Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 25-06-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 105150
2 G., R. i K. Gorczyca 105040
3 K. Zatloukal 101000
4 Polska AKF Sp. z o.o. 82580
5 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 62960
6 Z. Górski i K. Mirpuri 52200
7 R. Płatek 52080
8 SK Janów Podlaski 51160
9 Tersk Stud 50900
10 AMP Invest Sp. z o.o. 46105
11 A. Łabędzki 44250
12 Z. Górski 43470
13 Günay Equestrian Invest GmbH 39060
14 Elektrizace Železnic Praha a.s. 39000
15 Plavac Sp. z o.o. 38020
16 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 33600
17 N. Szelągowska 33500
18 UAB Žirgo Startas 31950
19 C. J. Gołaszewski 31570
20 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 31300
21 K. i M. Wolanin 29850
22 E. Lasota 28700
23 SK Iwno 28530
24 J. Szweycer i M. Janikowski 27600
25 Millennium Stud Sp. z o.o. 27580
26 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
27 PPH Falba 26850
28 R. Z. Zieliński 25000
29 Z. Zahariev 24530
30 K. Kozłowska 23000
31 T. Sieradzki 22770
32 A. Omen 22415
33 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 22100
34 V. Vocetka 22000
35 J. Nesteruk i K. Kamińska 22000
36 D. Jaskólski 21800
37 M. Gromala i K. Kozłowska 21230
38 SK Iwno i K. Rogowski 21030
39 Č. Olehla 21000
40 M. Krzyśków i K. Brygier 20890
41 Volteo Horse Service 20150
42 Estel Studio Sp. z o. o. 19900
43 R. Piwko 19810
44 K. Rogowski 19540
45 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 18730
46 Y. Hamad 18000
47 E. Borroni 18000
48 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 17600
49 D. Turkowska 17000
50 J. Ryżkowski 15940
51 K. Miondlikowski i B. Inda 15900
52 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 15640
53 K. Mirpuri 15600
54 Y. Baizharkinov 15400
55 BCU Trading LLC 15400
56 T. Sobierajski 14900
57 M. Surtel i Niespodzianka 14840
58 S. Johnstone 14800
59 Nessa Arabians Sp. z o.o. 14780
60 Barjas M MS Alajmi 13990
61 A. Wójtowicz 13600
62 T. i K. Dębowscy 13330
63 D. Mitrovic 13310
64 E. i L. Kasprowicz 13240
65 R. Sumiła 13180
66 B. Białowąs 13000
67 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 12900
68 E. Porębna 12760
69 SK Moszna i M. Łojek 12200
70 Sharif Alireza 12000
71 S. Mladenovic 11890
72 Wrbna Racing 11850
73 M. i B. Thiry 11530
74 Lutetia Arabians S.A.R.L. 11160
75 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 11120
76 TOK Capital Sp. z o. o. 11100
77 M. Chowańska i P. Urbańska 11000
78 I. Porkátová 11000
79 K. i M. Mazur 10800
80 W. Krzemiński 10600
81 Euro-Sport Management 10500
82 M. Kryszyłowicz 10110
83 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 10000
84 SK Moszna i M. Janikowski 9800
85 D. i R. Kędziora 9800
86 M. i M. Wnorowscy 9500
87 A. Trela 9400
88 M. Rogowska 8750
89 SK Iwno i Niespodzianka 8750
90 R. Szpar 8750
91 SK Michałów i E. Zahariev 8670
92 T. Pastuszka 8600
93 K. Falba 8550
94 W. Kryszyłowicz 8500
95 K. Wolanin i M. Błaszczak 8350
96 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 8150
97 T. Ruciński 8050
98 W. i I. Szebysty 8020
99 K. Kozłowski 7900
100 Stuff of Legend Ltd 7700
101 A. Steinhart i K. Urbańczyk 7680
102 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 7450
103 N. Kosiński 7000
104 Volteo Horse Service i M. Janikowski 7000
105 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 7000
106 M. Falzmann 7000
107 A. Kovćin 7000
108 D. Kwiatkowski 6800
109 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 6300
110 P. Wasilewski 6250
111 R. Mamajek 6100
112 R. Ask 6000
113 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 5780
114 A. i T. Molscy 5700
115 Ch. Ruiz-Fouquet 5600
116 P. Urbańska 5500
117 A. Polednia 5490
118 E. i R. Urbańscy 5410
119 A. Borkowski 5330
120 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 5300
121 Univerpol Sp. z o.o. 5250
122 B. i M. Pokrywka 5230
123 W. Esch 5200
124 K. Bolbro Agerholm 5000
125 Niespodzianka 4950
126 M. Łojcha 4900
127 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 4750
128 Ł. Such i I. Władysiak 4620
129 A. Skrzypczak i P. Talarek 4600
130 A., M. i P. Laskowscy 4600
131 Fazheli Farhang 4500
132 SK Michałów 4450
133 R. Urbański i K. Rogowski 4130
134 M. Gołębiowska i M. Łojek 4100
135 Uni-Res Sp. z o.o. 4080
136 V. Timoshenko 4050
137 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 4000
138 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 3840
139 P. Frejlich 3740
140 H. Poledníková 3720
141 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 3600
142 S. Plavac i M. Łojek 3500
143 P. Szmigiel 3500
144 B. Dąbrowski 3500
145 G. Kogut 3410
146 P. Falzmann 3250
147 P. Karlik 3200
148 Cardboard s.r.o. 3200
149 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 3150
150 P. Talarek 3120
151 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
152 K. Dynarowska 3050
153 P. Siuta 3000
154 I. K. Art s.r.o. 3000
155 Crows s.r.o. 3000
156 Ch. Schriever 2800
157 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 2800
158 K. Zakolski 2720
159 J. Głowacki 2700
160 K. Urbańczyk 2700
161 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 2590
162 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
163 D. Kübbeler 2500
164 SK Moszna 2440
165 M. Borkowski 2440
166 J. i J. Zalewscy 2440
167 K. Vocetka 2400
168 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 2400
169 B. Ćwik 2350
170 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Marczak, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
171 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 2100
172 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 2000
173 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 2000
174 SK Michałów i M. Łojek 2000
175 Abbas Akbar Al Mulla 2000
176 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 1900
177 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 1830
178 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 1830
179 N. Magomedov 1800
180 I., D. i M. Jaskólscy 1800
181 Alfred F. Laskowski 1750
182 M. Filipowska 1750
183 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
184 A. Marczak 1400
185 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1400
186 MB Arabians Sp. z o.o. 1360
187 M. Kosicki i E. Grotkowska 1360
188 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 1060
189 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1050
190 P. Šenigla 1000
191 M. Metza-Jodłowska 1000
192 E. Krakowiak 1000
193 F. Dill 1000
194 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 1000
195 T. Sieradzki i G. Pieczuro 1000
196 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 900
197 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
198 L. Błaszczyk 780
199 M. Łaniewska 700
200 D. Wrzosek 700
201 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 700
202 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 700
203 M. Biały 700
204 G. Sęczek 680
205 P. Antenet 680
206 Z. Górski i K. Urbańczyk 500
207 A. Iżewska 500
208 M. Przączak 450
209 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
210 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 350
211 J. Szweycer 350
212 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 350
213 Monika Wyrzyk 350
214 T. Nowak 340
215 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
216 B. Zuzek 300
217 R. Ptach 250
218 W. Szydełko 250
219 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
220 A. Majchrzak 250
221 O. Braz i T. Pastuszka 0
222 M. Sijka 0
223 P. Drutowski 0
224 SK Kamionna – G. Dudek 0
225 K. Miondlikowski 0
226 inż. Jaroslav Vaňa 0
227 M. Kosicki i M. Kurach 0
228 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
229 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 0
230 M. Stoklásková 0
231 P. i J. Łucki 0
232 M. Sopański 0
233 M. Surtel 0
234 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
235 D. Ostatek 0
236 J. Domańska 0
237 M. Kosicki i M. Kalata 0
238 Loko trans s.r.o. 0
239 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 0
240 SK Jaroszówka 0
241 G. Łątka 0
242 R. Świątek 0
243 Ł. Siwek 0
244 G. Kozak 0
245 D. Mioduszewski 0
246 B. Olkowska 0
247 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 0
248 M. Kosicki i S. Bujarski 0
249 Stebel Sp. z o.o. 0
250 K. Bukład 0
251 I. Korczak 0
252 L. Ćmok i T. Ruciński 0
253 Investstar – M. Sola 0
254 AB Glass PHP A. Biedrzycki 0
255 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 0
256 SK Michałów i B. Głowacki 0
257 B. Dörflinger 0
258 P. Głowacki 0
259 M. Hamburger, R. Świątek 0
260 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
261 W. Guz 0
262 O. Sutkiewicz 0
263 W. Maciejewska 0
264 A. Kozak i A. Wyrzyk 0
2668600

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 25-06-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Janikowski M. 15 7 8 7 7 20 64 198470
2 Ziemiański K. 14 8 9 7 7 34 79 213995
3 Borkowski M. 11 11 9 13 12 18 74 195270
4 Wyrzyk A. 10 28 12 11 14 19 94 238480
5 Romanowski M. 9 7 8 8 6 2 40 87260
6 Vasyutov S. 8 8 10 9 10 23 68 102060
7 Jodłowski M. 8 6 3 6 5 17 45 142210
8 Piątkowski P. 8 1 5 6 0 14 34 79200
9 Rogowski K. 7 8 7 15 10 42 89 95760
10 Łojek M. 7 5 9 5 11 24 61 86770
11 Zahariev E. 7 4 10 8 7 17 53 102700
12 Kozłowski J. 7 4 4 6 6 19 46 77630
13 Olkowski W. 6 9 7 1 6 21 50 149860
14 Wróblewski G. W. (CZE) 6 1 1 1 1 0 10 136200
15 Świątek R. 5 7 9 5 6 20 52 84800
16 Domańska J. 5 0 2 2 3 10 22 32650
17 Kryszyłowicz W. 4 6 6 7 2 25 50 64960
18 Zawgorodny S. 4 2 2 1 1 4 14 39060
19 Laskowski A. 3 5 2 3 3 7 23 33230
20 Szelągowska N. 2 5 2 0 2 0 11 33500
21 Krzyśków M. 2 2 1 1 1 1 8 20890
22 Panczew R. G. 2 1 5 2 5 10 25 44250
23 Wróblewska I. 2 1 0 5 2 6 16 28530
24 Dębowski T. 1 4 5 7 5 26 48 44050
25 Poles P. (CZE) 1 4 1 2 0 1 9 60200
26 Piwko R. 1 3 2 2 0 3 11 19810
27 Wnorowski M. 1 2 4 1 1 3 12 15280
28 Urbańczyk K. 1 2 1 2 2 5 13 12130
29 Kryszyłowicz M. 1 2 1 0 5 9 18 14610
30 Walicki A. 1 1 4 5 6 6 23 27135
31 Kacprzyk M. 1 1 2 4 1 12 21 17680
32 Porębna E. 1 1 2 2 1 0 7 17390
33 Olehla Č. (CZE) 1 0 3 0 1 3 8 23400
34 Kłóś P. 1 0 2 0 1 2 6 6750
35 Głowacki B. 1 0 1 1 3 3 9 8180
36 Zielińska A. 1 0 1 1 1 3 7 9850
37 Szymczuk W. 1 0 0 2 0 1 4 22680
38 Porkátová I. (CZE) 0 2 1 0 0 0 3 11000
39 Talarek P. 0 2 0 0 1 3 6 7720
40 Lica Z. 0 1 2 0 0 0 3 27000
41 Bodlák R. (CZE) 0 1 1 0 0 1 3 6200
42 Kosicki M. 0 1 0 4 1 8 14 4700
43 Boruta M. 0 1 0 2 1 4 8 4750
44 Pastuszka T. 0 1 0 0 3 6 10 8600
45 Nováková J. (CZE) 0 1 0 0 0 0 1 4000
46 Głowacki J. 0 0 2 1 0 2 5 2700
47 Gajos-Łątka A. 0 0 0 1 1 1 3 1050
48 Theimer M. (CZE) 0 0 0 1 1 0 2 3000
49 Popelka S. (CZE) 0 0 0 0 1 1 2 1000
50 Ivashchenko S. 0 0 0 0 0 4 4 0
51 Sola M. 0 0 0 0 0 4 4 0
52 Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0
53 Mioduszewski D. 0 0 0 0 0 2 2 0
54 Łucki P. 0 0 0 0 0 2 2 0
55 Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
56 Kašný P. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
166 166 166 167 163 472 1300 2668600

Reproduktory czystej krwi arabskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 25-06-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Jalnar Al Khalidiah 5 3 4 9 66000   13200.00
2 Ontario HF 23 5 5 46 61530    2675.22
3 Munjiz 6 3 5 12 53000    8833.33
4 General 2 1 3 5 39000   19500.00
5 Dubai Heros 5 2 3 9 33090    6618.00
6 Pogrom 11 2 2 16 31280    2843.64
7 Dostatok 11 4 4 17 30680    2789.09
8 Kazbek 7 2 3 16 27480    3925.71
9 Vasyli Kossack 6 3 3 14 24850    4141.67
10 Murhib 5 3 3 7 21190    4238.00
11 NivourGonnaTouchThis 5 2 2 10 19140    3828.00
12 Nayef Al Khalidiah 8 1 1 12 16300    2037.50
13 Akbars 8 1 1 15 16190    2023.75
14 Dahess 7 1 1 14 14500    2071.43
15 Kahil Al Shaqab 9 1 1 19 13560    1506.67
16 Marwan I 3 1 1 7 13480    4493.33
17 Nashwan Al Khalidiah 3 1 1 5 13480    4493.33
18 Bariq Al Amal 2 1 2 3 12000    6000.00
19 Amer 2 1 1 5 10900    5450.00
20 Jaafer ASF 2 1 1 4 10580    5290.00
21 Von 3 0 0 7 10120    3373.33
22 Chndaka 1 1 1 2 9500    9500.00
23 Pedagog 4 1 1 6 9180    2295.00
24 Valentino G 1 1 1 3 8900    8900.00
25 Ekstern 4 1 1 9 8220    2055.00
26 Ainhoa St Faust 2 0 0 3 7680    3840.00
27 Akbar 1 0 0 2 7650    7650.00
28 Nougatin 2 1 1 6 7250    3625.00
29 Good Boy 1 1 1 1 6800    6800.00
30 Wiek 3 1 1 7 6500    2166.67
31 El Wodkine 2 0 0 5 6200    3100.00
32 Madiar 1 1 1 3 6000    6000.00
33 Darweesh 1 1 1 1 6000    6000.00
34 Riyal 2 0 0 4 5780    2890.00
35 Equator 2 1 1 5 5700    2850.00
36 Majd Al Arab 1 1 1 2 5600    5600.00
37 El Omari 5 0 0 10 5510    1102.00
38 Echo-Gazal 1 1 1 4 5000    5000.00
39 TM Fred Texas 1 1 1 1 5000    5000.00
40 Muneef 1 1 1 1 5000    5000.00
41 Donner 2 0 0 4 4500    2250.00
42 Akim De Ducor 1 0 0 2 4400    4400.00
43 Amarant 3 0 0 7 4350    1450.00
44 Empire 6 0 0 10 4080     680.00
45 Da Adios 1 0 0 4 3750    3750.00
46 Portmer 4 0 0 10 3550     887.50
47 Sus 2 0 0 5 3500    1750.00
48 Asraa Min Albarq 6 0 0 9 3420     570.00
49 Armeec 8 0 0 14 3400     425.00
50 Ghazallah 1 0 0 3 3060    3060.00
51 Lawrence El Gazal 1 0 0 3 3000    3000.00
52 Mahabb 1 0 0 2 2790    2790.00
53 Eldon 1 0 0 2 2700    2700.00
54 Vasilii 2 0 0 3 2320    1160.00
55 Amanito 3 0 0 8 2000     666.67
56 Eryks 2 0 0 6 2000    1000.00
57 Draborex 1 0 0 3 2000    2000.00
58 Wadi Nur 1 0 0 3 2000    2000.00
59 The Wiking 1 0 0 2 1900    1900.00
60 Djon 1 0 0 1 1560    1560.00
61 Noster 1 0 0 3 1500    1500.00
62 No Risk Al Maury 1 0 0 1 1360    1360.00
63 Polon 1 0 0 1 1360    1360.00
64 Al Kamel 2 0 0 5 1250     625.00
65 Neron 2 0 0 5 1250     625.00
66 Dormane 1 0 0 4 1080    1080.00
67 Muddassir B’Mehamam 1 0 0 3 1000    1000.00
68 Satis 2 0 0 3 840     420.00
69 Nizam 1 0 0 1 750     750.00
70 Alert 1 0 0 2 680     680.00
71 Aim South 1 0 0 2 680     680.00
72 Eternal 1 0 0 1 680     680.00
73 Shaba Tourettes 1 0 0 1 680     680.00
74 Vitorio TO 3 0 0 5 500     166.67
75 Marvin El Samawi 1 0 0 3 500     500.00
76 Zakbar 1 0 0 2 340     340.00
77 Padishah 1 0 0 1 300     300.00
78 Fedain 1 0 0 1 250     250.00
79 Gorec 1 0 0 1 250     250.00
80 Maklaud 1 0 0 1 250     250.00
81 Pougatin Kossack 2 0 0 3 0       0.00
82 Esparto 1 0 0 3 0       0.00
83 Estepan 2 0 0 2 0       0.00
84 Stinger 1 0 0 2 0       0.00
85 Nasch 1 0 0 2 0       0.00
86 Czerkis 1 0 0 2 0       0.00
87 Sabat 1 0 0 2 0       0.00
88 Gusliar 1 0 0 2 0       0.00
89 Hamasecha 1 0 0 1 0       0.00
90 Khalid El Biwaibiya 1 0 0 1 0       0.00
91 Mared Al Sahra 1 0 0 1 0       0.00
92 Ermis 1 0 0 1 0       0.00
93 Shanghai EA 1 0 0 1 0       0.00
257 53 61 497 741600

Reproduktory pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum ogółem w okresie od 01-01-2018 do 25-06-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Ecosse (FR) 18 5 5 47 114410    6356.11
2 Enjoy Plan (USA) 3 1 2 8 92790   30930.00
3 Air Chief Marshal (IRE) 2 2 3 7 83350   41675.00
4 Nowogródek 11 5 5 32 66930    6084.55
5 Tempelwächter (GER) 16 3 4 40 49510    3094.38
6 Ruten (USA) 15 2 2 36 47910    3194.00
7 Roulette (GB) 7 2 2 14 46460    6637.14
8 Alandi (IRE) 11 2 2 32 45230    4111.82
9 Bushranger (IRE) 2 2 2 4 38800   19400.00
10 Rock of Gibraltar (IRE) 1 1 1 3 38200   38200.00
11 Zambezi Sun (GB) 2 2 4 5 37840   18920.00
12 Jape (USA) 4 2 2 11 35030    8757.50
13 So You Think (NZ) 2 1 2 6 34500   17250.00
14 Planteur (IRE) 3 1 1 7 33850   11283.33
15 Rainbows For Life (CAN) 1 0 0 1 32000   32000.00
16 Needham’s Fort (USA) 10 1 1 28 31120    3112.00
17 Grand Presidium (USA) 4 2 2 10 29930    7482.50
18 Sixties Icon (GB) 1 1 2 3 29800   29800.00
19 Muhtathir (GB) 2 1 1 6 28840   14420.00
20 Red Rocks (IRE) 2 2 3 4 28400   14200.00
21 Rio de La Plata (USA) 1 1 2 3 27600   27600.00
22 Kornel 1 0 0 3 27000   27000.00
23 Cima de Triomphe (IRE) 2 1 1 5 26330   13165.00
24 October (USA) 4 2 2 10 25780    6445.00
25 Orpen (USA) 1 1 3 4 22100   22100.00
26 Stormy River (FR) 2 1 1 3 22000   11000.00
27 Silver Whistle (USA) 5 2 2 12 21900    4380.00
28 Rip Van Winkle (IRE) 2 1 1 5 21660   10830.00
29 Calming Influence (IRE) 9 1 1 29 21100    2344.44
30 Golden Tirol (GER) 2 2 2 4 20600   10300.00
31 Worthadd (IRE) 2 1 2 4 20400   10200.00
32 Arcano (IRE) 5 1 2 12 19700    3940.00
33 Star Poker (IRE) 1 1 1 1 19000   19000.00
34 Camill (IRE) 5 0 0 9 17000    3400.00
35 Excelebration (IRE) 2 1 2 3 16350    8175.00
36 Zebedee (GB) 4 0 0 10 16140    4035.00
37 Estejo (GER) 6 1 1 13 14940    2490.00
38 Pastoral Pursuits (GB) 1 1 2 3 14900   14900.00
39 Lord Shanakill (USA) 1 1 2 3 14900   14900.00
40 Montjeu (IRE) 1 1 1 3 14800   14800.00
41 Mamool (IRE) 1 1 2 3 14700   14700.00
42 Clodovil (IRE) 1 1 1 3 14600   14600.00
43 Motivator (GB) 3 1 1 7 14550    4850.00
44 Holy Roman Emperor (IRE) 1 1 1 4 14000   14000.00
45 Frozen Power (IRE) 1 1 1 4 14000   14000.00
46 Glavalcour (FR) 2 1 1 4 13310    6655.00
47 Country Club (GB) 1 1 1 3 13000   13000.00
48 Don Corleone (GB) 1 0 0 3 13000   13000.00
49 Archipenko (USA) 2 1 1 5 11950    5975.00
50 Arithmancer (USA) 2 1 1 6 11400    5700.00
51 Samum (GER) 2 1 1 4 11375    5687.50
52 Pedro The Great (USA) 1 1 1 3 11100   11100.00
53 Le Havre (IRE) 1 1 1 3 11050   11050.00
54 Sorbie Tower (IRE) 2 0 0 5 11000    5500.00
55 Exeed And Excel (AUS) 1 1 1 2 11000   11000.00
56 Prince of Ecosse 2 1 1 5 10720    5360.00
57 Lord of England (GER) 2 0 0 4 10600    5300.00
58 Tertullian (USA) 1 0 0 2 10600   10600.00
59 Pop Rock (JPN) 1 1 1 4 10120   10120.00
60 Jukebox Jury (IRE) 1 1 1 2 10060   10060.00
61 Power (GB) 1 1 1 3 9940    9940.00
62 Hawk Wing (USA) 1 1 1 3 9800    9800.00
63 Exaltation (IRE) 2 1 1 4 9750    4875.00
64 Le Cadre Noir (IRE) 2 1 1 5 9720    4860.00
65 Suteki Shinsukekun (USA) 2 0 0 7 9690    4845.00
66 Youmzain (IRE) 2 0 0 6 9400    4700.00
67 Lujain (USA) 1 1 1 3 9300    9300.00
68 Windsor Knot (IRE) 2 0 0 5 9000    4500.00
69 Shamardal (USA) 1 1 1 1 9000    9000.00
70 Deportivo (GB) 2 0 0 6 8830    4415.00
71 Belenus (GER) 1 1 1 5 8750    8750.00
72 Zanatar (FR) 1 1 1 3 8400    8400.00
73 Harbour Watch (IRE) 2 0 0 4 8000    4000.00
74 Look Honey (IRE) 2 0 0 3 8000    4000.00
75 Kentucky Dynamite (USA) 2 1 1 4 7900    3950.00
76 Maxios (GB) 2 1 1 5 7700    3850.00
77 Red Jazz (USA) 1 1 1 2 7700    7700.00
78 Haatef (USA) 1 1 1 3 7320    7320.00
79 Mr Alkohol (GB) 1 1 1 2 7320    7320.00
80 Dark Angel (IRE) 2 0 0 4 7200    3600.00
81 Indy Champ (USA) 5 0 0 12 7090    1418.00
82 Milanais (FR) 1 1 1 2 7000    7000.00
83 Sin Kiang (FR) 1 0 0 2 7000    7000.00
84 Equiano (FR) 1 0 0 3 6850    6850.00
85 Fast Company (IRE) 2 0 0 6 6700    3350.00
86 Viritim 1 0 0 3 5490    5490.00
87 Exciting Life (IRE) 2 0 0 4 5300    2650.00
88 Duke of Marmalade (IRE) 1 0 0 2 5300    5300.00
89 Dżulietto 2 0 0 4 5230    2615.00
90 Soldier of Fortune (IRE) 2 0 0 3 5100    2550.00
91 Tiger Cafe (JPN) 3 0 0 3 5000    1666.67
92 Falco (USA) 1 0 0 3 4915    4915.00
93 Big Bad Bob (IRE) 2 0 0 6 4900    2450.00
94 Areion (GER) 1 0 0 3 4200    4200.00
95 Royal Court (IRE) 2 0 0 2 4000    2000.00
96 Camacho (GB) 1 0 0 2 4000    4000.00
97 Aramus (CHI) 1 0 0 3 3840    3840.00
98 Iffraaj (GB) 1 0 0 3 3500    3500.00
99 Egerton (GER) 1 0 0 1 3200    3200.00
100 Ray of Light (IRE) 1 0 0 1 3200    3200.00
101 Big Luck (IRE) 1 0 0 3 3150    3150.00
102 Forever Bond (BRZ) 3 0 0 8 3080    1026.67
103 Montbard 1 0 0 5 2800    2800.00
104 Ellusive Look (USA) 1 0 0 3 2800    2800.00
105 Sinndar (IRE) 1 0 0 3 2800    2800.00
106 Casamento (IRE) 1 0 0 2 2800    2800.00
107 Intikhab (USA) 1 0 0 2 2800    2800.00
108 Cloword (IRE) 2 0 0 3 2440    1220.00
109 Linda’s Lad (GB) 1 0 0 2 2440    2440.00
110 Sir Prancealot (IRE) 1 0 0 1 2400    2400.00
111 Sharpour (IRE) 1 0 0 1 2400    2400.00
112 Ajvaz Dream (IRE) 2 0 0 3 2120    1060.00
113 Most Improved (IRE) 1 0 0 2 2120    2120.00
114 Cossio (GB) 1 0 0 1 2000    2000.00
115 Rendezvous (IRE) 1 0 0 1 2000    2000.00
116 Camerun (IRE) 1 0 0 1 1900    1900.00
117 Dragon Pulse (IRE) 1 0 0 1 1800    1800.00
118 Sunday Break (JPN) 1 0 0 3 1750    1750.00
119 Alaska River (GER) 1 0 0 3 1570    1570.00
120 Makfi (GB) 2 0 0 4 1400     700.00
121 Poet’s Voice (GB) 1 0 0 2 1400    1400.00
122 Thewayyouare (USA) 1 0 0 1 1400    1400.00
123 Silver Frost (IRE) 2 0 0 3 1350     675.00
124 Kharoud (FR) 2 0 0 5 1050     525.00
125 Gold Away (IRE) 1 0 0 1 1000    1000.00
126 Bachelor Duke (USA) 1 0 0 1 1000    1000.00
127 Satin Stone (USA) 1 0 0 1 1000    1000.00
128 Naaqoos (GB) 1 0 0 3 900     900.00
129 Kyllachy (GB) 1 0 0 3 900     900.00
130 Mustafa 2 0 0 4 700     350.00
131 Roderic O’Connor (IRE) 1 0 0 2 700     700.00
132 Fast and Furious (FR) 1 0 0 2 700     700.00
133 Da Xian 1 0 0 3 610     610.00
134 Full of Gold (FR) 1 0 0 3 450     450.00
135 Germes (IRE) 1 0 0 1 450     450.00
136 Soldier Hollow (GB) 1 0 0 2 350     350.00
137 Distant Music (USA) 1 0 0 2 350     350.00
138 Cockney Rebel (IRE) 1 0 0 1 350     350.00
139 Masini 2 0 0 4 0       0.00
140 Two-Twenty-Two (IRE) 1 0 0 4 0       0.00
141 Tiger Hill (IRE) 1 0 0 3 0       0.00
142 Turgeon (USA) 1 0 0 3 0       0.00
143 Rhodesian winner (GER) 1 0 0 3 0       0.00
144 Normen (GER) 1 0 0 2 0       0.00
145 Evasive (GB) 1 0 0 2 0       0.00
146 Scufiott (GB) 1 0 0 2 0       0.00
147 Karakalla 1 0 0 2 0       0.00
148 Captain Rio (GB) 1 0 0 2 0       0.00
149 Jovellanos 1 0 0 1 0       0.00
150 Noel (GER) 1 0 0 1 0       0.00
151 Muzyk 1 0 0 1 0       0.00
152 American Post (GB) 1 0 0 1 0       0.00
153 Elusive Pimpernel (USA) 1 0 0 1 0       0.00
154 San Moritz 1 0 0 1 0       0.00
155 Terssio (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
156 Diamond Green (FR) 1 0 0 1 0       0.00
157 Day Dreamer (FR) 1 0 0 1 0       0.00
158 Teofilo (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
159 Turtle Bowl (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
160 Dr Fong (USA) 1 0 0 1 0       0.00
161 Born To Sea (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
162 Rosensturm (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
163 Alywar (USA) 1 0 0 1 0       0.00
164 Way Of Light (USA) 1 0 0 1 0       0.00
165 Panis (USA) 1 0 0 1 0       0.00
166 Suestado (GER) 1 0 0 1 0       0.00
167 Wootton Bassett (GB) 1 0 0 1 0       0.00
342 88 105 803 1927000

Ojcowie matek koni pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 25-06-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Jape (USA) 19 5 6 49 117780    6198.95
2 King’s Best (USA) 3 2 3 6 85550   28516.67
3 Medicean (GB) 3 3 3 9 66100   22033.33
4 Belenus (GER) 14 3 3 38 47280    3377.14
5 Cape Cross (IRE) 3 2 4 9 37400   12466.67
6 Royal Court (IRE) 8 3 3 25 37110    4638.75
7 Special Power (IRE) 6 3 3 16 35150    5858.33
8 Grand Lodge (USA) 2 2 2 6 30540   15270.00
9 Royal Applause (GB) 1 1 2 3 29800   29800.00
10 Dansili (GB) 4 2 3 11 29450    7362.50
11 Exceed And Excel (AUS) 3 1 3 9 29100    9700.00
12 Zafonium (USA) 1 1 1 2 28000   28000.00
13 Barathea (IRE) 1 1 2 3 27600   27600.00
14 Xaar (GB) 1 0 0 3 26850   26850.00
15 Tempelwächter (GER) 4 2 2 11 26350    6587.50
16 Okawango (USA) 1 1 1 3 26250   26250.00
17 Dakota (IRE) 1 1 1 3 24530   24530.00
18 In Camera (IRE) 6 1 1 14 24500    4083.33
19 Don Corleone (GB) 7 1 1 14 23900    3414.29
20 Cadoudal (FR) 1 1 3 3 23000   23000.00
21 Alhaarth (IRE) 3 1 1 4 22400    7466.67
22 Pivotal (GB) 1 1 1 2 22000   22000.00
23 Linamix (FR) 4 1 1 10 21000    5250.00
24 Singspiel (IRE) 3 1 2 8 19100    6366.67
25 Viking Ruler (AUS) 1 1 1 1 19000   19000.00
26 Parade Ground (USA) 1 0 0 3 18600   18600.00
27 Dalakhani (IRE) 3 1 1 7 17500    5833.33
28 Zafonic (USA) 2 1 2 3 17000    8500.00
29 Hurricane Run (IRE) 1 1 1 3 15930   15930.00
30 Holy Roman Emperor (IRE) 1 1 2 3 15900   15900.00
31 Oratorio (IRE) 1 1 1 2 14840   14840.00
32 Croco Rouge (IRE) 1 1 2 3 14700   14700.00
33 Marju (IRE) 1 1 1 3 14600   14600.00
34 Mr. Greeley (USA) 1 1 1 4 14000   14000.00
35 Five Star Camp (USA) 1 1 1 5 13940   13940.00
36 Great Lakes (GB) 4 1 1 12 13420    3355.00
37 Silver Patriarch (IRE) 2 1 1 3 13310    6655.00
38 Greinton (GB) 3 1 1 7 13240    4413.33
39 Rahy (USA) 2 1 1 4 12860    6430.00
40 Fourth of June (USA) 5 1 1 13 12640    2528.00
41 Alywar (USA) 9 0 0 21 12160    1351.11
42 Monsun (GER) 3 1 1 6 11650    3883.33
43 Big Shuffle (USA) 2 1 1 9 11550    5775.00
44 Bertolini (USA) 2 1 1 5 11540    5770.00
45 Giant’s Causeway (USA) 2 1 1 5 11350    5675.00
46 Acatenango (GER) 1 1 1 3 11100   11100.00
47 Baby Bid (USA) 2 1 1 6 11080    5540.00
48 Tioman Island (GB) 1 1 1 4 10700   10700.00
49 Siam (USA) 2 1 1 6 10250    5125.00
50 Cloudings (IRE) 1 1 1 3 10200   10200.00
51 King’s Theatre (IRE) 1 1 1 3 9800    9800.00
52 Enjoy Plan (USA) 4 1 1 8 9530    2382.50
53 Orpen (USA) 1 1 1 3 9300    9300.00
54 Gold Away (IRE) 3 0 0 7 9095    3031.67
55 Oasis Dream (GB) 2 1 1 2 9000    4500.00
56 Saphir (GER) 6 0 0 13 8800    1466.67
57 Sholokhov (IRE) 3 1 1 5 8600    2866.67
58 Ransom O’War (USA) 1 0 0 2 8600    8600.00
59 Boreal (GER) 1 1 1 3 8400    8400.00
60 Snow Kid (GB) 1 1 1 3 8350    8350.00
61 Goofalik (USA) 1 1 1 4 8050    8050.00
62 Erhaab (USA) 1 0 0 2 8000    8000.00
63 Intikhab (USA) 1 0 0 2 8000    8000.00
64 Gone West (USA) 1 1 1 3 7900    7900.00
65 Fasliyev (USA) 1 1 1 2 7700    7700.00
66 Fly To The Stars (GB) 1 0 0 1 7600    7600.00
67 Sadler’s Wells (USA) 1 1 1 3 7350    7350.00
68 Dilshaan (GB) 1 1 1 3 7320    7320.00
69 Shantou (USA) 1 1 1 2 7320    7320.00
70 Domedriver (IRE) 2 0 0 5 7200    3600.00
71 Night Shift (USA) 1 0 0 3 7000    7000.00
72 Valanour (IRE) 1 1 1 2 7000    7000.00
73 Marchand de Sable (USA) 1 1 1 2 7000    7000.00
74 Irish River (FR) 1 0 0 3 6850    6850.00
75 Galileo (IRE) 2 0 0 3 5650    2825.00
76 Lil’s Boy (USA) 1 0 0 3 5490    5490.00
77 Diktat (GB) 1 0 0 4 5330    5330.00
78 Ecosse (FR) 1 0 0 3 5300    5300.00
79 Java Gold (USA) 2 0 0 5 5230    2615.00
80 Elnadim (USA) 2 0 0 4 5230    2615.00
81 Canadian Winter (USA) 2 0 0 6 4900    2450.00
82 Nayef (USA) 1 0 0 4 4900    4900.00
83 All Hands On Deck (USA) 3 0 0 6 4650    1550.00
84 Juror 1 0 0 3 4630    4630.00
85 Indian Danehill (IRE) 1 0 0 3 4600    4600.00
86 Ray of Light (IRE) 2 0 0 7 4270    2135.00
87 Baillamont (USA) 1 0 0 3 4200    4200.00
88 Verglas (IRE) 1 0 0 2 4100    4100.00
89 Kingmambo (USA) 1 0 0 2 4050    4050.00
90 Tagula (IRE) 1 0 0 2 4000    4000.00
91 Tauchsport (GDR) 1 0 0 4 3850    3850.00
92 Golden Missile (USA) 1 0 0 2 3700    3700.00
93 Dubai Millennium (GB) 1 0 0 3 3600    3600.00
94 Bahamian Bounty (GB) 1 0 0 3 3500    3500.00
95 Marignan (USA) 3 0 0 7 3140    1046.67
96 High Chaparral (IRE) 3 0 0 4 3020    1006.67
97 Eternity’s Breath (USA) 1 0 0 3 2820    2820.00
98 Lomitas (GB) 1 0 0 3 2800    2800.00
99 Sri Pekan (USA) 1 0 0 3 2800    2800.00
100 Dubai Destination (USA) 1 0 0 2 2800    2800.00
101 Trempolino (USA) 1 0 0 3 2590    2590.00
102 Mamool (IRE) 2 0 0 4 2470    1235.00
103 Green Tune (USA) 1 0 0 2 2440    2440.00
104 Who Knows (IRE) 1 0 0 1 2440    2440.00
105 In A Tiff (IRE) 1 0 0 1 2400    2400.00
106 Classic Music (USA) 1 0 0 3 2270    2270.00
107 Elusive City (USA) 1 0 0 3 2100    2100.00
108 Danehill Dancer (IRE) 1 0 0 3 1920    1920.00
109 Zanatar (FR) 1 0 0 1 1900    1900.00
110 Zarewitsch (IRE) 1 0 0 3 1830    1830.00
111 Dynaformer (USA) 1 0 0 3 1800    1800.00
112 Kheleyf (USA) 1 0 0 3 1800    1800.00
113 Silver Hawk (USA) 1 0 0 2 1800    1800.00
114 Green Desert (USA) 1 0 0 1 1800    1800.00
115 Anabaa (USA) 1 0 0 3 1750    1750.00
116 Urban Ocean (FR) 1 0 0 2 1750    1750.00
117 Daggers Drawn (USA) 1 0 0 3 1570    1570.00
118 Sorbie Tower (IRE) 3 0 0 7 1400     466.67
119 Kitten’s Joy (USA) 1 0 0 3 1400    1400.00
120 Gentlewave (IRE) 1 0 0 2 1400    1400.00
121 Cozzene (USA) 1 0 0 2 1400    1400.00
122 Athenagoras (GER) 1 0 0 1 1400    1400.00
123 Elusive Quality (USA) 1 0 0 1 1400    1400.00
124 Alkalde (GER) 1 0 0 3 1375    1375.00
125 Halling (USA) 2 0 0 3 1060     530.00
126 Golan (IRE) 1 0 0 3 1000    1000.00
127 Paris House (GB) 1 0 0 3 900     900.00
128 Be My Chief (USA) 2 0 0 5 800     400.00
129 Mister Baileys (GB) 1 0 0 2 700     700.00
130 Llandaff (USA) 2 0 0 4 610     305.00
131 Compton Place (GB) 1 0 0 3 450     450.00
132 Medaaly (GB) 1 0 0 2 450     450.00
133 Woodman (USA) 1 0 0 1 450     450.00
134 Salder’s Wells (USA) 1 0 0 2 350     350.00
135 New Approach (IRE) 1 0 0 2 350     350.00
136 Krater 1 0 0 1 350     350.00
137 Freedom’s Choice (USA) 1 0 0 3 0       0.00
138 Omen 1 0 0 3 0       0.00
139 Dai Jin (GB) 1 0 0 3 0       0.00
140 Kaldounevees (FR) 1 0 0 3 0       0.00
141 Afternoon Deelites (USA) 1 0 0 2 0       0.00
142 In The Wings (GB) 1 0 0 2 0       0.00
143 Stelvio (GB) 1 0 0 2 0       0.00
144 Goldneyev (USA) 1 0 0 2 0       0.00
145 Graf (USA) 1 0 0 2 0       0.00
146 Kahyasi (IRE) 1 0 0 2 0       0.00
147 Machiavellian (USA) 1 0 0 2 0       0.00
148 Vernius (CZE) 1 0 0 2 0       0.00
149 Aragon (GB) 1 0 0 2 0       0.00
150 Professional (IRE) 1 0 0 2 0       0.00
151 Kilimandżaro 1 0 0 1 0       0.00
152 Traditionally (USA) 1 0 0 1 0       0.00
153 Great Commotion (USA) 1 0 0 1 0       0.00
154 Distant View (USA) 1 0 0 1 0       0.00
155 Sea The Stars (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
156 Soviet Star (USA) 1 0 0 1 0       0.00
157 Gere 1 0 0 1 0       0.00
158 Sagacity (FR) 1 0 0 1 0       0.00
159 Observatory (USA) 1 0 0 1 0       0.00
160 Country Reel (USA) 1 0 0 1 0       0.00
296 79 94 718 1568000

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 25-06-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Mazur S. 22 19 9 9 10 35 104 358165
2 Reznikov A. 14 5 10 14 10 23 76 145870
3 Grzybowski K. 9 2 8 7 4 14 44 97040
4 Wyrzyk J. 7 16 6 7 6 12 54 121270
5 Petryakov D. 7 9 7 3 8 20 54 92310
6 Popov V. 7 7 6 12 4 24 60 89790
7 Kabardov A. 7 4 9 6 8 19 53 97420
8 Březina M. 7 3 2 4 6 11 33 64380
9 Turgaev A. 6 8 8 8 10 22 62 87700
10 Hendzel N. 6 5 4 8 2 8 33 106630
11 Mammadov H. 6 2 2 2 2 8 22 53110
12 Fraisl C. 6 1 3 1 1 1 13 40230
13 Lukasek T. 5 9 2 4 4 10 34 136640
14 Srnec M. 5 2 7 2 9 9 34 97670
15 Szymczuk W. 4 4 3 9 3 20 43 51090
16 Pantchev D. 3 5 6 8 5 7 34 62125
17 Kryszyłowicz M. 3 5 5 4 4 14 35 44250
18 Grzybowska J. 3 5 5 1 5 14 33 46070
19 Mazur K. 3 5 4 6 1 15 34 56530
20 Stepakin P. 3 4 1 4 4 18 34 39600
21 Maryniak K. 3 3 4 4 1 4 19 38590
22 Novák M. 3 3 1 0 0 0 7 114200
23 Ferhanov S. 3 2 1 0 0 1 7 67000
24 Kamińska K. 3 1 3 7 7 13 34 51260
25 Hamad Y. 3 0 1 0 1 3 8 18350
26 Stępniak D. 2 3 4 5 3 4 21 31300
27 Abaev S. 2 0 2 2 1 3 10 16940
28 Kłóś P. 2 0 2 0 0 5 9 12600
29 Kułaga R. 1 2 4 1 7 5 20 22330
30 Dynarowska K. 1 2 2 0 2 13 20 14760
31 Stromsky M. 1 2 0 0 1 1 5 17000
32 Kaleta A. 1 1 3 1 2 8 16 16470
33 Janaček V. 1 1 2 2 1 1 8 18800
34 Verner J. 1 1 2 0 1 2 7 37200
35 Rychlak J. 1 1 1 2 2 3 10 14030
36 Brygier K. 1 1 0 0 0 3 5 8540
37 Pałczyński P. 1 0 2 0 1 3 7 24800
38 Odložil J. 1 0 2 0 1 2 6 21000
39 Lovén N. 1 0 1 0 0 1 3 13000
40 Myška J. 1 0 0 0 1 2 4 18800
41 Abik M. 0 8 4 2 2 11 27 38150
42 Vasyutov S. 0 4 6 3 10 14 37 28760
43 Liška D. 0 2 0 0 0 1 3 10800
44 Lica Z. 0 1 2 0 0 1 4 27000
45 Dygrýn D. 0 1 0 1 0 1 3 4800
46 Kołakowski J. 0 1 0 1 0 1 3 2940
47 O’Shea T. P. 0 1 0 1 0 0 2 14100
48 Sousa Ferreira R. 0 1 0 1 0 0 2 14700
49 Sommer M. 0 1 0 0 1 6 8 2350
50 Bolewska P. 0 1 0 0 1 3 5 3150
51 Plšek F. 0 1 0 0 0 0 1 3200
52 Ferhanov B. 0 1 0 0 0 0 1 4000
53 Spáčil J. 0 0 2 1 2 4 9 9000
54 Lefebvre F. 0 0 2 0 1 2 5 3550
55 Bartos J. jr 0 0 1 2 0 0 3 6400
56 Nakoniechnyi P. 0 0 1 1 2 8 12 3780
57 Kardanov A. 0 0 1 1 0 4 6 2620
58 Gil A. 0 0 1 0 0 8 9 1500
59 Nikonorow M. 0 0 1 0 0 4 5 1000
60 Olehlová V. 0 0 1 0 0 0 1 1830
61 Benš R. 0 0 0 4 0 5 9 7600
62 Boyer T. 0 0 0 1 1 3 5 2600
63 Mach J. 0 0 0 1 1 1 3 3000
64 Chopyk A. 0 0 0 1 0 2 3 780
65 Szarłat O. 0 0 0 1 0 1 2 700
66 Wójcik I. 0 0 0 1 0 0 1 680
67 Aarich M. 0 0 0 1 0 0 1 500
68 Kratochvil J. 0 0 0 0 1 1 2 1000
69 Kiełkucka A. 0 0 0 0 1 0 1 250
70 Schiergen D. 0 0 0 0 1 0 1 2000
71 Kousek J. 0 0 0 0 1 0 1 1000
72 Altynbekov S. 0 0 0 0 0 2 2 0
73 Wyrzyk M. 0 0 0 0 0 2 2 0
74 Mikšovský M. 0 0 0 0 0 2 2 0
75 Kowalczyk J. 0 0 0 0 0 2 2 0
76 Kašny P. 0 0 0 0 0 1 1 0
77 Timmons C. 0 0 0 0 0 1 1 0
166 166 166 167 163 472 1300 2668600

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 25-06-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 175620
2 S. Guła 93800
3 R. Reveillere i V. Teillard 75300
4 SK Moszna 71290
5 Al Khalediah Stables 61940
6 SK Michałów 58100
7 SK Krasne 56430
8 R. Gorczyca 53990
9 Tersk Stud 50900
10 SK Janów Podlaski 48910
11 K. Szumiński 48030
12 Z. Górski 47430
13 SK Iwno 43950
14 M. Gromala 42910
15 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 39000
16 T. Ashley 38200
17 SK Napajedla 35200
18 B. M. Tomaszewski 34770
19 J. Traka 29850
20 M. Channon Bloodstock Ltd 29800
21 T. de la Heronniere 28500
22 Fortum Michał Romanowski 27950
23 Millennium Stud 27130
24 Team Hogdala France 26850
25 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 26250
26 M. Viguie 25450
27 SK Widzów – A. Tyszko 23250
28 O. Tricot 23000
29 S. Jeffroy, AGB Agency 22000
30 A. i R. Zielińscy 20730
31 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 20640
32 Dr G. W. Guy 20600
33 A. Zieliński 20300
34 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 20130
35 E. Banahan 20000
36 R. Piwko 19810
37 A. Chodowiec 19000
38 J. Foley 18800
39 F. & N. O’Reilly 18600
40 A. Borroni 18000
41 Storeway Ltd. 17600
42 T. Tarczyński 17000
43 Shadwell Estate Company Ltd 16350
44 J. Ryżkowski 16190
45 Lisbunny Bloodstock 16000
46 Stilvi Compania Financiera S.A. 15900
47 Wrbna Racing 15850
48 K. Mirpuri 15600
49 S. Plavac 15520
50 L. Wilson 14900
51 T. Sobierajski 14900
52 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 14900
53 E. Poitevin 14840
54 Smythson 14800
55 Nessa Arabians Sp. z o.o. 14780
56 R. Berns 14600
57 G. Smith 14350
58 Grange Stud 14000
59 A. Wójtowicz 13600
60 D. Mitrovic 13310
61 GR J. Zalewska 13290
62 R. Szpar 13250
63 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 13080
64 Expert Host Janusz Romanowski 13000
65 E. Porębna 12760
66 L. Błachut 12200
67 Braz Arabians 12000
68 S. Mladenovic 11890
69 Lutetia Arabians S.A.R.L. 11160
70 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 11100
71 Laundry Cottage Stud Farm 11000
72 Athbah Stud 10900
73 W. Krzemiński 10600
74 SK Kozienice 10550
75 W. J. Engel 10500
76 H. Rousseau 10400
77 R. J. & S. A. Carter 10200
78 E. de Kerpezdron 10000
79 G. Brady 9940
80 M. Poland 9800
81 A. Sexton 9720
82 Elia Stud Farm 9300
83 Abdullah Ali Al Saif 9100
84 Godolphin 9000
85 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 8600
86 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 8400
87 A. Omen 8400
88 T. Derda 8150
89 M. Pehu 8050
90 T. & H. Russell 8000
91 Rabbah Bloodstock Ltd 8000
92 S.C.E.A. Haras de Manneville 7900
93 R. Boland 7700
94 Oceana Racing 7320
95 Günay Equestrian Invest GmbH 7260
96 EARL Haras de Nonant le Pin 7000
97 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 7000
98 Hollyberry Farm 7000
99 M. Malinowski 7000
100 P. Pasquiou 7000
101 Azienda Agricola Gennaro Stimola 7000
102 GR N. Kosiński 7000
103 A. i G. Forien 7000
104 Biddestone Stud Ltd 6850
105 S. Schnakenberg 6840
106 D. Kwiatkowski 6800
107 S. Chazel 6800
108 P. Antenet 6680
109 R. Mroziński 6500
110 R. Z. Zieliński 6500
111 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 6400
112 E. i K. Laskowscy 6300
113 C. J. Gołaszewski 6120
114 T. Rejman 6100
115 Giewont Sp. z o.o. 6000
116 K. & R. Ask 6000
117 H., M., J. i A. Klein 6000
118 R. Sumiła 5780
119 J. Eng 5780
120 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 5700
121 Ch. Ruiz-Fouquet 5600
122 S. Polednia 5490
123 Ch. Jouandou 5330
124 J. Wallace 5300
125 M. Pokrywka 5230
126 ZG VAG Esch 5200
127 Univerpol Sp. z o.o. 5000
128 K. Zawiliński 5000
129 K. Bolbro Agerholm 5000
130 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 4915
131 G. & A. Corry 4900
132 J. Waldron & J. Barton 4900
133 A. Burke 4600
134 Tally-Ho Stud 4540
135 Gestüt Görlsdorf 4200
136 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 4100
137 UNI-RES Sp. z o.o. 4080
138 V. Timoshenko 4050
139 Mrs O. Harnett 4000
140 P. Frejlich 3740
141 H. Poledníková 3720
142 W. Saniewski 3700
143 M. Bober 3600
144 Ł. Fabisiak 3600
145 Flaxman Stables Ireland Ltd 3600
146 Lordship Stud 3600
147 L. Lafitte, H. Barus 3500
148 B. Dąbrowski 3500
149 J. Hanly 3500
150 inż. P. Vrba 3200
151 M. Harms 3150
152 R. Talarek 3120
153 T. Ruciński 3060
154 Teliver Farm Kft 3000
155 A. Dziuba 3000
156 P. Siuta 3000
157 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
158 Ch. Schriever 2800
159 I. Shenkin 2800
160 G. Kaczmarek 2800
161 M. & M. Butler 2800
162 Roundhill Stud 2800
163 Irish National Stud 2800
164 Bearn Arabians 2790
165 K. Zakolski 2720
166 K. Grudziąż 2700
167 S. Ringler 2590
168 J. Szmyt 2440
169 EARL Ecurie Feuillet 2440
170 T. Sieradzki 2440
171 A. Steinhart 2430
172 Old Carhue & Graeng Bloodstock 2400
173 J. Pšurný 2400
174 B. Ćwik 2350
175 Mr & Mrs R. Coffey 2120
176 P. Szmigiel 2100
177 SK Białka 2000
178 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 2000
179 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
180 SKA Sądzia Piotrowski i Zygmunt s.c. 2000
181 GR K. Tomaszewska 2000
182 M. i S. Wiśniewscy 1900
183 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 1900
184 Le Thenney S.A. 1800
185 H. Ryan 1800
186 P. Morrison 1800
187 EARL Haras du Camp Bernard 1750
188 J. Krauze 1750
189 Alfred F. Laskowski 1750
190 M. Konarski 1600
191 M. Kaszubowski 1570
192 Veles Stud 1560
193 S.A.G.L. Seserve 1400
194 Haras du Quesnay 1400
195 Highclere Stud 1400
196 Lismacue Mare Syndicate 1400
197 SK Jaroszówka 1400
198 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 1375
199 M. Kurach 1360
200 Agnieszka Wójtowicz 1360
201 A. Majchrzak 1250
202 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 1060
203 E. Gilert 1050
204 Haras du Logis Saint Germain 1000
205 K. Liptak 1000
206 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 1000
207 P. Šenigla, S. Popelka 1000
208 Hyde Park Stud 1000
209 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
210 F. Dill 1000
211 P. McEnery 1000
212 S. Oakes 900
213 L. Błaszczyk 780
214 K. Ziemiański 750
215 Alsadd Stud 750
216 M. Davison 700
217 D. Wrzosek 700
218 T. Milewski 700
219 G. Sęczek 680
220 M. Szeszuła 610
221 M. Saniewski 610
222 L. Staniszewski 500
223 P. Despouy 450
224 POE Millennium Stud 450
225 O., Y., S. Varin 450
226 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 350
227 J. Szweycer 350
228 R. Sendt 350
229 K. & Mrs Cullen 350
230 J. Beres 350
231 T. Nowak 340
232 J. Szlaszyński 340
233 M. Stelmaszczyk 340
234 B. Zuzek 300
235 Y. Sharet 300
236 W. Puszczewicz 250
237 ZG Wirth/Wagner 250
238 R. Ptach 250
239 inż. J. Kovařik 0
240 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
241 Cybernetyki Investment S.A. 0
242 H. Devin 0
243 W. Wawrzyniak 0
244 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0
245 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
246 Haras du Taillis 0
247 Ballyhane Stud 0
248 A. Biedrzycki 0
249 A. Rokicki 0
250 M. Kosicki 0
251 Mountarmstrong Stud 0
252 B. Dörflinger 0
253 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 0
254 J. Głowacki 0
255 P. i J. Łucki 0
256 R. Colasanti 0
257 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
258 P. Drutowski 0
259 O. Sutkiewicz 0
260 Haras de la Huderie 0
261 M. Sopański 0
262 G. Dudek 0
263 PPH Parys Sp. z o.o. 0
264 K. Jagielski 0
265 B. Thiry 0
266 inż. V. Kozel 0
267 I. Korczak 0
268 G. Łątka 0
269 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
270 R. Pajewska-Kwaśny 0
271 S. Bujarski 0
272 A. i P. Łojcha 0
273 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0
274 M. Wnorowska 0
275 D. Mioduszewski 0
276 Aunty Ifl 0
277 J. & J. Waldron 0
278 I. Tlustá 0
279 Res-Gal Sp. z o.o. 0
2668600

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 25-06-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 7 12 10 12 11 38 90 175620
2 SK Moszna 4 3 5 3 2 12 29 71290
3 K. Szumiński 4 0 1 2 1 6 14 48030
4 SK Iwno 3 3 2 9 6 18 41 43950
5 J. Traka 3 2 0 0 1 1 7 29850
6 O. Tricot 3 0 0 0 0 0 3 23000
7 B. M. Tomaszewski 2 6 2 0 0 3 13 34770
8 SK Krasne 2 4 10 5 7 25 53 56430
9 Millennium Stud 2 2 0 4 5 6 19 27130
10 SK Widzów – A. Tyszko 2 1 2 1 1 2 9 23250
11 R. Gorczyca 2 1 0 2 1 3 9 53990
12 Shadwell Estate Company Ltd 2 1 0 0 1 2 6 16350
13 M. Channon Bloodstock Ltd 2 1 0 0 0 0 3 29800
14 Stilvi Compania Financiera S.A. 2 1 0 0 0 0 3 15900
15 T. de la Heronniere 2 0 1 1 0 0 4 28500
16 S. Guła 2 0 1 0 0 0 3 93800
17 K. Mirpuri 2 0 0 2 0 4 8 15600
18 R. Reveillere i V. Teillard 2 0 0 1 0 0 3 75300
19 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 2 0 0 1 0 0 3 14900
20 L. Wilson 2 0 0 1 0 0 3 14900
21 Storeway Ltd. 2 0 0 0 0 1 3 17600
22 A. Borroni 2 0 0 0 0 0 2 18000
23 Lisbunny Bloodstock 2 0 0 0 0 0 2 16000
24 R. Piwko 1 3 2 2 0 3 11 19810
25 A. Zieliński 1 3 1 1 0 3 9 20300
26 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 1 2 2 0 0 3 8 20130
27 G. Smith 1 2 1 0 1 0 5 14350
28 Grange Stud 1 2 1 0 0 0 4 14000
29 R. Berns 1 2 0 0 0 0 3 14600
30 A. i R. Zielińscy 1 1 3 2 5 2 14 20730
31 T. Sobierajski 1 1 3 1 0 1 7 14900
32 GR J. Zalewska 1 1 2 1 1 2 8 13290
33 E. Porębna 1 1 1 1 0 1 5 12760
34 J. Foley 1 1 1 0 0 0 3 18800
35 G. Brady 1 1 1 0 0 0 3 9940
36 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 1 1 1 0 0 0 3 11100
37 Dr G. W. Guy 1 1 0 1 0 0 3 20600
38 W. J. Engel 1 1 0 1 0 0 3 10500
39 Smythson 1 1 0 1 0 0 3 14800
40 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 1 1 0 0 1 0 3 26250
41 T. Ashley 1 1 0 0 1 0 3 38200
42 M. Poland 1 1 0 0 0 1 3 9800
43 E. Poitevin 1 1 0 0 0 0 2 14840
44 S. Plavac 1 0 3 3 0 5 12 15520
45 R. J. & S. A. Carter 1 0 2 0 0 0 3 10200
46 Elia Stud Farm 1 0 1 1 0 0 3 9300
47 Abdullah Ali Al Saif 1 0 1 1 0 0 3 9100
48 D. Mitrovic 1 0 1 0 1 1 4 13310
49 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 1 0 1 0 0 1 3 8400
50 A. Omen 1 0 1 0 0 1 3 8400
51 Expert Host Janusz Romanowski 1 0 1 0 0 1 3 13000
52 H. Rousseau 1 0 1 0 0 0 2 10400
53 SK Kozienice 1 0 0 4 1 4 10 10550
54 A. Sexton 1 0 0 2 2 0 5 9720
55 S. Mladenovic 1 0 0 2 1 1 5 11890
56 M. Pehu 1 0 0 1 1 1 4 8050
57 T. Derda 1 0 0 1 1 0 3 8150
58 S.C.E.A. Haras de Manneville 1 0 0 1 0 1 3 7900
59 Oceana Racing 1 0 0 1 0 1 3 7320
60 S. Jeffroy, AGB Agency 1 0 0 1 0 0 2 22000
61 Laundry Cottage Stud Farm 1 0 0 1 0 0 2 11000
62 R. Boland 1 0 0 1 0 0 2 7700
63 GR N. Kosiński 1 0 0 0 0 4 5 7000
64 T. Rejman 1 0 0 0 0 3 4 6100
65 P. Pasquiou 1 0 0 0 0 1 2 7000
66 A. i G. Forien 1 0 0 0 0 1 2 7000
67 E. Banahan 1 0 0 0 0 0 1 20000
68 E. de Kerpezdron 1 0 0 0 0 0 1 10000
69 A. Chodowiec 1 0 0 0 0 0 1 19000
70 Godolphin 1 0 0 0 0 0 1 9000
71 Hollyberry Farm 0 2 1 0 0 0 3 7000
72 E. i K. Laskowscy 0 2 0 1 0 0 3 6300
73 M. Pokrywka 0 2 0 0 1 1 4 5230
74 Biddestone Stud Ltd 0 2 0 0 1 1 4 6850
75 Team Hogdala France 0 2 0 0 1 0 3 26850
76 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 2 0 0 0 1 3 6400
77 SK Napajedla 0 2 0 0 0 0 2 35200
78 Fortum Michał Romanowski 0 1 1 1 2 0 5 6450
79 Ch. Jouandou 0 1 1 1 0 1 4 5330
80 Tally-Ho Stud 0 1 1 1 0 0 3 4540
81 S. Polednia 0 1 1 1 0 0 3 5490
82 J. Waldron & J. Barton 0 1 1 1 0 0 3 4900
83 Wrbna Racing 0 1 1 0 3 2 7 15850
84 G. & A. Corry 0 1 1 0 2 0 4 4900
85 F. & N. O’Reilly 0 1 1 0 0 1 3 18600
86 Gestüt Görlsdorf 0 1 1 0 0 1 3 4200
87 W. Krzemiński 0 1 1 0 0 1 3 10600
88 Azienda Agricola Gennaro Stimola 0 1 0 2 0 0 3 7000
89 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 0 1 0 1 0 1 3 4915
90 J. Hanly 0 1 0 1 0 1 3 3500
91 W. Saniewski 0 1 0 1 0 0 2 3700
92 J. Wallace 0 1 0 1 0 0 2 5300
93 L. Lafitte, H. Barus 0 1 0 1 0 0 2 3500
94 A. Burke 0 1 0 0 1 1 3 4600
95 M. Harms 0 1 0 0 1 1 3 3150
96 V. Timoshenko 0 1 0 0 1 0 2 4050
97 Ch. Schriever 0 1 0 0 0 2 3 2800
98 Lordship Stud 0 1 0 0 0 2 3 3600
99 T. & H. Russell 0 1 0 0 0 1 2 8000
100 inż. P. Vrba 0 1 0 0 0 1 2 3200
101 M. & M. Butler 0 1 0 0 0 1 2 2800
102 Flaxman Stables Ireland Ltd 0 1 0 0 0 0 1 3600
103 Irish National Stud 0 1 0 0 0 0 1 2800
104 I. Shenkin 0 0 2 0 0 1 3 2800
105 Roundhill Stud 0 0 2 0 0 0 2 2800
106 Rabbah Bloodstock Ltd 0 0 2 0 0 0 2 8000
107 H. Poledníková 0 0 1 2 0 3 6 3720
108 P. Szmigiel 0 0 1 1 0 1 3 2100
109 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 0 0 1 1 0 0 2 4100
110 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 0 0 1 1 0 0 2 8600
111 J. Krauze 0 0 1 0 1 1 3 1750
112 J. Szmyt 0 0 1 0 1 1 3 2440
113 EARL Haras du Camp Bernard 0 0 1 0 1 0 2 1750
114 EARL Ecurie Feuillet 0 0 1 0 1 0 2 2440
115 P. Morrison 0 0 1 0 0 2 3 1800
116 A. Dziuba 0 0 1 0 0 2 3 3000
117 S.A.G.L. Seserve 0 0 1 0 0 2 3 1400
118 Le Thenney S.A. 0 0 1 0 0 2 3 1800
119 SK Jaroszówka 0 0 1 0 0 1 2 1400
120 Highclere Stud 0 0 1 0 0 1 2 1400
121 Mrs O. Harnett 0 0 1 0 0 1 2 4000
122 Mr & Mrs R. Coffey 0 0 1 0 0 1 2 2120
123 EARL Haras de Nonant le Pin 0 0 1 0 0 1 2 7000
124 Haras du Quesnay 0 0 1 0 0 1 2 1400
125 M. Fahy & Rathbarry Stud 0 0 1 0 0 0 1 3000
126 Old Carhue & Graeng Bloodstock 0 0 1 0 0 0 1 2400
127 H. Ryan 0 0 1 0 0 0 1 1800
128 J. Pšurný 0 0 1 0 0 0 1 2400
129 Lismacue Mare Syndicate 0 0 1 0 0 0 1 1400
130 T. Sieradzki 0 0 0 2 0 2 4 2440
131 S. Ringler 0 0 0 1 2 0 3 2590
132 M. Bober 0 0 0 1 2 0 3 3600
133 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 0 0 0 1 2 0 3 1375
134 E. Gilert 0 0 0 1 1 1 3 1050
135 G. Kaczmarek 0 0 0 1 1 0 2 2800
136 Teliver Farm Kft 0 0 0 1 1 0 2 3000
137 M. Konarski 0 0 0 1 0 3 4 1600
138 S. Oakes 0 0 0 1 0 2 3 900
139 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 0 0 1 0 1 2 1060
140 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 0 0 0 1 0 0 1 2000
141 M. i S. Wiśniewscy 0 0 0 1 0 0 1 1900
142 M. Kaszubowski 0 0 0 0 3 0 3 1570
143 D. Wrzosek 0 0 0 0 2 1 3 700
144 M. Davison 0 0 0 0 2 0 2 700
145 T. Milewski 0 0 0 0 2 0 2 700
146 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 0 0 1 2 3 350
147 M. Szeszuła 0 0 0 0 1 2 3 610
148 P. McEnery 0 0 0 0 1 2 3 1000
149 P. Despouy 0 0 0 0 1 2 3 450
150 K. & Mrs Cullen 0 0 0 0 1 2 3 350
151 R. Sendt 0 0 0 0 1 1 2 350
152 M. Saniewski 0 0 0 0 1 1 2 610
153 O., Y., S. Varin 0 0 0 0 1 1 2 450
154 J. Szweycer 0 0 0 0 1 1 2 350
155 Hyde Park Stud 0 0 0 0 1 0 1 1000
156 J. Beres 0 0 0 0 1 0 1 350
157 POE Millennium Stud 0 0 0 0 1 0 1 450
158 K. Liptak 0 0 0 0 1 0 1 1000
159 Haras du Logis Saint Germain 0 0 0 0 1 0 1 1000
160 P. Šenigla, S. Popelka 0 0 0 0 1 0 1 1000
161 Gynekologie Gebauer s.r.o. 0 0 0 0 1 0 1 1000
162 Cybernetyki Investment S.A. 0 0 0 0 0 4 4 0
163 R. Pajewska-Kwaśny 0 0 0 0 0 3 3 0
164 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 0 0 3 3 0
165 H. Devin 0 0 0 0 0 3 3 0
166 W. Wawrzyniak 0 0 0 0 0 3 3 0
167 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 0 0 0 0 0 2 2 0
168 P. Drutowski 0 0 0 0 0 2 2 0
169 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0 0 0 0 0 2 2 0
170 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0 0 0 0 0 2 2 0
171 Ballyhane Stud 0 0 0 0 0 2 2 0
172 D. Mioduszewski 0 0 0 0 0 2 2 0
173 G. Łątka 0 0 0 0 0 2 2 0
174 I. Tlustá 0 0 0 0 0 2 2 0
175 Mountarmstrong Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
176 E. Reyniers 0 0 0 0 0 1 1 0
177 inż. V. Kozel 0 0 0 0 0 1 1 0
178 O. Sutkiewicz 0 0 0 0 0 1 1 0
179 R. Colasanti 0 0 0 0 0 1 1 0
180 inż. J. Kovařik 0 0 0 0 0 1 1 0
181 Haras de la Huderie 0 0 0 0 0 1 1 0
182 P. i J. Łucki 0 0 0 0 0 1 1 0
183 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 0 0 0 0 1 1 0
184 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0 0 0 0 0 1 1 0
185 B. Van Dalfsen 0 0 0 0 0 1 1 0
186 M. Sopański 0 0 0 0 0 1 1 0
187 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0 0 0 0 0 1 1 0
188 Aunty Ifl 0 0 0 0 0 1 1 0
189 A. i P. Łojcha 0 0 0 0 0 1 1 0
190 J. & J. Waldron 0 0 0 0 0 1 1 0
191 Z. Hora 0 0 0 0 0 1 1 0
192 Haras du Taillis 0 0 0 0 0 1 1 0
193 Petra Bloodstock Agency Ltd 0 0 0 0 0 1 1 0
105 105 105 106 103 279 803 1927000

Hodowcy koni arabskich czystej krwi wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 25-06-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Michałów 6 4 5 5 7 28 55 58100
2 Tersk Stud 5 3 3 3 3 6 23 50900
3 M. Gromala 4 2 3 4 3 6 22 42910
4 Al Khalediah Stables 3 6 0 0 1 2 12 61940
5 SK Janów Podlaski 3 5 7 5 6 18 44 48910
6 Z. Górski 3 2 3 4 2 8 22 47430
7 Fortum Michał Romanowski 3 1 2 0 3 1 10 21500
8 M. Viguie 3 1 0 0 1 0 5 25450
9 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 3 0 0 0 0 0 3 39000
10 T. Tarczyński 2 1 1 2 0 4 10 17000
11 Nessa Arabians Sp. z o.o. 2 0 0 1 2 5 10 14780
12 Braz Arabians 2 0 0 0 0 2 4 12000
13 A. Wójtowicz 2 0 0 0 0 1 3 13600
14 J. Ryżkowski 1 4 1 2 1 8 17 16190
15 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 1 2 3 2 0 1 9 13080
16 Athbah Stud 1 2 0 1 0 1 5 10900
17 R. Szpar 1 1 3 3 1 6 15 13250
18 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 1 1 3 1 3 6 15 20640
19 M. Malinowski 1 1 0 0 0 1 3 7000
20 Lutetia Arabians S.A.R.L. 1 0 3 0 0 2 6 11160
21 L. Błachut 1 0 2 2 0 0 5 12200
22 R. Mroziński 1 0 1 1 0 0 3 6500
23 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 1 0 1 0 1 2 5 7000
24 H., M., J. i A. Klein 1 0 1 0 0 0 2 6000
25 R. Z. Zieliński 1 0 1 0 0 0 2 6500
26 P. Antenet 1 0 0 1 0 0 2 6680
27 Ch. Ruiz-Fouquet 1 0 0 1 0 0 2 5600
28 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 1 0 0 0 1 1 3 5700
29 Univerpol Sp. z o.o. 1 0 0 0 0 3 4 5000
30 S. Chazel 1 0 0 0 0 1 2 6800
31 K. Bolbro Agerholm 1 0 0 0 0 0 1 5000
32 D. Kwiatkowski 1 0 0 0 0 0 1 6800
33 K. & R. Ask 1 0 0 0 0 0 1 6000
34 Günay Equestrian Invest GmbH 0 2 2 1 1 3 9 7260
35 ZG VAG Esch 0 2 1 0 0 0 3 5200
36 C. J. Gołaszewski 0 2 0 1 0 1 4 6120
37 S. Schnakenberg 0 2 0 1 0 0 3 6840
38 R. Sumiła 0 2 0 0 1 2 5 5780
39 J. Eng 0 1 2 0 1 0 4 5780
40 K. Zawiliński 0 1 2 0 0 0 3 5000
41 Giewont Sp. z o.o. 0 1 1 1 3 3 9 6000
42 B. Dąbrowski 0 1 1 0 0 3 5 3500
43 UNI-RES Sp. z o.o. 0 1 1 0 0 2 4 4080
44 Ł. Fabisiak 0 1 0 2 0 0 3 3600
45 P. Frejlich 0 1 0 1 1 1 4 3740
46 P. Siuta 0 1 0 1 0 0 2 3000
47 Bearn Arabians 0 1 0 0 1 0 2 2790
48 K. Grudziąż 0 1 0 0 1 0 2 2700
49 T. Ruciński 0 1 0 0 1 0 2 3060
50 R. Talarek 0 1 0 0 0 2 3 3120
51 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 0 1 0 0 0 1 2 2000
52 SKA Sądzia Piotrowski i Zygmunt s.c. 0 1 0 0 0 0 1 2000
53 K. Zakolski 0 1 0 0 0 0 1 2720
54 A. Steinhart 0 0 1 2 1 2 6 2430
55 B. Ćwik 0 0 1 2 0 0 3 2350
56 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 0 0 1 1 0 0 2 1900
57 SK Białka 0 0 1 0 1 6 8 2000
58 A. Majchrzak 0 0 1 0 1 3 5 1250
59 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 0 0 1 0 0 0 1 1000
60 Agnieszka Wójtowicz 0 0 1 0 0 0 1 1360
61 Veles Stud 0 0 1 0 0 0 1 1560
62 M. Kurach 0 0 0 2 0 3 5 1360
63 GR K. Tomaszewska 0 0 0 2 0 0 2 2000
64 Alfred F. Laskowski 0 0 0 1 2 1 4 1750
65 K. Ziemiański 0 0 0 1 1 0 2 750
66 F. Dill 0 0 0 1 0 2 3 1000
67 G. Sęczek 0 0 0 1 0 2 3 680
68 L. Błaszczyk 0 0 0 1 0 1 2 780
69 L. Staniszewski 0 0 0 1 0 1 2 500
70 B. Zuzek 0 0 0 0 1 3 4 300
71 ZG Wirth/Wagner 0 0 0 0 1 2 3 250
72 M. Stelmaszczyk 0 0 0 0 1 2 3 340
73 T. Nowak 0 0 0 0 1 0 1 340
74 W. Puszczewicz 0 0 0 0 1 0 1 250
75 Y. Sharet 0 0 0 0 1 0 1 300
76 J. Szlaszyński 0 0 0 0 1 0 1 340
77 R. Ptach 0 0 0 0 1 0 1 250
78 Alsadd Stud 0 0 0 0 1 0 1 750
79 G. Dudek 0 0 0 0 0 5 5 0
80 A. Biedrzycki 0 0 0 0 0 5 5 0
81 B. Thiry 0 0 0 0 0 4 4 0
82 A. Rokicki 0 0 0 0 0 4 4 0
83 M. Kosicki 0 0 0 0 0 3 3 0
84 K. Jagielski 0 0 0 0 0 2 2 0
85 S. Bujarski 0 0 0 0 0 2 2 0
86 M. i S. Wiśniewscy 0 0 0 0 0 2 2 0
87 B. Dörflinger 0 0 0 0 0 2 2 0
88 I. Korczak 0 0 0 0 0 1 1 0
89 M. Wnorowska 0 0 0 0 0 1 1 0
90 PPH Parys Sp. z o.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
91 Res-Gal Sp. z o.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
92 J. Głowacki 0 0 0 0 0 1 1 0
61 61 61 61 60 193 497 741600

Handikap generalny na dzień 25.06.2018

Konie pełnej krwi angielskiej

4-letnie i starsze

1. og. Bush Brave 87,5
2. og. Largo Forte 81,5
3. og. Magnetic 80,5
4. og. Velnelis 79,5
5. og. Umberto Caro 79
6. og. Kokshe 78,5
7. kl. Jagienka 78
8. kl. Height of Beauty 78
9. og. Kurier 77
10. og. Petronius 77
11. og. Nikus 77
12. kl. Furia 76
13. og. Jules’s Dream 76
14. og. Design 75
15. og. Neo 74,5
16. wał. Tribunal 74,5
17. kl. Fabulous Angel 74
18. og. Polish Spirit 74
19. kl. Kohinoor Diamond 74
20. og. Modraszek 73,5
21. og. Blue Connoisseur 73,5
22. og. Easy Go 73,5
23. wał. Spasski 73,5
24. wał. Calmir 73
25. og. Bronislav 73
26. wał. Bromsky 73
27. og. Dystans 73
28. og. Omer 73
29. kl. Rustique 72,5
30. og. Captain Aragorn 72,5
31. og. Invincible Gunner 72,5
32. kl. Tagra 71,5
33. wał. Baahy 71,5
34. og. Kaszi 71
35. og. Mourtajez 71
36. kl. Circle Centuria 71
37. wał. Gared 71
38. og. Lion Cut 71
39. og. Hipster 71
40. og. Dacosse 70,5
41. og. Novitor 70,5
42. og. Jam Duke 70,5
43. kl. Magical Path 70,5
44. og. Percy 70
45. og. Sumidero 70
46. wał. Incognito 70
47. wał. Letbygonesbeicons 70
48. kl. Incepcja 69,5
49. og. Bellerofont 69,5
50. og. Subiectum 69,5
51. kl. Kranti 69
52. kl. Zarra 69
53. wał. Hot Wing 69
54. kl. Shantaram 68,5
55. og. Shalkar 68,5
56. kl. Showmeyourheaven 68,5
57. wał. Faraon 68
58. og. Living Legend 68
59. og. Chant Soldier 68
60. kl. Stella 67,5
61. kl. Tea 67,5
62. og. Lafayett 67
63. og. Butch 67
64. wał. Nechius 67
65. og. Indigo Ocean 66,5
66. kl. Theskyisnolimit 66,5
67. wał. Just Gold 66
68. og. Freddyisready 66
69. kl. Javorka 66
70. og. Thorn 65,5
71. wał. Tudemon 65,5
72. kl. Sweet As Sugar 65,5
73. kl. Urugwajka 65,5
74. kl. Essea 65,5
75. og. Naf 65
76. og. Party Animal 65
77. og. Langfuhr 65
78. og. Tebinio 65
79. kl. Full Of Promise 64,5
80. wał. Danot 64,5
81. kl. Pipasol 64,5
82. kl. Ukraina 64
83. wał. Nider 64
84. wał. Karim 64
85. wał. Newman 64
86. kl. Nagroda 64
87. og. Suwenir 63,5
88. og. Eluzzam 63,5
89. kl. Black Beauty 63
90. og. Sopran Tamo 63
91. kl. Królowa Bona 63
92. kl. Tankredi 62,5
93. kl. Irga 62,5
94. kl. Dunayka 62,5
95. wał. Koniak 62
96. kl. Ugoda 62
97. kl. Akiria 62
98. og. Nitrolak 61
99. og. Golden Glider 60,5
100. og. Jam Babinicz 60,5
101. kl. Tuogh Szumawa 60
102. kl. Tyberia 60
103. og. Sando 60
104. kl. Guarda 60
105. og. Dakard 59,5
106. kl. Augusta 59,5
107. og. Komandor 59
108. wał. Lascadell 59
109. kl. Milionerka 58,5
110. kl. Kolada 58,5
111. og. Kazal 58
112. kl. Melodine 58
113. wał. Nolan of Budysin 58
114. og. Dekret 57,5
115. kl. Gratsiya 57,5
116. kl. Ameryka 57,5
117. kl. Targa 57
118. kl. Intifada 57
119. kl. Story of My Life 57
120. og. Peregrino 57
121. kl. Dawony 56,5
122. kl. Bogini 56,5
123. wał. Zryw 56,5
124. og. Maur 56
125. kl. Majestic Haze 55,5
126. kl. Isuzu 55
127. wał. Agatek 54,5
128. kl. Speedy Szumawa 54,5
129. kl. Turnera 54,5
130. og. Gibraltar 54
131. kl. Amoreena 54
132. wał. Rakisz 53,5
133. kl. Carmel Valley 53,5
134. kl. Symetria 53,5
135. kl. Fuengirola 53
136. kl. Wanilia 53
137. kl. Essence 52,5
138. og. Test 52,5
139. og. Haad Rin 52,5
140. kl. Key To Life 52
141. og. Big Red 51,5
142. wał. Monte Luppo 51
143. kl. Banja Luka 50,5
144. kl. Dallina 50,5
145. wał. Vabank 50,5
146. og. Zew 50
147. wał. Jansen 49
148. kl. Kirowa 49
149. og. Unkas 49
150. og. Dunay Great 48
151. wał. Daydreamer 47
152. kl. Insignia 46
153. kl. Syberia 44,5
154. kl. Dialina 43,5
155. og. Secret of Szumawa 43
156. og. Ekwador 43
157. og. Issachar 42
158. kl. Nebra 38,5
159. kl. Indila 38,5
160. kl. Hadassa 37,5
161. og. Nico 34
162. kl. Sporada 30,5
163. og. Kair 30
164. og. Dangar 30
165. kl. Syria 29,5

3-letnie

1. og. Fabulous Las Vegas 81
2. og. Xawery 80
3. og. Medrock 79
4. og. Fox Trot Galeste 78
5. kl. Akademia 77
6. og. Silver Bee 76,5
7. kl. Jam Julietta 76,5
8. kl. Rain and Sun 75,5
9. og. King Arcibal 74,5
10. og. Rakija 74
11. og. Polski Lord 74
12. og. Exciter 74
13. og. Cape Ducato 73,5
14. og. Gardemarin 73,5
15. kl. Santa Klara 73
16. kl. Alfea 73
17. kl. Jalapena 72,5
18. og. Pilecki 72
19. kl. Fighterka 71,5
20. og. Fortel Zagłoby 71
21. og. Atman 70,5
22. og. Valley Pride 70,5
23. og. Parys 70
24. og. Harlem 70
25. kl. Areej 70
26. og. Turion 69
27. og. Zghorta Dynamite 69
28. og. Dakar 68,5
29. kl. Vilnele 68,5
30. og. Dilong 68,5
31. kl. Mazovia Queen 68
32. kl. Fortune Teller 68
33. og. Dominer 68
34. og. Clouds Blue 67,5
35. kl. Time of Dream 67,5
36. og. Sweet City 67,5
37. kl. Zaya 67
38. kl. Królowa Ecosse 67
39. og. Dark King 67
40. og. Istambuł 66,5
41. kl. Trojka 66,5
42. og. Lord of Hearts 66
43. og. Mosanto 65,5
44. kl. Ines d’Ecosse 65,5
45. og. Da Milano 65
46. og. Varese 65
47. kl. Miss Kossakówna 65
48. kl. Ame Sublime 65
49. kl. Tiamina 64,5
50. og. Kanclerz 64,5
51. og. Sileroy 64,5
52. og. Diego 64
53. og. Chill Gioffry 64
54. og. Linovsky 64
55. wał. Dowhatisay 64
56. kl. Ragane 63,5
57. og. Jarl 63,5
58. kl. Fee Bonne 63,5
59. kl. Mexican Moon 63
60. og. Tebidoro 63
61. og. Salinger 62,5
62. og. Fleshmob 62
63. og. Montero 62
64. kl. Kenyatta 61,5
65. og. Classical Intikhab 61,5
66. og. The Auld Hoose 61,5
67. og. Sea The Sky 61,5
68. og. Król Dżungli 61,5
69. og. Calgary 61
70. kl. Masai Princess 61
71. kl. Izis 61
72. wał. Bailando 61
73. kl. Jam Romana 61
74. kl. Wild Lily 60,5
75. kl. Twoteatoroomtwotwo 60,5
76. og. Fruit Night 60,5
77. kl. Trenta 60
78. og. French Flair 60
79. kl. Saldana 59,5
80. og. Sen o Warszawie 59,5
81. kl. Tartaria 59,5
82. kl. Indira 59
83. kl. Sini 59
84. og. Nebo 58,5
85. og. Heroiczny 58,5
86. og. Sorbet 58,5
87. kl. Step To Hope 58
88. og. Sygryd 58
89. kl. Zawieja 58
90. og. Lanaphor 58
91. og. Silver de Cerisy 57,5
92. kl. Iwillbefamous 57,5
93. og. Proton 57,5
94. kl. Evlampia 57
95. og. Square Petrarque 57
96. og. Moon 57
97. kl. Fastwayout 56,5
98. og. Altissimo 56,5
99. kl. Dance With Molly 56
100. og. Sorreno 56
101. wał. Lord Speaker 56
102. kl. Uzza 55,5
103. kl. Stefanka 55,5
104. wał. Tanatos 55,5
105. kl. Tanaita 55
106. kl. Mokka 55
107. og. Kazanova 55
108. kl. Deklaracja 55
109. kl. Eastern Girl 54,5
110. kl. Jelly 54,5
111. kl. Biancavilla 54
112. og. Pino Torinese 54
113. kl. Relandi 53,5
114. kl. Ladyfinger 53,5
115. og. Grimm 53
116. kl. Celtic Song 52,5
117. og. Temudżyn 52,5
118. kl. Vologda 52
119. kl. Księżna Anna 52
120. kl. Afina Pallada 51,5
121. kl. Nuweliya 51
122. kl. Elusive Star 51
123. og. Dargo 51
124. kl. Chibichibi 49,5
125. kl. Taneda 49
126. kl. Pianissima 49
127. kl. True Miracle 48,5
128. og. Bergen 48,5
129. kl. Semla 48
130. og. Big Bad Black 47,5
131. og. Octobermen 47,5
132. kl. Muza Degasa 47,5
133. kl. Spectra Deelites 47
134. og. Leading Champion 47
135. kl. Burruchaga 47
136. kl. Cieciorka 46,5
137. og. Fariziejus 44
138. og. Juganis 44
139. kl. Sicaria 43
140. og. San Escobar 42
141. kl. Saragossa 42
142. kl. Nibella 40,5
143. og. Krystian 40
144. og. Naos 40
145. kl. Armina 39
146. og. Triglav 38
147. kl. Fantazija 36,5
148. kl. Miss Mazovia 32
149. og. June Night 30
150. og. Matchmaker 27
151. og. Jasminum 25
152. og. Mamertyn 20

 

Konie arabskie czystej krwi

5-letnie i starsze

1. wał. Burkan Al Khalediah 78,5
2. kl. Arwa 78
3. kl. Shannon Queen 77,5
4. og. Mogadiusz 77,5
5. og. Alladyn 77
6. og. Bandolero 76
7. kl. Shahad Athbah 75,5
8. og. SS Mothill 75,5
9. og. Sarin Hel 75
10. og. Arash 73,5
11. wał. Ouzbeks du Panjshir 73
12. wał. Zahaab 72
13. og. Adash 71,5
14. wał. Sudtag 71,5
15. og. Bariq Dazzelour 71
16. wał. Inextremo 70,5
17. og. Sunny Amber KRF 70
18. og. Salman Al Khalediah 69,5
19. kl. Jafeel Athbah 69,5
20. og. Ussam de Carrere 69
21. og. Etorio 68
22. og. Esid In Zamour 68
23. og. Matar 68
24. og. Chill Force 67,5
25. og. Guerro 67
26. og. Magoun 66,5
27. og. Boy Mugatin 65
28. og. Euro Dahess MNM 65
29. kl. Dirhem 65
30. og. Addis 64,5
31. og. Nachshon 64
32. wał. Wunderfitz von Südbaden 64
33. kl. Miss Dahess MNM 63,5
34. wał. Dar Duni 63,5
35. kl. Echaruna 62,5
36. kl. Lady Dahess MNM 62
37. og. Wasilew 61,5
38. og. Terrior 61
39. og. Marsat 60,5
40. wał. Fahad 59,5
41. og. Farid Talatash 59
42. og. Wadi Kahil 58,5
43. wał. Adding 57,5
44. og. Newjork 55,5
45. og. Benissimo 55
46. wał. Wierzbin 53,5
47. wał. Narcyz 53
48. wał. Haris 50,5
49. kl. Haneczka 49,5
50. kl. D’Achila 48
51. og. Yoav 47
52. og. Stinger 47
53. og. Orbitale 43
54. kl. Sabra 23
55. og. Airforce 20

4-letnie

1. og. Fazza Al Khalediah 84
2. kl. General Lady 77,5
3. og. MonMurhib Kossack 76,5
4. kl. Nesma Al Mels 76,5
5. kl. Sweet Dream 75,5
6. og. Rammas Al Khalediah 75
7. og. Saudi Al Khalediah 74,5
8. og. Mohacz 74
9. kl. Almiza 73,5
10. og. Velt Tersk 73
11. kl. Ajiba Al Mels 72,5
12. og. Severus 71
13. og. Celebryta 69,5
14. og. VAG El Condor 69,5
15. og. Cocolino 69
16. og. Aktyw 67
17. og. Pio 67
18. og. Grand Amour 67
19. og. Monther Al Khalediah 66,5
20. kl. Go-Go Tersk 66,5
21. kl. Mina Maia 66,5
22. kl. Pinki Pay 66,5
23. kl. Sheblat Al Khalediah 66
24. kl. Sekretarka 65,5
25. kl. Echa Wadi 65
26. og. Wilton 65
27. kl. Brasilia 64,5
28. og. Purhib 64,5
29. og. Prospero 64
30. og. Albar 64
31. kl. Rayanah Aljasra 64
32. kl. Lolita Fata 63,5
33. og. Selangor PW 63,5
34. og. Letus JR 63,5
35. kl. Amifa 63
36. og. Belldon 62,5
37. og. Sidal 62,5
38. og. Zorman Bad 62
39. kl. Super Star 61,5
40. og. Vrom Kossack 61
41. kl. Severina 61
42. kl. Wenus GI 60,5
43. og. Vetrogon Tersk 60
44. kl. Makayla 60
45. og. Muszkiet 59,5
46. og. Ethos 59
47. og. El Noster 58,5
48. kl. Valgalla Tersk 58
49. og. Duero 58
50. kl. Pesaria 57
51. og. Tornado 57
52. kl. Złotna 55
53. og. Wernyus 55
54. kl. Himera JR 54,5
55. og. Hadir 54,5
56. og. Foreman 54
57. og. Midas JR 54
58. og. Emerald 53,5
59. og. Fokstrot 52,5
60. kl. Najat von Südbaden 52
61. kl. Malala 51
62. og. Protektor 50,5
63. kl. Eryka JR 48
64. og. Cios 47
65. wał. Ermader 45,5
66. kl. Bint Mari 45
67. og. Lorens 45
68. og. Elgrom 43
69. og. Celkis 43
70. kl. Harenda 42
71. kl. Al-Marada 36,5
72. kl. Al-Marala 34,5
73. wał. Enej 32
74. wał. Centor 31
75. kl. Aksa BS 18

Handikaper
Krzysztof Wolski

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej