Komunikat nr 5

Polski Klub Wyścigów Konnych informuje, że w dniu 26 maja 2017 roku odbył się egzamin z zakresu tematyki zawartej w Rozporządzeniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 24 marca 2016 r. w sprawie ustalenia regulaminu wyścigów konnych (Dz. U. z 18 kwietnia 2016 r., poz. 536).

Po spełnieniu wymogów formalnych uprawnienia do dosiadania koni uzyskała Dominika STĘPNIAK.

Prezes

Polskiego Klubu Wyścigów Konnych

  Tomasz Chalimoniuk

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 26-06-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 Plavac Sp. z o.o. 104060
2 Polska AKF Sp. z o.o. 95060
3 SK Janów Podlaski 93990
4 Wrbna Racing 86600
5 UAB Žirgo Startas 73700
6 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 73520
7 G., R. i K. Gorczyca 70630
8 M. Gromala i K. Kozłowska 67030
9 D. Jaskólski 59100
10 A. Łabędzki 53740
11 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 48600
12 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 44890
13 Z. Górski i K. Mirpuri 40400
14 Z. Górski 33860
15 A. Wyrzyk 32700
16 M. Metza-Jodłowska 32240
17 SK Michałów 32000
18 J. Precliková 32000
19 V. Vocetka 31400
20 Elektrizace Železnic Praha a.s. 31200
21 B. Olkowska 30800
22 V. Timoshenko 29300
23 P. Krakowiak 28100
24 M. Krzyśków i K. Brygier 27880
25 K. Rogowski 27270
26 O. Braz i T. Pastuszka 27050
27 T. Sieradzki 26920
28 Abbas Akbar Al Mulla 24840
29 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 24600
30 W. Sikorski i R. Świątek 24000
31 J. i J. Zalewscy 23800
32 Estel Studio Sp. z o. o. 23100
33 A. Omen 23050
34 K. Goździalski 22360
35 D. Turkowska 19410
36 R. Piwko 19300
37 A. Marczak 19050
38 M. Borkowski 18130
39 T. i K. Dębowscy 18040
40 M. Szpar 17700
41 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17650
42 N. Kosiński 17250
43 D. Mioduszewski 17150
44 N. Magomedov 16700
45 Nessa Arabians Sp. z o.o. 16560
46 SK Michałów i E. Zahariev 16010
47 PKZ GmbH 16000
48 SK Jaroszówka 15930
49 Z. Zahariev 15600
50 SK Michałów i M. Łojek 15300
51 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 14840
52 R. Urbański i K. Rogowski 14460
53 Alfred F. Laskowski 14390
54 W. Krzemiński 14000
55 R. Płatek 13640
56 M. Dziedzic i M. Boruta 13300
57 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 13260
58 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 13050
59 B. Białowąs 13000
60 M. Kobus i A. Wyrzyk 12850
61 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 12800
62 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 12600
63 A. Biedrzycki – AB GLASS 12320
64 M. Stanisławska 12200
65 SK Iwno 12100
66 Millennium Stud Sp. z o.o. 11850
67 S. Mladenovic 11770
68 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 11550
69 M. Biały 11500
70 E. Porębna 11260
71 W. Kryszyłowicz 10980
72 K. Mirpuri 10950
73 K. Falba 10920
74 Futurenet Inc 10700
75 C. J. Gołaszewski 10480
76 K. Łukasiewicz 10400
77 M. i H. Kopel 10370
78 M. Trela 10370
79 D. Zalewski 10260
80 S. Weresiński i M. Lichocińska 10050
81 Loko trans s.r.o. 10000
82 K. i M. Wolanin i M. Kozak 10000
83 K. Zatloukal 9900
84 J. Klimczak 9900
85 A., M. i P. Laskowscy 9620
86 K. i M. Mazur 9450
87 Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
88 F. Dill 9000
89 E. Lasota 8840
90 Č. Olehla 8800
91 T. Pastuszka 8740
92 J. Ryżkowski 8720
93 O. Bottura 8580
94 K. Dynarowska 8540
95 D. Mitrovic 8540
96 P. Szmigiel 8400
97 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 8400
98 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 8300
99 R. Ask 7760
100 K. Miondlikowski 7700
101 Ł. Such i I. Władysiak 7470
102 J. Velechovská 7300
103 T., E. i J. Rucińscy 7210
104 SK Iwno i M. Łojek 7000
105 I., D. i M. Jaskólscy 7000
106 A. Wójtowicz 6800
107 Crows s.r.o. 6710
108 K. Bukład 6580
109 J. Głowacki 6500
110 I. Wójcik, A. Zielińska 6480
111 P. Urbańska 6400
112 J. Nesteruk i K. Kamińska 6360
113 J. Rubiś i A. Pałczyńska 6100
114 K. Zakolski 5960
115 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 5950
116 SK Iwno i E. Zahariev 5940
117 K. Urbańczyk 5800
118 T. Nowak 5760
119 W. Guz 5700
120 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 5600
121 M. i M. Wnorowscy 5520
122 M. Gołębiowska 5500
123 P. Falzmann 5450
124 R. Sumiła 5440
125 M. Zawada 5400
126 SK Iwno i Niespodzianka 5250
127 R. Świątek 5060
128 SK Moszna i M. Janikowski 5000
129 Evidencia Dokumentation HB 5000
130 A. Trela 4800
131 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 4750
132 Günay Equestrian Invest GmbH 4460
133 B. i M. Pokrywka 4270
134 A. Borkowski 4270
135 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 4200
136 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 4200
137 A. Kovćin 4200
138 Barjas M MS Alajmi 4080
139 C. Albrecht 4000
140 J., D., W. i Ż. Sito 3900
141 L. Błaszczyk 3880
142 K. Maryniak 3430
143 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 3150
144 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 2860
145 M. Przączak 2800
146 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 2800
147 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 2800
148 K. Zawiliński 2730
149 G. Sęczek 2720
150 A. Maślanka 2720
151 V. Pospíšil 2700
152 Moravol, s.r.o. 2700
153 P. Wasilewski 2560
154 S. Plavac i M. Łojek 2500
155 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 2450
156 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
157 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
158 A. Škrášková 2300
159 J. Votava 2100
160 Z. Keclik 2100
161 J. Traka 2100
162 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 2020
163 M. Kosicki i P. Nojszewski 1920
164 Ch. Ruiz-Fouquet 1920
165 M. Thiry 1830
166 G. Kogut 1830
167 L. Komárek 1800
168 Ekofarma Rybár 1800
169 U. i W. J. Engel 1750
170 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1750
171 SK Krasne i M. Janikowski 1590
172 Niespodzianka 1560
173 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 1440
174 R. Mamajek 1410
175 M. Rogowska 1400
176 G. Kozak 1400
177 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 1400
178 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 1400
179 M. Sijka 1360
180 M. Kosicki 1360
181 W. Esch 1360
182 P. Głowacki 1250
183 T. Nowakowski i M. Salamon 1220
184 J. Rejman 1220
185 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
186 Y. Baizharkinov 1050
187 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
188 M. Kryszyłowicz 1000
189 J. Ryżkowski i D. Zalewski 960
190 MK M. Kaszubowski 900
191 B. Zuzek 870
192 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 800
193 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 780
194 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 700
195 P. Kašný 700
196 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 700
197 Volteo Horse Service 700
198 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 700
199 G. Łątka 690
200 G. Dudek 680
201 SK Michałów i B. Głowacki 680
202 R. Ptach 680
203 P. Pirzecki i N. Hendzel 610
204 Roman Mamajek i J. Gurbiel 610
205 D. Such 610
206 T. Czerwiński 610
207 M. Łojek i M. Zawada 580
208 MB Arabians Sp. z o.o. 580
209 J. Sawicki 500
210 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 350
211 My First Racehorse Ltd 350
212 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 350
213 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 290
214 A. Iżewska 240
215 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
216 W. Pawlak 0
217 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 0
218 SK Krasne i Niespodzianka 0
219 E. Wołoszyn 0
220 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 0
221 P. i J. Łucki 0
222 K. Litwiniak 0
223 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 0
224 R. Zieliński, C. Pogonowski, A. Walicki 0
225 A. Frątczak i K. Zawiliński 0
226 R. Czernik 0
227 R. Z. Zieliński 0
228 Staj Ždarsky 0
229 Uni-Res Sp. z o.o. 0
230 SK Moszna i M. Łojek 0
231 J. Domańska 0
232 SK Krasne 0
233 M. Kosicki i E. Grotkowska 0
234 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
235 A. Milanov 0
236 R. Połeć i G. Płociński 0
237 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
238 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
239 S. i M. Dupliccy 0
240 M. Mełnicki 0
241 Ch. Schriever 0
242 T. Rybicki 0
243 M. Filipowska 0
244 P. Talarek 0
245 B. Dolniak – Regen Medicine 0
246 P. Drutowski 0
247 Stebel Sp. z o.o. 0
248 A. Lange 0
249 MM Invest i Maria Bober 0
250 R. Benš 0
251 R. Szpar 0
252 A. Urbanowski 0
2652650

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 26-06-2017

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Wyrzyk A. 21 14 15 13 7 27 97 332150
2 Borkowski M. 20 11 10 11 6 14 72 271460
3 Dębowski T. 10 12 12 7 13 21 75 138560
4 Kozłowski J. 10 12 8 5 4 10 49 189660
5 Olkowski W. 9 9 10 6 6 28 68 218000
6 Świątek R. 9 8 11 13 7 17 65 140730
7 Ziemiański K. 9 6 14 11 17 38 95 124820
8 Vasyutov S. 9 4 7 5 5 5 35 89330
9 Romanowski M. 8 6 8 7 10 29 68 79650
10 Jodłowski M. 8 5 5 6 9 16 49 97110
11 Kacprzyk M. 7 3 3 7 4 14 38 106460
12 Piątkowski P. 6 2 0 0 1 5 14 47240
13 Janikowski M. 5 9 6 4 4 19 47 87200
14 Zielińska A. 5 5 3 3 5 8 29 67650
15 Poles P. (CZE) 4 2 3 1 1 2 13 69000
16 Pastuszka T. 3 5 3 2 4 10 27 37000
17 Łojek M. 3 4 9 10 3 21 50 56680
18 Zahariev E. 2 10 4 6 7 23 52 64360
19 Rogowski K. 2 4 11 9 15 41 82 58130
20 Krzyśków M. 2 3 3 0 1 1 10 27880
21 Urbańczyk K. 2 3 0 0 1 4 10 24490
22 Laskowski A. 2 1 4 5 8 8 28 30320
23 Mioduszewski D. 2 1 0 0 1 0 4 17150
24 Kryszyłowicz W. 1 4 1 5 7 16 34 26510
25 Głowacki B. 1 4 0 2 0 5 12 19040
26 Wróblewska I. 1 2 3 3 0 7 16 24400
27 Gajos-Łątka A. 1 2 0 0 2 4 9 13290
28 Porębna E. 1 1 0 3 2 6 13 13090
29 Głowacki J. 1 0 1 2 2 2 8 7750
30 Wnorowski M. 1 0 1 2 1 1 6 6960
31 Walicki A. 1 0 1 0 1 2 5 11850
32 Popelka S. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 10000
33 Boruta M. 0 4 2 3 0 1 10 16100
34 Wróblewski G. W. (CZE) 0 3 1 0 0 2 6 17500
35 Zalewski D. 0 2 1 3 0 10 16 11220
36 Bodlák R. (CZE) 0 2 0 1 0 0 3 37000
37 Zawgorodny S. 0 1 3 1 2 2 9 7020
38 Kosicki M. 0 1 0 3 0 4 8 4060
39 Piwko R. 0 1 0 1 0 1 3 19300
40 Domańska J. 0 1 0 0 2 9 12 3000
41 Kryszyłowicz M. 0 0 1 3 2 5 11 5500
42 Zawiliński K. 0 0 1 1 2 1 5 2730
43 Olehla Č. (CZE) 0 0 1 0 1 3 5 10900
44 Baštová P. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 2700
45 Votava J. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 2100
46 Škrášková A. (CZE) 0 0 0 1 1 4 6 2300
47 Kovář S. (CZE) 0 0 0 1 0 1 2 1800
48 Theimer M. (CZE) 0 0 0 0 1 3 4 800
49 Kašný P. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 700
50 Szpar R. 0 0 0 0 0 6 6 0
51 Talarek P. 0 0 0 0 0 2 2 0
52 Ivashchenko S. 0 0 0 0 0 2 2 0
53 Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
54 Łucki P. 0 0 0 0 0 1 1 0
55 Hanáček J. (SVK) 0 0 0 0 0 1 1 0
56 Romano R. (ITY) 0 0 0 0 0 1 1 0
57 Porkátová I. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
58 Mełnicki M. 0 0 0 0 0 1 1 0
167 167 168 166 166 466 1300 2652650

Reproduktory pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum ogółem w okresie od 01-01-2017 do 26-06-2017

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Ecosse (FR) 17 4 5 42 97660 5744.71
2 Look Honey (IRE) 2 1 1 5 86600 43300.00
3 Nowogródek 14 5 6 45 80130 5723.57
4 Bushranger (IRE) 3 3 4 6 74200 24733.33
5 Harbour Watch (IRE) 1 1 2 3 60000 60000.00
6 Tempelwächter (GER) 17 3 3 49 56850 3344.12
7 Belenus (GER) 7 3 5 17 49540 7077.14
8 No Risk At All (FR) 1 1 2 3 48600 48600.00
9 Jape (USA) 6 1 1 15 41890 6981.67
10 Sinndar (IRE) 2 2 2 5 38200 19100.00
11 Roulette (GB) 4 1 2 10 38080 9520.00
12 Arithmancer (USA) 4 2 4 7 36100 9025.00
13 Needham’s Fort (USA) 14 3 3 24 33900 2421.43
14 Grand Presidium (USA) 8 2 2 23 32780 4097.50
15 Cima de Triomphe (IRE) 2 1 2 6 32300 16150.00
16 Way Of Light (USA) 1 0 0 1 32000 32000.00
17 Indy Champ (USA) 7 2 2 20 31480 4497.14
18 Holy Roman Emperor (IRE) 2 1 1 3 30200 15100.00
19 Sorbie Tower (IRE) 12 1 1 26 30130 2510.83
20 Ruten (USA) 10 2 2 21 27370 2737.00
21 Da Xian 2 2 3 6 26300 13150.00
22 Redoute’s Choice (AUS) 1 1 1 2 25800 25800.00
23 American Post (GB) 2 1 1 3 25200 12600.00
24 Cloword (IRE) 4 2 2 8 24910 6227.50
25 Forever Bond (BRZ) 10 1 1 30 24330 2433.00
26 Fast and Furious (FR) 6 2 2 13 24200 4033.33
27 Samum (GER) 3 1 1 10 24030 8010.00
28 Campanologist (USA) 1 1 3 3 23000 23000.00
29 Rainbows For Life (CAN) 1 0 0 1 20000 20000.00
30 Suteki Shinsukekun (USA) 3 0 0 4 19300 6433.33
31 Fast Company (IRE) 3 2 2 6 19000 6333.33
32 Exaltation (IRE) 5 2 2 11 18050 3610.00
33 Barastraight (GB) 1 1 2 4 18000 18000.00
34 Dalakhani (IRE) 1 1 2 3 17650 17650.00
35 Lord of England (GER) 1 1 1 3 17400 17400.00
36 Soldier of Fortune (IRE) 4 1 1 10 16650 4162.50
37 Speightstown (USA) 1 1 2 2 16000 16000.00
38 Sixties Icon (GB) 1 1 1 4 15400 15400.00
39 Tiger Cafe (JPN) 4 1 1 5 15100 3775.00
40 Duke of Marmalade (IRE) 1 1 1 2 14840 14840.00
41 Frozen Power (IRE) 2 1 1 6 14730 7365.00
42 Wiener Walzer (GER) 1 0 0 1 14000 14000.00
43 Kentucky Dynamite (USA) 3 1 1 7 13550 4516.67
44 Fly To The Stars (GB) 3 1 1 10 13050 4350.00
45 Don Corleone (GB) 1 0 0 2 13000 13000.00
46 Refuse To Bend (IRE) 1 1 1 4 12850 12850.00
47 October (USA) 5 0 0 10 12700 2540.00
48 Kharoud (FR) 2 1 1 5 12600 6300.00
49 Royal Court (IRE) 3 0 0 6 12530 4176.67
50 Jovellanos 2 1 2 4 12200 6100.00
51 Heliostatic (IRE) 2 1 1 6 11550 5775.00
52 Aussie Rules (USA) 1 1 1 3 11550 11550.00
53 High Chaparral (IRE) 1 1 1 3 10920 10920.00
54 Art Connoisseur (IRE) 1 0 0 3 10860 10860.00
55 Windsor Knot (IRE) 2 0 0 3 10500 5250.00
56 Cape Benedict (IRE) 2 1 1 4 10050 5025.00
57 Medecis (GB) 1 1 1 1 10000 10000.00
58 Calming Influence (IRE) 2 1 1 5 9800 4900.00
59 Professional (IRE) 2 1 1 3 9800 4900.00
60 Dansili (GB) 1 1 1 3 9800 9800.00
61 Safety Wire (IRE) 1 1 1 3 9110 9110.00
62 Roderic O’Connor (IRE) 2 1 1 4 9100 4550.00
63 Gentlewave (IRE) 1 0 0 3 8600 8600.00
64 Glavalcour (FR) 1 1 1 2 8540 8540.00
65 Rip Van Winkle (IRE) 3 0 0 7 8200 2733.33
66 Stormy River (FR) 2 0 0 3 8160 4080.00
67 Excellent Art (GB) 1 0 0 5 7700 7700.00
68 Vale of York (IRE) 1 1 1 2 7700 7700.00
69 Orient Rock (IRE) 1 1 1 2 7700 7700.00
70 Big Bad Bob (IRE) 1 0 0 3 7600 7600.00
71 Jukebox Jury (IRE) 1 1 1 2 7530 7530.00
72 Hurricane Cat (USA) 1 1 1 3 7500 7500.00
73 Archipenko (USA) 1 1 1 2 7350 7350.00
74 Enjoy Plan (USA) 3 0 0 6 7200 2400.00
75 Naaqoos (GB) 1 1 1 3 7000 7000.00
76 Soldier Hollow (GB) 1 1 1 2 7000 7000.00
77 Kodiac (GB) 1 1 1 2 7000 7000.00
78 Red Rocks (IRE) 1 0 0 2 6600 6600.00
79 Mr Alkohol (GB) 1 1 1 2 6100 6100.00
80 Scufiott (GB) 1 0 0 2 5600 5600.00
81 Zebedee (GB) 1 0 0 3 5400 5400.00
82 Zambezi Sun (GB) 1 0 0 2 5400 5400.00
83 Rio de La Plata (USA) 1 0 0 3 5350 5350.00
84 Thewayyouare (USA) 2 0 0 4 5000 2500.00
85 Linda’s Lad (GB) 1 0 0 2 4920 4920.00
86 Le Cadre Noir (IRE) 2 0 0 4 4900 2450.00
87 Sir Prancealot (IRE) 1 0 0 3 4900 4900.00
88 Aramus (CHI) 2 0 0 5 4740 2370.00
89 Johnny Red Kerr (USA) 1 0 0 4 4550 4550.00
90 Alaska River (GER) 1 0 0 3 4270 4270.00
91 Deportivo (GB) 1 0 0 2 4270 4270.00
92 Dżulietto 1 0 0 2 4270 4270.00
93 Montbard 1 0 0 6 4200 4200.00
94 Kornel 1 0 0 3 4200 4200.00
95 Dr Fong (USA) 1 0 0 2 4200 4200.00
96 Power (GB) 1 0 0 2 4200 4200.00
97 Golden Tirol (GER) 5 0 0 12 4120 824.00
98 Clodovil (IRE) 1 0 0 3 4050 4050.00
99 Martaline (FR) 1 0 0 1 4000 4000.00
100 Exeed And Excel (AUS) 1 0 0 3 3900 3900.00
101 Arcano (IRE) 1 0 0 3 3650 3650.00
102 Youmzain (IRE) 4 0 0 7 3500 875.00
103 Lujain (USA) 1 0 0 2 3410 3410.00
104 Camacho (GB) 1 0 0 2 3150 3150.00
105 Full of Gold (FR) 1 0 0 2 2800 2800.00
106 Satin Stone (USA) 2 0 0 3 2790 1395.00
107 Scater 1 0 0 1 2700 2700.00
108 Turgeon (USA) 1 0 0 1 2700 2700.00
109 König Turf (GER) 1 0 0 2 2500 2500.00
110 Hamond (GER) 1 0 0 3 2440 2440.00
111 Randezvous (IRE) 1 0 0 2 2440 2440.00
112 Panis (USA) 1 0 0 1 2440 2440.00
113 Ratibor (USA) 2 0 0 3 2250 1125.00
114 Henrythenavigator (USA) 2 0 0 6 2100 1050.00
115 Bully Pulpit (USA) 1 0 0 1 2100 2100.00
116 Security Risk (USA) 1 0 0 1 2100 2100.00
117 Alywar (USA) 1 0 0 3 1830 1830.00
118 Normen (GER) 1 0 0 1 1830 1830.00
119 Alhijaz (GB) 2 0 0 3 1800 900.00
120 Sholokhov (IRE) 1 0 0 2 1800 1800.00
121 Domedriver (IRE) 1 0 0 1 1800 1800.00
122 Rock of Gibraltar (IRE) 1 0 0 1 1800 1800.00
123 Country Club (GB) 2 0 0 4 1750 875.00
124 Myboycharlie (IRE) 1 0 0 3 1750 1750.00
125 In Camera (IRE) 2 0 0 4 1400 700.00
126 So You Think (NZ) 1 0 0 3 1400 1400.00
127 Zarewitsch (IRE) 1 0 0 3 1400 1400.00
128 Byron (GB) 1 0 0 2 1400 1400.00
129 Zamindar (USA) 1 0 0 2 1400 1400.00
130 Falco (USA) 1 0 0 3 1350 1350.00
131 Evasive (GB) 2 0 0 2 1050 525.00
132 Areion (GER) 1 0 0 2 1050 1050.00
133 Le Havre (IRE) 1 0 0 2 1050 1050.00
134 Tamayuz (GB) 1 0 0 1 1050 1050.00
135 Estejo (GER) 4 0 0 6 900 225.00
136 Daro Sopran (GER) 1 0 0 2 900 900.00
137 Noel (GER) 1 0 0 2 900 900.00
138 Mukhalif (IRE) 1 0 0 2 800 800.00
139 San Moritz 1 0 0 3 530 530.00
140 Haatef (USA) 1 0 0 3 450 450.00
141 Rhodesian winner (GER) 1 0 0 5 350 350.00
142 Slickly (FR) 1 0 0 3 350 350.00
143 Janosz 1 0 0 2 350 350.00
144 Zafonium (USA) 1 0 0 4 0 0.00
145 Boreas Rush (GB) 1 0 0 4 0 0.00
146 Literato (FR) 1 0 0 3 0 0.00
147 Contat (GER) 1 0 0 2 0 0.00
148 Silver Whistle (USA) 1 0 0 2 0 0.00
149 Apse (FR) 1 0 0 2 0 0.00
150 Tiger Hill (IRE) 1 0 0 2 0 0.00
151 Ajvaz Dream (IRE) 1 0 0 2 0 0.00
152 Binary File (USA) 1 0 0 2 0 0.00
153 Ellusive Look (USA) 1 0 0 2 0 0.00
154 Solo Banco (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
155 Irocco 1 0 0 1 0 0.00
156 Camill (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
157 Kheleyf (USA) 1 0 0 1 0 0.00
158 Hawkeye (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
159 Stroll (USA) 1 0 0 1 0 0.00
160 Ryan (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
161 Karakalla 1 0 0 1 0 0.00
162 Tertullian (USA) 1 0 0 1 0 0.00
163 Kilimandżaro 1 0 0 1 0 0.00
164 Assessor (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
165 Tchavsar (USA) 1 0 0 1 0 0.00
358 88 106 826 1916850

 

Reproduktory czystej krwi arabskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 26-06-2017

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Murhib 7 5 7 13 75800 10828.57
2 Kahil Al Shaqab 25 4 4 42 51420 2056.80
3 Ontario HF 14 2 2 32 40760 2911.43
4 Munjiz 7 3 4 15 31750 4535.71
5 Khalid El Biwaibiya 1 1 2 3 30800 30800.00
6 El Omari 7 1 1 21 23840 3405.71
7 Abyad AA 4 2 2 7 21620 5405.00
8 Portmer 4 3 3 6 21590 5397.50
9 Jalnar Al Khalidiah 2 2 3 4 19100 9550.00
10 Donner 2 2 2 6 17700 8850.00
11 Ainhoa St Faust 2 1 1 4 17480 8740.00
12 Nayef Al Khalidiah 3 1 1 5 15640 5213.33
13 Dahess 12 1 1 21 15340 1278.33
14 Nashwan Al Khalidiah 2 1 1 4 15240 7620.00
15 Majd Al Arab 4 2 2 9 15090 3772.50
16 Nougatin 3 1 1 7 14870 4956.67
17 Amarant 6 1 1 11 14340 2390.00
18 Amer 3 1 1 9 14260 4753.33
19 Fedain 2 2 2 4 14000 7000.00
20 Akbars 8 1 1 16 13800 1725.00
21 Marvin El Samawi 1 1 2 2 13600 13600.00
22 Equator 5 1 1 12 12220 2444.00
23 Marwan I 2 1 1 6 11360 5680.00
24 Bariq Al Amal 2 1 1 7 11160 5580.00
25 Mahabb 1 1 1 2 10800 10800.00
26 Wadi Nur 2 1 1 6 10780 5390.00
27 NivourGonnaTouchThis 4 1 1 7 10580 2645.00
28 Neron 5 1 1 7 10340 2068.00
29 Chndaka 1 1 1 2 9520 9520.00
30 DF Siraj 1 1 1 3 9000 9000.00
31 Akbar 1 1 1 2 8440 8440.00
32 Echo Ofira 1 0 0 1 8000 8000.00
33 Esparto 5 0 0 12 7200 1440.00
34 Nicolas 1 1 1 1 6800 6800.00
35 Von 5 0 0 9 6490 1298.00
36 Dormane 1 0 0 4 6020 6020.00
37 Akim De Ducor 1 0 0 2 6000 6000.00
38 Via Verdi Kossack 2 1 1 5 5960 2980.00
39 Eldon 1 1 1 3 5800 5800.00
40 Nizam 1 1 1 1 5800 5800.00
41 ZT Maghossny 2 0 0 6 5500 2750.00
42 Amadis 2 1 1 2 5500 2750.00
43 Empire 4 0 0 9 5180 1295.00
44 Djon 1 1 1 1 4800 4800.00
45 Darweesh 1 1 1 1 4800 4800.00
46 Alert 3 0 0 4 4080 1360.00
47 Vasyli Kossack 5 0 0 12 4040 808.00
48 Hamasecha 1 0 0 2 3840 3840.00
49 Lawrence El Gazal 2 0 0 3 2720 1360.00
50 QR Marc 1 0 0 2 2720 2720.00
51 Asraa Min Albarq 1 0 0 1 2720 2720.00
52 Nasch 1 0 0 1 2720 2720.00
53 Eden C 1 0 0 2 2040 2040.00
54 Perkal 2 0 0 3 2010 1005.00
55 Wiek 5 0 0 9 1920 384.00
56 The Kentuckian 1 0 0 2 1920 1920.00
57 El Wodkine 2 0 0 4 1650 825.00
58 Adwokat 1 0 0 2 1560 1560.00
59 Forteynas Magic 1 0 0 3 1500 1500.00
60 Hyyaf Al Khalediah 1 0 0 2 1500 1500.00
61 Sarrab 1 0 0 2 1450 1450.00
62 Neiron 2 0 0 4 1200 600.00
63 Armeec 2 0 0 3 1020 510.00
64 The Wiking 1 0 0 2 960 960.00
65 Padishah 1 0 0 1 870 870.00
66 Ghazallah 1 0 0 2 780 780.00
67 Sabat 2 0 0 3 680 340.00
68 Eryks 2 0 0 2 680 340.00
69 Echo-Gazal 1 0 0 2 680 680.00
70 Satis 1 0 0 1 680 680.00
71 Shanghai EA 5 0 0 8 500 100.00
72 Kabsztad 1 0 0 3 500 500.00
73 Don Carlos 2 0 0 2 500 250.00
74 Fend 1 0 0 1 480 480.00
75 Madras Kossack 1 0 0 2 390 390.00
76 Vitorio TO 1 0 0 2 340 340.00
77 Gazal Al Shaqab 1 0 0 2 340 340.00
78 Ekstern 2 0 0 5 240 120.00
79 Khoutoubia 1 0 0 3 240 240.00
80 MVA Prince Vayu 1 0 0 1 240 240.00
81 Mogador 1 0 0 4 0 0.00
82 Good Boy 1 0 0 3 0 0.00
83 Da Adios 1 0 0 3 0 0.00
84 Wojnicz 1 0 0 2 0 0.00
85 BV Pigmalion 1 0 0 2 0 0.00
86 Enkar 1 0 0 1 0 0.00
87 Gazwan Al Nasser 1 0 0 1 0 0.00
88 Karamba 1 0 0 1 0 0.00
89 Sambist 1 0 0 1 0 0.00
238 55 61 473 735800

 

Ojcowie matek koni pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 26-06-2017

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Jape (USA) 20 3 3 50 69880 3494.00
2 Alhaarth (IRE) 2 2 2 5 64250 32125.00
3 Alywar (USA) 12 2 4 28 61280 5106.67
4 Zafonic (USA) 1 1 2 3 60000 60000.00
5 Belenus (GER) 15 3 4 37 57700 3846.67
6 Linamix (FR) 7 2 2 17 53020 7574.29
7 Saphir (GER) 12 4 4 32 50840 4236.67
8 Starborough (GB) 1 1 2 3 48600 48600.00
9 Don Corleone (GB) 6 2 3 12 36200 6033.33
10 Java Gold (USA) 3 1 2 9 34130 11376.67
11 Dakota (IRE) 3 1 2 10 32230 10743.33
12 Special Power (IRE) 7 2 2 18 30400 4342.86
13 Giant’s Causeway (USA) 2 1 1 5 29700 14850.00
14 Who Knows (IRE) 6 2 2 15 28500 4750.00
15 Monsun (GER) 2 2 2 5 28000 14000.00
16 Enjoy Plan (USA) 3 2 2 8 23810 7936.67
17 Rainbow Quest (USA) 4 2 2 12 23790 5947.50
18 Royal Court (IRE) 11 0 0 31 23450 2131.82
19 Silvano (GER) 1 1 3 3 23000 23000.00
20 Grand Lodge (USA) 3 1 1 9 21650 7216.67
21 Simon du Desert (FR) 1 1 1 1 21000 21000.00
22 Honour and Glory (USA) 1 1 1 1 21000 21000.00
23 Juror 1 0 0 2 19300 19300.00
24 Desert King (IRE) 2 1 1 4 18650 9325.00
25 Bluegrass Native (USA) 1 1 2 4 18000 18000.00
26 Fantastic Light (USA) 1 1 2 3 17650 17650.00
27 Silver Hawk (USA) 1 1 2 3 16700 16700.00
28 Affirmed (USA) 1 1 2 2 16000 16000.00
29 In Camera (IRE) 4 2 2 11 15900 3975.00
30 Medicean (GB) 2 1 2 3 15800 7900.00
31 Noverre (USA) 1 1 1 4 15400 15400.00
32 Aptitude (USA) 1 1 1 2 14840 14840.00
33 King’s Best (USA) 2 0 0 5 12800 6400.00
34 Danehill (USA) 2 0 0 8 12700 6350.00
35 High Yield (USA) 1 1 1 3 11550 11550.00
36 Second Set (IRE) 1 1 1 3 11500 11500.00
37 Baby Bid (USA) 2 1 1 4 11020 5510.00
38 Winds of Light (USA) 3 1 1 8 10980 3660.00
39 Lahib (USA) 1 1 1 3 10920 10920.00
40 King of Kings (IRE) 1 0 0 3 10860 10860.00
41 Golan (IRE) 1 0 0 2 10500 10500.00
42 Dara Monarch (GB) 1 1 1 3 10370 10370.00
43 Fourth of June (USA) 3 1 1 8 10290 3430.00
44 Sorbie Tower (IRE) 5 1 1 10 9450 1890.00
45 Dr Fong (USA) 1 1 1 3 9350 9350.00
46 Mr. Greeley (USA) 1 0 0 2 9200 9200.00
47 Alkalde (GER) 1 0 0 4 9100 9100.00
48 Mister Baileys (GB) 1 1 1 3 9100 9100.00
49 New Approach (IRE) 1 1 1 1 9000 9000.00
50 Hondo Mondo (IRE) 1 1 1 4 8850 8850.00
51 Holy Roman Emperor (IRE) 1 1 1 3 8830 8830.00
52 Sri Pekan (USA) 1 1 1 3 8800 8800.00
53 Snow Kid (GB) 2 1 1 6 8780 4390.00
54 Leone (GER) 1 0 0 3 8750 8750.00
55 Silver Patriarch (IRE) 1 1 1 2 8540 8540.00
56 Five Star Camp (USA) 1 1 1 5 8400 8400.00
57 Cape Cross (IRE) 1 1 1 3 8400 8400.00
58 Stelvio (GB) 2 1 1 5 8050 4025.00
59 Rahy (USA) 2 1 1 3 7980 3990.00
60 Verglas (IRE) 1 1 1 2 7700 7700.00
61 Nayef (USA) 1 0 0 3 7600 7600.00
62 Loup Solitaire (USA) 1 1 1 3 7500 7500.00
63 Cloudings (IRE) 1 1 1 2 7350 7350.00
64 Dansili (GB) 3 0 0 7 7010 2336.67
65 Domedriver (IRE) 1 1 1 3 7000 7000.00
66 Hernando (FR) 1 1 1 2 7000 7000.00
67 Iphino (GER) 1 1 1 2 7000 7000.00
68 Acatenango (GER) 1 1 1 2 7000 7000.00
69 Invincible Spirit (IRE) 1 1 1 2 7000 7000.00
70 Dr Devious (IRE) 1 1 1 1 7000 7000.00
71 Pivotal (GB) 1 0 0 2 6360 6360.00
72 Shantou (USA) 1 1 1 2 6100 6100.00
73 Siam (USA) 1 1 1 1 6100 6100.00
74 Eternity’s Breath (USA) 1 0 0 4 6060 6060.00
75 Dalakhani (IRE) 1 0 0 3 5900 5900.00
76 Great Lakes (GB) 3 0 0 6 5860 1953.33
77 Peintre Celebre (USA) 1 0 0 3 5600 5600.00
78 Lomitas (GB) 3 0 0 5 5400 1800.00
79 Chineur (FR) 1 0 0 3 5400 5400.00
80 Exit to Nowhere (USA) 1 0 0 3 5350 5350.00
81 Zafonium (USA) 1 0 0 3 5140 5140.00
82 Green Tune (USA) 1 0 0 2 4920 4920.00
83 Sadler’s Wells (USA) 1 0 0 3 4900 4900.00
84 Black Sam Bellamy (IRE) 1 0 0 4 4270 4270.00
85 Daggers Drawn (USA) 1 0 0 3 4270 4270.00
86 Diktat (GB) 1 0 0 2 4270 4270.00
87 Elnadim (USA) 1 0 0 2 4270 4270.00
88 Boreal (GER) 2 0 0 8 4200 2100.00
89 Ocean of Wisdom (USA) 1 0 0 2 4200 4200.00
90 Distant View (USA) 1 0 0 2 4200 4200.00
91 Marju (IRE) 1 0 0 3 4050 4050.00
92 Soviet Star (USA) 1 0 0 2 3600 3600.00
93 Grand Slam (USA) 1 0 0 2 3600 3600.00
94 Halling (USA) 1 0 0 1 3600 3600.00
95 Greinton (GB) 3 0 0 6 3500 1166.67
96 Nureyev (USA) 1 0 0 3 3500 3500.00
97 Llandaff (USA) 2 0 0 5 3430 1715.00
98 Antonius Pius (USA) 1 0 0 3 3430 3430.00
99 Orpen (USA) 2 0 0 3 3410 1705.00
100 Tagula (IRE) 2 0 0 3 3150 1575.00
101 Big Shuffle (USA) 1 0 0 2 3150 3150.00
102 Compton Place (GB) 1 0 0 2 2800 2800.00
103 Krater 1 0 0 2 2800 2800.00
104 Mamool (IRE) 1 0 0 1 2800 2800.00
105 Le Triton (USA) 1 0 0 2 2500 2500.00
106 Satin Stone (USA) 1 0 0 2 2440 2440.00
107 Lujain (USA) 1 0 0 1 2440 2440.00
108 High Chaparral (IRE) 1 0 0 1 2440 2440.00
109 Gold Away (IRE) 2 0 0 6 2400 1200.00
110 Dashing Blade (GB) 1 0 0 3 2100 2100.00
111 Ecosse (FR) 1 0 0 3 2100 2100.00
112 Erhaab (USA) 1 0 0 1 2100 2100.00
113 Robellino (USA) 1 0 0 2 2020 2020.00
114 Vernius (CZE) 1 0 0 1 1830 1830.00
115 Mtoto (GB) 1 0 0 2 1800 1800.00
116 Tempelwächter (GER) 3 0 0 6 1750 583.33
117 Roulette (GB) 2 0 0 4 1750 875.00
118 Singspiel (IRE) 2 0 0 4 1750 875.00
119 Dai Jin (GB) 3 0 0 8 1400 466.67
120 Revoque (IRE) 1 0 0 2 1400 1400.00
121 Demon Club 1 0 0 2 1220 1220.00
122 Baillamont (USA) 1 0 0 2 1050 1050.00
123 Enrique (GB) 1 0 0 1 1050 1050.00
124 Omen 1 0 0 1 900 900.00
125 Be My Chief (USA) 2 0 0 6 700 350.00
126 Marignan (USA) 1 0 0 3 700 700.00
127 Classic Music (USA) 1 0 0 2 700 700.00
128 Redback (GB) 1 0 0 1 700 700.00
129 With Approval (CAN) 1 0 0 1 700 700.00
130 Beneficial (GB) 1 0 0 1 700 700.00
131 All Hands On Deck (USA) 3 0 0 7 610 203.33
132 Sendawar (IRE) 1 0 0 1 610 610.00
133 Dilshaan (GB) 1 0 0 3 450 450.00
134 Dubawi (IRE) 1 0 0 3 350 350.00
135 Oratorio (IRE) 1 0 0 3 350 350.00
136 Gold and Ivory (USA) 1 0 0 2 350 350.00
137 Red Ransom (USA) 1 0 0 3 0 0.00
138 Viking Ruler (AUS) 1 0 0 3 0 0.00
139 Montjeu (IRE) 1 0 0 3 0 0.00
140 Bal Du Seigneur (USA) 1 0 0 2 0 0.00
141 Elusive Quality (USA) 1 0 0 2 0 0.00
142 Diamante (GER) 1 0 0 2 0 0.00
143 Kharoud (FR) 1 0 0 2 0 0.00
144 Akarad (FR) 1 0 0 2 0 0.00
145 Polish Precedent (USA) 1 0 0 2 0 0.00
146 Venecuela (USA) 1 0 0 1 0 0.00
147 Titus Livius (FR) 1 0 0 1 0 0.00
148 Exceed And Excel (AUS) 1 0 0 1 0 0.00
149 Choisir (AUS) 1 0 0 1 0 0.00
150 Tioman Island (GB) 1 0 0 1 0 0.00
151 Theatrical (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
152 Mull of Kintyre (USA) 1 0 0 1 0 0.00
153 Intikhab (USA) 1 0 0 1 0 0.00
154 Professional (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
155 Königstiger (GER) 1 0 0 1 0 0.00
297 78 93 710 1546850

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 26-06-2017

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Abik M. 17 12 18 9 4 25 85 272620
2 Mazur S. 14 12 17 11 11 35 100 234670
3 Reznikov A. 11 19 18 21 9 24 102 248640
4 Hendzel N. 10 3 2 3 3 3 24 73750
5 Krowicki P. 9 7 2 6 4 19 47 108990
6 Vasyutov S. 9 3 4 4 1 6 27 82500
7 Wójcik I. 9 3 3 5 5 14 39 77240
8 Turgaev A. 6 8 11 9 9 23 66 100990
9 Srnec M. 5 5 4 5 7 11 37 68880
10 Szymczuk W. 4 6 6 7 6 19 48 81550
11 Březina M. 4 5 4 3 2 11 29 52780
12 Wyrzyk J. 4 4 4 1 3 3 19 51930
13 Kaleta A. 4 4 3 2 2 2 17 41420
14 Lukasek T. 4 4 3 1 6 7 25 120070
15 Kabardov A. 4 3 5 8 15 30 65 53590
16 Popov V. 4 2 7 6 6 19 44 53680
17 Fraisl C. 4 2 2 3 3 8 22 31280
18 Novák M. 4 2 1 1 1 1 10 46300
19 Maryniak K. 3 4 4 3 2 2 18 38270
20 Kamińska K. 3 3 4 4 6 20 40 43330
21 Petryakov D. 3 3 1 5 3 8 23 33230
22 Hamad Y. 3 3 1 1 3 24 35 29740
23 Grzybowski K. 3 2 3 4 5 13 30 32310
24 Kardanov A. 3 2 0 2 2 8 17 36850
25 Andrés D. 3 1 1 3 1 4 13 35300
26 Mazur K. 2 5 4 1 0 3 15 31900
27 Balcerska J. 2 1 0 1 1 6 11 16390
28 Sommer M. 2 0 2 1 3 4 12 18550
29 Tuma Petr 2 0 0 1 0 2 5 15800
30 Zahariev E. 1 9 2 2 5 7 26 47980
31 Benš R. 1 4 2 0 1 3 11 26000
32 Dynarowska K. 1 2 3 5 4 4 19 23690
33 Nakonieczny P. 1 2 3 0 2 1 9 17000
34 Kułaga R. 1 2 2 2 2 4 13 15880
35 Pantchev D. 1 2 2 0 5 8 18 19040
36 Myška J. 1 1 1 0 0 1 4 86600
37 Maciejewska W. 1 1 0 0 1 0 3 8600
38 Bartos J. jr 1 0 2 0 0 0 3 13400
39 Timmons C. 1 0 0 1 0 2 4 24000
40 Sousa Ferreira R. 1 0 0 1 0 0 2 21700
41 Stromsky M. 1 0 0 0 0 0 1 10000
42 Stepakin P. 0 3 3 4 4 11 25 17360
43 Kryszyłowicz M. 0 2 3 4 2 9 20 15370
44 Lovén N. 0 2 0 1 0 2 5 37000
45 Ferhanov S. 0 2 0 1 0 1 4 12800
46 Zatloukal M. 0 1 1 1 0 1 4 21100
47 Tokarek A. 0 1 1 1 0 1 4 4830
48 Brygier K. 0 1 1 0 0 0 2 4630
49 Faltejsek J. 0 1 0 1 0 1 3 5200
50 Kłóś P. 0 1 0 0 2 5 8 3400
51 Szabla M. 0 1 0 0 0 1 2 2800
52 Mammadov H. 0 1 0 0 0 0 1 1920
53 Složil P. jr 0 0 3 0 0 2 5 24800
54 Chopyk A. 0 0 2 1 0 5 8 6200
55 Lica Z. 0 0 1 1 0 1 3 4200
56 Mikšovský M. 0 0 1 0 2 3 6 11700
57 Sawaed S. 0 0 1 0 2 1 4 2250
58 Kowalik A. 0 0 0 2 1 1 4 1900
59 Miedzianowska J. 0 0 0 2 0 4 6 1380
60 Pastuszka D. 0 0 0 1 2 3 6 3100
61 Čmiel A. 0 0 0 1 1 4 6 2300
62 Nikonorow M. 0 0 0 1 0 2 3 1000
63 Spáčil J. 0 0 0 1 0 1 2 1220
64 Borč J. 0 0 0 1 0 1 2 1800
65 Boyer T. 0 0 0 0 3 1 4 13800
66 Pałczyński P. 0 0 0 0 1 6 7 900
67 Derych J. 0 0 0 0 1 1 2 700
68 Graberg P.-A. 0 0 0 0 1 1 2 1650
69 Mach J. 0 0 0 0 1 1 2 900
70 Peprna P. 0 0 0 0 0 5 5 0
71 Matuský L. 0 0 0 0 0 2 2 0
72 Man R. 0 0 0 0 0 2 2 0
73 Havelková M. 0 0 0 0 0 2 2 0
74 Quinn J. 0 0 0 0 0 1 1 0
167 167 168 166 166 466 1300 2652650

 

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 26-06-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Golejewko 189630
2 Wrbna Racing 97800
3 SK Janów Podlaski 84690
4 M. Gromala 78800
5 SK Iwno 76240
6 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 74560
7 SK Krasne 74000
8 A. Zieliński 69560
9 SK Michałów 65590
10 S. Plavac 61200
11 Hyde Park Stud 60000
12 SK Widzów – A. Tyszko 54220
13 E. Banahan 53200
14 L. i H. Boscher 48600
15 B. M. Tomaszewski 35400
16 Cocheese Bloodstock Anstalt 32000
17 M. Campbell Andenaes 29400
18 V. Timoshenko 29300
19 GR J. Zalewska 28350
20 K. Mirpuri 26350
21 Abbas Akbar Al Mulla 24840
22 „FHP „”Giewont”” Sp. z o.o.” 24580
23 SK Moszna 24510
24 The Kossack Stud B.V. 24440
25 Z. Górski 24260
26 Gestüt Fährhof 23000
27 J. Ryżkowski 21800
28 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 21000
29 Mrs A. S. O’Brien 21000
30 Le Thenney S.A. 20900
31 SK Napajedla 20000
32 R. Piwko 19300
33 A. Isope, Suc. P. Vischer 18000
34 M. Bober 18000
35 R. Szpar 17700
36 C. Maye 17650
37 E. Krakowiak i A. Marczak 17600
38 GR N. Kosiński 17250
39 D. Mioduszewski 17150
40 Nessa Arabians Sp. z o.o. 16560
41 K. Szumiński 16300
42 King Farm 16000
43 SK Jaroszówka 15930
44 J. Repard i S. Dibb 15400
45 Braz Arabians 15000
46 Mr & Mrs G. Middlebrook 14840
47 Alfred F. Laskowski 14000
48 W. Krzemiński 14000
49 J. Foley 14000
50 K. Dobosz 13050
51 A. Dziuba 12900
52 Hardys Of Kilkeel Ltd 12850
53 E. Gilert 12600
54 M. i S. Wiśniewscy 12420
55 Al Khalidiah Stables 12000
56 R. Gorczyca 11880
57 Haras de la Bareliere 11550
58 Minch Bloobstock and Castletown Stud 11550
59 W. Heinz 11500
60 Veles Stud 11320
61 E. Porębna 11260
62 Haras du Logis Saint Germain 11050
63 Desert Star Phoenix Jvc 10920
64 Kellsgrange Stud 10860
65 Bearn Arabians 10800
66 L. Błachut 10540
67 P. McEnery 10500
68 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 10500
69 H. Kopel 10370
70 Haras des Marais 10000
71 J. Klimczak 9900
72 E. Kubíček 9800
73 Dayton Investments Ltd 9800
74 S. Weresiński 9350
75 Grange Stud 9200
76 M. Davison 9100
77 Gestüt Brümmerhof 9100
78 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 9100
79 F. Dill 9000
80 POE Millennium Stud 9000
81 D. Murphy 8830
82 I. Shenkin 8800
83 G. Ussia-Figueroa 8600
84 D. Mitrovic 8540
85 Polska AKF Sp. z o.o. 8500
86 M. Viguie 8440
87 P. Szmigiel 8400
88 J. Waldron & J. Barton 8400
89 Athbah Stud 8300
90 K. & R. Ask 7760
91 E. Farrelly 7700
92 Corduff Bloodstock Ltd. 7700
93 G. & A. Corry 7600
94 S. Mladenovic 7530
95 Ecurie des Anges EARL 7500
96 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 7380
97 R. J. & S. A. Carter 7350
98 S. Guła 7200
99 Mountarmstrong Stud 7000
100 L. McAteer 7000
101 Northern Bloodstock Agency Ltd 7000
102 M. C. Biaudis 6960
103 Agnieszka Wójtowicz 6800
104 H. Rousseau 6600
105 K. Jagielski 6580
106 S. Jeffroy, AGB Agency 6360
107 A. Omen 6300
108 K. Zakolski 5960
109 C. Totain 5960
110 G. Smith 5900
111 K. Grudziąż 5800
112 Alsadd Stud 5800
113 T. Nowak 5760
114 S. Vidal 5600
115 M. Gołębiowska GR Surchów 5500
116 J. Głowacki 5480
117 Ł. Fabisiak 5440
118 Tally-Ho Stud 5400
119 O. Tricot 5400
120 O., Y., S. Varin 5350
121 Teliver Farm Kft 5230
122 M. Kaszubowski 5170
123 Allevamento Gialloblu srl 5000
124 EARL Ecurie Feuillet 4920
125 Old Carhue & Graeng Bloodstock 4900
126 A. Sexton 4900
127 M. Pokrywka 4880
128 P. Antenet 4800
129 Dr G. W. Guy 4600
130 L. Ciampoli 4550
131 Günay Equestrian Invest GmbH 4460
132 Ch. Jouandou 4270
133 E.A.R.L. Haras du Taillis 4200
134 G. Brady 4200
135 R. Berns 4050
136 EARL Haras du Camp Bernard 4000
137 Laundry Cottage Stud Farm 3900
138 L. Błaszczyk 3880
139 J. Siwonia 3840
140 SK Kozienice 3700
141 Shadwell Estate Company Ltd 3650
142 N. Hartery 3600
143 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 3600
144 E. de Kerpezdron 3430
145 Elia Stud Farm 3410
146 Millennium Stud 3300
147 T. Rejman 3240
148 Z. Englic 3200
149 Mrs O. Harnett 3150
150 T. Sieradzki 3140
151 P. Despouy 2800
152 W. J. Engel 2800
153 P. Podgórny 2720
154 A. Majchrzak 2720
155 G. Sęczek 2720
156 F. Vocásek 2700
157 H. Devin 2700
158 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 2500
159 J. Emmerich 2440
160 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 2440
161 Expert Host Janusz Romanowski 2430
162 Damis BT 2300
163 H., M., J. i A. Klein 2190
164 J. Traka 2100
165 Rabbah Bloodstock Ltd 2100
166 J. Pšurný 2100
167 Z. Keclik 2100
168 C. J. Gołaszewski 2040
169 A. Rokicki 1920
170 R. De Leon 1920
171 S. Schnakenberg 1920
172 Ch. Ruiz-Fouquet 1920
173 G. Kogut 1830
174 I. Tlustá 1830
175 K. Rybár 1800
176 Gestüt Etzean 1800
177 J. Besnier 1800
178 T. Ashley 1800
179 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 1800
180 S.A. I.G.E.P. 1750
181 K. Ziemiański 1560
182 M. Stelmaszczyk 1440
183 E. Grogan 1400
184 A. Jasińska 1400
185 Arrowfield Stud 1400
186 M. Cullinane 1400
187 M. Saniewski 1400
188 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 1400
189 ZG VAG Esch 1360
190 T. Badyła 1360
191 Res-Gal Sp. z o.o. 1360
192 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 1350
193 P. Głowacki 1250
194 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 1200
195 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 1050
196 S. Langlois 1050
197 Gestüt Görlsdorf 1050
198 A. Biedrzycki 960
199 Sofim srl 900
200 B. Zuzek 870
201 Y. Sharet 870
202 P. Frejlich 780
203 M. Lichocińska 700
204 J. Michalcová 700
205 E. i K. Laskowscy 700
206 G. Łątka 690
207 M. Kosicki 680
208 Univerpol Sp. z o.o. 680
209 L. Staniszewski 680
210 R. Ptach 680
211 G. Dudek 680
212 A. Wójtowicz 580
213 J. Sawicki 500
214 M. Bajkowski 480
215 I. Topolska 480
216 Oceana Racing 450
217 Artur Nicpoń 390
218 V. Bukhtoyarov 350
219 W. Bąk 340
220 A. Steinhart 290
221 M. Norenius 240
222 T. Tarczyński 240
223 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 0
224 R. Sumiła 0
225 Cybernetyki Investment S.A. 0
226 Z. Miazga 0
227 A. Frątczak 0
228 B. Schöne 0
229 M. Nowakowska 0
230 T. & H. Russell 0
231 P. Drutowski 0
232 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
233 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0
234 F. Wołoszyn 0
235 Fortum Michał Romanowski 0
236 R. Talarek 0
237 L. Bennett 0
238 Stall Amor 0
239 W. Szydełko 0
240 Agrolipt s.r.o. 0
241 P. Wasilewski 0
242 S.C.E.A. Haras de Manneville 0
243 M. Parreau-Delhote 0
244 J. Szmyt 0
245 M. Klein 0
246 S. Bujarski 0
247 W. Pawlak 0
248 Yeguada Bautista Vich 0
249 Y. Vasilev 0
250 The Jay`s Renny Syndicate 0
251 M. Piskla 0
252 Stengaarden I/S 0
253 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0
254 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0
255 Forenaghts Stud Farm Ltd 0
256 „LTB „”Rosiya””” 0
257 Gerrardstown House Stud 0
258 T. Mielnik 0
259 A. Żyłkowska 0
260 Gestüt Ohlerweiherhof 0
261 Z. Duplicki 0
262 Ashbrittle Stud 0
263 R. Z. Zieliński 0
264 R. Połeć 0
265 R. Colpaert 0
266 J. i K. Dobosz 0
267 J. Lech 0
268 Antinori Allegra 0
269 K. Litwiniak 0
270 Ch. Schriever 0
2652650

 

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 26-06-2017

Lp. Nazwisko / Firma Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 13 11 10 10 15 30 89 189630
2 S. Plavac 6 2 0 2 0 4 14 61200
3 SK Krasne 4 6 7 10 10 27 64 74000
4 A. Zieliński 4 3 3 4 6 7 27 69560
5 SK Widzów – A. Tyszko 4 1 2 3 4 7 21 54220
6 SK Iwno 3 7 12 8 7 23 60 76240
7 Gestüt Fährhof 3 0 0 0 0 0 3 23000
8 B. M. Tomaszewski 2 3 1 3 4 10 23 27920
9 GR J. Zalewska 2 2 2 0 1 3 10 28350
10 Wrbna Racing 2 2 1 0 0 0 5 97800
11 D. Mioduszewski 2 1 0 0 1 1 5 17150
12 GR N. Kosiński 2 0 1 2 1 2 8 17250
13 Le Thenney S.A. 2 0 1 1 0 1 5 20900
14 SK Jaroszówka 2 0 1 0 0 0 3 15930
15 L. i H. Boscher 2 0 1 0 0 0 3 48600
16 Hyde Park Stud 2 0 0 1 0 0 3 60000
17 C. Maye 2 0 0 0 1 0 3 17650
18 A. Isope, Suc. P. Vischer 2 0 0 0 0 2 4 18000
19 M. Bober 2 0 0 0 0 0 2 18000
20 King Farm 2 0 0 0 0 0 2 16000
21 J. Foley 2 0 0 0 0 0 2 14000
22 K. Mirpuri 1 3 3 0 1 6 14 26350
23 J. Repard i S. Dibb 1 3 0 0 0 0 4 15400
24 V. Timoshenko 1 2 0 1 0 1 5 29300
25 E. Gilert 1 2 0 0 0 0 3 12600
26 SK Moszna 1 1 4 6 4 22 38 24510
27 K. Dobosz 1 1 1 2 1 2 8 13050
28 Hardys Of Kilkeel Ltd 1 1 1 0 1 0 4 12850
29 H. Kopel 1 1 1 0 0 0 3 10370
30 E. Krakowiak i A. Marczak 1 1 1 0 0 0 3 17600
31 E. Porębna 1 1 0 2 1 1 6 11260
32 Haras de la Bareliere 1 1 0 2 1 1 6 11550
33 R. Gorczyca 1 1 0 2 0 3 7 11400
34 Dayton Investments Ltd 1 1 0 0 0 1 3 9800
35 M. Campbell Andenaes 1 1 0 0 0 0 2 29400
36 E. Banahan 1 1 0 0 0 0 2 53200
37 D. Mitrovic 1 1 0 0 0 0 2 8540
38 Mr & Mrs G. Middlebrook 1 1 0 0 0 0 2 14840
39 Desert Star Phoenix Jvc 1 0 2 0 0 3 6 10920
40 Haras du Logis Saint Germain 1 0 1 1 0 0 3 11050
41 M. Davison 1 0 1 1 0 0 3 9100
42 Ecurie des Anges EARL 1 0 1 0 0 1 3 7500
43 I. Shenkin 1 0 1 0 0 1 3 8800
44 J. Waldron & J. Barton 1 0 1 0 0 1 3 8400
45 D. Murphy 1 0 1 0 0 1 3 8830
46 P. Szmigiel 1 0 0 2 0 3 6 8400
47 Minch Bloobstock and Castletown Stud 1 0 0 1 1 0 3 11550
48 Gestüt Brümmerhof 1 0 0 1 0 3 5 9100
49 J. Klimczak 1 0 0 1 0 1 3 9900
50 W. Heinz 1 0 0 1 0 1 3 11500
51 E. Farrelly 1 0 0 1 0 0 2 7700
52 S. Weresiński 1 0 0 0 1 1 3 9350
53 E. Kubíček 1 0 0 0 1 0 2 9800
54 R. J. & S. A. Carter 1 0 0 0 1 0 2 7350
55 S. Mladenovic 1 0 0 0 1 0 2 7530
56 L. McAteer 1 0 0 0 0 1 2 7000
57 Mountarmstrong Stud 1 0 0 0 0 1 2 7000
58 Mrs A. S. O’Brien 1 0 0 0 0 0 1 21000
59 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 1 0 0 0 0 0 1 21000
60 POE Millennium Stud 1 0 0 0 0 0 1 9000
61 Northern Bloodstock Agency Ltd 1 0 0 0 0 0 1 7000
62 Haras des Marais 1 0 0 0 0 0 1 10000
63 A. Dziuba 0 3 1 1 0 0 5 12900
64 K. Szumiński 0 3 0 1 0 5 9 16300
65 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 0 3 0 1 0 0 4 9100
66 Corduff Bloodstock Ltd. 0 2 0 3 0 0 5 7700
67 A. Omen 0 2 0 1 0 0 3 6300
68 S. Vidal 0 2 0 0 0 1 3 5600
69 S. Guła 0 2 0 0 0 0 2 7200
70 A. Sexton 0 1 1 1 0 1 4 4900
71 Old Carhue & Graeng Bloodstock 0 1 1 1 0 1 4 4900
72 Teliver Farm Kft 0 1 1 0 2 1 5 5230
73 M. Kaszubowski 0 1 1 0 1 2 5 5170
74 L. Ciampoli 0 1 1 0 1 1 4 4550
75 O., Y., S. Varin 0 1 1 0 1 0 3 5350
76 M. Pokrywka 0 1 1 0 1 0 3 4880
77 Tally-Ho Stud 0 1 1 0 0 1 3 5400
78 Allevamento Gialloblu srl 0 1 1 0 0 1 3 5000
79 O. Tricot 0 1 1 0 0 0 2 5400
80 S. Jeffroy, AGB Agency 0 1 1 0 0 0 2 6360
81 EARL Ecurie Feuillet 0 1 1 0 0 0 2 4920
82 E.A.R.L. Haras du Taillis 0 1 1 0 0 0 2 4200
83 Ch. Jouandou 0 1 1 0 0 0 2 4270
84 G. Brady 0 1 1 0 0 0 2 4200
85 R. Piwko 0 1 0 1 0 1 3 19300
86 G. Smith 0 1 0 1 0 1 3 5900
87 SK Kozienice 0 1 0 1 0 0 2 3700
88 P. McEnery 0 1 0 1 0 0 2 10500
89 R. Berns 0 1 0 0 1 1 3 4050
90 Elia Stud Farm 0 1 0 0 1 0 2 3410
91 Grange Stud 0 1 0 0 0 1 2 9200
92 N. Hartery 0 1 0 0 0 1 2 3600
93 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 1 0 0 0 0 1 32000
94 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0 1 0 0 0 0 1 2440
95 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 1 0 0 0 0 1 3600
96 Z. Englic 0 1 0 0 0 0 1 3200
97 W. Krzemiński 0 1 0 0 0 0 1 14000
98 Laundry Cottage Stud Farm 0 0 2 1 0 0 3 3900
99 Kellsgrange Stud 0 0 2 1 0 0 3 10860
100 Shadwell Estate Company Ltd 0 0 2 0 1 0 3 3650
101 P. Despouy 0 0 2 0 0 0 2 2800
102 G. & A. Corry 0 0 1 2 0 0 3 7600
103 Millennium Stud 0 0 1 1 2 2 6 3300
104 E. de Kerpezdron 0 0 1 1 0 1 3 3430
105 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 0 0 1 1 0 0 2 2500
106 G. Ussia-Figueroa 0 0 1 0 2 0 3 8600
107 Expert Host Janusz Romanowski 0 0 1 0 1 2 4 1750
108 S.A. I.G.E.P. 0 0 1 0 1 1 3 1750
109 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 0 1 0 0 2 3 1400
110 E. Grogan 0 0 1 0 0 2 3 1400
111 Dr G. W. Guy 0 0 1 0 0 2 3 4600
112 M. Cullinane 0 0 1 0 0 1 2 1400
113 H. Rousseau 0 0 1 0 0 1 2 6600
114 M. Saniewski 0 0 1 0 0 0 1 1400
115 J. Pšurný 0 0 1 0 0 0 1 2100
116 T. Ashley 0 0 1 0 0 0 1 1800
117 Z. Keclik 0 0 1 0 0 0 1 2100
118 A. Jasińska 0 0 1 0 0 0 1 1400
119 H. Devin 0 0 1 0 0 0 1 2700
120 SK Napajedla 0 0 1 0 0 0 1 20000
121 F. Vocásek 0 0 1 0 0 0 1 2700
122 I. Tlustá 0 0 1 0 0 0 1 1830
123 J. Traka 0 0 0 2 2 3 7 2100
124 T. Sieradzki 0 0 0 2 1 3 6 3140
125 J. Emmerich 0 0 0 2 0 1 3 2440
126 Arrowfield Stud 0 0 0 2 0 0 2 1400
127 T. Rejman 0 0 0 1 3 2 6 3240
128 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 0 0 0 1 1 1 3 1350
129 G. Kogut 0 0 0 1 1 1 3 1830
130 Damis BT 0 0 0 1 1 1 3 2300
131 Mrs O. Harnett 0 0 0 1 1 0 2 3150
132 Gestüt Etzean 0 0 0 1 0 1 2 1800
133 Rabbah Bloodstock Ltd 0 0 0 1 0 0 1 2100
134 J. Besnier 0 0 0 1 0 0 1 1800
135 M. Lichocińska 0 0 0 1 0 0 1 700
136 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 0 0 0 1 0 0 1 1800
137 W. J. Engel 0 0 0 0 4 2 6 2800
138 K. Rybár 0 0 0 0 2 1 3 1800
139 E. i K. Laskowscy 0 0 0 0 2 0 2 700
140 G. Łątka 0 0 0 0 1 3 4 350
141 Oceana Racing 0 0 0 0 1 2 3 450
142 V. Bukhtoyarov 0 0 0 0 1 2 3 350
143 Gestüt Görlsdorf 0 0 0 0 1 1 2 1050
144 Sofim srl 0 0 0 0 1 1 2 900
145 J. Michalcová 0 0 0 0 1 0 1 700
146 S. Langlois 0 0 0 0 1 0 1 1050
147 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 0 0 0 0 1 0 1 1050
148 A. Żyłkowska 0 0 0 0 0 4 4 0
149 M. Piskla 0 0 0 0 0 4 4 0
150 Z. Duplicki 0 0 0 0 0 3 3 0
151 R. Colpaert 0 0 0 0 0 3 3 0
152 K. Litwiniak 0 0 0 0 0 3 3 0
153 Forenaghts Stud Farm Ltd 0 0 0 0 0 3 3 0
154 J. Szmyt 0 0 0 0 0 3 3 0
155 J. i K. Dobosz 0 0 0 0 0 2 2 0
156 S.C.E.A. Haras de Manneville 0 0 0 0 0 2 2 0
157 T. Mielnik 0 0 0 0 0 2 2 0
158 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0 0 0 0 0 2 2 0
159 F. Wołoszyn 0 0 0 0 0 2 2 0
160 Y. Vasilev 0 0 0 0 0 2 2 0
161 Ashbrittle Stud 0 0 0 0 0 2 2 0
162 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0 0 0 0 0 2 2 0
163 Ch. Schriever 0 0 0 0 0 2 2 0
164 Stengaarden I/S 0 0 0 0 0 2 2 0
165 W. Szydełko 0 0 0 0 0 2 2 0
166 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 0 0 2 2 0
167 Stall Amor 0 0 0 0 0 2 2 0
168 EARL Haras du Camp Bernard 0 0 0 0 0 1 1 4000
169 Cybernetyki Investment S.A. 0 0 0 0 0 1 1 0
170 „LTB „”Rosiya””” 0 0 0 0 0 1 1 0
171 R. Połeć 0 0 0 0 0 1 1 0
172 The Jay`s Renny Syndicate 0 0 0 0 0 1 1 0
173 Antinori Allegra 0 0 0 0 0 1 1 0
174 T. & H. Russell 0 0 0 0 0 1 1 0
175 J.-M. Queron i C. Vallee 0 0 0 0 0 1 1 0
176 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 0 0 0 1 1 0
177 inż. V. Kozel 0 0 0 0 0 1 1 0
178 Agrolipt s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
179 Gestüt Ohlerweiherhof 0 0 0 0 0 1 1 0
180 P. Drutowski 0 0 0 0 0 1 1 0
181 Gerrardstown House Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
182 B. Schöne 0 0 0 0 0 1 1 0
183 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 0 0 0 0 0 1 1 0
184 W. Pawlak 0 0 0 0 0 1 1 0
185 Z. Miazga 0 0 0 0 0 1 1 0
106 106 106 106 105 297 826 1916850

Hodowcy koni arabskich czystej krwi wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 26-06-2017

Lp. Nazwisko / Firma Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Janów Podlaski 8 5 7 4 9 13 46 84690
2 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 5 5 2 2 0 1 15 74560
3 M. Gromala 5 3 2 1 2 2 15 78800
4 SK Michałów 4 8 9 10 9 37 77 65590
5 Abbas Akbar Al Mulla 4 2 0 0 0 1 7 24840
6 The Kossack Stud B.V. 3 2 0 0 0 0 5 24440
7 R. Szpar 2 2 1 1 0 5 11 17700
8 Alfred F. Laskowski 2 2 0 0 0 0 4 14000
9 Nessa Arabians Sp. z o.o. 2 1 0 0 1 2 6 16560
10 M. i S. Wiśniewscy 2 1 0 0 1 1 5 12420
11 Veles Stud 2 0 0 1 1 2 6 11320
12 Al Khalidiah Stables 2 0 0 0 0 0 2 12000
13 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 1 5 0 3 3 5 17 24580
14 Braz Arabians 1 4 1 2 0 1 9 15000
15 Z. Górski 1 3 4 1 4 7 20 24260
16 J. Ryżkowski 1 2 3 1 2 8 17 21800
17 F. Dill 1 2 0 0 0 0 3 9000
18 L. Błachut 1 1 0 1 1 0 4 10540
19 C. Totain 1 0 1 0 0 2 4 5960
20 T. Nowak 1 0 1 0 0 1 3 5760
21 K. & R. Ask 1 0 1 0 0 1 3 7760
22 K. Zakolski 1 0 1 0 0 1 3 5960
23 M. C. Biaudis 1 0 1 0 0 1 3 6960
24 M. Viguie 1 0 1 0 0 1 3 8440
25 Bearn Arabians 1 0 1 0 0 0 2 10800
26 J. Głowacki 1 0 0 1 0 1 3 5480
27 K. Jagielski 1 0 0 1 0 0 2 6580
28 M. Gołębiowska GR Surchów 1 0 0 0 1 0 2 5500
29 Agnieszka Wójtowicz 1 0 0 0 0 3 4 6800
30 K. Grudziąż 1 0 0 0 0 2 3 5800
31 Alsadd Stud 1 0 0 0 0 0 1 5800
32 P. Antenet 1 0 0 0 0 0 1 4800
33 Athbah Stud 0 2 1 2 0 0 5 8300
34 Ł. Fabisiak 0 2 0 0 0 0 2 5440
35 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 0 1 4 1 3 6 15 10500
36 Polska AKF Sp. z o.o. 0 1 1 4 2 3 11 8500
37 Günay Equestrian Invest GmbH 0 1 1 1 1 0 4 4460
38 L. Błaszczyk 0 1 0 2 0 2 5 3880
39 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 0 1 0 1 0 0 2 7380
40 P. Podgórny 0 1 0 0 0 1 2 2720
41 R. De Leon 0 1 0 0 0 1 2 1920
42 Ch. Ruiz-Fouquet 0 1 0 0 0 1 2 1920
43 A. Majchrzak 0 1 0 0 0 1 2 2720
44 J. Siwonia 0 0 3 2 0 0 5 3840
45 B. M. Tomaszewski 0 0 2 1 3 1 7 7480
46 G. Sęczek 0 0 2 0 0 0 2 2720
47 S. Schnakenberg 0 0 1 2 0 0 3 1920
48 A. Rokicki 0 0 1 1 2 2 6 1920
49 C. J. Gołaszewski 0 0 1 1 0 2 4 2040
50 M. Stelmaszczyk 0 0 1 1 0 0 2 1440
51 H., M., J. i A. Klein 0 0 1 0 2 1 4 2190
52 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 0 0 1 0 1 3 5 1200
53 P. Głowacki 0 0 1 0 1 1 3 1250
54 K. Ziemiański 0 0 1 0 0 2 3 1560
55 T. Badyła 0 0 1 0 0 1 2 1360
56 ZG VAG Esch 0 0 1 0 0 1 2 1360
57 A. Biedrzycki 0 0 1 0 0 1 2 960
58 Y. Sharet 0 0 1 0 0 0 1 870
59 Res-Gal Sp. z o.o. 0 0 0 2 0 1 3 1360
60 B. Zuzek 0 0 0 1 1 0 2 870
61 R. Gorczyca 0 0 0 1 0 4 5 480
62 A. Wójtowicz 0 0 0 1 0 2 3 580
63 M. Bajkowski 0 0 0 1 0 2 3 480
64 Univerpol Sp. z o.o. 0 0 0 1 0 1 2 680
65 R. Ptach 0 0 0 1 0 1 2 680
66 P. Frejlich 0 0 0 1 0 1 2 780
67 I. Topolska 0 0 0 1 0 0 1 480
68 M. Kosicki 0 0 0 1 0 0 1 680
69 L. Staniszewski 0 0 0 1 0 0 1 680
70 Expert Host Janusz Romanowski 0 0 0 0 2 1 3 680
71 G. Dudek 0 0 0 0 2 0 2 680
72 W. Bąk 0 0 0 0 1 1 2 340
73 J. Sawicki 0 0 0 0 1 1 2 500
74 M. Norenius 0 0 0 0 1 1 2 240
75 G. Łątka 0 0 0 0 1 1 2 340
76 Artur Nicpoń 0 0 0 0 1 1 2 390
77 A. Steinhart 0 0 0 0 1 1 2 290
78 T. Tarczyński 0 0 0 0 1 0 1 240
79 R. Sumiła 0 0 0 0 0 4 4 0
80 Fortum Michał Romanowski 0 0 0 0 0 2 2 0
81 J. Lech 0 0 0 0 0 2 2 0
82 K. Mirpuri 0 0 0 0 0 2 2 0
83 Yeguada Bautista Vich 0 0 0 0 0 2 2 0
84 R. Talarek 0 0 0 0 0 2 2 0
85 P. Wasilewski 0 0 0 0 0 1 1 0
86 L. Bennett 0 0 0 0 0 1 1 0
87 A. Frątczak 0 0 0 0 0 1 1 0
88 R. Z. Zieliński 0 0 0 0 0 1 1 0
89 M. Klein 0 0 0 0 0 1 1 0
90 M. Nowakowska 0 0 0 0 0 1 1 0
91 S. Bujarski 0 0 0 0 0 1 1 0
61 61 62 60 61 168 473 735800

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej