IRE) 2 1 1 2 21440   10720.00
29 Fourth of June (USA) 5 1 2 14 19640    3928.00
30 Dalakhani (IRE) 4 1 1 8 19300    4825.00
31 Singspiel (IRE) 3 1 2 9 19100    6366.67
32 Viking Ruler (AUS) 1 1 1 1 19000   19000.00
33 Gone West (USA) 1 1 2 4 16900   16900.00
34 Gold Away (IRE) 3 1 1 9 16095    5365.00
35 Hurricane Run (IRE) 2 1 1 5 15930    7965.00
36 Holy Roman Emperor (IRE) 1 1 2 3 15900   15900.00
37 Oratorio (IRE) 1 1 1 3 14840   14840.00
38 Croco Rouge (IRE) 1 1 2 4 14700   14700.00
39 Marju (IRE) 1 1 1 3 14600   14600.00
40 Big Shuffle (USA) 2 1 1 10 14350    7175.00
41 Night Shift (USA) 1 1 1 4 14000   14000.00
42 Mr. Greeley (USA) 1 1 1 4 14000   14000.00
43 Five Star Camp (USA) 1 1 1 6 13940   13940.00
44 Great Lakes (GB) 4 1 1 13 13420    3355.00
45 Silver Patriarch (IRE) 2 1 1 4 13310    6655.00
46 Greinton (GB) 3 1 1 8 13240    4413.33
47 Bertolini (USA) 2 1 1 6 12240    6120.00
48 Alywar (USA) 9 0 0 21 12160    1351.11
49 Monsun (GER) 3 1 1 8 11650    3883.33
50 Giant’s Causeway (USA) 2 1 1 5 11350    5675.00
51 Acatenango (GER) 1 1 1 4 11100   11100.00
52 Baby Bid (USA) 2 1 1 6 11080    5540.00
53 Intikhab (USA) 1 0 0 3 11000   11000.00
54 Tioman Island (GB) 1 1 1 4 10700   10700.00
55 Siam (USA) 2 1 1 7 10600    5300.00
56 Valanour (IRE) 1 1 1 3 10600   10600.00
57 Cloudings (IRE) 1 1 1 3 10200   10200.00
58 Domedriver (IRE) 2 0 0 7 10000    5000.00
59 King’s Theatre (IRE) 1 1 1 3 9800    9800.00
60 Enjoy Plan (USA) 4 1 1 8 9530    2382.50
61 Orpen (USA) 1 1 1 4 9300    9300.00
62 Saphir (GER) 6 0 0 15 9150    1525.00
63 Oasis Dream (GB) 2 1 1 2 9000    4500.00
64 Iron Mask (USA) 1 1 1 1 9000    9000.00
65 Boreal (GER) 1 1 1 4 8850    8850.00
66 Sholokhov (IRE) 3 1 1 6 8600    2866.67
67 Ransom O’War (USA) 1 0 0 2 8600    8600.00
68 Snow Kid (GB) 1 1 1 3 8350    8350.00
69 Goofalik (USA) 1 1 1 4 8050    8050.00
70 Fasliyev (USA) 1 1 1 2 7700    7700.00
71 Fly To The Stars (GB) 1 0 0 1 7600    7600.00
72 Sadler’s Wells (USA) 1 1 1 3 7350    7350.00
73 Dilshaan (GB) 1 1 1 3 7320    7320.00
74 Shantou (USA) 1 1 1 2 7320    7320.00
75 Marchand de Sable (USA) 1 1 1 2 7000    7000.00
76 Irish River (FR) 1 0 0 3 6850    6850.00
77 All Hands On Deck (USA) 3 0 0 9 6750    2250.00
78 Apeldoorn (FR) 1 0 0 1 6000    6000.00
79 Galileo (IRE) 2 0 0 4 5650    2825.00
80 Nayef (USA) 1 0 0 5 5600    5600.00
81 Lil’s Boy (USA) 1 0 0 3 5490    5490.00
82 Diktat (GB) 1 0 0 4 5330    5330.00
83 Ecosse (FR) 1 0 0 3 5300    5300.00
84 Java Gold (USA) 2 0 0 5 5230    2615.00
85 Elnadim (USA) 2 0 0 4 5230    2615.00
86 Verglas (IRE) 2 0 0 3 5000    2500.00
87 Ray of Light (IRE) 2 0 0 8 4970    2485.00
88 Canadian Winter (USA) 2 0 0 7 4900    2450.00
89 Juror 1 0 0 3 4630    4630.00
90 Indian Danehill (IRE) 1 0 0 3 4600    4600.00
91 Baillamont (USA) 1 0 0 3 4200    4200.00
92 Kingmambo (USA) 1 0 0 2 4050    4050.00
93 Tagula (IRE) 1 0 0 2 4000    4000.00
94 Tauchsport (GDR) 2 0 0 6 3850    1925.00
95 Golden Missile (USA) 1 0 0 3 3700    3700.00
96 Dubai Millennium (GB) 1 0 0 3 3600    3600.00
97 Poliglote (GB) 1 0 0 1 3600    3600.00
98 Bahamian Bounty (GB) 1 0 0 3 3500    3500.00
99 Trempolino (USA) 1 0 0 4 3490    3490.00
100 New Approach (IRE) 2 0 0 4 3150    1575.00
101 Marignan (USA) 3 0 0 7 3140    1046.67
102 High Chaparral (IRE) 3 0 0 4 3020    1006.67
103 Eternity’s Breath (USA) 1 0 0 3 2820    2820.00
104 Lomitas (GB) 1 0 0 3 2800    2800.00
105 Sri Pekan (USA) 1 0 0 3 2800    2800.00
106 Dubai Destination (USA) 1 0 0 2 2800    2800.00
107 Green Tune (USA) 1 0 0 3 2790    2790.00
108 Silver Hawk (USA) 1 0 0 3 2700    2700.00
109 Golan (IRE) 1 0 0 4 2500    2500.00
110 Mamool (IRE) 2 0 0 4 2470    1235.00
111 In A Tiff (IRE) 1 0 0 1 2400    2400.00
112 Classic Music (USA) 1 0 0 3 2270    2270.00
113 Elusive City (USA) 1 0 0 3 2100    2100.00
114 Danehill Dancer (IRE) 1 0 0 3 1920    1920.00
115 Zanatar (FR) 1 0 0 1 1900    1900.00
116 Amadeus Wolf (GB) 1 0 0 1 1900    1900.00
117 Zarewitsch (IRE) 1 0 0 3 1830    1830.00
118 Kheleyf (USA) 1 0 0 3 1800    1800.00
119 Dynaformer (USA) 1 0 0 3 1800    1800.00
120 Green Desert (USA) 1 0 0 1 1800    1800.00
121 Anabaa (USA) 1 0 0 3 1750    1750.00
122 Urban Ocean (FR) 1 0 0 2 1750    1750.00
123 Daggers Drawn (USA) 1 0 0 3 1570    1570.00
124 Sorbie Tower (IRE) 3 0 0 7 1400     466.67
125 Kitten’s Joy (USA) 1 0 0 3 1400    1400.00
126 Gentlewave (IRE) 1 0 0 2 1400    1400.00
127 Cozzene (USA) 1 0 0 2 1400    1400.00
128 Elusive Quality (USA) 1 0 0 1 1400    1400.00
129 Athenagoras (GER) 1 0 0 1 1400    1400.00
130 Alkalde (GER) 1 0 0 3 1375    1375.00
131 Halling (USA) 2 0 0 3 1060     530.00
132 Paris House (GB) 1 0 0 3 900     900.00
133 Be My Chief (USA) 3 0 0 6 800     266.67
134 Mister Baileys (GB) 1 0 0 2 700     700.00
135 Llandaff (USA) 2 0 0 4 610     305.00
136 Compton Place (GB) 1 0 0 3 450     450.00
137 Medaaly (GB) 1 0 0 2 450     450.00
138 Docksider (USA) 1 0 0 1 450     450.00
139 Woodman (USA) 1 0 0 1 450     450.00
140 Machiavellian (USA) 1 0 0 3 350     350.00
141 Salder’s Wells (USA) 1 0 0 2 350     350.00
142 Krater 1 0 0 1 350     350.00
143 Dai Jin (GB) 1 0 0 3 0       0.00
144 Freedom’s Choice (USA) 1 0 0 3 0       0.00
145 Aragon (GB) 1 0 0 3 0       0.00
146 Omen 1 0 0 3 0       0.00
147 Kaldounevees (FR) 1 0 0 3 0       0.00
148 Graf (USA) 1 0 0 2 0       0.00
149 Professional (IRE) 1 0 0 2 0       0.00
150 Vernius (CZE) 1 0 0 2 0       0.00
151 Stelvio (GB) 1 0 0 2 0       0.00
152 Goldneyev (USA) 1 0 0 2 0       0.00
153 In The Wings (GB) 1 0 0 2 0       0.00
154 Afternoon Deelites (USA) 1 0 0 2 0       0.00
155 Kahyasi (IRE) 1 0 0 2 0       0.00
156 Highest Honor (FR) 1 0 0 1 0       0.00
157 Gere 1 0 0 1 0       0.00
158 Country Reel (USA) 1 0 0 1 0       0.00
159 Motivator (GB) 1 0 0 1 0       0.00
160 Sagacity (FR) 1 0 0 1 0       0.00
161 Steinlen (GB) 1 0 0 1 0       0.00
162 Kharoud (FR) 1 0 0 1 0       0.00
163 Great Commotion (USA) 1 0 0 1 0       0.00
164 Observatory (USA) 1 0 0 1 0       0.00
165 Traditionally (USA) 1 0 0 1 0       0.00
166 Soviet Star (USA) 1 0 0 1 0       0.00
167 Kilimandżaro 1 0 0 1 0       0.00
168 Sea The Stars (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
169 Distant View (USA) 1 0 0 1 0       0.00
319 85 107 827 2050300

Reproduktory pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum ogółem w okresie od 01-01-2018 do 02-07-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Air Chief Marshal (IRE) 2 2 4 8 183350   91675.00
2 Ecosse (FR) 18 5 6 54 123980    6887.78
3 Roulette (GB) 7 2 3 15 100460   14351.43
4 Enjoy Plan (USA) 3 1 2 8 92790   30930.00
5 Ruten (USA) 16 3 4 41 78110    4881.88
6 Nowogródek 11 5 5 35 69730    6339.09
7 Worthadd (IRE) 3 1 2 6 61300   20433.33
8 Cima de Triomphe (IRE) 3 1 2 8 57230   19076.67
9 Tempelwächter (GER) 17 3 4 46 51860    3050.59
10 Muhtathir (GB) 2 1 1 8 49740   24870.00
11 Alandi (IRE) 11 2 2 37 48030    4366.36
12 Planteur (IRE) 3 1 1 9 47450   15816.67
13 So You Think (NZ) 2 2 3 7 45100   22550.00
14 Rock of Gibraltar (IRE) 1 1 1 4 43200   43200.00
15 Zambezi Sun (GB) 2 2 4 7 42080   21040.00
16 Bushranger (IRE) 2 2 2 5 38800   19400.00
17 Jape (USA) 4 2 2 11 35030    8757.50
18 Needham’s Fort (USA) 12 1 1 34 33270    2772.50
19 Rip Van Winkle (IRE) 2 1 1 6 32460   16230.00
20 Rainbows For Life (CAN) 1 0 0 1 32000   32000.00
21 Grand Presidium (USA) 4 2 2 11 31330    7832.50
22 Red Rocks (IRE) 2 2 3 5 31100   15550.00
23 Youmzain (IRE) 2 0 0 7 31000   15500.00
24 Sixties Icon (GB) 1 1 2 3 29800   29800.00
25 Silver Whistle (USA) 5 3 3 13 28900    5780.00
26 Rio de La Plata (USA) 1 1 2 4 27600   27600.00
27 Kornel 1 0 0 3 27000   27000.00
28 Star Poker (IRE) 2 1 1 2 26600   13300.00
29 October (USA) 4 2 2 11 25780    6445.00
30 Calming Influence (IRE) 9 1 1 31 24250    2694.44
31 Zebedee (GB) 4 1 1 12 23840    5960.00
32 Orpen (USA) 1 1 3 4 22100   22100.00
33 Jukebox Jury (IRE) 1 1 1 3 22060   22060.00
34 Stormy River (FR) 2 1 1 4 22000   11000.00
35 Excelebration (IRE) 2 1 2 4 21750   10875.00
36 Golden Tirol (GER) 2 2 2 4 20600   10300.00
37 Motivator (GB) 4 1 1 8 20550    5137.50
38 Le Havre (IRE) 1 1 2 4 20050   20050.00
39 Arcano (IRE) 5 1 2 12 19700    3940.00
40 Camill (IRE) 6 0 0 11 17000    2833.33
41 Kentucky Dynamite (USA) 3 1 2 6 16900    5633.33
42 Lord Shanakill (USA) 1 1 2 4 16700   16700.00
43 Estejo (GER) 6 1 1 14 15290    2548.33
44 Pastoral Pursuits (GB) 1 1 2 4 14900   14900.00
45 Montjeu (IRE) 1 1 1 3 14800   14800.00
46 Mamool (IRE) 1 1 2 4 14700   14700.00
47 Clodovil (IRE) 1 1 1 3 14600   14600.00
48 Holy Roman Emperor (IRE) 2 1 1 5 14450    7225.00
49 Frozen Power (IRE) 1 1 1 4 14000   14000.00
50 Power (GB) 1 1 1 4 13540   13540.00
51 Windsor Knot (IRE) 2 0 0 7 13500    6750.00
52 Glavalcour (FR) 2 1 1 5 13310    6655.00
53 Country Club (GB) 1 1 1 3 13000   13000.00
54 Don Corleone (GB) 1 0 0 3 13000   13000.00
55 Archipenko (USA) 2 1 1 5 11950    5975.00
56 Falco (USA) 1 1 1 4 11915   11915.00
57 Arithmancer (USA) 2 1 1 7 11400    5700.00
58 Samum (GER) 2 1 1 4 11375    5687.50
59 Tertullian (USA) 1 0 0 3 11130   11130.00
60 Pedro The Great (USA) 1 1 1 4 11100   11100.00
61 Exciting Life (IRE) 4 0 0 7 11000    2750.00
62 Sorbie Tower (IRE) 2 0 0 6 11000    5500.00
63 Exeed And Excel (AUS) 1 1 1 2 11000   11000.00
64 Prince of Ecosse 2 1 1 6 10720    5360.00
65 Lord of England (GER) 2 0 0 5 10600    5300.00
66 Pop Rock (JPN) 1 1 1 4 10120   10120.00
67 Hawk Wing (USA) 1 1 1 3 9800    9800.00
68 Exaltation (IRE) 2 1 1 4 9750    4875.00
69 Le Cadre Noir (IRE) 2 1 1 5 9720    4860.00
70 Suteki Shinsukekun (USA) 2 0 0 7 9690    4845.00
71 Fast Company (IRE) 2 0 0 7 9500    4750.00
72 Lujain (USA) 1 1 1 4 9300    9300.00
73 Harbour Watch (IRE) 2 0 0 5 9060    4530.00
74 Denon (USA) 1 1 1 1 9000    9000.00
75 Shamardal (USA) 1 1 1 1 9000    9000.00
76 Zanatar (FR) 1 1 1 4 8850    8850.00
77 Deportivo (GB) 2 0 0 6 8830    4415.00
78 Belenus (GER) 2 1 1 6 8750    4375.00
79 Look Honey (IRE) 2 0 0 4 8000    4000.00
80 Maxios (GB) 2 1 1 5 7700    3850.00
81 Red Jazz (USA) 1 1 1 2 7700    7700.00
82 Haatef (USA) 1 1 1 3 7320    7320.00
83 Mr Alkohol (GB) 1 1 1 2 7320    7320.00
84 Dark Angel (IRE) 2 0 0 4 7200    3600.00
85 Indy Champ (USA) 5 0 0 12 7090    1418.00
86 Sin Kiang (FR) 1 0 0 2 7000    7000.00
87 Milanais (FR) 1 1 1 2 7000    7000.00
88 Equiano (FR) 1 0 0 3 6850    6850.00
89 Big Bad Bob (IRE) 2 0 0 8 5950    2975.00
90 Viritim 1 0 0 3 5490    5490.00
91 Duke of Marmalade (IRE) 1 0 0 3 5300    5300.00
92 Dżulietto 2 0 0 4 5230    2615.00
93 Soldier of Fortune (IRE) 2 0 0 3 5100    2550.00
94 Tiger Cafe (JPN) 3 0 0 3 5000    1666.67
95 Areion (GER) 1 0 0 3 4200    4200.00
96 Royal Court (IRE) 2 0 0 2 4000    2000.00
97 Camacho (GB) 1 0 0 2 4000    4000.00
98 Aramus (CHI) 1 0 0 3 3840    3840.00
99 Rajsaman (FR) 1 0 0 1 3600    3600.00
100 Iffraaj (GB) 1 0 0 3 3500    3500.00
101 Ray of Light (IRE) 1 0 0 1 3200    3200.00
102 Egerton (GER) 1 0 0 1 3200    3200.00
103 Soldier Hollow (GB) 1 0 0 3 3150    3150.00
104 Big Luck (IRE) 1 0 0 3 3150    3150.00
105 Forever Bond (BRZ) 3 0 0 8 3080    1026.67
106 Montbard 1 0 0 5 2800    2800.00
107 Sinndar (IRE) 1 0 0 3 2800    2800.00
108 Ellusive Look (USA) 1 0 0 3 2800    2800.00
109 Casamento (IRE) 1 0 0 2 2800    2800.00
110 Intikhab (USA) 1 0 0 2 2800    2800.00
111 Linda’s Lad (GB) 1 0 0 3 2790    2790.00
112 Cloword (IRE) 2 0 0 3 2440    1220.00
113 Sir Prancealot (IRE) 1 0 0 1 2400    2400.00
114 Sharpour (IRE) 1 0 0 1 2400    2400.00
115 Naaqoos (GB) 1 0 0 4 2300    2300.00
116 Ajvaz Dream (IRE) 2 0 0 3 2120    1060.00
117 Most Improved (IRE) 1 0 0 2 2120    2120.00
118 Cossio (GB) 1 0 0 1 2000    2000.00
119 Rendezvous (IRE) 1 0 0 1 2000    2000.00
120 Camerun (IRE) 1 0 0 1 1900    1900.00
121 Authorized (IRE) 1 0 0 1 1800    1800.00
122 Dragon Pulse (IRE) 1 0 0 1 1800    1800.00
123 Sunday Break (JPN) 1 0 0 3 1750    1750.00
124 Alaska River (GER) 1 0 0 3 1570    1570.00
125 Mustafa 2 0 0 5 1400     700.00
126 Makfi (GB) 2 0 0 4 1400     700.00
127 Poet’s Voice (GB) 1 0 0 2 1400    1400.00
128 Thewayyouare (USA) 1 0 0 1 1400    1400.00
129 Silver Frost (IRE) 2 0 0 3 1350     675.00
130 Kharoud (FR) 2 0 0 5 1050     525.00
131 Bachelor Duke (USA) 1 0 0 1 1000    1000.00
132 Gold Away (IRE) 1 0 0 1 1000    1000.00
133 Satin Stone (USA) 1 0 0 1 1000    1000.00
134 Kyllachy (GB) 1 0 0 3 900     900.00
135 Roderic O’Connor (IRE) 1 0 0 2 700     700.00
136 Fast and Furious (FR) 1 0 0 2 700     700.00
137 Da Xian 1 0 0 3 610     610.00
138 Full of Gold (FR) 1 0 0 3 450     450.00
139 Germes (IRE) 1 0 0 1 450     450.00
140 Distant Music (USA) 1 0 0 2 350     350.00
141 Cockney Rebel (IRE) 1 0 0 1 350     350.00
142 Masini 2 0 0 4 0       0.00
143 Two-Twenty-Two (IRE) 1 0 0 4 0       0.00
144 Turgeon (USA) 1 0 0 3 0       0.00
145 Tiger Hill (IRE) 1 0 0 3 0       0.00
146 Captain Rio (GB) 1 0 0 3 0       0.00
147 Rhodesian winner (GER) 1 0 0 3 0       0.00
148 Karakalla 1 0 0 2 0       0.00
149 Normen (GER) 1 0 0 2 0       0.00
150 Evasive (GB) 1 0 0 2 0       0.00
151 Scufiott (GB) 1 0 0 2 0       0.00
152 Wootton Bassett (GB) 1 0 0 1 0       0.00
153 Mikhail Glinka (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
154 Muzyk 1 0 0 1 0       0.00
155 Teofilo (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
156 Alywar (USA) 1 0 0 1 0       0.00
157 Elusive Pimpernel (USA) 1 0 0 1 0       0.00
158 Terssio (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
159 Suestado (GER) 1 0 0 1 0       0.00
160 Day Dreamer (FR) 1 0 0 1 0       0.00
161 Zamindar (USA) 1 0 0 1 0       0.00
162 American Post (GB) 1 0 0 1 0       0.00
163 Anodin (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
164 Rosensturm (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
165 Way Of Light (USA) 1 0 0 1 0       0.00
166 San Moritz 1 0 0 1 0       0.00
167 Noel (GER) 1 0 0 1 0       0.00
168 Dr Fong (USA) 1 0 0 1 0       0.00
169 Diamond Green (FR) 1 0 0 1 0       0.00
170 Jovellanos 1 0 0 1 0       0.00
171 Turtle Bowl (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
172 Panis (USA) 1 0 0 1 0       0.00
173 Footstepsinthesand (GB) 1 0 0 1 0       0.00
174 Born To Sea (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
363 94 118 912 2409300

Reproduktory czystej krwi arabskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 02-07-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Jalnar Al Khalidiah 5 3 4 11 71280   14256.00
2 Ontario HF 23 5 6 48 66530    2892.61
3 Munjiz 6 3 5 12 53000    8833.33
4 General 2 1 3 5 39000   19500.00
5 Pogrom 11 2 2 18 34000    3090.91
6 Dubai Heros 5 2 3 9 33090    6618.00
7 Dostatok 11 4 4 17 30680    2789.09
8 Kazbek 7 2 3 16 27480    3925.71
9 Vasyli Kossack 6 3 3 14 24850    4141.67
10 Dahess 7 1 2 17 22950    3278.57
11 Murhib 5 3 3 8 21690    4338.00
12 NivourGonnaTouchThis 5 2 2 10 19140    3828.00
13 Nayef Al Khalidiah 9 1 1 13 17300    1922.22
14 Akbars 8 1 1 15 16190    2023.75
15 Pedagog 4 2 2 8 15980    3995.00
16 Kahil Al Shaqab 9 1 1 21 13560    1506.67
17 Marwan I 3 1 1 7 13480    4493.33
18 Nashwan Al Khalidiah 3 1 1 5 13480    4493.33
19 Bariq Al Amal 2 1 2 3 12000    6000.00
20 Jaafer ASF 2 1 1 5 11400    5700.00
21 Amer 2 1 1 5 10900    5450.00
22 Von 3 0 0 7 10120    3373.33
23 Chndaka 1 1 1 2 9500    9500.00
24 Valentino G 1 1 1 3 8900    8900.00
25 Ekstern 5 1 1 11 8220    1644.00
26 Ainhoa St Faust 2 0 0 3 7680    3840.00
27 Akbar 1 0 0 2 7650    7650.00
28 Nougatin 2 1 1 6 7250    3625.00
29 Good Boy 1 1 1 1 6800    6800.00
30 Wiek 3 1 1 7 6500    2166.67
31 El Wodkine 2 0 0 6 6200    3100.00
32 Riyal 2 0 0 5 6190    3095.00
33 Madiar 1 1 1 3 6000    6000.00
34 Darweesh 1 1 1 1 6000    6000.00
35 Empire 6 0 0 12 5780     963.33
36 Equator 2 1 1 5 5700    2850.00
37 Majd Al Arab 1 1 1 2 5600    5600.00
38 El Omari 5 0 0 11 5510    1102.00
39 Echo-Gazal 1 1 1 4 5000    5000.00
40 TM Fred Texas 1 1 1 1 5000    5000.00
41 Muneef 1 1 1 1 5000    5000.00
42 Donner 2 0 0 4 4500    2250.00
43 Akim De Ducor 1 0 0 2 4400    4400.00
44 Amarant 3 0 0 7 4350    1450.00
45 Vasilii 2 0 0 4 3960    1980.00
46 Da Adios 1 0 0 4 3750    3750.00
47 Portmer 4 0 0 10 3550     887.50
48 Sus 2 0 0 5 3500    1750.00
49 Asraa Min Albarq 6 0 0 9 3420     570.00
50 Armeec 8 0 0 14 3400     425.00
51 Ghazallah 1 0 0 3 3060    3060.00
52 Lawrence El Gazal 1 0 0 3 3000    3000.00
53 Mahabb 1 0 0 2 2790    2790.00
54 Eldon 1 0 0 2 2700    2700.00
55 Amanito 3 0 0 8 2000     666.67
56 Eryks 2 0 0 6 2000    1000.00
57 Draborex 1 0 0 3 2000    2000.00
58 Wadi Nur 1 0 0 3 2000    2000.00
59 The Wiking 1 0 0 2 1900    1900.00
60 Djon 1 0 0 1 1560    1560.00
61 Noster 1 0 0 3 1500    1500.00
62 Eternal 1 0 0 2 1360    1360.00
63 Polon 1 0 0 1 1360    1360.00
64 No Risk Al Maury 1 0 0 1 1360    1360.00
65 Al Kamel 2 0 0 5 1250     625.00
66 Neron 2 0 0 5 1250     625.00
67 Dormane 1 0 0 4 1080    1080.00
68 Muddassir B’Mehamam 1 0 0 3 1000    1000.00
69 Satis 2 0 0 4 840     420.00
70 Nizam 1 0 0 1 750     750.00
71 Aim South 1 0 0 2 680     680.00
72 Alert 1 0 0 2 680     680.00
73 Shaba Tourettes 1 0 0 1 680     680.00
74 Vitorio TO 3 0 0 5 500     166.67
75 Marvin El Samawi 1 0 0 3 500     500.00
76 Zakbar 1 0 0 2 340     340.00
77 Padishah 1 0 0 1 300     300.00
78 Maklaud 1 0 0 1 250     250.00
79 Gorec 1 0 0 1 250     250.00
80 Fedain 1 0 0 1 250     250.00
81 Pougatin Kossack 2 0 0 3 0       0.00
82 Esparto 1 0 0 3 0       0.00
83 Estepan 2 0 0 2 0       0.00
84 Stinger 1 0 0 2 0       0.00
85 Sabat 1 0 0 2 0       0.00
86 Nasch 1 0 0 2 0       0.00
87 Gusliar 1 0 0 2 0       0.00
88 Czerkis 1 0 0 2 0       0.00
89 Shanghai EA 1 0 0 1 0       0.00
90 Ermis 1 0 0 1 0       0.00
91 Khalid El Biwaibiya 1 0 0 1 0       0.00
92 Abyad AA 1 0 0 1 0       0.00
93 Mared Al Sahra 1 0 0 1 0       0.00
94 Hamasecha 1 0 0 1 0       0.00
260 54 64 524 776600

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 02-07-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Ziemiański K. 19 8 10 9 7 35 88 347915
2 Janikowski M. 17 10 9 8 7 21 72 311870
3 Borkowski M. 12 12 11 13 15 23 86 218870
4 Wyrzyk A. 11 28 16 14 16 23 108 278150
5 Vasyutov S. 9 9 11 9 10 26 74 113220
6 Romanowski M. 9 8 8 9 6 3 43 91560
7 Piątkowski P. 9 2 6 6 2 18 43 96080
8 Rogowski K. 8 9 8 16 12 51 104 120760
9 Jodłowski M. 8 7 4 7 6 19 51 175710
10 Zahariev E. 8 5 12 8 7 22 62 157060
11 Łojek M. 8 5 9 6 11 28 67 94470
12 Kozłowski J. 8 5 4 7 6 20 50 91690
13 Olkowski W. 6 10 7 2 8 22 55 156230
14 Wróblewski G. W. (CZE) 6 1 1 1 1 0 10 136200
15 Świątek R. 5 7 9 5 6 23 55 84800
16 Domańska J. 5 0 2 2 3 10 22 32650
17 Kryszyłowicz W. 4 7 7 7 2 25 52 68760
18 Zawgorodny S. 4 2 2 2 2 5 17 44710
19 Laskowski A. 3 6 2 3 3 8 25 36030
20 Szelągowska N. 2 5 2 1 2 0 12 34200
21 Krzyśków M. 2 2 1 2 1 1 9 21590
22 Kryszyłowicz M. 2 2 1 0 5 9 19 21610
23 Panczew R. G. 2 1 5 2 5 10 25 44250
24 Wróblewska I. 2 1 0 5 2 6 16 28530
25 Dębowski T. 1 4 5 7 5 28 50 44050
26 Poles P. (CZE) 1 4 1 2 0 1 9 60200
27 Piwko R. 1 3 2 2 0 3 11 19810
28 Walicki A. 1 2 4 5 8 8 28 30835
29 Wnorowski M. 1 2 4 1 1 3 12 15280
30 Kacprzyk M. 1 2 2 4 1 12 22 19680
31 Urbańczyk K. 1 2 1 2 2 6 14 12130
32 Porębna E. 1 1 2 2 1 0 7 17390
33 Olehla Č. (CZE) 1 0 3 0 1 3 8 23400
34 Kłóś P. 1 0 2 0 1 2 6 6750
35 Głowacki B. 1 0 1 2 3 4 11 8860
36 Zielińska A. 1 0 1 1 1 3 7 9850
37 Szymczuk W. 1 0 0 2 0 2 5 22680
38 Porkátová I. (CZE) 0 2 1 0 0 0 3 11000
39 Talarek P. 0 2 0 0 1 3 6 7720
40 Lica Z. 0 1 2 0 0 0 3 27000
41 Bodlák R. (CZE) 0 1 1 0 0 1 3 6200
42 Kosicki M. 0 1 0 4 1 9 15 4700
43 Boruta M. 0 1 0 2 2 5 10 5100
44 Pastuszka T. 0 1 0 0 3 6 10 8600
45 Nováková J. (CZE) 0 1 0 0 0 0 1 4000
46 Głowacki J. 0 0 2 1 0 2 5 2700
47 Tuma P. (CZE) 0 0 1 0 0 1 2 6000
48 Gajos-Łątka A. 0 0 0 1 1 1 3 1050
49 Theimer M. (CZE) 0 0 0 1 1 0 2 3000
50 Popelka S. (CZE) 0 0 0 0 1 1 2 1000
51 Ivashchenko S. 0 0 0 0 0 4 4 0
52 Sola M. 0 0 0 0 0 4 4 0
53 Mioduszewski D. 0 0 0 0 0 2 2 0
54 Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0
55 Łucki P. 0 0 0 0 0 2 2 0
56 Kašný P. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
57 Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
182 182 182 183 179 528 1436 3185900

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 02-07-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 223270
2 G., R. i K. Gorczyca 109540
3 K. Zatloukal 101000
4 Polska AKF Sp. z o.o. 85580
5 E. Lasota 82700
6 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 67260
7 SK Janów Podlaski 60680
8 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 57600
9 Z. Górski i K. Mirpuri 57200
10 R. Płatek 57080
11 Z. Zahariev 54530
12 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 53350
13 Tersk Stud 52540
14 Z. Górski 51670
15 Plavac Sp. z o.o. 51170
16 K. i M. Wolanin 49850
17 AMP Invest Sp. z o.o. 47005
18 Günay Equestrian Invest GmbH 44710
19 A. Łabędzki 44250
20 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 44200
21 UAB Žirgo Startas 42750
22 SK Iwno i K. Rogowski 40030
23 Elektrizace Železnic Praha a.s. 39000
24 PPH Falba 36850
25 N. Szelągowska 34200
26 Millennium Stud Sp. z o.o. 31780
27 C. J. Gołaszewski 31570
28 A. Omen 29415
29 Estel Studio Sp. z o. o. 28900
30 SK Iwno 28530
31 J. Szweycer i M. Janikowski 27600
32 K. Kozłowska 27240
33 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
34 R. Z. Zieliński 25000
35 S. Mladenovic 23890
36 Volteo Horse Service 22850
37 T. Sieradzki 22770
38 Y. Baizharkinov 22400
39 K. Rogowski 22340
40 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 22100
41 M. Gromala i K. Kozłowska 22050
42 V. Vocetka 22000
43 J. Nesteruk i K. Kamińska 22000
44 T. Sobierajski 21900
45 D. Jaskólski 21800
46 M. Krzyśków i K. Brygier 21590
47 Č. Olehla 21000
48 R. Piwko 19810
49 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 18730
50 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 18700
51 Y. Hamad 18500
52 Nessa Arabians Sp. z o.o. 18060
53 E. Borroni 18000
54 M. Kryszyłowicz 17110
55 D. Turkowska 17000
56 K. Kozłowski 16900
57 BCU Trading LLC 16800
58 J. Ryżkowski 15940
59 K. Miondlikowski i B. Inda 15900
60 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 15640
61 K. Mirpuri 15600
62 M. Surtel i Niespodzianka 14840
63 S. Johnstone 14800
64 Barjas M MS Alajmi 13990
65 A. Wójtowicz 13600
66 T. i K. Dębowscy 13330
67 D. Mitrovic 13310
68 E. i L. Kasprowicz 13240
69 R. Sumiła 13180
70 W. Krzemiński 13030
71 B. Białowąs 13000
72 E. Porębna 12760
73 SK Moszna i M. Łojek 12200
74 Sharif Alireza 12000
75 Wrbna Racing 11850
76 M. i B. Thiry 11530
77 W. Kryszyłowicz 11300
78 Lutetia Arabians S.A.R.L. 11160
79 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 11120
80 TOK Capital Sp. z o. o. 11100
81 I. Porkátová 11000
82 M. Chowańska i P. Urbańska 11000
83 K. i M. Mazur 10800
84 Volteo Horse Service i M. Janikowski 10600
85 Euro-Sport Management 10500
86 SK Michałów i E. Zahariev 10030
87 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 10000
88 D. i R. Kędziora 9800
89 SK Moszna i M. Janikowski 9800
90 M. i M. Wnorowscy 9500
91 A. Trela 9400
92 M. Rogowska 8750
93 SK Iwno i Niespodzianka 8750
94 R. Szpar 8750
95 T. Pastuszka 8600
96 K. Falba 8550
97 K. Wolanin i M. Błaszczak 8350
98 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 8150
99 A. Kovćin 8060
100 T. Ruciński 8050
101 W. i I. Szebysty 8020
102 Stuff of Legend Ltd 7700
103 A. Steinhart i K. Urbańczyk 7680
104 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 7450
105 A., M. i P. Laskowscy 7400
106 E. i R. Urbańscy 7160
107 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 7000
108 N. Kosiński 7000
109 M. Falzmann 7000
110 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 7000
111 D. Kwiatkowski 6800
112 M. Łojcha 6300
113 P. Wasilewski 6250
114 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 6190
115 R. Mamajek 6100
116 R. Ask 6000
117 Charvat Group, s.r.o. 6000
118 A. i T. Molscy 5700
119 Ch. Ruiz-Fouquet 5600
120 P. Urbańska 5500
121 A. Polednia 5490
122 A. Borkowski 5330
123 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 5300
124 Univerpol Sp. z o.o. 5250
125 B. i M. Pokrywka 5230
126 W. Esch 5200
127 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 5100
128 K. Bolbro Agerholm 5000
129 Niespodzianka 4950
130 Ł. Such i I. Władysiak 4620
131 A. Skrzypczak i P. Talarek 4600
132 Fazheli Farhang 4500
133 SK Michałów 4450
134 P. Frejlich 4420
135 R. Urbański i K. Rogowski 4130
136 M. Gołębiowska i M. Łojek 4100
137 Uni-Res Sp. z o.o. 4080
138 V. Timoshenko 4050
139 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 4000
140 P. Szmigiel 3850
141 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 3840
142 H. Poledníková 3720
143 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 3600
144 K. i M. Mazur i B. Olkowska 3600
145 S. Plavac i M. Łojek 3500
146 B. Dąbrowski 3500
147 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 3490
148 G. Kogut 3410
149 P. Falzmann 3250
150 P. Karlik 3200
151 Cardboard s.r.o. 3200
152 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 3150
153 P. Talarek 3120
154 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
155 K. Dynarowska 3050
156 I. K. Art s.r.o. 3000
157 Crows s.r.o. 3000
158 P. Siuta 3000
159 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 2800
160 Ch. Schriever 2800
161 M. Borkowski 2790
162 K. Zakolski 2720
163 N. Magomedov 2700
164 J. Głowacki 2700
165 K. Urbańczyk 2700
166 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
167 E. Krakowiak 2500
168 D. Kübbeler 2500
169 SK Moszna 2440
170 J. i J. Zalewscy 2440
171 K. Vocetka 2400
172 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 2400
173 B. Ćwik 2350
174 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Marczak, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
175 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 2100
176 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 2000
177 Abbas Akbar Al Mulla 2000
178 SK Michałów i M. Łojek 2000
179 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 2000
180 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 1900
181 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 1830
182 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 1830
183 BMS Group S. Pegza 1800
184 I., D. i M. Jaskólscy 1800
185 Alfred F. Laskowski 1750
186 M. Filipowska 1750
187 MB Arabians Sp. z o.o. 1700
188 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
189 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1400
190 A. Marczak 1400
191 M. Kosicki i E. Grotkowska 1360
192 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 1060
193 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1050
194 T. Sieradzki i G. Pieczuro 1000
195 P. Šenigla 1000
196 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 1000
197 F. Dill 1000
198 M. Metza-Jodłowska 1000
199 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 950
200 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 900
201 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
202 L. Błaszczyk 780
203 M. Biały 700
204 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 700
205 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 700
206 D. Wrzosek 700
207 O. Sutkiewicz 700
208 M. Łaniewska 700
209 G. Sęczek 680
210 P. Antenet 680
211 Z. Górski i K. Urbańczyk 500
212 A. Iżewska 500
213 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
214 M. Przączak 450
215 J. Szweycer 350
216 Monika Wyrzyk 350
217 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 350
218 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 350
219 T. Nowak 340
220 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
221 B. Zuzek 300
222 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
223 R. Ptach 250
224 W. Szydełko 250
225 A. Majchrzak 250
226 AB Glass PHP A. Biedrzycki 0
227 M. Stoklásková 0
228 SK Jaroszówka 0
229 D. Ostatek 0
230 D. Mioduszewski 0
231 R. Świątek 0
232 G. Kozak 0
233 M. Kosicki i M. Kalata 0
234 M. Sopański 0
235 M. Sijka 0
236 Ł. Siwek 0
237 Investstar – M. Sola 0
238 Loko trans s.r.o. 0
239 B. Olkowska 0
240 M. Kosicki i M. Kurach 0
241 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 0
242 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 0
243 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
244 G. Łątka 0
245 I. Korczak 0
246 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 0
247 M. Kosicki i S. Bujarski 0
248 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 0
249 SK Michałów i B. Głowacki 0
250 B. Dörflinger 0
251 P. Głowacki 0
252 M. Hamburger, R. Świątek 0
253 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
254 W. Maciejewska 0
255 A. Kozak i A. Wyrzyk 0
256 O. Braz i T. Pastuszka 0
257 J. Domańska 0
258 SK Kamionna – G. Dudek 0
259 W. Guz 0
260 K. Miondlikowski 0
261 Stebel Sp. z o.o. 0
262 K. Dmowska, O. Hruszewska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 0
263 P. i J. Łucki 0
264 P. Drutowski 0
265 K. Bukład 0
266 inż. Jaroslav Vaňa 0
267 L. Ćmok i T. Ruciński 0
268 M. Surtel 0
269 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
3185900

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej