Hodowcy koni arabskich czystej krwi wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 13-11-2017

Lp. Nazwisko/Firma Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Janów Podlaski 27 22 22 18 24 56 169 367990
2 M. Gromala 18 8 9 7 5 11 58 403050
3 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 12 9 5 6 4 7 43 184150
4 SK Michałów 10 20 21 30 33 127 241 171110
5 Z. Górski 9 15 11 9 13 16 73 159070
6 Al Khalidiah Stables 8 2 1 0 0 0 11 134400
7 Abbas Akbar Al Mulla 6 4 1 2 1 2 16 45810
8 The Kossack Stud B.V. 5 3 1 0 0 2 11 61440
9 Veles Stud 5 2 0 3 4 12 26 31280
10 Athbah Stud 4 8 2 3 0 0 17 98070
11 Braz Arabians 4 5 2 2 2 11 26 35060
12 Nessa Arabians Sp. z o.o. 4 4 1 2 1 8 20 47240
13 R. Szpar 4 2 2 2 2 18 30 35180
14 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 3 8 2 4 5 26 48 46300
15 P. Antenet 3 3 4 1 1 0 12 45400
16 M. i S. Wiśniewscy 3 3 2 4 2 5 19 30190
17 Polska AKF Sp. z o.o. 3 2 2 7 6 12 32 32350
18 T. Nowak 3 0 2 1 1 4 11 17880
19 J. Ryżkowski 2 8 8 8 9 29 64 76720
20 L. Błachut 2 5 1 3 1 1 13 42260
21 A. Majchrzak 2 4 1 3 2 3 15 26250
22 M. Viguie 2 3 4 1 0 1 11 49740
23 Günay Equestrian Invest GmbH 2 3 2 3 2 7 19 20540
24 Ł. Fabisiak 2 3 0 0 1 1 7 24130
25 J. Głowacki 2 2 1 1 0 1 7 19080
26 Alfred F. Laskowski 2 2 0 2 2 2 10 17920
27 K. Jagielski 2 2 0 1 1 2 8 20210
28 Ch. Ruiz-Fouquet 2 1 2 0 0 4 9 12640
29 C. Totain 2 1 2 0 0 4 9 13640
30 L. Błaszczyk 2 1 1 3 1 5 13 21410
31 S. Schnakenberg 2 1 1 3 0 1 8 12800
32 Agnieszka Wójtowicz 2 1 0 0 2 4 9 20130
33 M. C. Biaudis 2 0 3 1 1 1 8 34460
34 K. Zakolski 2 0 2 2 0 3 9 28720
35 A. Steinhart 2 0 2 0 2 4 10 14350
36 C. J. Gołaszewski 2 0 1 1 3 7 14 14860
37 ZG VAG Esch 2 0 1 1 1 2 7 17510
38 Alsadd Stud 2 0 1 0 0 1 4 43800
39 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 1 2 7 7 4 14 35 29180
40 T. Badyła 1 2 4 0 0 1 8 17680
41 Res-Gal Sp. z o.o. 1 2 1 5 0 2 11 12620
42 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 1 2 1 1 0 0 5 37580
43 F. Dill 1 2 0 0 0 2 5 9000
44 B. M. Tomaszewski 1 1 5 1 3 12 23 15800
45 J. Lech 1 1 3 0 0 3 8 14440
46 A. Rokicki 1 1 2 3 7 6 20 11240
47 K. Grudziąż 1 1 2 0 0 5 9 10240
48 Univerpol Sp. z o.o. 1 1 1 2 1 1 7 13280
49 M. Stelmaszczyk 1 1 1 1 0 2 6 7040
50 Fortum Michał Romanowski 1 1 1 0 1 6 10 9560
51 R. Talarek 1 1 1 0 1 3 7 12570
52 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 1 1 0 0 0 1 3 9600
53 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 1 0 3 0 0 0 4 9080
54 K. & R. Ask 1 0 2 1 0 3 7 9200
55 A. Wójtowicz 1 0 1 2 0 4 8 6120
56 Bearn Arabians 1 0 1 1 2 2 7 12260
57 M. Gołębiowska GR Surchów 1 0 1 1 1 1 5 8000
58 G. Dudek 1 0 1 0 3 6 11 9180
59 PPH Parys Sp. z o.o. 1 0 0 0 0 2 3 6800
60 P. Wasilewski 1 0 0 0 0 1 2 6800
61 L. Staniszewski 0 3 2 2 0 1 8 12240
62 R. De Leon 0 3 1 0 0 3 7 5920
63 A. Biedrzycki 0 2 2 4 2 5 15 9360
64 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 0 1 2 2 3 6 14 5200
65 K. Ziemiański 0 1 2 2 2 6 13 6760
66 H., M., J. i A. Klein 0 1 2 1 2 1 7 6650
67 B. Zuzek 0 1 1 3 3 0 8 5610
68 R. Ptach 0 1 1 2 0 7 11 5440
69 K. Mirpuri 0 1 1 0 1 4 7 3980
70 J. Sawicki 0 1 1 0 1 2 5 4000
71 P. Podgórny 0 1 0 0 0 5 6 2720
72 L. Bennett 0 1 0 0 0 4 5 2320
73 P. Frejlich 0 0 3 4 3 4 14 6420
74 J. Siwonia 0 0 3 3 1 3 10 4440
75 M. Kosicki 0 0 2 2 0 2 6 4080
76 G. Sęczek 0 0 2 1 1 5 9 3740
77 W. Bąk 0 0 2 0 1 4 7 3060
78 B. Ćwik 0 0 2 0 0 0 2 3000
79 A. Frątczak 0 0 1 0 1 8 10 1000
80 P. Głowacki 0 0 1 0 1 1 3 1250
81 M. Nowakowska 0 0 1 0 0 2 3 1360
82 Y. Sharet 0 0 1 0 0 0 1 870
83 R. Z. Zieliński 0 0 0 2 1 2 5 2020
84 M. Bajkowski 0 0 0 2 0 5 7 880
85 I. Topolska 0 0 0 2 0 3 5 960
86 M. Klein 0 0 0 1 1 3 5 640
87 R. Gorczyca 0 0 0 1 0 4 5 480
88 G. Łątka 0 0 0 0 2 3 5 680
89 Expert Host Janusz Romanowski 0 0 0 0 2 2 4 680
90 T. Ruciński 0 0 0 0 2 1 3 680
91 Artur Nicpoń 0 0 0 0 1 5 6 390
92 J.J. Wolters 0 0 0 0 1 3 4 240
93 M. Norenius 0 0 0 0 1 1 2 240
94 M. Malinowski 0 0 0 0 1 0 1 340
95 T. Tarczyński 0 0 0 0 1 0 1 240
96 R. Sumiła 0 0 0 0 0 5 5 0
97 J. Rudnicki 0 0 0 0 0 4 4 0
98 K. Goździalski 0 0 0 0 0 4 4 0
99 L. Boharewicz 0 0 0 0 0 3 3 0
100 R. Mroziński 0 0 0 0 0 3 3 0
101 P. Pośrednik 0 0 0 0 0 2 2 0
102 K. Duda 0 0 0 0 0 2 2 0
103 C. Dell’Ova 0 0 0 0 0 2 2 0
104 Yeguada Bautista Vich 0 0 0 0 0 2 2 0
105 S. Bujarski 0 0 0 0 0 2 2 0
106 M. Kurach 0 0 0 0 0 1 1 0
193 193 194 193 190 612 1575 2862300

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 13-11-2017

Lp. Nazwisko/Firma Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 29 27 32 29 37 115 269 501640
2 S. Plavac 15 12 6 6 4 12 55 210200
3 SK Moszna 13 4 10 17 17 49 110 186970
4 SK Krasne 12 16 19 27 33 124 231 216440
5 SK Iwno 11 11 20 20 16 71 149 178990
6 A. Zieliński 10 7 7 9 10 19 62 145120
7 SK Widzów – A. Tyszko 9 20 7 8 6 23 73 205105
8 V. Timoshenko 6 2 0 2 1 2 13 111450
9 K. Mirpuri 5 9 10 3 4 19 50 132290
10 K. Szumiński 5 5 1 2 5 20 38 66420
11 Gestüt Fährhof 5 0 1 0 0 0 6 114600
12 B. M. Tomaszewski 4 10 7 13 12 18 64 78590
13 GR J. Zalewska 4 3 5 4 5 9 30 61900
14 Wrbna Racing 4 2 1 0 1 1 9 135800
15 GR N. Kosiński 4 1 1 4 4 10 24 38960
16 E. Banahan 4 1 0 0 0 0 5 333200
17 J. Traka 4 0 4 4 5 10 27 45650
18 Team Hogdala France 4 0 0 0 0 0 4 105000
19 R. Gorczyca 3 5 4 6 3 11 32 70530
20 King Farm 3 3 3 4 0 1 14 39620
21 E.A.R.L. Haras du Taillis 3 3 2 0 0 0 8 40200
22 W. Krzemiński 3 3 1 0 0 1 8 104320
23 Haras de la Bareliere 3 2 3 2 2 2 14 33120
24 Laundry Cottage Stud Farm 3 1 3 1 1 1 10 26765
25 R. J. & S. A. Carter 3 1 3 0 1 0 8 28550
26 Hyde Park Stud 3 1 0 2 0 0 6 145600
27 E. Farrelly 3 1 0 1 0 1 6 26300
28 M. Bober 3 1 0 1 0 0 5 32340
29 S. Mladenovic 3 1 0 0 3 2 9 26680
30 Le Thenney S.A. 3 0 4 1 3 3 14 43550
31 Kellsgrange Stud 3 0 3 2 0 0 8 36760
32 J. Foley 3 0 1 1 0 1 6 25700
33 J. Waldron & J. Barton 3 0 1 0 3 2 9 22450
34 L. i H. Boscher 3 0 1 0 1 2 7 83600
35 Millennium Stud 2 11 5 5 7 15 45 68600
36 A. Sexton 2 5 3 2 0 2 14 29500
37 O., Y., S. Varin 2 4 2 0 1 1 10 28550
38 S. Jeffroy, AGB Agency 2 3 1 0 0 1 7 57560
39 Mr & Mrs G. Middlebrook 2 2 0 1 1 2 8 26590
40 SK Jaroszówka 2 1 4 0 1 1 9 40550
41 D. Mioduszewski 2 1 3 2 1 5 14 23580
42 Elia Stud Farm 2 1 2 1 1 1 8 18710
43 SK Kozienice 2 1 2 1 0 4 10 19300
44 T. Ashley 2 1 2 0 0 0 5 51600
45 E. Porębna 2 1 1 4 2 5 15 19210
46 A. i R. Zielińscy 2 1 1 2 0 1 7 39640
47 Haras du Logis Saint Germain 2 1 1 2 0 0 6 54950
48 Ecurie des Anges EARL 2 1 1 0 1 2 7 16750
49 T. & H. Russell 2 1 0 1 0 2 6 66000
50 E. Poitevin 2 1 0 1 0 0 4 31300
51 S. Weresiński 2 0 2 1 1 2 8 22850
52 P. Szmigiel 2 0 1 2 1 6 12 17100
53 A. Wyrzyk 2 0 1 2 0 0 5 24400
54 Mrs A. S. O’Brien 2 0 1 1 0 1 5 60000
55 J. i K. Dobosz 2 0 1 0 2 2 7 13850
56 A. Isope, Suc. P. Vischer 2 0 1 0 0 6 9 19400
57 W. Heinz 2 0 0 1 0 2 5 18500
58 C. Maye 2 0 0 0 1 0 3 17650
59 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 2 0 0 0 0 0 2 75000
60 POE Millennium Stud 2 0 0 0 0 0 2 30000
61 P. Despouy 1 6 2 0 0 0 9 23600
62 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 1 5 0 2 0 2 10 21400
63 Expert Host Janusz Romanowski 1 3 2 0 4 7 17 17240
64 Corduff Bloodstock Ltd. 1 3 0 3 0 0 7 16100
65 G. Smith 1 3 0 1 0 4 9 20100
66 J. Repard i S. Dibb 1 3 0 0 0 0 4 15400
67 F. & N. O’Reilly 1 3 0 0 0 0 4 33000
68 S.A. I.G.E.P. 1 2 5 0 1 2 11 18950
69 Ch. Jouandou 1 2 3 0 1 1 8 15470
70 K. Dobosz 1 2 2 6 2 6 19 20050
71 L. Ciampoli 1 2 2 2 2 7 16 17700
72 M. Cullinane 1 2 2 1 0 3 9 14000
73 G. Brady 1 2 1 2 1 0 7 13500
74 O. Tricot 1 2 1 2 0 1 7 15600
75 E. Krakowiak i A. Marczak 1 2 1 2 0 1 7 49260
76 E. Gilert 1 2 1 1 1 2 8 15050
77 Tally-Ho Stud 1 2 1 0 1 2 7 14550
78 Azienda Agricola Gennaro Stimola 1 2 1 0 1 0 5 26700
79 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 1 2 1 0 1 0 5 19050
80 J. Wallace 1 2 1 0 0 0 4 18000
81 S. Vidal 1 2 0 2 0 1 6 18700
82 Mr & Mrs R. Coffey 1 2 0 0 0 1 4 16840
83 Dayton Investments Ltd 1 2 0 0 0 1 4 12600
84 M. Campbell Andenaes 1 2 0 0 0 0 3 51000
85 Old Carhue & Graeng Bloodstock 1 1 2 2 1 3 10 13750
86 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 1 1 2 2 1 0 7 14600
87 Desert Star Phoenix Jvc 1 1 2 1 0 7 12 20380
88 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 1 1 2 0 0 0 4 16200
89 G. & A. Corry 1 1 1 4 1 2 10 17550
90 I. Shenkin 1 1 1 2 0 2 7 14360
91 D. Murphy 1 1 1 1 2 2 8 12880
92 Minch Bloobstock and Castletown Stud 1 1 1 1 1 0 5 19990
93 EARL Ecurie Feuillet 1 1 1 1 0 1 5 10920
94 H. Poledníková 1 1 1 1 0 0 4 15200
95 B. Schöne 1 1 1 0 1 3 7 12850
96 Hardys Of Kilkeel Ltd 1 1 1 0 1 1 5 12850
97 Roundhill Stud 1 1 1 0 1 1 5 9900
98 H. Kopel 1 1 1 0 1 1 5 10820
99 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 1 1 1 0 1 1 5 18850
100 Biddestone Stud Ltd 1 1 1 0 0 1 4 17440
101 Gestüt Brümmerhof 1 1 0 1 2 7 12 13300
102 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 1 1 0 1 2 1 6 11600
103 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 1 1 0 1 0 1 4 13500
104 D. Mitrovic 1 1 0 0 2 2 6 9760
105 Mountarmstrong Stud 1 1 0 0 1 1 4 9750
106 S. Ringler 1 1 0 0 0 1 3 13240
107 Haras de Ulia SL 1 1 0 0 0 1 3 12600
108 Cocheese Bloodstock Anstalt 1 1 0 0 0 0 2 132000
109 Aunty Ifl 1 1 0 0 0 0 2 17400
110 Shadwell Estate Company Ltd 1 0 4 0 1 1 7 15800
111 R. Reveillere i V. Teillard 1 0 3 0 0 0 4 14400
112 M. Davison 1 0 2 2 2 1 8 12230
113 W. J. Engel 1 0 2 1 5 11 20 12430
114 Lordship Stud 1 0 2 1 0 1 5 13820
115 Z. Keclik 1 0 2 0 0 1 4 11800
116 Ch. Schriever 1 0 1 3 2 2 9 9650
117 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 1 0 1 3 0 4 9 12200
118 Irish National Stud 1 0 1 2 0 0 4 12600
119 R. Colasanti 1 0 1 1 1 0 4 12710
120 T. de la Heronniere 1 0 1 1 0 0 3 11860
121 Haras d’Haspel 1 0 1 1 0 0 3 15900
122 Oceana Racing 1 0 1 0 2 5 9 8150
123 K. Litwiniak 1 0 1 0 1 8 11 7500
124 M. Saniewski 1 0 1 0 0 3 5 8400
125 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 1 0 1 0 0 1 3 8400
126 Highclere Stud 1 0 1 0 0 0 2 15000
127 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 1 0 0 3 1 0 5 26850
128 L. McAteer 1 0 0 2 2 3 8 9000
129 Rabbah Bloodstock Ltd 1 0 0 2 1 0 4 53800
130 P. Morrison 1 0 0 2 0 0 3 10800
131 J. Klimczak 1 0 0 1 0 3 5 9900
132 S.C.E.A. Haras de Manneville 1 0 0 0 1 4 6 9350
133 Gerrardstown House Stud 1 0 0 0 1 2 4 9800
134 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 1 0 0 0 1 0 2 8530
135 E. Kubíček 1 0 0 0 1 0 2 9800
136 M. Piskla 1 0 0 0 0 4 5 25000
137 Northern Bloodstock Agency Ltd 1 0 0 0 0 2 3 7000
138 S.A.G.L. Seserve 1 0 0 0 0 0 1 9000
139 D. Ciurleo i S. Blatz 1 0 0 0 0 0 1 10000
140 Haras des Marais 1 0 0 0 0 0 1 10000
141 A. Dziuba 0 5 1 1 1 1 9 30400
142 A. Omen 0 3 3 2 0 2 10 12900
143 R. Piwko 0 3 3 1 0 3 10 32900
144 H. Rousseau 0 2 2 1 0 4 9 28260
145 H. Devin 0 2 2 0 0 0 4 17400
146 Fortum Michał Romanowski 0 2 1 2 3 6 14 12850
147 Dr G. W. Guy 0 2 1 2 1 2 8 89850
148 J. Szmyt 0 2 1 2 0 3 8 8100
149 Teliver Farm Kft 0 2 1 0 3 5 11 7980
150 M. Kaszubowski 0 2 1 0 1 4 8 7170
151 P. McEnery 0 2 0 3 0 1 6 24900
152 T. Rejman 0 2 0 1 3 10 16 8480
153 M. i S. Wiśniewscy 0 2 0 1 1 0 4 9050
154 S. Guła 0 2 0 0 0 0 2 7200
155 M. Pokrywka 0 1 3 0 2 2 8 8280
156 Mrs O. Harnett 0 1 2 2 2 1 8 14340
157 K. Szymański 0 1 2 1 0 1 5 11700
158 Allevamento Gialloblu srl 0 1 2 0 2 2 7 6800
159 S. Langlois 0 1 2 0 1 3 7 6650
160 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 1 2 0 0 2 5 4800
161 SK Napajedla 0 1 2 0 0 0 3 63000
162 E. i K. Laskowscy 0 1 1 1 4 4 11 8350
163 E. de Kerpezdron 0 1 1 1 0 2 5 7030
164 K. & Mrs Cullen 0 1 1 0 1 0 3 5850
165 Epona Bloodstock Ltd 0 1 1 0 0 1 3 3600
166 T. Kelly 0 1 1 0 0 0 2 12700
167 L. Lafitte, H. Barus 0 1 1 0 0 0 2 5400
168 R. Berns 0 1 0 2 2 3 8 5800
169 Grange Stud 0 1 0 1 1 2 5 10250
170 Lismacue Mare Syndicate 0 1 0 1 0 2 4 4500
171 Z. Englic 0 1 0 1 0 1 3 10200
172 Haras du Quesnay 0 1 0 1 0 0 2 4500
173 N. Hartery 0 1 0 0 1 6 8 3950
174 Stall Amor 0 1 0 0 1 2 4 4200
175 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0 1 0 0 0 1 2 2440
176 Stilvi Compania Financiera S.A. 0 1 0 0 0 1 2 3600
177 R. Połeć 0 0 2 0 0 5 7 2400
178 Abdullah Ali Al Saif 0 0 2 0 0 0 2 3600
179 E. Grogan 0 0 1 2 1 4 8 3300
180 T. Sobierajski 0 0 1 2 1 0 4 4950
181 J. Beres 0 0 1 1 2 0 4 3600
182 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 0 0 1 1 1 1 4 3760
183 T. Derda 0 0 1 1 0 1 3 4500
184 K. Rausing 0 0 1 1 0 0 2 1900
185 Cybernetyki Investment S.A. 0 0 1 0 3 2 6 3110
186 G. Ussia-Figueroa 0 0 1 0 3 1 5 12050
187 V. Bukhtoyarov 0 0 1 0 2 3 6 1900
188 D. Wrzosek 0 0 1 0 1 2 4 2700
189 R. Pajewska-Kwaśny 0 0 1 0 0 2 3 3600
190 I. Tlustá 0 0 1 0 0 1 2 1830
191 Gynekologie Gebauer s.r.o. 0 0 1 0 0 1 2 3600
192 A. i G. Forien 0 0 1 0 0 0 1 1800
193 J. Junková 0 0 1 0 0 0 1 2400
194 J.-P. Colombu 0 0 1 0 0 0 1 6000
195 A. Jasińska 0 0 1 0 0 0 1 1400
196 F. Vocásek 0 0 1 0 0 0 1 2700
197 inż. P. Vrba 0 0 1 0 0 0 1 20000
198 J. Pšurný 0 0 1 0 0 0 1 2100
199 G. Kogut 0 0 0 2 2 2 6 2780
200 T. Sieradzki 0 0 0 2 1 4 7 3140
201 J. Emmerich 0 0 0 2 0 1 3 2440
202 Arrowfield Stud 0 0 0 2 0 0 2 1400
203 M. & M. Butler 0 0 0 2 0 0 2 1800
204 M. Channon Blodstock Ltd 0 0 0 1 3 0 4 2250
205 A. Żyłkowska 0 0 0 1 1 6 8 4300
206 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 1 1 6 8 900
207 D. Pittack 0 0 0 1 1 1 3 900
208 Damis BT 0 0 0 1 1 1 3 2300
209 T. Mielnik 0 0 0 1 0 3 4 1000
210 M. Harms 0 0 0 1 0 2 3 1600
211 J. Szweycer 0 0 0 1 0 1 2 900
212 M. Pehu 0 0 0 1 0 1 2 900
213 inż. V. Kozel 0 0 0 1 0 1 2 2000
214 Gestüt Etzean 0 0 0 1 0 1 2 1800
215 M. Poland 0 0 0 1 0 0 1 700
216 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 0 0 0 1 0 0 1 1800
217 J. Besnier 0 0 0 1 0 0 1 1800
218 S. Chrząstowski 0 0 0 1 0 0 1 600
219 M. Lichocińska 0 0 0 1 0 0 1 700
220 W. Saniewski 0 0 0 0 3 2 5 1430
221 K. Rybár 0 0 0 0 2 2 4 1800
222 G. Łątka 0 0 0 0 1 8 9 350
223 R. Poškus 0 0 0 0 1 4 5 1050
224 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 0 0 0 0 1 4 5 350
225 Gestüt Görlsdorf 0 0 0 0 1 4 5 1050
226 Gestüt Ohlerweiherhof 0 0 0 0 1 2 3 300
227 M. Fahy & Rathbarry Stud 0 0 0 0 1 1 2 900
228 Sofim srl 0 0 0 0 1 1 2 900
229 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 0 0 0 0 1 0 1 1050
230 J. Michalcová 0 0 0 0 1 0 1 700
231 Melito Syndicate 0 0 0 0 1 0 1 1200
232 Gestüt Auenquelle 0 0 0 0 1 0 1 4000
233 F. Wołoszyn 0 0 0 0 0 9 9 0
234 R. Colpaert 0 0 0 0 0 4 4 0
235 P. Drutowski 0 0 0 0 0 4 4 0
236 Z. Duplicki 0 0 0 0 0 4 4 0
237 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0 0 0 0 0 3 3 0
238 J. Krauze 0 0 0 0 0 3 3 0
239 Forenaghts Stud Farm Ltd 0 0 0 0 0 3 3 0
240 S. Wiśniewski 0 0 0 0 0 3 3 0
241 T. & D. Jones 0 0 0 0 0 3 3 0
242 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0 0 0 0 0 3 3 0
243 A. Woźniak 0 0 0 0 0 3 3 0
244 Stengaarden I/S 0 0 0 0 0 2 2 0
245 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0 0 0 0 0 2 2 0
246 Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 0 0 0 0 0 2 2 0
247 M. Mełnicki 0 0 0 0 0 2 2 0
248 Antinori Allegra 0 0 0 0 0 2 2 0
249 Ashbrittle Stud 0 0 0 0 0 2 2 0
250 Y. Vasilev 0 0 0 0 0 2 2 0
251 W. Szydełko 0 0 0 0 0 2 2 0
252 Agrolipt s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
253 Z. Miazga 0 0 0 0 0 1 1 0
254 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 0 0 0 0 0 1 1 0
255 LTB „Rosiya” 0 0 0 0 0 1 1 0
256 EARL Haras du Camp Bernard 0 0 0 0 0 1 1 4000
257 S. Polednia 0 0 0 0 0 1 1 0
258 W. Pawlak 0 0 0 0 0 1 1 0
259 T. Lawlor 0 0 0 0 0 1 1 0
260 The Jay`s Renny Syndicate 0 0 0 0 0 1 1 0
261 J.-M. Queron i C. Vallee 0 0 0 0 0 1 1 0
328 328 328 326 322 952 2584 6586450

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 13-11-2017

Lp. Nazwisko/Firma Suma
1 SK Golejewko 501640
2 M. Gromala 403050
3 SK Janów Podlaski 367990
4 E. Banahan 333200
5 SK Krasne 216440
6 S. Plavac 210200
7 SK Widzów – A. Tyszko 205105
8 SK Moszna 186970
9 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 184150
10 SK Iwno 178990
11 SK Michałów 171110
12 Z. Górski 159070
13 Hyde Park Stud 145600
14 A. Zieliński 145120
15 K. Mirpuri 136270
16 Wrbna Racing 135800
17 Al Khalidiah Stables 134400
18 Cocheese Bloodstock Anstalt 132000
19 Gestüt Fährhof 114600
20 V. Timoshenko 111450
21 Team Hogdala France 105000
22 W. Krzemiński 104320
23 Athbah Stud 98070
24 B. M. Tomaszewski 94390
25 Dr G. W. Guy 89850
26 L. i H. Boscher 83600
27 J. Ryżkowski 76720
28 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 75000
29 R. Gorczyca 71010
30 Millennium Stud 68600
31 K. Szumiński 66420
32 T. & H. Russell 66000
33 SK Napajedla 63000
34 GR J. Zalewska 61900
35 The Kossack Stud B.V. 61440
36 Mrs A. S. O’Brien 60000
37 S. Jeffroy, AGB Agency 57560
38 Haras du Logis Saint Germain 54950
39 Rabbah Bloodstock Ltd 53800
40 T. Ashley 51600
41 M. Campbell Andenaes 51000
42 M. Viguie 49740
43 E. Krakowiak i A. Marczak 49260
44 Nessa Arabians Sp. z o.o. 47240
45 „FHP „Giewont” Sp. z o.o. 46300
46 Abbas Akbar Al Mulla 45810
47 J. Traka 45650
48 P. Antenet 45400
49 Alsadd Stud 43800
50 Le Thenney S.A. 43550
51 L. Błachut 42260
52 SK Jaroszówka 40550
53 E.A.R.L. Haras du Taillis 40200
54 A. i R. Zielińscy 39640
55 King Farm 39620
56 M. i S. Wiśniewscy 39240
57 GR N. Kosiński 38960
58 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 37580
59 Kellsgrange Stud 36760
60 R. Szpar 35180
61 Braz Arabians 35060
62 M. C. Biaudis 34460
63 Haras de la Bareliere 33120
64 F. & N. O’Reilly 33000
65 R. Piwko 32900
66 Polska AKF Sp. z o.o. 32350
67 M. Bober 32340
68 E. Poitevin 31300
69 Veles Stud 31280
70 A. Dziuba 30400
71 POE Millennium Stud 30000
72 A. Sexton 29500
73 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 29180
74 K. Zakolski 28720
75 O., Y., S. Varin 28550
76 R. J. & S. A. Carter 28550
77 H. Rousseau 28260
78 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 26850
79 Laundry Cottage Stud Farm 26765
80 Azienda Agricola Gennaro Stimola 26700
81 S. Mladenovic 26680
82 Mr & Mrs G. Middlebrook 26590
83 E. Farrelly 26300
84 A. Majchrzak 26250
85 J. Foley 25700
86 M. Piskla 25000
87 P. McEnery 24900
88 A. Wyrzyk 24400
89 Ł. Fabisiak 24130
90 P. Despouy 23600
91 D. Mioduszewski 23580
92 S. Weresiński 22850
93 J. Waldron & J. Barton 22450
94 Fortum Michał Romanowski 22410
95 L. Błaszczyk 21410
96 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 21400
97 Günay Equestrian Invest GmbH 20540
98 Desert Star Phoenix Jvc 20380
99 K. Jagielski 20210
100 Agnieszka Wójtowicz 20130
101 G. Smith 20100
102 K. Dobosz 20050
103 inż. P. Vrba 20000
104 Minch Bloobstock and Castletown Stud 19990
105 A. Isope, Suc. P. Vischer 19400
106 SK Kozienice 19300
107 E. Porębna 19210
108 J. Głowacki 19080
109 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 19050
110 S.A. I.G.E.P. 18950
111 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 18850
112 Elia Stud Farm 18710
113 S. Vidal 18700
114 W. Heinz 18500
115 J. Wallace 18000
116 Alfred F. Laskowski 17920
117 Expert Host Janusz Romanowski 17920
118 T. Nowak 17880
119 L. Ciampoli 17700
120 T. Badyła 17680
121 C. Maye 17650
122 G. & A. Corry 17550
123 ZG VAG Esch 17510
124 Biddestone Stud Ltd 17440
125 H. Devin 17400
126 Aunty Ifl 17400
127 P. Szmigiel 17100
128 Mr & Mrs R. Coffey 16840
129 Ecurie des Anges EARL 16750
130 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 16200
131 Corduff Bloodstock Ltd. 16100
132 Haras d’Haspel 15900
133 Shadwell Estate Company Ltd 15800
134 O. Tricot 15600
135 Ch. Jouandou 15470
136 J. Repard i S. Dibb 15400
137 H. Poledníková 15200
138 E. Gilert 15050
139 Highclere Stud 15000
140 C. J. Gołaszewski 14860
141 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 14600
142 Tally-Ho Stud 14550
143 J. Lech 14440
144 R. Reveillere i V. Teillard 14400
145 I. Shenkin 14360
146 A. Steinhart 14350
147 Mrs O. Harnett 14340
148 M. Cullinane 14000
149 J. i K. Dobosz 13850
150 Lordship Stud 13820
151 Old Carhue & Graeng Bloodstock 13750
152 C. Totain 13640
153 G. Brady 13500
154 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 13500
155 Gestüt Brümmerhof 13300
156 Univerpol Sp. z o.o. 13280
157 S. Ringler 13240
158 A. Omen 12900
159 D. Murphy 12880
160 B. Schöne 12850
161 Hardys Of Kilkeel Ltd 12850
162 S. Schnakenberg 12800
163 R. Colasanti 12710
164 T. Kelly 12700
165 Ch. Ruiz-Fouquet 12640
166 Res-Gal Sp. z o.o. 12620
167 Dayton Investments Ltd 12600
168 Irish National Stud 12600
169 Haras de Ulia SL 12600
170 R. Talarek 12570
171 W. J. Engel 12430
172 Bearn Arabians 12260
173 L. Staniszewski 12240
174 M. Davison 12230
175 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 12200
176 G. Ussia-Figueroa 12050
177 T. de la Heronniere 11860
178 Z. Keclik 11800
179 K. Szymański 11700
180 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 11600
181 A. Rokicki 11240
182 EARL Ecurie Feuillet 10920
183 H. Kopel 10820
184 P. Morrison 10800
185 Grange Stud 10250
186 K. Grudziąż 10240
187 Z. Englic 10200
188 D. Ciurleo i S. Blatz 10000
189 Haras des Marais 10000
190 Roundhill Stud 9900
191 J. Klimczak 9900
192 Gerrardstown House Stud 9800
193 E. Kubíček 9800
194 D. Mitrovic 9760
195 Mountarmstrong Stud 9750
196 Ch. Schriever 9650
197 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 9600
198 A. Biedrzycki 9360
199 S.C.E.A. Haras de Manneville 9350
200 K. & R. Ask 9200
201 G. Dudek 9180
202 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 9080
203 F. Dill 9000
204 L. McAteer 9000
205 S.A.G.L. Seserve 9000
206 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 8530
207 T. Rejman 8480
208 M. Saniewski 8400
209 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 8400
210 E. i K. Laskowscy 8350
211 M. Pokrywka 8280
212 Oceana Racing 8150
213 J. Szmyt 8100
214 M. Gołębiowska GR Surchów 8000
215 Teliver Farm Kft 7980
216 K. Litwiniak 7500
217 S. Guła 7200
218 M. Kaszubowski 7170
219 M. Stelmaszczyk 7040
220 E. de Kerpezdron 7030
221 Northern Bloodstock Agency Ltd 7000
222 Allevamento Gialloblu srl 6800
223 P. Wasilewski 6800
224 PPH Parys Sp. z o.o. 6800
225 K. Ziemiański 6760
226 S. Langlois 6650
227 H., M., J. i A. Klein 6650
228 P. Frejlich 6420
229 A. Wójtowicz 6120
230 J.-P. Colombu 6000
231 R. De Leon 5920
232 K. & Mrs Cullen 5850
233 R. Berns 5800
234 B. Zuzek 5610
235 R. Ptach 5440
236 L. Lafitte, H. Barus 5400
237 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 5200
238 T. Sobierajski 4950
239 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 4800
240 T. Derda 4500
241 Lismacue Mare Syndicate 4500
242 Haras du Quesnay 4500
243 J. Siwonia 4440
244 A. Żyłkowska 4300
245 Stall Amor 4200
246 M. Kosicki 4080
247 J. Sawicki 4000
248 Gestüt Auenquelle 4000
249 EARL Haras du Camp Bernard 4000
250 N. Hartery 3950
251 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 3760
252 G. Sęczek 3740
253 Epona Bloodstock Ltd 3600
254 Abdullah Ali Al Saif 3600
255 J. Beres 3600
256 Stilvi Compania Financiera S.A. 3600
257 R. Pajewska-Kwaśny 3600
258 Gynekologie Gebauer s.r.o. 3600
259 E. Grogan 3300
260 T. Sieradzki 3140
261 Cybernetyki Investment S.A. 3110
262 W. Bąk 3060
263 B. Ćwik 3000
264 G. Kogut 2780
265 P. Podgórny 2720
266 D. Wrzosek 2700
267 F. Vocásek 2700
268 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 2440
269 J. Emmerich 2440
270 R. Połeć 2400
271 J. Junková 2400
272 L. Bennett 2320
273 Damis BT 2300
274 M. Channon Blodstock Ltd 2250
275 J. Pšurný 2100
276 R. Z. Zieliński 2020
277 inż. V. Kozel 2000
278 K. Rausing 1900
279 V. Bukhtoyarov 1900
280 I. Tlustá 1830
281 Gestüt Etzean 1800
282 J. Besnier 1800
283 K. Rybár 1800
284 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 1800
285 M. & M. Butler 1800
286 A. i G. Forien 1800
287 M. Harms 1600
288 W. Saniewski 1430
289 Arrowfield Stud 1400
290 A. Jasińska 1400
291 M. Nowakowska 1360
292 P. Głowacki 1250
293 Melito Syndicate 1200
294 Gestüt Görlsdorf 1050
295 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 1050
296 R. Poškus 1050
297 G. Łątka 1030
298 A. Frątczak 1000
299 T. Mielnik 1000
300 I. Topolska 960
301 Sofim srl 900
302 M. Pehu 900
303 J. Szweycer 900
304 D. Pittack 900
305 Gestüt Am Schlossgarten GbR 900
306 M. Fahy & Rathbarry Stud 900
307 M. Bajkowski 880
308 Y. Sharet 870
309 M. Lichocińska 700
310 J. Michalcová 700
311 M. Poland 700
312 T. Ruciński 680
313 M. Klein 640
314 S. Chrząstowski 600
315 Artur Nicpoń 390
316 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 350
317 M. Malinowski 340
318 Gestüt Ohlerweiherhof 300
319 J.J. Wolters 240
320 T. Tarczyński 240
321 M. Norenius 240
322 J. Rudnicki 0
323 W. Szydełko 0
324 Forenaghts Stud Farm Ltd 0
325 T. & D. Jones 0
326 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0
327 Yeguada Bautista Vich 0
328 The Jay`s Renny Syndicate 0
329 W. Pawlak 0
330 Antinori Allegra 0
331 K. Goździalski 0
332 Stengaarden I/S 0
333 R. Colpaert 0
334 Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 0
335 M. Mełnicki 0
336 Z. Duplicki 0
337 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0
338 P. Pośrednik 0
339 J. Krauze 0
340 Y. Vasilev 0
341 P. Drutowski 0
342 R. Mroziński 0
343 S. Bujarski 0
344 S. Polednia 0
345 C. Dell’Ova 0
346 F. Wołoszyn 0
347 Z. Miazga 0
348 M. Parreau-Delhote 0
349 LTB „Rosiya” 0
350 K. Duda 0
351 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 0
352 S. Wiśniewski 0
353 A. Woźniak 0
354 L. Boharewicz 0
355 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0
356 Ashbrittle Stud 0
357 R. Sumiła 0
358 Agrolipt s.r.o. 0
359 M. Kurach 0
9448750

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 13-11-2017

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Abik M. 57 45 50 36 35 76 299 1035610
2 Reznikov A. 48 45 43 44 29 100 309 996380
3 Mazur S. 47 55 50 48 34 96 330 891100
4 Vasyutov S. 28 25 25 23 17 37 155 468045
5 Wójcik I. 26 13 17 14 18 58 146 249190
6 Turgaev A. 23 28 29 37 42 69 228 365900
7 Srnec M. 23 21 31 26 26 42 169 384890
8 Szymczuk W. 22 24 16 19 18 76 175 395370
9 Hendzel N. 21 7 6 7 8 11 60 273530
10 Lukasek T. 18 15 13 16 11 25 98 693010
11 Popov V. 14 12 20 17 18 65 146 233755
12 Grzybowski K. 13 23 15 18 22 52 143 270400
13 Krowicki P. 13 12 7 9 9 32 82 176730
14 Březina M. 12 17 15 9 6 37 96 167900
15 Kamińska K. 12 11 15 12 19 66 135 185990
16 Kabardov A. 10 12 12 18 35 92 179 158810
17 Wyrzyk J. 10 10 13 12 9 31 85 175140
18 Fraisl C. 10 8 11 9 6 23 67 108830
19 Petryakov D. 9 11 6 13 8 34 81 108270
20 Hamad Y. 9 6 5 6 8 64 98 81900
21 Balcerska J. 7 7 8 4 4 20 50 78650
22 Maryniak K. 7 6 8 5 5 13 44 90700
23 Kaleta A. 6 8 7 6 7 15 49 76000
24 Nakonieczny P. 6 6 6 4 7 11 40 82330
25 Novák M. 6 5 1 2 2 4 20 90600
26 Stepakin P. 5 9 8 8 7 58 95 64910
27 Zahariev E. 4 12 4 4 10 15 49 126000
28 Kryszyłowicz M. 4 6 10 11 7 21 59 76190
29 Kardanov A. 4 6 6 3 4 21 44 105100
30 Sommer M. 4 1 4 3 8 22 42 37640
31 Mazur K. 3 7 5 4 1 22 42 51220
32 Lovén N. 3 3 0 3 0 4 13 162600
33 Kułaga R. 3 2 5 6 4 11 31 37280
34 Andrés D. 3 2 1 3 1 8 18 38900
35 Pałczyński P. 3 0 0 0 1 7 11 30900
36 Pantchev D. 2 6 3 1 9 23 44 35240
37 Benš R. 2 5 3 0 4 6 20 50400
38 Dynarowska K. 2 3 3 10 7 14 39 39900
39 Janaček V. 2 1 0 1 1 0 5 49550
40 Chopyk A. 2 0 2 2 2 9 17 21600
41 Tuma Petr 2 0 0 1 0 2 5 15800
42 Havelková M. 2 0 0 0 0 3 5 13000
43 Mikšovský M. 1 1 2 2 2 7 15 30000
44 Myška J. 1 1 1 0 1 1 5 91600
45 Kłóś P. 1 1 0 1 4 15 22 9520
46 Maciejewska W. 1 1 0 0 1 0 3 8600
47 Mammadov H. 1 1 0 0 0 1 3 6720
48 Nikonorow M. 1 0 2 1 0 10 14 9400
49 Bartos J. jr 1 0 2 0 0 0 3 13400
50 Spáčil J. 1 0 1 1 0 2 5 29820
51 Ryzhak O. 1 0 1 0 0 0 2 7400
52 Timmons C. 1 0 0 1 0 2 4 24000
53 Sousa Ferreira R. 1 0 0 1 0 0 2 21700
54 Peprna P. 1 0 0 0 0 5 6 35000
55 Sutak C. 1 0 0 0 0 0 1 4000
56 Stromsky M. 1 0 0 0 0 0 1 10000
57 Složil P. jr 0 3 6 0 1 2 12 93700
58 Szabla M. 0 3 2 5 0 17 27 16280
59 Lica Z. 0 2 2 2 1 1 8 27800
60 Zatloukal M. 0 2 2 1 0 2 7 26500
61 Huet T. 0 2 0 1 0 2 5 16300
62 Ferhanov S. 0 2 0 1 0 1 4 12800
63 Matuský L. 0 1 2 1 0 5 9 33200
64 Miedzianowska J. 0 1 1 3 1 10 16 5440
65 Tokarek A. 0 1 1 1 0 2 5 4830
66 Brygier K. 0 1 1 0 0 0 2 4630
67 Faltejsek J. 0 1 0 1 0 1 3 5200
68 Mason J. 0 1 0 0 0 0 1 1600
69 Fisher J. 0 1 0 0 0 0 1 1920
70 Gil A. 0 0 2 2 1 5 10 5220
71 Boyer T. 0 0 1 5 5 4 15 30000
72 Stępniak D. 0 0 1 3 2 5 11 4340
73 Sawaed S. 0 0 1 1 2 13 17 3150
74 Museibov I. 0 0 1 1 1 1 4 1990
75 Šafar J. 0 0 1 1 0 2 4 12900
76 Perovic D. 0 0 1 1 0 2 4 11400
77 Rychlak J. 0 0 1 0 2 4 7 2610
78 Odložil J. 0 0 1 0 1 1 3 3700
79 Ehm M. 0 0 1 0 0 0 1 960
80 Liška M. 0 0 1 0 0 0 1 2400
81 Schoch Ch. 0 0 1 0 0 0 1 800
82 Kowalik A. 0 0 0 3 2 3 8 2540
83 Aarich M. 0 0 0 2 0 1 3 2000
84 Pastuszka D. 0 0 0 1 2 3 6 3100
85 Čmiel A. 0 0 0 1 1 4 6 2300
86 Borč J. 0 0 0 1 0 1 2 1800
87 Bieliak I. 0 0 0 0 3 3 6 890
88 Kowalczyk J. 0 0 0 0 1 2 3 300
89 Pavliček J. 0 0 0 0 1 1 2 800
90 Derych J. 0 0 0 0 1 1 2 700
91 Mazarib S. 0 0 0 0 1 1 2 340
92 Mach J. 0 0 0 0 1 1 2 900
93 Graberg P.-A. 0 0 0 0 1 1 2 1650
94 Koplik Rene 0 0 0 0 1 1 2 4000
95 Luebcke M. 0 0 0 0 1 0 1 200
96 Zabout M. 0 0 0 0 1 0 1 240
97 Řezáčová V. 0 0 0 0 1 0 1 900
98 Bloch W. 0 0 0 0 0 4 4 0
99 Lefebvre F. 0 0 0 0 0 3 3 0
100 Andrésová J. 0 0 0 0 0 3 3 0
101 Man R. 0 0 0 0 0 2 2 0
102 Stasiowska N. 0 0 0 0 0 1 1 0
103 Heggum D. 0 0 0 0 0 1 1 0
104 Vörös G. 0 0 0 0 0 1 1 0
105 Doran L. 0 0 0 0 0 1 1 0
106 Quinn J. 0 0 0 0 0 1 1 0
107 Willemstijn B. 0 0 0 0 0 1 1 0
108 Vande Velde Z. 0 0 0 0 0 1 1 0
109 Melia D. 0 0 0 0 0 1 1 0
110 Ryan G. 0 0 0 0 0 1 1 0
111 Presits J. 0 0 0 0 0 1 1 0
112 Storen S. 0 0 0 0 0 1 1 0
113 El Briouil Z. 0 0 0 0 0 1 1 0
521 521 522 519 512 1565 4160 9448750

Ojcowie matek koni pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 13-11-2017

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Alhaarth (IRE) 3 3 7 13 403150 134383.33
2 Jape (USA) 37 8 10 196 293390 7929.46
3 Belenus (GER) 25 7 12 111 217590 8703.60
4 Zafonic (USA) 1 1 3 6 145600 145600.00
5 Alywar (USA) 14 5 10 78 145290 10377.86
6 Linamix (FR) 8 3 5 47 136600 17075.00
7 Don Corleone (GB) 10 4 6 43 133370 13337.00
8 Giant’s Causeway (USA) 4 3 8 20 129015 32253.75
9 Grand Lodge (USA) 3 2 2 20 116200 38733.33
10 Silvano (GER) 1 1 5 6 114600 114600.00
11 Xaar (GB) 1 1 4 4 105000 105000.00
12 Royal Court (IRE) 15 4 4 94 103460 6897.33
13 Java Gold (USA) 5 5 8 27 102580 20516.00
14 Dakota (IRE) 3 3 6 26 96620 32206.67
15 Saphir (GER) 16 6 7 87 90050 5628.13
16 Starborough (GB) 1 1 3 7 83600 83600.00
17 Medicean (GB) 3 2 5 13 80900 26966.67
18 Simon du Desert (FR) 1 1 2 2 75000 75000.00
19 Special Power (IRE) 10 5 6 50 74600 7460.00
20 Monsun (GER) 4 2 3 21 69100 17275.00
21 Intikhab (USA) 1 1 2 6 66000 66000.00
22 Honour and Glory (USA) 1 1 2 5 60000 60000.00
23 Pivotal (GB) 1 1 2 7 57560 57560.00
24 King’s Best (USA) 4 3 3 21 56450 14112.50
25 Who Knows (IRE) 6 3 4 39 54500 9083.33
26 Erhaab (USA) 1 1 1 4 53800 53800.00
27 In Camera (IRE) 7 3 5 42 50660 7237.14
28 Sorbie Tower (IRE) 5 2 4 30 50540 10108.00
29 Desert King (IRE) 2 1 1 8 50310 25155.00
30 Sholokhov (IRE) 3 1 2 6 49800 16600.00
31 Rainbow Quest (USA) 4 2 4 21 48160 12040.00
32 Enjoy Plan (USA) 4 3 4 22 43360 10840.00
33 Verglas (IRE) 2 2 4 10 42500 21250.00
34 Tagula (IRE) 4 1 2 21 41630 10407.50
35 Tempelwächter (GER) 6 1 2 29 41250 6875.00
36 Snow Kid (GB) 3 2 2 21 40505 13501.67
37 Ocean of Wisdom (USA) 1 1 3 8 40200 40200.00
38 Mamool (IRE) 2 2 4 10 39950 19975.00
39 Greinton (GB) 4 3 3 20 39750 9937.50
40 Affirmed (USA) 2 1 3 14 39620 19810.00
41 Rahy (USA) 3 2 4 18 37880 12626.67
42 Domedriver (IRE) 2 1 3 12 36940 18470.00
43 King of Kings (IRE) 1 1 3 8 36760 36760.00
44 Redback (GB) 2 2 3 9 36600 18300.00
45 Dixieland 1 1 1 5 35120 35120.00
46 Oratorio (IRE) 3 1 2 15 34800 11600.00
47 Great Lakes (GB) 10 2 2 39 33040 3304.00
48 Parade Ground (USA) 1 1 1 4 33000 33000.00
49 Zafonium (USA) 1 1 3 7 31940 31940.00
50 New Approach (IRE) 2 1 2 3 30450 15225.00
51 Fantastic Light (USA) 2 2 3 6 30250 15125.00
52 Dansili (GB) 4 1 1 17 29750 7437.50
53 Silver Hawk (USA) 1 1 3 7 29300 29300.00
54 Cloudings (IRE) 1 1 3 8 28550 28550.00
55 All Hands On Deck (USA) 6 1 1 33 28050 4675.00
56 Marignan (USA) 3 1 1 11 27750 9250.00
57 Singspiel (IRE) 3 2 2 16 27700 9233.33
58 Roulette (GB) 3 1 1 17 27350 9116.67
59 Gold Away (IRE) 3 2 2 17 27150 9050.00
60 Ransom O’War (USA) 1 1 1 5 26850 26850.00
61 Exceed And Excel (AUS) 2 1 1 11 26700 13350.00
62 Aptitude (USA) 1 1 2 8 26590 26590.00
63 Lomitas (GB) 3 2 2 19 25550 8516.67
64 Dalakhani (IRE) 2 1 1 11 25500 12750.00
65 Golan (IRE) 1 0 0 6 24900 24900.00
66 Compton Place (GB) 1 1 1 9 23600 23600.00
67 Exit to Nowhere (USA) 1 1 2 8 23150 23150.00
68 Tauchsport (GDR) 1 1 1 1 23000 23000.00
69 Danehill (USA) 2 1 1 14 22900 11450.00
70 Dr Fong (USA) 1 1 2 8 22850 22850.00
71 Cape Cross (IRE) 1 1 3 9 22450 22450.00
72 Juror 1 0 0 4 22100 22100.00
73 Alkalde (GER) 1 1 1 10 21400 21400.00
74 Auenadler (GER) 1 1 2 3 20660 20660.00
75 Lahib (USA) 1 1 1 9 20380 20380.00
76 Fourth of June (USA) 6 1 1 33 20360 3393.33
77 Canadian Winter (USA) 3 1 1 12 20100 6700.00
78 High Yield (USA) 1 1 1 5 19990 19990.00
79 Bluegrass Native (USA) 1 1 2 9 19400 19400.00
80 High Chaparral (IRE) 2 1 1 6 19280 9640.00
81 Halling (USA) 2 1 1 8 19050 9525.00
82 Siam (USA) 2 1 2 7 19000 9500.00
83 Traditionally (USA) 1 1 1 5 18850 18850.00
84 Five Star Camp (USA) 2 1 2 14 18730 9365.00
85 Orpen (USA) 2 1 2 11 18710 9355.00
86 Peintre Celebre (USA) 1 1 1 6 18700 18700.00
87 Second Set (IRE) 1 1 2 5 18500 18500.00
88 Ecosse (FR) 2 1 1 7 18340 9170.00
89 Galileo (IRE) 1 1 1 4 18000 18000.00
90 Mtoto (GB) 2 1 1 11 17550 8775.00
91 Nayef (USA) 1 1 1 10 17550 17550.00
92 Irish River (FR) 1 1 1 4 17440 17440.00
93 Oasis Dream (GB) 1 1 1 2 17400 17400.00
94 Loup Solitaire (USA) 1 1 2 7 16750 16750.00
95 Holy Roman Emperor (IRE) 2 1 1 10 16480 8240.00
96 Winds of Light (USA) 4 1 1 15 15480 3870.00
97 Diktat (GB) 1 1 1 8 15470 15470.00
98 Noverre (USA) 1 1 1 4 15400 15400.00
99 Eternity’s Breath (USA) 1 1 1 7 14860 14860.00
100 Baby Bid (USA) 4 1 1 13 14720 3680.00
101 Le Triton (USA) 1 1 1 7 14600 14600.00
102 Chineur (FR) 1 1 1 7 14550 14550.00
103 Sri Pekan (USA) 1 1 1 7 14360 14360.00
104 Distant View (USA) 1 0 0 7 14250 14250.00
105 Sadler’s Wells (USA) 2 1 1 8 14200 7100.00
106 Revoque (IRE) 1 1 1 9 14000 14000.00
107 Dubai Millennium (GB) 1 1 1 5 13820 13820.00
108 With Approval (CAN) 1 1 1 6 13780 13780.00
109 Big Shuffle (USA) 3 0 0 13 13600 4533.33
110 Llandaff (USA) 2 1 1 14 13560 6780.00
111 Okawango (USA) 1 1 1 4 13500 13500.00
112 Trempolino (USA) 1 1 1 3 13240 13240.00
113 Königstiger (GER) 1 1 1 7 12850 12850.00
114 Stelvio (GB) 2 1 1 11 12780 6390.00
115 Great Commotion (USA) 1 1 1 4 12710 12710.00
116 Mister Baileys (GB) 1 1 1 8 12230 12230.00
117 Hondo Mondo (IRE) 1 1 1 10 12150 12150.00
118 Classic Music (USA) 1 1 1 6 12100 12100.00
119 Be My Chief (USA) 3 1 1 21 11950 3983.33
120 Barathea (IRE) 1 1 1 3 11860 11860.00
121 Boreal (GER) 3 0 0 19 11660 3886.67
122 Kingmambo (USA) 1 1 1 3 11550 11550.00
123 Diamante (GER) 1 0 0 8 11200 11200.00
124 Kheleyf (USA) 1 1 1 2 11200 11200.00
125 Mr. Greeley (USA) 2 0 0 8 11150 5575.00
126 Green Tune (USA) 1 1 1 5 10920 10920.00
127 Dara Monarch (GB) 1 1 1 5 10820 10820.00
128 Dynaformer (USA) 1 1 1 3 10800 10800.00
129 Acatenango (GER) 2 1 1 7 10600 5300.00
130 Silver Patriarch (IRE) 1 1 1 6 9760 9760.00
131 Invincible Spirit (IRE) 1 1 1 4 9750 9750.00
132 Leone (GER) 1 0 0 5 9350 9350.00
133 Hernando (FR) 1 1 1 8 9000 9000.00
134 Salder’s Wells (USA) 1 0 0 3 9000 9000.00
135 Gone West (USA) 1 1 1 1 9000 9000.00
136 Kitten’s Joy (USA) 1 1 1 1 9000 9000.00
137 Krater 1 1 1 8 8800 8800.00
138 Croco Rouge (IRE) 1 0 0 6 8550 8550.00
139 Goldneyev (USA) 2 1 1 3 8530 4265.00
140 Dilshaan (GB) 1 1 1 9 8150 8150.00
141 Elnadim (USA) 1 0 0 5 7670 7670.00
142 Country Reel (USA) 1 0 0 2 7200 7200.00
143 Shantou (USA) 1 1 1 6 7150 7150.00
144 Iphino (GER) 1 1 1 4 7000 7000.00
145 Dr Devious (IRE) 1 1 1 3 7000 7000.00
146 Ray of Light (IRE) 2 0 0 9 6960 3480.00
147 Enrique (GB) 1 0 0 7 6650 6650.00
148 Rudimentary (USA) 2 1 1 6 6600 3300.00
149 Cozzene (USA) 2 0 0 4 6400 3200.00
150 Daggers Drawn (USA) 1 0 0 6 6270 6270.00
151 Apeldoorn (FR) 1 0 0 1 6000 6000.00
152 Marju (IRE) 1 0 0 8 5800 5800.00
153 Medaaly (GB) 1 0 0 2 5400 5400.00
154 Soviet Star (USA) 1 0 0 8 5000 5000.00
155 Black Sam Bellamy (IRE) 1 0 0 6 4870 4870.00
156 Elusive Quality (USA) 2 0 0 9 4850 2425.00
157 Lujain (USA) 1 0 0 5 4840 4840.00
158 Dai Jin (GB) 3 0 0 20 4200 1400.00
159 Danehill Dancer (IRE) 1 0 0 2 4000 4000.00
160 Grand Slam (USA) 1 0 0 8 3950 3950.00
161 Tioman Island (GB) 3 0 0 12 3750 1250.00
162 Broad Brush (USA) 1 0 0 3 3600 3600.00
163 Nureyev (USA) 1 0 0 3 3500 3500.00
164 Antonius Pius (USA) 1 0 0 3 3430 3430.00
165 Satin Stone (USA) 1 0 0 3 2790 2790.00
166 Viking Ruler (AUS) 2 0 0 7 2700 1350.00
167 Dashing Blade (GB) 1 0 0 6 2700 2700.00
168 Athenagoras (GER) 1 0 0 3 2700 2700.00
169 Royal Applause (GB) 1 0 0 4 2250 2250.00
170 Robellino (USA) 1 0 0 2 2020 2020.00
171 Dubawi (IRE) 1 0 0 6 1900 1900.00
172 Vernius (CZE) 1 0 0 2 1830 1830.00
173 In The Wings (GB) 1 0 0 3 1800 1800.00
174 Dubai Destination (USA) 1 0 0 2 1800 1800.00
175 Valanour (IRE) 1 0 0 1 1800 1800.00
176 Golden Missile (USA) 1 0 0 5 1430 1430.00
177 Desert Prince (IRE) 1 0 0 4 1350 1350.00
178 Demon Club 1 0 0 3 1220 1220.00
179 Baillamont (USA) 1 0 0 5 1050 1050.00
180 Bal Du Seigneur (USA) 1 0 0 4 1000 1000.00
181 Zarewitsch (IRE) 2 0 0 4 900 450.00
182 Omen 1 0 0 3 900 900.00
183 Goofalik (USA) 1 0 0 2 900 900.00
184 Kharoud (FR) 1 0 0 6 700 700.00
185 Beneficial (GB) 1 0 0 1 700 700.00
186 King’s Theatre (IRE) 1 0 0 1 700 700.00
187 Sendawar (IRE) 1 0 0 3 610 610.00
188 Double Alleged (USA) 1 0 0 1 450 450.00
189 Gold and Ivory (USA) 1 0 0 3 350 350.00
190 Professional (IRE) 1 0 0 4 0 0.00
191 Chef Supreme (USA) 2 0 0 3 0 0.00
192 Anabaa (USA) 1 0 0 3 0 0.00
193 Nowogródek 1 0 0 3 0 0.00
194 Venecuela (USA) 1 0 0 3 0 0.00
195 Montjeu (IRE) 1 0 0 3 0 0.00
196 Red Ransom (USA) 1 0 0 3 0 0.00
197 Hurricane Run (IRE) 1 0 0 3 0 0.00
198 Beat Hollow (GB) 1 0 0 3 0 0.00
199 Chevalier (IRE) 1 0 0 2 0 0.00
200 Titus Livius (FR) 1 0 0 2 0 0.00
201 Akarad (FR) 1 0 0 2 0 0.00
202 Bertolini (USA) 1 0 0 2 0 0.00
203 Machiavellian (USA) 1 0 0 2 0 0.00
204 Polish Precedent (USA) 1 0 0 2 0 0.00
205 Duke Valentino (GB) 1 0 0 2 0 0.00
206 Kilimandżaro 1 0 0 1 0 0.00
207 Gentlewave (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
208 Theatrical (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
209 Elusive City (USA) 1 0 0 1 0 0.00
210 Bernardini (USA) 1 0 0 1 0 0.00
211 Choisir (AUS) 1 0 0 1 0 0.00
212 Lil’s Boy (USA) 1 0 0 1 0 0.00
213 Mull of Kintyre (USA) 1 0 0 1 0 0.00
214 Graf (USA) 1 0 0 1 0 0.00
215 Forestry (USA) 1 0 0 1 0 0.00
485 203 302 2377 5742850

Reproduktory czystej krwi arabskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 13-11-2017

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Ainhoa St Faust 2 1 6 10 238730 119365.00
2 Kahil Al Shaqab 29 13 18 162 226660 7815.86
3 Murhib 10 8 15 41 188420 18842.00
4 Jalnar Al Khalidiah 3 3 11 17 167900 55966.67
5 Munjiz 8 6 12 44 161070 20133.75
6 Ontario HF 15 6 8 93 122160 8144.00
7 Portmer 5 5 5 28 112670 22534.00
8 Amer 3 3 6 26 111710 37236.67
9 Amarant 7 4 6 46 80100 11442.86
10 Khalid El Biwaibiya 1 1 3 7 68550 68550.00
11 Dahess 13 5 6 64 62000 4769.23
12 El Omari 8 2 2 55 48360 6045.00
13 Neron 6 3 3 32 48360 8060.00
14 Marwan I 4 4 5 20 46600 11650.00
15 Akbar 1 1 2 7 45020 45020.00
16 NivourGonnaTouchThis 5 4 4 21 44580 8916.00
17 Nizam 1 1 2 4 43800 43800.00
18 Akbars 9 2 2 48 39020 4335.56
19 Echo Ofira 1 0 0 6 36000 36000.00
20 Dormane 2 2 3 17 34930 17465.00
21 Abyad AA 4 3 3 17 32630 8157.50
22 Majd Al Arab 4 3 5 21 32540 8135.00
23 Nayef Al Khalidiah 3 2 2 12 32170 10723.33
24 Nougatin 6 1 2 27 31910 5318.33
25 Von 7 2 2 33 31560 4508.57
26 Via Verdi Kossack 2 1 2 12 28720 14360.00
27 Darweesh 1 1 2 8 28600 28600.00
28 Donner 2 2 3 15 28400 14200.00
29 Chndaka 1 1 1 7 28320 28320.00
30 Nasch 1 1 2 5 27920 27920.00
31 Alert 3 2 2 16 27070 9023.33
32 Esparto 6 1 1 38 26660 4443.33
33 Wadi Nur 2 2 2 16 26160 13080.00
34 Bariq Al Amal 2 1 3 19 24820 12410.00
35 El Wodkine 2 2 3 14 24720 12360.00
36 Lawrence El Gazal 2 2 2 12 24020 12010.00
37 Vasyli Kossack 7 2 2 29 22320 3188.57
38 Equator 6 2 2 32 21300 3550.00
39 Nicolas 1 1 2 6 20130 20130.00
40 Armeec 5 0 0 23 19460 3892.00
41 Wiek 6 2 2 32 18020 3003.33
42 Fedain 2 2 2 10 17920 8960.00
43 Nashwan Al Khalidiah 2 1 1 11 17320 8660.00
44 Marvin El Samawi 2 1 2 5 17000 8500.00
45 Prado 1 1 1 4 16800 16800.00
46 Sarrab 2 1 2 8 16720 8360.00
47 Akim De Ducor 1 0 0 5 16500 16500.00
48 Djon 1 1 3 6 15690 15690.00
49 ZT Maghossny 2 1 1 18 14450 7225.00
50 Echo-Gazal 2 1 1 10 13960 6980.00
51 Empire 5 0 0 30 12380 2476.00
52 Mahabb 1 1 1 7 12260 12260.00
53 Satis 1 0 0 8 12240 12240.00
54 Vitorio TO 2 1 1 10 11900 5950.00
55 Jaafer ASF 1 1 1 6 11600 11600.00
56 Sabat 2 1 1 12 11220 5610.00
57 Eldon 1 1 1 9 10240 10240.00
58 Hamasecha 1 1 1 7 10240 10240.00
59 Hyyaf Al Khalediah 2 1 1 7 9220 4610.00
60 DF Siraj 1 1 1 5 9000 9000.00
61 Eryks 2 1 1 7 8840 4420.00
62 Forteynas Magic 1 1 1 7 8680 8680.00
63 Amadis 2 1 1 5 8000 4000.00
64 Asraa Min Albarq 2 0 0 7 7820 3910.00
65 Eden C 1 1 1 8 7720 7720.00
66 Al Kamel 1 1 1 3 7140 7140.00
67 Ganges 1 1 1 3 6800 6800.00
68 Enkar 1 1 1 2 6800 6800.00
69 Ghazallah 2 0 0 14 6420 3210.00
70 Da Adios 1 1 1 8 6240 6240.00
71 The Kentuckian 1 0 0 7 5920 5920.00
72 Adwokat 1 0 0 6 5440 5440.00
73 The Wiking 1 0 0 8 4560 4560.00
74 Don Carlos 2 0 0 5 4000 2000.00
75 Perkal 3 0 0 12 3930 1310.00
76 Shanghai EA 5 0 0 24 3560 712.00
77 Gazal Al Shaqab 1 0 0 7 3060 3060.00
78 QR Marc 2 0 0 7 2720 1360.00
79 Neiron 2 0 0 8 2640 1320.00
80 Sambist 1 0 0 5 2320 2320.00
81 Barq 1 0 0 5 1840 1840.00
82 Karamba 1 0 0 3 1360 1360.00
83 WH Kaneko MS 1 0 0 4 1020 1020.00
84 Fend 1 0 0 5 960 960.00
85 Padishah 1 0 0 1 870 870.00
86 Khoutoubia 1 0 0 6 640 640.00
87 Gazwan Al Nasser 1 0 0 5 640 640.00
88 Kabsztad 1 0 0 6 500 500.00
89 Madras Kossack 1 0 0 6 390 390.00
90 Ekstern 2 0 0 13 240 120.00
91 MVA Prince Vayu 1 0 0 5 240 240.00
92 Djelforce 1 0 0 4 240 240.00
93 Kara Shar 3 0 0 8 0 0.00
94 Mogador 1 0 0 5 0 0.00
95 Wojnicz 2 0 0 4 0 0.00
96 Cukebar 1 0 0 4 0 0.00
97 Gorec 1 0 0 4 0 0.00
98 Good Boy 1 0 0 3 0 0.00
99 Pogrom 1 0 0 3 0 0.00
100 Estepan 1 0 0 2 0 0.00
101 BV Pigmalion 1 0 0 2 0 0.00
102 Njewman 1 0 0 2 0 0.00
103 EKS Alihandro 1 0 0 1 0 0.00
104 Pougatin Kossack 1 0 0 1 0 0.00
299 133 193 1575 2862300

Reproduktory pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum ogółem w okresie od 01-01-2017 do 13-11-2017

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Ecosse (FR) 28 15 20 136 392100 14003.57
2 Bushranger (IRE) 3 3 8 15 368650 122883.33
3 Nowogródek 17 11 16 114 267270 15721.76
4 Harbour Watch (IRE) 2 2 4 11 172300 86150.00
5 Tempelwächter (GER) 23 6 8 134 151930 6605.65
6 Look Honey (IRE) 3 1 3 11 148800 49600.00
7 Way Of Light (USA) 1 1 1 2 132000 132000.00
8 American Post (GB) 2 2 5 10 115200 57600.00
9 Campanologist (USA) 1 1 5 6 114600 114600.00
10 Rip Van Winkle (IRE) 4 1 1 19 112500 28125.00
11 Planteur (IRE) 2 1 4 5 106800 53400.00
12 Ruten (USA) 18 4 7 78 101420 5634.44
13 Grand Presidium (USA) 8 3 4 62 97650 12206.25
14 Redoute’s Choice (AUS) 2 2 5 7 96400 48200.00
15 Roulette (GB) 5 3 6 30 94080 18816.00
16 Arithmancer (USA) 7 4 9 32 92250 13178.57
17 Windsor Knot (IRE) 2 1 2 12 90900 45450.00
18 Soldier of Fortune (IRE) 5 3 4 23 90200 18040.00
19 Needham’s Fort (USA) 20 6 7 87 88940 4447.00
20 Exciting Life (IRE) 3 3 4 9 87360 29120.00
21 Youmzain (IRE) 5 4 4 33 87130 17426.00
22 Wiener Walzer (GER) 1 1 2 5 86000 86000.00
23 Exaltation (IRE) 6 3 5 41 84455 14075.83
24 No Risk At All (FR) 1 1 3 7 83600 83600.00
25 Forever Bond (BRZ) 11 4 6 88 78640 7149.09
26 Alandi (IRE) 16 1 2 44 77300 4831.25
27 Cima de Triomphe (IRE) 2 2 6 16 76170 38085.00
28 Belenus (GER) 8 3 6 27 74590 9323.75
29 Jape (USA) 7 3 3 30 71410 10201.43
30 Holy Roman Emperor (IRE) 2 1 2 10 70250 35125.00
31 Lord of England (GER) 2 2 3 11 69450 34725.00
32 Indy Champ (USA) 10 4 5 54 68160 6816.00
33 Calming Influence (IRE) 18 3 3 60 66350 3686.11
34 Sinndar (IRE) 2 2 2 10 65360 32680.00
35 Rainbows For Life (CAN) 1 0 0 2 60000 60000.00
36 Stormy River (FR) 2 1 2 8 59360 29680.00
37 Rock of Gibraltar (IRE) 1 1 2 5 51600 51600.00
38 Kentucky Dynamite (USA) 4 3 4 14 50850 12712.50
39 Golden Tirol (GER) 7 2 3 36 49980 7140.00
40 Da Xian 2 2 3 11 48670 24335.00
41 Samum (GER) 3 2 3 20 46930 15643.33
42 Zambezi Sun (GB) 2 2 3 11 46900 23450.00
43 Duke of Marmalade (IRE) 2 2 3 12 44590 22295.00
44 Fast Company (IRE) 4 3 5 23 44200 11050.00
45 Cloword (IRE) 4 3 3 19 43240 10810.00
46 Sorbie Tower (IRE) 12 1 1 61 42910 3575.83
47 Fast and Furious (FR) 6 3 4 27 42200 7033.33
48 Rhodesian winner (GER) 1 1 1 11 40850 40850.00
49 So You Think (NZ) 3 1 1 14 39900 13300.00
50 Art Connoisseur (IRE) 1 1 3 8 36760 36760.00
51 Arcano (IRE) 4 2 2 16 35260 8815.00
52 Rio de La Plata (USA) 2 2 3 11 35010 17505.00
53 October (USA) 9 1 2 29 34150 3794.44
54 Fly To The Stars (GB) 3 2 3 26 33900 11300.00
55 Heliostatic (IRE) 2 1 3 14 33120 16560.00
56 Frozen Power (IRE) 2 2 2 17 32980 16490.00
57 Speightstown (USA) 1 1 3 7 32820 32820.00
58 Royal Court (IRE) 4 2 2 12 31360 7840.00
59 Archipenko (USA) 2 1 3 10 30450 15225.00
60 Le Cadre Noir (IRE) 2 2 2 14 29500 14750.00
61 Red Rocks (IRE) 1 0 0 9 28260 28260.00
62 Terssio (IRE) 2 1 1 9 27900 13950.00
63 Tiger Cafe (JPN) 5 1 1 11 27700 5540.00
64 Exeed And Excel (AUS) 1 1 3 10 26765 26765.00
65 Muhtathir (GB) 2 2 2 7 26740 13370.00
66 Vale of York (IRE) 1 1 3 6 26300 26300.00
67 Naaqoos (GB) 1 1 3 9 26140 26140.00
68 Ajvaz Dream (IRE) 3 1 1 12 25850 8616.67
69 Jukebox Jury (IRE) 1 1 3 8 25780 25780.00
70 Suteki Shinsukekun (USA) 3 0 0 8 25700 8566.67
71 Motivator (GB) 4 1 1 8 25650 6412.50
72 Ryan (IRE) 1 1 1 2 25000 25000.00
73 San Moritz 2 1 1 13 24790 12395.00
74 Thewayyouare (USA) 3 1 1 18 24150 8050.00
75 Full of Gold (FR) 1 1 1 9 23600 23600.00
76 Cape Benedict (IRE) 2 1 2 9 23550 11775.00
77 Kornel 2 0 0 9 23100 11550.00
78 Estejo (GER) 11 2 2 43 22780 2070.91
79 High Chaparral (IRE) 2 1 1 12 21280 10640.00
80 Deportivo (GB) 2 1 1 10 20870 10435.00
81 Enjoy Plan (USA) 3 0 0 15 20100 6700.00
82 Aussie Rules (USA) 1 1 1 5 19990 19990.00
83 Barastraight (GB) 1 1 2 9 19400 19400.00
84 Myboycharlie (IRE) 1 1 1 11 18950 18950.00
85 Lujain (USA) 1 1 2 8 18710 18710.00
86 Tertullian (USA) 2 1 1 6 18620 9310.00
87 Ratibor (USA) 2 1 1 14 18400 9200.00
88 Don Corleone (GB) 1 0 0 6 18000 18000.00
89 Johnny Red Kerr (USA) 2 1 1 16 17700 8850.00
90 Sixties Icon (GB) 2 1 1 8 17650 8825.00
91 Dalakhani (IRE) 1 1 2 3 17650 17650.00
92 Big Bad Bob (IRE) 2 1 1 12 17550 8775.00
93 Equiano (FR) 1 1 1 4 17440 17440.00
94 Turgeon (USA) 1 0 0 4 17400 17400.00
95 Elusive Pimpernel (USA) 1 1 1 2 17400 17400.00
96 Most Improved (IRE) 1 1 1 4 16840 16840.00
97 Country Club (GB) 2 1 1 16 16790 8395.00
98 Hurricane Cat (USA) 1 1 2 7 16750 16750.00
99 Safety Wire (IRE) 1 1 2 6 16310 16310.00
100 Camill (IRE) 5 0 0 20 16150 3230.00
101 Excellent Art (GB) 1 1 1 7 16100 16100.00
102 Masterstroke (USA) 1 1 1 3 15900 15900.00
103 Air Chief Marshal (IRE) 2 1 1 6 15300 7650.00
104 Kharoud (FR) 2 1 1 12 15050 7525.00
105 Le Havre (IRE) 1 1 2 8 15000 15000.00
106 Poet’s Voice (GB) 1 1 1 2 15000 15000.00
107 König Turf (GER) 1 1 1 7 14600 14600.00
108 Zebedee (GB) 1 1 1 7 14550 14550.00
109 Camacho (GB) 1 0 0 8 14340 14340.00
110 Dr Fong (USA) 1 0 0 7 14250 14250.00
111 Byron (GB) 1 1 1 9 14000 14000.00
112 Dark Angel (IRE) 1 1 1 5 13820 13820.00
113 Sir Prancealot (IRE) 1 1 1 7 13750 13750.00
114 Power (GB) 1 1 1 7 13500 13500.00
115 Jovellanos 2 1 2 6 12900 6450.00
116 Refuse To Bend (IRE) 1 1 1 5 12850 12850.00
117 Westerner (GB) 1 0 0 2 12700 12700.00
118 Dansili (GB) 1 1 1 4 12600 12600.00
119 Worthadd (IRE) 1 1 1 4 12600 12600.00
120 Authorized (IRE) 1 1 1 3 12600 12600.00
121 Montbard 1 1 1 15 12550 12550.00
122 Roderic O’Connor (IRE) 2 1 1 11 12230 6115.00
123 Silver Whistle (USA) 6 0 0 12 12150 2025.00
124 Gentlewave (IRE) 1 0 0 5 12050 12050.00
125 Professional (IRE) 2 1 1 9 11800 5900.00
126 Security Risk (USA) 1 1 1 4 11800 11800.00
127 Falco (USA) 1 1 1 6 11600 11600.00
128 Soldier Hollow (GB) 2 1 1 7 11050 5525.00
129 Linda’s Lad (GB) 1 1 1 5 10920 10920.00
130 Orient Rock (IRE) 1 1 1 3 10500 10500.00
131 Medecis (GB) 1 1 1 1 10000 10000.00
132 Cachet Noir (USA) 1 1 1 1 10000 10000.00
133 Casamento (IRE) 1 1 1 5 9900 9900.00
134 Kheleyf (USA) 1 1 1 4 9800 9800.00
135 Glavalcour (FR) 1 1 1 6 9760 9760.00
136 Ellusive Look (USA) 1 1 1 9 9650 9650.00
137 Maxios (GB) 2 0 0 4 9450 4725.00
138 Kodiac (GB) 1 1 1 8 9000 9000.00
139 Makfi (GB) 1 1 1 1 9000 9000.00
140 Mamool (IRE) 1 0 0 6 8550 8550.00
141 Pastoral Pursuits (GB) 1 1 1 3 8400 8400.00
142 Haatef (USA) 1 1 1 9 8150 8150.00
143 Dżulietto 1 0 0 5 7670 7670.00
144 Aramus (CHI) 2 0 0 8 7340 3670.00
145 Pop Rock (JPN) 1 0 0 3 7200 7200.00
146 Mr Alkohol (GB) 1 1 1 6 7150 7150.00
147 Majestic Warrior (USA) 1 0 0 7 6800 6800.00
148 Evasive (GB) 2 0 0 13 6650 3325.00
149 Scufiott (GB) 1 0 0 4 6300 6300.00
150 Alaska River (GER) 1 0 0 6 6270 6270.00
151 Clodovil (IRE) 2 0 0 11 5800 2900.00
152 Egerton (GER) 2 0 0 2 5400 2700.00
153 Silver Frost (IRE) 1 0 0 2 5400 5400.00
154 Satin Stone (USA) 2 0 0 8 5190 2595.00
155 Prince of Ecosse 2 0 0 4 4900 2450.00
156 Boreas Rush (GB) 2 0 0 11 4300 2150.00
157 Zarewitsch (IRE) 3 0 0 8 4250 1416.67
158 Mikhail Glinka (IRE) 1 0 0 3 4050 4050.00
159 Lando (GER) 1 0 0 1 4000 4000.00
160 Martaline (FR) 1 0 0 1 4000 4000.00
161 Zanatar (FR) 3 0 0 9 3760 1253.33
162 Cockney Rebel (IRE) 1 0 0 4 3600 3600.00
163 Two-Twenty-Two (IRE) 1 0 0 5 3110 3110.00
164 Randezvous (IRE) 1 0 0 3 2790 2790.00
165 Alywar (USA) 2 0 0 6 2780 1390.00
166 Henrythenavigator (USA) 2 0 0 9 2700 1350.00
167 Mustafa 1 0 0 4 2700 2700.00
168 Scater 1 0 0 1 2700 2700.00
169 Hamond (GER) 1 0 0 3 2440 2440.00
170 Panis (USA) 1 0 0 2 2440 2440.00
171 Bully Pulpit (USA) 1 0 0 1 2100 2100.00
172 Slickly (FR) 1 0 0 6 1900 1900.00
173 Normen (GER) 1 0 0 2 1830 1830.00
174 Alhijaz (GB) 2 0 0 3 1800 900.00
175 Sholokhov (IRE) 1 0 0 2 1800 1800.00
176 Intikhab (USA) 1 0 0 2 1800 1800.00
177 Domedriver (IRE) 1 0 0 1 1800 1800.00
178 Big Luck (IRE) 1 0 0 3 1600 1600.00
179 In Camera (IRE) 2 0 0 5 1400 700.00
180 Zamindar (USA) 1 0 0 2 1400 1400.00
181 Galileo (IRE) 1 0 0 1 1200 1200.00
182 Sarsen (USA) 2 0 0 5 1050 525.00
183 Areion (GER) 1 0 0 5 1050 1050.00
184 Tamayuz (GB) 1 0 0 1 1050 1050.00
185 Contat (GER) 1 0 0 4 1000 1000.00
186 Tiger Hill (IRE) 1 0 0 8 900 900.00
187 Noel (GER) 1 0 0 2 900 900.00
188 Daro Sopran (GER) 1 0 0 2 900 900.00
189 Mukhalif (IRE) 1 0 0 2 800 800.00
190 Hawk Wing (USA) 1 0 0 1 700 700.00
191 Janosz 1 0 0 5 350 350.00
192 Zafonium (USA) 1 0 0 9 300 300.00
193 Irocco 2 0 0 6 0 0.00
194 Literato (FR) 1 0 0 4 0 0.00
195 Karakalla 1 0 0 4 0 0.00
196 Sunday Break (JPN) 1 0 0 3 0 0.00
197 Strażnik 2 0 0 2 0 0.00
198 Binary File (USA) 1 0 0 2 0 0.00
199 Sir Percy (GB) 1 0 0 2 0 0.00
200 Stroll (USA) 1 0 0 2 0 0.00
201 Apse (FR) 1 0 0 2 0 0.00
202 Pedro The Great (USA) 1 0 0 1 0 0.00
203 Viritim 1 0 0 1 0 0.00
204 Assessor (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
205 Morozov (USA) 1 0 0 1 0 0.00
206 Kilimandżaro 1 0 0 1 0 0.00
207 Tchavsar (USA) 1 0 0 1 0 0.00
208 Solo Banco (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
209 Hawkeye (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
554 222 328 2584 6586450

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 13-11-2017

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Wyrzyk A. 64 50 51 50 38 78 331 1285350
2 Borkowski M. 45 21 27 24 20 52 189 692850
3 Ziemiański K. 40 27 45 41 46 119 318 585235
4 Kozłowski J. 36 28 25 23 9 40 161 726040
5 Olkowski W. 30 28 35 24 26 75 218 914660
6 Vasyutov S. 29 23 22 19 20 34 147 464470
7 Romanowski M. 28 32 27 31 30 88 236 311640
8 Jodłowski M. 25 43 17 32 20 60 197 446125
9 Janikowski M. 22 28 21 20 21 63 175 373090
10 Łojek M. 21 22 29 34 19 72 197 332410
11 Zahariev E. 17 29 18 20 26 67 177 302010
12 Dębowski T. 17 22 24 21 26 82 192 263300
13 Piątkowski P. 17 11 8 8 9 21 74 217160
14 Świątek R. 16 17 19 23 16 53 144 295930
15 Kacprzyk M. 16 13 10 12 7 44 102 288210
16 Zielińska A. 15 11 9 6 10 22 73 275260
17 Pastuszka T. 11 9 6 4 10 74 114 120810
18 Laskowski A. 9 7 10 12 16 33 87 101910
19 Rogowski K. 8 14 26 33 46 152 279 207170
20 Kryszyłowicz W. 7 9 10 9 9 40 84 102150
21 Poles P. (CZE) 5 8 4 1 1 4 23 154100
22 Urbańczyk K. 4 7 7 1 7 19 45 80090
23 Boruta M. 4 4 6 7 7 15 43 55030
24 Wróblewska I. 4 2 4 3 5 11 29 55030
25 Walicki A. 3 9 3 2 4 8 29 76400
26 Głowacki B. 3 6 1 4 1 23 38 46450
27 Krzyśków M. 3 4 6 2 3 3 21 45980
28 Głowacki J. 3 4 2 3 2 2 16 34270
29 Zalewski D. 2 3 5 6 5 23 44 54660
30 Zawgorodny S. 2 3 4 3 3 9 24 23100
31 Wnorowski M. 2 2 1 4 2 11 22 15640
32 Mioduszewski D. 2 1 3 1 1 3 11 22180
33 Porębna E. 2 1 1 7 5 12 28 26290
34 Olehla Č. (CZE) 2 0 6 1 1 7 17 89700
35 Gajos-Łątka A. 1 2 1 1 4 13 22 16080
36 Bodlák R. (CZE) 1 2 0 1 1 1 6 137900
37 Zawiliński K. 1 1 5 1 3 24 35 12050
38 Talarek P. 1 1 1 0 1 7 11 12570
39 Szpar R. 1 0 1 1 2 13 18 7080
40 Popelka S. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 10000
41 Szelągowska N. 1 0 0 0 0 0 1 6000
42 Kosicki M. 0 5 8 8 3 17 41 27380
43 Domańska J. 0 4 2 3 6 15 30 17100
44 Wróblewski G. W. (CZE) 0 4 2 1 1 3 11 36400
45 Piwko R. 0 3 3 1 0 3 10 32900
46 Theimer M. (CZE) 0 1 0 0 2 3 6 5000
47 Kryszyłowicz M. 0 0 1 6 7 17 31 11880
48 Ivashchenko S. 0 0 1 1 2 6 10 2720
49 Sola M. 0 0 1 0 3 1 5 3110
50 Junková J. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 2400
51 Votava J. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 2100
52 Baštová P. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 2700
53 Tuma P. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 6000
54 Mełnicki M. 0 0 0 1 1 5 7 640
55 Škrášková A. (CZE) 0 0 0 1 1 4 6 2300
56 Kovář S. (CZE) 0 0 0 1 0 1 2 1800
57 Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 1 0 1 2 2000
58 Hrudka J. jr. (CZE) 0 0 0 0 1 3 4 900
59 Kašný P. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 700
60 Dzubasz R. (GER) 0 0 0 0 1 0 1 4000
61 Ruciński T. 0 0 0 0 1 0 1 340
62 Wołoszyn F. 0 0 0 0 0 4 4 0
63 Romano R. (ITY) 0 0 0 0 0 1 1 0
64 Łucki P. 0 0 0 0 0 1 1 0
65 Hanáček J. (SVK) 0 0 0 0 0 1 1 0
66 Porkátová I. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
67 Záhorová E. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
521 521 522 519 512 1565 4160 9448750

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 13-11-2017

Lp. Nazwisko/Firma Suma
1 SK Janów Podlaski 482140
2 D. Jaskólski 364100
3 Plavac Sp. z o.o. 352310
4 Polska AKF Sp. z o.o. 350900
5 M. Gromala i K. Kozłowska 318340
6 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 307250
7 UAB Žirgo Startas 282220
8 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 214910
9 G., R. i K. Gorczyca 202980
10 Z. Górski 160750
11 Z. Górski i K. Mirpuri 149650
12 K. Falba 140680
13 J. Precliková 132000
14 Estel Studio Sp. z o. o. 131550
15 Wrbna Racing 124600
16 V. Timoshenko 111450
17 W. Krzemiński 108070
18 A. Łabędzki 105390
19 T. Sieradzki 94520
20 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 94050
21 Millennium Stud Sp. z o.o. 89100
22 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 88450
23 Elektrizace Železnic Praha a.s. 83600
24 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 83600
25 M. Borkowski 80070
26 D. Turkowska 79830
27 SK Iwno i Niespodzianka 77650
28 P. Krakowiak 74160
29 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 72500
30 Abbas Akbar Al Mulla 72210
31 K. Goździalski 70140
32 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 69060
33 SK Michałów 65880
34 K. Rogowski 65640
35 C. J. Gołaszewski 64600
36 SK Michałów i E. Zahariev 61830
37 M. Metza-Jodłowska 60140
38 J. Traka 60050
39 O. Bottura 57880
40 J. Nesteruk i K. Kamińska 57560
41 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 56550
42 P. Falzmann 54750
43 O. Braz i T. Pastuszka 52850
44 A. Omen 52500
45 E. Lasota 51240
46 D. Zalewski 50980
47 A. Wyrzyk 47850
48 Nessa Arabians Sp. z o.o. 47240
49 Z. Zahariev 46870
50 M. Krzyśków i K. Brygier 45980
51 A. Marczak 45740
52 K. i M. Wolanin i M. Kozak 44865
53 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 43860
54 V. Vocetka 43530
55 T. i K. Dębowscy 43340
56 Č. Olehla 42900
57 J. i J. Zalewscy 42400
58 SK Widzów – A. Tyszko 42320
59 B. Olkowska 42300
60 J. Ryżkowski 41780
61 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 40960
62 A. Kovćin 40950
63 A. Biedrzycki – AB GLASS 39680
64 PKZ GmbH 39620
65 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 39150
66 N. Kosiński 38960
67 E. i J. Rucińskie 38320
68 SK Jaroszówka 37850
69 T. Pastuszka 37630
70 M. Kobus i A. Wyrzyk 37250
71 M. Dziedzic i M. Boruta 36830
72 R. Urbański i K. Rogowski 35560
73 K. Mirpuri 35100
74 SK Moszna i M. Łojek 34350
75 SK Iwno 34200
76 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 33900
77 J. Głowacki 33020
78 R. Piwko 32900
79 My First Racehorse Ltd, M. Surtel i Niespodzianka 31300
80 S. Mladenovic 30920
81 P. Pirzecki i N. Hendzel 30610
82 W. Kryszyłowicz 29700
83 N. Magomedov 29650
84 O. Braz, T. Pastuszka i Y. Hamad 29120
85 K. Zakolski 28720
86 M. Szpar 28400
87 SK Michałów i M. Łojek 28200
88 A., M. i P. Laskowscy 28120
89 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 27900
90 A. Trela 27720
91 J., D., W. i Ż. Sito 26765
92 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 26590
93 MPL Racing 25000
94 R. Sumiła 24130
95 J. Velechovská 24100
96 W. Sikorski i R. Świątek 24000
97 M. Przączak 23600
98 S. Weresiński i M. Lichocińska 23550
99 Barjas M MS Alajmi 23400
100 P. Urbańska 23060
101 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 22900
102 Futurenet Inc 22750
103 P. Wasilewski 22560
104 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 22200
105 D. Mioduszewski 22180
106 M. Biały 22100
107 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 22100
108 L. Błaszczyk 21410
109 E. i B. Giedyk 20660
110 Günay Equestrian Invest GmbH 20540
111 K. Bukład 20210
112 A. Wójtowicz 20130
113 S. Plavac i M. Łojek 20000
114 Ł. Such i I. Władysiak 19970
115 P. Szmigiel 19800
116 M. Sijka 19420
117 E. Porębna 19210
118 Alfred F. Laskowski 18310
119 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 18200
120 I. Wójcik, A. Zielińska 18080
121 K. i M. Mazur 18050
122 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 18000
123 B. Białowąs 18000
124 T. Nowak 17880
125 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17650
126 W. Guz 17550
127 W. Esch 17510
128 V. Pospíšil 17400
129 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 17400
130 A. Marczak, Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba, B. Niklas, O. Niemczuk 16840
131 M. Gołębiowska i M. Łojek 16200
132 M. Zawada 15600
133 A. Borkowski 15470
134 H. Poledníková 15200
135 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 15050
136 K. Zatloukal 14900
137 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 14450
138 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 14440
139 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 14340
140 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 14340
141 J. Rubiś i A. Pałczyńska 14030
142 MJT Sp. z o.o. 13900
143 R. Płatek 13640
144 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 13450
145 K. Maryniak 13260
146 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 13240
147 M. Stanisławska 12900
148 Ch. Ruiz-Fouquet 12640
149 P. Talarek 12570
150 K. Zawiliński 12050
151 Evidencia Dokumentation HB 12000
152 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 11900
153 J. Szweycer i M. Janikowski 11860
154 Z. Keclik 11800
155 SK Iwno i M. Łojek 11800
156 W. Raszyńska i K. Szymański 11700
157 SK Michałów i B. Głowacki 11560
158 M. Kosicki i L. Staniszewski 11560
159 M. Trela 11270
160 A. Majchrzak 11090
161 M. Thiry 11050
162 M. i H. Kopel 10820
163 SK Iwno i E. Zahariev 10740
164 K. Miondlikowski 10500
165 K. Łukasiewicz 10400
166 K. Dynarowska 10360
167 E. i L. Kasprowicz 10330
168 K. Urbańczyk 10240
169 Uni-Res Sp. z o.o. 10100
170 Loko trans s.r.o. 10000
171 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 9900
172 J. Klimczak 9900
173 R. Benš 9800
174 D. Mitrovic 9760
175 G. Kozak 9700
176 Ch. Schriever 9650
177 Crows s.r.o. 9460
178 M. Filipowska 9300
179 Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
180 R. Ask 9200
181 G. Dudek 9180
182 K. Kozłowski 9000
183 F. Dill 9000
184 M. i M. Wnorowscy 8600
185 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 8350
186 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 8320
187 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 8250
188 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 8000
189 M. Gołębiowska 8000
190 T., E. i J. Rucińscy 7890
191 SK Iwno i K. Rogowski 7810
192 T. Rybicki 7700
193 B. i M. Pokrywka 7670
194 K. Litwiniak 7500
195 A. Steinhart i K. Urbańczyk 7480
196 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 7210
197 R. Szpar 7080
198 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 7040
199 I., D. i M. Jaskólscy 7000
200 Niespodzianka 6760
201 R. Mamajek 6650
202 Y. Baizharkinov 6650
203 SK Moszna i M. Janikowski 6550
204 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 6300
205 MB Arabians Sp. z o.o. 6120
206 Charvat Group, s.r.o. 6000
207 ANV Varsovia Sp. z o. o. 6000
208 M. Kryszyłowicz 5880
209 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 5850
210 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 5740
211 B. Zuzek 5610
212 R. Ptach 5440
213 R. Świątek 5060
214 E. i R. Urbańscy 4950
215 T. Sobierajski 4950
216 M. Kosicki 4760
217 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 4750
218 M. Kosicki i P. Nojszewski 4640
219 S. i T. Derda 4500
220 A. Żyłkowska i E. Porębna 4300
221 D. Such 4210
222 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 4200
223 C. Albrecht 4000
224 Gestüt Auenquelle 4000
225 J. Sawicki 4000
226 K. Falba i K. Urbańczyk 3980
227 J. Ryżkowski i D. Zalewski 3680
228 K. Miondlikowski i B. Inda 3600
229 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 3600
230 M. Łojek i M. Zawada 3300
231 Investstar – M. Sola 3110
232 G. Sęczek 3060
233 B. Ćwik 3000
234 Syndikát hvězda-Olehla 3000
235 U. i W. J. Engel 2980
236 G. Kogut 2780
237 A. Maślanka 2720
238 Stebel Sp. z o.o. 2720
239 T. Nowakowski i M. Salamon 2720
240 D. Wrzosek 2700
241 Moravol, s.r.o. 2700
242 SK Krasne i M. Janikowski 2570
243 M. Falzmann 2550
244 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
245 R. Połeć i G. Płociński 2400
246 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
247 A. Škrášková 2300
248 J. Votava 2100
249 R. Z. Zieliński 2020
250 M. Stoklásková 2000
251 D. Kübbeler 1840
252 Ekofarma Rybár 1800
253 Volteo Horse Service i M. Janikowski 1800
254 L. Komárek 1800
255 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1750
256 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 1700
257 T. Dębowski i Martyna Wolska 1600
258 T. Wicher 1400
259 M. Rogowska 1400
260 A. Urbanowski 1360
261 My First Racehorse Ltd 1350
262 P. Głowacki 1250
263 J. Rejman 1220
264 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
265 R. Poškus 1050
266 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
267 G. Łątka 1030
268 Z. Górski i K. Urbańczyk 1020
269 B. Dolniak – Regen Medicine 1000
270 Lucky Service, s.r.o. 900
271 MK M. Kaszubowski 900
272 P. Ilis, M. Ejnberg-Ilis i M. Janikowski 900
273 I. K. Art s.r.o. 900
274 SK Krasne 900
275 J. Szweycer 900
276 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 800
277 Volteo Horse Service 700
278 P. Kašný 700
279 D. i R. Kędziora 700
280 M. Kosicki i A. Grotkowski 680
281 M. Mełnicki 640
282 T. Czerwiński 610
283 Roman Mamajek i J. Gurbiel 610
284 S. Chrząstowski 600
285 R. Zieliński, C. Pogonowski, A. Walicki 350
286 SK Krasne i Niespodzianka 300
287 A. Iżewska 240
288 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
289 K. Goździalski i M. Janikowski 0
290 Staj Ždarsky 0
291 A. Polednia 0
292 M. Malinowski 0
293 R. Czernik 0
294 P. Drutowski 0
295 L. Boharewicz 0
296 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
297 T. Pastuszka i Y. Hamad 0
298 TOK Capital Sp. z o. o. 0
299 J. Hrudka 0
300 S. i M. Dupliccy 0
301 MM Invest i Maria Bober 0
302 W. Pawlak 0
303 K. Stoch 0
304 K. Duda 0
305 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
306 J. Domańska 0
307 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 0
308 M. Kosicki i Ł. Maliński 0
309 A. Frątczak i K. Zawiliński 0
310 A. Lange 0
311 E. Wołoszyn 0
312 M. Kosicki i E. Grotkowska 0
313 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Zalewska, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 0
314 F. Wołoszyn 0
315 P. i J. Łucki 0
316 A. Woźniak 0
317 M. Kosicki i J. Boruta 0
318 A. Milanov 0
9448750

Handikap generalny na dzień 13.11.2017

Konie pełnej krwi angielskiej

4-letnie i starsze

1. og. Va Bank 93,5
2. og. Caccini 91
3. kl. Silvera 85
4. og. Emperor Ajeez 79,5
5. og. Kokshe 78
6. og. Design 77,5
7. og. Bronislav 76,5
8. og. Neo 76
9. kl. Uczitelka Tanca 76
10. wał. Wiedzmin 76
11. og. Nikus 75,5
12. wał. Szamet 75
13. kl. Height of Beauty 75
14. og. Bowie 74,5
15. og. Dacosse 74,5
16. og. Hard Work 74
17. wał. Calmir 73,5
18. og. Modraszek 73,5
19. og. Solin 73
20. og. Novitor 73
21. kl. Claudette 72,5
22. og. Helio Bareliere 72
23. kl. Iron Belle 72
24. kl. Finalistka 71,5
25. kl. Gracja 71,5
26. wał. Gared 71,5
27. og. Dystans 71
28. og. Subiectum 70,5
29. og. Easy Go 70,5
30. wał. Baahy 70,5
31. og. Naf 70
32. wał. Letbygonesbeicons 70
33. og. Excalibur 70
34. og. Thorn 69,5
35. kl. Zarra 69,5
36. og. Lafayett 69,5
37. og. Brisingr 69
38. og. Living Legend 69
39. og. Eston 68,5
40. kl. Novelina 68,5
41. og. Langfuhr 68
42. kl. Kapryśna 68
43. og. Blue Ninja 68
44. kl. Lady Art 67,5
45. og. Party Animal 67
46. wał. Newman 67
47. og. Suwenir 66,5
48. kl. Defar 66
49. wał. Just Gold 65,5
50. wał. Salzburg 65
51. og. Karim 64,5
52. og. Tebinio 64
53. og. Szapiro 64
54. kl. Rustique 64
55. og. Sopran Tamo 64
56. kl. Tea 63,5
57. og. Alvani 63,5
58. og. Dakard 63
59. kl. Essea 62,5
60. og. Thunder Thor 62
61. wał. Tabor 61,5
62. og. Kiaron 61,5
63. og. Kinder Jape 61
64. kl. Dunayka 61
65. kl. Tankredi 60,5
66. kl. Bogini 60
67. kl. Ameryka 59
68. og. Sopran Pokeer 59
69. kl. Javorka 58,5
70. kl. Temaxa 58,5
71. og. Komandor 58
72. og. Nitrolak 57,5
73. og. Peregrino 57,5
74. kl. Free-Lu 57
75. kl. Intifada 57
76. wał. Agatek 56,5
77. kl. Irga 56,5
78. og. Dekret 56
79. kl. Karenina 56
80. og. Turin 55,5
81. wał. Rakisz 55,5
82. kl. Isuzu 55
83. kl. Amoreena 54,5
84. kl. Carmel Valley 54,5
85. wał. Monte Luppo 54,5
86. kl. Symetria 54
87. kl. Super Quick 53,5
88. kl. Dais 53,5
89. kl. Guerra 53
90. wał. Incinatus 53
91. og. Sobol 52,5
92. og. Test 52
93. kl. Ice Loly 52
94. og. Vitez 51,5
95. wał. Daydreamer 51,5
96. og. Zew 51
97. kl. Miss Alexandra 50,5
98. kl. Essence 50,5
99. kl. Bella Tertullia 48
100. wał. Jansen 47,5
101. kl. Kasawa 47
102. kl. Syberia 45
103. og. Issachar 44
104. kl. Efezka 43,5
105. wał. Rimigliano 42
106. kl. Trzy Korony 40
107. kl. Evolette 40
108. kl. Nebra 39
109. wał. Dollar Boy 38

3-letnie

1. og. Bush Brave 87,5
2. og. Velnelis 79
3. og. Petronius 79
4. kl. Jagienka 78,5
5. og. Umberto Caro 78
6. og. Kurier 77,5
7. og. Largo Forte 77
8. kl. Furia 76,5
9. og. Dżumandi 75,5
10. og. Magnetic 75,5
11. og. Jules’s Dream 75,5
12. kl. Mona Kerbili 75
13. og. Sumidero 75
14. og. Percy 74,5
15. kl. Fabulous Angel 74,5
16. og. Incognito 74
17. og. Polish Spirit 74
18. kl. Tagra 74
19. kl. Almenar 73,5
20. og. Blue Connoisseur 73,5
21. wał. Bromsky 73
22. og. Dżan Moritz 72,5
23. kl. Opuncja 72,5
24. og. Bellerofont 72,5
25. og. Spasski 72
26. og. Meltimo 72
27. wał. Tribunal 71,5
28. og. Mourtajez 71,5
29. og. Invincible Gunner 71,5
30. og. Jam Duke 71
31. og. Definition 70,5
32. og. Rio de Cerisy 70,5
33. og. Faraon 70,5
34. kl. Shantaram 69,5
35. og. Network 69,5
36. og. Indigo Ocean 68,5
37. og. Tudemon 68
38. kl. Aminata 68
39. og. Albaicin 68
40. og. Shalkar 68
41. og. Chant Soldier 67,5
42. kl. Time of Glory 67,5
43. kl. Circle Centuria 67
44. og. Lion Cut 67
45. kl. Black Beauty 67
46. kl. Ravie des Bournais 66,5
47. kl. Promenada 66,5
48. og. Nider 66,5
49. og. Omer 66,5
50. wał. Koniak 66
51. og. Tango Turf 66
52. og. Mentalista 65,5
53. kl. Theskyisnolimit 65,5
54. kl. Urugwajka 65,5
55. og. Illdowhatican 65,5
56. kl. Akiria 65
57. og. Eluzzam 65
58. kl. Pipasol 64,5
59. kl. Persifona 64,5
60. kl. Nagroda 64,5
61. og. Piemont 64
62. kl. Kranti 64
63. kl. Tebira 63,5
64. kl. Dylayla 63,5
65. og. Silver Boy 63
66. kl. Królowa Bona 63
67. og. Salvador 63
68. og. Strzelin 63
69. kl. Maiandra 62,5
70. kl. Rose Knot 62,5
71. kl. Nota 62,5
72. og. Nanon 62,5
73. og. Kaszi 62,5
74. og. Freddyisready 62,5
75. og. Perseyver 62
76. wał. Herbatnik 62
77. kl. Incepcja 62
78. kl. Tuogh Szumawa 61,5
79. kl. Sweet As Sugar 61,5
80. kl. Haruza 61,5
81. og. Golden Glider 61
82. kl. Fibi 61
83. og. Hipster 61
84. wał. Jack Power 60,5
85. og. Kreator 60,5
86. og. Memo 60,5
87. og. Sando 60
88. og. Jam Babinicz 60
89. kl. Tyberia 60
90. kl. Makeitorbreakeit 59,5
91. og. Lucky Dream 59,5
92. kl. Ukraina 59
93. kl. Showmeyourheaven 59
94. og. Druid Magic 59
95. kl. Gratsiya 58,5
96. kl. Ugoda 58,5
97. kl. Guarda 58,5
98. kl. Marsa Alam 58
99. kl. Great Chance 58
100. og. Kazal 58
101. kl. Melodine 58
102. og. Maur 57,5
103. kl. Targa 57,5
104. og. Idol 57,5
105. kl. Karen 57,5
106. kl. Stella 57
107. kl. Fuengirola 57
108. kl. Kolada 56,5
109. og. Norn 56,5
110. kl. Taida 56,5
111. kl. Story of My Life 56,5
112. kl. Dawony 56
113. og. Sakiro 56
114. kl. Majestic Haze 56
115. og. Remus 56
116. kl. Speedy Szumawa 55,5
117. kl. Stuhna 55,5
118. kl. Samba Pa Ti 55,5
119. og. Dazzler 55
120. kl. Milionerka 55
121. kl. Diabolina 55
122. kl. Turnera 54,5
123. kl. Mrs Henry 54
124. og. Torcal 54
125. kl. Bruschetta 54
126. kl. Minija 54
127. wał. Chief Navigator 54
128. kl. Kopra 53,5
129. kl. Beauty Star 53,5
130. kl. Augusta 53,5
131. kl. Key To Life 53
132. kl. Wanilia 53
133. wał. Akim 53
134. og. Haad Rin 52,5
135. kl. Solitaire 52
136. kl. Baby You Think 51,5
137. kl. Vivace 51
138. kl. Serbia 51
139. og. Big Red 50,5
140. kl. Banja Luka 50,5
141. og. Cedar 50
142. wał. Vabank 50
143. kl. Insignia 49,5
144. kl. Zaria River 49,5
145. kl. Dallina 49,5
146. kl. Da Llana 49
147. og. Aperfectdaytofly 48,5
148. kl. Lucky Bibi 48,5
149. og. Zaraz Wracam 48
150. og. Tactic Bareliere 47,5
151. og. Dunay Great 47
152. kl. Teteria 46,5
153. og. Unkas 46,5
154. og. Gibraltar 46
155. kl. Katrina Royal 45
156. kl. Dialina 44,5
157. og. Najaar 44
158. kl. Borega 43,5
159. kl. Kirowa 43
160. og. Ekwador 43
161. kl. New Life 42,5
162. kl. Hawidor 42
163. kl. Moon Bird 41
164. og. Secret of Szumawa 41
165. kl. Golden Beneva 40
166. kl. Na Li 40
167. og. Juki Star 39
168. og. Donpress 39
169. kl. Shreeya 38
170. kl. Hadassa 38
171. kl. Gruzja 38
172. kl. Indila 38
173. kl. Forteca 37
174. kl. Królewna 36
175. og. Amber Code 35
176. og. Nico 33
177. kl. Naharana 31
178. kl. Syria 30
179. kl. Santa Exela 30
180. og. Kair 30
181. kl. Sporada 28
182. kl. Joga 26
183. kl. Tempura 25
184. og. Dangar 15
Konie arabskie czystej krwi

5-letnie i starsze

1. wał. Burkan Al Khalidiah 79,5
2. og. Alladyn 78
3. kl. Shahad Athbah 77,5
4. og. Mogadiusz 77
5. og. SS Mothill 76
6. og. Salman Al Khalidiah 75
7. og. Arash 73
8. wał. Ouzbeks du Panjshir 72,5
9. kl. Jafeel Athbah 72,5
10. og. Adash 72
11. og. V.I.P. Kossack 71,5
12. og. L’Eau du Gange 70
13. og. Etorio 69
14. og. Ussam de Carrere 69
15. wał. Inextremo 69
16. kl. Miss Dahess MNM 68,5
17. og. Bariq Dazzelour 68
18. og. Evergonnatouchthis 66
19. wał. Mufid 65,5
20. og. Horacy 65,5
21. og. Boy Mugatin 65
22. kl. Echaruna 65
23. kl. Dirhem 64,5
24. og. Euro Dahess MNM 64,5
25. wał. Estarion 64,5
26. og. Nachshon 63,5
27. wał. Dar Duni 63
28. wał. LB Naj 61,5
29. og. Terrior 61
30. og. Wasilew 61
31. og. Al-Ral 60
32. og. Addis 59,5
33. og. Sindjar Al Khalediah 59,5
34. wał. Adding 57,5
35. og. Cepton 56
36. wał. Zadan 56
37. wał. Wierzbin 55
38. wał. Narcyz 54
39. wał. Tollee Dust 52
40. kl. Riad Hibah 51,5
41. og. Nawigator 50
42. og. Yoav 48
43. og. Stinger 48
44. kl. D’Achila 47
45. kl. Kortni Love 44,5
46. og. Orbitale 43
47. og. Airforce 20
48. og. Elpiron 15

4-letnie

1. kl. Shannon Queen 80
2. og. Bandolero 78,5
3. kl. Twilight 76,5
4. og. Hanouh 76
5. kl. Arwa 75,5
6. og. Sarin Hel 75
7. og. Fateh 75
8. og. Palmir 74,5
9. kl. Wielka Dalena 74
10. kl. Gusa 73
11. og. Sudtag 71
12. og. Zahaab 70,5
13. og. Elader 70
14. og. Chill Force 70
15. og. Guerro 70
16. og. Minastirit 69,5
17. og. Piaget 69
18. kl. Awita 68,5
19. og. Esid In Zamour 68
20. og. Sunny Amber KRF 67,5
21. kl. Aljasra 67
22. og. Matar 66
23. wał. Wunderfitz von Südbaden 65,5
24. kl. Ondina 65,5
25. kl. Kiyara 65
26. og. Ernest 64,5
27. og. Paliusz 64,5
28. kl. Elmuna 64
29. og. Wadi Kahil 64
30. kl. Om Daksha 62,5
31. kl. Lady Dahess MNM 62,5
32. og. Chaco 62
33. og. Benissimo 61
34. og. Peon 61
35. og. Farid Talatash 60,5
36. kl. Nefera 60,5
37. og. Marsat 60,5
38. og. Fahad 59,5
39. og. Muzaffar 59,5
40. kl. WMA Sea Star 58,5
41. kl. Danaida 57,5
42. kl. Orionka 57
43. kl. Alruna 55,5
44. kl. Brandjelina 55,5
45. kl. Aktywa 53
46. og. Haris 52,5
47. og. Sagramor 52,5
48. kl. Haneczka 52
49. kl. Zazuzi Zazuza 52
50. og. Pitawal 50,5
51. kl. Alsa 50,5
52. og. Operon 50,5
53. kl. Mimzy 50
54. og. Cynar 49
55. kl. Eridani 49
56. og. Dekadens 48
57. og. Trezor 47,5
58. og. Bachus 47
59. kl. Bint Mira Ceti 45
60. kl. Nagroda 38
61. kl. Alia 38
62. og. BV Arys 35
63. kl. Cepadu 26
64. kl. Sabra 24

Handikaper
Krzysztof Wolski

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej