Kary pieniężne 2016

SEZON


Kary pieniężne nałożone przez Komisje Techniczne w sezonie 2016

(płatne na konto PKWK)

data ukarany kwota PLN nr orzeczenia KT płatność
17.04.2016 Alexander Reznikov 200 OKT Warszawa nr 02 zapł.
30.07.2016 Adam Wyrzyk 100 OKT Warszawa nr 103 zapł.
23.10.2016 Adam Wyrzyk 50 OKT Warszawa nr 190 zapł.
23.10.2016 Agnieszka Malejewska 200 OKT Wrocław nr 56 anul. przez KO
13.08.2016 Aleksandr Kabardov 400 OKT Warszawa nr 125 zapł.
17.09.2016 Aleksandr Kabardov 500 OKT Warszawa nr 164 zapł.
03.07.2016 Aleksandr Kabardov 300 OKT Warszawa nr 92 zapł.
09.10.2016 Aleksandr Kabardov 50 OKT Wrocław nr 52 zapł.
09.10.2016 Aleksandr Kabardov 150 OKT Wrocław nr 53 zapł.
29.05.2016 Aleksandr Kabardov      100 OKT Wrocław nr 18 zapł.
22.10.2016 Aleksandr Medvedev 150 OKT Warszawa nr 186 zapł.
23.04.2016 Alexander Reznikov 300 OKT Warszawa nr 08 zapł.
31.07.2016 Alexander Reznikov 200 OKT Warszawa nr 105 zapł.
06.08.2016 Alexander Reznikov 150 OKT Warszawa nr 112 zapł.
24.04.2016 Alexander Reznikov 100 OKT Warszawa nr 14 zapł.
28.08.2016 Alexander Reznikov 400 OKT Warszawa nr 146 zapł.
08.05.2016 Alexander Reznikov 500 OKT Warszawa nr 34 zapł.
14.05.2016 Alexander Reznikov 150 OKT Warszawa nr 43 zapł.
22.05.2016 Alexander Reznikov 100 OKT Warszawa nr 58 zapł.
29.05.2016 Alexander Reznikov 200 OKT Warszawa nr 65 zapł.
25.06.2016 Alexander Reznikov 100 OKT Warszawa nr 81 zapł.
03.09.2016 Andreii Chopyk 300 OKT Warszawa nr 149 zapł.
02.10.2016 Andreii Chopyk 100 OKT Warszawa nr 172 zapł.
15.10.2016 Andreii Chopyk 100 OKT Warszawa nr 180 zapł.
23.04.2016 Andrzej Biedrzycki 50 OKT Warszawa nr 05 zapł.
21.08.2016 Andrzej Mazurkiewicz 200 OKT Wrocław nr 37 zapł.
06.08.2016 Anna Chrzanowska 50 OKT Warszawa nr 113 zapł.
08.05.2016 Anna Gil 150 OKT Warszawa nr 36 zapł.
13.08.2016 Anna Zielińska 100 OKT Warszawa nr 124 zapł.
17.07.2016 Anton Turgaev 200 OKT Sopot nr 14 zapł.
14.08.2016 Anton Turgaev 200 OKT Warszawa nr 132 zapł.
28.08.2016 Anton Turgaev 500 OKT Warszawa nr 144 zapł.
22.10.2016 Anton Turgaev 100 OKT Warszawa nr 187 zapł.
07.05.2016 Anton Turgaev 100 OKT Warszawa nr 26 zapł.
07.05.2016 Anton Turgaev 300 OKT Warszawa nr 28 anul. przez KO
21.05.2016 Anton Turgaev 300 OKT Warszawa nr 52 zapł.
21.05.2016 Anton Turgaev 100 OKT Warszawa nr 53 zapł.
22.05.2016 Anton Turgaev 400 OKT Warszawa nr 59 zapł.
26.06.2016 Anton Turgaev 500 OKT Warszawa nr 84 zapł.
12.06.2016 Antonio Polli 300 OKT Warszawa nr 69 zapł.
09.07.2016 Aslan Kardanov 300 OKT Sopot nr 04 zapł.
20.11.2016 Aslan Kardanov 100 OKT Warszawa nr 205 zapł.
27.11.2016 Aslan Kardanov 300 OKT Warszawa nr 207 zapł.
07.05.2016 Aslan Kardanov 100 OKT Warszawa nr 30 zapł.
14.05.2016 Aslan Kardanov 150 OKT Warszawa nr 44 zapł.
29.05.2016 Aslan Kardanov 100 OKT Warszawa nr 62 zapł.
26.06.2016 Aslan Kardanov 100 OKT Warszawa nr 85 zapł.
07.08.2016 Aslan Kardanov 200 OKT Wrocław nr 34 zapł.
18.09.2016 Aslan Kardanov 200 OKT Wrocław nr 42 zapł.
23.10.2016 Aslan Kardanov 500 OKT Wrocław nr 58 zapł.
21.08.2016 Azhar Al Wardi 150 OKT Warszawa nr 140
23.10.2016 B. i M. Pokrywkowie 50 OKT Wrocław nr 60 zapł.
13.11.2016 Bauyrzhan Murzabayev 100 OKT Warszawa nr 202
23.10.2016 Bedrich Novak 50 OKT Wrocław nr 57 zapł.
01.05.2016 Błażej Giedyk 400 OKT Warszawa nr 21 zapł.
14.05.2016 Błażej Giedyk 550 OKT Warszawa nr 42 zapł.
28.05.2016 Błażej Giedyk 300 OKT Warszawa nr 60 zapł.
19.06.2016 Christopher Timmons 200 OKT Wrocław nr 20 zapł.
17.07.2016 Cornelia Fraisl 200 OKT Sopot nr 13 zapł.
16.07.2016 Daria Pantchev 100 OKT Sopot nr 10 zapł.
01.10.2016 Daria Pantchev 400 OKT Warszawa nr 171 zapł.
30.07.2016 Djordje Perović 1000 OKT Warszawa nr 104 zapł.
07.08.2016 Dusan Andres 100 OKT Wrocław nr 35 zapł.
21.08.2016 Elizabeth Marcialis 150 OKT Warszawa nr 139
04.09.2016 Emil Zahariev 150 OKT Warszawa nr 154 zapł.
05.11.2016 Emil Zahariev 100 OKT Warszawa nr 196 zapł.
15.05.2016 Emil Zahariev 100 OKT Warszawa nr 47 zapł.
21.05.2016 Fabien Lefebre 100 OKT Warszawa nr 54 zapł.
24.04.2016 Grzegorz Wróblewski 100 OKT Wrocław nr 01 zapł.
07.08.2016 Grzegorz Wróblewski 150 OKT Wrocław nr 36 zapł.
28.08.2016 Ireneusz Wójcik 300 OKT Warszawa nr 145 zapł.
11.09.2016 Ireneusz Wójcik 300 OKT Warszawa nr 161 zapł.
08.10.2016 Ireneusz Wójcik 100 OKT Warszawa nr 178 zapł.
30.10.2016 Ireneusz Wójcik 100 OKT Warszawa nr 195 zapł.
02.07.2016 Ireneusz Wójcik 100 OKT Warszawa nr 87 zapł.
07.05.2016 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 50 OKT Warszawa nr 24 zapł.
09.10.2016 Jan Kołakowski 50 OKT Wrocław nr 51
29.05.2016 Jan Kołakowski 100 OKT Wrocław nr 14
29.10.2016 Janusz Ryżkowski 50 OKT Warszawa nr 191 zapł.
21.08.2016 Kamil Grzybowski 400 OKT Warszawa nr 135 zapł.
03.09.2016 Kamil Grzybowski 150 OKT Warszawa nr 151 zapł.
17.09.2016 Kamil Grzybowski 500 OKT Warszawa nr 163 zapł.
25.09.2016 Kamil Grzybowski 150 OKT Warszawa nr 170 zapł.
01.05.2016 Kamil Grzybowski 150 OKT Warszawa nr 20 zapł.
25.06.2016 Kamil Grzybowski 400 OKT Warszawa nr 80 zapł.
24.04.2016 Karolina Kamińska 150 OKT Warszawa nr 11 zapł.
13.08.2016 Karolina Kamińska 250 OKT Warszawa nr 122 anul. przez KO
13.08.2016 Karolina Kamińska 150 OKT Warszawa nr 126 zapł.
11.06.2016 Karolina Kamińska 100 OKT Warszawa nr 68 zapł.
30.04.2016 Kazimierz Rogowski 200 OKT Warszawa nr 15 zapł.
03.07.2016 Kazimierz Rogowski 150 OKT Warszawa nr 93 zapł.
15.08.2016 Konrad Mazur 50 OKT Buczków nr 01 zapł.
27.08.2016 Konrad Mazur 150 OKT Warszawa nr 143 zapł.
25.09.2016 Krzysztof Zawiliński 5000 OKT Warszawa nr 168 zapł.
15.10.2016 Krzysztof Ziemiański 100 OKT Warszawa nr 179 zapł.
18.06.2016 Krzysztof Ziemiański 50 OKT Warszawa nr 71 zapł.
13.08.2016 Leszek Piotrowski 300 OKT Warszawa nr 121 zapł.
21.08.2016 Lilli-Marie Engels 150 OKT Warszawa nr 142
22.05.2016 Lukáš Matuský 200 OKT Wrocław nr 13
01.05.2016 Łukasz Kuryś 500 OKT Warszawa nr 23 anul. przez KO
02.08.2016 Łukasz Kuryś 2000 OKT Wrocław nr 32
31.07.2016 Macej Jodłowski 50 OKT Warszawa nr 108 zapł.
03.07.2016 Macej Jodłowski 200 OKT Warszawa nr 95 zapł.
23.04.2016 Maciej Janikowski 50 OKT Warszawa nr 09 zapł.
14.08.2016 Maciej Kosicki 300 OKT Warszawa nr 131 zapł.
23.04.2016 Magdalena Kieniksman 200 OKT Warszawa nr 03 zapł.
15.05.2016 Magdalena Kieniksman 300 OKT Warszawa nr 51 zapł.
23.10.2016 Magdalena Kieniksman 3000 OKT Wrocław nr 62 zapł.
27.11.2016 Magdalena Szabla 150 OKT Warszawa nr 209 zapł.
22.05.2016 Magdalena Szabla 100 OKT Warszawa nr 57 zapł.
18.06.2016 Magdalena Szabla 150 OKT Warszawa nr 74 zapł.
14.08.2016 Małgorzata Fabiańska 100 OKT Warszawa nr 129 zapł.
08.05.2016 Małgorzata Fabiańska 150 OKT Warszawa nr 37 zapł.
09.07.2016 Małgorzata Kryszyłowicz 100 OKT Sopot nr 03 zapł.
08.05.2016 Małgorzata Kryszyłowicz 200 OKT Wrocław nr 07 zapł.
10.09.2016 Małgorzata Łojek 100 OKT Warszawa nr 157 zapł.
07.08.2016 Marek Boruta 200 OKT Warszawa nr 116 zapł.
27.11.2016 Marek Boruta 500 OKT Warszawa nr 206 zapł.
08.05.2016 Marek Boruta 150 OKT Warszawa nr 32 zapł.
18.06.2016 Marek Boruta 100 OKT Warszawa nr 72 zapł.
31.07.2016 Marek Březina 300 OKT Warszawa nr 107 zapł.
02.07.2016 Marek Březina 100 OKT Warszawa nr 88 zapł.
27.11.2016 Marek Nowakowski 100 OKT Warszawa nr 208 zapł.
06.08.2016 Martin Srnec 150 OKT Warszawa nr 111 zapł.
21.08.2016 Martin Srnec 500 OKT Warszawa nr 137 zapł.
16.10.2016 Martin Srnec 2000 OKT Warszawa nr 183 zapł.
30.10.2016 Martin Srnec 100 OKT Warszawa nr 194 zapł.
15.05.2016 Martin Srnec 300 OKT Warszawa nr 50 zapł.
29.05.2016 Martin Srnec 400 OKT Warszawa nr 63 zapł.
23.04.2016 Michal Abik 300 OKT Warszawa nr 07 zapł.
24.07.2016 Michal Abik 150 OKT Warszawa nr 100 anul. przez KO
17.09.2016 Michal Abik 500 OKT Warszawa nr 162 zapł.
08.10.2016 Michal Abik 150 OKT Warszawa nr 176 zapł.
23.07.2016 Michal Abik 400 OKT Warszawa nr 97 zapł.
10.09.2016 Michał Borkowski 50 OKT Warszawa nr 158 zapł.
22.05.2016 Michał Borkowski 50 OKT Warszawa nr 55 zapł.
06.11.2016 Michał Romanowski 200 OKT Warszawa nr 199 zapł.
24.07.2016 Michał Romanowski 50 OKT Warszawa nr 98 zapł.
21.08.2016 Nora Hagelund Holm 150 OKT Warszawa nr 141
04.09.2016 Pavel Peprna 200 OKT Wrocław nr 41 zapł.
12.06.2016 Paweł Gluza 100 OKT Warszawa nr 70
08.05.2016 Paweł Gluza 200 OKT Wrocław nr 08
03.07.2016 Per-Anders Graber 150 OKT Warszawa nr 94 zapł.
21.08.2016 Pierantonio Convertino 400 OKT Warszawa nr 138
11.09.2016 Piotr Krowicki 150 OKT Warszawa nr 160 zapł.
16.10.2016 Piotr Krowicki 1000 OKT Warszawa nr 184 zapł.
13.11.2016 Piotr Krowicki 500 OKT Warszawa nr 201 zapł.
07.05.2016 Piotr Krowicki 100 OKT Warszawa nr 31 zapł.
29.05.2016 Piotr Krowicki 300 OKT Warszawa nr 61 zapł.
19.06.2016 Piotr Krowicki 100 OKT Warszawa nr 79 zapł.
29.05.2016 Robert Kieniksman          50 OKT Wrocław nr 16 zapł.
25.06.2016 Robert Świątek 100 OKT Warszawa nr 82 zapł.
04.09.2016 Roman Piwko 200 OKT Wrocław nr 40 zapł.
30.07.2016 Sergey Vasyutov 150 OKT Warszawa nr 102 zapł.
06.08.2016 Sergey Vasyutov 150 OKT Warszawa nr 109 zapł.
14.08.2016 Sergey Vasyutov 500 OKT Warszawa nr 127 zapł.
21.08.2016 Sergey Vasyutov 500 OKT Warszawa nr 136 zapł.
03.09.2016 Sergey Vasyutov 50 OKT Warszawa nr 148 zapł.
23.10.2016 Sergey Vasyutov 100 OKT Warszawa nr 188 zapł.
05.11.2016 Sergey Vasyutov 100 OKT Warszawa nr 197 zapł.
07.05.2016 Sergey Vasyutov 100 OKT Warszawa nr 29 zapł.
14.05.2016 Sergey Vasyutov 50 OKT Warszawa nr 46 zapł.
22.05.2016 Sergey Vasyutov 300 OKT Warszawa nr 56 anul. przez KO
26.06.2016 Sergey Vasyutov 300 OKT Warszawa nr 86 zapł.
25.09.2016 SK Iwno 50 OKT Wrocław nr 43 zapł.
22.05.2016 SK Iwno, T. Nowakowski, M. Salomon 50 OKT Wrocław nr 12 zapł.
10.07.2016 Sylwester Bagiński 300 OKT Sopot nr 08 zapł.
23.04.2016 Szczepan Mazur 300 OKT Warszawa nr 06 zapł.
06.08.2016 Szczepan Mazur 100 OKT Warszawa nr 110 zapł.
03.09.2016 Szczepan Mazur 400 OKT Warszawa nr 150 zapł.
07.05.2016 Szczepan Mazur 100 OKT Warszawa nr 25 zapł.
17.07.2016 Taras Salivonchyk 200 OKT Sopot nr 15 zapł.
07.08.2016 Tomáš Lukášek 500 OKT Warszawa nr 119 zapł.
30.04.2016 Tomáš Lukášek 200 OKT Warszawa nr 16 zapł.
02.10.2016 Tomáš Lukášek 600 OKT Warszawa nr 174 zapł.
18.06.2016 Tomáš Lukášek 400 OKT Warszawa nr 73 zapł.
06.11.2016 Tomasz Pastuszka 300 OKT Warszawa nr 198 zapł.
14.02.2017 tr Ryszard Szpar 5000 OKT Warszawa nr 212 zapł.
24.07.2016 Vaclav Janacek 50 OKT Warszawa nr 101
23.07.2016 Vaclav Janacek 300 OKT Warszawa nr 96
19.06.2016 Veronika Lempochnerova 100 OKT Wrocław nr 19 zapł.
14.08.2016 Victor Popov 500 OKT Warszawa nr 130 zapł.
18.09.2016 Victor Popov 100 OKT Warszawa nr 166 zapł.
02.10.2016 Victor Popov 50 OKT Warszawa nr 173 zapł.
15.10.2016 Victor Popov 300 OKT Warszawa nr 181 zapł.
22.10.2016 Victor Popov 1000 OKT Warszawa nr 185 zapł.
08.05.2016 Victor Popov 100 OKT Warszawa nr 33 zapł.
29.05.2016 Victor Popov 400 OKT Warszawa nr 64 zapł.
11.06.2016 Victor Popov 100 OKT Warszawa nr 67 zapł.
24.07.2016 Victor Popov 150 OKT Warszawa nr 99 zapł.
23.04.2016 Wanda Górniak 200 OKT Warszawa nr 04 zapł.
07.08.2016 Wanda Górniak 200 OKT Warszawa nr 118 anul. przez KO
25.09.2016 Wanda Górniak 200 OKT Warszawa nr 167 anul. przez KO
16.10.2016 Wiaczesław Szymczuk 100 OKT Warszawa nr 182 zapł.
14.05.2016  Wiaczesław Szymczuk 100 OKT Warszawa nr 41 zapł.
10.07.2016 Wiesław Kałuża 50 OKT Sopot nr 07 zapł.
09.11.2016 Wiesław Kałuża 5000 OKT Wrocław nr 64

3.06.2016 g. 12.00 – egzamin na uprawnienia i licencję sędziego: członka KT i KO oraz obserwatora

Informujemy, że 3 czerwca (piątek) o godz. 12.00, w sali konferencyjnej PKWK odbędzie się egzamin dla osób ubiegających się o uprawnienia i licencje sędziego: członka komisji technicznej i odwoławczej oraz obserwatora.

Osoby zainteresowane podejściem do egzaminu, które wcześniej ukończyły zorganizowane przez Klub szkolenie sędziowskie a do egzaminu nie przystąpiły lub go nie zaliczyły, proszone są o przesłanie zgłoszeń mailem do sekretariatu PKWK pkwk@pkwk.org najpóźniej do 1 czerwca do godz. 14.00.

Przed egzaminem niezbędne jest dostarczenie do PKWK wniosku o nadanie uprawnień wraz z zaświadczeniem o minimum średnim wykształceniu (kopia dyplomu lub świadectwa ukończenia szkoły średniej).

Spotkanie dydaktyczne poświęcone użytkowaniu kłusaków

W piątek, na dwa dni przed Dniem Francuskim na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu, grupa uczniów Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Cecylii Plater-Zyberkówny w Piasecznie, wzięła udział w spotkaniu dydaktycznym poświęconym użytkowaniu kłusaków. Zajęcia poprowadzili Państwo Magdalena i Robert Kieniksman oraz Pan Witold Sudoł – właściciele i powożący, a Pani Kieniksman i Pan Sudoł również trenerzy przygotowujący kłusaki do udziału w gonitwach.

Spotkanie podzielone było na część teoretyczną i praktyczną. Podczas wykładu uczniowie poznali historię i charakterystykę rasy, jak również historię i obecne uwarunkowania wyścigów kusaków na świecie i w Polsce. Prelegenci przybliżyli im też zasady rozgrywania gonitw kłusaków w zaprzęgu, ilustrując je filmami z gonitw.

Następnie uczniowie, podczas części praktycznej w stajni, mieli możliwość zapoznania się z używanym podczas gonitw sprzętem i wyposażeniem (sulki, uprząż etc.) oraz zobaczenia właściwego przygotowania zaprzęgu do gonitwy.

Clue programu wizyty dydaktycznej, które zrobiło na uczniach największe wrażenie, był pokaz możliwości kłusaków na zielonej bieżni z udziałem klaczy Ukamaya Verderie i Serenada du Betz, powożonych przez Państwa Kieniksman.

Dodatkowym bonusem dla najbardziej zainteresowanych i zaangażowanych uczniów będzie możliwość odbycia wakacyjnego stażu w ośrodku treningowym Państwa Kieniksman, połączonego z wyjazdem na wyścigi do Sopotu i Berlina.

Polski Klub Wyścigów Konnych składa serdeczne podziękowania Państwu Magdalenie i Robertowi Kieniksman oraz Panu Witoldowi Sudołowi za świetną organizację, ciekawe przeprowadzenie i wysoki poziom merytoryczny zajęć.

Wzór odwołania do KO

………….……………….…………………..

Imię i nazwisko

………….……………….…………………..

dokładny adres korespondencyjny

………….……………….…………………..

telefon

………….……………….…………………..

e-mail

…….……..…………….

                                                                                                                                      miejscowość i data

 


KOMISJA ODWOŁAWCZA

przy Polskim Klubie Wyścigów Konnych

 

za pośrednictwem:

KOMISJI TECHNICZNEJ

na torze ………………..……………………………

 

 

 

ODWOŁANIE

od orzeczenia nr …….. z dnia ……………..…

Komisji Technicznej na torze ………………..………………………….

 

 

[Treść odwołania ………………………………………..…..]

 

……………………..

podpis

pobierz

Komunikat nr 08

Polski Klub Wyścigów Konnych informuje, że w dniu 26 kwietnia 2016 roku, na torze wyścigowym w Buczkowie (woj. małopolskie) odbył się egzamin (teoretyczny i praktyczny) z zakresu tematyki zawartej w Rozporządzeniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 24 marca 2016 r. w sprawie regulaminu wyścigów konnych (Dz. U. z dnia 18 kwietnia 2016 r. poz. 536).

Egzamin na uprawnienia i licencje do pełnienia funkcji sędziego wyścigowego zdali:

 

LP. – NAZWISKO I IMIĘ – funkcja sędziowska – uprawnienia / licencja

1. Kustra Mirosław

  • u celownika – tak/tak

2. Mączka Paweł

  • starter – tak/tak
  • u wagi – tak/tak
  • u celownika – tak/tak

3. Szpar Paweł

  • starter – tak/tak

4. Szpar Ryszard

  • członek komisji technicznej i odwoławczej – tak/tak

5. Wałach – Różańska Marta

  • u wagi – tak/tak

6. Zawgorodna Alicja

  • członek komisji technicznej i odwoławczej – tak/tak

 

p.o. Prezesa
Polskiego Klubu Wyścigów Konnych
Tomasz Chalimoniuk

Komunikat nr 07

Polski Klub Wyścigów Konnych informuje, że w dniu 31 lipca 2015 roku odbył się egzamin z zakresu tematyki zawartej w Rozporządzeniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 23 sierpnia 2001 r. w sprawie ustalenia regulaminu wyścigów konnych (Dz. U. z dnia 31 sierpnia 2001 r. z późn. zm.).

Po spełnieniu wymogów formalnych uprawnienia do powożenia końmi uzyskał Michał NOSIŃSKI.

p.o. Prezesa
Polskiego Klubu Wyścigów Konnych
Tomasz Chalimoniuk

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej