Komunikat nr 9

Polski Klub Wyścigów Konnych informuje, że w dniu 22 września 2017 roku odbył się egzamin z zakresu tematyki zawartej w Rozporządzeniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 24 marca 2016 r. w sprawie ustalenia regulaminu wyścigów konnych (Dz. U. z 18 kwietnia 2016 r., poz. 536).

Po spełnieniu wymogów formalnych uprawnienia do powożenia końmi uzyskała Monika MELINGER.

 Prezes

Polskiego Klubu Wyścigów Konnych

 Tomasz Chalimoniuk

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 25-09-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 D. Jaskólski 354200
2 SK Janów Podlaski 350880
3 M. Gromala i K. Kozłowska 279370
4 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 277860
5 UAB Žirgo Startas 262730
6 Plavac Sp. z o.o. 245860
7 Polska AKF Sp. z o.o. 229460
8 G., R. i K. Gorczyca 152970
9 Z. Górski i K. Mirpuri 135650
10 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 134410
11 J. Precliková 132000
12 Z. Górski 129610
13 Estel Studio Sp. z o. o. 113380
14 Wrbna Racing 101600
15 K. Falba 98800
16 A. Łabędzki 90110
17 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 83600
18 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 83250
19 V. Timoshenko 81450
20 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 78450
21 P. Krakowiak 74160
22 Elektrizace Železnic Praha a.s. 73600
23 T. Sieradzki 73520
24 SK Iwno i Niespodzianka 69250
25 M. Borkowski 68530
26 Millennium Stud Sp. z o.o. 67950
27 W. Krzemiński 66950
28 SK Michałów 64880
29 D. Turkowska 60630
30 M. Metza-Jodłowska 60140
31 Abbas Akbar Al Mulla 55110
32 K. Goździalski 54180
33 P. Falzmann 53700
34 O. Braz i T. Pastuszka 52850
35 D. Zalewski 50980
36 K. Rogowski 50590
37 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 49850
38 A. Omen 48900
39 J. Nesteruk i K. Kamińska 48360
40 C. J. Gołaszewski 47640
41 O. Bottura 46380
42 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 44550
43 M. Krzyśków i K. Brygier 44480
44 A. Wyrzyk 43850
45 B. Olkowska 42300
46 „SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 40960
47 V. Vocetka 39930
48 Č. Olehla 39300
49 A. Kovćin 37950
50 T. i K. Dębowscy 37940
51 SK Jaroszówka 37850
52 Nessa Arabians Sp. z o.o. 37040
53 A. Marczak 36740
54 SK Michałów i E. Zahariev 36280
55 Z. Zahariev 36270
56 M. Dziedzic i M. Boruta 35500
57 N. Kosiński 34660
58 J. i J. Zalewscy 34400
59 E. Lasota 33840
60 SK Iwno 33050
61 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 32800
62 K. Mirpuri 32100
63 A. Biedrzycki – AB GLASS 31160
64 R. Urbański i K. Rogowski 29660
65 T. Pastuszka 29030
66 K. i M. Wolanin i M. Kozak 28900
67 J. Ryżkowski 28600
68 W. Kryszyłowicz 28500
69 M. Szpar 28400
70 R. Piwko 27700
71 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 27370
72 PKZ GmbH 26900
73 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 26650
74 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 26550
75 K. Zakolski 26320
76 O. Braz, T. Pastuszka i Y. Hamad 25060
77 M. Kobus i A. Wyrzyk 24550
78 R. Sumiła 24130
79 J. Velechovská 24100
80 W. Sikorski i R. Świątek 24000
81 SK Widzów – A. Tyszko 23400
82 S. Weresiński i M. Lichocińska 22650
83 P. Urbańska 22610
84 J. Traka 22500
85 SK Michałów i M. Łojek 22400
86 Barjas M MS Alajmi 21760
87 A., M. i P. Laskowscy 21620
88 M. Biały 20750
89 S. Mladenovic 20570
90 My First Racehorse Ltd, M. Surtel i Niespodzianka 19600
91 J., D., W. i Ż. Sito 19500
92 A. Wójtowicz 19030
93 Günay Equestrian Invest GmbH 18800
94 P. Pirzecki i N. Hendzel 18610
95 E. Porębna 18510
96 N. Magomedov 18500
97 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 18200
98 I. Wójcik, A. Zielińska 18080
99 K. i M. Mazur 18050
100 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 17800
101 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17650
102 D. Mioduszewski 17150
103 P. Szmigiel 17100
104 Futurenet Inc 17000
105 Alfred F. Laskowski 16910
106 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 16900
107 J. Głowacki 16700
108 W. Esch 16010
109 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 15540
110 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 15000
111 B. Białowąs 15000
112 M. Zawada 14900
113 A. Trela 14800
114 W. Guz 14600
115 M. Sijka 14140
116 J. Rubiś i A. Pałczyńska 14030
117 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 13650
118 R. Płatek 13640
119 L. Błaszczyk 13210
120 Ł. Such i I. Władysiak 12970
121 M. Stanisławska 12900
122 M. Przączak 12400
123 Evidencia Dokumentation HB 12000
124 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 11900
125 SK Moszna i M. Łojek 11550
126 K. Maryniak 11430
127 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 11160
128 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 10950
129 M. i H. Kopel 10820
130 J. Szweycer i M. Janikowski 10800
131 K. Miondlikowski 10500
132 K. Łukasiewicz 10400
133 M. Trela 10370
134 E. i L. Kasprowicz 10330
135 K. Urbańczyk 10240
136 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 10100
137 Loko trans s.r.o. 10000
138 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 10000
139 J. Klimczak 9900
140 V. Pospíšil 9900
141 K. Zatloukal 9900
142 W. Raszyńska i K. Szymański 9900
143 Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
144 A. Borkowski 9170
145 D. Mitrovic 9150
146 K. Dynarowska 9140
147 Z. Keclik 9100
148 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 9100
149 F. Dill 9000
150 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 9000
151 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 9000
152 E. i B. Giedyk 9000
153 G. Kozak 8800
154 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 8750
155 R. Ask 8720
156 P. Wasilewski 8480
157 Ch. Schriever 8450
158 P. Talarek 8440
159 M. i M. Wnorowscy 8400
160 SK Iwno i E. Zahariev 8340
161 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 8320
162 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 8150
163 M. Gołębiowska 8000
164 T., E. i J. Rucińscy 7890
165 A. Marczak, Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba, B. Niklas, O. Niemczuk 7840
166 B. i M. Pokrywka 7670
167 K. Litwiniak 7500
168 M. Kosicki i L. Staniszewski 7480
169 SK Iwno i K. Rogowski 7360
170 Crows s.r.o. 7060
171 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 7040
172 S. Plavac i M. Łojek 7000
173 I., D. i M. Jaskólscy 7000
174 SK Iwno i M. Łojek 7000
175 K. Bukład 6970
176 Ch. Ruiz-Fouquet 6880
177 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 6350
178 R. Szpar 6300
179 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 6300
180 T. Nowak 6240
181 SK Moszna i M. Janikowski 6200
182 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 6200
183 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 6050
184 Charvat Group, s.r.o. 6000
185 M. Kryszyłowicz 5880
186 R. Ptach 5440
187 M. Gołębiowska i M. Łojek 5400
188 Uni-Res Sp. z o.o. 5300
189 MB Arabians Sp. z o.o. 5160
190 R. Świątek 5060
191 H. Poledníková 4800
192 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 4750
193 T. Rybicki 4700
194 Niespodzianka 4320
195 E. i R. Urbańscy 4050
196 C. Albrecht 4000
197 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 3900
198 A. Majchrzak 3880
199 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 3600
200 K. Zawiliński 3530
201 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 3200
202 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 3100
203 G. Sęczek 3060
204 M. Thiry 3050
205 D. Such 3010
206 Syndikát hvězda-Olehla 3000
207 U. i W. J. Engel 2980
208 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 2950
209 G. Kogut 2780
210 Stebel Sp. z o.o. 2720
211 M. Kosicki i P. Nojszewski 2720
212 A. Maślanka 2720
213 M. Kosicki 2720
214 MJT Sp. z o.o. 2700
215 Moravol, s.r.o. 2700
216 B. Zuzek 2600
217 Y. Baizharkinov 2450
218 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
219 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
220 A. Škrášková 2300
221 J. Votava 2100
222 K. Falba i K. Urbańczyk 2060
223 G. Dudek 2040
224 SK Krasne i M. Janikowski 2040
225 R. Z. Zieliński 2020
226 J. Sawicki 2000
227 L. Komárek 1800
228 A. Żyłkowska i E. Porębna 1800
229 Ekofarma Rybár 1800
230 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1750
231 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 1700
232 B. Ćwik 1500
233 R. Mamajek 1410
234 M. Rogowska 1400
235 T. Wicher 1400
236 A. Urbanowski 1360
237 M. Falzmann 1350
238 J. Ryżkowski i D. Zalewski 1300
239 P. Głowacki 1250
240 J. Rejman 1220
241 T. Nowakowski i M. Salamon 1220
242 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
243 M. Filipowska 1200
244 Investstar – M. Sola 1110
245 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
246 My First Racehorse Ltd 1050
247 G. Łątka 1030
248 B. Dolniak – Regen Medicine 1000
249 MK M. Kaszubowski 900
250 D. Wrzosek 900
251 Lucky Service, s.r.o. 900
252 I. K. Art s.r.o. 900
253 R. Benš 800
254 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 800
255 P. Kašný 700
256 Volteo Horse Service 700
257 SK Michałów i B. Głowacki 680
258 M. Kosicki i A. Grotkowski 680
259 Roman Mamajek i J. Gurbiel 610
260 T. Czerwiński 610
261 S. Chrząstowski 600
262 M. Łojek i M. Zawada 580
263 R. Zieliński, C. Pogonowski, A. Walicki 350
264 E. i J. Rucińskie 340
265 SK Krasne 300
266 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
267 M. Mełnicki 240
268 A. Iżewska 240
269 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
270 J. Domańska 0
271 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 0
272 A. Lange 0
273 E. Wołoszyn 0
274 A. Frątczak i K. Zawiliński 0
275 M. Kosicki i E. Grotkowska 0
276 M. Kosicki i J. Boruta 0
277 SK Krasne i Niespodzianka 0
278 A. Woźniak 0
279 K. Miondlikowski i B. Inda 0
280 P. i J. Łucki 0
281 A. Milanov 0
282 D. Kübbeler 0
283 K. Goździalski i M. Janikowski 0
284 Staj Ždarsky 0
285 M. Malinowski 0
286 R. Czernik 0
287 P. Ilis, M. Ejnberg-Ilis i M. Janikowski 0
288 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
289 P. Drutowski 0
290 J. Hrudka 0
291 L. Boharewicz 0
292 T. Dębowski i Martyna Wolska 0
293 T. Pastuszka i Y. Hamad 0
294 S. i M. Dupliccy 0
295 MM Invest i Maria Bober 0
296 TOK Capital Sp. z o. o. 0
297 R. Połeć i G. Płociński 0
298 K. Stoch 0
299 K. Duda 0
300 W. Pawlak 0
301 J. Szweycer 0
7392200

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 25-09-2017

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Wyrzyk A. 49 43 41 39 26 58 256 1064430
2 Borkowski M. 34 17 25 21 14 44 155 526510
3 Ziemiański K. 30 22 34 25 36 89 236 449570
4 Kozłowski J. 29 20 21 16 8 31 125 592350
5 Jodłowski M. 21 34 14 25 17 42 153 362870
6 Vasyutov S. 21 16 14 15 16 24 106 337340
7 Olkowski W. 20 21 28 19 18 63 169 772340
8 Romanowski M. 17 22 19 20 19 70 167 205960
9 Świątek R. 16 13 16 22 14 46 127 259690
10 Janikowski M. 15 20 15 11 13 47 121 278670
11 Dębowski T. 15 18 21 16 19 65 154 221930
12 Zielińska A. 15 10 7 6 9 17 64 257990
13 Łojek M. 12 12 16 19 13 55 127 172410
14 Kacprzyk M. 12 12 5 10 7 34 80 220250
15 Piątkowski P. 11 7 5 5 6 12 46 117400
16 Zahariev E. 10 20 12 14 17 47 120 179820
17 Pastuszka T. 10 7 5 3 9 47 81 108150
18 Laskowski A. 8 3 7 9 14 24 65 83390
19 Rogowski K. 7 11 23 27 40 119 227 181270
20 Kryszyłowicz W. 5 7 7 9 9 32 69 73850
21 Poles P. (CZE) 4 7 3 1 1 4 20 133000
22 Wróblewska I. 4 2 4 3 3 10 26 53880
23 Boruta M. 3 4 6 7 3 8 31 47400
24 Urbańczyk K. 3 4 6 0 3 11 27 57450
25 Krzyśków M. 3 4 5 2 2 3 19 44480
26 Walicki A. 2 6 2 2 2 5 19 57500
27 Głowacki B. 2 4 0 3 0 21 30 27540
28 Zalewski D. 2 3 4 5 4 19 37 52280
29 Zawgorodny S. 2 3 3 2 3 7 20 21360
30 Wnorowski M. 2 2 1 4 1 6 16 15440
31 Porębna E. 2 1 1 6 4 11 25 23090
32 Mioduszewski D. 2 1 0 0 1 1 5 17150
33 Głowacki J. 1 3 2 3 2 2 13 17950
34 Gajos-Łątka A. 1 2 0 1 4 11 19 14680
35 Bodlák R. (CZE) 1 2 0 1 1 1 6 137900
36 Olehla Č. (CZE) 1 0 4 1 1 7 14 58400
37 Szpar R. 1 0 1 0 2 9 13 6300
38 Talarek P. 1 0 1 0 0 5 7 8440
39 Popelka S. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 10000
40 Kosicki M. 0 3 4 6 2 12 27 16550
41 Domańska J. 0 3 2 3 5 13 26 14600
42 Wróblewski G. W. (CZE) 0 3 2 0 0 2 7 20200
43 Piwko R. 0 2 2 1 0 2 7 27700
44 Theimer M. (CZE) 0 1 0 0 1 3 5 4000
45 Zawiliński K. 0 0 2 1 2 18 23 3530
46 Kryszyłowicz M. 0 0 1 6 7 12 26 11880
47 Ivashchenko S. 0 0 1 1 2 6 10 2720
48 Junková J. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 2400
49 Votava J. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 2100
50 Baštová P. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 2700
51 Tuma P. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 6000
52 Škrášková A. (CZE) 0 0 0 1 1 4 6 2300
53 Kovář S. (CZE) 0 0 0 1 0 1 2 1800
54 Sola M. 0 0 0 0 2 1 3 1110
55 Mełnicki M. 0 0 0 0 1 3 4 240
56 Hrudka J. jr. (CZE) 0 0 0 0 1 3 4 900
57 Kašný P. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 700
58 Ruciński T. 0 0 0 0 1 0 1 340
59 Łucki P. 0 0 0 0 0 1 1 0
60 Hanáček J. (SVK) 0 0 0 0 0 1 1 0
61 Romano R. (ITY) 0 0 0 0 0 1 1 0
62 Porkátová I. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
63 Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
395 395 396 392 387 1192 3157 7392200

Reproduktory pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum ogółem w okresie od 01-01-2017 do 25-09-2017

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Bushranger (IRE) 3 3 8 14 368650 122883.33
2 Ecosse (FR) 26 11 15 104 330590 12715.00
3 Nowogródek 17 11 15 89 243910 14347.65
4 Harbour Watch (IRE) 2 2 4 10 170800 85400.00
5 Tempelwächter (GER) 22 6 8 106 141330 6424.09
6 Way Of Light (USA) 1 1 1 2 132000 132000.00
7 Look Honey (IRE) 3 1 2 9 124800 41600.00
8 American Post (GB) 2 2 5 9 103200 51600.00
9 Campanologist (USA) 1 1 5 5 102600 102600.00
10 Rip Van Winkle (IRE) 4 0 0 16 100550 25137.50
11 Windsor Knot (IRE) 2 1 2 11 87900 43950.00
12 No Risk At All (FR) 1 1 3 6 83600 83600.00
13 Roulette (GB) 5 3 5 23 82280 16456.00
14 Grand Presidium (USA) 8 2 2 48 73700 9212.50
15 Planteur (IRE) 1 1 3 3 72000 72000.00
16 Needham’s Fort (USA) 19 5 6 64 71200 3747.37
17 Lord of England (GER) 2 2 3 10 67800 33900.00
18 Arithmancer (USA) 6 4 7 20 67600 11266.67
19 Redoute’s Choice (AUS) 2 2 4 6 66400 33200.00
20 Sinndar (IRE) 2 2 2 9 65360 32680.00
21 Jape (USA) 7 2 2 28 64810 9258.57
22 Holy Roman Emperor (IRE) 2 1 2 8 63900 31950.00
23 Soldier of Fortune (IRE) 5 2 3 19 63050 12610.00
24 Ruten (USA) 14 4 5 52 63020 4501.43
25 Belenus (GER) 8 3 6 24 62640 7830.00
26 Rainbows For Life (CAN) 1 0 0 2 60000 60000.00
27 Exaltation (IRE) 5 3 4 27 59390 11878.00
28 Forever Bond (BRZ) 11 3 4 66 56230 5111.82
29 Wiener Walzer (GER) 1 1 1 4 56000 56000.00
30 Cima de Triomphe (IRE) 2 2 4 13 54770 27385.00
31 Indy Champ (USA) 10 3 4 45 54160 5416.00
32 Calming Influence (IRE) 17 2 2 47 52050 3061.76
33 Stormy River (FR) 2 1 2 7 50160 25080.00
34 Da Xian 2 2 3 11 48670 24335.00
35 Rock of Gibraltar (IRE) 1 1 2 4 45000 45000.00
36 Samum (GER) 3 2 3 18 44130 14710.00
37 Rhodesian winner (GER) 1 1 1 11 40850 40850.00
38 Alandi (IRE) 12 1 1 19 39600 3300.00
39 Cloword (IRE) 4 3 3 15 38810 9702.50
40 Kentucky Dynamite (USA) 3 1 2 12 36850 12283.33
41 Sorbie Tower (IRE) 12 1 1 48 34730 2894.17
42 Zambezi Sun (GB) 2 2 3 8 34500 17250.00
43 October (USA) 9 1 2 27 34150 3794.44
44 Exciting Life (IRE) 2 2 2 5 33040 16520.00
45 Frozen Power (IRE) 2 2 2 15 32680 16340.00
46 Youmzain (IRE) 4 2 2 20 31480 7870.00
47 Fast and Furious (FR) 6 3 3 22 31400 5233.33
48 Royal Court (IRE) 3 2 2 10 29530 9843.33
49 Arcano (IRE) 3 2 2 12 28880 9626.67
50 Terssio (IRE) 2 1 1 7 27370 13685.00
51 Fast Company (IRE) 4 2 3 17 26950 6737.50
52 Golden Tirol (GER) 7 1 1 28 26920 3845.71
53 Fly To The Stars (GB) 3 2 2 21 26650 8883.33
54 Art Connoisseur (IRE) 1 1 2 7 26160 26160.00
55 Heliostatic (IRE) 2 1 2 12 25670 12835.00
56 Duke of Marmalade (IRE) 2 1 1 8 24540 12270.00
57 Speightstown (USA) 1 1 2 5 23700 23700.00
58 So You Think (NZ) 3 1 1 9 23000 7666.67
59 Suteki Shinsukekun (USA) 3 0 0 6 22900 7633.33
60 Vale of York (IRE) 1 1 3 4 22700 22700.00
61 Cape Benedict (IRE) 2 1 2 7 22650 11325.00
62 Tiger Cafe (JPN) 5 1 1 9 22100 4420.00
63 Red Rocks (IRE) 1 0 0 7 21900 21900.00
64 Rio de La Plata (USA) 2 1 1 8 20950 10475.00
65 Archipenko (USA) 2 1 2 7 20450 10225.00
66 San Moritz 2 1 1 10 20290 10145.00
67 High Chaparral (IRE) 2 1 1 9 20220 10110.00
68 Aussie Rules (USA) 1 1 1 5 19990 19990.00
69 Exeed And Excel (AUS) 1 1 2 7 19500 19500.00
70 Motivator (GB) 3 1 1 5 19350 6450.00
71 Kornel 2 0 0 7 19100 9550.00
72 Le Cadre Noir (IRE) 2 1 1 9 18100 9050.00
73 Barastraight (GB) 1 1 2 6 18000 18000.00
74 Dalakhani (IRE) 1 1 2 3 17650 17650.00
75 Elusive Pimpernel (USA) 1 1 1 2 17400 17400.00
76 Hurricane Cat (USA) 1 1 2 6 16750 16750.00
77 Naaqoos (GB) 1 1 2 7 16700 16700.00
78 Lujain (USA) 1 1 2 6 16610 16610.00
79 Myboycharlie (IRE) 1 1 1 8 16350 16350.00
80 Jukebox Jury (IRE) 1 1 2 6 16330 16330.00
81 Safety Wire (IRE) 1 1 2 6 16310 16310.00
82 Sixties Icon (GB) 2 1 1 6 16300 8150.00
83 Excellent Art (GB) 1 1 1 7 16100 16100.00
84 Don Corleone (GB) 1 0 0 5 15000 15000.00
85 Poet’s Voice (GB) 1 1 1 2 15000 15000.00
86 Thewayyouare (USA) 3 1 1 12 14850 4950.00
87 Estejo (GER) 9 1 1 31 14380 1597.78
88 Zebedee (GB) 1 1 1 6 14200 14200.00
89 Kharoud (FR) 2 1 1 9 13650 6825.00
90 Enjoy Plan (USA) 3 0 0 11 13500 4500.00
91 Muhtathir (GB) 2 1 1 4 13500 6750.00
92 Jovellanos 2 1 2 6 12900 6450.00
93 Refuse To Bend (IRE) 1 1 1 5 12850 12850.00
94 Byron (GB) 1 1 1 7 12800 12800.00
95 Dr Fong (USA) 1 0 0 6 12750 12750.00
96 Johnny Red Kerr (USA) 2 1 1 13 12700 6350.00
97 Sir Prancealot (IRE) 1 1 1 5 12700 12700.00
98 Dansili (GB) 1 1 1 4 12600 12600.00
99 Full of Gold (FR) 1 0 0 6 12400 12400.00
100 Roderic O’Connor (IRE) 2 1 1 10 12230 6115.00
101 Gentlewave (IRE) 1 0 0 5 12050 12050.00
102 Dark Angel (IRE) 1 1 1 4 11700 11700.00
103 Falco (USA) 1 1 1 6 11600 11600.00
104 Montbard 1 1 1 12 11500 11500.00
105 Ratibor (USA) 2 0 0 12 11200 5600.00
106 Professional (IRE) 2 1 1 6 11200 5600.00
107 Camacho (GB) 1 0 0 5 10950 10950.00
108 Soldier Hollow (GB) 1 1 1 6 10600 10600.00
109 Orient Rock (IRE) 1 1 1 3 10500 10500.00
110 Power (GB) 1 1 1 5 10100 10100.00
111 Medecis (GB) 1 1 1 1 10000 10000.00
112 Turgeon (USA) 1 0 0 3 9900 9900.00
113 Masterstroke (USA) 1 1 1 2 9900 9900.00
114 Country Club (GB) 2 0 0 10 9290 4645.00
115 Deportivo (GB) 1 0 0 6 9170 9170.00
116 Glavalcour (FR) 1 1 1 5 9150 9150.00
117 Security Risk (USA) 1 1 1 3 9100 9100.00
118 Equiano (FR) 1 1 1 2 9000 9000.00
119 Big Bad Bob (IRE) 2 0 0 8 8550 4275.00
120 Ellusive Look (USA) 1 1 1 7 8450 8450.00
121 Kodiac (GB) 1 1 1 6 7950 7950.00
122 Most Improved (IRE) 1 0 0 3 7840 7840.00
123 Dżulietto 1 0 0 5 7670 7670.00
124 Camill (IRE) 5 0 0 15 7550 1510.00
125 Tertullian (USA) 2 0 0 4 7500 3750.00
126 Aramus (CHI) 2 0 0 8 7340 3670.00
127 König Turf (GER) 1 0 0 5 7000 7000.00
128 Ajvaz Dream (IRE) 3 0 0 7 6450 2150.00
129 Mr Alkohol (GB) 1 1 1 5 6450 6450.00
130 Scufiott (GB) 1 0 0 4 6300 6300.00
131 Alaska River (GER) 1 0 0 6 6270 6270.00
132 Mamool (IRE) 1 0 0 4 6150 6150.00
133 Linda’s Lad (GB) 1 0 0 4 5920 5920.00
134 Air Chief Marshal (IRE) 2 0 0 4 5400 2700.00
135 Egerton (GER) 2 0 0 2 5400 2700.00
136 Maxios (GB) 1 0 0 2 5400 5400.00
137 Clodovil (IRE) 1 0 0 6 5100 5100.00
138 Pop Rock (JPN) 1 0 0 2 4800 4800.00
139 Zarewitsch (IRE) 3 0 0 8 4250 1416.67
140 Martaline (FR) 1 0 0 1 4000 4000.00
141 Casamento (IRE) 1 0 0 3 3900 3900.00
142 Silver Frost (IRE) 1 0 0 1 3600 3600.00
143 Authorized (IRE) 1 0 0 1 3600 3600.00
144 Majestic Warrior (USA) 1 0 0 4 3200 3200.00
145 Satin Stone (USA) 2 0 0 7 2790 1395.00
146 Randezvous (IRE) 1 0 0 3 2790 2790.00
147 Alywar (USA) 1 0 0 5 2780 2780.00
148 Henrythenavigator (USA) 2 0 0 8 2700 1350.00
149 Worthadd (IRE) 1 0 0 2 2700 2700.00
150 Westerner (GB) 1 0 0 1 2700 2700.00
151 Scater 1 0 0 1 2700 2700.00
152 Le Havre (IRE) 1 0 0 5 2550 2550.00
153 Evasive (GB) 2 0 0 8 2450 1225.00
154 Hamond (GER) 1 0 0 3 2440 2440.00
155 Panis (USA) 1 0 0 1 2440 2440.00
156 Cockney Rebel (IRE) 1 0 0 2 2250 2250.00
157 Bully Pulpit (USA) 1 0 0 1 2100 2100.00
158 Slickly (FR) 1 0 0 6 1900 1900.00
159 Normen (GER) 1 0 0 2 1830 1830.00
160 Boreas Rush (GB) 2 0 0 10 1800 900.00
161 Alhijaz (GB) 2 0 0 3 1800 900.00
162 Intikhab (USA) 1 0 0 2 1800 1800.00
163 Sholokhov (IRE) 1 0 0 2 1800 1800.00
164 Domedriver (IRE) 1 0 0 1 1800 1800.00
165 Prince of Ecosse 2 0 0 2 1600 800.00
166 In Camera (IRE) 2 0 0 5 1400 700.00
167 Zamindar (USA) 1 0 0 2 1400 1400.00
168 Two-Twenty-Two (IRE) 1 0 0 3 1110 1110.00
169 Areion (GER) 1 0 0 4 1050 1050.00
170 Tamayuz (GB) 1 0 0 1 1050 1050.00
171 Contat (GER) 1 0 0 4 1000 1000.00
172 Tiger Hill (IRE) 1 0 0 6 900 900.00
173 Zanatar (FR) 2 0 0 5 900 450.00
174 Mustafa 1 0 0 3 900 900.00
175 Daro Sopran (GER) 1 0 0 2 900 900.00
176 Noel (GER) 1 0 0 2 900 900.00
177 Kheleyf (USA) 1 0 0 3 800 800.00
178 Mukhalif (IRE) 1 0 0 2 800 800.00
179 Haatef (USA) 1 0 0 6 450 450.00
180 Janosz 1 0 0 5 350 350.00
181 Zafonium (USA) 1 0 0 8 0 0.00
182 Irocco 2 0 0 4 0 0.00
183 Literato (FR) 1 0 0 4 0 0.00
184 Silver Whistle (USA) 2 0 0 3 0 0.00
185 Karakalla 1 0 0 3 0 0.00
186 Big Luck (IRE) 1 0 0 2 0 0.00
187 Apse (FR) 1 0 0 2 0 0.00
188 Binary File (USA) 1 0 0 2 0 0.00
189 Sir Percy (GB) 1 0 0 2 0 0.00
190 Stroll (USA) 1 0 0 2 0 0.00
191 Tchavsar (USA) 1 0 0 1 0 0.00
192 Pedro The Great (USA) 1 0 0 1 0 0.00
193 Solo Banco (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
194 Mikhail Glinka (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
195 Hawkeye (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
196 Ryan (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
197 Kilimandżaro 1 0 0 1 0 0.00
198 Assessor (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
507 177 251 1971 5239000

Ojcowie matek koni pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 25-09-2017

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Alhaarth (IRE) 3 3 7 12 387150 129050.00
2 Jape (USA) 34 7 8 149 247890 7290.88
3 Belenus (GER) 22 7 10 82 188030 8546.82
4 Zafonic (USA) 1 1 3 6 145600 145600.00
5 Alywar (USA) 14 5 9 64 132690 9477.86
6 Linamix (FR) 8 3 5 37 122220 15277.50
7 Grand Lodge (USA) 3 2 2 17 111650 37216.67
8 Silvano (GER) 1 1 5 5 102600 102600.00
9 Java Gold (USA) 5 5 7 22 95880 19176.00
10 Don Corleone (GB) 8 3 4 28 87800 10975.00
11 Giant’s Causeway (USA) 3 3 6 13 85900 28633.33
12 Starborough (GB) 1 1 3 6 83600 83600.00
13 Dakota (IRE) 3 3 5 22 83220 27740.00
14 Saphir (GER) 15 5 6 71 77790 5186.00
15 Simon du Desert (FR) 1 1 2 2 75000 75000.00
16 Medicean (GB) 3 2 5 10 72500 24166.67
17 Xaar (GB) 1 1 3 3 72000 72000.00
18 Intikhab (USA) 1 1 2 5 63000 63000.00
19 Monsun (GER) 4 2 3 15 61450 15362.50
20 Royal Court (IRE) 14 1 1 67 60820 4344.29
21 Honour and Glory (USA) 1 1 2 4 54000 54000.00
22 Desert King (IRE) 2 1 1 7 50310 25155.00
23 Special Power (IRE) 9 3 3 40 49400 5488.89
24 Pivotal (GB) 1 1 2 6 48360 48360.00
25 Who Knows (IRE) 6 3 3 33 42500 7083.33
26 Rainbow Quest (USA) 4 2 3 19 40710 10177.50
27 Sorbie Tower (IRE) 5 2 3 23 39290 7858.00
28 Enjoy Plan (USA) 4 3 4 18 38560 9640.00
29 In Camera (IRE) 6 2 4 28 36860 6143.33
30 King’s Best (USA) 4 1 1 16 35150 8787.50
31 Snow Kid (GB) 3 2 2 15 32140 10713.33
32 New Approach (IRE) 1 1 2 2 30000 30000.00
33 Ocean of Wisdom (USA) 1 1 3 7 28200 28200.00
34 Verglas (IRE) 2 1 3 6 28100 14050.00
35 Domedriver (IRE) 2 1 2 9 27500 13750.00
36 Affirmed (USA) 2 1 2 9 26900 13450.00
37 Redback (GB) 2 2 3 6 26400 13200.00
38 King of Kings (IRE) 1 1 2 7 26160 26160.00
39 Tagula (IRE) 4 1 1 13 25540 6385.00
40 Exceed And Excel (AUS) 2 1 1 8 25200 12600.00
41 Ransom O’War (USA) 1 1 1 4 25200 25200.00
42 Dansili (GB) 3 1 1 14 25050 8350.00
43 Golan (IRE) 1 0 0 6 24900 24900.00
44 Marignan (USA) 3 1 1 9 24750 8250.00
45 Lomitas (GB) 3 2 2 16 23650 7883.33
46 Zafonium (USA) 1 1 2 6 22940 22940.00
47 Danehill (USA) 2 1 1 13 22600 11300.00
48 Oratorio (IRE) 3 1 2 10 22500 7500.00
49 Roulette (GB) 3 1 1 12 22450 7483.33
50 Rahy (USA) 3 1 2 14 22430 7476.67
51 Dr Fong (USA) 1 1 2 6 21950 21950.00
52 Fantastic Light (USA) 2 1 2 4 21250 10625.00
53 Parade Ground (USA) 1 1 1 3 21000 21000.00
54 Dalakhani (IRE) 1 1 1 8 20100 20100.00
55 High Yield (USA) 1 1 1 5 19990 19990.00
56 Greinton (GB) 4 1 1 14 19850 4962.50
57 Dixieland 1 1 1 3 19800 19800.00
58 Cloudings (IRE) 1 1 2 6 19750 19750.00
59 Lahib (USA) 1 1 1 6 19320 19320.00
60 Juror 1 0 0 3 19300 19300.00
61 Fourth of June (USA) 5 1 1 24 18840 3768.00
62 Five Star Camp (USA) 2 1 2 11 18730 9365.00
63 Peintre Celebre (USA) 1 1 1 6 18700 18700.00
64 Alkalde (GER) 1 1 1 8 18600 18600.00
65 Gold Away (IRE) 3 1 1 15 18550 6183.33
66 Silver Hawk (USA) 1 1 2 5 18500 18500.00
67 Second Set (IRE) 1 1 2 5 18500 18500.00
68 Ecosse (FR) 2 1 1 7 18340 9170.00
69 Traditionally (USA) 1 1 1 3 18320 18320.00
70 Bluegrass Native (USA) 1 1 2 6 18000 18000.00
71 All Hands On Deck (USA) 6 1 1 24 17810 2968.33
72 Oasis Dream (GB) 1 1 1 2 17400 17400.00
73 Great Lakes (GB) 10 1 1 27 16810 1681.00
74 Loup Solitaire (USA) 1 1 2 6 16750 16750.00
75 Singspiel (IRE) 2 1 1 10 16700 8350.00
76 Orpen (USA) 2 1 2 9 16610 8305.00
77 Tempelwächter (GER) 6 0 0 21 15550 2591.67
78 Aptitude (USA) 1 1 1 5 15540 15540.00
79 Winds of Light (USA) 4 1 1 14 15480 3870.00
80 Cape Cross (IRE) 1 1 2 7 15450 15450.00
81 Noverre (USA) 1 1 1 4 15400 15400.00
82 Eternity’s Breath (USA) 1 1 1 7 14860 14860.00
83 Siam (USA) 1 1 2 4 14500 14500.00
84 Sri Pekan (USA) 1 1 1 6 14360 14360.00
85 Chineur (FR) 1 1 1 6 14200 14200.00
86 Erhaab (USA) 1 0 0 3 13800 13800.00
87 Canadian Winter (USA) 3 1 1 9 12900 4300.00
88 Revoque (IRE) 1 1 1 7 12800 12800.00
89 Distant View (USA) 1 0 0 6 12750 12750.00
90 Sadler’s Wells (USA) 1 1 1 5 12700 12700.00
91 Holy Roman Emperor (IRE) 2 1 1 8 12580 6290.00
92 Compton Place (GB) 1 0 0 6 12400 12400.00
93 Mister Baileys (GB) 1 1 1 7 12230 12230.00
94 Great Commotion (USA) 1 1 1 3 12180 12180.00
95 Mamool (IRE) 2 1 1 5 12050 6025.00
96 Dubai Millennium (GB) 1 1 1 4 11700 11700.00
97 Hondo Mondo (IRE) 1 1 1 9 11550 11550.00
98 Kingmambo (USA) 1 1 1 3 11550 11550.00
99 Llandaff (USA) 2 1 1 12 11430 5715.00
100 Baby Bid (USA) 3 1 1 7 11020 3673.33
101 Dara Monarch (GB) 1 1 1 5 10820 10820.00
102 Mr. Greeley (USA) 2 0 0 7 10800 5400.00
103 Barathea (IRE) 1 1 1 2 10800 10800.00
104 Acatenango (GER) 2 1 1 7 10600 5300.00
105 High Chaparral (IRE) 2 0 0 4 10280 5140.00
106 Exit to Nowhere (USA) 1 0 0 6 10150 10150.00
107 Mtoto (GB) 2 0 0 8 9900 4950.00
108 Invincible Spirit (IRE) 1 1 1 4 9750 9750.00
109 Leone (GER) 1 0 0 5 9350 9350.00
110 Diktat (GB) 1 0 0 6 9170 9170.00
111 Silver Patriarch (IRE) 1 1 1 5 9150 9150.00
112 Galileo (IRE) 1 0 0 3 9000 9000.00
113 Irish River (FR) 1 1 1 2 9000 9000.00
114 Auenadler (GER) 1 1 1 1 9000 9000.00
115 Trempolino (USA) 1 1 1 1 9000 9000.00
116 Krater 1 1 1 5 8800 8800.00
117 Big Shuffle (USA) 2 0 0 10 8700 4350.00
118 Nayef (USA) 1 0 0 7 8550 8550.00
119 Goldneyev (USA) 2 1 1 3 8530 4265.00
120 Boreal (GER) 3 0 0 15 8500 2833.33
121 Stelvio (GB) 2 1 1 8 8350 4175.00
122 Halling (USA) 1 0 0 3 8250 8250.00
123 Hernando (FR) 1 1 1 6 7950 7950.00
124 Elnadim (USA) 1 0 0 5 7670 7670.00
125 Königstiger (GER) 1 1 1 4 7450 7450.00
126 Sholokhov (IRE) 2 0 0 3 7200 3600.00
127 Le Triton (USA) 1 0 0 5 7000 7000.00
128 Iphino (GER) 1 1 1 4 7000 7000.00
129 Dr Devious (IRE) 1 1 1 3 7000 7000.00
130 Rudimentary (USA) 2 1 1 6 6600 3300.00
131 Shantou (USA) 1 1 1 5 6450 6450.00
132 Daggers Drawn (USA) 1 0 0 6 6270 6270.00
133 Croco Rouge (IRE) 1 0 0 4 6150 6150.00
134 Diamante (GER) 1 0 0 5 6000 6000.00
135 Apeldoorn (FR) 1 0 0 1 6000 6000.00
136 Green Tune (USA) 1 0 0 4 5920 5920.00
137 Salder’s Wells (USA) 1 0 0 2 5400 5400.00
138 Marju (IRE) 1 0 0 6 5100 5100.00
139 Soviet Star (USA) 1 0 0 6 5000 5000.00
140 Black Sam Bellamy (IRE) 1 0 0 5 4570 4570.00
141 Okawango (USA) 1 0 0 3 4500 4500.00
142 Be My Chief (USA) 3 0 0 17 4050 1350.00
143 Grand Slam (USA) 1 0 0 6 3600 3600.00
144 Broad Brush (USA) 1 0 0 3 3600 3600.00
145 Medaaly (GB) 1 0 0 1 3600 3600.00
146 Nureyev (USA) 1 0 0 3 3500 3500.00
147 Antonius Pius (USA) 1 0 0 3 3430 3430.00
148 Kheleyf (USA) 1 0 0 1 3200 3200.00
149 Classic Music (USA) 1 0 0 3 3100 3100.00
150 Ray of Light (IRE) 2 0 0 4 2910 1455.00
151 Dai Jin (GB) 3 0 0 15 2900 966.67
152 Satin Stone (USA) 1 0 0 3 2790 2790.00
153 Viking Ruler (AUS) 2 0 0 5 2700 1350.00
154 Dashing Blade (GB) 1 0 0 5 2700 2700.00
155 Enrique (GB) 1 0 0 4 2450 2450.00
156 Lujain (USA) 1 0 0 4 2440 2440.00
157 Robellino (USA) 1 0 0 2 2020 2020.00
158 Dubawi (IRE) 1 0 0 6 1900 1900.00
159 Vernius (CZE) 1 0 0 2 1830 1830.00
160 Dubai Destination (USA) 1 0 0 2 1800 1800.00
161 Danehill Dancer (IRE) 1 0 0 1 1600 1600.00
162 With Approval (CAN) 1 0 0 3 1580 1580.00
163 Demon Club 1 0 0 2 1220 1220.00
164 Baillamont (USA) 1 0 0 4 1050 1050.00
165 Bal Du Seigneur (USA) 1 0 0 4 1000 1000.00
166 Elusive Quality (USA) 2 0 0 6 900 450.00
167 Omen 1 0 0 3 900 900.00
168 Desert Prince (IRE) 1 0 0 2 900 900.00
169 Royal Applause (GB) 1 0 0 2 900 900.00
170 Dynaformer (USA) 1 0 0 1 900 900.00
171 Beneficial (GB) 1 0 0 1 700 700.00
172 Cozzene (USA) 1 0 0 1 700 700.00
173 Sendawar (IRE) 1 0 0 2 610 610.00
174 Dilshaan (GB) 1 0 0 6 450 450.00
175 Golden Missile (USA) 1 0 0 2 450 450.00
176 Gold and Ivory (USA) 1 0 0 3 350 350.00
177 Tioman Island (GB) 2 0 0 6 0 0.00
178 Kharoud (FR) 1 0 0 5 0 0.00
179 Montjeu (IRE) 1 0 0 3 0 0.00
180 Beat Hollow (GB) 1 0 0 3 0 0.00
181 Nowogródek 1 0 0 3 0 0.00
182 Red Ransom (USA) 1 0 0 3 0 0.00
183 Professional (IRE) 1 0 0 3 0 0.00
184 Venecuela (USA) 1 0 0 2 0 0.00
185 Titus Livius (FR) 1 0 0 2 0 0.00
186 Polish Precedent (USA) 1 0 0 2 0 0.00
187 Akarad (FR) 1 0 0 2 0 0.00
188 Chef Supreme (USA) 1 0 0 2 0 0.00
189 Hurricane Run (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
190 In The Wings (GB) 1 0 0 1 0 0.00
191 Duke Valentino (GB) 1 0 0 1 0 0.00
192 Graf (USA) 1 0 0 1 0 0.00
193 Mull of Kintyre (USA) 1 0 0 1 0 0.00
194 Machiavellian (USA) 1 0 0 1 0 0.00
195 Goofalik (USA) 1 0 0 1 0 0.00
196 Bernardini (USA) 1 0 0 1 0 0.00
197 Theatrical (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
198 Choisir (AUS) 1 0 0 1 0 0.00
440 160 229 1788 4507400

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 25-09-2017

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Abik M. 44 34 40 26 24 57 225 835730
2 Reznikov A. 37 34 36 35 23 72 237 799050
3 Mazur S. 30 36 37 34 26 74 237 632780
4 Wójcik I. 24 12 14 12 12 41 115 222130
5 Vasyutov S. 19 14 14 17 10 27 101 319240
6 Lukasek T. 18 15 13 16 11 25 98 693010
7 Hendzel N. 15 5 6 6 6 8 46 156050
8 Turgaev A. 14 19 20 25 32 56 166 229480
9 Szymczuk W. 14 19 11 12 16 56 128 271640
10 Srnec M. 14 16 23 15 20 31 119 264700
11 Krowicki P. 13 11 6 9 8 32 79 169200
12 Popov V. 12 8 12 12 13 46 103 182230
13 Kabardov A. 10 11 11 15 25 74 146 146000
14 Březina M. 10 11 11 5 5 26 68 120620
15 Kamińska K. 10 8 9 7 13 45 92 141490
16 Wyrzyk J. 9 9 10 11 5 20 64 158120
17 Grzybowski K. 8 16 9 11 14 37 95 183290
18 Hamad Y. 8 4 5 4 7 56 84 69450
19 Fraisl C. 7 5 7 5 4 19 47 78260
20 Maryniak K. 7 5 6 5 4 10 37 80770
21 Petryakov D. 6 8 5 10 7 21 57 74620
22 Kaleta A. 5 7 7 4 5 12 40 64490
23 Novák M. 5 4 1 1 2 4 17 72000
24 Kardanov A. 4 6 6 3 3 19 41 104750
25 Nakonieczny P. 4 4 4 3 5 10 30 49520
26 Mazur K. 3 6 5 2 1 16 33 46400
27 Stepakin P. 3 5 6 7 6 39 66 44690
28 Lovén N. 3 3 0 3 0 4 13 162600
29 Balcerska J. 3 2 4 4 1 14 28 32670
30 Andrés D. 3 2 1 3 1 8 18 38900
31 Sommer M. 3 1 3 2 5 15 29 28290
32 Kryszyłowicz M. 2 4 8 11 7 18 50 49390
33 Dynarowska K. 2 3 3 10 6 11 35 39400
34 Janaček V. 2 1 0 1 1 0 5 49550
35 Chopyk A. 2 0 2 2 1 8 15 21300
36 Tuma Petr 2 0 0 1 0 2 5 15800
37 Pałczyński P. 2 0 0 0 1 7 10 18900
38 Havelková M. 2 0 0 0 0 3 5 13000
39 Zahariev E. 1 12 3 3 8 13 40 65730
40 Pantchev D. 1 5 3 1 7 16 33 28990
41 Benš R. 1 4 3 0 3 5 16 30200
42 Kułaga R. 1 2 4 6 4 9 26 23880
43 Myška J. 1 1 1 0 1 1 5 91600
44 Kłóś P. 1 1 0 0 4 9 15 8740
45 Maciejewska W. 1 1 0 0 1 0 3 8600
46 Mammadov H. 1 1 0 0 0 1 3 6720
47 Mikšovský M. 1 0 2 0 2 7 12 21400
48 Bartos J. jr 1 0 2 0 0 0 3 13400
49 Nikonorow M. 1 0 1 1 0 6 9 8200
50 Timmons C. 1 0 0 1 0 2 4 24000
51 Sousa Ferreira R. 1 0 0 1 0 0 2 21700
52 Peprna P. 1 0 0 0 0 5 6 35000
53 Stromsky M. 1 0 0 0 0 0 1 10000
54 Sutak C. 1 0 0 0 0 0 1 4000
55 Szabla M. 0 3 2 4 0 9 18 15580
56 Složil P. jr 0 3 4 0 0 2 9 82500
57 Zatloukal M. 0 2 2 1 0 2 7 26500
58 Huet T. 0 2 0 1 0 2 5 16300
59 Ferhanov S. 0 2 0 1 0 1 4 12800
60 Lica Z. 0 1 2 2 1 1 7 23800
61 Matuský L. 0 1 2 1 0 5 9 33200
62 Miedzianowska J. 0 1 1 3 1 9 15 5440
63 Tokarek A. 0 1 1 1 0 2 5 4830
64 Brygier K. 0 1 1 0 0 0 2 4630
65 Faltejsek J. 0 1 0 1 0 1 3 5200
66 Fisher J. 0 1 0 0 0 0 1 1920
68 Mason J. 0 1 0 0 0 0 1 1600
69 Šafar J. 0 0 1 1 0 2 4 12900
70 Perovic D. 0 0 1 1 0 2 4 11400
71 Sawaed S. 0 0 1 0 2 4 7 2250
72 Odložil J. 0 0 1 0 1 1 3 3700
73 Schoch Ch. 0 0 1 0 0 0 1 800
74 Ehm M. 0 0 1 0 0 0 1 960
75 Liška M. 0 0 1 0 0 0 1 2400
76 Boyer T. 0 0 0 4 3 4 11 21200
77 Kowalik A. 0 0 0 2 2 2 6 2140
78 Aarich M. 0 0 0 2 0 1 3 2000
79 Pastuszka D. 0 0 0 1 2 3 6 3100
80 Čmiel A. 0 0 0 1 1 4 6 2300
81 Museibov I. 0 0 0 1 1 1 3 830
82 Spáčil J. 0 0 0 1 0 1 2 1220
83 Borč J. 0 0 0 1 0 1 2 1800
84 Bieliak I. 0 0 0 0 3 3 6 890
85 Rychlak J. 0 0 0 0 2 4 6 1110
86 Mach J. 0 0 0 0 1 1 2 900
87 Graberg P.-A. 0 0 0 0 1 1 2 1650
88 Mazarib S. 0 0 0 0 1 1 2 340
89 Derych J. 0 0 0 0 1 1 2 700
90 Zabout M. 0 0 0 0 1 0 1 240
91 Luebcke M. 0 0 0 0 1 0 1 200
92 Řezáčová V. 0 0 0 0 1 0 1 900
93 Stępniak D. 0 0 0 0 1 0 1 300
94 Andrésová J. 0 0 0 0 0 3 3 0
95 Bloch W. 0 0 0 0 0 3 3 0
96 Lefebvre F. 0 0 0 0 0 3 3 0
97 Man R. 0 0 0 0 0 2 2 0
98 Ryan G. 0 0 0 0 0 1 1 0
99 Quinn J. 0 0 0 0 0 1 1 0
100 Vörös G. 0 0 0 0 0 1 1 0
101 Doran L. 0 0 0 0 0 1 1 0
102 El Briouil Z. 0 0 0 0 0 1 1 0
103 Gil A. 0 0 0 0 0 1 1 0
104 Stasiowska N. 0 0 0 0 0 1 1 0
105 Melia D. 0 0 0 0 0 1 1 0
106 Vande Velde Z. 0 0 0 0 0 1 1 0
107 Willemstijn B. 0 0 0 0 0 1 1 0
108 Heggum D. 0 0 0 0 0 1 1 0
109 Presits J. 0 0 0 0 0 1 1 0
110 Storen S. 0 0 0 0 0 1 1 0
395 395 396 392 387 1192 3157 7392200

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 25-09-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Golejewko 434160
2 E. Banahan 333200
3 M. Gromala 316980
4 SK Janów Podlaski 252580
5 SK Iwno 165010
6 SK Krasne 160800
7 SK Widzów – A. Tyszko 157920
8 Hyde Park Stud 145600
9 A. Zieliński 138850
10 SK Moszna 134860
11 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 133760
12 Cocheese Bloodstock Anstalt 132000
13 SK Michałów 127880
14 S. Plavac 127150
15 Z. Górski 123030
16 K. Mirpuri 117310
17 Wrbna Racing 112800
18 Gestüt Fährhof 102600
19 Dr G. W. Guy 88700
20 L. i H. Boscher 83600
21 V. Timoshenko 81450
22 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 75000
23 Athbah Stud 73300
24 Team Hogdala France 72000
25 Al Khalidiah Stables 64800
26 W. Krzemiński 63200
27 T. & H. Russell 63000
28 SK Napajedla 63000
29 B. M. Tomaszewski 62920
30 The Kossack Stud B.V. 61440
31 J. Ryżkowski 54200
32 Mrs A. S. O’Brien 54000
33 K. Szumiński 52370
34 M. Campbell Andenaes 51000
35 E. Krakowiak i A. Marczak 49260
36 S. Jeffroy, AGB Agency 48360
37 GR J. Zalewska 46850
38 T. Ashley 45000
39 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 44180
40 R. Gorczyca 42610
41 Millennium Stud 42450
42 Abbas Akbar Al Mulla 40010
43 Alsadd Stud 39800
44 M. Viguie 39580
45 Haras du Logis Saint Germain 38950
46 SK Jaroszówka 37850
47 A. i R. Zielińscy 37840
48 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 37580
49 Nessa Arabians Sp. z o.o. 37040
50 P. Antenet 36820
51 M. i S. Wiśniewscy 35330
52 GR N. Kosiński 34660
53 R. Szpar 34400
54 Braz Arabians 33700
55 M. C. Biaudis 33260
56 L. Błachut 32740
57 Le Thenney S.A. 31250
58 Polska AKF Sp. z o.o. 30900
59 Veles Stud 30750
60 A. Dziuba 30400
61 POE Millennium Stud 30000
62 E.A.R.L. Haras du Taillis 28200
63 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 28180
64 M. Bober 28100
65 R. Piwko 27700
66 King Farm 26900
67 K. Zakolski 26320
68 Kellsgrange Stud 26160
69 J. Foley 25700
70 Haras de la Bareliere 25670
71 Azienda Agricola Gennaro Stimola 25200
72 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 25200
73 P. McEnery 24900
74 Ł. Fabisiak 24130
75 E. Farrelly 22700
76 S. Weresiński 21950
77 H. Rousseau 21900
78 F. & N. O’Reilly 21000
79 G. Smith 20100
80 inż. P. Vrba 20000
81 Minch Bloobstock and Castletown Stud 19990
82 R. J. & S. A. Carter 19750
83 E. Poitevin 19600
84 Laundry Cottage Stud Farm 19500
85 Desert Star Phoenix Jvc 19320
86 K. Dobosz 19150
87 Agnieszka Wójtowicz 19030
88 Günay Equestrian Invest GmbH 18800
89 S. Vidal 18700
90 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 18600
91 D. Mioduszewski 18550
92 E. Porębna 18510
93 W. Heinz 18500
94 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 18320
95 A. Sexton 18100
96 A. Isope, Suc. P. Vischer 18000
97 C. Maye 17650
98 Aunty Ifl 17400
99 P. Szmigiel 17100
100 J. Traka 17100
101 Ecurie des Anges EARL 16750
102 Elia Stud Farm 16610
103 Alfred F. Laskowski 16520
104 S.A. I.G.E.P. 16350
105 S. Mladenovic 16330
106 Corduff Bloodstock Ltd. 16100
107 ZG VAG Esch 16010
108 Shadwell Estate Company Ltd 15800
109 Mr & Mrs G. Middlebrook 15540
110 J. Waldron & J. Barton 15450
111 J. Repard i S. Dibb 15400
112 Highclere Stud 15000
113 O. Tricot 14900
114 I. Shenkin 14360
115 Tally-Ho Stud 14200
116 Rabbah Bloodstock Ltd 13800
117 O., Y., S. Varin 13750
118 E. Gilert 13650
119 Gestüt Brümmerhof 13300
120 L. Błaszczyk 13210
121 Hardys Of Kilkeel Ltd 12850
122 M. Cullinane 12800
123 L. Ciampoli 12700
124 Old Carhue & Graeng Bloodstock 12700
125 A. Majchrzak 12680
126 Dayton Investments Ltd 12600
127 D. Murphy 12580
128 P. Despouy 12400
129 J. Głowacki 12280
130 M. Davison 12230
131 R. Colasanti 12180
132 G. Ussia-Figueroa 12050
133 A. Wyrzyk 11700
134 Lordship Stud 11700
135 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 11600
136 Bearn Arabians 11580
137 J. Lech 11160
138 A. Omen 11100
139 Mrs O. Harnett 10950
140 SK Kozienice 10900
141 H. Kopel 10820
142 T. de la Heronniere 10800
143 Expert Host Janusz Romanowski 10420
144 K. Grudziąż 10240
145 Z. Englic 10200
146 G. Brady 10100
147 Haras des Marais 10000
148 Grange Stud 9900
149 H. Devin 9900
150 K. Szymański 9900
151 J. Klimczak 9900
152 Haras d’Haspel 9900
153 E. Kubíček 9800
154 Mountarmstrong Stud 9750
155 Fortum Michał Romanowski 9520
156 Univerpol Sp. z o.o. 9180
157 Ch. Jouandou 9170
158 D. Mitrovic 9150
159 Z. Keclik 9100
160 S. Ringler 9000
161 F. Dill 9000
162 Biddestone Stud Ltd 9000
163 J. Wallace 9000
164 K. & R. Ask 8720
165 G. & A. Corry 8550
166 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 8530
167 Ch. Schriever 8450
168 R. Talarek 8440
169 M. Saniewski 8400
170 M. Pokrywka 8280
171 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 8250
172 A. Biedrzycki 8160
173 L. Staniszewski 8160
174 C. J. Gołaszewski 8060
175 M. Gołębiowska GR Surchów 8000
176 L. McAteer 7950
177 C. Totain 7880
178 Mr & Mrs R. Coffey 7840
179 J. i K. Dobosz 7500
180 K. Litwiniak 7500
181 B. Schöne 7450
182 Res-Gal Sp. z o.o. 7340
183 S. Guła 7200
184 M. Kaszubowski 7170
185 M. Stelmaszczyk 7040
186 E. de Kerpezdron 7030
187 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 7000
188 Northern Bloodstock Agency Ltd 7000
189 K. Jagielski 6970
190 Ch. Ruiz-Fouquet 6880
191 PPH Parys Sp. z o.o. 6800
192 P. Wasilewski 6800
193 Allevamento Gialloblu srl 6500
194 W. J. Engel 6430
195 T. Nowak 6240
196 A. Steinhart 6050
197 J.-P. Colombu 6000
198 EARL Ecurie Feuillet 5920
199 Teliver Farm Kft 5580
200 A. Rokicki 5440
201 T. Badyła 5440
202 R. Ptach 5440
203 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 5400
204 R. Reveillere i V. Teillard 5400
205 A. Wójtowicz 5160
206 R. Berns 5100
207 J. Szmyt 5100
208 H. Poledníková 4800
209 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 4500
210 J. Siwonia 4440
211 K. Ziemiański 4320
212 EARL Haras du Camp Bernard 4000
213 Roundhill Stud 3900
214 H., M., J. i A. Klein 3750
215 G. Sęczek 3740
216 P. Frejlich 3630
217 Haras de Ulia SL 3600
218 R. Pajewska-Kwaśny 3600
219 N. Hartery 3600
220 Epona Bloodstock Ltd 3600
221 S. Schnakenberg 3520
222 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 3520
223 T. Rejman 3240
224 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 3200
225 Stall Amor 3200
226 T. Sieradzki 3140
227 E. i K. Laskowscy 3100
228 G. Kogut 2780
229 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 2720
230 R. De Leon 2720
231 P. Podgórny 2720
232 Irish National Stud 2700
233 F. Vocásek 2700
234 Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 2700
235 B. Zuzek 2600
236 S. Langlois 2450
237 J. Emmerich 2440
238 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 2440
239 J. Junková 2400
240 L. Bennett 2320
241 Damis BT 2300
242 J. Beres 2250
243 J. Pšurný 2100
244 M. Kosicki 2040
245 G. Dudek 2040
246 R. Z. Zieliński 2020
247 E. Grogan 2000
248 J. Sawicki 2000
249 V. Bukhtoyarov 1900
250 I. Tlustá 1830
251 Abdullah Ali Al Saif 1800
252 A. Żyłkowska 1800
253 K. Rybár 1800
254 M. & M. Butler 1800
255 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 1800
256 J. Besnier 1800
257 Gestüt Etzean 1800
258 B. Ćwik 1500
259 Arrowfield Stud 1400
260 A. Jasińska 1400
261 M. Nowakowska 1360
262 P. Głowacki 1250
263 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 1200
264 Cybernetyki Investment S.A. 1110
265 Gestüt Görlsdorf 1050
266 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 1050
267 G. Łątka 1030
268 T. Mielnik 1000
269 I. Topolska 960
270 D. Wrzosek 900
271 M. Channon Blodstock Ltd 900
272 P. Morrison 900
273 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 900
274 M. Fahy & Rathbarry Stud 900
275 Gestüt Am Schlossgarten GbR 900
276 Sofim srl 900
277 D. Pittack 900
278 Lismacue Mare Syndicate 900
279 M. Bajkowski 880
280 Y. Sharet 870
281 Gerrardstown House Stud 800
282 M. Lichocińska 700
283 K. Rausing 700
284 J. Michalcová 700
285 S. Chrząstowski 600
286 Oceana Racing 450
287 W. Saniewski 450
288 Artur Nicpoń 390
289 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 350
290 T. Ruciński 340
291 W. Bąk 340
292 Gestüt Ohlerweiherhof 300
293 M. Norenius 240
294 M. Klein 240
295 T. Tarczyński 240
296 J.J. Wolters 240
297 Stilvi Compania Financiera S.A. 0
298 L. Boharewicz 0
299 S. Wiśniewski 0
300 R. Sumiła 0
301 A. Woźniak 0
302 Agrolipt s.r.o. 0
303 Forenaghts Stud Farm Ltd 0
304 Ashbrittle Stud 0
305 Y. Vasilev 0
306 Antinori Allegra 0
307 M. Parreau-Delhote 0
308 The Jay`s Renny Syndicate 0
309 Gynekologie Gebauer s.r.o. 0
310 R. Mroziński 0
311 K. Goździalski 0
312 R. Colpaert 0
313 R. Połeć 0
314 W. Szydełko 0
315 M. Pehu 0
316 P. Pośrednik 0
317 J. Szweycer 0
318 Yeguada Bautista Vich 0
319 S.C.E.A. Haras de Manneville 0
320 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0
321 Stengaarden I/S 0
322 S. Bujarski 0
323 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 0
324 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0
325 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0
326 J. Rudnicki 0
327 W. Pawlak 0
328 C. Dell’Ova 0
329 Z. Duplicki 0
330 P. Drutowski 0
331 M. Harms 0
332 M. Piskla 0
333 F. Wołoszyn 0
334 LTB „Rosiya” 0
335 Z. Miazga 0
336 K. Duda 0
337 A. Frątczak 0
7392200

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 25-09-2017

Lp. Nazwisko / Firma Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 26 20 24 24 32 80 206 434160
2 SK Iwno 10 10 18 18 15 54 125 165010
3 S. Plavac 10 7 4 4 3 8 36 127150
4 A. Zieliński 10 6 5 9 9 14 53 138850
5 SK Krasne 9 11 15 21 25 97 178 160800
6 SK Widzów – A. Tyszko 8 14 6 5 5 17 55 157920
7 SK Moszna 8 4 9 10 14 41 86 134860
8 V. Timoshenko 5 2 0 2 1 2 12 81450
9 Gestüt Fährhof 5 0 0 0 0 0 5 102600
10 K. Mirpuri 4 7 9 2 4 14 40 115250
11 K. Szumiński 4 4 1 2 3 12 26 52370
12 E. Banahan 4 1 0 0 0 0 5 333200
13 GR N. Kosiński 4 0 1 3 2 7 17 34660
14 E.A.R.L. Haras du Taillis 3 2 2 0 0 0 7 28200
15 Wrbna Racing 3 2 1 0 1 1 8 112800
16 Hyde Park Stud 3 1 0 2 0 0 6 145600
17 J. Foley 3 0 1 1 0 0 5 25700
18 L. i H. Boscher 3 0 1 0 1 1 6 83600
19 M. Bober 3 0 0 1 0 0 4 28100
20 E. Farrelly 3 0 0 1 0 0 4 22700
21 Team Hogdala France 3 0 0 0 0 0 3 72000
22 B. M. Tomaszewski 2 7 7 11 7 15 49 54640
23 GR J. Zalewska 2 3 5 3 4 8 25 46850
24 Haras de la Bareliere 2 2 3 2 1 2 12 25670
25 King Farm 2 2 2 2 0 1 9 26900
26 S. Jeffroy, AGB Agency 2 2 1 0 0 1 6 48360
27 R. Gorczyca 2 1 3 5 3 4 18 42130
28 Laundry Cottage Stud Farm 2 1 3 1 0 0 7 19500
29 R. J. & S. A. Carter 2 1 2 0 1 0 6 19750
30 E. Porębna 2 1 1 3 2 4 13 18510
31 Ecurie des Anges EARL 2 1 1 0 1 1 6 16750
32 Elia Stud Farm 2 1 1 0 1 1 6 16610
33 A. i R. Zielińscy 2 1 1 0 0 1 5 37840
34 T. Ashley 2 1 1 0 0 0 4 45000
35 D. Mioduszewski 2 1 0 1 1 3 8 18550
36 S. Mladenovic 2 1 0 0 1 2 6 16330
37 T. & H. Russell 2 1 0 0 0 2 5 63000
38 SK Jaroszówka 2 0 4 0 0 0 6 37850
39 Kellsgrange Stud 2 0 3 2 0 0 7 26160
40 Le Thenney S.A. 2 0 3 1 2 3 11 31250
41 S. Weresiński 2 0 2 0 1 1 6 21950
42 P. Szmigiel 2 0 1 2 1 6 12 17100
43 Haras du Logis Saint Germain 2 0 1 2 0 0 5 38950
44 J. Waldron & J. Barton 2 0 1 0 3 1 7 15450
45 W. Heinz 2 0 0 1 0 2 5 18500
46 Mrs A. S. O’Brien 2 0 0 1 0 1 4 54000
47 C. Maye 2 0 0 0 1 0 3 17650
48 A. Isope, Suc. P. Vischer 2 0 0 0 0 4 6 18000
49 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 2 0 0 0 0 0 2 75000
50 E. Poitevin 2 0 0 0 0 0 2 19600
51 POE Millennium Stud 2 0 0 0 0 0 2 30000
52 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 1 4 0 2 0 1 8 18600
53 A. Sexton 1 3 3 1 0 1 9 18100
54 Corduff Bloodstock Ltd. 1 3 0 3 0 0 7 16100
55 G. Smith 1 3 0 1 0 3 8 20100
56 W. Krzemiński 1 3 0 0 0 1 5 63200
57 J. Repard i S. Dibb 1 3 0 0 0 0 4 15400
58 S.A. I.G.E.P. 1 2 3 0 1 1 8 16350
59 K. Dobosz 1 2 2 5 1 5 16 19150
60 E. Krakowiak i A. Marczak 1 2 1 2 0 0 6 49260
61 M. Cullinane 1 2 1 1 0 2 7 12800
62 O. Tricot 1 2 1 1 0 1 6 14900
63 Tally-Ho Stud 1 2 1 0 0 2 6 14200
64 Azienda Agricola Gennaro Stimola 1 2 1 0 0 0 4 25200
65 S. Vidal 1 2 0 2 0 1 6 18700
66 E. Gilert 1 2 0 1 1 1 6 13650
67 Dayton Investments Ltd 1 2 0 0 0 1 4 12600
68 F. & N. O’Reilly 1 2 0 0 0 0 3 21000
69 M. Campbell Andenaes 1 2 0 0 0 0 3 51000
70 Old Carhue & Graeng Bloodstock 1 1 2 1 0 3 8 12700
71 Desert Star Phoenix Jvc 1 1 2 0 0 5 9 19320
72 L. Ciampoli 1 1 1 2 2 6 13 12700
73 I. Shenkin 1 1 1 2 0 1 6 14360
74 D. Murphy 1 1 1 1 1 2 7 12580
75 Minch Bloobstock and Castletown Stud 1 1 1 1 1 0 5 19990
76 G. Brady 1 1 1 1 1 0 5 10100
77 SK Kozienice 1 1 1 1 0 4 8 10900
78 Hardys Of Kilkeel Ltd 1 1 1 0 1 1 5 12850
79 H. Kopel 1 1 1 0 1 1 5 10820
80 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 1 1 1 0 0 0 3 18320
81 Gestüt Brümmerhof 1 1 0 1 2 6 11 13300
82 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 1 1 0 1 2 1 6 11600
83 Mr & Mrs G. Middlebrook 1 1 0 1 0 2 5 15540
84 D. Mitrovic 1 1 0 0 1 2 5 9150
85 Mountarmstrong Stud 1 1 0 0 1 1 4 9750
86 Aunty Ifl 1 1 0 0 0 0 2 17400
87 Cocheese Bloodstock Anstalt 1 1 0 0 0 0 2 132000
88 Shadwell Estate Company Ltd 1 0 4 0 1 1 7 15800
89 J. Traka 1 0 3 2 4 9 19 17100
90 M. Davison 1 0 2 2 2 0 7 12230
91 Ch. Schriever 1 0 1 1 2 2 7 8450
92 Lordship Stud 1 0 1 1 0 1 4 11700
93 R. Colasanti 1 0 1 1 0 0 3 12180
94 A. Wyrzyk 1 0 1 1 0 0 3 11700
95 K. Litwiniak 1 0 1 0 1 7 10 7500
96 J. i K. Dobosz 1 0 1 0 1 2 5 7500
97 M. Saniewski 1 0 1 0 0 2 4 8400
98 Z. Keclik 1 0 1 0 0 1 3 9100
99 Highclere Stud 1 0 1 0 0 0 2 15000
100 T. de la Heronniere 1 0 1 0 0 0 2 10800
101 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 1 0 0 3 0 0 4 25200
102 L. McAteer 1 0 0 1 1 3 6 7950
103 J. Klimczak 1 0 0 1 0 3 5 9900
104 Haras d’Haspel 1 0 0 1 0 0 2 9900
105 B. Schöne 1 0 0 0 1 2 4 7450
106 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 1 0 0 0 1 0 2 8530
107 E. Kubíček 1 0 0 0 1 0 2 9800
108 Northern Bloodstock Agency Ltd 1 0 0 0 0 2 3 7000
109 Biddestone Stud Ltd 1 0 0 0 0 1 2 9000
110 Haras des Marais 1 0 0 0 0 0 1 10000
111 S. Ringler 1 0 0 0 0 0 1 9000
112 Millennium Stud 0 8 3 5 4 10 30 42450
113 A. Dziuba 0 5 1 1 1 1 9 30400
114 P. Despouy 0 4 2 0 0 0 6 12400
115 O., Y., S. Varin 0 4 1 0 1 1 7 13750
116 A. Omen 0 3 2 1 0 1 7 11100
117 Expert Host Janusz Romanowski 0 3 1 0 3 4 11 9740
118 Ch. Jouandou 0 2 3 0 0 1 6 9170
119 R. Piwko 0 2 2 1 0 2 7 27700
120 Dr G. W. Guy 0 2 1 2 0 2 7 88700
121 M. Kaszubowski 0 2 1 0 1 4 8 7170
122 J. Wallace 0 2 1 0 0 0 3 9000
123 H. Devin 0 2 1 0 0 0 3 9900
124 P. McEnery 0 2 0 3 0 1 6 24900
125 M. i S. Wiśniewscy 0 2 0 1 1 0 4 9050
126 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 2 0 0 1 0 3 8250
127 Mr & Mrs R. Coffey 0 2 0 0 0 1 3 7840
128 S. Guła 0 2 0 0 0 0 2 7200
129 M. Pokrywka 0 1 3 0 2 1 7 8280
130 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 0 1 2 1 1 0 5 7000
131 Allevamento Gialloblu srl 0 1 2 0 1 2 6 6500
132 SK Napajedla 0 1 2 0 0 0 3 63000
133 Mrs O. Harnett 0 1 1 1 1 1 5 10950
134 H. Rousseau 0 1 1 1 0 4 7 21900
135 J. Szmyt 0 1 1 1 0 3 6 5100
136 E. de Kerpezdron 0 1 1 1 0 2 5 7030
137 EARL Ecurie Feuillet 0 1 1 1 0 1 4 5920
138 K. Szymański 0 1 1 1 0 0 3 9900
139 Teliver Farm Kft 0 1 1 0 3 5 10 5580
140 Roundhill Stud 0 1 1 0 1 0 3 3900
141 Epona Bloodstock Ltd 0 1 1 0 0 1 3 3600
142 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 0 1 1 0 0 0 2 5400
143 R. Berns 0 1 0 1 2 2 6 5100
144 Grange Stud 0 1 0 1 0 2 4 9900
145 Z. Englic 0 1 0 1 0 1 3 10200
146 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 0 1 0 1 0 1 3 4500
147 H. Poledníková 0 1 0 1 0 0 2 4800
148 N. Hartery 0 1 0 0 0 5 6 3600
149 Stall Amor 0 1 0 0 0 2 3 3200
150 Haras de Ulia SL 0 1 0 0 0 0 1 3600
151 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0 1 0 0 0 0 1 2440
152 R. Reveillere i V. Teillard 0 0 3 0 0 0 3 5400
153 W. J. Engel 0 0 2 1 5 8 16 6430
154 G. & A. Corry 0 0 1 3 1 2 7 8550
155 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 0 1 3 0 3 7 3200
156 E. Grogan 0 0 1 1 0 3 5 2000
157 Irish National Stud 0 0 1 1 0 0 2 2700
158 G. Ussia-Figueroa 0 0 1 0 3 1 5 12050
159 V. Bukhtoyarov 0 0 1 0 2 3 6 1900
160 S. Langlois 0 0 1 0 1 2 4 2450
161 J. Beres 0 0 1 0 1 0 2 2250
162 Fortum Michał Romanowski 0 0 1 0 0 3 4 1800
163 Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 0 0 1 0 0 2 3 2700
164 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 1 0 0 2 3 1200
165 R. Pajewska-Kwaśny 0 0 1 0 0 1 2 3600
166 I. Tlustá 0 0 1 0 0 1 2 1830
167 Abdullah Ali Al Saif 0 0 1 0 0 0 1 1800
168 J.-P. Colombu 0 0 1 0 0 0 1 6000
169 F. Vocásek 0 0 1 0 0 0 1 2700
170 J. Pšurný 0 0 1 0 0 0 1 2100
171 A. Jasińska 0 0 1 0 0 0 1 1400
172 inż. P. Vrba 0 0 1 0 0 0 1 20000
173 J. Junková 0 0 1 0 0 0 1 2400
174 G. Kogut 0 0 0 2 2 1 5 2780
175 T. Sieradzki 0 0 0 2 1 4 7 3140
176 Rabbah Bloodstock Ltd 0 0 0 2 1 0 3 13800
177 J. Emmerich 0 0 0 2 0 1 3 2440
178 M. & M. Butler 0 0 0 2 0 0 2 1800
179 Arrowfield Stud 0 0 0 2 0 0 2 1400
180 T. Rejman 0 0 0 1 3 6 10 3240
181 E. i K. Laskowscy 0 0 0 1 3 4 8 3100
182 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 1 1 4 6 900
183 D. Pittack 0 0 0 1 1 1 3 900
184 Damis BT 0 0 0 1 1 1 3 2300
185 A. Żyłkowska 0 0 0 1 0 6 7 1800
186 T. Mielnik 0 0 0 1 0 3 4 1000
187 Lismacue Mare Syndicate 0 0 0 1 0 1 2 900
188 Gestüt Etzean 0 0 0 1 0 1 2 1800
189 J. Besnier 0 0 0 1 0 0 1 1800
190 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 0 0 0 1 0 0 1 1800
191 P. Morrison 0 0 0 1 0 0 1 900
192 S. Chrząstowski 0 0 0 1 0 0 1 600
193 K. Rausing 0 0 0 1 0 0 1 700
194 M. Lichocińska 0 0 0 1 0 0 1 700
195 Cybernetyki Investment S.A. 0 0 0 0 2 2 4 1110
196 K. Rybár 0 0 0 0 2 1 3 1800
197 M. Channon Blodstock Ltd 0 0 0 0 2 0 2 900
198 G. Łątka 0 0 0 0 1 7 8 350
199 Oceana Racing 0 0 0 0 1 5 6 450
200 Gestüt Görlsdorf 0 0 0 0 1 3 4 1050
201 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 0 0 0 0 1 2 3 350
202 Gerrardstown House Stud 0 0 0 0 1 2 3 800
203 Gestüt Ohlerweiherhof 0 0 0 0 1 2 3 300
204 D. Wrzosek 0 0 0 0 1 2 3 900
205 W. Saniewski 0 0 0 0 1 1 2 450
206 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 0 0 0 0 1 1 2 900
207 M. Fahy & Rathbarry Stud 0 0 0 0 1 1 2 900
208 Sofim srl 0 0 0 0 1 1 2 900
209 J. Michalcová 0 0 0 0 1 0 1 700
210 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 0 0 0 0 1 0 1 1050
211 F. Wołoszyn 0 0 0 0 0 5 5 0
212 Z. Duplicki 0 0 0 0 0 4 4 0
213 R. Połeć 0 0 0 0 0 4 4 0
214 R. Colpaert 0 0 0 0 0 4 4 0
215 S.C.E.A. Haras de Manneville 0 0 0 0 0 4 4 0
216 M. Piskla 0 0 0 0 0 4 4 0
217 A. Woźniak 0 0 0 0 0 3 3 0
218 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0 0 0 0 0 3 3 0
219 Forenaghts Stud Farm Ltd 0 0 0 0 0 3 3 0
220 S. Wiśniewski 0 0 0 0 0 3 3 0
221 P. Drutowski 0 0 0 0 0 3 3 0
222 W. Szydełko 0 0 0 0 0 2 2 0
223 Ashbrittle Stud 0 0 0 0 0 2 2 0
224 Antinori Allegra 0 0 0 0 0 2 2 0
225 Y. Vasilev 0 0 0 0 0 2 2 0
226 Stengaarden I/S 0 0 0 0 0 2 2 0
227 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0 0 0 0 0 2 2 0
228 M. Harms 0 0 0 0 0 2 2 0
229 The Jay`s Renny Syndicate 0 0 0 0 0 1 1 0
230 inż. V. Kozel 0 0 0 0 0 1 1 0
231 Gynekologie Gebauer s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
232 Stilvi Compania Financiera S.A. 0 0 0 0 0 1 1 0
233 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0 0 0 0 0 1 1 0
234 J. Szweycer 0 0 0 0 0 1 1 0
235 Z. Miazga 0 0 0 0 0 1 1 0
236 LTB „Rosiya” 0 0 0 0 0 1 1 0
237 Agrolipt s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
238 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 0 0 0 0 0 1 1 0
239 EARL Haras du Camp Bernard 0 0 0 0 0 1 1 4000
240 W. Pawlak 0 0 0 0 0 1 1 0
241 J.-M. Queron i C. Vallee 0 0 0 0 0 1 1 0
242 M. Pehu 0 0 0 0 0 1 1 0
251 251 251 249 244 725 1971 5239000

Handikap generalny na dzień 25.09.2017

Konie pełnej krwi angielskiej

4-letnie i starsze

1. og. Va Bank 93,5
2. og. Caccini 91
3. kl. Silvera 85
4. og. Emperor Ajeez 80,5
5. og. Kokshe 79
6. og. Design 77,5
7. wał. Szamet 77
8. og. Bronislav 76,5
9. og. Neo 76
10. kl. Uczitelka Tanca 76
11. wał. Wiedzmin 76
12. og. Nikus 75,5
13. wał. Calmir 74,5
14. og. Bowie 74,5
15. og. Modraszek 74
16. og. Dacosse 74
17. og. Hard Work 74
18. kl. Finalistka 73,5
19. kl. Height of Beauty 73
20. og. Solin 73
21. kl. Claudette 73
22. og. Novitor 73
23. og. Dystans 72,5
24. wał. Baahy 72,5
25. kl. Gracja 72
26. kl. Iron Belle 72
27. og. Thorn 71,5
28. og. Subiectum 71,5
29. wał. Gared 71
30. kl. Zarra 71
31. og. Lafayett 70,5
32. og. Brisingr 70,5
33. og. Party Animal 70
34. og. Eston 70
35. wał. Letbygonesbeicons 70
36. og. Langfuhr 70
37. og. Naf 69,5
38. og. Easy Go 69,5
39. og. Tebinio 69
40. og. Helio Bareliere 69
41. og. Suwenir 69
42. kl. Novelina 68
43. og. Excalibur 68
44. kl. Kapryśna 68
45. og. Blue Ninja 68
46. kl. Lady Art 67,5
47. wał. Newman 67
48. kl. Tea 66,5
49. og. Karim 66,5
50. og. Living Legend 66,5
51. og. Dakard 66
52. kl. Defar 66
53. wał. Salzburg 65,5
54. og. Sopran Tamo 65
55. og. Thunder Thor 65
56. wał. Tabor 65
57. og. Szapiro 64
58. og. Alvani 63,5
59. kl. Essea 62,5
60. kl. Javorka 62,5
61. kl. Tankredi 62
62. og. Kiaron 61,5
63. kl. Dunayka 61,5
64. og. Nitrolak 61
65. kl. Ameryka 61
66. og. Kinder Jape 61
67. og. Komandor 60,5
68. kl. Bogini 60,5
69. og. Dekret 59,5
70. wał. Just Gold 59,5
71. kl. Intifada 59,5
72. og. Sopran Pokeer 59
73. kl. Temaxa 57
74. kl. Free-Lu 57
75. kl. Karenina 56,5
76. wał. Agatek 56,5
77. kl. Amoreena 56
78. kl. Irga 56
79. og. Peregrino 56
80. wał. Rakisz 55,5
81. wał. Incinatus 55,5
82. kl. Guerra 55
83. kl. Isuzu 55
84. og. Sobol 55
85. kl. Symetria 54
86. kl. Super Quick 53,5
87. kl. Dais 53,5
88. wał. Monte Luppo 52
89. kl. Ice Loly 52
90. og. Vitez 51,5
91. og. Zew 51
92. og. Turin 50,5
93. kl. Miss Alexandra 50,5
94. kl. Essence 50,5
95. wał. Jansen 50
96. wał. Daydreamer 49
97. og. Issachar 48,5
98. kl. Bella Tertullia 48
99. kl. Kasawa 47
100. kl. Syberia 45
101. kl. Efezka 43,5
102. wał. Dollar Boy 42
103. wał. Rimigliano 42
104. kl. Trzy Korony 42
105. kl. Evolette 40
106. kl. Nebra 39

3-letnie

1. og. Bush Brave 87,5
2. og. Velnelis 79
3. og. Petronius 79
4. kl. Jagienka 78,5
5. og. Umberto Caro 78
6. og. Kurier 77,5
7. kl. Furia 77
8. og. Largo Forte 77
9. kl. Mona Kerbili 76
10. og. Magnetic 75,5
11. og. Incognito 75
12. kl. Almenar 74,5
13. og. Dżumandi 74,5
14. og. Polish Spirit 74
15. og. Percy 74
16. kl. Tagra 74
17. og. Jules’s Dream 73,5
18. og. Mourtajez 73,5
19. og. Invincible Gunner 73
20. og. Dżan Moritz 73
21. og. Blue Connoisseur 73
22. kl. Fabulous Angel 73
23. kl. Opuncja 72,5
24. wał. Tribunal 72,5
25. og. Sumidero 71
26. kl. Shantaram 69,5
27. og. Tudemon 69,5
28. og. Network 69,5
29. og. Meltimo 69,5
30. wał. Bromsky 69,5
31. og. Definition 69
32. kl. Ravie des Bournais 69
33. og. Bellerofont 69
34. og. Spasski 69
35. og. Indigo Ocean 68,5
36. og. Dos d’Ange 68,5
37. kl. Circle Centuria 68,5
38. kl. Nagroda 68
39. og. Jam Duke 68
40. kl. Aminata 68
41. og. Albaicin 67,5
42. og. Chant Soldier 67,5
43. og. Lion Cut 67,5
44. kl. Black Beauty 67
45. kl. Theskyisnolimit 66,5
46. kl. Akiria 66,5
47. kl. Promenada 66
48. kl. Time of Glory 65,5
49. kl. Urugwajka 65,5
50. og. Eluzzam 65
51. kl. Kranti 65
52. kl. Persifona 64,5
53. og. Mentalista 64,5
54. kl. Maiandra 64
55. og. Piemont 64
56. og. Faraon 64
57. og. Tango Turf 64
58. kl. Rose Knot 63,5
59. kl. Tebira 63,5
60. kl. Dylayla 63,5
61. og. Kaszi 63,5
62. og. Strzelin 63,5
63. og. Silver Boy 63
64. og. Golden Glider 63
65. kl. Królowa Bona 63
66. og. Salvador 63
67. og. Shalkar 63
68. wał. Koniak 62,5
69. og. Nider 62,5
70. kl. Haruza 62,5
71. kl. Nota 62,5
72. og. Jam Babinicz 62
73. og. Rio de Cerisy 62
74. og. Perseyver 62
75. wał. Herbatnik 62
76. kl. Great Chance 61,5
77. wał. Jack Power 61,5
78. kl. Sweet As Sugar 61,5
79. kl. Makeitorbreakeit 61,5
80. kl. Showmeyourheaven 61
81. og. Illdowhatican 61
82. kl. Fibi 61
83. wał. Rubiner 61
84. og. Kreator 60,5
85. og. Omer 60,5
86. og. Dazzler 60
87. og. Sando 60
88. og. Kazal 59,5
89. kl. Marsa Alam 59,5
90. kl. Targa 59,5
91. og. Memo 59,5
92. kl. Stella 59
93. og. Druid Magic 59
94. og. Maur 59
95. kl. Speedy Szumawa 58,5
96. og. Nanon 58,5
97. kl. Tuogh Szumawa 58,5
98. kl. Ukraina 58
99. kl. Solitaire 58
100. og. Norn 58
101. kl. Key To Life 58
102. og. Freddyisready 57,5
103. kl. Dawony 57,5
104. kl. Guarda 57,5
105. kl. Kolada 57
106. kl. Ugoda 57
107. og. Idol 57
108. kl. Pipasol 57
109. kl. Turnera 57
110. kl. Taida 56,5
111. kl. Karen 56,5
112. kl. Mrs Henry 56
113. kl. Majestic Haze 56
114. og. Sakiro 56
115. kl. Stuhna 55,5
116. kl. Milionerka 55
117. og. Torcal 55
118. kl. Diabolina 55
119. kl. Bruschetta 54,5
120. kl. Story of My Life 54,5
121. kl. Kopra 54
122. kl. Minija 54
123. kl. Baby You Think 54
124. wał. Chief Navigator 54
125. kl. Beauty Star 53,5
126. kl. Incepcja 53,5
127. kl. Augusta 53,5
128. kl. Samba Pa Ti 53,5
129. kl. Wanilia 53
130. og. Cedar 53
131. wał. Akim 53
132. og. Lucky Dream 53
133. kl. Gratsiya 52,5
134. og. Haad Rin 52,5
135. og. Gibraltar 52
136. kl. Vivace 51
137. kl. Serbia 51
138. og. Hipster 50,5
139. og. Big Red 50,5
140. kl. Da Llana 50
141. og. Remus 50
142. wał. Vabank 50
143. kl. Insignia 49,5
144. kl. Zaria River 49,5
145. kl. Dallina 49,5
146. kl. Kirowa 48,5
147. kl. Teteria 48,5
148. og. Aperfectdaytofly 48,5
149. kl. Banja Luka 48,5
150. kl. Lucky Bibi 48,5
151. og. Zaraz Wracam 48
152. kl. Fuengirola 48
153. og. Tactic Bareliere 47,5
154. og. Dunay Great 47
155. og. Unkas 46,5
156. kl. Borega 46
157. kl. Katrina Royal 45
158. og. Najaar 44
159. kl. Golden Beneva 43,5
160. kl. Tyberia 43,5
161. kl. Na Li 43,5
162. og. Ekwador 43
163. kl. New Life 42,5
164. kl. Dialina 41
165. kl. Shreeya 41
166. kl. Moon Bird 41
167. kl. Królewna 40,5
168. kl. Hawidor 39
169. og. Juki Star 39
170. og. Donpress 39
171. kl. Sporada 37
172. kl. Hadassa 37
173. og. Nico 36
174. og. Secret of Szumawa 36
175. kl. Syria 35
176. og. Amber Code 35
177. kl. Santa Exela 34
178. kl. Naharana 31
179. og. Kair 30
180. kl. Gruzja 30
181. kl. Tempura 25
182. og. Dangar 15
Konie arabskie czystej krwi

5-letnie i starsze

1. wał. Burkan Al Khalidiah 78,5
2. og. Alladyn 78
3. kl. Shahad Athbah 77,5
4. og. Mogadiusz 77
5. og. SS Mothill 76
6. og. Arash 75,5
7. og. Salman Al Khalidiah 75,5
8. og. Adash 75
9. wał. Ouzbeks du Panjshir 73
10. og. V.I.P. Kossack 71,5
11. og. Bariq Dazzelour 70,5
12. og. Etorio 70
13. kl. Miss Dahess MNM 68,5
14. kl. Jafeel Athbah 68
15. og. Boy Mugatin 67,5
16. wał. Mufid 67,5
17. kl. Echaruna 67
18. og. L’Eau du Gange 66,5
19. wał. Inextremo 66
20. wał. Dar Duni 66
21. og. Evergonnatouchthis 66
22. kl. Dirhem 66
23. og. Horacy 65,5
24. og. Euro Dahess MNM 65
25. wał. Estarion 64,5
26. og. Wasilew 64
27. og. Nachshon 63,5
28. wał. LB Naj 61,5
29. og. Addis 61
30. og. Sindjar Al Khalediah 60
31. wał. Adding 59,5
32. og. Cepton 59,5
33. og. Terrior 58
34. og. Al-Ral 57,5
35. wał. Zadan 56
36. wał. Tollee Dust 54
37. og. Yoav 52,5
38. og. Nawigator 52,5
39. wał. Narcyz 52,5
40. kl. Kortni Love 49
41. kl. Riad Hibah 48,5
42. og. Stinger 48
43. kl. D’Achila 47
44. og. Elpiron 15

4-letnie

1. kl. Shannon Queen 79
2. og. Bandolero 78
3. og. Hanouh 76
4. og. Sarin Hel 75
5. og. Fateh 75
6. og. Palmir 74,5
7. kl. Arwa 74
8. kl. Twilight 73,5
9. kl. Gusa 73
10. og. Zahaab 73
11. kl. Wielka Dalena 72,5
12. og. Elader 71
13. og. Sudtag 71
14. kl. Awita 71
15. og. Piaget 69,5
16. og. Minastirit 68,5
17. og. Chill Force 68,5
18. kl. Aljasra 68
19. og. Esid In Zamour 68
20. wał. Wunderfitz von Südbaden 68
21. og. Guerro 66,5
22. kl. Elmuna 66,5
23. og. Wadi Kahil 66,5
24. og. Ernest 65
25. kl. Kiyara 65
26. og. Paliusz 64,5
27. og. Matar 64,5
28. og. Fahad 64
29. kl. Lady Dahess MNM 64
30. og. Sunny Amber KRF 63
31. kl. Om Daksha 63
32. og. Benissimo 63
33. og. Farid Talatash 62,5
34. og. Peon 62
35. og. Wictor 61,5
36. og. Marsat 61
37. og. Muzaffar 59,5
38. kl. Nefera 59,5
39. og. Chaco 58,5
40. kl. WMA Sea Star 58
41. kl. Danaida 57,5
42. kl. Ondina 57
43. kl. Orionka 57
44. kl. Alruna 55,5
45. kl. Brandjelina 55,5
46. og. Haris 53,5
47. kl. Aktywa 53
48. kl. Haneczka 52,5
49. og. Sagramor 52,5
50. kl. Zazuzi Zazuza 52
51. og. Pitawal 50,5
52. kl. Alsa 50,5
53. og. Operon 50,5
54. og. Trezor 50
55. kl. Mimzy 50
56. kl. Bint Mira Ceti 49
57. og. Cynar 49
58. kl. Eridani 49
59. og. Bachus 47
60. kl. Nagroda 38
61. kl. Alia 38
62. og. BV Arys 35
63. kl. Cepadu 26
64. kl. Sabra 24

Handikaper
Krzysztof Wolski

Hodowcy koni arabskich czystej krwi wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 18-09-2017

Lp. Nazwisko / Firma Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Janów Podlaski 19 16 13 14 20 45 127 252580
2 M. Gromala 12 4 7 4 5 8 40 316980
3 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 10 7 3 5 3 5 33 133760
4 SK Michałów 7 15 18 22 24 96 182 127880
5 Z. Górski 7 12 10 5 9 13 56 123030
6 Abbas Akbar Al Mulla 5 4 1 2 1 1 14 40010
7 The Kossack Stud B.V. 5 3 1 0 0 0 9 61440
8 Veles Stud 5 2 0 3 2 10 22 30750
9 Al Khalidiah Stables 5 1 0 0 0 0 6 64800
10 Braz Arabians 4 5 1 2 1 8 21 33700
11 R. Szpar 4 2 2 1 2 13 24 34400
12 Nessa Arabians Sp. z o.o. 4 2 1 1 1 6 15 37040
13 FHP „Giewont” Sp. z o.o.” 3 7 2 4 4 20 40 44180
14 M. i S. Wiśniewscy 3 3 1 2 1 5 15 26280
15 Polska AKF Sp. z o.o. 3 2 2 7 3 8 25 30900
16 Athbah Stud 2 6 2 2 0 0 12 73300
17 Günay Equestrian Invest GmbH 2 3 1 2 2 5 15 18800
18 Ł. Fabisiak 2 3 0 0 1 0 6 24130
19 M. Viguie 2 2 3 1 0 1 9 39580
20 P. Antenet 2 2 3 0 1 0 8 36820
21 Alfred F. Laskowski 2 2 0 1 2 1 8 16520
22 Agnieszka Wójtowicz 2 1 0 0 1 3 7 19030
23 M. C. Biaudis 2 0 3 1 0 1 7 33260
24 K. Zakolski 2 0 2 1 0 2 7 26320
25 ZG VAG Esch 2 0 1 0 1 2 6 16010
26 Alsadd Stud 2 0 0 0 0 1 3 39800
27 J. Ryżkowski 1 6 6 2 7 23 45 54200
28 L. Błachut 1 4 1 3 1 0 10 32740
29 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 1 2 7 6 4 10 30 28180
30 J. Głowacki 1 2 1 1 0 1 6 12280
31 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 1 2 1 1 0 0 5 37580
32 F. Dill 1 2 0 0 0 1 4 9000
33 K. Grudziąż 1 1 2 0 0 3 7 10240
34 L. Błaszczyk 1 1 1 3 1 5 12 13210
35 M. Stelmaszczyk 1 1 1 1 0 0 4 7040
36 C. Totain 1 1 1 0 0 4 7 7880
37 J. Lech 1 1 1 0 0 3 6 11160
38 Ch. Ruiz-Fouquet 1 1 1 0 0 2 5 6880
39 Fortum Michał Romanowski 1 1 0 0 0 5 7 7720
40 K. & R. Ask 1 0 2 0 0 3 6 8720
41 C. J. Gołaszewski 1 0 1 1 3 4 10 8060
42 Univerpol Sp. z o.o. 1 0 1 1 1 1 5 9180
43 M. Gołębiowska GR Surchów 1 0 1 1 1 1 5 8000
44 T. Nowak 1 0 1 1 0 4 7 6240
45 Bearn Arabians 1 0 1 1 0 2 5 11580
46 A. Steinhart 1 0 1 0 1 1 4 6050
47 R. Talarek 1 0 1 0 0 3 5 8440
48 Res-Gal Sp. z o.o. 1 0 0 4 0 2 7 7340
49 A. Wójtowicz 1 0 0 2 0 4 7 5160
50 K. Jagielski 1 0 0 1 1 2 5 6970
51 PPH Parys Sp. z o.o. 1 0 0 0 0 1 2 6800
52 P. Wasilewski 1 0 0 0 0 1 2 6800
53 A. Majchrzak 0 4 0 3 1 1 9 12680
54 A. Biedrzycki 0 2 2 3 1 3 11 8160
55 L. Staniszewski 0 2 1 2 0 0 5 8160
56 R. Ptach 0 1 1 2 0 4 8 5440
57 S. Schnakenberg 0 1 1 2 0 1 5 3520
58 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 0 1 1 1 1 5 9 3520
59 K. Ziemiański 0 1 1 0 2 6 10 4320
60 R. De Leon 0 1 1 0 0 2 4 2720
61 P. Podgórny 0 1 0 0 0 5 6 2720
62 L. Bennett 0 1 0 0 0 4 5 2320
63 T. Badyła 0 0 4 0 0 1 5 5440
64 J. Siwonia 0 0 3 3 1 1 8 4440
65 B. M. Tomaszewski 0 0 3 1 3 9 16 8280
66 A. Rokicki 0 0 2 3 6 6 17 5440
67 G. Sęczek 0 0 2 1 1 3 7 3740
68 H., M., J. i A. Klein 0 0 2 0 2 1 5 3750
69 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 0 0 2 0 0 0 2 2720
70 P. Frejlich 0 0 1 3 2 3 9 3630
71 B. Zuzek 0 0 1 2 2 0 5 2600
72 M. Kosicki 0 0 1 1 0 2 4 2040
73 G. Dudek 0 0 1 0 2 4 7 2040
74 K. Mirpuri 0 0 1 0 1 3 5 2060
75 J. Sawicki 0 0 1 0 1 2 4 2000
76 P. Głowacki 0 0 1 0 1 1 3 1250
77 M. Nowakowska 0 0 1 0 0 2 3 1360
78 B. Ćwik 0 0 1 0 0 0 1 1500
79 Y. Sharet 0 0 1 0 0 0 1 870
80 R. Z. Zieliński 0 0 0 2 1 1 4 2020
81 M. Bajkowski 0 0 0 2 0 5 7 880
82 I. Topolska 0 0 0 2 0 2 4 960
83 R. Gorczyca 0 0 0 1 0 4 5 480
84 G. Łątka 0 0 0 0 2 3 5 680
85 Expert Host Janusz Romanowski 0 0 0 0 2 2 4 680
86 M. Klein 0 0 0 0 1 3 4 240
87 W. Bąk 0 0 0 0 1 3 4 340
88 Artur Nicpoń 0 0 0 0 1 3 4 390
89 M. Norenius 0 0 0 0 1 1 2 240
90 T. Ruciński 0 0 0 0 1 1 2 340
91 J.J. Wolters 0 0 0 0 1 0 1 240
92 T. Tarczyński 0 0 0 0 1 0 1 240
93 A. Frątczak 0 0 0 0 0 6 6 0
94 R. Sumiła 0 0 0 0 0 5 5 0
95 K. Goździalski 0 0 0 0 0 4 4 0
96 L. Boharewicz 0 0 0 0 0 3 3 0
97 Yeguada Bautista Vich 0 0 0 0 0 2 2 0
98 J. Rudnicki 0 0 0 0 0 2 2 0
99 R. Mroziński 0 0 0 0 0 2 2 0
100 S. Bujarski 0 0 0 0 0 2 2 0
101 K. Duda 0 0 0 0 0 1 1 0
102 C. Dell’Ova 0 0 0 0 0 1 1 0
103 P. Pośrednik 0 0 0 0 0 1 1 0
144 144 145 143 143 466 1185 2153200

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej